IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1322 Oldal V  « < 30 31 32 33 34 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
zejopy
hozzászólás 2013-09-12 11:41
Létrehozva: #621

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(lusti5 @ 2013-09-12 11:32) *
Senki ne vásároljon napinter felhasználótól ezüst jelzésű ékszert, mert az ékszerei hamisak, és a fémjelekkel való visszaélés bűncselekménynek minősül.

Megtetted a feljelentést?

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
lusti5
hozzászólás 2013-09-12 11:32
Létrehozva: #622

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-09-12 11:30
Azonosító: 2 076 069

Senki ne vásároljon napinter felhasználótól ezüst jelzésű ékszert, mert az ékszerei hamisak, és a fémjelekkel való visszaélés bűncselekménynek minősül.

+Quote Post
tymbazar
hozzászólás 2013-09-12 06:47
Létrehozva: #623

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-02-22 11:39
Azonosító: 2 009 674

IDÉZET(zejopy @ 2013-09-11 22:05) *
Na akkor.smile.gif Nem is tudtam, hogy privát számlánál is levonnak készpénzbefizetés után. Én nem telefonáltam volna. ...

Jó reggelt! Köszönöm a tanácsot. A szavaidból ezt veszem ki,hogy a telefonálást leszámítva jól jártam el. Köszönöm.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-09-11 22:05
Létrehozva: #624

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2013-09-11 20:34) *
A többire sajnos, ha más nem válaszol, akkor estig kell várnod, mert most csak benéztem.smile.gif

Na akkor.smile.gif Nem is tudtam, hogy privát számlánál is levonnak készpénzbefizetés után. Én nem telefonáltam volna. Nem azért mert problémás, vagy helytelen, de nem marad nyoma. Nagyon ritkán telefonálok. Általában olyankor, amikor nincs semmi probléma, csak valamiért nekem kényelmesebb, ha felgyorsulnak az események. És régebben akkor tettem, mielőtt beírtam a negatívot. De erről leszoktam.
A vevőt nem sürgetem, hogy fizessen, nem kérdezem, miért nem fizet. Nem rám tartozik a három műszakja, a kutyájának a nehéz ellése és a náthás gyerek. Nem arról van szó, hogyha kér haladékot, akkor nem kap. Arról van szó, és nagyon szigorúan csak arról, hogy nem érdekelnek a problémái. Az ő problémája nem az enyém. Ha kuka és nem fizet, akkor nem kínlódom, nem tépem magamat, hanem megírom neki, hogy amennyiben valameddig (határidő) nem érkezik meg a pénz a számlámra, akkor az adásvételt tárgytalannak tekintem és az aukciót újra indítom. És megköszönöm a levél végén a megértését. Kisgéplánynak is próbáltam mondani, de nem ment át. Amióta ezt csinálom és így, azóta lényegesen nyugodtabb vagyok.
A konkrét esetben pedig. Persze fizesse be a pénzt, aztán ha megjön, azt is meg tudod nézni, hogy mennyit vont le tőled a bank. És megírhatod neki, hogy mivel a készpénzbefizetés nem utalás, ő pedig utalást választott fizetési módnak, abban az esetben tudod postázni a csomagot, ha a számládra megérkezik az ő pontatlanságából eredő károd. Mert ez az. Nem vagy köteles lenyelni. Vannak esetek, amikor le lehet, de sokszor majdnem annyi a levonás, mint a haszon. Én ezért váltottam bankot.
Így látom, és talán lehetnék kevésbé szögletes, de kellően fáradt vagyok, tehát most nem tudtam igazán kedves lenni.smile.gif
Ja, és szerintem ha azt mondja, hétfőn fizet, és pénteken nincs rajta a pénz, akkor jogos a csodálkozásod.smile.gif Ilyenkor szoktam azt írni:
Kedves Venyigegyáthó Ubul!
A mai napig nem érkezett meg a pénz a számlámra, pedig hétfői utalás után már itt kellene lennie. Kérem, nézzen utána az utalásnak, hátha rossz helyre ment.
Üdvözlettel: Szőlőka-Páló Beatrix

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-09-11 21:44
Létrehozva: #625

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(kotrics79 @ 2013-09-11 16:09) *
Szép napot mindenkinek.
Szeretnék kérni egy rápillantást az alábbi felhasználóra.
http://www.teszvesz.hu/user/rating/rating.php?id=10295873

Tisztelt kotrics79!

A felhasználót kizártuk, köszönjük.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-09-11 20:34
Létrehozva: #626

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(tymbazar @ 2013-09-11 16:33) *
Kérdezném,hogy megtudja azt csinálni,hogy minden termékemet leüti bosszúból? Kérdezném azt,hogy Önök szerint tényleg türelmetlen vagyok 1 hét után? De ahogy az értékeléseit olvasom nem csak velem csinálta meg ezt.

Igen, megteheti, ha nem nullás. Azonnal tedd tiltólistára. Megtalálod az eladási beállításoknál.
A többire sajnos, ha más nem válaszol, akkor estig kell várnod, mert most csak benéztem.smile.gif

IDÉZET(auxa82 @ 2013-09-11 17:08) *
Üdvözlet!
Érdeklődök, hogy ennek a vatera bizottságnak mi az elérhetősége.
Ugyan is több mint 2 hónapja leütöttem egy terméket, a pénz át is utaltam.
A termék nem érkezett meg és a pénzt sem kaptam vissza.
Csak a hitegetéseket kapom folyamatosan.
Az eladó ZLEVENTE néven árult.
Köszönettel!

Nincs Vatera bizottság, nem tudom, mit keresel, de ebben az esetben a rendőrségi feljelentés a járható út. Az eladód inaktív, nekem úgy tűnik, hogy véglegesen. Itt a Vaterának több dolga nincs, csak akkor, ha a feljelentés után a rendőrség megkeresi őket.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
auxa82
hozzászólás 2013-09-11 17:08
Létrehozva: #627

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-26 16:56
Azonosító: 53 616

Üdvözlet!
Érdeklődök, hogy ennek a vatera bizottságnak mi az elérhetősége.
Ugyan is több mint 2 hónapja leütöttem egy terméket, a pénz át is utaltam.
A termék nem érkezett meg és a pénzt sem kaptam vissza.
Csak a hitegetéseket kapom folyamatosan.
Az eladó ZLEVENTE néven árult.
Köszönettel!

+Quote Post
tymbazar
hozzászólás 2013-09-11 16:33
Létrehozva: #628

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Jó napot kívánok! A nálamnál többet tapasztal eladok véleményére lennék kíváncsi mert sajnos azt hiszem beleszaladtam megint egy durva vevőbe. Tocka48 nevű "vásárló" 2013-09-05.én vásárolt tőlem egy könyvet. El is küldtem a számlaszámot ahogyan szoktam. 2013-09-08.-án kaptam tőle egy e-mailt,hogy eddig dolgozott de hétfőn már megy és be is fizeti az összeget a számlámra. Ekkeor megijedtem mert múltkor is befizettek a számlámra pénz és többet vont le a bank mint amennyibe maga a termék került. Mivel levélben nehéz lett volna elmagyaráznom ezért felhívtam telefonon a vevőt. De sajnos a regisztrált telefonszám nem az övé volt,de készségesen megadták a igazi telefonszámát. Nagy nehezen utolértem és mondtam neki,hogy nem tud a számlámra befizetni inkább küldje el a pénzt rózsaszín csekken ha nem tud utalni. Erre a válasza azt volt,hogy nincs semmi gond természetesen hétfőn azzal kezdi a napot,hogy rögtön utal mert a héten nem dolgozik nagyon fontos lenne neki a könyv.
Vártam egészen a mai napig de nem érkezett be az utalása,így mivel holnap lesz egy hete a leütésnek elküldtem neki egy levelet ( és a vaterabiztonságnak is ),hogy péntekig várok és ha addig nem utal akkor újra meghirdetem a terméket.
Erre ezt a választ kaptam tőle:"Nyugi, már beszéltünk telefonon 2x, küldtem e-mailt. Szerinted ha 3műszakba dolgozok olyan könnyű? Amikor még utalni se lehet? Várjál türelemmel, Nem kell beszarni ! Még zaklatásnak veszem. Elmondtam hogy a héten meg lesz." Ez sajnos több helyen is sántít mert csak 1x beszéltünk telefonon és egy e-mailt ír,valamint nem azt mondta,hogy a héten utal hanem azt mondta,hogy rögtön hétfőn.
Erre válaszoltam neki:"Tisztelt Uram! Nem beszéltünk 2X telefonon hanem csak 2013-09-08.-án egyszer akkor is azért mert azt mondta,hogy befizeti a pénzt a számlámra.Én akkor közöltem Önnel,hogy nem tud a számlámra befizetni csak utalni tud vagy rózsaszín csekken befizetni. Erre Ön azt felelte,hogy nincs gond hétfőn reggel utal.Ehhez képest a pénz a mai napig nem érkezett meg.Mi lenne abban a zaklatás hogy a leütés után egy héttel érdeklődők a pénzem után? Ja és azt még meg sem említettem,hogy nem a saját telefonszámát adta meg a regisztráció alkalmával. na mindegy a megadott határidőig várok és utána értékelek a vatera felé és az egész levelezést ( beleértve az Ön által küldötteket is ) átküldöm a vaterabiztonság részére. "
Ezen talán megsértődött mert ezt a választ kaptam:"Majd leütöm az összes terméked, és törlöm magam smile.gif Ha ilyen türelmetlen vagy."
Tudom,hogy nem telefonon kellett volna vele beszélnem,de nem gondoltam,hogy ez lesz belőle.

Kérdezném,hogy megtudja azt csinálni,hogy minden termékemet leüti bosszúból? Kérdezném azt,hogy Önök szerint tényleg türelmetlen vagyok 1 hét után? De ahogy az értékeléseit olvasom nem csak velem csinálta meg ezt.

+Quote Post
kotrics79
hozzászólás 2013-09-11 16:09
Létrehozva: #629

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-17 16:58
Azonosító: 1 415 562

Szép napot mindenkinek.
Szeretnék kérni egy rápillantást az alábbi felhasználóra.
http://www.teszvesz.hu/user/rating/rating.php?id=10295873

+Quote Post
kisgep01
hozzászólás 2013-09-10 08:51
Létrehozva: #630

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-11 10:58
Azonosító: 1 413 411

Üdv Mindenkinek! Sikerült beleszaladnom egy érdekes "vevőbe"! A "vevő" 2013-09-03.-án egy alkatrészt. El is küldtem az adatokat ahogyan mindenkinek. 3 nap múlva jött egy telefon,hogy adjam már meg a számlaszámot mert Ő azonnal akar utalni. Mondtam neki,hogy jobban szeretek e-mailben kommunikálni mert annak nyoma van de már elment a számlaszám,de elküldöm megint. Át is ment az e-mail és megígérte,hogy most azonnal utal. Mivel a hangjából megitélve idősebb úriember volt és az értékelései is nagyon jók voltak eszembe sem jutott az írásbeli felszólítás ( most már tudom,hogy nagy hiba volt )! Mai napon szerettük volna postázni,de nem jött meg a pénz és ezért felhívtam. Felvette a telefont és közölte,hogy nem kéri a terméket mert közben talált már egyet??!! Mondtam neki,hogy nem lett volna korrekt szólni,hogy "bocs de nem kérem"? Erre a válasz ennyi volt: "de akartam is szólni". Mondtam,hogy értékelem az adás-vételt erre is volt egy frappáns válasz:"nem igazán érdekel azt csinál amit akar" A vevő neve:fodferi

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-09-10 08:35
Létrehozva: #631

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(Minona02 @ 2013-09-10 00:09) *
na itt pofátlan módon önlicitálás volt...
a nyertes szintén ugyanabban a városban lakik és ő is elad egy ilyen telót"mert nincs szüksége rá" akkor minek venne még egyet?

Amennyiben szabálytalanságot észlel, a terméklapon a szabálytalan aukció szövegre kattintva vagy lejárt aukció esetén a kapcsolatfelvételen keresztül jelezze és a felelős kolléga indokolt, bizonyítható esetben megteszi a szükséges intézkedéseket.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Minona02
hozzászólás 2013-09-10 00:09
Létrehozva: #632

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-05-06 15:39
Azonosító: 2 029 518

na itt pofátlan módon önlicitálás volt...
a nyertes szintén ugyanabban a városban lakik és ő is elad egy ilyen telót"mert nincs szüksége rá" akkor minek venne még egyet?

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-09-09 21:41
Létrehozva: #633

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(...tinca @ 2013-09-09 19:18) *
Tisztelt Vatera!
Kerestem volna egy vevőszolgálati oldalt, de nem találtam. Így kényszerűségből ide teszem fel levelemet...
...

Tisztelt ...tinca!

Az Ügyfélszolgálatot a Kapcsolatfelvétel menüpontok keresztül tudja elérni: http://www.vatera.hu/help/contact.php
A következő hozzászólásaiban legyen kedves mellőzni a tömegesen beszúrt üres sorokat.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
...tinca
hozzászólás 2013-09-09 19:18
Létrehozva: #634

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2010-10-10 08:27
Azonosító: 1 404 078

Tisztelt Vatera!
Kerestem volna egy vevőszolgálati oldalt, de nem találtam. Így kényszerűségből ide teszem fel levelemet...

Kedves Seftman68 eladó!

Augusztus 24.-én vásároltam öntől 3db S/M méretű AhhBra melltartót. A vételárat, még aznap átutaltam az értesítőben küldött számlaszámra.

Ön augusztus 26.-án ezt megköszönte, s azt írta küldik a csomagot.

Szeptember 02.-án kértem tájékoztasson, hogy mi történt a csomagommal, mert még mindig nem érkezett meg hozzám a 3db S/M méretű AhhBra melltartó.

Ön másnap, szeptember 03.-án elnézésemet kérte, s azonnali postázást ígért.

Sajnos a mai napig nem érkezett meg hozzám az augusztus 24.-én megvásárolt és kifizetett 3db S/M méretű AhhBra melltartó. Ma belenéztem az elmúlt napok értékeléseibe, amiket ön kapott. Az elmúlt 30 napban a 83 pozitív értékelés mellé kapott 24 semleges és 16 negatív értékelést.

Korábban kellett volna megtekintenem az ön eladói minősítését. Amennyiben megteszem, valószínűleg nem utalom el előre a 3db S/M méretű AhhBra melltartó árát. (Azért írom sokadjára le a vásárolt termék nevét, hogy mint azt a semleges értékelésekben is lehet olvasni, nehogy véletlenül rossz méretet postázzon.)

Az elmúlt egy hét értékeléseiből kis ízelítő:

"Sosem vette fel a telefont A termék nem működött és többswör kellet visszamennem az aladóhoz mire visszakaptam a pénzemet"

"Sajnos már eltelt egy hét,megpróbáltam kapcsolatba lépni az eladóval sikertelenül!"

"Szíves tájékoztatásul közlöm, hogy a mai napon csalás bűntette miatt feljelentettem a rendőrségen."

"Sajnos NEM kaptam meg az árut. Szégyellje magát!!!!! Egy NYOLCÉVES gyermek születésnapját sikerült
ezzel elrontania."

"Nem is kaptam meg a cuccot, pedig már nagyon kéne. Szval keresek egy másik eladót aki EL IS KÜLDI"

"Kapcsolatba léptem az eladóval és érdeklődtem felőle email-ben. De nem érkezett válasz egy-két
kérdésemre."

"A megbeszéltek szerint péntek vagy szombatra beszéltük meg az átvételt. Másfél órát utaztam.
Odaérvén értesítettek, hogy még nem érkezett meg a termék."
Kedves Eladó!

Nem szoktam fenyegetőzni. Így csak tisztán a tájékoztatás kedvéért írom, hogy fenti soraimat tájékoztatásul megküldöm a Vatera vevőszolgálatának, s amennyiben ezen a héten péntekig (szeptember 13.) nem érkezik meg számomra a megvásárolt, kifizetett, megígért 3db S/M méretű AhhBra melltartó, vagy nem jelentkezik folyószámlámon a termék visszautalt ára, úgy a Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatóság tájékoztatása mellett internetes csalás miatt feljelentést teszek a Hajdúszoboszlói Rendőrkapitányságon önök ellen.

üdvözlettel, a nevemet kitöröltem, nehogy vétsek a Vatera szabályzata ellen (...tinca)
Hajdúszoboszló

+Quote Post
tymbazar
hozzászólás 2013-09-09 10:07
Létrehozva: #635

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-09-09 10:02) *
Tisztelt tymbazar!

Lehetséges. Próbálja meg e-mail-ben felvenni a kapcsolatot a vevővel.

Köszönöm a választ,már küldtem neki e-mailt remélem válaszolni fog illetve jelentkezni fog.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-09-09 10:02
Létrehozva: #636

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(tymbazar @ 2013-09-09 09:36) *
Jó napot kívánok! Elnézést mivel még új vagyok ezért feltennék egy kérdést.Az előbb vásároltak tőlem egy terméket. A vásárlói értesítőben csak név és e-mail cím volt megadva. Lehetséges ez? A választ előre is köszönöm.

Tisztelt tymbazar!

Lehetséges. Próbálja meg e-mail-ben felvenni a kapcsolatot a vevővel.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
tymbazar
hozzászólás 2013-09-09 09:36
Létrehozva: #637

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Jó napot kívánok! Elnézést mivel még új vagyok ezért feltennék egy kérdést.Az előbb vásároltak tőlem egy terméket. A vásárlói értesítőben csak név és e-mail cím volt megadva. Lehetséges ez? A választ előre is köszönöm.

+Quote Post
davidmaci92
hozzászólás 2013-09-08 09:31
Létrehozva: #638

zejopy vagyok:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-08-17 11:47
Innen: Veresegyház, medverezervátum
Azonosító: 706 366

IDÉZET(apuska2 @ 2013-09-08 08:59) *

Hű, de gyors volt ma reggel Benz.biggrin.gif

--------------------
Nem azért hibáztál, mert többet adtál, hanem mert kevesebbet kívántál. Ha többet adsz, többet is követelhetsz.

+Quote Post
apuska2
hozzászólás 2013-09-08 08:59
Létrehozva: #639

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-07-08 12:59
Azonosító: 16 045

Őt is a megfelelő helyre:

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=6396884

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-09-04 20:10
Létrehozva: #640

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=2004758
Javaslom a megfelelő helyre. Ha kicsit megnézitek az értékeléseket, akkor egyéb érdekesség is felmerülhet. Tehát megyek ide fel a kék csíkba.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post

1322 Oldal V  « < 30 31 32 33 34 > » 
Reply to this topicStart new topic
5 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (5 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-08-02 00:29