IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

526 Oldal V  « < 21 22 23 24 25 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vatera oldalak, Kérdések, általános észrevételek a Vaterával kapcsolatban
Gaborftc
hozzászólás 2014-03-31 20:58
Létrehozva: #441

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2014-02-05 21:20
Azonosító: 2 096 041

dry.gif Üdv.
Gondoltam,hogy nem a vatera döntése volt,annyi eszem van, hogy egy működő rendszerhez nem nyúl senki, ezért is írtam: széllel szemben nem lehet...........
amit pedig leírtam, ahhoz tartom magam: 25 éve vagyok -igaz máshol- kereskedő,de annyit illik tudni,ismerni,megtanulni egy eladónak:
egy vevővel,hogy kell "beszélni" kiszolgálni és a vevőnek mindig igaza van...

ha pedig a vevő ezt "nem érdemli" ki akkor lehet dönteni...de jelen esetekben már kiindulásnál sem úgy történik semmi ahogy kéne.

Bocsánat: ez nem "csak" az Én véleményem.
thank_you.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-03-31 20:57
Létrehozva: #442

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(Gaborftc @ 2014-03-31 20:40) *
thank_you.gif Üdv mindenkinek.

Olvasom mindenki jogosan aggódik az új oldal "használhatósága" azaz nem használhatósága miatt. Igazuk van,minek változtatni egy bevált oldalt,de mint tudjuk a széllel szemben úgysem lehet....
Nem ettől lesz jobb a vatera, morálisan,mentálisan, kéne megújítani.
Most nem személyeskedem de néhány eladó itt fordítva ül a lovon.
...

Szia! A Béta alakul és nem a Vatera döntése volt, hogy ez lett az új forma.
Mentálisan és morálisan nem a Vaterának kellene megújulnia, mert szerintem azon a tájékon minden rendben. Ami nincs rendben, a nem mieink sara.
Igen, néhány eladó fordítva ül a lovon és néhány vevő is. Erre nem fog semmi sem megoldást nyújtani, mert ilyen a társadalom összetétele.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2014-03-31 20:57

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
Gaborftc
hozzászólás 2014-03-31 20:47
Létrehozva: #443

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2014-02-05 21:20
Azonosító: 2 096 041

thank_you.gif Üdv mindenkinek.

Olvasom mindenki jogosan aggódik az új oldal "használhatósága" azaz nem használhatósága miatt. Igazuk van,minek változtatni egy bevált oldalt,de mint tudjuk a széllel szemben úgysem lehet....
Nem ettől lesz jobb a vatera, morálisan,mentálisan, kéne megújítani.
Most nem személyeskedem de néhány eladó itt fordítva ül a lovon.

vásárlás:
Kaptam egy 1000 pozitívos eladótól visszaigazolást kb 2 hete! az általam megvett termékről, azt hittem megáll a szívem..........12 pontban leírta a feltételeit,jogait! mit csinál,mit nem és különben is...
a lényege majdnem az volt: örüljek ,hogy vásároltam majd küldi..........,van elég gondja,baja amúgy is stb.
Addig aktív volt,míg a kifizetés megtörtént azóta semmi.......
Szerintetek az Új oldalon Ő és a hasonlók jobbak lesznek? ugyan már, a vaterát az eladókról ítélik meg,ha egy új vevő beleszalad egy hasonlóba többet soha nem jön ide,de ismerősei sem.
Persze lehet itt velük "bratyizni" megtartani Őket aztán majd elfogynak a vevők..

Értékelés: ugyan már,mit érek vele, olyan labilis személyiség -olvastam több értékelését, hogy eddigi munkám tönkre verné.....azonnal negatívozna és ez a jobb eset.....

Hogy miért írtam le? mert sajnos nagyon sokan mesélnek hasonlókat,mint eladó eddig kézzel lábbal védtem a vaterát de most tapasztaltam is és megtörtem.......,bár magam mások előtt nem véleményezek,annyi eszem van és nevet főleg nem említek.
El kéne olvasni 1-2 eladó oldalát,maradjunk annyiban:megengedhetetlen ahogy diktál,utasít,megszab,feltételt szab,pontokba szedve...
Ezt miért engedik? hagyjuk...
A vevő?
Örüljön hogy vehetett,fizessen és majd megkapja........,várjon.

good2.gif bocsánat:Én is eladó vagyok,tehát tudom mi és hogyan működik....azaz:kéne.

mad.gif

unsure.gif Még röviden: azért nem irigylem a vatera dolgozóit,vezetőit,valószínűleg nem jó dolgukban váltanak ismét......

de: azért lovagolok ezen,mert valóban: az Új oldal nem igazán nyerő,egy jó helyett jobbat szoktak létre hozni nem visszafelé........

thank_you.gif bocsánat nem akartam sem okoskodni,sem megsérteni senkit,mindenki a munkáját,feladatát végzi tudom. good2.gif

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2014-03-31 20:14
Létrehozva: #444

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(buksika4 @ 2014-03-31 20:02) *
...
A kérdésem az volna hogy az új vaterára lépve a pontjaim száma 0
akkor most kezdhetek mindet elöröl? és a régi visszajelzéseim el tünnek?
Válaszotokat előre is köszönöm
buksika4

Szia!
Nem, nem kell mindent elölről kezdeni, a pontjaid át fognak kerülni az új Vaterára.
Visszajelzéseid már most is láthatóak egy külön-fülön.

+Quote Post
buksika4
hozzászólás 2014-03-31 20:02
Létrehozva: #445

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-01-17 19:45
Azonosító: 1 964 554

SZiasztok volna egy kérdésem az uj vaterával kapcsolatban
már kb 4-éve vagyok itt szoktam eladni és vásárolni is pontszámaim alapján kb 165 pozítív vissza jelzésem van amit nehezen éveken keresztül gyüjtögettem és egy negaítvom sincs.
A kérdésem az volna hogy az új vaterára lépve a pontjaim száma 0
akkor most kezdhetek mindet elöröl? és a régi visszajelzéseim el tünnek?
Válaszotokat előre is köszönöm
buksika4

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-03-31 12:09
Létrehozva: #446

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(Batar83 @ 2014-03-31 08:42) *
Sziasztok! Az lenne a problémám, hogy kaptam értesítő e-mailt amiben azt írják hogy kérdés érkezett a termékemmel kapcsolatban. Szerettem volna rá válaszolni, de sehol nem találom az Üzenet-ek vagy Levelesláda menüpontot pedig már végignéztem mindenhol. Kérem segítsetek, hogyan tudok válaszolni bejövő üzenetre az új vaterán.

Érdekes. Elolvastad az e-mailt, amit kaptál? smile.gif Nem azért, de ezek pont így néznek ki, mind:
"Üzeneted érkezett a termékkel kapcsolatban Szeretnénk felhívni a figyelmedet arra, hogy az aukción kívüli megállapodás ellentétes az Általános Felhasználási Feltételeinkkel- ráadásul számos veszélyt rejt magában, ezért ha valaki arra kér, hogy aukción kívül kössétek meg az üzletet, mindenképp mondj nemet! Semmi nem indokolja, hogy az adásvétel a Vaterán kívül jöjjön létre. Az ilyen kéréseknél feltételezhető, hogy a partner inkorrekt módon akar eljárni. Ha az üzletet a Vatera megkerülésével kötitek meg, nincs lehetőségetek arra, hogy a tranzakció után egymást értékeljétek. Ha pedig a partner esetleg inkorrekt módon jár el, nincs semmi, ami bizonyítja azt, hogy üzletet kötöttetek, így az esetleges problémák megoldásában a Vatera nem tud segíteni Nektek. Az üzenetre ugyanúgy tudsz válaszolni, mint egy hétköznapi e-mailre, a leveleződben, a "válasz" gomb megnyomása után tudsz a partnerednek írni.
... (itt persze a kérdés van)"
Azért mondom, hogy pont így, mert pont így van a levélben kivastagítva ez a rész.
Vajon milyen módon kellene ahhoz tájékoztatni a felhasználókat, hogy az információ valóban eljusson a kellő helyre? smile.gif
Egyszer egy szép napon talán szabadon eresztem a fantáziámat ennek kapcsán is.smile.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2014-03-31 12:10

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2014-03-31 09:03
Létrehozva: #447

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(arany @ 2014-03-31 08:18) *
Tisztelt Vatera!

Szerettünk volna az új Vaterán gyermekemnek regisztrálni, és mivel családi email-címünk van, (ez szerepel a mostani Vaterán) hibát jelzett. Tehát nem lehet azonos az email-cím a mostani, és az új Vaterán? Köszönöm.

Amennyire tudom, egy felhasználóhoz egy e-mail cím köthető. Régi vagy új felület, az közömbös. A cég egy és felhasználói adatbázis sem különül el ilyen szempontból. Csinálni kell egy másik címet.

IDÉZET(Batar83 @ 2014-03-31 08:42) *
Sziasztok! Az lenne a problémám, hogy kaptam értesítő e-mailt amiben azt írják hogy kérdés érkezett a termékemmel kapcsolatban. Szerettem volna rá válaszolni, de sehol nem találom az Üzenet-ek vagy Levelesláda menüpontot pedig már végignéztem mindenhol. Kérem segítsetek, hogyan tudok válaszolni bejövő üzenetre az új vaterán.

Nézzen be regisztrált e-mail címének postafiókjába! Ott, mint bármely más levélre, válaszolhat.

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
Batar83
hozzászólás 2014-03-31 08:42
Létrehozva: #448

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2014-03-31 08:36
Azonosító: 2 105 291

+Quote Post
arany
hozzászólás 2014-03-31 08:18
Létrehozva: #449

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-20 20:57
Azonosító: 1 108

Tisztelt Vatera!

Szerettünk volna az új Vaterán gyermekemnek regisztrálni, és mivel családi email-címünk van, (ez szerepel a mostani Vaterán) hibát jelzett. Tehát nem lehet azonos az email-cím a mostani, és az új Vaterán? Köszönöm.

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2014-03-30 22:40
Létrehozva: #450

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Cecemama @ 2014-03-30 22:30) *
Tisztelt Vatera-Csapat!
Egy termékemre volna érdeklődő, aki szeretné a terméket először személyesen megnézni. (Viszonylag nagy értékről van szó.) Szeretném megkérdezni, van-e olyan megoldása a Vaterának erre, amely nem ütközik a szabályzatba. Nyilvánvalóan semmilyen elérhetőséget, címet nem adtam meg a termék adatai között, viszont részemről nem lenne akadálya a személyes megtekintésnek, ha ez valahogy megoldható. Mit válaszoljak a vevő kérdésére, mi erre a javaslatuk? Köszönöm!

A terméklapi levelezésben kellene tisztázni, hogy részedről nincs vételkényszer, üsse le a fixáron, utána megnézheti, kipróbálhatja, ha nem felel meg, akkor nem létrejöttnek jelölitek meg az aukciót. Ő adhat pozitív értékelést, te pedig egy pozitív hangvételű semlegest tudsz adni.

+Quote Post
Cecemama
hozzászólás 2014-03-30 22:30
Létrehozva: #451

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-10-19 18:35
Azonosító: 799 426

Tisztelt Vatera-Csapat!
Egy termékemre volna érdeklődő, aki szeretné a terméket először személyesen megnézni. (Viszonylag nagy értékről van szó.) Szeretném megkérdezni, van-e olyan megoldása a Vaterának erre, amely nem ütközik a szabályzatba. Nyilvánvalóan semmilyen elérhetőséget, címet nem adtam meg a termék adatai között, viszont részemről nem lenne akadálya a személyes megtekintésnek, ha ez valahogy megoldható. Mit válaszoljak a vevő kérdésére, mi erre a javaslatuk? Köszönöm!

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-03-30 19:42
Létrehozva: #452

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(b_ede @ 2014-03-30 18:17) *
Kedves Benz !

Nem tudom csak nálam van e de feltöltéskor ma délutánra minden alkalommal az aukció indítását "más időpont" ra teszi úgy kell átrakni "azonnal" ra
Ez csak egy csuklás vagy már így marad ?
Üdv

b_ede

Kedves b_ede!

Tudunk a problémáról, dolgoznak rajta a fejlesztő kollégák.
Köszönjük a jelzést.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2014-03-30 19:34
Létrehozva: #453

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(cit1rom @ 2014-03-30 19:19) *
Ha van idő smile.gif

Jah, igaz.
Én is szoktam az utolsó másodpercekben licitet tenni, de előtte gondosan ellenőrzöm, hogy nem léptetett-e ki a rendszer.
Persze, lehet, hogy esetünkben pont nem fért bele egy plusz kattintás.

Erről jut eszembe, hogy a Bétán nincs valós idejű hátralévő idő számlálás, nos, ott még nehezebb lesz ezzel a megoldással nyerni.
Kedves Benz! Ennek bevezetése jót tenne a forgalomnak, lengyel barátainknál (ezt is) szorgalmazni kellene! smile.gif

+Quote Post
cit1rom
hozzászólás 2014-03-30 19:19
Létrehozva: #454

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-27 12:32
Azonosító: 1 417 184

IDÉZET(svejku @ 2014-03-30 18:11) *
Nem kötelező megadni, nyugodtan tovább léphettél volna.

Ha van idő smile.gif

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2014-03-30 18:29
Létrehozva: #455

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(b_ede @ 2014-03-30 18:17) *
Kedves Benz !

Nem tudom csak nálam van e de feltöltéskor ma délutánra minden alkalommal az aukció indítását "más időpont" ra teszi úgy kell átrakni "azonnal" ra
Üdv

b_ede

Üdv!
Az óra-átállítás miatt van egy kis gubanc, már dolgoznak rajta. smile.gif

+Quote Post
b_ede
hozzászólás 2014-03-30 18:17
Létrehozva: #456

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-20 12:43
Azonosító: 962

Kedves Benz !

Üdv

b_ede

--------------------

A tapasztalat segít minket, hogy ugyanazt a hibát legközelebb sokkal ravaszabban kövessük el.

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2014-03-30 18:11
Létrehozva: #457

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(blecky_a @ 2014-03-30 17:59) *
Szerettem volna licitálni egy termékre, erre megkérdezte az anyám nevét…
Szerintem utána a Vateráé is csuklott.
Lemaradtam egy aukcióról, a Vaterának meg kisebb lett a jutaléka.
R.I.P. Vatera

Nem kötelező megadni, nyugodtan tovább léphettél volna.

+Quote Post
blecky_a
hozzászólás 2014-03-30 17:59
Létrehozva: #458

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2014-03-30 17:44
Azonosító: 2 105 252

Szerettem volna licitálni egy termékre, erre megkérdezte az anyám nevét…
Szerintem utána a Vateráé is csuklott.
Lemaradtam egy aukcióról, a Vaterának meg kisebb lett a jutaléka.
R.I.P. Vatera

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-03-29 12:19
Létrehozva: #459

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(csokatimcsi @ 2014-03-29 11:11) *
Egyszerűen nem tudok komunikálni az eladóval. Lehet hogy csak nálam van a hiba de nem találom a beérkezett üzenetet sehol sem. hol keressem?

Ha a béta oldalról van szó, akkor az e-mail fiókjában a többi levele közt.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2014-03-29 12:19
Létrehozva: #460

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(csokatimcsi @ 2014-03-29 11:11) *
Egyszerűen nem tudok komunikálni az eladóval. Lehet hogy csak nálam van a hiba de nem találom a beérkezett üzenetet sehol sem. hol keressem?

Ne mérgelődjön, ha Bétán esett ez meg, akkor nézzen be a regisztrált postafiókjába. Ott lesz az üzenet és tud válaszolni, mint egy rendes levélre. Az új felületen nincs terméklapos üzenetváltási lehetőség. Sok szerencsét!

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post

526 Oldal V  « < 21 22 23 24 25 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2015-08-29 20:57