IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

514 Oldal V  « < 189 190 191 192 193 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vatera oldalak, Kérdések, általános észrevételek a Vaterával kapcsolatban
zejopy
hozzászólás 2010-05-27 09:16
Létrehozva: #3801

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(Grobar @ 2010-05-27 09:10) *
Rosszul írtam, 6szor más címre kéri. 2szer kamu cím, egyszer postafiók. laugh1.gif

Igen, valóban eléggé gáz a helyzet.
Ha meg visszajön, mert én már jártam úgy is, hogy nem volt pontosan megadva a cím, akkor fizethetem a postát. És inkább kifizetem még 2x, mert nincs kedvem vacakolni az új utaltatással, magyarázkodással.
Áááá, tele van a t....

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
Grobar
hozzászólás 2010-05-27 09:10
Létrehozva: #3802

Csak olvasó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-05-24 18:58
Innen: Juzni Front
Azonosító: 11 399

IDÉZET(zejopy @ 2010-05-27 08:51) *
Normális esetben, tehát pont az esetek 90%-ában nem is lenne rá szükség. De abban a 10%-ban.......... sad.gif
Most is ott a számla félig megírva a számlatömbömben, ami mindjárt betelik, félretenném, de nem lehet. Ráadásul hétvégén át kell vinnem a cuccot a könyvelőhöz is, szóval egy ilyen helyzet teljesen fel tud borítani mindent. Ha rossz is a cím, de mégis a vevő által megadott lenne, így, ha ezen nem módosít, akkor már az az ő dolga, de nem engem terhel felelősség.

Rosszul írtam, 6szor más címre kéri. 2szer kamu cím, egyszer postafiók. laugh1.gif

--------------------
Csak akkor tehetsz meg mindent, hogyha már semmid sincs. (Tyler Durden)

SÜN, SÜN!!!!
"Sünben emelték ki a tüntetőt."

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-05-27 08:51
Létrehozva: #3803

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Grobar @ 2010-05-27 08:36) *
Azzal a címmel 90%-ban nem lehet mit kezdeni. 10-ből 6szor teljesen más címre kérik a terméket, mint amit a Vatera kiküld. A kedvencem a postafiók, amire nem lehet, számlát kiállítani, elvileg.

Normális esetben, tehát pont az esetek 90%-ában nem is lenne rá szükség. De abban a 10%-ban.......... sad.gif
Most is ott a számla félig megírva a számlatömbömben, ami mindjárt betelik, félretenném, de nem lehet. Ráadásul hétvégén át kell vinnem a cuccot a könyvelőhöz is, szóval egy ilyen helyzet teljesen fel tud borítani mindent. Ha rossz is a cím, de mégis a vevő által megadott lenne, így, ha ezen nem módosít, akkor már az az ő dolga, de nem engem terhel felelősség.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Grobar
hozzászólás 2010-05-27 08:36
Létrehozva: #3804

Csak olvasó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-05-24 18:58
Innen: Juzni Front
Azonosító: 11 399

IDÉZET(zejopy @ 2010-05-27 08:32) *
Annyira nagyon fontos lenne, hogy tudjuk a vevő címét, hogy az nem igaz.
A következő a helyzet. Ha hagyományos módon vásárol a vevő, akkor nincs megrendelőlap.

Már nem igazán emlékszem, de mintha kellett volna lakcímet is felírni a regisztrációkor.
Nem lehetne azokat az adatokat valahogyan a partnerekhez eljuttatni?

Azzal a címmel 90%-ban nem lehet mit kezdeni. 10-ből 6szor teljesen más címre kérik a terméket, mint amit a Vatera kiküld. A kedvencem a postafiók, amire nem lehet, számlát kiállítani, elvileg.

--------------------
Csak akkor tehetsz meg mindent, hogyha már semmid sincs. (Tyler Durden)

SÜN, SÜN!!!!
"Sünben emelték ki a tüntetőt."

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-05-27 08:32
Létrehozva: #3805

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Jó reggelt Leó! smile.gif

Annyira nagyon fontos lenne, hogy tudjuk a vevő címét, hogy az nem igaz.
A következő a helyzet. Ha hagyományos módon vásárol a vevő, akkor nincs megrendelőlap.
Megírom a kezdő levelemet, kérem a címet. A vevő visszajelez, hogy személyesen veszi át az árut, de előre utal, mert nem tudja, mikor ér ide, természetesen a címre vonatkozó kérdésemet figyelmen kívül hagyja, pedig oda van írva, hogy akkor is szükségem van rá, ha személyes átvétel lesz. OK. Utalás megérkezik, állítanám ki a számlát, de nincs hová. Mivel a levelezés eleve akadozott, az üzlet már több mint két hete húzódik, tudom, hogy az ismételten feltett kérdésemre majd csak a távoli jövőben kapok választ.
A másik, amikor nagyszerűsködik a vevő, hogy neki nem kell számla. Írom neki, hogy nekem muszáj.......... Erre már nem is válaszol, a gyereke elviszi a cserepeket, persze odaadom számla nélkül, ha már eljött. Én meg............nem mondom meg mit csináltam.
Tehát a hiányzó cím nagyon sok felesleges akadozást okoz nekem.

Már nem igazán emlékszem, de mintha kellett volna lakcímet is felírni a regisztrációkor.
Nem lehetne azokat az adatokat valahogyan a partnerekhez eljuttatni? Esetleg valami figyelmeztető felirat, ami arról szólna, hogy pl.: "Amennyiben az eladó számlaköteles és ön nem jelöl meg számlázási címet, akkor a számla a regisztrációkor megadott adatokkal lesz kiállítva." (Biztosan lehet jobbat is fogalmazni.)

Ez a változtatás sokkal gördülékenyebbé és könnyebbé tenné a dolgunkat.
Köszönöm, ha esetleg a középtávú tervbe sikerülne............... thank_you.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2010-05-23 14:50
Létrehozva: #3806

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(Varkonyi @ 2010-05-23 14:33) *
... Kedden bemegyek Önökhöz és intézkedem a továbbiakról, ez az összes nick nevemre, illetve cégem nick neveire is vonatkozik!
V-V B.

Tisztelt Varkonyi!

A telefonon vagy személyesen feltett kérdésekre nem áll módunkban válaszolni!
Ügyfélszolgálatunk kizárólag az írásban történő megkeresésekre reagál.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Varkonyi
hozzászólás 2010-05-23 14:33
Létrehozva: #3807

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-20 07:45
Azonosító: 921

Örülök kedves Mod., hogy Ön szerint nem az, de az én véleményem merőben más !
Azóta a leütési árak drasztikusan leestek (több tízezer forinttal), illetve utánajárás nélkül küldtek még egy negatívot, úgyis van már egy neki...alapon!
Még mindig úgy gondolja, hogy nem olyan fontos kérdés?....Önnek biztosan nem, de számomra ha még sokáig ott díszeleg, akkor akár egy pedagógus havi fizetésére is rúghat a veszteség! De lehet bagatelizálni, ahogyan Ön tette!

Az elsőnél minden bizonyítékot elküldtem, hogy jogtalan.....kértem a törlést.
A második esetben (szintén), de ott a partner is rájött - telefonos megbeszélésünk alapján-, hogy el sem küldte az utalást.
Mások azonban csak azt látják, hogy negatív! Ennek ellenére nincs még törölve egyik sem!

Nem hiszem továbbá, hogy arra kértem volna, hogy nyilvánosságra hozza kérésemet és problémámat!

Válaszán elgondolkodva azt kell írjam, ha önöknek nem kell az egyik legnagyobb felhasználójuk (valamint céges nick-jei), én nem erőlködöm tovább! Kedden bemegyek Önökhöz és intézkedem a továbbiakról, ez az összes nick nevemre, illetve cégem nick neveire is vonatkozik!

V-V B.

A hozzászólást -Varkonyi- szerkesztette a következő időpontban: 2010-05-23 14:35

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2010-05-23 14:05
Létrehozva: #3808

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(Varkonyi @ 2010-05-23 11:26) *
Tiszteletem!

Régebben hétvégente is kaptam választ problémáimra...

Tisztelt Varkonyi!

A Profi Eladói Programban való részvétel munkanapokon 09-17 óra között 4 órán belüli ügyfélszolgálati válaszokat garantál.
Hétvégén nincs ilyen kedvezmény. Ügyeletes kollégák ilyenkor is vannak, ők a megfelelő sorrendben végzik a beérkezett megkeresések feldolgozását.
Az ön által megnevezett kollégák minden bizonnyal nagyon örülnének egy hétvégi megkeresésnek, de egy negatív értékelés esetleges eltávolítása talán mégsem olyan halaszthatatlan fontosságú kérdés.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Varkonyi
hozzászólás 2010-05-23 13:48
Létrehozva: #3809

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Tisztelt zejopy!

Mivel itt nem 'kétforintról' van szó, úgy gondolom jogom van kérni! Nem utasítok, kérek, de ha már használom a piacteret és fizetek sok-sok milliót, akkor elvárok érte pár dolgot. Sem időm, sem kedvem könyörögni senkinek.
Az pedig, hogy ismerek egy-két vezetőt, csak segítség, mert gyorsabban tudok ügyet intézni.

Még egy dolgot ajánlok figyelmébe! Az üzleti életben a legnagyobb vevőket megbecsülik a partnerek és természetes, hogy jobban odafigyelnek rájuk. Nagyon sokat letettem már itt az asztalra, hogy kérhessek.....jelen esetben nem mást, mint gyors kárenyhítést! Nem akarok újabb tízezreket veszíteni!

Nem szoktam fórumozni, így azt az évi két beírásom akár figyelmen kívül is hagyhatja, hiszen nem is Önnek szól. Nem akarom megbántani, nyers sem szeretnék lenni, ezért inkább nem írok többet.
Sajnos nem tudom nyugodtabban lereagálni a történteket. Valóban sürgős segítségre lenne szükség egy komoly problémával kapcsolatban, melynek máris van következménye előző levelem óta!

Szép napot: Balázs

T. Moderátor!

Még mindig várom nagy tisztelettel a válaszát!
Ha nyers a stílus elnézést, de kellőképpen ideges vagyok!

A hozzászólást -Varkonyi- szerkesztette a következő időpontban: 2010-05-23 13:50

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-05-23 12:13
Létrehozva: #3810

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Csak így, per Ottó, per Erik.
Mi meg csak itt egymás között nyafogunk a fórumon, ha gondunk van. Semmi "Ottó", semmi "Erik", semmi atyaúristen, a moderátorok mégis készségesen segítenek, amikor csak lehet.
(Az is igaz, hogy nem utasítani, hanem kérni szoktunk, talán a neveltetésünkből adódik. Biztosan hibás. Lehet, hogy egy bizonyos anyagi állapot után elsorvad a kérésfeltevés képessége, és átadja a helyét a parancsosztásnak? Nem hiszem. Ismerek gazdag embert, aki kérni is tud.)
Lehet, hogy velem van a baj, de ez a post engem sajnos nagyon irritál. Már a múltkor is volt egy hasonló.
Minden esetben, ha Ön idejön a fórumra, meglobogtatja az ismeretségét és a kivételezett voltát. Vagyunk itt páran mezei halandók, akik nyilvánvalóan nem hozunk akkora jutalékot a Vatera konyhájára, mint Ön, csak úgy csendesen dolgozgatunk, töltögetünk, postázgatunk. Na persze azért igyekszünk mi is. Nem is takarózunk sem "Ottóval", sem "Erikkel".
(Pedig többünkön "végigérnének", a "nagyságbeli" különbség miatt.)
Talán, ha megnövünk, mi is lobogtathatjuk őket a problémáinknál.

Kedves Benz!
Ha úgy érzi, témaromboló voltam, nyugodtan töröljön, az én postom csak egy emberi megnyilvánulás volt, lehet, hogy üzleti szempontból nem állja meg a helyét. sad.gif
z

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Varkonyi
hozzászólás 2010-05-23 11:26
Létrehozva: #3811

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Tiszteletem!

Régebben hétvégente is kaptam választ problémáimra, a kapcsolatfelvétel menüpont használatakor.
Most sajnos 'hosszú hétvége' van, sürgősen segítségre lett volna szükségem...azonban semmi reakció, két napot pedig nem vagyok hajlandó várni!
Szeretnék még a mai napon valamilyen választ az alábbi ügyszámú levelemre: 2010052110004142.

Nem akarom sem Ottót, sem Eriket telefonon, hétvégén zavarni, hogy segítsenek, de kénytelen leszek, ha nem történik intézkedés!

Számomra ez nagyon sürgős, az eladásaimat jelentősen visszavető probléma! Mivel naponta egyforintos aukcióim járnak le, minden nap késedelem komoly (több tízezer forintos) károkat okoz! Kérem ezt figyelembe venni!
Nem hiszem, hogy senki nincs gép előtt, hiszen a fontosabb problémákkal ildomos ilyenkor is foglalkozni.
(A sablonválaszt köszönöm nem kérem, hogy hétvége van és........)

Kérem azonban sürgős intézkedésüket!
Köszönöm!
V-V B.

+Quote Post
Sargasso66
hozzászólás 2010-05-20 12:31
Létrehozva: #3812

Lelkes újonc
**

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2010-02-18 23:26
Azonosító: 1 012 248

IDÉZET(Vateraoroszlan @ 2010-05-20 12:18) *
Kedves Sargasso66!

A javaslatot továbbítottuk illetékes kollégáink felé, köszönjük!

Én köszönöm! yes3.gif

--------------------
"Az igazság fáklyáját képtelenség úgy vinni a tömegben, hogy ne pörköljük meg valakinek a szakállát."

+Quote Post
Vateraoroszlan
hozzászólás 2010-05-20 12:18
Létrehozva: #3813

Igencsak öreg róka

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-09-02 09:51
Azonosító: 726 887

IDÉZET(Sargasso66 @ 2010-05-20 11:13) *
Üdv!

Az iránt érdeklődöm, hogy ha már a terméklapon meg van jelölve a számlaadás, akkor nem lehetne-e a részletes keresőben is választani ezt a lehetőséget, mert van aki szívesebben vásárol számlával.
Köszönöm: S

Kedves Sargasso66!

A javaslatot továbbítottuk illetékes kollégáink felé, köszönjük!

--------------------
Üdvözlettel:
Leó
a Vatera oroszlánja

+Quote Post
Sargasso66
hozzászólás 2010-05-20 11:13
Létrehozva: #3814

Lelkes újonc
**

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2010-02-18 23:26
Azonosító: 1 012 248

Üdv!

Az iránt érdeklődöm, hogy ha már a terméklapon meg van jelölve a számlaadás, akkor nem lehetne-e a részletes keresőben is választani ezt a lehetőséget, mert van aki szívesebben vásárol számlával.
Köszönöm: S

A hozzászólást -Sargasso66- szerkesztette a következő időpontban: 2010-05-20 11:13

--------------------
"Az igazság fáklyáját képtelenség úgy vinni a tömegben, hogy ne pörköljük meg valakinek a szakállát."

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-05-12 21:41
Létrehozva: #3815

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2010-05-12 20:54) *
Kedves zejopy!

Az elküldés pillanatától az új ár az érvényes.
Az is látszik, ha frissíti a képernyőt az F5 vagy CTRL+F5 billentyűkkel.

Köszönöm, ezt a h... frissítést mindig elfelejtem. sclerosis.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2010-05-12 20:54
Létrehozva: #3816

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2010-05-12 19:53) *
Kedves Benz!
(Tudom, az oroszlán már alszik. smile.gif )

A kérdésem lehet, hogy csak nekem kérdés, de felmerült.
Ha átárazok egy terméket, akkor egy darabig még a régi áron lehet megtalálni a piactéren, bár a személyes menümben már az új ár látszik.
Ez nem gond, tudom, van egy kis átfutási idő. Viszont kérdésem, ha ebben az időszakban licit érkezik rá, akkor mi a pálya? Melyik ár érvényes?
Sehogy sem tudnám ellenőrizni magam a dolgot, mert az önlicit lenne, érthető módon akkora nem lehet a kíváncsiságom, hogy abba belemenjek.:-))
Köszönöm. smile.gif

Kedves zejopy!

Az elküldés pillanatától az új ár az érvényes.
Az is látszik, ha frissíti a képernyőt az F5 vagy CTRL+F5 billentyűkkel.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-05-12 19:53
Létrehozva: #3817

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kedves Benz!
(Tudom, az oroszlán már alszik. smile.gif )

A kérdésem lehet, hogy csak nekem kérdés, de felmerült.
Ha átárazok egy terméket, akkor egy darabig még a régi áron lehet megtalálni a piactéren, bár a személyes menümben már az új ár látszik.
Ez nem gond, tudom, van egy kis átfutási idő. Viszont kérdésem, ha ebben az időszakban licit érkezik rá, akkor mi a pálya? Melyik ár érvényes?
Sehogy sem tudnám ellenőrizni magam a dolgot, mert az önlicit lenne, érthető módon akkora nem lehet a kíváncsiságom, hogy abba belemenjek.:-))
Köszönöm. smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
scaevola
hozzászólás 2010-05-11 16:50
Létrehozva: #3818

Mérges fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:48
Innen: Mezőberény
Azonosító: 40

IDÉZET(b_ede @ 2010-05-11 14:47) *
Köszönöm
Akkor Bill-t kell megtámogatni smile.gif

De nem tortával a képébe, hanem egy parasztlengővel! laugh1.gif

--------------------
Demagógiáról akkor beszélhetnénk, ha azt mondanám amivel a főnököm megbízott, hogy mondjak és azt tűzön-vízen át végrehajtanám.
Megélheted a száz évet, ha lemondasz mindarról, ami miatt megérné megélni a száz évet. (Woody Allen)

+Quote Post
Dragunovhun
hozzászólás 2010-05-11 16:19
Létrehozva: #3819

Lelkes fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2008-11-17 16:10
Azonosító: 300 154

www.getfirefox.com

+Quote Post
b_ede
hozzászólás 2010-05-11 14:47
Létrehozva: #3820

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-20 12:43
Azonosító: 962

IDÉZET(Vateraoroszlan @ 2010-05-11 14:12) *
Kedves b_ede!

A forráskód optimalizálás befejeződött. Az Internet Exploreres problémát szinte biztos, hogy az Explorer generálja.

Köszönöm
Akkor Bill-t kell megtámogatni smile.gif

--------------------

A tapasztalat segít minket, hogy ugyanazt a hibát legközelebb sokkal ravaszabban kövessük el.

+Quote Post

514 Oldal V  « < 189 190 191 192 193 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
5 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (5 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-09-02 06:17