IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1326 Oldal V  « < 487 488 489 490 491 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
zejopy
hozzászólás 2010-09-16 15:18
Létrehozva: #9761

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(dorcsika17 @ 2010-09-16 15:07) *
Szia!
De ő ma ütötte le és nem kell neki meggondolta magát akkor minek írkáljak tovább?
Megírta hogy nem kell
Csak félek hogy visszaadja a negát

Nem értem, kaptál egy tanácsot, amivel kikerülheted a bosszú negát, vagy töröltetheted, erre akadékoskodsz, ahelyett, hogy megfogadnád a tapasztaltabb fórumozó javaslatát.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
dorcsika17
hozzászólás 2010-09-16 15:07
Létrehozva: #9762

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-10-21 11:33
Azonosító: 801 826

IDÉZET(Torrenteee @ 2010-09-16 15:01) *
Írj egy utolsó felszólítást hogy fizessen, van rá 3 napja. Ha nem, negatívval értékelsz, és a terméket visszalistázod. Írd meg azt is, hogy a felszólítást a Vatera felé is jelezted. A levelet másolatként küldd a biztonsag@vatera.com címre,
és a válaszként kapott tickettszámmal kérheted az esetleges bosszúnegatív törlését a Kapcsolatfelvételen keresztül.

Szia!
De ő ma ütötte le és nem kell neki meggondolta magát akkor minek írkáljak tovább?
Megírta hogy nem kell
Csak félek hogy visszaadja a negát

--------------------
"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal."

+Quote Post
Torrenteee
hozzászólás 2010-09-16 15:01
Létrehozva: #9763

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-02-05 12:24
Innen: Kesztölc
Azonosító: 980 507

IDÉZET(dorcsika17 @ 2010-09-16 14:39) *
Sziasztok!

hány negatív után függeszetnek föl valakit?

Eladtam egy terméket amit nem akar kifizetni és még ő fenyeget engem van két negája és két pozitívja összesen
Félek ha negatívot adok neki visszaadja mert megfenyegetett vele

Mit tegyek??

Írj egy utolsó felszólítást hogy fizessen, van rá 3 napja. Ha nem, negatívval értékelsz, és a terméket visszalistázod. Írd meg azt is, hogy a felszólítást a Vatera felé is jelezted. A levelet másolatként küldd a biztonsag@vatera.com címre,
és a válaszként kapott tickettszámmal kérheted az esetleges bosszúnegatív törlését a Kapcsolatfelvételen keresztül.

--------------------
Korán keltem, hol az arany?

+Quote Post
dorcsika17
hozzászólás 2010-09-16 14:39
Létrehozva: #9764

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-10-21 11:33
Azonosító: 801 826

Sziasztok!

hány negatív után függeszetnek föl valakit?

Eladtam egy terméket amit nem akar kifizetni és még ő fenyeget engem van két negája és két pozitívja összesen
Félek ha negatívot adok neki visszaadja mert megfenyegetett vele

Mit tegyek??

--------------------
"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal."

+Quote Post
sonicom
hozzászólás 2010-09-15 20:58
Létrehozva: #9765

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-04-07 13:09
Azonosító: 604 954

Köszönöm!Megtettem!Üdv

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2010-09-15 20:42
Létrehozva: #9766

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(sonicom @ 2010-09-15 20:38) *
Sziasztok!
Lehet-e töröltetni semleges értékelést,ugy hogy volt levelezésem a vatera kapcsolatfelvételen keresztül a problémás vevővel?
Sajbi1 -nek vissza utaltam a postadijat,a terméket vissza nem kaptam,mert ő szerinte hulladékokat árulok.Mert hát ő különb MÁRKÁS cuccokat vásárol 1ft-ért.....))))Én tudom,hogy mit adtam el neki,milyen állapotban stb......Csalónak nevezett,mert szerinte én átverem az embereket a postadijjal,de miután beszkenneltem neki a feladóvényt,utánna csöndbe maradt.Nem tartom fer dolognak ezt a semlegest,mert nincs igaza!
Mit tegyek?Köszi

Tisztelt sonicom!

Értékelés törlését a kapcsolatfelvételen keresztül kérheti.
Kapcsolatfelvétel - Aukcióval kapcsolatos probléma - Szeretnék töröltetni egy értékelést.
Az értékelés törlése nem automatikus, a kérést kollégáink a rendelkezésre álló adatok alapján bírálják el.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
sonicom
hozzászólás 2010-09-15 20:38
Létrehozva: #9767

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-04-07 13:09
Azonosító: 604 954

IDÉZET(NetDigi @ 2010-09-11 10:39) *
Ne is utald vissza ez egy ilyen kötözködő forintos vevő lehet jobban teszed ha le is tiltod nehogy megint vásároljon.

Sziasztok!
Lehet-e töröltetni semleges értékelést,ugy hogy volt levelezésem a vatera kapcsolatfelvételen keresztül a problémás vevővel?
Sajbi1 -nek vissza utaltam a postadijat,a terméket vissza nem kaptam,mert ő szerinte hulladékokat árulok.Mert hát ő különb MÁRKÁS cuccokat vásárol 1ft-ért.....))))Én tudom,hogy mit adtam el neki,milyen állapotban stb......Csalónak nevezett,mert szerinte én átverem az embereket a postadijjal,de miután beszkenneltem neki a feladóvényt,utánna csöndbe maradt.Nem tartom fer dolognak ezt a semlegest,mert nincs igaza!
Mit tegyek?Köszi

+Quote Post
BlondeBaby
hozzászólás 2010-09-15 09:37
Létrehozva: #9768

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-07-22 08:06
Azonosító: 1 270 526

IDÉZET(traveller30 @ 2010-09-14 20:56) *
Sziasztok,

Valaki segitsen aki tapasztaltabb Vateras. En ma kezdtem, es van 1-2 dolog ami nemigazan tiszta...

Van egy nagy es szep haloszobabutorom amit el szeretnek adni. Arnak 1ft ot adtam meg. Hamarosan 1 ora mulva valaki licitalt is ra, 1 ft ot.
25. en jar le az aukcio. Bocs, ha nagyon hulyen hangzik, de ha mas nem licital addig akkor az illeto aki licitalt ra 1 ft ot akkor az elviszi 1 ft ert?? Es en koteles vagyok neki atadni annyiert?? Vagy csak 25. e elott letorlom az arut ha tul alacsonynak talalom a liciteket es akkor nem lesz semmi...
Remelem valaki elmagyarazza hogy hogy is mukodik ez az egesz...
Elore is koszonom.

Szia!
2 percig tartott regisztrálni a Vaterára? Ha elolvastad volna a szabályzatot lett volna 5 is! Jó sok problémát megspóroltál volna magadnak és a leendő nyertesnek, de könyörgöm,miért tetted fel kétszer is aukcióra? Kettő darab van belőle? További sikeres Vaterázást és javaslom, olvasd el a Vatera.hu Kft. szabályzatát! Inkább későn, mint soha! Minden jót: BlondeBaby

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2010-09-15 08:13
Létrehozva: #9769

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(putyu61 @ 2010-09-15 05:46) *
Sziasztok ritka simlis és problémás ember a Somagsm2 és hazudos vadi uj kazetátt tettem bele a gépbe mégse jó amikor felhivtam mindenre azt válaszolta nem kébzeled ,hogy vissza adom a pénzt olcson veted akor már szarnak kel lennie . A mikor megkérdeztem mit irjak a vételröl csak annyit mondot LESZAROM innen mindenki döntse el maga de ha jolátom egypár embert már lovátett mit keres az ilyen itt sziasztok.............

Tisztelt putyu61!

A Vatera az aukció zárása után nem vett részt az adásvételben, ezért nem áll módjában véleményt formálni a leírtakrólés eldönteni az egyes felhasználók vélt vagy valós igazát.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2010-09-15 08:10
Létrehozva: #9770

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(jjanos01 @ 2010-09-15 04:54) *
Már második alkalommal járok úgy ,hogy megnyertem az aukciót és nem kapom meg amit megnyertem.
Érdemes licitálnom?Az első egyáltalán nem válaszolt a levelemre a második azt írta érvénytelen a licit.

Tisztelt jjanos01!

A Polgári Törvénykönyv a szerződés létrejöttéről szóló, 211. § értelmében, aki szerződés kötésére ajánlatot tesz, ajánlatához kötve marad az online aukciós értékesítés jellegéből kifolyólag. A törvény értelmében tehát, az a vevő, aki a vatera.hu oldalon ajánlatot tesz, vagyis licitál, az a licittől a későbbiekben nem állhat el, az ajánlati kötöttség kizárása nem lehetséges.
Az eladóknak a vatera.hu oldalra feltett ajánlataik szerződéskötési nyilatkozatnak minősülnek, vagyis az ettől való elállás sem lehetséges. Az aukció lezárását követően a szerződéskötés automatikusan létrejön, és a szerződésben foglaltakat mind a vevő, mind az eladó köteles teljesíteni és betartani, vagyis az eladó köteles a felkínált terméket a kialakult áron a vevőnek eladni, a vevő pedig köteles a terméket ezen az áron megvenni. Ezeknek a jogoknak esetleges szerződésszegés esetén polgári peres eljárás során lehet érvényt szerezni.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Torrenteee
hozzászólás 2010-09-15 07:32
Létrehozva: #9771

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(jjanos01 @ 2010-09-15 04:54) *
Már második alkalommal járok úgy ,hogy megnyertem az aukciót és nem kapom meg amit megnyertem.
Érdemes licitálnom?Az első egyáltalán nem válaszolt a levelemre a második azt írta érvénytelen a licit.

Jól belefutottál két hülyébe. Aki nem válaszolt hívtad telefonon? Írj a terméklap alá, egy próbát megér.
Ilyen nincs, hogy egy eladó eldönti, érvénytelen a licited, ne engedd magad hintáztatni, gondolom olcsón nyerted meg, nem akarja odaadni.
Ha ragaszkodsz hozzá és az érték miatt megéri, jogi útra is terelheted az ügyet, onnantól hogy megnyerted az aukciót, szerződés köt Benneteket, köteles átadni a megnyert terméket.
Ahogy néztem, párezres dolgokról van szó, bíróságra járni gondolom nem fogsz. Írj egy utolsó felszólítást mindkét eladónak, másolatként küldd el a biztonsag@vatera.com email-címre -ha esetleg bosszúból negatívval válaszolnának-, az onnan kapott tickett számmal kérheted az értékelés törlését a Kapcsolatfelvételen keresztül.

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-09-15 07:22
Létrehozva: #9772

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(putyu61 @ 2010-09-15 05:46) *
Sziasztok ritka simlis és problémás ember a Somagsm2 és hazudos vadi uj kazetátt tettem bele a gépbe mégse jó amikor felhivtam mindenre azt válaszolta nem kébzeled ,hogy vissza adom a pénzt olcson veted akor már szarnak kel lennie . A mikor megkérdeztem mit irjak a vételröl csak annyit mondot LESZAROM innen mindenki döntse el maga de ha jolátom egypár embert már lovátett mit keres az ilyen itt sziasztok.............

Kis s.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
putyu61
hozzászólás 2010-09-15 05:46
Létrehozva: #9773

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2010-09-15 05:38
Azonosító: 1 362 646

+Quote Post
jjanos01
hozzászólás 2010-09-15 04:54
Létrehozva: #9774

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2009-11-08 19:09
Azonosító: 828 986

+Quote Post
bagi83
hozzászólás 2010-09-14 23:12
Létrehozva: #9775

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-08-04 22:48
Azonosító: 1 291 489

Sziasztok!

Lenne egy problémám,amin nem igazán tudok kiigazodni,azaz egy termékem,amit lassan
két hete eladtam.
Meg lett beszélve hogy nem tud érte jönni,de majd valakit ideküld érte,aki itt lakik a környéken.
Még egyszer hajlandó vagyok rászólni hogy ugyan vigye már el amit kifizetett.
A kérdésem az lenne,hogy ha ezek után sem viszi el,és mivel én nem vagyok raktár,köteles vagyok-e
visszaadni a pénzét(természetesen vissza fogom,vagyok annyira gerinces),vagy számoljak fel neki napi
tárolási költséget?(nyílván nem fogok).
Nem tudom mit csináljak ha nem fog érte jönni,ha csak igérgeti.
Vagy egyszerűen csak visszaküldöm neki a pénzt és újraértékesítem a terméket?
Pedig tudta nagyon jól hogy csak személyesen vehető át,le volt írva.

A válaszokat köszönöm.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2010-09-14 23:03
Létrehozva: #9776

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Sziasztok,

Valaki segitsen aki tapasztaltabb Vateras. En ma kezdtem, es van 1-2 dolog ami nemigazan tiszta...

Van egy nagy es szep haloszobabutorom amit el szeretnek adni. Arnak 1ft ot adtam meg. Hamarosan 1 ora mulva valaki licitalt is ra, 1 ft ot.
25. en jar le az aukcio. Bocs, ha nagyon hulyen hangzik, de ha mas nem licital addig akkor az illeto aki licitalt ra 1 ft ot akkor az elviszi 1 ft ert?? Es en koteles vagyok neki atadni annyiert?? Vagy csak 25. e elott letorlom az arut ha tul alacsonynak talalom a liciteket es akkor nem lesz semmi...
Elore is koszonom.

Tisztelt traveller30!

Ha az aukción érvényes licit van, akkor nem tudja törölni.

A Polgári Törvénykönyv a szerződés létrejöttéről szóló, 211. § értelmében, aki szerződés kötésére ajánlatot tesz, ajánlatához kötve marad az online aukciós értékesítés jellegéből kifolyólag. A törvény értelmében tehát, az a vevő, aki a vatera.hu oldalon ajánlatot tesz, vagyis licitál, az a licittől a későbbiekben nem állhat el, az ajánlati kötöttség kizárása nem lehetséges.
Az eladóknak a vatera.hu oldalra feltett ajánlataik szerződéskötési nyilatkozatnak minősülnek, vagyis az ettől való elállás sem lehetséges. Az aukció lezárását követően a szerződéskötés automatikusan létrejön, és a szerződésben foglaltakat mind a vevő, mind az eladó köteles teljesíteni és betartani, vagyis az eladó köteles a felkínált terméket a kialakult áron a vevőnek eladni, a vevő pedig köteles a terméket ezen az áron megvenni. Ezeknek a jogoknak esetleges szerződésszegés esetén polgári peres eljárás során lehet érvényt szerezni.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2010-09-14 23:02
Létrehozva: #9777

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(bertill @ 2010-09-14 19:44) *
Sziasztok!

Segítsetek kérlek ez ügyben: Megnyertem egy aukciót ami még nem is baj csak az eladó most meg kitalálta hogy mégsem adja oda!
Ezt megteheti? 1 Ft-ról indította és biztos többre számított,mint amennyiért megnyertem.De ha már megnyertem kötelessége odaadni annyi pénzért,nem?És direkt megkérdeztem azt is licit előtt hogy postázza e?Az írta igen.Akkor?Most mit csináljak?
segítsetek!
köszönöm

Tisztelt bertill!

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-09-14 21:22
Létrehozva: #9778

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Torrenteee @ 2010-09-14 21:11) *
Így van. És nem állítottál be minimálárat, nem fogsz unatkozni 25-ig. Javaslok reklámként egy kiemelést, és listázást az elejére. Három-négyszáz Ft.

Éééééééééén?? swoon.gif
(Én sosem állítok be minimálárat. blush2.gif )

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Torrenteee
hozzászólás 2010-09-14 21:11
Létrehozva: #9779

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2010-09-14 21:05) *
Jaj... a legmagasabb ajánlatot tévő illető teszi magáévá a cuccodat. De az akármennyi is, oda kell adnod a cuccot, ha nem jelöltél meg minimálárat.smile.gif

Így van. És nem állítottál be minimálárat, nem fogsz unatkozni 25-ig. Javaslok reklámként egy kiemelést, és listázást az elejére. Három-négyszáz Ft.

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-09-14 21:05
Létrehozva: #9780

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Sziasztok,

Elore is koszonom.

Jaj... a legmagasabb ajánlatot tévő illető teszi magáévá a cuccodat. De az akármennyi is, oda kell adnod a cuccot, ha nem jelöltél meg minimálárat.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post

1326 Oldal V  « < 487 488 489 490 491 > » 
Reply to this topicStart new topic
7 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (7 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-10-01 20:17