IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1368 Oldal V  « < 344 345 346 347 348 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Problémás Felhasználók
BlondeBaby
hozzászólás 2011-10-22 06:18
Létrehozva: #6901

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-07-22 07:06
Azonosító: 1 270 526

IDÉZET(diana2213 @ 2011-10-20 15:05) *
Szia!

Azóta gondolom megérkezett hozzá a postás is. laugh.gif
Üdv: Diána

Szia!
Köszönöm, neked is! Az első e-mail olvasása után olyat tettem, amit viszonylag ritkán, beleejtettem a mobilom a WC-be sad.gif! (Még nem próbáltam, remélem, megmarad!) Annyira el voltam gondolkodva, kinyomtatta a leveleim? Ugyan, mi lehet benne, ami csalásra utal? Két nap után akkor sem fenyegetőznék, ha ajánlottan kérném stb. Én úgy gondolom, ha valóban a terméket és a postázást szeretné értékelni, az kerül 225 forintjába! Nem 100-as a hölgy, azóta sem értem, hogy keresték meg őt többen, ha csak vevő? Lehet, több felhasználó neve van, tényleg mindegy, de nem érte meg a 990 forint ezt a kellemetlenséget!
De, azóta olvasva a fórum bejegyzéseket, nincs is problémám, a többiekhez képest!

Minden jót: BlondeBaby
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-10-21 19:36
Létrehozva: #6902

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 15:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(nyubocs @ 2011-10-21 20:27) *
Azt egyébként figyelted, hogy még negatívot is adott a vevőnek unsure.gif

Nem néztem, de most, hogy mondod, igen. Viszont abban az esetben, ha a Vatera nem törölte az aukciót, márpedig nem törölte, és a nyertes nem jelentkezett, jogos a nega. Én is adtam már 1 Ft-osra negát. Az pozitív-vadász volt. Tudod, kezdő nick, összevásárol egy csomó 1 Ft-os cuccot, megajánlja érte a pozitívokat, és ő is pozitívat vár el érte, de a cuccot köszöni, nem kéri. Csakhogy én nem ezzel a céllal indítok 1 Ft-os aukciót. Nálam szegény beröpült, mert végiggondoltam, hogy mi meló van egy olyan profil kiépítésében, ami mögött több száz pozitív van, és hogy mennyire tisztességtelen módszer így megszerezni ezt a hátteret. Hiszen egy többszázas eladóval szemben az ember nem bizalmatlan. Szóval ment a nega, de ahogy elnéztem a értékeléseit, a többség nem úgy gondolkodik, mint én. De nem baj, nem akarok a többséghez tartozni, ha ez az elvárás.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
nyubocs
hozzászólás 2011-10-21 19:27
Létrehozva: #6903

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-14 19:22
Azonosító: 43 559

Azt egyébként figyelted, hogy még negatívot is adott a vevőnek unsure.gif

--------------------
All I wanna do Is trade this life for something new Holding on to what I haven't got!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-10-21 19:23
Létrehozva: #6904

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(kaller1 @ 2011-10-21 20:16) *
Belinkelnéd ezt az aukciót? Kíváncsi vagyok, mit alakított.

A "Vicces furcsából" hoztam.
http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=1471925996

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
kaller1
hozzászólás 2011-10-21 19:16
Létrehozva: #6905

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-03-16 17:21
Azonosító: 549 914

IDÉZET(zejopy @ 2011-10-21 19:09) *
Megnéztem, a tiltómban nem volt (már benne van), de egy szomszédos topikban ott fityeg egy "humoros" aukciója.

Belinkelnéd ezt az aukciót? Kíváncsi vagyok, mit alakított.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-10-21 18:09
Létrehozva: #6906

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2011-10-21 11:59) *
Köszönöm. Nagyon ismerős a nickje, ha lesz időm, jobban utána nézek.smile.gif
Sok sikert.smile.gif

Megnéztem, a tiltómban nem volt (már benne van), de egy szomszédos topikban ott fityeg egy "humoros" aukciója. De nem onnan volt ismerős. Megnéztem a "L" betűs partnereimnél, de nem volt nexusunk egymással, legalábbis az elmúlt másfél évben nem (na és ezek után nem is lesz). Szóval nem tudom, honnan volt ismerős. Mivel elveszett egy csomó fórumos lehetőség, még azt sem tudom megnézni, hogy itt futottunk-e össze. Mert ez lehet már csak.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-10-21 10:59
Létrehozva: #6907

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(kaller1 @ 2011-10-21 11:51) *
Röviden és tömören: 09.16-án vásárolt, és 09.27-én fizette ki a terméket, és 10.17-én vagy 18-án kapta kézhez. Szállítási időnek 10-18 munkanap, fizetési határidőnek 3 munkanap volt megadva a termékleírásban, tehát pont részemről nem történt késedelem. Egyébként a kedves felhasználó már adott másnak negatívat az miatt, hogy az általa megadott 7 napos fizetési határidőt a vásárlója nem tartotta be...
Róla van szó: lengyel_gergo

Az értékelésén még gondolkodom, de legnagyobb jóindulattal is csak semlegeset fog kapni.

Köszönöm. Nagyon ismerős a nickje, ha lesz időm, jobban utána nézek.smile.gif
Sok sikert.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
kaller1
hozzászólás 2011-10-21 10:51
Létrehozva: #6908

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2011-10-21 11:26) *
Üdvözöllek a klubban. Ilyen ember. Teljesen védtelenek vagyunk az ilyen emberekkel szemben. Az értékelést nem tudod töröltetni, bár megpróbálhatod. Kérlek, tegyél be egy linket, hogy legalább mi tiltóra tehessük. Bár a magasabb költséggel talán érdemes érvelned az ÜSZ-nál, mert az egy egzakt bizonyítható tény, ha csatolod a hozzá tartozó bizonyítékokat. És a túl sokáig dolog is esetleg bizonyítható az utalási és postára adási dátummal. Én biztosan megpróbálnám és ha nem törölnék, akkor kiborulnék. Megalázó méltatlan dolog ez, sajnos rajtunk kívül áll, csak úgy tudunk védekezni, ha az ilyen felhasználókat megmutatjuk egymásnak, hogy tudjunk védekezni ellene. És az értékelésbe is nyugodtan beírhatod, hogy csillaglehúzó. Feldúlt a közlendőd, bár gondolom nem ez volt a célod.smile.gif
Tehát az egyetlen megoldás a tiltólista. Utólag szinte semmilyen megoldás nincs.
Én simán megcsinálom, hogy beírom az értékelésbe, hogy csillaglehúzó, indokolatlanul rossz értékeket jelöl be.
Nem is mondok mást, mert nem lenne túl illedelmes, amik megfogalmazódtak bennem az illető egyéniségére nézve.

Röviden és tömören: 09.16-án vásárolt, és 09.27-én fizette ki a terméket, és 10.17-én vagy 18-án kapta kézhez. Szállítási időnek 10-18 munkanap, fizetési határidőnek 3 munkanap volt megadva a termékleírásban, tehát pont részemről nem történt késedelem. Egyébként a kedves felhasználó már adott másnak negatívat az miatt, hogy az általa megadott 7 napos fizetési határidőt a vásárlója nem tartotta be...
Róla van szó: lengyel_gergo

Az értékelésén még gondolkodom, de legnagyobb jóindulattal is csak semlegeset fog kapni.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-10-21 10:26
Létrehozva: #6909

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(kaller1 @ 2011-10-21 10:59) *
Sziasztok!

Érdekes problémám akadt az egyik vásárlóval, noha pozitív értékelést adott, mindenre 1 csillagot kaptam, és a következő negatív okokat jelölte meg még pluszban:

Hamisnak bizonyult
Az Eladó barátságtalan volt
Az Eladó hibájából túl sokáig tartott
Az Eladó magasabb költséget számolt fel, mint amit eredetileg a termékleírásban megadott
Az Eladó olcsóbb szállítási móddal küldte el a terméket, mint amiért én fizettem

Nem értem a dolgot, mivel a terméket a leírásban megadott szállítási időn belül megkapta, a leírásban szereplő áron. Nem számoltam fel semmit pluszban, és nem küldtem olcsóbb szállítással sem. Egyébként is ingyenes szállítás volt megadva. Az illető értékelései között láttam, hogy ezt már mással is eljátszotta. E-mailben kértem a dologra magyarázatot, noha elolvasta természetesen nem reagált a dologra. Mit lehet ilyen esetben tenni az ilyen inkorrekt, rosszindulatú felhasználókkal?

Üdvözöllek a klubban. Ilyen ember. Teljesen védtelenek vagyunk az ilyen emberekkel szemben. Az értékelést nem tudod töröltetni, bár megpróbálhatod. Kérlek, tegyél be egy linket, hogy legalább mi tiltóra tehessük. Bár a magasabb költséggel talán érdemes érvelned az ÜSZ-nál, mert az egy egzakt bizonyítható tény, ha csatolod a hozzá tartozó bizonyítékokat. És a túl sokáig dolog is esetleg bizonyítható az utalási és postára adási dátummal. Én biztosan megpróbálnám és ha nem törölnék, akkor kiborulnék. Megalázó méltatlan dolog ez, sajnos rajtunk kívül áll, csak úgy tudunk védekezni, ha az ilyen felhasználókat megmutatjuk egymásnak, hogy tudjunk védekezni ellene. És az értékelésbe is nyugodtan beírhatod, hogy csillaglehúzó. Feldúlt a közlendőd, bár gondolom nem ez volt a célod.smile.gif
Tehát az egyetlen megoldás a tiltólista. Utólag szinte semmilyen megoldás nincs.
Én simán megcsinálom, hogy beírom az értékelésbe, hogy csillaglehúzó, indokolatlanul rossz értékeket jelöl be.
Nem is mondok mást, mert nem lenne túl illedelmes, amik megfogalmazódtak bennem az illető egyéniségére nézve.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
kaller1
hozzászólás 2011-10-21 09:59
Létrehozva: #6910

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Sziasztok!

Érdekes problémám akadt az egyik vásárlóval, noha pozitív értékelést adott, mindenre 1 csillagot kaptam, és a következő negatív okokat jelölte meg még pluszban:

Hamisnak bizonyult
Az Eladó barátságtalan volt
Az Eladó hibájából túl sokáig tartott
Az Eladó magasabb költséget számolt fel, mint amit eredetileg a termékleírásban megadott
Az Eladó olcsóbb szállítási móddal küldte el a terméket, mint amiért én fizettem

Nem értem a dolgot, mivel a terméket a leírásban megadott szállítási időn belül megkapta, a leírásban szereplő áron. Nem számoltam fel semmit pluszban, és nem küldtem olcsóbb szállítással sem. Egyébként is ingyenes szállítás volt megadva. Az illető értékelései között láttam, hogy ezt már mással is eljátszotta. E-mailben kértem a dologra magyarázatot, noha elolvasta természetesen nem reagált a dologra. Mit lehet ilyen esetben tenni az ilyen inkorrekt, rosszindulatú felhasználókkal?

+Quote Post
nyubocs
hozzászólás 2011-10-21 09:31
Létrehozva: #6911

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-14 19:22
Azonosító: 43 559

IDÉZET(hytech @ 2011-10-21 10:22) *
Ami viszont érdekes, hogy te az elmúlt időszakban összesen 12.000ft értékben vásároltál 4 tételt és mindezt 4 eladótól.

Amiből az egyik negatív, nemfizetés miatt.

--------------------
All I wanna do Is trade this life for something new Holding on to what I haven't got!

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2011-10-21 09:22
Létrehozva: #6912

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:14
Innen: Future
Azonosító: 66

IDÉZET(ppocok81 @ 2011-10-21 09:28) *
érdeklődni szeretnék hogy több mindent vásároltam az egyik tagtól itt a Vaterán ez már lassan egy másfél hete azonnal utaltam az összeget de a termékeket a mai napig nem kaptam meg ezt kinél lehetne jelezni vagy kinek lehetne panaszkodni?aki tud segítsen már.igaz nem nagy összeg mert csak 27500ft de az is valami a mai világban.

Panaszkodni nálam lehet.

Feljelentést tenni a rendőrségen amit tegyél is meg mindenképpen ha nem változik a helyzet.

Ami viszont érdekes, hogy te az elmúlt időszakban összesen 12.000ft értékben vásároltál 4 tételt és mindezt 4 eladótól.

smoke.gif

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-10-21 09:20
Létrehozva: #6913

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 14:11
Azonosító: 730 465

érdeklődni szeretnék hogy több mindent vásároltam az egyik tagtól itt a Vaterán ez már lassan egy másfél hete azonnal utaltam az összeget de a termékeket a mai napig nem kaptam meg ezt kinél lehetne jelezni vagy kinek lehetne panaszkodni?aki tud segítsen már.igaz nem nagy összeg mert csak 27500ft de az is valami a mai világban.

Tisztelt ppocok81!

Amennyiben a vételárat Ön már átutalta és a partner nem küldi a terméket, nem ad hírt magáról, nem jelentkezik, hosszabb ideje nem érhető el, akkor értesítse az eladót, hogy ha ésszerű határidőn belül nem jelentkezik és nem rendezi az adásvételt, akkor Ön a rendőrségen tesz feljelentést.
A felszólítólevél sikertelensége esetén, javasoljuk, hogy a feljelentést valóban tegye meg! Mint megkárosított félnek a lakóhelye szerinti illetékes rendőrkapitányságon célszerű feljelenést tennie ismeretlen tettes ellen.
A feljelentéshez javasoljuk mellékelni nyomtatott formában a terméklapot, az illetővel folytatott levelezést és minden egyéb dokumentumot, amely az adásvétellel kapcsolatban az Ön rendelkezésére áll.
Amennyiben a feljelentés után elindítják a nyomozást, a nyomozóhatóság általában hivatalos megkereséssel fordul a Vaterához azért, hogy a nyomozás sikere érdekében szükséges és még hiányzó adatokat beszerezzék. Ilyen esetben a Vatera a lehető legteljesebb tájékoztatást adja, hiszen a nyomozás eredményes lezárása és az elkövető kézre kerítése közös érdekünk.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Petho77
hozzászólás 2011-10-21 09:11
Létrehozva: #6914

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-03-14 15:54
Azonosító: 545 174

ez már lassan egy másfél hete azonnal utaltam az összeget de a termékeket a mai napig

Szia!
Szerintem is írj az eladónak egy nagyon kedves, érdeklődő levelet, hogy mikorra várhatod a csomagot.
Jelenleg én is utalás után vagyok 1 héttel, tegnap érdeklődtem, és kiderült, hogy jövő hétfőn fogja az eladóm feladni a csomagomat, mert akkor lesz ideje összepakolni a dolgokat, amit vásároltam. Úgyhogy most már minden információ birtokában ülök a tűkön, mert már nagyon várom a csomagot.
(Szerintem az általad említett összeg nagyon sok pénz. )

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-10-21 08:55
Létrehozva: #6915

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

(Nem tudom, más hogy van vele, én elég sokat dolgozom ennyi pénzért.)
Nála jelentkeztél már? Mert az első lépés az, hogy vele vedd fel a kapcsolatot. Ha elzárkózik, vagy elérhetetlen, akkor említsd meg a rendőrségi feljelentést és a negatív értékelést. De nem biztos, hogy át akar verni, lehet, hogy csak lassabb a szokásosnál.
Kérünk szépen egy linket, hogy megnézhessük.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
ppocok81
hozzászólás 2011-10-21 08:28
Létrehozva: #6916

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2011-10-21 08:22
Azonosító: 1 550 970

+Quote Post
evica_74
hozzászólás 2011-10-20 21:20
Létrehozva: #6917

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-08-09 08:29
Azonosító: 1 540 324

IDÉZET(zejopy @ 2011-10-20 22:16) *
Szép álmokat! smile.gif

Köszi, Neked is smile.gif

IDÉZET(vidaeff @ 2011-10-20 20:17) *
Kedves evica! Szerény lehetőségeimhez képest megpróbálok még valamiben segíteni. Sírni így kell: smiley_0488.gif

Köszönöm, megpróbálom smile.gif

--------------------
Üdv: evica_74

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-10-20 21:16
Létrehozva: #6918

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(evica_74 @ 2011-10-20 22:09) *
Dehogyis sad.gif Na jóvanna smile.gif de érthető, nem? De. Naugye smile.gif
Na nem szaporítom értelmetlen hozzászólásaimmal a fórumot, elköszönök smile.gif

Jó éjt, és köszönet a segítségért, ill. a vállad felajánlásáért smile.gif

Szép álmokat! smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
evica_74
hozzászólás 2011-10-20 21:09
Létrehozva: #6919

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-08-09 08:29
Azonosító: 1 540 324

IDÉZET(zejopy @ 2011-10-20 22:06) *
Meg mert most te vagy a hunyó.smile.gif

Dehogyis sad.gif Na jóvanna smile.gif de érthető, nem? De. Naugye smile.gif
Na nem szaporítom értelmetlen hozzászólásaimmal a fórumot, elköszönök smile.gif

Jó éjt, és köszönet a segítségért, ill. a vállad felajánlásáért smile.gif

--------------------
Üdv: evica_74

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-10-20 21:06
Létrehozva: #6920

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(evica_74 @ 2011-10-20 21:49) *
Na ez nekem nem ugrott be (nyilván a kiváló bor teszi smile.gif )

Meg mert most te vagy a hunyó.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post

1368 Oldal V  « < 344 345 346 347 348 > » 
Reply to this topicStart new topic
5 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (5 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2018-01-20 09:48