IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1324 Oldal V  « < 369 370 371 372 373 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
VateraBenz
hozzászólás 2011-05-17 08:37
Létrehozva: #7401

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(Andiniki73 @ 2011-05-17 08:25) *
Üdv!
Segitségre lenne szükségem,sürgösen.Egy felhasználóval nem tudok kapcsolatba lépni,a termék átutalta az első emailre,viszont többször kértem,a cimét,de nem irta meg.oszeres1 a felhasználó,a telefonszáma se létezik.Nem irom ki ,de a pesti körzet szám után 3nulla van,aztán még három szám,vagyis ezen a számon elöfizető nem kapcsolható!Licites temék volt,cimet a vaterától nem kaptam.A vevőtöl hiába kértem többször is,nem kaptam.A pénz a számlámon,nem tudom hova postázni.Mi van ilyenkor???A vatera valahogy nem tudja értesiteni a vevőt?Köszönöm.

Tisztelt Andiniki73!

Ha a leírtak szerint mindent megtett a kapcsolatfelvétel érdekében, akkor nincs további teendője.
Várjon és majd a vevő jelentkezik, ha szüksége van a kifizetett termékre.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu
Go to the top of the page

+Quote Post
Andiniki73
hozzászólás 2011-05-17 08:25
Létrehozva: #7402

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-26 10:40
Azonosító: 1 417 019

Üdv!
Segitségre lenne szükségem,sürgösen.Egy felhasználóval nem tudok kapcsolatba lépni,a termék átutalta az első emailre,viszont többször kértem,a cimét,de nem irta meg.oszeres1 a felhasználó,a telefonszáma se létezik.Nem irom ki ,de a pesti körzet szám után 3nulla van,aztán még három szám,vagyis ezen a számon elöfizető nem kapcsolható!Licites temék volt,cimet a vaterától nem kaptam.A vevőtöl hiába kértem többször is,nem kaptam.A pénz a számlámon,nem tudom hova postázni.Mi van ilyenkor???A vatera valahogy nem tudja értesiteni a vevőt?Köszönöm.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-05-16 19:21
Létrehozva: #7403

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(rozi99 @ 2011-05-13 18:49) *
Sziasztok! Sajnos ahogy telnek a napok, azt hiszem én is így jártam. Hétfőn utaltam a pénzt, szerdán írt utoljára, hogy nem
kapta még meg, azóta hiába írok neki, nem válaszol, a telefont nem veszi fel. Csak annyit tudok a lakhelyéről, hogy Baranya megye. Az értékelési lapján pedig az áll pirossal, hogy inaktív felhasználó (mikor leütöttem az árút ez még nem volt ott!). Honnan tudom meg, hogy hová valósi? Hogy tegyek így feljelentést?

Tisztelt rozi99!

A feljelentéshez elegendő a Vaterás felhasználónév és a kinyomtatott levelezésük + a terméklap.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-05-16 11:10
Létrehozva: #7404

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(pferde @ 2011-05-16 10:57) *
............. A gyógy-gyökér árát szépen le is beszélgettük.

Nem baj. Csak haladjanak előre a dolgok, és negatív ne legyen belőle... whistle.gif

laugh.gif
Én múltkor a vevőmnek magyaráztam (szintén csúcsidőben), hogyan keresse meg a cuccot, amit nem talál.
De ilyen szinten ám:
.... és most kattintson a részletes keresésre a narancssárga csíkban, ha ez megvan, akkor kijön egy oldal... felülre írja be, hogy tányér..... ok, akkor görgessen le, az adott eladó termékei között-nél írja be, hogy zejopy.... de, de ott van...... kicsit lejjebb.... nagyszerű, most kijöttek a tányérok....
Szóval ez sem volt semmi. biggrin.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
pferde
hozzászólás 2011-05-16 10:57
Létrehozva: #7405

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-01-17 19:54
Innen: Veszprém megye
Azonosító: 83 561

IDÉZET(zejopy @ 2011-05-16 10:00) *
(...) Próbáld a telefont, és kérdezd meg tőle, (...)

Már kétszer próbáltam (csúcsidőn kívül, mivel más szolgáltatónál van, így elég húzósak a percdíjaim), de nem vette fel.

Most felvette (csúcsidőben rolleyes.gif, - a gyermeke fél óráig kereste a házban, mire megtalálta anyát) és közölte, most utalt bankon keresztül (ami még sem okozott akkora nehézséget good.gif ), szóval kedvesen (és hosszan) ecsetelte a tényállást. A gyógy-gyökér árát szépen le is beszélgettük.

Nem baj. Csak haladjanak előre a dolgok, és negatív ne legyen belőle... whistle.gif

--------------------
Ha tudnám is, hogy holnap elpusztul a világ, még akkor is ültetnék ma egy almafát. - Ági

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-05-16 10:00
Létrehozva: #7406

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(pferde @ 2011-05-16 09:55) *
Kedves Eladótársaim, ilyenkor mitévő legyek, amikor e-mailes kapcsolattartási problémák miatt megakad az aukció?

http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=1455044647 (üzenőfal)

Jaj, nekem is volt egy ilyen, rettenetes volt. Végül nagy nehezen lezajlott.
Próbáld a telefont, és kérdezd meg tőle, hogy van-e szabad kapacitása, mert lehet, hogy azért nem fogad levelet, bár akkor vissza szokott jönni. És nézze meg a spam szűrőjét, hátha oda teszi a leveleidet.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
pferde
hozzászólás 2011-05-16 09:55
Létrehozva: #7407

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-01-17 19:54
Innen: Veszprém megye
Azonosító: 83 561

Kedves Eladótársaim, ilyenkor mitévő legyek, amikor e-mailes kapcsolattartási problémák miatt megakad az aukció?

http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=1455044647 (üzenőfal)

--------------------
Ha tudnám is, hogy holnap elpusztul a világ, még akkor is ültetnék ma egy almafát. - Ági

+Quote Post
Bigdept
hozzászólás 2011-05-14 23:33
Létrehozva: #7408

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-27 17:06
Azonosító: 964 053

IDÉZET(Friss11 @ 2011-05-14 20:00) *
http://allateledel.vatera.hu/kutyatartas/k...1455911162.html

Érdekes hirdetés, lásd a leírás szövegét.
felháborító hogy ez a szöveg szerepel a hirdetésben.

Hm. Valóban, Bár, az, hogy felvállalja, kicsit más fénybe is helyezi, nem? laugh1.gif

--------------------
Az összes kerti vetemények közül a kóbászt szeretem a legjobban!

+Quote Post
Friss11
hozzászólás 2011-05-14 20:00
Létrehozva: #7409

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-12 14:02
Azonosító: 170 007

http://allateledel.vatera.hu/kutyatartas/k...1455911162.html

Érdekes hirdetés, lásd a leírás szövegét.
felháborító hogy ez a szöveg szerepel a hirdetésben.

+Quote Post
rozi99
hozzászólás 2011-05-13 18:49
Létrehozva: #7410

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-05-13 18:38
Azonosító: 1 497 289

Sziasztok! Sajnos ahogy telnek a napok, azt hiszem én is így jártam. Hétfőn utaltam a pénzt, szerdán írt utoljára, hogy nem
kapta még meg, azóta hiába írok neki, nem válaszol, a telefont nem veszi fel. Csak annyit tudok a lakhelyéről, hogy Baranya megye. Az értékelési lapján pedig az áll pirossal, hogy inaktív felhasználó (mikor leütöttem az árút ez még nem volt ott!). Honnan tudom meg, hogy hová valósi? Hogy tegyek így feljelentést?

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-05-13 17:20
Létrehozva: #7411

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Chamea @ 2011-05-13 17:01) *
.........a javaslatom az, hogy mindig kérdezzék meg a feladás előtt, hogy hova küldhetik a csomagot, ...........

Nem javaslatot kért, hanem idejött, mert bepiszkolták a nevét és tisztára akarta mosni. Sikerült is neki.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Chamea
hozzászólás 2011-05-13 17:01
Létrehozva: #7412

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-12 23:20
Azonosító: 936 666

IDÉZET(zejopy @ 2011-05-12 13:55) *
Nem hiszem, hogy a postafiók gondot okozhat, de semmi sincs kizárva.
Az eladód ma belépett, tehát gépközelben van.
Írj egy udvarias levelet valamelyik termékéhez hogy nem tudod elérni, mit tegyél. Vigyázz, személyes adatot, elérhetőséget nem adhatsz meg a terméklapos levelezésben, még ebben az esetben sem.
Én így értem el egy teljesen korrekt partneremet a minap. Nem ment át a levelem, kínomban írtam neki.
Azért indulhatott újra az aukció, mert valószínű, hogy több van neki.

(VillámBenz. z.gif )

Köszönöm szépen a segítséfget, most összejött. Úgy látszik, hogy valami miatt az emailek nem mentek át, nem tudom miért. Ha majd megjött az eladó, akkor majd próbálom telefonon hívni.

@qkucs23 "A másik fél én vagyok:-) K Pál megveszi a terméket, J Z. nevében ír levelet, Gy F utal. A Vatera által kiküldött levélben a szállítási cím százhalombattai, megjegyzés nincsen. Utal, a közleményben sem jelzi, hogy más címre kéri a csomagot. Majd elkezd 10 nap múlva fenyegetőzni, hogy Ő Miskolcra kérte." : Sajnos nem tudom, hogy hogyan kell quotezni, úgyhogy így írom. Ha nálam leüt valaki valamit, pont ezért szoktam megkérdezni, hogy hova küldhetem a csomagot. Többször fordulhat elő olyan, hogy jön valakihez egy ismerős és 1 termékért nem szeretne 5 napot várni, míg a regisztráció "megerősödik" és "kölcsön kér" egy profilt. Azért írom így, hogy kölcsön kér, idézőjelben, mert ez úgy működik, hogy az ismerős nevében üti le a rokon az aukciót, viszont az ismerősnek kellene küldeni a csomagot. A további félreértések elkerülése érdekében a javaslatom az, hogy mindig kérdezzék meg a feladás előtt, hogy hova küldhetik a csomagot, sok kellemetlenség megelőzhető.

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2011-05-12 23:40
Létrehozva: #7413

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar/Győr
Azonosító: 156 696

IDÉZET(qkucs23 @ 2011-05-12 22:08) *
A másik fél én vagyok:-) K Pál megveszi a terméket, J Z. nevében ír levelet, Gy F utal. A Vatera által kiküldött levélben a szállítási cím százhalombattai, megjegyzés nincsen. Utal, a közleményben sem jelzi, hogy más címre kéri a csomagot. Majd elkezd 10 nap múlva fenyegetőzni, hogy Ő Miskolcra kérte.

Látom nem vagy kezdő, E-mail-ek megvannak, a terméklapos levelezésben is olvasható a "félreértés", szépen szedd össze, és küld el a kapcsolatfelvételre, ezek alapján simán törlik első negatívodat! Aztán felejtsd el!

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2011-05-12 23:12
Létrehozva: #7414

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar/Győr
Azonosító: 156 696

IDÉZET(qkucs23 @ 2011-05-12 22:08) *
A másik fél én vagyok:-)...
Jó ideje csinálom, visszajáró vevőim vannak, de az ilyenek után elmegy a kedvem. Becsületes vagyok, de még bizonygatni kell az igazamat, és fenyegetnek is!

Nyugalom, nyugalom, csak ránéztem kettőtök profiljára, és a tétel értékelésére, és 100% biztos vagyok, hogy a K vevőd feleslegesen és jogtalanul hőbörög nálad is, és főleg itt a fórumon. Egy ilyen "vevő" ne vegye már el a kedvedet!

A hozzászólást -svejku- szerkesztette a következő időpontban: 2011-05-12 23:13

+Quote Post
qkucs23
hozzászólás 2011-05-12 22:08
Létrehozva: #7415

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-19 19:04
Azonosító: 127 352

A másik fél én vagyok:-) K Pál megveszi a terméket, J Z. nevében ír levelet, Gy F utal. A Vatera által kiküldött levélben a szállítási cím százhalombattai, megjegyzés nincsen. Utal, a közleményben sem jelzi, hogy más címre kéri a csomagot. Majd elkezd 10 nap múlva fenyegetőzni, hogy Ő Miskolcra kérte. Amikor kérdeztem, hogy ki az a K Pál, válaszra sem méltat. Csalónak nevez, fenyegetőzik. Akik eddig máshova kérték, jelezték a megjegyzésbe, beírták az utalási közleménybe, és írtak emailt.Azt mondja, hogy Ő is írt levelet, és olyan nincsen, hogy nem kaptam meg! Hazudok! Hogy loptam volna el a pénzét, amikor feladóvevénnyel tudom bizonyítani, hogy feladtam egyből? Miért nem lehet a százhalombattai illetőt megkérdezni, hogy ott van-e a csomi?
És Nekem mi hasznom származott volna abból, hogy elküldöm egy a vatera által küldött rossz címre a csomit?
Még mindig azt nem értem, hogy ha nem is tudja ki az a K Pál, akkor hogy tudott a nevében licitálni?
Jó ideje csinálom, visszajáró vevőim vannak, de az ilyenek után elmegy a kedvem. Becsületes vagyok, de még bizonygatni kell az igazamat, és fenyegetnek is!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-05-12 21:20
Létrehozva: #7416

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(gorry67 @ 2011-05-12 21:15) *
qkucs23 "eladóról"
is megvan a véleményem.
Licitáltam-nyertem-kapcsolatot felvettem adatokat megadtam-utaltam és nézek a nagy semmibe.
Pénz ment áru az ablakba mert Ő nem kapta meg a postázási címet indoklással
az avonos hölgy levett vagy 3 ezerrel.Remélem gyógyszerre költi!
Meg mertem kérdezni mi van a vásárolt árummal,de letiltott kártalanítás címszó alatt nehogy
rontsam a 400-as pozitív imázsát.
A negatív ment,de ilyen összegnél a rendőrség körberöhög.
A vatera meg vonogatja a vállát.

Ha kettővel lejjebb görgetsz, van egy témához kapcsolódó moderátori hozzászólás.
A rendőrség nem röhög körbe, mert az a dolguk, hogy utána menjenek a dolgodnak.
Azon pontosan mit értesz, hogy a Vatera (nagy V, mert tulajdonnév) vonogatja a vállát? Szerinted mit kellene tenniük, ha te még a rendőrségre sem mész el?

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
gorry67
hozzászólás 2011-05-12 21:15
Létrehozva: #7417

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2011-03-26 09:02
Azonosító: 1 434 069

qkucs23 "eladóról"
is megvan a véleményem.
Licitáltam-nyertem-kapcsolatot felvettem adatokat megadtam-utaltam és nézek a nagy semmibe.
Pénz ment áru az ablakba mert Ő nem kapta meg a postázási címet indoklással
az avonos hölgy levett vagy 3 ezerrel.Remélem gyógyszerre költi!
Meg mertem kérdezni mi van a vásárolt árummal,de letiltott kártalanítás címszó alatt nehogy
rontsam a 400-as pozitív imázsát.
A negatív ment,de ilyen összegnél a rendőrség körberöhög.
A vatera meg vonogatja a vállát.

+Quote Post
Timejaaa
hozzászólás 2011-05-12 16:46
Létrehozva: #7418

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-05-12 10:38
Azonosító: 1 495 451

Nagyon köszönöm a segítőkész válaszát! Bár már most nem láttam eladó aukcióit de azért amig fent van az illetö vaterán én ova inteném a vásárlokat tölle amig nem tisztázodik az én és a másik két negativ értékelő helyzete! Örülök ha én is segitethettem ennyivel!

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-05-12 16:26) *
Tisztelt Timejaaa!

Amennyiben a vételárat Ön már átutalta és a partner nem küldi a terméket, nem ad hírt magáról, nem jelentkezik, hosszabb ideje nem érhető el, akkor értesítse az eladót, hogy ha ésszerű határidőn belül nem jelentkezik és nem rendezi az adásvételt, akkor Ön a rendőrségen tesz feljelentést.
A felszólítólevél sikertelensége esetén, javasoljuk, hogy a feljelentést valóban tegye meg! Mint megkárosított félnek a lakóhelye szerinti illetékes rendőrkapitányságon célszerű feljelenést tennie ismeretlen tettes ellen.
A feljelentéshez javasoljuk mellékelni nyomtatott formában a terméklapot, az illetővel folytatott levelezést és minden egyéb dokumentumot, amely az adásvétellel kapcsolatban az Ön rendelkezésére áll.
Amennyiben a feljelentés után elindítják a nyomozást, a nyomozóhatóság általában hivatalos megkereséssel fordul a Vaterához azért, hogy a nyomozás sikere érdekében szükséges és még hiányzó adatokat beszerezzék. Ilyen esetben a Vatera a lehető legteljesebb tájékoztatást

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-05-12 16:26
Létrehozva: #7419

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(Timejaaa @ 2011-05-12 16:23) *
Tisztelt Vaterás Közösség!

Nagy a gyanum hogy a stuppy35 nevü felhasználó csalo..ezt abbol szüröm le hogy rosz elérhetöséget adott meg már 1 hete elutaltam neki a vételárat a vatera felé se néz és a mainap jött 2 negativ hozzászolás amiben ugyanez a probléma merül föl. mit lehet ilyen esetben tenni? Számlaszáma neve megvan.

Tisztelt Timejaaa!

Amennyiben a vételárat Ön már átutalta és a partner nem küldi a terméket, nem ad hírt magáról, nem jelentkezik, hosszabb ideje nem érhető el, akkor értesítse az eladót, hogy ha ésszerű határidőn belül nem jelentkezik és nem rendezi az adásvételt, akkor Ön a rendőrségen tesz feljelentést.
A felszólítólevél sikertelensége esetén, javasoljuk, hogy a feljelentést valóban tegye meg! Mint megkárosított félnek a lakóhelye szerinti illetékes rendőrkapitányságon célszerű feljelenést tennie ismeretlen tettes ellen.
A feljelentéshez javasoljuk mellékelni nyomtatott formában a terméklapot, az illetővel folytatott levelezést és minden egyéb dokumentumot, amely az adásvétellel kapcsolatban az Ön rendelkezésére áll.
Amennyiben a feljelentés után elindítják a nyomozást, a nyomozóhatóság általában hivatalos megkereséssel fordul a Vaterához azért, hogy a nyomozás sikere érdekében szükséges és még hiányzó adatokat beszerezzék. Ilyen esetben a Vatera a lehető legteljesebb tájékoztatást

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Timejaaa
hozzászólás 2011-05-12 16:23
Létrehozva: #7420

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-05-12 10:38
Azonosító: 1 495 451

Tisztelt Vaterás Közösség!

Nagy a gyanum hogy a stuppy35 nevü felhasználó csalo..ezt abbol szüröm le hogy rosz elérhetöséget adott meg már 1 hete elutaltam neki a vételárat a vatera felé se néz és a mainap jött 2 negativ hozzászolás amiben ugyanez a probléma merül föl. mit lehet ilyen esetben tenni? Számlaszáma neve megvan.

+Quote Post

1324 Oldal V  « < 369 370 371 372 373 > » 
Reply to this topicStart new topic
17 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (17 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-09-02 08:48