IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1326 Oldal V  « < 437 438 439 440 441 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
RoseBaker
hozzászólás 2010-12-29 05:27
Létrehozva: #8761

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-26 22:04
Azonosító: 319 536

Válaszolt az eladóm, és a DVD-t elfelejtette, küldeni fogja.
Viszont a postaköltségre azt írta, én hibáztam, mert kérdezés nélkül utaltam a pénzt. Ez így is van. 400 Ft volt kiírva, számlaszám is, úgyhogy én egyből utaltam. Lehet, velem van a baj, de nekem egyértelmű volt, hogy ez az összeg a 390 Ft-os kategóriát jelenti, így 455 Ft-ot utaltam, mert ennyi lesz, ha elsőbbségit is kérek rá.
Az eladó állítása szerint, ha régóta aukciózom, tudnom kéne, hogy az ajánlás díja +215 Ft. Igen, ezt tudom természetesen. Szóval az is lehet, hogy én hibáztam, mert valóban nem kérdeztem rá, mit is jelent az eladónál a 400 Ft-os díj. (Csak én hittem ezek szerint azt, hogy ajánlott pk, elvégre a legtöbb eladó és vevő örül, ha nem kerül szóba a sima posta)
DE! Azt viszont említettem neki több levélben is, hogy ajánlva+elsőbbségivel kérem, tehát ha már én nem, de ő szólhatott volna, hogy ez nem lesz elég! Állítása szerint még csodálkozott is, hogy én hogy számoltam ki a pk-t, tehát feltételezem, nem a postán jött rá, hogy ez nem lesz elég...
Úgyhogy jelenleg úgy érzem, én is hibáztam, de az eladó megelőzhette volna a bajt, ha szól és akkor nincs ez az egész.

Egyszer nekem is szó nélkül utalták a pénzt. Mivel több ruháról volt szó, a pk is változott. A vevő ezt valószínűleg nem tudta, mert csak az egyik ruha pk-ét utalta el. Számomra egyértelmű volt, hogy szólok neki, hogy a súly miatt változni fog, és kértem a különbözetet.
Eszembe sem jutott volna szó nélkül feladni simán, vagy hiányosan, és utólag hibáztatni, hogy "de miért nem kérdeztél rá?"
Hát, ennyire mások vagyunk smile.gif

Érdekelne, ezek után mit tehetnék szerintetek, de megígérem, hogy utána ezt a témát lezárom smile.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
RoseBaker
hozzászólás 2010-12-28 16:38
Létrehozva: #8762

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2010-12-28 15:19) *
Tisztelt RoseBaker!

Kérje az eladótól a dvd pótlólagos postázását (természetesen az eladó költségére).

Rendben!
Köszönöm!

+Quote Post
RoseBaker
hozzászólás 2010-12-28 16:37
Létrehozva: #8763

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2010-12-28 14:10) *
Adj neki semlegeset. Vagy negatívat. Nem tetszik nekem az eladód. Egyre jobban nem....

Akkor ebben egyetértünk sad.gif
Írtam neki, meglátjuk, mi lesz. Lehet, csak elfelejtette...

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2010-12-28 16:19
Létrehozva: #8764

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(RoseBaker @ 2010-12-28 14:03) *
Sziasztok!
A tegnapi csomagot szerencsére megkaptam, amin csodálkozok, mert eddig 2 csomagot küldtek nekem simán az évek során (nem én kértem) és abból egy elveszett smile.gif
A lényeg, hogy megjött.. DE! Egy újabb probléma: az aukció megnevezésében és leírásában is szerepelt, hogy a termékhez ajándék DVD jár. Természetesen nem a DVD miatt licitáltam, de ilyenkor az ember számít az ajándékra is, jól gondolom? Nos, sajnos nem volt a csomagban, tehát még azt sem gondolhatom, hogy az növelte meg a súlyt annyira, hogy nagyobb kategóriába essen és ezért kellett ajánlott helyett simán postázni. Pedig volt ilyen gondolatom is.
Nem mintha egy DVD olyan nehéz lenne biggrin.gif

Mi van, ha valaki azért licitál, mert az ára a terméknek így éri meg neki, hogy kap mellé még egyet, vagy bármit, amit az eladó feltüntet? És ha csak egy termékről lenne szó, nem érné meg neki.
A boltban is sokszor van Egyet fizet, kettőt kap akció. Biztos vagyok benne, hogy vannak, akik ilyenkor vásárolnak, mert így éri meg nekik.
Megint az elvekről van szó... nem is tudom, milyen DVD-ről van szó, így nem is tudhatom, mennyire "hiányzik" az nekem.

Érdekes...

Tisztelt RoseBaker!

Kérje az eladótól a dvd pótlólagos postázását (természetesen az eladó költségére).

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-12-28 15:10
Létrehozva: #8765

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(RoseBaker @ 2010-12-28 14:03) *
Sziasztok!
A tegnapi csomagot szerencsére megkaptam, amin csodálkozok, mert eddig 2 csomagot küldtek nekem simán az évek során (nem én kértem) és abból egy elveszett smile.gif
A lényeg, hogy megjött.. DE! Egy újabb probléma: az aukció megnevezésében és leírásában is szerepelt, hogy a termékhez ajándék DVD jár. Természetesen nem a DVD miatt licitáltam, de ilyenkor az ember számít az ajándékra is, jól gondolom? Nos, sajnos nem volt a csomagban, tehát még azt sem gondolhatom, hogy az növelte meg a súlyt annyira, hogy nagyobb kategóriába essen és ezért kellett ajánlott helyett simán postázni. Pedig volt ilyen gondolatom is.

Mi van, ha valaki azért licitál, mert az ára a terméknek így éri meg neki, hogy kap mellé még egyet, vagy bármit, amit az eladó feltüntet? És ha csak egy termékről lenne szó, nem érné meg neki.
A boltban is sokszor van Egyet fizet, kettőt kap akció. Biztos vagyok benne, hogy vannak, akik ilyenkor vásárolnak, mert így éri meg nekik.
Megint az elvekről van szó... nem is tudom, milyen DVD-ről van szó, így nem is tudhatom, mennyire "hiányzik" az nekem.

Érdekes...

Adj neki semlegeset. Vagy negatívat. Nem tetszik nekem az eladód. Egyre jobban nem....

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
RoseBaker
hozzászólás 2010-12-28 15:03
Létrehozva: #8766

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Sziasztok!

Érdekes...

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2010-12-27 22:29
Létrehozva: #8767

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(SirLaca @ 2010-12-27 20:45) *
Van egy cég GVMWKFT akinél mindig egy nullás vásárló felnyomja az árakat. Azokat a 2000 eurós smile.gif órákat árulják. Véletlenűl az összes órára licitál. Biztos nagyon kellhet neki. Aztán a név eltünik és jön egy új név. Nem tudom ki, hogy van vele, de engem ****ra bosszant ha ennyire ostobának néznek. Szóóóóóóval érdemes megnézni a licitálókat is. Persze lehet, hogy ez csak nekem volt új.

Tisztelt SirLaca!

Amennyiben szabálytalanságot észlel, a terméklapon a szabálytalan aukció szövegre kattintva vagy lejárt aukció esetén a kapcsolatfelvételen keresztül jelezze és a felelős kolléga indokolt, bizonyítható esetben megteszi a szükséges intézkedéseket. Köszönjük!

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
SirLaca
hozzászólás 2010-12-27 21:45
Létrehozva: #8768

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2010-11-24 20:37
Azonosító: 1 410 896

Van egy cég GVMWKFT akinél mindig egy nullás vásárló felnyomja az árakat. Azokat a 2000 eurós smile.gif órákat árulják. Véletlenűl az összes órára licitál. Biztos nagyon kellhet neki. Aztán a név eltünik és jön egy új név. Nem tudom ki, hogy van vele, de engem ****ra bosszant ha ennyire ostobának néznek. Szóóóóóóval érdemes megnézni a licitálókat is. Persze lehet, hogy ez csak nekem volt új.

+Quote Post
davidmaci92
hozzászólás 2010-12-27 18:24
Létrehozva: #8769

zejopy vagyok:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-08-17 11:47
Innen: Veresegyház, medverezervátum
Azonosító: 706 366

IDÉZET(zejopy @ 2010-12-27 16:24) *
Igen, ma még van, bár a TV kiírja, hogy fizetsz, de ez csak valami bénázás náluk. smile.gif
Úgy tudsz átlistázni, hogy a feltöltőlapon van egy új rész, ahol be tudod jelölni, hogy a TV-en is induljon. Fogod látni, az benne a tökjó, hogy nem kell két feltöltést csinálni, hanem csak innen. Szóval ez jó, tényleg.

Az ilyen felhasználókat egyébként (akiről írtál), jól seggbe kellene rugdosni, de nem kicsit, hanem annyira, hogy soha ne felejtse el az örök tanulságot, miszerint más munkájával, idejével, belefektetett energiájával nem illik szórakozni.
Az az ember, aki itt egy-két állás mellett még árul, túlnyomó többségében kidolgozza a belét, mindenki lehúzza a hetedik bőrt is róla, és akkor még ilyen eszetlen barmok játszadoznak vele.
Igen, teljesen szembeállok most a békés önmagammal, ezeknél az eseteknél a testi fenyítés lenne a legalkalmasabb. Lehetőleg nyilvánosan, mint a középkorban, hogy a többi ökör, aki ilyesmin gondolkodik, időben elvesse az eszement ötletet, mert ha már az erkölcsi érzéke a béka segge alatt van, akkor legalább a félelem visszatartaná.

(Kedves Benz! Ha úgy érzi, csillagoznia kell, ám tegye, de szerintem teljesen igazam van. thank_you2.gif )

Jaj, bocs, én meg nem normálisan válaszoltam, mert be volt borulva az agyam.
Ami már fut, azt lejárttá kell tenned, csak úgy lehet. Még egyszer, ne haragudj, mintha kissé hümm lennék ma. smile.gif

Ráadásul még összekevertem magamat magammal is. Asszem valamit kellene csinálnom.
Valaki rázzon meg!
zejopy vagyok. smile.gif
És még rosszul is idéztem.
Megyek, elásom magam.... sad.gif

A hozzászólást -davidmaci92- szerkesztette a következő időpontban: 2010-12-27 18:26

--------------------
Nem azért hibáztál, mert többet adtál, hanem mert kevesebbet kívántál. Ha többet adsz, többet is követelhetsz.

+Quote Post
RoseBaker
hozzászólás 2010-12-27 17:42
Létrehozva: #8770

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Köszi szépen mindenkinek, akkor ezek szerint nem fújtam fel valóban a dolgot smile.gif

Már megfogalmaztam egy levelet, semmi csúnya nincs benne, csak megírtam, mit kellett volna egy ilyen helyzetben tennie. Nem akarom azért kioktatni sem, mert ha megjön a csomagom, még nekem lesz kellemetlen biggrin.gif Na jó, nem, itt azért nem tartunk. Az már csak a végkifejlet, hogy megérkezik-e a csomag vagy sem.. itt az a legrosszabb, hogy ő önhatalmúlag eldöntötte, mi legyen, pedig az én pénzemről van szó. Igaz, nem nagy összeg, de akkor nagy, ha nem kapok érte semmit!
Amúgy nagyon kedvesnek, udvariasnak tűnt először, de azt hiszem, pozitív értékelést akkor sem nagyon érdemel, ha megkapom a csomagot.
Na majd meglátjuk, nem akarom az ördögöt a falra festeni.
A felhasználó neve amúgy: billymacko

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-12-27 17:31
Létrehozva: #8771

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2010-12-27 16:26) *
Hát amilyen frontok vannak, nem is csodálom.
Nálunk még ma is esett a hó, délben állt el, kb 20 cm-s.Tőlünk 40 km-re pesten nagyikáméknál meg sütött a nap és olvasztotta a havat-jeget. Múlt héten még 20 fok, ma éjszaka meg -20 fok is lehet.
Ne csodálkozz...

don-t_mention.gif Áááá, nem vagyok frontérzékeny, legalábbis azt hiszem. Egyszerűen kissé instabil a lelkivilágom, a fene a jódolgát. vomit.gif
Azt is jól fenékbe kellene rúgni.
Igen .... kérek egy fenékbe rúgós szmájlit az agresszív napokra.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2010-12-27 17:26
Létrehozva: #8772

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-17 12:23
Innen: Káosz birodalom
Azonosító: 171 419

IDÉZET(zejopy @ 2010-12-27 16:18) *
De valamiért iszonyatosan feszült vagyok, tudod, az a bármelyik pillanatban robbanhatok érzés van rajtam....

Hát amilyen frontok vannak, nem is csodálom.
Nálunk még ma is esett a hó, délben állt el, kb 20 cm-s.Tőlünk 40 km-re pesten nagyikáméknál meg sütött a nap és olvasztotta a havat-jeget. Múlt héten még 20 fok, ma éjszaka meg -20 fok is lehet.
Ne csodálkozz...

--------------------
"Lemondtam a sexről, az italról és a hazardírozásról! Ez volt életem legszörnyűbb negyedórája"

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-12-27 17:24
Létrehozva: #8773

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(fagyongy @ 2010-12-27 16:18) *
Szia

Azért mertem így megkérdezni, mert az említett felhasználó értékeléseit elnézve tényleg elgondokodtató, hogy alig 2 és fél órát "élt", mint vaterás felhasználó; regisztrált, rögtön le is ütött 325 terméket 99%-ban profiktól és utána semmi. De annyira semmi - és ez a furcsa -, hogy a telefonszámán - amivel beregisztrált -, előfizető nem kapcsolható és aki elküldte neki ELŐRE :-) a terméket, az rögvest vissza is kapta talán azzal, hogy a címzett ismeretlen vagy nem vette át (már nem emlékszem pontosan). Nekem nagy kárt nem okozott, de szintén az értékeléseket olvasgatva akár még okozhatna is :-).
Remélem a piactér tényleg az eladók érdekeit (is) védi.

(Más: ne haragudj, hogy itt kérdezem meg, de Te talán tudod. Ma még ingyenes a feltöltés mindkét piactérre és nem tudom, hogy hogyan kell átlistázni az itt már fenn lévő termékeimet a teszveszre is. A fiók összevonásom oké, viszont a TV-en egyetlen termékem van csak fenn....
Tényleg bocs, hogy ideírtam ezt a pár sort és tényleg csak zárójelben :-) )

Zsuzsi

Igen, ma még van, bár a TV kiírja, hogy fizetsz, de ez csak valami bénázás náluk. smile.gif
Úgy tudsz átlistázni, hogy a feltöltőlapon van egy új rész, ahol be tudod jelölni, hogy a TV-en is induljon. Fogod látni, az benne a tökjó, hogy nem kell két feltöltést csinálni, hanem csak innen. Szóval ez jó, tényleg.

Az ilyen felhasználókat egyébként (akiről írtál), jól seggbe kellene rugdosni, de nem kicsit, hanem annyira, hogy soha ne felejtse el az örök tanulságot, miszerint más munkájával, idejével, belefektetett energiájával nem illik szórakozni.
Az az ember, aki itt egy-két állás mellett még árul, túlnyomó többségében kidolgozza a belét, mindenki lehúzza a hetedik bőrt is róla, és akkor még ilyen eszetlen barmok játszadoznak vele.
Igen, teljesen szembeállok most a békés önmagammal, ezeknél az eseteknél a testi fenyítés lenne a legalkalmasabb. Lehetőleg nyilvánosan, mint a középkorban, hogy a többi ökör, aki ilyesmin gondolkodik, időben elvesse az eszement ötletet, mert ha már az erkölcsi érzéke a béka segge alatt van, akkor legalább a félelem visszatartaná.

(Kedves Benz! Ha úgy érzi, csillagoznia kell, ám tegye, de szerintem teljesen igazam van. thank_you2.gif )

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2010-12-27 17:27

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-12-27 17:18
Létrehozva: #8774

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2010-12-27 16:13) *
Épp most dicsértelek meg a szomszéd topikban. rolleyes.gif
És máris meg akarsz verni rolleyes.gif ???? laugh1.gif

Amúgy teljesen igazad van a dologgal kapcsolatban.

Nem, nem, téged semmiképp. rolleyes.gif
De valamiért iszonyatosan feszült vagyok, tudod, az a bármelyik pillanatban robbanhatok érzés van rajtam....

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
fagyongy
hozzászólás 2010-12-27 17:18
Létrehozva: #8775

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-02-15 10:23
Azonosító: 115 976

IDÉZET(zejopy @ 2010-12-23 18:07) *
....Viszont a kérdést nem értem, amit a Vaterának címeztél.
Vannak újabban ilyen kivédhetetlen barmok, gondolom, ebben a helyzetben a Vatera maximálisan az eladók érdekeit képviseli.
Legalábbis én ezt feltételezem.

Viszont ez már nem az első ilyen eset, ha tényleg nem ugyanarról van szó, akkor már olvastam célzott támadásról a PEP-esek ellen.
Az első ilyen ebben a hónapban volt, ott a Vatera törölte a minősíthetetlen hangvételű pozitív értékeléseket, ha az eladó ezt kérte.

Szia

Azért mertem így megkérdezni, mert az említett felhasználó értékeléseit elnézve tényleg elgondokodtató, hogy alig 2 és fél órát "élt", mint vaterás felhasználó; regisztrált, rögtön le is ütött 325 terméket 99%-ban profiktól és utána semmi. De annyira semmi - és ez a furcsa -, hogy a telefonszámán - amivel beregisztrált -, előfizető nem kapcsolható és aki elküldte neki ELŐRE :-) a terméket, az rögvest vissza is kapta talán azzal, hogy a címzett ismeretlen vagy nem vette át (már nem emlékszem pontosan). Nekem nagy kárt nem okozott, de szintén az értékeléseket olvasgatva akár még okozhatna is :-).
Remélem a piactér tényleg az eladók érdekeit (is) védi.

(Más: ne haragudj, hogy itt kérdezem meg, de Te talán tudod. Ma még ingyenes a feltöltés mindkét piactérre és nem tudom, hogy hogyan kell átlistázni az itt már fenn lévő termékeimet a teszveszre is. A fiók összevonásom oké, viszont a TV-en egyetlen termékem van csak fenn....
Tényleg bocs, hogy ideírtam ezt a pár sort és tényleg csak zárójelben :-) )

Zsuzsi

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2010-12-27 17:13
Létrehozva: #8776

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2010-12-27 16:09) *
Valakit nagyon meg akarok most verni.
Vállalja valaki? (Miért is van rossz kedvem? A fene tudja.... )

Épp most dicsértelek meg a szomszéd topikban. rolleyes.gif
És máris meg akarsz verni rolleyes.gif ???? laugh1.gif

Amúgy teljesen igazad van a dologgal kapcsolatban.

--------------------
"Lemondtam a sexről, az italról és a hazardírozásról! Ez volt életem legszörnyűbb negyedórája"

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-12-27 17:09
Létrehozva: #8777

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(BlondeBaby @ 2010-12-27 16:02) *
Szia!

Nekem sem, szerintem nem te fújod fel!
Én is örülnék az eladó nevének vagy a termék linkjének. Rengetegszer becsültem alá a postaköltséget, (több mérleg árát költöttem már el ezért a postán) de még sosem küldtem ezért simán ajánlott helyett! Feltétlenül írd meg, ha megkapod a csomagot! Kíváncsi vagyok, odaér-e!

Köszi: BlondeBaby

Biztosan odaér, mert az elsőbbségi szinte sosem veszik el. És ha mégsem, akkor a vevőt kártalanítani kell. Ez a minimum.

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2010-12-27 16:03) *
Persze, igen ez azért nagyban termékfüggő is.
Nyilván porcelánoknál nem lehet felmérni előre, hány réteg csomagoló anyag kell 4 bödönnél és két pohárnál, de mondjuk egy pulóvernél már azért lehet pontosabban mérni.
Itt nem is ez igazán a lényeg, hanem az önkényesség.

Még annyi sem volt benne,hogy lekommunikálja a dolgokat, ő eldöntötte,hogy mi lesz azt kész.Nem akart sz...kodni a dolgokkal.Hogy másnak ezzel kellemetlenséget okozott,az már nem érdekli.

Persze.
Különben az előző postomhoz, csak annyit, hogy az egészben az a bosszantó, hogyha pár népművészeti agyagedény nem kezdett volna el pofátlanul csalni, akkor a Vaterának nem kellett volna ezt az intézkedést meghoznia.
Tehát a szemetek miatt megint a normálisak szívnak. És mindig, mindig ez van.
Valakit nagyon meg akarok most verni.
Vállalja valaki? (Miért is van rossz kedvem? A fene tudja.... )

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2010-12-27 17:03
Létrehozva: #8778

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2010-12-27 15:53) *
Annyiban egyetértek, hogy nem volt korrekt az eladó megoldása.
Azzal viszont, mint szenvedő alany, nem értek egyet, bár én is úgy csinálom, hogy minden egyes rossz saccolásnál benyelem a "kárt".
Nem vagyok sem isten, sem jósnő. Csak kb. lehet az én profilomnál belőni a pkts-et.
Különös egyébként, hogy még soha senki sem reklamált azért, mert kevesebb pkts-et, számolok, mint a megjelölt.

Persze, igen ez azért nagyban termékfüggő is.
Nyilván porcelánoknál nem lehet felmérni előre, hány réteg csomagoló anyag kell 4 bödönnél és két pohárnál, de mondjuk egy pulóvernél már azért lehet pontosabban mérni.
Itt nem is ez igazán a lényeg, hanem az önkényesség.

Még annyi sem volt benne,hogy lekommunikálja a dolgokat, ő eldöntötte,hogy mi lesz azt kész.Nem akart sz...kodni a dolgokkal.Hogy másnak ezzel kellemetlenséget okozott,az már nem érdekli.

--------------------

+Quote Post
BlondeBaby
hozzászólás 2010-12-27 17:02
Létrehozva: #8779

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-07-22 08:06
Azonosító: 1 270 526

IDÉZET(RoseBaker @ 2010-12-27 15:32) *
De a hozzáállás nem szimpatikus...

(Arra is gondoltam, hogy csak én fújom fel.)

Szia!

Nekem sem, szerintem nem te fújod fel!
Én is örülnék az eladó nevének vagy a termék linkjének. Rengetegszer becsültem alá a postaköltséget, (több mérleg árát költöttem már el ezért a postán) de még sosem küldtem ezért simán ajánlott helyett! Feltétlenül írd meg, ha megkapod a csomagot! Kíváncsi vagyok, odaér-e!

Köszi: BlondeBaby

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-12-27 16:53
Létrehozva: #8780

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2010-12-27 15:49) *
Szia!

Nem,a megújulásnak ehhez nem sok köze van. rolleyes.gif
Szerintem nem normális hozzáállás az eladó részéről és nem fújod fel. Én is morcos lennék a helyedben.

Én,mint eladó is tévedek néha a postaköltséget illetően, de eszem ágában sem volt SOHA a tévedésemet ráterhelni a vevőre. Ezt az önkényes megoldást meg végképp nem bírom elfogadni.

ha valaki elsőbbségivel,ajánlottan kéri a küldeményét és ennek összegét utalja, az véleményem szerint gyorsan és biztonságban szeretné termékét megkapni.
Ehelyett majd megkapod (ha....,de remélem igen) lassan.És persze aggódva, hogy "véletlenül" nem-e keveredik el a jó öreg postán.

Értékelésnél biztosan nem adnék pozitivat,csak semlegest.Ha ő esetleg szintén semlegest ad vissza, akkor kérd annak törlését a vaterától,hisz a te részedről minden pontosan és jól történt ezért nem indokolt,hogy ő is semlegest adjon.
Ezt a sérelmedet azért nem árt, ha levélben is leírod neki (megmaradjon, ha értékelést kell töröltetned).

Megköszönném, ha belinkelnéd a nevét, én ilyen eladótól nem szeretnék vásárolni...

Annyiban egyetértek, hogy nem volt korrekt az eladó megoldása.
Azzal viszont, mint szenvedő alany, nem értek egyet, bár én is úgy csinálom, hogy minden egyes rossz saccolásnál benyelem a "kárt".
Nem vagyok sem isten, sem jósnő. Csak kb. lehet az én profilomnál belőni a pkts-et.
Különös egyébként, hogy még soha senki sem reklamált azért, mert kevesebb pkts-et, számolok, mint a megjelölt.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post

1326 Oldal V  « < 437 438 439 440 441 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-09-18 09:40