IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

506 Oldal V  « < 177 178 179 180 181 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vatera oldalak, Kérdések, általános észrevételek a Vaterával kapcsolatban
Vateraoroszlan
hozzászólás 2010-07-09 15:37
Létrehozva: #3561

Igencsak öreg róka

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-09-02 09:51
Azonosító: 726 887

IDÉZET(Lilia77 @ 2010-07-09 13:53) *
Köszönöm a válaszokat! Nem vitatkozni szeretnék, csak javasolni. Pont ezt mondtam én is, hogy 1024-nél NEM nagyobb felbontású, de 150KB-nál mégis nagyobb képet szerettem volna feltenni, mert vannak olyan természetű áruk, melyek nem olyanok mint egy kék ég, hogy jól tömöríthetők JPG-ként, hanem olyanok, mint egy sűrű erdő. Jó minőségben elmentve egyszerűen nem fér bele a 150KB-ba, még 800x600-ban sem, ami pedig igazán nem nagy felbontás! De pont erre próbáltam rávilágítani az első hozzászólásomban is, hogy ez a Vaterának is jó lenne!

Ez esetben tényleg azt tudom javasolni, hogy a leírásba szúrja be a képeket. A leírás-szerkesztőn belül ez három kattintásból megoldható. Az lehet, hogy több idő elmegy, amíg feltölti egy tárhelyre, de ha szép terméklapot szeretne, megéri a ráfordítást.

De ha megnézi például ezt, itt a vaterás kép is rendkívül részletgazdag, tehát azért megoldható a probléma.

Nem háborodtam fel egyáltalán. Nem tudom miből látszott így. Csak kérdeztem egyet, mert számomra nem volt egyértelmű. Most már tiszta. Rendben? smile.gif

Rendben. smile.gif

Olyanban még sosem gondolkoztak, hogy az ember megadhassa az áru nettó/bruttó súlyát és esetleg a Vatera kit tudná számolni hozzá a postai díjszabás szerinti szállítási költségeket...

Eszembe jutott még valami, amit már régen meg akartam kérdezni. Termékfigyelőnél miért nem lehet kombinálni a keresőszó, kategória és eladó elemeket?...

Mind a kettő tervbe van véve.

--------------------
Üdvözlettel:
Leó
a Vatera oroszlánja
Go to the top of the page

+Quote Post
Lilia77
hozzászólás 2010-07-09 13:53
Létrehozva: #3562

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-07-08 23:13
Azonosító: 1 251 947

Köszönöm a válaszokat! Nem vitatkozni szeretnék, csak javasolni. Pont ezt mondtam én is, hogy 1024-nél NEM nagyobb felbontású, de 150KB-nál mégis nagyobb képet szerettem volna feltenni, mert vannak olyan természetű áruk, melyek nem olyanok mint egy kék ég, hogy jól tömöríthetők JPG-ként, hanem olyanok, mint egy sűrű erdő. Jó minőségben elmentve egyszerűen nem fér bele a 150KB-ba, még 800x600-ban sem, ami pedig igazán nem nagy felbontás! De pont erre próbáltam rávilágítani az első hozzászólásomban is, hogy ez a Vaterának is jó lenne!

Nem háborodtam fel egyáltalán. Nem tudom miből látszott így. Csak kérdeztem egyet, mert számomra nem volt egyértelmű. Most már tiszta. Rendben? smile.gif

Olyanban még sosem gondolkoztak, hogy az ember megadhassa az áru nettó/bruttó súlyát és esetleg a Vatera kit tudná számolni hozzá a postai díjszabás szerinti szállítási költségeket, ha az eladó beikszelne egy kapcsolót, hogy sztandard postai szállítás lehetséges? Ettől megint jóval egyszerűbb lenne az eladók dolga. Meglehetősen körülményes sok szállítási sablont kezelni, főleg mikor módosítja az árait a posta.

Eszembe jutott még valami, amit már régen meg akartam kérdezni. Termékfigyelőnél miért nem lehet kombinálni a keresőszó, kategória és eladó elemeket? Sokkal hatékonyabb lenne, ha lehetne "és" kapcsolattal beállítani legalább két adatot. Pl. eldöntöttem, hogy 6MP feletti Sony fényképezőgépek érdekelnek. A sima Sony keresőszóra is túl sok találatot és a sima 6MP feletti gépek kategóriára is túl sok találatot ad. Ez a vevőnek sem jó és a Vaterának sem, mert feleslegesen küld ki túl sok termékfigyelőt.

+Quote Post
Vateraoroszlan
hozzászólás 2010-07-09 12:40
Létrehozva: #3563

Igencsak öreg róka

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Lilia77 @ 2010-07-09 11:24) *
Azzal nincs is baj, hogy 2MB-ig engedi feltölteni a képeket, az teljesen jó így. Csak nem kéne annyira összetömörítenie. Ne 150KB-ra! Ahogy én is írtam max egy 1024-es körüli képet van értelme feltenni, ami épp kisebb mint 1 MP. Tehát használom én rendesen a fényképezőt, csak szeretnék jobb minőségű képeket feltenni, nem csak 80-as JPG-et.

Kedves Lilia77!

Egy 1024-es képnél nagyobbat miért akar feltölteni? Éppen azt próbáltam magyarázni, hogy egy átlag monitorra annál nagyobb egész egyszerűen nem kell.

Ezt tudom. Láttam már, hogy mások is használják, de... Egyrészt kényelmetlen. smile.gif Másrészt pl. nyitok egy accountot egy ingyenes webtárhelyen. Feltöltöm oda a csilli villi fotókat. Beszúrom a termékleírásba ezen képek linkjét. Igen ám, de egy értelmes felhasználó két kattintással kirakja a linket a vágólapra, már megvan a honlapom címe, ahhoz már mail is jár általában, esetleg megtalálhat egy közvetlen kapcsolatfelvételre alkalmas adatot (a hozzá tartozó mail címet) és félek, hogy emiatt figyelmeztetnek, netalán kitiltanak. Tehát akkor már szabályozni kéne ezt is, hogy pontosan mit lehet és mit nem!

Nyilván nem azért írtam le a lehetőséget, mert tilos...

Elérhetőséget nem tartalmazó webtárhely linkje közzétehető, illetve az ilyen webtárhelyről beszúrható a kép.

Azt én is mondtam, hogy rendben ne indíthasson új aukciót. Kibírható. De azt mondod, hogy nagyon is értelmes szabály, hogy ilyenkor még üzenetre sem válaszolhat? Na ne már!

Üzenetre válaszolhat, ha ellenőrzött státuszba kerül vissza. Ha korábban nem végezte el a telefonszám ellenőrzését, kb. egy perc alatt meg lehet tenni.

Ismét csak azt tudom elmondani, hogy ha valamire nincs jogosultság, akkor az nem használható; ebben egyezzünk ki végre.

Nem értem ezzel mit akartál mondani?

Azt, hogy ha nem háborodik fel azonnal, hanem helyette az Ügyfélszolgálathoz fordul, akkor sokkal előbbre jut, mert van megoldás.

A Segítségben azért nem található meg, mert meglehetősen egyedi az ilyen eset.

--------------------
Üdvözlettel:
Leó
a Vatera oroszlánja

+Quote Post
Lilia77
hozzászólás 2010-07-09 11:24
Létrehozva: #3564

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Vateraoroszlan @ 2010-07-09 10:01) *
Kedves Lilia77!

2010-ben egy kép maximum 2 MB lehet, a rendszer feltöltés közben tömöríti a fájlt. 2010-ben elvárható lenne, hogy aki ezzel foglalkozik, megtanulja rendesen használni a digitális fényképezőgépet, és ne ész nélkül készítsen 8-10 MP felbontású képeket - mivel már 5-6 MP-es képről óriásplakátot lehet nagyítani. Egy normál monitoron megjelenő, részletgazdag, szép fotóhoz 1 MP felbontás is elég.

Azzal nincs is baj, hogy 2MB-ig engedi feltölteni a képeket, az teljesen jó így. Csak nem kéne annyira összetömörítenie. Ne 150KB-ra! Ahogy én is írtam max egy 1024-es körüli képet van értelme feltenni, ami épp kisebb mint 1 MP. Tehát használom én rendesen a fényképezőt, csak szeretnék jobb minőségű képeket feltenni, nem csak 80-as JPG-et.

DE, hogy meg is oldjam a problémáját, elég régóta van arra lehetőség, hogy a termékleírásba beillesszen az eladó külső tárhelyről képet. Akárhányat.

Ezt tudom. Láttam már, hogy mások is használják, de... Egyrészt kényelmetlen. smile.gif Másrészt pl. nyitok egy accountot egy ingyenes webtárhelyen. Feltöltöm oda a csilli villi fotókat. Beszúrom a termékleírásba ezen képek linkjét. Igen ám, de egy értelmes felhasználó két kattintással kirakja a linket a vágólapra, már megvan a honlapom címe, ahhoz már mail is jár általában, esetleg megtalálhat egy közvetlen kapcsolatfelvételre alkalmas adatot (a hozzá tartozó mail címet) és félek, hogy emiatt figyelmeztetnek, netalán kitiltanak. Tehát akkor már szabályozni kéne ezt is, hogy pontosan mit lehet és mit nem!

A rendszer már a biztonsági regisztrációkor közli főhősünkkel, hogy addig, és csak addig lesz a státusz a felhasználónevéhez rendelve, amíg meg nem változtatja a bankszámlaszámát. Így tehát, amennyiben főhősünk birtokában van az olvasni tudás misztériumának (bár ez nem derül ki a történetből), nem fogja meglepetésként érni az eseménysorozat.
Azt pedig remélem a történetíró is belátja, hogy ha valamihez főhősünknek nincsen jogosultsága, akkor azt nem használhatja.

Azt én is mondtam, hogy rendben ne indíthasson új aukciót. Kibírható. De azt mondod, hogy nagyon is értelmes szabály, hogy ilyenkor még üzenetre sem válaszolhat? Na ne már!

Azért nem engedi, mert néma gyereknek kedves édesanyja sem érti a szavát. Ellenben ha emberünk A; illetve emberünk B (de talán legyen inkább: asszonyunk B) kicsi csecsebecse kezeivel megragadja a közös családi billentyűzetet, és értesíti Ügyfélszolgálatunkat erről a problémáról, akkor igen hamar orvosolva lesz a helyzet. És a végére mindenki boldog, papának is lesz külön vaterája, meg mamának is.

Nem értem ezzel mit akartál mondani?
Lehetőség A: Erre eddig is volt gyakorlat, hogy ilyet lehet csinálni, csak írni kell az ügyfélszolgálatnak? Ha ez tényleg működik, akkor viszont ez a hibaüzenet alá (számla bevitel után) oda is lehetne írni megoldási javaslatként, hogy ez így megoldható. Nem egyszerűbb?
Lehetőség B: Eddig ezt nem lehetett, de majd megoldják, hogy lehessen?
Mindkettő öröm és bódottá! smile.gif

+Quote Post
b_ede
hozzászólás 2010-07-09 11:14
Létrehozva: #3565

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-20 12:43
Azonosító: 962

IDÉZET(hepp01 @ 2010-07-09 10:43) *
Üdv!

Az lenne a kérdésem,hogy egy elég régen (talán 1 éve) eladott termékemet vissza tudom keresni valamilyen módon?A vevő azóta is elfelejtette átvenni,sajnos már az ő nevére sem emlékszem.A pozitív értékelést is negatívra változtatnám ha lenne rá lehetőség...Köszi!

Talán

http://www.vatera.hu/listings/index.php?td...hepp01&ob=4

--------------------

A tapasztalat segít minket, hogy ugyanazt a hibát legközelebb sokkal ravaszabban kövessük el.

+Quote Post
hepp01
hozzászólás 2010-07-09 10:43
Létrehozva: #3566

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-29 19:03
Azonosító: 129 337

Üdv!

Az lenne a kérdésem,hogy egy elég régen (talán 1 éve) eladott termékemet vissza tudom keresni valamilyen módon?A vevő azóta is elfelejtette átvenni,sajnos már az ő nevére sem emlékszem.A pozitív értékelést is negatívra változtatnám ha lenne rá lehetőség...Köszi!

+Quote Post
Vateraoroszlan
hozzászólás 2010-07-09 10:01
Létrehozva: #3567

Igencsak öreg róka

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Lilia77 @ 2010-07-08 23:37) *
...Szóval első körben annyit mondanék, hogy 2010-ben szerintem nagyon gáz, hogy egy kép csak 150 KB lehet. Egyszerűen nem lehet a termékről egy jó minőségű fotót feltenni mondjuk 1024x768-ban, legalább a duplájánál kéne meghúzni a határt. Szerintem a 4-es limit is nagyon kevés. ...Minimum 6-8 képre kéne legyen lehetőség. ...

Kedves Lilia77!

2010-ben egy kép maximum 2 MB lehet, a rendszer feltöltés közben tömöríti a fájlt. 2010-ben elvárható lenne, hogy aki ezzel foglalkozik, megtanulja rendesen használni a digitális fényképezőgépet, és ne ész nélkül készítsen 8-10 MP felbontású képeket - mivel már 5-6 MP-es képről óriásplakátot lehet nagyítani. Egy normál monitoron megjelenő, részletgazdag, szép fotóhoz 1 MP felbontás is elég.

DE, hogy meg is oldjam a problémáját, elég régóta van arra lehetőség, hogy a termékleírásba beillesszen az eladó külső tárhelyről képet. Akárhányat.

Másik észrevétel. Főhősünk eladó. Van neki ellenőrzött bankszámlája meg minden. Hirdet is folyamatosan. Emberünk viszont megunja a bankját és lelép onnan. Ezt ugye a vatera sohasem tudja meg automatikusan, nincs is belőle gond, megy a rendszer szépen. Igen ám de főhősünket furdalja a lelkiismeret, mégiscsak átírja a bankszámláját a Vaterán. Közli vele a rendszer, hogy amíg nem érkezik meg ismét a 100 pengő, addig nem indíthat új aukciót. ...

A rendszer már a biztonsági regisztrációkor közli főhősünkkel, hogy addig, és csak addig lesz a státusz a felhasználónevéhez rendelve, amíg meg nem változtatja a bankszámlaszámát. Így tehát, amennyiben főhősünk birtokában van az olvasni tudás misztériumának (bár ez nem derül ki a történetből), nem fogja meglepetésként érni az eseménysorozat.

Azt pedig remélem a történetíró is belátja, hogy ha valamihez főhősünknek nincsen jogosultsága, akkor azt nem használhatja.

Ja, és ha már a bankszámlánál vagyunk. Nem lehet két felhasználónak ugyanaz a bankszámlája. Miért nem? Van emberünk A, meg emberünk B, lesz belőlük házaspár, külön bankszámlák vesznek, jön a közös, de nem, Vatera rendszere nem engedi, hogy mindkettő ugyanazt regisztrálja be. Miért nem?? :-O

Azért nem engedi, mert néma gyereknek kedves édesanyja sem érti a szavát. Ellenben ha emberünk A; illetve emberünk B (de talán legyen inkább: asszonyunk B) kicsi csecsebecse kezeivel megragadja a közös családi billentyűzetet, és értesíti Ügyfélszolgálatunkat erről a problémáról, akkor igen hamar orvosolva lesz a helyzet. És a végére mindenki boldog, papának is lesz külön vaterája, meg mamának is.

--------------------
Üdvözlettel:
Leó
a Vatera oroszlánja

+Quote Post
Vateraoroszlan
hozzászólás 2010-07-09 09:49
Létrehozva: #3568

Igencsak öreg róka

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(mikonyitszki @ 2010-07-08 23:30) *
Nem kérek több e-mail-t a Vaterától!Hanyagoljanak!

Köszönöm!

Amúgy nem lehet valahogy törölni a regisztrációt?Nem vagyok a Vaterára rászorulva.

Tisztelt mikonyitszki!

Regisztrációja megszüntetését Ügyfélszolgálatunktól kérheti a Kapcsolatfelvételen keresztül.

--------------------
Üdvözlettel:
Leó
a Vatera oroszlánja

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2010-07-08 23:43
Létrehozva: #3569

Öreg róka:)

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-03-01 14:16
Azonosító: 130

IDÉZET(mikonyitszki @ 2010-07-08 23:30) *

Köszönöm!

Amúgy nem lehet valahogy törölni a regisztrációt?Nem vagyok a Vaterára rászorulva.

ez kölcsönös laugh1.gif

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."

+Quote Post
Lilia77
hozzászólás 2010-07-08 23:37
Létrehozva: #3570

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Előre is bocsánat, ha ez már volt, de a keresővel nem jutottam eredményre.
Szóval első körben annyit mondanék, hogy 2010-ben szerintem nagyon gáz, hogy egy kép csak 150 KB lehet. Egyszerűen nem lehet a termékről egy jó minőségű fotót feltenni mondjuk 1024x768-ban, legalább a duplájánál kéne meghúzni a határt. Szerintem a 4-es limit is nagyon kevés. Az ember feltenne egy képet, amit a gyártó csinált (mert ugye mégis az a szép, az vonzza igazán a tekintetet) aztán lefotózza felülről, oldalról, szemből, tartozékokkal... Jó lenne még hely egy-két makrónak, hogy szépen látsszon az állapota is. Minimum 6-8 képre kéne legyen lehetőség. Én elhiszem, hogy a tárhely sok pénz meg ilyenek, de úgysem használná ki mindenki a lehetőséget és amúgy is megtérül a befektetés, mert a sok jobb kép jobban pörgeti a bizniszt. smile.gif

Másik észrevétel. Főhősünk eladó. Van neki ellenőrzött bankszámlája meg minden. Hirdet is folyamatosan. Emberünk viszont megunja a bankját és lelép onnan. Ezt ugye a vatera sohasem tudja meg automatikusan, nincs is belőle gond, megy a rendszer szépen. Igen ám de főhősünket furdalja a lelkiismeret, mégiscsak átírja a bankszámláját a Vaterán. Közli vele a rendszer, hogy amíg nem érkezik meg ismét a 100 pengő, addig nem indíthat új aukciót. Szerintem már ez teljesen értelmetlen, mert már egy idő óta úgysem élt a bankszámla, az ellenőrzés meg már rég megvolt. Mindegy, bugyuta szabály, de legyen (bár inkább ne). Na de az már kész röhej, hogy a régebb elindított aukcióhoz érkezett kérdésekre sem tud közben válaszolni, a vevő meg csak-csak várja a választ. Biztos megint én látom rosszul, de ezek teljesen értelmetlen korlátozásoknak tűnnek.

Ja, és ha már a bankszámlánál vagyunk. Nem lehet két felhasználónak ugyanaz a bankszámlája. Miért nem? Van emberünk A, meg emberünk B, lesz belőlük házaspár, külön bankszámlák vesznek, jön a közös, de nem, Vatera rendszere nem engedi, hogy mindkettő ugyanazt regisztrálja be. Miért nem?? :-O

A hozzászólást -Lilia77- szerkesztette a következő időpontban: 2010-07-08 23:40

+Quote Post
mikonyitszki
hozzászólás 2010-07-08 23:30
Létrehozva: #3571

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2010-07-08 23:18
Azonosító: 1 251 967

Köszönöm!

+Quote Post
Vateraoroszlan
hozzászólás 2010-07-07 15:03
Létrehozva: #3572

Igencsak öreg róka

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2010-07-07 14:22) *
Kedves Leo!

Akkor ha jól értelmezem, szóba került már.... rolleyes.gif
Várok türelmesen, tényleg nagy segítség volna.

Köszönöm! thank_you.gif

Igazán nincs mit.

Jól értelmezi. wink.gif

--------------------
Üdvözlettel:
Leó
a Vatera oroszlánja

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2010-07-07 14:22
Létrehozva: #3573

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-17 12:23
Innen: Káosz birodalom
Azonosító: 171 419

IDÉZET(Vateraoroszlan @ 2010-07-07 14:04) *
Kedves Sprinkler1!

Ilyen lehetőséget csak egy e-fizetési eszközzel együtt szándékoznánk bevezetni, addig nem tudunk ennek felületet biztosítani.

Kedves Leo!

Akkor ha jól értelmezem, szóba került már.... rolleyes.gif
Várok türelmesen, tényleg nagy segítség volna.

Köszönöm! thank_you.gif

--------------------
"Lemondtam a sexről, az italról és a hazardírozásról! Ez volt életem legszörnyűbb negyedórája"

+Quote Post
Vateraoroszlan
hozzászólás 2010-07-07 14:04
Létrehozva: #3574

Igencsak öreg róka

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2010-07-07 13:37) *
Kedves Leo vagy Benz!

Szeretném kérdezni, hogy terveztek-e a közeljövőben egy olyan módosítást, amely lehetővé tenné az eladóknak azt, hogy fizetési emlékeztetőt küldjenek ki vásárlójuk felé?...

Kedves Sprinkler1!

Ilyen lehetőséget csak egy e-fizetési eszközzel együtt szándékoznánk bevezetni, addig nem tudunk ennek felületet biztosítani.

--------------------
Üdvözlettel:
Leó
a Vatera oroszlánja

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-07-07 14:00
Létrehozva: #3575

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2010-07-07 13:37) *
Kedves Leo vagy Benz!

Szeretném kérdezni, hogy terveztek-e a közeljövőben egy olyan módosítást, amely lehetővé tenné az eladóknak azt, hogy fizetési emlékeztetőt küldjenek ki vásárlójuk felé?
Én (sajnos) nagy hasznát venném.Már csak azért is, mert kiosztottam pár negát az utóbbi időben, amikre még válasz értékelés sem született.Bár archiválom az e-maileket rendszeresen, azért előfordul,hogy egy-egy elkallódik. És ha jön a bosszúnega, nem tudom igazolni, hogy küldtem felszólítást. Így viszont nyoma maradna a rendszerben.
A vaterán keresztül menne ki, az eladók pedig maguk tölthetnék ki a sablonszöveget, mint pl: az automata értesítő levélben.

Ha esetleg ez a kérdés már felvetődött,úgy elnézést kérek,hogy ismét felvetettem!

Előre is köszi a választ!

Jaj, de nagyon jóóóóóóó. good.gif Csatlakozom. smile.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2010-07-07 13:37
Létrehozva: #3576

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-17 12:23
Innen: Káosz birodalom
Azonosító: 171 419

Kedves Leo vagy Benz!

Szeretném kérdezni, hogy terveztek-e a közeljövőben egy olyan módosítást, amely lehetővé tenné az eladóknak azt, hogy fizetési emlékeztetőt küldjenek ki vásárlójuk felé?
Én (sajnos) nagy hasznát venném.Már csak azért is, mert kiosztottam pár negát az utóbbi időben, amikre még válasz értékelés sem született.Bár archiválom az e-maileket rendszeresen, azért előfordul,hogy egy-egy elkallódik. És ha jön a bosszúnega, nem tudom igazolni, hogy küldtem felszólítást. Így viszont nyoma maradna a rendszerben.
A vaterán keresztül menne ki, az eladók pedig maguk tölthetnék ki a sablonszöveget, mint pl: az automata értesítő levélben.

Ha esetleg ez a kérdés már felvetődött,úgy elnézést kérek,hogy ismét felvetettem!

Előre is köszi a választ!

--------------------
"Lemondtam a sexről, az italról és a hazardírozásról! Ez volt életem legszörnyűbb negyedórája"

+Quote Post
Vateraoroszlan
hozzászólás 2010-07-07 13:26
Létrehozva: #3577

Igencsak öreg róka

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Feco00 @ 2010-07-07 13:01) *
Üdv. Javasolnék egy új kategóriát. Valami ilyesmit hogy Multimédia lejátszók a szórakoztató elektronikán belül. Mert elég sok ilyen lejátszó van már de nincs kategóriálya.

Kedves Feco00!

Kategóriaalakítással kapcsolatos javaslatait a kategoria@vatera.com címen vagy a Kategóriák bontása fórumtopikban tudja eljuttatni a kategória-menedzsmenthez.

Köszönjük!

--------------------
Üdvözlettel:
Leó
a Vatera oroszlánja

+Quote Post
Feco00
hozzászólás 2010-07-07 13:01
Létrehozva: #3578

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-05-30 16:25
Azonosító: 1 186 366

Üdv. Javasolnék egy új kategóriát. Valami ilyesmit hogy Multimédia lejátszók a szórakoztató elektronikán belül. Mert elég sok ilyen lejátszó van már de nincs kategóriálya.

A hozzászólást -Feco00- szerkesztette a következő időpontban: 2010-07-07 13:02

+Quote Post
Vateraoroszlan
hozzászólás 2010-07-05 16:37
Létrehozva: #3579

Igencsak öreg róka

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(scooterdj @ 2010-07-05 15:45) *
Üdv!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy hogyan tudom újra kérni a címét és a telefonszámát annak akitől vásároltam?
Ugyanis eltűnt az e-mail amiben benne volt.
Ha valaki tudja, kérem segítsen!
köszönöm

Kedves scooterdj!

Amennyiben elvesztette, vagy nem kapta meg partnere elérhetőségeit emailben, úgy kérjük lépjen be a "Személyes menüjébe" és kattintson a "Vásárolt áruk" menüpontra esetleg az "Értékelések készítése" menüre. Ezután a partnere felhasználóneve mellett szereplő kis levél ikonra klikkelve tudja lekérni a keresett partner elérhetőségeit.

--------------------
Üdvözlettel:
Leó
a Vatera oroszlánja

+Quote Post
scooterdj
hozzászólás 2010-07-05 15:45
Létrehozva: #3580

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2010-07-01 19:56
Azonosító: 1 240 287

Üdv!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy hogyan tudom újra kérni a címét és a telefonszámát annak akitől vásároltam?
Ugyanis eltűnt az e-mail amiben benne volt.
Ha valaki tudja, kérem segítsen!
köszönöm

+Quote Post

506 Oldal V  « < 177 178 179 180 181 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
5 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (5 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-04-23 11:17