IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

506 Oldal V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vatera oldalak, Kérdések, általános észrevételek a Vaterával kapcsolatban
Pecsenyekacsa
hozzászólás Ma, 16:13
Létrehozva: #1

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-05 11:28
Azonosító: 142 121

Sziasztok!

Lehet le vagyok maradva.... Nem úgy volt, hogy ez a "régi" vatera nem lesz? Már jó néhány hete megkaptam a figyelmeztetést, hogy megszűnnek a régi oldalak, és csak az ÚJ Béta vatera lesz, aztán egyszer csak ingyenesen lehet tölteni a régi vaterára, és azóta semmi hír, hogy most pontosan mikor fog megszűnni, megszűnik-e egyáltalán stb. Én vagyok csak összezavarodva? Oké, hogy nem március vége, de akkor MIKOR??? Nekem speciel abszolút "nem jön be" az új oldal, és sírva könyörgök a régi teszveszért, de hát én vagyok itt az utolsó akinek a véleménye számít ebben a kérdésben, akkor legalább hadd tudjam, hogy áll a "nagy" átállás... Minden ezzel kapcsolatos infót előre is KÖSZÖNÖK!
Kellemes napot!
Pecsenyekacsa

--------------------
Üdv:
Pecsenyekacsa
Go to the top of the page

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás Ma, 13:43
Létrehozva: #2

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(onlywhite3 @ 2014-04-18 13:39) *
Bocs hogy leidézeteztem a saját szavaid. Igazad van és kösz hogy válaszoltál. Szia, ow3.

Nagyon szívesen. smile.gif Nekem megtiszteltetés, hogy segítségére lehettem. thank_you.gif

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
onlywhite3
hozzászólás Ma, 13:39
Létrehozva: #3

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-08-31 12:54
Azonosító: 724 306

IDÉZET(vidaeff @ 2014-04-18 13:28) *
Nem idéztem. Ezek saját szavaim voltak. Elmondtam az új oldal lehetőségeit. Én csak egy hétköznapi felhasználó vagyok, mint akár ön, vagy bárki más.

Bocs hogy leidézeteztem a saját szavaid. Igazad van és kösz hogy válaszoltál. Szia, ow3.

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás Ma, 13:28
Létrehozva: #4

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(onlywhite3 @ 2014-04-18 13:21) *
Az idézeted jó, gondolom nekünk vagy csak nekem mint felhasználó(k)nak szól. De!!! Szólhatna nektek is. Mondom a példát: Nincs terméklapos levelezés, oké. Felteszek az eladónak egy kérdést, válaszol rá, azután felteszi valaki más ugyanazt a kérdést, azután még százan... Az eladó meg a haját befonja ettől, hogy mással sem telik az élete mint hogy mindenkinek egyenként válaszol. Az eddigi terméklevelezésnél több alkalommal is azért nem kérdeztem meg valamit, mert előttem már megtették. És ennek a változtatásnak mi az értelme? Kíváncsi lennék a Ti álláspontotokra, mert én még nem jöttem rá. Köszi. ow3.

Nem idéztem. Ezek saját szavaim voltak. Elmondtam az új oldal lehetőségeit. Én csak egy hétköznapi felhasználó vagyok, mint akár ön, vagy bárki más.

--------------------

+Quote Post
cit1rom
hozzászólás Ma, 13:27
Létrehozva: #5

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-27 12:32
Azonosító: 1 417 184

IDÉZET(onlywhite3 @ 2014-04-18 13:21) *
Az idézeted jó, gondolom nekünk vagy csak nekem mint felhasználó(k)nak szól. De!!! Szólhatna nektek is. Mondom a példát: Nincs terméklapos levelezés, oké. Felteszek az eladónak egy kérdést, válaszol rá, azután felteszi valaki más ugyanazt a kérdést, azután még százan... Az eladó meg a haját befonja ettől, hogy mással sem telik az élete mint hogy mindenkinek egyenként válaszol. Az eddigi terméklevelezésnél több alkalommal is azért nem kérdeztem meg valamit, mert előttem már megtették. És ennek a változtatásnak mi az értelme? Kíváncsi lennék a Ti álláspontotokra, mert én még nem jöttem rá. Köszi. ow3.

Egy jó termékleírásra nem érkezik annyi kérdés, amit nem lehetne megválaszolni idegeskedés nélkül.
Ha még nem érkezett licit, a leírásba tegye be az eladó az információt, ha érkezett, akkor pedig válaszoljon sablonból, ha annyian kíváncsiak ugyanarra az információra.

+Quote Post
onlywhite3
hozzászólás Ma, 13:21
Létrehozva: #6

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás Ma, 12:47
Létrehozva: #7

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(onlywhite3 @ 2014-04-18 12:24) *
Sziasztok a béta verzión nem találok levelezést vagy erre utaló gombot, helyet bármit... Én vagyok a benga? Köszi

Itt másképp működnek a dolgok. Nincs terméklapos üzenetváltás. A regisztrált postafiókján keresztül tud partnerével kommunikálni.

--------------------

+Quote Post
onlywhite3
hozzászólás Ma, 12:24
Létrehozva: #8

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Sziasztok a béta verzión nem találok levelezést vagy erre utaló gombot, helyet bármit... Én vagyok a benga? Köszi

A hozzászólást -onlywhite3- szerkesztette a következő időpontban: Ma, 12:25

+Quote Post
zejopy
hozzászólás Ma, 08:01
Létrehozva: #9

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-04-18 07:41) *
Jó reggelt!

Kb egy éves smile.gif

A szöveget ismerem, de nekem eddig az jött le, hogy a végleges egyesülés után nem lesz a KF sem. Ezt rosszul értelmeztem ezek szerint.smile.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás Ma, 07:41
Létrehozva: #10

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2014-04-18 06:38) *
Ez új. Ugye? A külifüli végleges maradása.
Jó reggelt.smile.gif Na és szépet is.smile.gif

Jó reggelt!

Kb egy éves smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás Ma, 06:38
Létrehozva: #11

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-04-17 22:26) *
Tisztelt gadorostamas!

Mivel az értékelések kiemelt fontossággal bírnak a Vaterán, így természetesen ezeket átvezetjük az új oldalra. Jelen állás szerint a pontok száma egy az egyben átemelésre kerül, míg a régi oldalon kapott értékelések szöveges tartalma továbbra is egy külön fülön lesz megtekinthető. Az értékelések átvezetésére a régi oldal bezárásával egyidejűleg kerül majd sor.

Ez új. Ugye? A külifüli végleges maradása.
Jó reggelt.smile.gif Na és szépet is.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás Tegnap, 22:26
Létrehozva: #12

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(gadorostamas @ 2014-04-17 22:23) *
Jó estét! Azt vettem észre(lehet volt már) hogy az új oldalon a nevem mellett nincs ott az adás-vételek száma és az értékelések %-a sem látható. Az új oldalon nulláról indulnék? Köszönöm!

Tisztelt gadorostamas!

Mivel az értékelések kiemelt fontossággal bírnak a Vaterán, így természetesen ezeket átvezetjük az új oldalra. Jelen állás szerint a pontok száma egy az egyben átemelésre kerül, míg a régi oldalon kapott értékelések szöveges tartalma továbbra is egy külön fülön lesz megtekinthető. Az értékelések átvezetésére a régi oldal bezárásával egyidejűleg kerül majd sor.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
gadorostamas
hozzászólás Tegnap, 22:23
Létrehozva: #13

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-12-31 01:07
Azonosító: 913 206

Jó estét! Azt vettem észre(lehet volt már) hogy az új oldalon a nevem mellett nincs ott az adás-vételek száma és az értékelések %-a sem látható. Az új oldalon nulláról indulnék? Köszönöm!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-04-14 21:15
Létrehozva: #14

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Hathor14 @ 2014-04-14 18:47) *
Végigolvastad az e-mailt?
Az üzenetet a kivastagított rész után találod:
Az üzenetre ugyanúgy tudsz válaszolni, mint egy hétköznapi e-mailre, a leveleződben, a "válasz" gomb megnyomása után tudsz a partnerednek írni.
Üzenet tartalma: ITT

Kellene csinálnunk erre egy sablont. mosking.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Hathor14
hozzászólás 2014-04-14 18:47
Létrehozva: #15

Queen of Heaven

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-06-10 06:38
Innen: Budapest
Azonosító: 1 524 248

IDÉZET(keehlm @ 2014-04-14 18:37) *
ja hát megnéztem, a vatera azt írja üzenetem érkezett, hosszan ecseteli hogy ne kössek üzletet vaterán kívül, amit alapra kizárt volna ha megoldják úgy hogy nem az emailemre jön az üzenet, hanem vaterán belül meg lehet beszélni, magát az üzenetet nem találom viszont ...

Végigolvastad az e-mailt?
Az üzenetet a kivastagított rész után találod:
Az üzenetre ugyanúgy tudsz válaszolni, mint egy hétköznapi e-mailre, a leveleződben, a "válasz" gomb megnyomása után tudsz a partnerednek írni.
Üzenet tartalma: ITT

--------------------
Ami egész, az nem tökéletes, hanem teljes.

+Quote Post
keehlm
hozzászólás 2014-04-14 18:46
Létrehozva: #16

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-11-14 23:06
Azonosító: 1 565 246

IDÉZET(svejku @ 2014-04-14 18:29) *
A Bétán nincs. sad.gif
A kérdéseket közvetlenül a regisztrált E-mail fiókjába kapja mindenki. Ott tud rá válaszolni, úgy mint bármely más E-mailre.

ja hát megnéztem, a vatera azt írja üzenetem érkezett, hosszan ecseteli hogy ne kössek üzletet vaterán kívül, amit alapra kizárt volna ha megoldják úgy hogy nem az emailemre jön az üzenet, hanem vaterán belül meg lehet beszélni, magát az üzenetet nem találom viszont ...

na jó megjött az üzenet, az előbbi az ilyen automatikus üzenet volt a vaterától

ezzel együtt nem tudom nagyon megbántok e ezzel valakit, de rühellem az új vaterát ...

freemaillel vagyok még így, még nem volt egy olyan újítás ami, ne ezt hozná, nem értem ennek a lényegét

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2014-04-14 18:29
Létrehozva: #17

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar/Győr
Azonosító: 156 696

IDÉZET(keehlm @ 2014-04-14 18:23) *
a beta vaterán hol találhatóak a beérkező plusz elküldött leveleim? van ilyen egyáltalán vagy valahogy máshogy van mint régen? a személyes menünél, (ahogy a régin szoktam) nem találom
előre is kösz a segítséget!

A Bétán nincs. sad.gif
A kérdéseket közvetlenül a regisztrált E-mail fiókjába kapja mindenki. Ott tud rá válaszolni, úgy mint bármely más E-mailre.

+Quote Post
keehlm
hozzászólás 2014-04-14 18:23
Létrehozva: #18

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-11-14 23:06
Azonosító: 1 565 246

a beta vaterán hol találhatóak a beérkező plusz elküldött leveleim? van ilyen egyáltalán vagy valahogy máshogy van mint régen? a személyes menünél, (ahogy a régin szoktam) nem találom

előre is kösz a segítséget!

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-04-12 20:50
Létrehozva: #19

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(tusi74 @ 2014-04-12 10:24) *
Az értékelések majd átkerülnek a Beta Vaterára? Mert pl. nekem tetszene az oldal, de amíg 0 értékelésem látszik nem megyek át, illetve nem kívánom 0-ról gyűjtögetni.

Igen.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
tusi74
hozzászólás 2014-04-12 10:24
Létrehozva: #20

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:48
Innen: Hungary
Azonosító: 35

Az értékelések majd átkerülnek a Beta Vaterára? Mert pl. nekem tetszene az oldal, de amíg 0 értékelésem látszik nem megyek át, illetve nem kívánom 0-ról gyűjtögetni.

--------------------
"Próbálj meg úgy élni, hogy ne vegyenek észre ott, ahol vagy, de nagyon hiányozz onnan, ahonnan elmentél." Victor Hugo

+Quote Post

506 Oldal V   1 2 3 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
16 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (15 vendég és 0 anonim felhasználó)
1 felhasználó: svejku

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-04-18 17:51