IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

546 Oldal V  « < 150 151 152 153 154 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vatera oldalak, Kérdések, általános észrevételek a Vaterával kapcsolatban
zejopy
hozzászólás 2012-02-20 14:01
Létrehozva: #3021

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(svejku @ 2012-02-20 12:59) *
Lehet, hogy én értem félre, de szerintem a "Be nem érkezett értékelések listáról" beszélünk, nem?

Igen, én arról.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-02-20 13:59
Létrehozva: #3022

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-02-20 12:33) *
Ha a másik fél inaktív, az önt még nem akadályozza az értékelés elkészítésében.
Ebből az következik, hogy ha zavarja a hosszú lista, akkor legyen kedves megírni az elmaradt értékeléseket.

Lehet, hogy én értem félre, de szerintem a "Be nem érkezett értékelések listáról" beszélünk, nem?

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-20 13:33
Létrehozva: #3023

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(kekesia @ 2012-02-20 12:27) *
...... Jobbító szándékkal mondjuk amiket mondunk, hogy élhetőbbé, felhasználóbarátabbá tegyük ezt a piacot.

Ez az opció pontosan a mi kérésünkre lett megalkotva, hogy nekünk jobb és élhetőbb legyen. És minden nap történnek változások, amitől ezek a szempontok megvalósulnak. Ez ezzel jár. Én örülök, hogy van.smile.gif
Na és én is megtettem a magamét azért, hogy az értékeléseket megkapjam. Az utóbbi időben egyre kevesebb az elmaradásom.
Jó, ha nem minden problémát kívülről akarunk megoldaatni, hanem mi is teszünk érte. Hangsúlyozom, ezzel nem azt akarom mondani, hogy te nem teszed meg a magadét, csupán annyit, hogy minimum kettőn áll a vásár. A feltételekhez pedig lehet alkalmazkodni, főleg akkor, ha kimondottan a mi érdekünket szolgálják.
Ez egyéni vélemény.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-02-20 13:33
Létrehozva: #3024

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(kekesia @ 2012-02-20 12:27) *
Végül is teljesen igaz, miért kellene törlni. Így csak egy oldalt kell görgessek míg eltűnnek a szemem elől. Ha én nem értékelem minden belépéskor az arcomba tolják hogy elmaradásom van, holott esetleg még ki sem fizették a terméket. De aki már rég eltűnt a rendszerből? INAKTÍV? Vagy azóta más néven licitál?
De hát igaz, miért kellene bármit is törölni vagy kidobni ami teljesen haszontalan?
Á, én ezt nem értem. Jobbító szándékkal mondjuk amiket mondunk, hogy élhetőbbé, felhasználóbarátabbá tegyük ezt a piacot.

Ha a másik fél inaktív, az önt még nem akadályozza az értékelés elkészítésében.
Ebből az következik, hogy ha zavarja a hosszú lista, akkor legyen kedves megírni az elmaradt értékeléseket.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
kekesia
hozzászólás 2012-02-20 13:27
Létrehozva: #3025

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-01-05 17:15
Azonosító: 390 394

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-02-20 11:58) *
Miért kellene törölni?

Végül is teljesen igaz, miért kellene törlni. Így csak egy oldalt kell görgessek míg eltűnnek a szemem elől. Ha én nem értékelem minden belépéskor az arcomba tolják hogy elmaradásom van, holott esetleg még ki sem fizették a terméket. De aki már rég eltűnt a rendszerből? INAKTÍV? Vagy azóta más néven licitál?
De hát igaz, miért kellene bármit is törölni vagy kidobni ami teljesen haszontalan?
Á, én ezt nem értem. Jobbító szándékkal mondjuk amiket mondunk, hogy élhetőbbé, felhasználóbarátabbá tegyük ezt a piacot.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-20 13:08
Létrehozva: #3026

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-02-20 12:05) *
Nem baj, de a választ is tudja szerintem smile.gif

Igen. smile.gif Egyszer beszéltünk is róla. Emlékszem. Persze jót mondott akkor is.
Csak a miértre tört fel belőlem a mondanivaló, de én már elfogatdtam, hogy úgy marad.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-02-20 13:05
Létrehozva: #3027

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-20 12:04) *
Hááát, ne haragudjon, szerintem is jobb lenne, ha a végleg inaktivált partnerek eltűnnének a listából, hogy tudjuk, ez az értékelés már semmiképpen sem jön be. De én annyira örülök annak a fejlesztésnek, hogy nem akarok telhetetlennek látszani.smile.gif
Viszont azokat a leveleket lehetne törölni a levelezőből, azokat a feladóvevényeket ki lehetne dobni. Tunánk, hogy akik abban a listában vannak, ők azok, akiktől még számíthatunk valamire.
Nem baj, hogy mondtam? smile.gif

Nem baj, de a választ is tudja szerintem smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-20 13:04
Létrehozva: #3028

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-02-20 11:58) *
Miért kellene törölni?

Hááát, ne haragudjon, szerintem is jobb lenne, ha a végleg inaktivált partnerek eltűnnének a listából, hogy tudjuk, ez az értékelés már semmiképpen sem jön be. De én annyira örülök annak a fejlesztésnek, hogy nem akarok telhetetlennek látszani.smile.gif
Viszont azokat a leveleket lehetne törölni a levelezőből, azokat a feladóvevényeket ki lehetne dobni. Tunánk, hogy akik abban a listában vannak, ők azok, akiktől még számíthatunk valamire.
Nem baj, hogy mondtam? smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-02-20 12:58
Létrehozva: #3029

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(kekesia @ 2012-02-20 11:36) *
Értem én, smile.gif csak azt nem, ha valaki utóljára 2009-ben lépett be és azóta is inaktív. Az hogy a csudába értékelne már valaha is? Ezeket miért nem lehet törölni az értékelésre váróból, mondjuk 1-2 év után?

Miért kellene törölni?

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
kekesia
hozzászólás 2012-02-20 12:36
Létrehozva: #3030

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraMod @ 2012-02-20 08:32) *
Tisztelt kekesia,

a felek időkorlátozás nélkül bármikor elkészíthetik az értékelést.
Amíg ez nem történik meg, addig a terméklap megtalálható a személyes menü, értékelések menüpontjában.
Törlést vagy változtatást nem kívánunk bevezetni.

Értem én, smile.gif csak azt nem, ha valaki utóljára 2009-ben lépett be és azóta is inaktív. Az hogy a csudába értékelne már valaha is? Ezeket miért nem lehet törölni az értékelésre váróból, mondjuk 1-2 év után?

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-20 11:14
Létrehozva: #3031

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Jutka46 @ 2012-02-20 10:06) *
Akadt egy kis problémám: A licitált terméket elővéve vettem észre, hogy az aukcióban szereplő lámpabúrák nem egyformák. Ezt írtam az aktuális nyertesnek:
Kérdező: rsaara(24) Téma: Sajnos....
Tisztelt rsaara! A licitált búrákat elővettem, és most látom, hogy a három közül 2 egyforma, egy pedig kicsit nagyobb(nem feltűnően). Ha így nem felel meg, akkor licittörlést kéne kérnie
Megdöbbenve látom, hogy kérdezőként a nyertes neve, és nem az enyém szerepel. Ez esetben is megkapja a nyertes a levelet? Mert nem válaszolt, bár azóta belépett a Vaterára.
Nem szeretnék egy ÚJABB negatívot amiatt kapni, mert nem volt jó a termékleírás. Ha viszont törlöm az aukciót, akkor végképp elveszítem a vásárlót....
Mi a csudát kéne tennem?

Kedves Jutka!

smile.gif Szép reggelt. Én ebben az esetben törölném az aukciót, veszteség ide, vagy oda. Aztán újraindítanám, a már valós leírással. Persze ez csak egy vélemény, de ebben az esetben biztos, hogy nem lesz negatív. Ha pedig megfelel így is az áru, akkor licitet tesz az új aukción is és talán azt is megérti, miért történtek így a dolgok. Esetleg (nem tudom, ha 1 Ft-os aukcióról van szó, akkor nem) amint licitál, lezárnám az aukciót, így időveszteség sem érné.
Persze ha addig válaszol és jó neki így is, akkor mindez tárgytalan.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Jutka46
hozzászólás 2012-02-20 11:06
Létrehozva: #3032

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-05-10 16:21
Azonosító: 9 457

Akadt egy kis problémám: A licitált terméket elővéve vettem észre, hogy az aukcióban szereplő lámpabúrák nem egyformák. Ezt írtam az aktuális nyertesnek:
Kérdező: rsaara(24) Téma: Sajnos....
Tisztelt rsaara! A licitált búrákat elővettem, és most látom, hogy a három közül 2 egyforma, egy pedig kicsit nagyobb(nem feltűnően). Ha így nem felel meg, akkor licittörlést kéne kérnie
Megdöbbenve látom, hogy kérdezőként a nyertes neve, és nem az enyém szerepel. Ez esetben is megkapja a nyertes a levelet? Mert nem válaszolt, bár azóta belépett a Vaterára.
Nem szeretnék egy ÚJABB negatívot amiatt kapni, mert nem volt jó a termékleírás. Ha viszont törlöm az aukciót, akkor végképp elveszítem a vásárlót....
Mi a csudát kéne tennem?

+Quote Post
VateraMod
hozzászólás 2012-02-20 09:50
Létrehozva: #3033

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2011-10-16 14:40
Azonosító: 1 549 261

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-20 08:42) *
Kedves VéeM! smile.gif

Ezek szerint mától életbe lép, amit Benz tegnap mondott? Azaz nem kell elkapkodott értékeléseket írnunk azért, hogy a személyes menübe be tudjunk lépni? Köszönjük, ez nagyon jó.smile.gif
Hogyan tudjuk ezentúl Önök felé jelezni, hogy vonhatják a jutalékot, mert megkaptuk a pénzt?

Tisztelt zejopy,

az értékelési rendszerben nincs változás, a személyes menü korlátozás természetesen továbbra is érvényes.
Mindez nincs ellentmondásban az előző hozzászólásunkban leírtakkal.

--------------------

Üdvözlettel:
a Vatera(futár) csapata
www.vaterafutar.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-20 09:42
Létrehozva: #3034

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraMod @ 2012-02-20 08:32) *
Tisztelt kekesia,

Amíg ez nem történik meg, addig a terméklap megtalálható a személyes menü, értékelések menüpontjában.

Kedves VéeM! smile.gif

Ezek szerint mától életbe lép, amit Benz tegnap mondott? Azaz nem kell elkapkodott értékeléseket írnunk azért, hogy a személyes menübe be tudjunk lépni? Köszönjük, ez nagyon jó.smile.gif
Hogyan tudjuk ezentúl Önök felé jelezni, hogy vonhatják a jutalékot, mert megkaptuk a pénzt?

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraMod
hozzászólás 2012-02-20 09:32
Létrehozva: #3035

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2011-10-16 14:40
Azonosító: 1 549 261

IDÉZET(kekesia @ 2012-02-20 06:31) *
Üdv

a kérdésem annyi lenne, hogy a NEM ÉRTÉKELT tranzakcióknál mi lesz a hanyag ügyfelek által nem értékelt eladásokkal? vagy esetleg ezeket nem lehetne-e törölni, töröltetni, van aki 3-4 éve nem értékelt- nyilván már nem is fog. Sőt inaktívak. Ezekre lesz valami megoldás?

köszi a választ!

Tisztelt kekesia,

--------------------

Üdvözlettel:
a Vatera(futár) csapata
www.vaterafutar.hu

+Quote Post
kekesia
hozzászólás 2012-02-20 07:31
Létrehozva: #3036

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Üdv

a kérdésem annyi lenne, hogy a NEM ÉRTÉKELT tranzakcióknál mi lesz a hanyag ügyfelek által nem értékelt eladásokkal? vagy esetleg ezeket nem lehetne-e törölni, töröltetni, van aki 3-4 éve nem értékelt- nyilván már nem is fog. Sőt inaktívak. Ezekre lesz valami megoldás?

köszi a választ!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-19 22:57
Létrehozva: #3037

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-02-19 21:49) *
Kedves zejopy!

Méltányolható a javaslat, de egyelőre nem tervezünk módosítást.
Viszont szándékunkban áll leválasztani az értékelési rendszert a számlázásról. Akkor majd megszűnhet minden ezzel kapcsolatos kellemetlenség, korlátozás.
Nem, még nincs határidő, de előbb-utóbb nekilátunk smile.gif

A fejlesztési javaslatokat a jövőben inkább a Kapcsolatfelvételen át célszerű beküldeni.

Kedves Benz!

Nagyon köszönöm a választ, igazán kedves, hogy még a ki nem mondott kérdésre is válaszolt. thank_you.gif

Nagy a valószínűsége, hogy a fejlesztési javaslatokat, ha lesz még ezentúl ötletem, itt fogom a Vatera oldalakban megírni, már csak azért is, mert általában számítok az Ön véleményezésére, ami még akkor is jó és emberi, ha ellentétes az én elképzelésemmel.smile.gif Mindezt persze csak akkor teszem, ha nem sértek vele szabályt.
Csodálkozom a döntésen, mert ha jól tudom, eléggé sok értékelhető javaslat érkezett a fórumon keresztül.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-02-19 22:49
Létrehozva: #3038

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-19 20:32) *
Kedves Benz! smile.gif

Nagyon kerestem a fejlesztési javaslatokat, de kicsit sem találtam, így itt nyilvánulok meg.
Az ember ott gondolkodik, ahol szorít a cipője. Engem az értékelések elmaradása miatt szorít.
Elgondolkodtam Ha jól emlékszem, (Önök vissza tudják nézni), akkor ez a 40000 Ft mindig ennyi volt. Pontosabban már 4 éve is, amikor regisztráltam. Aztán be lett vezetve a PEP, először 80 000 Ft, majd 120 000 Ft átlagforgalom elvárásával. Kicsit emelkedett a csekkes befizetés, a kiemelések, stb.smile.gif A Forint pedig romlott. Úgy gondolom, reális lenne ennek a 40 000 Ft.nak a megemelése, mondjuk 60 000 Ft-ra. (A PEP is ilyen arányban nőtt.smile.gif)
Mit gondol? Méltányolható ez a javaslat?
És hová tűnt a fejlesztési topik?

Kedves zejopy!

Méltányolható a javaslat, de egyelőre nem tervezünk módosítást.
Viszont szándékunkban áll leválasztani az értékelési rendszert a számlázásról. Akkor majd megszűnhet minden ezzel kapcsolatos kellemetlenség, korlátozás.
Nem, még nincs határidő, de előbb-utóbb nekilátunk smile.gif

A fejlesztési javaslatokat a jövőben inkább a Kapcsolatfelvételen át célszerű beküldeni.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-19 21:32
Létrehozva: #3039

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kedves Benz! smile.gif

Nagyon kerestem a fejlesztési javaslatokat, de kicsit sem találtam, így itt nyilvánulok meg.
Az ember ott gondolkodik, ahol szorít a cipője. Engem az értékelések elmaradása miatt szorít.
Elgondolkodtam Ha jól emlékszem, (Önök vissza tudják nézni), akkor ez a 40000 Ft mindig ennyi volt. Pontosabban már 4 éve is, amikor regisztráltam. Aztán be lett vezetve a PEP, először 80 000 Ft, majd 120 000 Ft átlagforgalom elvárásával. Kicsit emelkedett a csekkes befizetés, a kiemelések, stb.smile.gif A Forint pedig romlott. Úgy gondolom, reális lenne ennek a 40 000 Ft.nak a megemelése, mondjuk 60 000 Ft-ra. (A PEP is ilyen arányban nőtt.smile.gif)
Mit gondol? Méltányolható ez a javaslat?
És hová tűnt a fejlesztési topik?

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
sword8
hozzászólás 2012-02-19 18:19
Létrehozva: #3040

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2008-04-03 21:49
Azonosító: 130 433

IDÉZET(svejku @ 2012-02-19 15:44) *
Nem tudod törölni, azok majd maguktól törlődnek, ha a terméklapot archiválják.

Értem, akkor nem töröm magam emiatt tovább :-) Köszi szépen :-)

+Quote Post

546 Oldal V  « < 150 151 152 153 154 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017-04-28 02:28