IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1312 Oldal V  « < 486 487 488 489 490 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
Torrenteee
hozzászólás 2010-08-23 14:54
Létrehozva: #9741

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-02-05 12:24
Innen: Kesztölc
Azonosító: 980 507

IDÉZET(Anukcicuka @ 2010-08-23 14:47) *
Érdemi választ? Érdekes meglátás rolleyes.gif

Te nem látod? Keresd lejjebb Vateraoroszlán válaszát, kisbetűs ez igaz.

IDÉZET(Anukcicuka @ 2010-08-23 14:47) *
Ezt a hozzáállást nevezem!

Én is.

--------------------
Korán keltem, hol az arany?
Go to the top of the page

+Quote Post
Anukcicuka
hozzászólás 2010-08-23 14:47
Létrehozva: #9742

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-02-20 23:18
Azonosító: 493 494

IDÉZET(Torrenteee @ 2010-08-23 14:42) *
Nem tudom mennyire gyakran látogatod a fórumot, olvasod-e? Ha igen, feltűnhetett volna, hogy egy beírt post után sokszor nem telik el öt perc, és jön a válasz,
(ha nem hiszed, a dátumok és időpontok a postok fejlécében alátámasztják az állításom) mint most is, és érdemi választ kaptál.

Érdemi választ? Érdekes meglátás rolleyes.gif

De ugyanakkor nyugodtan "árusíthat" tovább mint ha mi sem történt volna, továbbra is megkopasztva a naiv népet.

Ezt a hozzáállást nevezem!

+Quote Post
Torrenteee
hozzászólás 2010-08-23 14:42
Létrehozva: #9743

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Anukcicuka @ 2010-08-23 14:31) *
Nagy betűvel írtam, hogy ne sikkadjon el!!!

Nem tudom mennyire gyakran látogatod a fórumot, olvasod-e? Ha igen, feltűnhetett volna, hogy egy beírt post után sokszor nem telik el öt perc, és jön a válasz,
(ha nem hiszed, a dátumok és időpontok a postok fejlécében alátámasztják az állításom) mint most is, és érdemi választ kaptál.

--------------------

+Quote Post
Anukcicuka
hozzászólás 2010-08-23 14:42
Létrehozva: #9744

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Csupán az általam ismert nevek, akik várják a pénzüket!

pecsizsuzsanna

kikidee

emokekiss

Anukcicuka

S hányan lehetnek még, akik inkább hallgatnak? Vajon hány névnek kell még lennie a listában, mire kitiltják a felhasználók közül???

(elnézést az illetőktől amiért a nevük ide került, de talán...így megtaláljuk egymást, ha olvassák)

Tehát akiket carpediem6 alias Erika vagy akárhogy is hívja magát megkárosított kérem jelentkezzenek!

+Quote Post
Anukcicuka
hozzászólás 2010-08-23 14:31
Létrehozva: #9745

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Vateraoroszlan @ 2010-08-23 14:13) *
Tisztelt Anukcicuka!

Bármekkora is a felháborodása, felesleges üvölteni a Fórum közönségével, hiszen nem ők ártottak Önnek.
...

Nagy betűvel írtam, hogy ne sikkadjon el!!!

Másrészt ha figyelmesebben olvasta volna a bejegyzésem, akkor láthatta volna, hogy elértem az eladót, és össze vissza hazudozik, csak épp utalni nem hajlandó és röhög a markába. Minden le van mentve.
A feljelentést meg fogom tenni, mivel remélhetőleg az új BTK szerint már 20-ezer forint alatt is indítanak eljárást.

DE ITT NEM A PÉNZ, hanem az ELV a lényeg!

Vajon a Vatera csak akkor zárja ki a csalókat, ha a rendőrség megkeresi őket az ügyben? Addig nyugodtan garázdálkodhatnak? EZT meddig engedi meg a vezetőség?

+Quote Post
Vateraoroszlan
hozzászólás 2010-08-23 14:13
Létrehozva: #9746

Igencsak öreg róka

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-09-02 09:51
Azonosító: 726 887

IDÉZET(Anukcicuka @ 2010-08-23 14:09) *
ABSZOLÚT CSALÓ
carpediem6
...

Tisztelt Anukcicuka!

Bármekkora is a felháborodása, felesleges üvölteni a Fórum közönségével, hiszen nem ők ártottak Önnek.

Nyilván Önnek sem tetszene, ha ÉN IS ÍGY VÁLASZOLNÉK ÖNNEK.

A problémájával kapcsolatban, amennyiben a vételárat Ön már átutalta és a partner nem ad hírt magáról, nem jelentkezik, hosszabb ideje nem érhető el, akkor kérjük, értesítse az eladót, hogy ha ésszerű határidőn belül nem jelentkezik, és nem rendezi az adásvételt, akkor Ön a rendőrségen tesz feljelentést.
A felszólító levél sikertelensége esetén, javasoljuk, hogy a feljelentést valóban tegye meg!

Mint megkárosított félnek a lakóhelye szerinti illetékes rendőrkapitányságon célszerű feljelenést tennie ismeretlen tettes ellen.
A feljelentéshez javasoljuk mellékelni nyomtatott formában a terméklapot, az illetővel folytatott levelezést és minden egyéb dokumentumot, amely az adásvétellel kapcsolatban az Ön rendelkezésére áll.

Ha a feljelentés után elindítják a nyomozást, a nyomozó hatóság általában hivatalos megkereséssel fordul a Vaterához, azért, hogy a nyomozás sikere érdekében szükséges és még hiányzó adatokat beszerezzék. Ilyen esetben a Vatera a lehető legteljesebb tájékoztatást adja, hiszen a nyomozás eredményes lezárása és az elkövető kézre kerítése közös érdekünk.

--------------------
Üdvözlettel:
Leó
a Vatera oroszlánja

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-08-23 14:11
Létrehozva: #9747

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

Jaj!
Jaj a mondanivaló, és megint jaj, a forma. Olyan volt, de tényleg, mintha megütöttek volna. Ezt hívják technikai témarombolásnak.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
Anukcicuka
hozzászólás 2010-08-23 14:09
Létrehozva: #9748

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

ABSZOLÚT CSALÓ
carpediem6

Vettem tőle terméket.
Utaltam.
Nem küldte, megkérdeztem, miért.
Azt írja rákos, de mindenképpen postázni fogja.
Ide azt írja, hogy nem is övé a cucc.
Kérem, utalja vissza akkor a termék árát és a postaköltség díjat, mivel nincs áru, és nem is az övé, és össze vissza beszél.

NEM UTALJA VISSZA A PÉNZEM!

Az ilyent KI KELL TILTANI!!!!

S nem én vagyok az első akivel ezt megcsinálja!

Aki kéri a teljes levelezést személyes adatok nélkül bemásolom! DE NE VÁSÁROLJATOK TŐLE

A hozzászólást -Vateraoroszlan- szerkesztette a következő időpontban: 2010-08-23 14:11

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-08-23 14:07
Létrehozva: #9749

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(rezsooo @ 2010-08-23 13:55) *
Köszönöm mindenkinek, aki hozzászólt.
Chamea, te elolvastad amit írtam? Egyáltalán nem ellenszenves mindenki, neked az? Nem is értem ezt miért írtad, úgy tűnik nem érted mi a problémám...
Vateraoroszlan, egyértelművé tette, hogy már nem kell neki.. már amennyire...
5 órával azután, hogy még akart 30-at utalni, máris volt más készüléke...
az esetleges negatívtól tartok, ezért kéne törölni.. köszi

Ja, Chamea így fórumozik mindig. Kiragad egy mondatot és ír egy postot, ami ahhoz a mondathoz sajátosan laza módon illeszkedik.
Nem baj ám, lassan elérem azt a szintet, hogy kezd szórakoztatni a szavai mögött rejlő mondanivaló keresgélése. Jobb, mint a szudoku.biggrin.gif

Csak akkor törlik a licitet, ha mindkét fél beleegyezése ott van a terméklapon. De a terméklapos levelezés egyértelműen bizonyítja az igazadat, ha bevágja a negát, akkor szerintem arra hivatkozva töröltetni tudod.smile.gif

Jajaj, Leó gyorsabb volt.sad.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2010-08-23 14:08

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
Vateraoroszlan
hozzászólás 2010-08-23 14:05
Létrehozva: #9750

Igencsak öreg róka

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(rezsooo @ 2010-08-23 13:55) *
...Vateraoroszlan, egyértelművé tette, hogy már nem kell neki.. már amennyire...

Kedves rezsooo!

Ebben az esetben küldjön egy utolsó felszólítást az illetőnek a termék átvételére vonatkozóan, kilátásba helyezve a megfelelő értékelést amennyiben nem jelentkezik. A levelet továbbítsa másolatként a biztonsag@vatera.com címre, jelezve ezt a címzettnek is. Ha a partner erre sem reagál érdemben, akkor tájékoztassa írásban az adásvételtől való elállásról és készítsen a partnerről értékelést. A kapott azonosítót mentse el, így esetleges jogtalan negatív esetén könnyebb az ügy feldolgozása. A terméket ezután újra aukcióra lehet bocsátani.

--------------------
Üdvözlettel:
Leó
a Vatera oroszlánja

+Quote Post
rezsooo
hozzászólás 2010-08-23 13:55
Létrehozva: #9751

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-03-24 17:16
Azonosító: 1 074 606

Köszönöm mindenkinek, aki hozzászólt.

IDÉZET(Chamea @ 2010-08-23 10:53) *
Rokkant nyugdíjas ügyfelem nekem is volt, vele meg tudtam egyezni, elment a postára, feladta a pénzt és utána küldtem neki a terméket. Mondta, hogy pár napba beletelik, mondtam, nem baj, megvárom.

Tudom, hogy nem szokás, meg mindenki ellenszenves, de ilyenkor méltányossági alapon csak el lehetne tekinteni a termék adatlapjától és felajánlani az utánvétet, hiszen neki sem lehet könnyebb. Vaterafutár utánvétellel nem kerül sokba(500 forint plusz) és házhoz viszik neki az árut. Minden csak megbeszélés kérdése.

"Midenhova beírja, hogy rokkantnyugdíjas ezáltal megpróbálva bizalmat ébreszteni az eladóban, és tényleg elvárja, hogy megbízzon valaki egy 0-ás értékelésű emberben." - ez meg eléggé cinikus megnyilatkozás, bár ne haragudjon. További kommentet nem is kívánok hozzátenni, mert látatlanba eldönteni, hogy rokkantnyugdíjas-e valaki vagy sem és hogyha az, akkor azzal próbál meg visszaélni....

Chamea, te elolvastad amit írtam? Egyáltalán nem ellenszenves mindenki, neked az? Nem is értem ezt miért írtad, úgy tűnik nem érted mi a problémám...

Kiragadhatsz egy mondatot, de nem sok értelme van, az egészet nézd ...
cinizmus jelentése: részvételt nem tanúsító, léha viselkedés
ezt tényleg komolyan gondolod? mellow.gif
te azt mondtad volna, hogy jó, elküldöm, majd fizetsz... ? Egy ilyen embernek, akinek azt sem érted amit mond, teljesen zavaros és 0 értékelése van?

nekem kiugrott a vállam pár éve és fiatal gyerek létemre sosem lesz már teljesen egészséges, lehet be kéne írnom ezt mindenhova, hátha részvételt tanúsítanak és olcsóbban odaadják amit venni akarok..

de nem ez a fő probléma, hogy beírja, hogy rokkantnyugdíjas, de szerintem ezt rajtad kívül mindenki érti, úgyhogy mindegy...

Vateraoroszlan, egyértelművé tette, hogy már nem kell neki.. már amennyire...

+Quote Post
Vateraoroszlan
hozzászólás 2010-08-23 11:09
Létrehozva: #9752

Igencsak öreg róka

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Chamea @ 2010-08-23 10:53) *
Rokkant nyugdíjas ügyfelem nekem is volt...

Tisztelt Chamea!

Legyen kedves és tájékozódjon az adott esetről, mielőtt hozzászól! Erre egyszer már megkértem, ha nem csal az emlékezetem.

Jelen esetben az a probléma, hogy a tisztelt vevő a rokkantnyugdíjas voltára hivatkozva 6000 Ft-al kevesebbet akar fizetni, mint amennyiért megvette a terméket.

--------------------
Üdvözlettel:
Leó
a Vatera oroszlánja

+Quote Post
Chamea
hozzászólás 2010-08-23 10:53
Létrehozva: #9753

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-12 23:20
Azonosító: 936 666

IDÉZET(rezsooo @ 2010-08-22 22:09) *
Sziasztok!

Most erre mit mondtok?
...

Rokkant nyugdíjas ügyfelem nekem is volt, vele meg tudtam egyezni, elment a postára, feladta a pénzt és utána küldtem neki a terméket. Mondta, hogy pár napba beletelik, mondtam, nem baj, megvárom.

Tudom, hogy nem szokás, meg mindenki ellenszenves, de ilyenkor méltányossági alapon csak el lehetne tekinteni a termék adatlapjától és felajánlani az utánvétet, hiszen neki sem lehet könnyebb. Vaterafutár utánvétellel nem kerül sokba(500 forint plusz) és házhoz viszik neki az árut. Minden csak megbeszélés kérdése.

"Midenhova beírja, hogy rokkantnyugdíjas ezáltal megpróbálva bizalmat ébreszteni az eladóban, és tényleg elvárja, hogy megbízzon valaki egy 0-ás értékelésű emberben." - ez meg eléggé cinikus megnyilatkozás, bár ne haragudjon. További kommentet nem is kívánok hozzátenni, mert látatlanba eldönteni, hogy rokkantnyugdíjas-e valaki vagy sem és hogyha az, akkor azzal próbál meg visszaélni....

+Quote Post
Vateraoroszlan
hozzászólás 2010-08-23 09:43
Létrehozva: #9754

Igencsak öreg róka

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Torrenteee @ 2010-08-23 00:58) *
Kedves Benz/Oroszlán!

Ennél az aukciónál a levelezésben olvasható szöveg miatt lett "érdekes" számomra. Az eddig eladott telefonokra még nem érkezett értékelés, ilyen összegeknél nincs személyes átvétel. Lehet hogy érdemes lenne körülnézni nála.

Kedves Torrenteee!

Köszönjük, ránézünk.
thank_you.gif

--------------------
Üdvözlettel:
Leó
a Vatera oroszlánja

+Quote Post
Vateraoroszlan
hozzászólás 2010-08-23 09:43
Létrehozva: #9755

Igencsak öreg róka

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(taki63 @ 2010-08-23 06:36) *
Szia! Volt nekem is egyszer hasonló esetem, töröltesd a licitet, a levelezés alapján meg fogják tenni neked a Vaterás kollégák.

Nem fogják tudni megtenni.

--------------------
Üdvözlettel:
Leó
a Vatera oroszlánja

+Quote Post
Vateraoroszlan
hozzászólás 2010-08-23 09:36
Létrehozva: #9756

Igencsak öreg róka

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Mazsolla2 @ 2010-08-21 20:48) *
Sajnálom, ha megint untatok valakit, de ezt ép emberi ésszel higgyétek el nem lehet már birni.
...
A levelezést elküldtem a biztonsag@vatera.com - ra, mivel ezzel nem tudom mire megyek így.

Kedves Mazsolla2!

Én nem találtam ott... mellow.gif

IDÉZET(Aramir @ 2010-08-22 14:32) *
Ezt már írtam Mazsollának, de nem hitt nekem  biggrin.gif
Szerintem ott a probléma, hogy azt hiszik a két feltüntetett tipusú telefonra ugyanolyan fólia kell, ezért nem írják meg.

Valószínűleg nekem is rossz a hozzáállásom, de ez szerintem is így van.

--------------------
Üdvözlettel:
Leó
a Vatera oroszlánja

+Quote Post
taki63
hozzászólás 2010-08-23 06:36
Létrehozva: #9757

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:31
Azonosító: 483

Sziasztok!

Most erre mit mondtok?
Eddig csak normális vaterásokkal találkoztam, időszerű volt már, hogy ez ne így legyen.

De ez a csávó tényleg nagyon nem tiszta, sanyo48 a neve, nézzétek meg alul a levelezést:

http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=178469437

Midenhova beírja, hogy rokkantnyugdíjas ezáltal megpróbálva bizalmat ébreszteni az eladóban, és tényleg elvárja, hogy megbízzon valaki egy 0-ás értékelésű emberben. Ha tényleg rokkant nyugdíjas, sajnálom, én abszolót nem vagyok embertelen, de szerintem ez nem így működik, vagy ti azt mondtátok volna, hogy jó, elküldöm a a telefont és majd fizeted a többit... ?

Emberségről meg bizalomról beszél a 0 értékelésével, totál nem értem a formát, nem voltam vele tiszteletlen, nem is volt "erős" a válaszom, vagy az volt? Szerintem nem. Komolyan, ha pesti lenne és személyesen tudnánk találkozni nála, szóval ha tudnám hol lakik, akkor belementem volna, hogy akár 5-10 ezresével fizessen, de így?

Már van egy semleges értékelése, olvassátok el mit írtak róla. Sanyó is írt értékelést a partneréről, azt is olvassátok el, még durvább, teljesen zavaros.
Az lesz a vicces, és igazából ez lesz a probléma, hogy beszúr majd egy negatívot, mert azt sem tudja mi van, csak eszébe jut, hogy hú az az eladó fú de embertelen volt.... mellow.gif

Szia! Volt nekem is egyszer hasonló esetem, töröltesd a licitet, a levelezés alapján meg fogják tenni neked a Vaterás kollégák.

+Quote Post
Aramir
hozzászólás 2010-08-23 01:29
Létrehozva: #9758

Aramir fan klub tag

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:15
Azonosító: 73

IDÉZET(rezsooo @ 2010-08-22 22:26) *
lehet az a baj eddig túl normális vaterásokkal találkoztam és ez már kijárt. tudod a természetben is mindig kiegyenlítődnek a dolgok smile.gif

Azért egész jól mehet neki, ha rokkantnyugdíjból ezt mind megvenné biggrin.gif
http://www.vatera.hu/listings/index.php?ub...tmpsb=Keres%E9s

+Quote Post
Torrenteee
hozzászólás 2010-08-23 00:58
Létrehozva: #9759

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kedves Benz/Oroszlán!

Ennél az aukciónál a levelezésben olvasható szöveg miatt lett "érdekes" számomra. Az eddig eladott telefonokra még nem érkezett értékelés, ilyen összegeknél nincs személyes átvétel. Lehet hogy érdemes lenne körülnézni nála.

--------------------

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2010-08-22 23:10
Létrehozva: #9760

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar/Győr
Azonosító: 156 696

Sziasztok!

Most erre mit mondtok?
Eddig csak normális vaterásokkal találkoztam, időszerű volt már, hogy ez ne így legyen.

De ez a csávó tényleg nagyon nem tiszta, sanyo48 a neve, nézzétek meg alul a levelezést:

http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=178469437

nem is volt "erős" a válaszom, vagy az volt? Szerintem nem.

Abszolút higgadt, és maximálisan jóindulatú, kúltúrált válaszokat adtál. Szerintem.

+Quote Post

1312 Oldal V  « < 486 487 488 489 490 > » 
Reply to this topicStart new topic
14 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (14 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-04-25 06:33