IPB
X   Központi üzenet
(Az üzenet 2 másodperc múlva bezáródik)

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1370 Oldal V  « < 368 369 370 371 372 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Problémás Felhasználók
vwPoloGTi
hozzászólás 2011-08-30 22:07
Létrehozva: #7381

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-02-13 20:25
Azonosító: 114 559

IDÉZET(zejopy @ 2011-08-30 22:05) *
Lehet, hogy csak számlatartozás. Ha viszont valóban eltelt már az optimálisnál hosszabb idő, akkor mindenképpen elállhatsz, de a leveleket őrizd meg.
Érdemes lenne megtudnod, hogy az inaktiválás végleges-e.
A Vatera látja, akárhogyan is törli. Csak a terméklapon nem látszik.

köszönöm zejopy.. csak mert azt állitja a kedves eladó, hogy azt a vetar sem tudná előkeresni.. hát akkor nagyot téved.. és ezt hogyan tudnám neki is bebizonyitani? erre van valami megoldás?
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-08-30 22:05
Létrehozva: #7382

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(veghgy @ 2011-08-30 21:57) *
Sziasztok!

Sikeres licit után az eddig 100%-os eladó inaktívvá vált, mailre, vaterás üzenetre nem válaszol. Van jogom egy bizonyos idő eltelte után elállni a vásárlástól, anélkül, hogy a negatív értékelés veszélye fenyegetne?

Üdvözlettel:

veghgy

Lehet, hogy csak számlatartozás. Ha viszont valóban eltelt már az optimálisnál hosszabb idő, akkor mindenképpen elállhatsz, de a leveleket őrizd meg.
Érdemes lenne megtudnod, hogy az inaktiválás végleges-e.

IDÉZET(vwPoloGTi @ 2011-08-30 22:02) *
Tisztelt Vatera üzemeltetők!

Olyan kérdésem lenne, hogy módjukban áll-e törölt üzenetet visszahozni? Ugyanis vásároltam egy számitógépet és kérdésemre az eladó azt mondta a benne levő videókártya is hozzá tartozik az aukcióhoz. Majd ezt követően tötölte a hozzászólást. Én leütöttem a terméket, kifizettem a gép megérkezett. A videkártya nem volt a számitógépben. Az eladó azt állitja, hogy a termékleirásban nincs benne, hogy hozzá járt volna.. de a kérdésemre pedig igennel válaszolt (lényegében ez miatt is vettem ameg a gépet) Lehetséges tehát, hogy bizonyitásképpen visszahozzuk a " 1469450118 " kódú teméknél feltett kérdést az a válaszokat? mert jelenleg, csak egy töredéke olvasható...

A Vatera látja, akárhogyan is törli. Csak a terméklapon nem látszik.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
vwPoloGTi
hozzászólás 2011-08-30 22:02
Létrehozva: #7383

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-02-13 20:25
Azonosító: 114 559

Tisztelt Vatera üzemeltetők!

Olyan kérdésem lenne, hogy módjukban áll-e törölt üzenetet visszahozni? Ugyanis vásároltam egy számitógépet és kérdésemre az eladó azt mondta a benne levő videókártya is hozzá tartozik az aukcióhoz. Majd ezt követően tötölte a hozzászólást. Én leütöttem a terméket, kifizettem a gép megérkezett. A videkártya nem volt a számitógépben. Az eladó azt állitja, hogy a termékleirásban nincs benne, hogy hozzá járt volna.. de a kérdésemre pedig igennel válaszolt (lényegében ez miatt is vettem ameg a gépet) Lehetséges tehát, hogy bizonyitásképpen visszahozzuk a " 1469450118 " kódú teméknél feltett kérdést az a válaszokat? mert jelenleg, csak egy töredéke olvasható...

+Quote Post
veghgy
hozzászólás 2011-08-30 21:57
Létrehozva: #7384

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-01 22:44
Azonosító: 167 111

Sziasztok!

Sikeres licit után az eddig 100%-os eladó inaktívvá vált, mailre, vaterás üzenetre nem válaszol. Van jogom egy bizonyos idő eltelte után elállni a vásárlástól, anélkül, hogy a negatív értékelés veszélye fenyegetne?

Üdvözlettel:

veghgy

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-08-30 14:33
Létrehozva: #7385

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2011-08-30 13:33) *
Kedves Benz!

Tudom,hogy ő még statisztikailag nem inaktív, de nézze meg kérem, valami siralmas a "színösszeállítása"

Addig kedves vaterás társaimnak javaslom méltó helyére őt:

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=452383

Szép napot

Már nem is kell betenni. Benz nagyon aktív.smile.gif
Az ember kicsit elmegy és megspórol magának egy tiltólistás alakot.smile.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2011-08-30 14:34

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2011-08-30 14:00
Létrehozva: #7386

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-17 12:23
Innen: Káosz birodalom
Azonosító: 171 419

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-08-30 13:48) *
Kedves Sprinkler1!

A felhasználót kizártuk. Köszönjük.

Mi köszönjük! thank_you.gif

--------------------
"Lemondtam a sexről, az italról és a hazardírozásról! Ez volt életem legszörnyűbb negyedórája"

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-08-30 13:48
Létrehozva: #7387

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2011-08-30 13:33) *
Kedves Benz!

Tudom,hogy ő még statisztikailag nem inaktív, de nézze meg kérem, valami siralmas a "színösszeállítása"
...

Kedves Sprinkler1!

A felhasználót kizártuk. Köszönjük.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2011-08-30 13:33
Létrehozva: #7388

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-17 12:23
Innen: Káosz birodalom
Azonosító: 171 419

Kedves Benz!

Addig kedves vaterás társaimnak javaslom méltó helyére őt:

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=452383

Szép napot

--------------------
"Lemondtam a sexről, az italról és a hazardírozásról! Ez volt életem legszörnyűbb negyedórája"

+Quote Post
adamabel
hozzászólás 2011-08-30 12:07
Létrehozva: #7389

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-09-24 19:47
Azonosító: 199 495

IDÉZET(guslof @ 2011-08-29 10:34) *
Szia!

Az eladó:
Szoszy_85 a másik felhasználó neve Feco_00

Kintről hozott hibás összerakott laptopokkal és műszaki cuccokkal üzletel de ez az ő dolga....
Kérdés mennyire korrektül teszi ezt.

Szerintem írd meg neki vegye vissza a terméket.
Ha nem teszi irány a rendőrség.
Az eladó neve és akivel leveleztél az egyezik-e???
Mert ha nem akkor akitől vetted név szerint vaterán az ellen kell eljárást megindítanod.

Ui:
Töltő áramkör az alaplapon van,nem is biztos,hogy alaplap csere nélkül meg tudják csinálni....
Egy ilyen gépbe az alaplap 85 ezer forint....

Hello!

Tudod még az tartom inkorrektnek részéről,hogy ilyen gyerekes dolog mögé bújik őt azért nem terheli a gépért felellőség mert erről a hibáról ő nem tudott...
Ez alapján senki nem felellős az általa eladott termékért ha nem tud,vagy azt állítja annak a hibájáról ő nem tudott.

A hozzászólást -adamabel- szerkesztette a következő időpontban: 2011-08-30 12:08

+Quote Post
adamabel
hozzászólás 2011-08-30 11:57
Létrehozva: #7390

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-08-29 10:16) *
Tisztelt adamabel!

Ismereteink szerint a szerződés semmis, amennyiben nem a valóságnak megfelelő lényegi információk alapján köttetett. Más kérdés, hogy az eladó lehet jóhiszemű (azaz nem tudott ezekről) vagy rosszhiszemű (ha tudott róla), de ez a szerződés semmisségét nem befolyásolja. Az eladó felet ilyenkor terheli a visszavételi kötelezettség, a PTK alapján. Az ilyen típusú jogérvényesítésre a felek megállapodása alapján, vagy ennek hiányában azonban polgári perben, a bíróságokon keresztül van lehetőség. Amennyiben felmerül a rosszhiszeműség gyanúja, a rendőrség állampolgári jelzés alapján indíthat vizsgálatot is. Ez a polgári pertől független folyamat. A fentiek természetesen a Vatera.hu Kft. saját jogértelmezését tükrözik, és semmilyen módon nem jelentenek a bírói vagy rendőrségi úton alkotott jogértelmezést.

Helló!

Azóta írt az eladó őt nem terheli véleménye szerint felellőség mert ő nem tudott az álatla eledott gép hibájáról.
Teljesen elzárkozik ezek szerint.
De az is vicces a Vaterán megadott telefonszámán nem lehet elérni.
Mégha egy pár ezer forintos hiba lenne akkor az mondanám üsse kavics.

+Quote Post
adamabel
hozzászólás 2011-08-29 12:57
Létrehozva: #7391

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(guslof @ 2011-08-29 10:34) *
Szia!

Az eladó:

Kintről hozott hibás összerakott laptopokkal és műszaki cuccokkal üzletel de ez az ő dolga....

Mert ha nem akkor akitől vetted név szerint vaterán az ellen kell eljárást megindítanod.

Ui:
Töltő áramkör az alaplapon van,nem is biztos,hogy alaplap csere nélkül meg tudják csinálni....

Szia!

Valami Kataliné a felhasznákónév és valami Ferencel levelezek....Akkor a másik neve innen feco.
Szerintem szólok neki vegye vissza he elutasít feljelentem a rendőrségen...A Katalint.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-08-29 12:16
Létrehozva: #7392

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(Vicuska25 @ 2011-08-29 12:05) *
Tisztelt VateraBenz!Mint írtam,az értékelésem azután történt,hogy megkaptam az árút ami jónak tűnt első ránézésre,de amikor a szakember szerelni kezdte fel,úgy elpattant a silány minőségű csap mint annak a rendje.Mi visszaküldtük neki(meg van a papírja is)ő meg azóta is sz.rik ránk magyarul.Sem telefonon nem lehet elérni,se mailre nem reagál azóta...elvileg a terméket is garanciát vállalva hirdette meg!A levelezés is meg van mind amit vásárlás óta folytattunk! mad.gif

Ez esetben jogi útra terelheti az ügyet.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Vicuska25
hozzászólás 2011-08-29 12:05
Létrehozva: #7393

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:20
Azonosító: 229

Tisztelt VateraBenz!Mint írtam,az értékelésem azután történt,hogy megkaptam az árút ami jónak tűnt első ránézésre,de amikor a szakember szerelni kezdte fel,úgy elpattant a silány minőségű csap mint annak a rendje.Mi visszaküldtük neki(meg van a papírja is)ő meg azóta is sz.rik ránk magyarul.Sem telefonon nem lehet elérni,se mailre nem reagál azóta...elvileg a terméket is garanciát vállalva hirdette meg!A levelezés is meg van mind amit vásárlás óta folytattunk! mad.gif

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-08-29 11:53
Létrehozva: #7394

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(Vicuska25 @ 2011-08-29 10:41) *
Tisztelt Vatera!6.20-án vásároltam egy kádtöltő csapot Arsavyn nevű eladótól....

Tisztelt Vicuska25!

A leírtak fényében valóban elég furcsa a "Minden rendben volt!+++++" szövegű pozitív értékelés.

A Vatera az aukció zárása után nem vett részt az adásvételben, ezért nem áll módjában véleményt formálni a történtekről és eldönteni az egyes felhasználók vélt vagy valós igazát.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Vicuska25
hozzászólás 2011-08-29 11:27
Létrehozva: #7395

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Köszönöm szépen a tanácsot!Meg akartam tenni azt is,most már nem várok vele...sajnálom ,hogy némely embernél ennyit ér a becsület mad.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-08-29 11:13
Létrehozva: #7396

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Vicuska25 @ 2011-08-29 11:01) *
Igen,ő az...a minősítést tényleg jóhiszeműen adtam neki,miután az árú megérkezett és épnek,jónak tűnt szerelés előtt...mivel én nem vagyok szakember nem tudhattam ránézésre milyen minőségű árút vettem meg tőle.Minősítéseit meg néztem ugyan,de mivel ezer fölötti eladása volt már jelentéktelennek gondoltam azt a 14 negát...hát belefutottam én is mellow.gif

Ja, bele. Talán Benz tud jobbat mondani.
Az értékelés módosítását kérheted a kapcsolatfelvételen keresztül, ennyit mindenképpen érdemes megtenni az utánad jövők érdekében.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Vicuska25
hozzászólás 2011-08-29 11:01
Létrehozva: #7397

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Igen,ő az...a minősítést tényleg jóhiszeműen adtam neki,miután az árú megérkezett és épnek,jónak tűnt szerelés előtt...mivel én nem vagyok szakember nem tudhattam ránézésre milyen minőségű árút vettem meg tőle.Minősítéseit meg néztem ugyan,de mivel ezer fölötti eladása volt már jelentéktelennek gondoltam azt a 14 negát...hát belefutottam én is mellow.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-08-29 10:51
Létrehozva: #7398

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Vicuska25 @ 2011-08-29 10:41) *
...elkapkodtam a minősítését is,bízva benne,hogy nem ver át,hiszen a jópár vaterázós éveim alatt még egyetlen egyszer nem botlottam bele ilyen eladóba(volna néhány keresetlen szép jellemzésem ezek után az eladóról...).Mit tehetek,kihez forduljak,hogy vissza kapjam tőle a pénzem?Láttam van már több negája is és szinte kivétel nélkül hasonló problémák vannak vele:nem reagál,telefonon nem érhető el,silány cuccok stb. és nem utolsó sorban,eléggé trágár módon kommunikál vevőkkel ha "ég a háza".Szeretném ha utána néznének ennek a felhasználónak!Köszönettel Vicuska! ui: Ne vásároljon tőle senki ha nem muszáj.... mad.gif

Érdemi választ majd Benz ad. Bennem viszont felmerült két kérdés.
1. Miért értékeltél előre, hiszen ezzel elismerted, hogy az üzlet jól sikerült.
2. Azt mondod, van jó pár negatív értékelése. Miért vásároltál tőle? Azt írod, hogy az értékelésekből kiderül, hogy nem kommunikatív, kétséges az áru minősége, és még goromba is. Miből gondoltad, hogy veled másképpen fog eljárni? Pont ezért van az egész értékelési rendszer.
Egyszerűen nem látok esélyt, hogy visszakapd a pénzedet, hacsak ő nem tér jobb belátásra. Hiszen az értékeléseddel nem azt fejezted ki, hogy valami nem stimmelt.
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=16756908
Ő az?

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2011-08-29 10:52

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Vicuska25
hozzászólás 2011-08-29 10:41
Létrehozva: #7399

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Tisztelt Vatera!6.20-án vásároltam egy kádtöltő csapot Arsavyn nevű eladótól.Ki is fizettem a vételárát ami majd 4000ft.Az eladó szimplán közölte velünk előtte,hogy egy másik fajtát fog küldeni,nem azt amit hirdet.Én ezt nem fogadtam el és vártam hátha lesz egy általam rendelt termék,ami kb.2 hét múlva meg is érkezett hozzám teszem hozzá elég silány minőségben,mert már szerelés alkalmával eltört(jelzem vízvezeték szerelő kötötte volna be,ha tudta volna).Írtam az eladónak,hogy mi a helyzet,hisz garit is is vállalt elvileg a csapra,azt írta kicseréli,de mondván hogy ilyen silány terméket kösz nem kérünk,utalja vissza a pénzünket,azóta sem reagált(sem telefonon nem érhető el,sem az emailre nem válaszol azóta).A használhatatlan árút visszaküldtük neki eléggé körülményes kommunikáció árán(mindenféle címeket írt hová küldjük vissza,de végülis megérkezett hozzá,mint kiderült...).Eddig türelmesen vártam hátha történik annyi email küldés után,de se pénz,se posztó...elkapkodtam a minősítését is,bízva benne,hogy nem ver át,hiszen a jópár vaterázós éveim alatt még egyetlen egyszer nem botlottam bele ilyen eladóba(volna néhány keresetlen szép jellemzésem ezek után az eladóról...).Mit tehetek,kihez forduljak,hogy vissza kapjam tőle a pénzem?Láttam van már több negája is és szinte kivétel nélkül hasonló problémák vannak vele:nem reagál,telefonon nem érhető el,silány cuccok stb. és nem utolsó sorban,eléggé trágár módon kommunikál vevőkkel ha "ég a háza".Szeretném ha utána néznének ennek a felhasználónak!Köszönettel Vicuska! ui: Ne vásároljon tőle senki ha nem muszáj.... mad.gif

A hozzászólást -Vicuska25- szerkesztette a következő időpontban: 2011-08-29 10:45

+Quote Post
guslof
hozzászólás 2011-08-29 10:34
Létrehozva: #7400

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-03-01 19:54
Azonosító: 1 030 828

IDÉZET(adamabel @ 2011-08-29 10:09) *
Kérném a Vatera segítségét.
...

Szia!

Az eladó:

Ui:

+Quote Post

1370 Oldal V  « < 368 369 370 371 372 > » 
Reply to this topicStart new topic
22 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (22 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2018-06-23 12:33