IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1341 Oldal V  « < 350 351 352 353 354 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
zejopy
hozzászólás 2011-08-08 11:48
Létrehozva: #7021

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(somitomi @ 2011-08-08 11:03) *
http://www.vatera.hu/sportora_qurtz_stoppe...1469904924.html

shadowjani:
"Kedves xxx!
Először is köszönöm,hogy kitartott az óra licitálásánál.
...........
Öreg vaterás létemre megint tanultam valamit.arról nem beszélve,hogy amire mindig büszke voltam=a vaterás töretlen pozítiv múltamat be árnyékolja e balul elsült történet.

Üdv és nagyon sajnálom.yyy"

Ezzel most mit kezdjek?
....

Csak a te hozzáállásodon múlik, hogy mit adsz az értékelésnél. Az óra nem lesz semmiképpen a tiéd, ebbe muszáj lesz beletörődnöd.
Viszont a levélből nekem úgy tűnik, hogy őt is felültették. Kezelheted rugalmasan, de be is keményíthetsz.
Tényleg csak rajtad múlik.
Ha az értékelései jók, akkor talán mérlegelheted, hogy tévedni emberi dolog. Ha több ilyen eset is van, akkor nem hiszem, hogy túlzottan megértőnek kell lenned.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
somitomi
hozzászólás 2011-08-08 11:03
Létrehozva: #7022

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-07-09 01:11
Azonosító: 16 106

http://www.vatera.hu/sportora_qurtz_stoppe...1469904924.html

shadowjani:
"Kedves xxx!
Először is köszönöm,hogy kitartott az óra licitálásánál.
Sajnos részemről ez nem így jött össze,mivel távollétemben,egy megbízott család tagom e terméket másnak értékesítette(tévedésből).Én ma reggel érkeztem meg és megdöbbenéssel vetem tudomásul hogy 3 termékem máshová került(köztük az ön órája is)
Mivel más hirdetési portálról jelentkeztek érte,a nagy lányom oda adta.Sajnálom a történteket,természetesen a következményeit nekem kell felvállalnom.
Öreg vaterás létemre megint tanultam valamit.arról nem beszélve,hogy amire mindig büszke voltam=a vaterás töretlen pozítiv múltamat be árnyékolja e balul elsült történet.

Üdv és nagyon sajnálom.yyy"

Ezzel most mit kezdjek?
Ráadásul azzal etetett, hogy nem tudja lezárni...aztán mégis.
A sztenderd "ptk. vatera szabályzat" idézeteken kívül tud valaki valami hasznos tanácsot adni?
somitomi

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-08-06 21:18
Létrehozva: #7023

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(cecaceca_v @ 2011-08-06 20:59) *
Szimpatikus a Vitriolos név , de akkor minden irányban legyen az , ne csak egy irányban..

Aki már belopta magát a szívem csücskébe, azzal nem vagyok vitriolos. Persze egy bizonyos határig.smile.gif

Tetszett a zöldséges szösszenet és valami ilyesmire gondoltam . A verőemberek kizárva. mad.gif

Szerintem tök jó lenne, ha az említett urak, vagy hasonló testfelépítésű kollégáik így intéznék az ügyeket. Esetleg uborkaszezonban felbérelném őket én is, és ráuszítanám azokra, akikre neheztelek.smile.gif

Ha azok akik behajtják a 310 forintot , a vevőkre is fordítanának egy kis energiát , lehet visszatérne a bizalom a vaterára .

Na akkor ezt tegyük tisztába. Ebben az ügyben van némi papagáj érzésem, de sebaj. bird1.gif (Nincs papagájos szmájli)
Tehát. A tartozást a Vatera kiadja egy behajtó cégnek. Pontosan azért, mert nincs ideje és kapacitása (és szerintem lehetősége) ezzel foglalkozni. A behajtócég, mivel kimondottan ez a profilja, be tudja hajtani a tartozást. Ez nem azonos tevékenység, mint a vevők védelme. Egyébként igenis foglalkozik a vevők védelmével is.
Ezzel a cikkel pár napja találkoztam, előkerestem:
h ttp://www.portfolio.hu/gazdasag/komoly_novekedes_a_hazai_elektronikus_piactereken.153101.html
Szóval van energia ráfordítás, de nem gondolkodhatnak és cselekedhetnek mások helyett.

.......... ezértjó a paypal. Bármikor meg tudom állítani a lóvémat ha bizonytalan az árú megérkezése.

Ezt itt neeee.. Már tegnap is vágtuk, hogy menő vagy a nemzetközi piacon, ahol, mint tudjuk, minden fenékig tejföl és szuper jó. Pont a könyökömön jön ki a sok tapasztalt "nagytesós" áradozása. Jó a PayPal. Képzeld csak el itthon, amikor a magyar emberek nagy része nem tud neten keresztül utalni. Ha a Vatera kötelezővé tenné a PayPal-t, akkor annyi vásárlót és eladót veszítene, hogy becsukhatná a boltot.

.....
Élvezze mindenki a napot -ameddig még van.

good2.gif good2.gif

Köszi.smile.gif

IDÉZET(cecaceca_v @ 2011-08-06 21:09) *
Csak még egy pill. Örülök hogy másnak nincsenek olyan gondjai eladókkal mint nekem. De nem hiszem, hogy a helyesírásom firtatásával el hetne bagatelizálni a dolgot. A piros vizszintes vonal meg nem érdekel addig , ameddig nem az EKG monitoromon látszik.. laugh1.gif

Így biztos a nyugalmad, jó is az.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
cecaceca_v
hozzászólás 2011-08-06 21:09
Létrehozva: #7024

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2011-08-03 14:44
Azonosító: 1 539 722

Szimpatikus a Vitriolos név , de akkor minden irányban legyen az , ne csak egy irányban..
Tetszett a zöldséges szösszenet és valami ilyesmire gondoltam . A verőemberek kizárva. mad.gif Ha azok akik behajtják a 310 forintot , a vevőkre is fordítanának egy kis energiát , lehet visszatérne a bizalom a vaterára . És még egy észrevétel. Ha valakinek álltalában nincs kb10 pozitívja akkor csak előreutalás után kapja meg -vagy nem - az árut. Nem lehet az eladókra is ezt rákényszeríteni? ha még nem adtál el , nincs előreutalás sem . ezértjó a paypal. Bármikor meg tudom állítani a lóvémat ha bizonytalan az árú megérkezése.

good2.gif good2.gif

Csak még egy pill. Örülök hogy másnak nincsenek olyan gondjai eladókkal mint nekem. De nem hiszem, hogy a helyesírásom firtatásával el hetne bagatelizálni a dolgot. A piros vizszintes vonal meg nem érdekel addig , ameddig nem az EKG monitoromon látszik.. laugh1.gif

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-08-06 21:02) *
Azért ez nem egészen így működik. Egyébként dolgozunk egy hasonló fizetési rendszeren.

Köszönettel vettem az értékes választ. Ugy látom lessz remény .

Thx good2.gif

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-08-06 21:02
Létrehozva: #7025

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

...ezértjó a paypal. Bármikor meg tudom állítani a lóvémat ha bizonytalan az árú megérkezése.

Azért ez nem egészen így működik. Egyébként dolgozunk egy hasonló fizetési rendszeren.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
cecaceca_v
hozzászólás 2011-08-06 20:59
Létrehozva: #7026

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

IDÉZET(zejopy @ 2011-08-05 17:41) *
Vitriolos társadnak nem véletlenül ez a mellékneve. Nem tudom, mit kellene a Vaterának tennie. Tulajdonképpen megkérhetjük a Vaterát, dolgozik ott pár jó testfelépítésű pasi, hátha megteszik a kedvedért, hogy kimennek házhoz, szarrá verik a delikvens fejét, elhordanak a lakásából különböző dolgokat 110 ezer Ft összértékben.

Kedves Benz! smile.gif Gerő úr mint volt ügyvezető igazgató, ma tanácsadó, és Csupor úr úgyszintén kellően férfias jelenség. Ők azok, akiknek a képeit fel lehet lelni a neten, ahogy elnézem őket, mindketten alkalmasak fizikai erőszakra. Kérem, továbbítsa a legújabb kívánságot feléjük, hogy puszta testükkel szálljanak ringbe a megkárosított vevők oldalán. Elvégre ez a minimum, hiszen ha a piacon odaadom az eladónak az őszibarack árát, ő fityiszt mutatva elfut, akkor a piac fenntartója nem a rendőrséget javasolja majd, hanem hosszas kergetőzésbe kezd az őszibarackárussal. Igen. Ez így életszerű és általánosan bevett gyakorlat.
Az meg egyszerűen felháborító, hogy a Vatera ki meri adni a számlatartozást behajtó cég felé. Ezen a gyakorlaton igazán rögtön, de azonnal változtassanak.
Azt gondolom, hogy az új ügyvezető igazgatónő kellően bájos egyén, és feltételezem, vannak még mosolygós hölgyek Önöknél. Na most, a minimum, hogy ők kocsiba vágják magukat, elautóznak (természetesen saját költségen) a tartozással rendelkező felhasználókhoz, ha nem találják otthon őket, akkor akár többször is, és szépen simulékonyan megkérik őket, hogy guberálják már a markukba a hiányzó 310 Ft-ot. Igen. Így kell ezt. Máris forradalmasítottam a Vatera pénzügyi problémáit.
A jó pasik verekednek, a csinos hölgyek pedig könyörögnek a számlák kiegyenlítéséért. Benzem, Ön ne menjen sehová, mert nem tudjuk nélkülözni felemelő társaságát. De hogy Ön se maradjon ki a szórásból, azt gondolom, a munkakörét bővíteni kellene. Hogy mivel? biggrin.gif A magasröptű, maradandó értéket képviselő postokat kézírással, gyöngy betűkkel (kódex író pap módjára) lemásolja, majd a Vaterának az e célra kialakított barkácsműhelyében bekeretezi, beüvegezi, végül százas szöggel felszögeli a Vatera irodáiban.

És hogy még kevésbé legyek szimpatikus: Vannak piros hullámvonalak. Az nem a sorminta, bár kétségtelen, hogy bizonyos postoknál úgy tűnhet a gyakori megjelenés miatt. Amelyik szó alatt kunkorodik a piros vonal, azt érdemes javítani. Ha nem megy egyből, lehet többször próbálkozni. Egyszer csak sikerül és megszületik a nyelvtani szempontból hibátlan post. Természetesen nem a helyesírásodat kritizáltam, mert azt tiltja a fórumszabályzat, csak aggódom, hogy esetleg zavar a sok piros a hozzászólásodban és segíteni szerettem volna, növelve ezzel a komfortérzetedet. thank_you.gif

Legkedvesebb Benz! Kérem, ha lehet ne törölje ezt a postot, nem biztos, hogy hamar össze tudok hozni ennyi komoly ötletet az elkövetkezendő hetekben.

Tetszett a zöldséges szösszenet és valami ilyesmire gondoltam . A verőemberek kizárva. mad.gif Ha azok akik behajtják a 310 forintot , a vevőkre is fordítanának egy kis energiát , lehet visszatérne a bizalom a vaterára . És még egy észrevétel. Ha valakinek álltalában nincs kb10 pozitívja akkor csak előreutalás után kapja meg -vagy nem - az árut. Nem lehet az eladókra is ezt rákényszeríteni? ha még nem adtál el , nincs előreutalás sem . ezértjó a paypal. Bármikor meg tudom állítani a lóvémat ha bizonytalan az árú megérkezése.

good2.gif good2.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-08-06 18:32
Létrehozva: #7027

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(MscKalman @ 2011-08-06 18:31) *
Egyébként gondoltam, hogy korrekt. Több mint 1000 eladás, profi státusz..

Talán csak kicsúszott a számla befizetési határidejéből. smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
MscKalman
hozzászólás 2011-08-06 18:31
Létrehozva: #7028

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2008-11-25 14:17
Azonosító: 316 574

Egyébként gondoltam, hogy korrekt. Több mint 1000 eladás, profi státusz..

+Quote Post
MscKalman
hozzászólás 2011-08-06 13:50
Létrehozva: #7029

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

IDÉZET(zejopy @ 2011-08-06 13:28) *
Nálam nem látszik, hogy inaktív lenne, pedig többször is frissítettem. Ha a cuccai fennmaradtak, akkor csak számlatartozás, vagy ilyesmi, nem kell vele foglalkozni. Amúgy is eléggé korrektnek tűnik a számadatok alapján.smile.gif
Végleges inaktiválás esetén a futó aukciókat is törlik. Abban az esetben a licitek természetesen érvényüket vesztik.

OK, már tényleg nem inaktív. Köszi.
Egyszer előfordult, akkor az eladóval együtt tényleg licitemet is törölték.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-08-06 13:28
Létrehozva: #7030

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(MscKalman @ 2011-08-06 13:00) *
Üdv!

Licitálás után vettem észre, hogy az eladó inaktív.

http://www.vatera.hu/c_c_catch_dvd_1470147465.html

Most akkor mi van? Érvénytelen, vagy megy minden, mintha aktív lenne?

Nálam nem látszik, hogy inaktív lenne, pedig többször is frissítettem. Ha a cuccai fennmaradtak, akkor csak számlatartozás, vagy ilyesmi, nem kell vele foglalkozni. Amúgy is eléggé korrektnek tűnik a számadatok alapján.smile.gif
Végleges inaktiválás esetén a futó aukciókat is törlik. Abban az esetben a licitek természetesen érvényüket vesztik.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
MscKalman
hozzászólás 2011-08-06 13:00
Létrehozva: #7031

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Üdv!

Licitálás után vettem észre, hogy az eladó inaktív.

http://www.vatera.hu/c_c_catch_dvd_1470147465.html

Most akkor mi van? Érvénytelen, vagy megy minden, mintha aktív lenne?

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-08-05 17:41
Létrehozva: #7032

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(cecaceca_v @ 2011-08-05 17:14) *
Tisztelt Vatera-zók !

Arra lennék kíváncsi ha a vatera ilyen hatékonyan tudja a maga pénzét behalytani / bármekkora összeg is /, akkor miért nem tudom én behajtani , csak hosszas perekedés után annak az árunak az összegét , amit kifizettem de soha nem kaptam meg ?? Az én esetemben 110.000ft nem 310 ft.Azóta a telefonja is megszünt tomyxo társunknak, akiről mint kiderűlt már többször több néven is bebukott.. Vitriolos szimpatikus társam mindenre tud megoldást , várom erre is . a Vatera miért és én miért nem? Jogsegély a vatera részéről nekem ??
A rendőrségi feljelentésre való lehetőségemről szóló levelet meg kaptam. De ismét kérdem , a vatera miért hajt végre hogy beszedje a sajátját, amit mi vettünk meg azutáni részét. Ha mi nem vásárolunk neki sem lessz pénze. Minél többen vásárolunk biztonságosan annál jobb a vatera-nak is.. Nagyon jónak tartom a vatera és égyébb ...***..stb...de valami olyasmire gondoltam mint a paypal . ha nincs árú nincs lóvé..

üdvözlettel

good2.gif good2.gif

Vitriolos társadnak nem véletlenül ez a mellékneve. Nem tudom, mit kellene a Vaterának tennie. Tulajdonképpen megkérhetjük a Vaterát, dolgozik ott pár jó testfelépítésű pasi, hátha megteszik a kedvedért, hogy kimennek házhoz, szarrá verik a delikvens fejét, elhordanak a lakásából különböző dolgokat 110 ezer Ft összértékben.

Kedves Benz! smile.gif Gerő úr mint volt ügyvezető igazgató, ma tanácsadó, és Csupor úr úgyszintén kellően férfias jelenség. Ők azok, akiknek a képeit fel lehet lelni a neten, ahogy elnézem őket, mindketten alkalmasak fizikai erőszakra. Kérem, továbbítsa a legújabb kívánságot feléjük, hogy puszta testükkel szálljanak ringbe a megkárosított vevők oldalán. Elvégre ez a minimum, hiszen ha a piacon odaadom az eladónak az őszibarack árát, ő fityiszt mutatva elfut, akkor a piac fenntartója nem a rendőrséget javasolja majd, hanem hosszas kergetőzésbe kezd az őszibarackárussal. Igen. Ez így életszerű és általánosan bevett gyakorlat.
Az meg egyszerűen felháborító, hogy a Vatera ki meri adni a számlatartozást behajtó cég felé. Ezen a gyakorlaton igazán rögtön, de azonnal változtassanak.
Azt gondolom, hogy az új ügyvezető igazgatónő kellően bájos egyén, és feltételezem, vannak még mosolygós hölgyek Önöknél. Na most, a minimum, hogy ők kocsiba vágják magukat, elautóznak (természetesen saját költségen) a tartozással rendelkező felhasználókhoz, ha nem találják otthon őket, akkor akár többször is, és szépen simulékonyan megkérik őket, hogy guberálják már a markukba a hiányzó 310 Ft-ot. Igen. Így kell ezt. Máris forradalmasítottam a Vatera pénzügyi problémáit.
A jó pasik verekednek, a csinos hölgyek pedig könyörögnek a számlák kiegyenlítéséért. Benzem, Ön ne menjen sehová, mert nem tudjuk nélkülözni felemelő társaságát. De hogy Ön se maradjon ki a szórásból, azt gondolom, a munkakörét bővíteni kellene. Hogy mivel? biggrin.gif A magasröptű, maradandó értéket képviselő postokat kézírással, gyöngy betűkkel (kódex író pap módjára) lemásolja, majd a Vaterának az e célra kialakított barkácsműhelyében bekeretezi, beüvegezi, végül százas szöggel felszögeli a Vatera irodáiban.

És hogy még kevésbé legyek szimpatikus: Vannak piros hullámvonalak. Az nem a sorminta, bár kétségtelen, hogy bizonyos postoknál úgy tűnhet a gyakori megjelenés miatt. Amelyik szó alatt kunkorodik a piros vonal, azt érdemes javítani. Ha nem megy egyből, lehet többször próbálkozni. Egyszer csak sikerül és megszületik a nyelvtani szempontból hibátlan post. Természetesen nem a helyesírásodat kritizáltam, mert azt tiltja a fórumszabályzat, csak aggódom, hogy esetleg zavar a sok piros a hozzászólásodban és segíteni szerettem volna, növelve ezzel a komfortérzetedet. thank_you.gif

Legkedvesebb Benz! Kérem, ha lehet ne törölje ezt a postot, nem biztos, hogy hamar össze tudok hozni ennyi komoly ötletet az elkövetkezendő hetekben.

A hozzászólást -VateraBenz- szerkesztette a következő időpontban: 2011-08-05 17:48

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
cecaceca_v
hozzászólás 2011-08-05 17:14
Létrehozva: #7033

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Tisztelt Vatera-zók !

Arra lennék kíváncsi ha a vatera ilyen hatékonyan tudja a maga pénzét behalytani / bármekkora összeg is /, akkor miért nem tudom én behajtani , csak hosszas perekedés után annak az árunak az összegét , amit kifizettem de soha nem kaptam meg ?? Az én esetemben 110.000ft nem 310 ft.Azóta a telefonja is megszünt tomyxo társunknak, akiről mint kiderűlt már többször több néven is bebukott.. Vitriolos szimpatikus társam mindenre tud megoldást , várom erre is . a Vatera miért és én miért nem? Jogsegély a vatera részéről nekem ??
A rendőrségi feljelentésre való lehetőségemről szóló levelet meg kaptam. De ismét kérdem , a vatera miért hajt végre hogy beszedje a sajátját, amit mi vettünk meg azutáni részét. Ha mi nem vásárolunk neki sem lessz pénze. Minél többen vásárolunk biztonságosan annál jobb a vatera-nak is.. Nagyon jónak tartom a vatera és égyébb ...***..stb...de valami olyasmire gondoltam mint a paypal . ha nincs árú nincs lóvé..

üdvözlettel

good2.gif good2.gif

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2011-08-05 16:31
Létrehozva: #7034

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-17 12:23
Innen: Káosz birodalom
Azonosító: 171 419

Sziasztok!

Hoztam egy erősen tiltólistára javallott vásárlót.

ezabiztos a felhasználó neve.

--------------------
"Lemondtam a sexről, az italról és a hazardírozásról! Ez volt életem legszörnyűbb negyedórája"

+Quote Post
AlanFord
hozzászólás 2011-08-04 13:32
Létrehozva: #7035

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-06-02 18:12
Azonosító: 654 242

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-08-04 09:29) *
A felhasználót kizártuk.

Köszönöm!

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-08-04 09:29
Létrehozva: #7036

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(AlanFord @ 2011-08-04 00:15) *
"Gyűjtők" figyelmébe ajánlom az urat:
Booking

Egy forintos aukciókra specializálódott, viszont valószínűleg döbbenetesen elfoglalt felhasználó.

A felhasználót kizártuk.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
AlanFord
hozzászólás 2011-08-04 00:15
Létrehozva: #7037

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-06-02 18:12
Azonosító: 654 242

"Gyűjtők" figyelmébe ajánlom az urat:
Booking

Egy forintos aukciókra specializálódott, viszont valószínűleg döbbenetesen elfoglalt felhasználó.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-08-03 17:05
Létrehozva: #7038

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-08-03 17:04) *
Nála a semlegesek 1-2 kivétellel nem arról szólnak, hogy nem jelentkezett a termékért.

smile.gif Köszönöm a választ.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-08-03 17:04
Létrehozva: #7039

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2011-08-03 16:27) *
Kedves Benz!:)
És őt miért nem? smile.gif

Nála a semlegesek 1-2 kivétellel nem arról szólnak, hogy nem jelentkezett a termékért.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-08-03 16:27
Létrehozva: #7040

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-08-03 16:09) *
A felhasználót kizártuk.
IDÉZET(zejopy @ 2011-07-26 21:02) *

Kedves Benz!:)
És őt miért nem? smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post

1341 Oldal V  « < 350 351 352 353 354 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2015-07-05 21:24