IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1338 Oldal V  « < 436 437 438 439 440 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
apuska2
hozzászólás 2011-01-20 11:00
Létrehozva: #8741

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-07-08 12:59
Azonosító: 16 045

Megint egy ilyen és megint csak Profi eladoktól "vásárolt"...

IDÉZET(tutimka @ 2011-01-20 09:22) *
Kedves Vatera,

nem lehetne valamit tenni, hogy ne lehessen kijátszani a regisztrációt és CSAK valós adatokat lehessen megadni? Tudom, hogy nehéz az internet névtelensége miatt, de bosszantó, pláne, ha ártó szándékkal regisztrál valaki.
Például ennek a delikvensnek mi lehetett a célja?:
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=1776610

Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-01-20 10:25
Létrehozva: #8742

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(tutimka @ 2011-01-20 09:22) *
Kedves Vatera,

nem lehetne valamit tenni, hogy ne lehessen kijátszani a regisztrációt és CSAK valós adatokat lehessen megadni? Tudom, hogy nehéz az internet névtelensége miatt, de bosszantó, pláne, ha ártó szándékkal regisztrál valaki.

laugh.gif laugh.gif
Van benne egy pozitív középtájon, csúúúúcs:
Pozitív vélemény: Vásárol ezt-azt a jobbnál-jobb termékeim közül, aztán eltűnik! Még ilyet?!?!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt még nem készített visszajelzést az adásvételről.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
tutimka
hozzászólás 2011-01-20 10:22
Létrehozva: #8743

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-05-15 15:36
Azonosító: 641 094

Kedves Vatera,

+Quote Post
Viktor Fakopáncs
hozzászólás 2011-01-20 10:12
Létrehozva: #8744

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-21 20:48
Azonosító: 1 373

Tisztelt Vatera!

Az utóbbi időben egyre többször fordul elő hogy valaki licitál, majd közli hogy a terméket mégsem kívánja átvenni (szabályzat, Ptk. ellenére).
Kérem hogy szigorítsanak a szabályokon és azok betarttatásán, mert a szabályzat a GYAKORLATBAN nem sokat használ, a Ptk. meg ugye eleve komolytalan, mert hát ki fog néhány 10E Forintért a rendőrségre/bíróságra rohangálni. Tisztában vagyok vele hogy az oldalról való kizárást ill. a felhasználók korlátozását (Pl.: az elmaradó díjak, az oldal hírnevének csorbulása és a sok adminisztráció miatt) igyekszenek elkerülni, de valamit mégis tenni kellene.

Köszönettel:
VF

A hozzászólást -Viktor Fakopáncs- szerkesztette a következő időpontban: 2011-01-20 10:15

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-01-19 21:49
Létrehozva: #8745

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(mvector @ 2011-01-19 20:40) *
Erről mi a véleményetek - egy üzenet váltásom?
Szerintetek???
Még annyit hozzáfűznék, hogy már 2x is volt fenn ezelőtt a termék így 6.000 kikiáltási árral és nem vitték el...

Tisztelt mvector!

Mi a különleges vagy érdekes ebben az üzenetváltásban?
Legközelebb legyen kedves tartózkodni a felesleges sorközök tömeges beszúrásától.
Köszönjük.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
mvector
hozzászólás 2011-01-19 21:40
Létrehozva: #8746

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2007-05-27 22:32
Azonosító: 11 816

Erről mi a véleményetek - egy üzenet váltásom?
Szerintetek???

IDÉZET
Tisztelt mindenelado123!

Kikiáltási árat esetleg átrakná fix-re? És ptkg. beleférne?

üdv
- mvector

Tisztelt mvector!
A fix ar mehet, de a 750ft postakoltseg magat terheli.
Üdv. Andrea
- mindenelado123

Tisztelt mindenelado123!

Rendben! Akkor kérem rakja át fixre!

üdv
- mvector

Tisztelt mvector!
megtorten. Varom a licitjet!
Üdv. Andrea
- mindenelado123

Tisztelt mindenelado123!

Köszönöm! Időközben találtam egy másik potenciális darabot... Azt 4.000 Ft-ért árulják (dobozostul - autós töltő, hálózati töltő, külső antenna)!
Ehhez szintén jár autós töltő, hálózati töltő...? Külső antenna csatlakoztatható rá? Akku cserélhető? Illetve biztos, hogy ez a 6.000 + ptkg. az utolsó ár?

üdv
- mvector

Tisztelt mvector!
Örülünk, hogy megtalalta. Jo vasarlast.
Üdv. Andrea
- mindenelado123

Még csak annyit, hogy ez nagyon NEM volt korrekt!
Nagy NEGATIV!
- mindenelado123

Tisztelt mindenelado123!

Nem korrekt??? Hát nem tudom... én már több mint 4 éve vagyok tag a vaterán, míg ön 5 hónapja! Érdeklődöm a termékéről, hogy később ne legyen probléma! Csak pozitív értékeléseim vannak, több mint 200 adásvételből kapcsolódóan! És nem tudom miből veszi, hogy az adott másik 4.000 Ft-os darabot már megvettem, mivel semmi ilyet nem írtam!
Esetleg ha a kérdésre válaszolna és nem állítana be engemet inkorrektnek jogtalanul, akkor talán megis venném az ön termékét bár tény az is, hogy azonos paraméterű terméket találtam olcsóbban!

üdv
- mvector

Még annyit hozzáfűznék, hogy már 2x is volt fenn ezelőtt a termék így 6.000 kikiáltási árral és nem vitték el...

A hozzászólást -mvector- szerkesztette a következő időpontban: 2011-01-19 21:41

+Quote Post
nferi90
hozzászólás 2011-01-19 20:20
Létrehozva: #8747

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-31 23:31
Azonosító: 971 588

IDÉZET(busman114 @ 2011-01-15 21:27) *
Tisztelt nferi90! Valamiért nem tetszettél neki, ennyi. A stílusod, vagy a szavak amivel noszogattad, nem tudom. Az biztos hogy ö tényleg korrekt eladó, 1 negája van, az ia olyantól, aki azóta inaktív és 3 negája van. Mind a három azért mert átvert valakit. És most ne azt a nevet nézd akiével licitált, hanem az egyik értékelésben benne van hogy ki az a hölgy valójában. Nem vagyunk egyformák, én sem szeretem a zárt aukciót,de az eladónak ez szíve joga. Lehet hogy jósnővel vizsgáltatja meg a nickeket, de az értékelései alapján színtiszta pozitív.

Tisztelt busman114! Igen, látom, hogy kivételes korrekt eladónak tűnik, pont ezért nem értettem a reakcióját. Kevés az értékelésem az igaz, de egy 2 értékelésű vaterásnak adta el, szóval ez sem lehetett baj. A jósnő tettszett. Azóta sikerült vennem ilyen típusú telefont, amint leütöttem, másnap el is lett intézve személyesen az átvétel.

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2011-01-19 19:43
Létrehozva: #8748

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-17 12:23
Innen: Káosz birodalom
Azonosító: 171 419

IDÉZET(busman114 @ 2011-01-19 18:33) *
Mellesleg, ha figyelmezteted, hogy az új olcsóbb, még ő van felháborodva,pedig ilyenkor szoktam neki egy ajánlatot tenni, hogy kevesebbért viszont érdekelne, nem adja, inkább felteszi még 50-szer.Ezért van valószínűleg az 5Ft-os feltöltési díj. Én ezt meg is értem a Vatera részéről, mert vannak olyan termékek, amit a büdös életben nem lehet el adni 20%-al drágábban a bolti ártól, kivéve ha valaki arra sem képes, hogy körülnézzen néhány webáruházban. Egyébként az ilyen eladók fogják okozni egyszer a vatera halálát, ha ez bekövetkezik. Csak magamból indulok ki, hogy többet panaszkodok már a fórumon, mint böngészek az aukciós oldalak közt. De ahogy megyek terméklapról terméklapra, felidegesítem magam hogy, hogyan nézhetik néhányan ennyire hülyének a vásárlókat?

Figyelmeztetni nem túl tanácsos, gondolom ő is teljesen tisztában van vele, hogy drágább. Így viszont ronthatod az üzletét ez akármennyire is zavar, nem teheted meg.
Egyszerűen túl kell lépni rajta és kész, ha zavar. Néha ugyan nem könnyű, de nem szólhatunk bele.

rolleyes.gif rolleyes.gif

Ne erre hegyezd ki magad amikor terméklapot nézegetsz, nem tudod megváltoztatni! rolleyes.gif

Azt viszont nem értettem,hogy miért okozná ez a vatera halálát, mármint az ilyen ügyletek?

--------------------
"Lemondtam a sexről, az italról és a hazardírozásról! Ez volt életem legszörnyűbb negyedórája"

+Quote Post
busman114
hozzászólás 2011-01-19 19:33
Létrehozva: #8749

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-02-07 22:11
Azonosító: 464 234

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2011-01-19 17:03) *
És igazad van, van itt bőven olyan termék, ami itt drágább,mint boltban.Ez előfordul. Aki nem néz körül alaposan,bizony drágán vásárolhat. van itt azért bőven viszont sok olyan dolog is ami jelentősen olcsóbb a bolti áraknál.

Mellesleg, ha figyelmezteted, hogy az új olcsóbb, még ő van felháborodva,pedig ilyenkor szoktam neki egy ajánlatot tenni, hogy kevesebbért viszont érdekelne, nem adja, inkább felteszi még 50-szer.Ezért van valószínűleg az 5Ft-os feltöltési díj. Én ezt meg is értem a Vatera részéről, mert vannak olyan termékek, amit a büdös életben nem lehet el adni 20%-al drágábban a bolti ártól, kivéve ha valaki arra sem képes, hogy körülnézzen néhány webáruházban. Egyébként az ilyen eladók fogják okozni egyszer a vatera halálát, ha ez bekövetkezik. Csak magamból indulok ki, hogy többet panaszkodok már a fórumon, mint böngészek az aukciós oldalak közt. De ahogy megyek terméklapról terméklapra, felidegesítem magam hogy, hogyan nézhetik néhányan ennyire hülyének a vásárlókat?

+Quote Post
tomari
hozzászólás 2011-01-19 18:47
Létrehozva: #8750

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-24 19:55
Azonosító: 1 941

IDÉZET(zejopy @ 2011-01-19 12:59) *
Ám legyen. rolleyes.gif Tehát nem volt cinikus, hanem csak indulatos. thank_you.gif
Viszont irritálót határozottan a saját nézőpontomból írtam, amit érzékeltettem is a "számomra" szóval. smile.gif

thank_you.gif

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2011-01-19 18:03
Létrehozva: #8751

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(busman114 @ 2011-01-19 16:47) *
Pont ez a lényeg, ha valamit eladsz, főleg 1Ft-ért, akkor azért adod, mert neked nincs rá szükséged, de másnak még lehet, akár 1Ft-ért akár 100Ft-ért, de egy jelképes összegért, ha valaki ,ebből nyerészkedik, az szegénységi bizonyítvány. Szerintem. A bolt az rossz példa, mert, kellemetlen lenne mindent beszerzési áron megvenni úgy hogy kilómétereket kéne autóznunk érte. A bolt azért van hogy mindent egy helyen megvegyél. Persze megvan rajta a haszon is, de különben ki csinálná?

Értelek én, de itt nem eladod 1 ft-ért, hanem felteszed egy forintra és szépen licitálnak rá. Zömmel persze a nyerészkedők, hisz mindenki 1 ft-ért szeretné valójában megkaparintani.....
Ha valóban rászorulónak szeretnéd adni, tényleg a védőnő a legjobb megoldás.
Itt kereskedés folyik, hol etikus,hol nem.
És igazad van, van itt bőven olyan termék, ami itt drágább,mint boltban.Ez előfordul. Aki nem néz körül alaposan,bizony drágán vásárolhat. van itt azért bőven viszont sok olyan dolog is ami jelentősen olcsóbb a bolti áraknál.
Rászoruló a vaterán? Nem tudom. Akinek van gépe és fent tud tartani internet előfizetést, annyira nem lehet rászoruló, hogy 1 ft-on kelljen neki ruha...
Ez kicsit olyan amikor látom sírni az embereket a tv-ben,hogy nincs lóvé nincs lóvé, de a cigi lóg a szájában ezerrel...persze ez más téma már... rolleyes.gif

--------------------
"Lemondtam a sexről, az italról és a hazardírozásról! Ez volt életem legszörnyűbb negyedórája"

+Quote Post
busman114
hozzászólás 2011-01-19 17:47
Létrehozva: #8752

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2011-01-19 15:41) *
Én nem tartom ezt problémának. Miért ne tehetné? Kifizette, onnantól kezdve jogilag az övé, azt csinál vele amit akar.
Nem nyerészkedésnek, hanem kereskedelemnek hívom. Megveszi, ráteszi a maga elképzelt hasznát és valaki megveszi. Ennyi.Nem több.

A boltos is megveszi a kiflit x forintért,eladja y forintért és a pék aki ezt tudja és látja, nem kesereg,hogy ő is eladhatta volna akár annyiért is amennyiért a boltos.... rolleyes.gif

Pont ez a lényeg, ha valamit eladsz, főleg 1Ft-ért, akkor azért adod, mert neked nincs rá szükséged, de másnak még lehet, akár 1Ft-ért akár 100Ft-ért, de egy jelképes összegért, ha valaki ,ebből nyerészkedik, az szegénységi bizonyítvány. Szerintem. A bolt az rossz példa, mert, kellemetlen lenne mindent beszerzési áron megvenni úgy hogy kilómétereket kéne autóznunk érte. A bolt azért van hogy mindent egy helyen megvegyél. Persze megvan rajta a haszon is, de különben ki csinálná?

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2011-01-19 16:41
Létrehozva: #8753

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Koriander87 @ 2011-01-18 21:09) *
Kissé gyanakodtam egy vevőre, aki több 1 Ft-os aukciómat is leütötte. És a gyanúm beigazolódott: továbbértékesíti a termékeimet, ráadásul a legpofátlanabb módon, tegnap adtam át neki a termékeket, és az egyiket ma már fel is töltötte. Gyanítom, az elsőt követi a többi. Grrrrr.... Nem ütközik ez valami szabályba? Vagy egyszerűen csak nem elegáns?

A neve nim471

Én nem tartom ezt problémának. Miért ne tehetné? Kifizette, onnantól kezdve jogilag az övé, azt csinál vele amit akar.
Nem nyerészkedésnek, hanem kereskedelemnek hívom. Megveszi, ráteszi a maga elképzelt hasznát és valaki megveszi. Ennyi.Nem több.

A boltos is megveszi a kiflit x forintért,eladja y forintért és a pék aki ezt tudja és látja, nem kesereg,hogy ő is eladhatta volna akár annyiért is amennyiért a boltos.... rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post
busman114
hozzászólás 2011-01-19 16:28
Létrehozva: #8754

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Koriander87 @ 2011-01-18 21:09) *
Kissé gyanakodtam egy vevőre, aki több 1 Ft-os aukciómat is leütötte. És a gyanúm beigazolódott: továbbértékesíti a termékeimet, ráadásul a legpofátlanabb módon, tegnap adtam át neki a termékeket, és az egyiket ma már fel is töltötte. Gyanítom, az elsőt követi a többi. Grrrrr.... Nem ütközik ez valami szabályba? Vagy egyszerűen csak nem elegáns?

Én átérzem, a feleségem is vaterázik, és ő szokott is aukciót indítani a saját nevével. 3 gyerekünk van, és ahogy kinővik a ruháikat azokat szívesen felraknánk 1Ft-ért csak vigyék. Azért nem tesszük fel, mert úgyis egy ilyen nyerészkedő valaki fogja leütni. Sajnos sok eladó nem úgy gondolkozik ahogy te,/Amire nekem már nincs szükségem, az másnak még jól jöhet/, hanem ha megunnak valamit, azt is a lehető legmagasabb áron próbálják eladni. Ami nem lenne baj, csak mostanában nézem a digitális fényképezőket, és sokan DRÁGÁBBAN adják mint a bolti ára jelenleg garanciával. Sajnos ez a jó MAGYAR mentalitás megmaradt a múltból. Az a baj hogy van egy réteg, /aki vagy nem akar,vagy nem tud/ utána nézni máshol is. Én rendszeresen úgy csinálom ha kinézek valamit akkor, a tipust beütöm a keresőbe, és jön is a döbbenet hogy újként olcsóbban megkapom ingyenes utánvétes házhoz szállítással.Szóval csak annyit hogy az ilyen termékeket, amik nekem már nem kellenek/pl gyerekruhák/ inkább elajándékozom. Rajtam ne nyerészkedjen senki, inkább beviszem a védőnőnek ő tudja, ki szorul rá.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-01-19 13:59
Létrehozva: #8755

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(tomari @ 2011-01-19 12:49) *
Kedves zejopy!

Én cinikus meg irritáló? Hm... nem bánnám ha egy kicsit átfogalmazná ezt, pl. kicsit indulatos, mérges, kiakadt, stb. Olyan sok kifejezést ismer a magyar nyelv, nem kell mindjárt ajtóstól le cinikusozni másokat. Ezt az Ön tiszteletbeli fórumos tapasztalata mellett elvárná az ember, valamint elhiheti nem lesz senki szemében kisebb e miatt ha finomabban fogalmaz. Amúgy nem haragszom, bár nem örülök ha le cinikusoznak.
rolleyes.gif
Minden jót Önnek tomari

Ám legyen. rolleyes.gif Tehát nem volt cinikus, hanem csak indulatos. thank_you.gif
Viszont irritálót határozottan a saját nézőpontomból írtam, amit érzékeltettem is a "számomra" szóval. smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
tomari
hozzászólás 2011-01-19 13:49
Létrehozva: #8756

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-24 19:55
Azonosító: 1 941

IDÉZET(zejopy @ 2011-01-19 08:11) *
Ez az oldal arra is jó. De arra is, hogy keressünk. Egy időben volt egy állandó vásárlóm, nem kedveltem egyébként, de sokat tanultam tőle, aki megvette az én áruimat, aztán többszöröséért továbbadta. Először kiakadtam én is, megkérdeztem a többieket itt a fórumon, és ők körberöhögtek. Rosszul esett, de el kellett gondolkodnom a dolgon és rájöttem, hogy nincs igazam ebben a kérdésben. Megvette, azt csinál vele, amit akar. smile.gif Ilyen egyszerű.
Különös, hogy a postodat én egyáltalán nem éreztem bántónak, vagy sértőnek. Inkább a tapasztalatlanságod jött le belőle, azzal pedig nincsen semmi baj szerintem. Inkább tomari hozzászólása volt számomra irritáló, mert régi Vaterás, a tapasztaltságát nem arra kellene használnia, hogy másokról cinikusan nyilatkozik.

( rolleyes.gif Kedves Benz, ha úgy érzi, hogy a megnyilvánulásom személyeskedő, elnézést, nem annak szántam, és persze nyugodtan törölje bármelyiket. thank_you.gif )

Kedves zejopy!

Én cinikus meg irritáló? Hm... nem bánnám ha egy kicsit átfogalmazná ezt, pl. kicsit indulatos, mérges, kiakadt, stb. Olyan sok kifejezést ismer a magyar nyelv, nem kell mindjárt ajtóstól le cinikusozni másokat. Ezt az Ön tiszteletbeli fórumos tapasztalata mellett elvárná az ember, valamint elhiheti nem lesz senki szemében kisebb e miatt ha finomabban fogalmaz. Amúgy nem haragszom, bár nem örülök ha le cinikusoznak.
rolleyes.gif
Minden jót Önnek tomari

IDÉZET(Koriander87 @ 2011-01-19 08:48) *
Köszönöm a segítő jellegű válaszodat. Igen, a tapasztalatlanság a jó szó. smile.gif De tomarinak meg abban volt igaza, hogy először kérdezhettem volna, és nem kellett volna nevet említenem.

Kedves Koriander87!

Ugye most már másképpen látja a dolgokat. Kívánok Önnek sikeres eladásokat és jó egészséget a kisfiának is.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-01-19 10:03
Létrehozva: #8757

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Koriander87 @ 2011-01-19 08:48) *
Köszönöm a segítő jellegű válaszodat. Igen, a tapasztalatlanság a jó szó. smile.gif De tomarinak meg abban volt igaza, hogy először kérdezhettem volna, és nem kellett volna nevet említenem.

Persze, először nem baj, ha kérdez az ember. smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Koriander87
hozzászólás 2011-01-19 09:48
Létrehozva: #8758

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-17 15:26
Azonosító: 1 415 535

IDÉZET(zejopy @ 2011-01-19 08:11) *
Ez az oldal arra is jó. De arra is, hogy keressünk. Egy időben volt egy állandó vásárlóm, nem kedveltem egyébként, de sokat tanultam tőle, aki megvette az én áruimat, aztán többszöröséért továbbadta. Először kiakadtam én is, megkérdeztem a többieket itt a fórumon, és ők körberöhögtek. Rosszul esett, de el kellett gondolkodnom a dolgon és rájöttem, hogy nincs igazam ebben a kérdésben. Megvette, azt csinál vele, amit akar. smile.gif Ilyen egyszerű.
Különös, hogy a postodat én egyáltalán nem éreztem bántónak, vagy sértőnek. Inkább a tapasztalatlanságod jött le belőle, azzal pedig nincsen semmi baj szerintem. Inkább tomari hozzászólása volt számomra irritáló, mert régi Vaterás, a tapasztaltságát nem arra kellene használnia, hogy másokról cinikusan nyilatkozik.

( rolleyes.gif Kedves Benz, ha úgy érzi, hogy a megnyilvánulásom személyeskedő, elnézést, nem annak szántam, és persze nyugodtan törölje bármelyiket. thank_you.gif )

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-01-19 09:11
Létrehozva: #8759

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Koriander87 @ 2011-01-19 07:58) *
Kedves hozzászólók! Köszönöm mindenkinek a véleményt, elismerem, hogy első dühömben írtam a bejegyzést, és nem fogalmaztam valami finoman. Ha az ilyen viszonteladás elfogadott gyakorlat, elfogadom, ez volt nekem a tanulópénz. Naiv voltam, mert én csak saját felhasználásra vásárolok, és legfeljebb azt adom tovább, amit kisfiam kinőtt.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2011-01-19 09:13

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Koriander87
hozzászólás 2011-01-19 08:58
Létrehozva: #8760

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-17 15:26
Azonosító: 1 415 535

Kedves hozzászólók! Köszönöm mindenkinek a véleményt, elismerem, hogy első dühömben írtam a bejegyzést, és nem fogalmaztam valami finoman. Ha az ilyen viszonteladás elfogadott gyakorlat, elfogadom, ez volt nekem a tanulópénz. Naiv voltam, mert én csak saját felhasználásra vásárolok, és legfeljebb azt adom tovább, amit kisfiam kinőtt.

+Quote Post

1338 Oldal V  « < 436 437 438 439 440 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2015-04-25 21:47