IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

525 Oldal V  « < 189 190 191 192 193 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vatera oldalak, Kérdések, általános észrevételek a Vaterával kapcsolatban
zejopy
hozzászólás 2010-09-05 11:54
Létrehozva: #3801

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

Kedves Benz! smile.gif

Tetszik, ahogy a tiltólistám most kinéz, áttekinthetőbb, és a többi hozadéka is jó, bár még nem igazán ismertem ki.
Egy dolgot szeretnék megemlíteni, ha lehet, ez egy megjelenítési javaslat.
Minden alkalommal, amikor új díszpintyet helyezek el egyre bővülő listámban, le kell mennem egészen alulra a négyzetig. (Persze lehet Ctrl End-el is, így hamar megvan. smile.gif )
Nem lehetne, hogy az a négyzet felülre kerüljön? Köszönöm, ha átgondolják.

Szép napot, jó reggelt! rolleyes.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2010-09-05 11:25
Létrehozva: #3802

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(princes47 @ 2010-09-05 11:12) *
Sziasztok !

Szeretnék segítséget kérni, hogy mit kell tennem akkor mikor a terméklapon képet szeretnék cserélni.
Hiába töröltem el a régit és tettem fel az újat mindig a régi van fenn.
Mit rontok el?

Tisztelt princes47!

Csere után CTRL+F5 billentyűkombinációval frissítse az oldalt.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
princes47
hozzászólás 2010-09-05 11:12
Létrehozva: #3803

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-01-16 15:54
Azonosító: 82 176

Sziasztok !

Szeretnék segítséget kérni, hogy mit kell tennem akkor mikor a terméklapon képet szeretnék cserélni.
Hiába töröltem el a régit és tettem fel az újat mindig a régi van fenn.
Mit rontok el?

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2010-09-04 12:27
Létrehozva: #3804

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(Vateraoroszlan @ 2010-09-04 10:33) *
Bocs, Benz... rolleyes.gif

friends.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Vateraoroszlan
hozzászólás 2010-09-04 10:33
Létrehozva: #3805

Igencsak öreg róka

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-09-02 09:51
Azonosító: 726 887

IDÉZET(Kirkee @ 2010-09-04 07:40) *
Abszolút nem minősítettem senkit, csupán egy addig fel nem fedezett hibát próbáltam jelezni, és a szándékaim szerint udvariasan. Mindenesetre elég különös ez a támadó hangvétel egy segítő szándékú jelzésre, miszerint nem megfelelően működött egy - gondolom - javító szándékú újdonság a rendszerben...

Most már tényleg jó, és köszönöm a megoldást.

Tisztelt Kirkee!

Szeptember 1-én délután visszajeleztem Önnek, hogy a bejelentés továbbításra került a technikusok felé. Ennek ellenére érkezett Öntől tegnap reggel egy, a korábbi bejelentésével tartalmilag teljesen megegyező újabb hozzászólás.

Emiatt tájékoztattam, hogy elegendő egyszer jelezni egy hibát, az kijavításra fog kerülni. Nem minden hiba kerül kijavításra egyik percről a másikra, ez azonban nem jelenti azt, hogy el van felejtve és emlékeztetni kell rá.

A funkció egyébként nem újdonság, amióta Aukciófigyelő menüpont létezik, azóta beállítható az értesítés küldése.
Kiegészítő információként arról tudom tájékoztatni, hogy csak megjelenítési problémáról volt szó, tehát a beállítások elmentésre kerültek attól függetlenül, hogy egyes esetekben a beállított értéktől függetlenül 1 vagy 2 óra jelent meg.

Bocs, Benz... rolleyes.gif

--------------------
Üdvözlettel:
Leó
a Vatera oroszlánja

+Quote Post
Kirkee
hozzászólás 2010-09-04 07:40
Létrehozva: #3806

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:19
Azonosító: 205

IDÉZET(Vateraoroszlan @ 2010-09-03 10:28) *
Tisztelt Kirkee!

Nem vagyunk értelmi sérültek, elsőre is pontosan megértettük a hibajelzést.
Tegnap jeleztem Önnek, hogy folyamatban van a javítása.

Szerk:
A javítás kikerült.
Csak a megjelenítéssel volt probléma, tehát a megjelenő információ ellenére a választott adat tárolódott el.

Abszolút nem minősítettem senkit, csupán egy addig fel nem fedezett hibát próbáltam jelezni, és a szándékaim szerint udvariasan. Mindenesetre elég különös ez a támadó hangvétel egy segítő szándékú jelzésre, miszerint nem megfelelően működött egy - gondolom - javító szándékú újdonság a rendszerben...

Most már tényleg jó, és köszönöm a megoldást.

A hozzászólást -Kirkee- szerkesztette a következő időpontban: 2010-09-04 07:43

+Quote Post
Vateraoroszlan
hozzászólás 2010-09-03 10:28
Létrehozva: #3807

Igencsak öreg róka

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Kirkee @ 2010-09-03 09:55) *
Kedves Vatera-illetékesek,

az új aukciófigyelő rendszerénél továbbra is fennáll a már említett hiba: nem lehet beállítani az értesítési időt....

Tisztelt Kirkee!

Nem vagyunk értelmi sérültek, elsőre is pontosan megértettük a hibajelzést.
Tegnap jeleztem Önnek, hogy folyamatban van a javítása.

Szerk:
A javítás kikerült.
Csak a megjelenítéssel volt probléma, tehát a megjelenő információ ellenére a választott adat tárolódott el.

--------------------
Üdvözlettel:
Leó
a Vatera oroszlánja

+Quote Post
Kirkee
hozzászólás 2010-09-03 09:55
Létrehozva: #3808

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:19
Azonosító: 205

Kedves Vatera-illetékesek,

az új aukciófigyelő rendszerénél továbbra is fennáll a már említett hiba: nem lehet beállítani az értesítési időt.

"A termék lejárta előtt ennyivel küldjön emailt a rendszer:" szöveg után az ablakban alaphelyzetben 1 óra van, amiből le lehet gördíteni rengeteg verziót, és a "Beállít" gombbal rögzíteni. De ha beállítom mondjuk 12 órára, és rábökök a "Beállít"-ra, akkor egy képernyőfrissítés után visszaugrik 1 órára! És ezt akárhányszor eljátszhatom.

Már sokan, sok géppel próbáltuk, a helyzet ugyanaz.

Elég tikkasztó, mert nem véletlenül változtatnám meg az alapértelmezett egy órát, ugyanis nem ülök folyamatosan a gépnél, és ha csak 1 órával a megfigyelt aukció lejárata előtt küldi a rendszer az értesítőt, akkor a legnagyobb eséllyel lemaradok róla = nem tudom megvásárolni, és így a Vatera is jutalékot veszít! Jó, nyilván nem pont a tőlem származó pár fillér az érdekes, de ha ez egy általános hiba (márpedig az), akkor a sok pár fillér elmaradt jutalék a Vatera oldalán is érezhető.

Szóval, talán önző érdekük is lehetne a bug javítása, nem beszélve a felhasználók kényelméről.

Köszönettel: Kirkee

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2010-09-02 23:33
Létrehozva: #3809

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(atinaa @ 2010-09-02 20:48) *
Kedves Vatera!

Nagyon szépen köszönöm a részletes információt! A mai napon befizettem a 2,- Ft-ot a Cib Banknál....mondjuk eléggé meglepődtek....de legközelebb majd a többivel együtt rendezem.
Üdvözlet

És az 5 forintból adtak vissza? Vagy csak úgy ingyé' bevették az utalást?

+Quote Post
atinaa
hozzászólás 2010-09-02 20:48
Létrehozva: #3810

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-05-14 14:35
Azonosító: 9 955

IDÉZET(Vateraoroszlan @ 2010-09-02 14:53) *
Kedves atinaa!

Még korábban "kerekíthetett" egy befizetést, azért állt elő a -2 Ft-os egyenleg. Természetesen nem kell külön befizetnie, elég a következő számlájával együtt.

Mindazonáltal felhívom a figyelmét, hogy maga az érték nem szűnt meg, csak fizikai formában már nem használandó.

Kedves Vatera!

Nagyon szépen köszönöm a részletes információt! A mai napon befizettem a 2,- Ft-ot a Cib Banknál....mondjuk eléggé meglepődtek....de legközelebb majd a többivel együtt rendezem.
Üdvözlet

+Quote Post
Vateraoroszlan
hozzászólás 2010-09-02 14:53
Létrehozva: #3811

Igencsak öreg róka

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(atinaa @ 2010-09-02 12:30) *
Kedves Vatera!

Nekem lenne egy észrevételem a számlázással kapcsolatban:"Mit jelent az, hogy" -2 Ft-os "tartozás a Vatera felé!? A kerekítés szabályai szerint az " O " Ft-nak felel meg!!!!
Na, akkor megyek a bankhoz és most elutalom azt a .... 2 Ft-ot! Ez nagyon vicces....... rolleyes.gif

Kedves atinaa!

Még korábban "kerekíthetett" egy befizetést, azért állt elő a -2 Ft-os egyenleg. Természetesen nem kell külön befizetnie, elég a következő számlájával együtt.

Mindazonáltal felhívom a figyelmét, hogy maga az érték nem szűnt meg, csak fizikai formában már nem használandó.

--------------------
Üdvözlettel:
Leó
a Vatera oroszlánja

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-09-02 14:07
Létrehozva: #3812

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(atinaa @ 2010-09-02 12:30) *
Kedves Vatera!

Nekem lenne egy észrevételem a számlázással kapcsolatban:"Mit jelent az, hogy" -2 Ft-os "tartozás a Vatera felé!? A kerekítés szabályai szerint az " O " Ft-nak felel meg!!!!
Na, akkor megyek a bankhoz és most elutalom azt a .... 2 Ft-ot! Ez nagyon vicces....... rolleyes.gif

Utalni tudsz 2 F-ot is. Csak befizetni nem.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
atinaa
hozzászólás 2010-09-02 12:30
Létrehozva: #3813

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-05-14 14:35
Azonosító: 9 955

Kedves Vatera!

+Quote Post
Vateraoroszlan
hozzászólás 2010-09-02 10:57
Létrehozva: #3814

Igencsak öreg róka

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Kalmanian @ 2010-09-01 19:18) *
Kedves Oroszlán,

Sajnálattal olvasom, hogy nem csak egy hibáról van szó ezen esetben, hanem szándékos változtatásról.
Szerintem a régi jó megoldás sokkal átláthatóbb és használhatóbb volt!!!
Most pedig lehet keresgélni ezerrel, mert még csak egy látványos kiemelése sincs a fontos dolgoknak.
Jól sejtem, hogy minden menüpont át fog alakulni erre a formátumra?

Üdv: Kalmanian

Kedves Kalmanian!

Ekkora hibákat azért nem vétünk. smile.gif

Viszont amit leírt, azzal nem feltétlenül értek egyet. Az adatok továbbra is rendezhetők a termék neve, eladó, darabszám, ár és hátralévő idő alapján, a régi megjelenítés is nagyjából ezeket a választási lehetőségeket kínálta.

És igen, jól sejti.

--------------------
Üdvözlettel:
Leó
a Vatera oroszlánja

+Quote Post
Vateraoroszlan
hozzászólás 2010-09-02 10:50
Létrehozva: #3815

Igencsak öreg róka

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(citrom121 @ 2010-09-02 07:06) *
Tisztelt vateraoroszlán! Alapvető fogalmi zavarban van. Ha itt írom le az itteni tapasztalataimat, akkor az nem tekinthető témarombolásnak, mert mindenki saját maga alakítja ki a véleményét. Ahogy az sem alkalmas személyem tekintélyének rombolásának, ha azt írja, nem tudom használni a keresőt, mert a véleményre oda-vissza mindenkinek joga van. Csak tudja, érdekes, hogy elég régen vagyok a vaterán, és eddig nem voltak az említett problémáim - nyilván tudtam használni a keresőt - most meg kb 3 napja hirtelen elfelejtettem, és a leírt esetekkel találkoztam.
Nincs szükség az eltávolításomra, magamtól is belátom, minden úgy jó, ahgy van, semmin nem kell változtatni - vagy a korábbit visszaállítani - ezért többet nem írok a fórumra. De ezt még szükségesnek tartottam megjegyezni.

Tisztelt citrom121!

Csak tájékoztatásul, az Ön által kifogásolt információt VateraBenz moderátor kollégám írta Önnek, ez rögtön a hozzászólása mellett látható, a bal oldalon. Csakúgy, ahogy az Ön neve az Ön hozzászólása mellett, és az enyém az én hozzászólásaim mellett.

Vateraoroszlan nevű moderátor (jómagam, így, nagybetűvel) nagyságrendileg két napon keresztül próbálta Önnek elmagyarázni, hogyan is működik a kereső; illetőleg mi az, amit valószínűsíthetően rosszul csinál, amikor a pénzérméit keresi.

Témarombolásnak pedig az minősül, ha a másik hozzászólásait konzekvensen figyelmen kívül hagyva, ugyanazt ismételgeti érdemi információ nélkül.

Végül pedig tájékoztatom, hogy a moderátor kolléga részletesen leírta, hogy az érméi esetében hogyan tudja megtalálni az Ön szerint releváns találati listát. De nyilvánvalóan, ahogy eddig, azt is figyelmen kívül hagyta.

--------------------
Üdvözlettel:
Leó
a Vatera oroszlánja

+Quote Post
citrom121
hozzászólás 2010-09-02 07:06
Létrehozva: #3816

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-11-30 13:51
Azonosító: 863 425

IDÉZET(VateraBenz @ 2010-08-31 21:05) *
A következő hasonló hozzászólását témarombolásnak fogjuk minősíteni és figyelmeztetés kiküldése mellett kénytelenek leszünk eltávolítani.
Köszönjük figyelmét, megértését.

Tisztelt vateraoroszlán! Alapvető fogalmi zavarban van. Ha itt írom le az itteni tapasztalataimat, akkor az nem tekinthető témarombolásnak, mert mindenki saját maga alakítja ki a véleményét. Ahogy az sem alkalmas személyem tekintélyének rombolásának, ha azt írja, nem tudom használni a keresőt, mert a véleményre oda-vissza mindenkinek joga van. Csak tudja, érdekes, hogy elég régen vagyok a vaterán, és eddig nem voltak az említett problémáim - nyilván tudtam használni a keresőt - most meg kb 3 napja hirtelen elfelejtettem, és a leírt esetekkel találkoztam.
Nincs szükség az eltávolításomra, magamtól is belátom, minden úgy jó, ahgy van, semmin nem kell változtatni - vagy a korábbit visszaállítani - ezért többet nem írok a fórumra. De ezt még szükségesnek tartottam megjegyezni.

+Quote Post
Hachney
hozzászólás 2010-09-01 21:39
Létrehozva: #3817

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-09-24 22:06
Azonosító: 762 805

IDÉZET(VateraBenz @ 2010-09-01 21:07) *
Tisztelt Hachney!

Aukció indításakor a darabszám rovatba a teljes értékesíteni kívánt mennyiséget kell beírni!
Tehát nem egy darabot és nem írhatja a leírásban, hogy a "darabszámról érdeklődjön".
A Vatera ugyanis nem apróhirdetési oldal. A szabálytalan aukciók előzetes figyelmeztetés nélkül eltávolításra kerülnek.
Ez esetben javasoljuk, hogy olvassa el a piactér szabályzatát.
A harmadik hasonló esetnél 72 órára felfüggesztjük a hozzáférését, a negyediknél következhet a végleges inaktiválás.

Köszönöm a választ VateraBenz!

Tehát csak ennyit kelett volna tennem, hogy a darabszámhoz beírom hogy "96db"? good2.gif

Na nem mintha így nem lehetne kijátszani (félreértés ne essék, nem ez a célom) mert valaki leüt egyet, megkapja az adataimet és vége... mert ugye az úgy szamályos, ezért is tartottam a figyelmeztetést értelmetlennek!

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2010-09-01 21:07
Létrehozva: #3818

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(Hachney @ 2010-09-01 18:25) *
Tisztelt Vatera!

Keresgéltem a fórumok között, de nem igazán találtam ennél megfelelőbbet.
A problémém az lenne, hogy figyelmeztetett a Vatera, hogy szabálytalan aukciót indítottam!

...

Tisztelt Hachney!

Aukció indításakor a darabszám rovatba a teljes értékesíteni kívánt mennyiséget kell beírni!
Tehát nem egy darabot és nem írhatja a leírásban, hogy a "darabszámról érdeklődjön".
A Vatera ugyanis nem apróhirdetési oldal. A szabálytalan aukciók előzetes figyelmeztetés nélkül eltávolításra kerülnek.

IDÉZET(Hachney @ 2010-09-01 20:12) *
A legnagyobb problémám még mindig az, hogy nem hiszem, hogy szabálytalanul jártam volna el..!

Ez esetben javasoljuk, hogy olvassa el a piactér szabályzatát.

IDÉZET(Hachney @ 2010-09-01 20:55) *
Egyébként hány ilyen figyelmeztetés van, a kizárásig?

A harmadik hasonló esetnél 72 órára felfüggesztjük a hozzáférését, a negyediknél következhet a végleges inaktiválás.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Hachney
hozzászólás 2010-09-01 20:55
Létrehozva: #3819

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-09-24 22:06
Azonosító: 762 805

IDÉZET(zejopy @ 2010-09-01 20:29) *
Mivel nem látom a terméklapot, mert törölve lett, nem tudom, hogy mi a pontos hiba, csak sejtem, de nem írok olyat le, amit csak sejtek.

Nem volt ügyvédes a megfogalmazás, ez a valóság. Nem állhatnak neki találgatni, hogy te most véletlenül, vagy szándékosan tetted-e, amit tettél. Ezt még akkor is be kell látnod, ha most sértve érzed magadat.

Nem az aukció törlésével van bajom, hanem azért mert szerintem nem tettem olyat, amivel kiérdemeltem volna. Mindegy.

Egyébként hány ilyen figyelmeztetés van, a kizárásig?

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-09-01 20:29
Létrehozva: #3820

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Hachney @ 2010-09-01 20:12) *
Ezt szépen megfogalmaztad, olyan ügyvédesen...

A legnagyobb problémám még mindig az, hogy nem hiszem, hogy szabálytalanul jártam volna el..!

Mivel nem látom a terméklapot, mert törölve lett, nem tudom, hogy mi a pontos hiba, csak sejtem, de nem írok olyat le, amit csak sejtek.

Nem volt ügyvédes a megfogalmazás, ez a valóság. Nem állhatnak neki találgatni, hogy te most véletlenül, vagy szándékosan tetted-e, amit tettél. Ezt még akkor is be kell látnod, ha most sértve érzed magadat.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post

525 Oldal V  « < 189 190 191 192 193 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2015-07-29 17:54