IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1341 Oldal V  « < 451 452 453 454 455 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
unoka65
hozzászólás 2010-12-29 14:41
Létrehozva: #9041

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-06-18 18:34
Azonosító: 660 745

IDÉZET(VateraBenz @ 2010-12-29 15:27) *
Tisztelt unoka65!

Amennyiben a vételárat Ön már átutalta és a partner nem küldi a terméket, nem ad hírt magáról, nem jelentkezik, hosszabb ideje nem érhető el, akkor értesítse az eladót, hogy ha ésszerű határidőn belül nem jelentkezik és nem rendezi az adásvételt, akkor Ön a rendőrségen tesz feljelentést.
A felszólítólevél sikertelensége esetén, javasoljuk, hogy a feljelentést valóban tegye meg! Mint megkárosított félnek a lakóhelye szerinti illetékes rendőrkapitányságon célszerű feljelenést tennie ismeretlen tettes ellen.
A feljelentéshez javasoljuk mellékelni nyomtatott formában a terméklapot, az illetővel folytatott levelezést és minden egyéb dokumentumot, amely az adásvétellel kapcsolatban az Ön rendelkezésére áll.
Amennyiben a feljelentés után elindítják a nyomozást, a nyomozóhatóság általában hivatalos megkereséssel fordul a Vaterához azért, hogy a nyomozás sikere érdekében szükséges és még hiányzó adatokat beszerezzék. Ilyen esetben a Vatera a lehető legteljesebb tájékoztatást adja, hiszen a nyomozás eredményes lezárása és az elkövető kézre kerítése közös érdekünk.

Köszönöm.
Go to the top of the page

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2010-12-29 14:27
Létrehozva: #9042

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(unoka65 @ 2010-12-29 13:24) *
...Tehát akkor a közjegyzőhöz kell mennem,és ott kell feljelentenem is,vagy a rendőrségen? Ez nem tiszta nekem,mert ilyen esetem még nem volt....

Tisztelt unoka65!

Amennyiben a vételárat Ön már átutalta és a partner nem küldi a terméket, nem ad hírt magáról, nem jelentkezik, hosszabb ideje nem érhető el, akkor értesítse az eladót, hogy ha ésszerű határidőn belül nem jelentkezik és nem rendezi az adásvételt, akkor Ön a rendőrségen tesz feljelentést.
A felszólítólevél sikertelensége esetén, javasoljuk, hogy a feljelentést valóban tegye meg! Mint megkárosított félnek a lakóhelye szerinti illetékes rendőrkapitányságon célszerű feljelenést tennie ismeretlen tettes ellen.
A feljelentéshez javasoljuk mellékelni nyomtatott formában a terméklapot, az illetővel folytatott levelezést és minden egyéb dokumentumot, amely az adásvétellel kapcsolatban az Ön rendelkezésére áll.
Amennyiben a feljelentés után elindítják a nyomozást, a nyomozóhatóság általában hivatalos megkereséssel fordul a Vaterához azért, hogy a nyomozás sikere érdekében szükséges és még hiányzó adatokat beszerezzék. Ilyen esetben a Vatera a lehető legteljesebb tájékoztatást adja, hiszen a nyomozás eredményes lezárása és az elkövető kézre kerítése közös érdekünk.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
unoka65
hozzászólás 2010-12-29 14:24
Létrehozva: #9043

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2010-12-29 14:44) *
Egy linket küldhetnél....:-)
Tehát ha jól értelmezem, nem tudja a feladószelvény másolatát elküldeni?Csomagként jött volna?
Írj neki levelet, amiben kilátásba helyezed a negatív értékelést és a közjegyzőnél történő azonnali feljelentést, csalás vétsége miatt. Hátha ettől kommunikatív lesz.
Kérdezz rá miért értékelt előre, ha nem fizetett.Lehet,hogy csak szimplán benézte a dolgokat és nem téged akart értékelni. Ez egyelőre a legegyszerűbb megoldás, ha nem válaszol 1-2 napig, akkor lépj tovább.

Remélem sikerül a link [url="http://origoaukcio.hu//ezustos_mufenyo_utolso_ar_180cm_190362163.html"
Igen feladószelvény másolatot nem kaptam.Az adatokat így írta meg,ahogy mi itt írunk.Csomag lett volna,amire 1500ft postát kért.Megírtam neki levélben is,és SMS-ben is,hogy a mai napig várok, és ha semmi nem történik,akkor megteszem a szükséges lépéseket,de semmi reakció.Tehát akkor a közjegyzőhöz kell mennem,és ott kell feljelentenem is,vagy a rendőrségen? Ez nem tiszta nekem,mert ilyen esetem még nem volt.Csak azt nem értem,hogy miért értékelt pozitívan,amikor tudja,hogy nem kaptam semmit
Köszönöm a tanácsot,írok mindegyiknek egy újabb levelet,és ha semmi,akkor megyek tovább.Türelmes ember vagyok,de csak 1bizonyos határig.

+Quote Post
RoseBaker
hozzászólás 2010-12-29 14:17
Létrehozva: #9044

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-26 22:04
Azonosító: 319 536

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2010-12-29 12:19) *
Ha a terméklapon szereplő összeget + az elsőbbségi árát utaltad és erről még az eladót is tájékoztattad akkor NEM vagy hibás semmiben.Hangsúlyozom, ha írtál neki pár sort arról, hogy ennyi volt, de ennyit még hozzáutaltam mert így-és így szeretném megkapni.
A terméklapra a PONTOS postaköltséget KÖTELES mindenki kiírni,az nem a te hibád, hogy időközben több lett. Nyilván ezt az eladó elfelejtette lekommunikálni veled,de ez nem mentség.
Ezzel nem értek most egyet. Ajánlott díj és elsőbbségi felár elutalása után simán elküldeni valamit elég csúnya dolog.Felületességre utal az is, hogy az eladó nem tette bele az ajándék DVD-t.
Erre nem adnék pozitívot semmiképp. Mondjuk a nega is túlzás, de a semlegest mindenképp reális értékelésnek tartom.

Igen, írtam neki 1 levelet, + termékhez is, hogy így szeretném kapni, tehát lett volna lehetősége szólni, hogy ez nem elég.
Egyelőre úgy néz ki, nem igazán ismeri be, hogy ő is hibázott. Na majd meglátjuk.
Az biztos, hogy máskor én sem utalok kérdezés nélkül, mert úgy látszik, ez is tud galibát okozni. sad.gif

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2010-12-29 14:08
Létrehozva: #9045

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(Bacsa71 @ 2010-12-29 13:06) *
...Az lenne a kérdésem,hogy lehetne-e törölni a negatívot vagy hagyjam a fenébe???? Köszi,hogy elolvastátok,további szép napot!!!!!!

Tisztelt Bacsa71!

Értékelés törlését a kapcsolatfelvételen keresztül kérheti.
Kapcsolatfelvétel - Aukcióval kapcsolatos probléma - Szeretnék töröltetni egy értékelést.
Az értékelés törlése nem automatikus, a kérést kollégáink a rendelkezésre álló adatok alapján bírálják el.

A jövőbeni hozzászólásaiban kérjük spóroljon az írásjelekkel. Köszönjük.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Bacsa71
hozzászólás 2010-12-29 14:06
Létrehozva: #9046

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-01-25 21:47
Azonosító: 433 334

Üdv! Bocs,hogy ide írok de van 1 problémám!!! A mai nap kiosztottam 1 negatív értékelést mert nem utalta át a "vevő" a vételárat az Ö által megvett árúért!Miután leütötte a terméket rögtön elkérte a számlaszámot és írta,hogy utal. Eltelt pár nap és nem jött meg a pénz!!!! Utána telefonáltam neki azt nem vette fel!! Akkor küldtem neki 1 e-mailt arra azt írta,hogy nem kell neki az alkatrész!!! Én írtam neki,hogy ezt miért nem tudta volna közölni és akkor nem lett volna semmi gond,erre Ő megint nem válaszolt!! Én erre kiosztottam a negatívot,erre Ő is adott nekem 1 negatívot!!!! Az lenne a kérdésem,hogy lehetne-e törölni a negatívot vagy hagyjam a fenébe???? Köszi,hogy elolvastátok,további szép napot!!!!!!

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2010-12-29 13:44
Létrehozva: #9047

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-17 12:23
Innen: Káosz birodalom
Azonosító: 171 419

IDÉZET(unoka65 @ 2010-12-29 12:34) *
help.gif Sziasztok!
2 probléma megoldásában kérem a segítségeteket.
Vettem d3c.12.-én 1 fenyőfát,ami a mai napig nem érkezett meg.Az eladó nem küldi el a feladószelvény másolatát,csak kiírt adatokat küldött,amin nem az én címem van.Másodszorra csak a feladószelvény számát küldte el,amiből csak annyit tudtak nekem megmondani,hogy melyik nap,melyik városba lett kézbesítve.Levélre nem reagál,telefon kikapcsolva,nem elérhető. Írt egy pozitív értékelést,holott én nem kaptam semmit.Pedig ma is belépett.A mai napig adtam neki határidőt,vagy a csomag,vagy a pénzem a számlán,de sajnos se pénz,se fa.Feljelentést tegyek,vagy fizetési meghagyást érjek először?
A másik problémám pedig eladással kapcsolatos.

Vettek tőlem 1 alaplapot,és kérte a vevő,hogy 4.-e körül fizethessen. Megírtam neki,hogy rendben van,várok addig,és nem zargatom feleslegesen.Erre ma pozitív értékelést adott,holott nem fizetett még,és az alaplap is nálam van még.
Most itt elakadtam mind a 2 dologgal.
Köszönöm,ha valaki segít. help.gif

Egy linket küldhetnél....:-)
Tehát ha jól értelmezem, nem tudja a feladószelvény másolatát elküldeni?Csomagként jött volna?
Írj neki levelet, amiben kilátásba helyezed a negatív értékelést és a közjegyzőnél történő azonnali feljelentést, csalás vétsége miatt. Hátha ettől kommunikatív lesz.

Kérdezz rá miért értékelt előre, ha nem fizetett.Lehet,hogy csak szimplán benézte a dolgokat és nem téged akart értékelni. Ez egyelőre a legegyszerűbb megoldás, ha nem válaszol 1-2 napig, akkor lépj tovább.

--------------------
"Lemondtam a sexről, az italról és a hazardírozásról! Ez volt életem legszörnyűbb negyedórája"

+Quote Post
unoka65
hozzászólás 2010-12-29 13:34
Létrehozva: #9048

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

help.gif Sziasztok!
2 probléma megoldásában kérem a segítségeteket.
Vettem d3c.12.-én 1 fenyőfát,ami a mai napig nem érkezett meg.Az eladó nem küldi el a feladószelvény másolatát,csak kiírt adatokat küldött,amin nem az én címem van.Másodszorra csak a feladószelvény számát küldte el,amiből csak annyit tudtak nekem megmondani,hogy melyik nap,melyik városba lett kézbesítve.Levélre nem reagál,telefon kikapcsolva,nem elérhető. Írt egy pozitív értékelést,holott én nem kaptam semmit.Pedig ma is belépett.A mai napig adtam neki határidőt,vagy a csomag,vagy a pénzem a számlán,de sajnos se pénz,se fa.Feljelentést tegyek,vagy fizetési meghagyást érjek először?
A másik problémám pedig eladással kapcsolatos.
Vettek tőlem 1 alaplapot,és kérte a vevő,hogy 4.-e körül fizethessen. Megírtam neki,hogy rendben van,várok addig,és nem zargatom feleslegesen.Erre ma pozitív értékelést adott,holott nem fizetett még,és az alaplap is nálam van még.
Most itt elakadtam mind a 2 dologgal.
Köszönöm,ha valaki segít. help.gif

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2010-12-29 13:19
Létrehozva: #9049

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-17 12:23
Innen: Káosz birodalom
Azonosító: 171 419

IDÉZET(RoseBaker @ 2010-12-29 04:27) *
Viszont a postaköltségre azt írta, én hibáztam, mert kérdezés nélkül utaltam a pénzt. Ez így is van. 400 Ft volt kiírva, számlaszám is, úgyhogy én egyből utaltam.

Ha a terméklapon szereplő összeget + az elsőbbségi árát utaltad és erről még az eladót is tájékoztattad akkor NEM vagy hibás semmiben.Hangsúlyozom, ha írtál neki pár sort arról, hogy ennyi volt, de ennyit még hozzáutaltam mert így-és így szeretném megkapni.
A terméklapra a PONTOS postaköltséget KÖTELES mindenki kiírni,az nem a te hibád, hogy időközben több lett. Nyilván ezt az eladó elfelejtette lekommunikálni veled,de ez nem mentség.

IDÉZET(ktibor68 @ 2010-12-29 06:42) *
Ha csomagod megérkezett hibátlanul és megkapod a DVD-t is utána értékelj, de mint írtad Te is hibáztál nem hiszem hogy semlegest vagy rosszabb esetben negatívval kell értékelni így .

Ezzel nem értek most egyet. Ajánlott díj és elsőbbségi felár elutalása után simán elküldeni valamit elég csúnya dolog.Felületességre utal az is, hogy az eladó nem tette bele az ajándék DVD-t.
Erre nem adnék pozitívot semmiképp. Mondjuk a nega is túlzás, de a semlegest mindenképp reális értékelésnek tartom.

--------------------
"Lemondtam a sexről, az italról és a hazardírozásról! Ez volt életem legszörnyűbb negyedórája"

+Quote Post
ktibor68
hozzászólás 2010-12-29 07:42
Létrehozva: #9050

Fórumozó

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2010-07-07 12:35
Azonosító: 1 249 027

IDÉZET(RoseBaker @ 2010-12-29 04:27) *
Válaszolt az eladóm, és a DVD-t elfelejtette, küldeni fogja.
...

Ha csomagod megérkezett hibátlanul és megkapod a DVD-t is utána értékelj, de mint írtad Te is hibáztál nem hiszem hogy semlegest vagy rosszabb esetben negatívval kell értékelni így .

+Quote Post
RoseBaker
hozzászólás 2010-12-29 05:27
Létrehozva: #9051

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Válaszolt az eladóm, és a DVD-t elfelejtette, küldeni fogja.
Viszont a postaköltségre azt írta, én hibáztam, mert kérdezés nélkül utaltam a pénzt. Ez így is van. 400 Ft volt kiírva, számlaszám is, úgyhogy én egyből utaltam. Lehet, velem van a baj, de nekem egyértelmű volt, hogy ez az összeg a 390 Ft-os kategóriát jelenti, így 455 Ft-ot utaltam, mert ennyi lesz, ha elsőbbségit is kérek rá.
Az eladó állítása szerint, ha régóta aukciózom, tudnom kéne, hogy az ajánlás díja +215 Ft. Igen, ezt tudom természetesen. Szóval az is lehet, hogy én hibáztam, mert valóban nem kérdeztem rá, mit is jelent az eladónál a 400 Ft-os díj. (Csak én hittem ezek szerint azt, hogy ajánlott pk, elvégre a legtöbb eladó és vevő örül, ha nem kerül szóba a sima posta)
DE! Azt viszont említettem neki több levélben is, hogy ajánlva+elsőbbségivel kérem, tehát ha már én nem, de ő szólhatott volna, hogy ez nem lesz elég! Állítása szerint még csodálkozott is, hogy én hogy számoltam ki a pk-t, tehát feltételezem, nem a postán jött rá, hogy ez nem lesz elég...
Úgyhogy jelenleg úgy érzem, én is hibáztam, de az eladó megelőzhette volna a bajt, ha szól és akkor nincs ez az egész.

Egyszer nekem is szó nélkül utalták a pénzt. Mivel több ruháról volt szó, a pk is változott. A vevő ezt valószínűleg nem tudta, mert csak az egyik ruha pk-ét utalta el. Számomra egyértelmű volt, hogy szólok neki, hogy a súly miatt változni fog, és kértem a különbözetet.
Eszembe sem jutott volna szó nélkül feladni simán, vagy hiányosan, és utólag hibáztatni, hogy "de miért nem kérdeztél rá?"
Hát, ennyire mások vagyunk smile.gif

Érdekelne, ezek után mit tehetnék szerintetek, de megígérem, hogy utána ezt a témát lezárom smile.gif

+Quote Post
RoseBaker
hozzászólás 2010-12-28 16:38
Létrehozva: #9052

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2010-12-28 15:19) *
Tisztelt RoseBaker!

Kérje az eladótól a dvd pótlólagos postázását (természetesen az eladó költségére).

Rendben!
Köszönöm!

+Quote Post
RoseBaker
hozzászólás 2010-12-28 16:37
Létrehozva: #9053

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2010-12-28 14:10) *
Adj neki semlegeset. Vagy negatívat. Nem tetszik nekem az eladód. Egyre jobban nem....

Akkor ebben egyetértünk sad.gif
Írtam neki, meglátjuk, mi lesz. Lehet, csak elfelejtette...

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2010-12-28 16:19
Létrehozva: #9054

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(RoseBaker @ 2010-12-28 14:03) *
Sziasztok!
A tegnapi csomagot szerencsére megkaptam, amin csodálkozok, mert eddig 2 csomagot küldtek nekem simán az évek során (nem én kértem) és abból egy elveszett smile.gif
A lényeg, hogy megjött.. DE! Egy újabb probléma: az aukció megnevezésében és leírásában is szerepelt, hogy a termékhez ajándék DVD jár. Természetesen nem a DVD miatt licitáltam, de ilyenkor az ember számít az ajándékra is, jól gondolom? Nos, sajnos nem volt a csomagban, tehát még azt sem gondolhatom, hogy az növelte meg a súlyt annyira, hogy nagyobb kategóriába essen és ezért kellett ajánlott helyett simán postázni. Pedig volt ilyen gondolatom is.
Nem mintha egy DVD olyan nehéz lenne biggrin.gif

Mi van, ha valaki azért licitál, mert az ára a terméknek így éri meg neki, hogy kap mellé még egyet, vagy bármit, amit az eladó feltüntet? És ha csak egy termékről lenne szó, nem érné meg neki.
A boltban is sokszor van Egyet fizet, kettőt kap akció. Biztos vagyok benne, hogy vannak, akik ilyenkor vásárolnak, mert így éri meg nekik.
Megint az elvekről van szó... nem is tudom, milyen DVD-ről van szó, így nem is tudhatom, mennyire "hiányzik" az nekem.

Érdekes...

Tisztelt RoseBaker!

Kérje az eladótól a dvd pótlólagos postázását (természetesen az eladó költségére).

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-12-28 15:10
Létrehozva: #9055

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(RoseBaker @ 2010-12-28 14:03) *
Sziasztok!
A tegnapi csomagot szerencsére megkaptam, amin csodálkozok, mert eddig 2 csomagot küldtek nekem simán az évek során (nem én kértem) és abból egy elveszett smile.gif
A lényeg, hogy megjött.. DE! Egy újabb probléma: az aukció megnevezésében és leírásában is szerepelt, hogy a termékhez ajándék DVD jár. Természetesen nem a DVD miatt licitáltam, de ilyenkor az ember számít az ajándékra is, jól gondolom? Nos, sajnos nem volt a csomagban, tehát még azt sem gondolhatom, hogy az növelte meg a súlyt annyira, hogy nagyobb kategóriába essen és ezért kellett ajánlott helyett simán postázni. Pedig volt ilyen gondolatom is.

Mi van, ha valaki azért licitál, mert az ára a terméknek így éri meg neki, hogy kap mellé még egyet, vagy bármit, amit az eladó feltüntet? És ha csak egy termékről lenne szó, nem érné meg neki.
A boltban is sokszor van Egyet fizet, kettőt kap akció. Biztos vagyok benne, hogy vannak, akik ilyenkor vásárolnak, mert így éri meg nekik.
Megint az elvekről van szó... nem is tudom, milyen DVD-ről van szó, így nem is tudhatom, mennyire "hiányzik" az nekem.

Érdekes...

Adj neki semlegeset. Vagy negatívat. Nem tetszik nekem az eladód. Egyre jobban nem....

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
RoseBaker
hozzászólás 2010-12-28 15:03
Létrehozva: #9056

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Sziasztok!

Érdekes...

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2010-12-27 22:29
Létrehozva: #9057

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(SirLaca @ 2010-12-27 20:45) *
Van egy cég GVMWKFT akinél mindig egy nullás vásárló felnyomja az árakat. Azokat a 2000 eurós smile.gif órákat árulják. Véletlenűl az összes órára licitál. Biztos nagyon kellhet neki. Aztán a név eltünik és jön egy új név. Nem tudom ki, hogy van vele, de engem ****ra bosszant ha ennyire ostobának néznek. Szóóóóóóval érdemes megnézni a licitálókat is. Persze lehet, hogy ez csak nekem volt új.

Tisztelt SirLaca!

Amennyiben szabálytalanságot észlel, a terméklapon a szabálytalan aukció szövegre kattintva vagy lejárt aukció esetén a kapcsolatfelvételen keresztül jelezze és a felelős kolléga indokolt, bizonyítható esetben megteszi a szükséges intézkedéseket. Köszönjük!

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
SirLaca
hozzászólás 2010-12-27 21:45
Létrehozva: #9058

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2010-11-24 20:37
Azonosító: 1 410 896

Van egy cég GVMWKFT akinél mindig egy nullás vásárló felnyomja az árakat. Azokat a 2000 eurós smile.gif órákat árulják. Véletlenűl az összes órára licitál. Biztos nagyon kellhet neki. Aztán a név eltünik és jön egy új név. Nem tudom ki, hogy van vele, de engem ****ra bosszant ha ennyire ostobának néznek. Szóóóóóóval érdemes megnézni a licitálókat is. Persze lehet, hogy ez csak nekem volt új.

+Quote Post
davidmaci92
hozzászólás 2010-12-27 18:24
Létrehozva: #9059

zejopy vagyok:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-08-17 11:47
Innen: Veresegyház, medverezervátum
Azonosító: 706 366

IDÉZET(zejopy @ 2010-12-27 16:24) *
Igen, ma még van, bár a TV kiírja, hogy fizetsz, de ez csak valami bénázás náluk. smile.gif
Úgy tudsz átlistázni, hogy a feltöltőlapon van egy új rész, ahol be tudod jelölni, hogy a TV-en is induljon. Fogod látni, az benne a tökjó, hogy nem kell két feltöltést csinálni, hanem csak innen. Szóval ez jó, tényleg.

Az ilyen felhasználókat egyébként (akiről írtál), jól seggbe kellene rugdosni, de nem kicsit, hanem annyira, hogy soha ne felejtse el az örök tanulságot, miszerint más munkájával, idejével, belefektetett energiájával nem illik szórakozni.
Az az ember, aki itt egy-két állás mellett még árul, túlnyomó többségében kidolgozza a belét, mindenki lehúzza a hetedik bőrt is róla, és akkor még ilyen eszetlen barmok játszadoznak vele.
Igen, teljesen szembeállok most a békés önmagammal, ezeknél az eseteknél a testi fenyítés lenne a legalkalmasabb. Lehetőleg nyilvánosan, mint a középkorban, hogy a többi ökör, aki ilyesmin gondolkodik, időben elvesse az eszement ötletet, mert ha már az erkölcsi érzéke a béka segge alatt van, akkor legalább a félelem visszatartaná.

(Kedves Benz! Ha úgy érzi, csillagoznia kell, ám tegye, de szerintem teljesen igazam van. thank_you2.gif )

Jaj, bocs, én meg nem normálisan válaszoltam, mert be volt borulva az agyam.
Ami már fut, azt lejárttá kell tenned, csak úgy lehet. Még egyszer, ne haragudj, mintha kissé hümm lennék ma. smile.gif

Ráadásul még összekevertem magamat magammal is. Asszem valamit kellene csinálnom.
Valaki rázzon meg!
zejopy vagyok. smile.gif
És még rosszul is idéztem.
Megyek, elásom magam.... sad.gif

A hozzászólást -davidmaci92- szerkesztette a következő időpontban: 2010-12-27 18:26

--------------------
Nem azért hibáztál, mert többet adtál, hanem mert kevesebbet kívántál. Ha többet adsz, többet is követelhetsz.

+Quote Post
RoseBaker
hozzászólás 2010-12-27 17:42
Létrehozva: #9060

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Köszi szépen mindenkinek, akkor ezek szerint nem fújtam fel valóban a dolgot smile.gif

Már megfogalmaztam egy levelet, semmi csúnya nincs benne, csak megírtam, mit kellett volna egy ilyen helyzetben tennie. Nem akarom azért kioktatni sem, mert ha megjön a csomagom, még nekem lesz kellemetlen biggrin.gif Na jó, nem, itt azért nem tartunk. Az már csak a végkifejlet, hogy megérkezik-e a csomag vagy sem.. itt az a legrosszabb, hogy ő önhatalmúlag eldöntötte, mi legyen, pedig az én pénzemről van szó. Igaz, nem nagy összeg, de akkor nagy, ha nem kapok érte semmit!
Amúgy nagyon kedvesnek, udvariasnak tűnt először, de azt hiszem, pozitív értékelést akkor sem nagyon érdemel, ha megkapom a csomagot.
Na majd meglátjuk, nem akarom az ördögöt a falra festeni.
A felhasználó neve amúgy: billymacko

+Quote Post

1341 Oldal V  « < 451 452 453 454 455 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2015-07-08 04:13