IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1339 Oldal V  « < 350 351 352 353 354 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
zejopy
hozzászólás 2011-08-02 20:38
Létrehozva: #7021

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(adamabel @ 2011-08-02 20:17) *
Hello!
Ez itt a jutalék csalás klasszikus esete:

http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=1457002020

30 ezerbe kiegyeznek villámárat véletelen 3 ezerre állítja a másik leüti,mindenki jól jár kivéve a vatera.

Rafinált a magyar....

Lejárt aukció esetén a szabálytalanságot érdemes a Kapcsolatfelvételen keresztül jelezni.Ott rögtön azokhoz kerül az infó, akik szankcionálni tudnak.

IDÉZET(profectuscat @ 2011-08-02 20:15) *
Konyhai mérleg természetesen van!
Azzal nem tudok grammot mérni a pólók pedig grammra mennek. Hol 420 hol 500-nál több. Ezt csak is a pontosabbal tudnám. Lehet kapni itt vaterán olyan mérleget ami grammot mér? nem ékszermérőre gondolok, abba belese férne.

Nagyon sok van fent a Vaterán.
http://haztartasigep.vatera.hu/index_c670....tmpsb=Keres%E9s
A csomagolást is számold hozzá.
Hidd el, megtanulható. Kellően szélesek a sávok.
Közben a téma teljesen átment a postázásba. Szegény Benznek majd át kell raknia.

Kedves Benz, azért dupláztam, hogy ne kelljen áthelyezéskor még a szétszedéssel is bajlódnia. thank_you.gif
(Rendes akartam lenni, de a fórum összeragasztotta.Sajnálom.smile.gif)

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2011-08-02 20:39

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
adamabel
hozzászólás 2011-08-02 20:17
Létrehozva: #7022

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-09-24 19:47
Azonosító: 199 495

Hello!

Ez itt a jutalék csalás klasszikus esete:

http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=1457002020

30 ezerbe kiegyeznek villámárat véletelen 3 ezerre állítja a másik leüti,mindenki jól jár kivéve a vatera.

Rafinált a magyar....

A hozzászólást -adamabel- szerkesztette a következő időpontban: 2011-08-02 20:20

+Quote Post
profectuscat
hozzászólás 2011-08-02 20:15
Létrehozva: #7023

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-03-06 20:50
Azonosító: 1 429 874

IDÉZET(zejopy @ 2011-08-02 19:44) *
Tegyük ezt tisztába, mert így nem jó. smile.gif
Nincs otthon egy egyszerű konyhai mérleged? Ezt szinte kizártnak tartom, mert még nekem is van. De nekem van egy digitális kimondottan a Vaterás cuccoknak, mert az grammra pontosan mér.
Ha mindig kevesebbet adsz meg, akkor ráfizetsz. Ha mindig többet adsz meg, és csak a feladáskor derül ki, miután a vevő utalt, akkor őt csapod be, még ha nem is rossz szándékkal.
Muszáj, hogy beszerezz egy mérleget. Akkor nem is kell saccolnod. Bármennyire is kellemetlen, egyszerűen kötelesek vagyunk pontosan számolni. Van, hogy én is tévedek a saccolással. Ha a vevő kárára történik, akkor az az én buktám, nem tehetek mást, felvállaltam, hogy a tévedésemnek ára van. Ha pedig a tévedés olyan, hogy a mérlegelésnél kiderül, hogy kevesebbet kell fizetni, akkor azt az összeget írom meg a vevőnek. Azért még senki sem haragudott, mert nem kellett 960 Ft-ot fizetnie, csak 810-et.
A számlainformációkat csak a csomag elkészülte után írom meg a vevőnek. Így biztos, hogy nem utal előre rossz összeget.
Gondold át. Minden termékcsoportnál ki lehet alakítani egy jól bevált módszert. Szerintem ebből a szempontból az én kategóriám az egyik legnehezebb, mégis sikerült.

Konyhai mérleg természetesen van!
Azzal nem tudok grammot mérni a pólók pedig grammra mennek. Hol 420 hol 500-nál több. Ezt csak is a pontosabbal tudnám. Lehet kapni itt vaterán olyan mérleget ami grammot mér? nem ékszermérőre gondolok, abba belese férne.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-08-02 19:44
Létrehozva: #7024

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(profectuscat @ 2011-08-02 19:34) *
Nem tudtam, hogy nem standardba fér bele. Ez a postán derült ki, én nem fogok magasabb postaköltséget kérni a postástól... smile.gif
És soha nem tudtam megsaccolni, hogy mennyi mondjuk a ruhák grammja, mert nincs itthon ilyen mérleg. Nagyon sokszor (nem csak én) rácsodálkoztam, hogy ennek 810 ft a postája? pedig könnyebbnek tűnik... nem tudom még megsaccolni sem. Most is úgy postázom a termékeket, hogy kevesebb díjat kérek.

Tegyük ezt tisztába, mert így nem jó. smile.gif
Nincs otthon egy egyszerű konyhai mérleged? Ezt szinte kizártnak tartom, mert még nekem is van. De nekem van egy digitális kimondottan a Vaterás cuccoknak, mert az grammra pontosan mér.
Ha mindig kevesebbet adsz meg, akkor ráfizetsz. Ha mindig többet adsz meg, és csak a feladáskor derül ki, miután a vevő utalt, akkor őt csapod be, még ha nem is rossz szándékkal.
Muszáj, hogy beszerezz egy mérleget. Akkor nem is kell saccolnod. Bármennyire is kellemetlen, egyszerűen kötelesek vagyunk pontosan számolni. Van, hogy én is tévedek a saccolással. Ha a vevő kárára történik, akkor az az én buktám, nem tehetek mást, felvállaltam, hogy a tévedésemnek ára van. Ha pedig a tévedés olyan, hogy a mérlegelésnél kiderül, hogy kevesebbet kell fizetni, akkor azt az összeget írom meg a vevőnek. Azért még senki sem haragudott, mert nem kellett 960 Ft-ot fizetnie, csak 810-et.
A számlainformációkat csak a csomag elkészülte után írom meg a vevőnek. Így biztos, hogy nem utal előre rossz összeget.
Gondold át. Minden termékcsoportnál ki lehet alakítani egy jól bevált módszert. Szerintem ebből a szempontból az én kategóriám az egyik legnehezebb, mégis sikerült.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
profectuscat
hozzászólás 2011-08-02 19:34
Létrehozva: #7025

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-08-02 13:32) *
Miért ne lenne biztos? Az interneten is olvasható a díjszabás. Benne a pontos súly és méret korlátokkal, tarifákkal.
Ebből már az aukció elindításakor egyértelműen meghatározható a feladási díj.
Ha nem talált megfelelő méretű dobozt, az nem a vevő problémája. Egyebekben, ahogy zejopy írta.

Nem tudtam, hogy nem standardba fér bele. Ez a postán derült ki, én nem fogok magasabb postaköltséget kérni a postástól... smile.gif
És soha nem tudtam megsaccolni, hogy mennyi mondjuk a ruhák grammja, mert nincs itthon ilyen mérleg. Nagyon sokszor (nem csak én) rácsodálkoztam, hogy ennek 810 ft a postája? pedig könnyebbnek tűnik... nem tudom még megsaccolni sem. Most is úgy postázom a termékeket, hogy kevesebb díjat kérek.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-08-02 18:22
Létrehozva: #7026

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(majorbalazs74 @ 2011-08-02 17:14) *

Nézd meg a legalsó negatívját.smile.gif
Kedves Benz! smile.gif Iszonyatos arány a semlegesekkel együtt. thank_you.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
majorbalazs74
hozzászólás 2011-08-02 17:14
Létrehozva: #7027

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-06-24 17:07
Azonosító: 1 533 148

Érdekes felhasználó.
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=1591247

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-08-02 13:33
Létrehozva: #7028

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(profectuscat @ 2011-08-02 13:18) *
Elhiszem nektek!
Akkor most értékeljem pozitívan? írjam, hogy minden rendben van és korrekt?

Nézd. Ha nekem küldted volna, zokszó nélkül kifizettem volna a postaköltséget, de közben arra gondoltam volna, hogy szabálytalan vagy. Ha empatikus hangulatban értél volna, fizetés után, még kicsit sem duzzogtam volna ezért.smile.gif
Mivel én is ember vagyok, tudom, hogy tévedhetek és megpróbálok rugalmas lenni. Nagy hibám, hogy feltételezem a velem szemben állóról, hogy ő is átlátja ezt. Általában nem látják át. Ilyenkor csalódott vagyok és szomorú, ebből adódóan az értékelésem szűkszavú, de udvarias, és nincs utána mosoly jel. (Ha megnézed az általam adott értékeléseket, akkor látod a mosolyból, hogy tényleg jó volt-e.smile.gif)
Ezt írnám: Minden rendben lezajlott. Köszönöm.

smile.gif Ez a mosoly pedig neked szól, mert tetszik a hozzáállásod, a javításra való hajlam és a tanulás iránti igény.
Az ember eleinte sokat bénázik, de aztán beleügyesedik.smile.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2011-08-02 13:33

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-08-02 13:32
Létrehozva: #7029

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(profectuscat @ 2011-08-02 13:14) *
igen viszont: a postai díjszabás egyáltalán nem biztos. feladás után tudok biztos összeget mondani.

Miért ne lenne biztos? Az interneten is olvasható a díjszabás. Benne a pontos súly és méret korlátokkal, tarifákkal.
Ebből már az aukció elindításakor egyértelműen meghatározható a feladási díj.
Ha nem talált megfelelő méretű dobozt, az nem a vevő problémája. Egyebekben, ahogy zejopy írta.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
profectuscat
hozzászólás 2011-08-02 13:18
Létrehozva: #7030

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2011-08-02 13:17) *
Ez a mi kockázatunk. Sajnos ez tényleg így van, ha nem hiszed el nekem, kérdezd meg Benztől.

Elhiszem nektek!
Akkor most értékeljem pozitívan? írjam, hogy minden rendben van és korrekt?

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-08-02 13:17
Létrehozva: #7031

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(profectuscat @ 2011-08-02 13:14) *
igen viszont: a postai díjszabás egyáltalán nem biztos. feladás után tudok biztos összeget mondani.

egyáltalán nem tudtam, hogy a postás ezt mondja majd. viszont megvan a papír és minden, szívesen ide is belinkelem!

Ez a mi kockázatunk. Sajnos ez tényleg így van, ha nem hiszed el nekem, kérdezd meg Benztől.
(Apránként meg kell tanulni saccolni. A postás topikban egyszer-kétszer volt róla szó, ha van rá időd, akkor kicsit olvass vissza.)

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2011-08-02 13:18

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
profectuscat
hozzászólás 2011-08-02 13:14
Létrehozva: #7032

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2011-08-02 13:12) *
Én odaírom. rolleyes.gif
És ettől a fizetési moráltól vöröset látok. Nem azért, mert annyira hiányzik a pénz, hanem, mert szerintem alkudni, akár árból, akár időpontból, a leütés előtt illik.
Amúgy sem bírom a pontatlanságot.smile.gif
Ne haragudj, tudom, hogy nem olyan tartalmú választ vársz, mint amilyet írni fogok. thank_you.gif
360 Ft-ot kérhettél volna összesen, mert a szállítási feltételeknél ennyit adtál meg. Az pedig szentírás. Kevesebbet kérhetsz, többet nem. (Ha ez az az aukció, amit belinkeltél.)

egyáltalán nem tudtam, hogy a postás ezt mondja majd. viszont megvan a papír és minden, szívesen ide is belinkelem!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-08-02 13:12
Létrehozva: #7033

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(sagyu @ 2011-08-02 12:43) *
Én is nagyon bírom az ilyet. Leüti a tételt, aztán arra se méltat hetekig, hogy azt mondja, "le vagy szarva világ dolgaiban kevésbé tájékozott:) eladó". Szerintem azok csinálják jól, akik már a termékleírásban kiírják, hogy 1 vagy 2 hét után, ha nincs kommunikáció / nem rendeződik az aukció bevágják a negatívat. Nyilván bárkinek bármi jöhet közbe, de ott a mail, telefon, felhasználói fiókon keresztül is lehet üzenni. Az a másik amit szeretek, hogy valaki megnyer egy terméket és utólag közli hogy x hónap után tudná kifizetni. Nem lehetne ezt mondjuk előre jelezni? Az a vicc, hogy 3-4 e Ft körüli tételeknél játszák ezt el. Ha nincs rá kerete, miért licitál? Én sem veszek Rolls Royce-ot ha nem tudom a rezsit se fizetni....

Én odaírom. rolleyes.gif
És ettől a fizetési moráltól vöröset látok. Nem azért, mert annyira hiányzik a pénz, hanem, mert szerintem alkudni, akár árból, akár időpontból, a leütés előtt illik.
Amúgy sem bírom a pontatlanságot.smile.gif

IDÉZET(profectuscat @ 2011-08-02 12:53) *

Ne haragudj, tudom, hogy nem olyan tartalmú választ vársz, mint amilyet írni fogok. thank_you.gif
360 Ft-ot kérhettél volna összesen, mert a szállítási feltételeknél ennyit adtál meg. Az pedig szentírás. Kevesebbet kérhetsz, többet nem. (Ha ez az az aukció, amit belinkeltél.)

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
profectuscat
hozzászólás 2011-08-02 12:53
Létrehozva: #7034

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kedves Vaterások!

Eladtam: http://www.vatera.hu/codegen_sp_920_2_1_es...1468307832.html

sajnos csak 2 külön dobozba tudtam bele csomagolni, napokig kerestem, és vártam hogy kapok egy megfelelő méretűt, de nem volt.
A pénzt időben megkaptam a váráslótól, gyors volt, korrekt.
Én pedig szerettem volna ugyan ilyen gyorsan elküldeni neki a csomagot, és ahogy tudtam becsomagoltam neki. Nagyon röstellem és sajnálom, hogy így tudtam csak, ezt neki is sokszor elmondtam levélben, de nem írt semmit.
Július 27.-én volt hajlandó utoljára válaszolni, azóta írtam neki levelet:
Kedves László!

Megérkezett a termék Önhöz?

A további postaköltségét várom a számlámra!

Még egyszer sajnálom, hogy így csomagoltam, de nekünk nincs dobozunk, és ezt is 3 nap alatt szereztem be. Röstellem, nem tudtam hogy elküldeni szebben és jobban!
Remélem azért minden rendben van!

Üdvözlettel: Regele Csanád

a postán a csomag mérete és súlya miatt már nem fért bele az 1050 ft-os keretbe, helyette 1590 ft-ba került. megkértem, hogy utalja el 2x is, de nem tette meg. levél:
elég macerás volt, remélem nem küldi vissza a posta. a hangfalakat nem tudtam hogy becsomagolni, külön eszkábáltam dobozt neki, és azt szikszallagoztam rá a nagyobb dobozra. összesen láthatok 7 kiló, ezt kell megkapnod.
1050 helyett 1590 a posta. ezt légyszíves küld el a számlaszámomra.

amikor haza értem a postáról, akkor 20 percre rá lefotóztam a csekket a postai szelvényt, mindent és elküldtem neki csatolva, nagy felbontásban, hogy ennyibe kerül. erre neki az volt a válassza, hogy: Üdv!
A méretek alapján ez egy szabvány dobozba belefért volna, ennél nagyobb cuccokat már postáztam standard csomagként. A méretek 1x1x1 méter lehet..
Vagyis akár ekkora doboz is 1050 ft...
Fodor L.

később ugye küldtem a fenti levelet, és nem jött válasz. aztán felhívtuk telefonon mire ő: megérkezett, és? mit akar?
ez volt körülbelül.

a postaköltségreés a dobozra pedig azt írta:
Üdv!
Nos a postaköltségnek a felét ki tudom fizetni, ez sem lenne kötelező.nem hiszem el hogy egy nagyobb doboz nincs ebben a nyavajás világban vígan belefért volna mindhárom. Az utalás is pénzbe kerül nekem is ezért én így tartom fernek.
mindazonáltal pozitív természetesen, vagy még egy lehetőség van, visszaküldöm a cuccot, én visszakapom a pénzem, semlegessel meg elintézzük.
Várom a választ, a legjobbakat.

most hogy értékeljem? nem merek neki még egyszer írni, félek tőle. nagyon határozott és nem szeretnék rossz értékelést kapni, csak mert mondom hogy legyenszíves elutalni a postaköltséget?!

Üdv Profectuscat

+Quote Post
sagyu
hozzászólás 2011-08-02 12:43
Létrehozva: #7035

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:48
Azonosító: 30

IDÉZET(zejopy @ 2011-07-30 12:58) *
http://www.vatera.hu/porcelan_jelenetes_ta...1466003037.html
Megint kifogtam egyet, aki nem bír válaszolni. Ettől megyek a falnak.... mindent, bármit, de tényleg, viszont ha nem válaszolnak, attól felveszem a dühöngő bika állapotát. 0022.gif
Tegnapelőtt leütötte, ment a levél. Síri csönd. Ma ment megint a levél. Még mindig semmi.
Értem én, hogy nullás, de akár nullás, akár nem, az egy minimális elvárás, hogyha egy mail-ben felteszek 3 db kérdést, akkor arra valamit visszanyögjön. Ja, mert tegnap este is belépett. Tehát gépnél volt.

Én is nagyon bírom az ilyet. Leüti a tételt, aztán arra se méltat hetekig, hogy azt mondja, "le vagy szarva világ dolgaiban kevésbé tájékozott:) eladó". Szerintem azok csinálják jól, akik már a termékleírásban kiírják, hogy 1 vagy 2 hét után, ha nincs kommunikáció / nem rendeződik az aukció bevágják a negatívat. Nyilván bárkinek bármi jöhet közbe, de ott a mail, telefon, felhasználói fiókon keresztül is lehet üzenni. Az a másik amit szeretek, hogy valaki megnyer egy terméket és utólag közli hogy x hónap után tudná kifizetni. Nem lehetne ezt mondjuk előre jelezni? Az a vicc, hogy 3-4 e Ft körüli tételeknél játszák ezt el. Ha nincs rá kerete, miért licitál? Én sem veszek Rolls Royce-ot ha nem tudom a rezsit se fizetni....

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-07-30 12:58
Létrehozva: #7036

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

http://www.vatera.hu/porcelan_jelenetes_ta...1466003037.html
Megint kifogtam egyet, aki nem bír válaszolni. Ettől megyek a falnak.... mindent, bármit, de tényleg, viszont ha nem válaszolnak, attól felveszem a dühöngő bika állapotát. 0022.gif
Tegnapelőtt leütötte, ment a levél. Síri csönd. Ma ment megint a levél. Még mindig semmi.
Értem én, hogy nullás, de akár nullás, akár nem, az egy minimális elvárás, hogyha egy mail-ben felteszek 3 db kérdést, akkor arra valamit visszanyögjön. Ja, mert tegnap este is belépett. Tehát gépnél volt.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-07-28 21:00
Létrehozva: #7037

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(dolby00 @ 2011-07-28 19:55) *
...
kérem a nagativ értékelés törlését és a felhaszn. figyelmeztetését
köszönettel
dolby00

Tisztelt dolby00!

Értékelés törlését a kapcsolatfelvételen keresztül kérheti.
Kapcsolatfelvétel - Aukcióval kapcsolatos probléma - Szeretnék töröltetni egy értékelést.
Az értékelés törlése nem automatikus, a kérést kollégáink a rendelkezésre álló adatok alapján bírálják el.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
dolby00
hozzászólás 2011-07-28 19:55
Létrehozva: #7038

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-11 16:32
Azonosító: 1 413 503

T.Vatera

Kérem bejja72 felh. szankcionálását.
Termékkód: 1456183309
a terméket előre küldtem , a pénzt azóta nem láttam tőle .
lassan 3 hónap után ma negatívval értékelt , mert anno 3 hónapja én 1 hónap után rádobtam a negatívot (pénz sehol címen)
kérem a nagativ értékelés törlését és a felhaszn. figyelmeztetését
köszönettel
dolby00

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-07-28 11:49
Létrehozva: #7039

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(majorbalazs74 @ 2011-07-28 11:30) *
Sikerült! good.gif Ma reggel kaptam a választ, hogy törölték az értékelését! Nagyon gyorsak voltak, hiszen csak tegnap délután kértem.
Azért arra még kíváncsi lennék, hogy ilyenkor ő is kap-e értesítést a törlésről, vagy pedig majd észreveszi? Ezt nem tudja valaki?
Nagyon jó, hogy van ez a fórum, mert fogalmam sem lett volna, mit kell tenni ilyen esetben!

Gratulálok. good2.gif
Mindig megnyugtató és kielégítő, ha így zárul valami. smile.gif

IDÉZET(hairmenik @ 2011-07-28 11:26) *
üdvözlök mindenkit.SEGITSÉGRE volna szükségem.vásároltam egy terméket közel 100.000ft-ért.........

Jézus.... swoon.gif

(Elnézést kérek a duplázásért.)

A hozzászólást -VateraBenz- szerkesztette a következő időpontban: 2011-07-28 12:15

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-07-28 11:44
Létrehozva: #7040

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(liliom30 @ 2011-07-28 11:38) *
Nem arra panaszkodom...

A minőségre panaszkodott, ahogy az az első hozzászólásában olvasható:
IDÉZET(liliom30 @ 2011-07-28 08:06) *
...
Pár nap múlva meg érkezett az óra,mikor ki bontottam azt hittem el ájulok,a létező legrosszabb minőségű óra ebben a kategóriában!
...

IDÉZET(liliom30 @ 2011-07-28 11:38) *
...
Amúgy meg ha valaki meg nézi kategórián belül,eredetit nem talál viszont a minőségük az egyezik az eredetivel!
...

Igen, a hamisítványokra általában az a jellemző, hogy "a minőségük az egyezik az eredetivel"

A hamisítványok propagálása nem kívánatos a Vatera fórumán.
A témát lezártuk, a további hozzászólásokat eltávolítjuk.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post

1339 Oldal V  « < 350 351 352 353 354 > » 
Reply to this topicStart new topic
5 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (5 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2015-05-29 00:11