IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1326 Oldal V  « < 368 369 370 371 372 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
VateraBenz
hozzászólás 2011-05-23 17:27
Létrehozva: #7381

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(mucus42 @ 2011-05-23 17:25) *
...Ő még lehet aktív?

Kedves mucus42!

Nem lehet.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu
Go to the top of the page

+Quote Post
mucus42
hozzászólás 2011-05-23 17:25
Létrehozva: #7382

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:47
Innen: Budapest
Azonosító: 18

Kedves Benz!
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=1573710

Amennyiben nem titok: Ő még lehet aktív?

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-05-23 16:35
Létrehozva: #7383

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(tupaq35 @ 2011-05-23 16:28) *
Ezek szerint nem csak én voltam figyelmetlen.... A kérdésem pont az volt hogy mit tegyek ,hogy ne járjak megint úgy hogy a végén én kapok egy negatívot! A törölt hozzáoszlásom pedig egy kicsit erősebb hangvételű volt . (én is beláttam,utólag) amiben kicsit elragadtattam magam! De törölték az biztos!
Ezennel én a témát lezártam .
Köszönöm a segítséget, válaszokat!

A választ megkaptad, tőlem biztosan, de Benztől is. Ha lezártad a témát így, akkor nem okultál és a következő negatívod is bennmarad.

Azt mondta Benz, hogy ott van a hozzászólásod. Akkor viszont tuti, hogy ott van, mert azt mondta. Nyilván megnézte. De most én is megnéztem. Megvan mind a 11 postod hiánytalanul. Ne vitázz olyanon, ami bizonyítható. És most én fejeztem be a témát, mert látom, hiába beszélek.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
tupaq35
hozzászólás 2011-05-23 16:28
Létrehozva: #7384

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-04-14 18:11
Azonosító: 5 359

IDÉZET(zejopy @ 2011-05-23 16:13) *
Ha a célod a megértés lenne, előrébb lennél. (Ez nagyon fontos, azért emeltem ki. Ami elromlott, rosszul sikerült, abból már csak okulni lehet. A tanulság levonásához viszont kell a dolgok megértése. Hidd el, a Vaterának nem érdeke, hogy fals kép alakuljon ki egy-egy felhasználóról. De nekik is a rájuk vonatkozó szabályok szerint kell eljárniuk.)Na és Benz is idézett a neked szóló levélből. Abból nem úgy tűnik, hogy nem törődtek veled. A válaszok sablonosak, persze. El tudod képzelni, hogy egy milliós nagyságrendű felhasználói rétegnek mennyi ÜSZ-os problémája van?
A jogtalan negatív, ha bennmarad, mindenkit bánt. Független ez az értékelések és eladások számától. Nagyon egyértelműen kell sajnos kommunikálni.
Szinte biztos, hogy egy idő után mindenkinek lesz, már csak a nagy számok törvénye alapján is. Egyszerűen vannak kompromisszumképtelen partnerek. smile.gif

Ezek szerint nem csak én voltam figyelmetlen.... A kérdésem pont az volt hogy mit tegyek ,hogy ne járjak megint úgy hogy a végén én kapok egy negatívot! A törölt hozzáoszlásom pedig egy kicsit erősebb hangvételű volt . (én is beláttam,utólag) amiben kicsit elragadtattam magam! De törölték az biztos!
Ezennel én a témát lezártam .
Köszönöm a segítséget, válaszokat!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-05-23 16:13
Létrehozva: #7385

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(tupaq35 @ 2011-05-23 16:06) *
Szia! A helyzet az hogy nem is érdekelte a téma tovább őket! Számukra nem volt fontos ,hogy a vevő négy hónap után értékelt negatívval!Nem érdekelte az sem hogy én háromszor is felkínáltam a vevőmnek ,a vissza lépes lehetőségét! Én nem a vaterás kereskedésemből élek. Nincs 1280-adás -vételem hogy elférjen mellette 1-2 negatív!Viszont arra amim van 55-60! Büszke vagyok ,hogy csak 1 negatív van! De ha a vatera igazságot tett volna szerintem egy sem lenne!Ez kb olyan mintha valamit veszel a boltba,1-hónap garival, és négy hónap után viszed vissza hogy téged becsaptak!!!! smile.gif
Amit írtál -"Ez alatt azt értem, hogy aki nem tudja, miről van szó, az is elfogultság nélkül el tudja dönteni, hogy melyik félnek van igaza. Csak ebben az esetben tudják törölni az értékelést, ha belegondolsz, akkor ez így igazságos." Nekem is ez lett volna elfogadható!!! A gond, az hogy utána sem néztek,és elzárkóztak a döntés elöl!
Örülök a gyors válaszodnak,de nem kerültem előrébb vele!

Ha a célod a megértés lenne, előrébb lennél. (Ez nagyon fontos, azért emeltem ki. Ami elromlott, rosszul sikerült, abból már csak okulni lehet. A tanulság levonásához viszont kell a dolgok megértése. Hidd el, a Vaterának nem érdeke, hogy fals kép alakuljon ki egy-egy felhasználóról. De nekik is a rájuk vonatkozó szabályok szerint kell eljárniuk.)Na és Benz is idézett a neked szóló levélből. Abból nem úgy tűnik, hogy nem törődtek veled. A válaszok sablonosak, persze. El tudod képzelni, hogy egy milliós nagyságrendű felhasználói rétegnek mennyi ÜSZ-os problémája van?
A jogtalan negatív, ha bennmarad, mindenkit bánt. Független ez az értékelések és eladások számától. Nagyon egyértelműen kell sajnos kommunikálni.
Szinte biztos, hogy egy idő után mindenkinek lesz, már csak a nagy számok törvénye alapján is. Egyszerűen vannak kompromisszumképtelen partnerek. smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
tupaq35
hozzászólás 2011-05-23 16:06
Létrehozva: #7386

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2011-05-23 15:42) *
Persze, van, de tényleg 100%-ig egyértelműnek kell lennie a dolognak. Ez alatt azt értem, hogy aki nem tudja, miről van szó, az is elfogultság nélkül el tudja dönteni, hogy melyik félnek van igaza. Csak ebben az esetben tudják törölni az értékelést, ha belegondolsz, akkor ez így igazságos.
( icon_king.gif Bocsánat, VillámBenz. Ha gondolja, törölhet engem. smile.gif )

Szia! A helyzet az hogy nem is érdekelte a téma tovább őket! Számukra nem volt fontos ,hogy a vevő négy hónap után értékelt negatívval!Nem érdekelte az sem hogy én háromszor is felkínáltam a vevőmnek ,a vissza lépes lehetőségét! Én nem a vaterás kereskedésemből élek. Nincs 1280-adás -vételem hogy elférjen mellette 1-2 negatív!Viszont arra amim van 55-60! Büszke vagyok ,hogy csak 1 negatív van! De ha a vatera igazságot tett volna szerintem egy sem lenne!Ez kb olyan mintha valamit veszel a boltba,1-hónap garival, és négy hónap után viszed vissza hogy téged becsaptak!!!! smile.gif
Amit írtál -"Ez alatt azt értem, hogy aki nem tudja, miről van szó, az is elfogultság nélkül el tudja dönteni, hogy melyik félnek van igaza. Csak ebben az esetben tudják törölni az értékelést, ha belegondolsz, akkor ez így igazságos." Nekem is ez lett volna elfogadható!!! A gond, az hogy utána sem néztek,és elzárkóztak a döntés elöl!
Örülök a gyors válaszodnak,de nem kerültem előrébb vele!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-05-23 15:56
Létrehozva: #7387

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(snit66 @ 2011-05-23 15:54) *
Az eladási beállításoknál van egy olyan lehetőség, hogy beírhatom, hány % feletti felhasználók licitálhatnak a termékeimre. (legalábbis én így értelmeztem)
Beállítottam 99%-ra. Problémás emberek kerüljenek címszóval. :-)
Erre azt látom, hogy 95%-os emberke (persze jó sok negatív értékeléssel) licitálni tudott több termékemre is.
Tudja valaki mit csináltam rosszul?

Szuper jól csináltad, de a zöldeket nem korlátozza ez a lehetőség.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
snit66
hozzászólás 2011-05-23 15:54
Létrehozva: #7388

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-02-20 14:02
Azonosító: 492 294

Az eladási beállításoknál van egy olyan lehetőség, hogy beírhatom, hány % feletti felhasználók licitálhatnak a termékeimre. (legalábbis én így értelmeztem)
Beállítottam 99%-ra. Problémás emberek kerüljenek címszóval. :-)
Erre azt látom, hogy 95%-os emberke (persze jó sok negatív értékeléssel) licitálni tudott több termékemre is.
Tudja valaki mit csináltam rosszul?

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-05-23 15:42
Létrehozva: #7389

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(tupaq35 @ 2011-05-23 15:19) *
...........Van értelme ennek a "VATERA BIZTONSÁGNAK" !? Nem állnak ki a korrekt eladók-vásárlók mellett! Akkor minek?! Szerintem ebből meg lesz a második negatív értékelésem is. Hiába próbálom védeni magam!
Ötleteket, tanácsokat szívesen fogadok. Köszönöm.

Persze, van, de tényleg 100%-ig egyértelműnek kell lennie a dolognak. Ez alatt azt értem, hogy aki nem tudja, miről van szó, az is elfogultság nélkül el tudja dönteni, hogy melyik félnek van igaza. Csak ebben az esetben tudják törölni az értékelést, ha belegondolsz, akkor ez így igazságos.
( icon_king.gif Bocsánat, VillámBenz. Ha gondolja, törölhet engem. smile.gif )

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2011-05-23 15:43

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-05-23 15:40
Létrehozva: #7390

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(tupaq35 @ 2011-05-23 15:19) *
Sziasztok!
Azért írom ide a gondomat, mert a technikai észrevételekre már írtam egyszer, de szó nélkül törölték. ...

Tisztelt tupaq35 !

Ha az októberben írt hozzászólására gondol, az most is ott látható ahol megírta.
Kapott rá választ is, amit meg is köszönt.

A mostani hozzászólásában összekeveri az automatikus biztonság funkciót és az Ügyfélszolgálatot.
A biztonsag@allegroup.hu (régebben vatera.hu) tehát csak egy e-mail cím és valóban nem "kompetens" semmiben sem.

Részlet az Ügyfélszolgálat által küldött válaszlevélből: "...sajnos nem áll módunkban ellenőrizni, hogy partnere valóban a meghirdetett
terméket kapta-e meg, vagy igaz állítása, és Ön más paraméterekkel rendelkező árut postázott.
Javasoljuk, vegye fel partnerével a kapcsolatot, és tisztázzák a kialakult helyzetet! Amennyiben ez sikerült, úgy közös kérésüknek eleget téve eltávolításra kerülhet az Ön által jelzett értékelés, amennyiben partnere is felveszi velünk a kapcsolatot, és jelzi erre vonatkozó szándékát."

Ehhez itt a fórumon sem tudunk újat hozzátenni.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
tupaq35
hozzászólás 2011-05-23 15:19
Létrehozva: #7391

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Sziasztok!
Azért írom ide a gondomat, mert a technikai észrevételekre már írtam egyszer, de szó nélkül törölték. A problémám röviden........
Kb. 1 évvel ezelőtt eladtam egy terméket itt a vaterán. Kedves partnerem se szó se beszéd, elvitte villámáron! Pedig több másik felhasználó kérdéseire is válaszoltam. Eltelt 3 nap, és mivel a vevő nem jelentkezett, utána néztem az értékeléseinek. Meglepve láttam problémás az ember! Gondoltam, menjünk akkor tutira és használjuk "A VATERA BIZTONSÁG" opciót, ha már egyszer a vatera ezt ajánlja ilyen esetben! Felkerestem én a vevőmet mailban. Innentől kezdve minden üzenetváltásunkat másolatban küldtem a vaterának! Első e-mail-os megkeresésemre a vevőm közölte, hogy már át is utalta a vételárat és várja a csomagot! Második megkeresésemben visszakérdeztem, aztán hova? Mert a vatera az elérhetőségemet igen, a számlaszámomat viszont nem közli a vevővel! Én pedig csak most fogom megadni!Később folytatódott, hogy nem-e lehetne 1050Ft. helyett elküldeni 500 Ft.-ért?!!!.......... Ha netán meggondolta magát, nincs semmi gond csak szóljon és felteszem újra! 4 nap múlva megérkezett a pénz a számlámra. Én pozitívan értékelem a vevőt és postára adom a terméket. Eltelt 2 hét várom az értékelést... jön üzenet a terméklapon," nem azt a típust kaptam ami a képen van"! Válasz: Azt kaptad, csak ez az egy van! Mit szeretnél?....Újabb 2-3-hét elteltével,ismét kérdés érkezik tőle! "Ezt a terméket valaki már szétszedte,mert fordítva van össze szerelve,és nem lehet 5 -fokozatban állítani a fejét??!!!" Válasz- a gyártó honlapján is csak 3-fokozatban állíthatót ír!, a leírásban is ez szerepel ,mert onnan másoltam kí! Mit szeretnél?- Válasz semmi...Ismét eltelt kb 2-hét! Gondolom a vatera értesítette, hogy most már jó volna ha értékelné az adás-vételt, mert ugyebár küldenék a számlát nekem! Kéne a pénz! Meg is kaptam a negatív visszajelzést, hogy én egy galád vagyok és becsaptam őt! Hangsúlyozom az én pozitív értékelésem és az ő lassan 3-4 hónapos időhúzása után! Semmi baj, még jó, hogy van a "VATERA BIZTONSÁG" !!! íROK AZ ÜGYFÉLSZOLGÁLATNAK. Csatolom a hivatkozási számokat, volt belőlük elég! Jön a válasz: A VATERA BIZTONSÁG, NEM KOMPETENS A DOLOGBAN! Vegyem fel a partnerrel a kapcsolatot, és próbáljuk megbeszélni a dolgot!? Kérdem én, miben kompetens, ha nem ebben? Kicsit kiakadtam, szóvá is tettem a fórumon. Törölték is szó nélkül! Benyeltem a negatívot! Most sajnos újra kifogtam egy villámvásárlót! Aki a leütés után szintén heves alkudozásba és a postaköltség faragásába kezdett! De Ja Vu-m van! Van értelme ennek a "VATERA BIZTONSÁGNAK" !? Nem állnak ki a korrekt eladók-vásárlók mellett! Akkor minek?! Szerintem ebből meg lesz a második negatív értékelésem is. Hiába próbálom védeni magam!
Ötleteket, tanácsokat szívesen fogadok. Köszönöm.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-05-22 15:53
Létrehozva: #7392

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=1143790

Ha gondoljátok, tegyétek be. 19.-én leütött két készletet. Ment a levél, válasz semmi. Ment a második, néma csönd. Na kaptam a telefont. Ifjú ember hangja, kissé kelletlen. Mondom neki, hogy ki vagyok, néma csönd, aztán kinyögi, hogy valószínűleg az édesanyja. Mondom neki, írtam két mailt, illett volna válaszolni. Nem? (Na azt már tudom, hogy megint csillaghullás lesz a kommunikáció terén). Ilyet sem mondtam még vevőnek, de az a tunya egykedvűség kissé paprikássá tett. De nem voltam bunkó, vagy ilyesmi, csak éppen megkérdeztem. (Mondjuk a tanítványaim és a családom tudják, hogy egy ilyen felemelt szemöldökkel feltett kérdés már nem jó ómen, de a pasika nem látta a szemöldökömet és különben sem ismeri azon szokásomat, hogy a vihar kitörését alig észrevehető jelek előzik csak meg biggrin.gif )
Na mindegy, nem egyszerű vevő, semmiképpen sem az a típus, akiről az eladó rózsaszínű leányszobában, habos ágyneműben álmodott. biggrin.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2011-05-22 15:54

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-05-22 10:01
Létrehozva: #7393

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(nagyzee @ 2011-05-22 09:54) *
betettem, mindenki saját felelősségére használja az infót. Azért az egy kicsit zavar, hogy szegény user licitálni akar majd valahol és nem teheti meg, mert le van tiltva az illetőnél, és még megkérdezni sem tudja, hogy miért.

Nem tudok ezzel a problémával mit kezdeni. Azt gondolom, hogy nem is az én dolgom, de nem is a tiéd. Csinált valamit, ennek ez a következménye.
Gyakran elbambulom az átmenést a suli előtt, amikor egyedül vagyok és gondolatok vannak a fejemben. Előbb-utóbb el fognak ütni, hiába a forgalom csillapított övezet és a 30-as tábla. Akkor majd fekszem a kórházban, és tudom, hogy miért történt. Magyarul, magamnak kerestem a bajt.
"Szegény user" akkor nem volt sajnálatraméltó, amikor licitált? Amikor az eladó örült, hogy jaj, de jó, licit van, szépen megy fel az ár, ez a feltöltés is sikeres volt? Amikor kérte a licittörlést, nem törődve a következményekkel? Az esetleges kiemelésekkel, és egyáltalán...
Az eladó is ember, várakozásokkal, elvárásokkal és nem utolsósorban érzelmekkel.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2011-05-22 10:02

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
nagyzee
hozzászólás 2011-05-22 09:54
Létrehozva: #7394

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-25 18:05
Azonosító: 2 094

IDÉZET(zejopy @ 2011-05-22 09:41) *
Én viszont, ha kapok licittörlést kérő nickeket, betenném. Talán a Vészkijáratban ugyanúgy betehetnénk őket, mint a csillaglehúzókat.

betettem, mindenki saját felelősségére használja az infót. Azért az egy kicsit zavar, hogy szegény user licitálni akar majd valahol és nem teheti meg, mert le van tiltva az illetőnél, és még megkérdezni sem tudja, hogy miért.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-05-22 09:41
Létrehozva: #7395

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(nagyzee @ 2011-05-22 09:11) *
Szerinted jó ötlet azokat is tiltóba tenni, akik licittörlést kérnek? Számomra az egy kis bizonytalanságot jelent az illetőnél, és nem szívesen engedek olyan embert licitálni, aki legalább egyszer már meggondolta magát..

Igen. Szerintem egyértelműen meggondolatlanságra utal.
Nagyon szerettem a Vateránál ezt a szigorú hozzáállást. Meggyőződésem, hogy most olyan kort élünk, amikor az emberek rendszeresen nem vállalják a tetteik következményét. Ez tömeges méreteket ölt, ha megfigyelted. A Vateránál eddig az a "régimódi" gondolkodás, vagy mentalitás érvényesült, hogy nem lehetett következmény nélkül eszetlenkedni. Valamire azt mondtad, hogy igen, ez kell nekem, akkor ki kellett fizetned.
Én mindig úgy vásároltam (ha másnak vettem valamit, akkor is), hogy ott volt a bankszámlámon a kellő mennyiségű pénz. Onnantól kezdve, ha fene fenét evett is, akkor is kifizettem. Ha 15 ugyanolyat kaptam volna ajándékba hirtelen, akkor is megvettem volna, mert úgy érzem, hogy a licitálásommal tettem egy ígéretet az eladó felé. Az ígéretet pedig be kell tartani. Így tanultam gyerekkoromban a szüleimtől, az olvasmányaimból és a környezetem értékrendjéből. Nem érzem feltétlenül azt, hogy mindenkinek így kellene gondolkodnia, viszont aki nem így gondolkodik, az nem kompatibilis velem, tehát ha vásárlóként megjelenik az életemben, máris felmerülhet egy olyan összeütközési pont, amit jobb kikerülni, mert konfrontálódni nem szeretek.
Ezek miatt az érvek miatt úgy gondolom, hogy aki hasonlóképpen gondolkodik, mint én, annak jó, ha beteszi tiltóba azokat, akik licittörlést kérnek.
Persze, aki szereti a kalandokat, akit nem zavar a bizonytalanság, vagy úgy érzi, hogy az esetleges bevétel kárpótolja a kockázatért, az ne tegye őket tiltóba, hiszen ezek is reális és jó érvek.
Én viszont, ha kapok licittörlést kérő nickeket, betenném. Talán a Vészkijáratban ugyanúgy betehetnénk őket, mint a csillaglehúzókat.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2011-05-22 09:41

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
nagyzee
hozzászólás 2011-05-22 09:11
Létrehozva: #7396

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-25 18:05
Azonosító: 2 094

IDÉZET(zejopy @ 2011-05-21 22:42) *
Asszem beteszem tiltóba... unsure.gif

Szerinted jó ötlet azokat is tiltóba tenni, akik licittörlést kérnek? Számomra az egy kis bizonytalanságot jelent az illetőnél, és nem szívesen engedek olyan embert licitálni, aki legalább egyszer már meggondolta magát..

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-05-21 21:44
Létrehozva: #7397

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Koriander87 @ 2011-05-21 21:32) *
Na most mondd meg. Az 1 Ft-ért meghirdetett hibás kenyérpirítóm vonzza őket. mosking.gif

Azért eléggé elszomorító, hogy egyre többen vannak az ilyenek.
Asszem beteszem tiltóba... unsure.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Koriander87
hozzászólás 2011-05-21 21:32
Létrehozva: #7398

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-17 15:26
Azonosító: 1 415 535

IDÉZET(zejopy @ 2011-05-21 21:28) *
laugh.gif Mi van? Te gyűjtöd ezeket? laugh.gif

Na most mondd meg. Az 1 Ft-ért meghirdetett hibás kenyérpirítóm vonzza őket. mosking.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-05-21 21:28
Létrehozva: #7399

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Koriander87 @ 2011-05-21 21:26) *
T. Benz, kedves Vaterások! Őt is én nyertem meg, már jeleztem itt aggályaimat. Azóta nem sokat javult a felhasználó megítélése:

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=486816

Lehet vele kezdeni valamit?

laugh.gif Mi van? Te gyűjtöd ezeket? laugh.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Koriander87
hozzászólás 2011-05-21 21:26
Létrehozva: #7400

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-17 15:26
Azonosító: 1 415 535

T. Benz, kedves Vaterások! Őt is én nyertem meg, már jeleztem itt aggályaimat. Azóta nem sokat javult a felhasználó megítélése:

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=486816

Lehet vele kezdeni valamit?

+Quote Post

1326 Oldal V  « < 368 369 370 371 372 > » 
Reply to this topicStart new topic
3 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (3 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-10-20 11:39