IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

547 Oldal V  « < 92 93 94 95 96 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vatera oldalak, Kérdések, általános észrevételek a Vaterával kapcsolatban
Annemarie_a
hozzászólás 2013-09-20 10:51
Létrehozva: #1861

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-09-20 10:48
Azonosító: 2 076 952

Tisztelt cím! ma próbáltam belépni a vatera fiókomban és nem lehetett, utána véletlenül egy régebbi link megnyitásakor láttam a felhasználónevem más lett! Ez hogy lehetséges?! Azt használva beléptem, jelszó cserét végre hajtottam, viszont felhasználónevemet visszaállítani nem engedi a rendszer! Kaphatok felvilágosítást? Üdv.
Go to the top of the page

+Quote Post
Calcifer11
hozzászólás 2013-09-20 10:26
Létrehozva: #1862

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-09-20 10:21
Azonosító: 2 076 950

Gondoltam ellenőrzöm, hogy hogyan is áll az aukcióm, és nem tudtam belépni a felhasználó nevemmel és jelszavammal. Kértem új jelszót és akkor döbbentem le, hogy a régi nevem megvan, de egy '_a' szerepel utána. Ez mit jelent? Feltörték? Vagy csak valami átalakítás? Mert ha csak egy átalakítás, akkor illet volna egy emailt írni róla.
Bár most megváltoztattam a nevem, de szeretném inkább visszakapni az előzőt, az jobban tetszik, meg már megszokott.

+Quote Post
Sanyaaa_a
hozzászólás 2013-09-20 09:11
Létrehozva: #1863

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-09-20 09:04
Azonosító: 2 076 942

Két napja nem tudtam belépni a személyes oldalamra, hibás email vagy felhaszn. név miatt.
Gondoltam lekérem a felhasználó nevemet (több éve napi szinten használom, csak nem felejtem el...) és a válaszlevélben a régi nevem volt csak kiegészült egy "_a" karakterrel.
Ezzel és a régi jelszavammal be tudtam lépni..De miért változott meg? Minek tudható be?

Köszönöm

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-09-19 22:36
Létrehozva: #1864

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(Ehnaton_a @ 2013-09-19 22:32) *
ÜDv,
megtudhatnám, miért egészítette ki a vatera a felhasználó nevem egy _a-val?
köszi

Tisztelt Ehnaton_a!

Természetesen. Legyen kedves visszaolvasni a topikban.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Ehnaton_a
hozzászólás 2013-09-19 22:32
Létrehozva: #1865

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-09-19 22:28
Azonosító: 2 076 901

ÜDv,
megtudhatnám, miért egészítette ki a vatera a felhasználó nevem egy _a-val?
köszi

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-09-19 22:12
Létrehozva: #1866

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(qszi_a @ 2013-09-19 20:58) *
Tiszteletem.
Ha már _a végződést kaptam, akkor miért nem megengedett karakter a "_", ha módosítani szeretném?

Tisztelt qszi_a!

Csak az ékezet nélküli betűk és a számok a megengedettek.

IDÉZET(Skoda110R_a @ 2013-09-19 20:31) *
Üdvözletem!

A felhasználó nevemet miért változtatták meg?
Skoda110R ------> Skoda110R_a Így semmi értelme!!

Semmilyen levelet nem kaptam, hogy megváltoztathassam...
Hogyan tudom megváltoztatni?

IDÉZET(beti00_a @ 2013-09-19 20:57) *
Sziasztok!

Én is így jártam, hogy nem bírtam belépni a saját nevemmel mad.gif
Csak úgy jötem rá, hogy mi a nevem, hogy küldtem egy emlékeztetőt az email címemre. Akkor jöttem rá, hogy önkényesen valaki megváltoztatta a 6 éve használt nevemet és hozzá tett egy _a -t.
Erről semmi féle levelet nem kaptam.
Hát, hogy is van ez ?
Nem Én fizetek azéert, hogy eladhassak ezen az oldalon ?
Akkor miért van, hogy a megkérdezésem nélkül a Vatera megváltoztatja a nevemet ?

Tisztelt Skoda110R_a, beti00_a!

Szíveskedjenek visszaolvasni a topikban, ezeket a kérdéseket már részletesen megválaszoltuk.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Kare_a
hozzászólás 2013-09-19 21:10
Létrehozva: #1867

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-09-19 21:04
Azonosító: 2 076 884

Az én felhasználónevem is megváltozott!! MIÉRT?
Értesítést sem kaptam róla...érdekes...

+Quote Post
qszi_a
hozzászólás 2013-09-19 20:58
Létrehozva: #1868

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-09-19 20:42
Azonosító: 2 076 877

Tiszteletem.
Ha már _a végződést kaptam, akkor miért nem megengedett karakter a "_", ha módosítani szeretném?

+Quote Post
beti00_a
hozzászólás 2013-09-19 20:57
Létrehozva: #1869

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-09-19 20:53
Azonosító: 2 076 880

Sziasztok!

Én is így jártam, hogy nem bírtam belépni a saját nevemmel mad.gif
Csak úgy jötem rá, hogy mi a nevem, hogy küldtem egy emlékeztetőt az email címemre. Akkor jöttem rá, hogy önkényesen valaki megváltoztatta a 6 éve használt nevemet és hozzá tett egy _a -t.
Erről semmi féle levelet nem kaptam.
Hát, hogy is van ez ?
Nem Én fizetek azéert, hogy eladhassak ezen az oldalon ?
Akkor miért van, hogy a megkérdezésem nélkül a Vatera megváltoztatja a nevemet ?

+Quote Post
Skoda110R_a
hozzászólás 2013-09-19 20:31
Létrehozva: #1870

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2013-09-19 19:35
Azonosító: 2 076 867

Üdvözletem!

A felhasználó nevemet miért változtatták meg?
Skoda110R ------> Skoda110R_a Így semmi értelme!!

Semmilyen levelet nem kaptam, hogy megváltoztathassam...
Hogyan tudom megváltoztatni?

+Quote Post
thor15_a
hozzászólás 2013-09-19 20:22
Létrehozva: #1871

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-09-19 20:07
Azonosító: 2 076 873

Tisztelt Vatera!

Én is panaszkodni szeretnék az új felhasználói nevem miatt. Csodálatos lett így!!! Hogy én erre a verzióra nem gondoltam, mikor beregisztráltam ide!? Állítólagos leveleket én SOHA nem kaptam a vaterától. Egy ilyen "nagy cégtől" ez óriási baki, és hatalmasat csalódtam. De ahogy olvasgatom a fórumot, sokan így vannak ezzel. Semmi gond ezzel, talán majd máskor jobb lesz a vatera. Üdv, thor15

A hozzászólást -thor15_a- szerkesztette a következő időpontban: 2013-09-19 20:24

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-09-19 19:43
Létrehozva: #1872

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(morcibacsi_a @ 2013-09-19 19:38) *
Tehát van akinek még van lehetősége most is módosítani a nevét, a többiek meg szokják meg az újat? Nem igazán értem, miért nem lehet mégegyszer aktiválni a névváltoztatást, így egy csomó síránkozónak megnyugodna a lelke...

Önnek is volt lehetősége az első körben, de nem élt vele a megadott határidőig.
Egyébként más fórumozók már leírtak egy más jellegű megoldást, szíveskedjen visszaolvasni ebben a topikban.

IDÉZET(djfrankie_a @ 2013-09-19 19:21) *
...Én márt ezt regisztrációm óta használom, kb. 2 éve, ha nem több. Ha valaki utánam ezzel a névvel regelt, akkor azért miért az enyémet változtatják meg?

A fejlesztés egy része az Allegro külföldi adatbázisban történik, így szükséges volt az elmúlt napokban a felhasználónevek megvizsgálása, és összehasonlítása a magyar, és a külföldi adatbázisok között. Az elvégzett rendszerellenőrzés kimutatta, hogy az Ön felhasználóneve megegyezik egy, a külföldi adatbázisban regisztrált felhasználó nevével. Szabályzatunk alapján ilyen típusú ütközés a felhasználóneveknek között nem lehet, ezért szükséges a módosítás. A cégcsoport döntése alapján ezt a Vatera felhasználóknak kell megtenniük.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
morcibacsi_a
hozzászólás 2013-09-19 19:38
Létrehozva: #1873

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-09-19 09:20
Azonosító: 2 076 754

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-09-19 19:00) *
Ön még az első típusú levelet kapta, amelyben szintén volt változtatásra szolgáló link és a határidő a kiküldés idejéhez igazodott.
A lenti levelek a második hullámban értesített felhasználókra vonatkoznak, náluk más volt a megfogalmazás, de a lényeg ugyanaz.

Tehát van akinek még van lehetősége most is módosítani a nevét, a többiek meg szokják meg az újat? Nem igazán értem, miért nem lehet mégegyszer aktiválni a névváltoztatást, így egy csomó síránkozónak megnyugodna a lelke...

+Quote Post
djfrankie_a
hozzászólás 2013-09-19 19:21
Létrehozva: #1874

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-09-19 19:13
Azonosító: 2 076 863

Mot olvasom ezt a felhasználóneves dolgot. A poén hogy én gmail-es vagyok, SOHA nem kerül a vatera levele a spam mappába, de egyébként is MINDIG át szoktam nézni a spam-et, hogy landolt e ott valami aminek nem kellene. Erre ma nem tudtam belépni. Már a szívbaj környékezett, hogy mi van. Mivel reg nélkül is meglehet nézni a termékeket megnéztem azt amelyikre tudom hogy licitáltam és tegnap még enyém volt a legnagyobb. Ott láttam meg, hogy hát igen, kaptam egy _a kiegészítést. Azért tájékoztathattak volna, illetve jóó lenne ha engednék vissza állítani. Én márt ezt regisztrációm óta használom, kb. 2 éve, ha nem több. Ha valaki utánam ezzel a névvel regelt, akkor azért miért az enyémet változtatják meg?

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-09-19 19:00
Létrehozva: #1875

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(poiuyt_a @ 2013-09-19 18:46) *
Erre nem mindenki jogosult?

Ön még az első típusú levelet kapta, amelyben szintén volt változtatásra szolgáló link és a határidő a kiküldés idejéhez igazodott.
A lenti levelek a második hullámban értesített felhasználókra vonatkoznak, náluk más volt a megfogalmazás, de a lényeg ugyanaz.

IDÉZET(osbourne_a @ 2013-09-19 18:56) *
Kedves Vatera!

Szerintem én nem kaptam logginnév változtatásra felhivást igy nem is valtoztattam meg. Ha nem vagyok kibékülve a kapottal hogyan tudom ezt ujból megváltoztatni ?

Ozzy

Tisztelt osbourne_a!

A levelek kiküldése folyamatos. Ha nem került a spam mappájába vagy nem tűnt el a szolgáltatójánál, akkor hamarosan meg kell kapnia.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
osbourne_a
hozzászólás 2013-09-19 18:56
Létrehozva: #1876

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2013-09-19 18:53
Azonosító: 2 076 858

Kedves Vatera!

Szerintem én nem kaptam logginnév változtatásra felhivást igy nem is valtoztattam meg. Ha nem vagyok kibékülve a kapottal hogyan tudom ezt ujból megváltoztatni ?

Ozzy

+Quote Post
poiuyt_a
hozzászólás 2013-09-19 18:46
Létrehozva: #1877

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-09-17 17:02
Azonosító: 2 076 560

2013. szeptember 4-én kelt levelünkben arra kértük, hogy 2013. szeptember 11-ig módosítsa regisztrált felhasználónevét.

A rendszer visszajelzése szerint Ön a kért módosítást a határidő lejárta előtt nem végezte el, így az előző levelünkben leírtaknak megfelelően a Vatera generált egy új felhasználónevet az Ön számára. A továbbiakban ezzel az új felhasználónévvel érheti el a Vatera oldalait:

poiuyt_a

Reméljük a jövőben is a Vatera közösség tagjaként köszönthetjük, és Önnel együtt élvezhetjük a közeljövőben megújuló Vatera előnyeit.

További kérdés esetén forduljon bizalommal Ügyfélszolgálatunkhoz!
Üdvözlettel:
A Vatera.hu Csapata

Ezt a levelet ma 17.30-kor kaptam és ki érti hogyan, rögtön az elsődleges levelek közé került a gmail fiókomba, míg az előzetes felszólítás a spam-be...

Másik érdekesség, nálam nem szerepel a szept 24.-ei meghosszabított határidő!

Erre nem mindenki jogosult?

+Quote Post
Vignola_a
hozzászólás 2013-09-19 18:25
Létrehozva: #1878

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-09-19 12:22
Azonosító: 2 076 804

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-09-19 16:55) *
Tisztelt Fórumozók!

Az értesítők kiküldése folyamatos. Aki még nem kapta meg, az is hamarosan sorra kerül. Nagyon sok levél spam mappákban landolt, illetve a közismerten problémás freemail/citromail fiókoknál előfordulhat sok órás késés vagy a levelek végleges eltűnése is.
Íme az utolsó lépcsőben kiküldött levél, ami tartalmazza a rövid magyarázatot is:

"Bizonyára Ön is hallott már arról, hogy a Vatera látványos megújulás előtt áll. A megújulás egyik előnye lesz, hogy felhasználóink a jövőben egyetlen regisztrációval használhatják cégcsoportunk összes piacterét.

Mivel a fejlesztés egy része az Allegro külföldi adatbázisban történik, szükséges volt az elmúlt napokban a felhasználónevek megvizsgálása, és összehasonlítása a magyar, és a külföldi adatbázisok között. Az elvégzett rendszerellenőrzés kimutatta, hogy az Ön felhasználóneve megegyezik egy, a külföldi adatbázisban regisztrált felhasználó nevével. Szabályzatunk alapján ilyen típusú ütközés a felhasználóneveknek között nem lehet, ezért a regisztrált felhasználónevét az alábbira módosítottuk:

(Új név)

A levél vége lemaradt...

"Ugyanakkor nem szeretnénk, hogy felhasználóink egy, a Vatera által választott felhasználónevet használjanak, így amennyiben szeretné, legkésőbb 2013. szeptember 24-ig lehetősége van a Vatera által generált felhasználónevet ide kattintva módosítani.

Amennyiben nem fér hozzá fiókjához, olvassa át a Segítség menüpont ide vonatkozó tájékoztatóit itt, illetve itt.

További kérdés esetén forduljon bizalommal Ügyfélszolgálatunkhoz!
Üdvözlettel:
A Vatera.hu Csapata

Vatera.hu - Online piactér
http://www.vatera.hu
"

Ma jött az e-mail. Teljes joggal írhatom, hogy jobb később, mint soha. Mindamellett egy kicsivel több odafigyeléssel, rengeteg időt és fáradságot megtakaríthattak volna.

+Quote Post
morcibacsi_a
hozzászólás 2013-09-19 18:00
Létrehozva: #1879

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-09-19 09:20
Azonosító: 2 076 754

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-09-19 16:55) *
Tisztelt Fórumozók!

Az értesítők kiküldése folyamatos. Aki még nem kapta meg, az is hamarosan sorra kerül. Nagyon sok levél spam mappákban landolt, illetve a közismerten problémás freemail/citromail fiókoknál előfordulhat sok órás késés vagy a levelek végleges eltűnése is.
Íme az utolsó lépcsőben kiküldött levél, ami tartalmazza a rövid magyarázatot is:

"Bizonyára Ön is hallott már arról, hogy a Vatera látványos megújulás előtt áll. A megújulás egyik előnye lesz, hogy felhasználóink a jövőben egyetlen regisztrációval használhatják cégcsoportunk összes piacterét.

Mivel a fejlesztés egy része az Allegro külföldi adatbázisban történik, szükséges volt az elmúlt napokban a felhasználónevek megvizsgálása, és összehasonlítása a magyar, és a külföldi adatbázisok között. Az elvégzett rendszerellenőrzés kimutatta, hogy az Ön felhasználóneve megegyezik egy, a külföldi adatbázisban regisztrált felhasználó nevével. Szabályzatunk alapján ilyen típusú ütközés a felhasználóneveknek között nem lehet, ezért a regisztrált felhasználónevét az alábbira módosítottuk:

(Új név)

Az előbb még mintha valami ilyesmit olvastam volna ebben a hozzászólásban: "Mivel nem szeretnénk, hogy a felhasználóneve általunk legyen mehatározva, ezért itt megváltoztathatja szeptember 24-ig...."
Vagy valami ilyesmi, sajnos én balga frissítettem az oldalt, és nem mentettem le. Vagy csak a szemem káprázott volna?

+Quote Post
Dodo78_a
hozzászólás 2013-09-19 17:44
Létrehozva: #1880

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-09-19 17:40
Azonosító: 2 076 847

Tisztelt Moderátor!

pár hét után ujra beléptem (volna) a Vaterára. lekérek jelszót... nincs ilyn név.. hümm... keresö... felhasználó keresése..
nincs meg a nevem.. "Dodo78"
de látok egy "Dodo78_a"-t belenézek... jé én vagyok...
már csak az a kérdésem hogy miért??? és miért volt BAJ a régi nevem?

Elöre is köszönöm a választ

+Quote Post

547 Oldal V  « < 92 93 94 95 96 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017-05-28 16:35