IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1341 Oldal V  « < 350 351 352 353 354 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
evica_74
hozzászólás 2011-08-09 11:50
Létrehozva: #7021

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-08-09 09:29
Azonosító: 1 540 324

IDÉZET(zejopy @ 2011-08-09 10:36) *
Miért adtál neki pozitív értékelést?? Ezek után miért írtad az értékelés szövegébe, hogy kedves, és egy csomó + jelet?
Jézus.... blink.gif

Mert teljesen rendesnek tűnt, kiválóak az értékelései, kedves volt levélben, és meg voltam róla győződve, hogy nem lesz vele gond. 4-én e-mailben leegyeztettük, hogy ez az üzlet most nem jön létre, megírta, hogy másnap utal, én pedig ekkor értékeltem. Azóta várok a pénzemre... Én semlegest kaptam, legalább arra tudtam reagálni.

Én az ő helyében azonnal visszaadnám más pénzét, ha nem jön létre egy üzlet. Ehelyett ő napok óta képtelen utalni, tehát nyilván elköltötte azonnal, ahogy átutaltam. Egyenlőre csak ígérget, ma délig kértem, hogy utalja vissza.

Persze ettől még lehet kiváló vaterás, csak épp én fogtam ki egy rossz napját - nem tudom smile.gif Én nem üzletelek vele többet, mivel sok bosszúságot okozott, ráadásul törölgeti a hozzászólásokat és letilt ahelyett, hogy visszaadná a pénzemet és annyit írt volna, hogy sorry, ez most nem jött össze. Mert alapban kb. ennyire "súlyos" kéne hogy legyen egy ilyen ügy smile.gif

--------------------
Üdv: evica_74
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-08-09 10:36
Létrehozva: #7022

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(evica_74 @ 2011-08-09 09:45) *
Kedves Fórumtársak!

Engedelmetekkel becsatlakoznék, tekintve, hogy találtam egy érdekes, problémás felhasználót. A neve chris42 Kaposvárról. A röhej, hogy 100%-os értékeléssel rendelkezik, mégis egy gerinctelen ember.
...........

Gondoltam, megosztom veletek érdekes, prolémás felhasználónkkal történt esetemet.

Üdv:

Miért adtál neki pozitív értékelést?? Ezek után miért írtad az értékelés szövegébe, hogy kedves, és egy csomó + jelet?
Jézus.... blink.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
evica_74
hozzászólás 2011-08-09 09:45
Létrehozva: #7023

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-08-09 09:29
Azonosító: 1 540 324

Kedves Fórumtársak!

Engedelmetekkel becsatlakoznék, tekintve, hogy találtam egy érdekes, problémás felhasználót. A neve chris42 Kaposvárról. A röhej, hogy 100%-os értékeléssel rendelkezik, mégis egy gerinctelen ember.

Cirka 30 ezerrel rövidített meg, jelenleg a további lépéseket fontolgatom. Az érdekes az, hogy nem ő várásolt tőlem, hanem én tőle. Vagyis vásároltam volna...

Kinéztem egy fehérarany nyakláncot a termékei közül (már nem árul semmit, csak lejárt aukciói vannak). Megegyeztünk leütés előtt a kérdezz-felelek lehetőségnél, hogy a vételár közel felének megfelelő 30 ezer forintot átutalom előre, ezt követően futárral, a fennmradó vételár-részlet és a költségek utánvétként történő feltüntetésével elküldi nekem az ékszert.

Átutaltam a pénzt, megírta hogy megkapta, majd pár óra múlva közölte, hogy meggondolta magát, nem küldi el a láncot mégsem, csak ha előre kifizetem a fennmaradó vételárat is.

Mivel nem így állapodtunk meg, jeleztem, hogy előre nem fizetek ki 60 ezret, és elállok az üzlettől. Mivel jófej vagyok, leadtam egy értékelést (üzlet nem jött létre, de pozitív, kedves rendes stb.)

Ezt követően derült ki, hogy egyáltalán nem kedves-rendes, és semmiképp sem korrekt. Jelenleg nála van a 30 ezrem és az ékszer is, múlt péntekre ígérte, hogy visszautalja.

Próbál úgy feltüntetni, mintha miattam nem jött volna létre az üzlet, bár ez érdekel a legkevésbé. Rendelkezésre áll az összes levélváltáls, mind a leütés előttiek, mind azt követők. Viszont elkezdte az üzeneteket törölgetni a terméklapról, mára le is tiltott - a pénzemet természetesen nem kaptam vissza, hívásaimra csak egy visszahívást kérő sms-t küldött...

Gondoltam, megosztom veletek érdekes, prolémás felhasználónkkal történt esetemet.

Üdv:

--------------------
Üdv: evica_74

+Quote Post
somitomi
hozzászólás 2011-08-08 22:40
Létrehozva: #7024

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-07-09 01:11
Azonosító: 16 106

Szerintem az a baj, hogy máshol is hirdette.
Megírtam neki, hogy jó lenne, ha visszavásárolná attól, akinek eladta, mert azzal, hogy én megvettem az árut a Vaterán keresztül szerződés jött létre, PTK, stb...
Ettől függetlenül nem hiszem, hogy hozzám fog kerülni az óra.
Szombaton 11 körül járt le az aukció, rögtön írtam neki, hogy utalnék, adjon számlaszámot.
Erre csak hétfőn válaszolt.
Közben figyeltem, kb. 1-2 óránként belépett a Vaterára....sőt a levelemet is elolvasta.
Na mindegy, nem sajnáltatom magam tovább, csak meg akartam osztani ezt az esetet.

Mindenkinek jó éjt!

IDÉZET(svejku @ 2011-08-08 22:08) *
Én kizárólag ezt a megjegyzést szerettem volna pontosítani. A makulátlan vaterás múlt emlegetése szerintem is hiba volt. Szerintem egy korrekt semlegessel kellene lerendezni.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-08-08 22:20
Létrehozva: #7025

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2011-08-08 22:08) *
Én kizárólag ezt a megjegyzést szerettem volna pontosítani. A makulátlan vaterás múlt emlegetése szerintem is hiba volt. Szerintem egy korrekt semlegessel kellene lerendezni.

smile.gif Értem.smile.gif
Nem szeretnék ebben a helyzetben lenni. Mármint nem szeretnék értékelni.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2011-08-08 22:08
Létrehozva: #7026

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(somitomi @ 2011-08-08 17:54) *
Köszi...már van pár negatívja (kb. 600-ból 4, ha jól emlékszem) és pont ezzel a szöveggel hajtott el másokat is.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-08-08 21:53
Létrehozva: #7027

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2011-08-08 21:10) *
Megnéztem én is, alaposan, én nem látom annyira gáznak az eladót, kulturáltan kommunikál, szerintem határozottan jók az értékelései. 600-ból 4 negatív becsúszhat, és csak 1 esetben volt, hogy másnak adták el a terméket. Ez az órás történet hihető, kizárt, hogy kevesellette volna az elért árat, és ezért nem akarná átadni.

A probléma azzal van szerintem, legalábbis az én értékrendem szerint, hogy előadta a nagy szentet, mint aki még nem járt így. Holott már járt így máskor is. Ez engem, ha én lennék a partnere, nagyon felbosszantott volna. Mert azt írta, hogy most kellett neki valami újat megtanulnia, holott a helyzet nem új, mert már megtörtént vele. Ha nem kerített volna ilyen körítést mellé, akkor még együttérzésre is számíthatna, mert nagy szívás ez.
Nem véletlen, hogy csak olyan cuccot teszek fel, ami a kezemben van. Aki megkér, általában a barátnőim szoktak, annak megmondom, hogy onnantól, hogy feltettem a Vaterára, ne is számítson rá. Ha így jó, mehet a bolt, ha nem, akkor adja el, ahogy akarja. Pedig én még nem szívtam meg sosem így. Egyszerűen komolyan veszem, és végiggondoltam. Tudod mennyi ajánlatot kaptam már? Tudod, hányszor mondtam nemet? Mert tudtam, hogy a taggal csak gond lehet. Mert majd nem tetszik neki az ár, meg mégsem akarja odaadni. Szerintem, ha ezt az ember tényleg komolyan veszi, akkor nem fordulhat elő. És ha mégis, hiszen emberek vagyunk, tévedhetünk, akkor nem kell a szent életű Debertin Jakabot játszani. Meg nyomni a sódert, hogy ő öreg vaterás, meg ilyenek. Olvasd el a levelet, amivel a téma kezdődött.
Nem mondom, hogy a véleményem mérvadó, de szerintem nem így kell egy ilyen tartalmú levelet megírni. Mert a mögöttes tartalom nekem többet mondott, mint a lényegi mondanivaló.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2011-08-08 21:54

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2011-08-08 21:10
Létrehozva: #7028

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

Köszi...már van pár negatívja (kb. 600-ból 4, ha jól emlékszem) és pont ezzel a szöveggel hajtott el másokat is.

Megnéztem én is, alaposan, én nem látom annyira gáznak az eladót, kulturáltan kommunikál, szerintem határozottan jók az értékelései. 600-ból 4 negatív becsúszhat, és csak 1 esetben volt, hogy másnak adták el a terméket. Ez az órás történet hihető, kizárt, hogy kevesellette volna az elért árat, és ezért nem akarná átadni.

+Quote Post
Andiniki73
hozzászólás 2011-08-08 20:30
Létrehozva: #7029

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-26 10:40
Azonosító: 1 417 019

Köszönöm szépen!

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-08-08 20:28
Létrehozva: #7030

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(Andiniki73 @ 2011-08-08 20:26) *
Netán arra,ha meg gondolná magát és mégis elöre utalna......
Vagy az ilyenek már nem változtatnak?Igy is olyan sok unatkozó felhasználó van,aki csak szórakozni jár ide.

Legalább egy hétig várjon.
Ha a vevő továbbra sem jelentkezik vagy nem kívánja átvenni az árut és ön nem kíván tovább várni, akkor érdemes egy üzenetet írni az adásvételtől való elállásról és megadni a partnernek a megfelelő értékelést. Előtte esetleg írjon neki még egy utolsó felszólítást, ezt küldje el másolatként a biztonsag@vatera.com címre is. Ezt a levelében a címzettnek is említse meg, kilátásba helyezve a megfelelő értékelést, amennyiben nem jelentkezik.
Az automata válaszban kapott azonosítót mentse el, mivel az alapján esetleges bonyodalmak esetén igazolni lehet, hogy ez az utolsó felszólító üzenet kiküldésre került.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Andiniki73
hozzászólás 2011-08-08 20:26
Létrehozva: #7031

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Netán arra,ha meg gondolná magát és mégis elöre utalna......
Vagy az ilyenek már nem változtatnak?Igy is olyan sok unatkozó felhasználó van,aki csak szórakozni jár ide.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-08-08 19:54
Létrehozva: #7032

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(Andiniki73 @ 2011-08-08 18:37) *
Üdv!
Egy 0-ás felhasználó vásárolt tőlem egy ruhacsomagot.Emailbe annyit irt,hogy ő utánvételel kérni,mert nem bízik meg bennem.
Meddig érdemes az ilyenre várni?Köszi

Várni? Mire?

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Andiniki73
hozzászólás 2011-08-08 18:37
Létrehozva: #7033

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Üdv!
Egy 0-ás felhasználó vásárolt tőlem egy ruhacsomagot.Emailbe annyit irt,hogy ő utánvételel kérni,mert nem bízik meg bennem.
Meddig érdemes az ilyenre várni?Köszi

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-08-08 18:14
Létrehozva: #7034

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Akkor ő az.smile.gif
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=698271
Igen. Így aztán erősen durva csúsztatás, hogy "Öreg vaterás létemre megint tanultam valamit.arról nem beszélve,hogy amire mindig büszke voltam=a vaterás töretlen pozítiv múltamat be árnyékolja e balul elsült történet."
laugh.gif Beszarás.... a vaterás töretlen pozitív múltja. Ez hülyének néz téged? Egyáltalán ő az?
Ráadásul milyen nagy az arca, az öreg vaterás dumájával.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2011-08-08 18:15

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
somitomi
hozzászólás 2011-08-08 17:54
Létrehozva: #7035

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2011-08-08 11:48) *
Csak a te hozzáállásodon múlik, hogy mit adsz az értékelésnél. Az óra nem lesz semmiképpen a tiéd, ebbe muszáj lesz beletörődnöd.
Viszont a levélből nekem úgy tűnik, hogy őt is felültették. Kezelheted rugalmasan, de be is keményíthetsz.
Tényleg csak rajtad múlik.
Ha az értékelései jók, akkor talán mérlegelheted, hogy tévedni emberi dolog. Ha több ilyen eset is van, akkor nem hiszem, hogy túlzottan megértőnek kell lenned.

+Quote Post
dalmi84
hozzászólás 2011-08-08 17:01
Létrehozva: #7036

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2011-08-08 16:54
Azonosító: 1 540 249

IDÉZET(cecaceca_v @ 2011-08-05 17:14)
Tisztelt Vatera-zók !

Arra lennék kíváncsi ha a vatera ilyen hatékonyan tudja a maga pénzét behalytani / bármekkora összeg is /, akkor miért nem tudom én behajtani , csak hosszas perekedés után annak az árunak az összegét , amit kifizettem de soha nem kaptam meg ?? Az én esetemben 110.000ft nem 310 ft.Azóta a telefonja is megszünt tomyxo társunknak, akiről mint kiderűlt már többször több néven is bebukott.. Vitriolos szimpatikus társam mindenre tud megoldást , várom erre is . a Vatera miért és én miért nem? Jogsegély a vatera részéről nekem ??
A rendőrségi feljelentésre való lehetőségemről szóló levelet meg kaptam. De ismét kérdem , a vatera miért hajt végre hogy beszedje a sajátját, amit mi vettünk meg azutáni részét. Ha mi nem vásárolunk neki sem lessz pénze. Minél többen vásárolunk biztonságosan annál jobb a vatera-nak is.. Nagyon jónak tartom a vatera és égyébb ...***..stb...de valami olyasmire gondoltam mint a paypal . ha nincs árú nincs lóvé..

üdvözlettel

Kedves becsapott társam!

Hasonlóan jártam én is múlt hétem a tomyxo nevű csalóval. Nekem is vitte a pénzem... sad.gif Még meg is fenyegetett pénteken, hogy ha én őt feljelentem, akkor majd ő feljelent engem becsületsértésért...
Én megtettem a feljelentést ma. Remélem, hogy vissza tudják nyomozni, ki ez a szemétláda és jól megbüntetik.
Ha gondolod, érdemes lenne összefognunk az ügyben... Talán ketten többre megyünk.

Üdv!
Dalmi

A hozzászólást -dalmi84- szerkesztette a következő időpontban: 2011-08-08 17:03

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-08-08 11:48
Létrehozva: #7037

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(somitomi @ 2011-08-08 11:03) *
http://www.vatera.hu/sportora_qurtz_stoppe...1469904924.html

shadowjani:
"Kedves xxx!
Először is köszönöm,hogy kitartott az óra licitálásánál.
...........
Öreg vaterás létemre megint tanultam valamit.arról nem beszélve,hogy amire mindig büszke voltam=a vaterás töretlen pozítiv múltamat be árnyékolja e balul elsült történet.

Üdv és nagyon sajnálom.yyy"

Ezzel most mit kezdjek?
....

Csak a te hozzáállásodon múlik, hogy mit adsz az értékelésnél. Az óra nem lesz semmiképpen a tiéd, ebbe muszáj lesz beletörődnöd.
Viszont a levélből nekem úgy tűnik, hogy őt is felültették. Kezelheted rugalmasan, de be is keményíthetsz.
Tényleg csak rajtad múlik.
Ha az értékelései jók, akkor talán mérlegelheted, hogy tévedni emberi dolog. Ha több ilyen eset is van, akkor nem hiszem, hogy túlzottan megértőnek kell lenned.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
somitomi
hozzászólás 2011-08-08 11:03
Létrehozva: #7038

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

http://www.vatera.hu/sportora_qurtz_stoppe...1469904924.html

shadowjani:
"Kedves xxx!
Először is köszönöm,hogy kitartott az óra licitálásánál.
Sajnos részemről ez nem így jött össze,mivel távollétemben,egy megbízott család tagom e terméket másnak értékesítette(tévedésből).Én ma reggel érkeztem meg és megdöbbenéssel vetem tudomásul hogy 3 termékem máshová került(köztük az ön órája is)
Mivel más hirdetési portálról jelentkeztek érte,a nagy lányom oda adta.Sajnálom a történteket,természetesen a következményeit nekem kell felvállalnom.
Öreg vaterás létemre megint tanultam valamit.arról nem beszélve,hogy amire mindig büszke voltam=a vaterás töretlen pozítiv múltamat be árnyékolja e balul elsült történet.

Üdv és nagyon sajnálom.yyy"

Ezzel most mit kezdjek?
Ráadásul azzal etetett, hogy nem tudja lezárni...aztán mégis.
A sztenderd "ptk. vatera szabályzat" idézeteken kívül tud valaki valami hasznos tanácsot adni?
somitomi

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-08-06 21:18
Létrehozva: #7039

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(cecaceca_v @ 2011-08-06 20:59) *
Szimpatikus a Vitriolos név , de akkor minden irányban legyen az , ne csak egy irányban..

Aki már belopta magát a szívem csücskébe, azzal nem vagyok vitriolos. Persze egy bizonyos határig.smile.gif

Tetszett a zöldséges szösszenet és valami ilyesmire gondoltam . A verőemberek kizárva. mad.gif

Szerintem tök jó lenne, ha az említett urak, vagy hasonló testfelépítésű kollégáik így intéznék az ügyeket. Esetleg uborkaszezonban felbérelném őket én is, és ráuszítanám azokra, akikre neheztelek.smile.gif

Ha azok akik behajtják a 310 forintot , a vevőkre is fordítanának egy kis energiát , lehet visszatérne a bizalom a vaterára .

Na akkor ezt tegyük tisztába. Ebben az ügyben van némi papagáj érzésem, de sebaj. bird1.gif (Nincs papagájos szmájli)
Tehát. A tartozást a Vatera kiadja egy behajtó cégnek. Pontosan azért, mert nincs ideje és kapacitása (és szerintem lehetősége) ezzel foglalkozni. A behajtócég, mivel kimondottan ez a profilja, be tudja hajtani a tartozást. Ez nem azonos tevékenység, mint a vevők védelme. Egyébként igenis foglalkozik a vevők védelmével is.
Ezzel a cikkel pár napja találkoztam, előkerestem:
h ttp://www.portfolio.hu/gazdasag/komoly_novekedes_a_hazai_elektronikus_piactereken.153101.html
Szóval van energia ráfordítás, de nem gondolkodhatnak és cselekedhetnek mások helyett.

.......... ezértjó a paypal. Bármikor meg tudom állítani a lóvémat ha bizonytalan az árú megérkezése.

Ezt itt neeee.. Már tegnap is vágtuk, hogy menő vagy a nemzetközi piacon, ahol, mint tudjuk, minden fenékig tejföl és szuper jó. Pont a könyökömön jön ki a sok tapasztalt "nagytesós" áradozása. Jó a PayPal. Képzeld csak el itthon, amikor a magyar emberek nagy része nem tud neten keresztül utalni. Ha a Vatera kötelezővé tenné a PayPal-t, akkor annyi vásárlót és eladót veszítene, hogy becsukhatná a boltot.

.....
Élvezze mindenki a napot -ameddig még van.

good2.gif good2.gif

Köszi.smile.gif

IDÉZET(cecaceca_v @ 2011-08-06 21:09) *
Csak még egy pill. Örülök hogy másnak nincsenek olyan gondjai eladókkal mint nekem. De nem hiszem, hogy a helyesírásom firtatásával el hetne bagatelizálni a dolgot. A piros vizszintes vonal meg nem érdekel addig , ameddig nem az EKG monitoromon látszik.. laugh1.gif

Így biztos a nyugalmad, jó is az.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
cecaceca_v
hozzászólás 2011-08-06 21:09
Létrehozva: #7040

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2011-08-03 14:44
Azonosító: 1 539 722

Szimpatikus a Vitriolos név , de akkor minden irányban legyen az , ne csak egy irányban..
Tetszett a zöldséges szösszenet és valami ilyesmire gondoltam . A verőemberek kizárva. mad.gif Ha azok akik behajtják a 310 forintot , a vevőkre is fordítanának egy kis energiát , lehet visszatérne a bizalom a vaterára . És még egy észrevétel. Ha valakinek álltalában nincs kb10 pozitívja akkor csak előreutalás után kapja meg -vagy nem - az árut. Nem lehet az eladókra is ezt rákényszeríteni? ha még nem adtál el , nincs előreutalás sem . ezértjó a paypal. Bármikor meg tudom állítani a lóvémat ha bizonytalan az árú megérkezése.

Élvezze mindenki a napot -ameddig még van.

good2.gif good2.gif

Csak még egy pill. Örülök hogy másnak nincsenek olyan gondjai eladókkal mint nekem. De nem hiszem, hogy a helyesírásom firtatásával el hetne bagatelizálni a dolgot. A piros vizszintes vonal meg nem érdekel addig , ameddig nem az EKG monitoromon látszik.. laugh1.gif

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-08-06 21:02) *
Azért ez nem egészen így működik. Egyébként dolgozunk egy hasonló fizetési rendszeren.

Köszönettel vettem az értékes választ. Ugy látom lessz remény .

Thx good2.gif

+Quote Post

1341 Oldal V  « < 350 351 352 353 354 > » 
Reply to this topicStart new topic
3 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (3 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2015-08-31 19:47