IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1339 Oldal V  « < 344 345 346 347 348 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
evica_74
hozzászólás 2011-08-14 22:11
Létrehozva: #6901

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-08-09 09:29
Azonosító: 1 540 324

IDÉZET(evica_74 @ 2011-08-12 14:41) *
Jelentkezett a futár, hogy felvette a küldeményt. Kértem korábban, hogy rendeléskor legyen megjelölve a küldemény 58 ezres értéke. Ma az eladó felhívott, (ilyet még nem tett), és elmondta, hogy ehelyett 10 ezret tüntettek fel és hogy állítólag a futár erre annyit közölt, hogy ezt így szokták.
Mondjuk ezt én nem értem, de már nem csodálkozom semmin smile.gif

Amint megkaptam (kollégám átvette) az ékszert, beugrok a rendőrségre (vagy egy balatoni postára) az eljárás megszüntetésére irányuló kérelemmel.

Majd megírom a fejleményeket, remélem, most már minden rendben lesz.

Az eladóra leadott értékelésemet törölték, de nem került be az aukció az értékelendők közé. Pedig lehet, hogy úgy jobb lett volna, azért egy semlegest megérdemelne.

Szép estét mindenkinek.

Csak egy kérdés az ügyemben.

Röviden: megállapodás az volt, hogy fele vételár előre megy, majd futár jön a vételár másik felét és a költségeket kitevő utánvéttel - ehelyett fele vételár ment, eladó meggondolta magát, futár nem jött, rendőrségi feljelentést tettem, majd ezt követően mégis megrendelte az eladó a futárt).

Az eladó, chris42 mára inaktív lett, emiatt kell aggódnom?

Holnapra várom a futárt a valamilyen oknál fogva 10 ezerre biztosított 60 ezres ékszerrel, remélem, a csomagban lesz. Tényleg úgy van, hogy ki kell fizetni, át kell venni, és csak utána lehet megnézni? És ha nincs benne, nem viszi vissza a futár és nem adja vissza az utánvét összegét, hanem intézzem, ahogy tudom?

Nyugtassatok meg...

--------------------
Üdv: evica_74
Go to the top of the page

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-08-13 18:40
Létrehozva: #6902

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(Cetleen_v @ 2011-08-13 16:29) *
... Én amit írtam önöknek azokra csak egy sablonos és nem kielégítő választ kaptam ! ...

Az első hozzászólásában még ezt írta:
IDÉZET(Cetleen_v @ 2011-08-12 23:09) *
... Vaterának 2-szer írtam és eddig ők sem válaszoltak semmit! Mit tegyek???...

Érthetően leírtuk a teendőket, ezen kívül mit szeretne még megtudni?
...
Avval nem tudok mit kezdeni sajnos az eladó továbbra sem jelentkezik ! Ha már fizetünk az eladások után én úgy gonolom,hogy ennek fejében elvárható lenne,hogy az ilyen esetkben amikor a vevő nem tud mit tenni a vásárlás után ,hogy felülvízsgálják az ügyet !
...

Nem tudjuk felkeresni az eladót és jelentkezésre kényszeríteni.
Konkrétan mit kellene "felülvizsgálni"?

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-08-13 17:16
Létrehozva: #6903

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

.... Ha már fizetünk az eladások után én úgy gonolom,hogy ennek fejében elvárható lenne,hogy az ilyen esetkben amikor a vevő nem tud mit tenni a vásárlás után ,hogy felülvízsgálják az ügyet !....

Nem vagyok Vatera, viszont egy kérdésem lenne. Kinek fizetsz? Mert a Vaterának te még nem fizettél szerintem semmit.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
Cetleen_v
hozzászólás 2011-08-13 16:29
Létrehozva: #6904

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2011-08-10 16:21
Azonosító: 1 540 486

Tisztelt Vatera !

Én amit írtam önöknek azokra csak egy sablonos és nem kielégítő választ kaptam ! Bocsánat az írásjelek sokszorosítása miatt de nagyon bosszús vagyok és néha így fejezem ki itt a nem tetszésem !
Avval nem tudok mit kezdeni sajnos az eladó továbbra sem jelentkezik ! Ha már fizetünk az eladások után én úgy gonolom,hogy ennek fejében elvárható lenne,hogy az ilyen esetkben amikor a vevő nem tud mit tenni a vásárlás után ,hogy felülvízsgálják az ügyet !
Számomra az is furcsa,hogy a személyes oldalamon meg sem jelent a vásárolt áruk közt .Egyszerűen eltünt.
Egyáltalán hová lett,mert így értékelni sem lehet !
Kérem,hogy legyenek kedvesek segíteni,hogy lerendeződjön a vásárlás ! Nekem erre az asztalra szükségem van nem viccből vásároltam !
Köszönöm mad.gif
IDÉZET(VateraBenz @ 2011-08-12 23:43) *
Tisztelt Cetleen_v!

A 2011/08/06-án 13:00 órakor írt megkeresésére aznap 19:28-kor kapott választ.
A 2011/08/10-én 17:25 órakor írt megkeresésére másnap 09:53-kor kapott választ.

Ha az eladó továbbra sem jelentkezik vagy nem kívánja átadni az árut és ön nem kíván tovább várni, akkor érdemes egy üzenetet írni az adásvételtől való elállásról és megadni a partnernek a megfelelő értékelést. Előtte esetleg írjon neki még egy utolsó felszólítást, ezt küldje el másolatként a biztonsag@allegroup.hu címre is. Ezt a levelében a címzettnek is említse meg, kilátásba helyezve a megfelelő értékelést, amennyiben nem jelentkezik.
Az automata válaszban kapott azonosítót mentse el, mivel az alapján esetleges bonyodalmak esetén igazolni lehet, hogy ez az utolsó felszólító üzenet kiküldésre került.

Kérjük, következő hozzászólásaiban mellőzze az írásjelek indokolatlan többszörözését!

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-08-12 23:43
Létrehozva: #6905

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(Cetleen_v @ 2011-08-12 23:09) *
Sziasztok !

Szeretném kérdezni,hogy van-e itt valaki aki vásárolt már itt a Vaterán a "Lealkudtuk oldalon????
Én sajnos igen vásároltam az KIKA által itt eladó termékek közül .
Bár ne tettem volna!
Az a helyzet,hogy ez kb másfél hete volt az aukció után rögtön írtam is az eladónak,hogy szeretném utalni a számítógép asztal árát.Válasz semmi . Felhívtam az eladót aki flegmán és lekezelően ugyan,de ígéretet tett,hogy elküldi emailba a számla számot . Még mindig semmi- Újra írtam válasz semmi- Vaterának 2-szer írtam és eddig ők sem válaszoltak semmit! Mit tegyek???
A személyes oldalamról a vásárolt termékek közül eltűnt a termék!!!!!
Hogy lehet ez???Hová fordulhatok ezek után,ha még a Vatera sem tesz semmi,hogy a vásárlókat ne csapják be !
Ha meg elfogyott közben akkor írnák meg és nem várakoznék rá tovább !
Szívatnak ?????

Tisztelt Cetleen_v!

A 2011/08/06-án 13:00 órakor írt megkeresésére aznap 19:28-kor kapott választ.
A 2011/08/10-én 17:25 órakor írt megkeresésére másnap 09:53-kor kapott választ.

Ha az eladó továbbra sem jelentkezik vagy nem kívánja átadni az árut és ön nem kíván tovább várni, akkor érdemes egy üzenetet írni az adásvételtől való elállásról és megadni a partnernek a megfelelő értékelést. Előtte esetleg írjon neki még egy utolsó felszólítást, ezt küldje el másolatként a biztonsag@allegroup.hu címre is. Ezt a levelében a címzettnek is említse meg, kilátásba helyezve a megfelelő értékelést, amennyiben nem jelentkezik.
Az automata válaszban kapott azonosítót mentse el, mivel az alapján esetleges bonyodalmak esetén igazolni lehet, hogy ez az utolsó felszólító üzenet kiküldésre került.

Kérjük, következő hozzászólásaiban mellőzze az írásjelek indokolatlan többszörözését!

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Cetleen_v
hozzászólás 2011-08-12 23:09
Létrehozva: #6906

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2011-08-10 16:21
Azonosító: 1 540 486

Sziasztok !

Szeretném kérdezni,hogy van-e itt valaki aki vásárolt már itt a Vaterán a "Lealkudtuk oldalon????
Én sajnos igen vásároltam az KIKA által itt eladó termékek közül .
Bár ne tettem volna!
Az a helyzet,hogy ez kb másfél hete volt az aukció után rögtön írtam is az eladónak,hogy szeretném utalni a számítógép asztal árát.Válasz semmi . Felhívtam az eladót aki flegmán és lekezelően ugyan,de ígéretet tett,hogy elküldi emailba a számla számot . Még mindig semmi- Újra írtam válasz semmi- Vaterának 2-szer írtam és eddig ők sem válaszoltak semmit! Mit tegyek???
A személyes oldalamról a vásárolt termékek közül eltűnt a termék!!!!!
Hogy lehet ez???Hová fordulhatok ezek után,ha még a Vatera sem tesz semmi,hogy a vásárlókat ne csapják be !
Ha meg elfogyott közben akkor írnák meg és nem várakoznék rá tovább !
Szívatnak ?????

+Quote Post
cecaceca_v
hozzászólás 2011-08-12 16:39
Létrehozva: #6907

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2011-08-03 14:44
Azonosító: 1 539 722

IDÉZET(BMD042 @ 2011-08-12 09:58) *
Ez egy nagyon jó hír!! biggrin.gif
Jó tudni, hogy elfogják az ilyen csalókat! biggrin.gif
Most már csak az kell, hogy minél többen feljelentsék ezt a csalót is!

Sziasztok!

Örülök hogy 1-re többen vagyunk , akik elitélik azilyeneket és nem haggyák rájuk. Köszönet minden segítőnek , és nem segítőnek !! Van aki azzal teszi a legtöbbet egy ügy érdekében, hogy ércelődéseivel kinyitja az emberek szemét. Azt is meglátják ami taddig nem ! Minden erősítami nem ől meg ! Tartsuk a kapcsolatot továbbra is. Hétfön megyek személyesen a jardra érdeklődni mizu ! Majd írok. Addig jó biznicet mindenkinek

Üdv:

cecaceca_v

+Quote Post
evica_74
hozzászólás 2011-08-12 14:41
Létrehozva: #6908

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(evica_74 @ 2011-08-11 16:21) *
Köszönöm szépen, erre a pár hétre szép nyarat kívánok smile.gif

Jelentkezett a futár, hogy felvette a küldeményt. Kértem korábban, hogy rendeléskor legyen megjelölve a küldemény 58 ezres értéke. Ma az eladó felhívott, (ilyet még nem tett), és elmondta, hogy ehelyett 10 ezret tüntettek fel és hogy állítólag a futár erre annyit közölt, hogy ezt így szokták.
Mondjuk ezt én nem értem, de már nem csodálkozom semmin smile.gif

Amint megkaptam (kollégám átvette) az ékszert, beugrok a rendőrségre (vagy egy balatoni postára) az eljárás megszüntetésére irányuló kérelemmel.

Majd megírom a fejleményeket, remélem, most már minden rendben lesz.

Az eladóra leadott értékelésemet törölték, de nem került be az aukció az értékelendők közé. Pedig lehet, hogy úgy jobb lett volna, azért egy semlegest megérdemelne.

--------------------

+Quote Post
BMD042
hozzászólás 2011-08-12 10:05
Létrehozva: #6909

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2011-08-11 06:57
Azonosító: 1 540 569

IDÉZET(cecaceca_v @ 2011-08-11 18:36) *
Szia !

Megtettem a feljelentést én is .Reméljük , hamarosan eredmény is lessz ! Mennyi sok ráérő, ingyen élő van magyarországon !! De mindeggy bízzunk az igazságszolgáltatásban ! good2.gif Szerintem is csak ha kattan a bilincs akkor akar majd utalni. Remélem jó cuccai vannak, és tud minket kárpotolni a fedezete !Ha kapok valamilyen értesítést, jelentkezem . További szép napot. Segítsünk ha tudunk , ne csak okoskodjunk!! good2.gif
Ha gyorsan gondolkodunk és hamar leesnek dolgok , jobban tudunk lépni. good2.gif

Szia!
Ez nagyon jó! Akkor ketten/hárman már biztosan vagyunk! Remélem, hogy mások is csatlakoznak hozzánk és hasonlóan a másik csalóhoz, akit 37 rendbeli csalással vádolnak, őt is elfogják.
Nézd, ha van pénze nyaralásra... Biztos akad ott autó, ház, bútor...

A hozzászólást -BMD042- szerkesztette a következő időpontban: 2011-08-12 10:05

+Quote Post
BMD042
hozzászólás 2011-08-12 09:58
Létrehozva: #6910

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

IDÉZET(Aramir @ 2011-08-11 18:49) *
Soha ne add fel a reményt smile.gif
barikad.hu/harminchét_embert_károsított_meg_egy_internetes_csaló-20110811

Ez egy nagyon jó hír!! biggrin.gif
Jó tudni, hogy elfogják az ilyen csalókat! biggrin.gif
Most már csak az kell, hogy minél többen feljelentsék ezt a csalót is!

+Quote Post
rusnya
hozzászólás 2011-08-11 22:39
Létrehozva: #6911

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-04-01 19:12
Azonosító: 3 236

IDÉZET(zejopy @ 2011-08-11 22:29) *
Szerintem nem rossz a kép, de az eladó nem túl szívélyes.smile.gif
Szóval én is mástól vásárolok.
Megnéztem az általa kiosztott negatív értékeléseket, és megerősödtem ebben az elhatározásomban, sőt úgy gondolom, jobb, ha ő sem vásárol tőlem.

a kölcsönösség jegyében én is tiltóra tettem. több mint öt év vaterázás után, ez az első, hogy ide írok és hogy valakit letiltok. nem is az bosszant, hogy kioktatott (volt már ilyen) hanem hogy tahó paraszt módjára elvág a válasz lehetőségétől. az aukció amúgy zárt (ahogy minden aukciója - kicsit paranoiás? kíváncsi lennék hányan lehetnek a tiltólistáján...), tehát vásárolni amúgy sem tudtam volna az engedélye nélkül.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-08-11 22:29
Létrehozva: #6912

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(rusnya @ 2011-08-11 22:21) *
ha a képre kattintok megnő? mindig tanul valamit az ember. már majdnem a szemorvosomhoz fordultam. de az is megfordult a fejemben, hogy írok a vaterának, hogy tegyék lehetővé a nagy felbontású képek elhelyezését a hirdetésekben.
azt mondod mástól vásároljak? megnyugodhatsz: mástól fogok.

Szerintem nem rossz a kép, de az eladó nem túl szívélyes.smile.gif
Szóval én is mástól vásárolok.
Megnéztem az általa kiosztott negatív értékeléseket, és megerősödtem ebben az elhatározásomban, sőt úgy gondolom, jobb, ha ő sem vásárol tőlem.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2011-08-11 22:32

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
rusnya
hozzászólás 2011-08-11 22:21
Létrehozva: #6913

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-04-01 19:12
Azonosító: 3 236

sferko felhasználó és én:

a hirdetés szövege:
Használt, hibátlan Panasonic KX-TG 1311HG vezeték nélküli telefon /900MHz, hatótávolság 300m/.
Nem lelakott, jó akkukkal, gyári töltőjével, jóárasítva!
Megvilágított kijelzős modell.
Postadíj utalás esetén +900Ft.
Utánvét nincs!

a levelezés:

Tisztelt sferko! Hello! kb mennyi idős a készülék? gombokon nincsenek megkopva a jelzések? személyes átvétel megoldható szerdán délelőtt? üdv: Imre - rusnya
---------------------------------------------------------------------------------------------
Tisztelt rusnya! Nálam karácsony óta van, pontos korát nem tudom. A képek a termékről készültek, látható, hogy nem látható billentyű kopás. Jövő hét szerdán megoldható a személyes átvétel a Városliget mellett.Üdv - sferko
---------------------------------------------------------------------------------------------
Tisztelt sferko! hát ebben a felbontásban nem sok minden látható. a "nem lelakott" elég széles sávot takarhat. szóval mondhatjuk rá hogy újszerű és hibátlan? nem mintha ajándéknak szánnám, de azért nem árt tudni. - rusnya
----------------------------------------------------------------------------------------------
Tisztelt rusnya! Majdnem 16-szor több pozitív értékeléssel el szokták hinni, amit leírok.Ha a képre kattintasz, megnő, ha így sem látható, fordulj szemorvosodhoz-gyógyszerészedhez. Elnézést, hogy 2800Ft-os telefonhoz nem mellékelek HD felbontású portfoliót. Mástól vásárolt légy szíves! - sferko

és a válaszom, amire a terméklapon már nem volt lehetőségem, ugyanis letiltott lettem nála smile.gif

Tisztelt sferko! 16-szor több pozitív? ez már valami. elképzelem ahogy kiszámoltad smile.gif halkan megjegyezném, hogy év viszont 100%-os vagyok.
ha a képre kattintok megnő? mindig tanul valamit az ember. már majdnem a szemorvosomhoz fordultam. de az is megfordult a fejemben, hogy írok a vaterának, hogy tegyék lehetővé a nagy felbontású képek elhelyezését a hirdetésekben.
azt mondod mástól vásároljak? megnyugodhatsz: mástól fogok.

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2011-08-11 22:15
Létrehozva: #6914

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(somitomi @ 2011-08-11 21:24) *
Megkövetem az eladót, végül is teljesen korrekt megoldást sikerült felajánlania:

"Tisztelt Úram!
Hogy mennyire nem mindegy nekem sem e téma,felvettem a kapcsolatot a vevővel.(igaz,hogy még nem válaszolt vissza)
,de az előző levelemben ezt már meg írtam önnek....
...de nem is a célom, e pár mondattal csak az,hogy "kárpótlásként" fel tudnék ajánlani egy vintage Seikot,ugyan abban az árban(természetesen ha megfelel)
Mellékelve küldöm az óráról készült pár darab képet.(sajnos már csak ez maradt meg a gyűjteményből,igaz kicsit viseletes de korrekten szegmens hiba nélkül működik.
ÜDV:XXX"

Mondtam én, hogy nem egy szélhámos! Idézet tőlem: "Megnéztem én is, alaposan, én nem látom annyira gáznak az eladót, kulturáltan kommunikál, szerintem határozottan jók az értékelései. 600-ból 4 negatív becsúszhat, és csak 1 esetben volt, hogy másnak adták el a terméket. Ez az órás történet hihető, kizárt, hogy kevesellette volna az elért árat, és ezért nem akarná átadni."
Örülök, hogy sikerült normálisan megegyezni! Üdv!

+Quote Post
somitomi
hozzászólás 2011-08-11 21:24
Létrehozva: #6915

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-07-09 01:11
Azonosító: 16 106

IDÉZET(somitomi @ 2011-08-08 22:40) *
Szerintem az a baj, hogy máshol is hirdette.
Megírtam neki, hogy jó lenne, ha visszavásárolná attól, akinek eladta, mert azzal, hogy én megvettem az árut a Vaterán keresztül szerződés jött létre, PTK, stb...
Ettől függetlenül nem hiszem, hogy hozzám fog kerülni az óra.
Szombaton 11 körül járt le az aukció, rögtön írtam neki, hogy utalnék, adjon számlaszámot.
Erre csak hétfőn válaszolt.
Közben figyeltem, kb. 1-2 óránként belépett a Vaterára....sőt a levelemet is elolvasta.
Na mindegy, nem sajnáltatom magam tovább, csak meg akartam osztani ezt az esetet.

Mindenkinek jó éjt!

Megkövetem az eladót, végül is teljesen korrekt megoldást sikerült felajánlania:

"Tisztelt Úram!
Hogy mennyire nem mindegy nekem sem e téma,felvettem a kapcsolatot a vevővel.(igaz,hogy még nem válaszolt vissza)
,de az előző levelemben ezt már meg írtam önnek....
...de nem is a célom, e pár mondattal csak az,hogy "kárpótlásként" fel tudnék ajánlani egy vintage Seikot,ugyan abban az árban(természetesen ha megfelel)
Mellékelve küldöm az óráról készült pár darab képet.(sajnos már csak ez maradt meg a gyűjteményből,igaz kicsit viseletes de korrekten szegmens hiba nélkül működik.
ÜDV:XXX"

+Quote Post
Aramir
hozzászólás 2011-08-11 18:49
Létrehozva: #6916

Aramir fan klub tag

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:15
Azonosító: 73

IDÉZET(cecaceca_v @ 2011-08-11 18:36) *
Szia !

Megtettem a feljelentést én is .Reméljük , hamarosan eredmény is lessz ! Mennyi sok ráérő, ingyen élő van magyarországon !! De mindeggy bízzunk az igazságszolgáltatásban ! good2.gif Szerintem is csak ha kattan a bilincs akkor akar majd utalni. Remélem jó cuccai vannak, és tud minket kárpotolni a fedezete !Ha kapok valamilyen értesítést, jelentkezem . További szép napot. Segítsünk ha tudunk , ne csak okoskodjunk!! good2.gif
Ha gyorsan gondolkodunk és hamar leesnek dolgok , jobban tudunk lépni. good2.gif

Soha ne add fel a reményt smile.gif

barikad.hu/harminchét_embert_károsított_meg_egy_internetes_csaló-20110811

+Quote Post
cecaceca_v
hozzászólás 2011-08-11 18:36
Létrehozva: #6917

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2011-08-03 14:44
Azonosító: 1 539 722

IDÉZET(BMD042 @ 2011-08-11 18:20) *
Szia!

Örülök, hogy nem tűntél el, azt viszont sajnálom, hogy nem kaptad vissza a pénzed!
Én is azt gyanítom, hogy csak altatás az egész. Így próbál időt nyerni. Egyébként azt sem hiszem, hogy külföldön van. Szerintem ez is csak etetés, hogy ne keresse senki. Majd a rendőrség utánanéz. Én gyakorlatilag napi kapcsolatban vagyok velük. Egy nagyon rendes tiszt kapta meg az ügyet és foglalkozik is vele. Az ügyet egyébként már a főkapitányság kezeli. Szóval elég gyorsan haladnak a dolgok hála a referensnek. Te is megtetted már a feljelentést? Jelezted, hogy sorozatban elkövetett csalásról van szó? Nekem azt az információt adta a tiszt, hogy mivel én bizonyítottam, hogy az átutalás részemről megtörtént és elég sok információt szolgáltattam, ami elősegíti a nyomozást viszonylag hamar a végére járhatnak a dolognak. Ha pedig nem fizeti nekünk vissza a pénzt, akkor elkobozzák a vagyontárgyait olyan összegig, ami kártalanítja az összes sértettet. Nem tudom, hogy ő tisztában van-e ezzel, de szerintem nem. Ha volna egy kis esze, akkor gyorsan visszautalná a pénzt, még mielőtt kopogtatnak nála, mert akkor nem csak azt a pár százezret bukja, hanem a szabadságát is néhány évre. Azt gondolja, hogy ezt is meg fogja úszni, mint az eddigi csalásait. De most jól ráfarag majd.

Szia !

+Quote Post
BMD042
hozzászólás 2011-08-11 18:20
Létrehozva: #6918

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

IDÉZET(cecaceca_v @ 2011-08-11 17:08) *
Szia !

Azt még elfelejtettem irni, hogy lastminute-ba vitte az egész családját nyaralni. Minnyá megnézem 9 kilóért 4 fő milyen messze és mennyi időre tud elmenni. Remélem , valami cápáktól nyüzsgő helyen fürdik. Legalább az állatoknak legyen egy jó napja , ha már nekünk nincs !! laugh1.gif

Üdv:

Szia!

Örülök, hogy nem tűntél el, azt viszont sajnálom, hogy nem kaptad vissza a pénzed!
Én is azt gyanítom, hogy csak altatás az egész. Így próbál időt nyerni. Egyébként azt sem hiszem, hogy külföldön van. Szerintem ez is csak etetés, hogy ne keresse senki. Majd a rendőrség utánanéz. Én gyakorlatilag napi kapcsolatban vagyok velük. Egy nagyon rendes tiszt kapta meg az ügyet és foglalkozik is vele. Az ügyet egyébként már a főkapitányság kezeli. Szóval elég gyorsan haladnak a dolgok hála a referensnek. Te is megtetted már a feljelentést? Jelezted, hogy sorozatban elkövetett csalásról van szó? Nekem azt az információt adta a tiszt, hogy mivel én bizonyítottam, hogy az átutalás részemről megtörtént és elég sok információt szolgáltattam, ami elősegíti a nyomozást viszonylag hamar a végére járhatnak a dolognak. Ha pedig nem fizeti nekünk vissza a pénzt, akkor elkobozzák a vagyontárgyait olyan összegig, ami kártalanítja az összes sértettet. Nem tudom, hogy ő tisztában van-e ezzel, de szerintem nem. Ha volna egy kis esze, akkor gyorsan visszautalná a pénzt, még mielőtt kopogtatnak nála, mert akkor nem csak azt a pár százezret bukja, hanem a szabadságát is néhány évre. Azt gondolja, hogy ezt is meg fogja úszni, mint az eddigi csalásait. De most jól ráfarag majd.

+Quote Post
ENITOMI
hozzászólás 2011-08-11 16:43
Létrehozva: #6919

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-03-06 19:40
Azonosító: 1 040 627

IDÉZET(svejku @ 2011-08-10 21:35) *
Sajnos Zejopynak igaza van, (már nem először), úgy tűnik semmivel sem tudod bizonyítani (a Vatera felé sem), hogy eleve rossz hajszárítót küldött. Tehát az esetleges bosszúnegát nagy valószínűséggel nem fogod tudni töröltetni. Én megnézetném a hajszárítót egy szakemberrel, ismerőssel, lehetséges, hogy olcsón javítható. Az értékelés: semleges, a csillagozással pedig reálisan.

szia!sajna a javítatás többe kerülne mint egy új hajszárító ugyhogy egy újjat veszek és körültekintöbben vásárolok ha nem válal semmi garanciát megsem veszem!és elöször megnéztem az euronicsbe addig nem is szóltam csak miután meggyözödtem róla hogy tényleg rossz!köszi mindenkinek a válaszokat!üdv eni

+Quote Post
evica_74
hozzászólás 2011-08-11 16:21
Létrehozva: #6920

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2011-08-11 16:12) *
Akkor viszont repül. Remélem a második vevő is elmegy a rendőrségre, ha így jár.
Talán jó lenne, ha az eladó ellen rendőrségi feljelentés van, a Vatera inaktiválná addig a nevét. Akkor is, ha belefér a 20%-ba. Talán, ha a panaszos fél küldene egy másodpéldányt a Vaterának.... Nem tudom hogyan lehetne megoldani, nem vagyok jogász, de szerintem biztosan lenne rá törvényes mód.
Ne bánd ennek az eladónak a 100%-os profilját, hiszen ezek után nem érdemli meg.smile.gif De jó így is.
Jó pihenést, kisimultan gyere haza a szabadságról és legyen jó időd.smile.gif

Köszönöm szépen, erre a pár hétre szép nyarat kívánok smile.gif

--------------------

+Quote Post

1339 Oldal V  « < 344 345 346 347 348 > » 
Reply to this topicStart new topic
3 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (3 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2015-05-29 18:15