IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

506 Oldal V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vatera oldalak, Kérdések, általános észrevételek a Vaterával kapcsolatban
davidmaci92
hozzászólás 2014-04-21 10:34
Létrehozva: #1

zejopy vagyok:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-08-17 11:47
Innen: Veresegyház, medverezervátum
Azonosító: 706 366

IDÉZET(duran70 @ 2014-04-21 10:27) *
Hello,
Nem tud valaki olyan megoldást amivel a bétáról át tudom tenni a termékeket a régi vaterára?

Üdv.

Kis kezeddel.biggrin.gif

--------------------
Nem azért hibáztál, mert többet adtál, hanem mert kevesebbet kívántál. Ha többet adsz, többet is követelhetsz.
Go to the top of the page

+Quote Post
duran70
hozzászólás 2014-04-21 10:27
Létrehozva: #2

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-03-12 18:19
Azonosító: 1 050 766

IDÉZET(Pecsenyekacsa @ 2014-04-18 22:27) *
Azért valljuk be Benz, ez a idekapok, odakapok, majd újra a régit nyomom kicsit összekuszálja a gondolatainkat, és találgatásokra ad okot.... Nem egy megfontolt következetes kampányt jellemez ez a "stratégia". Szegény barátnőm meg dühöng, mert "későn" regelt, és csak a betán tud "eladni", illetve szellőztetni a képeit, mert senki nem jár arra. biggrin.gif Én meg dafke nem fogok... Nem szeretek duplán/triplán melózni. Várom a kész oldalt. IGAZ??? :DDD A régi sem volt sose kész. Miért lenne most épp másképp? KÖSZÖNÖM megtisztelő válaszod!

Hello,
Nem tud valaki olyan megoldást amivel a bétáról át tudom tenni a termékeket a régi vaterára?

Üdv.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-04-19 08:04
Létrehozva: #3

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

Azért valljuk be Benz, ez a idekapok, odakapok, majd újra a régit nyomom kicsit összekuszálja a gondolatainkat, és találgatásokra ad okot.... Nem egy megfontolt következetes kampányt jellemez ez a "stratégia".

Lehet, hogy te ezt "bevallod", de Benz egészen biztosan nem fogja veled együtt bevallani. Gyanítom msképpen látja a kérdést, talán kicsit árnyaltabban, belülről, ami mindenképpen masszívabb álláspont, mint a találgatások.

Várom a kész oldalt. IGAZ??? :DDD A régi sem volt sose kész. Miért lenne most épp másképp? KÖSZÖNÖM megtisztelő válaszod!

Sosem volt készen? Mindig készen volt, csak folyamatosan fejlesztették. Ez azért árnyalatnyi különbség.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
Pecsenyekacsa
hozzászólás 2014-04-18 22:27
Létrehozva: #4

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-05 11:28
Azonosító: 142 121

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-04-18 20:23) *
Tisztelt stil08!

Érdekes elmélet, de több ponton is sántít smile.gif
A külföldi tulajdonos úgy döntött, hogy azonos platformon fogja futtatni az összes aukciós oldalt. Ennyi, nem titok.

Azért valljuk be Benz, ez a idekapok, odakapok, majd újra a régit nyomom kicsit összekuszálja a gondolatainkat, és találgatásokra ad okot.... Nem egy megfontolt következetes kampányt jellemez ez a "stratégia". Szegény barátnőm meg dühöng, mert "későn" regelt, és csak a betán tud "eladni", illetve szellőztetni a képeit, mert senki nem jár arra. biggrin.gif Én meg dafke nem fogok... Nem szeretek duplán/triplán melózni. Várom a kész oldalt. IGAZ??? :DDD A régi sem volt sose kész. Miért lenne most épp másképp? KÖSZÖNÖM megtisztelő válaszod!

--------------------
Üdv:
Pecsenyekacsa

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-04-18 20:23
Létrehozva: #5

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(stil08 @ 2014-04-18 20:08) *
Kedves Vaterások!

Elmondom én hogy látom ezt az egészet.
Valamilyen előttem rejtélyes okból a Vatera gazdái úgy döntöttek, hogy megszüntetik a régi Vaterát és mindenkit átirányítanak a ßVaterára. Időközben kiderült, hogy a ß számos sebből vérzik, nem szeretik sem a vevők, sem az eladók. Látták, hogy ha az eredeti tervet követik, nagy bukta lesz belőle, ezért visszakoztak. Mégsem szüntették meg a régit, de a ß-ról sem mondhatnak le, gondolom valamilyen üzleti szerződés köti őket. A ß rendkívül harmatosan működik, ezzel azt hiszem a döntő többség egyetért, eladóként magam is tapasztalom a bőrömön. Viszont a bizonytalanság miatt visszaesett a régi forgalma is. Ezért kellenek az akciók.
Kérdezgetitek, hogy ez vagy az miért nincs a bétán. Amit tudnak javítanak rajta, de sok funkció van, ami itt nem működik és nem is fog. Sajnos a béta tényleg buta.
Kérdezitek, hogy mikor lesz az ígért nagy átállás. Nekem két feltételézesem van. Vagy az üzemeltetőknek fogalmuk sincs arról, hogy mit csináljanak, vagy egy már aláírt szerződés szabja meg meddig működhet a régi. Ezt jól felfogott üzleti érdekből nem fogják az orrunkra kötni.
Lehet egészen máshogy van a dolog, de abban biztos vagyok, hogy mi, mezei vaterások nem látjuk a dolgok hátterét.
Félreértés ne essék, nem akarom bántani a Vaterát, én mindig is kedveltem, sőt a régit kifejezetten jó oldalnak tartottam. Bízom benne, hogy újra szerethető lesz valamikor.

Tisztelt stil08!

Érdekes elmélet, de több ponton is sántít smile.gif
A külföldi tulajdonos úgy döntött, hogy azonos platformon fogja futtatni az összes aukciós oldalt. Ennyi, nem titok.

IDÉZET(zejopy @ 2014-04-18 20:08) *
Én is kaptam, köszönöm.smile.gif

Mázlista, én még nem kaptam smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
stil08
hozzászólás 2014-04-18 20:08
Létrehozva: #6

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2012-10-29 09:42
Azonosító: 1 868 334

Kedves Vaterások!

Elmondom én hogy látom ezt az egészet.
Valamilyen előttem rejtélyes okból a Vatera gazdái úgy döntöttek, hogy megszüntetik a régi Vaterát és mindenkit átirányítanak a ßVaterára. Időközben kiderült, hogy a ß számos sebből vérzik, nem szeretik sem a vevők, sem az eladók. Látták, hogy ha az eredeti tervet követik, nagy bukta lesz belőle, ezért visszakoztak. Mégsem szüntették meg a régit, de a ß-ról sem mondhatnak le, gondolom valamilyen üzleti szerződés köti őket. A ß rendkívül harmatosan működik, ezzel azt hiszem a döntő többség egyetért, eladóként magam is tapasztalom a bőrömön. Viszont a bizonytalanság miatt visszaesett a régi forgalma is. Ezért kellenek az akciók.
Kérdezgetitek, hogy ez vagy az miért nincs a bétán. Amit tudnak javítanak rajta, de sok funkció van, ami itt nem működik és nem is fog. Sajnos a béta tényleg buta.
Kérdezitek, hogy mikor lesz az ígért nagy átállás. Nekem két feltételézesem van. Vagy az üzemeltetőknek fogalmuk sincs arról, hogy mit csináljanak, vagy egy már aláírt szerződés szabja meg meddig működhet a régi. Ezt jól felfogott üzleti érdekből nem fogják az orrunkra kötni.
Lehet egészen máshogy van a dolog, de abban biztos vagyok, hogy mi, mezei vaterások nem látjuk a dolgok hátterét.
Félreértés ne essék, nem akarom bántani a Vaterát, én mindig is kedveltem, sőt a régit kifejezetten jó oldalnak tartottam. Bízom benne, hogy újra szerethető lesz valamikor.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-04-18 20:08
Létrehozva: #7

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-04-18 19:57) *
Itt olvashat az akcióról bővebben: http://www.vatera.hu/jutalekmentes-napok/

Én is kaptam, köszönöm.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-04-18 19:57
Létrehozva: #8

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(svejku @ 2014-04-18 19:17) *
Ezt most kaptam: "Adj el teljesen ingyen a Vaterán! 0 Ft jutalék + 0 Ft feltöltési díj! Április 19-21 között feltöltött termékekre"
Ez ugye az adott időszakban újraindult, újraindított termékekre is érvényes?

Kedves svejku!

Itt olvashat az akcióról bővebben: http://www.vatera.hu/jutalekmentes-napok/
IDÉZET(svejku @ 2014-04-18 19:17) *
Kedves Benz!
Elárulná, hogy mi ez? Kapuzárási pánik?
Év elején még mindenkit toltak át az új oldalra, most meg akció hátán akció! blink.gif

A marketinges kollégák mindig kitalálnak valamit mosking.gif

IDÉZET(Pecsenyekacsa @ 2014-04-18 16:13) *
Sziasztok!

Lehet le vagyok maradva.... Nem úgy volt, hogy ez a "régi" vatera nem lesz? Már jó néhány hete megkaptam a figyelmeztetést, hogy megszűnnek a régi oldalak, és csak az ÚJ Béta vatera lesz, aztán egyszer csak ingyenesen lehet tölteni a régi vaterára, és azóta semmi hír, hogy most pontosan mikor fog megszűnni, megszűnik-e egyáltalán stb. Én vagyok csak összezavarodva? Oké, hogy nem március vége, de akkor MIKOR??? Nekem speciel abszolút "nem jön be" az új oldal, és sírva könyörgök a régi teszveszért, de hát én vagyok itt az utolsó akinek a véleménye számít ebben a kérdésben, akkor legalább hadd tudjam, hogy áll a "nagy" átállás... Minden ezzel kapcsolatos infót előre is KÖSZÖNÖK!
Kellemes napot!
Pecsenyekacsa

Tisztelt Pecsenyekacsa!

A régi oldal bezárására egyelőre nincs új határidő. Addig marad elérhető, amíg szükség van rá.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2014-04-18 19:17
Létrehozva: #9

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar/Győr
Azonosító: 156 696

Ezt most kaptam: "Adj el teljesen ingyen a Vaterán! 0 Ft jutalék + 0 Ft feltöltési díj! Április 19-21 között feltöltött termékekre"
Ez ugye az adott időszakban újraindult, újraindított termékekre is érvényes?

Kedves Benz!
Elárulná, hogy mi ez? Kapuzárási pánik?
Év elején még mindenkit toltak át az új oldalra, most meg akció hátán akció! blink.gif

A hozzászólást -svejku- szerkesztette a következő időpontban: 2014-04-18 19:18

+Quote Post
gadorostamas
hozzászólás 2014-04-18 19:02
Létrehozva: #10

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-12-31 01:07
Azonosító: 913 206

Köszönöm a választ!

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-04-17 22:26) *
Tisztelt gadorostamas!

Mivel az értékelések kiemelt fontossággal bírnak a Vaterán, így természetesen ezeket átvezetjük az új oldalra. Jelen állás szerint a pontok száma egy az egyben átemelésre kerül, míg a régi oldalon kapott értékelések szöveges tartalma továbbra is egy külön fülön lesz megtekinthető. Az értékelések átvezetésére a régi oldal bezárásával egyidejűleg kerül majd sor.

+Quote Post
Pecsenyekacsa
hozzászólás 2014-04-18 16:13
Létrehozva: #11

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-05 11:28
Azonosító: 142 121

Sziasztok!

Lehet le vagyok maradva.... Nem úgy volt, hogy ez a "régi" vatera nem lesz? Már jó néhány hete megkaptam a figyelmeztetést, hogy megszűnnek a régi oldalak, és csak az ÚJ Béta vatera lesz, aztán egyszer csak ingyenesen lehet tölteni a régi vaterára, és azóta semmi hír, hogy most pontosan mikor fog megszűnni, megszűnik-e egyáltalán stb. Én vagyok csak összezavarodva? Oké, hogy nem március vége, de akkor MIKOR??? Nekem speciel abszolút "nem jön be" az új oldal, és sírva könyörgök a régi teszveszért, de hát én vagyok itt az utolsó akinek a véleménye számít ebben a kérdésben, akkor legalább hadd tudjam, hogy áll a "nagy" átállás... Minden ezzel kapcsolatos infót előre is KÖSZÖNÖK!
Kellemes napot!
Pecsenyekacsa

--------------------
Üdv:
Pecsenyekacsa

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2014-04-18 13:43
Létrehozva: #12

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(onlywhite3 @ 2014-04-18 13:39) *
Bocs hogy leidézeteztem a saját szavaid. Igazad van és kösz hogy válaszoltál. Szia, ow3.

Nagyon szívesen. smile.gif Nekem megtiszteltetés, hogy segítségére lehettem. thank_you.gif

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
onlywhite3
hozzászólás 2014-04-18 13:39
Létrehozva: #13

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-08-31 12:54
Azonosító: 724 306

IDÉZET(vidaeff @ 2014-04-18 13:28) *
Nem idéztem. Ezek saját szavaim voltak. Elmondtam az új oldal lehetőségeit. Én csak egy hétköznapi felhasználó vagyok, mint akár ön, vagy bárki más.

Bocs hogy leidézeteztem a saját szavaid. Igazad van és kösz hogy válaszoltál. Szia, ow3.

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2014-04-18 13:28
Létrehozva: #14

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(onlywhite3 @ 2014-04-18 13:21) *
Az idézeted jó, gondolom nekünk vagy csak nekem mint felhasználó(k)nak szól. De!!! Szólhatna nektek is. Mondom a példát: Nincs terméklapos levelezés, oké. Felteszek az eladónak egy kérdést, válaszol rá, azután felteszi valaki más ugyanazt a kérdést, azután még százan... Az eladó meg a haját befonja ettől, hogy mással sem telik az élete mint hogy mindenkinek egyenként válaszol. Az eddigi terméklevelezésnél több alkalommal is azért nem kérdeztem meg valamit, mert előttem már megtették. És ennek a változtatásnak mi az értelme? Kíváncsi lennék a Ti álláspontotokra, mert én még nem jöttem rá. Köszi. ow3.

Nem idéztem. Ezek saját szavaim voltak. Elmondtam az új oldal lehetőségeit. Én csak egy hétköznapi felhasználó vagyok, mint akár ön, vagy bárki más.

--------------------

+Quote Post
cit1rom
hozzászólás 2014-04-18 13:27
Létrehozva: #15

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-27 12:32
Azonosító: 1 417 184

IDÉZET(onlywhite3 @ 2014-04-18 13:21) *
Az idézeted jó, gondolom nekünk vagy csak nekem mint felhasználó(k)nak szól. De!!! Szólhatna nektek is. Mondom a példát: Nincs terméklapos levelezés, oké. Felteszek az eladónak egy kérdést, válaszol rá, azután felteszi valaki más ugyanazt a kérdést, azután még százan... Az eladó meg a haját befonja ettől, hogy mással sem telik az élete mint hogy mindenkinek egyenként válaszol. Az eddigi terméklevelezésnél több alkalommal is azért nem kérdeztem meg valamit, mert előttem már megtették. És ennek a változtatásnak mi az értelme? Kíváncsi lennék a Ti álláspontotokra, mert én még nem jöttem rá. Köszi. ow3.

Egy jó termékleírásra nem érkezik annyi kérdés, amit nem lehetne megválaszolni idegeskedés nélkül.
Ha még nem érkezett licit, a leírásba tegye be az eladó az információt, ha érkezett, akkor pedig válaszoljon sablonból, ha annyian kíváncsiak ugyanarra az információra.

+Quote Post
onlywhite3
hozzászólás 2014-04-18 13:21
Létrehozva: #16

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2014-04-18 12:47
Létrehozva: #17

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(onlywhite3 @ 2014-04-18 12:24) *
Sziasztok a béta verzión nem találok levelezést vagy erre utaló gombot, helyet bármit... Én vagyok a benga? Köszi

Itt másképp működnek a dolgok. Nincs terméklapos üzenetváltás. A regisztrált postafiókján keresztül tud partnerével kommunikálni.

--------------------

+Quote Post
onlywhite3
hozzászólás 2014-04-18 12:24
Létrehozva: #18

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Sziasztok a béta verzión nem találok levelezést vagy erre utaló gombot, helyet bármit... Én vagyok a benga? Köszi

A hozzászólást -onlywhite3- szerkesztette a következő időpontban: 2014-04-18 12:25

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-04-18 08:01
Létrehozva: #19

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-04-18 07:41) *
Jó reggelt!

Kb egy éves smile.gif

A szöveget ismerem, de nekem eddig az jött le, hogy a végleges egyesülés után nem lesz a KF sem. Ezt rosszul értelmeztem ezek szerint.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-04-18 07:41
Létrehozva: #20

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2014-04-18 06:38) *
Ez új. Ugye? A külifüli végleges maradása.
Jó reggelt.smile.gif Na és szépet is.smile.gif

Jó reggelt!

Kb egy éves smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post

506 Oldal V   1 2 3 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
3 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
1 felhasználó: pkkazi

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-04-23 09:41