IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

539 Oldal V  « < 21 22 23 24 25 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vatera oldalak, Kérdések, általános észrevételek a Vaterával kapcsolatban
zejopy
hozzászólás 2014-10-15 12:54
Létrehozva: #441

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-10-15 11:39) *
Kedves zejopy!

Természetesen nem véletlen, ez egyike a már említett régi, újraélesztendő funkcióknak smile.gif
Sok a duplikált fiók, tegnaptól újból adott a lehetőség az összevonásra.

De jó! wub.gif A végén teljesen otthonosan fogjuk magunkat érezni.
És akkor most jól meg is dicsérem magamat, hogy ebben a darálóban, ami most van még ezt is észrevettem. boast.gif

IDÉZET(zejopy @ 2014-10-15 11:21) *
Kedves Benz! smile.gif

Lehet, hogy én emlékszem rosszul, de mintha a személyes menüben a Fiókom -> Fiók beállításaiban már egy ideje nem lett volna a "Fiókok összevonása" opció. Ha rosszul emlékszem, akkor tárgytalan a kérdésem. Ha viszont jól, akkor az a kérdésem, hogy miért vették elő?
1. Véletlenül előjött valami másik opcióval együtt?
2. Megint lesz erre mód? (Nem mentem rajta végig, de mintha létezne a lehetőség.)

Beeenz! smile.gif Ha majd erre jár és az ideje engedi tegyen ide be egy én-t. Mert kifelejtettem. Kissé hümm a helyzet és össze-vissza kapkodok. Amúgy írtam az ÜSZ-nak, és képzelje, kaptam ticket számot vissza.jumping.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2014-10-15 12:54

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-10-15 11:39
Létrehozva: #442

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2014-10-15 11:21) *
Kedves Benz! smile.gif

Lehet, hogy emlékszem rosszul, de mintha a személyes menüben a Fiókom -> Fiók beállításaiban már egy ideje nem lett volna a "Fiókok összevonása" opció. Ha rosszul emlékszem, akkor tárgytalan a kérdésem. Ha viszont jól, akkor az a kérdésem, hogy miért vették elő?
2. Megint lesz erre mód? (Nem mentem rajta végig, de mintha létezne a lehetőség.)

Kedves zejopy!

Természetesen nem véletlen, ez egyike a már említett régi, újraélesztendő funkcióknak smile.gif
Sok a duplikált fiók, tegnaptól újból adott a lehetőség az összevonásra.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-10-15 11:21
Létrehozva: #443

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kedves Benz! smile.gif

Lehet, hogy én emlékszem rosszul, de mintha a személyes menüben a Fiókom -> Fiók beállításaiban már egy ideje nem lett volna a "Fiókok összevonása" opció. Ha rosszul emlékszem, akkor tárgytalan a kérdésem. Ha viszont jól, akkor az a kérdésem, hogy miért vették elő?

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-10-14 08:16
Létrehozva: #444

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(Hilmonia1 @ 2014-10-13 23:29) *
Tisztelt Vatera! A felhasználónév után látható kék táska jelentése mi? Köszönöm.

Tisztelt Hilmonia1!

A céges regisztráltakat jelöli.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Hilmonia1
hozzászólás 2014-10-13 23:29
Létrehozva: #445

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2014-10-13 19:12
Azonosító: 2 153 041

Tisztelt Vatera! A felhasználónév után látható kék táska jelentése mi? Köszönöm.

+Quote Post
puttonyos
hozzászólás 2014-10-13 17:22
Létrehozva: #446

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-27 12:39
Azonosító: 1 417 185

IDÉZET(konyvvadasz @ 2014-10-13 17:14) *
Üdv!
Mit jelent a profi felhasználó név melletti kis kék diplomatatáska ikon? Nem találom sehol a magyarázatát?
Köszi!

Üdv !
Nem hivatalos választ tudok mondani: régen a céges eladók jelzése volt, aztán eltűnt, most úgy látszik visszahozták ismét smile.gif

+Quote Post
konyvvadasz
hozzászólás 2014-10-13 17:14
Létrehozva: #447

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2012-01-01 10:18
Azonosító: 1 606 731

Üdv!
Mit jelent a profi felhasználó név melletti kis kék diplomatatáska ikon? Nem találom sehol a magyarázatát?
Köszi!

+Quote Post
mmmyki
hozzászólás 2014-10-09 09:54
Létrehozva: #448

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-23 16:34
Innen: :nennI
Azonosító: 1 714

IDÉZET(mmmyki @ 2014-10-03 22:48) *
Kedves Benz!
... kérem, húzzon be ez ügyben egy strigulát a svejkué mellé...

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-10-04 21:07) *
Rendben, jegyeztem thank_you.gif

Egy vastagabbat... BangHead.gif ( smile.gif )

--------------------
"A kutyán kívül a könyv az ember legjobb barátja. A kutyán belül olyan sötét van, hogy nem lehet olvasni."

"A Föld nevű űrhajónak nincsenek utasai. Mindannyian a személyzethez tartozunk." (Marshall McLuhan)

+Quote Post
pgranit
hozzászólás 2014-10-07 21:31
Létrehozva: #449

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-09-15 18:14
Azonosító: 1 544 219

IDÉZET(zejopy @ 2014-10-07 20:58) *
Szia! A megvásárolt áruknál a sor végén a legördülőben.smile.gif

Köszi.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-10-07 20:58
Létrehozva: #450

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(pgranit @ 2014-10-07 20:41) *
Üdv,
megrendeltem egy terméket de nem kapok emailt az eladó adataival, hogyan vehetem fel vele a kapcsolatot?

Szia! A megvásárolt áruknál a sor végén a legördülőben.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
pgranit
hozzászólás 2014-10-07 20:41
Létrehozva: #451

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-09-15 18:14
Azonosító: 1 544 219

Üdv,
megrendeltem egy terméket de nem kapok emailt az eladó adataival, hogyan vehetem fel vele a kapcsolatot?

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-10-06 14:48
Létrehozva: #452

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(mmmyki @ 2014-10-06 13:08) *
1. Mégis okosabb lenne talán a teljes felhasználói rétegnek perspektívát adni, az hosszabb távon is kamatozna, ...

Ez is igaz. Talán még igazabb, mint az én nézőpontom.

IDÉZET(mmmyki @ 2014-10-06 13:08) *
... egy Vatera bögre házhoz szállítva, ...

A lila Vatera-tangáról nem is beszélve.biggrin.gif De én a bögrével is nagyon elégedett lennék. Asszem ünnepi helye lenne a szekrényemben. wub.gif

Olyan jól elbeszélgetünk arról, ami még nincs és ki tudja, lesz-e.biggrin.gif Kicsit olyan, mint amikor osztom a lottó ötöst "szétfele" a családnak. biggrin.gif
Talán ennek nagyobb azért a realitása.

* * * * *
Kedves Felhasználóink!

Tájékoztatunk benneteket, hogy 2014. október 07-én 00:00:00-tól módosul a felhasználói fiók törlésének folyamata. Ettől az időponttól kezdődően a regisztráció megszüntetését Vaterás személyes menütökből, a Fiókom > Fiók beállításai > Fiók törlése oldalon keresztül tudjátok kezdeményezni.

Üdvözlettel,
A Vatera Csapata

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
mmmyki
hozzászólás 2014-10-06 13:15
Létrehozva: #453

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2014-10-06 12:45) *
Az egy komoly lépés volt.
...
Az ajándékról nem illik vitatkozni

1. Mégis okosabb lenne talán a teljes felhasználói rétegnek perspektívát adni, az hosszabb távon is kamatozna, mint hogy ezzel az akcióval tk. felrakjuk a falra az "aukciós" Vatera emléktábláját minden további haszon nélkül.
2. Alapvetően igazad van, az ajándékozott ne méregessen, de az ajándékozóban is legyen annyi belátás, hogy mi az, ami nem illik. Az igenis vérciki, hogy egy db aukciót elindíthatsz ingyen (tessék, nőtt az ajándék értéke, már 9 Ft...) emellett vehetsz valami luxust 30%-kal olcsóbban -> születésnapod alkalmából költs nálunk még többet!
Az egy db ingyenes aukcióról: Egy születésnapi zsúrra sem mész el egy doboz gyufával, vagy egy spulni cérnával, mert bántó (egyszer gazdag rokonéktól kaptam karácsonyra egy borítékban egy kimásolt idézetet egy kb. 2000 Ft-os könyvből - jól esett), inkább elmész, megmondod, hogy nincs pénzed, de eljöttél velük ünnepelni, mert szereted az ünnepeltet.
Az ajándéknak álcázott marketingről: Amikor lejárt az életbiztosításom, az üzletkötőt kötelezték, hogy hozzon el egy nekem a cég nevében egy 100.000 Ft-os ajándékutalványt. Először nagyon megörültem, ennyi pénzből már csak kijön egy olcsó hétvége! - Hát fityiszt! Meghatározott szállodaláncban lehetett elkölteni, ahol a legolcsóbb csomag 300.000 Ft volt. Tudom, hogy ciki, de nem volt 200.000 Ft-om soron kívül. Ciki, de most sincs. (Ez is jól esett.) Legalább az ünnepinek tekintett alkalmakat ne reklámcélra használjuk...
Pusztán azt bátorkodtam javasolni, hogy amennyiben a cég működésének az alapjait rengetné meg évente egy teljesen ingyenes kiemelés, vagy öt évente egy Vatera bögre házhoz szállítva, akkor inkább írjanak pár sort, hogy de jó, hogy még mindig az ügyfelük vagyok, és ennyi. Mindezt harag, sértődöttség, egyebek nélkül írtam, hogy ha már épp folyik az oldal ráncfelvarrása, akkor szóba kerülhetne ez is. smile.gif

(Más, lazán kapcsolódó: az utóbbi napokban folyton "magamat" látom az ajánlott aukciók között. Nem tudom, mi jót tehettem, talán forgalmi okai lehetnek, mert elég jó lett a szeptemberem, mindenesetre 1. nagyon örülök, 2. látom a kiemelés hatékonyságát, mert már adtam el olyan könyvet, ami megjelent a kategória-főoldalon, vagy hol.)

--------------------
"A kutyán kívül a könyv az ember legjobb barátja. A kutyán belül olyan sötét van, hogy nem lehet olvasni."

"A Föld nevű űrhajónak nincsenek utasai. Mindannyian a személyzethez tartozunk." (Marshall McLuhan)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-10-06 12:51
Létrehozva: #454

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(mmmyki @ 2014-10-06 12:38) *
1. Talán sok is az 500.
2. Szerintem jobb lenne nem a Vatera hőskorához kötni, hanem "mozgódátum"-hoz - vagyis pl. 5 éves regisztrációval elnyerhető lenne egy kvázi PEP "B" állapot a kedvezményes, de nem PEP-es feltöltési díjjal. A fix dátumnak mindig lenne vesztese (tudom, mindennek van vesztese, de mégis, szóval) egy 2009. jan. 1-i dátum meghatározásával biztosan lenne három ember, aki 2009. január 4-én csatlakozott, és nem kevésbé hűséges, mint az, aki 2008. december 28-án lépett be, mégis egy állandó fal kerülne közéjük, emellett a még később belépőknek semmi motivációt nem jelentene. A PEP a "hobbisták" számára szinte elérhetetlen, de egy ilyen PEP "B" verzió valóban díjazná a hűséget - persze tudom, macera leprogramozni, hogy a pl. 5 évet betöltötteket a rendszer automatikusan átsorolja. (Ha már a hűségről szó esik, érdemes lenne egy Vaterás munkacsoportnak egyszer leülni egy sör mellé, és kitalálni a gazdaságos, fenntartható módját az évek óta ismert és kifogásolt, arcpirító évfordulós "ajándék" méltó módon történő megreformálásának, ill. szándék és képesség híján meglépni az eltörlését.)

1. Fene tudja, ott van Eff a maga cirka 700 aukciójával, aminek jelentős része papírgyűjtemény. Lehet, hogy magában emlegeti is a felmenőimet az 500 miatt.biggrin.gif
2. Azért gondoltam azt a dátumot vízválasztónak (bár először gondoltam fix 5 évre is), mert akkoriban még FD nélkül regisztráltak a népek, és más volt minden. Az első FD-vel volt az első nagyon komoly változás. Azután minden más lett. Nem rosszabb, vagy jobb, de más. Az egy komoly lépés volt.
Az ajándékról nem illik vitatkozni, tudod, van az a ló, aminek nem kell nézni a fogát. Én örülök a gesztusnak. Nem a vele járó haszonnak, hanem annak, hogy valaki felköszönt. Bár lehet, hogy ebben nem vagyok normális. Házasságom végnapjain nem egyszer elfelejtődtek a dátumaim, ezért, ha véletlenül valakinek eszébe jutok, akkor csak úgy örülök. Amikor terhes voltam, sosem adták át a buszon a helyet. Aztán egyszer megtörtént és én majdnem sírva fakadtam. biggrin.gif Oké, belátom, nem vagyok ... izé ... szokványos. mosking.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2014-10-06 12:52

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
mmmyki
hozzászólás 2014-10-06 12:38
Létrehozva: #455

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2014-10-06 09:03) *
- Nem futtat 500-nál több aukciót.
...
- A legfontosabb, hogy 2006-2007-2008-2009 (döntsék el Önök) előtti regisztrációval rendelkezzen.

1. Talán sok is az 500.
2. Szerintem jobb lenne nem a Vatera hőskorához kötni, hanem "mozgódátum"-hoz - vagyis pl. 5 éves regisztrációval elnyerhető lenne egy kvázi PEP "B" állapot a kedvezményes, de nem PEP-es feltöltési díjjal. A fix dátumnak mindig lenne vesztese (tudom, mindennek van vesztese, de mégis, szóval) egy 2009. jan. 1-i dátum meghatározásával biztosan lenne három ember, aki 2009. január 4-én csatlakozott, és nem kevésbé hűséges, mint az, aki 2008. december 28-án lépett be, mégis egy állandó fal kerülne közéjük, emellett a még később belépőknek semmi motivációt nem jelentene. A PEP a "hobbisták" számára szinte elérhetetlen, de egy ilyen PEP "B" verzió valóban díjazná a hűséget - persze tudom, macera leprogramozni, hogy a pl. 5 évet betöltötteket a rendszer automatikusan átsorolja. (Ha már a hűségről szó esik, érdemes lenne egy Vaterás munkacsoportnak egyszer leülni egy sör mellé, és kitalálni a gazdaságos, fenntartható módját az évek óta ismert és kifogásolt, arcpirító évfordulós "ajándék" méltó módon történő megreformálásának, ill. szándék és képesség híján meglépni az eltörlését.)

--------------------

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2014-10-06 12:25
Létrehozva: #456

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

... Arra gondoltam, hogy lehetne egy "oldboys" kedvezmény

good2.gif

+Quote Post
ml48as
hozzászólás 2014-10-06 12:02
Létrehozva: #457

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-29 16:33
Azonosító: 15 294

Kedves Benz! smile.gif

Gondolkodtam. És most itt ülök a gép előtt egy szál törölközőben, mert muszáj leírnom, mire jutottam. (Senki ne aggódjon az egészségemért, pont rám süt a nap, szinte meleg van.mosking.gif)
Nem fejlesztési javaslat, tehát ne küldjön tovább, egy gondolat, amit viszont szeretném ha Ön tálalna a megfelelő helyen.
Van ez a 9 Ft, ami (tegnap említettem), pont azt a réteget lehetetlenítheti el, amely csoportért a Vatera annakidején megszületett és akik miatt felfutott oda, ahol most van. Arra gondoltam, hogy lehetne egy "oldboys" kedvezmény egy bizonyos, több szempontból megfelelő felhasználói kasztnak. A lényege az lenne, hogy ennek a rétegnek egységesen 5 Ft lenne a FD.
Mondom a szempontokat:
- Nem számlázik, tehát hobbista.
- Nem PEP-es, mert az ugye más.
- Nem futtat 500-nál több aukciót. (Ha a 3 heti aukciószám meghaladja az 500-at, automatikusan 9 Ft-tá válik, ezt nem tartom szükségesnek elmagyarázni.)
- Az értékeléseinek az aránya minimum 92% legyen, vagy több (ennek a határnak a meghúzását Önök jobban tudják, mint én).
- A legfontosabb, hogy 2006-2007-2008-2009 (döntsék el Önök) előtti regisztrációval rendelkezzen. Azért ez a határvonal, mert ez volt az az időszak, amikor a Vatera még egyértelműen aukciós oldal volt a kisembereknek. Ez után növekedett meg a kereskedők száma.

És az érveim:
Miután a Vatera szabályai szigorúak, már eleve sokan ki lettek zárva, akik akkoriban regisztráltak, sokan kereskedővé váltak (pl. én is), és sokan PEP-esek lettek. Ez azt jelenti, hogy Önöknek túl nagy költségkiesést nem okozna ez a gesztus, viszont szerintem nagyon sokat nyernének vele.
1. Megmaradna a kicsik rétege, de a FD miatt (5 Ft), nem lenne tele a piac eladhatatlan dolgokkal.
2. Nagyon sokat számítana a felhasználók véleményének optimalizálása szempontjából.
3. A kicsik megmaradása szintén kattintást, tehát vásárlóerőt hoz, ami a teljes piactérre pozitív hatással van.
4. Na és az erkölcsi győzelem.

És amiért Önt kérem, hogy tálalja fel, az azért van, mert:
- a tények ismerete miatt sokkal jobb érvei vannak, mint nekem (nyugodtan bővítse az érvek számát)
- azt hiszem, Ön is örülne neki, nem gazdasági, hanem érzelmi okok miatt
- mert Önt nem lehet úgy letolni a pályáról, mint engem smile.gif (A pályáról való letolás alatt azt értem, hogy befogják a számat valamilyen indokkal, amivel én nem tudok vitatkozni, mert nem abban a helyzetben vagyok.)

Hát ez fogalmazódott meg bennem hajmosás alatt. Csak egy alapötlet, de szeretném, ha beszélnének róla. thank_you.gif

Bocsánat lassú voltam. Egyetértek Zeppel, bár kicsi vagyok, de én is hoztam magammal még egy- egy embert. Ilyeneknek köszönhető a Vatera növekedése.
A hírnévre is adtam, felvállaltam a negatív adást, hogy egyenesen a kukából ne áruljanak.
Mindig bizakodó vagyok. Bár nem létkérdés, de hasznos oldal.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-10-06 10:48
Létrehozva: #458

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

...Csak egy alapötlet, de szeretném, ha beszélnének róla. thank_you.gif

Kedves zejopy!

Továbbítottam a felelős kollégáknak smile.gif
thank_you.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-10-06 09:03
Létrehozva: #459

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kedves Benz! smile.gif

Gondolkodtam. És most itt ülök a gép előtt egy szál törölközőben, mert muszáj leírnom, mire jutottam. (Senki ne aggódjon az egészségemért, pont rám süt a nap, szinte meleg van.mosking.gif)
Nem fejlesztési javaslat, tehát ne küldjön tovább, egy gondolat, amit viszont szeretném ha Ön tálalna a megfelelő helyen.
Van ez a 9 Ft, ami (tegnap említettem), pont azt a réteget lehetetlenítheti el, amely csoportért a Vatera annakidején megszületett és akik miatt felfutott oda, ahol most van. Arra gondoltam, hogy lehetne egy "oldboys" kedvezmény egy bizonyos, több szempontból megfelelő felhasználói kasztnak. A lényege az lenne, hogy ennek a rétegnek egységesen 5 Ft lenne a FD.
Mondom a szempontokat:
- Nem számlázik, tehát hobbista.
- Nem PEP-es, mert az ugye más.
- Nem futtat 500-nál több aukciót. (Ha a 3 heti aukciószám meghaladja az 500-at, automatikusan 9 Ft-tá válik, ezt nem tartom szükségesnek elmagyarázni.)
- Az értékeléseinek az aránya minimum 92% legyen, vagy több (ennek a határnak a meghúzását Önök jobban tudják, mint én).
- A legfontosabb, hogy 2006-2007-2008-2009 (döntsék el Önök) előtti regisztrációval rendelkezzen. Azért ez a határvonal, mert ez volt az az időszak, amikor a Vatera még egyértelműen aukciós oldal volt a kisembereknek. Ez után növekedett meg a kereskedők száma.

És az érveim:
Miután a Vatera szabályai szigorúak, már eleve sokan ki lettek zárva, akik akkoriban regisztráltak, sokan kereskedővé váltak (pl. én is), és sokan PEP-esek lettek. Ez azt jelenti, hogy Önöknek túl nagy költségkiesést nem okozna ez a gesztus, viszont szerintem nagyon sokat nyernének vele.
1. Megmaradna a kicsik rétege, de a FD miatt (5 Ft), nem lenne tele a piac eladhatatlan dolgokkal.
2. Nagyon sokat számítana a felhasználók véleményének optimalizálása szempontjából.
3. A kicsik megmaradása szintén kattintást, tehát vásárlóerőt hoz, ami a teljes piactérre pozitív hatással van.
4. Na és az erkölcsi győzelem.

És amiért Önt kérem, hogy tálalja fel, az azért van, mert:
- a tények ismerete miatt sokkal jobb érvei vannak, mint nekem (nyugodtan bővítse az érvek számát)
- azt hiszem, Ön is örülne neki, nem gazdasági, hanem érzelmi okok miatt
- mert Önt nem lehet úgy letolni a pályáról, mint engem smile.gif (A pályáról való letolás alatt azt értem, hogy befogják a számat valamilyen indokkal, amivel én nem tudok vitatkozni, mert nem abban a helyzetben vagyok.)

Hát ez fogalmazódott meg bennem hajmosás alatt. Csak egy alapötlet, de szeretném, ha beszélnének róla. thank_you.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vassine1
hozzászólás 2014-10-06 08:16
Létrehozva: #460

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2014-01-27 22:39
Azonosító: 2 095 278

Szerintem a mai helyzetben amikor a konkurencia felfejlődőben van, még a postázást is ingyen vállalják, nagyon felelőtlen döntés a listázási díjat közel 100 %-kal felemelni.gondolom, elég sokan lesznek a felhasználók közül akik elpártolnak emiatt az itteni hirdetéstől. Rengeteg olyan hirdető van aki pár száz Ft-ért megválik termékétől, ez esetleg másoknak többet ér, mint amennyiért itt megveszi, viszont az eladó, nem fog bajlódni ezen olcsóbb termékek hirdetésével, hiszen a két felületen már 18 Ft-ba kerül egyetlen termék hirdetése. Bár én nem tartozom a profi eladók táborába, és nem százasával hirdetem a termékeimet,de nagyon elgondolkodom, hogy érdemes-e itt hirdetni, hiszen ha többször kell egy terméket listázni, mire azt megveszi valaki, akkor csak az utolsónak a díját kapom vissza. sad.gif

+Quote Post

539 Oldal V  « < 21 22 23 24 25 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2016-06-25 01:59