IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

521 Oldal V  « < 52 53 54 55 56 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vatera oldalak, Kérdések, általános észrevételek a Vaterával kapcsolatban
mmmyki
hozzászólás 2013-11-05 14:36
Létrehozva: #1061

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-23 16:34
Innen: :nennI
Azonosító: 1 714

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-11-05 13:04) *
Mostantól az új béta oldalra feltöltött termékek megjelennek a régi oldalon is. A jelölésük a narancssárga V ikon.

Kedves Benz! Köszönjük a Vatera-csapat erőfeszítéseit. Egyet leellenőriztem, kiváló. good2.gif

IDÉZET(zejopy @ 2013-11-05 13:21) *
Töltöttem fel, mert lyukas órám volt. Mindig több órányi munkát hordok magammal, hogy...

Nem 24 órás zárás van, akkor sem, ha licit van a cuccokon (legalábbis így értelmeztem). Ez szabadságot ad az eladónak, de elvesz egy lehetőséget az esetleges licitálóktól.

Szóval egyelőre tényleg ne dolgozzatok két ablakban...

1. Először úgy olvastam, hogy mindig több lyukas órát hordasz magadnál... smile.gif Hasznos lenne. smile.gif

2. Nahát.

3. Sajnos egy ablakban sem dologzom, újságot szerkesztek társadalmi munkában, és keresztelőt szervezek úri passzióból. Persze minden a nyakamon. És egy pályázattal elfelejtettem elszámolni 31-éig. :-/

A hozzászólást -mmmyki- szerkesztette a következő időpontban: 2013-11-05 14:39

--------------------
"A kutyán kívül a könyv az ember legjobb barátja. A kutyán belül olyan sötét van, hogy nem lehet olvasni."

"A Föld nevű űrhajónak nincsenek utasai. Mindannyian a személyzethez tartozunk." (Marshall McLuhan)
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-11-05 14:21
Létrehozva: #1062

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-11-05 13:04) *
Tisztelt Fórumozók!

Mostantól az új béta oldalra feltöltött termékek megjelennek a régi oldalon is. A jelölésük a narancssárga V ikon.
Példa: http://gyujtemeny.vatera.hu/kepeslap_fenyk...p%E9cs&ob=2

Köszönjük, ez nagyon gyorsan ment.jumping.gif Kérem, továbbítsa elismerésünket és köszönetünket az illetékeseknek. thank_you.gif

Pár személyes tapasztalat, hátha valakit érdekel.
Töltöttem fel, mert lyukas órám volt. Mindig több órányi munkát hordok magammal, hogy felszabaduló idő esetén menjen a bicikli.smile.gif
Na és a kapkodásban hibázik az ember. Írja a segítség, hogy csak egy ablakban dolgozzunk, de én persze... szóval ment a két ablak, az egyikben a módosítandó aukció, a másikban a soros feltöltés. Mindkettőnél kép nélkül adta tovább az aukciót a megerősítésre, és mindkettőnél teljesen új lapot adott be, amikor vissza akartam lépni az adatok módosítására. Még jó, hogy van az a megoldás, hogy megkérdezi, hogy az előbb nem fejeztem be egy feltöltést, szeretném-e. Persze, hogy szerettem volna, de így az egyikből valahogyan két aukció lett.
És tulajdonképpen ez az amiért írok. (Mert persze az egyiket töröltem.) Nem 24 órás zárás van, akkor sem, ha licit van a cuccokon (legalábbis így értelmeztem). Ez szabadságot ad az eladónak, de elvesz egy lehetőséget az esetleges licitálóktól.
Szóval egyelőre tényleg ne dolgozzatok két ablakban, a zárást pedig használjátok belátásotok szerint.smile.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2013-11-05 14:22

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-11-05 14:04
Létrehozva: #1063

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

Tisztelt Fórumozók!

Példa: http://gyujtemeny.vatera.hu/kepeslap_fenyk...p%E9cs&ob=2

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-11-03 17:57
Létrehozva: #1064

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2013-11-03 16:45) *
Én egyszer megkérdeztem, elég keresetlen szavakkal. mosking.gif

Az a helyzet, hogy részemről ritka és elégé nagy dolog, hogy egy alapból magázódós helyzetben felajánljam a tegeződést. Én tök jól elvagyok a magázódással. Valahogy az olyan természetes. Szóval, ha én mint (általában) nő felajánlom a tegeződést, abban az esetben a másik fél erősen megtisztelve érezheti magát, mert ritka.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-11-03 17:45
Létrehozva: #1065

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(zejopy @ 2013-11-03 09:18) *
.. Addig már eljutottam, hogy nem érzek arra kényszert, hogy megkérdezzem, mikor őriztünk együtt birkát. mosking.gif
...

Én egyszer megkérdeztem, elég keresetlen szavakkal. mosking.gif

IDÉZET(mmmyki @ 2013-11-03 16:17) *
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Pedig már épp arra gondoltam, hogy vállon veregetem egy képzeletbeli kisfröccs mellett, és megkérdezem, hogy "Emlékszel, amikor kiküldted a figyelmeztetést a feltöltési díjjal kapcsolatos virtuális üvöltözés miatt? Ha akkor tudtuk volna, mi jön még ezután, csöndben lettünk volna..." wink.gif

Ezt végiggondoltam, kiegészítve a kocsmai asztalnál egészen elfogadott igékkel. laugh2.gif

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-11-03 17:41
Létrehozva: #1066

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(mmmyki @ 2013-11-03 16:17) *

Pedig már épp arra gondoltam, hogy vállon veregetem egy képzeletbeli kisfröccs mellett, és megkérdezem, hogy "Emlékszel, amikor kiküldted a figyelmeztetést a feltöltési díjjal kapcsolatos virtuális üvöltözés miatt? Ha akkor tudtuk volna, mi jön még ezután, csöndben lettünk volna..." wink.gif

De szép is lenne hehehmm.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
mmmyki
hozzászólás 2013-11-03 17:17
Létrehozva: #1067

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-23 16:34
Innen: :nennI
Azonosító: 1 714

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-11-02 22:04) *
A jelenlegi állás szerint az ÜSZ levelezésben és persze a fórumon marad a magázódás smile.gif

--------------------
"A kutyán kívül a könyv az ember legjobb barátja. A kutyán belül olyan sötét van, hogy nem lehet olvasni."

"A Föld nevű űrhajónak nincsenek utasai. Mindannyian a személyzethez tartozunk." (Marshall McLuhan)

+Quote Post
mechatri
hozzászólás 2013-11-03 13:59
Létrehozva: #1068

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-09-23 11:21
Azonosító: 2 077 285

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-11-02 13:22) *
Tisztelt mechatri!

Ezek a beta oldalról érkező frissen regisztrált felhasználónevek.
Hamarosan mindegyikük megadja a végleges nevét.

Tisztelt VateraBenz!

Köszönöm a tájékoztatást, így már világos :-) Gyanúm alaptalan volt.

--------------------
Soha ne vitatkozz egy idiótával! Akik látnak benneteket, nem tudnak megkülönböztetni. :-)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-11-03 10:18
Létrehozva: #1069

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2013-11-02 21:51) *
Nem gyújtok örömtüzet az új oldaltól. Nekem fapadosabb, sokkal szürkébb. Nagyon nem tetszik a tegező stílus a súgóban, a külföldiül írt dátumok, a kis képek...etc. De ez van. Azt csak remélni merem, hogy ez a nekem kevesebb, nem fog majd többe kerülni az éles üzemmódban.

Én sem szeretem, hogy tegeznek. A vevőktől is mindig elcsodálkozom, hogy egy udvarias levelemre, amit én kezdek, hivatalos, mert üzleti, nem egy személyes kapcsolódású, és magázva írok, érkezik egy tegeződő, alkalmanként hányaveti válasz. Ha éppen úgy vagyok, akkor átváltok tegezésre, de ha olyan a vevő, akkor képes vagyok végig magázódni a tegeződésére válaszul. Addig már eljutottam, hogy nem érzek arra kényszert, hogy megkérdezzem, mikor őriztünk együtt birkát.mosking.gif
Én úgy érzem, mivel a Vatera és közöttem nem baráti, hanem üzleti kapcsolat van, a nyílt felületeken is illene magázódni. Ez független attól, hogy az oldallal amúgy szimpatizálok és a hozzáállásom többnyire pozitív.
Gondolkodtam már ezen, mert az életben, vagy személyes kapcsolatok esetén én könnyen tegeződöm. Szerintem ez részünkről hibás működés, de hát az ember nem lehet tökéletes. smile.gif
Szerintem a vásárlás nem lesz bonyolultabb, így talán a forgalom nem esik majd vissza.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-11-03 00:24
Létrehozva: #1070

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(vidaeff @ 2013-11-02 23:11) *
Köszönöm a választ, végső soron nem is rossz hírek ezek. smile.gif Ami pedig a többit illeti. Az áristomba helyezett felhasználó neve mellett van egy plusz gombocska, attól nyílik meg a szerkesztő ablak. Annak felirata hibás.
Jó estét Önnek, lepihenek. smile.gif

Megvan, köszönöm thank_you.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-11-03 00:11
Létrehozva: #1071

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-11-02 22:04) *
Jó estét smile.gif

Ez pontosan hol található? A feketelista menüben nem találtam ilyen feliratot.

...

Köszönöm a választ, végső soron nem is rossz hírek ezek. smile.gif Ami pedig a többit illeti. Az áristomba helyezett felhasználó neve mellett van egy plusz gombocska, attól nyílik meg a szerkesztő ablak. Annak felirata hibás.
Jó estét Önnek, lepihenek. smile.gif

--------------------

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-11-02 23:04
Létrehozva: #1072

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

...A feketelista - megjegyzés rovatban leltem egy elütést: Itt adhatsz hozzá megjegyzést a felhasználóhoz. A megjegszést később szerkesztheted vagy törölheted.

Jó estét smile.gif

Ez pontosan hol található? A feketelista menüben nem találtam ilyen feliratot.
Nagyon nem tetszik a tegező stílus

A jelenlegi állás szerint az ÜSZ levelezésben és persze a fórumon marad a magázódás smile.gif
Végül egy kérdés: Az új felületen szabálytalanság tekintetében tiszta lappal indulunk?

Normál szabálytalanságok tekintetében igen.
De például egy itt kizárt felhasználó ott sem regisztrálhat.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-11-02 22:51
Létrehozva: #1073

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Jó estét! smile.gif

Nekiálltam a tiltólistát átvinni. Nem lesz kis munka, de egyet már sikerült. mosking.gif Aztán elfáradtam. Volt olyan, akit már nem lát a rendszer. Az inaktívakat természetesen felesleges. Mivel tesztüzemben vagyunk, gondoltam segítek. A feketelista - megjegyzés rovatban leltem egy elütést: Itt adhatsz hozzá megjegyzést a felhasználóhoz. A megjegszést később szerkesztheted vagy törölheted.

Nem gyújtok örömtüzet az új oldaltól. Nekem fapadosabb, sokkal szürkébb. Nagyon nem tetszik a tegező stílus a súgóban, a külföldiül írt dátumok, a kis képek...etc. De ez van. Azt csak remélni merem, hogy ez a nekem kevesebb, nem fog majd többe kerülni az éles üzemmódban. Viszont találtam egy jó dolgot: a tiltólista - itt fekete - megjegyzéssel toldalékolható. Ez ügyes, mert a fene sem jegyzi meg, miért tettem valakit valamikor oda. Éppen a fórumon kerültem kínos helyzetbe evégett.

Végül egy kérdés: Az új felületen szabálytalanság tekintetében tiszta lappal indulunk?

--------------------

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-11-02 21:20
Létrehozva: #1074

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(triniatti @ 2013-11-02 18:15) *
Üdv mindenkinek!

Itt érdeklődnék, mert a kapcsolat menüben egy hete nem kapok választ a vaterától... hogy a vatera PSt szoftverrel nem tudok feltölteni egyetlen aukciót sem az oldalra. Ezt más is tapasztalja, vagy csak nálam a hiba? Már frissítettem mindent, nem értem.

Előre is köszönöm, remélem itt segítenek a gondomon.

Üdv

Tisztelt triniatti!

A megkeresése beérkezett az Ügyfélszolgálathoz: 2013.10.28 10:10
A válasz kiküldésének időpontja: 2013.10.28 10:30

Tehát, a kollégák 20 perc elteltével megválaszolták a levelét.

"A Vatera 2013/10/23-i újraindítását követően a PST alkalmazás használatához szükséges szolgáltatások még nem álltak maradéktalanul helyre. A szükséges funkciók karbantartásán és elindításán illetékes munkatársaink jelenleg is dolgoznak. Annak megtörténtéig szíves türelmét kérjük!

Ha fennakadást tapasztal a PST program működésében, kérjük próbálkozzon meg a termékfeltöltéssel újra egy későbbi időpontban. Az ismételt feltöltési kísérlet előtt érdemes ellenőrizni a Személyes menüjében az "Eladás/Meghirdetett termékek" menüpontban, hogy nem jött-e mégis létre a kívánt árverés.

Átmeneti megoldásként szintén javasolhatjuk, hogy a hirdetéseket az "Eladás/Termék eladása" menüpontban hozza létre.
Az okozott esetleges kellemetlenségért szíves elnézését kérjük!
Türelmét és megértését köszönjük!"

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-11-02 19:32
Létrehozva: #1075

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(triniatti @ 2013-11-02 18:15) *
Üdv mindenkinek!

Itt érdeklődnék, mert a kapcsolat menüben egy hete nem kapok választ a vaterától... hogy a vatera PSt szoftverrel nem tudok feltölteni egyetlen aukciót sem az oldalra. Ezt más is tapasztalja, vagy csak nálam a hiba? Már frissítettem mindent, nem értem.

Üdv

A PST-t most fejlesztik, hamarosan elkészül, legalábbis legutoljára ezt hallottam.
Biztos, hogy kaptál tőlük választ, esetleg a spam mappában landolt. Szegények nagyon el vannak havazva, de mindenkinek válaszolnak, esetleg kis késéssel.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
triniatti
hozzászólás 2013-11-02 19:15
Létrehozva: #1076

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-04-12 21:50
Azonosító: 5 062

Üdv mindenkinek!

Üdv

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-11-02 16:29
Létrehozva: #1077

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2013-11-02 13:35) *
Kedves Benz! smile.gif

Először én is erre gondoltam (persze tudom, Ön tud és nem gondol smile.gif), de mi a helyzet a régi nevekkel? Ezek látszólag ugyanúgy néznek ki, mint az új narancssárga nevek, de jóval a béta előtt regisztráltak.
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?clilog=Client%3A

Kedves zejopy!

Ők is hamarosan átnevezhetik magukat smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-11-02 15:53
Létrehozva: #1078

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(arany @ 2013-11-02 14:16) *
Elnézést, ha már volt erről szó. A régi felhasználónév+jelszó használható a betán is?

Igen.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
arany
hozzászólás 2013-11-02 15:16
Létrehozva: #1079

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-20 20:57
Azonosító: 1 108

Elnézést, ha már volt erről szó. A régi felhasználónév+jelszó használható a betán is?

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-11-02 14:35
Létrehozva: #1080

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-11-02 13:22) *
Tisztelt mechatri!

Ezek a beta oldalról érkező frissen regisztrált felhasználónevek.
Hamarosan mindegyikük megadja a végleges nevét.

Kedves Benz! smile.gif

Először én is erre gondoltam (persze tudom, Ön tud és nem gondol smile.gif), de mi a helyzet a régi nevekkel? Ezek látszólag ugyanúgy néznek ki, mint az új narancssárga nevek, de jóval a béta előtt regisztráltak.
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?clilog=Client%3A

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post

521 Oldal V  « < 52 53 54 55 56 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2015-03-30 16:12