IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

521 Oldal V  « < 105 106 107 108 109 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vatera oldalak, Kérdések, általános észrevételek a Vaterával kapcsolatban
VateraBenz
hozzászólás 2012-08-28 10:21
Létrehozva: #2121

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(svejku @ 2012-08-27 17:17) *
Kedves Benz!

Akkor kérem nézzen utána, hogyan tudtam kétszer is csillagozás nélkül értékelést elküldeni, mindkettő "nem létrejött" volt, a legutóbbira még emlékszem: Ő volt az.
Ja, és hozzászólás ablakom még mindig félméterrel szélesebb mint a képernyőm. (Chrom) blink.gif
thank_you.gif

Kedves svejku!

Megkérdeztem, valóban elkészült egy ilyen fejlesztés - közkívánatra smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu
Go to the top of the page

+Quote Post
cyberjedi
hozzászólás 2012-08-27 23:52
Létrehozva: #2122

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-02-22 07:00
Azonosító: 122 896

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-08-26 21:07) *
Kedves svejku!

Akár arra is gondolhatott, nem ártana egyértelműen fogalmazni.
A fejlesztési javaslatokat a Kapcsolatfelvételen át várjuk.

Elnézést, jogos, pontosítok: valóban mások aukcióinak listázására gondoltam. Mivel ritkán vaterázok, nem szoktam a saját aukcióim sűrűn listázgatni. Megírom a javaslatom a Kapcsolatfelvétel-en át is.

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-08-27 17:17
Létrehozva: #2123

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-08-16 09:44) *
Kedves svejku!

Elvileg továbbra is kötelező a csillagozás. Most külföldön vagyok, de kérem, juttassa eszembe egy hét múlva és akkor utánanézek. Köszönöm.

Kedves Benz!

Akkor kérem nézzen utána, hogyan tudtam kétszer is csillagozás nélkül értékelést elküldeni, mindkettő "nem létrejött" volt, a legutóbbira még emlékszem: Ő volt az.
Ja, és hozzászólás ablakom még mindig félméterrel szélesebb mint a képernyőm. (Chrom) blink.gif
thank_you.gif

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-08-27 16:58
Létrehozva: #2124

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(vojvotina @ 2012-08-27 16:52) *
Kérlek tudnátuok-e segiteni egty értékelést rossz termékhez adtam le sajnos már csak akkor vettem észre mikor elküldtem hogy tudnám törölni? Köszönöm

Tisztelt vojvotina!

Értékelés törlését a kapcsolatfelvételen keresztül kérheti.
Kapcsolatfelvétel - Aukcióval kapcsolatos probléma - Szeretnék töröltetni egy értékelést.
Az értékelés törlése nem automatikus, a kérést kollégáink a rendelkezésre álló adatok alapján bírálják el.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
vojvotina
hozzászólás 2012-08-27 16:52
Létrehozva: #2125

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-05-04 22:55
Azonosító: 1 485 550

Kérlek tudnátuok-e segiteni egty értékelést rossz termékhez adtam le sajnos már csak akkor vettem észre mikor elküldtem hogy tudnám törölni? Köszönöm

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-08-26 21:07
Létrehozva: #2126

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(svejku @ 2012-08-26 19:47) *
Kedves Benz!
Szerintem nem a saját aukcióinak listázására gondolt, hanem amikor más lejárt aukcióit, vagy egy konkrét termék eladásait nézegetjük.

És ott már remek ötlet!
...Mármint Cyberjedi javaslata , a nem saját termékeink közötti keresgélésben.

Kedves svejku!

Akár arra is gondolhatott, nem ártana egyértelműen fogalmazni.
A fejlesztési javaslatokat a Kapcsolatfelvételen át várjuk.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-08-26 19:47
Létrehozva: #2127

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-08-26 19:40) *
Tisztelt cyberjedi!

Az eladott termékeit külön menüpontban találja a személyes menüjében.

Kedves Benz!
Szerintem nem a saját aukcióinak listázására gondolt, hanem amikor más lejárt aukcióit, vagy egy konkrét termék eladásait nézegetjük.

És ott már remek ötlet!
...Mármint Cyberjedi javaslata , a nem saját termékeink közötti keresgélésben.

A hozzászólást -VateraBenz- szerkesztette a következő időpontban: 2012-08-26 21:06

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-08-26 19:40
Létrehozva: #2128

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(cyberjedi @ 2012-08-26 19:20) *
Javaslat: nagyon-nagyon hasznos volna, ha látni lehetne a LEJÁRT AUKCIÓK listázásánál, hogy mely aukciók zárultak VÉTELlel, nem csak licittet kaptak.
Az *** nagyon jól tesz ezt, Zöld színnel listázza az árát azoknak a lejárt aukcióknak, melyek el is keltek az adott áron. Azonnal és jól látható, hogy milyen árak voltak reálisak a piacnak, és melyek nem.
A vatera csinálhatná pl. úgy, hogy a Piros "Lejárt" szó helyett Zöld "Elkelt" szó lenne a listán, mindez nagyon sokat segítene a beárazásban nekünk, eladóknak (is).

Tisztelt cyberjedi!

Az eladott termékeit külön menüpontban találja a személyes menüjében.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
cyberjedi
hozzászólás 2012-08-26 19:20
Létrehozva: #2129

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-02-22 07:00
Azonosító: 122 896

Javaslat: nagyon-nagyon hasznos volna, ha látni lehetne a LEJÁRT AUKCIÓK listázásánál, hogy mely aukciók zárultak VÉTELlel, nem csak licittet kaptak.
Az *** nagyon jól tesz ezt, Zöld színnel listázza az árát azoknak a lejárt aukcióknak, melyek el is keltek az adott áron. Azonnal és jól látható, hogy milyen árak voltak reálisak a piacnak, és melyek nem.
A vatera csinálhatná pl. úgy, hogy a Piros "Lejárt" szó helyett Zöld "Elkelt" szó lenne a listán, mindez nagyon sokat segítene a beárazásban nekünk, eladóknak (is).

A hozzászólást -cyberjedi- szerkesztette a következő időpontban: 2012-08-26 19:21

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-08-23 13:05
Létrehozva: #2130

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Tisztelt Fórumozók!

A feltöltési oldalon mától elérhető a saját eladási sablon készítése, melynek segítségével egyszerűbben és gyorsabban tudnak hasonló termékeket feltölteni eladásra.

Működése:
    Létrehozás:
  • A termékfeltöltő lap megnyitása után a képernyő jobb oldalán látható a Mentés gomb.
  • Rákattintás után a megjelenő felugró ablakban lehet kiválasztani a Sablon készítése lehetőséget.
  • Ott ki kell tölteni a Sablon neve mezőt, majd az OK gombra kattintva mentésre kerül a sablon.
  • Végül egy felugró ablak tájékoztat, hogy sikeres volt a sablon elkészítése.
  • Az OK gombra kattintva lehet bezárni a felugró ablakot.

Mentett sablon betöltése:
  • A termékfeltöltőlap tetején bal oldalon megjelenik egy Eladási sablonok nevű legördülő menü, mellette egy Betöltés gombbal
  • A menüben találhatóak az előzőleg elmentett sablonok
  • A Betöltés gombra kattintva betöltődik a kiválasztott eladási sablon.

Mentett sablon törlése:
  • A Törlés gombra kattintva egy felugró ablak megerősítést kér,
  • ezt követően a sablon törlődik, erről egy másik felugró ablakot nyújt tájékoztatást.
  • Az OK gombra kattintva lehet bezárni a felugró ablakot.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-08-21 14:47
Létrehozva: #2131

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(Cicamica46 @ 2012-08-21 14:34) *
Sziasztok!

Egy kis gondom van. Ha a Teszveszen is kértem a hirdetésem megjelenítését, akkor honnan tudom, ha ott valaki licitált rá. Vagy mi van ha ott megveszi valaki, lezárul a Vaterán is a hirdetés?
Nem tudok bejelentkezni a Teszveszre. Nem ismeri az azonosítómat. Viszont így nem tudom követni ott a hirdetésem állását.
Abban kérek segítséget, hogy mi ilyenkor a teendőm?

Előre is köszi a választ: Cicamica46

Tisztelt Cicamica46!

A két oldal integrációja óta minden egyszerre történik. Ha itt leütnek egy terméket, akkor az a TV-en is ugyanúgy látszik.
A felhasználónevek is mindkét oldalon használhatóak ugyanazzal a jelszóval. Tehát, ha itt be tud lépni, akkor ott is.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Cicamica46
hozzászólás 2012-08-21 14:34
Létrehozva: #2132

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-10 20:52
Azonosító: 933 026

Sziasztok!

Egy kis gondom van. Ha a Teszveszen is kértem a hirdetésem megjelenítését, akkor honnan tudom, ha ott valaki licitált rá. Vagy mi van ha ott megveszi valaki, lezárul a Vaterán is a hirdetés?
Nem tudok bejelentkezni a Teszveszre. Nem ismeri az azonosítómat. Viszont így nem tudom követni ott a hirdetésem állását.
Abban kérek segítséget, hogy mi ilyenkor a teendőm?

Előre is köszi a választ: Cicamica46

+Quote Post
Miller69
hozzászólás 2012-08-18 10:39
Létrehozva: #2133

Lelkes újonc
**

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2008-07-19 11:33
Azonosító: 171 966

Köszönöm a segítséget, megjött az e-mail ezzel kapcsolatosan, és igen, valóban a tesz-vesz 96-os végződésű... mosking.gif bíztam az automatikus belépésben. not_i.gif
Hiba volt, mert 69-est hozta mindig, és nem volt feltünő.

69 - 96... Úgy tűnik, nem mindegy, ki van alul, és ki felül... biggrin.gif

thank_you.gif

A hozzászólást -Miller69- szerkesztette a következő időpontban: 2012-08-18 10:40

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2012-08-18 10:05
Létrehozva: #2134

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-08-07 19:42
Azonosító: 177 261

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-08-18 08:29) *
Kedves suzukimaruti!

A kategóriaválasztó a harmadik fülön továbbra is elérhető.

Kedves Benz!

Köszönöm a válaszát! thank_you.gif Hogy lehettem ennyire vak? smiley-scared003.gif

A hozzászólást -suzukimaruti- szerkesztette a következő időpontban: 2012-08-18 10:10

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-08-18 08:29
Létrehozva: #2135

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(Miller69 @ 2012-08-17 21:02) *
Sziasztok!

Van egy gondom...

Tisztelt Miller69!

A másik neve miller96.
Az összevonást a személyes menüjében tudja kezdeményezni, ahogy suzukimaruti is írta.

IDÉZET(suzukimaruti @ 2012-08-18 07:19) *
Jó reggelt!

Feltöltésnél miért nem hagyja, hogy én válasszak kategóriát? Bevillan egy pillanatra aztán eltűnik. Az árú megnevezése után beajánl nekem, viszont ez nem jó! Elefánt csont figurához beajánlja -Antik régiség, kerámia figura- Majd ha teljesen kész a terméklap akkor kell visszamennem módosítással és áthelyezni a megfelelő kategóriába.

Kedves suzukimaruti!

A kategóriaválasztó a harmadik fülön továbbra is elérhető.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2012-08-18 07:19
Létrehozva: #2136

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-08-07 19:42
Azonosító: 177 261

Jó reggelt!

Feltöltésnél miért nem hagyja, hogy én válasszak kategóriát? Bevillan egy pillanatra aztán eltűnik. Az árú megnevezése után beajánl nekem, viszont ez nem jó! Elefánt csont figurához beajánlja -Antik régiség, kerámia figura- Majd ha teljesen kész a terméklap akkor kell visszamennem módosítással és áthelyezni a megfelelő kategóriába.

IDÉZET(Miller69 @ 2012-08-17 21:02) *
Sziasztok!

Van egy gondom, ellenére annak, hogy ez félig megoldódott VÉGRE!

A Vaterán, és a Tesz-vesz-en is regisztrálva vagyok, ill. ki tudja. not_i.gif

Mindig gondosan hol itt, hol ott vásároltam, így egyforma volt a vásárlási mennyiség, és értékelések száma.
Mióta a közös lónak túrosodott a háta, azóta nem próbáltam még belépni a tesz-veszre, a tegnapi napig, amikor vásárolni szerettem volna, de nem engedett be az oldal.
Ezért kértem új jelszót, aminek hatására szintén nem tudtam belépni, de innentől már a vaterára sem.

Most, 24 óra elteltével, és több jelszó kéréssel, végre sikerült legalább a vaterára belépni, ezért tudok írni a fórumba.

Mindkét aukciós oldalon, teljesen azonos minden adatom. Azonos név, cím, telefon, e-mail, bank... sőt, még az értékelések száma is az volt ezidáig. (20-20 körül...)
Jelenleg azonban meg sem próbálok belépni a tesz-veszre, mert nem szeretném, ha újra kitenne a rendszer mindkét helyről.

Jó lenne, ha megoldható, hogy összehozzuk a kettőt, és végre mindkét oldalon tudjak vásárolni. Bónuszként nem mutatna rosszul az sem, ha a két oldalon található értékeléseim egybe kerülnének. Ez utóbbit csak azért, mert úgy hallottam, létezik ilyen.

Remélem visszatalálok még ide a fórumban... a válaszért!

Üdv Miller69!

Szia!

Kérd a Fiókok összevonását. Személyes menü, beállítások, Fiók beállítás, fiók összevonás.

A hozzászólást -suzukimaruti- szerkesztette a következő időpontban: 2012-08-18 07:21

+Quote Post
Miller69
hozzászólás 2012-08-17 21:02
Létrehozva: #2137

Lelkes újonc
**

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2008-07-19 11:33
Azonosító: 171 966

Sziasztok!

Van egy gondom, ellenére annak, hogy ez félig megoldódott VÉGRE!

A Vaterán, és a Tesz-vesz-en is regisztrálva vagyok, ill. ki tudja. not_i.gif

Mindig gondosan hol itt, hol ott vásároltam, így egyforma volt a vásárlási mennyiség, és értékelések száma.
Mióta a közös lónak túrosodott a háta, azóta nem próbáltam még belépni a tesz-veszre, a tegnapi napig, amikor vásárolni szerettem volna, de nem engedett be az oldal.
Ezért kértem új jelszót, aminek hatására szintén nem tudtam belépni, de innentől már a vaterára sem.

Most, 24 óra elteltével, és több jelszó kéréssel, végre sikerült legalább a vaterára belépni, ezért tudok írni a fórumba.

Mindkét aukciós oldalon, teljesen azonos minden adatom. Azonos név, cím, telefon, e-mail, bank... sőt, még az értékelések száma is az volt ezidáig. (20-20 körül...)
Jelenleg azonban meg sem próbálok belépni a tesz-veszre, mert nem szeretném, ha újra kitenne a rendszer mindkét helyről.

Jó lenne, ha megoldható, hogy összehozzuk a kettőt, és végre mindkét oldalon tudjak vásárolni. Bónuszként nem mutatna rosszul az sem, ha a két oldalon található értékeléseim egybe kerülnének. Ez utóbbit csak azért, mert úgy hallottam, létezik ilyen.

Remélem visszatalálok még ide a fórumban... a válaszért!

Üdv Miller69!

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-08-16 09:44
Létrehozva: #2138

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(svejku @ 2012-08-15 23:48) *
Igen, az értékelés leadására van 14 nap, illetve ezután mindig az értékelés lap jeleneik meg a személyes menüben. No, erre untam ma rá.
Visszatérve az első posztomhoz, ha nem kötelező a csillagozás "nem létrejött" adásvétel esetén, akkor ezt jelezhetnék az oldalon, így nem biztos, hogy 1 csillagokat kaptam volna a postán elveszett, a vevő által sosem látott termékem után...

Kedves svejku!

Elvileg továbbra is kötelező a csillagozás. Most külföldön vagyok, de kérem, juttassa eszembe egy hét múlva és akkor utánanézek. Köszönöm.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-08-15 23:48
Létrehozva: #2139

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(pistineni @ 2012-08-15 23:38) *
...viszont azóta megnéztem, és nem 14, hanem 21. Lehet, hogy kevertem az első felszólítással, hogy "értékelje".

Igen, az értékelés leadására van 14 nap, illetve ezután mindig az értékelés lap jeleneik meg a személyes menüben. No, erre untam ma rá.
Visszatérve az első posztomhoz, ha nem kötelező a csillagozás "nem létrejött" adásvétel esetén, akkor ezt jelezhetnék az oldalon, így nem biztos, hogy 1 csillagokat kaptam volna a postán elveszett, a vevő által sosem látott termékem után...

+Quote Post
pistineni
hozzászólás 2012-08-15 23:38
Létrehozva: #2140

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-11-06 22:22
Azonosító: 1 562 510

IDÉZET(svejku @ 2012-08-15 23:28) *
Nekem ilyen nem volt.
De hallottam róla, hogy a Vati újra, meg újra kiküldi az értesítést, hogy vevőd létrejöttként értékelte az adás-vételt, te meg még sehogy. Tudtommal ezt azért küldi, hogy ha te 21 napig nem értékeled szintén létrejöttnek, akkor kiszámlázzák a jutalékot. Tehát nem azért, hogy tiltakozhass. Nekem ez új, ezért azt sem tudom, hogy eddig 2 hét volt-e?

Ok, köszi, nekem se volt, csak valaki háborgott a napokban, hogy ő a semmire miért fizet, erre írtam (azóta törölve lett, az előzmény miatt), hogy addig nem fizet, amíg nem jelöli be, hogy létrejött az adásvétel, ill. ha a vevő szerint létrejött, még 14 napja van ezzel ellentétesen nyilatkozni (így értettem a tiltakozást), viszont azóta megnéztem, és nem 14, hanem 21. Lehet, hogy kevertem az első felszólítással, hogy "értékelje".

--------------------
Nem minden fénylik, ami arany (Manu Chao)

+Quote Post

521 Oldal V  « < 105 106 107 108 109 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2015-03-30 14:55