IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

545 Oldal V  « < 150 151 152 153 154 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vatera oldalak, Kérdések, általános észrevételek a Vaterával kapcsolatban
zejopy
hozzászólás 2012-02-11 21:20
Létrehozva: #3021

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 15:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(fercsibercsi @ 2012-02-11 21:16) *
Szerintem a Grandónak és a többi új árú boltnak külön oldalt kellene adni, mert uralja az oldalakat és az olcsóbb használt termékekhez oldalakon keresztül kell lapozgatni, mire eljutunk a kívánt holmikhoz!

Ha zavar a Grando, használd rendeltetésszerűen a részletes keresőt.
(Vatera és TeszVesz termékek)

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-02-11 21:21

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
fercsibercsi
hozzászólás 2012-02-11 21:16
Létrehozva: #3022

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-05 15:19
Azonosító: 12 844

Szerintem a Grandónak és a többi új árú boltnak külön oldalt kellene adni, mert uralja az oldalakat és az olcsóbb használt termékekhez oldalakon keresztül kell lapozgatni, mire eljutunk a kívánt holmikhoz!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-11 13:19
Létrehozva: #3023

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kollégák! smile.gif

Nem tudom, kit mennyire érdekelnek az újonnan feltöltött háttérsablonok, de hátha valakinek segítség, amit leírok.
Az új sablonoknak kb. a fele csak a TV-en indított aukcióknál működik. Gondolom, bár nem próbáltam, hogy a TV-ről alapállapotban ugyanígy nem elérhetőek a Vaterás sablonok.
Ha tehát TV-es háttérrel akartam aukciót indítani itt, akkor a következőképpen sikerült.
Feltöltöttem az árut mindkét oldalra. Az aukció lejárta után már csak a Vatin indítottam újra és megtartotta a TV-es sablont. Viszont abban az esetben, amikor feltöltök hasonlót opcióval akartam feltölteni a TV sablonnal rendelkező aukció alapján valamit csak a Vatira, már nem engedte.
Tehát, legalább egyszer fel kell tölteni az árut a TV-re ahhoz, hogy itt a Vaterán tudjuk használni azt a sablont.
Ezt egy újraindításnál próbáltam még csak ki, az, hogy több alkalom után mi történik, a jövő zenéje.smile.gif
Általánosságban ez nekem nem gond, mert jobban tetszenek a Vaterás sablonok, jobban is illeszkednek a profilomhoz, viszont nagyon sok olyan felhasználó van, akik nyugodtan csemegézhetnének abból a kínálatból. Talán nekik segítség, amit leírtam.

Sőt, most jöttem rá, hogy a TV-es sablonokat csak utólag lehet beállítani, feltöltéskor nem, hiába van bejelölve, hogy mindkét oldalon indul az aukció. Ezek után talán elgondolkodtató, hogy az adott sablon használata megér-e ennyi fáradozást. Nekem nem, de kevesebb feltöltésnél talán igen.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraMod
hozzászólás 2012-02-09 10:05
Létrehozva: #3024

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2011-10-16 13:40
Azonosító: 1 549 261

IDÉZET(stranci @ 2012-02-09 09:38) *
Tisztelt VateraMod!
Gyakran vásárolok a Vateráról,eladóként nem ékeskedtem még de mindíg egy problémám van ha leütök egy terméket.Általában idejében utalom a pénzt de utánna én nem kapok semmi jelzést hogy esetleg megkapta-e a pénzt és hogy elküldte-e az eladó a terméket!?Nem lehetne e az eladók felől egy automatizált üzenet keretében egy ezekre a dolgokra visszajelzést kifejleszteni?Hiszen nekem vásárlóként a pénz utalásától a termék megérkezéséig nincs semmi információ a birtokomba ami biztosíték lehetne arra hogy folyamatban van a termék feladása-érkezése!
Üdv:stranci

Tisztelt stranci,

van ilyen opció a személyes menüben. Az eladó bejelölheti, hogy megkapta a pénzt és azt is, ha postázta a terméket.
Ezek az információk azonnal láthatóak lesznek a vevő személyes menüjében is.
Mindez természetesen csak akkor működik, ha az eladó él a lehetőséggel.

--------------------

Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
stranci
hozzászólás 2012-02-09 09:38
Létrehozva: #3025

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2012-02-09 09:29
Azonosító: 1 630 911

Tisztelt VateraMod!
Gyakran vásárolok a Vateráról,eladóként nem ékeskedtem még de mindíg egy problémám van ha leütök egy terméket.Általában idejében utalom a pénzt de utánna én nem kapok semmi jelzést hogy esetleg megkapta-e a pénzt és hogy elküldte-e az eladó a terméket!?Nem lehetne e az eladók felől egy automatizált üzenet keretében egy ezekre a dolgokra visszajelzést kifejleszteni?Hiszen nekem vásárlóként a pénz utalásától a termék megérkezéséig nincs semmi információ a birtokomba ami biztosíték lehetne arra hogy folyamatban van a termék feladása-érkezése!
Üdv:stranci

+Quote Post
VateraMod
hozzászólás 2012-02-08 16:30
Létrehozva: #3026

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(qwarelin @ 2012-02-08 15:41) *
Kedves VateraBenz!
Szeretném megkérdezni, megoldható lenne-e, hogy a VÁSÁRLÓKAT is lehessen az eladónak részletesen (gyorsaság, megbízhatóság, stb. kategorizált csillagokkal) értékelni? ...

Tisztelt qwarelin,

a kérdés már többször is felmerült a fórumon. Nem tervezünk ilyen lehetőséget.

IDÉZET(qwarelin @ 2012-02-08 15:41) *
A másik amiben szeretném a tanácsát kérni, hogy hogy lehet " rávenni" a vevőt, hogy egyáltalán értékeljen. ...

Akinek 10.000 Ft összértékben 40 napja elmaradt értékelése van, azaz az értékelésre váró aukció(k) leütési ára elérte a 10.000 Ft-ot és az aukció(k) befejezési dátuma meghaladta a 40 napot a személyes menübe való belépés után azonnal az Értékelések készítése menü jelenik meg. Itt már nem lehet visszalépni a személyes menübe csak akkor, ha a visszajelzések elkészülnek és azok összértéke 10.000 Ft alá csökken vagy ha a 40 napnál korábban zárult aukciók értékelése megtörténik.

--------------------

Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
qwarelin
hozzászólás 2012-02-08 15:41
Létrehozva: #3027

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-11-03 19:05
Azonosító: 1 407 734

Kedves VateraBenz!
Szeretném megkérdezni, megoldható lenne-e, hogy a VÁSÁRLÓKAT is lehessen az eladónak részletesen (gyorsaság, megbízhatóság, stb. kategorizált csillagokkal) értékelni? Sajnos egyre több az olyan vevő, akire az eladónak sokat kell várnia, hiába küldi le a Vatera az értesítőt, majd küldök én is egyet, lassan ráérősen reagálnak, telefonon is igérgetnek holnap átveszi, utalja stb. Ez alapjában véve csak azért gond, mert az idő megy, eltart 2-3 hétig vagy tovább, míg lebonyolódik az üzlet. Az értékelésre a figyelmeztetők meg egyre jönnek, jönnek. Lehet ez a vevőt nem zavarja, mert ők nem mennek rá napiszinten a személyes oldalukra, nem töltenek fel, nem leveleznek stb, de a " bünti lassítás " amit az eladó "kap", egy idő után zavaró. Nem beszélve az összeghatárról (10e FT) és a 40 napról. Persze tudom , mért kell (kellene) értékelni időben. Sokan csinálják, hogy előre értékelik a vevőt, pedig még csak addig jutottak, hogy leütötte az árut, és kapnak rá egy semlegest, vagy negát (okkal, ok nélkül). DE MIT ÉRTÉKELJEK 14 NAP ELTELTÉVEL, ha még mindig várok, mert igéret van, csak a vevő nem ér rá, dolgozik, közbejön valami, talán még a jószándék is meg van, de a mai hajszolt világban nem mindenkinek ez az elsődleges, bár szeretné a terméket, csak....
A másik amiben szeretném a tanácsát kérni, hogy hogy lehet " rávenni" a vevőt, hogy egyáltalán értékeljen. Lehet egyedül vagyok vele, de az a tapasztalatom, hogy csak addig "érdekes" az eladó amíg az árut meg nem kapja a vevő. Az eladó értékelése már nagyon nagyon ráér, még abban az esetben is, ha már a vevő le lett értékelve, és csak vissza kellene értékelnie. Már nem is emlékszik a vevő, mennyi idő alatt, milyen csomagolással, stb,. kapta meg a terméket, és éppen nem foglalkozik vele, hány csillagot jelöl be. Azt gondolom, ez nem annyira fontos nekik. Arról már nem is beszélve, hogy a nagy tapasztalattal rendelkező vevők (5-6) vásárlással nagyon nem tudja, hogy mihezképest mi a "nagyon elégedett" . Még nem kapott használt borítéba csomagolt árut, érdekes szabályokkal teli értesítőt stb, mint ahogy gyakran olvasom a másik oldal véleményét is. De a vevő miatt hosszan elhúzódó adás-vétel esetén az eladó már örül, hogy egyáltalán vége. Semlegest adjon, neatívat, és főleg előre? Nem gondolnám, hogy ezt sokan bevállalnák! Persze a vevő +-t kap, adott esetben az eladó is, csak a csillagokat húzzák le! Egyébként még állhat "bosszú lehúzás" is a háttérben a kezdő, és rosszabbul álló felhasználónál (ez csak eshetőség, de benne van a pakliban). Pl: 10 egynéhány eladással a háta mögött igen alacsony értéken állva, naná, hogy akkor is lehúzza az eladót.
Az utolsó, amit megosztanék, hogy 1 század csillaghullás amit 1 vevő,ha 1 db csillag be nem jelölésével okoz, azt legkevesebb 10-15 max csillaggal lehet felhúzni! Nem sok ez egy kicsit?
Türelmét köszönöm hosszú levelemhez, és várom válaszát!
Üdvözlettel:qwarelin

+Quote Post
bijobaju
hozzászólás 2012-02-06 15:44
Létrehozva: #3028

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-10-12 21:50
Innen: a nagy Civis
Azonosító: 234 299

IDÉZET(VateraMod @ 2012-02-06 14:39) *
Tisztelt Fórumozók,

elkészültek az új háttérsablonok. A feltöltő oldalon a régiekkel egy helyen találják őket.

Kedvencem a piknik és a téli erdő állatokkal... laugh1.gif

+Quote Post
VateraMod
hozzászólás 2012-02-06 14:39
Létrehozva: #3029

Csoport:
M O D E R Á T O R

Tisztelt Fórumozók,

elkészültek az új háttérsablonok. A feltöltő oldalon a régiekkel egy helyen találják őket.

--------------------

Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-02-03 21:52
Létrehozva: #3030

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 21:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

Ma vettem észre egy újabb fejlesztést, a terméklapon lenyitva a licittörténetet, alul külön sorban hozza a törölt licitet is. Nagyon helyes, fontos információ lehet, köszönjük! thank_you.gif

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-02-03 11:27
Létrehozva: #3031

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(boloven @ 2012-02-03 11:14) *
Értem, köszönöm!

Ha licitet akarok levenni akkor azt megtudja az eladó is, ugye?

Igen, sőt neki kell azt engedélyezni, de nem kötelező elfogadnia, tehát gondold meg alaposan.

+Quote Post
boloven
hozzászólás 2012-02-03 11:14
Létrehozva: #3032

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2011-11-25 20:07
Azonosító: 1 571 471

Értem, köszönöm!

Ha licitet akarok levenni akkor azt megtudja az eladó is, ugye?

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-02-03 11:00
Létrehozva: #3033

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(boloven @ 2012-02-03 10:24) *
Helló!

Technikai kérdésem lenne smile.gif

Szeretném megtudni, ha van egy 1ft-os aukció de én 20ezres licitet rakok és még mondjuk csak 5ezernél áll az aukció, akkor még lehet e kisebb árra átírni a 20ezret?

Köszi.

Nem lehet, illetve nem tudod. De, ha nem megy fel odáig a licit, akkor csak annyit kell érte fizetned, amennyi a végén lesz. Ha mindenáron el szeretnéd tüntetni a levédett ajánlatodat, akkor kérhetsz licittörlést.

+Quote Post
boloven
hozzászólás 2012-02-03 10:24
Létrehozva: #3034

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2011-11-25 20:07
Azonosító: 1 571 471

Helló!

Technikai kérdésem lenne smile.gif

Szeretném megtudni, ha van egy 1ft-os aukció de én 20ezres licitet rakok és még mondjuk csak 5ezernél áll az aukció, akkor még lehet e kisebb árra átírni a 20ezret?

Köszi.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-02 21:21
Létrehozva: #3035

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-02-02 21:15) *
Kedves zejopy!

Nem tudok változásról, de holnap megkérdezem.

Nagyon köszönöm, szerettem úgy.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-02-02 21:15
Létrehozva: #3036

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 14:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-02 21:12) *
Kedves Benz!

Eddig úgy volt, hogy amilyen képméretben néztem utoljára a listázást, következő alkalommal is úgy adta be. Most viszont olyan, mintha a kis képes listázás lenne az alapértelmezett. Azért gondolom, mert minden új keresésénél visszaáll.
Ez szándékosan lett így beállítva, vagy valami hiba?
Köszönöm.

Kedves zejopy!

Nem tudok változásról, de holnap megkérdezem.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-02 21:12
Létrehozva: #3037

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kedves Benz!

Eddig úgy volt, hogy amilyen képméretben néztem utoljára a listázást, következő alkalommal is úgy adta be. Most viszont olyan, mintha a kis képes listázás lenne az alapértelmezett. Azért gondolom, mert minden új keresésénél visszaáll.
Ez szándékosan lett így beállítva, vagy valami hiba?
Köszönöm.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-02-01 14:43
Létrehozva: #3038

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zimavera @ 2012-02-01 13:04) *
Tisztelt Vatera!

Az eladó letilthatja a vevőt, és ez rendjén is van. A gondolatom az, hogy nem lenne-e jó, ha bizonyos feltételekhez kötné a Vatera ezt a lehetóséget. Engem pl. letiltott olyan eladó, aki mindvégig nekem pozitív értékelést adott. A problémáját mind a mai napig nem ismerem. Lehetne-e esetleg véleményt nyilvánítani, mint a negatív értékelés esetében?

Üdvözlettel.

Tisztelt zimavera!

Nem tervezünk ilyen jellegű fejlesztést.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zimavera
hozzászólás 2012-02-01 13:04
Létrehozva: #3039

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2012-02-01 12:48
Azonosító: 1 626 656

Tisztelt Vatera!

Az eladó letilthatja a vevőt, és ez rendjén is van. A gondolatom az, hogy nem lenne-e jó, ha bizonyos feltételekhez kötné a Vatera ezt a lehetóséget. Engem pl. letiltott olyan eladó, aki mindvégig nekem pozitív értékelést adott. A problémáját mind a mai napig nem ismerem. Lehetne-e esetleg véleményt nyilvánítani, mint a negatív értékelés esetében?

Üdvözlettel.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-02-01 11:10
Létrehozva: #3040

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-01 10:38) *
...
Köszönöm, ha átgondolják. thank_you.gif

Kedves zejopy!

Átgondoljuk, köszönjük.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post

545 Oldal V  « < 150 151 152 153 154 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017-01-24 18:14