IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

526 Oldal V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vatera oldalak, Kérdések, általános észrevételek a Vaterával kapcsolatban
svejku
hozzászólás 2015-08-27 10:44
Létrehozva: #1

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(VateraBenz @ 2015-08-19 09:47) *
Jut eszembe, a feltölthető fotók száma 12db-ra módosult (továbbra is ingyen) smile.gif

Az ilyen módosításoknak különösen örülünk, köszönjük!
thank_you.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2015-08-26 21:39
Létrehozva: #2

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(bambik @ 2015-08-26 18:56) *
Sziasztok! Szeretnék feltölteni terméket de ezt irja ki: szállítási sablon:hibás adatok! Miért? Köszi előre is..

Tisztelt bambik!

Milyen adatokat adott meg a sablonban?

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
bambik
hozzászólás 2015-08-26 18:56
Létrehozva: #3

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2015-08-26 18:53
Azonosító: 2 197 173

Sziasztok! Szeretnék feltölteni terméket de ezt irja ki: szállítási sablon:hibás adatok! Miért? Köszi előre is..

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2015-08-19 09:47
Létrehozva: #4

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(svejku @ 2015-08-18 00:21) *
A sokszor emlegetett "kapcsolódó termékek" algoritmus megokosodott! good.gif

Köszönjük!

Köszönjük a visszajelzést.
Jut eszembe, a feltölthető fotók száma 12db-ra módosult (továbbra is ingyen) smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2015-08-18 00:21
Létrehozva: #5

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

A sokszor emlegetett "kapcsolódó termékek" algoritmus megokosodott! good.gif

Köszönjük!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2015-08-14 07:56
Létrehozva: #6

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

Hátha valaki nem látta:
http://www.vatera.hu/ingyenes-feltoltes/

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2015-08-08 08:46
Létrehozva: #7

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2015-08-07 22:36) *
Kedves zejopy!

Javaslom a Kapcsolatfelvételt smile.gif

Kedves Benz!

Nem az a lényeg, hogy hol írom meg. Az a lényeg, hogy volt egy irány azzal, hogy visszatette. Azzal, hogy újra nincs, ezt az irányt fordította vissza.
Tényleg tökmindegy, hol írja meg az ember. A tendenciát viszont nem tartom szerencsésnek. Olyan mézesmadzag üzenete van a dolognak, ami nem túl elegáns. Szerintem jobb lenne, ha visszatenné. Nem Önnek, nem nekem, hanem globálisan. Szóval ha lehet, gondolja át pihenés után. thank_you.gif
(Ha kicsit nyers voltam, vagy száraz, elnézést, nemrég ébredtem, és még...)

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2015-08-08 08:47

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2015-08-07 22:36
Létrehozva: #8

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2015-08-06 19:32) *
Kedves Benz! smile.gif

Hová tüntette el a Fejlesztési javaslatok című topikot? Eszembe jutott valami, de nem szeretnék témát rombolni.
Tudna valamit csinálni a szőkülő szemöldöke (khm... devil.gif ) dacára?
Nagyon köszönöm. thank_you.gif

Kedves zejopy!

Javaslom a Kapcsolatfelvételt smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2015-08-06 19:32
Létrehozva: #9

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kedves Benz! smile.gif

Hová tüntette el a Fejlesztési javaslatok című topikot? Eszembe jutott valami, de nem szeretnék témát rombolni.
Tudna valamit csinálni a szőkülő szemöldöke (khm... devil.gif ) dacára?
Nagyon köszönöm. thank_you.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2015-07-30 16:35
Létrehozva: #10

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Ez is tetszik nekem. De tényleg, és nem csak azért, mert a 6 db ajánlottból 4 az enyém, hanem mert a három helyett hat van és mert talán kicsit kisebb helyet foglal az előző hármat mutató változatnál.
Jól működnek a fejlesztők.smile.gif
Most már csak a személyes menüben működő kategóriára való bontást kéne ahhoz megcsinálniuk, hogy reggelente ne kelet felé boruljak le 5x (vagy naponta 5x? asszem a vallások terén kissé pontatlan a műveltségem...), hanem Budapest felé és a Vatera fejlesztőinek névsorát mormoljam hálatelt szívvel a fogaim között.
Ezt nekik -> Flowers.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2015-07-30 16:36

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2015-07-19 21:51
Létrehozva: #11

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(SzekelyFoldiek @ 2015-07-19 20:59) *
Tisztelt VateraBenz!

Köszönöm, valóban megkaptam a választ az első levelemre kb. 15 perccel az után, hogy ide a fórumra beírtam. Ezek szerint ez a késedelem a gmail számlájára írható smile.gif.

Lehetséges. A rendszerünkben minden kimenő és beérkező levél másodpercre naplózva van.
IDÉZET(SzekelyFoldiek @ 2015-07-19 20:59) *
A második emailemre is megkatam ma délelőtt a választ, sőt a Profi státuszomat is visszaállították, de sajnos a tegnap kiszámlázott tételekre nem kaptam meg a Profi kedvezményt. A ráfizetésem kb. a tízszerese annak, mint amit késlekedve fizettem be.

Sajnos a kérdésemre így sem tudom az egyértelmű magyarázatot, hogy miért függeszetették fel 07.16-án a Profi státuszomat, ha azt megelőzően két értesítőben (07.03-án, ill. 07.10-én) arról tájékoztattak, hogy 08.02-án fog ez megtörténni, amennyiben addig nem fizetem ki a tartozást. Az, hogy összesen 303,-Ft összegről van szó, már meg sem említem. Mint ahogy azt sem, hogy nem vagyok egy notórius tartozó, most is szemmel láthatóan úgy mentem el szabadságra, hogy mindent kifizettem előtte. De nyáron, szabadságolások alatt előfordulhat más céggel is az, hogy egy hónapig zárva vannak és nincs bent senki, aki ezügyben intézkedni tudna. Mindemellett, ha nem kapom Önöktől azt a félretájékoztatást, ráadásul kétszer is, akkor megtaláltam volna a módját, hogy ezt a kelemetlen tortúrát és az aránytalan ráfizetést elkerüljük.

Üdvözlettel, SzekelyFoldiek

Csodák vagy ilyen jellegű hibák nincsenek. Legyen kedves a további kérdéseit a ticketszámon folytatott levelezésben feltenni.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
SzekelyFoldiek
hozzászólás 2015-07-19 20:59
Létrehozva: #12

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-10-03 22:43
Azonosító: 1 545 974

IDÉZET(VateraBenz @ 2015-07-18 21:35) *
Tisztelt SzekelyFoldiek!

A hivatkozott első megkeresésére már a hozzászólása megírása előtt válaszolt ügyfélszolgálatunk.
A második levele még várólistán van, de a szokásos határidőn belül természetesen arra is reagálunk.

Tisztelt VateraBenz!

Köszönöm, valóban megkaptam a választ az első levelemre kb. 15 perccel az után, hogy ide a fórumra beírtam. Ezek szerint ez a késedelem a gmail számlájára írható smile.gif. A második emailemre is megkatam ma délelőtt a választ, sőt a Profi státuszomat is visszaállították, de sajnos a tegnap kiszámlázott tételekre nem kaptam meg a Profi kedvezményt. A ráfizetésem kb. a tízszerese annak, mint amit késlekedve fizettem be.

Sajnos a kérdésemre így sem tudom az egyértelmű magyarázatot, hogy miért függeszetették fel 07.16-án a Profi státuszomat, ha azt megelőzően két értesítőben (07.03-án, ill. 07.10-én) arról tájékoztattak, hogy 08.02-án fog ez megtörténni, amennyiben addig nem fizetem ki a tartozást. Az, hogy összesen 303,-Ft összegről van szó, már meg sem említem. Mint ahogy azt sem, hogy nem vagyok egy notórius tartozó, most is szemmel láthatóan úgy mentem el szabadságra, hogy mindent kifizettem előtte. De nyáron, szabadságolások alatt előfordulhat más céggel is az, hogy egy hónapig zárva vannak és nincs bent senki, aki ezügyben intézkedni tudna. Mindemellett, ha nem kapom Önöktől azt a félretájékoztatást, ráadásul kétszer is, akkor megtaláltam volna a módját, hogy ezt a kelemetlen tortúrát és az aránytalan ráfizetést elkerüljük.

Üdvözlettel, SzekelyFoldiek

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2015-07-18 21:35
Létrehozva: #13

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(SzekelyFoldiek @ 2015-07-18 14:00) *
Segítséget kérek, hogy mi ilyenkor a teendő, kihez forduljak segítségért...

Tisztelt SzekelyFoldiek!

A hivatkozott első megkeresésére már a hozzászólása megírása előtt válaszolt ügyfélszolgálatunk.
A második levele még várólistán van, de a szokásos határidőn belül természetesen arra is reagálunk.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
SzekelyFoldiek
hozzászólás 2015-07-18 14:00
Létrehozva: #14

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-10-03 22:43
Azonosító: 1 545 974

Nem tudom jó helyen járok-e, segítséget, tanácsot szeretnék kérni.

Az történt, hogy június 17-én lezártam a futó aukciókat, kifizettem a Vatera számláimat, bezártunk és elmentünk 1 hónap szabadságra. Másnap, 18-án kiállított a Vatera egy számlát 303,- Ft-ról. Mivel külföldön voltam, céges bankkártya természetesen nem volt nálam, így kifizetni sem tudtam határidőre.
Július 03-án kaptam egy levelet, hogy számlatartozás miatt nem teljesítem a PEP részvételi feltételeit, és amennyiben 2015/08/02-ig nem szüntetem meg ezt a helyzetet, úgy a PEP-ben való részvételemet automatikusan megszüntetik. Július 10-én ugyanezzel a szöveggel és határdátummal kaptam egy újabb értesítést, közben kiállítottak még egy számlát 747,- Ft-ról. Nyugodt voltam, mert tudtam, hogy 16-án, a hazaérkezésünk után azonnal ki tudom fizetni a mintegy 1.000,- Ft-os tartozást. Erre Júli 16-án este egy olyan email várt, hogy tartozás miatt a fiókunkat inaktívvá, a futó aukciókat lejártá tették (nem volt futó aukciónk) és a Profi státuszunkat megszüntették. Mindezt július 16-án, holott a Vatera által kiküldött 2 db értesítőben is 2015.08.02. volt megadva teljesítési dátumként. 16-án, a befizetést követően rögtön írtam az Ügyfélszolgálatnak, kértem a fiókunk aktiválását, ugyanis SOS el kellett indítani az egy hónappal korábban lezárt aukciókat, nehogy törlődjenek a rendszerből. Választ nem kaptam, de tegnap délelőtt aktiválták a fiókunkat, el tudtam indítani az aukciókat.
Tegnap ismételten írtam, mellékeltem a korábban hivatkozott Vatera fizetési felhívást és kértem a Profi eladói státuszunk visszamenőleges helyreállítását, hiszen a fizetés megtörtént messze a Vatera által megadott 08.02-i dátumon belül. Választ nem kaptam, visszaállítás nem történt meg, viszont ma kiszámlázták a feltöltött tételek után a 9- Ft-os feltöltési díjat.
Segítséget kérek, hogy mi ilyenkor a teendő, kihez forduljak segítségért, mert méltánytalannak és igazságtalannak érzem a történteket.

Köszönettel, SzékelyFöldiek

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2015-07-14 20:09
Létrehozva: #15

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Tisztelt Felhasználóink!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a Vatera és a TeszVesz oldalai és szolgáltatásai karbantartás miatt 2015. július 16-án csütörtökön 0:00 - 07:00 óráig nem lesznek elérhetők. Az érintett időszakban lejáró terméket 24 órával meghosszabbítjuk.

A kellemetlenségért szíves elnézésüket kérjük!

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2015-07-06 23:14
Létrehozva: #16

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2015-07-06 18:19) *
Csók mindenkinek! smile.gif

Lehet, hogy csak nekem új a fejlesztés, de gondoltam inkább szólok. A lejárt termékek újraindításánál az ár megjelölésére eddig két oszlop volt, egy a kikiáltási árnak, egy a villámárnak. Most ez szaporodott eggyel, a kettő közé bekerült a minimálár. Majdnem minimálárral indítottam a cuccokat, még jó, hogy ezek szerint félálomban is tudok figyelni.

Kedves Benz! smile.gif

Nem feltétlenül tartom ezt a fejlesztést jónak (tudja, hogy nem vagyok az a fejlesztések ellen vinnyogó fajta biggrin.gif), mert a minimálár egy fizetős szolgáltatás, amit sokan nem tudnak (oké, tudom, most azt mondja, tájékozódjon mindenki, úgyhogy ezt nem is mondtam, csak nagyon halkan). De ha már van, akkor szerencsésebb lett volna az utolsó oszlopba tenni, hiszen a feltöltéskor is az utolsó helyen van.

Izé! fejvakar.gif Lehet, hogy ez eddig is volt? Komoly kétségeim támadtak a fejlesztés frissességével kapcsolatosan. Ha nem újítás, akkor nagyszerű, már észe is vettem, 7 év vaterázás után.mosking.gif

Kedves zejopy!

Folyamatosan megy a rendszer finomítása. Nem tudok ilyen fejlesztésről, de simán elképzelhető.
Megkérdezem majd a felelős kollégákat smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2015-07-06 18:19
Létrehozva: #17

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Csók mindenkinek! smile.gif

Lehet, hogy csak nekem új a fejlesztés, de gondoltam inkább szólok. A lejárt termékek újraindításánál az ár megjelölésére eddig két oszlop volt, egy a kikiáltási árnak, egy a villámárnak. Most ez szaporodott eggyel, a kettő közé bekerült a minimálár. Majdnem minimálárral indítottam a cuccokat, még jó, hogy ezek szerint félálomban is tudok figyelni.

Kedves Benz! smile.gif

Nem feltétlenül tartom ezt a fejlesztést jónak (tudja, hogy nem vagyok az a fejlesztések ellen vinnyogó fajta biggrin.gif), mert a minimálár egy fizetős szolgáltatás, amit sokan nem tudnak (oké, tudom, most azt mondja, tájékozódjon mindenki, úgyhogy ezt nem is mondtam, csak nagyon halkan). De ha már van, akkor szerencsésebb lett volna az utolsó oszlopba tenni, hiszen a feltöltéskor is az utolsó helyen van.

Izé! fejvakar.gif Lehet, hogy ez eddig is volt? Komoly kétségeim támadtak a fejlesztés frissességével kapcsolatosan. Ha nem újítás, akkor nagyszerű, már észe is vettem, 7 év vaterázás után.mosking.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2015-06-28 21:57
Létrehozva: #18

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(wrochna_marcell @ 2015-06-28 12:26) *
1. HOGYAN LEHET INGYENESEN MEGHIRDETNI TERMÉKET?
...

Sehogy. A Vatera nem apróhirdetési oldal angry2.gif
Esetleges következő hozzászólásaiban legyen kedves mellőzni a tiszta nagybetűs írásmódot!

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2015-06-28 20:42
Létrehozva: #19

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

..Kettő dolog:...

Plusz egy. Mielőtt valamit nagy erőkkel elkezdek fikázni, előtte legalább nagy vonalakban megpróbálom megismerni az amúgy tök logikusan működő (mellesleg teljesen érthető magyar nyelven megfogalmazott) rendszert.

IDÉZET(vidaeff @ 2015-06-28 14:35) *
Tépelődtem egy darabig, ...

Tündéri lehettél, ahogy tépelődtél, el is képzeltem. Homlokodba hulló fürtjeidet tekergetve, fülcimpádat húzogatva, orrtövedet vakargatva... biggrin.gif Igen, nagyon élénk a kép, csak így történhetett! laugh.gif

IDÉZET(vidaeff @ 2015-06-28 14:35) *
... csak belesandítok egy szakácskönyvbe és átfutom a KRESZ passzusait...

Ha meg fórumozni készül valaki, akkor a fórum szabályzatát (II/2.) sem árt figyelemmel kísérni.biggrin.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2015-06-28 20:42

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2015-06-28 14:35
Létrehozva: #20

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

Kettő dolog:

1. HOGYAN LEHET INGYENESEN MEGHIRDETNI TERMÉKET?
"Fix áron adom el"-re van beállítva a termék, és
- ha 0 Ft-osra hirdetem, ezt írja ki: "Kikiáltási ár: A minimálisan elfogadható érték:1"
- ha beírom az 1 Ft-ot, ezt írja ki: "Árverés típusa: 1 Ft-ról minimálár nélkül indított aukcióknál nem lehetséges a fix áras értékesítési mód"
Először is ez a mondat nem magyarul van, másodszor is, nem állítottam át aukciósra, de ha átállítom, akkor is cseszik továbbengedni, ugyanezzel az ócska dumával jön.

2. Nevetséges, hogy nem ismeri fel az álló képeket, és beforgatja őket, amiket aztán utolóag sem lehet elforgatni.

Valaki segítsen eligazodni ebben az őskövület honlapon!
Köszke!

Jó napot kívánok! smile.gif

Tépelődtem egy darabig, segítsek-e, vagy sem, mert hozzászólásának érdekes hangütése kissé ellen dolgozik a felebaráti szeretet túltengésének. mosking.gif De mivel vasárnap van, meg kedvem is akad, miért ne. Tehát: itt is úgy van, mint az élet számos más területén; ha főzni készülök, esetleg autót akarok vezetni és ilyet még nem csináltam soha, csak belesandítok egy szakácskönyvbe és átfutom a KRESZ passzusait. Ebben a konkrét esetben itt, meg emitt találhat segítséget. De ha esetleg szövegértési gondjai akadnak - ahogy ezt írásában említette is - akkor konkrétan az ön dolgában a következőt tudom mondani. Az egy forintról indított aukcióknak alapesetben nincsenek feltöltési költségei. Ha igénybe vesz többletszolgáltatást annak, viszont igen. Például ha megad minimálárat, az 120 Ft. És szintén vannak díjai a különféle terméklapos kiemeléseknek. A Vatera díjtáblázatában ez mind megtalálható. Az egy forintnál magasabb kikiáltási áron piacra dobott holmiknak van feltöltési díja, de ezt sikeres értékesítés estén jóvá írják. Amire mint kiadás bizton számíthat, az az értékesítési jutalék. Ennek mértéke és egyéb, ebbe a körbe tartozó hasznos információk meg itt olvashatók. Ami a képeket illeti, ilyennel nem találkoztam még. Azt tudom, hogy az oldal képfeltöltés során a méretet optimalizálja, de olyat még nem tapasztaltam, hogy eredeti helyzetéhez képest el is forgatja őket. Ha fontos a képek sorrendje, akkor viszont célszerű egyesével feltölteni a képeket a maximális darabszám (8) eléréséig. Remélem sikerült segítenem, sok szerencsét! smile.gif

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post

526 Oldal V   1 2 3 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
3 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (3 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2015-09-01 22:20