IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

512 Oldal V  « < 14 15 16 17 18 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vatera oldalak, Kérdések, általános észrevételek a Vaterával kapcsolatban
tb75tb
hozzászólás 2014-03-02 20:35
Létrehozva: #301

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-05-24 11:46
Azonosító: 11 356

Tisztelt Vatera!

A béta oldalon termék feltötlés esetén a szállítási és fizetési résznél kicsit megtévesztő,hogy a nincs válaszható készpénzes fizetés.
Így kicsit olyan , mintha személyes átvétel esteén is előreutalással kellene fizetni.
Ezen nem lehetne változtani? Például olyanra , mint amilyen az "öreg" Vaterán is van.

Tisztelettel
tb75tb
Go to the top of the page

+Quote Post
ANDYXA
hozzászólás 2014-03-02 19:25
Létrehozva: #302

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-03-09 12:20
Azonosító: 1 430 362

Kedves Adminok!

Irják meg nekem, hogy a béta vaterán és az öreg vaterán sem -sajnos- nem enged nekem "új témát" indítani, nem vagyok aktív forumozó, csak most szerettem volna kérdezni...és ezt most hozzászólásként tudom csak megtenni. Kérdéseim ezek lennének:
1. A bétának teljes jogú felhasználója vagyok vagy valamit kell még csinálnom, ha igen mit?
2. A bétán, olyan picik - lehet, hogy csak számomra- az 'ikonok' , - még szemüveggel is néznem kell, amikor újra listázok, hogy mi is az a lap alján a narancssárga ikon, a szöveget már végképp nem látom, mintha az öregen nagyobb/olvashatóbb lett volna. Ez fog változni vagy szerezzek be még egy + nagyítót is?
3. Az öreg vaterán ha a képre vittem az egeret, akkor megjelent nagyobb képben is az áru, valamint lehetett látni, hogy még milyen fotó van az áruról, a bétán hiába teszem rá az egeret nem mutatja sajnos nagyobban...én vagyok béna vagy valóban így van..hogy csak piciben látszik?
4. Mivel a régi vaterán 1000 felett volt már az eladásom, a bétán most mindenki 0-ás, valahogy a vásárlók tudnak tájékozódni, hogy "régi" vagyok és megbízható?? Vagy teljesen kezdő?
5. A bétán mennyi % az eladás utáni jutalék??? ( eddig egy eladásom volt, számlát még nem kaptam...de jelez a rendszer - 150 Ft-ot, ezt mikor/hogy /meddig kell rendeznem??
6. A bétán minden felhasználó új /tiszta lappal kezd?? Vagy átvívődik az öreg vateráról az ejnye-bejnye figyelmeztetés az Önök részéről...tudják, amikor azt írják..."hogy még egy ilyen és azonnal töröljük a felhasználói fiókját"

Hááát egyenlóre ennyi lenne a kérdésem és nagyon köszönöm előre is ha választ kapok.

+Quote Post
cit1rom
hozzászólás 2014-03-02 09:29
Létrehozva: #303

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-27 12:32
Azonosító: 1 417 184

IDÉZET(vidaeff @ 2014-03-01 22:56) *
Kedves ...zep, köszönjük a segítséget.

Kedves vidaeff! Erre mi szükség volt?

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2014-03-01 23:56
Létrehozva: #304

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(cit1rom @ 2014-03-01 22:23) *
Előbb szűkítsd a kategóriát tovább, pl. ing, blúz.
És itt már tudsz szűkíteni nemek szerint a baloldalon.

Kedves ...zep, köszönjük a segítséget.

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
cit1rom
hozzászólás 2014-03-01 23:23
Létrehozva: #305

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-27 12:32
Azonosító: 1 417 184

IDÉZET(ildacor @ 2014-03-01 21:57) *
Halihó

Próbáltam a srácaimnak ruhát nézni, de nem tudok "fiú"-ra szűkíteni.
Én vagyok figyelmetlen, vagy ez a keresési szűkítés tényleg hiányzik?

http://beta.vatera.hu/gyerek-kamasz-ruhaza...oruhazat-145639

Semmi kedvem átnézni a rózsaszín rucikat is.
Köszi

Előbb szűkítsd a kategóriát tovább, pl. ing, blúz.
És itt már tudsz szűkíteni nemek szerint a baloldalon.

+Quote Post
davidmaci92
hozzászólás 2014-03-01 23:03
Létrehozva: #306

zejopy vagyok:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-08-17 11:47
Innen: Veresegyház, medverezervátum
Azonosító: 706 366

IDÉZET(ildacor @ 2014-03-01 21:57) *
Halihó

Köszi

Szerintem nincs rá lehetőség, legalábbis én nem találtam. Próbáld az Öreg Vaterán, ott nagyon jó a kereső.

--------------------
Nem azért hibáztál, mert többet adtál, hanem mert kevesebbet kívántál. Ha többet adsz, többet is követelhetsz.

+Quote Post
ildacor
hozzászólás 2014-03-01 22:57
Létrehozva: #307

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2014-03-01 22:50
Azonosító: 2 099 113

Halihó

Köszi

+Quote Post
paranaa
hozzászólás 2014-02-27 19:46
Létrehozva: #308

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-09-24 17:49
Azonosító: 2 077 441

IDÉZET(VateraMod @ 2014-02-27 15:43) *
Tisztelt paranaa!

A leírtakat továbbítottuk a felelős kollégáknak, akik indokolt esetben megteszik majd a szükséges intézkedéseket. Köszönjük.
Rendszerüzeneten mit ért pontosan? Hírlevelek voltak az elmúlt két hétben is.
A lényeges információkat megtalálja a Hírek rovatban vagy a Vatera Blogon:
http://www.vatera.hu/PR/?activepanel=news
http://blog.vatera.hu/

Tisztelt VateraMod!

Köszönöm az intézkedést! Most már az új mail címre jött az újabb üzenet.

Rendszerüzeneten nem a Hírlevelekre gondoltam, mert ha jól rémlik, azokat nem kértem, hanem bármi más üzenetre, ami a felhasználókat érintheti, aukciózással kapcsolatos.
Azért kérdeztem, mert ez az egész levelezgetés abból indult ki, hogy nem kaptam meg 2 mail-t a Vaterától, amire más is panaszkodott korábban.
Így kénytelen voltam itt rákérdezni, hiszen ha mindenkit érint a Vatera üzenete, annak meg kellene érkeznie a megadott mail címre, hiszen ezért van megadva.
Én egészen biztosan kimaradtam ebből, de remélem, a továbbiakban talán már nem lesz ilyen eset.
Köszönöm

+Quote Post
VateraMod
hozzászólás 2014-02-27 16:43
Létrehozva: #309

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2011-10-16 14:40
Azonosító: 1 549 261

IDÉZET(paranaa @ 2014-02-27 11:28) *
...
-------

Szóval még mindig próbálkozok és lassan egyértelmű lesz, hogy nem a szerencsétlen citromail a hibás!

Mivel annyira állították, hogy csakis a levelezőrendszer hibája miatt nem kaphattam meg az értesítőket, így - a további esetleges problémák elkerülése érdekében - készítettem egy gmail-es fiókot 02.23-án.
02.23-án erre az új címre kaptam a Vaterától egy mail-t, amiben tájékoztatnak E-mail cím módosításáról. A személyes adataimban meg is változtattam, aktiváltam is a megküldött link segítségével. A személyes adataimban azóta ez az új cím látható, szóval szerintem amit tudtam, én lerendeztem az ügy érdekében.

Most kiváncsiságból beléptem a régi, citromail-es fiókomba, ahol látom, üzenetem érkezett 02.25-én, sőt a Vaterától is jött egy Termékfigyelő értesítő, az is 02.25-én.

Nem létezik, hogy valahol máshol kellene keresni a hibát az ügyben, hogy megérkeznek-e a hiányolt mail-ek vagy hogy miért a régi címre jött ez a 2 újabb értesítés?

Annyit még szintén szeretnék megkérdezni, hogy rendszer üzenet volt kiküldve a Vatera részéről az utóbbi 2 hétben?

Köszönöm.

Tisztelt paranaa!

A leírtakat továbbítottuk a felelős kollégáknak, akik indokolt esetben megteszik majd a szükséges intézkedéseket. Köszönjük.
Rendszerüzeneten mit ért pontosan? Hírlevelek voltak az elmúlt két hétben is.
A lényeges információkat megtalálja a Hírek rovatban vagy a Vatera Blogon:
http://www.vatera.hu/PR/?activepanel=news
http://blog.vatera.hu/

--------------------

Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
paranaa
hozzászólás 2014-02-27 12:28
Létrehozva: #310

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-09-24 17:49
Azonosító: 2 077 441

Tisztelt paranaa!

Spam mappába néha a gmail teszi a Vaterás leveleket, de nem túl gyakori és a helyes beállítással kiküszöbölhető jelenségről van szó.
Az ön esetében a citromail fiók már jóval problémásabb, mert gyakran nyom nélkül tünteti el a leveleket. Érdemes lenne egy megbízhatóbb szolgáltatók választani.
Tisztelt oregmotor!

A számlaszám megjelenítése nem átlistázási probléma. Az új oldalon ez így működik. Ha a fizetési mód megadásánál kitölti a számlaszám mezőt is, akkor az megjelenik a terméklapon. Ha önt ez zavarja, akkor hagyja üresen ezt a mezőt, nem kötelező a használata.

Későbbi válasz Önöktől, a másik felh.nevemre

Az értesítőket minden felhasználónak kiküldtük.
A citromail fiókokkal rengeteg a probléma.
-------

Szóval még mindig próbálkozok és lassan egyértelmű lesz, hogy nem a szerencsétlen citromail a hibás!

Mivel annyira állították, hogy csakis a levelezőrendszer hibája miatt nem kaphattam meg az értesítőket, így - a további esetleges problémák elkerülése érdekében - készítettem egy gmail-es fiókot 02.23-án.
02.23-án erre az új címre kaptam a Vaterától egy mail-t, amiben tájékoztatnak E-mail cím módosításáról. A személyes adataimban meg is változtattam, aktiváltam is a megküldött link segítségével. A személyes adataimban azóta ez az új cím látható, szóval szerintem amit tudtam, én lerendeztem az ügy érdekében.

Most kiváncsiságból beléptem a régi, citromail-es fiókomba, ahol látom, üzenetem érkezett 02.25-én, sőt a Vaterától is jött egy Termékfigyelő értesítő, az is 02.25-én.

Nem létezik, hogy valahol máshol kellene keresni a hibát az ügyben, hogy megérkeznek-e a hiányolt mail-ek vagy hogy miért a régi címre jött ez a 2 újabb értesítés?

Annyit még szintén szeretnék megkérdezni, hogy rendszer üzenet volt kiküldve a Vatera részéről az utóbbi 2 hétben?

Köszönöm.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-02-25 20:50
Létrehozva: #311

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(fzsuzska55 @ 2014-02-25 18:44) *
Segítséget szeretnék kérni.
...

Nem egészen egyértelmű számomra a postod minden részlete, de egy biztosnak tűnik. Te egy személyes menüben szeretnéd kezelni a két különböző felületet. Nem lehet. Nyiss két ablakot, egyet a Béta személyes menüjével, egyet az Öreg személyes menüjével és úgy nézz szét.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
fzsuzska55
hozzászólás 2014-02-25 19:44
Létrehozva: #312

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-02-05 19:01
Azonosító: 1 987 874

Segítséget szeretnék kérni.
Sokan vagyunk, akik próbálkoztunk az új BÉTA Vaterára való áttöltéssel.
Nekem ezt automatikusan a piac megtette. Itt kezdődik a kálváriám.
Az új BÉTA-n minden rendben van, az áttöltés sikerült.

De a régi Vaterán, még ekkora kavarcot nem láttam.
Ha belépek az oldalamra akkor 705 db termékem látszik, de egyiknél sincs ott a V, vagyis, hogy ránézésre nincs is az új Vaterán termékem!
De amikor egy terméklapomon bemegyek arra a részre, hogy az eladó további termékei, itt azonnal 1.090 db termékem lett. A régi élő eladásokhoz hozzá adódott a Béta-s is.
Így több termékem kétszer is szerepel.
Ezzel még mindig nem lenne gond, ha itt / az eladó további termékei/ lehetséges lenne a törlés.
De a törlési funkció csak az eladó termékeimnél lehetséges. Ott viszont csak a régi Vaterán szereplő termékeim szerepelnek.
Gondoltam, hogy a BÉTA-n újraindítok egy terméket, az meg fog jelenni a régin is. Akkor töröltem volna az összes termékem a régin és a másikon újraindítom, majd az eredetit törlöm.
De ez sem jött be.
Persze, hogy nem, mivel, ma szomorúan tapasztaltam, hogy az újra feltöltött termékek, nem töltődnek át a régire. Az Ügyfélszolgálat azt állítja, hogy áttöltődnek!
Tehát most ha megvesznek egy termékem a régin / ahol kétszer is szerepel/ , még mindig marad egy termék az egy eladóból!

Ha valaki tud kérek bármilyen segítséget, javaslatot, vagy konkrét megoldást!
Napok óta ülök a gép előtt és semmire nem jutottam.
Még azt sem tudom, hogy kell áttölteni a régi Vaterán levőt, mivel ezt a Ügyfélszolgálat csinálta meg.

Köszönöm, aki segíteni tud és akar!

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-02-23 22:18
Létrehozva: #313

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(Ampermix @ 2014-02-23 20:41) *
A beta.vatera.hu oldalon nem találom azt a lehetőséget amely a régi Vaterán jó szolgálatot tett. Az eladott áruk mellett balra ki tudtam jelölni hogy kifizették a terméket illetve hogy elpostáztam. Ez nagy segítség volt, de az új oldalon nem találom pedig kéne!

Tisztelt Ampermix!

Jelenleg nincs ilyen lehetőség, de a hamarosan elérhető lesz egy olyan funkció, amely megkönnyíti az eladások rendszerezését, nyilvántartását és egyéb adminisztrációját.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Ampermix
hozzászólás 2014-02-23 21:41
Létrehozva: #314

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2012-02-05 23:06
Azonosító: 1 627 397

A beta.vatera.hu oldalon nem találom azt a lehetőséget amely a régi Vaterán jó szolgálatot tett. Az eladott áruk mellett balra ki tudtam jelölni hogy kifizették a terméket illetve hogy elpostáztam. Ez nagy segítség volt, de az új oldalon nem találom pedig kéne!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-02-23 11:13
Létrehozva: #315

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(mmmyki @ 2014-02-20 01:17) *
Köszönöm, a "további opciók"-nál kerestem, illetve alatta.
A túl sok csillivilli banner (úgy általában az interneten) nálam azt eredményezi, hogy már nem látom őket, pedig most épp fontos lett volna. smile.gif

Nnna. Most megvizsgáltam a kérdést, illetve az átlistázást.
Nagyon jó abból a szempontból, hogy a termékleírással és a képekkel nem kell bajlódni, viszont nem viszi át teljesen azonos módon a szállítási és fizetési feltételeket. Tehát át kell utólag nézni egyesével őket, akkor is, ha csak egy szállítási sablont használ valaki, mert az utánvétet is beteszi, bár 0 Ft-tal. Ezt utólag tanácsos egyesével kiszedni, vagy a szállítási sablonnal módosítani, ezt mindenkinek magának kell kitapasztalnia. Szerintem ez önmagában nem is probléma, nekem csak az okozna gondot (mondjuk több száz aukciónál), hogy az áttöltés után honnan tudnám már a Bétán, hogy mi az az aukció, amit már módosítottam és mi az, amit még nem.

IDÉZET(mmmyki @ 2014-02-20 01:17) *
Azt tudjuk, hogy mikortól nem indulnak automatikusan újra az aukciók?

Nem, nem tudjuk, és reméljük, hogy minél később tudjuk meg, mert akkor annál később szűnik meg az Öreg. smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2014-02-22 22:17
Létrehozva: #316

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(zejopy @ 2014-02-22 20:35) *
Tök érdekes dologra figyeltem fel. smile.gif Az már egy ideje világos számomra, hogy a Bétán listázott áruk talán (?) minden keresési formában előjönnek itt, az Öregen is. Örültem is neki. Aztán ma rájöttem, hogy abba a bizonyos palacsintába belekerült egy nem odavaló büdös izé is.
Az imádott részletes kereső szépen megszűri az Öregen listázott dolgokat, míg a Bétáról változatlanul benyomja az összeset. Legalábbis így tapasztaltam. Pontosítva. Lusta voltam a háztartási nickemmel belépni a személyes menümbe, de kíváncsi voltam, hány licitált aukcióm van. Nosza, részletes kereső, davidmaci termékei, csak licitált aukciók. 525 cucc. smiley-shocked034.gif Mielőtt a kardomba dőltem volna, felfogtam az egymás alatt sorakozó narancssárga V betűkéket teljes valójukban. biggrin.gif Hiába, mindennek megvan a maga árnyoldala. smiley-char124.gif Most ugyan látszik a Bétán listázott árukészlet is, de a részletes kereső zsenialitása sajnos csorbát szenvedett. sad1.gif

Kipróbálom, felteszek oda valamit.

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-02-22 21:35
Létrehozva: #317

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Tök érdekes dologra figyeltem fel.smile.gif Az már egy ideje világos számomra, hogy a Bétán listázott áruk talán (?) minden keresési formában előjönnek itt, az Öregen is. Örültem is neki. Aztán ma rájöttem, hogy abba a bizonyos palacsintába belekerült egy nem odavaló büdös izé is.
Az imádott részletes kereső szépen megszűri az Öregen listázott dolgokat, míg a Bétáról változatlanul benyomja az összeset. Legalábbis így tapasztaltam. Pontosítva. Lusta voltam a háztartási nickemmel belépni a személyes menümbe, de kíváncsi voltam, hány licitált aukcióm van. Nosza, részletes kereső, davidmaci termékei, csak licitált aukciók. 525 cucc. smiley-shocked034.gif Mielőtt a kardomba dőltem volna, felfogtam az egymás alatt sorakozó narancssárga V betűkéket teljes valójukban.biggrin.gif Hiába, mindennek megvan a maga árnyoldala. smiley-char124.gif Most ugyan látszik a Bétán listázott árukészlet is, de a részletes kereső zsenialitása sajnos csorbát szenvedett.sad1.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-02-22 18:23
Létrehozva: #318

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(Ampermix @ 2014-02-22 16:56) *
Köszönöm a választ! Tehát a beta.vatera.hu felületen nem lehet válaszolni, küldjek választ a levelezőprogramban az Vatera.hu <ertesito@beta.vatera.hu> címre? Közben megkaptam a kérdést a "régi" Vaterán is

Erre az e-mail címre nem sok értelme lenne választ küldeni.
Kattintson a válasz gombra és az üzenete közvetlenül az érdeklődő címére megy.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Ampermix
hozzászólás 2014-02-22 17:56
Létrehozva: #319

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2012-02-05 23:06
Azonosító: 1 627 397

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-02-22 15:14) *
Tisztelt Ampermix!

Ugyanúgy, mint bármely más e-mailre. Kattintson a válasz gombra.

Köszönöm a választ! Tehát a beta.vatera.hu felületen nem lehet válaszolni, küldjek választ a levelezőprogramban az Vatera.hu <ertesito@beta.vatera.hu> címre? Közben megkaptam a kérdést a "régi" Vaterán is

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-02-22 16:14
Létrehozva: #320

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(Ampermix @ 2014-02-22 15:05) *
Triviális kérdés: hogy lehet kérdésekre válaszolni a beta.vatera.hu oldalon? Emailt kaptam hogy valaki kérdez, de belépve sehol nem találok olyat hogy levelezés vagy bármi. Lehet csak figyelmetlen vagyok?

Tisztelt Ampermix!

Ugyanúgy, mint bármely más e-mailre. Kattintson a válasz gombra.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post

512 Oldal V  « < 14 15 16 17 18 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-07-29 16:46