IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

534 Oldal V  « < 52 53 54 55 56 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vatera oldalak, Kérdések, általános észrevételek a Vaterával kapcsolatban
VateraBenz
hozzászólás 2013-12-19 15:45
Létrehozva: #1061

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 14:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(gasopis @ 2013-12-19 12:22) *
Kedves vaterások!

Remélem, csak én vagyok, így ezzel, és valaki el tudja magyarázni, mit kell csinálnom, hogy a problémák megszűnjenek.
Tehát: az új vatera-oldalról van szó......nekem kezelhetetlen, átláthatatlan! A régi sokkal jobb.. De ez még semmi. Merthogy a saját aukciómat nem találom meg rajta! Azonkívül a már megtalált aukciókra sem lelek rá, nem is mentettem el, persze, hogy nem. Segyítséget kérek. Mit kell tennem, vagy egyíszerűen nincs még kész az oldal? Ezután már csak jobb lesz??? Előre is kösz. Ágnes

Tisztelt gasopis!

A régi oldalon feltöltött termékei csak a régi oldalon láthatóak.
Két teljesen különálló oldalról van szó.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu
Go to the top of the page

+Quote Post
gasopis
hozzászólás 2013-12-19 12:22
Létrehozva: #1062

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-01-24 14:17
Azonosító: 430 234

Kedves vaterások!

Remélem, csak én vagyok, így ezzel, és valaki el tudja magyarázni, mit kell csinálnom, hogy a problémák megszűnjenek.
Tehát: az új vatera-oldalról van szó......nekem kezelhetetlen, átláthatatlan! A régi sokkal jobb.. De ez még semmi. Merthogy a saját aukciómat nem találom meg rajta! Azonkívül a már megtalált aukciókra sem lelek rá, nem is mentettem el, persze, hogy nem. Segyítséget kérek. Mit kell tennem, vagy egyíszerűen nincs még kész az oldal? Ezután már csak jobb lesz??? Előre is kösz. Ágnes

+Quote Post
mmmyki
hozzászólás 2013-12-19 07:40
Létrehozva: #1063

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-23 15:34
Innen: :nennI
Azonosító: 1 714

IDÉZET(Bigdept @ 2013-12-18 14:59) *
Spec nekem ezekre kicsit több rálátásom / tapasztalatom van...

Köszönöm a látótértágítást. Igazán. thank_you.gif

--------------------
"A kutyán kívül a könyv az ember legjobb barátja. A kutyán belül olyan sötét van, hogy nem lehet olvasni."

"A Föld nevű űrhajónak nincsenek utasai. Mindannyian a személyzethez tartozunk." (Marshall McLuhan)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-12-18 15:39
Létrehozva: #1064

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 15:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

Ha jól emlékszem, valaki rolleyes.gif beidézte valamikor azt a cikket, ami ezt előre vetítette. (Oldschool jellegű a Vatera, fiatalosítani kell)

Nahát, emlékszel rá? thank_you.gif Igazából, már akkor voltak ellenérzéseim. A Vatera nagyon jó volt úgy, ahogy volt. Én szerettem.smile.gif

Biztos átérzik ezt az üzemeltetésben dolgozók is. Egységes, általános rendszerek üzemeltetéséhez kevesebb humán erőforrás kell.

Ez igaz. De ugye az nem baj, ha ettől nem kapom magamra a fűszoknyámat, nem gyújtok örömtüzet, nem fakadok hangos háladalra, és nem lejtek esőtáncot. resent.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
Bigdept
hozzászólás 2013-12-18 14:59
Létrehozva: #1065

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-27 16:06
Azonosító: 964 053

IDÉZET(mmmyki @ 2013-12-17 23:51) *
(Minden hőzöngés nélkül: az egységes európai szabályozásokkal is az a baj, hogy nem lehet ugyanazt a bugyit ráhúzni ennyi kultúrkörre. Szkeptikus vagyok a nagy rendszerek (világpiac, EU*) különbségeket nem tűrő irányításával kapcsolatban.

Spec nekem ezekre kicsit több rálátásom / tapasztalatom van, mint a többség emberének, és azt kell mondanom, nem jó / idevágó példa. Vagy nem tudom. Minden esetre az EU* dolgok témaköre hatalmas, és nagyon sok időt igényel a megemésztésük, de megpróbálom nagyon leegyszerűsíteni: Ezen dolgok a túloldalon eléggé rendben vannak még, csak mire idekerülnek, akkora szenvednek olyan torzulást, hogy aztán olyan lesz, mint amit tapasztalunk. Ebben igen nagy része van a helyi erőknek, amiért is az egész már csak részlegesen jellemezhető EU emblémával, de persze, legtöbbször rajta marad a jelvény, hogy azért, mert az EU... Másképpen, kicsit matekosan: az EU azt mondja, itt van 100 feltétel a témakörből, mindegyik tétel adott pontszámot ér, és a lénygeg, úgy kell össze válogatni a 100-ból néhányat, hogy adott pontszám abból kijöjjön. A helyi erők meg saját érdekeltségük alapján választanak. Na, ami ebből lesz, az akármi, és rásütik, hogy mert az EU azt mondta. Persze, az EU szabta az egyébként tágabb lehetőségeket, de azt nem mondta, hogy ebből pont ezt hozd ki. Kb. így kell elképzelni ezeket a dolgokat.

IDÉZET(zejopy @ 2013-12-18 07:11) *
Ezzel teljesen egyetértek. Itt van mindjárt példának néhányunk berzenkedése a tegeződés ellen.

Ha jól emlékszem, valaki rolleyes.gif beidézte valamikor azt a cikket, ami ezt előre vetítette. (Oldschool jellegű a Vatera, fiatalosítani kell)

IDÉZET
Egy biztos, az uniformizálástól idegbajt kapok. Irtózom tőle.

Biztos átérzik ezt az üzemeltetésben dolgozók is. Egységes, általános rendszerek üzemeltetéséhez kevesebb humán erőforrás kell.

--------------------
Az összes kerti vetemények közül a kóbászt szeretem a legjobban!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-12-18 14:52
Létrehozva: #1066

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Lettike_2009 @ 2013-12-18 14:01) *
Hol tudom megnézni egy termékemmel kapcsolatos kérdéseket?
Jött egy értesítés, hogy kérdeztek tőlem, de nem találom, így válaszolni sem tudok rá. sad.gif
Köszönöm a segítséget előre is!!

Abban a levélben van, amit kaptál. És arra a levélre válaszolva tudsz reagálni.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Lettike_2009
hozzászólás 2013-12-18 14:01
Létrehozva: #1067

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-12-18 13:59
Azonosító: 2 091 049

Hol tudom megnézni egy termékemmel kapcsolatos kérdéseket?
Jött egy értesítés, hogy kérdeztek tőlem, de nem találom, így válaszolni sem tudok rá. sad.gif
Köszönöm a segítséget előre is!!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-12-18 07:11
Létrehozva: #1068

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(mmmyki @ 2013-12-17 23:51) *
...(Minden hőzöngés nélkül: az egységes európai szabályozásokkal is az a baj, hogy nem lehet ugyanazt a bugyit ráhúzni ennyi kultúrkörre. Szkeptikus vagyok a nagy rendszerek (világpiac, EU*) különbségeket nem tűrő irányításával kapcsolatban. ...

Ezzel teljesen egyetértek. Itt van mindjárt példának néhányunk berzenkedése a tegeződés ellen. De sok minden más is. Most erről nagyon sok okosság az eszembe jutott, de nem szeretnék elmélyedni bennük, mert még nem ébredtem fel egészen, és mikor felébredek, akkor mindjárt eszembe jut, mennyi dolgom van... Mindenesetre még mindig azt mondom, hogy ez kezelhető lesz, meg fogjuk tudni szokni. Ha pl, arra gondolsz, hogy az Öreg Vatera felületén a termékfeltöltéskor 4 feltöltőoldal is volt (ha átlistáztál a TV-re is), mégis egyikünknek sem tűnt pocséknak, vagy kezelhetetlennek, mert így szoktuk meg. Hát ez a rengeteg levél hasonlóan kényelmetlen, már csak azért is, mert megszoktam, hogy a Vaterától nem kapok spam-et. Talán meg fogjuk szokni, hogy akik nem 10 aukciót futtatnak, azok naponta esetenként több száz levelet törölhetnek a fiókjukból és rendszeres rutinjukká teszik a gyorslistázást. Ja, ha van egy teljes napi programod? Netán két napos? Hát akkor esetleg vevőt vesztesz. Vagy megosztjuk egymással a jelszavunkat, így aztán óhatatlanul lesznek olyan esetek, amik visszaélést vonnak maguk után. Mindegy. Biztosan voltak az Öregen is a világ dolgaiban kevésbé tájékozott:) dolgok, csak nem volt ennyire feltűnő. Nem tudom. Egy biztos, az uniformizálástól idegbajt kapok. Irtózom tőle.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
mmmyki
hozzászólás 2013-12-17 23:51
Létrehozva: #1069

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-23 15:34
Innen: :nennI
Azonosító: 1 714

IDÉZET(Bigdept @ 2013-12-17 20:47) *
rolleyes.gif
Ami azt illeti több nagy országban még egy csomó más dolog is sikeresen működik elég régóta, ami nálunk sehogyan sem akar unsure.gif

Engem is szíven ütött Benz idézett mondata, de nem mertem rá reagálni. biggrin.gif

(Minden hőzöngés nélkül: az egységes európai szabályozásokkal is az a baj, hogy nem lehet ugyanazt a bugyit ráhúzni ennyi kultúrkörre. Szkeptikus vagyok a nagy rendszerek (világpiac, EU*) különbségeket nem tűrő irányításával kapcsolatban. Itt is azt gondolom, hogy hiába működik a bevezetett új rendszer nagy országokban jól, ahogy Bigdept is utalt rá: ez egy kicsi és furcsa ország. A személyes érzelmeimtől és véleményemtől függetlenül nagyon kíváncsi leszek, hogy reagál ez a bejáratott aukciós oldalát vesztő kis piac az új oldalra. Ez egy annál bonyolultabb dolog, mint hogy xy kereskedelmi cég behoz egy 37 országban már bevált doboz-áruházat, mondván, hogy 37 országban még nem tévedt el benne senki. Persze lehet, hogy tévedek, és hamar elfogadják a felhasználók - bár lelkesedést még sem eladói, sem vásárlói oldalról nem tapasztaltam, igaz, nincs is reprezentatív mintám. smile.gif )

* Remélem, ennyi - mint példa - belefér.

--------------------
"A kutyán kívül a könyv az ember legjobb barátja. A kutyán belül olyan sötét van, hogy nem lehet olvasni."

"A Föld nevű űrhajónak nincsenek utasai. Mindannyian a személyzethez tartozunk." (Marshall McLuhan)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-12-17 21:01
Létrehozva: #1070

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(Bigdept @ 2013-12-17 20:47) *
rolleyes.gif
Ami azt illeti több nagy országban még egy csomó más dolog is sikeresen működik elég régóta, ami nálunk sehogyan sem akar unsure.gif

De mi alapból optimisták vagyunk smile.gif
A kóbász kérdésben egyetértünk good2.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Bigdept
hozzászólás 2013-12-17 20:47
Létrehozva: #1071

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-27 16:06
Azonosító: 964 053

rolleyes.gif
IDÉZET(VateraBenz @ 2013-12-16 13:23) *
Ugyanez a rendszer több nagy országban régóta sikeresen működik.

--------------------
Az összes kerti vetemények közül a kóbászt szeretem a legjobban!

+Quote Post
suzukimaruti949
hozzászólás 2013-12-17 19:25
Létrehozva: #1072

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-09-07 18:23
Azonosító: 2 074 888

IDÉZET(taomi9 @ 2013-12-17 19:19) *
Nekem olyan problémám van hogy kaptam e-mailt hogy üzenetem érkezett egy felhasználótól aki érdeklődött egy termékem után. Na most erre az üzenetben ugye e-mailben nem tudok válaszolni és a beta vaterán nem találok sehol olyat hogy üzenetek, lehetséges hogy én vagyok vaksi vagy ez tényleg lemaradt az új oldalról? de akkor én hogy kaphattam üzenetet és az hol van most?

Szia!

De igen erre a levélre válaszolj.
Úgy válaszolj mint a sima levélre. Tehát ott válaszolj és a kérdező fogja megkapni a választ. smile.gif

A hozzászólást -suzukimaruti949- szerkesztette a következő időpontban: 2013-12-17 19:26

+Quote Post
taomi9
hozzászólás 2013-12-17 19:19
Létrehozva: #1073

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2013-12-17 19:07
Azonosító: 2 090 913

Nekem olyan problémám van hogy kaptam e-mailt hogy üzenetem érkezett egy felhasználótól aki érdeklődött egy termékem után. Na most erre az üzenetben ugye e-mailben nem tudok válaszolni és a beta vaterán nem találok sehol olyat hogy üzenetek, lehetséges hogy én vagyok vaksi vagy ez tényleg lemaradt az új oldalról? de akkor én hogy kaphattam üzenetet és az hol van most?

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-12-17 19:18
Létrehozva: #1074

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 14:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-12-17 10:23) *
Jó reggelt,

nincsen sajnos.

Sajnálatos, habár ebben magam is ludas vagyok. Egy nálam okosabbtól azóta megtudtam, kérhettem volna másolatot az üzenetről, mikor elküldtem. Kiütöttem ezt az abalakot. Ha nem teszem, akkor ez az információ valószínűleg meglenne. Persze a kérdezett is válaszolhatott volna. Neki meg toll a fülibe. mosking.gif

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
Hathor14
hozzászólás 2013-12-17 19:17
Létrehozva: #1075

Queen of Heaven

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-06-10 05:38
Innen: Budapest
Azonosító: 1 524 248

IDÉZET(benefactor74 @ 2013-12-17 19:08) *
Sziasztok!

Jo ideje nem voltam a vateran, de hat hogy is mondjam, meglepodve tapasztaltam, hogy 0ertekelesem van!
Mitol lehet ez? Elvesztek volna ezek? Kezdhetem gyujteni ujbol oket?

A fekhasznalonev kiegeszites utan tortent mindez.

Helyre lehet allitani a multban tortent ertekeleseket?

Koszonom!

Udv!

Szia smile.gif
Nem tűntek el az értékeléseid, én 114 értékelést látok nálad http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=911183

--------------------
Ami egész, az nem tökéletes, hanem teljes.

+Quote Post
suzukimaruti949
hozzászólás 2013-12-17 19:17
Létrehozva: #1076

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-09-07 18:23
Azonosító: 2 074 888

IDÉZET(benefactor74 @ 2013-12-17 19:08) *
Sziasztok!

Jo ideje nem voltam a vateran, de hat hogy is mondjam, meglepodve tapasztaltam, hogy 0ertekelesem van!

Koszonom!

Udv!

Szia!

Nem a bétán nézted magad? Itt

+Quote Post
benefactor74
hozzászólás 2013-12-17 19:08
Létrehozva: #1077

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-12-17 19:04
Azonosító: 2 090 911

Sziasztok!

Koszonom!

Udv!

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-12-17 10:23
Létrehozva: #1078

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(vidaeff @ 2013-12-17 09:31) *
Jó reggelt!

Tegnap az új oldalon kérdeztem valakitől. Válasz még nem kaptam, de ami a lényeg, nem mentettem el a terméklapot sem és most nem lelem. Van az ottani menüben valami rész, melyből megtudhatom melyik aukciónál érdeklődtem?

Jó reggelt,

nincsen sajnos.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-12-17 09:31
Létrehozva: #1079

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 14:58
Azonosító: 343 894

Jó reggelt!

Tegnap az új oldalon kérdeztem valakitől. Válasz még nem kaptam, de ami a lényeg, nem mentettem el a terméklapot sem és most nem lelem. Van az ottani menüben valami rész, melyből megtudhatom melyik aukciónál érdeklődtem?

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-12-16 13:23
Létrehozva: #1080

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(mmmyki @ 2013-12-16 09:45) *
Felfogtam, hogy elveszítjük a kényelmi funkciók jelentős részét...

Érdemben sajnos semmit sem tudok hozzáfűzni a leírtakhoz. A "miért" kezdetű kérdéseknek a jelenlegi helyzetben nincs értelme. Nem azért tűnt el egyik vagy másik hiányolt szolgáltatás, mert nem tartottuk hasznosnak.
Ugyanez a rendszer több nagy országban régóta sikeresen működik. Majd mi is megszokjuk és a későbbiekben remélhetően lesznek fejlesztések is.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post

534 Oldal V  « < 52 53 54 55 56 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
3 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (3 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2016-02-07 11:36