IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1348 Oldal V  « < 437 438 439 440 441 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Problémás Felhasználók
kmisi07
hozzászólás 2011-02-08 22:31
Létrehozva: #8761

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-12 07:26
Azonosító: 1 413 643

MMGSMSHOP(77) felhívnám figyelmeteket az úri emberre mivel 66000 ft-os aukciót 6600 ft fixre teszi és és mindegyik aukciójáról lemarad egy 0 szóval ő nagy jutalék kijátszó,de látom már inaktív nem tudom,hogy pont ezen dolgok miatt ?

végig néztem az eladásait és ott szúrt szemet a dolog
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-02-08 22:06
Létrehozva: #8762

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 15:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(taas @ 2011-02-08 21:58) *
Még egy aprócska szösszenet... Egyszer négy antik kalapomra licitált egy ügyvédnő (mert ezen státusza rögtön kiderült, természetesen). Végül a négyből csak kettőt vett meg, nem értette, mi az az előre utalás, ő is valamit az utánvétről motyogott, de nem nagyon volt tisztában a posta logisztikai funkcióival, és bár hallatlanul felfuvalkodott volt a hölgy, és az e-mail írás sem ment zökkenőmentesen, végül is átnyomtam, hogy utaljon. El is küldtem a kalapokat, majd jó 2 hónap múlva az alábbi értékelést kaptam - bizonyságul, hogy ennyi idő alatt sem esett le a piactér működésének lényege, még ami az értékeléseket illeti, az sem:

Pozitív vélemény: Már legalább ötször értékeltem

Hát, a dr. előtag nem kötelez semmire, de ez azért sok...:-)

laugh.gif A dr. előjel mindig rossz ómen. Nekem velük van a legtöbb bajom. Ha meglátom, hogy dr., már fogom a fejemet.
(Különben nekem is van a családban dr., de az teljesen normális.... vagy én vagyok elfogult. mosking.gif )

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
taas
hozzászólás 2011-02-08 21:58
Létrehozva: #8763

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-09-21 17:01
Azonosító: 193 414

Még egy aprócska szösszenet... Egyszer négy antik kalapomra licitált egy ügyvédnő (mert ezen státusza rögtön kiderült, természetesen). Végül a négyből csak kettőt vett meg, nem értette, mi az az előre utalás, ő is valamit az utánvétről motyogott, de nem nagyon volt tisztában a posta logisztikai funkcióival, és bár hallatlanul felfuvalkodott volt a hölgy, és az e-mail írás sem ment zökkenőmentesen, végül is átnyomtam, hogy utaljon. El is küldtem a kalapokat, majd jó 2 hónap múlva az alábbi értékelést kaptam - bizonyságul, hogy ennyi idő alatt sem esett le a piactér működésének lényege, még ami az értékeléseket illeti, az sem:

Pozitív vélemény: Már legalább ötször értékeltem

Hát, a dr. előtag nem kötelez semmire, de ez azért sok...:-)

--------------------
Fide, sed cui, vide! (Higgy, de hogy kinek, nézd meg!)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-02-08 21:53
Létrehozva: #8764

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zsofika61 @ 2011-02-08 21:49) *
Gintonik good2.gif

Áááá, asszem megmarkolom a fogkefémet, csak bírjam el. A többi már megvan. A végelgyengülés utolsó fázisában járok. Ülök a gép előtt, nyomkodom, mert nincs annyi fizikai tartalékom, hogy kikússzak a fürdőszobába.
047.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2011-02-08 21:53

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zsofika61
hozzászólás 2011-02-08 21:49
Létrehozva: #8765

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-05-16 00:03
Azonosító: 1 161 927

IDÉZET(zejopy @ 2011-02-08 21:27) *
De most tényleg.... Neeeeeem?? unsure.gif
hogy teljesen felment bennem a pumpa. biggrin.gif

Gintonik good2.gif

+Quote Post
taas
hozzászólás 2011-02-08 21:48
Létrehozva: #8766

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

...amikor elindul a felvilágosító oktatás. Okostojás...nézzen már rá a profilomra.

Hát, igen. Engem is a kioktatás, és a már-már sértő hangnem idegesített. Fordított esetem is volt már. Mármint, hogy az eladó egy szóval sem jelezte, hogy előre történő utalásnál nem postáz, csak az utánvéthez ragaszkodik... Ami, ugyebár jelentősen megdrágítja a kézbesítési költséget. Ott csak magamra vethettem, hogy - bár postai csomag volt megjelölve opcionálisan az átvételnél a személyes mellett - kell-e nekem a termék így, drágábban. Megvettem, nem csalódtam. De a mai napig nem értem, miért nem felelt meg, hogy előre utalom az összeget (vagy ha postacímre kéri, küldöm), és ő feladja ajánlottan vagy csomagként az árut...

Amúgy, ez az utánvét egy-két vevő mániája. Volt, hogy az egyik terméklapomra írogatott valaki annó (amikor kb. 200 termékem volt fent azzal a megjegyzéssel, hogy utánvéttel nem küldök semmit), hogy "ha nem adod utánvéttel, nem is kell". Vagy, hogy "nem fogok a bankba mászkálni", meg "nem fogok a postára mászkálni, küldjed már utánvéttel"... Pimaszul, mintha mi valamilyen parittyás pajtások lennénk a grundról... Őrület! Amúgy, ha már van netje, gondolom telefonja is, így könnyen lehet netbankja vagy telebankja. De legjobb esetben 2 lába, amivel fel tud kerekedni egy bank- vagy postafiókba... Szóval, annak ellenére, hogy a vatera netes piactér, némely ember olyan, mintha Lópici Gáspárral ragasztattam volna ki a hirdetőoszlopra, hogy ez vagy az eladó...

--------------------

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-02-08 21:46
Létrehozva: #8767

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 14:11
Azonosító: 730 465

Nekem is volt egy ilyen pasim, minden levelezést elmentettem, ment a biztonsagra, de még nem értékelt, pedig már fél év eltelt. Az is oktatott basszus. Volt vagy nulla értékelése, de lehet, hogy kettő is. Na azt nagyon bírom....amikor elindul a felvilágosító oktatás. Okostojás...nézzen már rá a profilomra. Valszeg nem az első csomagomat fogom postázni. Ha meg nem küldök utánvéttel, az nem azért van, mert tájékozatlan vagyok, hanem mert NEM AKAROK (most ide képzelj egy ki toppantást is, amit a jobb lábammal prezentálok).
Na és nekem tudod mit mondott ez a tag? Hogy: Hát akkor zejopyt kihúzzuk azok közül az eladók közül, akiktől vásárolni fogok.
Na wazze.... és akkor mi van? Egy problémás kuncsafttal kevesebb. (Uhhh....) unsure.gif Kell az ilyen eladás...púp az ember hátára.
És akkor oktat. Jézusom.... Totál együtt érzek taas-sal, de annyira, hogy teljesen felment bennem a pumpa. biggrin.gif

Engem a múltkor hosszas meddő vitában próbált meggyőzni egy eladó, hogy igenis jogosan számol fel csomagolási költséget. whistle.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-02-08 21:27
Létrehozva: #8768

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zsofika61 @ 2011-02-08 21:18) *
Nyaljon sót.
laugh1.gif ?

Nekem is volt egy ilyen pasim, minden levelezést elmentettem, ment a biztonsagra, de még nem értékelt, pedig már fél év eltelt. Az is oktatott basszus. Volt vagy nulla értékelése, de lehet, hogy kettő is. Na azt nagyon bírom....amikor elindul a felvilágosító oktatás. Okostojás...nézzen már rá a profilomra. Valszeg nem az első csomagomat fogom postázni. Ha meg nem küldök utánvéttel, az nem azért van, mert tájékozatlan vagyok, hanem mert NEM AKAROK (most ide képzelj egy ki toppantást is, amit a jobb lábammal prezentálok).
Na és nekem tudod mit mondott ez a tag? Hogy: Hát akkor zejopyt kihúzzuk azok közül az eladók közül, akiktől vásárolni fogok.
Na wazze.... és akkor mi van? Egy problémás kuncsafttal kevesebb. (Uhhh....) unsure.gif Kell az ilyen eladás...púp az ember hátára.
És akkor oktat. Jézusom.... Totál együtt érzek taas-sal, de annyira, hogy teljesen felment bennem a pumpa. biggrin.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2011-02-08 21:28

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zsofika61
hozzászólás 2011-02-08 21:18
Létrehozva: #8769

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-05-16 00:03
Azonosító: 1 161 927

Nyaljon sót.
[/quote]

laugh1.gif ?

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-02-08 21:16
Létrehozva: #8770

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(taas @ 2011-02-08 21:13) *
Semleges vélemény: Az áru átvétele okozott problémát, és az eladó bizalmatlansága.
Hát, no comment. Piti ügy, tudom, de egy pillanatra mégis feldühített, majd jött tőle egy mail, amiben leírja, hogy az egész nem érdekli, mert ő csak utánvéttel vásárol, és nem vesz zsákbamacskát... Nem hinném, hogy a postás belemegy abba, hogy együtt kibontsák és mérlegeljék, kapott-e a cucc reggel viskast...:-)

Szép estét mindenkinek, jól kiírtam magamból a dühömet:-)

taas

Töröltesd az értékelést. Egyértelműen nem vagy köteles utánvéttel küldeni.
Nem te vagy bizalmatlan, hanem a partnered nem tud olvasni és értelmezni, ez pedig egyértelműen az ő hiányossága. Nyaljon sót.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
taas
hozzászólás 2011-02-08 21:13
Létrehozva: #8771

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Üdv Mindenkinek!

Hiába, sokszor úgy érzem, korrekt emberként, eladni sokkal macerásabb, mint vásárolni... Leütöm, megnyerem a terméket, még aznap írok mailt, amint megkapom a számlaszámot utalom a végösszeget, erről írok ismét mailt, és várom a terméket. De, ha az ember eladásra adja a fejét, az már korántsem megy ilyen simán...

Nevezetesen itt van példának okáért "alexagabor63". Licitált egy termékemre, amit megnyert. Bár a terméklapon, az ismerj+ oldalon, és az automatikus üzenetemben is felhívom figyelmét a leendő vásárlónak, hogy UTÁNVÉTTEL NEM küldök semmit, ennek ellenére a számlaszámot tartalmazó levelemre az a válasz jött, hogy ő utánvéttel kívánja megvásárolni az árut. Sőt, amikor jeleztem, hogy nem fog menni, a kedves vevő leírta, hogy mi az utánvét, mintha 1100 adásvétel lebonyolítása után ezt én nem tudnám! És csak erőltette, hogy akkor még 0 értékeléssel rendelkező, mondhatni, kezdő vaterásnak küldjem csak el a terméket ilyen úton. Illetve hozzátette még, hogy ő hivatásánál fogva bizalmatlan. Persze, nem lett az egészből semmi. De az értékelést én kaptam előbb, az alábbi szöveggel:
Semleges vélemény: Az áru átvétele okozott problémát, és az eladó bizalmatlansága.
Hát, no comment. Piti ügy, tudom, de egy pillanatra mégis feldühített, majd jött tőle egy mail, amiben leírja, hogy az egész nem érdekli, mert ő csak utánvéttel vásárol, és nem vesz zsákbamacskát... Nem hinném, hogy a postás belemegy abba, hogy együtt kibontsák és mérlegeljék, kapott-e a cucc reggel viskast...:-)

Szép estét mindenkinek, jól kiírtam magamból a dühömet:-)

taas

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-02-08 20:32
Létrehozva: #8772

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(cwe @ 2011-02-08 20:27) *
Hát igen , nekem sincs pénzem mondjuk egy limuzinra, de én nem is licitálok arra amire nincs pénzem ! rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif

És a a kulcsmondat.
Csak akkor licitálok, ha ott van a számlámon a pénz, és amint megkapom a fizetési infókat, rögtön utalok. Meggyőződésem, hogy ez így helyes és korrekt. És akkor is kifizetem, ha közben megkapom máshonnan.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
cwe
hozzászólás 2011-02-08 20:27
Létrehozva: #8773

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-04-22 11:16
Azonosító: 6 495

IDÉZET(ktibor68 @ 2011-02-08 10:33) *
Lehet annyi pénze nem hogy kifizesse neked , olcsóbbat keres.
Itt még talán az eladó is hibás kereskedelmi link van a leírásban.

Hát igen , nekem sincs pénzem mondjuk egy limuzinra, de én nem is licitálok arra amire nincs pénzem ! rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif

+Quote Post
Andikam73
hozzászólás 2011-02-08 19:29
Létrehozva: #8774

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-12-07 18:05
Azonosító: 874 923

IDÉZET(remira @ 2011-02-08 19:05) *
Szia!
Sajnálom, hogy így jártál. Sokan sajnos szórakozásból csinálják ezt és nem tudunk mit tenni.
Nekem is lehúzták már párszor a csillagokat, legutóbbi esetben, pont egy olyan hölgy, aki nem is vette át a terméket.
Mind a 4 csillagot lehúzta , nem is kicsit.
Én minden esetben tiltóra teszem az ilyen felhasználót, ami biztos nem nagyon érdekli.smile.gif
Mindenesetre elég bosszantó tud lenni.

Sziasztok!
Nekem egy olyan vevő húzta le a csillagjaimat, aki 2009 Julius 28.-án vásárolt egy terméket, vadi új, soha nem használt, eredeti csomagolásban küldtem el,
2011 Januárban minősített, /nem tévedés/ mind a négy csillagomat lehúzta! Ezért úgy érzem, hogy nem a valóságot tükrözi ez a fajta minősítés!

+Quote Post
remira
hozzászólás 2011-02-08 19:05
Létrehozva: #8775

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-05-05 14:01
Azonosító: 640 021

IDÉZET(tipitopi @ 2011-02-08 17:07) *
Sziasztok és elsősorban akinek bögyében van a részletes értékelés! not_i.gif Ki tudom számolni,ki mennyit ad a részletes pontozásnál.Ma az egyik partner 2-t adott a 2.témára.Tudnom kell e ,hogy miért,amikor az áru szép ,olcsó volt,azonnal megkapta,ahogy utalt,küldtem a lefényképezett feladóvevényt.Csak éppen nem értékelt .Immár lassan a 40.naphoz érünk és felhívtam ,szíveskedjen értékelni.Hát megkaptam.A magamét.Hátulról. mad.gif Onnan tudom,hogy ő volt,eddig csak 5-k voltak,ma pedig mélyrepülés.

Szia!
Sajnálom, hogy így jártál. Sokan sajnos szórakozásból csinálják ezt és nem tudunk mit tenni.
Nekem is lehúzták már párszor a csillagokat, legutóbbi esetben, pont egy olyan hölgy, aki nem is vette át a terméket.
Mind a 4 csillagot lehúzta , nem is kicsit.
Én minden esetben tiltóra teszem az ilyen felhasználót, ami biztos nem nagyon érdekli.smile.gif
Mindenesetre elég bosszantó tud lenni.

+Quote Post
kmisi07
hozzászólás 2011-02-08 18:43
Létrehozva: #8776

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-12 07:26
Azonosító: 1 413 643

jó napot!

nem tudom,hogy hogy lehetséges regisztrálni valakinek akinek nem is létezik a telefon száma ,mert hívom és azt jelzi,hogy a hívott szám nem megfelelő pedig én az illető megadott elérhetőségén hívom amit a teszveszen adott meg, valakinek van valami megoldása erre a problémára ? ja és az e-maileimre sincs reakció, melinda47 nevű felhasználóról van szó ráadásul teljes jogú is

előre is köszönöm a választ

+Quote Post
tipitopi
hozzászólás 2011-02-08 17:07
Létrehozva: #8777

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-01-05 15:59
Azonosító: 1 418 756

Sziasztok és elsősorban akinek bögyében van a részletes értékelés! not_i.gif Ki tudom számolni,ki mennyit ad a részletes pontozásnál.Ma az egyik partner 2-t adott a 2.témára.Tudnom kell e ,hogy miért,amikor az áru szép ,olcsó volt,azonnal megkapta,ahogy utalt,küldtem a lefényképezett feladóvevényt.Csak éppen nem értékelt .Immár lassan a 40.naphoz érünk és felhívtam ,szíveskedjen értékelni.Hát megkaptam.A magamét.Hátulról. mad.gif Onnan tudom,hogy ő volt,eddig csak 5-k voltak,ma pedig mélyrepülés.

+Quote Post
ktibor68
hozzászólás 2011-02-08 10:33
Létrehozva: #8778

Fórumozó

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2010-07-07 11:35
Azonosító: 1 249 027

IDÉZET(cwe @ 2011-02-08 10:23) *

Lehet annyi pénze nem hogy kifizesse neked , olcsóbbat keres.

Itt még talán az eladó is hibás kereskedelmi link van a leírásban.

+Quote Post
cwe
hozzászólás 2011-02-08 10:23
Létrehozva: #8779

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-04-22 11:16
Azonosító: 6 495

Érdemes lesz "ránézni" :

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=253310

fenti után:
http://mobil-telefon.vatera.hu/egyeb/vodaf...1439678574.html

Na-és-még:
http://www.vatera.hu/listings/index.php?td...jduk64&ob=4

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-02-08 07:55
Létrehozva: #8780

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 14:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(Andiniki73 @ 2011-02-08 06:40) *
Sziasztok!
Van egy felhasználó konkrétan:zsemi82 aki tartom valószinüleg hogy nem fogja átvenni az 1ft-os termékem.Elég "zürös" az értékelései,a vaterába naponta többször bejár,de a leveleimre nem válaszol.Irtam egy termékéhez,kiváncsian várom a válaszát.

Tisztelt Andiniki73!

Ha a vevő továbbra sem jelentkezik vagy nem kívánja átvenni az árut és ön nem kíván tovább várni, akkor érdemes egy üzenetet írni az adásvételtől való elállásról és megadni a partnernek a megfelelő értékelést. Előtte esetleg írjon neki még egy utolsó felszólítást, ezt küldje el másolatként a biztonsag@vatera.com címre is. Ezt a levelében a címzettnek is említse meg, kilátásba helyezve a megfelelő értékelést, amennyiben nem jelentkezik.
Az automata válaszban kapott azonosítót mentse el, mivel az alapján esetleges bonyodalmak esetén igazolni lehet, hogy ez az utolsó felszólító üzenet kiküldésre került.
IDÉZET(Andiniki73 @ 2011-02-08 06:40) *
Találtam egy érdekes levelezést:
...

Ebben mi az érdekes?

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post

1348 Oldal V  « < 437 438 439 440 441 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2016-02-13 16:10