IPB
X   Központi üzenet
(Az üzenet 2 másodperc múlva bezáródik)

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

551 Oldal V  « < 165 166 167 168 169 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vatera oldalak, Kérdések, általános észrevételek a Vaterával kapcsolatban
svejku
hozzászólás 2011-12-03 22:57
Létrehozva: #3321

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(svejku @ 2011-06-22 18:36) *
Kedves Benz, két észrevétel:
Ezt a szöveget "Figyelem! Önnek elmaradt értékelései vannak!
Kérjük, adjon partnereiről visszajelzést az alábbi tranzakciókkal kapcsolatban! (Elmaradt értékelésnek a 2006. január 09-e után történt tranzakciók számítanak.) " illetve a zárójeles részt ki tudjuk cserélni valami ilyesmire? : Elmaradt értékelésnek a 2 hete (vagy akárhány napja) lezárult aukciók számítanak.
A másik: jó lenne, ha ez a szöveg: "Figyelem! A Többszörös értékelés gombra kattintva a következő lapon a tranzakciót csak sikeresként lehet jelölni, illetve az adásvételt csak pozitívan lehet minősíteni. Kérjük, ügyeljen arra, hogy csak olyan aukciókat jelöljön meg, amelyek sikeresek voltak és pozitív minősítést érdemelnek! " kiegészülne az új szabály szerint azzal, hogy többszörösen csak egy partnert tud értékelni.
Van ám még sok ilyen apró észrevételem, de mára csak ennyi. smile.gif Köszönöm, ha megfontolják.

Csak ma vettem észre az új szöveget: (Elmaradt értékelésnek a legalább 14 napja lezárult aukciók értékelései számítanak.)
Ezek szerint imáim meghallgatásra kerültek, köszönöm! thank_you.gif
(A második észrevételem még aktuális....)
Go to the top of the page

+Quote Post
Global24Shop
hozzászólás 2011-12-03 20:38
Létrehozva: #3322

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-10-16 11:45
Azonosító: 1 549 237

IDÉZET(jumanji22 @ 2011-12-03 13:20) *
Még annyival kiegeszíteném az előző hozzászólást, hogy a kép megnyitásakor látható léptetős módszer önmagában jobb mint ami előzőleg volt, hogy egyessével kellett nyitogatni a képeket.
De a nagy képeket én személy szerint várnám vissza mindenképpen , főként a vizuális dolgok miatt , és az miatt is , hogy 1024-es felbontáson most alapból nem is lehet normálisan látni a képet anélkül , hogy ne kellene arébb húzni/ görgetni az oldalt.
Tudom a technika fejlődik, de figyelembe kell venni ,hogy nem mindenki csúcs gépről böngészik meg új 16/9-es monitorról, mint láthattuk előzőekben van aki még Win 98-al nézelődik 640 esetleg 800-as felbontással amivel igen tragédia lehet bármit is megkeresni.
Sokmindent a vateráról vásároltam amit akár lehetett volna máshonnan is, de a jövőben ha ilyen nehezítések lesznek akkor elveszik teljesen szerintem mindenki kedvét az egyszerű járkálásmentes vásárlásoktól.
Eladáskor ami megnyeri a vásárlókat (engem is) :
Valaki már rég keres valamit, megtalálja végre sok idő után aztán rákattint az aukcióra végignézi a képeket és megnyeri egyből a termék, aztán olyat kérdez 2percen belül amit megtalált volna a leírásban is de nem volt képes végigolvasni , mert úgy örült, hogy végre megtalálta a rég keresett terméket.
(ha ez a varázs eltűnik az aukcióknál akkor igencsak csökkenni fog eladások/ vásárlások száma).
Az emberek nagyrésze kikapcsolódani és vásárolni jár a vaterára és érdekes dolgokat látni, de ha itt is majd idegeskednie kell mint a nagyvilágban akkor ezt is megfogja unni és abbahagyja hamarosan.
Remélem sikerül valamit okozniuk, hogy ezek a dolgok ne így legyenek , köszönöm mindenki nevében aki osztja ezt a véleményt.

szerintem igy itt minden látszik, nem kell klikkelgetni: :-)

http://www.vatera.hu/adidas_neo_chualar_sn...1512915221.html

+Quote Post
Bigdept
hozzászólás 2011-12-03 17:00
Létrehozva: #3323

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-27 17:06
Azonosító: 964 053

IDÉZET(jumanji22 @ 2011-12-03 13:20) *
és az miatt is , hogy 1024-es felbontáson most alapból nem is lehet normálisan látni a képet anélkül , hogy ne kellene arébb húzni/ görgetni az oldalt.

Képernyőről kilógó teljes méretű kép : FIREFOX: Jobb egérgomb klikk, helyi menüben "KÉP MEGJELENÍTÉSE" és headbang.gif
Képernyőről kilógó teljes méretű kép : IE : Ctrl és - gombok nyomogatása, vagy jobb alsó sarokban, a státusz soron a nagyítás mértékének beállítása, és headbang.gif
Szerk:

Kilógó kép átnézése kicsinyítés nélkül: Katt az egér görgőjével, majd az egeret húzzad jobbra-balra, fel le, körkörösen...

A hozzászólást -Bigdept- szerkesztette a következő időpontban: 2011-12-03 17:05

--------------------
Az összes kerti vetemények közül a kóbászt szeretem a legjobban!

+Quote Post
Bigdept
hozzászólás 2011-12-03 16:43
Létrehozva: #3324

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(gemmmate @ 2011-12-03 15:06) *
Tisztelt Moderátor Urak!

Egy kérdéssel fordulok Önökhöz. Alábbi termékemnél lévő levelezésemből miért törölték ki az egyik üzenetemet? http://www.vatera.hu/squier_deluxe_stratoc...1507171946.html

Nos, az érdeklődő a termékem alatt azt állította,hogy a hangszerem jóval kevesebbe kerül újan,mint ami egyébként a valóság. Erre próbáltam reagálni, egyáltalán nem trágár módon, csupán ész érvekkel. Két linket használtam annak bizonyítására,hogy a hangszer mennyibe kerül. Csak hogy a leendő vásárlók tisztában legyenek ezzel.

Nyilván a linkek miatt. Külső reklámnak minősül. Az ilyesmit ne bizonygasd, írd meg, hogy akkor ő vegye meg újonnan, nincs harag...

--------------------

+Quote Post
gemmmate
hozzászólás 2011-12-03 16:06
Létrehozva: #3325

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-05-18 15:43
Azonosító: 1 165 388

Tisztelt Moderátor Urak!

Egy kérdéssel fordulok Önökhöz. Alábbi termékemnél lévő levelezésemből miért törölték ki az egyik üzenetemet? http://www.vatera.hu/squier_deluxe_stratoc...1507171946.html

Nos, az érdeklődő a termékem alatt azt állította,hogy a hangszerem jóval kevesebbe kerül újan,mint ami egyébként a valóság. Erre próbáltam reagálni, egyáltalán nem trágár módon, csupán ész érvekkel. Két linket használtam annak bizonyítására,hogy a hangszer mennyibe kerül. Csak hogy a leendő vásárlók tisztában legyenek ezzel.

+Quote Post
jumanji22
hozzászólás 2011-12-03 14:20
Létrehozva: #3326

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-12-16 18:55
Azonosító: 67 477

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-12-03 11:52) *
Tisztelt Global24Shop!

Az eddigi visszajelzéseket továbbítottuk a felelős kollégáknak.

Még annyival kiegeszíteném az előző hozzászólást, hogy a kép megnyitásakor látható léptetős módszer önmagában jobb mint ami előzőleg volt, hogy egyessével kellett nyitogatni a képeket.
De a nagy képeket én személy szerint várnám vissza mindenképpen , főként a vizuális dolgok miatt , és az miatt is , hogy 1024-es felbontáson most alapból nem is lehet normálisan látni a képet anélkül , hogy ne kellene arébb húzni/ görgetni az oldalt.
Tudom a technika fejlődik, de figyelembe kell venni ,hogy nem mindenki csúcs gépről böngészik meg új 16/9-es monitorról, mint láthattuk előzőekben van aki még Win 98-al nézelődik 640 esetleg 800-as felbontással amivel igen tragédia lehet bármit is megkeresni.
Sokmindent a vateráról vásároltam amit akár lehetett volna máshonnan is, de a jövőben ha ilyen nehezítések lesznek akkor elveszik teljesen szerintem mindenki kedvét az egyszerű járkálásmentes vásárlásoktól.
Eladáskor ami megnyeri a vásárlókat (engem is) :
Valaki már rég keres valamit, megtalálja végre sok idő után aztán rákattint az aukcióra végignézi a képeket és megnyeri egyből a termék, aztán olyat kérdez 2percen belül amit megtalált volna a leírásban is de nem volt képes végigolvasni , mert úgy örült, hogy végre megtalálta a rég keresett terméket.
(ha ez a varázs eltűnik az aukcióknál akkor igencsak csökkenni fog eladások/ vásárlások száma).
Az emberek nagyrésze kikapcsolódani és vásárolni jár a vaterára és érdekes dolgokat látni, de ha itt is majd idegeskednie kell mint a nagyvilágban akkor ezt is megfogja unni és abbahagyja hamarosan.
Remélem sikerül valamit okozniuk, hogy ezek a dolgok ne így legyenek , köszönöm mindenki nevében aki osztja ezt a véleményt.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-12-03 12:52
Létrehozva: #3327

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(Global24Shop @ 2011-12-03 11:02) *
Teljesen egyetértek

Tisztelt Global24Shop!

Az eddigi visszajelzéseket továbbítottuk a felelős kollégáknak.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Global24Shop
hozzászólás 2011-12-03 12:02
Létrehozva: #3328

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-10-16 11:45
Azonosító: 1 549 237

IDÉZET(jumanji22 @ 2011-12-02 23:41) *
Tisztelt vatera oldal szerkesztői!
...

Teljesen egyetértek

+Quote Post
jumanji22
hozzászólás 2011-12-03 00:41
Létrehozva: #3329

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-12-16 18:55
Azonosító: 67 477

Tisztelt vatera oldal szerkesztői!

Szomorúan látom, hogy eltüntek a képek a termékleírás alól, véleményem szerint ez elég nagy hiba volt.
Sokszor a jól beállított és feltöltött képek adják el a használt termékeket, mivel többnyire itt csak a vizuális élmény - összkép alapján tudnak dönteni az emberek, így pedig hogy egyessével láthatóak teljesen megváltozik az összkép a leendő vásárolt termékről. Valamint volt aki eddig azt sem tudta, hogy ki lehet nagyítani még a képeket nagyobbra.
A menük változtatása főként csak az eladókat "idegesítette" a bonyolított menükkel és sokszori kattintásokkal( mint pl. a megfigyelt aukciók menüpont, régen ezt egy gombnyomással el lehetett érni) , de ez változtatás most a vevőkre /vásárolásokra is ki fog hatni eléggé.
Természetesen nem az 1Ft-os aukciókra és az olcsóbb és az új dolgokra gondoltam soraimban.
Arról nem is beszélve, hogy elég sok kategória eltünt, ami miatt az embernek többszáz fölösleges dolgot át kell bogarásznia.
Mint tudjuk"egy fecske nem csinál nyarat", de remélem nem lesznek ilyesféle újítások(rosszabbításo) a jövőben.
ui: Gondolom a felbontás is megváltozott , mert 1024-en ide oda kell tekergetni a képet....
Jó lenne ha valamilyen formában ezek a módosítások állíthatóak lennének valamelyest felhasználók szerint.
Köszönöm a figyelmet.

+Quote Post
Bigdept
hozzászólás 2011-12-02 20:34
Létrehozva: #3330

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

tiltólistás oldalon:
IDÉZET
Visszaállítja a licitálás lehetőségét, amennyiben törli a kívánt nevet a listából. Törléshez jelölje ki a felhasználónevet a boxok segítségével, majd kattintson a küld gombra. Egyszerre több nevet is kiválaszthat.

Nincs "küld" gomb, csak "mentés"...

--------------------

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-12-02 17:55
Létrehozva: #3331

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(svejku @ 2011-12-02 16:32) *
Már így is van. Kár.
Van itt egy aukcióm, 8 feltöltött képpel, látják? http://www.vatera.hu/szinte_uj_meto_722_ar...1514852717.html

A megnyíló galériában látják, ott mind a 8 fotó lapozható.
Hamarosan kikerül egy módosítás és utána már mind a nyolc fotó látható lesz bélyegkép formájában is. Addig szíves türelmét kérjük.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2011-12-02 17:32
Létrehozva: #3332

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-12-02 16:23) *
Igen, itt is így lesz. Sokkal áttekinthetőbb lesz az oldal.

Már így is van. Kár.
Van itt egy aukcióm, 8 feltöltött képpel, látják? http://www.vatera.hu/szinte_uj_meto_722_ar...1514852717.html

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-12-02 17:23
Létrehozva: #3333

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(svejku @ 2011-12-02 14:08) *
...Már megkérdezni sem merem, hogy a TeszVeszen teljesen eltűntek az alsó nagy képet, ezek szerint itt is ez várható?

Igen, itt is így lesz. Sokkal áttekinthetőbb lesz az oldal.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2011-12-02 15:08
Létrehozva: #3334

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraMod @ 2011-12-02 13:46) *
Tisztelt svejku,

a leírt lehetőség valóban megszűnt. Helyette beépítettünk egy fejlettebb képmegjelenítő eljárást. A terméklap jobb felső sarkában kattintson a képekre, ott működik a nagyítás. Hamarosan kikerül a témáról egy friss blogbejegyzés is.

Jaj istenem, már megint egy újítás, amitől bonyolultabb lett a használat. Az ember nézegeti alul a képeket, amelyiket jobban meg akarja nézni, arra rákattint, megnézi, újra rákattint és nézelődik tovább. Ez így annyira normális volt. Most majd felgörgeti az oldalt a tetejére, rámegy a miniatúrákra, ott kibogarássza a képet amit meg akar nézni, kattint, alul megint kattint, a bezáráshoz szintén kétszer. (Az már csak apróság, hogy a bélyegképeknél csak 5 kép kattintható, 8 feltöltött kép esetén 3 kép egyáltalán nem nagyítható meg) Lehet, hogy ez fejlettebb, de sokkal kevésbé felhasználóbarát megoldás (szerintem).
Persze tudom, hogy majd megszokjuk. Már megkérdezni sem merem, hogy a TeszVeszen teljesen eltűntek az alsó nagy képet, ezek szerint itt is ez várható?

+Quote Post
VateraMod
hozzászólás 2011-12-02 15:06
Létrehozva: #3335

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2011-10-16 14:40
Azonosító: 1 549 261

IDÉZET(Torrente @ 2011-12-02 13:57) *
Tisztelt VateraMod!
1. Mi indokolta ezt a változást? (Miben fejlettebb ez? Véleményem szerint sokkal rosszabb, mint amilyen eddig volt.)
2. Kezdeményezni szeretnék egy szavazást a felhasználók részéről, hogy akarjuk-e ezt a változást vagy nem. Hadd döntsük már el mi, elvégre mi használjuk a rendszert.

Tisztelt Torrente,

1. a régi megoldással több probléma is volt, plusz az új többet is tud.
2. nem kívánunk szavazást rendezni a kérdésről.

--------------------

Üdvözlettel:
a Vatera(futár) csapata
www.vaterafutar.hu

+Quote Post
Torrente
hozzászólás 2011-12-02 14:57
Létrehozva: #3336

Új fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2011-12-02 14:32
Azonosító: 1 579 490

IDÉZET(VateraMod @ 2011-12-02 13:46) *
Tisztelt svejku,

a leírt lehetőség valóban megszűnt. Helyette beépítettünk egy fejlettebb képmegjelenítő eljárást. A terméklap jobb felső sarkában kattintson a képekre, ott működik a nagyítás. Hamarosan kikerül a témáról egy friss blogbejegyzés is.

Tisztelt VateraMod!
1. Mi indokolta ezt a változást? (Miben fejlettebb ez? Véleményem szerint sokkal rosszabb, mint amilyen eddig volt.)
2. Kezdeményezni szeretnék egy szavazást a felhasználók részéről, hogy akarjuk-e ezt a változást vagy nem. Hadd döntsük már el mi, elvégre mi használjuk a rendszert.

+Quote Post
VateraMod
hozzászólás 2011-12-02 14:46
Létrehozva: #3337

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(svejku @ 2011-12-02 13:25) *
Kedves Benz, Kedves Mod!
A terméklapokon alul levő képeket eddig egy rákattintással meg tudtam nyitni eredeti (nagyobb) méretben. Most csak a főképeknél lehet, ott is csak két lépésben. Változott valami, vagy nálam van a hiba? (firefox 3.6.24)

Tisztelt svejku,

--------------------

Üdvözlettel:
a Vatera(futár) csapata
www.vaterafutar.hu

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2011-12-02 14:25
Létrehozva: #3338

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kedves Benz, Kedves Mod!
A terméklapokon alul levő képeket eddig egy rákattintással meg tudtam nyitni eredeti (nagyobb) méretben. Most csak a főképeknél lehet, ott is csak két lépésben. Változott valami, vagy nálam van a hiba? (firefox 3.6.24)

+Quote Post
VateraMod
hozzászólás 2011-12-02 09:18
Létrehozva: #3339

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(Predamorph @ 2011-12-02 07:19) *
Jó reggelt!
Van valakinek ötlete, miért jelennek meg a feltöltéseim a teszveszen is, ha termékfeltöltéskor NEM jelölöm be az ottani megjelenítések lehetőségét?
Nem kizárt, hogy én bénázok valamit, csak frusztrál biggrin.gif
Előre is köszi smile.gif

Tisztelt Predamorph,

a termékei csak a Vaterán jelennek meg, mert a feltöltésnél ezt jelölte be.
A Teszveszen keressen rá a felhasználónevére eladó szerint. Nem lesz ott egy aukciója sem.

IDÉZET(szendreigabi64 @ 2011-12-02 07:42) *
Sziasztok!
Nagyon béna vagyok, nem találom az eladó email cimét, hogy hol kell megnézni. A segitség menü szerint a neve mellett van egy kis levél ikon, arra kell kattintani, de a személyes menüt ha megnyitom, rákattintok a vásárolt árúkra, ki is hozza a nevet, de a név mellett nincs kis levél ikon. Segitene valaki?

Tisztelt szendreigabi64,

a boríték ábra helyett a sorok végén lévő további opciók feliratra kattintson.

--------------------

Üdvözlettel:
a Vatera(futár) csapata
www.vaterafutar.hu

+Quote Post
szendreigabi64
hozzászólás 2011-12-02 08:42
Létrehozva: #3340

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2011-12-02 08:40
Azonosító: 1 579 092

Sziasztok!
Nagyon béna vagyok, nem találom az eladó email cimét, hogy hol kell megnézni. A segitség menü szerint a neve mellett van egy kis levél ikon, arra kell kattintani, de a személyes menüt ha megnyitom, rákattintok a vásárolt árúkra, ki is hozza a nevet, de a név mellett nincs kis levél ikon. Segitene valaki?

+Quote Post

551 Oldal V  « < 165 166 167 168 169 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
6 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (6 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2018-04-27 08:48