IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1326 Oldal V  « < 440 441 442 443 444 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
VateraBenz
hozzászólás 2010-12-22 17:48
Létrehozva: #8821

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(memdoza @ 2010-12-22 15:21) *
Üdv. A minap a következő levelet kaptam:
" Tisztelt memdoza!szia.Juhasz istvan vagyok,aki 2008 án regisztrált,és sajnos mikor nem jelentkeztem az áruért amit leütöttem, és abbol 2db negativot kaptam töled,az nem azért volt mert nem akartam megvenni,hanem tévedésböl 2évig letettek elözetesben ,ha megnézed utana a következö értékelés 2010es nem hazudok,és ha mod és lehetös van rá irnál a vaterának hogy töröljék el a 2negativot??mert más okok miatt nem jött létre az üzlet.ha nem akkor elnézést hogy zavartam e pár sorral és jo hétvégét kivánok és kellemes ünnepeket.!!Szia - maria207"
Az aukcióra abszólut nem emlékszek,mivel 2008-ban volt.
Azóta kaptam tőle még egy levelet amiben viszont negatívot lebegtette meg.
Szerintetek mit tegyek,egyáltalán van-e mód negatívot töröltetni?
Kösz előre is.
István

Tistelt memdoza!

Ilyen indokkal kizártnak tartom az értékelések törlését. Ha a vevő nem jelentkezett, akkor jogosan kapott negatív értékelést.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-12-22 17:07
Létrehozva: #8822

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(memdoza @ 2010-12-22 15:21) *
" Tisztelt memdoza!szia.Juhasz istvan vagyok,aki 2008 án regisztrált,és sajnos mikor nem jelentkeztem az áruért amit leütöttem, és abbol 2db negativot kaptam töled,az nem azért volt mert nem akartam megvenni,hanem tévedésböl 2évig letettek elözetesben ,ha megnézed utana a következö értékelés 2010es nem hazudok,és ha mod és lehetös van rá irnál a vaterának hogy töröljék el a 2negativot??mert más okok miatt nem jött létre az üzlet.ha nem akkor elnézést hogy zavartam e pár sorral és jo hétvégét kivánok és kellemes ünnepeket.!!Szia - maria207"

Kösz előre is.

István

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.ph...=687348&p=4
Ő az, akinek 2008-ban negát adtál. Nem hagyott ki két évet, csak egy év és 3 hónapot.

Persze, van mód a negatív töröltetésére. A Kapcsolatfelvételen keresztül, a megfelelő alcím kiválasztásával.
De mielőtt rohamléptekben töröltetsz, várj meg egy moderátori választ, ez nem egy szokványos eset.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
memdoza
hozzászólás 2010-12-22 16:21
Létrehozva: #8823

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-04-01 13:08
Azonosító: 129 829

Kösz előre is.

István

+Quote Post
kero75_v
hozzászólás 2010-12-22 14:49
Létrehozva: #8824

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-15 23:48
Azonosító: 1 414 515

IDÉZET(VateraBenz @ 2010-12-22 11:40) *
Tisztelt kero75_v!

A Személyes menü / Eladás fül / Licitált termékek / sor végén további opciók menüben tudja lezárni.

Szia!

Nagyon köszi!
Időközben találtam róla segítséget, de mivel már csak egy-két óra volt nem lehetett lezárni elöbb.
Köszi mégegyszer

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2010-12-22 12:40
Létrehozva: #8825

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(kero75_v @ 2010-12-22 11:31) *
Sziasztok!
Légyszi segítsetek! Abszolút nem vagyok fórumozó és kezdő is vagyok és tuti rossz helyre is írok... smile.gif
Ha licitáltak egy termékemre és szeretném az illetőnek idő előtt lezárni, hogyan tudom? Csak az az egy licit van rajta!
Köszönöm!!! Keró

Tisztelt kero75_v!

A Személyes menü / Eladás fül / Licitált termékek / sor végén további opciók menüben tudja lezárni.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
kero75_v
hozzászólás 2010-12-22 12:31
Létrehozva: #8826

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-15 23:48
Azonosító: 1 414 515

Sziasztok!
Légyszi segítsetek! Abszolút nem vagyok fórumozó és kezdő is vagyok és tuti rossz helyre is írok... smile.gif
Ha licitáltak egy termékemre és szeretném az illetőnek idő előtt lezárni, hogyan tudom? Csak az az egy licit van rajta!
Köszönöm!!! Keró

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2010-12-22 10:17
Létrehozva: #8827

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(sanyiAmanyi @ 2010-12-21 23:51) *
Érdeklődnék, hogy van e olyan opció, hogy nem a pozitív visszajelzések viszonyított százaléka alapján(mert tudom hogy ilyen lehetőség volt régebben), hanem a negatív visszajelzések száma alapján korlátozni a licitálókat?

Nincs.
Tudom hogy ez a kérdés elmondhatatlanul lényegtelennek tűnik, de máris mondom miért (és ezzel kapcsolatos a másik kérésem/kérdésem) : egy felhasználó: apgyula AZ AUTOLSÓ 50 ÉRTÉKELÉSE NEGATÍV ÉS MÉG MINDÍG AKTÍV!!! ez nem vet rátok rossz fényt? mert hogy nekem lesz egy negatív értékelésem a 100%-os eddigi megbízhatóságom mellett az ok, de szerintetek rendben van hogy pofánröhög mindenkit és küldi zsákszám a negatívot, ráadásul aki megbízik benne azt le is húzza? Akik kapcsolatba kerülnek vele azok mind azt gondolják hogy tehetetlenek vagytok! És ő vajon mit gondolhat rólatok? Nincs erre vmi megoldás? Köszi előre is!

Üdvözlettel: András

Tisztelt sanyiAmanyi!

Az említett felhasználóval kapcsolatban alapvetően téves a megállapítása. Az összes negatív értékeléseit nézte és nem az utolsó ötvenet.
95,6%-os a pozitív visszajelzéseinek az aránya. Ez nem makulátlan, de bőven a megengedett határon belül van.
Legközelebb szíveskedjen pontosan tájékozódni, mielőtt hasonló hozzászólást ír egy nyilvános fórumra!

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
sanyiAmanyi
hozzászólás 2010-12-22 01:26
Létrehozva: #8828

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-07-27 16:15
Azonosító: 680 685

Elnéztem nem az utolsó 50 értékelése a negatív:), de több mint 50 negatív értékelése van. Az első kérdésre attól még nagyon kiváncsi lennék, hogy nem lesz e rá vmi megoldás. Köszi előre is!

IDÉZET
Érdeklődnék, hogy van e olyan opció, hogy nem a pozitív visszajelzések viszonyított százaléka alapján(mert tudom hogy ilyen lehetőség volt régebben), hanem a negatív visszajelzések száma alapján korlátozni a licitálókat? Tudom hogy ez a kérdés elmondhatatlanul lényegtelennek tűnik, de máris mondom miért (és ezzel kapcsolatos a másik kérésem/kérdésem) : egy felhasználó: apgyula AZ AUTOLSÓ 50 ÉRTÉKELÉSE NEGATÍV ÉS MÉG MINDÍG AKTÍV!!! ez nem vet rátok rossz fényt? mert hogy nekem lesz egy negatív értékelésem a 100%-os eddigi megbízhatóságom mellett az ok, de szerintetek rendben van hogy pofánröhög mindenkit és küldi zsákszám a negatívot, ráadásul aki megbízik benne azt le is húzza? Akik kapcsolatba kerülnek vele azok mind azt gondolják hogy tehetetlenek vagytok! És ő vajon mit gondolhat rólatok? Nincs erre vmi megoldás? Köszi előre is!

Üdv: András

A hozzászólást -sanyiAmanyi- szerkesztette a következő időpontban: 2010-12-22 01:30

+Quote Post
davidmaci92
hozzászólás 2010-12-22 01:04
Létrehozva: #8829

zejopy vagyok:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-08-17 11:47
Innen: Veresegyház, medverezervátum
Azonosító: 706 366

Érdeklődnék, hogy van e olyan opció, hogy nem a pozitív visszajelzések viszonyított százaléka alapján(mert tudom hogy ilyen lehetőség volt régebben), hanem a negatív visszajelzések száma alapján korlátozni a licitálókat? Tudom hogy ez a kérdés elmondhatatlanul lényegtelennek tűnik, de máris mondom miért (és ezzel kapcsolatos a másik kérésem/kérdésem) : egy felhasználó: apgyula AZ AUTOLSÓ 50 ÉRTÉKELÉSE NEGATÍV ÉS MÉG MINDÍG AKTÍV!!! ez nem vet rátok rossz fényt? mert hogy nekem lesz egy negatív értékelésem a 100%-os eddigi megbízhatóságom mellett az ok, de szerintetek rendben van hogy pofánröhög mindenkit és küldi zsákszám a negatívot, ráadásul aki megbízik benne azt le is húzza? Akik kapcsolatba kerülnek vele azok mind azt gondolják hogy tehetetlenek vagytok! És ő vajon mit gondolhat rólatok? Nincs erre vmi megoldás? Köszi előre is!

Beállíthatod a licitkorlátozást, de az nem az, amit te szeretnél. Ráadásul a zöldeket nem is korlátozza. Értem a problémádat. Nincs védelem. Illetve a lehetőség adott, hogy kérd a Kapcsolatfelvételen keresztül az értékelés törlését.
Ezzel a lehetőséggel egy baj van. Egyértelműnek kell lennie egy harmadik, kívülálló fél számára is, hogy kettőtök közül, te tisztán játszottál. Nem elég, ha te tudod. Nem tudom, jól érzékeltettem-e a különbséget.
A leveleket el kell küldeni a biztonsag@vatera.com-ra, a visszakapott leveleket megőrizni egészen addig, amíg az egész ügy le nem zárult. Minden értékelés töröltetése rizikós. Ha a Vatera számára egyértelműen kiderül, hogy jogtalan, akkor természetesen törlik. Minden ilyen igényt egyedileg bírálnak el.
Nem tudom segítettem-e, de tulajdonképpen ez a helyzet. Nem vagyunk védve egy "rossz" partner ellen. Nincs hathatós védelem, nincs az a rendszer, ami ezt meg tudná szűrni biztosan.

--------------------
Nem azért hibáztál, mert többet adtál, hanem mert kevesebbet kívántál. Ha többet adsz, többet is követelhetsz.

+Quote Post
sanyiAmanyi
hozzászólás 2010-12-22 00:51
Létrehozva: #8830

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-07-27 16:15
Azonosító: 680 685

A hozzászólást -sanyiAmanyi- szerkesztette a következő időpontban: 2010-12-22 00:52

+Quote Post
98tomcsa
hozzászólás 2010-12-21 23:38
Létrehozva: #8831

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-22 17:28
Azonosító: 310 714

IDÉZET(Petrababa @ 2010-12-21 22:12) *
Sziasztok!

Én megköszönnék egy linket, mert nem láttam a vásárlásaid között cipőt.

+Quote Post
Petrababa
hozzászólás 2010-12-21 23:12
Létrehozva: #8832

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2010-12-04 01:38
Azonosító: 1 412 300

Sziasztok!

Ti mit tennétek az én helyemben? fejvakar.gif

"G" <...@...> írta:
Kedves Adrienne!

A vaterán vásároltál tőlem egy Nike férfi sportcipőt!
A számlaszám, melyre a 7000.-+930 ( postaköltség) forintos utalást várom: ... bank.
A számla B. H. néven lesz és a postázást is ő fogja intézni. Utaláskor kérlek a közlemény rovatba írd be a saját neved( a könnyebb beazonosítás érdekében). Kérekmég egy pontos címet, ahová a terméket postázhatom.
Köszönöm a vásárlást sé várom mielőbbi jelentkezésedet!
Üdv.: G.

2010/11/20 <...@...>
Kedves G.!

Megkaptam a csomagot. Köszönöm. Sajnos a párom közölte velem, hogy ezt biztosan nem fogja felvenni. :-(((
Szeretném sértetlen állapotban visszaküldeni. Visszautalnád az összeget (postaköltség nélkül)? Természetesen a Vaterán pozitív értékelést fogok adni.

Megértésed köszönöm:
Szép hétvégét! A

Kedves A!

Én azt a cipőt küldtem el ami a vaterán a fényképeken szerepelt.Tehát azt kaptad amit megvásároltál.
A csere arra nem vonatkozik,hogy nem tetszik a párodnak.
Ha méret probléma lenne akkor visszacserélném,de ebben az esetben én nem tudok mit tenni.
Te megvásároltad ezt a cipőt, én a kötelességeimnek eleget tettem(postázás stb), ettől több kötelességem nekem nincs.
Nem egy napig volt fent a vaterán ez a cipő,lett volna lehetőséged megmutatni a párodnak.
Ne haragudj,de én nem tudok ebben az esetben mit tenni.

Üdvözlettel:H.G.

Szió!

Igen, teljesen igazad van, a képet láttuk is mindketten - nem is egyszer. Abból viszont sajnos nem lehetett megállapítani, hogy ez mennyire olcsó hamisítvány (anyaga nem bőr, talpa szinte nincs is, megnézettem itt a Bíróságon - a munkahelyemen - a szakértővel) - amit az értékelésbe is bele kell írnom (bár nem akartam...)

Sajnálom, hogy nem tudunk kompromisszumot kötni. :-( És sajnálom, hogy negatív értékelést kell adnom, pedig eddig teljesen szimpatikus volt az ügymenet.

Üdvözlettel:
A

Ui: Hivatkozhattam volna méret-problémára is, de ha már az igazságot, és az igazságszolgáltatást képviselem, miért állítottam volna valótlant.
Szép hetet, további sikeres vaterázást.

Szia!

Én is sajnálom,de én is negatív értékelést fogok adni.Érdekes,hogy eddig nem képviselted az igazségszolgáltatást.Az indok az volt,hogy a párodnak nem tetszik.Máskor ne a párod háta mögött vásárolj és ne is a vaterán,hanem boltba,de úgyhogy egy hónapon keresztül minden héten 2 szer elmész a boltba és átgondolod és átvizsgálod a kiválasztott terméket,amit megvizsgáltatsz a szakértőddel.Talán akkor eljutsz egészen odáig,hogy sikerül venned egy cipőt a párodnak.
Az ügymenet szimpatikus volt egészen addig míg a párod nem kezdett el hisztizni,hogy neki nem tetszik a cipő,pedig ő csak azt kapta ami a képen volt.

Üdv:G

Munkámból adódóan évek óta, nap-mint-nap az igazságszolgáltatást képviselem a törvény adta lehetőségek között. Miből gondoltad, hogy nem eddig nem képviseltem?
És miből gondoltad, hogy a párom háta mögött vásárolok? Mint írtam: "...a képet láttuk is mindketten - nem is egyszer. Abból viszont sajnos nem lehetett megállapítani, hogy ez mennyire olcsó hamisítvány..." Eddig is vásároltam vaterán, és ezután is fogok, mert elégedett voltam, vagyok. Csak legközelebb először megnézem az eladóról írt véleményeket. :-(
A mentalitásod von némi kívánnivalót maga után. Ha egyszerűen azt mondtad volna, hogy rendben, ennyit megér, visszautalom a pénzt, azt hiszem, NAGY BETŰKKEL írtam volna a véleményezés során, hogy NAGYON KORREKT, SZIMPATIKUS ELADÓ....
A cipőt egyébként én sem venném fel (nemcsak a párom, és még sokan mások, akik látták - tudják, hogy honnan, és kitől van), mert elég ciki, ha valamiről ordít, hogy hamisítvány.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2010-12-21 22:52
Létrehozva: #8833

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(gimii58 @ 2010-12-21 20:58) *
T.Vatera Minősitéssel kapcsolatban van problémám ma kaptam egy negativot olyan vevőtől aki megvett a vaterán egy terméekt tőlem még a múlt hónap elején de olyan email cimet és telefonszámot adott meg amelyiken nem volt elérhető .Én ennek a vevőnek még múlt hónapban negativot adtam eddig nem is jelentkezett de ma este tőbb mint egy hónap után negativt adott.Kérem a vaterát ha lehet töröljék ezt a tranzakciot és a minősitést.

Tisztelt gimii58!

Értékelés törlését a kapcsolatfelvételen keresztül kérheti.
Kapcsolatfelvétel - Aukcióval kapcsolatos probléma - Szeretnék töröltetni egy értékelést.
Az értékelés törlése nem automatikus, a kérést kollégáink a rendelkezésre álló adatok alapján bírálják el.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
gimii58
hozzászólás 2010-12-21 21:58
Létrehozva: #8834

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-06 11:54
Azonosító: 924 046

T.Vatera Minősitéssel kapcsolatban van problémám ma kaptam egy negativot olyan vevőtől aki megvett a vaterán egy terméekt tőlem még a múlt hónap elején de olyan email cimet és telefonszámot adott meg amelyiken nem volt elérhető .Én ennek a vevőnek még múlt hónapban negativot adtam eddig nem is jelentkezett de ma este tőbb mint egy hónap után negativt adott.Kérem a vaterát ha lehet töröljék ezt a tranzakciot és a minősitést.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-12-21 21:00
Létrehozva: #8835

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(aniko83 @ 2010-12-21 19:38) *
Szép estét Mindenkinek!

Nem találtam megfelelő topicot ezért ide írom le, aki üzletelt tamas620 felhasználóval, írja le a felhasználóval kapcsolatos tapasztalatait.

Van egy függőben lévő adás-vételem az illetővel, nagyértékű több mint 50000 Ft-os üzletről van szó.

Köszönettel:

aniko83

Mi a gondod? A tagnak nincs sok értékelése, de közöttük vannak nagyobb értékűek is.
Ha részleteznéd a problémádat, talán többet lehetne mondani.
Nincs aktív fórumozó a volt üzletfelei között.
Ha nagyon meg vagy szorulva, akkor az általa értékelt partnerek közül annak/azoknak a zöldnek tudsz írni, akinek van fent áruja.
De nem akarlak elkeseríteni, hasonló módon egyszer kértem segítséget valakitől, még válaszra sem méltatott.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2010-12-21 21:00

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
aniko83
hozzászólás 2010-12-21 20:38
Létrehozva: #8836

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:16
Azonosító: 90

Szép estét Mindenkinek!

Nem találtam megfelelő topicot ezért ide írom le, aki üzletelt tamas620 felhasználóval, írja le a felhasználóval kapcsolatos tapasztalatait.

Van egy függőben lévő adás-vételem az illetővel, nagyértékű több mint 50000 Ft-os üzletről van szó.

Köszönettel:

aniko83

+Quote Post
cwe
hozzászólás 2010-12-21 20:32
Létrehozva: #8837

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-04-22 12:16
Azonosító: 6 495

Tisztelt Benz!
Köszönöm a gyors választ (segítséget). Ez esetben az "egyébhez" teszem.

IDÉZET(VateraBenz @ 2010-12-21 19:10) *
Tisztelt cwe!

Ha nem szerepel a terméken a HTC márkajelzés, akkor kategóriaidegen terméknek minősül majd.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2010-12-21 20:10
Létrehozva: #8838

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(cwe @ 2010-12-21 19:08) *
Olyan kérdésem lenne Benzhez vagy Oroszlánhoz hogy, szabálytalan-e az (nem szeretnék szabálytalanságot elkövetni) hogy, ha egy HTY gyártmányú Androidos telót elhelyezek a HTC telefonok közé ? Azt tudni kell hogy, a HTY a HTC leányvállalata. Kb. ahhoz lehet hasonlítani mint az AsRock és az Asus kapcsolata.

Tisztelt cwe!

Ha nem szerepel a terméken a HTC márkajelzés, akkor kategóriaidegen terméknek minősül majd.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
cwe
hozzászólás 2010-12-21 20:08
Létrehozva: #8839

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-04-22 12:16
Azonosító: 6 495

Olyan kérdésem lenne Benzhez vagy Oroszlánhoz hogy, szabálytalan-e az (nem szeretnék szabálytalanságot elkövetni) hogy, ha egy HTY gyártmányú Androidos telót elhelyezek a HTC telefonok közé ? Azt tudni kell hogy, a HTY a HTC leányvállalata. Kb. ahhoz lehet hasonlítani mint az AsRock és az Asus kapcsolata.

+Quote Post
Sanyabacsi69
hozzászólás 2010-12-21 16:42
Létrehozva: #8840

Lelkes fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2008-02-18 10:47
Azonosító: 120 776

na és honnan tudja azt meg?

IDÉZET(ktibor68 @ 2010-12-21 13:12) *
de ha megtudja a lakás címet lehet az sokat ér neki(k), kitudja

+Quote Post

1326 Oldal V  « < 440 441 442 443 444 > » 
Reply to this topicStart new topic
3 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (3 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-09-17 21:34