IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

521 Oldal V  « < 210 211 212 213 214 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vatera oldalak, Kérdések, általános észrevételek a Vaterával kapcsolatban
VateraBenz
hozzászólás 2010-03-16 19:53
Létrehozva: #4221

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(csetle @ 2010-03-16 18:27) *
TEhát a képeket feltölthetem bármelyik képmegosztóra? Akár kepfeltoltes.hu-ra és akárhova? , majd ezt a linket tényleg bemásolhatom a feltöltött termék adatlapjára?

Ennek a megerősítését kérném szépen egy Adminisztrátor-tól is !

Köszi egyébként az ötletet, de ha ez szabályos, és lehetséges, akkor meglepődöm a dolgon, mert pl. elérhetőséget nem szabad feltüntetni, sem megadni, de linkeket meg lehetne beilleszeteni?

Tisztelt csetle!

A külön képes aukciók indítása nem megengedett. Ha ilyent találunk, akkor azt töröljük.
Képfeltöltő oldalra felteheti a plusz fotókat és a linket megadhatja a termékleírásban vagy akár levelezésben is.
Az a lényeg, hogy a fotókon nem szerepelhet elérhetőség, illetve a link nem mutathat kapcsolatfelvételre alkalmas oldalra.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu
Go to the top of the page

+Quote Post
trendy17
hozzászólás 2010-03-16 19:50
Létrehozva: #4222

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-14 09:24
Azonosító: 353 034

[color="#FF0000"][/color]Sziasztok!
Segítsen valaki légyszi!Egyik napról a másikra nem tudok semmit feltölteni,sőt változtatni sem tudok az aukciókon,mert csak tölt,tölt és tölt,de nem csinál semmit a rendszer.A partner oldalon nincs ilyen gondom.Valamit elállítottam volna véletlenül?

+Quote Post
scaevola
hozzászólás 2010-03-16 19:32
Létrehozva: #4223

Mérges fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:48
Innen: Mezőberény
Azonosító: 40

IDÉZET(csetle @ 2010-03-16 18:27) *
TEhát a képeket feltölthetem bármelyik képmegosztóra? Akár kepfeltoltes.hu-ra és akárhova? , majd ezt a linket tényleg bemásolhatom a feltöltött termék adatlapjára?

Köszi egyébként az ötletet, de ha ez szabályos, és lehetséges, akkor meglepődöm a dolgon, mert pl. elérhetőséget nem szabad feltüntetni, sem megadni, de linkeket meg lehetne beilleszeteni?

Gondolod, hogy mást javasolnak? Biztos, hogy nem.
A kép linkjéből semmilyen olyan adatot nem lehet megtudni, ami szabálytalan volna.
Ha csak a képen nincs rajta valamilyen elérhetőséged! laugh1.gif

--------------------
Demagógiáról akkor beszélhetnénk, ha azt mondanám amivel a főnököm megbízott, hogy mondjak és azt tűzön-vízen át végrehajtanám.
Megélheted a száz évet, ha lemondasz mindarról, ami miatt megérné megélni a száz évet. (Woody Allen)

+Quote Post
csetle
hozzászólás 2010-03-16 19:27
Létrehozva: #4224

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2010-02-25 16:52
Azonosító: 1 023 126

IDÉZET(scaevola @ 2010-03-16 18:21) *
Felejtsd el, mert nem szabályos. De Pl. a kepfeltoltes.hu -ra felrakhatsz akármennyit és azt belinkeled az oldaladra. rolleyes.gif

+Quote Post
scaevola
hozzászólás 2010-03-16 19:21
Létrehozva: #4225

Mérges fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:48
Innen: Mezőberény
Azonosító: 40

IDÉZET(csetle @ 2010-03-16 17:40) *
Tisztelt Adminisztrátorok !

Egy kis segítséget kérnék.

Szeretnék feltölteni két terméket, de nem elég a feltöltéskor a 4 darab kép, több képre lenne szükség, hogy lássák, hogy a nagy könyv mit tartalmaz.
...
Ez a megoldás lehetséges lenne?, szabályos?, megcsinálhatom?
Előre is köszönöm szépen.
Üdv.,

Felejtsd el, mert nem szabályos. De Pl. a kepfeltoltes.hu -ra felrakhatsz akármennyit és azt belinkeled az oldaladra. rolleyes.gif

--------------------
Demagógiáról akkor beszélhetnénk, ha azt mondanám amivel a főnököm megbízott, hogy mondjak és azt tűzön-vízen át végrehajtanám.
Megélheted a száz évet, ha lemondasz mindarról, ami miatt megérné megélni a száz évet. (Woody Allen)

+Quote Post
csetle
hozzászólás 2010-03-16 18:40
Létrehozva: #4226

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2010-02-25 16:52
Azonosító: 1 023 126

Tisztelt Adminisztrátorok !

Egy kis segítséget kérnék.

Szeretnék feltölteni két terméket, de nem elég a feltöltéskor a 4 darab kép, több képre lenne szükség, hogy lássák, hogy a nagy könyv mit tartalmaz.

Ezért a következőt találtam ki:
Feltöltöm a terméket, a nagy könyvet, és megadok hozzá 4 képet, leírást, árat, minimálárat, szóval mindent. Ezt nem teszem zárt aukcióba.
Viszont, hogy legyen lehetőségem több képre, ezért csinálok még 2 darab termékfeltöltést, ami plusz 8 darab képet jelent. Erre a plusz két darab termékfeltöltésre zárt aukciót teszek, hogy ne tudjon senki sem rá licitáltni, elvégre csak a plusz képek miatt csináltam őket.

Valamint az eredeti termékfeltöltésnél, amire nem tettem zárt aukciót, annál a termékleírásnál utalok arra, hogy van másik két zárt aukciós termékem, amiket a képek miatt tettem fel, és azoknál nézhetik a képeket.

Ez a megoldás lehetséges lenne?, szabályos?, megcsinálhatom?

Előre is köszönöm szépen.
Üdv.,

+Quote Post
cssaca
hozzászólás 2010-03-16 14:44
Létrehozva: #4227

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-03-16 12:41
Azonosító: 1 057 266

IDÉZET(zejopy @ 2010-03-16 12:25) *
Igen, meg tudod oldani. A 24 órás lezárási idő nagyon korrekt, de kétségtelen, hogy ilyenkor kényelmetlen.
Tedd lakattal is zárttá az aukciót.
Bemész a licitált árukhoz, ott, ahol időben is lezártad. Ezt a módosítást megengedi a rendszer. Ha övé az utolsó licit, akkor minden rendben. Aki be akar kéretőzni a zárt aukcióra, azt nem engeded be, így biztos, hogy az ő ajánlata nem lesz felüllicitálva, tehát övé a cucc.

Köszönöm a tippet

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-03-16 13:25
Létrehozva: #4228

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(cssaca @ 2010-03-16 11:51) *
Sziasztok!

Első eladásommal kapcsolatban lenne kérdésem. A vevővel megegyeztem a licit befejezéséről. Le is zártam de a rendszer még adja ki az elérhetőségeket 24 óráig és nem is zárja a licitet le addig. Nem igazán értem mért kell ez az egy napos késleltetés. Mivel a vevő az ország másik részéből való és most éppen itt van, szeretnénk ma lebonyolítani az üzletet. Meglehet ezt oldani valahogy?

Köszönöm

Igen, meg tudod oldani. A 24 órás lezárási idő nagyon korrekt, de kétségtelen, hogy ilyenkor kényelmetlen.
Tedd lakattal is zárttá az aukciót.
Bemész a licitált árukhoz, ott, ahol időben is lezártad. Ezt a módosítást megengedi a rendszer. Ha övé az utolsó licit, akkor minden rendben. Aki be akar kéretőzni a zárt aukcióra, azt nem engeded be, így biztos, hogy az ő ajánlata nem lesz felüllicitálva, tehát övé a cucc.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
cssaca
hozzászólás 2010-03-16 12:51
Létrehozva: #4229

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-03-16 12:41
Azonosító: 1 057 266

Sziasztok!

Első eladásommal kapcsolatban lenne kérdésem. A vevővel megegyeztem a licit befejezéséről. Le is zártam de a rendszer még adja ki az elérhetőségeket 24 óráig és nem is zárja a licitet le addig. Nem igazán értem mért kell ez az egy napos késleltetés. Mivel a vevő az ország másik részéből való és most éppen itt van, szeretnénk ma lebonyolítani az üzletet. Meglehet ezt oldani valahogy?

Köszönöm

+Quote Post
bigfootinformati...
hozzászólás 2010-03-14 23:16
Létrehozva: #4230

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-03-25 15:50
Azonosító: 579 694

IDÉZET(VateraBenz @ 2010-03-14 22:04) *
Tisztelt bigfootinformatika!

Exportálja CSV-be az eladásait és ott már tetszés szerint rendezheti, szűrheti őket.

Köszönöm.
Bár annyira nem vagyok otthon az excel kezelésben hogy ki lehet-e heti lebontásban listázni az eladások összegét
Üdv

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2010-03-14 23:04
Létrehozva: #4231

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(bigfootinformatika @ 2010-03-14 21:58) *
Üdv

Nem tudom volt-e már aki igényelt ilyet, de nagy segítség lenne ha az eladott áruk összege heti lebontásban megjelenne, tehát például beállítom a 2010 január 1- 2010 január 14 dátumot,
és hetek szerint megjelenik mennyit forgalmaztam a Vaterán. Tudom hogy kilistázható egyenként, de mondjuk a 20 héttől felfelé már elég macera hetente lekérni,
és nem is átlátható. Könnyen össze lehetne vetni mondjuk ha emelkedik vagy csökken az eladás egy egy akció után
Üdv

Tisztelt bigfootinformatika!

Exportálja CSV-be az eladásait és ott már tetszés szerint rendezheti, szűrheti őket.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
bigfootinformati...
hozzászólás 2010-03-14 22:58
Létrehozva: #4232

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-03-25 15:50
Azonosító: 579 694

Üdv

Nem tudom volt-e már aki igényelt ilyet, de nagy segítség lenne ha az eladott áruk összege heti lebontásban megjelenne, tehát például beállítom a 2010 január 1- 2010 január 14 dátumot,
és hetek szerint megjelenik mennyit forgalmaztam a Vaterán. Tudom hogy kilistázható egyenként, de mondjuk a 20 héttől felfelé már elég macera hetente lekérni,
és nem is átlátható. Könnyen össze lehetne vetni mondjuk ha emelkedik vagy csökken az eladás egy egy akció után
Üdv

+Quote Post
hajnall
hozzászólás 2010-03-14 13:05
Létrehozva: #4233

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-03-05 19:01
Azonosító: 1 039 207

Sziasztok!

Csak kiváncsiskodok, hogy a JOKERLÁNY alábbi sorsolásaival mi van?:
5. a február 15-21 közötti adásvételekre vonatkozó sorsolás: március 2.
6. a február 22-28 közötti adásvételekre vonatkozó sorsolás: március 9.
Elvitte a cica? Vagy elfogyott a zseton? Kicsit gáz, hogy már március 14 van nem??? director.gif

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2010-03-13 10:25
Létrehozva: #4234

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(devain @ 2010-03-13 09:14) *
Sziasztok!
Kérdésem lenne: hogyan kell levédett ajánlatot csinálni? Elolvastam a súgót, de számomra nem egyértelmű. Ugyanis licitáltam egy termékre (11.000 Ft), és azt írta, hogy ez az összeg kevés, mert valaki levédte a licitet. Próbáltam újra (11.100 Ft), és még mindig kevés volt. Érem a levédés lényegét, de én hogyan tudok levédeni licitet, hogy más ne lássa mekkora összegig mehet el?
Ha az aukciós lapon beírom, hogy 15.000 Ft, akkor rögtön azt az ö9sszeget írja ki. Segítsetek!
Előre is köszi!

Tisztelt devain!

Csak be kell írni a megfelelő számot, nincs más tudnivaló. Ha ez rögtön megjelenik, akkor az azt jelenti, hogy más licitálónak ennél is magasabb levédett ajánlata van, vagyis továbbra is ő vezeti a licitet.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
devain
hozzászólás 2010-03-13 10:14
Létrehozva: #4235

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-03-13 10:08
Azonosító: 1 051 846

Sziasztok!
Kérdésem lenne: hogyan kell levédett ajánlatot csinálni? Elolvastam a súgót, de számomra nem egyértelmű. Ugyanis licitáltam egy termékre (11.000 Ft), és azt írta, hogy ez az összeg kevés, mert valaki levédte a licitet. Próbáltam újra (11.100 Ft), és még mindig kevés volt. Érem a levédés lényegét, de én hogyan tudok levédeni licitet, hogy más ne lássa mekkora összegig mehet el?
Ha az aukciós lapon beírom, hogy 15.000 Ft, akkor rögtön azt az ö9sszeget írja ki. Segítsetek!
Előre is köszi!

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2010-03-12 16:47
Létrehozva: #4236

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:14
Innen: Future
Azonosító: 66

IDÉZET(vinczeerika @ 2010-03-12 15:44) *
Hello, kérdésem az lenne,hogy egy olyan felhasználóval akinek nincs terméke ,hogy lehet fel venni a kapcsolatot?

Nézd + ,hogy esetleg van-e lejárt terméke.
Ha az sincs akkor nézd + ,hogy a legutóbbi trazakciói során váltott e üzenetet a terméklapon az eladóval.
Ha igen akkor írj az eladónak, aki tud neki üzenni,hogy te keresed.

Ha nem akkor punish2.gif hehehmm.gif

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.

+Quote Post
vinczeerika
hozzászólás 2010-03-12 16:44
Létrehozva: #4237

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2010-03-12 15:26
Azonosító: 1 050 426

Hello, kérdésem az lenne,hogy egy olyan felhasználóval akinek nincs terméke ,hogy lehet fel venni a kapcsolatot?

+Quote Post
gyurinar
hozzászólás 2010-03-12 10:35
Létrehozva: #4238

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-02-20 21:43
Azonosító: 493 254

Ez egy katasztrófa , tegnap délután 13 óra óta próbáltam egy árut feltölteni , este 22 óráig ez nem sikerült , a termék feltöltő lap kitöltését követően , a küldés gombra katt .....és semmi! Se hibaüzenet , se kakukk , hogy te hülye felhasználó , ezt , meg azt rosszúl csináltad ....jelzem nem elösször töltök fel árút és eddig minden simán ment .Lehet hogy a hiba nem a Vaterában , hanem a hozzánemértő felhasználóbann keresendő , gondoltam ..! Aztán a gép egyszer csak kiadott egy hibaüzenetet , hogy az oldal vagy megszünt , vagy máshová költözött . Gondoltam no sebajj , írok ide , tanácsot , segítséget kérek , meghalgatom a nálam okosabbakat. Tegnap regisztráltam is majd beirtam ide a mondandómat , szépen illedelmesen. Igen ám de ahogy elakartam küldeni a hozzászólásomat , jött az ismerős üzenet : " az oldal megszünt, vagy máshová költözött.....!.Gondoltam jó , akkor erre alszom eggyet . És jeletem megérte !! Ma délelött pikk-pakk, minden elsőre működött. MEGVAN A VATERA!!!!!!!!! good2.gif Mit mondjak még Ö R Ü L Ö K...!!!!! biggrin.gif

+Quote Post
csaszi66
hozzászólás 2010-03-12 09:26
Létrehozva: #4239

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-09-12 11:36
Azonosító: 741 865

IDÉZET(zejopy @ 2010-03-11 22:13) *
Veletek előfordult már, hogy árat változtattatok egy, már futó aukción és automatikusan változott a szállítási sablon?
Nem tudom eldönteni, hogy én adtam-e meg rossz sablont (nem jellemző), vagy a rendszer "ugrott" át az utolsó feltöltés szállítási feltételeire.

Igen, velem többször is...

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-03-11 23:13
Létrehozva: #4240

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

Veletek előfordult már, hogy árat változtattatok egy, már futó aukción és automatikusan változott a szállítási sablon?
Nem tudom eldönteni, hogy én adtam-e meg rossz sablont (nem jellemző), vagy a rendszer "ugrott" át az utolsó feltöltés szállítási feltételeire.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post

521 Oldal V  « < 210 211 212 213 214 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2015-04-02 02:23