IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1312 Oldal V  « < 450 451 452 453 454 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
GOAGOA
hozzászólás 2010-11-07 13:33
Létrehozva: #9021

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-20 22:10
Azonosító: 953 006

IDÉZET(zsofika61 @ 2010-11-07 11:57) *
Üdv Mindenkinek!

Szeretném megkérdezni , hogy a semleges vagy negatív értékelésnél ( amikor az adás-vétel nem jött létre)
miért csillagozhat a vásárló? Mit értékel? Amit nem kapott?
Ezzel csak a rendes eladókat húzzák le azok a vásárlók , akik meggondolatlanul licitálgatnak.
Például,konkrét esetem van most, 1 hónapja várok az utalásra, értékelnem kellene már.Írtam emailt , kérdeztem
tőle kívánja-e megvásárolnia terméket , két szó érkezett -igen,köszönöm- ez okt.27-én volt. Azóta újra csak várok.
Ha értékelem semlegessel, lehet ,hogy negatívat ad. Megteheti? gondolom, igen , pedig nem vagyok hibás.
Hát nagyon kiváncsi vagyok a válaszokra.
Köszönöm.

Tegnap én is kaptam egy nemfizető variálós vásárlótól egy semlegest, kb. két csillagot adott a semmire.
Pontosabban az Ő hülyeségére, mert pénz nélkül licitálgatott.
Egyébként van megoldás a problémára, szerencsére könnyű volt meggyőzni a Vaterát, hogy ne legyen kötelező csillagozni a létre nem jött adásvételeket.
Már csak arra kéne rávenni őket, hogy ha a "kedves" vevő sikertelennek jelöli meg az adásvételt, azt is bejelölhesse, hogy ki miatt volt sikertelen. És ha miatta, akkor ne tudjon csillagozni.
Go to the top of the page

+Quote Post
zsofika61
hozzászólás 2010-11-07 12:57
Létrehozva: #9022

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-05-16 01:03
Azonosító: 1 161 927

Üdv Mindenkinek!

Szeretném megkérdezni , hogy a semleges vagy negatív értékelésnél ( amikor az adás-vétel nem jött létre)
miért csillagozhat a vásárló? Mit értékel? Amit nem kapott?
Ezzel csak a rendes eladókat húzzák le azok a vásárlók , akik meggondolatlanul licitálgatnak.
Például,konkrét esetem van most, 1 hónapja várok az utalásra, értékelnem kellene már.Írtam emailt , kérdeztem
tőle kívánja-e megvásárolnia terméket , két szó érkezett -igen,köszönöm- ez okt.27-én volt. Azóta újra csak várok.
Ha értékelem semlegessel, lehet ,hogy negatívat ad. Megteheti? gondolom, igen , pedig nem vagyok hibás.
Hát nagyon kiváncsi vagyok a válaszokra.
Köszönöm.

+Quote Post
fodddy
hozzászólás 2010-11-07 12:41
Létrehozva: #9023

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-24 16:18
Azonosító: 1 907

Üdv Csapat!
Lehet nem ide kénne irnom,de már kezd a t... kileni a kezdö,pár értekeléssel rendelkezö pancseróktól.A termékleirásaimban álltalában benne van minden(potaköltség,fizetési mód...) ill. a vásárlási értesitöben.Ennek ellenére licit után próbálkoznak alkudozni vagy a másik hetekig,v. hónapokig nem jelentkeznek.Ha meg újreinditom az licitet és értékelek akkor hivatkoznak ,h már fondosab dolguk is volt mindt ,h ezzel foglalkozzanak.Akkor minek licitálnak v.miért nem tudnak legalább egy rohadt e-mail küldeni!?
Az értékelésem meg csak romlik az ilyen emberektöl mert a Vatera nem tud mit tenni!?

+Quote Post
Bigdept
hozzászólás 2010-11-07 10:49
Létrehozva: #9024

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-27 17:06
Azonosító: 964 053

IDÉZET(Chamea @ 2010-11-07 03:02) *
Volt már más portálon ilyen probléma utánvétnél is, hogy az eladó kitalálja, hogy Ön letagadja a megfelelő csomag érkését illetve ráfogja a postásra. A postára fogott csalások sajnos virágoznak, hiába nem hiszik el, ez szokott lenni sajnos a védekezési taktika. A biztonsági őr meg eltárolt kamera felvétellel és az Ön által aláírt jegyzőkönyvvel tudja alátámasztani az Ön igazát, miszerint a csomagot olyan állapotban bontotta ki, amilyenben megkapta(nem vitte el Ön sehová, nem aláírt X-el dobták be a ládájába, nem a postás cserélte ki az Ön krésére egy rosszabbra, stb.), hiszen minden postán van már biztonsági szolgálat és kamera, így a partner a bíróságon szorult hurokba kerül.

Milyen országban élsz?

1. Nincs biztonsági őr minden postán.
2. Olyan kamera, amelyik ilyen helyzetben bizonyító minőségű képet adna (btw feliratok a csomagon, tartalom), csak a filmekben létezik.
3. A biztonsági őrnek egyértelműen meghatározott feladatai vannak. Amiket írsz, az nincs közte.
4. A posta honlapja www.posta.hu ; itt megtalálod az ÁSZF-et, benne külön fejezet foglalkozik
a szolgáltatási felelősséggel, az eljárással. Javaslom tanulmányozd.

--------------------
Az összes kerti vetemények közül a kóbászt szeretem a legjobban!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-11-07 10:04
Létrehozva: #9025

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

BangHead.gif Jajistenemmm... laugh.gif

Késik a borogatásom. Úgy érzem romlik a Vatera szolgáltatása. Hmmm... unsure.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
Chamea
hozzászólás 2010-11-07 04:02
Létrehozva: #9026

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-12 23:20
Azonosító: 936 666

IDÉZET(Aramir @ 2010-11-06 23:58) *
És miért pont biztonsági őr jelenlétében? Más már nem is jó tanunak?  blink.gif

Volt már más portálon ilyen probléma utánvétnél is, hogy az eladó kitalálja, hogy Ön letagadja a megfelelő csomag érkését illetve ráfogja a postásra. A postára fogott csalások sajnos virágoznak, hiába nem hiszik el, ez szokott lenni sajnos a védekezési taktika. A biztonsági őr meg eltárolt kamera felvétellel és az Ön által aláírt jegyzőkönyvvel tudja alátámasztani az Ön igazát, miszerint a csomagot olyan állapotban bontotta ki, amilyenben megkapta(nem vitte el Ön sehová, nem aláírt X-el dobták be a ládájába, nem a postás cserélte ki az Ön krésére egy rosszabbra, stb.), hiszen minden postán van már biztonsági szolgálat és kamera, így a partner a bíróságon szorult hurokba kerül.

+Quote Post
Aramir
hozzászólás 2010-11-07 00:58
Létrehozva: #9027

Aramir fan klub tag

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:15
Azonosító: 73

IDÉZET(zejopy @ 2010-11-06 22:59) *
blink.gif Ennek valóban nagy valószínűsége van.... unsure.gif

(Kedves Csücsök úr, ha erre jár, kérek egy borogatást. thank_you.gif laugh.gif )

És miért pont biztonsági őr jelenlétében? Más már nem is jó tanunak?  blink.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-11-07 00:48
Létrehozva: #9028

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(timcike81 @ 2010-11-06 23:19) *
Ő adta oda a vatera futárnak.Írta mailbe is,hogy hánykor vitte el a futár tőle.Itt senki más nem a hibás, csak egyedül Ő!Tudta Ő nagyon jól,hogy mit ad el.Csak most jó lóra tett szert az biztos.

Most szólok, mielőtt nagyon megeszed. Chamea postjait némi fenntartással kezeld, mert csupán a megalapozottságot, a tájékozottságot és a rációt nélkülözi. Mi, akik gyakran itt vagyunk tudjuk ezt, de aki ritkán jár és tapasztalatlan, az könnyen bedől neki.
Pedig már a moderátorok is óva intették a félretájékoztatásoktól, de néha jön, nem tud magán uralkodni, és kiizzad magából egy hosszabb szösszenetet, amitől mi a fejünket fogjuk, jobb esetben pedig derülünk egy jót.
Ja, ez a mondata nagyon tetszett:
IDÉZET(Chamea @ 2010-11-06 22:46) *
.............. Mindenkinek azt tudom csak tanácsolni, hogy számára ésszerű összegnél válassza csak az előreutalást illetve ha magasabb összegről van szó, válassza a postát és értékbiztosítást, ezek után a postahivatalban, biztonsági őr jelenlétében bontsa ki a csomagot, ugyanez vonatkozik utánvétre is, így sok kellemetlenség előzhető meg.

Ez is nagyon életszerű.... mosking.gif

Na szép álmokat mindenkinek. rolleyes.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2010-11-07 00:49

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
timcike81
hozzászólás 2010-11-07 00:19
Létrehozva: #9029

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-09-05 20:17
Azonosító: 23 584

IDÉZET(zejopy @ 2010-11-06 22:59) *
(Kedves Csücsök úr, ha erre jár, kérek egy borogatást. thank_you.gif laugh.gif)

Ő adta oda a vatera futárnak.Írta mailbe is,hogy hánykor vitte el a futár tőle.Itt senki más nem a hibás, csak egyedül Ő!Tudta Ő nagyon jól,hogy mit ad el.Csak most jó lóra tett szert az biztos.

A hozzászólást -timcike81- szerkesztette a következő időpontban: 2010-11-07 00:20

+Quote Post
timcike81
hozzászólás 2010-11-07 00:17
Létrehozva: #9030

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Ez semmiképp nem polgári peres eset az elmondottak alapján, hanem szándékos csalás. Már ha pontosan az igaz, amit Ön leírt(én sem és a Vatera adminisztrátorai sem voltak ott és nem tudunk képet alkotni semmilyen történésről). A törés az létrejöhetett futár által is, azért kellett volna átvételkor felbontani, de az lenne a legjobb, hogyha ha nem is 10 ezer, de 20 ezer forint feletti összegnél személyes átvételt beszélne meg mindenki és nem utalnának előre. "A félreértések elkerülése érdekében én mindig is a személyes átvételt erőltem" - igaz, az eladó rosszul írta le az utolsó szót, de a lényeg benne van. Nem tudom, hogy milyen megoldás lenne ilyenkor jó, mert bármi történhetett útközben azzal a csomaggal, ha pl. mással adatta fel a csomagot, az a másik személy is küldhetett rosszat(kicserélhette), tehát az én véleményem szerint a rendőrséggel és polgári peres eljárással is elég nehéz lesz eredményt elérni, de ez csak az én véleményem. Mindenkinek azt tudom csak tanácsolni, hogy számára ésszerű összegnél válassza csak az előreutalást illetve ha magasabb összegről van szó, válassza a postát és értékbiztosítást, ezek után a postahivatalban, biztonsági őr jelenlétében bontsa ki a csomagot, ugyanez vonatkozik utánvétre is, így sok kellemetlenség előzhető meg.

Köszi a hozzászólást, de nem erőltette a személyes átvételt!1x kérdezett rá,és annyi.Én jóhiszeműen,magamból kiindulva,nem is gondoltam,hogy ezt teszi velem.A törések nem származhatnak a futár hibájából!Ezt írtam is az imént.Ugyanis egy általa küldök képen,amit többszörösen felnagyítottam, látszik, hogy a kapaszkodó kar el van törve!Így hazudott nekem.A szakadások,foszlás, nem friss,azt egy nem hozzá értő ember is meg tudja állapítani!Az ISOFIX talp fényképén,amit Ő küldött,ugyancsak látszik,hogy azt a fekete vasat,ami kitört a vázból nem illesztette vissza rendesen,kicsit kilóg.Ez meg teljesen be kell legyen ágyazódva talpba nem szabadna mozognia.Így ezzel is be tudom bizonyítani,hogy így adta el és nem törte össze senki, hanem Ő egy aljas csaló!

Képeket én is tudok készíteni róla,úgy hogy ne lehessen észrevenni a hibákat,mivel tudom hol vannak.És hivatkozhatok bármire!Nem?!

Nem bontottam ki a csomagot érkezéskor, mert a kisfiam bent sírt a házba,és nem is gondoltam volna,hogy a leírtak nem felelnek meg a valóságnak!!!

Amikor a hölgy regisztrált a vaterara,elfogadta a szabályzatot!Minden hiteles és igaz adat kel legyen,magáról az eladóról is meg az általa hirdetett dologról is.Ellenkező esetben a vásárlás megsemmisül és 3 munkanap alatt,ha jelzi a vásárló,hogy nem azt kapta,amit meghirdettek,akkor az eladó köteles visszaadnia a pénzt!!!Ezt az ügyvéd ismerősöm is megerősítette.
A vatera mindig a PTK-ra hivatkozik,ilyenkor mi van?!Ez szabálysértés,bizonyítékaim vannak!!!!
Voltam ma a rendőrsége is,feljelentést tenni.A rendőr azt tanácsolta,holnap menjünk fel és vigyük vissza a kocsit meg a többi tartozékát,és ha nem fizet,menjünk el ott a VI-VII kerületi rendőrkapitányságra és tegyük meg a feljelentést, mert úgyis az eladó Budapesti,így ott kell elindítani az eljárást.
A hölgy nem reagál semmire.Így kénytelenek leszünk holnap felmenni!!!Nem hagyom annyiban!!!!Ez ne kevés pénz,és én nem lopásból,csalásból szereztem,mint most Ő!
Nagyon fel vagyok háborodva!!!El se hiszem,hogy ilyen emberek is vannak!!Mit hitt,hogy egy ejnye bejnyével megússza?!Hát nem!Nem akarom elhinni,hogy nem lehet kezdeni semmit a sok aljas csalóval!Ilyen az USA aukciós oldalain nincs!!Ott komoly szabályok vannak.Igenis itt is legyen súlyos következmények,akik megszegik az előírt feltételeket!!!

Remélem visszaadják a pénzemet!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-11-06 23:59
Létrehozva: #9031

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

............ pl. mással adatta fel a csomagot, az a másik személy is küldhetett rosszat(kicserélhette), .....................

(Kedves Csücsök úr, ha erre jár, kérek egy borogatást. thank_you.gif laugh.gif)

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
flodure
hozzászólás 2010-11-06 23:48
Létrehozva: #9032

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2009-08-29 16:14
Azonosító: 722 085

IDÉZET(zejopy @ 2010-11-06 22:44) *
Nem, de sajnos a százalékos aránya nem elég. Ugyanis a negatívok számának el kell érnie a 20 %-ot. Itt sajnos ez még nincs meg. smile.gif

Köszi a gyors választ.

Üdv

+Quote Post
Chamea
hozzászólás 2010-11-06 23:46
Létrehozva: #9033

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-12 23:20
Azonosító: 936 666

IDÉZET(timcike81 @ 2010-11-06 12:11) *
Problémás felhasználóval kapcsolatban szeretnék írni!

benike08-tól vettem egy Peg Perego Skate szettet.Az aukció oldalán azt írja:

Ez semmiképp nem polgári peres eset az elmondottak alapján, hanem szándékos csalás. Már ha pontosan az igaz, amit Ön leírt(én sem és a Vatera adminisztrátorai sem voltak ott és nem tudunk képet alkotni semmilyen történésről). A törés az létrejöhetett futár által is, azért kellett volna átvételkor felbontani, de az lenne a legjobb, hogyha ha nem is 10 ezer, de 20 ezer forint feletti összegnél személyes átvételt beszélne meg mindenki és nem utalnának előre. "A félreértések elkerülése érdekében én mindig is a személyes átvételt erőltem" - igaz, az eladó rosszul írta le az utolsó szót, de a lényeg benne van. Nem tudom, hogy milyen megoldás lenne ilyenkor jó, mert bármi történhetett útközben azzal a csomaggal, ha pl. mással adatta fel a csomagot, az a másik személy is küldhetett rosszat(kicserélhette), tehát az én véleményem szerint a rendőrséggel és polgári peres eljárással is elég nehéz lesz eredményt elérni, de ez csak az én véleményem. Mindenkinek azt tudom csak tanácsolni, hogy számára ésszerű összegnél válassza csak az előreutalást illetve ha magasabb összegről van szó, válassza a postát és értékbiztosítást, ezek után a postahivatalban, biztonsági őr jelenlétében bontsa ki a csomagot, ugyanez vonatkozik utánvétre is, így sok kellemetlenség előzhető meg.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-11-06 23:44
Létrehozva: #9034

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(flodure @ 2010-11-06 22:39) *
Nem tudom, hogy jó helyre írok-e, de egy 77%-os eladó megbízható még?

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=1384472

Nem, de sajnos a százalékos aránya nem elég. Ugyanis a negatívok számának el kell érnie a 20 %-ot. Itt sajnos ez még nincs meg. smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
flodure
hozzászólás 2010-11-06 23:39
Létrehozva: #9035

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2009-08-29 16:14
Azonosító: 722 085

Nem tudom, hogy jó helyre írok-e, de egy 77%-os eladó megbízható még?

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=1384472

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2010-11-06 17:08
Létrehozva: #9036

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(timcike81 @ 2010-11-06 15:45) *
Köszönöm,ez nagy segítség!

Nagyon szívesen. Örülök, hogy segíthettem.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
timcike81
hozzászólás 2010-11-06 16:45
Létrehozva: #9037

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2010-11-06 15:11) *
Tisztelt timcike81!

A zejopy által beidézett válaszunkhoz még annyi tudnék hozzátenni, hogy a Vatera az aukció zárása után nem vett részt az adásvételben, ezért nem áll módjában véleményt formálni a visszajelzésekről és eldönteni az egyes felhasználók vélt vagy valós igazát. Ezt sajnos egymással kell elintézniük, szükség esetén jogi út igénybevételével.

Köszönöm,ez nagy segítség!

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2010-11-06 16:11
Létrehozva: #9038

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(timcike81 @ 2010-11-06 12:50) *
...
Most akkor kihez forduljak?Rendőrséghez,kinevetnek.Nem áll szóba velem az eladó!És ez nem kevés pénz!

Tisztelt timcike81!

A zejopy által beidézett válaszunkhoz még annyi tudnék hozzátenni, hogy a Vatera az aukció zárása után nem vett részt az adásvételben, ezért nem áll módjában véleményt formálni a visszajelzésekről és eldönteni az egyes felhasználók vélt vagy valós igazát. Ezt sajnos egymással kell elintézniük, szükség esetén jogi út igénybevételével.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
timcike81
hozzászólás 2010-11-06 14:06
Létrehozva: #9039

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2010-11-06 13:02) *
Engem nem kell meggyőznöd, mert nem vagyok senki, illetve nem vagyok olyan ember, akinek számítana a véleménye.
A jogorvoslat a moderátori válaszban olvasható. Azt hiszem, polgári peres úton érvényesítheted a jogaidat. Hosszú, fárasztó és ellenszenves procedúra. Azt mondom, bármennyire is utópisztikusnak tűnik, valahogyan vele kellene elintézned a dolgot, és ha nem megy, akkor tudasd vele, hogy megteszed a feljelentést. Gyakran van, hogy ilyenkor visszaadják a pénzt.
A Vatera válaszát mindenképpen várd meg. Nem tudnak ők sem tenni semmit, de legalább egy jó, megalapozott vélemény és talán útmutató is lesz egyben.
Ha a bizonyítékaid helytállóak, akkor van esély. Én többet nem tudok mondani, de nyilván vannak nálam sokkal tájékozottabb emberek, ha más nem, akkor Vaterabenz, aki délutáni körútján egészen biztosan fog válaszolni.
Ami fontos, hogy ne idegeskedj, mert azzal nem használsz a dolognak. Főleg akkor nem, ha a babakocsi használója még pocaklakó. smile.gif

Köszönöm szépen a válaszod.Hát megpróbálok higgadt maradni, de nagyon nehéz!Még sose vertek így át!Sose gondoltam volna,hogy ez előfordulhat.Most nagyon hiányzott ez az ügy,ez a sok stressz,hercehurca! Kíváncsian várom mi lesz.

Nem vagyok még pocakos, csak tervbe van, már van egy 3 éves kisfiam, eladtam az Ő fullos Mura 4 kocsiját és hogy ne költsem el a pénzt,így gondoltam veszek egy könnyebbet,egy szebbet, egy kevesebb elemből állót.

Sajnos nagyon rosszul tettem.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-11-06 14:02
Létrehozva: #9040

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(timcike81 @ 2010-11-06 12:50) *
Ilyenkor mit lehet tenni?!Nekem kell a pénzem!A kocsit hajlandó vagyok visszavinni neki, de Ő nem hajlandó kapcsolatba lépni velem!!!!
Értem,hogy mit írsz, de én biztos vagyok benne, az általa küldött utólag jól megfigyelt képekből ítélve,hogy igenis tudott a hibákról!Ha nem szándékos volt az átverés, akkor miért nem áll szóba velem?!
Csatolnék neked bizonyítékot is, de nem tudom hogy lehet...

Aki nem látja nem figyel fel rá,de mivel lehazudta,utánanéztem kinagyítottam a képet és láttam,hogy igenis tudott róla,és nála sérült meg!Nem szállítás közben!

Most akkor kihez forduljak?Rendőrséghez,kinevetnek.Nem áll szóba velem az eladó!És ez nem kevés pénz!

Engem nem kell meggyőznöd, mert nem vagyok senki, illetve nem vagyok olyan ember, akinek számítana a véleménye.
A jogorvoslat a moderátori válaszban olvasható. Azt hiszem, polgári peres úton érvényesítheted a jogaidat. Hosszú, fárasztó és ellenszenves procedúra. Azt mondom, bármennyire is utópisztikusnak tűnik, valahogyan vele kellene elintézned a dolgot, és ha nem megy, akkor tudasd vele, hogy megteszed a feljelentést. Gyakran van, hogy ilyenkor visszaadják a pénzt.
A Vatera válaszát mindenképpen várd meg. Nem tudnak ők sem tenni semmit, de legalább egy jó, megalapozott vélemény és talán útmutató is lesz egyben.
Ha a bizonyítékaid helytállóak, akkor van esély. Én többet nem tudok mondani, de nyilván vannak nálam sokkal tájékozottabb emberek, ha más nem, akkor Vaterabenz, aki délutáni körútján egészen biztosan fog válaszolni.
Ami fontos, hogy ne idegeskedj, mert azzal nem használsz a dolognak. Főleg akkor nem, ha a babakocsi használója még pocaklakó. smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post

1312 Oldal V  « < 450 451 452 453 454 > » 
Reply to this topicStart new topic
17 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (17 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-04-18 02:20