IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

514 Oldal V  « < 52 53 54 55 56 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vatera oldalak, Kérdések, általános észrevételek a Vaterával kapcsolatban
csibu78zoli
hozzászólás 2013-10-24 12:18
Létrehozva: #1061

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-10-24 09:02
Azonosító: 2 083 015

Köszönöm szépen a segítséget. (Úgy gondolom sokunk nevében is.)

Vissza olvastam és kiváncsi lennék arra a statisztikára ami szerint hétköznap hajnalban (az emberek alszanak, mennek dolgozni vagy már ott vannak) illetve
hétvégén a késő délután (az emberek ráérnek álltalában) ugyan annyi ember licitál.

Pedig úgy gondolom önöknek is az lenne a fontos, hogy egy termék minnél magasabb áron keljen el, hiszen az általunk befizetett jutalékból van a bevétel egy része.
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-10-24 12:00
Létrehozva: #1062

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-10-24 11:59) *
Ez csak arra értendő, hogy a teszt időszak alatt az új oldalon hibák is előfordulhatnak, illetve eleinte nyilván még a régi oldalon összpontosul a kereslet smile.gif
A főbb paraméterek ismertek, így minden más szempont mérlegelése után természetesen Ön dönti el, hogy hova tölti a termékeit.

Köszönöm szépen és nehari, hogy ennyit kérdezek, de dolgozni szeretnék, de csak egyszer.smile.gif
Tényleg nagyon köszönöm. thank_you.gif

Amúgy szerintem minél többen töltünk fel, annál nagyobb vevőszámot vonzunk.smile.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2013-10-24 12:01

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-10-24 11:59
Létrehozva: #1063

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2013-10-24 11:51) *
Mármint mi a javasolt út? smiley-shocked034.gif A feltöltés, vagy a várakozás? Mert én szeretnék feltölteni.

Ez csak arra értendő, hogy a tesztidőszak alatt az új oldalon hibák is előfordulhatnak, illetve eleinte nyilván még a régi oldalon összpontosul a kereslet smile.gif
A főbb paraméterek ismertek, így minden más szempont mérlegelése után természetesen Ön dönti el, hogy hova tölti a termékeit.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-10-24 11:51
Létrehozva: #1064

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-10-24 11:47) *
Kedves davidmaci92!

Valóban, jelenleg ez a javasolt út smile.gif
Hosszabb távon pedig el lehet kezdeni a költözködést az új oldalra.

Mármint mi a javasolt út? smiley-shocked034.gif A feltöltés, vagy a várakozás? Mert én szeretnék feltölteni.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-10-24 11:47
Létrehozva: #1065

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(davidmaci92 @ 2013-10-24 11:38) *
Kedves Benz! Ezt nem értem. Én azt hittem, ez lenne a javasolt, járható út. Kérem, mondjon valami határozottat.

Kedves davidmaci92!

Valóban, jelenleg ez a javasolt út smile.gif
Hosszabb távon pedig el lehet kezdeni a költözködést az új oldalra.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
davidmaci92
hozzászólás 2013-10-24 11:38
Létrehozva: #1066

zejopy vagyok:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-08-17 11:47
Innen: Veresegyház, medverezervátum
Azonosító: 706 366

IDÉZET(Valeyrac @ 2013-10-24 09:36) *
Egyenlőre mindenképpen azt javasoljuk hogy a régi vaterát használja mind termékfeltöltésre, mind vásárlásra, mivel az új Vatera oldal teszt jelleggel üzemel, így még nem minden funkció működik megfelelően.

Kedves Benz! Ezt nem értem. Én azt hittem, ez lenne a javasolt, járható út. Kérem, mondjon valami határozottat.

--------------------
Nem azért hibáztál, mert többet adtál, hanem mert kevesebbet kívántál. Ha többet adsz, többet is követelhetsz.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-10-24 10:21
Létrehozva: #1067

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(csibu78zoli @ 2013-10-24 09:38) *
Üdv.
Érdeklődnék, hogyan tudnám visszaállítani a termékeim befejezési dátumát
az eredeti időpontra?
A vatera átállította 36 órával későbbre, és úgy gondolom
kedden hajnali 3 és 7 óra között kevesebb licit várható mint vasárnap este felé.
Amennyiben én nem tudom visszaállítani, kérem a vaterát állítsák vissza!

Tisztelt csibu78zoli!

Legyen kedves visszaolvasni a topikban.

IDÉZET(StillHope @ 2013-10-24 09:15) *
Próbáltam - vagy egy órán keresztül - információt találni a Béta Vateráról...

A szükséges információk megtalálhatóak az új oldalról az ottani segítség menüpontban. A karbantartást a szokott módon kommunikáltuk.
A két oldal január végéig párhuzamosan fut, majd a régit lekapcsoljuk.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
csibu78zoli
hozzászólás 2013-10-24 09:38
Létrehozva: #1068

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-10-24 09:02
Azonosító: 2 083 015

Üdv.
Érdeklődnék, hogyan tudnám visszaállítani a termékeim befejezési dátumát
az eredeti időpontra?
A vatera átállította 36 órával későbbre, és úgy gondolom
kedden hajnali 3 és 7 óra között kevesebb licit várható mint vasárnap este felé.
Amennyiben én nem tudom visszaállítani, kérem a vaterát állítsák vissza!

+Quote Post
Valeyrac
hozzászólás 2013-10-24 09:36
Létrehozva: #1069

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-10-17 16:57
Azonosító: 1 405 380

Olvasgattam itt a beírásokat, meg persze bennem is felmerültek kérdések az új (jelenleg béta) verzió kapcsán. Ezért feltettem kérdéseket az ügyfélszolgálatnak, mert az itt olvashatók nem nyugtattak meg smile.gif.

Felmerült kérdéseimre (eddigi értékelések elvesztése, termékfeltöltés, stb) az alábbi választ kaptam (A szerintem lényeges dolgokat kiemelem smile.gif ):

Tisztelt XY!

Köszönjük levelét!

Ezúton szeretnénk megnyugtatni, hogy értékelései, megszerzett pontjai természetesen nem vesznek el.
Kezdetben az új Vatera oldalon a régi oldalon kialakult százalékos összesítése nem jelenik ugyan meg, azonban ez csak átmeneti állapot, továbbá a "fiókom/értékelések összesítése" menüpontban a "korábbi Vatera értékelések" fülre kattintva még ebben az átmeneti állapotban is megjeleníthetők a régi értékelések.

Az átmeneti időszakban az új és a régi Vatera párhuzamosan működik, azaz amennyiben a bejelentkezési folyamatot szigorúan csak a bejelentkezési menüpontokkal hajtja végre (azaz nem más funkciómenükre kattintva végzi azt el) úgy a bejelentkezési oldal után a rendszer automatikusan a régi oldalra fogja Önt navigálni, ahol a már megszokott módon láthatja az adatokat.

A kétféle piactér közötti automatikus átlistázási probléma megoldása néhány héten belül várható.
Egyenlőre mindenképpen azt javasoljuk hogy a régi vaterát használja mind termékfeltöltésre, mind vásárlásra, mivel az új Vatera oldal teszt jelleggel üzemel, így még nem minden funkció működik megfelelően.

Az új vatera elérhetősége: http://beta.vatera.hu/
Az új Vatera jelenleg teszt jelleggel működik, az oda való feltöltés díjmentes.

Köszönjük figyelmét!

Üdvözlettel:
YX

Allegro Group HU Kft.

+Quote Post
StillHope
hozzászólás 2013-10-24 09:15
Létrehozva: #1070

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-11-13 04:57
Azonosító: 837 206

Próbáltam - vagy egy órán keresztül - információt találni a Béta Vateráról, amiről itt a fórumban olvastam először... kár, hogy nem küldenek róla semmi értesítést. A segitseg.vatera.hu nem ad infót a LÉNYEGRŐL :
azt sem tudtam kibogozni (annak ellenére, hogy sok éve használom a Vaterát) hogy egyáltalán mi ez, "eszik-e vagy isszák"- párhuzamosan futó új oldal (már létezik, hogyan érhető el, vagy csak lesz..) - mi a különbség, mik a tennivalók, tervek - csak Béta lesz nemsokára?

Marcsi 1001 sem kapott első kérdésére igazi választ, hogy hol talál Béta vateráról információt ... csak figyelmeztetést, hogy vigyázzon, nehogy két oldalon üssék le a terméket. (Ebből azt vonnám le, hogy két párhuzamos oldal lenne a Vatera és Bétavatera...)

A karbantartás utáni új megjelenésnek-arculatnak van bármi köze a bétához - egyáltalán, hogy van ez, mert hol a régi, hol az új arculat látható, attól függően, hogy egy e-mail kérdésre a linken át, vagy máshogyan lépek be, már teljesen összezavarodtam sad.gif sad.gif
--------------------------------------------------
más:

Kellemetlen meglepetés volt számomra a karbantartás is - nem jött róla sem e-mail, sem pedig mondjuk egy felugró figyelmeztetés belépésekkor (meg kell mondjam, szent meggyőződésem volt, hogy valami váratlan krach volt, mert a korábbiakban, mindennapi belépőként mindig láttam valamilyen formában a figyelmeztetést, eddigi években nem ért váratlanul.)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-10-24 08:56
Létrehozva: #1071

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(svejku @ 2013-10-23 23:34) *
Kedves Benz!

Megtudhatjuk-e, hogy az új rendszer, (kinézet, feltöltési oldal, kereső, egyebek...), és az új szabályok (feltöltési díj felszámítása akkor is, ha a termék elkelt; Jutalék felszámítása azonnal, Jutalékvisszatérítési procedúra...) pontosan mikortól kerülnek bevezetésre, élesítésre?
Köszönöm, ha válaszol. thank_you.gif

Kedves svejku!

január végéig párhuzamosan fut a két oldal, mindegyik a saját jellemzőivel.
IDÉZET(zejopy @ 2013-10-24 08:51) *
Kedves Benz!

Szép reggelt.smile.gif
Az új PST kompatibilis lesz a régivel? Azaz, ami a régi adatbázisba le lett töltve, az az újjal a bétára feltölthető lesz?
Vagy a bétára egy teljesen szűz program készül? Az érdekel, hogy az a sok aukcióm, ami a PST-vel lementésre került, az átvihető-e az új oldalra.
Szombattól őszi szünet, és akkor nagyon sokat akarok feltölteni, de azért a felesleges munkát, ha lehet elkerülném.

Kedves zejopy!

Az új PST csak egy módosított változata lesz a jelenleginek, a béta oldalt nem tudja kezelni.
Az áttöltögetéssel még várjon smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-10-24 08:51
Létrehozva: #1072

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kedves Benz!

Szép reggelt.smile.gif
Az új PST kompatibilis lesz a régivel? Azaz, ami a régi adatbázisba le lett töltve, az az újjal a bétára feltölthető lesz?
Vagy a bétára egy teljesen szűz program készül? Az érdekel, hogy az a sok aukcióm, ami a PST-vel lementésre került, az átvihető-e az új oldalra.
Szombattól őszi szünet, és akkor nagyon sokat akarok feltölteni, de azért a felesleges munkát, ha lehet elkerülném.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-10-24 08:51
Létrehozva: #1073

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(SPComputer @ 2013-10-23 23:56) *
...
Lehetne-e olyat kérnem, hogy az összes holmim visszaállítsák az eredeti időpontokra, avagy ezt most bebuktam ismét, mint megannyi hasonló esetben?

Tisztelt SPComputer!

Legyen kedves visszaolvasni ebben a topikban.
IDÉZET(mmmyki @ 2013-10-24 02:17) *
Kedves Benz!

Rosszabb híreket hozott, mint vártam....

Kedves mmmyki!

Az áttöltésre remélhetően lesz megoldás, de a részletekről még nem tudok beszámolni.
Értjük a problémát.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-10-24 05:49
Létrehozva: #1074

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(mmmyki @ 2013-10-24 02:17) *
Hozzávetőlegesen 100 nap van a végleges átállásig, ez az én 2500 aukciós kínálatom esetén napi 25 áttöltés, beleértve karácsonyt, újévet, hétvégét, mindent. Úgy, hogy mindez nem jár plusz profittal, 3 havi munka után ugyanúgy 2500 (mínusz eladás) aukcióm lesz. Ez így elég barátságtalannak tűnik.

Lefeküdtem este, korán, fél 11 körül, de ahelyett, hogy aludtam volna, ezen agyaltam. Én 30 db/nappal számoltam, mert kerekítettem. Aztán arra jutottam, hogy friss árut nem tudok ebben az időszakban beszerezni, illetve megmutatni, mert az előirányzott mennyiség már eleve több, mint amit elbírok. Ill. persze, meg fogom csinálni. Visszajön az az idő, hogy még enni sem lesz időm/erőm, és még azt sem tudom, ha (?) elindul a forgalom, a csomaggyártás... Na ja. És bár roppant előrelátó vagyok és számozom a képeket, két apró bökkenő van.
1. Van munkahelyem is.
2. Tavaly ilyenkor az összes képem elveszett, tehát feltöltés előtt a képeket le kell töltenem.biggrin.gif
És akkor végiggondoltam a te dolgodat is.biggrin.gif Szóval fordultam jobbra, fordultam balra, utána jutott eszembe, hogy nem számozod a képeket, és azt sem tudom, mikor aludtam el.
De reggel nekem mindig süt a nap, szerencsés alkatom van (Ez a reggeli morcosság dacára így van) így aztán, mivel forgolódás közben azért gondolkodtam is, megvan a kész ütemtervem. Nagyjából... smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
mmmyki
hozzászólás 2013-10-24 02:17
Létrehozva: #1075

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-23 16:34
Innen: :nennI
Azonosító: 1 714

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-10-23 21:12) *
Január végéig lesz rá idő, ez a válasz mindkét kérdésre.
...
Köszönöm az értelmes kérdéseket. Jó látni, hogy így is lehet kommunikálni.

Kedves Benz!

Rosszabb híreket hozott, mint vártam. Ez a középkorban végzetes lett volna Önre nézve angry4.gif - azonban Ön szerencsés csillagzat alatt, barátságosabb évszázadban született, így csak a viszontválaszom jelenthet kellemetlenséget, de (hálából a részletes válaszért) még ezt is igyekszem jól becsomagolni. smile.gif

Elég riasztónak tűnik, hogy a válasza azt sugallja, hogy a Vatera teljesen magunkra hagy bennünket az aukciók áthelyezésével kapcsolatban. Hozzávetőlegesen 100 nap van a végleges átállásig, ez az én 2500 aukciós kínálatom esetén napi 25 áttöltés, beleértve karácsonyt, újévet, hétvégét, mindent. Úgy, hogy mindez nem jár plusz profittal, 3 havi munka után ugyanúgy 2500 (mínusz eladás) aukcióm lesz. Ez így elég barátságtalannak tűnik. Jó lenne, ha megoldást találnának a PST-n keresztül azok számára, akik ekkora, vagy ennél nagyobb termékszámmal dolgoznak (ha egyben nem is, de mondjuk alkategóriánként lehetséges lenne áttenni, akkor is cca. egy nap meló, de kivitelezhető. Ráadásul (tudom, egyéni szoc. probléma) én nem voltam olyan előrelátó, mint zejopy, és a képek ugyan mind megvannak, de nincsenek számozva - ki gondolt arra, hogy egyszer komplett költözésre lesz szükség? Más probléma, hogy karácsony előtt áttelepülni egy bizonytalan látogatottságú oldalra az év végi fogalomra nézve az öngyilkossággal határos, a januári hónap önmagában viszont végképp nem elegendő a manuális átvándorlásra. Mindezek miatt kérem segítségét, közbenjárását help.gif - ugyan nem látom át pontosan a technikai lehetőségeket, de a PST-vel történő tömeges le- majd feltöltés elég életszerűnek tűnik.

Az, hogy láthatóak a korábbi szöveges értékelések, nagyszerű, soha senki nem fogja végigolvasni őket. Az azonban sehol nem szerepel, hogy 1554 pozitív értékelést szereztem az elmúlt évek alatt (3 semleges és 0 negatív mellett) party.gif . Nem tudom, hogyan lehetséges, hogy az értékelések átörökítését nem tudták keresztülvinni, nem célom megítélni a tárgyalásokat végző kollégáit, hiszen nem ismerem a lehetőségeiket, az azonban tény, hogy ez a felhasználók erőfeszítéseinek semmibe vétele.

Összességében ezzel az egésszel elsősorban morális jellegű problémáim vannak, ahogy azt már korábban a fórumon, ill. ügyfélszolgálatos levelezésben is jeleztem más problémák kapcsán. A Vatera, mint nagy testvér a közös üzletünkben mérsékelten törődik a felhasználóval (az én olvasatomban - de sajnos csak az én olvasatomban - az üzlettársával), mint egyénnel. Könnyen lehet, hogy tízből nyolc ember erre azonnal rávágná, hogy "mit csodálkozom", nekem azonban voltak és vannak illúzióim, és nemcsak azért, mert ebben a kapcsolatban üzletileg mindkét fél jól jár. Bizonyos következtetéseket azonban le lehet és le kell vonni a jelenségekből. A tanulság momentán számomra az, hogy mint egyén és mint vállalkozó nem vagyok biztonságban azon az kereskedelmi felületen, amelyen jelenleg (talán könnyelműen) a vállalkozási tevékenységem egészét végzem - B-verzió híján bármilyen húsbavágó változtatással szemben kiszolgáltatott vagyok. Lehet, hogy üres érzelgősségnek minősíti ezeket a sorokat, de talán érdekes egy ilyen visszajelzés is.

(Remélem, korábbi hozzászólásomból már egyértelmű volt, hogy a kritika nem Önre irányul, hiszen nagyra becsülöm az itt kifejtett munkásságát, és nem is a közvetlen kollégáira, akik végrehajtják a cégvezetés utasításait.)

Elsősorban a költözéssel kapcsolatban várom válaszát.

Tisztelettel: mmmyki

--------------------
"A kutyán kívül a könyv az ember legjobb barátja. A kutyán belül olyan sötét van, hogy nem lehet olvasni."

"A Föld nevű űrhajónak nincsenek utasai. Mindannyian a személyzethez tartozunk." (Marshall McLuhan)

+Quote Post
harsanyiildiko
hozzászólás 2013-10-24 00:29
Létrehozva: #1076

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-10-25 01:42
Azonosító: 34 222

Kedves Forumozó!
Én rákattintottam az első nem megfelelő képre és elhúztam az utólsó helyre és így a következő lett az első kép.

+Quote Post
SPComputer
hozzászólás 2013-10-23 23:56
Létrehozva: #1077

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-03-09 15:02
Azonosító: 531 554

Tiszteletem!

Szomorúan konstatálom, hogy a karbantartásnak köszönhetően ismét meg lettek hosszabbítva az aukciók.
Ez talán van, akit lelkesít, de nekem, aki fix megszokott időpontban indítom, s zárom a dolgaim, kellemetlenséget és alighanem kiesést fog okozni, hogy a szokásos vasárnap esték helyett kedd reggeleken 8-9 között fognak lejárni a módosításnak köszönhetően.
Az egy órás eltérés sem saját találmányom, hanem az óraátállítás miatti előre bekavarás, így most teljes a káosz.

Ha most csak a még nem licitáltakat lejáratom, hogy vasárnap este újraindítsam, az ugyebár újabb feltöltési- és kiemelés díjakkal jár.
Amennyiben így hagyom, az automatikus újraindítás miatt örökké maradnak ezek az elfuserált időpontok.

Lehetne-e olyat kérnem, hogy az összes holmim visszaállítsák az eredeti időpontokra, avagy ezt most bebuktam ismét, mint megannyi hasonló esetben?

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2013-10-23 23:34
Létrehozva: #1078

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar/Győr
Azonosító: 156 696

Kedves Benz!

Megtudhatjuk-e, hogy az új rendszer, (kinézet, feltöltési oldal, kereső, egyebek...), és az új szabályok (feltöltési díj felszámítása akkor is, ha a termék elkelt; Jutalék felszámítása azonnal, Jutalékvisszatérítési procedúra...) pontosan mikortól kerülnek bevezetésre, élesítésre?
Köszönöm, ha válaszol. thank_you.gif

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-10-23 21:12
Létrehozva: #1079

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(mmmyki @ 2013-10-23 19:54) *
...
- Várható-e korrekt, az eladókat, vásárlókat üzleti partnernek és nem felhasználónak tekintő, nem reklámjellegű (13 éve vagyunk a piacon, hurrá) központi tájékoztatás, amely pontosan leírja, milyen buktatói lehetnek az átállásnak, hogyan fog összeolvadni a régi és új (teszt) Vatera, mik a változással járó egyértelmű előnyök, és mik azok a hátrányok, amelyekkel meg kell alkudnunk? Benz, aki a Vatera munkatársai közül a legszorosabb kapcsolatban van velünk, és sajátos stílusa ellenére vitán felül a legtöbb segítséget adja a munkához, egy alkalommal tett egy olyan megjegyzést, hogy valamely (épp szóban forgó) kényelmi funkcióról le kell mondanunk. Jó lenne, ha ezek nem fórum-témák lennének, így nem bombáznák többszázan az ügyfélszolgálatot azonos kérdésekkel. (A jelenleg elérhető képes ismertető inkább a vásárlóknak szól, és alapvető dolgokat tárgyal.)

Örülök, hogy az új allegro dizájn és a marketinges kollégák infografikája ennyire megnyerte a tetszését smile.gif
Néhány konkrét kérdés:
- A bétán jelenleg 0 értékelés áll a nevünk mellett. Ugye ez csak az oldal teszt jellegéből adódik, és az átállással nem vész kárba a sokéves, tisztességes munkával szerzett "pedigré"?

Nem vész kárba. Ezt a kérdést már nyubocs megválaszolta.
- Nem egyértelmű, hogy a régi oldalon futó aukciók automatikusan átkerülnek-e az új oldalra, esetleg egy újabb hosszú karbantartási szakaszban.

Csak akkor kerülnek át, ha az eladó oda is feltölti.
Saját tapasztalatom nincs róla, de megbízható forrásból tudom, hogy a PST-vel történő lementés nem egy leányálom, nagyobb aukciószám esetén nem is oldható meg egy akcióval, lassú, körülményes. A manuális áttöltés azt hiszem minden sok terméket áruló eladót érzékenyen érintene, el sem tudom képzelni, hogy az én 2500 aukcióm átmozgatása hány munkaóra lenne.
- Tudható-e legalább hozzávetőlegesen, hogy meddig fut párhuzamosan a két oldal?

Január végéig lesz rá idő, ez a válasz mindkét kérdésre.
- Tudomásom szerint nem volt egyértelmű iránymutatás arra nézve, hogy ezentúl melyik oldalra töltsük a termékeket. Ajánlott-e a továbbiakban a béta verzió kizárólagos használata, vagy pusztán "gyakorlunk", próbálgatjuk?

Nincs ilyen ajánlás, de a folyamat logikus. Jelenleg a régi oldalon vannak a termékek és a vásárlók is. Ez az arány az idő múltával áttolódik az új oldalra. Ezt a folyamatot érdemes nagy vonalakban követni.
- Olvasható volt a fórumon, hogy a PST jelenleg nem működik. Kompatibilis lesz-e az új oldallal, és mikorra várható, hogy újra használható lesz? (Nem bevasalható ígéretet várok, hanem egy józan prognózist.)

Erről a kérdésről sajnos nincs elegendő információm.
- Az új oldalon a feltöltésnél nincs lehetőség az összes fénykép együttes törlésére, ami az egymás utáni feltöltésnél elég kellemetlen. Várható a korábbi, bevált módszer alkalmazása? (Arról nem is beszélve, mekkora meccs hatszor-nyolcszor eltalálni azt a kis iksz-et.)
- Az új oldalon az eladó áruk listájánál a darabszám ugyan szerepel (eldugva, a lista alatt), de az áruk összértéke nem (vagy csak nem találom, hogy lehet előcsalogatni). Ez végleges állapotnak tekinthető?

Nem várható. A beta oldalon látható funkciókkal kell megbarátkozni.
- Végül a (talán) legtöbbeket érintő kérdés: Várható-e a díjtételek változása?

A díjtételek azonosak mindkét oldalon. Pontosabban a beta jelenleg FD nélkül használható.
Mindeddig érthető volt a titkolózás, most már jó lenne előrelépni a kommunikációban, hiszen a Vaterán kereskedő eladók egy részének ez a munkahelye, részben vagy egészben ettől függ az egzisztenciája.

Érdemes tanulmányozni a beta oldal helpjét. Sok és részletes információt töltöttünk fel.
Elsősorban Benz megnyugtató válaszát várom (remélem, sikerült kellő higgadtsággal elővezetnem a bennem galoppírozó kérdéseket).
Mindenkinek jó munkát, eredményes "felfedezést" kívánok. smile.gif
Tisztelettel: mmmyki

Köszönöm az értelmes kérdéseket. Jó látni, hogy így is lehet kommunikálni.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-10-23 20:55
Létrehozva: #1080

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(Marcsi1001 @ 2013-10-23 19:55) *
Kedves VateraBenz !
A Béta Vateráról hol tudok információt kapni ? Itt ugyanis nem láthatóak a termékeim, mit tehetek?
Előre is köszi a segítséget, Marcsi

Tisztelt Marcsi1001!

Ott csak akkor fognak megjelenni, ha oda is feltölti őket.
Akkor viszont vigyázzon, nehogy két különböző vevő üsse le ugyanazt a terméket.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post

514 Oldal V  « < 52 53 54 55 56 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-08-22 03:58