IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

524 Oldal V  « < 21 22 23 24 25 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vatera oldalak, Kérdések, általános észrevételek a Vaterával kapcsolatban
suzukimaruti949
hozzászólás 2014-03-27 03:31
Létrehozva: #441

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-09-07 19:23
Azonosító: 2 074 888

Szép napot mindenkinek!

Nagyon nem értem, hogy ha én nem adtam meg szállításnak utánvételt akkor miért szerepel Választható fizetési módok: Előre utalás, Utánvéttel a Bétán?
Természetes a vevő utánvétet választott. Nem vagyok hajlandó utánvéttel küldeni.
http://beta.vatera.hu/show_item.php?item=4036208986

A hozzászólást -suzukimaruti949- szerkesztette a következő időpontban: 2014-03-27 03:34
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-03-26 11:53
Létrehozva: #442

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(Csabi60 @ 2014-03-26 10:33) *
Akkor viszont tényleg nem marad más, mint más aukciós oldalak után nézni. A tegnapi példám alapján kb. 850 oldalnyi találatot hozott a kereső, amiből számomra kb egy százaléka volt érdekes, a többi üzletek ajánlata, amit bárhol megnézhetek. Ha minden oldalra csak tizenöt másodpercet szánok, akkor is több mint három óra végignézni. Nekem erre csak akkor lesz időm, ha munkanélküli leszek, akkor meg pénzem nem lesz vásárolni.

Azért nem kell olyan gyorsan.smile.gif Folyamatosan mennek a visszajelzések és még változhat az egész jó irányban is. A lényeg, hogy a problémákat tényleg megfelelően, konstruktív módon jelezzük a Vatera felé, mert ők továbbítják a lengyeleknek. Na és érdemes általában is próbálgatni a keresőt, mert lehet szűkíteni. Talán érdemes a Bétán külön is keresni, mert ott egy más rendszerű kereső működik, azzal is jó eredményeket lehet elérni. Aztán talán rendeződik a helyzet, vagy legalábbis normalizálódik. Folyamatosan dolgoznak egyébként, én látom is a változásokat, mert elég sok cuccom van a Bétán, ezért rendszeresen van ott dolgom. Szóval türelem... ha van még.smile.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
Csabi60
hozzászólás 2014-03-26 11:33
Létrehozva: #443

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2012-12-15 21:43
Azonosító: 1 927 755

IDÉZET(zejopy @ 2014-03-26 10:14) *
Azért van, mert a Bétán már a Grando nem külön felületként van jelen, hanem ugyanúgy, mint mindenki más. Ezért nem lehet kiszűrni a keresésből.

Akkor viszont tényleg nem marad más, mint más aukciós oldalak után nézni. A tegnapi példám alapján kb. 850 oldalnyi találatot hozott a kereső, amiből számomra kb egy százaléka volt érdekes, a többi üzletek ajánlata, amit bárhol megnézhetek. Ha minden oldalra csak tizenöt másodpercet szánok, akkor is több mint három óra végignézni. Nekem erre csak akkor lesz időm, ha munkanélküli leszek, akkor meg pénzem nem lesz vásárolni.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-03-26 11:14
Létrehozva: #444

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Csabi60 @ 2014-03-26 10:05) *
Az előzőekben leírtak továbbra is érvényesek. Régen a profi eladók termékeit lehetett kiszűrni,
most az ő termékeikre lehet keresni, de minek, amikor csak szinte a profi eladók termékeit látom.
Kipróbáltam most tíz perce: mivel a profi eladók termékeit nem lehet szűrni, ezért az Alkatrészek, Tranzisztorok
részben a Használt termékek megjelenítését kértem. 17 találati oldalból 15 profi eladó -Conrad Elektronika -
termékei, pedig szerintem ők nem használt termékeket árulnak. Azt már nem is említem, hogy ugyanitt megjelenik például
hangszóró is. Az igaz, hogy ez a mindenhova beteszem eljárás nem a Vaterát minősíti, hanem az eladót.
A régi felületen, ha beállítottam a Grando nélkül feltételt, akkor csak elvétve kaptam profi eladó termékét a listában.

Azért van, mert a Bétán már a Grando nem külön felületként van jelen, hanem ugyanúgy, mint mindenki más. Ezért nem lehet kiszűrni a keresésből.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Csabi60
hozzászólás 2014-03-26 11:05
Létrehozva: #445

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-03-26 08:15) *
Tisztelt Csabi60!

A grando beolvad a Vaterába. A kereső segítségével tudja szűkíteni a találati listákat.

Az előzőekben leírtak továbbra is érvényesek. Régen a profi eladók termékeit lehetett kiszűrni,
most az ő termékeikre lehet keresni, de minek, amikor csak szinte a profi eladók termékeit látom.
Kipróbáltam most tíz perce: mivel a profi eladók termékeit nem lehet szűrni, ezért az Alkatrészek, Tranzisztorok
részben a Használt termékek megjelenítését kértem. 17 találati oldalból 15 profi eladó -Conrad Elektronika -
termékei, pedig szerintem ők nem használt termékeket árulnak. Azt már nem is említem, hogy ugyanitt megjelenik például
hangszóró is. Az igaz, hogy ez a mindenhova beteszem eljárás nem a Vaterát minősíti, hanem az eladót.
A régi felületen, ha beállítottam a Grando nélkül feltételt, akkor csak elvétve kaptam profi eladó termékét a listában.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-03-26 09:15
Létrehozva: #446

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(Csabi60 @ 2014-03-25 23:03) *
Sziasztok!

A Grandó megszünt? Az előbb próbáltam a szórakoztató elektronika részben az Alkatrészek alatt a szokott nézgelődésemet megejteni, de a a piactér teljesen használhatatlanná vált. Ezelőtt ki lehetett szűrni a kereskedők által feltett termékeket. Most viszont ez nem megy, ezért 850 oldalnyi anyagot lehetne átnézni, amiből 820 oldal a Conrad Elektronik és a Árumánia termékei. Ha egy alkatrészből 100 féle érték van, akkor azt százszor teszik fel, minden értékre külön. Ki a franc akar több mint 800 oldalt végignézni? Ez most egy aukciós oldal azoknak, akik néhány terméküket akarják eladni, vagy két három üzlet webshopja? Mert ha azzá vált, akkor azt hiszem, nem sokáig fogok itt előfordulni. Az újitásoknak eddig csak hátrányát látom, az előnye annyi, hogy nincs kétszer ennyi hátránya.

Az már csak hab a tortán, hogy este 11-kor több mint tíz oldalon keresztül olyan aukciókat listáz, amik már órákkal előbb lejártak (délután négykor).

Tisztelt Csabi60!

A grando beolvad a Vaterába. A kereső segítségével tudja szűkíteni a találati listákat.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Csabi60
hozzászólás 2014-03-26 00:03
Létrehozva: #447

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Sziasztok!

A Grandó megszünt? Az előbb próbáltam a szórakoztató elektronika részben az Alkatrészek alatt a szokott nézgelődésemet megejteni, de a a piactér teljesen használhatatlanná vált. Ezelőtt ki lehetett szűrni a kereskedők által feltett termékeket. Most viszont ez nem megy, ezért 850 oldalnyi anyagot lehetne átnézni, amiből 820 oldal a Conrad Elektronik és a Árumánia termékei. Ha egy alkatrészből 100 féle érték van, akkor azt százszor teszik fel, minden értékre külön. Ki a franc akar több mint 800 oldalt végignézni? Ez most egy aukciós oldal azoknak, akik néhány terméküket akarják eladni, vagy két három üzlet webshopja? Mert ha azzá vált, akkor azt hiszem, nem sokáig fogok itt előfordulni. Az újitásoknak eddig csak hátrányát látom, az előnye annyi, hogy nincs kétszer ennyi hátránya.

Az már csak hab a tortán, hogy este 11-kor több mint tíz oldalon keresztül olyan aukciókat listáz, amik már órákkal előbb lejártak (délután négykor).

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-03-25 11:57
Létrehozva: #448

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(cristyna_a @ 2014-03-25 09:59) *
Csatlakozom az észrevételhez. Én sok éve használom a teszveszt és a vaterát. A teszveszt beolvasztotta a vatera, így szinte felesleges használni, pedig sokkal felhasználó barátabb felülete volt. Lassan megszoktuk a vatera felületét, melyet most megint átvariáltak.
legutóbb a felhasználó nevem kapott _a végződést, amiről értesítést nem kaptam így elég nehezen sikerült belépnem, de megoldottam.
Most a jelszavamat nem fogadta el, nem jelezte, hogy a megváltozatatott jelszó nem jó, így kb 3x változtattam meg kb 20 perces procedúrával, mire sikerült belépni.
Valószínű én is le fogok szokni a vateráról.
Sajnálom, mert évek óta használtam.

Tisztelt cristyna_a!

Ha régi Teszvesz megfelelt önnek, akkor most lesz a legkönnyebb dolga. Ugyanis a béta Vatera majdnem teljes egészében megegyezik azzal, tehát ebből a szempontból nézve visszatérünk a gyökerekhez.

A felhasználónevek átnevezéséről (és az azt megelőző névválasztási lehetőségről) több alkalommal is küldtünk értesítőt, csak nyilván a freemail szokásos üzemzavarai miatt nem kapta meg. Érdemes lenne egy megbízhatóbb e-mail szolgáltatóra váltania.

Jelszót a Vatera soha sem változtat és ezzel kapcsolatos hiba sem fordult még elő.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
cristyna_a
hozzászólás 2014-03-25 10:59
Létrehozva: #449

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2014-03-25 10:54
Azonosító: 2 104 236

IDÉZET(Client:36062870 @ 2014-03-24 18:45) *
Sziasztok. Szeretném jelezni hogy az uj vatera helyett nem lehetne a régit visszakapni? Rengeteg gondom van az új felülettel és hacsak tehetem kerülöm a használatát a tapasztalataim miatt,most vásároltam és a másik fél sem talált meg. Ha tehetitek kérlek vaterafejlesztők adjátok vissza a régi felületet:(

Csatlakozom az észrevételhez. Én sok éve használom a teszveszt és a vaterát. A teszveszt beolvasztotta a vatera, így szinte felesleges használni, pedig sokkal felhasználó barátabb felülete volt. Lassan megszoktuk a vatera felületét, melyet most megint átvariáltak.
legutóbb a felhasználó nevem kapott _a végződést, amiről értesítést nem kaptam így elég nehezen sikerült belépnem, de megoldottam.
Most a jelszavamat nem fogadta el, nem jelezte, hogy a megváltozatatott jelszó nem jó, így kb 3x változtattam meg kb 20 perces procedúrával, mire sikerült belépni.
Valószínű én is le fogok szokni a vateráról.
Sajnálom, mert évek óta használtam.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-03-24 22:47
Létrehozva: #450

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(Client:36062870 @ 2014-03-24 18:45) *
Sziasztok. Szeretném jelezni hogy az uj vatera helyett nem lehetne a régit visszakapni? Rengeteg gondom van az új felülettel és hacsak tehetem kerülöm a használatát a tapasztalataim miatt,most vásároltam és a másik fél sem talált meg. Ha tehetitek kérlek vaterafejlesztők adjátok vissza a régi felületet:(

Tisztelt Client:36062870!

Sajnos, nem tehetjük. De a régi oldal még határozatlan ideig használható, ez is valami smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Client:36062870
hozzászólás 2014-03-24 19:45
Létrehozva: #451

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2014-03-24 19:41
Azonosító: 2 104 158

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-03-24 15:06
Létrehozva: #452

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Wadmalac @ 2014-03-24 13:57) *
Beléptem külön a bétára, ott tényleg megvan minden, sikerült is az értékelés, köszönöm a segítséget.
Mát csak az a kérdésem, hogy van-e közvetlen átjárás a sima meg a béta közt, én spec nem lelem.
Meg amint látom, a vevői minősítésem (%, értékelések stb.) a simából a bétásba nem került át, ez csak idő kérdése, vagy így marad?

Szívesen.smile.gif Van a nyitólapon egy hely, ahol az azt írják, hogy próbáld ki a megújult Vaterát, vagy valami ilyesmit. Nem tudom pontosan, mert nekem minden könyvjelzőben van. blush.gif
Kék kocka (matektárok tépjék magukat nyugodtan mosking.gif) fent.
http://www.vatera.hu/
Majd egyszer (remélem sokára) az Öreg Vatera megszűnik, és marad Béta, akkor persze már nem béta verzióként, és minden összerendeződik.smile.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2014-03-24 15:08

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Wadmalac
hozzászólás 2014-03-24 14:57
Létrehozva: #453

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2014-03-24 12:15
Azonosító: 2 104 093

Beléptem külön a bétára, ott tényleg megvan minden, sikerült is az értékelés, köszönöm a segítséget.
Mát csak az a kérdésem, hogy van-e közvetlen átjárás a sima meg a béta közt, én spec nem lelem.
Meg amint látom, a vevői minősítésem (%, értékelések stb.) a simából a bétásba nem került át, ez csak idő kérdése, vagy így marad?

IDÉZET(Wadmalac @ 2014-03-24 13:23) *
Köszönöm, tutira ez lesz a gond, emlékszem, hogy a rendelés közben már volt a júzer felület, mint szokott lenni, a bétás lehetett már.
Most már csak az a kérdés, hogyan tudok átlépni a bétás profilomba?
A "hagyományos" felületen nem találok semmilyen linket.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-03-24 14:54
Létrehozva: #454

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Wadmalac @ 2014-03-24 13:23) *
Köszönöm, tutira ez lesz a gond, emlékszem, hogy a rendelés közben már volt a júzer felület, mint szokott lenni, a bétás lehetett már.

Itt kattints a személyesre, ugyanott van, ahol Öregen.smile.gif
http://beta.vatera.hu/

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Wadmalac
hozzászólás 2014-03-24 14:23
Létrehozva: #455

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

IDÉZET(zejopy @ 2014-03-24 11:59) *
Szia! Bár csak felhasználó vagyok, észrevettem, hogy sok esetben az Öreg Vaterán található személyes menüben nézik a felhasználók az értékelendő árukat abban az esetben is, ha a Bétán vásároltak. Nézd meg a Bétán a személyes menüdet és nagy valószínűséggel meg fogod találni, amit keresel.smile.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-03-24 13:15
Létrehozva: #456

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(torpilla90 @ 2014-03-24 12:05) *
Sziasztok!

Nekem még a vásárlás sem megy az új vaterán. ....
Mi ilyenkor a teendő???

Köszönöm a segítséget!

Sajnos a Béta friss felhasználóként érzékeli azokat, akik nem végezték el a fiókellenőrzést, ezért automatikusan életbe lép a kezdő felhasználók korlátozása. Szerintem érdemes elvégezni a fiókellenőrzést, annyira nem nagy dolog és utána nincsenek ilyen jellegű hátrányok.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
torpilla90
hozzászólás 2014-03-24 13:05
Létrehozva: #457

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2014-03-24 10:16
Azonosító: 2 104 071

Sziasztok!

Nekem még a vásárlás sem megy az új vaterán. Gondoltam kipróbálom a kosaras módszert, mert egyszerűbbnek és logikusnak tűnt. Az első érthetetlen dolog itt jött, miért csak 20 terméket lehet belerakni??? (apró díszítő gyöngyöket szerettem volna venni)
20 termék a kosaramban, tovább a megrendeléshez, szállítási mód, fizetési mód, számlázási cím. Mind beírva, helyes. Tovább az összefoglalóhoz, minden rendben. És jön megint a fura dolog, a narancssárga mezőben nekem a FIX ÁR felirat jelenik meg. Mivel másra nem tudok rányomni erre mentem. Ekkor pedig a következő hibaüzenet jelenik meg: "Nem vásárolhatsz több terméket. Várd meg míg rendeződnek a korábbi tranzakcióid. Ez a korlátozás biztonságosabbá teszi az oldalt."
Semmiféle korábbi tranzakcióm sincs. Ez lett volna az első vásárlásom a bétán.

DE, gondoltam csak a kosaras dolog nem működik. Kipróbáltam a fix áras vásárlást. Ekkor csak 5 terméket volt hajlandó elfogadni. Ezek egyszerre el is küldtem, minden lezajlott, de további termékeket nem tudok vásárolni amíg nem fizetem ki ezeket. Itt a problémám, hogy nem szeretnék, 4x szállítási költséget fizetni.

Mi ilyenkor a teendő???

Köszönöm a segítséget!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-03-24 12:59
Létrehozva: #458

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Wadmalac @ 2014-03-24 11:23) *
Üdvözletem az oldal üzemeltetőinek.
...
Most szeretnék értékelést leadni, de a személyes fiókom azt állítja, hogy 80 napon belül nem történt vásárlásom.
...

Szia! Bár csak felhasználó vagyok, észrevettem, hogy sok esetben az Öreg Vaterán található személyes menüben nézik a felhasználók az értékelendő árukat abban az esetben is, ha a Bétán vásároltak. Nézd meg a Bétán a személyes menüdet és nagy valószínűséggel meg fogod találni, amit keresel.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Wadmalac
hozzászólás 2014-03-24 12:23
Létrehozva: #459

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Üdvözletem az oldal üzemeltetőinek.

Van egy kis problémám.
Az elmúlt két hétben volt két termék vásárlásom.
Mindkét vásárlás gond nélkül lement.
Most szeretnék értékelést leadni, de a személyes fiókom azt állítja, hogy 80 napon belül nem történt vásárlásom.
Gyakorlatilag sehol, semmi nyoma nem maradt annak, hogy ezt a két különböző terméket, két külön eladótól megvettem.
Nem szeretnék kitolni egyik eladóval sem, le akarom adni a 100%-os értékelést, kérem segítségüket.
Amennyiben az orvosláshoz további adatok szükségesek (eladók, termékek adatai stb.) , kérem küldjenek e-mailt a bejegyzett címemre.

Előre is köszönöm!

+Quote Post
VateraMod
hozzászólás 2014-03-24 09:47
Létrehozva: #460

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2011-10-16 14:40
Azonosító: 1 549 261

IDÉZET(mugentom @ 2014-03-24 08:31) *
Üdv! Az új Vaterán feladtam egy hirdetést, de 0 azaz nulla az értékelésem. Hova tűnt a régi Vatera felületen jelenleg is meglévő 61darab értékelésem, ami 100%-ban pozitív? Ez most mind elveszik a bétán?!

Tisztelt mugentom!

Az értékelései egy külön fülön most is megtalálhatóak. A régi oldal bezárása után a megszokott módon lesznek láthatóak az új oldalon is.

--------------------

Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post

524 Oldal V  « < 21 22 23 24 25 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
3 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (3 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2015-05-29 12:16