IPB
X   Központi üzenet
(Az üzenet 2 másodperc múlva bezáródik)

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

551 Oldal V  « < 92 93 94 95 96 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vatera oldalak, Kérdések, általános észrevételek a Vaterával kapcsolatban
B0nnie
hozzászólás 2013-10-04 09:19
Létrehozva: #1861

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-10-04 09:17
Azonosító: 2 078 389

Hali!
Egy termékre már vagy háromszor leadtam az értékelést, mégis rendre kapom az emailt, hogy értékeljem, és nem tűnik el "nem értékeltek" listájából.
Mit lehet ezzel tenni?
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-10-01 12:57
Létrehozva: #1862

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(nelhi @ 2013-10-01 10:13) *
...Licitek száma szerinti listázás.

Igen, tényleg nagyon hiányzik, és nagyon sokunknak.sad.gif

...Ha esetleg tervezik a későbbiekben visszatenni, nagyom köszönöm.....

Megkérdeztem az ÜSZ-tól. Nagyon kedves választ kaptam, de sajnos a tartalma az, hogy ezt a funkciót nem fogják visszaállítani.sad3.gif

* * * * * * * * *

Különben pótolható a részletes keresővel, csak sokkal körülményesebb.smile.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-10-01 11:21
Létrehozva: #1863

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

Nagyon hiányzik egy régi, de jól bevált funkcionalitás.
Licitek száma szerinti listázás.
A részletes keresésnél ki lehet listázni a licitált tételeket, de sajnos nem lehet nagyság szerinti sorba rakni, pedig az nagyon gyakorlatias..
Ha esetleg tervezik a későbbiekben visszatenni, nagyom köszönöm.....

Egyes ritkábban használt funkciók kikerültek a keresőből az áttekinthetőség érdekében.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
nelhi
hozzászólás 2013-10-01 10:13
Létrehozva: #1864

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-05-25 15:10
Azonosító: 11 509

Nagyon hiányzik egy régi, de jól bevált funkcionalitás.
Licitek száma szerinti listázás.
A részletes keresésnél ki lehet listázni a licitált tételeket, de sajnos nem lehet nagyság szerinti sorba rakni, pedig az nagyon gyakorlatias..
Ha esetleg tervezik a későbbiekben visszatenni, nagyom köszönöm.....

+Quote Post
Hathor14
hozzászólás 2013-09-29 22:02
Létrehozva: #1865

Queen of Heaven

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-06-10 06:38
Innen: Budapest
Azonosító: 1 524 248

IDÉZET(kocici52 @ 2013-09-29 21:26) *
..
Közbe beleszaladtam 3 licitbe is és szívesen tartanám mind a hármat, de lenne kérdésem az eladóhoz. /mostmár hibátlan kérdésem/
De sajnos erre nincs lehetőségem, mert igen gyorsan tiltottak le 24 órára de úgylátszik hogy közben megállt az órája a rendszernek? Mert már több mint 1 órája lejárt a rendszeradminisztrátor álltal rám mért büntetés és még mindíg nem tudok kérdezni.

Úgy látom, közben letelt a 24 órás tiltás mivel sikerült kérdést intéznie az eladóhoz. További sikeres, szabályos Vaterázást kívánok! smile.gif
(Én sem vagyok moderátor csak egy mezei felhasználó)

--------------------
Ami egész, az nem tökéletes, hanem teljes.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-09-29 21:46
Létrehozva: #1866

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(kocici52 @ 2013-09-29 21:26) *
Kedves Moderátor.

...
ui: látom a nevemet sem írhatom ki, pedíg én szoktam vállalni a véleményemet.
kérlek szépen , hogy ha nem jó helyrte írtam tedd légyszíves a helyére, mert még ezt is el tudom rontani, de 61-évesen ez a korral jár.

Szia! smile.gif
Nem vagyok moderátor, de amíg nem jön, addig... Szerintem a 24 órás büntetés nem akkor élesedett, amikor szabálytalanul kérdeztél, tehát nem is akkor jár le, hanem amikor a rendszer észlelte.
Nem könnyű a Vatera összes szabályát betartani, én megértem, mert emlékszem, az elején milyen nehéz volt.
Sok sikert a későbbiekhez.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
kocici52
hozzászólás 2013-09-29 21:26
Létrehozva: #1867

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-09-29 21:09
Azonosító: 2 077 919

Kedves Moderátor.

Tegnap sikerűlt egy hibát elkövetnem, /az eladó kérdezésénél olyan adatot írtam ki melyet oda nem lett volna szabad....Az üzenetek nem tartalmazhatnak nevet, e-mail címet, telefonszámot ezekre mutató webcímet és egyéb,
kapcsolatteremtésre alkalmas adatot!
/ (mostmár ezt is tudom, bár én voltam a hibás, mert el kellet volna olvasnom a szabályzatba) ennek örömére 24 órára felfüggesztették a kommunikációs lehetőségemet az eladók felé.

Közbe beleszaladtam 3 licitbe is és szívesen tartanám mind a hármat, de lenne kérdésem az eladóhoz. /mostmár hibátlan kérdésem/
De sajnos erre nincs lehetőségem, mert igen gyorsan tiltottak le 24 órára de úgylátszik hogy közben megállt az órája a rendszernek? Mert már több mint 1 órája lejárt a rendszeradminisztrátor álltal rám mért büntetés és még mindíg nem tudok kérdezni.
Ez sajnos tobb 10000- forint veszteségbe kerülhet.

Érdekelne a véleményed, ha egyik irányban /helyesen/ rendreutasító a rendszer akkor a pontosságot miért nem ismeri?????????????

Üvözlettel: KL.

ui: látom a nevemet sem írhatom ki, pedíg én szoktam vállalni a véleményemet.
kérlek szépen , hogy ha nem jó helyrte írtam tedd légyszíves a helyére, mert még ezt is el tudom rontani, de 61-évesen ez a korral jár.

director.gif

A hozzászólást -kocici52- szerkesztette a következő időpontban: 2013-09-29 21:28

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-09-25 08:10
Létrehozva: #1868

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(svejku @ 2013-09-24 23:08) *
thank_you.gif
És majd svejku beléphet, vásárolhat, és terméket is feltölthet (mint teljes jogú felhasználó) bármelyik oldalon?
(feltételezve a nyelvi ismereteket rolleyes.gif )

Természetesen smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2013-09-24 23:08
Létrehozva: #1869

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-09-24 22:59) *
Így igaz. A külföldi oldalak továbbra is az ottani nyelveken lesznek elérhetőek.
Az átjárhatóság "mindössze" a mindenhol használható felhasználónevet jelenti majd.

thank_you.gif
És majd svejku beléphet, vásárolhat, és terméket is feltölthet (mint teljes jogú felhasználó) bármelyik oldalon?
(feltételezve a nyelvi ismereteket rolleyes.gif )

A hozzászólást -svejku- szerkesztette a következő időpontban: 2013-09-24 23:10

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-09-24 22:59
Létrehozva: #1870

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(svejku @ 2013-09-24 21:55) *
Erre azért nem válaszoltunk, mert nem tudjuk pontosan, erre majd VateraBenz válaszol.
Én úgy tudom, hogy a Vaterás neveddel majd tudsz a "társ"-oldalakon is feltölteni, vásárolni, de ehhez célzottan be kell lépned oda.
A Vatera nem fogja hozni a keresésedre a külföldi oldalak találatait, és a külföldi oldalakról sem fogják közvetlenül látni a te termékeidet.
Ennyire azért nem lesz közös az összes oldal. Jól is néznénk ki, ha iphon5-re 3 millió találatot hozna... smile.gif

Így igaz. A külföldi oldalak továbbra is az ottani nyelveken lesznek elérhetőek.
Az átjárhatóság "mindössze" a mindenhol használható felhasználónevet jelenti majd.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
nyubocs
hozzászólás 2013-09-24 22:59
Létrehozva: #1871

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-14 20:22
Azonosító: 43 559

IDÉZET(svejku @ 2013-09-24 21:55) *
Én úgy tudom, hogy a Vaterás neveddel majd tudsz a "társ"-oldalakon is feltölteni, vásárolni, de ehhez célzottan be kell lépned oda.

A lengyel meg a cseh oldalra is e-mail cím alapján tudsz belépni, nem felhasználónévvel.
Na most vagy ők módosítanak majd, vagy a Vatera is az e-mail címet fogja majd kérni.

--------------------
All I wanna do Is trade this life for something new Holding on to what I haven't got!

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2013-09-24 21:55
Létrehozva: #1872

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(tantamJatekorszaga @ 2013-09-24 20:59) *
... de pl. arra a kérdésemre, hogy idővel tudok-e majd a környező országok lapjaira is feltölteni egy azonos felületről, arra még célzatos válasz sem érkezett. De pl. ha egy szlovák vevő keres a saját nemzeti oldalukon, akkor ki fogja-e neki dobni neki már a vaterás találatokat is?

Erre azért nem válaszoltunk, mert nem tudjuk pontosan, erre majd VateraBenz válaszol.
A Vatera nem fogja hozni a keresésedre a külföldi oldalak találatait, és a külföldi oldalakról sem fogják közvetlenül látni a te termékeidet.
Ennyire azért nem lesz közös az összes oldal. Jól is néznénk ki, ha iphon5-re 3 millió találatot hozna... smile.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-09-24 21:28
Létrehozva: #1873

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(tantamJatekorszaga @ 2013-09-24 20:59) *
Először is nem tudom mit csinálok rosszul, ez az idézet dolog nálam nem akar működni help.gif
....

Az alsó lezárást törlöd, azért lesz sikertelen az idézet.

Ezer dolgom van, csak ömlesztve válaszolok. A csatlakozás és annak lényege már januárban köztudott volt. A fórumon is érdemes olvasni, nem csak írni, mert az általad feltett kérdések mindegyikére érkezett már válasz.
Igen, látni fogják a vaterás aukciókat és te is átlistázhatsz. A nagy számbeli fölény miatt technikailag szinte megoldhatatlan lenne, hogy időrend szerint alakuljanak a névmegtartások. Mi max. 2 millióan vagyunk, ők (ha jól emlékszem) több tízmillióan.
A kezdeteknél mindenki nagyon együtt érző volt, még moderációs szinten is hatalmas és szokatlan empátiás készséget tapasztaltam. Ennek az lett a vége, hogy egyre többen, egyre rondább módon ismételgették ugyanazt, a fórumot nem rendeltetésszerűen használták, hanem indulataik kifejezésére, destruktív módon. Naná, hogy egyszer csak elfogy a türelem, mert bár most is mindenki úgy érzi, hogy ez a névváltoztatás egy pocsék dolog, de ez egy összetett rendszer, és nem csak egy szempont létezik.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
tantamJatekorsza...
hozzászólás 2013-09-24 20:59
Létrehozva: #1874

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-09-24 14:28
Azonosító: 2 077 425

[quote name='zejopy' date='2013-09-24 20:03' post='1678986']
Először is nem tudom mit csinálok rosszul, ez az idézet dolog nálam nem akar működni help.gif

"Egy nagyobb. már működő rendszert kellene a kisebb érkezőhöz alakítani?"

Emlékeim szerint csak arról volt szó, hogy a vatera megújul és ezért. Később jöttek információk arról, hogy az üzemeltetőknek vannak oldalaik a környező országokban és ezekkal olvad egybe és ezért. Egyetlen mondatot nem olvastam arról, hogy a kis magyar cég beleolvad a nagy multinacionális idegenbe, akihez alkalmazkodni kell. Persze ez is csak kommunikáció kérdése lett volna. (Hangsúlyoznám, most már nem kötekszem, csak érdemben próbálok reflektálni és megérteni, amit eddig talán nem értettem.) De amennyiben egy nagyobb tömegű csoport megsérti egy kisebbség érdekeit, akkor jogilag a többség szava a döntő? Hm... :-/ Persze a gyakorlatban ismerjük ennek a működését, de még a nagy USA-nak is okot kell egy ilyenhez generálnia. Jó, tudom, nagyon messzire mentem a gyökerektől.

"Nem a sorrendiség a döntő szempont, ez eddig feltűnhetett volna."

Igen, erről értekeztem idáig és a miértjére kerestem a választ.

"Miért törvényszerű, hogy a Vatera levelei a spam-ben végzik? ... Nekem egy vaterás levelem sem megy spam-be."

Nálam sem volt eddig törvényszerű, mint ahogy visszaolvasva sok más usernél sem! Semmilyen szűrőm nincs beállítva, minden a beérkezett mappába megy, kéthavonta 1 levél esik bele, de az Kínából jön, valami spam-gyárból. Pont a vatera miatt állítottam be így a gmail-t és azóta minden rendben ment.

"Nem emlékszem, hogy mindenki le lett hurrogva."

Ezt mindenki döntse el hitvallása szerint, visszaolvasva az előzményeket.

Tényleg csak a jobbító szándék miatt írogatok, habár olybá tűnik nekem ez az egész, mint egy régi munkahelyemen, hogy a főnökök hozták a döntéseket, aztán a dolgozók, meg a beszállítók egymásnak estek. Tudok magammal is önkritikus lenni és szívesen adok igazat bárkinek, aki meggyőz, de pl. arra a kérdésemre, hogy idővel tudok-e majd a környező országok lapjaira is feltölteni egy azonos felületről, arra még célzatos válasz sem érkezett. De pl. ha egy szlovák vevő keres a saját nemzeti oldalukon, akkor ki fogja-e neki dobni neki már a vaterás találatokat is?
Mert ha ilyeneket leírtak volna előre, sírva kértem volna a vaterát, hogy ők generáljanak nekem egy optimális nick nevet! blink.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-09-24 20:03
Létrehozva: #1875

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(tantamJatekorszaga @ 2013-09-24 17:21) *
... a nagyobb lélekszámú csoport előnyt élvezett. Hogy miért, az már valóban következtetés ....

Egy nagyobb. már működő rendszert kellene a kisebb érkezőhöz alakítani? Szerintem ez az érdekes elvárás.

... éhezek egy megfelelő indoklásra a sorrendiség tekintetében),

Nem a sorrendiség a döntő szempont, ez eddig feltűnhetett volna.

... amely törvényszerűen spamként végezte, a jelek szerint igen sok felhasználónál.

Törvényszerűen? Miért törvényszerű, hogy a Vatera levelei a spam-ben végzik? Ha a Vaterával kapcsolatos dolgok annyira periférián vannak valakinél, hogy a spam szűrőt se módosítsa, akkor most miről is beszélünk? Ez nem érv, annak nagyon gyenge. Nekem egy vaterás levelem sem megy spam-be. Talán fontos nekem. Nem is ért derült égből villámcsapásként a változtatás.

... "elnézést kérünk, ezt kaptuk utasításnak" mondattól szomorúan hátradőlt volna szinte mindenki és megpróbálják elviselni a helyzetet. De itthon megszokott metódus szerint egyből le lett hurrogva mindenki, hogy ki lett küldve a levél és punktum.

Nem emlékszem, hogy mindenki le lett hurrogva. Messze nem erről volt szó.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2013-09-24 20:03

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2013-09-24 19:01
Létrehozva: #1876

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Lumpy100 @ 2013-09-24 18:25) *
Ha az új rendszerben nem megengedett akkor a vatera miért "_a" módosít? Akkor most az új rendszerben megengedett az alulvonás vagy nem? És ha nem akkor a vatera miért olyan karakterre módosít ami nem megengedett?

Pontosan azért, hogy messziről lehessen látni, hogy ez egy Vaterás módosítás.
Az új rendszerben nem megengedett az alul-vonás használata, legalább is nekünk, felhasználóknak.

...nekem az jön le a szövegből, hogy a nagyobb lélekszámú csoport előnyt élvezett.
...

Nem erről van szó. A Vatera csatlakozott/beolvadt egy másik, több országot átfogó csoporthoz/ba, annak teljes működtető rendszerét át fogja venni, még mi sem tudjuk milyen változások lesznek, de komolyak az biztos.

Tehát, hogy egy példával éljek, ha taxis vagy, és csatlakozol egy társasághoz, akkor az ottani szabályokhoz kell alkalmazkodnod. Ha ott csak sárga autók vannak, akkor neked kell átfestetned a kocsidat. És azt sem mondhatod, hogy az én hívójelem már 20 éve Szirtisas, kérem, hogy a másik kolléga nevét változtassák meg.

(az idézeted amúgy jó volt, ismerem és szeretem ezt az "alapművet")

IDÉZET(tantamJatekorszaga @ 2013-09-24 15:18) *
Akkor a jelek szerint ha a vaterás nevemet megváltoztatom, a teszveszes nem változik.

Ha eddig is két külön neved volt akkor nem változik, gondolom a TeszVesz-es neved nem kapott -a toldalékot, akkor szerintem igen, maradhat.
De bármelyik neveddel, bármelyik oldalon tevékenykedhetsz, az egyesülés óta.

A hozzászólást -svejku- szerkesztette a következő időpontban: 2013-09-24 19:05

+Quote Post
Lumpy100
hozzászólás 2013-09-24 18:25
Létrehozva: #1877

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-09-24 18:15
Azonosító: 2 077 443

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-09-23 21:29) *
Az az oka, hogy ez az új rendszerben nem megengedett.

Ha az új rendszerben nem megengedett akkor a vatera miért "_a" módosít? Akkor most az új rendszerben megengedett az alulvonás vagy nem? És ha nem akkor a vatera miért olyan karakterre módosít ami nem megengedett?

+Quote Post
tantamJatekorsza...
hozzászólás 2013-09-24 17:21
Létrehozva: #1878

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2013-09-24 16:18) *
Ezt a messzemenő következtetést miből vontad le? Miért nem feltételezed, hogy a Vatera vezetősége képviseli az érdekeinket?

Elnézést, ha megbántottam valakit, de nekem az jön le a szövegből, hogy a nagyobb lélekszámú csoport előnyt élvezett. Hogy miért, az már valóban következtetés (más aspektusból is szívesen meghallgatnám, de eddig csak a tagadás képviseltette magát, holott éhezek egy megfelelő indoklásra a sorrendiség tekintetében), de ezt kivetítve az élet más területeire, ilyen alapon elég fura ítéletek születhetnének a jogban. Gondolom ezt nem szükséges magyaráznom.
Egészen más lett volna a helyzet, ha a vatera egyből azzal a nagy sárga csíkkal kezd a fejlécben és nem egy többezer példányban kiküldött levéllel, amely törvényszerűen spamként végezte, a jelek szerint igen sok felhasználónál.
Hogy milyen gondjaim vannak még, azokat most nem itt szedném össze, de nem is akkorák, hogy elkezdjek rajtuk rugózni. Erről a konkrét esetről írtam és nem akartam általánosítani, mégha olybá is tűnhetett. Egy sima "elnézést kérünk, ezt kaptuk utasításnak" mondattól szomorúan hátradőlt volna szinte mindenki és megpróbálják elviselni a helyzetet. De itthon megszokott metódus szerint egyből le lett hurrogva mindenki, hogy ki lett küldve a levél és punktum.
Kicsit a Galaxis utikalauz egyik jelenete ugrott be erről, ha nem tartok fel senkit és találtatik némi humorérzék itt a fórumon, akkor ídézném:

"-De Mr. Dent, a tervek az elmúlt kilenc hónapban rendelkezésére álltak a helyi tervező irodában!
-O, hogyne! Én is egyenesen odamentem, hogy megnézzem őket, mihelyst hallottam a dologról, tehát tegnap délután. Maguk aztán nem erőlködtek valami nagyon, hogy felhívják rájuk a figyelmet, ugye? Ugy értem, hogy például szóltak volnavalakinek, vagy ilyesmi.
-De hiszen a tervek ki voltak állítva.
-Ki voltak állítva? Éppenséggel a pincébe kellett lemennem, hogy megtaláljamőket.
-Ott van a kiállítási részleg.
...
-Nézze, végül is megtalálta a feljegyzést, nem?
-O, hogyne - felelte Arthur -, megtaláltam. Egy használaton kívüli vécében elsuvasztott, bezárt iratszekrény fenekén volt kiállítva, az ajtón a következ
őfelirattal: Vigyázz! A leopárd harap! "

Remélem az új nevemmel már nem lesz annyi időm, hogy ide írogassak! :-)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-09-24 16:18
Létrehozva: #1879

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(tantamJatekorszaga @ 2013-09-24 15:18) *
... (Azért az idézett leírásból világosan látszik, hogy a nagyobb létszámú külföldi felhasználónál be sem próbálkozott a vezetőség egy ilyen reformmal, tehát azt olvasva azért indokoltnak érzem a felzúdulást.)

Ezt a messzemenő következtetést miből vontad le? Miért nem feltételezed, hogy a Vatera vezetősége képviseli az érdekeinket?

Csak nézem a gondolatokat, amik a névváltoztatás kapcsán felmerülnek. Szegény elnyomott nemzetünktől kezdve a Vatera vezetőségének érdektelenségéig mindenféle érdekes megvilágításból szemlélhetjük az eseményeket. A legritkább, éppen ezért legüdítőbb postok azok, amik érintettségük ellenére is belátóak, segítőkészek és lázadástól mentesek. Volt pár ilyen hozzáállású felhasználó is. Köszönjük. Nekik.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2013-09-24 16:19

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
tantamJatekorsza...
hozzászólás 2013-09-24 15:18
Létrehozva: #1880

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-09-23 21:55) *
A magyarázat a már korábban is belinkelt segítség oldalon olvasható:
http://www.vatera.hu/segitseg/a_vatera_has...kerdesek/21/313

Akkor a jelek szerint ha a vaterás nevemet megváltoztatom, a teszveszes nem változik. Ez maradhat így? Így akkor az egyiknek lehet a vatera a keresztapja, a másiknak meg én. Igazándiból nem lenne baj, ha két néven futna, mert a régi ugyebár bevált, ezeknél meg Isten tudja melyik jön be jobban. (Azért az idézett leírásból világosan látszik, hogy a nagyobb létszámú külföldi felhasználónál be sem próbálkozott a vezetőség egy ilyen reformmal, tehát azt olvasva azért indokoltnak érzem a felzúdulást.)

Még egy kérdésem azért lenne: Ha már így egybesül minden, akkor hamarosan várható, hogy különböző nyelveken feltölthetek termékeket szlovák, ukrán, stb. területre úgy, hogy csak ki kell pipálnom, mint jelenleg a vaterát és a teszveszt? Természetesen magyarul, az ott érintett, értő közönség számára.

Elnézést, rosszul fogalmaztam, mert közben ki-be mászkálnak itt... Tehát lehetőleg magyarul gondoltam, a vaterás felületről pl..

+Quote Post

551 Oldal V  « < 92 93 94 95 96 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
5 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (5 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2018-04-22 02:51