IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1338 Oldal V  « < 350 351 352 353 354 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
liliom30
hozzászólás 2011-07-28 09:42
Létrehozva: #7021

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-01-26 00:02
Azonosító: 433 574

IDÉZET(zejopy @ 2011-07-28 09:36) *
Hát küldd ajánlva. Miért kellene utánvéttel? Csak jól jársz, ha elveszik. biggrin.gif

Úgy akartam!De közölte nem utalja vissza a pénzem amíg nincs nála az óra!
Az meg azért kemény lenne,ha én most vissza küldöm neki ezek után a semmire!
Igazából az hagyján hogy az óra nem olyan postára is fizettem 500.- ajánlottat erre meg kaptam 200.- ért sima elsőbbségivel!
Korrekt ember,ugye?smile.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-07-28 09:36
Létrehozva: #7022

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(liliom30 @ 2011-07-28 09:34) *
Én mondtam neki,hogy kifizetem vissza a postát,de azért az utánvételt nem!Az nem kis összeg azért hogy ezt vissza küldjem!
De igen negatívot érdemel,csak először szeretem békésen meg oldani a dolgokat ha lehet!Bár úgy tűnik vele nem lehet!
Én attól tartottam hogy negatívot fogok vissza kapni,ami esélyes is,azt meg nem egyszerű töröltetni!
Mindegy a levelek meg vannak,és sajnos úgy tünik nem hagy más lehetőséget!
Igen a kihullással tökéletesen egyet értek,pláne hogy az utóbbi időben egyre több az ilyen eladó és vásárló is!

Hát küldd ajánlva. Miért kellene utánvéttel? Csak jól jársz, ha elveszik. biggrin.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
liliom30
hozzászólás 2011-07-28 09:34
Létrehozva: #7023

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2011-07-28 09:22) *
Hogyan másképpen? Ha az eladó nem hajlik a kompromisszumra, akkor nincs más lehetőséged, mint amit Benz ismertetett.
Miért nem akarsz negatívot adni neki? Mert nem azt érdemel? Jobb lenne, ha időben kihullana, ha nem megfelelő színvonalon árusít. Ilyenkor, mikor kevés értékelése van, akkor hamarabb összejön a kívánt arány. Később, mikor megizmosodik, sokkal nehezebb lesz eltüntetni innen, sokkal több embert verhet át büntetlenül.
Sajnos, ha áru visszavételéről van szó, akkor a visszafelé postát a vevőnek kell állnia.

Én mondtam neki,hogy kifizetem vissza a postát,de azért az utánvételt nem!Az nem kis összeg azért hogy ezt vissza küldjem!
De igen negatívot érdemel,csak először szeretem békésen meg oldani a dolgokat ha lehet!Bár úgy tűnik vele nem lehet!
Én attól tartottam hogy negatívot fogok vissza kapni,ami esélyes is,azt meg nem egyszerű töröltetni!
Mindegy a levelek meg vannak,és sajnos úgy tünik nem hagy más lehetőséget!
Igen a kihullással tökéletesen egyet értek,pláne hogy az utóbbi időben egyre több az ilyen eladó és vásárló is!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-07-28 09:22
Létrehozva: #7024

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(liliom30 @ 2011-07-28 09:05) *
Köszönöm a segítséget!
Remélem azért sikerül másképp meg oldani,nagyon nem szeretem az ilyet!

Köszönöm és további szép napot!

Hogyan másképpen? Ha az eladó nem hajlik a kompromisszumra, akkor nincs más lehetőséged, mint amit Benz ismertetett.
Miért nem akarsz negatívot adni neki? Mert nem azt érdemel? Jobb lenne, ha időben kihullana, ha nem megfelelő színvonalon árusít. Ilyenkor, mikor kevés értékelése van, akkor hamarabb összejön a kívánt arány. Később, mikor megizmosodik, sokkal nehezebb lesz eltüntetni innen, sokkal több embert verhet át büntetlenül.
Sajnos, ha áru visszavételéről van szó, akkor a visszafelé postát a vevőnek kell állnia.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
liliom30
hozzászólás 2011-07-28 09:05
Létrehozva: #7025

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-07-28 08:59) *
Ha töröljük, akkor nem lesz ott.

Köszönöm a segítséget!
Remélem azért sikerül másképp meg oldani,nagyon nem szeretem az ilyet!

Köszönöm és további szép napot!

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-07-28 08:59
Létrehozva: #7026

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(liliom30 @ 2011-07-28 08:56) *
Köszönöm!
Bár ettől még az értékelés ott lesz,ráadásul jogtalanul!
...

Ha töröljük, akkor nem lesz ott.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
liliom30
hozzászólás 2011-07-28 08:56
Létrehozva: #7027

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-07-28 08:47) *
Értékelés törlését a kapcsolatfelvételen keresztül kérheti.
Kapcsolatfelvétel - Aukcióval kapcsolatos probléma - Szeretnék töröltetni egy értékelést.
Az értékelés törlése nem automatikus, a kérést kollégáink a rendelkezésre álló adatok alapján bírálják el.

Köszönöm!
Bár ettől még az értékelés ott lesz,ráadásul jogtalanul!
Na jó még próbálkozom meg oldani másképp,bár úgy tünik nagyon nem megy!
Mindig csak azt hajtogatja meg kaptam az órát,hiába nem azt amit kértem!

Még egyszer köszönöm!

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-07-28 08:47
Létrehozva: #7028

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(liliom30 @ 2011-07-28 08:46) *
Szia!

Köszönöm,ezt olvastam!
A baj csak az hogy 3500.- miatt nem nagyon szeretnék polgári pert indítani!:)
Valami reálisabb megoldást szerettem volna,de sajnos az eladó semmiféle meg egyezésre nem hajlandó!
Ha negatívat adok neki,biztos azt kapok vissza ilyenkor mi lenne a teendő?

Értékelés törlését a kapcsolatfelvételen keresztül kérheti.
Kapcsolatfelvétel - Aukcióval kapcsolatos probléma - Szeretnék töröltetni egy értékelést.
Az értékelés törlése nem automatikus, a kérést kollégáink a rendelkezésre álló adatok alapján bírálják el.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
liliom30
hozzászólás 2011-07-28 08:46
Létrehozva: #7029

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Szia!

Köszönöm,ezt olvastam!
A baj csak az hogy 3500.- miatt nem nagyon szeretnék polgári pert indítani!:)
Valami reálisabb megoldást szerettem volna,de sajnos az eladó semmiféle meg egyezésre nem hajlandó!
Ha negatívat adok neki,biztos azt kapok vissza ilyenkor mi lenne a teendő?

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-07-28 08:30
Létrehozva: #7030

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(liliom30 @ 2011-07-28 08:06) *
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni!...

Tisztelt liliom30!

Ismereteink szerint a szerződés semmis, amennyiben nem a valóságnak megfelelő lényegi információk alapján köttetett. Más kérdés, hogy az eladó lehet jóhiszemű (azaz nem tudott ezekről) vagy rosszhiszemű (ha tudott róla), de ez a szerződés semmisségét nem befolyásolja. Az eladó felet ilyenkor terheli a visszavételi kötelezettség, a PTK alapján. Az ilyen típusú jogérvényesítésre a felek megállapodása alapján, vagy ennek hiányában azonban polgári perben, a bíróságokon keresztül van lehetőség. Amennyiben felmerül a rosszhiszeműség gyanúja, a rendőrség állampolgári jelzés alapján indíthat vizsgálatot is. Ez a polgári pertől független folyamat. A fentiek természetesen a Vatera.hu Kft. saját jogértelmezését tükrözik, és semmilyen módon nem jelentenek a bírói vagy rendőrségi úton alkotott jogértelmezést.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
liliom30
hozzászólás 2011-07-28 08:06
Létrehozva: #7031

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni!Nem vagyok egy kezdő vaterás,de soha nem volt még ilyen gondom,úgyhogy elnézést ha nem jó helyre írok!
Kb. 2 hete vettem egy órát,katalógus kép volt ki rakva.Kérdeztem az eladótól hogy ugyan úgy nézz-e ki mint a képen,mekkora amit csak tudtam!
Az eladó mondta hogy persze teljesen olyan nem fogsz csalódni benne!Mondtam szuper és meg vettem!
Pár nap múlva meg érkezett az óra,mikor ki bontottam azt hittem el ájulok,a létező legrosszabb minőségű óra ebben a kategóriában!
Egyáltalán nem úgy nézz ki mint a képen!Írtam az eladónak,hogy én nem ezt kértem kérem vegye vissza!Mire Ő közölte nem érti mi a problémám egy ilyen jó minőségű órával!
Napok óta levelezünk nem jutunk dűlőre,közli hogy Ő nem bízik bennem hogy vissza küldöm az Ő vagy 15adás-vételével az én 200-mal ellentétben!
Mondtam vissza küldöm akkor neki utánvéttel,erre közölte hogy annak a költségét fizessem én ki!
Én ezt nagyon nem tartom jogosnak pláne hogy nem kicsit átvert!
Szeretném meg kérdezni,hogy szerintetek ilyenkor mi a teendő,hogyan tovább?
Ha le értékelem negatívval,tuti vissza fog értékelni azzal ami nagyon nem lenne korrekt hisz Ő vert át engem!
Ráadásul a negatívok adogatását akartam el kerülni,de úgy tűnik nagyon nem megy!

Segítséget előre is köszönöm!

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-07-27 15:32
Létrehozva: #7032

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(majorbalazs74 @ 2011-07-27 13:12) *
...Kedves Benz! Kértem az értékelése törlését a vaterától, ticket számmal együtt. Nem vagyok jártas az ilyen dolgokban, hogy szokott működni? Kapok róla értesítést, hogy törölték-e? Remélem addig is nem leszek kitiltva, mert sajnos a 100%-om elég jól lement not_i.gif Köszönöm válaszát!

Kedves majorbalazs74!

A kapcsolatfelvételen keresztül küldött levelére ügyfélszolgálatos kollégáink válaszolnak. Az e-mail-ben leírt információk alapján kollégáink elkezdik az ügy feldolgozását és munkanapokon lehetőleg 48 órán belül reagálnak a bejelentésre.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-07-27 13:32
Létrehozva: #7033

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(majorbalazs74 @ 2011-07-27 13:12) *
Megkaptam a válasznegatívot... Kedves Benz! Kértem az értékelése törlését a vaterától, ticket számmal együtt. Nem vagyok jártas az ilyen dolgokban, hogy szokott működni? Kapok róla értesítést, hogy törölték-e? Remélem addig is nem leszek kitiltva, mert sajnos a 100%-om elég jól lement not_i.gif Köszönöm válaszát!

Tök édes vagy ezzel a rám való hivatkozással.smile.gif Köszönöm.smile.gif
Kiértesítenek, hogy elfogadják-e az indokaidat, vagy sem.smile.gif Én nagyon drukkolok, hogy sikered legyen.
A tagot tiltóra tettem, eléggé gusztustalanul néz ki. Jó sok a semlegese is.
vomit2.gif
Bocsánat... a gyomrom... pedig ma még nem is ettem. rolleyes.gif
Szólj, hogy mi van, sikerült-e.
(Jaj, hát most nézem, somogyi vagy. rolleyes.gif )

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
majorbalazs74
hozzászólás 2011-07-27 13:12
Létrehozva: #7034

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-06-24 17:07
Azonosító: 1 533 148

IDÉZET(majorbalazs74 @ 2011-07-13 18:59) *
Itt van egy érdekes felhasználó, én tiltóra fogom tenni, amint lezárul vele az adásvétel.
A szitu a következő: Megvett tőlem egy akvárium fűtőt, 4 napja. A vatera rendszere kiküldte neki a levelet az adataimmal. Nem keresett meg. 2 napja küldtem neki emailt, hogy ezen, és ezen az elérhetőségeimen talál meg, és kérem, vegye fel velem a kapcsolatot. Még mindig nincs válasz. De a vaterán azóta többször is járt, 2 dolgot is hirdet. Gondoltam mivel másképp nem megy, az egyik hirdetett termékéhez írtam a következőket: "Csak az után érdeklődnék, hogy az email címe él-e még, mert ugyan licitált az akvárium fűtőre, meg is nyerte, írtam is önnek emailt, de már napok óta nincs válasz, és még abszolút semmilyen formában nem tudtam önnel felvenni a kapcsolatot. Megköszönném a válaszát! Üdvözlettel" Látom, másfél órája járt a vaterán, természetesen a terméklapról kitörölte a levelem, de a gond az, hogy válasz azóta sincs! Telefonálni nem szeretek, és amúgy is olvastam zejopy álláspontját, hogy annak nem marad nyoma, és ezzel teljes mértékben egyet értek. Látom az illetőnek nem ez az első ilyen esete, hogy egyszerűen nem veszi fel a kapcsolatot az eladóval. Várok még 2 napot, írok neki egy utolsó emailt, aztán ha arra sem lesz reakció, megadom a negatívot!
Vigyázzatok vele! http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=756571

IDÉZET(majorbalazs74 @ 2011-07-19 10:04) *
Jól pórul jártam vele, és látom nem én voltam az első! Ha megnézzük az értékeléseit, a semlegesek is olyanok, hogy nem is értem, miért nem negatívot kapott. Sőt, volt olyan, aki pozitívat adott, pedig fel sem tudta venni vele a kapcsolatot! blink.gif Írt egy levelet, hogy a szállítási költséget brutálisnak tartja, mire belinkeltem neki a vatera futár díjtáblázatát. Aztán ismét vártam pár napot, kiküldtem neki ismét egy felszólító levelet, hogy határidőig rendezze az anyagiakat, erre "mosolyogva" közölte, hogy 1000 Ft-os szállítással nem veszi át (holott a terméklapra is világosan le volt írva, hogy ennyi, és ugye a licittel ezeket a feltételeket elfogadta), adhatok neki negatívot, ki is tilthatják, őt nem érdekli, azt csinálok, amit akarok.

Megkaptam a válasznegatívot... Kedves Benz! Kértem az értékelése törlését a vaterától, ticket számmal együtt. Nem vagyok jártas az ilyen dolgokban, hogy szokott működni? Kapok róla értesítést, hogy törölték-e? Remélem addig is nem leszek kitiltva, mert sajnos a 100%-om elég jól lement not_i.gif Köszönöm válaszát!

A hozzászólást -majorbalazs74- szerkesztette a következő időpontban: 2011-07-27 13:12

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-07-26 21:02
Létrehozva: #7035

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Javaslom a kellő helyre.
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=265462

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
davidmaci92
hozzászólás 2011-07-26 12:39
Létrehozva: #7036

zejopy vagyok:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-08-17 11:47
Innen: Veresegyház, medverezervátum
Azonosító: 706 366

IDÉZET(Fradyfery @ 2011-07-26 12:34) *
Sziasztok!!!

Szeptember 20-án kiderül,hogy mit kezd az igazságszolgáltatás a Vaterás csalókkal!
Vásároltam egy horgászbotot és a vételárat elutaltam,persze a csomag sehol. Többszöri felszólítás után feljelentettem. És a tárgyalást Szept. 20ra tűzték ki.
Remélem,hogy lesz valami pozitív eredménye,mert a 3700Ft-om miatt utazhatok 200km-ert.

Én azt javaslom mindenkinek, akit hasonló módon lenyulnak,hogy tegye meg a feljelentést és lesz,ami lesz!

Szurkoljatok Szeptember 20-án,hogy megfelelő büntetés szülessen!

Szia! smile.gif

Nagyon köszönjük, hogy megosztottad ezt, nemrégen pont ezt hiányoltam. Mármint a későbbi infókat.
Elmondod majd, hogy mi lesz? smile.gif

--------------------
Nem azért hibáztál, mert többet adtál, hanem mert kevesebbet kívántál. Ha többet adsz, többet is követelhetsz.

+Quote Post
Fradyfery
hozzászólás 2011-07-26 12:34
Létrehozva: #7037

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2007-11-22 12:50
Azonosító: 49 938

Sziasztok!!!

Szeptember 20-án kiderül,hogy mit kezd az igazságszolgáltatás a Vaterás csalókkal!
Vásároltam egy horgászbotot és a vételárat elutaltam,persze a csomag sehol. Többszöri felszólítás után feljelentettem. És a tárgyalást Szept. 20ra tűzték ki.
Remélem,hogy lesz valami pozitív eredménye,mert a 3700Ft-om miatt utazhatok 200km-ert.

Én azt javaslom mindenkinek, akit hasonló módon lenyulnak,hogy tegye meg a feljelentést és lesz,ami lesz!

Szurkoljatok Szeptember 20-án,hogy megfelelő büntetés szülessen!

+Quote Post
Bigdept
hozzászólás 2011-07-24 22:33
Létrehozva: #7038

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-27 17:06
Azonosító: 964 053

IDÉZET(AXIORDER @ 2011-07-23 13:45) *
Sinoteck felhasználó. Gaygi kínai szarokat árul, és elfelejti tájékoztatni a vevőit, hogy 3G-t nem támogatnak az "androidos" telefonjai. Ezek a készülékek 3G net nélkül, gyakorlatilag féltéglák. 2G kapcsolaton, mire bármit meg tud oldani az emebr, lemegy a nap:))) Ne vásároljatok ilyet.

GPRS EDGE...
Használd a Wi-Fi-t, az gyors

--------------------
Az összes kerti vetemények közül a kóbászt szeretem a legjobban!

+Quote Post
AXIORDER
hozzászólás 2011-07-23 13:45
Létrehozva: #7039

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-10 18:47
Azonosító: 145 535

Sinoteck felhasználó. Gaygi kínai szarokat árul, és elfelejti tájékoztatni a vevőit, hogy 3G-t nem támogatnak az "androidos" telefonjai. Ezek a készülékek 3G net nélkül, gyakorlatilag féltéglák. 2G kapcsolaton, mire bármit meg tud oldani az emebr, lemegy a nap:))) Ne vásároljatok ilyet.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-07-22 21:21
Létrehozva: #7040

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2011-07-22 21:15) *
1. Ön szerint nem gyanús? unsure.gif

És nem feltétlen smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post

1338 Oldal V  « < 350 351 352 353 354 > » 
Reply to this topicStart new topic
5 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (5 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2015-03-31 04:04