IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1353 Oldal V  « < 350 351 352 353 354 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Problémás Felhasználók
sen919
hozzászólás 2011-09-02 11:53
Létrehozva: #7021

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-06-21 09:58
Azonosító: 1 222 266

IDÉZET(zejopy @ 2011-09-02 11:40) *
Ne haragudj, sajnos azt kell mondanom, hogy igaza van. Az elintézés módja kritikán aluli, ez igaz, az ember az ellenségének sem kíván ilyen partnert, de ha benne maradt a termékleírásban, hogy fekete, akkor kellett volna, hogy legyen neked.
Talán másnak nem ez a véleménye, de profiként nem engedhetsz meg magadnak ilyen hibát. Persze az ember tévedhet, akkor viszont ki van téve a következményeknek. Vagy felvállalod, hogy most majd kapsz tőle egy negatív értékelést, vagy valamilyen módon kompenzálod, mást az én értékítéletem szerint nem tehetsz.
Meggyőződésem, hogy a profi státusz nem tévedhetetlenséget kell, hogy jelentsen, hanem a minőségi munka mellett a tévedések nagyon frappáns kezelését.
Hangsúlyozom még egyszer, ez az én véleményem csupán, lehet, hogy nincs igazam, és totál együtt érzek veled, mert a vevő amellett, hogy intellektuálisan nem túlságosan kondicionált, még extra, szinte teljesíthetetlen elvárásai vannak (postázási időpont), ráadásul rugalmatlan is.
Egy kellően kulturált rugalmas partnerrel ezt a tévedést zökkenőmentesen lehetett volna intézni, de sajnos nem ilyen vevőt fogtál ki.
Nem lenne baj, ha belinkelnéd a hölgyet, mert ez a vevő tiltólistára való.

Nekem az iskolában azt tanították hogy a szöveg pontos megértése érdekében többször is olvassam el azt. Ezt minden olvasni tudó ember figyelmébe ajánlom, most éppenséggel a tiedbe is. Ha értelmezed az általam írt szöveget akkor láthatod hogy a vásárló tudomásul vette hogy téves volt az aukció leírása és beleegyezett hogy megveszi a 10 centivel hosszabb (GYK 50 cm-es), ennek jeléül le is ütötte azt, majd értékelést hagyott a létre nem jött aukciónál(bár tévesen ugyanis nem jött létre). Tehát hosszas levelezés után megállapodtunk hogy ő megveszi az 50 centis hajat és nem tart igényt a 40 centisre. Ezek után küldtem el neki a 2. leütött aukció tárgyát, az 50 centis fekete hajat, ami véleménye szerint nem olyan és nem annyi mint ami a leírásban volt, de ez nem igaz. Elküldtem neki az egységcsomagot ami 100 tincs 50 g 50 centis fekete hajat tartalmaz. Ezek a paraméterek szerepeltek a leírásban is.
ERGO senkit sem érdekel már a 40 centis haj a téves leírással. A vásárló nincs félrevezetve, pontosan azt kapta amit megrendelt, ő mégis problémázik. A baj nem is azzal van hogy nem vagyok hajlandó visszavásárolni a terméket, mert ez nem igaz. Örömmel visszavásárolom. Alig várom hogy visszavásárolhassam. De amíg nem kapom meg a postától az utánvét árát és nem érkezik vissza a terméket, addig nem tudok vele mit kezdeni.
Nem kockáztatom meg hogy az Ő figyelmetlensége miatt én járjak rosszul. Mert mi van ha én elutalom neki a pénzt és ő mégsem küldi vissza a hajat. Én egy több mint 250 + értékeléssel bíró eladó vagyok ő meg egy kultúrálatlan vehemens 2 értékeléses új felhasználó. Azok után amiket írt, nem bízom meg benne, de sejtésem szerint ő ezt nem fogja fel, hiába írom meg a tényeket.
Amúgy meg tojok rá hogy negatív értékelést ad. Én is adok neki nem egyet de kettőt. Még képes lesz és a postázás díját is visszaköveteli, pedig a leírásban az szerepel hogy ha nem felel meg a haj, visszavásárolom. Nem az hogy ha nem felel meg akkor visszavásárolom és a postától vásárolt szolgáltatás díját is visszatérítem.

Teljes jogi fölényben vagyok, nincs okom aggodalomra. Remélem elmegy a rendőrségre és lejáratja magát az "újasszony". Előre sajnálom a jövendőbeli férjét.

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=2021893"" target="_blank">Ez itt a vásárló adatlapja
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-09-02 10:40
Létrehozva: #7022

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 15:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(sen919 @ 2011-09-02 11:14) *
Hello!

Szeretnék megosztani veletek egy kis anekdotát egy nyilvánvalóan neurotikus felhasználóról, akit egyelőre nem neveznék meg mert még lezáratlan aukcióink vannak.
A hölgy leütött egy 40 centis szőke póthajról szóló aukciót majd megírta emailben hogy neki feketében kellene.
........ mikor ott áll a korábban pozitívnak megjelölt aukcióban hogy "vagy fekete". Kiderült hogy aukciómásolással létrehozott terméklapomon ott maradt ez az információ, de ettől függetlenül a képen és a címben szőke haj szerepel.
........

Szerintetek?

Ne haragudj, sajnos azt kell mondanom, hogy igaza van. Az elintézés módja kritikán aluli, ez igaz, az ember az ellenségének sem kíván ilyen partnert, de ha benne maradt a termékleírásban, hogy fekete, akkor kellett volna, hogy legyen neked.
Talán másnak nem ez a véleménye, de profiként nem engedhetsz meg magadnak ilyen hibát. Persze az ember tévedhet, akkor viszont ki van téve a következményeknek. Vagy felvállalod, hogy most majd kapsz tőle egy negatív értékelést, vagy valamilyen módon kompenzálod, mást az én értékítéletem szerint nem tehetsz.
Meggyőződésem, hogy a profi státusz nem tévedhetetlenséget kell, hogy jelentsen, hanem a minőségi munka mellett a tévedések nagyon frappáns kezelését.
Hangsúlyozom még egyszer, ez az én véleményem csupán, lehet, hogy nincs igazam, és totál együtt érzek veled, mert a vevő amellett, hogy intellektuálisan nem túlságosan kondicionált, még extra, szinte teljesíthetetlen elvárásai vannak (postázási időpont), ráadásul rugalmatlan is.
Egy kellően kulturált rugalmas partnerrel ezt a tévedést zökkenőmentesen lehetett volna intézni, de sajnos nem ilyen vevőt fogtál ki.
Nem lenne baj, ha belinkelnéd a hölgyet, mert ez a vevő tiltólistára való.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2011-09-02 10:40

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
sen919
hozzászólás 2011-09-02 10:14
Létrehozva: #7023

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-06-21 09:58
Azonosító: 1 222 266

Hello!

Szeretnék megosztani veletek egy kis anekdotát egy nyilvánvalóan neurotikus felhasználóról, akit egyelőre nem neveznék meg mert még lezáratlan aukcióink vannak.
A hölgy leütött egy 40 centis szőke póthajról szóló aukciót majd megírta emailben hogy neki feketében kellene. Ezt nem igazán értettem hisz az aukcióban szereplő képen is szőke haj van és az aukció címében is ott áll hogy szőke. Na mindegy. Megírtam neki hogy nincs ilyen terméketm, 50 centiset tudok feketében ajánlani. Egy kis huza-vona után úgy döntött hogy jó lesz az 50 centis mert sürgős és én azonnal tudom küldeni. Az adott hajról szóló aukciót is leütötte, majd pozitívra értékelte azt amelyiket nem is vett meg. Azt mondta értékeljem én is +-ra és kifizeti az eladási jutalékot. Már itt sejthettem volna hogy nem lesz sétagalopp.
Kiderült hogy szeptember 3-án, azaz holnap lesz az esküvője és addigra mindenképp meg kell hogy érkezzen a haj. Ezzel semmi probléma nem lett volna, hisz még több mint egy hét volt hátra. Ezután jöttek a kritériumok. Ő csak 2-án reggel kap fizetést szóval úgy küldjem hogy másodikán érkezzen meg, és ő csak utánvéttel hajlandó átvenni, mert nem bízik bennem, profi eladóban. Tehát úgy kell időzíteni hogy 2-án érkezzen az utánvétes csomag. Se előtte, se utána. Gondoltam feladom 1-én elsőbbségivel és másnap ott is lesz.
Egyszer csak jött egy levél, hogy ő 40 centis fekete hajat rendelt és miért hazudok én neki hogy nincs, mikor ott áll a korábban pozitívnak megjelölt aukcióban hogy "vagy fekete". Kiderült hogy aukciómásolással létrehozott terméklapomon ott maradt ez az információ, de ettől függetlenül a képen és a címben szőke haj szerepel. 3-4 email után felfogta hogy nincs ilyen hajam, de ha lenne biztosan eladnám neki.
Innentől kezdve még 4 nap volt 2-ig. Minden nap írt emailt valamilyen indokkal, csupa haszontalan információval, de hát mindegy, ingyen van. Tegnap (1-én)még jött egy olyan hogy megígértem neki hogy ma ott lesz a haj és ha nem tartom be az ígéretemet akkor ne is küldjem. Nagyon ellenséges hangnemben írt. Mintha én lennék a posta maga és tőlem függne hogy a küldemények hogy és miként érnek célba.
Nem vagyok vallásos de imádkoztam hogy ma érjen oda az a rohadt csomag. Így is lett.
Reggelé bekapcsolom a gépet és ez az üzenet vár:

" szerbusz megkaptam a hajat ez nem az amit én kértem nem annyi használhatatlna nén ma föladom a hajat te meg a mai napon utald vissza a pénzemet mert ez nem annyi és nem olyan
ellenkező esetben ha ma nem lesza számlán a pénzem akkor megyek a rendőrségre"

Erre ezt reagáltam:

" Szia!

Ez pontosan az amit rendeltél. 100 tincs 50 centis fekete remi haj. Mi nem stimmel?
Talán kiment a fejedből hogy utánvéttel vetted át a hajat és nem utaltad át az árát? Még nincs nálam a pénzed így nincs is mit visszautalni. A postán befizetik az általad kifizetett összeget az én számlámra és 2 munkanapopn belül jóváírják.
Ha megérkezett a haj, visszautalom a vételárat. Egyéb esetben mi a garancia hogy ténlyeg elküldöd?"

Erre még nem érkezett válasz de borítékolni tudom hogy túl kevés és úgy gondolta hogy ez egy teljes fejre elegendő hajköteg, pedig az aukcióban szerepel hogy 50g és hogy egy egész fejre 100g kell. Most komolyan, hogy lehet valaki ekkora láma. Össsze-vissza csapkodja lefele az aukciókat és utána meg fenyegetőzik mintha valami utolsó csaló lennék. Minden a megbeszéltek alapján történt, semmi joga felháborodni.

Szerintetek?

+Quote Post
guslof
hozzászólás 2011-09-01 13:10
Létrehozva: #7024

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-03-01 18:54
Azonosító: 1 030 828

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-09-01 10:14) *
Ezt Önnek kell eldöntenie.

Hello!

Teljesen egyértelmű ha vissza akarod kapni a pénzed jelents fel.
Írj neki előtte egy levelet ha nem veszi vissza a gépet akkor feljelented csalásért.
Annyiból zavaros a történeted,hogy egy csaj nevén van a regisztráció és egy tök más nevű pasinak utaltál?
Mert ha így van akkor azt kell feljelentened név szerint akivel a vaterás szerződés kötésed létre jött....

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-09-01 09:14
Létrehozva: #7025

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 14:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(adamabel @ 2011-09-01 10:07) *
...
Akkor feljelentés?

Ezt Önnek kell eldöntenie.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
griffpapa85
hozzászólás 2011-09-01 09:10
Létrehozva: #7026

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2008-12-04 23:05
Azonosító: 335 515

Akik belekeveredtek a sárbogárdi csalóba, azok jelezzék már kérem!

+Quote Post
adamabel
hozzászólás 2011-09-01 09:07
Létrehozva: #7027

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-09-24 18:47
Azonosító: 199 495

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-08-29 10:16) *
Tisztelt adamabel!

Ismereteink szerint a szerződés semmis, amennyiben nem a valóságnak megfelelő lényegi információk alapján köttetett. Más kérdés, hogy az eladó lehet jóhiszemű (azaz nem tudott ezekről) vagy rosszhiszemű (ha tudott róla), de ez a szerződés semmisségét nem befolyásolja. Az eladó felet ilyenkor terheli a visszavételi kötelezettség, a PTK alapján. Az ilyen típusú jogérvényesítésre a felek megállapodása alapján, vagy ennek hiányában azonban polgári perben, a bíróságokon keresztül van lehetőség. Amennyiben felmerül a rosszhiszeműség gyanúja, a rendőrség állampolgári jelzés alapján indíthat vizsgálatot is. Ez a polgári pertől független folyamat. A fentiek természetesen a Vatera.hu Kft. saját jogértelmezését tükrözik, és semmilyen módon nem jelentenek a bírói vagy rendőrségi úton alkotott jogértelmezést.

Hello!

Azóta pár levelet váltottunk ő teljesen elzárkozik bármi féle visszavételtől.
Sőt mostmár nem is válaszol....

Akkor feljelentés?

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-08-30 21:30
Létrehozva: #7028

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-08-30 22:29) *
Talán félreérthető voltam. Az inaktiválás miatt nincs.
Ha nem jelentkezik, akkor hét nap után ezzel az indokkal viszont el lehet állni a megfelelően dokumentált módon.

Köszönöm.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-08-30 21:29
Létrehozva: #7029

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2011-08-30 22:26) *
Kedves Benz!
Biztos ez? Ha egyszer nem válaszol az eladó és inaktív, akkor miért nincs joga elállni?

Talán félreérthető voltam. Az inaktiválás miatt nincs.
Ha nem jelentkezik, akkor hét nap után ezzel az indokkal viszont el lehet állni a megfelelően dokumentált módon.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-08-30 21:26
Létrehozva: #7030

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-08-30 22:23) *
Tisztelt veghgy!

Nincs.

Kedves Benz!
Biztos ez? Ha egyszer nem válaszol az eladó és inaktív, akkor miért nincs joga elállni?

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-08-30 21:25
Létrehozva: #7031

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(veghgy @ 2011-08-30 21:57) *
Sziasztok!

Sikeres licit után az eddig 100%-os eladó inaktívvá vált, mailre, vaterás üzenetre nem válaszol. Van jogom egy bizonyos idő eltelte után elállni a vásárlástól, anélkül, hogy a negatív értékelés veszélye fenyegetne?

Üdvözlettel:

veghgy

Tisztelt veghgy!

Nincs.

IDÉZET(vwPoloGTi @ 2011-08-30 22:02) *
Tisztelt Vatera üzemeltetők!

Olyan kérdésem lenne, hogy módjukban áll-e törölt üzenetet visszahozni? Ugyanis vásároltam egy számitógépet és kérdésemre az eladó azt mondta a benne levő videókártya is hozzá tartozik az aukcióhoz. Majd ezt követően tötölte a hozzászólást. Én leütöttem a terméket, kifizettem a gép megérkezett. A videkártya nem volt a számitógépben. Az eladó azt állitja, hogy a termékleirásban nincs benne, hogy hozzá járt volna.. de a kérdésemre pedig igennel válaszolt (lényegében ez miatt is vettem ameg a gépet) Lehetséges tehát, hogy bizonyitásképpen visszahozzuk a " 1469450118 " kódú teméknél feltett kérdést az a válaszokat? mert jelenleg, csak egy töredéke olvasható...

Tisztelt vwPoloGTi!

Erre gondolt?

2011/07/31 14:37:45
Üdv! A leirásban nincs benne a dvd meghajtó és a videókártya ami a képeken látható a gépben. Azok is benne vannak az árban, tehát azt kapom ami a képeken van pontosan?

2011/07/31 15:38:02
Tisztelt vwPoloGTi! Ahogy a képen látja. A videokártya az eredeti. Természetesen a DVD meghajtó is az árban van. Üdv.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-08-30 21:15
Létrehozva: #7032

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vwPoloGTi @ 2011-08-30 22:07) *
köszönöm zejopy.. csak mert azt állitja a kedves eladó, hogy azt a vetar sem tudná előkeresni.. hát akkor nagyot téved.. és ezt hogyan tudnám neki is bebizonyitani? erre van valami megoldás?

Igaza van svejkunak, a te leveleid között is meg kell lennie.
Egyébként nem tudom, hogyan tudnád vele elhitetni a valóságot, nagyon sok embert a tények egyáltalán nem zavarják a hiedelmükben.
Nem elég, ha megmondod neki? A Vati archivál. Amit mi nem látunk, ők azt is. Ez azért nagyon fontos, mert a NAV is, de a rendőrség is visszakérhet infókat, akár több év elteltével is. Muszáj nagyon ott lenniük ilyen tekintetben.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2011-08-30 21:15

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vwPoloGTi
hozzászólás 2011-08-30 21:15
Létrehozva: #7033

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-02-13 19:25
Azonosító: 114 559

IDÉZET(svejku @ 2011-08-30 22:10) *
Nem kell bizonyítani, elég, ha megírod neki, hogy a Vatera látja a törölt üzeneteket is, sőt neked is meg kell lennie a levelesládádban.

köszi szépen! na látod erre nem gondoltam.. csak az aukciónál néztem a levelesládámba nem. Ezzel is okosabb lettem biggrin.gif
No és most, hogy valóban igazam lett, mit lehet tenni? Nem akarok negát adni, de a vga-t már eladta külön...

A hozzászólást -vwPoloGTi- szerkesztette a következő időpontban: 2011-08-30 21:15

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2011-08-30 21:10
Létrehozva: #7034

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 21:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(vwPoloGTi @ 2011-08-30 22:07) *
köszönöm zejopy.. csak mert azt állitja a kedves eladó, hogy azt a vetar sem tudná előkeresni.. hát akkor nagyot téved.. és ezt hogyan tudnám neki is bebizonyitani? erre van valami megoldás?

Nem kell bizonyítani, elég, ha megírod neki, hogy a Vatera látja a törölt üzeneteket is, sőt neked is meg kell lennie a levelesládádban.

A hozzászólást -svejku- szerkesztette a következő időpontban: 2011-08-30 21:11

+Quote Post
vwPoloGTi
hozzászólás 2011-08-30 21:07
Létrehozva: #7035

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2011-08-30 22:05) *
Lehet, hogy csak számlatartozás. Ha viszont valóban eltelt már az optimálisnál hosszabb idő, akkor mindenképpen elállhatsz, de a leveleket őrizd meg.
Érdemes lenne megtudnod, hogy az inaktiválás végleges-e.
A Vatera látja, akárhogyan is törli. Csak a terméklapon nem látszik.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-08-30 21:05
Létrehozva: #7036

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(veghgy @ 2011-08-30 21:57) *
Sziasztok!

Sikeres licit után az eddig 100%-os eladó inaktívvá vált, mailre, vaterás üzenetre nem válaszol. Van jogom egy bizonyos idő eltelte után elállni a vásárlástól, anélkül, hogy a negatív értékelés veszélye fenyegetne?

Üdvözlettel:

veghgy

Lehet, hogy csak számlatartozás. Ha viszont valóban eltelt már az optimálisnál hosszabb idő, akkor mindenképpen elállhatsz, de a leveleket őrizd meg.
Érdemes lenne megtudnod, hogy az inaktiválás végleges-e.

IDÉZET(vwPoloGTi @ 2011-08-30 22:02) *

Olyan kérdésem lenne, hogy módjukban áll-e törölt üzenetet visszahozni? Ugyanis vásároltam egy számitógépet és kérdésemre az eladó azt mondta a benne levő videókártya is hozzá tartozik az aukcióhoz. Majd ezt követően tötölte a hozzászólást. Én leütöttem a terméket, kifizettem a gép megérkezett. A videkártya nem volt a számitógépben. Az eladó azt állitja, hogy a termékleirásban nincs benne, hogy hozzá járt volna.. de a kérdésemre pedig igennel válaszolt (lényegében ez miatt is vettem ameg a gépet) Lehetséges tehát, hogy bizonyitásképpen visszahozzuk a " 1469450118 " kódú teméknél feltett kérdést az a válaszokat? mert jelenleg, csak egy töredéke olvasható...

A Vatera látja, akárhogyan is törli. Csak a terméklapon nem látszik.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vwPoloGTi
hozzászólás 2011-08-30 21:02
Létrehozva: #7037

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

+Quote Post
veghgy
hozzászólás 2011-08-30 20:57
Létrehozva: #7038

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-01 21:44
Azonosító: 167 111

Sziasztok!

Üdvözlettel:

veghgy

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-08-30 13:33
Létrehozva: #7039

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2011-08-30 13:33) *
Kedves Benz!

Tudom,hogy ő még statisztikailag nem inaktív, de nézze meg kérem, valami siralmas a "színösszeállítása"

Addig kedves vaterás társaimnak javaslom méltó helyére őt:

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=452383

Szép napot

Már nem is kell betenni. Benz nagyon aktív.smile.gif
Az ember kicsit elmegy és megspórol magának egy tiltólistás alakot.smile.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2011-08-30 13:34

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2011-08-30 13:00
Létrehozva: #7040

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-17 11:23
Innen: Káosz birodalom
Azonosító: 171 419

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-08-30 13:48) *
Kedves Sprinkler1!

A felhasználót kizártuk. Köszönjük.

Mi köszönjük! thank_you.gif

--------------------
"Lemondtam a sexről, az italról és a hazardírozásról! Ez volt életem legszörnyűbb negyedórája"

+Quote Post

1353 Oldal V  « < 350 351 352 353 354 > » 
Reply to this topicStart new topic
5 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (5 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2016-12-09 20:23