IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1353 Oldal V  « < 368 369 370 371 372 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Problémás Felhasználók
Gaugin
hozzászólás 2011-07-20 09:12
Létrehozva: #7381

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-10-26 17:48
Azonosító: 258 415

Tisztelt Vatera Benz! Köszönöm a válaszát- de már megtettem a kérelmet a negatív törlésére -de elutasították!Az illetőnek már kilenc negetívja van - mindenki fele ugyanazt írja! Szórakozásból teszi -mert mint írta" Magasról teszek a negatívokra"Amit az előzőekben leírtam szó szerint igazak voltak . Ezt a levelekkel igazolni is tudnám,és az ő egyetlen levelét is.Mégegyszer köszönöm -tisztelettel Gaugin
Go to the top of the page

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-07-20 08:54
Létrehozva: #7382

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 14:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(Gaugin @ 2011-07-20 09:50) *
Tisztelt Vatera! Hogy engedhető meg ...

Tisztelt Gaugin!

Értékelés törlését a kapcsolatfelvételen keresztül kérheti.
Kapcsolatfelvétel - Aukcióval kapcsolatos probléma - Szeretnék töröltetni egy értékelést.
Az értékelés törlése nem automatikus, a kérést kollégáink a rendelkezésre álló adatok alapján bírálják el.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Gaugin
hozzászólás 2011-07-20 08:50
Létrehozva: #7383

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-10-26 17:48
Azonosító: 258 415

Tisztelt Vatera! Hogy engedhető meg az , hogy a vevőt három levéllel is megkerestem ,melyekre természetesen nem válaszolt,és telefonon sem tudtam elérni.Az utolsó levélben közöltem vele -jelezze a vételi szándékát ,és egy fix határidőt megjelöltem ,ha eddig nem keres meg -a terméket újból meghirdetem,és"megteszem az értékelést". Erre az utolsó levélre jött a válsz hogy"a tűrhetetlen hangnem miatt eláll a vásárlástól ,és még negatívot is adott holott, csak a szabályzatot ismertettem a levelemben!. Mélyen sért ezen eljárása és még megalázó is . Nem beszélve az ebből származó hátrányos helyzetről .Megjegyzem sok -sok eladásomból sem volt idáig egyetlen negatívom sem!És akkor egy olyan személy ad negatívot-akinek még a címét sem tudtam,és semmiféle kapcsolatbam nem voltam !Hogy lehet ezt megtenni ?-Egypár nappal ezelőtt jeleztem azügyfélszolgálatnak -kértem a törlést- de elutasítottak ! Hihetetlen de ezt meg lehet tenni -csak akarni kell! Ez nagyon rossz így ! Védelme a becsületes embernek nincs! Tisztelettel Gaugin

Még csak annyít szeretnék hozzátenni-védve az előttem felszólalókat-hiába adtok ezeknek az embereknek negatívot,mert akkor Ő is ad egyet! Csak úgy -bosszúból...,és akkor mire mentél-nem tudsz ellene semmit tenni! Tisztelettel Gaugin

+Quote Post
majorbalazs74
hozzászólás 2011-07-19 11:37
Létrehozva: #7384

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-06-24 16:07
Azonosító: 1 533 148

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-07-19 11:38) *
Kedves majorbalazs74!

Az eladó negatív értékeléseinek aránya még bőven a kitiltási limit alatt van, így nem tudunk vele semmit sem tenni.

Ettől tartottam én is. Csak az a gond, hogy még addig jó pár embert átvághat... Vígan röhög a markába.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-07-19 10:38
Létrehozva: #7385

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(majorbalazs74 @ 2011-07-19 10:04) *
...
Kedves Benz! Nem lehetne az ilyen felhasználóval valamit kezdeni? Több emberrel is eljátszotta már ugyanezt.

Kedves majorbalazs74!

Az eladó negatív értékeléseinek aránya még bőven a kitiltási limit alatt van, így nem tudunk vele semmit sem tenni.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
majorbalazs74
hozzászólás 2011-07-19 09:04
Létrehozva: #7386

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(majorbalazs74 @ 2011-07-13 18:59) *
Itt van egy érdekes felhasználó, én tiltóra fogom tenni, amint lezárul vele az adásvétel.
A szitu a következő: Megvett tőlem egy akvárium fűtőt, 4 napja. A vatera rendszere kiküldte neki a levelet az adataimmal. Nem keresett meg. 2 napja küldtem neki emailt, hogy ezen, és ezen az elérhetőségeimen talál meg, és kérem, vegye fel velem a kapcsolatot. Még mindig nincs válasz. De a vaterán azóta többször is járt, 2 dolgot is hirdet. Gondoltam mivel másképp nem megy, az egyik hirdetett termékéhez írtam a következőket: "Csak az után érdeklődnék, hogy az email címe él-e még, mert ugyan licitált az akvárium fűtőre, meg is nyerte, írtam is önnek emailt, de már napok óta nincs válasz, és még abszolút semmilyen formában nem tudtam önnel felvenni a kapcsolatot. Megköszönném a válaszát! Üdvözlettel" Látom, másfél órája járt a vaterán, természetesen a terméklapról kitörölte a levelem, de a gond az, hogy válasz azóta sincs! Telefonálni nem szeretek, és amúgy is olvastam zejopy álláspontját, hogy annak nem marad nyoma, és ezzel teljes mértékben egyet értek. Látom az illetőnek nem ez az első ilyen esete, hogy egyszerűen nem veszi fel a kapcsolatot az eladóval. Várok még 2 napot, írok neki egy utolsó emailt, aztán ha arra sem lesz reakció, megadom a negatívot!
Vigyázzatok vele! http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=756571 smiley-char124.gif

Jól pórul jártam vele, és látom nem én voltam az első! Ha megnézzük az értékeléseit, a semlegesek is olyanok, hogy nem is értem, miért nem negatívot kapott. Sőt, volt olyan, aki pozitívat adott, pedig fel sem tudta venni vele a kapcsolatot! blink.gif Írt egy levelet, hogy a szállítási költséget brutálisnak tartja, mire belinkeltem neki a vatera futár díjtáblázatát. Aztán ismét vártam pár napot, kiküldtem neki ismét egy felszólító levelet, hogy határidőig rendezze az anyagiakat, erre "mosolyogva" közölte, hogy 1000 Ft-os szállítással nem veszi át (holott a terméklapra is világosan le volt írva, hogy ennyi, és ugye a licittel ezeket a feltételeket elfogadta), adhatok neki negatívot, ki is tilthatják, őt nem érdekli, azt csinálok, amit akarok.

Kedves Benz! Nem lehetne az ilyen felhasználóval valamit kezdeni? Több emberrel is eljátszotta már ugyanezt.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-07-19 08:42
Létrehozva: #7387

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(kormend001 @ 2011-07-19 09:38) *
Inaktív eladó új néven - gondolom más adataival - , de ugyanazokkal a termékekkel visszatért. mad.gif

Mit lehet tenni, hogy a már a kitiltottak ne aukciózhassanak tovább apuka, anyuka, nagymama, stb. adatait felhasználva???

Kérjük, adja meg a régi és az új nevet.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
kormend001
hozzászólás 2011-07-19 08:38
Létrehozva: #7388

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-05-04 14:04
Azonosító: 8 384

Inaktív eladó új néven - gondolom más adataival - , de ugyanazokkal a termékekkel visszatért. mad.gif

Mit lehet tenni, hogy a már a kitiltottak ne aukciózhassanak tovább apuka, anyuka, nagymama, stb. adatait felhasználva???

+Quote Post
Pulsar
hozzászólás 2011-07-18 11:06
Létrehozva: #7389

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-07-06 11:17
Azonosító: 1 537 573

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-07-18 11:58) *
Tisztelt Pulsar!

Amennyiben a vételárat Ön már átutalta ...

Tisztelt VateraBenz!

Köszönöm, még várok pár napot, és ha nem jelentkezik, írok neki felszólító levelet.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-07-18 10:58
Létrehozva: #7390

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(tupaq35 @ 2011-07-17 19:17) *
Sziasztok. mostanában sokszor találkozom egy érdekes felhasználóval!
Pár héttel ezelőtt amikor először felfigyeltem rá 2 db pozitív értékeléssel bírt.... most mit látok !!???? 45!!!!!!
Gondoltam, megnézem hogy csinálja...
Na kérem csak egyforintos aukciókat vásárol ,és azokat sem veszi át!
Szabályos ez így? Gondolom igen...dehogy nem etikus,..az biztos!!!!
A kedves felhasználó neve: nekemeznagyonkell(45)
Érdemes megnézni az értékeléseit....

Tisztelt tupaq35!

Nem szabályos. Megnézzük, köszönjük.

IDÉZET(Pulsar @ 2011-07-18 11:54) *
Szép napot!
A következő problémám lenne. Vásároltam egy nyakkendő vasalót egy hölgytől, rögtön írtam neki levelet, amire több nap után válaszolt. Mikor végre megírta a bankszámlaszámát, azonnal el utaltam a pénzt, ami a legrosszabb esetben is kedden megérkezett a számlájára. Azóta eltűnt. Írtam neki két email-t is, tényleg kedvesen érdeklődve, hogy mikor tudja postázni, mert nekem szükségem lenne rá. Se kép, se hang. Néztem a Vaterára sem jelentkezett be nyolcadika óta. Mit tegyek? Várjak még, hátha jelentkezik?
Köszönöm, ha valaki válaszol.

Tisztelt Pulsar!

Amennyiben a vételárat Ön már átutalta és a partner nem küldi a terméket, nem ad hírt magáról, nem jelentkezik, hosszabb ideje nem érhető el, akkor értesítse az eladót, hogy ha ésszerű határidőn belül nem jelentkezik és nem rendezi az adásvételt, akkor Ön a rendőrségen tesz feljelentést.
A felszólítólevél sikertelensége esetén, javasoljuk, hogy a feljelentést valóban tegye meg! Mint megkárosított félnek a lakóhelye szerinti illetékes rendőrkapitányságon célszerű feljelenést tennie ismeretlen tettes ellen.
A feljelentéshez javasoljuk mellékelni nyomtatott formában a terméklapot, az illetővel folytatott levelezést és minden egyéb dokumentumot, amely az adásvétellel kapcsolatban az Ön rendelkezésére áll.
Amennyiben a feljelentés után elindítják a nyomozást, a nyomozóhatóság általában hivatalos megkereséssel fordul a Vaterához azért, hogy a nyomozás sikere érdekében szükséges és még hiányzó adatokat beszerezzék. Ilyen esetben a Vatera a lehető legteljesebb tájékoztatást adja, hiszen a nyomozás eredményes lezárása és az elkövető kézre kerítése közös érdekünk.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Pulsar
hozzászólás 2011-07-18 10:54
Létrehozva: #7391

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-07-06 11:17
Azonosító: 1 537 573

Szép napot!
A következő problémám lenne. Vásároltam egy nyakkendő vasalót egy hölgytől, rögtön írtam neki levelet, amire több nap után válaszolt. Mikor végre megírta a bankszámlaszámát, azonnal el utaltam a pénzt, ami a legrosszabb esetben is kedden megérkezett a számlájára. Azóta eltűnt. Írtam neki két email-t is, tényleg kedvesen érdeklődve, hogy mikor tudja postázni, mert nekem szükségem lenne rá. Se kép, se hang. Néztem a Vaterára sem jelentkezett be nyolcadika óta. Mit tegyek? Várjak még, hátha jelentkezik?
Köszönöm, ha valaki válaszol.

+Quote Post
tupaq35
hozzászólás 2011-07-17 18:17
Létrehozva: #7392

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-04-14 17:11
Azonosító: 5 359

Sziasztok. mostanában sokszor találkozom egy érdekes felhasználóval!
Pár héttel ezelőtt amikor először felfigyeltem rá 2 db pozitív értékeléssel bírt.... most mit látok !!???? 45!!!!!!
Gondoltam, megnézem hogy csinálja...
Na kérem csak egyforintos aukciókat vásárol ,és azokat sem veszi át!
Szabályos ez így? Gondolom igen...dehogy nem etikus,..az biztos!!!!
A kedves felhasználó neve: nekemeznagyonkell(45)
Érdemes megnézni az értékeléseit....

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-07-13 21:49
Létrehozva: #7393

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 15:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(Aramir @ 2011-07-13 22:39) *
Előre nem töltünk ki semmit  nono.gif max az értékmezőt üresen hagyjuk, és aznap pótoljuk. Mert mi van, ha mégsem kapod meg az utalást, de másé beérkezik, vagy mint most nem annyit utal, stb. ezerféle probléma lehet belőle.
Miért ne számolhatnád hozzá az áru értékéhez? És imán hozzászámolom, a minap is 2395 helyett utalt az illető 2500-at. Az áruhoz írtam 2105-öt, a postára meg 395-öt.

Nem is igen szoktam, pont ezért.... Jól van, máskor az áruhoz hozzáadom, köszi.smile.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
Aramir
hozzászólás 2011-07-13 21:39
Létrehozva: #7394

Aramir fan klub tag

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:15
Azonosító: 73

IDÉZET(zejopy @ 2011-07-13 22:34) *
blush2.gif Nem úgy akartam mondani....
Az a baj, hogy mivel holnap elutazom, minden számlát előre kitöltöttem. Majdnem eldurrant az agyam.
Na de az a százas milyen címszó alatt kerüljön oda? (Egyéb esetben)
Az áruhoz nem írhatom, a postaköltséghez sem. Adomány? Borravaló? Hülyeségpótlék? Vagy mi? laugh.gif
(Különben is 140-et von le a bank, ez azért hozzátartozik.)

Előre nem töltünk ki semmit  nono.gif max az értékmezőt üresen hagyjuk, és aznap pótoljuk. Mert mi van, ha mégsem kapod meg az utalást, de másé beérkezik, vagy mint most nem annyit utal, stb. ezerféle probléma lehet belőle.

Miért ne számolhatnád hozzá az áru értékéhez? És imán hozzászámolom, a minap is 2395 helyett utalt az illető 2500-at. Az áruhoz írtam 2105-öt, a postára meg 395-öt.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-07-13 21:34
Létrehozva: #7395

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Aramir @ 2011-07-13 22:27) *
...öööö... egy százassal többet?  laugh1.gif

blush2.gif Nem úgy akartam mondani....
Az a baj, hogy mivel holnap elutazom, minden számlát előre kitöltöttem. Majdnem eldurrant az agyam.
Na de az a százas milyen címszó alatt kerüljön oda? (Egyéb esetben)
Az áruhoz nem írhatom, a postaköltséghez sem. Adomány? Borravaló? Hülyeségpótlék? Vagy mi? laugh.gif
(Különben is 140-et von le a bank, ez azért hozzátartozik.)

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2011-07-13 21:34

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Aramir
hozzászólás 2011-07-13 21:27
Létrehozva: #7396

Aramir fan klub tag

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:15
Azonosító: 73

IDÉZET(zejopy @ 2011-07-13 18:08) *
Mi a szent lószart írjak a számlára ilyen esetben? unsure.gif

...öööö... egy százassal többet?  laugh1.gif

+Quote Post
majorbalazs74
hozzászólás 2011-07-13 17:59
Létrehozva: #7397

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Itt van egy érdekes felhasználó, én tiltóra fogom tenni, amint lezárul vele az adásvétel.
A szitu a következő: Megvett tőlem egy akvárium fűtőt, 4 napja. A vatera rendszere kiküldte neki a levelet az adataimmal. Nem keresett meg. 2 napja küldtem neki emailt, hogy ezen, és ezen az elérhetőségeimen talál meg, és kérem, vegye fel velem a kapcsolatot. Még mindig nincs válasz. De a vaterán azóta többször is járt, 2 dolgot is hirdet. Gondoltam mivel másképp nem megy, az egyik hirdetett termékéhez írtam a következőket: "Csak az után érdeklődnék, hogy az email címe él-e még, mert ugyan licitált az akvárium fűtőre, meg is nyerte, írtam is önnek emailt, de már napok óta nincs válasz, és még abszolút semmilyen formában nem tudtam önnel felvenni a kapcsolatot. Megköszönném a válaszát! Üdvözlettel" Látom, másfél órája járt a vaterán, természetesen a terméklapról kitörölte a levelem, de a gond az, hogy válasz azóta sincs! Telefonálni nem szeretek, és amúgy is olvastam zejopy álláspontját, hogy annak nem marad nyoma, és ezzel teljes mértékben egyet értek. Látom az illetőnek nem ez az első ilyen esete, hogy egyszerűen nem veszi fel a kapcsolatot az eladóval. Várok még 2 napot, írok neki egy utolsó emailt, aztán ha arra sem lesz reakció, megadom a negatívot!
Vigyázzatok vele! http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=756571 smiley-char124.gif

A hozzászólást -majorbalazs74- szerkesztette a következő időpontban: 2011-07-13 18:01

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-07-13 17:08
Létrehozva: #7398

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Én is mutatok, ill. mesélek. Ebben a melegben úgyis képtelen vagyok érdemi tevékenységre.
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=655094
Nincs vele semmi baj, tényleg, de én tiltóra teszem, mert az agyamat eldobom.
Szinte minden kérésemet figyelmen kívül hagyja. Eszméletlen.
1. Kérem, hogy az általam küldött levélre válaszoljon, mert az alapján vagyok képben. (Kb. 30 folyamatban lévő ügyem van még most is, hogy pang a bolt) Neeem. Ő új levelet kezd, amit ráadásul hatalmas betűkkel ír. Komolyan mondom, mikor kinyitottam az első levelét, hátrahőköltem.
2. Kérem, hogy utaljon, ne pénztári befizetéssel csinálja. Nem szól, hogy nem tud utalni, nem kérdez, fogja magát, jófej akar lenni, befizet egy százassal többet. Mi a szent lószart írjak a számlára ilyen esetben? unsure.gif Mert ha szólna, megadnám a privát számlaszámomat és kp-s számlát állítanék ki. Olyan kevés ilyen impotens van már, aki nem tud utalni, fél évente pár, az nem probléma, nem feltűnő.
3. Hetek óta vásárol. Már úgy összekutyulódtak a dolgok, hogy véletlenül értékeltem előre. Még úgy, hogy nem jött meg a pénz. Váááá, tiszta világ dolgaiban kevésbé tájékozott:) vagyok.
4. A tipikus, "még ezt kérem Vaterán kívül". Mondom neki üsse le. Erre írja, hogy majd fizet és utána megmondja, hogy mit fizetett ki. Miiiii? Jézus, égnek állt a hajam. Mondom neki, nem lesz jó, előtte üsse le. Jó, mondja, aztán azt mondja, mégsem kell más.
5. De a mai volt a csúcs, kérdezem tőle, ő küldött-e 4050 Ft-ot. Mert nincs a megjegyzésben semmi, csak következtetni tudtam. Erre ilyet szól: "Csak a teljesség kedvéért, nézze meg mégegyszer!" Ééééén? A teljesség kedvéért? Feltételezi, hogy nem bírok egy sms-t értelmezni?? mad.gif

Nagy a szabadságolás. Mintha tavaly nem lettek volna ennyire problémásak a partnerek nyáridőben. unsure.gif

Beeeenz!!!!! (sikoly) (Nagyon kedves.smile.gif) A h ü l y e az nem csúnya szó. angry3.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2011-07-13 17:10

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-07-13 16:54
Létrehozva: #7399

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Jutka46 @ 2011-07-13 17:50) *
http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=1464661182 Levelezés.... Hát bevallom, ennél a kérdezőnél picit elfogyott a határtalan türelmem. Ilyennel még nem találkoztam, szerencsére. Úgy látszik, vannak akik kötözködni jönnek a Vaterára. Vagy lehet hogy csak túl meleg van?

Szörnyű...laugh.gif Tiltóra vele.
Nekem valaki múltkor mindegyik vásárolni kívánt cuccnál megkérdezte, hibátlan-e.
Akkor még nem volt ilyen kánikula. Elgyógypedeztem vele. biggrin.gif
Amúgy jó a Vatera, mert nem unatkozunk. Éppen egy kicsit megpunnyadna az agyunk, jön valami, ami felráz.laugh.gif Tiszta haszon.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Jutka46
hozzászólás 2011-07-13 16:50
Létrehozva: #7400

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-05-10 15:21
Azonosító: 9 457

http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=1464661182 Levelezés.... Hát bevallom, ennél a kérdezőnél picit elfogyott a határtalan türelmem. Ilyennel még nem találkoztam, szerencsére. Úgy látszik, vannak akik kötözködni jönnek a Vaterára. Vagy lehet hogy csak túl meleg van?

+Quote Post

1353 Oldal V  « < 368 369 370 371 372 > » 
Reply to this topicStart new topic
5 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (5 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2016-12-11 09:04