IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

539 Oldal V  « < 174 175 176 177 178 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vatera oldalak, Kérdések, általános észrevételek a Vaterával kapcsolatban
nemesis69
hozzászólás 2011-03-08 22:05
Létrehozva: #3501

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-03-08 21:27
Azonosító: 1 430 277

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-03-08 20:57) *
Tisztelt nemesis69!

Vatera ÁFF 3/16. A Vatera, biztonsági okok miatt korlátozhatja a Felhasználó vásárlási (aukciós) jogosultságait (vásárlási limit). A vásárlási limit nem vonatkozik a teljes jogú státusszal bíró Felhasználókra. Vásárlási limit fennállásáról és alkalmazásáról a Felhasználó megfelelő tájékoztatást kap akkor, ha adott tranzakcióját vásárlási limit miatt nem teljesítheti. Egyben a Vatera a vásárlási limit feloldásának módjáról is tájékoztatja a Felhasználót.

Tisztelt vatera csapat!

Sajnos semmilyen értesítést - email, üzenet . . . stb nem kaptam. Hol olvashatok erröl bövebben?
Go to the top of the page

+Quote Post
nemesis69
hozzászólás 2011-03-08 22:02
Létrehozva: #3502

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2011-03-08 20:47) *
Ez a ma bevezetett rendszer. Tehát kezdő vaterás ezek szerint maximum 3 dolgot vásárolhat, és amíg azok nem zárultak le azzal, hogy leadta az értékelést, nem vehet mást.
A dolog nem ellened irányul, hanem az eladók védelmében (köszi Vati).
Megmondanád, hogy mennyi olyan vásárlásod van, ami függőben van? Nagyon megköszönném. smile.gif
Gondolom itt az élő licit is számít és a már megvett, de még értékeléssel nem zárult vásárlások.

Kedves zejopy, köszönöm a gyors reakciót! smile.gif

Hát ez baromi jó! Miért nem küld a vatera egy köremailt erröl?
Három eladótól még nem kaptam értékelést (megjegyzem az egyiktöl egy hete nyertel el a terméket, de még rám se bagózott. Ilyen eladói hozzáállással, talán hetekig nem fogok tudni egy tranzakciót befejezni és megint tiltólistára kerülök, mert a tisztelt eladó tököl). Ráadásul mivel külföldön élek a küldemény is tovább van úton ergo: értekelni megint csak késöbb tudok. A háromból egy eladótól meg gyüjtöm a termékeket. Kártyanaptárakról van szó és már elnyertem párat, de van még vagy öt érvényes licitem töle függöben ami csak 5 nap múlva jár le. Persze már ne is nagyon izguljak miattuk, mert le vagyok bénítva úgyis simán rámlicitálnak. Most legszivesebben magam vonnám vissza öket!!! A mai napon nagon berágtam a vaterára!!! mad.gif mad.gif mad.gif Ezt a korlátozást csak azokra terjeszteném ki, akik már bizonyíthatóan "elkövettek" valamit.
Meddig lesz ez a korlátozás érvényben? Amig 10, 20 100 pozitív értekelésem van? Hol olvashatok erröl?

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-03-08 21:57
Létrehozva: #3503

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(nemesis69 @ 2011-03-08 20:41) *
Üdv,

még új vagyok és egyelöre csak vásárolni szeretnék. Már sikerült pár aukciót megnyernem, de ma rettentöen pofára estem, mert a licitemet a rendszer nem akarta elfogadni ...

Tisztelt nemesis69!

Vatera ÁFF 3/16. A Vatera, biztonsági okok miatt korlátozhatja a Felhasználó vásárlási (aukciós) jogosultságait (vásárlási limit). A vásárlási limit nem vonatkozik a teljes jogú státusszal bíró Felhasználókra. Vásárlási limit fennállásáról és alkalmazásáról a Felhasználó megfelelő tájékoztatást kap akkor, ha adott tranzakcióját vásárlási limit miatt nem teljesítheti. Egyben a Vatera a vásárlási limit feloldásának módjáról is tájékoztatja a Felhasználót.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-03-08 21:47
Létrehozva: #3504

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(nemesis69 @ 2011-03-08 20:41) *
Üdv,

még új vagyok és egyelöre csak vásárolni szeretnék. Már sikerült pár aukciót megnyernem, de ma rettentöen pofára estem, mert a licitemet a rendszer nem akarta elfogadni és a következö üzenetet kaptam:

Kérjük, várja meg, míg befejeződnek azok az aukciók, ahol érvényes licitet adott le, esetleg adjon le a megnyert tranzakcióinál értékelést vagy kövesse a következő oldalon található információkat, hogy Teljes jogú felhasználó legyen, és korlátozások nélkül használhassa az oldalt.
Teljes jogú felhasználó szeretnék lenni
Amennyiben a biztonsági korlátozás ellenére se szeretne lemaradni az aukcióról, vegye igénybe aukciófigyelőnket: Aukciófigyelő

Van két három tranzakcióm függöben, ezért még nem adtam le rájuk értékelést és ezért tiltották le a licitemet? A letiltás nem függ az eladótól, mert más eladó termékére is próbáltam licitálni, de sikertelenül. Nem tudom mit csináljak, hogy újból müködjön a dolog, kérlek segítsetek!

Ez a ma bevezetett rendszer. Tehát kezdő vaterás ezek szerint maximum 3 dolgot vásárolhat, és amíg azok nem zárultak le azzal, hogy leadta az értékelést, nem vehet mást.
A dolog nem ellened irányul, hanem az eladók védelmében (köszi Vati).
Megmondanád, hogy mennyi olyan vásárlásod van, ami függőben van? Nagyon megköszönném. smile.gif
Gondolom itt az élő licit is számít és a már megvett, de még értékeléssel nem zárult vásárlások.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
nemesis69
hozzászólás 2011-03-08 21:41
Létrehozva: #3505

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Üdv,

még új vagyok és egyelöre csak vásárolni szeretnék. Már sikerült pár aukciót megnyernem, de ma rettentöen pofára estem, mert a licitemet a rendszer nem akarta elfogadni és a következö üzenetet kaptam:

Kérjük, várja meg, míg befejeződnek azok az aukciók, ahol érvényes licitet adott le, esetleg adjon le a megnyert tranzakcióinál értékelést vagy kövesse a következő oldalon található információkat, hogy Teljes jogú felhasználó legyen, és korlátozások nélkül használhassa az oldalt.
Teljes jogú felhasználó szeretnék lenni
Amennyiben a biztonsági korlátozás ellenére se szeretne lemaradni az aukcióról, vegye igénybe aukciófigyelőnket: Aukciófigyelő

Van két három tranzakcióm függöben, ezért még nem adtam le rájuk értékelést és ezért tiltották le a licitemet? A letiltás nem függ az eladótól, mert más eladó termékére is próbáltam licitálni, de sikertelenül. Nem tudom mit csináljak, hogy újból müködjön a dolog, kérlek segítsetek!

A hozzászólást -nemesis69- szerkesztette a következő időpontban: 2011-03-08 21:43

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-03-07 13:42
Létrehozva: #3506

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(swacsa @ 2011-03-07 12:38) *
Ha személyesen akarsz a Vaterásokkal beszélni az ügyfélszolgálaton, akkor állítólag időpontot kell kérni. Ezt hol lehet kérni?

Tisztelt swacsa!

Nincs személyes vagy telefonos ügyfélszolgálat.
Amennyiben a „Segítség” menüpontban nem talál kérdésére választ, akkor használja a "Kapcsolatfelvétel" menüpontot, amely minden Vatera oldal alján megtalálható. Ennek segítségével lehet felvenni a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal. A kapcsolatfelvételhez válassza ki a problémájához legközelebb álló fő- és altémát, írja meg üzenetét, majd küldje el részünkre!

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
swacsa
hozzászólás 2011-03-07 13:38
Létrehozva: #3507

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-05-04 18:53
Azonosító: 639 936

Ha személyesen akarsz a Vaterásokkal beszélni az ügyfélszolgálaton, akkor állítólag időpontot kell kérni. Ezt hol lehet kérni?

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-03-07 13:16
Létrehozva: #3508

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Tisztelt Fórumozók!

2011. március 08. 23:00-tól 2011. március 9. 03:00-ig tervezett szerver karbantartás lesz.
A karbantartás ideje alatt a Vatera, és a Teszvesz oldalai nem lesznek elérhetőek.
Természetesen minden futó aukciót meghosszabbítunk a karbantartás idejével.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-03-06 22:09
Létrehozva: #3509

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2011-03-06 19:04) *
Kedves Benz! smile.gif

Már tegnap is feltűnt, de szét voltam esve, ezért nem említettem, mert képtelen voltam mindenfajta összeszedettségre.
Szóval eddig úgy volt, hogy amikor megváltoztattam a legutolsó alkategóriát, kiürült az összes jellemzős kocka. Tegnap pedig észrevettem, hogy nem. És ez nagyon jó,mert ha egy sorozatot szétszedek, akkor egy csomó minden egyforma marad, csak éppen nem kis kancsó, hanem cukortartó lesz a cucc.
Szóval én mindenképpen köszönöm, nagyon sokat segítettek. smile.gif
(Nem tudom, ez a megfogalmazás mennyivel összeszedettebb, mint a tegnapi lett volna. mosking.gif Talán a lényeget mégis le lehet szűrni belőle. smile.gif )

Kedves zejopy!

Érthető volt, köszönjük. smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-03-06 20:04
Létrehozva: #3510

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kedves Benz! smile.gif

Már tegnap is feltűnt, de szét voltam esve, ezért nem említettem, mert képtelen voltam mindenfajta összeszedettségre.
Szóval eddig úgy volt, hogy amikor megváltoztattam a legutolsó alkategóriát, kiürült az összes jellemzős kocka. Tegnap pedig észrevettem, hogy nem. És ez nagyon jó,mert ha egy sorozatot szétszedek, akkor egy csomó minden egyforma marad, csak éppen nem kis kancsó, hanem cukortartó lesz a cucc.
Szóval én mindenképpen köszönöm, nagyon sokat segítettek. smile.gif
(Nem tudom, ez a megfogalmazás mennyivel összeszedettebb, mint a tegnapi lett volna. mosking.gif Talán a lényeget mégis le lehet szűrni belőle. smile.gif )

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-03-02 18:16
Létrehozva: #3511

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(david03 @ 2011-03-02 17:05) *
Üdv mindenkinek!

Azt szeretném megkérdezni, hogy hogyan tudok szöveghez hozzárendelni linket a termékleírásban? Konkrétan azt szeretném beszúrni, hogy "nézze meg egyéb termékeimet is" - csak még nem jöttem rá hogy hogyan is kellene.

Köszönöm a segítséget!

Tisztelt david03!

<a href="http://www.vatera.hu/listings/index.php?td=on&us=david03&ob=4"> Kattints ide,</a> és nézd meg a többi termékemet is!

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
david03
hozzászólás 2011-03-02 18:05
Létrehozva: #3512

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-08-31 12:57
Azonosító: 22 754

Üdv mindenkinek!

Azt szeretném megkérdezni, hogy hogyan tudok szöveghez hozzárendelni linket a termékleírásban? Konkrétan azt szeretném beszúrni, hogy "nézze meg egyéb termékeimet is" - csak még nem jöttem rá hogy hogyan is kellene.

Köszönöm a segítséget!

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-02-25 11:31
Létrehozva: #3513

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(maratti @ 2011-02-25 10:10) *
Tisztelt vatera !

Adott egy aukcióm ( 1437474458 ). Sajnos a vásárló kórházba került, nem utalt, nem jött, ezért negatívot adtam. Miután tudomásomra jutott, hogykórházba került és kijött és utalta a vételárat kérésemre törölték a negatív értékelésemet. Sajnos most csak semlegeset vagy negatívot tudom választani. Ezzel nem is lenne nagyobb gondom, bár pozitív értékelést nem értem miért nem tudom választani? Ami nagyobb problémám, hogy megírom az értékelést és az oldal mikor ki szokta írni, hogy köszönjük az értékelés eljutott hozzánk ( vagy valami ilyesmi) na nálam hibát ír ki és figyelmeztet, hogy az értékelést töltsem ki. Már kétszer megírtam és mind a kétszer ez a hiba jött elő. Nem tudom szöveges módban értékelni a vásárlót.

Üdvözlettel: maratti

Tisztelt maratti!

Az adott aukció számlázása után a tranzakció sikerességét illetően a Vatera.hu Kft. utólagos reklamációt nem fogad el, így annak állapota nem módosítható.
Ebből következően pozitív értékelést már nem adhat a vevőnek.

Megpróbáltam a személyes menüjében elküldeni az értékelést és a leírt problémát nem tapasztaltam. Másik böngészővel vagy másik számítógépen próbálja meg.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
maratti
hozzászólás 2011-02-25 11:10
Létrehozva: #3514

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-10-30 12:51
Azonosító: 36 016

Tisztelt vatera !

Adott egy aukcióm ( 1437474458 ). Sajnos a vásárló kórházba került, nem utalt, nem jött, ezért negatívot adtam. Miután tudomásomra jutott, hogykórházba került és kijött és utalta a vételárat kérésemre törölték a negatív értékelésemet. Sajnos most csak semlegeset vagy negatívot tudom választani. Ezzel nem is lenne nagyobb gondom, bár pozitív értékelést nem értem miért nem tudom választani? Ami nagyobb problémám, hogy megírom az értékelést és az oldal mikor ki szokta írni, hogy köszönjük az értékelés eljutott hozzánk ( vagy valami ilyesmi) na nálam hibát ír ki és figyelmeztet, hogy az értékelést töltsem ki. Már kétszer megírtam és mind a kétszer ez a hiba jött elő. Nem tudom szöveges módban értékelni a vásárlót.

Üdvözlettel: maratti

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-02-24 23:09
Létrehozva: #3515

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(Maci18i @ 2011-02-24 21:53) *
Kedves Vatera!

Az értékelések oldalt fejleszthetnék, mert számomra nem egyértelmű, hogy ki értékelt kit stb...
Lehet csak én vagyok ilyen vak, de szerintem fejlesztésre szorul.

Köszönöm.

Tisztelt Maci18i!

Az értékelések áttekinthetőek, az oldalnak ezen a téren véleményünk szerint nincs szüksége fejlesztésre.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Maci18i
hozzászólás 2011-02-24 22:53
Létrehozva: #3516

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-12-06 12:25
Azonosító: 62 797

Kedves Vatera!

Az értékelések oldalt fejleszthetnék, mert számomra nem egyértelmű, hogy ki értékelt kit stb...
Lehet csak én vagyok ilyen vak, de szerintem fejlesztésre szorul.

Köszönöm.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-02-22 16:01
Létrehozva: #3517

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(PongiG @ 2011-02-22 13:36) *
Kedves MOD!
Nagyon szeretnék levédett aukciót csinálni, a segítség leírása alapján, de egyszerűen nem sikerül. Hiába írom be az összeget, amit ajánlanék a termékért, nem menti el, az ajánlatom alatt viszik el. Ha megnyomom a licitálok gombot, akkor én licitálok, nem a gép helyettem. Kérem segítsen, hogy el tudjam menteni a maximális összeget, amiért elvinném és a gép licitáljon helyettem. Biztos 100- an megkérdezték már, elnézést kérek! Előre is köszönöm a válaszát!

Tisztelt PongiG!

Nincs különösebb tudnivaló. Egyszerűen csak írja be a licitlépcsőnél nagyobb összeget.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
PongiG
hozzászólás 2011-02-22 14:36
Létrehozva: #3518

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-02-22 14:17
Azonosító: 1 427 466

Kedves MOD!
Nagyon szeretnék levédett aukciót csinálni, a segítség leírása alapján, de egyszerűen nem sikerül. Hiába írom be az összeget, amit ajánlanék a termékért, nem menti el, az ajánlatom alatt viszik el. Ha megnyomom a licitálok gombot, akkor én licitálok, nem a gép helyettem. Kérem segítsen, hogy el tudjam menteni a maximális összeget, amiért elvinném és a gép licitáljon helyettem. Biztos 100- an megkérdezték már, elnézést kérek! Előre is köszönöm a válaszát!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-02-20 11:48
Létrehozva: #3519

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-02-20 10:33) *

Kedves Benz!

Bocsássa meg vétkes figyelmetlenségemet. Tudom melyik nap volt 17.-e. Rettenetesen zűrös napom volt, nem követtem nyomon az eseményeket.
Remélem azért nem haragszik nagyon. rolleyes.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-02-20 11:33
Létrehozva: #3520

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2011-02-19 22:47) *
Khm.... blush2.gif

Most vettem csak észre, hogy az eladott áruknál van egy "kijelölt termék törlése" gomb.Biztosan más már látta, de bevallom férfiasan, én nagyon ritkán megyek oda le. Na de most észrevettem. rolleyes.gif
Azt szeretném kérdezni, attól, aki tudja, hogyha onnan törlöm az árut, akkor az az eladott áruk újraregisztrálásánál sem lesz megtalálható?
Nem szeretném kipróbálni, szeretném, ha valaki megmondaná. smile.gif

Khm...

http://www.vatera.hu/forum/index.php?s=&am...t&p=1273071

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post

539 Oldal V  « < 174 175 176 177 178 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2016-06-29 09:26