IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1312 Oldal V  « < 30 31 32 33 34 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
zejopy
hozzászólás 2013-07-12 14:13
Létrehozva: #621

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(vidaeff @ 2013-07-12 14:10) *
Én csak egy kóbor felhasználó vagyok, de talán segíthetek. A személyes menüjében tiltólistára tudja tenni. Ekkor sem üzenni, sem licitálni nem tud.
Eladás / Eladási beállítások / Személyes tiltólista
Sok szerencsét és szép napot Önnek. smile.gif

De már megtörtént a vásárlás.smile.gif Ide valamelyik moderátori sablon kell, meg a negatív értékelésre való buzdítás.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-07-12 14:10
Létrehozva: #622

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(kzsuzsa073 @ 2013-07-12 13:28) *
Tisztelt Vatera Moderátorok!

Volna ez az aukcióm http://szamitastechnika.vatera.hu/laptop_n...1769727953.html a vevő már a kérdéseknél is egyértelműen látszik, hogy csak szórakozott. Mit tudok tenni?

Én csak egy kóbor felhasználó vagyok, de talán segíthetek. A személyes menüjében tiltólistára tudja tenni. Ekkor sem üzenni, sem licitálni nem tud.
Eladás / Eladási beállítások / Személyes tiltólista
Sok szerencsét és szép napot Önnek. smile.gif
---------
Mindenképp értékelje sikertelenre az üzletet, a vevőt meg negatívan!

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2013-07-12 14:13

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
kzsuzsa073
hozzászólás 2013-07-12 13:28
Létrehozva: #623

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2012-10-29 17:11
Azonosító: 1 868 874

Tisztelt Vatera Moderátorok!

Volna ez az aukcióm http://szamitastechnika.vatera.hu/laptop_n...1769727953.html a vevő már a kérdéseknél is egyértelműen látszik, hogy csak szórakozott. Mit tudok tenni?

+Quote Post
Hzsolt622
hozzászólás 2013-07-12 11:11
Létrehozva: #624

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2013-06-10 15:00
Azonosító: 2 042 885

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-07-12 09:02) *
Tisztelt Hzsolt622!

Amennyiben a vételárat Ön már átutalta és a partner nem küldi a terméket, nem ad hírt magáról, nem jelentkezik, hosszabb ideje nem érhető el, akkor értesítse az eladót, hogy ha ésszerű határidőn belül nem jelentkezik és nem rendezi az adásvételt, akkor Ön a rendőrségen tesz feljelentést.
A felszólítólevél sikertelensége esetén, javasoljuk, hogy a feljelentést valóban tegye meg! Mint megkárosított félnek a lakóhelye szerinti illetékes rendőrkapitányságon célszerű feljelenést tennie ismeretlen tettes ellen.
A feljelentéshez javasoljuk mellékelni nyomtatott formában a terméklapot, az illetővel folytatott levelezést és minden egyéb dokumentumot, amely az adásvétellel kapcsolatban az Ön rendelkezésére áll.
Amennyiben a feljelentés után elindítják a nyomozást, a nyomozóhatóság általában hivatalos megkereséssel fordul a Vaterához azért, hogy a nyomozás sikere érdekében szükséges és még hiányzó adatokat beszerezzék. Ilyen esetben a Vatera a lehető legteljesebb tájékoztatást adja, hiszen a nyomozás eredményes lezárása és az elkövető kézre kerítése közös érdekünk.

Erre nincs lehetőség.

Köszönöm smile.gif

+Quote Post
briancool
hozzászólás 2013-07-12 11:01
Létrehozva: #625

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-07-23 11:38
Azonosító: 1 538 704

IDÉZET(Hathor14 @ 2013-07-12 10:45) *

köszönöm a választ biggrin.gif

+Quote Post
Hathor14
hozzászólás 2013-07-12 10:45
Létrehozva: #626

Queen of Heaven

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-06-10 06:38
Innen: Budapest
Azonosító: 1 524 248

IDÉZET(briancool @ 2013-07-12 10:35) *
kérdés és ha mégsem adja át6el az eladó?

Szerződésszegésnek minősül.
http://www.vatera.hu/segitseg/licitalas_va...29/92/szerződés

--------------------
Ami egész, az nem tökéletes, hanem teljes.

+Quote Post
briancool
hozzászólás 2013-07-12 10:35
Létrehozva: #627

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Az előzőhöz még annyit, szabály ide vagy oda, alahol vonalat kéne húzni az etikátlanság és a jószándékú korrektség között! Nem a termék ára itt a fontos hanem maga termék ezzel annyira belerontott egy közeli esemény kedvező alakulásába h ez tényleg elkeserítő! mai napon lehet még valami okosat inténi az idő szüke miatt? kérem aki tud segítsen!

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-07-12 10:21) *
Pedig a vevőnek van igaza: ilyen az élet.
A termék azé, aki megvette. A levelezésben egyezkedés nem mérvadó, ez egy aukciós oldal.

oké köszönöm a válszt, csak úgy érzem mintha megloptak volna! azért klöszi

kérdés és ha mégsem adja át6el az eladó?

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-07-12 10:21
Létrehozva: #628

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(briancool @ 2013-07-12 10:08) *
Az lenne a kérdésem: egy termékre licitáltam és az árban megtunk egyezni az aladóval. Mialatt a munkában voltam szépen leütötte más a érdekes az, h aukcoó figyelőre tette a teréket és a levelezésünket is látta mikorra alakul kedvezően (xy napon) - szóval szépen leütötte! 3 napon keresztül "tárgyaltun" és máe kaparja ki a gesztenyét! Az eladó tett egy kisérletet, hiába! Ezek mind csak kérdések: Lehet erre valami megoldást ilyenkor találni vissza csinálni vagy töröltetni a licitet - vagy elkerülnii a negatív értékelést??? Az eladó segítene de aki leütötte az gyakorlatilag elhajtotta, mondván ilyen az éelt! Azért szerintem ez eléggé unkorrekt és etikátlan. Van rá némi esély megoldás, lécci segítsetek valahogy!

Pedig a vevőnek van igaza: ilyen az élet.
A termék azé, aki megvette. A levelezésben egyezkedés nem mérvadó, ez egy aukciós oldal.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
briancool
hozzászólás 2013-07-12 10:08
Létrehozva: #629

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Az lenne a kérdésem: egy termékre licitáltam és az árban megtunk egyezni az aladóval. Mialatt a munkában voltam szépen leütötte más a érdekes az, h aukcoó figyelőre tette a teréket és a levelezésünket is látta mikorra alakul kedvezően (xy napon) - szóval szépen leütötte! 3 napon keresztül "tárgyaltun" és máe kaparja ki a gesztenyét! Az eladó tett egy kisérletet, hiába! Ezek mind csak kérdések: Lehet erre valami megoldást ilyenkor találni vissza csinálni vagy töröltetni a licitet - vagy elkerülnii a negatív értékelést??? Az eladó segítene de aki leütötte az gyakorlatilag elhajtotta, mondván ilyen az éelt! Azért szerintem ez eléggé unkorrekt és etikátlan. Van rá némi esély megoldás, lécci segítsetek valahogy!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-07-12 09:55
Létrehozva: #630

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Tormicska @ 2013-07-11 23:55) *
SOHA SENKINEK még nem kellett rám várni!

Igen? És ezt honnan kell tudnia a partnernek?

IDÉZET(Tormicska @ 2013-07-11 23:55) *
Még egyszer felteszem a kérdést (de nem várok választ) MIT KELLETT VOLNA TENNEM?

Azt egyből vágjuk, hogy nem vársz választ, hiszen csak dühöngeni jöttél, nem tapasztalatot szerezni, hogy a következőben mit és hogyan kellene tenned.

IDÉZET(davenport @ 2013-07-12 09:05) *
Ez az értékelés messzemenőkig nem volt korrekt. Olyan dolgokat is számon kér, amit nem kellene. A vége pedig kimondottan sértő. Beszéltük már korábban, hogy a személyes átvétel egy lehetőség, melynek szabályait az eladó állapítja meg.

Ezt olyan mondat, hogy be kellene tenni a Vatera szabályzatába. Csúcs. Minden benne van. good2.gif pretty_flower-342.jpg

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
davenport
hozzászólás 2013-07-12 09:05
Létrehozva: #631

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:17
Azonosító: 141

IDÉZET(zejopy @ 2013-07-11 23:33) *
Eladóként a hátamon feláll a szőr még a gondolattól ís, hogy az eladott áruval az autómban üldögéljek és várakozzak a vevőre, aki esetleg késik öt percet. Én is autókázom a városban, sőt, olykor-olykor még dolgozni is szoktam. Talán nem az időt húzta, hanem kezdő vaterás korában párszor hülyének nézték. Én is voltam már rugalmatlan, mert nem vittem el 1 km-t a megvett cuccot.
A szállítás a vevőt terheli. Minden tekintetben. A megadott intervallumon belüli jelentkezés pedig alapelvárás, eléggé szomorú, hogy ki kell emelni. Ez sem véletlen. Más egy folyamatban lévő adásvétel, mint egy nem jelentkező partner.
Nem étek egyet az elvárásoddal.
Az értékelésed szöveges része pedig erősen megkérdőjelezhető.
"Az áruért én mentem el, de előtte több időpontot kellett egyeztetni (nem miattam) és egy centit sem
volt képes közelebb hozni.... De a könyv hibátlan volt és végül is ez a lényeg-nem csapott be."
Ez szinte sértő. Mert miért csapott volna be? A partnered egy megbízható, öreg eladó. Értékeléseinek az aránya több, mint elfogadható. Az általad írt szöveg cseppet sem jóindulatú.
Viszont a trágár levelet én sem tartom elfogadhatónak.

Ez az értékelés messzemenőkig nem volt korrekt. Olyan dolgokat is számon kér, amit nem kellene. A vége pedig kimondottan sértő. Beszéltük már korábban, hogy a személyes átvétel egy lehetőség, melynek szabályait az eladó állapítja meg.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-07-12 09:02
Létrehozva: #632

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(Hzsolt622 @ 2013-07-12 08:59) *
...
Mit tehetek?

Tisztelt Hzsolt622!

Amennyiben a vételárat Ön már átutalta és a partner nem küldi a terméket, nem ad hírt magáról, nem jelentkezik, hosszabb ideje nem érhető el, akkor értesítse az eladót, hogy ha ésszerű határidőn belül nem jelentkezik és nem rendezi az adásvételt, akkor Ön a rendőrségen tesz feljelentést.
A felszólítólevél sikertelensége esetén, javasoljuk, hogy a feljelentést valóban tegye meg! Mint megkárosított félnek a lakóhelye szerinti illetékes rendőrkapitányságon célszerű feljelenést tennie ismeretlen tettes ellen.
A feljelentéshez javasoljuk mellékelni nyomtatott formában a terméklapot, az illetővel folytatott levelezést és minden egyéb dokumentumot, amely az adásvétellel kapcsolatban az Ön rendelkezésére áll.
Amennyiben a feljelentés után elindítják a nyomozást, a nyomozóhatóság általában hivatalos megkereséssel fordul a Vaterához azért, hogy a nyomozás sikere érdekében szükséges és még hiányzó adatokat beszerezzék. Ilyen esetben a Vatera a lehető legteljesebb tájékoztatást adja, hiszen a nyomozás eredményes lezárása és az elkövető kézre kerítése közös érdekünk.
IDÉZET(Hzsolt622 @ 2013-07-12 08:59) *
Tudom módositani a semleges értékelést-negativra?

Erre nincs lehetőség.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Hzsolt622
hozzászólás 2013-07-12 08:59
Létrehozva: #633

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2013-06-10 15:00
Azonosító: 2 042 885

Jó reggelt!

A kérdésem a következő volna.
Nyertem egy aukciót. A pénzt másnap el is utaltam, az utalási bizonylatot elküldtem az eladónak. Kértem egy visszaigazolást, ha odaért a lé, jelezzen. Eltelt x nap, mire rákérdeztem, hogy mi újság az összeggel. Nagy duzzogva irta, hogy odaért. A termékleirásban 15 napos szállitási határidő van megadva. 3 hét után jelentkezett (az e-mailbeli megkeresésemre) hogy csúszik a szállitás. Ismét eltelt 10 nap. Sem kamera, sem semmi.
Újból levélváltás.
Ekkor már a visszautalásról beszéltünk. Bankszámlaszám megadás. 10 napja várok a pénzre..
Sem telefonon, sem mailben nem válaszol. Áru, pénz sehol.
Ma reggel irtam neki egy határozott, de nem bunkó levelet, hogy szeretném a pénzem júli 15-én, délig a számlámon látni a pénzt. Kiváncsi leszek, érkezik e válasz.
Mit tehetek? Tudom módositani a semleges értékelést-negativra?
Köszönettel: Zsolt

+Quote Post
Razel58
hozzászólás 2013-07-12 01:46
Létrehozva: #634

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-20 14:03
Innen: Óperencia
Azonosító: 987

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=5600522

Nem értem az aranyszívű eladókat.

--------------------
Az evolúció fordítva is működik.!......

+Quote Post
Tormicska
hozzászólás 2013-07-11 23:55
Létrehozva: #635

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-02-05 14:21
Azonosító: 980 726

IDÉZET(zejopy @ 2013-07-11 23:33) *
Eladóként a hátamon feláll a szőr még a gondolattól ís, hogy az eladott áruval az autómban üldögéljek és várakozzak a vevőre, aki esetleg késik öt percet. Én is autókázom a városban, sőt, olykor-olykor még dolgozni is szoktam. Talán nem az időt húzta, hanem kezdő vaterás korában párszor hülyének nézték. Én is voltam már rugalmatlan, mert nem vittem el 1 km-t a megvett cuccot.
A szállítás a vevőt terheli. Minden tekintetben. A megadott intervallumon belüli jelentkezés pedig alapelvárás, eléggé szomorú, hogy ki kell emelni. Ez sem véletlen. Más egy folyamatban lévő adásvétel, mint egy nem jelentkező partner.
"Az áruért én mentem el, de előtte több időpontot kellett egyeztetni (nem miattam) és egy centit sem
volt képes közelebb hozni.... De a könyv hibátlan volt és végül is ez a lényeg-nem csapott be."
Ez szinte sértő. Mert miért csapott volna be? A partnered egy megbízható, öreg eladó. Értékeléseinek az aránya több, mint elfogadható. Az általad írt szöveg cseppet sem jóindulatú.

SOHA SENKINEK még nem kellett rám várni! Legalább 15 perccel előbb vagyok a helyszínen!
Mért csapott volna be?!? Hát többszöri időpont egyeztetés után bizony az emberben felmerül a gyanú! Főleg úgy, hogy kikéri magának hogy hívogatom. Még egyszer felteszem a kérdést (de nem várok választ) MIT KELLETT VOLNA TENNEM?
Mellesleg elolvastam a negatív és a semleges értékeléseire adott válaszait...mindenkit lebarmol.
De mindegy. Úgysem akartam többet tőle vásárolni. Már bánom, hogy idúközben töröltem a levelét! Jó éjt!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-07-11 23:33
Létrehozva: #636

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Tormicska @ 2013-07-11 23:21) *
Köszönöm válaszát. Valóban nem köteles közelebb hozni...csakhogy 4-azaz négy napot húztuk-vontuk az átvétel idejét, mert a hölgyemény autókázott. Volt,hogy elmondta a telefonba azt is, hogy merre kell mennie, erre vetettem én fel,hogy talán betehetné az autóba a könyvet is, mert tudnánk találkozni az útvonalán! Már akkor olyan hangnemben válaszolt, hogy felállt a szőr a hátamon. Volt, hogy elindultam a megbeszélt átvételre, mikor jött az sms, hogy mégsem jó. A legbosszantóbb, hogy a bemutatkozó levélben is azt írta, hogy aki nem jelentkezik iksz időn belül,annak negatívot ad stb.stb., közben meg pont ő volt az, aki húzta az időt.
A levelét meg szívem szerint bemásolnám, de komolyan mondom, nem tűr nyomdafestéket.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2013-07-11 23:34

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Tormicska
hozzászólás 2013-07-11 23:21
Létrehozva: #637

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-07-11 22:59) *
Az eladó nem köteles egy centit sem közelebb vinni - az ön szóhasználatával élve.
Ha a személyes átvételt választja, akkor az eladó által megjelölt helyen és időben kell átvennie a terméket.
Ezért valóban kár volt ezt leírnia az értékelésben. Mindez természetesen nem indokolhatja a másik fél trágár válaszát, de erre nincs rálátásunk.

Köszönöm válaszát. Valóban nem köteles közelebb hozni...csakhogy 4-azaz négy napot húztuk-vontuk az átvétel idejét, mert a hölgyemény autókázott. Volt,hogy elmondta a telefonba azt is, hogy merre kell mennie, erre vetettem én fel,hogy talán betehetné az autóba a könyvet is, mert tudnánk találkozni az útvonalán! Már akkor olyan hangnemben válaszolt, hogy felállt a szőr a hátamon. Volt, hogy elindultam a megbeszélt átvételre, mikor jött az sms, hogy mégsem jó. A legbosszantóbb, hogy a bemutatkozó levélben is azt írta, hogy aki nem jelentkezik iksz időn belül,annak negatívot ad stb.stb., közben meg pont ő volt az, aki húzta az időt.
A levelét meg szívem szerint bemásolnám, de komolyan mondom, nem tűr nyomdafestéket.
Ja, és majd kifelejtettem, a levelében azt is sérelmezte, hogy én hívogattam....mégis mit kellett volna csinálnom, mikor a bemutatkozó levelében azt is kifejtette, hogy ő nem fog keresni senkitr?

A hozzászólást -Tormicska- szerkesztette a következő időpontban: 2013-07-11 23:25

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-07-11 22:59
Létrehozva: #638

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(Tormicska @ 2013-07-11 22:51) *
Jó estét! Nem fórumoztam még,de most dührohamot kaptam. Május közepén vettem a babicsko1 nevű eladótól egy szafaris albumot. Néhány perce nézegettem a méljeimet és sokadik felszólításra értékeltem. Pozitívat adtam, mert az áru jó volt és végül is megkaptam, de a megjegyzéshez odaírtam, hogy a hölgyike lehetne kissé rugalmasabb is, mert többször is kellett egyeztetnünk időpontot és nem miattam és annak ellenére,hogy azt mondta a telefonban ,hogy sokszor nincs otthon és autózik és annak ellenére, hogy mindketten Bp-iek vagyunk, egy centit sem volt hajlandó közelebb hozni...sebaj elmentem érte, de utáltam, hogy én kedves vagyok és mosolygok ő meg olyan arrogáns, hogy még...Mindezt röviden leírtam. Majd visszamentem a méljeimhez, ahol pár pillanat múlva megjelent egy levél a "hölgy"-től. Tele volt mocskolódással, trágárságokkal, amiket ide nem írhatok le. UNDORÍTÓ!!!
Ilyenek is vannak és úgy tűnik,hogy bár pozitívat adtam, az egyéb véleményt nem tűrik.
Közölte levele végén, hogy le is tiltott, mert ilyen hü...,mocskos qrv...al ő nem foglalkozik.
Nahát így vegyetek bármit is kedves babicskó1-től.

Az eladó nem köteles egy centit sem közelebb vinni - az ön szóhasználatával élve.
Ha a személyes átvételt választja, akkor az eladó által megjelölt helyen és időben kell átvennie a terméket.
Ezért valóban kár volt ezt leírnia az értékelésben. Mindez természetesen nem indokolhatja a másik fél trágár válaszát, de erre nincs rálátásunk.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Tormicska
hozzászólás 2013-07-11 22:51
Létrehozva: #639

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Jó estét! Nem fórumoztam még,de most dührohamot kaptam. Május közepén vettem a babicsko1 nevű eladótól egy szafaris albumot. Néhány perce nézegettem a méljeimet és sokadik felszólításra értékeltem. Pozitívat adtam, mert az áru jó volt és végül is megkaptam, de a megjegyzéshez odaírtam, hogy a hölgyike lehetne kissé rugalmasabb is, mert többször is kellett egyeztetnünk időpontot és nem miattam és annak ellenére,hogy azt mondta a telefonban ,hogy sokszor nincs otthon és autózik és annak ellenére, hogy mindketten Bp-iek vagyunk, egy centit sem volt hajlandó közelebb hozni...sebaj elmentem érte, de utáltam, hogy én kedves vagyok és mosolygok ő meg olyan arrogáns, hogy még...Mindezt röviden leírtam. Majd visszamentem a méljeimhez, ahol pár pillanat múlva megjelent egy levél a "hölgy"-től. Tele volt mocskolódással, trágárságokkal, amiket ide nem írhatok le. UNDORÍTÓ!!!
Ilyenek is vannak és úgy tűnik,hogy bár pozitívat adtam, az egyéb véleményt nem tűrik.
Közölte levele végén, hogy le is tiltott, mert ilyen hü...,mocskos qrv...al ő nem foglalkozik.
Nahát így vegyetek bármit is kedves babicskó1-től.

+Quote Post
kisgep01
hozzászólás 2013-07-11 16:51
Létrehozva: #640

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-11 10:58
Azonosító: 1 413 411

IDÉZET(zejopy @ 2013-07-11 16:39) *
Akkor egyszerű a megoldás. Írd alá az ő nevét. Évekig voltam József. Nem okozott gondot. Azóta vagyok Viktória, amióta hivatalosan is átvettem a vállalkozást. smile.gif
Különben bírom ezt a farokvezérelt gondolkodást... Mert van az a kis fityegőjük, máris a teremtés koronáinak képzelik magukat. De jó is, hogy van az nekik, mert élesben mindjárt maguk alá is húzhatják.smile.gif
Óóó, de jó, hogy nincs itt Eff. De majd kapok tőle, amikor elolvassa.biggrin.gif Szerinte van egy kis szüfrazsettes beütésem.laugh.gif Pedig nincs.smile.gif Csak realista vagyok.

Még annyit a végére,hogy szerintem én reagálom túl a problémákat! Olvasgatom a nagy eladók értékeléseit azok aztán oda mondogatnak de nem írnak és nem sírnak itt a fórumon mint én csak simán durr bele bumm! Régen a férjem is ezt csinálta,nem is idegeskedett szerinte nagyon túl reagálom a sima egyszerű eseteket is!

+Quote Post

1312 Oldal V  « < 30 31 32 33 34 > » 
Reply to this topicStart new topic
5 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (5 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-04-17 11:43