IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1338 Oldal V  « < 295 296 297 298 299 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
febern_v
hozzászólás 2011-12-01 15:23
Létrehozva: #5921

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-16 13:46
Azonosító: 1 414 925

Hytech, köszönöm szépen a javaslatot. Most írtam neki még egy e-mailt. Meglátjuk mi lesz.
Go to the top of the page

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2011-12-01 15:06
Létrehozva: #5922

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:14
Innen: Future
Azonosító: 66

IDÉZET(febern_v @ 2011-12-01 13:41) *
Jogomban áll megírni neki, hogy holnap ismételten meghirdetem a terméket és kénytelen vagyok negatívval értékelni, ha holnapig nem jön érte? Igen

Vagy várjak még? Ne

Mit tennétek a helyemben? Ha szombatig nem jelentkezik NEGATÍV aztán újralistázni az akkut.

Ez az első eladásom itt a Vaterán, kicsit el vagyok keseredve, hogy egyből ide kellett írnom.
Köszönöm szépen előre is a segítséget! Nincs mit, szívesen smile.gif

Ez a konkrét aukció:
http://mobil-telefon.vatera.hu/mobiltelefo...1509276854.html

A vaterára 5 napja be sem lépett.
Vagy nem érdekli és le****ja vagy más dolga van, vagy a nagymamája megfázott, vagy csak mostanra ért oda a thaiföldi árvíz.

De ez itt nem játszótér, az a mammut-ban van a földszinten.

A hozzászólást -hytech- szerkesztette a következő időpontban: 2011-12-01 15:09

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.

+Quote Post
febern_v
hozzászólás 2011-12-01 14:41
Létrehozva: #5923

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-16 13:46
Azonosító: 1 414 925

Kedves Vatera Fórumozók!

Kíváncsi lennék a véleményetekre az alábbiakkal kapcsolatban,mivel nem vagyok jártas mint eladó a Vaterán, ideáig csak vásároltam:

Meghirdettem néhány termékemet, egyet sikeresen leütött egy felhasználó. Ez volt múlt hét péntek délután. Elméletben a rendszer ugye kiküldte neki az adataimat és én is megkaptam az övét. A terméklapon feltüntettem, hogy amennyiben leütés után 5 nappal sem jelentkezik a termékért a vevő, akkor újra meghirdetem és negatív értékelést adok.

Másnap reggel írtam neki egy emailt, amiben megköszöntem vásárlást illetve kértem, hogy jelöljön meg egy időpontot mikor tudna jönni a termékért, meg írtam, hogy mivel a terméket behoztam a munkahelyemre, ezért amennyiben lehetséges a találkozót munkaidőben ejtsük meg. Vasárnap reggel kaptam egy egysoros választ miszerint majd e héten bejön valamikor érte. Ennyi. Nem több s nem kevesebb.

Nos, azóta így állunk. Holnap lesz egy hete, hogy leütötte a terméket.

Mit tegyek? Jogomban áll megírni neki, hogy holnap ismételten meghirdetem a terméket és kénytelen vagyok negatívval értékelni, ha holnapig nem jön érte?
Vagy várjak még?

Mit tennétek a helyemben?

Ez az első eladásom itt a Vaterán, kicsit el vagyok keseredve, hogy egyből ide kellett írnom.

Köszönöm szépen előre is a segítséget!

+Quote Post
cicababi
hozzászólás 2011-12-01 11:45
Létrehozva: #5924

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-02-01 02:19
Azonosító: 449 015

IDÉZET(profectuscat @ 2011-11-29 20:07) *
Kedves Fórumozók!

Van egy robicigand nevezetű felhasználó, aki ígérgetett, aztán az utolső pillanatban (ma, holnap pedig már ment volna a nega, mert lejárt a két hét) utalt. Ezzel semmi baj, de fogalmam sincs, hogy ez most az ő utalása? Mivel a Vaterás, emailes, és amivel elköszönt neve(i) más(ok).... a közleménybe MINDENKITŐL KÉREM, írja bele mit vásárolt, hogy tudjam kicsodáról van szó, főleg ilyen esetben mikor a rendes polgári nevét se tudom az illetőnek...
Írtam neki, hogy számlakivonatot küldjön, illetve rákérdeztem, hogy egyáltalán utalt-e?
Ha azt mondja számlakivonat nélkül, hogy jaja, persze azaz övé akkor higgyek neki?
Egyáltalán nem akart fizetni, ő is a trehány, hanyag és a majd történik valami úgyis dolog híve... 1x írt levelet nekem 8NAP UTÁN(!!!), amiben ígérgeti az utalást és persze semmit se kaptam belőle... hacsak nem az övé ez...
Hogy derítsem ezt ki?
tele van a hócipőm már smile.gif
Legyetek szívesek az ilyen kamu név, kamu telefonszám stb emberkéket szelektálni... egyébként neki van már negája, semlegese..

Köszönöm a segítséget!

Szép estét!
Profectuscat

szia

kérdezd meg tőle milyen névről utalt. tudnia kell ha tényleg ő utalt.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-11-30 21:21
Létrehozva: #5925

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(BBalazs @ 2011-11-30 19:08) *
...a valótlanságokat tartalmazó negatív értékelésével nem tudok mit kezdeni. Bizonyítani is tudom az igazam, mit tudok tenni? Egy ilyen csaló ne rontsa az értékelésemet...

Tisztelt BBalazs!

Értékelés törlését a kapcsolatfelvételen keresztül kérheti.
Kapcsolatfelvétel - Aukcióval kapcsolatos probléma - Szeretnék töröltetni egy értékelést.
Az értékelés törlése nem automatikus, a kérést kollégáink a rendelkezésre álló adatok alapján bírálják el.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
BBalazs
hozzászólás 2011-11-30 20:08
Létrehozva: #5926

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-11-30 13:40
Azonosító: 1 577 032

Én konkrétan a Columbia termékeit néztem, ott nem volt kirívó, 14400 Forintért árulja, az egyik neves sportszaküzletben pedig 16000-ért jutottam hozzá.

IDÉZET(hytech @ 2011-11-30 14:20) *
Egyértelmű.
Ilyen cipőt pld. 22-23.000-nél olcsóbban nem lehet venni eredetiben:

http://www.vatera.hu/ruhazat/ferfi_cipo/fe...1512969290.html

Aki elhiszi, hogy ez eredeti az hisz a gázárcsökkenésben és az Ufo-kban is. (mondjuk azt állítólag már láttak...)

Az aukciói javát jelentettem, ellenben a valótlanságokat tartalmazó negatív értékelésével nem tudok mit kezdeni. Bizonyítani is tudom az igazam, mit tudok tenni? Egy ilyen csaló ne rontsa az értékelésemet...

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-11-30 08:12) *
Tisztelt DanielDavid1!

Amennyiben szabálytalanságot észlel, a terméklapon a szabálytalan aukció szövegre kattintva vagy lejárt aukció esetén a kapcsolatfelvételen keresztül jelezze és a felelős kolléga indokolt, bizonyítható esetben megteszi a szükséges intézkedéseket. Köszönjük!

+Quote Post
Legofej
hozzászólás 2011-11-30 18:20
Létrehozva: #5927

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-01-03 13:29
Azonosító: 385 894

Újra kifogtam egy nem fizető kuncsaftot, reméllem most törlik a negatívot, és nem járok úgy, mint a múltkor mad.gif

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2011-11-30 15:20
Létrehozva: #5928

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(BBalazs @ 2011-11-30 12:48) *
Üdv!

"plasmajet" nevű felhasználó termékeinek felülvizsgálását szeretném kérni, ezek után pedig az eladót letiltani, mivel hamis terméket árul, megkárosítva ezzel a vásárlókat. Miután kiderült, hogy hamisítványt akar eladni...

Egyértelmű.
Ilyen cipőt pld. 22-23.000-nél olcsóbban nem lehet venni eredetiben:

http://www.vatera.hu/ruhazat/ferfi_cipo/fe...1512969290.html

Aki elhiszi, hogy ez eredeti az hisz a gázárcsökkenésben és az Ufo-kban is. (mondjuk azt állítólag már láttak...)

A hozzászólást -hytech- szerkesztette a következő időpontban: 2011-11-30 15:23

--------------------

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-11-30 14:38
Létrehozva: #5929

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(BBalazs @ 2011-11-30 12:48) *
Üdv!

"plasmajet" nevű felhasználó termékeinek felülvizsgálását szeretném kérni, ezek után pedig az eladót letiltani, mivel hamis terméket árul, megkárosítva ezzel a vásárlókat. ...

Tisztelt BBalazs!

Amennyiben szabálytalanságot észlel, a terméklapon a szabálytalan aukció szövegre kattintva vagy lejárt aukció esetén a kapcsolatfelvételen keresztül jelezze és a felelős kolléga indokolt, bizonyítható esetben megteszi a szükséges intézkedéseket. Köszönjük!

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
BBalazs
hozzászólás 2011-11-30 13:48
Létrehozva: #5930

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-11-30 13:40
Azonosító: 1 577 032

Üdv!

"plasmajet" nevű felhasználó termékeinek felülvizsgálását szeretném kérni, ezek után pedig az eladót letiltani, mivel hamis terméket árul, megkárosítva ezzel a vásárlókat. Miután kiderült, hogy hamisítványt akar eladni, visszautaltattam a pénzem, és adtam egy negatívot, megkímélve a leendő vásárlóit a kellemetlenségektől. A levelezésünk folyamán a kérdésemre nem válaszolt - ami a termék eredetiségére vonatkozott -, állandóan félrebeszélt, kitért. Ezek után magam jártam utána: a gyártó honlapján nem szerepelnek a forgalmazott lábbelik (és nem is szerepeltek), biztosan hamisítvány. Ezt felróttam a hirdetőnek, miután elfogadhatatlan stílusban kezdett el válaszolni, valamint értékelésemnél is össze-vissza hazudott mindent, csak hogy mentse a bőrét. Régóta Vaterázom, negatív értékelésem soha nem volt, és nem is tűröm el egy csalótól. A teljes levelezésünket a rendelkezésükre bocsájtom igény esetén, kérem tegyék meg a szükséges lépéseket.

Köszönettel:
BBalazs

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-11-30 09:12
Létrehozva: #5931

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(DanielDavid1 @ 2011-11-30 07:46) *
ÜDV! Valaki megnézhetné saabsaab és mercatoris közt lévő kapcsolatot többször üzleteltek már az utolsó sikeresen megvásárolt használt egyedi készítésű termék pár óra múlva ismét eladó saabsaab nál holott az értékelés szerint az üzlet létrejött, most pedig már óvatos kérte hogy a licitálok nevei ne legyenek láthatóak a terméklapon.

Tisztelt DanielDavid1!

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
DanielDavid1
hozzászólás 2011-11-30 08:46
Létrehozva: #5932

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2011-06-04 13:03
Azonosító: 1 520 270

ÜDV! Valaki megnézhetné saabsaab és mercatoris közt lévő kapcsolatot többször üzleteltek már az utolsó sikeresen megvásárolt használt egyedi készítésű termék pár óra múlva ismét eladó saabsaab nál holott az értékelés szerint az üzlet létrejött, most pedig már óvatos kérte hogy a licitálok nevei ne legyenek láthatóak a terméklapon.

+Quote Post
Jutka46
hozzászólás 2011-11-29 22:22
Létrehozva: #5933

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-05-10 16:21
Azonosító: 9 457

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-11-28 15:44) *
Tisztelt Jutka46!

A nem megfelelő kategóriába feltöltött terméklapok átsorolását a kategóriamenedzser kollégák folyamatosan végzik.
Egyedi bejelentéseket továbbra is a terméklapon keresztül tudunk fogadni.

Kedves VateraBenz!
A választ köszönöm - de mint említettem, terméklapon nem lehetséges jelezni - 5600 könyv van fent a korábban említett eladótól "egyéb-egyéb" kategóriában.
Ezt terméklaponként hogyan lehet jelezni? Egy szabálytalan aukció jelzése négy kattintás - ha jól számolom, ez húszezernél több kattintás lenne .
Akkor inkább nem böngészek....

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2011-11-29 21:30
Létrehozva: #5934

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(profectuscat @ 2011-11-29 20:07) *
...
Hogy derítsem ezt ki?
....
Profectuscat

Üdv, az utalt összegből nem derül ki?

+Quote Post
profectuscat
hozzászólás 2011-11-29 21:07
Létrehozva: #5935

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-03-06 20:50
Azonosító: 1 429 874

Kedves Fórumozók!

Van egy robicigand nevezetű felhasználó, aki ígérgetett, aztán az utolső pillanatban (ma, holnap pedig már ment volna a nega, mert lejárt a két hét) utalt. Ezzel semmi baj, de fogalmam sincs, hogy ez most az ő utalása? Mivel a Vaterás, emailes, és amivel elköszönt neve(i) más(ok).... a közleménybe MINDENKITŐL KÉREM, írja bele mit vásárolt, hogy tudjam kicsodáról van szó, főleg ilyen esetben mikor a rendes polgári nevét se tudom az illetőnek...
Írtam neki, hogy számlakivonatot küldjön, illetve rákérdeztem, hogy egyáltalán utalt-e?
Ha azt mondja számlakivonat nélkül, hogy jaja, persze azaz övé akkor higgyek neki?
Egyáltalán nem akart fizetni, ő is a trehány, hanyag és a majd történik valami úgyis dolog híve... 1x írt levelet nekem 8NAP UTÁN(!!!), amiben ígérgeti az utalást és persze semmit se kaptam belőle... hacsak nem az övé ez...
Hogy derítsem ezt ki?
tele van a hócipőm már smile.gif
Legyetek szívesek az ilyen kamu név, kamu telefonszám stb emberkéket szelektálni... egyébként neki van már negája, semlegese..

Köszönöm a segítséget!

Szép estét!
Profectuscat

+Quote Post
skodaslacika
hozzászólás 2011-11-29 20:15
Létrehozva: #5936

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-12-29 17:40
Azonosító: 911 666

IDÉZET(vidaeff @ 2011-11-29 16:50) *
A helyzet az, tényleg az eladó felel a leírásért, de mivel magam is szakember voltam - mestervizsgás autószerelő - megerősíthetem, az óra nem az eredeti, de a kürt és a tükör sem ehhez való. Ráadásul korántsem oly ritka madár, mint az eladó ezt állítja. Állapota sincs összhangban ezzel a futásteljesítménnyel, még úgy sem, hogy ezeknek a nem túl kiváló minőségű motoroknak a futását a jobbakhoz képest nem árt fejben felszorozni. laugh1.gif Abban reménykedhetünk, a leendő vásárló is idenéz a fórumra.

Kár hogy nem lehet tenni ellene semmit...
Örülök hogy egyetértesz velem! headbang.gif

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2011-11-29 17:50
Létrehozva: #5937

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(skodaslacika @ 2011-11-28 11:50) *
Sziasztok!

Találtam egy számomra irritáló aukciót:

http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=1507904135

A termékleírásban az szerepel hogy mindene eredeti nem buherált és 1848km futott, ezzel szemben egy simson óra van benne meg szemmel láthatóan nem annyit futott. Illetve van több részlet ami nem eredeti. .......

Lehet tenni valamit vagy majd valaki bekapja a horgot? (habár azt kétlem)

A helyzet az, tényleg az eladó felel a leírásért, de mivel magam is szakember voltam - mestervizsgás autószerelő - megerősíthetem, az óra nem az eredeti, de a kürt és a tükör sem ehhez való. Ráadásul korántsem oly ritka madár, mint az eladó ezt állítja. Állapota sincs összhangban ezzel a futásteljesítménnyel, még úgy sem, hogy ezeknek a nem túl kiváló minőségű motoroknak a futását a jobbakhoz képest nem árt fejben felszorozni. laugh1.gif Abban reménykedhetünk, a leendő vásárló is idenéz a fórumra.

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2011-11-29 17:53

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2011-11-29 13:54
Létrehozva: #5938

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(guslof @ 2011-11-29 12:48) *
Köszi a megerősítést.

Én is attól félek mi van ha beleöntött valamit például én vissza veszem a szervíz meg törli a garanciát folyadék kár miatt.
Illetve nekem mások azt mondták biztos jó oka van ha nem akar a gyári márkaszervízbe menni.
Én tuti hibátlanul adtam át a gépet.
Pláne a touch padját én is használtam nem egyszer az tuto jó volt.

Mondjad neki próbálkozni lehet de azt a kiskutya szokott, és általában neki sem jön be. mosking.gif

--------------------

+Quote Post
guslof
hozzászólás 2011-11-29 13:48
Létrehozva: #5939

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-03-01 19:54
Azonosító: 1 030 828

IDÉZET(hytech @ 2011-11-29 12:40) *
Semmi.
Mivel gyári garanciája van így megfogja a kis cipőjét/bakancsát, felveszi, és bemegy a legközelebbi szervízbe ahogy tanulta.
Erre jó a garancia.

Nehogy visszavedd.

Köszi a megerősítést.

Én is attól félek mi van ha beleöntött valamit például én vissza veszem a szervíz meg törli a garanciát folyadék kár miatt.
Illetve nekem mások azt mondták biztos jó oka van ha nem akar a gyári márkaszervízbe menni.
Én tuti hibátlanul adtam át a gépet.
Pláne a touch padját én is használtam nem egyszer az tuto jó volt.

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2011-11-29 13:40
Létrehozva: #5940

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(guslof @ 2011-11-29 12:34) *
...
Na ilyenkor mi van?

Semmi.
Mivel gyári garanciája van így megfogja a kis cipőjét/bakancsát, felveszi, és bemegy a legközelebbi szervízbe ahogy tanulta.
Erre jó a garancia.

Nehogy visszavedd.

--------------------

+Quote Post

1338 Oldal V  « < 295 296 297 298 299 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2015-04-01 06:43