IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

540 Oldal V  « < 105 106 107 108 109 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vatera oldalak, Kérdések, általános észrevételek a Vaterával kapcsolatban
VateraBenz
hozzászólás 2013-05-04 12:57
Létrehozva: #2121

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2013-05-04 08:56) *
Nahát, kedves Benz! smile.gif

Azt nem gondoltam, hogy a népszerűségi keresés végül a kukában végzi. Már feltűnt, hogy egy ideje időrend szerint listáz, és tegnap rá is kérdeztem az ÜSZ-tól, és mondták, hogy tesztelve volt. De ma akartam népszerűségre keresni és nincs is ez az opció.
Elmondhatja, hogy miért járt így? Jó, azt gondolom, hogy nem jött össze, de miért?
Különben azért jöttem rá, mert láttam az ajánlottban Önnek egy kis Mercit, és gondoltam megmutatom, de túl gyorsan kattintottam, és elveszett. Meg akartam keresni, hogy mosolygósan kezdődjön a napja, de nem találtam, és gondoltam, hátha a népszerű keresés segít. Mert ami az ajánlottban van, az ugye népszerű.smile.gif Nem sikerült és valószínű, hogy napokon keresztül mercis aukciók lesznek az ajánlottban, de az végülis nem baj, mert sokkal rosszabb is lehetne, pl. pedálos moszkvics, vagy a nagy fenekű hölgy a tapadós farmerjában.biggrin.gif

Kedves zejopy!

Nálam is megvan még a népszerűségi sorrend a részletes keresőben és a listázóban is dontknow.gif
A Merciket szemmel tartom, de azért köszönöm smile.gif
És képzelje, tegnap, amikor válaszolt az ÜSZ, akkor láttam, hogy vastaggal van írva, hogy értékeljük a válaszukat. Jó is, hogy szóltak, mert újabban megint elfelejtettem. Ez már mindig így lesz? Vastaggal?
Legyen szép a napja, gondolom eltűnik és este jön, remélhetőleg mosolyogva, kisimultan, tele hassal.wave.gif

Igen, ez valóban egy friss változás smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-05-04 12:54
Létrehozva: #2122

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(svejku @ 2013-05-04 12:46) *
Nálam még megvan, sőt továbbra is az az alapértelmezett. dontknow.gif
De, az is igaz, hogy amikor mindenki panaszkodott rá, akkor nálam még nem volt nagyon sokáig.

Én az előbb szerettem volna használni, de már nem volt. Neked azért van, mert nem törölted a sütiket, de nekem múltkor az ÜSZ véletlenül azt mondta (mert nem voltam egyértelmű), hogy töröljem a sütiket, én meg töröltem.smile.gif

Látod?

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2013-05-04 12:46
Létrehozva: #2123

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

Azt nem gondoltam, hogy a népszerűségi keresés végül a kukában végzi. Már feltűnt, hogy egy ideje időrend szerint listáz, és tegnap rá is kérdeztem az ÜSZ-tól, és mondták, hogy tesztelve volt. De ma akartam népszerűségre keresni és nincs is ez az opció.

Nálam még megvan, sőt továbbra is az az alapértelmezett. dontknow.gif
De, az is igaz, hogy amikor mindenki panaszkodott rá, akkor nálam még nem volt nagyon sokáig.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-05-04 08:56
Létrehozva: #2124

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Elmondhatja, hogy miért járt így? Jó, azt gondolom, hogy nem jött össze, de miért?
Különben azért jöttem rá, mert láttam az ajánlottban Önnek egy kis Mercit, és gondoltam megmutatom, de túl gyorsan kattintottam, és elveszett. Meg akartam keresni, hogy mosolygósan kezdődjön a napja, de nem találtam, és gondoltam, hátha a népszerű keresés segít. Mert ami az ajánlottban van, az ugye népszerű.smile.gif Nem sikerült és valószínű, hogy napokon keresztül mercis aukciók lesznek az ajánlottban, de az végülis nem baj, mert sokkal rosszabb is lehetne, pl. pedálos moszkvics, vagy a nagy fenekű hölgy a tapadós farmerjában.biggrin.gif
És képzelje, tegnap, amikor válaszolt az ÜSZ, akkor láttam, hogy vastaggal van írva, hogy értékeljük a válaszukat. Jó is, hogy szóltak, mert újabban megint elfelejtettem. Ez már mindig így lesz? Vastaggal?
Legyen szép a napja, gondolom eltűnik és este jön, remélhetőleg mosolyogva, kisimultan, tele hassal.wave.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
b_ede
hozzászólás 2013-04-29 19:37
Létrehozva: #2125

Csak akasztott ember nem

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-20 12:43
Azonosító: 962

IDÉZET(oppidum @ 2013-04-29 09:30) *
Tisztelt Mindenttudók,

Hagyományos keresztszemes és szálánvarrott hímzésmintákat dolgoztam fel PDF-formátumban és szeretném őket áruba bocsájtani (a vevőknek a leszámolható minta Excell-formátumban kerülne kiküldésre). Sajnos PDF nem tehető fel, kép viszont értelemszerűen ezekről a mintákról nincs. Megoldható a PDF-formátum közzététele?

Köszönettel: oppidum

Talán meglepõ, de magának az Adobe Reader-nek is van ilyen funkciója. smile.gif
Amennyiben a dokumentum valóban képeket és szöveget tartalmaz (azaz az oldalak nem képekbõl állnak), valamint a document security beállításokban nincs letiltva ez a lehetõség, akkor az Edit toolbar-on van egy kis képecskét ábrázoló ikon (a szövegkijelölés mellett), ráböksz, a kurzor kereszt alakúvá válik, és utána azzal rákattinthatsz a képekre, amiket automatikusan ki is jelöl (linux alatt rögtön a clipboard-ra is másolja).
Ha a dokumentumban tiltott ez a funkció, akkor csak két választásod marad: megtöröd a védelmét, vagy PrintScreen... (illetve van még egy: fullos Acrobat esetén exportálhatod jpeg képsorba az oldalakat, amiket utána már tetszés szerint szerkeszthetsz).

Vagy a másik megoldás pdf xchange viewer magyar nyelvű progija
telepítés magyar nyelven
bal felső sarok-fájl-exportálás-exportálás képként-itt már csak a képformátumot és a célmappát kiválasztod és kész a kép.
ennyi

A hozzászólást -b_ede- szerkesztette a következő időpontban: 2013-04-29 19:38

--------------------

A tapasztalat segít minket, hogy ugyanazt a hibát legközelebb sokkal ravaszabban kövessük el.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-04-29 11:00
Létrehozva: #2126

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(oppidum @ 2013-04-29 09:30) *
Tisztelt Mindenttudók,

Hagyományos keresztszemes és szálánvarrott hímzésmintákat dolgoztam fel PDF-formátumban és szeretném őket áruba bocsájtani (a vevőknek a leszámolható minta Excell-formátumban kerülne kiküldésre). Sajnos PDF nem tehető fel, kép viszont értelemszerűen ezekről a mintákról nincs. Megoldható a PDF-formátum közzététele?

Tisztelt oppidum!

Pdf megjelenítésére nincs lehetőség. Készítsen róla képernyőfotókat és azt fel tudja tölteni.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
oppidum
hozzászólás 2013-04-29 09:30
Létrehozva: #2127

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-12-08 16:55
Azonosító: 875 775

Tisztelt Mindenttudók,

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-04-28 12:55
Létrehozva: #2128

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(b_ede @ 2013-04-28 09:44) *
...
Idővel minden helyre kerül

Így igaz, köszönjük smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
davidmaci92
hozzászólás 2013-04-28 10:28
Létrehozva: #2129

zejopy vagyok:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-08-17 11:47
Innen: Veresegyház, medverezervátum
Azonosító: 706 366

IDÉZET(b_ede @ 2013-04-28 10:25) *
Látom !
Úgy látszik semmi se tökéletes
de a megoldás ott van
126 db nem Fix áras aukciód van
Lehetne ezen még csiszolni smile.gif
Hozzá kellene tenni a fix árast is

Hiába, hajnalban még ragadnak a fejemben a fogaskerekek. smile.gif Logikusnak tűnik, hogy a fix árasak nincsenek odaírva, hiszen azok nem kerülnek át a licitáltakhoz sosem.smile.gif Köszönöm. thank_you.gif

--------------------
Nem azért hibáztál, mert többet adtál, hanem mert kevesebbet kívántál. Ha többet adsz, többet is követelhetsz.

+Quote Post
b_ede
hozzászólás 2013-04-28 10:25
Létrehozva: #2130

Csak akasztott ember nem

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(davidmaci92 @ 2013-04-28 10:03) *
"Azok az aukciók, amelyekre még nem érkezett licit, az Eladó menüpontban találhatóak! (126 db termék)"
Erre gondolsz?
Csak sajnos nekem 632 db eladó termékem van.laugh.gif

Látom !
Úgy látszik semmi se tökéletes
de a megoldás ott van
126 db nem Fix áras aukciód van
Lehetne ezen még csiszolni smile.gif
Hozzá kellene tenni a fix árast is

--------------------

A tapasztalat segít minket, hogy ugyanazt a hibát legközelebb sokkal ravaszabban kövessük el.

+Quote Post
davidmaci92
hozzászólás 2013-04-28 10:03
Létrehozva: #2131

zejopy vagyok:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-08-17 11:47
Innen: Veresegyház, medverezervátum
Azonosító: 706 366

IDÉZET(b_ede @ 2013-04-28 09:44) *
Kedves Benz !
Végre !

évekkel ezelőtt felvetettem akkor értetlenség volt a válasz
És most ime

A személyes oldalon a licitált áruknál a szöveg :

"Azok az aukciók, amelyekre még nem érkezett licit, az Eladó menüpontban találhatóak! (7 db termék) "
A zárójelben eddig a licitált termékszám volt látható most valóban a nem licitált de eladó szám szerepel

Köszönöm
Üdv
b_ede
Azért

"Azok az aukciók, amelyekre még nem érkezett licit, az Eladó menüpontban találhatóak! (126 db termék)"
Erre gondolsz?
Csak sajnos nekem 632 db eladó termékem van.laugh.gif

--------------------
Nem azért hibáztál, mert többet adtál, hanem mert kevesebbet kívántál. Ha többet adsz, többet is követelhetsz.

+Quote Post
b_ede
hozzászólás 2013-04-28 09:44
Létrehozva: #2132

Csak akasztott ember nem

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kedves Benz !

Végre !

évekkel ezelőtt felvetettem akkor értetlenség volt a válasz
És most ime

A személyes oldalon a licitált áruknál a szöveg :

"Azok az aukciók, amelyekre még nem érkezett licit, az Eladó menüpontban találhatóak! (7 db termék) "

A zárójelben eddig a licitált termékszám volt látható most valóban a nem licitált de eladó szám szerepel

Köszönöm
Üdv
b_ede
Azért

A hozzászólást -b_ede- szerkesztette a következő időpontban: 2013-04-28 09:46

--------------------

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-04-27 21:31
Létrehozva: #2133

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(basa80 @ 2013-04-27 21:00) *
...Nem lehetne esetleg az email címet, vagy telefonszámot időközönként, illetve úgy ellenőrizni, hogy az valós, és működő legyen?...

Tisztelt basa80!

Nem.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
basa80
hozzászólás 2013-04-27 21:00
Létrehozva: #2134

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-03-12 21:23
Azonosító: 2 024 803

IDÉZET(DZsolt83 @ 2013-04-27 19:37) *
Help!

Olyankor mit lehet tenni amikor valaki leüti az egyik meghirdetett termékem, és amikor fel akarom venni vele a kapcsolatot, akkor az oldalon megadott email címére küldött levél visszajön "mail delivery"-ként mert nem létezik, valamint a telefonszám sem csörög ki?

Köszi a válaszokat.

Kedves Benz, és mindenki.
Ilyen esetek miatt én is szerettem volna feltenni ezt a kérdést. Benz. Nem lehetne esetleg az email címet, vagy telefonszámot időközönként, illetve úgy ellenőrizni, hogy az valós, és működő legyen? Sok aukciónál lehet ebből probléma, illetve tudom azt is, hogy valamikor pl. valaki másnak van megadva a telefonszáma de legalább elérhető ő. Olyanra gondolok, hogy megerősítő email jönne, vagy egy 4-8 jegyű kód az email címére és azt kellene vissza küldeni ahhoz, hogy azt a címet elfogadják.. Tudom ez bonyolult lehet megvalósítani de valahogyan olyan kellene, hogy a saját elérhetőségével rendelkezzen mindenki. Pl. engem xy-nak hívnak és itt lakom, ebben a házban annak is van egy címe ami nem kamu, ott engem talál, bárki is keressen. Lehet nem sok ilyen van és lehet, hogy ki kellene szűrni, hogy citromail, freemail egyéb "gyengébb" email címet ne lehessen megadni mivel azok meg megbízhatatlanok. Utólagos reklamálás meg mindenkinek kellemetlen lehet.

Köszönöm mindenkinek a válaszát.

--------------------
Yours sincerely
basa80

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-04-27 20:38
Létrehozva: #2135

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Mintha a Számlázás/Számlázott tételek is másképpen nézne ki. Lehet? Nem látok kardinális különbséget, talán a színek, meg ... hát nem is tudom.smile.gif Na mindegy, a lényeg, hogy ez is változott.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2013-04-27 20:38

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-04-27 20:02
Létrehozva: #2136

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(DZsolt83 @ 2013-04-27 19:37) *
Help!

Olyankor mit lehet tenni amikor valaki leüti az egyik meghirdetett termékem, és amikor fel akarom venni vele a kapcsolatot, akkor az oldalon megadott email címére küldött levél visszajön "mail delivery"-ként mert nem létezik, valamint a telefonszám sem csörög ki?

Köszi a válaszokat.

Nem sokat. Ha volt a leütés előtt levélváltás, akkor azt lehet folytatni, vagy ha a vevőnek van aukciója, akkor ott lehet az egyik terméke alatt írni neki, de ezzel vigyázni kell, mert adatokat nem szabad megadni.
Vagy még párszor próbálkozni esetleg.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2013-04-27 20:03

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
DZsolt83
hozzászólás 2013-04-27 19:37
Létrehozva: #2137

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-04-27 19:31
Azonosító: 2 028 831

Help!

Köszi a válaszokat.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-04-26 16:03
Létrehozva: #2138

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-04-26 15:52) *
Kedves zejopy!

A második oszlop, 90 helyett 30 nap smile.gif

Annyira köszönöm.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-04-26 15:52
Létrehozva: #2139

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2013-04-26 13:45) *
Kedves Benz! smile.gif

Van ez a hír, ma végre sikerült elolvasnom:
Tájékoztatjuk Önöket, hogy a mai naptól a felhasználói értékelések oldalon 3 kisebb átalakulást észlelhetnek.
A felső értékelő panel átalakult annak érdekében, hogy minél több információ kerülhessen ide, és így az egységesebb képet nyújtson.
A visszajelzéseket jelző oszlop ezentúl az utolsó 30 napot mutatja, így a fókusz az elmúlt hónapra tolódik és az információk is frissebbek, relevánsabbak.
Végül pedig az értékelések listáját táblázatosítottuk, aminek köszönhetően letisztult a felület, és könnyebben átláthatóvá vált.

A kiemelt részt nem értem. Sajnálom, lehet, hogy rossz felől közelítem meg az információt, de mi mutatja az utolsó 30 napot? Nekem úgy tűnik, mintha minden ugyanolyan lenne, mint volt, csak más ruhát kapott volna.
Köszönöm.smile.gif

Kedves zejopy!

A második oszlop, 90 helyett 30 nap smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-04-26 13:45
Létrehozva: #2140

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kedves Benz! smile.gif

Van ez a hír, ma végre sikerült elolvasnom:
Tájékoztatjuk Önöket, hogy a mai naptól a felhasználói értékelések oldalon 3 kisebb átalakulást észlelhetnek.
A felső értékelő panel átalakult annak érdekében, hogy minél több információ kerülhessen ide, és így az egységesebb képet nyújtson.
A visszajelzéseket jelző oszlop ezentúl az utolsó 30 napot mutatja, így a fókusz az elmúlt hónapra tolódik és az információk is frissebbek, relevánsabbak.
Végül pedig az értékelések listáját táblázatosítottuk, aminek köszönhetően letisztult a felület, és könnyebben átláthatóvá vált.

A kiemelt részt nem értem. Sajnálom, lehet, hogy rossz felől közelítem meg az információt, de mi mutatja az utolsó 30 napot? Nekem úgy tűnik, mintha minden ugyanolyan lenne, mint volt, csak más ruhát kapott volna.
Köszönöm.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post

540 Oldal V  « < 105 106 107 108 109 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2016-07-01 10:11