IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

544 Oldal V  « < 14 15 16 17 18 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vatera oldalak, Kérdések, általános észrevételek a Vaterával kapcsolatban
RCzsola
hozzászólás 2015-11-16 21:29
Létrehozva: #301

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-03-10 21:35
Azonosító: 1 046 946

Kedves Benz!

Az lenne a kérdésem, hogy valóban nem kerülhet vissza a város neve ahol a termék található? Tehát a kettő -a külföldi termékek kiszűrése és a város megjelölése- kizárja egymást?
Így valóban sokkal nehezebb dolga van az embernek, mert ha nem adják meg a személyes átvétel helyét, akkor -ahogy előttem már írták- végképp nem lehet tudni, hogy kell-e postaköltséggel kalkulálnom, de lehet, hogy nem is lenne postaköltség, mert abban a városban hirdetik ahol lakom, csak éppen nem tudok róla!
Arról nem beszélve, hogy a külföldről érkező termékek aránya nagyon alacsony, rákerestem egy olyan kategóriában ahol feltételezésem szerint magasnak kellett volna lennie (szórakoztató elektronika), és az eredmény kevesebb mint 3 %!
Tehát nem tudom, hogy valóban eleget kellet-e tenni ezen termékek kiszűrésére vonatkozó kérésnek azon többséggel szemben, akik a város nevét is látni szeretnék.

Üdv: RCzsola
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2015-11-16 14:10
Létrehozva: #302

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 15:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(VateraBenz @ 2015-11-16 10:20) *
Tisztelt svejku, drotosis!

A személyes átvételi pontok megadásának és kereshetőségének folyományaként ...

Kedves Benz!

Nagyon átfogó volt. Köszönjük! smile3.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2015-11-16 10:20
Létrehozva: #303

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 14:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(svejku @ 2015-11-15 01:25) *
Kedves Benz!

Ez az áru helye: Magyarország megjelölés a terméklapon, nekem sem nyerte el a tetszésem, nagyon lelassítja a böngészést, hogy a szállítási információkra is kattintani kell. Olyan aukcióval is találkoztam, ahol az átadási hely sem volt (még?) feltüntetve, tehát végképp nem lehetett tudni, hogy az ország melyik sarkában van.
Jó lenne, ha a pontos hely visszakerülne a főoldalra.
Másik kérdésem, ha több átadási hely van megjelölve, akkor a helységre ill. kerületre szűkített keresés több helyen is hozza az aukciót?

IDÉZET(drotosis @ 2015-11-15 10:18) *
Kedves Benz!

Az utóbbi napokon (?) Az áru helye: Magyarország jelenik meg a terméklapon, ami megnehezíti a kezelést. Ha pl. egy kétfilléres terméket szeretnék venni akkor adott esetben rá sem kattintok egy távoli helyen eladásra kínált darabra, mert a postaköltség többe kerül mint maga a termék.Ez a többe kerül a leves mint a hús esete! Tehát így romlott az átláthatóság! Nagyon jó volt úgy,hogy a helyiségnév ki volt írva!

Üdv.: drotosis

Tisztelt svejku, drotosis!

A személyes átvételi pontok megadásának és kereshetőségének folyományaként a "termék helye" jelentése és megadása változott.

Ez az alábbiakat eredményezte:
1. A termék-feltöltő oldalon a "Termék helye" résznél már csak országot kell (és lehet) megadni. Magyarország esetén sincs lehetőség megye és település (Bp => kerület) megadására.
2. A terméklapon az "Az áru helye" sorban csak az ország látható
3. A keresőbe - egyelőre még a bal oldali szűkítőbe, de a héten ez valószínűleg felkerül a találati lista felett elhelyezkedő szűkítő dobozba - bekerült egy újfajta szűkítési lehetőség: A termék külföldről érkezik: Mindegy / Nem / Igen - ezzel a szűréssel lehet a dropshipper termékeket kiszűrni, ez régi kívánság volt felhasználói oldalról.

További fontos tudnivalók:

- Azon termékeknél, ahol még termékfelöltéskor meg lehetett adni a termék helyénél megyét/települést, azoknál is jelenleg már csak az ország látszik.
- A termék átadásának helyét/helyeit az eladó a termékfeltöltő oldalon a "Szállítás és fizetés mód" résznél, személyes átvétel megjelölése esetén tudja megadni.

Amennyiben nincs megadva személyes átvétel egy termékkel kapcsolatban (azaz csak valamilyen szállítás lehetséges), úgy nincs jelentősége, hogy hol van pontosan a termék (illetve csak azt érdemes tudni, hogy Magyarországon van-e vagy külföldön, ami viszont látható). Ha pedig meg van adva személyes átvételi lehetőség, de átvételi pont nincs, akkor kérdezzen rá az átadás helyére a termékes levelezés keretén belül.
A változások előtt nagyon sok esetben a termék helye egyébként sem egyezett meg a személyes átvétel helyével, így félrevezető volt ez az információ.

Végül érdemes tudni, hogy ha egy terméknél megad az eladó 4 különböző személyes átvételi pontot, akkor a szűkítő kereső "Személyes átvétellel" opciójánál történő szűrés mindegyik átvételi pontra szűr. Azaz, ha egy terméknél meg van adva személyes átvételi pontként Budapest VII. kerület, Kecskemét és Sopron, akkor a termék kilistázásra kerül akkor is, ha Bp VII. kerületére, akkor is ha Kecskemétre és akkor is ha Sopronra szűrnek a listázóban.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
drotosis
hozzászólás 2015-11-15 09:18
Létrehozva: #304

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-14 13:43
Azonosító: 170 554

Kedves Benz!

Az utóbbi napokon (?) Az áru helye: Magyarország jelenik meg a terméklapon, ami megnehezíti a kezelést. Ha pl. egy kétfilléres terméket szeretnék venni akkor adott esetben rá sem kattintok egy távoli helyen eladásra kínált darabra, mert a postaköltség többe kerül mint maga a termék.Ez a többe kerül a leves mint a hús esete! Tehát így romlott az átláthatóság! Nagyon jó volt úgy,hogy a helyiségnév ki volt írva!

Üdv.: drotosis

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2015-11-15 00:25
Létrehozva: #305

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 21:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

Kedves Benz!

Ez az áru helye: Magyarország megjelölés a terméklapon, nekem sem nyerte el a tetszésem, nagyon lelassítja a böngészést, hogy a szállítási információkra is kattintani kell. Olyan aukcióval is találkoztam, ahol az átadási hely sem volt (még?) feltüntetve, tehát végképp nem lehetett tudni, hogy az ország melyik sarkában van.
Jó lenne, ha a pontos hely visszakerülne a főoldalra.
Másik kérdésem, ha több átadási hely van megjelölve, akkor a helységre ill. kerületre szűkített keresés több helyen is hozza az aukciót?

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2015-11-14 22:35
Létrehozva: #306

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(Csigusz7 @ 2015-11-14 15:10) *
Hello!

Érdekes ez az új képfeltöltés.
Linkről nem lehet képet feltölteni, csak ha letöltöm és behúzom ? De csak beilleszteni alinket sokkal gyorsabb volt.

Köszi!

Tisztelt Csigusz7!

Kattintson az egyik "kép hozzáadása" ikonra.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Csigusz7
hozzászólás 2015-11-14 14:10
Létrehozva: #307

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-06-02 12:01
Azonosító: 654 213

Hello!

Érdekes ez az új képfeltöltés.
Linkről nem lehet képet feltölteni, csak ha letöltöm és behúzom ? De csak beilleszteni alinket sokkal gyorsabb volt.

Köszi!

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2015-11-12 22:39
Létrehozva: #308

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Mert a Vaterán minden nap Karácsony van mosking.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2015-11-12 20:13
Létrehozva: #309

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2015-11-12 10:09) *
... Minden nap kapunk valami újat? rolleyes.gif

Ühüm, úgy látszik, igen.smile.gif
http://www.vatera.hu/ingyenes-feltoltes/

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
stil08
hozzászólás 2015-11-12 19:36
Létrehozva: #310

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2012-10-29 08:42
Azonosító: 1 868 334

Sokkal gyorsabb, jobb lett a képfeltöltés, gratulálok!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2015-11-12 10:09
Létrehozva: #311

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2015-11-11 22:46) *
Kedves zejopy!

Nem túl régi fejlesztés smile.gif
Köszönjük a visszajelzést.

És nicsak! icon_king.gif Képzelje - ezt még biztosan Ön sem látta, mert tegnap még nem volt - a képfeltöltés is megújult. Minden nap kapunk valami újat? rolleyes.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2015-11-11 22:46
Létrehozva: #312

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2015-11-11 13:56) *
Kedves Benz! smile.gif

Talán nem új a fejlesztés, de én most találkoztam azzal először, hogy értesítenek a "lejárt termékek újraindítása" menüpontban felejtett aukciókról.
Nagyon hasznos. good2.gif
Köszönjük thank_you.gif

Kedves zejopy!

Nem túl régi fejlesztés smile.gif
Köszönjük a visszajelzést.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2015-11-11 12:56
Létrehozva: #313

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kedves Benz! smile.gif

Talán nem új a fejlesztés, de én most találkoztam azzal először, hogy értesítenek a "lejárt termékek újraindítása" menüpontban felejtett aukciókról.
Nagyon hasznos. good2.gif
Köszönjük thank_you.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2015-11-07 20:37
Létrehozva: #314

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(tantamJatekorszaga @ 2015-11-07 14:45) *
Köszönöm, most már úgy néz ki működik. Sajnos minden átalakítás, újítás során jelentkezik valami hiba. Jelenleg pl. a termékfeltöltésnél valami 302-es hibakódot ír ki, a feltöltött fotók meg nem jelennek meg. Látom, hogy feltöltődnek a képek, csak nem jelennek meg a kis négyzetekben. Továbblépek, gondolván, hogy akkor majd utólag pótolom őket, csak haladjak valamerre, de a következő oldalon egyik gomb sem csinál semmit és azt sem értem miért van külön tovább gomb, meg külön egy arra, hogy feladás kiemelések nélkül, mert azt sem látni mit emelhetnék ki.
Tudom, hogy nem ide tartozó kérés, de olyan jó lenne egy felirat, hogy a rendszer fejlesztés alatt áll, kérjük ne idegeskedjen, ha fennakadásokat tapasztal a feltöltésben. És akkor nem terhelem én sem az oldalt, hanem megebédelek vagy bármi egyéb. De ez csak amolyan magamban morgolódás volt, tudom, hogy nem kivitelezhető, csak kikívánkozott :-(
Időközben rájöttem, hogy akkor csinálja ezt, ha az eladó termékeknél szeretnék hasonló terméket feltölteni, új terméknél nincs most gond.

Ez nem fejlesztési probléma, inkább a saját gépén lesz hiányos vagy elavult valamelyik bővítmény (pl. FlashPlayer).
Próbálja meg ezeket frissíteni vagy tesztelje a leírtakat egy másik számítógépről is.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
tantamJatekorsza...
hozzászólás 2015-11-07 13:45
Létrehozva: #315

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-09-24 13:28
Azonosító: 2 077 425

IDÉZET(VateraBenz @ 2015-11-06 10:12) *
Tisztelt tantamJatekorszaga!

Ennek a címnek is működnie kell, de akkor próbálja meg .hu végződéssel.

Köszönöm, most már úgy néz ki működik. Sajnos minden átalakítás, újítás során jelentkezik valami hiba. Jelenleg pl. a termékfeltöltésnél valami 302-es hibakódot ír ki, a feltöltött fotók meg nem jelennek meg. Látom, hogy feltöltődnek a képek, csak nem jelennek meg a kis négyzetekben. Továbblépek, gondolván, hogy akkor majd utólag pótolom őket, csak haladjak valamerre, de a következő oldalon egyik gomb sem csinál semmit és azt sem értem miért van külön tovább gomb, meg külön egy arra, hogy feladás kiemelések nélkül, mert azt sem látni mit emelhetnék ki.
Tudom, hogy nem ide tartozó kérés, de olyan jó lenne egy felirat, hogy a rendszer fejlesztés alatt áll, kérjük ne idegeskedjen, ha fennakadásokat tapasztal a feltöltésben. És akkor nem terhelem én sem az oldalt, hanem megebédelek vagy bármi egyéb. De ez csak amolyan magamban morgolódás volt, tudom, hogy nem kivitelezhető, csak kikívánkozott :-(

Időközben rájöttem, hogy akkor csinálja ezt, ha az eladó termékeknél szeretnék hasonló terméket feltölteni, új terméknél nincs most gond.

A hozzászólást -tantamJatekorszaga- szerkesztette a következő időpontban: 2015-11-07 13:45

+Quote Post
rolandgajdos
hozzászólás 2015-11-06 22:52
Létrehozva: #316

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-09-13 19:46
Innen: Onnan
Azonosító: 24 900

IDÉZET(VateraBenz @ 2015-11-06 22:27) *
Tisztelt rolandgajdos!

Hamarosan lesz néhány közkívánatra megvalósított, régen várt változtatás a keresőben smile.gif

Kedves Benz!
Ez jól hangzik. Valós, létező áruk között szeretek keresgélni. A kínából majd valamikor ideérő "gagyipiacos" cuccok kiszűrésének lehetősége örömteli lenne számomra. good.gif

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2015-11-06 21:27
Létrehozva: #317

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(rolandgajdos @ 2015-11-06 22:02) *
Üdv!
Remélem, nem OFF:
A keresőben van / lesz olyan opció, amivel ki lehet szűrni a belföldi - külföldi cikkeket?

Tisztelt rolandgajdos!

Hamarosan lesz néhány közkívánatra megvalósított, régen várt változtatás a keresőben smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
rolandgajdos
hozzászólás 2015-11-06 21:02
Létrehozva: #318

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-09-13 19:46
Innen: Onnan
Azonosító: 24 900

Üdv!
Remélem, nem OFF:
A keresőben van / lesz olyan opció, amivel ki lehet szűrni a belföldi - külföldi cikkeket?

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2015-11-06 09:12
Létrehozva: #319

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(tantamJatekorszaga @ 2015-11-06 09:47) *
Tisztelt Vatera! Az imént ezt az üzenetet kaptam a biztonsag@vatera.com címről: The email address you entered couldn't be found. Please check the recipient's email address and try to resend the message. If the problem continues, please contact your helpdesk.

Valami más lett helyette?

Köszönöm

Tisztelt tantamJatekorszaga!

Ennek a címnek is működnie kell, de akkor próbálja meg .hu végződéssel.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
tantamJatekorsza...
hozzászólás 2015-11-06 08:47
Létrehozva: #320

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-09-24 13:28
Azonosító: 2 077 425

Tisztelt Vatera! Az imént ezt az üzenetet kaptam a biztonsag@vatera.com címről: The email address you entered couldn't be found. Please check the recipient's email address and try to resend the message. If the problem continues, please contact your helpdesk.

Valami más lett helyette?

Köszönöm

+Quote Post

544 Oldal V  « < 14 15 16 17 18 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2016-12-05 19:33