IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

516 Oldal V  « < 150 151 152 153 154 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vatera oldalak, Kérdések, általános észrevételek a Vaterával kapcsolatban
VateraBenz
hozzászólás 2011-03-27 11:19
Létrehozva: #3021

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(viking58 @ 2011-03-27 11:00) *
Mi lehet az oka, hogy február 24.-óta semmilyen e-mailt nem kapok( vatera;hír;Partner)? Az internetszolgáltatómmal már ötször egyeztettem.Outlookot használok.Megköszönném a segítséget!Tisztelettel.

Tisztelt viking58!

A következő lehetőségeket javasoljuk:
- érdeklődjön email szolgáltatójánál a probléma esetleges okáról
- javasoljuk, hogy próbálja meg átállítani a személyes menüjében az emailcímet egy másik címre, és nézze meg, hogy az új címre megérkeznek-e a levelek
- ellenőrizze, hogy nem blokkolta-e a Vaterától érkező leveleket.

Jellemzően a citromail, freemail levelezőknél a belső webes spam-szűrőnél engedélyezni kell az ertesito@vatera.com címről érkező leveleket, így elméletileg nem fordulhat elő, hogy a levelet elutasítja a szolgáltató. Ez esetlegesen más levelezőknél is működhet.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu
Go to the top of the page

+Quote Post
viking58
hozzászólás 2011-03-27 11:00
Létrehozva: #3022

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-11-01 12:08
Azonosító: 817 596

Mi lehet az oka, hogy február 24.-óta semmilyen e-mailt nem kapok( vatera;hír;Partner)? Az internetszolgáltatómmal már ötször egyeztettem.Outlookot használok.Megköszönném a segítséget!Tisztelettel.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-03-27 10:13
Létrehozva: #3023

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-03-27 10:08) *
Megviseli? smile.gif
Most állítottam át, így jónak tűnik.

Tavaly sokkal zűrösebb volt, akkor viselte meg, és most csodálkozva tapasztaltam, hogy zökkenőmentesen zajlott. smile.gif Szép reggelt. smile.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-03-27 10:08
Létrehozva: #3024

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2011-03-27 09:51) *
Tök jó, most nem viseli meg a fórum óráját az átállítás. smile.gif Pedig már előre gondoltam, hogy jaj... de nem.

Megviseli? smile.gif
Most állítottam át, így jónak tűnik.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-03-27 09:51
Létrehozva: #3025

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Tök jó, most nem viseli meg a fórum óráját az átállítás. smile.gif Pedig már előre gondoltam, hogy jaj... de nem.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-03-08 23:31
Létrehozva: #3026

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(nemesis69 @ 2011-03-08 22:27) *
Azt hiszem igazad van. Teljes jogú leszek! Bár egylöre nem tervezek eladást. Köszönöm még egyszer a segítséged, nagyon kedves töled! smile.gif

Igazán nincs mit. smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
nemesis69
hozzászólás 2011-03-08 23:27
Létrehozva: #3027

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-03-08 21:27
Azonosító: 1 430 277

IDÉZET(zejopy @ 2011-03-08 21:07) *
Szerintem legyél teljes jogú, akkor nem korlátoznak. Ez e legegyszerűbb módja.
Sajnos nagyon sok esetben komoly problémát okoztak szórakozásból regisztrált kezdő vaterázók. Ne kis dolgokra gondolj. Nagyon időszerű volt ennek a bevezetése, csak most szokatlan. Talán írj valamelyik eladódnak levelet, hogy értékeljen.
Azt sem tudjuk, hány értékelésig van ez a dolog.

Azt hiszem igazad van. Teljes jogú leszek! Bár egylöre nem tervezek eladást. Köszönöm még egyszer a segítséged, nagyon kedves töled! smile.gif

A hozzászólást -nemesis69- szerkesztette a következő időpontban: 2011-03-08 23:27

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-03-08 22:07
Létrehozva: #3028

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(nemesis69 @ 2011-03-08 21:02) *
Kedves zejopy, köszönöm a gyors reakciót! smile.gif

Hát ez baromi jó! Miért nem küld a vatera egy köremailt erröl?
Három eladótól még nem kaptam értékelést (megjegyzem az egyiktöl egy hete nyertel el a terméket, de még rám se bagózott. Ilyen eladói hozzáállással, talán hetekig nem fogok tudni egy tranzakciót befejezni és megint tiltólistára kerülök, mert a tisztelt eladó tököl). Ráadásul mivel külföldön élek a küldemény is tovább van úton ergo: értekelni megint csak késöbb tudok. A háromból egy eladótól meg gyüjtöm a termékeket. Kártyanaptárakról van szó és már elnyertem párat, de van még vagy öt érvényes licitem töle függöben ami csak 5 nap múlva jár le. Persze már ne is nagyon izguljak miattuk, mert le vagyok bénítva úgyis simán rámlicitálnak. Most legszivesebben magam vonnám vissza öket!!! A mai napon nagon berágtam a vaterára!!! mad.gif mad.gif mad.gif Ezt a korlátozást csak azokra terjeszteném ki, akik már bizonyíthatóan "elkövettek" valamit.
Meddig lesz ez a korlátozás érvényben? Amig 10, 20 100 pozitív értekelésem van? Hol olvashatok erröl?

Szerintem legyél teljes jogú, akkor nem korlátoznak. Ez e legegyszerűbb módja.
Sajnos nagyon sok esetben komoly problémát okoztak szórakozásból regisztrált kezdő vaterázók. Ne kis dolgokra gondolj. Nagyon időszerű volt ennek a bevezetése, csak most szokatlan. Talán írj valamelyik eladódnak levelet, hogy értékeljen.
Azt sem tudjuk, hány értékelésig van ez a dolog.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2011-03-08 22:07

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
nemesis69
hozzászólás 2011-03-08 22:05
Létrehozva: #3029

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-03-08 20:57) *
Tisztelt nemesis69!

Vatera ÁFF 3/16. A Vatera, biztonsági okok miatt korlátozhatja a Felhasználó vásárlási (aukciós) jogosultságait (vásárlási limit). A vásárlási limit nem vonatkozik a teljes jogú státusszal bíró Felhasználókra. Vásárlási limit fennállásáról és alkalmazásáról a Felhasználó megfelelő tájékoztatást kap akkor, ha adott tranzakcióját vásárlási limit miatt nem teljesítheti. Egyben a Vatera a vásárlási limit feloldásának módjáról is tájékoztatja a Felhasználót.

Tisztelt vatera csapat!

Sajnos semmilyen értesítést - email, üzenet . . . stb nem kaptam. Hol olvashatok erröl bövebben?

+Quote Post
nemesis69
hozzászólás 2011-03-08 22:02
Létrehozva: #3030

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2011-03-08 20:47) *
Ez a ma bevezetett rendszer. Tehát kezdő vaterás ezek szerint maximum 3 dolgot vásárolhat, és amíg azok nem zárultak le azzal, hogy leadta az értékelést, nem vehet mást.
A dolog nem ellened irányul, hanem az eladók védelmében (köszi Vati).
Megmondanád, hogy mennyi olyan vásárlásod van, ami függőben van? Nagyon megköszönném. smile.gif
Gondolom itt az élő licit is számít és a már megvett, de még értékeléssel nem zárult vásárlások.

Kedves zejopy, köszönöm a gyors reakciót! smile.gif

Hát ez baromi jó! Miért nem küld a vatera egy köremailt erröl?
Három eladótól még nem kaptam értékelést (megjegyzem az egyiktöl egy hete nyertel el a terméket, de még rám se bagózott. Ilyen eladói hozzáállással, talán hetekig nem fogok tudni egy tranzakciót befejezni és megint tiltólistára kerülök, mert a tisztelt eladó tököl). Ráadásul mivel külföldön élek a küldemény is tovább van úton ergo: értekelni megint csak késöbb tudok. A háromból egy eladótól meg gyüjtöm a termékeket. Kártyanaptárakról van szó és már elnyertem párat, de van még vagy öt érvényes licitem töle függöben ami csak 5 nap múlva jár le. Persze már ne is nagyon izguljak miattuk, mert le vagyok bénítva úgyis simán rámlicitálnak. Most legszivesebben magam vonnám vissza öket!!! A mai napon nagon berágtam a vaterára!!! mad.gif mad.gif mad.gif Ezt a korlátozást csak azokra terjeszteném ki, akik már bizonyíthatóan "elkövettek" valamit.
Meddig lesz ez a korlátozás érvényben? Amig 10, 20 100 pozitív értekelésem van? Hol olvashatok erröl?

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-03-08 21:57
Létrehozva: #3031

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(nemesis69 @ 2011-03-08 20:41) *
Üdv,

még új vagyok és egyelöre csak vásárolni szeretnék. Már sikerült pár aukciót megnyernem, de ma rettentöen pofára estem, mert a licitemet a rendszer nem akarta elfogadni ...

Tisztelt nemesis69!

Vatera ÁFF 3/16. A Vatera, biztonsági okok miatt korlátozhatja a Felhasználó vásárlási (aukciós) jogosultságait (vásárlási limit). A vásárlási limit nem vonatkozik a teljes jogú státusszal bíró Felhasználókra. Vásárlási limit fennállásáról és alkalmazásáról a Felhasználó megfelelő tájékoztatást kap akkor, ha adott tranzakcióját vásárlási limit miatt nem teljesítheti. Egyben a Vatera a vásárlási limit feloldásának módjáról is tájékoztatja a Felhasználót.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-03-08 21:47
Létrehozva: #3032

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(nemesis69 @ 2011-03-08 20:41) *
Üdv,

még új vagyok és egyelöre csak vásárolni szeretnék. Már sikerült pár aukciót megnyernem, de ma rettentöen pofára estem, mert a licitemet a rendszer nem akarta elfogadni és a következö üzenetet kaptam:

Kérjük, várja meg, míg befejeződnek azok az aukciók, ahol érvényes licitet adott le, esetleg adjon le a megnyert tranzakcióinál értékelést vagy kövesse a következő oldalon található információkat, hogy Teljes jogú felhasználó legyen, és korlátozások nélkül használhassa az oldalt.
Teljes jogú felhasználó szeretnék lenni
Amennyiben a biztonsági korlátozás ellenére se szeretne lemaradni az aukcióról, vegye igénybe aukciófigyelőnket: Aukciófigyelő

Van két három tranzakcióm függöben, ezért még nem adtam le rájuk értékelést és ezért tiltották le a licitemet? A letiltás nem függ az eladótól, mert más eladó termékére is próbáltam licitálni, de sikertelenül. Nem tudom mit csináljak, hogy újból müködjön a dolog, kérlek segítsetek!

Ez a ma bevezetett rendszer. Tehát kezdő vaterás ezek szerint maximum 3 dolgot vásárolhat, és amíg azok nem zárultak le azzal, hogy leadta az értékelést, nem vehet mást.
A dolog nem ellened irányul, hanem az eladók védelmében (köszi Vati).
Megmondanád, hogy mennyi olyan vásárlásod van, ami függőben van? Nagyon megköszönném. smile.gif
Gondolom itt az élő licit is számít és a már megvett, de még értékeléssel nem zárult vásárlások.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
nemesis69
hozzászólás 2011-03-08 21:41
Létrehozva: #3033

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Üdv,

még új vagyok és egyelöre csak vásárolni szeretnék. Már sikerült pár aukciót megnyernem, de ma rettentöen pofára estem, mert a licitemet a rendszer nem akarta elfogadni és a következö üzenetet kaptam:

Kérjük, várja meg, míg befejeződnek azok az aukciók, ahol érvényes licitet adott le, esetleg adjon le a megnyert tranzakcióinál értékelést vagy kövesse a következő oldalon található információkat, hogy Teljes jogú felhasználó legyen, és korlátozások nélkül használhassa az oldalt.
Teljes jogú felhasználó szeretnék lenni
Amennyiben a biztonsági korlátozás ellenére se szeretne lemaradni az aukcióról, vegye igénybe aukciófigyelőnket: Aukciófigyelő

Van két három tranzakcióm függöben, ezért még nem adtam le rájuk értékelést és ezért tiltották le a licitemet? A letiltás nem függ az eladótól, mert más eladó termékére is próbáltam licitálni, de sikertelenül. Nem tudom mit csináljak, hogy újból müködjön a dolog, kérlek segítsetek!

A hozzászólást -nemesis69- szerkesztette a következő időpontban: 2011-03-08 21:43

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-03-07 13:42
Létrehozva: #3034

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(swacsa @ 2011-03-07 12:38) *
Ha személyesen akarsz a Vaterásokkal beszélni az ügyfélszolgálaton, akkor állítólag időpontot kell kérni. Ezt hol lehet kérni?

Tisztelt swacsa!

Nincs személyes vagy telefonos ügyfélszolgálat.
Amennyiben a „Segítség” menüpontban nem talál kérdésére választ, akkor használja a "Kapcsolatfelvétel" menüpontot, amely minden Vatera oldal alján megtalálható. Ennek segítségével lehet felvenni a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal. A kapcsolatfelvételhez válassza ki a problémájához legközelebb álló fő- és altémát, írja meg üzenetét, majd küldje el részünkre!

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
swacsa
hozzászólás 2011-03-07 13:38
Létrehozva: #3035

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-05-04 18:53
Azonosító: 639 936

Ha személyesen akarsz a Vaterásokkal beszélni az ügyfélszolgálaton, akkor állítólag időpontot kell kérni. Ezt hol lehet kérni?

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-03-07 13:16
Létrehozva: #3036

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Tisztelt Fórumozók!

2011. március 08. 23:00-tól 2011. március 9. 03:00-ig tervezett szerver karbantartás lesz.
A karbantartás ideje alatt a Vatera, és a Teszvesz oldalai nem lesznek elérhetőek.
Természetesen minden futó aukciót meghosszabbítunk a karbantartás idejével.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-03-06 22:09
Létrehozva: #3037

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2011-03-06 19:04) *
Kedves Benz! smile.gif

Már tegnap is feltűnt, de szét voltam esve, ezért nem említettem, mert képtelen voltam mindenfajta összeszedettségre.
Szóval eddig úgy volt, hogy amikor megváltoztattam a legutolsó alkategóriát, kiürült az összes jellemzős kocka. Tegnap pedig észrevettem, hogy nem. És ez nagyon jó,mert ha egy sorozatot szétszedek, akkor egy csomó minden egyforma marad, csak éppen nem kis kancsó, hanem cukortartó lesz a cucc.
Szóval én mindenképpen köszönöm, nagyon sokat segítettek. smile.gif
(Nem tudom, ez a megfogalmazás mennyivel összeszedettebb, mint a tegnapi lett volna. mosking.gif Talán a lényeget mégis le lehet szűrni belőle. smile.gif )

Kedves zejopy!

Érthető volt, köszönjük. smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-03-06 20:04
Létrehozva: #3038

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kedves Benz! smile.gif

Már tegnap is feltűnt, de szét voltam esve, ezért nem említettem, mert képtelen voltam mindenfajta összeszedettségre.
Szóval eddig úgy volt, hogy amikor megváltoztattam a legutolsó alkategóriát, kiürült az összes jellemzős kocka. Tegnap pedig észrevettem, hogy nem. És ez nagyon jó,mert ha egy sorozatot szétszedek, akkor egy csomó minden egyforma marad, csak éppen nem kis kancsó, hanem cukortartó lesz a cucc.
Szóval én mindenképpen köszönöm, nagyon sokat segítettek. smile.gif
(Nem tudom, ez a megfogalmazás mennyivel összeszedettebb, mint a tegnapi lett volna. mosking.gif Talán a lényeget mégis le lehet szűrni belőle. smile.gif )

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-03-02 18:16
Létrehozva: #3039

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(david03 @ 2011-03-02 17:05) *
Üdv mindenkinek!

Azt szeretném megkérdezni, hogy hogyan tudok szöveghez hozzárendelni linket a termékleírásban? Konkrétan azt szeretném beszúrni, hogy "nézze meg egyéb termékeimet is" - csak még nem jöttem rá hogy hogyan is kellene.

Köszönöm a segítséget!

Tisztelt david03!

<a href="http://www.vatera.hu/listings/index.php?td=on&us=david03&ob=4"> Kattints ide,</a> és nézd meg a többi termékemet is!

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
david03
hozzászólás 2011-03-02 18:05
Létrehozva: #3040

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-08-31 12:57
Azonosító: 22 754

Üdv mindenkinek!

Azt szeretném megkérdezni, hogy hogyan tudok szöveghez hozzárendelni linket a termékleírásban? Konkrétan azt szeretném beszúrni, hogy "nézze meg egyéb termékeimet is" - csak még nem jöttem rá hogy hogyan is kellene.

Köszönöm a segítséget!

+Quote Post

516 Oldal V  « < 150 151 152 153 154 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-10-01 14:14