IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1312 Oldal V  « < 447 448 449 450 451 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
Torrenteee
hozzászólás 2010-11-11 14:47
Létrehozva: #8961

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-02-05 12:24
Innen: Kesztölc
Azonosító: 980 507

IDÉZET(VateraBenz @ 2010-11-10 22:00) *
Kedves Torrenteee!

Mindjárt utánanézek.

Kedves Benz,

Nagyon szépen köszönöm! thank_you.gif thank_you.gif

--------------------
Korán keltem, hol az arany?
Go to the top of the page

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2010-11-11 14:17
Létrehozva: #8962

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(agnesklaudia @ 2010-11-11 11:23) *
Tisztelt Vateramoderátor!

Myalitta nevű felhasználóval akadt problémám. ...

Tisztelt agnesklaudia!

Ügyfélszolgálatos kollégáink válaszukban részletes tájékoztatást adtad arról, hogy milyen esetekben távolítható el egy értékelés.
Ha ezzel kapcsolatban kérdése vagy észrevétele van, akkor azt kérjük egy viszontválaszban közvetlen nekik írja meg.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2010-11-11 13:52
Létrehozva: #8963

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(anyoca89 @ 2010-11-11 09:28) *
Egy kezdő ( 0 ) visszajelzésű partnerrel van gondom. Amikor elküldtem az utaláshoz szükséges adatokat, visszaírt, hogy csak rózsaszín csekken tudna fizetni, mondván kicsi faluban él, nincs bank. Ok, megírtam a címemet is, a levelezésünk is megvan. Azóta semmi nem történt, ennek már 3 hete. Többszöri megkeresés, telefon is hasztalan. Hol kinyomja, ma meg öreg néni jelentkezett benne, nem ismer ilyen nevű illetőt, de bőszen érdeklődött, milyen nadrágról lenne szó. A mai napot adtam még a kapcsolat felvételére, de szerintem negatívot kell adnom. Kérdésem: amennyiben visszanegatívozna, megoldható a levétele?

Tisztelt anyoca89!

Ha a vevő továbbra sem jelentkezik vagy nem kívánja átvenni az árut és ön nem kíván tovább várni, akkor érdemes egy üzenetet írni az adásvételtől való elállásról és megadni a partnernek a megfelelő értékelést. Előtte esetleg írjon neki még egy utolsó felszólítást, ezt küldje el másolatként a biztonsag@vatera.com címre is. Ezt a levelében a címzettnek is említse meg, kilátásba helyezve a megfelelő értékelést, amennyiben nem jelentkezik.
Az automata válaszban kapott azonosítót mentse el, mivel az alapján esetleges bonyodalmak esetén igazolni lehet, hogy ez az utolsó felszólító üzenet kiküldésre került.

Értékelés törlését a kapcsolatfelvételen keresztül kérheti.
Kapcsolatfelvétel - Aukcióval kapcsolatos probléma - Szeretnék töröltetni egy értékelést.
Az értékelés törlése nem automatikus, a kérést kollégáink a rendelkezésre álló adatok alapján bírálják el.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
agnesklaudia
hozzászólás 2010-11-11 12:23
Létrehozva: #8964

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-10-22 20:31
Azonosító: 33 557

Tisztelt Vateramoderátor!

Myalitta nevű felhasználóval akadt problémám. Semmiféle módon nem volt hajlandó átvenni a terméket, ezért negatívval értékeltem, levelezésünk másolatát, amiben tisztán látható hogy megszegte a köztünk létrejött szerződést, elküldtem a biztonsag@vatera.com felé, amire kaptam egy sablonszöveg választ, amit nem másolnék ide, hiszen valószínűleg Önök már kívülről tudják. A lényeg végül is az, hogy a bosszúnegatívot nem törölték, így a felhasználó a negatív minősítéssel a hitelemet rontotta. Kérdezem én, hogy akkor mire való az értékelés, ha ezután nem merek majd negatívat adni, félve a bosszúnegatívtól. A többi felhasználó érdekében tettem, de úgy látom nem volt érdemes. Inkább bele kellett volna mennem az Ő általa kért semleges értékelésbe, és akkor a mai napig 100%-os minősítésem lenne.
Az alábbi idézet alapján úgy gondoltam, hogy a bosszúnegatívot a Vatera törölni fogja, amennyiben a levelezésünkben ez bizonyítható.

Idézet VateraOroszlán moderátortól:
„Egyértelmű és indokolt esetben - tehát ha pl. rendelkezésre áll az a levélváltás, amiben eláll a vásárlástól a partner - az ilyen negatív értékeléseket Ügyfélszolgálatunk törli.

Jelen esetben küldjön egy utolsó felszólítást az illetőnek a termék átvételére vonatkozóan, kilátásba helyezve a megfelelő értékelést amennyiben nem tesz eleget kötelezettségének. A levelet továbbítsa másolatként a biztonsag@vatera.com címre, jelezve ezt a címzettnek is. Ha a partner erre sem reagál érdemben, akkor tájékoztassa írásban az adásvételtől való elállásról és készítsen a partnerről értékelést. A kapott azonosítót mentse el, így esetleges jogtalan negatív esetén könnyebb az ügy feldolgozása.”

Levelezésünk másolata, visszafelé olvasandó:

Az intoleranciádat én is csak negatívval tudnám értékelni. Én is sajnálom.

2010. október 29. 20:57 Ágnes Klaudia írta,
Szia!
Sajnálom, de több mint egy hónapja (szeptember 17-én) ütötted le a terméket személyes átvétel megjelölésével. Ennek ellenére belementem, a postázásba is, de neked az sem felel meg.
Amennyiben 3 munkanapon belül nem utalod az árát, vagy nem veszed át személyesen a terméket, kénytelen leszek negatív minősítés mellett elállni az adásvételtől és a levelezésünket továbbítani a vatera felé.
Üdv!
Ági / agnesklaudia

Szia!
Nem jó, sajnos nem tudom megoldani. Hagyjuk a csudába, ez nem jön össze. Ha lezárod egy semlegessel, és beleírod, hogy rólam jó a véleményed, csak az akció volt sikertelen, akkor szívesen adok érte egy pozitívat, nekem engedi a rendszer sikertelenség esetén is.
Móni

2010. október 29. 10:37 Ágnes Klaudia írta
Kedves Móni!
A számlaszámom: ………..
Csak ajánlott küldeményként postázom, így az összeg amit várok: 2430 Ft (1700 a nadrág ára, 730 Ft az ajánlott postaköltség)
Üdv!
Ági / agnesklaudia

Szia!
Elnézést, de úgy alakult, hogy nem tudok ma sehova elmenni itthonról. Jövő héten, ahogy írtam nem vagyok itthon, ha neked is jó, akkor 25.-én hétfőn leadok egy átutalást neked, és küldd el postán. Mennyi lenne postaköltséggel együtt a végösszeg? Sima küldeményként ha nem túl súlyos, olyan 315 Ft körül szokott lenni a posta...
Köszi
Móni

2010/10/14 Mónika
Megyek mindenképpen, még nem tudom pontosan hogy érek oda, de semmiképpen nem kettő előtt, és semmiképpen nem hét után...smile.gif
2010. október 14. 6:57 Ágnes Klaudia írta

Vasárnap délután várlak szeretettel! smile.gif

Vasárnap délután? Kedden reggel külföldre utazom egy hétre, ez az egy időpont lenne a közeljövőben nyitva... 25.-én érek haza utána...
2010. október 13. 22:21 Ágnes Klaudia írta

Szia Mónika!
Ahogy előző levelemben már írtam:
"Szia!
Elviekben bármikor, csak előtte kérlek jelezd az időpontot.
Cím:Bp. ……….
Köszönettel
Ági"
Szóval, szólj, hogy mikor jönnél, biztosan össze tudjuk egyeztetni. smile.gif
Üdvözlettel!
Ági / agnesklaudia

Szia!
Természetesen igényt tartok rá. Mikor és hol tudnám átvenni?
Üdv
Mónika

2010. október 13. 20:13 Ágnes Klaudia írta,
Szia!
Érdeklődöm, hogy igényt tartasz-e még a farmerre? Mert 2 hete várom, hogy jelentkezz...
Kérlek 3 napon belül keress meg, ellenkező esetben kénytelen leszek az adásvételtől elállni, negatívan értékelni és a levél másolatát a vatera felé elküldeni.
Üdvözlettel:
Ági/agnesklaudia

Szia!
Elviekben bármikor, csak előtte kérlek jelezd az időpontot.
Cím:Bp. ……..
Köszönettel
Ági

Szióka!
Pénteken érek haza... hol és mikor tudnám átvenni a farmert?
Szia
Móni

2010/9/23 Mónika
Szia!
Írtam neked amikor leütöttem, nem kaptad meg? Jövő héten érek haza... pénteken, vagy szombaton, még jelentkezem előtte! smile.gif

2010. szeptember 23. 9:18 Ágnes Klaudia írta
Kedves Márta!
Gratulálok vaterás vásárlásodhoz. Mikor tudnánk megejteni az adás-vételt?
Szép napot!
Üdv!
Ági /agnesklaudia/

Ezután küldtem el levelezésünk másolatát a biztonsag@vatera.com felé, ticketszám: 2010110810004594
és egyidejűleg a bejelentést az ügyfélszolgálatra, ticketszám: 2010110810008081
amelyre a sablonválaszt kaptam, ticketszám: 2010110810008081
Figyelembe ajánlom a pirossal kiemelt szövegrészt a levelezésből, és a felhasználó minősítéseit:
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.ph...feedback_type=2
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.ph...feedback_type=1

Elnézést a hosszúra sikerült hozzászólásért, de sajnos úgy látom, hogy az ügyfélszolgálattal nem jutunk zöld-ágra. Kérem amennyiben lehetősége van, szíveskedjék utánanézni, és segíteni a negatív törlésében, és felülbírálni, hogy az említett felhasználónak helye van e még a Vatera területén!
(természetesen a levelezésből töröltem a neveket, címeket, stb)

Előre is köszönöm segítségét!

Üdvözlettel:agnesklaudia

Tisztelt Moderátor!

Az előbbiből kimaradt, hogy természetesen a részletes értékelésnél egyes osztályzatokat kaptam tőle, így most a minősítésem kettes sad.gif

"Egyáltalán nem kaptam meg a terméket. (1 vélemény)
Túl sokáig kellett várni a válaszokra. (1 vélemény)
A termék egyáltalán nem érkezett meg. (1 vélemény)
Egyéb indok (1 vélemény)"

Üdv:agnesklaudia

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-11-11 10:43
Létrehozva: #8965

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(VateraBenz @ 2010-11-10 22:00) *
Kedves Torrenteee!

Mindjárt utánanézek.

És Torrenteee újra szép. rolleyes.gif
Jó volt látni. smile.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
anyoca89
hozzászólás 2010-11-11 10:28
Létrehozva: #8966

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-04-24 15:19
Azonosító: 135 281

Egy kezdő ( 0 ) visszajelzésű partnerrel van gondom. Amikor elküldtem az utaláshoz szükséges adatokat, visszaírt, hogy csak rózsaszín csekken tudna fizetni, mondván kicsi faluban él, nincs bank. Ok, megírtam a címemet is, a levelezésünk is megvan. Azóta semmi nem történt, ennek már 3 hete. Többszöri megkeresés, telefon is hasztalan. Hol kinyomja, ma meg öreg néni jelentkezett benne, nem ismer ilyen nevű illetőt, de bőszen érdeklődött, milyen nadrágról lenne szó. A mai napot adtam még a kapcsolat felvételére, de szerintem negatívot kell adnom. Kérdésem: amennyiben visszanegatívozna, megoldható a levétele?

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2010-11-10 23:00
Létrehozva: #8967

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(Torrenteee @ 2010-11-10 17:45) *
Kedves Benz, Oroszlán!

Az alább idézett esetemmel kapcsolatban szeretnék kérdezni. Megírtam a negatív értékelést, amire meg is kaptam én is ugyanazt. Nem leveleztünk, bizonyítani nem tudom. A levelezésből és értékelések szövegéből, az aukcióból kiolvasható szabálytalanságok sem bizonyító erejűek ahhoz, hogy töröljék?

Ticket: 2010110810009473

Kedves Torrenteee!

Mindjárt utánanézek.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-11-10 22:23
Létrehozva: #8968

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(98tomcsa @ 2010-11-10 21:12) *
Láttad, hogy legutolsó kedvenc fórumozótársunk írt az eladónak a terméklapra?

Látta, ja, az egyik postjában írta is. Persze csak olyan finoman, ahogy ő szokta.
Kellenek az ilyen barátságos, segítőkész emberek. Okostojás.... vomit.gif (Na ez jól esett, régen csináltam ilyet, de most amúgy is rossz kedvem van. A Benznek javasolt mosoly árnyéka nekem is jól jönne... sad.gif)

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
98tomcsa
hozzászólás 2010-11-10 22:12
Létrehozva: #8969

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-22 17:28
Azonosító: 310 714

IDÉZET(Torrenteee @ 2010-11-10 17:45) *
....
Az alább idézett esetemmel kapcsolatban szeretnék kérdezni. Megírtam a negatív értékelést, amire meg is kaptam én is ugyanazt. Nem leveleztünk, bizonyítani nem tudom.

Láttad, hogy legutolsó kedvenc fórumozótársunk írt az eladónak a terméklapra?

+Quote Post
answerz13
hozzászólás 2010-11-10 21:40
Létrehozva: #8970

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2007-07-31 14:36
Azonosító: 18 222

IDÉZET(VateraBenz @ 2010-11-10 20:33) *
Tisztelt answerz13!

Köszönöm a választ, igazából "csak" 60% előleget utaltam el, de végülis mind1, elég sok pénz az is. Mindent meg fogok tenni, hogy ezt ne bukjam el, remélem a rendőrség & a vatera is segít!

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2010-11-10 21:33
Létrehozva: #8971

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(answerz13 @ 2010-11-10 18:34) *
Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni!
Rendeltem 2 darab telefont: http://mobil-telefon.vatera.hu/nokia/nokia..._180834234.html
A leütéskor még +7 volt az eladó (kollarpe) mutatója, azóta viszont jött legalább 10 negatív értékelés. 2 hónapja ütöttem le, akkor az ő feltételei szerint elutaltam
45ezer forint előleget (75ért adta oda a 2 telefont). Azóta ígérget, de telefon nincs és most már e-mail-ekre sem válaszol. A megadott telefonszámon pedig nem elérhető.
Mit javasoltok, mit tegyek? (Egy barátommal együtt vettük a 2 telefont, emiatt is pluszba cinkes nekem...)
Mennyi az esélye, hogy meglesz az eladó, telefonra már nem számítok, de a pénzem is ugrott?!
Köszi a válaszokat előre is!
Itt van a srác adatlapja: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=1291985

Tisztelt answerz13!

Amennyiben a vételárat Ön már átutalta és a partner nem küldi a terméket, nem ad hírt magáról, nem jelentkezik, hosszabb ideje nem érhető el, akkor értesítse az eladót, hogy ha ésszerű határidőn belül nem jelentkezik és nem rendezi az adásvételt, akkor Ön a rendőrségen tesz feljelentést.
A felszólítólevél sikertelensége esetén, javasoljuk, hogy a feljelentést valóban tegye meg! Mint megkárosított félnek a lakóhelye szerinti illetékes rendőrkapitányságon célszerű feljelenést tennie ismeretlen tettes ellen.
A feljelentéshez javasoljuk mellékelni nyomtatott formában a terméklapot, az illetővel folytatott levelezést és minden egyéb dokumentumot, amely az adásvétellel kapcsolatban az Ön rendelkezésére áll.
Amennyiben a feljelentés után elindítják a nyomozást, a nyomozóhatóság általában hivatalos megkereséssel fordul a Vaterához azért, hogy a nyomozás sikere érdekében szükséges és még hiányzó adatokat beszerezzék. Ilyen esetben a Vatera a lehető legteljesebb tájékoztatást adja, hiszen a nyomozás eredményes lezárása és az elkövető kézre kerítése közös érdekünk.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2010-11-10 21:31
Létrehozva: #8972

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(kismama69 @ 2010-11-10 15:12) *
Tisztelt Vatera!

Még nem olyan régen vásárolgatok,nézelődöm erre felé...De máris akadt némi ellenérzésem bizonyos emberek/eladók/miatt.
Mint itt is olvastam hiába van vkinek hű de sok pontja mégis megbizhatattlan..Az én gondom pont a másik fele.Mivel nemrég vagyok itt ezért még kevés a visszajelzésem....És ezért van olyan eladó aki kerek perec megtagadja az eladást???!!
De uram bocsá ki veszi magának azt a jogot ,hogy ismeretlenül megitéljen?!vagy küldjek erkölcsi bizonyítványt.a pénzem jó mindenhol,itt miért nem?!hová tart így a világ?vagy legközelebb a közért ajtóba is ott fog állni 1 ember aki pofa vizitet tart ...
Amúgy 41 éves újságíró volnék, 5gyermeket neveltem fel eddig tiszteségesen.De van akinek így sem vok elég jó........ not_i.gif

Tisztelt kismama69!

Csak ezért nem tagadhatja meg egy eladó sem az eladást.
Kivéve, ha zárt aukcióba nem engedi be, ehhez indokolás nélkül joga van.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
answerz13
hozzászólás 2010-11-10 21:08
Létrehozva: #8973

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

IDÉZET(dolmar @ 2010-11-10 19:54) *
Helló Én nem vacakolnák vele a feljelentést megtenném mostanában ez az eljárás a modi ezt csinálják sajnos ilyen szélhámosokból elég sok van Üdv

Értem, köszi a választ!
Remekül hangzik, van valakinek tapasztalata, hogy mivan, ha feljelentek, mennyi az esélye, hogy megtalálják az illetőt, illetve visszakapjam a pénzt?
Azért nem pár ezer forintról van szó, ekkorát nem akarok bukni.
A többiekkel akik szintén ebben a helyzetben vannak (elég sokan, ahogy elnézem) érdemes felvenni a kapcsolatot?

+Quote Post
dolmar
hozzászólás 2010-11-10 20:54
Létrehozva: #8974

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-03 13:13
Azonosító: 917 926

IDÉZET(answerz13 @ 2010-11-10 18:34) *
Sziasztok!

Rendeltem 2 darab telefont: http://mobil-telefon.vatera.hu/nokia/nokia..._180834234.html
A leütéskor még +7 volt az eladó (kollarpe) mutatója, azóta viszont jött legalább 10 negatív értékelés. 2 hónapja ütöttem le, akkor az ő feltételei szerint elutaltam
45ezer forint előleget (75ért adta oda a 2 telefont). Azóta ígérget, de telefon nincs és most már e-mail-ekre sem válaszol. A megadott telefonszámon pedig nem elérhető.
Mit javasoltok, mit tegyek? (Egy barátommal együtt vettük a 2 telefont, emiatt is pluszba cinkes nekem...)
Mennyi az esélye, hogy meglesz az eladó, telefonra már nem számítok, de a pénzem is ugrott?!
Itt van a srác adatlapja: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=1291985

Helló Én nem vacakolnák vele a feljelentést megtenném mostanában ez az eljárás a modi ezt csinálják sajnos ilyen szélhámosokból elég sok van Üdv

+Quote Post
answerz13
hozzászólás 2010-11-10 19:34
Létrehozva: #8975

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Sziasztok!

+Quote Post
Torrenteee
hozzászólás 2010-11-10 18:45
Létrehozva: #8976

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-02-05 12:24
Innen: Kesztölc
Azonosító: 980 507

Kedves Benz, Oroszlán!

Az alább idézett esetemmel kapcsolatban szeretnék kérdezni. Megírtam a negatív értékelést, amire meg is kaptam én is ugyanazt. Nem leveleztünk, bizonyítani nem tudom. A levelezésből és értékelések szövegéből, az aukcióból kiolvasható szabálytalanságok sem bizonyító erejűek ahhoz, hogy töröljék?

Ticket: 2010110810009473

IDÉZET(Torrenteee @ 2010-10-27 09:50) *
Belefutottam a tutiba. Mindig elolvasom a levelezést, most valamiért ez kimaradt. Ránéztem az aukcióra -gondoltam most jól járok- és licitáltam. Volt még húsz perc zárásig, addigra már lejjebb görgettem és láttam hogy egy darab ennyi.. Még jó hogy dolgoztam, reggel fél hétkor hívott a tag, hogy mikor utalom a húszast. Mondtam nem fogom utalni. Elmondtam neki, hogy nagyon szabálytalan az aukció, és félretájékoztatott, erre ő: én ne foglalkozzak ezzel, semmi közöm ahhoz, hogy ő mennyi jutalékot fizet, ő direkt így tette fel, hogy ne kelljen sokat. Nagy nehezen megértette, hogy ez nekem így nem kell, sőt, ennyit nem is ér. Végezetül flegmán azt mondta, hogy majd megírja a semlegest, és tekintsük tárgytalannak. Tegnap írtam neki egy levelet az értékelésével kapcsolatban, mielőtt még megírja.

Íme:

http://www.vatera.hu/uniroyal_teligumi_195..._183900642.html

--------------------
Korán keltem, hol az arany?

+Quote Post
dolmar
hozzászólás 2010-11-10 17:48
Létrehozva: #8977

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-03 13:13
Azonosító: 917 926

Ebben az a szép,hogy valaki elad egy terméket és cserébe nem pénzt hanem alkatrészt kér a gépéhez megkapja utána a vevőt aki rendezte felé a számlát különböző megjegyzésekkel és negatívval értékeli igazából úgy gondolom ehhez kell Arc

+Quote Post
NetDigi
hozzászólás 2010-11-10 16:28
Létrehozva: #8978

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-06-05 10:12
Azonosító: 654 839

IDÉZET(kismama69 @ 2010-11-10 15:12) *
Tisztelt Vatera!

Még nem olyan régen vásárolgatok,nézelődöm erre felé...De máris akadt némi ellenérzésem bizonyos emberek/eladók/miatt.
Mint itt is olvastam hiába van vkinek hű de sok pontja mégis megbizhatattlan..Az én gondom pont a másik fele.Mivel nemrég vagyok itt ezért még kevés a visszajelzésem....És ezért van olyan eladó aki kerek perec megtagadja az eladást???!!
De uram bocsá ki veszi magának azt a jogot ,hogy ismeretlenül megitéljen?!vagy küldjek erkölcsi bizonyítványt.a pénzem jó mindenhol,itt miért nem?!hová tart így a világ?vagy legközelebb a közért ajtóba is ott fog állni 1 ember aki pofa vizitet tart ...
Amúgy 41 éves újságíró volnék, 5gyermeket neveltem fel eddig tiszteségesen.De van akinek így sem vok elég jó........ not_i.gif

Sajnos ezt a 0 ás vagy kevés értékeléses vásárlok okozták akik nem vették át pld az utánvétellel küldött árut vagy egyszerűen nem utaltak nem jelentkeztek az áruért nálam is előfordultak ilyenek sajnos. Akinek sok az értékelése valószínű megbízhatóbb és többet kockáztat a negatival mint egy 0 ás.

+Quote Post
kismama69
hozzászólás 2010-11-10 16:12
Létrehozva: #8979

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-11-10 16:01
Azonosító: 1 408 748

Tisztelt Vatera!

+Quote Post
LaCost
hozzászólás 2010-11-10 13:20
Létrehozva: #8980

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-17 17:44
Azonosító: 126 986

IDÉZET(Bigdept @ 2010-11-10 12:08) *
Igen, én is észrevettem, mert válaszolni akartam...
El tudom képzelni az elkeseredettséget, 18000 -ért venni 4 használt téligumit, amiből kettő nyárinak bizonyult.
Hát lehet, utólagos bölcsesség, de nem kellett volna 10-ért eladni ezt a 4-et:
http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=184098189
most lenne 4 téligumi, és 8000 Ft pénz is, sok bosszúságról nem is beszélve...

A férfiak szeretik cserélgetni a gumikat és Ők tudják miért rolleyes.gif A párom ügylete volt mindkettő. Engem az az igazságtalan negatív aggaszt, de nagyon!!

+Quote Post

1312 Oldal V  « < 447 448 449 450 451 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-04-18 05:06