IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1324 Oldal V  « < 345 346 347 348 349 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
Parabellum80
hozzászólás 2011-07-01 22:14
Létrehozva: #6921

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-20 15:48
Azonosító: 1 022

IDÉZET(zejopy @ 2011-07-01 10:20) *
Szerintem ezt ne folytasd, vagy legalábbis gondold át.
Nagyon sokan vagyunk, akik hagyományos árukészlettel rendelkezünk. A "hobbivaterások" mindenképpen, és azok is, akik egyedi árut nyomnak, bár kereskedők. Pl. antikosok, ruhások, és még sorolhatnám.

Régen a Vaterán nem lehetett az általad vitatott módon árusítani. Az, hogy ez a tilalom megszűnt, nyilván nem véletlen. A vevők sok esetben inkább vállalják a lassú szállítás és a nyűglődés kockázatát, mert az alacsony ár bizony sokat számít.
A prostitúcióra is van igény, azért állnak a félig öltözött lányok az út szélén. Ha ez valakit irritál, ne vegye őket igénybe, de ne akarja betiltani.
Így látom. Talán érdemes lenne ezen elgondolkodni. mellow.gif

Elfelejtesz egy igen fontos momentumot:
ezek az "eladók" kereskedelmet folytatnak, mégpedig nem kis mértékben. A számlaadás, garancia, amit a hatályos törvények előírnak a kereskedelemre, náluk fehér holló. Azért tudják "olcsón" adni a termékeket, mert az "igazi" kereskedőkhöz képet semmilyen adót - közterhet nem fizetnek. Sőt, még bajba hozhatják a vevőiket, gondolok itt az EU - n kívülről behozott "kém" kamerás cuccokra.
A vatera azzal hárít, hogy a dropship kereskedelem nem tiltott. DE: ezek az "eladók" nem a nagykereskedőtől, hanem egy másik "dropship" eladótól "vásárolnak", akik a nagytesónál ügyeskednek.
Meglátásom szerint a vaterának kellene egy új eladói kategóriát létrehozni: dropship eladó, nekik KÖTELEZŐ lenne a vállalkozói igazolvány (cégkivonat) - tal megerősíteni a státuszukat, ezzel a vásárlók bizalmát meglehetősen lehetne növelni, náluk a kizárási százalékot is 98% - ban határoznám meg (ahogy a vaterabolttal rendelkezőkét is!), mert mint üzletemberek felelőséggel tartoznak a vevőikért.
Ezen javaslatomat elküldtem az országgyűlési képviselőmnek, illetve a kereskedelmi kamarának véleményeztetésre.
Go to the top of the page

+Quote Post
Andiniki73
hozzászólás 2011-07-01 20:37
Létrehozva: #6922

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-26 10:40
Azonosító: 1 417 019

Tisztelt Benz!
Köszönöm!
Üdv!

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-07-01 19:49
Létrehozva: #6923

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(Andiniki73 @ 2011-07-01 15:44) *
Tisztelt Benz!
pitbull95 felhasználót nem lehetne végleg kirakni a piactérről?
Mert szerintem csak szórakozásból jár ide vásárolgatni,aztán eltűnik......)))
Köszönöm,üdv:Andrea

Tisztelt Andiniki73!

A felhasználót kizártuk.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-07-01 16:45
Létrehozva: #6924

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(Andiniki73 @ 2011-07-01 15:44) *
Tisztelt Benz!

Ezt már elintézted. Csak idő kérdése és kihullik magától.smile.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
Andiniki73
hozzászólás 2011-07-01 15:44
Létrehozva: #6925

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-26 10:40
Azonosító: 1 417 019

Tisztelt Benz!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-07-01 10:20
Létrehozva: #6926

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Dodo78 @ 2011-07-01 09:58) *
.......... SAJNOS az egész vatera lassan igy müködik.. hogy beszedem a lóvét.. berendelem az árút kinából és rongyá szivatom a vevőt ha bontják a vámon a csomagot ..........

Szerintem ezt ne folytasd, vagy legalábbis gondold át.
Nagyon sokan vagyunk, akik hagyományos árukészlettel rendelkezünk. A "hobbivaterások" mindenképpen, és azok is, akik egyedi árut nyomnak, bár kereskedők. Pl. antikosok, ruhások, és még sorolhatnám.

Régen a Vaterán nem lehetett az általad vitatott módon árusítani. Az, hogy ez a tilalom megszűnt, nyilván nem véletlen. A vevők sok esetben inkább vállalják a lassú szállítás és a nyűglődés kockázatát, mert az alacsony ár bizony sokat számít.
A prostitúcióra is van igény, azért állnak a félig öltözött lányok az út szélén. Ha ez valakit irritál, ne vegye őket igénybe, de ne akarja betiltani.
Így látom. Talán érdemes lenne ezen elgondolkodni. mellow.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Dodo78
hozzászólás 2011-07-01 09:58
Létrehozva: #6927

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-06-23 15:00
Azonosító: 1 532 688

IDÉZET(Bigdept @ 2011-06-30 23:12) *
Igen, rá is jöttem, most jöttem vissza majdnem három hetes nyaralásról, sok postot végig olvastam az este / éjjel, elfáradtam sorry, összekevertem másik bolttal. Mire észrevettem, már lejárt a szerkeszthetőségi határidő.
Amúgy nem védem őket, csak annyit akartam sugallni, nem feltétlenül rosszindulatúak, max töketlenek.
Nekem is feltűnt a tömegesen feltöltött sok cucc, amiből pl. egyenként feltettek 30-at, azaz 30 feltöltés, nem egy feltöltés / 30 darab, osztán mégis készlethiány volt belőle. Én látatlanban állítom, sokkal logikusabban megoldottam volna az értékesítést / készletgazdálkodást, de nem az én boltom....

Egy hires C betüs nagyker katalógusát töltik fel évek ota. raktáron évek ota a feltöltött termékek 3%-a volt csak. az is csak azért mert a boltba kelett az árú és azok is fent voltak vaterán. szóval azért volt fent 10-20 db mert igy akarták. nincs it töketlenkedés.. SAJNOS az egész vatera lassan igy müködik.. hogy beszedem a lóvét.. berendelem az árút kinából és rongyá szivatom a vevőt ha bontják a vámon a csomagot P. Zoltán esetében itt a dolog annyival volt szebb hogy magyar nagykertöl rendelt. és a megkárosítás maximum csak időbő intervallumban történt meg (rendszeresen)és nem vám szabály sértés, hamis termék rendelése kinából cimszó alatt mint a müszaki cikket áruló eladók lassan 30%-ánál

+Quote Post
Bigdept
hozzászólás 2011-06-30 23:12
Létrehozva: #6928

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-27 17:06
Azonosító: 964 053

IDÉZET(Dodo78 @ 2011-06-30 11:46) *
Majdnem laugh1.gif laugh1.gif laugh1.gif
Bajai a cég. a "bolt" az stimmel
csak kérlek ne védd öket amikor fogalmad sincs hogy kik és mik vannak a pm e****ó mögött... nem omlott ott össze semmi mert nem is volt. papir cetlikre irogattak. és a vatera rendszerét használták nem volt ott semmi rendszer. és hidd el én tudom mert mivel villamosági bolt heti szinten járok be hozzájuk azaz jártam amig nem zárták magukra az ajtót

Igen, rá is jöttem, most jöttem vissza majdnem három hetes nyaralásról, sok postot végig olvastam az este / éjjel, elfáradtam sorry, összekevertem másik bolttal. Mire észrevettem, már lejárt a szerkeszthetőségi határidő.
Amúgy nem védem őket, csak annyit akartam sugallni, nem feltétlenül rosszindulatúak, max töketlenek.
Nekem is feltűnt a tömegesen feltöltött sok cucc, amiből pl. egyenként feltettek 30-at, azaz 30 feltöltés, nem egy feltöltés / 30 darab, osztán mégis készlethiány volt belőle. Én látatlanban állítom, sokkal logikusabban megoldottam volna az értékesítést / készletgazdálkodást, de nem az én boltom....

--------------------
Az összes kerti vetemények közül a kóbászt szeretem a legjobban!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-06-30 12:06
Létrehozva: #6929

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Dodo78 @ 2011-06-30 11:46) *
csak kérlek ne védd öket amikor fogalmad sincs hogy kik és mik vannak a pm e****ó mögött... nem omlott ott össze semmi mert nem is volt. papir cetlikre irogattak. és a vatera rendszerét használták nem volt ott semmi rendszer. és hidd el én tudom mert mivel villamosági bolt heti szinten járok be hozzájuk azaz jártam amig nem zárták magukra az ajtót

Nem védte őket, csak leírta, azt, ami vele történt. Mást nem írhat, csak a valóságot. Legalábbis úgy etikus.
Nem azt írta, hogy hűűű, de jó fejek.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Dodo78
hozzászólás 2011-06-30 11:46
Létrehozva: #6930

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-06-23 15:00
Azonosító: 1 532 688

IDÉZET(Bigdept @ 2011-06-29 21:35) *
Ez egy bolt Sopronban. onnan tudom, mert vásároltam tőlük több dolgot (amit nem kaptam meg, de visszautaltak mindent),

A hozzászólást -Dodo78- szerkesztette a következő időpontban: 2011-06-30 11:49

+Quote Post
Bigdept
hozzászólás 2011-06-29 21:35
Létrehozva: #6931

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-27 17:06
Azonosító: 964 053

IDÉZET(zejopy @ 2011-06-13 17:06) *
Valami gond lehet vele, mert nem így szokta azért intézni a dolgait. Vagy becsődölt, vagy beteg, vagy nem tudom.
Benz, kedves. thank_you.gif Lehet valamit tudni Vallserrano-ról? Nem mintha sok közünk lenne hozzá, de eléggé jelentős alakja a Vaterának.

Ez egy bolt Sopronban. onnan tudom, mert vásároltam tőlük több dolgot (amit nem kaptam meg, de visszautaltak mindent),
szóval épület, honlap, és több alkalmazott (én többel beszéltem telefonon).
Szerintem amúgy összeomlott náluk a megrendelős módozat (mi is a neve?), szóval csak akkor rendelik meg ők is
a cumót ha, már tőlük is megrendelte valaki.

IDÉZET(egeresilajos @ 2011-06-17 09:00) *
azt mondták össze kevertek 2számjegyet és rosz helyre utaltak természetesen ezt tudjuk nem lehetséges mert ha a nem stimel a név vagy számlaszám nem utalja el a rendszer.

pedig sajnos de... mármint a nevet simán elírhatod, attól az utalás elmegy a megadott számra.
(Persze, az adott ügyben nem erről van szó.)

--------------------
Az összes kerti vetemények közül a kóbászt szeretem a legjobban!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-06-29 15:11
Létrehozva: #6932

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Norbibacsi @ 2011-06-29 14:58) *
........ És a Vatera szerint nekik nincs további teendőjük. Szerintem bőven volna még mit...

Nem írok többet erről, ez az utolsó, mert Benz önmaga postjának utolsó sorát ismételte, ami szerintem nyomatékosítás.
Annyit fontosnak tarok még elmondani, hogyha erre igény van a vevők részéről, akkor mehet a dolog. Szabad verseny van. Aki fennmarad, arra kereslet van, valamit kielégít. A vásárlók döntenek, akiknél a pénz van. Ez a lényeg.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-06-29 15:02
Létrehozva: #6933

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(Norbibacsi @ 2011-06-29 14:58) *
...Szerintem bőven volna még mit...

További szabályozást egyelőre nem tartunk szükségesnek.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Norbibacsi
hozzászólás 2011-06-29 14:58
Létrehozva: #6934

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-03-28 09:08
Azonosító: 1 436 028

Nos, ez nem ilyen egyszerű. A határidőn túl, ennél sokkal többről van szó. Először is, hogy adható el valami, ami nem az eladó tulajdona. Nem véletlenül, a német *** korrekt módon szabályozza ezt a kérdést. Pl. bemegyek a nagy áruházba, és szeretnék egy kiló kenyeret, azt mondják fizessem ki, és két hét múlva jöjjek vissza érte? Ez nonszensz. Másodszor egy konkrét példa: feltettem egy nálam lévő terméket 1 Ft-ra, 3 hétre, majd pár nap múlva más eladó 2-3 hetes szállítási határidővel, nyomott áron felteszi ugyanazt. Úgy, hogy nincs a birtokában, és az égvilágon semmit sem kockáztat. Több licitáló rögtön jelezte, hogy kéri a licit törlését. Az egész oldal jellegét teszi tönkre ez a hozzáállás. Harmadszor, a német oldalról lemásolt fényképek, leírások bizony az ottani eladók tulajdona, szellemi terméke. Kíváncsi volnék, kért egy eladó is írásbeli engedélyt a felhasználására. Én, és még itt sokan mások is, a saját pénzükből vásárolt árut akarják eladni, nem ügyeskedni akarnak. És a Vatera szerint nekik nincs további teendőjük. Szerintem bőven volna még mit...

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-06-29 11:41
Létrehozva: #6935

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Norbibacsi @ 2011-06-29 10:45) *
Sziasztok!
Sajnos régóta tapasztalom, hogy elég sok Vaterás a vevő által ELŐRE kifizetett összegből rendeli meg a termékeit. Így külföldi oldalakról akár 50-100 terméket is feltölthet, azokat sajátjaként beállítva, majd ha a vevő átutalta a vételárat, megrendeli. Értelemszerűen ez olcsóbb, mint aki előre beleteszi a pénzét, raktárat, irodát, logisztikát tart fent, cserébe a vevő vállalja az összes kockázatot: előre fizetett a semmiért, csúszhat a szállítási határidő, hibás terméknél újra 2-3 hét amíg megkapja, stb. Külföldi oldalakon, elsősorban az ***-en, van egy figyelemreméltó irányelv, ezekre az esetekre: 1. Sikeres ajánlat esetén nem kötelezhető a vevő előleg fizetésére, 2. Az eladónak szállítási dokumentummal kell igazolnia, hogy a vállalt határidőre megérkezik hozzá a megrendelt árú. Ezért, arra szeretnék társakat találni, hogy egy közösen aláírt nyilatkozattal kérjük a Vaterát ennek a helyzetnek a megszüntetésére, vagy legalább ezen eladóknak a terméklapon a fent leírt irányelvek kötelező megjelenítését.

Sajnos Benznek teljesen igaza van ebben a kérdésben. És tényleg az a legjobb, ha az embernek fontos a határidő, ne ilyen embertől rendeljen. Na és a megfelelő értékelés is fontos, mert az szabályozza a dolgot. Aki pontatlan, kihullik, aki pedig jó helyről szerzi be az árut úgy, hogy tudja tartani a határidőt, az maradhasson a piactéren.
Azzal teljesen egyetértek, hogy teljesen más a kockázatvállalása annak, aki előre befektet, mint az említett módon kereskedő (?) embereknek.
A téma valóban rendszeresen előkerül. De csak véleményünk lehet, az meg is van, tenni ellene nem lehet.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-06-29 10:56
Létrehozva: #6936

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(Norbibacsi @ 2011-06-29 10:45) *
Sziasztok!
Sajnos régóta tapasztalom, hogy elég sok Vaterás a vevő által ELŐRE kifizetett összegből rendeli meg a termékeit. ...

Tisztelt Norbibacsi!

Nincs szükség nyilatkozatra. A témáról már több alkalommal is volt szó a fórumon, szíveskedjen visszaolvasni.
Akinek nem felel meg az ilyen szállítási mód, az ne licitáljon az érintett eladóknál. Ha az eladó rendszeresen nem tudja betartani a szállítási határidőt, akkor a negatív értékelések miatt igen hamar kizárásra kerül.
További szabályozást egyelőre nem tartunk szükségesnek.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Norbibacsi
hozzászólás 2011-06-29 10:45
Létrehozva: #6937

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-03-28 09:08
Azonosító: 1 436 028

Sziasztok!
Sajnos régóta tapasztalom, hogy elég sok Vaterás a vevő által ELŐRE kifizetett összegből rendeli meg a termékeit. Így külföldi oldalakról akár 50-100 terméket is feltölthet, azokat sajátjaként beállítva, majd ha a vevő átutalta a vételárat, megrendeli. Értelemszerűen ez olcsóbb, mint aki előre beleteszi a pénzét, raktárat, irodát, logisztikát tart fent, cserébe a vevő vállalja az összes kockázatot: előre fizetett a semmiért, csúszhat a szállítási határidő, hibás terméknél újra 2-3 hét amíg megkapja, stb. Külföldi oldalakon, elsősorban az ***-en, van egy figyelemreméltó irányelv, ezekre az esetekre: 1. Sikeres ajánlat esetén nem kötelezhető a vevő előleg fizetésére, 2. Az eladónak szállítási dokumentummal kell igazolnia, hogy a vállalt határidőre megérkezik hozzá a megrendelt árú. Ezért, arra szeretnék társakat találni, hogy egy közösen aláírt nyilatkozattal kérjük a Vaterát ennek a helyzetnek a megszüntetésére, vagy legalább ezen eladóknak a terméklapon a fent leírt irányelvek kötelező megjelenítését.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-06-29 09:17
Létrehozva: #6938

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(bexinho23 @ 2011-06-29 08:59) *
Sziasztok!

Régóta vaterázok, de nem számítok nagy üzletelőnek. Ezidáig semmi gondom nem volt, gondosan megválogattam, hogy kitől vásároljak. Történetem:
...

Tisztelt bexinho23!

Amennyiben a vételárat Ön már átutalta és a partner nem küldi a terméket, nem ad hírt magáról, nem jelentkezik, hosszabb ideje nem érhető el, akkor értesítse az eladót, hogy ha ésszerű határidőn belül nem jelentkezik és nem rendezi az adásvételt, akkor Ön a rendőrségen tesz feljelentést.
A felszólítólevél sikertelensége esetén, javasoljuk, hogy a feljelentést valóban tegye meg! Mint megkárosított félnek a lakóhelye szerinti illetékes rendőrkapitányságon célszerű feljelenést tennie ismeretlen tettes ellen.
A feljelentéshez javasoljuk mellékelni nyomtatott formában a terméklapot, az illetővel folytatott levelezést és minden egyéb dokumentumot, amely az adásvétellel kapcsolatban az Ön rendelkezésére áll.
Amennyiben a feljelentés után elindítják a nyomozást, a nyomozóhatóság általában hivatalos megkereséssel fordul a Vaterához azért, hogy a nyomozás sikere érdekében szükséges és még hiányzó adatokat beszerezzék. Ilyen esetben a Vatera a lehető legteljesebb tájékoztatást adja, hiszen a nyomozás eredményes lezárása és az elkövető kézre kerítése közös érdekünk.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
bexinho23
hozzászólás 2011-06-29 08:59
Létrehozva: #6939

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-02-26 17:54
Azonosító: 1 428 302

Sziasztok!

Régóta vaterázok, de nem számítok nagy üzletelőnek. Ezidáig semmi gondom nem volt, gondosan megválogattam, hogy kitől vásároljak. Történetem:

GSMDEBRECEN személytől vásároltam/vásárolok egy 8gb-os microSD kártyád 3.111 + 390 postáért. Múlt hét kedden ráírtam, hogy jó lesz e neki úgy, hogy aznap leütöm, de másnap tudok csak utalni. Azt mondta RENDBEN. Másnap szerdán (22-én) én ezt meg is tettem, majd pár percre rá küldött egy emailt amiben a számlaszám-név volt, és kérte, a közleménybe írjam a felhasználónevem. Ez eddig oké is. OTP-s számlára utaltam, én is OTP-s vagyok. Számla, bizonylat meg van!!!

Mondta, ha elutalom az összeget, még aznap postára adja. Mondtam is, hogy az remek lenne, mert hétvégére kellene születésnapra. Na mondanom se kell, hogy azóta SZINTE elérhetetlen!!!

Napi 5-6 pozitív visszajelzést kap: mennyire gyors és korrekt, viszont nekem az email-emre mindössze 2x ha válaszolt, pedig már írtam neki 6-7 db-ot! Legutóbb 2 napja írt, a 4 nappal ezelőtti levelemre, amiben azt kérdeztem, hogy mi van a kártyámmal, hol tart, feladta-e. Erre válaszolta, hogy utánanéz. Ennyi! Azóta semmi, pedig képként elküldtem a bizonylatot is!

Szörnyen fel vagyok háborodva, tanácstalan vagyok, mert nem a megígértek szerint adja fel, ami még nem is lenne gond, DE ELÉRHETETLEN, és BIZONYTALAN vagyok minden szempontból (feladta -e, miért nem válaszol miközben más írja a pozitív értékelést)!!!!

Mit tehetek ilyenkor?!?!?!

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-06-28 12:00
Létrehozva: #6940

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(SKriszta34 @ 2011-06-28 11:54) *
Sziasztok!
Muszáj voltam egy vevőmnek negatívot adni, mivel a termék leütése után egy hónapig, hiába próbáltam elérni, nem reagált. Aztán nem is oly rég jelentkezett, hogy kórházi kezelésen volt.
Ugye, ha nem jön semmi jelzés felőle, honnan tudjuk, hogy most mi van.
Azután voltam olyan készséges vele, hogy a rég leütött terméket elküldtem neki azon az áron, ahogy eredetileg is megvette volna.
Ezután jön a pláne, ő is negatív-ot adott nekem.
Teljesen fel vagyok háborodva. Most 97.37 %-os lettem ezáltal.
Micsoda emberek vannak! Ki is tiltottam a vásárlói körömből.

Tisztelt SKriszta34!

Értékelés törlését a kapcsolatfelvételen keresztül kérheti.
Kapcsolatfelvétel - Aukcióval kapcsolatos probléma - Szeretnék töröltetni egy értékelést.
Az értékelés törlése nem automatikus, a kérést kollégáink a rendelkezésre álló adatok alapján bírálják el.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post

1324 Oldal V  « < 345 346 347 348 349 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-09-02 20:49