IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

522 Oldal V  « < 150 151 152 153 154 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vatera oldalak, Kérdések, általános észrevételek a Vaterával kapcsolatban
zejopy
hozzászólás 2011-07-02 22:24
Létrehozva: #3021

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

Kedves Benz!

1. Mintha megváltozott volna a terméklapok kinézete. Nem a termékleírásos rész, hanem ami fölötte van. Vagy én babráltam el valamit? Ha igen, akkor hogyan?
2. Tegnap is, meg ma is, a fórumról kikattintottam, nézelődtem a piacon, aztán vissza akartam jönni, de azt a kiírást kaptam, hogy a Mozilla sosem fogja ezt a kérést teljesíteni. Ilyenkor az összes nyitott ablakot be kell csuknom, és újra belépnem. Ez normális? Mivel idézem elő?

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-06-26 12:26
Létrehozva: #3022

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kedves Benz!

Nem tudom mikor valósult meg, de ha nem csal az emlékezetem, én kértem, hogy a "be nem érkezett értékelések"-nél is lehessen keresni vevőre, termékre. Most vettem észre, hogy megvan.
Kérem, továbbítsa köszönetemet az illetékesek felé.smile.gif Nagyon jó, hogy megvan.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
nepster777
hozzászólás 2011-06-25 11:14
Létrehozva: #3023

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-27 18:15
Azonosító: 964 107

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-06-24 15:59) *
Ezt még hányszor szeretné megkérdezni?!
Legyen kedves visszaolvasni az előző hasonló hozzászólásánál.

Elnézést de nem találtam meg azt hittem törölve lett mert rossz helyre írtam.Ennyi.Egyébként meg legalább majdnem bekerültem a napi szarba. rolleyes.gif

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-06-24 21:54
Létrehozva: #3024

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2011-06-24 16:17) *
Kedves Benz! biggrin.gif
Én azt szeretném megkérdezni, hogy akinek -5 az állása, az meddig garázdálkodhat a Vaterán?
Nagyon köszönöm a választ, előre is.smile.gif

1_Rabbit_wait.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-06-24 16:17
Létrehozva: #3025

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-06-24 15:59) *

Kedves Benz! biggrin.gif
Én azt szeretném megkérdezni, hogy akinek -5 az állása, az meddig garázdálkodhat a Vaterán?
Nagyon köszönöm a választ, előre is.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-06-24 15:59
Létrehozva: #3026

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(nepster777 @ 2011-06-24 14:39) *
Az lenne a kérdésem hogy ha valakinek -4-es az értékelése az még mindig garázdálkodhat a vaterán?Mikor van kitiltva?

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
nepster777
hozzászólás 2011-06-24 14:39
Létrehozva: #3027

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-27 18:15
Azonosító: 964 107

Az lenne a kérdésem hogy ha valakinek -4-es az értékelése az még mindig garázdálkodhat a vaterán?Mikor van kitiltva?

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-06-22 22:36
Létrehozva: #3028

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(svejku @ 2011-06-22 19:36) *
Kedves Benz, két észrevétel:
...

Kedves svejku!

Továbbítom, köszönjük.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2011-06-22 19:36
Létrehozva: #3029

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

Kedves Benz, két észrevétel:
Ezt a szöveget "Figyelem! Önnek elmaradt értékelései vannak!
Kérjük, adjon partnereiről visszajelzést az alábbi tranzakciókkal kapcsolatban! (Elmaradt értékelésnek a 2006. január 09-e után történt tranzakciók számítanak.) " illetve a zárójeles részt ki tudjuk cserélni valami ilyesmire? : Elmaradt értékelésnek a 2 hete (vagy akárhány napja) lezárult aukciók számítanak.
A másik: jó lenne, ha ez a szöveg: "Figyelem! A Többszörös értékelés gombra kattintva a következő lapon a tranzakciót csak sikeresként lehet jelölni, illetve az adásvételt csak pozitívan lehet minősíteni. Kérjük, ügyeljen arra, hogy csak olyan aukciókat jelöljön meg, amelyek sikeresek voltak és pozitív minősítést érdemelnek! " kiegészülne az új szabály szerint azzal, hogy többszörösen csak egy partnert tud értékelni.
Van ám még sok ilyen apró észrevételem, de mára csak ennyi. smile.gif Köszönöm, ha megfontolják.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-06-15 22:12
Létrehozva: #3030

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(mangumi @ 2011-06-15 19:55) *
Most mentem fel a kérdéses aukcióra: A válasz továbbra sem változott, nem tudom felvenni a kapcsolatot.

Akkor valószínűleg a másik fél is korlátozva van. Melyik aukcióról van szó?

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
mangumi
hozzászólás 2011-06-15 19:55
Létrehozva: #3031

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-06-13 18:19
Azonosító: 1 526 349

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-06-15 14:20) *
A hozzászólás megírásának időpontjában még több óra volt a tiltás feloldásáig. Ez azóta megtörtént a megfelelő időpontban.

Most mentem fel a kérdéses aukcióra: A válasz továbbra sem változott, nem tudom felvenni a kapcsolatot.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-06-15 14:20
Létrehozva: #3032

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(mangumi @ 2011-06-15 06:55) *
Lejárt időközben a 24 órám - viszont hiába járt le, ezt az üzenetet írja a rendszer:
"Jelenleg nem válaszolhat az üzenetre, mert a feladó a Vatera ÁFF megsértése miatt az üzenetváltó rendszert nem használhatja."
Most már ugyan csak az adapterre lenne szükségem , a keretre nem, de anélkül nem tudom megcsinálni a laptopot. Ha a feladó le van tiltva, akkor engem miért büntet a Vatera azzal, hogy üzenetet sem enged hagyni a kérdéses aukciónál ?? Az ily módon történő túlszabályozás miatti anyagi kár engem fog érni.... Ennyit az eddigi intézkedésekről....

A hozzászólás megírásának időpontjában még több óra volt a tiltás feloldásáig. Ez azóta megtörtént a megfelelő időpontban.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-06-15 07:22
Létrehozva: #3033

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(mangumi @ 2011-06-15 06:55) *
Lejárt időközben a 24 órám - viszont hiába járt le, ezt az üzenetet írja a rendszer:
"Jelenleg nem válaszolhat az üzenetre, mert a feladó a Vatera ÁFF megsértése miatt az üzenetváltó rendszert nem használhatja."
Most már ugyan csak az adapterre lenne szükségem , a keretre nem, de anélkül nem tudom megcsinálni a laptopot. Ha a feladó le van tiltva, akkor engem miért büntet a Vatera azzal, hogy üzenetet sem enged hagyni a kérdéses aukciónál ?? Az ily módon történő túlszabályozás miatti anyagi kár engem fog érni.... Ennyit az eddigi intézkedésekről....

Az a fél aki tiltva van, nem küldhet és nem fogadhat üzeneteket. Ha te írhatsz neki, akkor hol a tiltás? Szerintem ez teljesen logikus és értelmes döntés, nem túlszabályozás. Arról, hogy anyagi veszteség ér, ne a Vaterát okold, hanem azt, aki szabálytalan volt.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
mangumi
hozzászólás 2011-06-15 06:55
Létrehozva: #3034

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2011-06-14 08:06) *
Nem vagy letiltva. A figyelmeztetéssel együtt jár, hogy 24 óráig (?) nem használhatod az üzenetváltó rendszert.
Ennél sokkal kevesebbért is kapott már egy barátom figyelmeztetést. (Mégsem kezdte el a piactéri moderátort gúnyos jelzőkkel illetni, hanem levonta a konzekvenciát, bár a rendelkezéssel ő sem értett egyet.)
Tanulság: Nem csak ártatlannak kell lenni, hanem annak is kell látszani.
Ha pedig ez miatt itt hagyod a Vaterát, hát tedd. Mindig egyszerűbb valahonnan elmenni, mint a szabályrendszerhez alkalmazkodni. dry.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-06-14 08:06
Létrehozva: #3035

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(mangumi @ 2011-06-14 07:58) *
Ha a kérdéses aukcióból kiragadva csak ennyit értékel a moderátor, akkor valóban igaza van. Nekem valóban kettő kéne maximum, de egy minimum kell - és közben - ha visszaolvassa a kérdéses aukción szereplő ÖSSZES kérdést , akkor kiderül a Moderátornak is világosan, hogy az összesen két feltett termékből EGYre már megállapodott az eladó. Ha az összes kettőből azt levonom, maradt egy - és ezt az üzenetem írása közben vettem észre - ezért volt az utolsó mondatom. A moderátornak azt is észre kellett volna vennie, hogy az utolsó mondatot szerkesztéssel, utólag tettem hozzá a fent leírtak miatt.
Részolvasás, illetve az üzenetek tetszőleges kiragadása csak részigazságot szül....
Semmi olyant nem tettem, ami a Vaterát megkárosította volna!! És ez a színtiszta igazság - ennek ellenére egyetlen üzenetem után azonnal letiltott a "tisztelt" Moderátor , holott egy után csak figyelmeztetést kellett volna kapnom még akkor is, ha valóban az történt volna, mint amit belemagyaráznak...

Nem vagy letiltva. A figyelmeztetéssel együtt jár, hogy 24 óráig (?) nem használhatod az üzenetváltó rendszert.
Ennél sokkal kevesebbért is kapott már egy barátom figyelmeztetést. (Mégsem kezdte el a piactéri moderátort gúnyos jelzőkkel illetni, hanem levonta a konzekvenciát, bár a rendelkezéssel ő sem értett egyet.)
Tanulság: Nem csak ártatlannak kell lenni, hanem annak is kell látszani.
Ha pedig ez miatt itt hagyod a Vaterát, hát tedd. Mindig egyszerűbb valahonnan elmenni, mint a szabályrendszerhez alkalmazkodni. dry.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2011-06-14 08:09

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
mangumi
hozzászólás 2011-06-14 07:58
Létrehozva: #3036

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-06-13 21:32) *
Ez az üzenet kinek a baklövése?

"Tisztelt Kare5z!Indítsd újra 4 ezer/ db áron, és megveszem azonnal mind a kettőt. Ehhez jogod van, - és a jelenlegi aukció már úgyis lejárt. Ja igen....tegyél fel egyet...leütöm úgyis, mert egy mindenképpen kell."

Ha 2db-ot kíván vásárolni, akkor ne azt javasolja az eladónak, hogy 1db-ot tegyen fel. Ezt hívják jutalékkijátszásnak. Az eladó érthető módon ebben nem kívánt partner lenni.

Ha a kérdéses aukcióból kiragadva csak ennyit értékel a moderátor, akkor valóban igaza van. Nekem valóban kettő kéne maximum, de egy minimum kell - és közben - ha visszaolvassa a kérdéses aukción szereplő ÖSSZES kérdést , akkor kiderül a Moderátornak is világosan, hogy az összesen két feltett termékből EGYre már megállapodott az eladó. Ha az összes kettőből azt levonom, maradt egy - és ezt az üzenetem írása közben vettem észre - ezért volt az utolsó mondatom. A moderátornak azt is észre kellett volna vennie, hogy az utolsó mondatot szerkesztéssel, utólag tettem hozzá a fent leírtak miatt.
Részolvasás, illetve az üzenetek tetszőleges kiragadása csak részigazságot szül....
Semmi olyant nem tettem, ami a Vaterát megkárosította volna!! És ez a színtiszta igazság - ennek ellenére egyetlen üzenetem után azonnal letiltott a "tisztelt" Moderátor , holott egy után csak figyelmeztetést kellett volna kapnom még akkor is, ha valóban az történt volna, mint amit belemagyaráznak...

A hozzászólást -mangumi- szerkesztette a következő időpontban: 2011-06-14 08:00

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-06-13 21:32
Létrehozva: #3037

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(mangumi @ 2011-06-13 18:28) *
...Hogyan akar az aukciós oldal a továbbiakban üzemelni, ha a baklövéseik miatt tömegesen fogjuk az oldalt elhagyni??

Ez az üzenet kinek a baklövése?

"Tisztelt Kare5z!Indítsd újra 4 ezer/ db áron, és megveszem azonnal mind a kettőt. Ehhez jogod van, - és a jelenlegi aukció már úgyis lejárt. Ja igen....tegyél fel egyet...leütöm úgyis, mert egy mindenképpen kell."

Ha 2db-ot kíván vásárolni, akkor ne azt javasolja az eladónak, hogy 1db-ot tegyen fel. Ezt hívják jutalékkijátszásnak. Az eladó érthető módon ebben nem kívánt partner lenni.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-06-13 18:51
Létrehozva: #3038

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(mangumi @ 2011-06-13 18:28) *
...... a baklövéseik miatt .....

jawdropsmilie.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
mangumi
hozzászólás 2011-06-13 18:28
Létrehozva: #3039

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Tisztelt Vatera/ a jóég tudja, még mi... (Teszvesz????)

Itt a Vaterán - sajnos az utolsó pillanatban vettem észre egy aukciót, mire itthon megbeszéltük, lekéstem. Plusz egy kicsit sokalltam is az árat, - de gondoltam, írok a feltevőnek, hogy rakja fel újból, és kevesebbért, mert úgy megvennék egy, max két terméket. Erre a "tisztelt" akárki letiltott azzal, hogy nem a szabályzatnak megfelelő módon írtam.
Kérdéseim: Ha az aukció lejárt, mit tudok akkor csinálni??
Milyen szabályt szegtem meg??
Minek küld akkor az oldal értesítést két nyelven is az aukcióról, ha utána SEMMIT sem tudok tenni a letiltás miatt ??
Hogyan akar az aukciós oldal a továbbiakban üzemelni, ha a baklövéseik miatt tömegesen fogjuk az oldalt elhagyni??

A hozzászólást -mangumi- szerkesztette a következő időpontban: 2011-06-13 18:31

+Quote Post
Bigdept
hozzászólás 2011-06-06 12:45
Létrehozva: #3040

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-27 17:06
Azonosító: 964 053

IDÉZET(Sefter @ 2011-06-05 18:16) *
Kedves üzemeltetők !

Nem vágom miért kell a szállitás , és csomagolás menüpontban értékelnem az eladót, személyes átvétel esetén.

Kérem javitani az értékelési menüpontot, ugyanis igy nem áll módomban ,értékelni az eladót. Aki pedig minden tekintetben megfelelt az elvárásoknak, sőt !

Azért kell, mert előfordulhat olyan, hogy igényes csomagolást igényel az áru.
Azért kell, mert előfordulhat, hogy az eladó odaszállítja a találkozási ponthoz az árut.

Ha nem vágod, hogy ezek mik, akkor valószínűleg csak olyan esettel találkoztál, ahol magad kellett egészen az áruig elmenned, ahol még szatyrot sem adtak hozzá, ami valóban életszerű, és előfordul, de fogadd el, hogy a rendszert nem neked fejlesztették, nem olyannak kell minden tekintetben lennie, hogy neked megfeleljen.
Ebben az esetben a csomagolást, szállítást értékeld maximumra, mert ez felülről 0, és lefele negatív. Tehát ha nincs se szállítás, se csomagolás, akkor 0 értékelést kell adni, ez pedig a legnagyobb érték. (5 csillag)

--------------------
Az összes kerti vetemények közül a kóbászt szeretem a legjobban!

+Quote Post

522 Oldal V  « < 150 151 152 153 154 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2015-04-27 07:36