IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1312 Oldal V  « < 404 405 406 407 408 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
Andiniki73
hozzászólás 2011-02-02 19:11
Létrehozva: #8101

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-26 10:40
Azonosító: 1 417 019

Üdv Mindenkinek!
Tanácsot ,illetve választ szeretnék kapni,egy ügyben,mert nekem ez magas......
2011-01-17-én egy felhasználó leütött egy termékemet(1435347008).Nagyon nehezen tudtuk felvenni a kapcsolatot,én többször kerestem mire ő 1x.
Nem tudom ki hogy van vele,de aki már 10napon tul nem ad jelet magárol,illetve nem válaszol,nem keres meg,a tapasztalatok alapján szerintem nem is érdekli az egész vásárlás.A vevőm megadta a cimét,hogy hova várja a csomagot,és miután rákérdeztem hogy aktuális-e még a vásárlás,ő felháborodva azt válaszolta,hogy ő már utalt,és azt nem érti miért nem érkezett meg a csomagja,pedig már várta nagyon.Én vissza irtam neki,hogy akkor nézzen utánna mert utalás még sehol nincs,elöre meg nem adom fel.Jött a válasz amit igazán nem értek,ezt irta:
"Tudomásom szerint én utaltam,de a netbankon utánna nézek.Viszont ha nem ment át az utalásom,akkor csak jövöhéten(vagyis a héten) hétfön vagy kedden tudok utalni,mert itt a faluba nincs bank,és be kell utaznom a városba,hogy feltöltsem a kártyám,és csak azután tudok a városbol utalni"
Ez kicsit magas nekem.....
Nem értem ezt a részét:ha van otthon net bankom,akkor minek kell bemennem a bankba hogy feltöltsem a kártyám???Az utalása továbbra se érkezett meg,hát még a hetet rávárom,és végeztem vele.Viszont kivel is?A vevőm egy pasi,és annak az ismerösének kell termékem.Most ha a csaj negativan áll a dolgokhoz,mert szerintem nem lesz belöle semmi,őt szerintem nem érdekli,hisz személy szerint nem őt értékellem,viszont a pasit meg ha lenegativozom,akkor nekem is kellemetlen,mert ő nem tehet róla.....)))
A csaj ismét nem válaszol,a pasit meg hiába hivogatom,azzal se érek el semmit.Ilyenkor mi a tehendő?
Go to the top of the page

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-02-02 18:39
Létrehozva: #8102

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(gabani @ 2011-02-02 13:43) *
Sajnos ebben az ügyben megszüntették a nyomozást...

Tisztelt gabani!

A leírtakkal legyen kedves Ügyfélszolgálatunkhoz fordulni a Kapcsolatfelvétel menüponton keresztül.

IDÉZET(Terike05 @ 2011-02-02 14:01) *
http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=1435073592
Ezt az aukció megnyerte,de nem volt jó a méret.....
...

Tisztelt Terike05!

Ezt már pár napja leírta és akkor felhívtuk a szíves figyelmét a szabálytalan aukciók megfelelő jelzési módjára:

Amennyiben szabálytalanságot észlel, a terméklapon a szabálytalan aukció szövegre kattintva vagy lejárt aukció esetén a kapcsolatfelvételen keresztül jelezze és a felelős kolléga indokolt, bizonyítható esetben megteszi a szükséges intézkedéseket.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
ktibor68
hozzászólás 2011-02-02 15:18
Létrehozva: #8103

Fórumozó

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2010-07-07 12:35
Azonosító: 1 249 027

IDÉZET(Terike05 @ 2011-02-02 14:01) *

http://divat-ruha.vatera.hu/noi_ruhazat/la...1438012688.html (Újra meghirdetve,és újra licitál)
Gondolom gyorsan nő a lába... smile.gif
http://www.vatera.hu/bor_csizma_forditott_...1438013237.html (Ennél az aukciónál is ugyan az a történet.)

Elnézést,ha rossz helyre írok.Terméklapon már több alkalommal jeleztem,de semmi nem történik.Érdemes lenne utána nézni "mindkét félnek"
Nagyon elégedettek egymással.smile.gif Szerintem itt önlicitálgatás ,vagy valami "hasonló "történik.Szinte minden aukciónál ugyan az a nyertes licitáló.

Igen ez volt múltkor is már , Benz ez tényleg nem jó így egyértelmű az önlicit

+Quote Post
Terike05
hozzászólás 2011-02-02 15:01
Létrehozva: #8104

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-04-22 18:34
Azonosító: 1 125 952

http://divat-ruha.vatera.hu/noi_ruhazat/la...1438012688.html (Újra meghirdetve,és újra licitál)
Gondolom gyorsan nő a lába... smile.gif
http://www.vatera.hu/bor_csizma_forditott_...1438013237.html (Ennél az aukciónál is ugyan az a történet.)

Elnézést,ha rossz helyre írok.Terméklapon már több alkalommal jeleztem,de semmi nem történik.Érdemes lenne utána nézni "mindkét félnek"
Nagyon elégedettek egymással.smile.gif Szerintem itt önlicitálgatás ,vagy valami "hasonló "történik.Szinte minden aukciónál ugyan az a nyertes licitáló.

+Quote Post
gabani
hozzászólás 2011-02-02 14:43
Létrehozva: #8105

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-26 11:58
Azonosító: 53 057

IDÉZET(VateraBenz @ 2009-12-23 10:03) *
Tisztelt Dom200sx!

Az eladót kizártuk, köszönjük a bejelentést.

Amennyiben a vételárat Ön már átutalta és a partner nem küldi a terméket, nem ad hírt magáról, nem jelentkezik, hosszabb ideje nem érhető el, akkor értesítse az eladót, hogy ha ésszerű határidőn belül nem jelentkezik és nem rendezi az adásvételt, akkor Ön a rendőrségen tesz feljelentést.
A felszólítólevél sikertelensége esetén, javasoljuk, hogy a feljelentést valóban tegye meg! Mint megkárosított félnek a lakóhelye szerinti illetékes rendőrkapitányságon célszerű feljelenést tennie ismeretlen tettes ellen.
A feljelentéshez javasoljuk mellékelni nyomtatott formában a terméklapot, az illetővel folytatott levelezést és minden egyéb dokumentumot, amely az adásvétellel kapcsolatban az Ön rendelkezésére áll.
Amennyiben a feljelentés után elindítják a nyomozást, a nyomozóhatóság általában hivatalos megkereséssel fordul a Vaterához azért, hogy a nyomozás sikere érdekében szükséges és még hiányzó adatokat beszerezzék. Ilyen esetben a Vatera a lehető legteljesebb tájékoztatást adja, hiszen a nyomozás eredményes lezárása és az elkövető kézre kerítése közös érdekünk.

Sajnos ebben az ügyben megszüntették a nyomozást, de nem hagyom annyiban.
Nem tudom kedves Vatera milyen tájékoztatást adott az ügyben a nyomozó hatóságoknak , de az ügyészség benyelte a csaló azon védekezését hogy nem ő volt, és elveszett a bankkártyája.
Hogy lett azonosítva akkor a felhasználó?
Kérem, amennyiben lehetséges, értesítsék a többi sértettet is, hogy Ők is kérjék a nyomozás ismételt elrendelését.
köszönöm.

+Quote Post
mandulaz
hozzászólás 2011-02-02 11:58
Létrehozva: #8106

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-03-28 21:12
Azonosító: 587 934

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-02-02 10:49) *
Tisztelt mandulaz!

Jutalékfizetési szempontból az eladó nyilatkozata a mérvadó. Ha ő azt jelöli be, hogy nem jött létre az adásvétel, akkor nem kell jutalékot fizetnie.

Amennyiben a vételárat Ön már átutalta és a partner nem küldi a terméket, nem ad hírt magáról, nem jelentkezik, hosszabb ideje nem érhető el, akkor értesítse az eladót, hogy ha ésszerű határidőn belül nem jelentkezik és nem rendezi az adásvételt, akkor Ön a rendőrségen tesz feljelentést.
A felszólítólevél sikertelensége esetén, javasoljuk, hogy a feljelentést valóban tegye meg! Mint megkárosított félnek a lakóhelye szerinti illetékes rendőrkapitányságon célszerű feljelenést tennie ismeretlen tettes ellen.
A feljelentéshez javasoljuk mellékelni nyomtatott formában a terméklapot, az illetővel folytatott levelezést és minden egyéb dokumentumot, amely az adásvétellel kapcsolatban az Ön rendelkezésére áll.
Amennyiben a feljelentés után elindítják a nyomozást, a nyomozóhatóság általában hivatalos megkereséssel fordul a Vaterához azért, hogy a nyomozás sikere érdekében szükséges és még hiányzó adatokat beszerezzék. Ilyen esetben a Vatera a lehető legteljesebb tájékoztatást adja, hiszen a nyomozás eredményes lezárása és az elkövető kézre kerítése közös érdekünk.

Köszi a gyors reakciót.
Meg is értem, csak akkor Ő egy rutinos felhasználó, mert 1 hónapja senkit nem értékelt és ma már inaktív is lett, úgyhogy szerintem nem is fog.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-02-02 11:50
Létrehozva: #8107

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(panzermayer @ 2011-02-02 10:44) *
Segítség!

Vettem egy laptopot egy 31 full pozitív értékeléses eladotól.
Múlthét kedden utaltam át a pénz 1-2 napos szállítást garantált.
Rendesen kommunikáltunk amíg a pénzemet elutaltam neki.
Azóta elvágtak minden kommunikációnkat a telefonját nem veszi fel e-mailekre nem válaszol.
Mit tegyek,menjek a rendőrségre????

http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=1438549573

Mégha egy nullás felhasználó csinálna ilyet de egy idestova 4 éve regisztrált 31 pozitív értékeléses 100%-os felhasználó????

Tisztelt panzermayer!

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2011-02-02 11:50
Létrehozva: #8108

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-17 12:23
Innen: Káosz birodalom
Azonosító: 171 419

IDÉZET(panzermayer @ 2011-02-02 10:44) *
Segítség!

Azóta elvágtak minden kommunikációnkat a telefonját nem veszi fel e-mailekre nem válaszol.

Mégha egy nullás felhasználó csinálna ilyet de egy idestova 4 éve regisztrált 31 pozitív értékeléses 100%-os felhasználó????

Vagy közjegyzőhöz. De előtte írj neki egy levelet, a levelet küldd el a biztonsag@vatera.com-ra is. A levélben tudasd vele, hogy 1 napja van hitelt érdemlően bizonyítania,hogy feladta a laptopot, ellenkező esetben elmész a rendőrségre csalás miatt feljelentést tenni és a közjegyzőnél megindíthatod az értékhatára miatt az azonnali eljárást,hogy visszakapd a pénzed.A közjegyző kikerüli a bírósági macerát és végrehajtónak is kiadhatja az ügyet. Konkrét információkért keress fel egy közjegyzőt!

--------------------
"Lemondtam a sexről, az italról és a hazardírozásról! Ez volt életem legszörnyűbb negyedórája"

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-02-02 11:49
Létrehozva: #8109

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(mandulaz @ 2011-02-02 10:37) *
Sziasztok !

Nem olvastam eddig a fórumot, így ha volt már erről szó, elnézést !
Van egy felhasználó aki többünket megkárosított, és szerintem még kap egy pár negatívot, mert sok megrendelése volt, Én ha bejelölöm, hogy nem jött létre az aukció akkor neki nem kell jutalékot fizetni ?? A pénzeket átvette, csak nem kaptuk meg a kifizetett terméket. Csak azért kérdezem mert jó lenne ha a Vatera ilyen esetekben szépen számlázna és behajtaná a jutalékot , legalább valaki eljárna vele szemben.

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=1039938
ablakmanufaktura a felhasználó

Köszi a hozzászólásokat!

Tisztelt mandulaz!

Jutalékfizetési szempontból az eladó nyilatkozata a mérvadó. Ha ő azt jelöli be, hogy nem jött létre az adásvétel, akkor nem kell jutalékot fizetnie.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
panzermayer
hozzászólás 2011-02-02 11:44
Létrehozva: #8110

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2010-10-26 21:59
Azonosító: 1 406 776

Segítség!

+Quote Post
mandulaz
hozzászólás 2011-02-02 11:37
Létrehozva: #8111

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-03-28 21:12
Azonosító: 587 934

Sziasztok !

Nem olvastam eddig a fórumot, így ha volt már erről szó, elnézést !
Van egy felhasználó aki többünket megkárosított, és szerintem még kap egy pár negatívot, mert sok megrendelése volt, Én ha bejelölöm, hogy nem jött létre az aukció akkor neki nem kell jutalékot fizetni ?? A pénzeket átvette, csak nem kaptuk meg a kifizetett terméket. Csak azért kérdezem mert jó lenne ha a Vatera ilyen esetekben szépen számlázna és behajtaná a jutalékot , legalább valaki eljárna vele szemben.

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=1039938
ablakmanufaktura a felhasználó

Köszi a hozzászólásokat!

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-02-02 08:57
Létrehozva: #8112

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(qqtyin @ 2011-02-01 23:58) *
Tisztelt VateraBenz!

Engem is rászedett csistvan82, de az említett körlevelet nem kaptam meg (spam-ok között sincs).
Kérem, hogy küldje el számomra, hogy felvehessem a kapcsolatot a többiekkel.
Előre is köszönöm!

Tisztelt qqtyin!

A leírtakkal legyen kedves Ügyfélszolgálatunkhoz fordulni a Kapcsolatfelvétel menüponton keresztül.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
qqtyin
hozzászólás 2011-02-02 00:58
Létrehozva: #8113

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2007-10-01 21:59
Azonosító: 28 496

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-01-31 20:13) *
Nincs ilyen nevű felhasználó!
csistvan82 ügyében az összes károsulthoz eljuttattuk az egyik érintett körlevelét és elérhetőségeit.
Az abban leírtak alapján létrejöhet az összefogás, így itt a fórumon nincs további teendő és új károsultak sem fognak jelentkezni.

Tisztelt VateraBenz!

Engem is rászedett csistvan82, de az említett körlevelet nem kaptam meg (spam-ok között sincs).
Kérem, hogy küldje el számomra, hogy felvehessem a kapcsolatot a többiekkel.
Előre is köszönöm!

A hozzászólást -qqtyin- szerkesztette a következő időpontban: 2011-02-02 00:58

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-02-01 22:44
Létrehozva: #8114

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(bagi83 @ 2011-02-01 21:38) *
Üdv.
Szerintem tegye mindenki a helyére,ha akarja :-/

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=1425534

A felhasználót kizártuk.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
bagi83
hozzászólás 2011-02-01 22:38
Létrehozva: #8115

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-08-04 22:48
Azonosító: 1 291 489

Üdv.
Szerintem tegye mindenki a helyére,ha akarja :-/

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=1425534

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2011-02-01 19:12
Létrehozva: #8116

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-17 12:23
Innen: Káosz birodalom
Azonosító: 171 419

IDÉZET(evaadrienn @ 2011-02-01 17:54) *
Sziasztok!

Van egy újonnan regisztrált felhasználó. xxland a neve, többféle jelmezt árul. A múlt héten kérdeztem tőle, méreteket kértem, nem reagált. A terméket így más elvitte. Tetszik más jelmeze is, így ismét kértem tőle méreteket-udvariasan. Erre sem reagált, holott belép. Megnéztem és a termék adatlapjáról kitörli a kérdésemet. Most írtam neki ismét, de szerintem ezt is válasz nélkül kitörli.
Ez így normális?
Tényleg szerettem volna tőle vásárolni, ám így már a hátam közepére nem kívánom, csak dühítő, hogy van, akit kitüntet a figyelmével, van, akit nem.

Szia!

Hagyd a szöszbe az ilyet! Aki így áll hozzá a dolgokhoz, annak vélhetőleg a kiszolgálással és/vagy a termékével is zűr van.
smiley-shocked028.gif Jól kupán kéne vágni az ilyet,hogy észhez térjen...
Biztos más is árul jelmezeket, nézz körbe! rolleyes.gif

--------------------
"Lemondtam a sexről, az italról és a hazardírozásról! Ez volt életem legszörnyűbb negyedórája"

+Quote Post
evaadrienn
hozzászólás 2011-02-01 18:54
Létrehozva: #8117

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-08-12 17:41
Azonosító: 1 303 426

Sziasztok!

Van egy újonnan regisztrált felhasználó. xxland a neve, többféle jelmezt árul. A múlt héten kérdeztem tőle, méreteket kértem, nem reagált. A terméket így más elvitte. Tetszik más jelmeze is, így ismét kértem tőle méreteket-udvariasan. Erre sem reagált, holott belép. Megnéztem és a termék adatlapjáról kitörli a kérdésemet. Most írtam neki ismét, de szerintem ezt is válasz nélkül kitörli.
Ez így normális?
Tényleg szerettem volna tőle vásárolni, ám így már a hátam közepére nem kívánom, csak dühítő, hogy van, akit kitüntet a figyelmével, van, akit nem.

A hozzászólást -evaadrienn- szerkesztette a következő időpontban: 2011-02-01 18:55

+Quote Post
nev001
hozzászólás 2011-02-01 13:46
Létrehozva: #8118

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-03-02 13:56
Azonosító: 1 032 186

Igen kaptam!De utközben hivott az ember és mota, hogy holnap elutalja a pénzt és a postaköltséget.Mert montam neki, hogy nekem nem ér rá.Elkészitettem a dj cd lejátszoról a 3. videót, hogy möködik!Nem nagyon akarja elhinni a müködését igy probálom bebizonyitani.Csak az értékelésben nem tudom hova sorolni.Valami tanács?Vagy ha nem utal?Csak igérget?Egyenlöre várok 1 vagy 2 napot.De irom is neki azt a tényt, hogy 1 vagy 2 napot tudok várni az átutalásra és ha nem jön akkor megy a minusz.Ez igy korrekt?Várom a választ és a segitséget mert akkor ugy küldöm a videót és a mellékelt szöveget. smile.gif

A hozzászólást -nev001- szerkesztette a következő időpontban: 2011-02-01 13:50

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-02-01 11:47
Létrehozva: #8119

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(nev001 @ 2011-02-01 09:16) *
Elkültem neki a felszólitást! + arra az e-mail cimre is amire igen tisztelt kolléga irt.

És kaptál hosszú számsoros visszaigazoló levelet, ami azzal kezdődik, hogy ezt a levelet nem olvasták el?

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
nev001
hozzászólás 2011-02-01 10:16
Létrehozva: #8120

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-03-02 13:56
Azonosító: 1 032 186

Elkültem neki a felszólitást! + arra az e-mail cimre is amire igen tisztelt kolléga irt.

+Quote Post

1312 Oldal V  « < 404 405 406 407 408 > » 
Reply to this topicStart new topic
3 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (3 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-04-20 00:11