IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1341 Oldal V  « < 486 487 488 489 490 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
VateraBenz
hozzászólás 2010-10-24 15:51
Létrehozva: #9741

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(Torrenteee @ 2010-10-24 15:36) *
Kedves Oroszlán, Benz!

Ha leütik egy olcsóbb termékemet kapcsolatfelvételhez, és csak egy telefonos "beszélgetés" volt e-mail váltás nélkül és én bevágom a negát, majd ezt vissza is kapom, mi az elegendő bizonyíték, hogy ezt töröltethessem?

levelezés:

http://elektronika.vatera.hu/auto_hifi/aut..._184345870.html

leütés:

http://auto-motor.vatera.hu/alkatresz_fels..._182804248.html

Kedves Torrenteee!

Nehéz kérdés... Azt tudom javasolni, hogy üttesse le az eredeti terméket is a vásárlóval. Akkor azt tudják majd pozitívan értékelni.
A másikat pedig egy pozitív-semleges + nem jött létre az adásvétel jelöléssel lehet elintézni.

Ha ezek után nem kívánja neki eladni a drágább terméket, akkor a leütött olcsóbb aukcióra érdemes végigvinni a normál adásvételnél szokásos eljárást.
Első levél, majd első felszólítás biztonsag@vatera.com-ra is továbbítva, stb. Így a végén legalább azt tudja majd bizonyítani, hogy a leütött terméket nem vette át a vevő. Utána mehet a negatív és az esetleges bosszú negatív is intézhető az ismert módon.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-10-24 15:46
Létrehozva: #9742

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(Torrenteee @ 2010-10-24 15:36) *
Kedves Oroszlán, Benz!

Ha leütik egy olcsóbb termékemet kapcsolatfelvételhez, és csak egy telefonos "beszélgetés" volt e-mail váltás nélkül és én bevágom a negát, majd ezt vissza is kapom, mi az elegendő bizonyíték, hogy ezt töröltethessem?

levelezés:

leütés:

Ha érdekel a véleményem, akkor ez nagyon rizikós. Értem a helyzetet, de szerintem ez nem bizonyíték. És az olcsó cuccot nem is viszi el?

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
Torrenteee
hozzászólás 2010-10-24 15:36
Létrehozva: #9743

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-02-05 12:24
Innen: Kesztölc
Azonosító: 980 507

Kedves Oroszlán, Benz!

levelezés:

leütés:

--------------------
Korán keltem, hol az arany?

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-10-24 15:23
Létrehozva: #9744

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(gabriella001 @ 2010-10-24 15:20) *
Sziasztok!

az lenne a kérdésem ha egy felhasználó nevéhez az van írva hogy Inaktív, az mit jelent? ő állította le magát ideglenesen esetleg, vagy a vatera?
elöre is köszönöm!

Vagy, vagy. Ha a Vatera inaktiválta, akkor is előfordulhat számlatartozás, ebben az esetben csak addig inaktív, amíg nem rendezi, de lehet véglegesen inaktív is.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
gabriella001
hozzászólás 2010-10-24 15:20
Létrehozva: #9745

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-09-12 17:16
Azonosító: 1 357 126

Sziasztok!

az lenne a kérdésem ha egy felhasználó nevéhez az van írva hogy Inaktív, az mit jelent? ő állította le magát ideglenesen esetleg, vagy a vatera?
elöre is köszönöm!

+Quote Post
fogas81
hozzászólás 2010-10-24 11:36
Létrehozva: #9746

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-08-26 16:36
Azonosító: 182 714

Sajnálattal tapasztaltam,hogy az eladó mikor felvetettem neki pár kérdést érzékenyen érintette,holott csak korrekt választ vártam letiltott és nem tudok neki írni.Ahogy megyünk beljebb a világban,sajnos nem mindenki ad korrekt felvilágosítást az eladó termékéről,a lényeg,hogy a pénz érdekében még ferdítenek is a tényen.Jelen esetben egy mobiltelefonról van szó(E52),érdekelt volna mint vásárló körültekintően szerettem volna megbizonyosodni pár dologról amit fel is tettem kérdésként de válasz helyett némítást kaptam..Hm...Ennyit ér a vásárló egyeseknek,bezzeg a pénz az kell.12hó GSM bolti garanciából nem tudom,hogy lessz NOKIA garancia,sokat vásárolta GSM üzletből sosem adtak Hivatalos NOKIA garanciát,főleg úgy nem mint az a képen is látszik üres a NOKIA garancialevele,nincs hivatalosan kitöltve.A másik felvetésem volt,hogy 3 óra beszélgetéssel hogyan lehet újként árulni a készüléket???A választ már nem tudom meg,mindenesetre tiltólistára helyeztem az eladót,ilyen hozzáállással nem kívánok vele üzletet kötni.

http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=184643248

Kérem a Tisztelt Moderátort sziveskedjen megjelentetni a közlést tanúságnak megfelelő eset.

Köszönettel:fogas81

--------------------
A Tegnap Történelem" A Holnap Rejtély" A Ma Ajándék"

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2010-10-23 08:00
Létrehozva: #9747

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(orizatriz @ 2010-10-22 22:53) *
Pepe01 néven árul HAMIS parfümöket, ahhoz képest igen magas áron - a terméke annyira silány, hogy az üvegre ránézve - konkrétan egy Moschino Couture parfümről volt szó - is látszott, hogy gagyi, de főleg: büdös. mikor felhívtam, hogy csináljuk vissza a boltot, akkor vissza jött a pénzzel. mondtam neki,hogy adok egy semlegest, erre mondta, hgoy több néven is fut, és ennyi pénzért mit várok. a fényképek alapján egyszerű beazonosítani - a moschino couture CSOMAGOLÁSA NEM TELJESEN ILYEN, ő fut magnetics09, ignuska09 és pizsike01 neveken is. azért írom mindezt meg, mert még engem állít be hátulróljövő csalónak.

Tisztelt orizatriz!

Amennyiben szabálytalanságot észlel, a terméklapon a szabálytalan aukció szövegre kattintva vagy lejárt aukció esetén a kapcsolatfelvételen keresztül jelezze és a felelős kolléga indokolt, bizonyítható esetben megteszi a szükséges intézkedéseket. Köszönjük!

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
orizatriz
hozzászólás 2010-10-22 22:53
Létrehozva: #9748

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-08-22 11:55
Azonosító: 712 245

Pepe01 néven árul HAMIS parfümöket, ahhoz képest igen magas áron - a terméke annyira silány, hogy az üvegre ránézve - konkrétan egy Moschino Couture parfümről volt szó - is látszott, hogy gagyi, de főleg: büdös. mikor felhívtam, hogy csináljuk vissza a boltot, akkor vissza jött a pénzzel. mondtam neki,hogy adok egy semlegest, erre mondta, hgoy több néven is fut, és ennyi pénzért mit várok. a fényképek alapján egyszerű beazonosítani - a moschino couture CSOMAGOLÁSA NEM TELJESEN ILYEN, ő fut magnetics09, ignuska09 és pizsike01 neveken is. azért írom mindezt meg, mert még engem állít be hátulróljövő csalónak.

+Quote Post
Moltar
hozzászólás 2010-10-22 12:07
Létrehozva: #9749

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-06-27 22:59
Azonosító: 1 233 126

IDÉZET(Vateraoroszlan @ 2010-10-22 11:32) *
Tisztelt Moltar!

Köszönjük a jelzést, továbbítottuk illetékes kollégáinknak.

Egy kis segítség!!!!!

http://www.vatera.hu/gigabyte_geforce_6200..._184406417.html

http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=184205284

http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=183599444 Itt érdemes megfigyelni, hogy miért lett meghosszabbítva.

http://www.vatera.hu/kingmax_1gb_ddr1_400_..._184495136.html

+Quote Post
Vateraoroszlan
hozzászólás 2010-10-22 11:32
Létrehozva: #9750

Igencsak öreg róka

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-09-02 09:51
Azonosító: 726 887

IDÉZET(Moltar @ 2010-10-22 11:26) *
SZIASZTOK! EGY SZÉLHÁMOSRA SZERETNÉM FELHÍVNI A FIGYELMETEKET. NAGYON VIGYÁZZON VELE MINDENKI! petya890-nek HÍVJÁK AZ ÜRGÉT. NÁLAM IS BEPRÓBÁLKOZOTT MÁR. MINDÍG ÍGY KEZDI A BESZÉLGETÉST: szia érdeklödnék hogy ajándékbaszánnám,és megoldhato lenne e hogy ma vagy reggel utalok és te is feladnád postára?? petya890
MINDEN ESETBEN AZT JÁTSZA EL, HOGY ADD POSTÁRA, MERT SÜRGŐS. A PÉNZT LEHET VÁRNI.
CSAK ENNYIT AKARTAM
ÜDV!

Tisztelt Moltar!

Köszönjük a jelzést, továbbítottuk illetékes kollégáinknak.

--------------------
Üdvözlettel:
Leó
a Vatera oroszlánja

+Quote Post
Moltar
hozzászólás 2010-10-22 11:26
Létrehozva: #9751

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-06-27 22:59
Azonosító: 1 233 126

SZIASZTOK! EGY SZÉLHÁMOSRA SZERETNÉM FELHÍVNI A FIGYELMETEKET. NAGYON VIGYÁZZON VELE MINDENKI! petya890-nek HÍVJÁK AZ ÜRGÉT. NÁLAM IS BEPRÓBÁLKOZOTT MÁR. MINDÍG ÍGY KEZDI A BESZÉLGETÉST: szia érdeklödnék hogy ajándékbaszánnám,és megoldhato lenne e hogy ma vagy reggel utalok és te is feladnád postára?? petya890
MINDEN ESETBEN AZT JÁTSZA EL, HOGY ADD POSTÁRA, MERT SÜRGŐS. A PÉNZT LEHET VÁRNI.
CSAK ENNYIT AKARTAM
ÜDV!

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2010-10-21 19:19
Létrehozva: #9752

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(rovoka @ 2010-10-21 19:06) *
Sziasztok!
Olvasom a különböző problémákat, hát el mondom én hogy jártam. NADINKA78 felhasználótól vásároltam egy "teljesen új"
cipőt. A képen sem látszott rajta semmi. Rendre meg is kaptam egy lestrapált, felvált talpú, letaposott sarkú cipőt.A képen is ez volt, de olyan rafináltan volt fotózva, hogy semmi nem látszott rajta Amikor szóvá tettem neki csak annyit válaszolt, hogy adjak negatívat.Persze, hogy aztán ő meg visszavágjon! A cipőt vissza küldtem, ő ugyan azzal a szöveggel újként felrakta. Azt mondta, hogy akkor adja vissza a pénzt, ha majd újra elkel. Reklamáltam a vateránál, de semmi nem történt. Miért kell meg várni, hogy több embert becsapjanak az ilyenek?

Tisztelt rovoka!

Ismereteink szerint a szerződés semmis, amennyiben nem a valóságnak megfelelő lényegi információk alapján köttetett. Más kérdés, hogy az eladó lehet jóhiszemű (azaz nem tudott ezekről) vagy rosszhiszemű (ha tudott róla), de ez a szerződés semmisségét nem befolyásolja. Az eladó felet ilyenkor terheli a visszavételi kötelezettség, a PTK alapján. Az ilyen típusú jogérvényesítésre a felek megállapodása alapján, vagy ennek hiányában azonban polgári perben, a bíróságokon keresztül van lehetőség. Amennyiben felmerül a rosszhiszeműség gyanúja, a rendőrség állampolgári jelzés alapján indíthat vizsgálatot is. Ez a polgári pertől független folyamat. A fentiek természetesen a Vatera.hu Kft. saját jogértelmezését tükrözik, és semmilyen módon nem jelentenek a bírói vagy rendőrségi úton alkotott jogértelmezést.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2010-10-21 19:17
Létrehozva: #9753

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(metamorf @ 2010-10-21 18:45) *
Egy Admintól szeretnék kérdezni, anno vásároltam már toysandgadgets felhasználótól, kb egy hete ismét, írtam neki levelet, nem reagál, megnéztem az adatlapját és sajna mostanában sok negatív és semleges értékelése van, mindenki arra panaszkodik, hogy egyáltalán nem kommunikál, a számlaszámát nem küldi el.
Tudnának e szólni neki (hatalmi szóval smile.gif ) hogy kapja össze magát, mert én is még egy hetet várok és negatívval értékelem az adásvételt. A kérdés az még hogy ennyi negatívval várható e hogy inaktívba kerül.
A válasz előre is köszönöm, üdvözlettel: metamorf

Tisztelt metamorf!

A felhasználó pozitív értékeléseinek aránya 96.15% - ez nem makulátlan, de nem is különösebben rossz.
Ha ön problémásnak találja, akkor javasoljuk vásároljon más eladótól. "Rászólni" sajnos nem áll módunkban.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
rovoka
hozzászólás 2010-10-21 19:06
Létrehozva: #9754

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-01-30 09:34
Azonosító: 444 576

Sziasztok!
Olvasom a különböző problémákat, hát el mondom én hogy jártam. NADINKA78 felhasználótól vásároltam egy "teljesen új"
cipőt. A képen sem látszott rajta semmi. Rendre meg is kaptam egy lestrapált, felvált talpú, letaposott sarkú cipőt.A képen is ez volt, de olyan rafináltan volt fotózva, hogy semmi nem látszott rajta Amikor szóvá tettem neki csak annyit válaszolt, hogy adjak negatívat.Persze, hogy aztán ő meg visszavágjon! A cipőt vissza küldtem, ő ugyan azzal a szöveggel újként felrakta. Azt mondta, hogy akkor adja vissza a pénzt, ha majd újra elkel. Reklamáltam a vateránál, de semmi nem történt. Miért kell meg várni, hogy több embert becsapjanak az ilyenek?

+Quote Post
metamorf
hozzászólás 2010-10-21 18:45
Létrehozva: #9755

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-08-28 19:24
Azonosító: 22 280

Egy Admintól szeretnék kérdezni, anno vásároltam már toysandgadgets felhasználótól, kb egy hete ismét, írtam neki levelet, nem reagál, megnéztem az adatlapját és sajna mostanában sok negatív és semleges értékelése van, mindenki arra panaszkodik, hogy egyáltalán nem kommunikál, a számlaszámát nem küldi el.
Tudnának e szólni neki (hatalmi szóval smile.gif ) hogy kapja össze magát, mert én is még egy hetet várok és negatívval értékelem az adásvételt. A kérdés az még hogy ennyi negatívval várható e hogy inaktívba kerül.
A válasz előre is köszönöm, üdvözlettel: metamorf

+Quote Post
VITOCORLEONE
hozzászólás 2010-10-21 14:17
Létrehozva: #9756

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-01-11 16:54
Azonosító: 78 118

Sziasztok!

Az aukciók nyerteseinek 5%-a nem fizet, esetemben 532 adás-vételből 27 nyertes nem fizette ki, nem vette át a terméket...
Van aki nem jelentkezett, de sok szép mesét is halottam már...

HOGYAN LEHETNE ELÉRNI A 100%-OS ELADÁST?
Valami ötlet, javaslat? Hiszen az eladóknak, és a Vaterának is ez lenne az érdeke...

Több nem fizető "vevőnek" elküldtem e-mailben a szabályzatot:
"Amennyiben a termékre érvényes licitet tesz, akkor a Vatera szabályzata és a PTK 211. § szerint is köteles az aukció tárgyát átvenni az eladótól!"
Sokan egyszerűen kiröhögtek, hogy "Ez nem így van" , "Akkor veszem meg, ha akarom" , "Nem érdekel a szabályzat" "Perelj be azé az 1000Ft-os ...-ért!"

Elkészítem a megfelelő semleges v. negatív értékelést, és persze vissza is kapom...

Tehát ha nem fizet a "vevő" akkor 1 hónap várakozás, alkudozás... aztán a végén kapok egy semleges v. negatív értékelést, és újra aukcióra bocsájthatom a terméket...

Valami jobb megoldás kellene. Ötletek, javaslatok?

Üdv. VITOCORLEONE

+Quote Post
zozo98
hozzászólás 2010-10-20 14:29
Létrehozva: #9757

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-10 15:36
Azonosító: 40 329

IDÉZET(koves99 @ 2010-10-20 12:16) *
Hello!

Nekem LaFiesta licitált és "vitt" egy terméket. Írtam neki, hogyan szeretné megvenni, semmi válasz. Felhívtam, azt mondja nem tudom miről beszélek, ő nem is vaterázik, email cím sem az övé, ami meg van adva nekem. Persze a felhasználó rendszeresen feljár, a levelemre nem reagál. Kíváncsi lennék, hogy az 1 hónapja történt adásvételei milyen elérhetőséggel történtek meg....

Üdv,

Nézd meg az értékeléseit és ne nagyon reménykedj :-( 4 adásvételből 2 semleges értékelésű, pedig bőven jogos lenne a negatív.
Lehet, hogy a Vaterára jár szórakozni, amíg tud.

+Quote Post
koves99
hozzászólás 2010-10-20 12:16
Létrehozva: #9758

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-09-27 15:48
Azonosító: 1 386 488

Hello!

Nekem LaFiesta licitált és "vitt" egy terméket. Írtam neki, hogyan szeretné megvenni, semmi válasz. Felhívtam, azt mondja nem tudom miről beszélek, ő nem is vaterázik, email cím sem az övé, ami meg van adva nekem. Persze a felhasználó rendszeresen feljár, a levelemre nem reagál. Kíváncsi lennék, hogy az 1 hónapja történt adásvételei milyen elérhetőséggel történtek meg....

Üdv,

A hozzászólást -koves99- szerkesztette a következő időpontban: 2010-10-20 12:16

+Quote Post
Vateraoroszlan
hozzászólás 2010-10-19 13:10
Létrehozva: #9759

Igencsak öreg róka

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-09-02 09:51
Azonosító: 726 887

IDÉZET(Miron1 @ 2010-10-19 12:34) *
Több helyen láttam, hivatkozni arra, hogy a Vatera figyelmeztető levelet küldött BlackcaR99 ténykedéséről.
Hát én ebből nem kaptam, viszont én is ráléptem a gereblyére.
Átutaltam az árat, a termék 36 nap múlva sem érkezett meg. BlackcaR99 becsületére szolgáljon, hogy visszaküldte a vételárat.
Anyagi veszteségem végül is csak az átutalás költsége volt.

Telefonon természetesen elérhetetlen, a levelekre 1-2 múlva válaszolt.
Szerintem az "úriember módszere az, hogy ha valaki leüti az aukcióját, ő megrendeli az nagytesó-en kínából. Amire játszik, az az 1-2 ezer forintos különbség.
Én viszont azért rendeltem a Vaterán, mert záros határidőn belül kellett volna az áru.

Egyetértek, hogy az eféléket ki kell tiltani, mert diszkreditálják magát a piacteret.

Miron

Kedves Miron1!

A jelzett felhasználó vásárlói Ticket# 2010091510000561 tárggyal, 2010/09/15-én lettek értesítve.
Mindazonáltal örömmel olvastuk, hogy az eladó kártalanította Önt.

--------------------
Üdvözlettel:
Leó
a Vatera oroszlánja

+Quote Post
Miron1
hozzászólás 2010-10-19 12:34
Létrehozva: #9760

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-13 07:35
Azonosító: 13 717

Több helyen láttam, hivatkozni arra, hogy a Vatera figyelmeztető levelet küldött BlackcaR99 ténykedéséről.
Hát én ebből nem kaptam, viszont én is ráléptem a gereblyére.
Átutaltam az árat, a termék 36 nap múlva sem érkezett meg. BlackcaR99 becsületére szolgáljon, hogy visszaküldte a vételárat.
Anyagi veszteségem végül is csak az átutalás költsége volt.

Telefonon természetesen elérhetetlen, a levelekre 1-2 múlva válaszolt.
Szerintem az "úriember módszere az, hogy ha valaki leüti az aukcióját, ő megrendeli az nagytesó-en kínából. Amire játszik, az az 1-2 ezer forintos különbség.
Én viszont azért rendeltem a Vaterán, mert záros határidőn belül kellett volna az áru.

Egyetértek, hogy az eféléket ki kell tiltani, mert diszkreditálják magát a piacteret.

Miron

IDÉZET(tomas73 @ 2010-09-22 23:09) *
Üdv mindenkinek
Hányszor lehet újra regisztrálni a vaterán,és hányszor tiltják ki az embert? A mai kérdés :good2:

Az alábbi felhasználó duffi79 néven kezdte

link: http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=173838129

majd: domcsabi néven folytatta

link: http://elektronika.vatera.hu/user/rating/r....php?id=1063740

utána: BlackcaR99 néven folytatta

link: http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=180424051

felhívnám a figyelmet a termékleírásokra!!!

---------------------------------------
És most megint új néven: stalter

link:http://szamitastechnika.vatera.hu/notebook_tartozek/akkumulator/egyeb_akkumulator/4_4_akkumulator_asus_v6_garancia_181746010.html

Felhívnám a figyelmet a termékleírásra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

--------------------------------------------------------------------------
EZEK után kérdem ugye nem az lesz megint a válasz hogy a tisztelt felhasználó "lemásolta más terméklapját" /mint multkor/

Vagy ugye nem akarunk sok ilyen értékelést olvasni.:

Negatív vélemény: A pénz elküldése után kaptam levelet a vaterától,hogy ez egy csaló!Most már cseszhetem!Dögvész reá!

----------------------------------------------------------------------------------------
Na erre varjon valaki gombot :laugh1:

+Quote Post

1341 Oldal V  « < 486 487 488 489 490 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2015-07-01 23:09