IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

525 Oldal V  « < 23 24 25 26 27 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vatera oldalak, Kérdések, általános észrevételek a Vaterával kapcsolatban
Wadmalac
hozzászólás 2014-03-24 14:57
Létrehozva: #481

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2014-03-24 12:15
Azonosító: 2 104 093

Beléptem külön a bétára, ott tényleg megvan minden, sikerült is az értékelés, köszönöm a segítséget.
Mát csak az a kérdésem, hogy van-e közvetlen átjárás a sima meg a béta közt, én spec nem lelem.
Meg amint látom, a vevői minősítésem (%, értékelések stb.) a simából a bétásba nem került át, ez csak idő kérdése, vagy így marad?

IDÉZET(Wadmalac @ 2014-03-24 13:23) *
Köszönöm, tutira ez lesz a gond, emlékszem, hogy a rendelés közben már volt a júzer felület, mint szokott lenni, a bétás lehetett már.
Most már csak az a kérdés, hogyan tudok átlépni a bétás profilomba?
A "hagyományos" felületen nem találok semmilyen linket.

Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-03-24 14:54
Létrehozva: #482

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(Wadmalac @ 2014-03-24 13:23) *
Köszönöm, tutira ez lesz a gond, emlékszem, hogy a rendelés közben már volt a júzer felület, mint szokott lenni, a bétás lehetett már.

Itt kattints a személyesre, ugyanott van, ahol Öregen.smile.gif
http://beta.vatera.hu/

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
Wadmalac
hozzászólás 2014-03-24 14:23
Létrehozva: #483

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

IDÉZET(zejopy @ 2014-03-24 11:59) *
Szia! Bár csak felhasználó vagyok, észrevettem, hogy sok esetben az Öreg Vaterán található személyes menüben nézik a felhasználók az értékelendő árukat abban az esetben is, ha a Bétán vásároltak. Nézd meg a Bétán a személyes menüdet és nagy valószínűséggel meg fogod találni, amit keresel.smile.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-03-24 13:15
Létrehozva: #484

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(torpilla90 @ 2014-03-24 12:05) *
Sziasztok!

Nekem még a vásárlás sem megy az új vaterán. ....
Mi ilyenkor a teendő???

Köszönöm a segítséget!

Sajnos a Béta friss felhasználóként érzékeli azokat, akik nem végezték el a fiókellenőrzést, ezért automatikusan életbe lép a kezdő felhasználók korlátozása. Szerintem érdemes elvégezni a fiókellenőrzést, annyira nem nagy dolog és utána nincsenek ilyen jellegű hátrányok.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
torpilla90
hozzászólás 2014-03-24 13:05
Létrehozva: #485

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2014-03-24 10:16
Azonosító: 2 104 071

Sziasztok!

Nekem még a vásárlás sem megy az új vaterán. Gondoltam kipróbálom a kosaras módszert, mert egyszerűbbnek és logikusnak tűnt. Az első érthetetlen dolog itt jött, miért csak 20 terméket lehet belerakni??? (apró díszítő gyöngyöket szerettem volna venni)
20 termék a kosaramban, tovább a megrendeléshez, szállítási mód, fizetési mód, számlázási cím. Mind beírva, helyes. Tovább az összefoglalóhoz, minden rendben. És jön megint a fura dolog, a narancssárga mezőben nekem a FIX ÁR felirat jelenik meg. Mivel másra nem tudok rányomni erre mentem. Ekkor pedig a következő hibaüzenet jelenik meg: "Nem vásárolhatsz több terméket. Várd meg míg rendeződnek a korábbi tranzakcióid. Ez a korlátozás biztonságosabbá teszi az oldalt."
Semmiféle korábbi tranzakcióm sincs. Ez lett volna az első vásárlásom a bétán.

DE, gondoltam csak a kosaras dolog nem működik. Kipróbáltam a fix áras vásárlást. Ekkor csak 5 terméket volt hajlandó elfogadni. Ezek egyszerre el is küldtem, minden lezajlott, de további termékeket nem tudok vásárolni amíg nem fizetem ki ezeket. Itt a problémám, hogy nem szeretnék, 4x szállítási költséget fizetni.

Mi ilyenkor a teendő???

Köszönöm a segítséget!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-03-24 12:59
Létrehozva: #486

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Wadmalac @ 2014-03-24 11:23) *
Üdvözletem az oldal üzemeltetőinek.
...
Most szeretnék értékelést leadni, de a személyes fiókom azt állítja, hogy 80 napon belül nem történt vásárlásom.
...

Szia! Bár csak felhasználó vagyok, észrevettem, hogy sok esetben az Öreg Vaterán található személyes menüben nézik a felhasználók az értékelendő árukat abban az esetben is, ha a Bétán vásároltak. Nézd meg a Bétán a személyes menüdet és nagy valószínűséggel meg fogod találni, amit keresel.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Wadmalac
hozzászólás 2014-03-24 12:23
Létrehozva: #487

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Üdvözletem az oldal üzemeltetőinek.

Van egy kis problémám.
Az elmúlt két hétben volt két termék vásárlásom.
Mindkét vásárlás gond nélkül lement.
Most szeretnék értékelést leadni, de a személyes fiókom azt állítja, hogy 80 napon belül nem történt vásárlásom.
Gyakorlatilag sehol, semmi nyoma nem maradt annak, hogy ezt a két különböző terméket, két külön eladótól megvettem.
Nem szeretnék kitolni egyik eladóval sem, le akarom adni a 100%-os értékelést, kérem segítségüket.
Amennyiben az orvosláshoz további adatok szükségesek (eladók, termékek adatai stb.) , kérem küldjenek e-mailt a bejegyzett címemre.

Előre is köszönöm!

+Quote Post
VateraMod
hozzászólás 2014-03-24 09:47
Létrehozva: #488

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2011-10-16 14:40
Azonosító: 1 549 261

IDÉZET(mugentom @ 2014-03-24 08:31) *
Üdv! Az új Vaterán feladtam egy hirdetést, de 0 azaz nulla az értékelésem. Hova tűnt a régi Vatera felületen jelenleg is meglévő 61darab értékelésem, ami 100%-ban pozitív? Ez most mind elveszik a bétán?!

Tisztelt mugentom!

Az értékelései egy külön fülön most is megtalálhatóak. A régi oldal bezárása után a megszokott módon lesznek láthatóak az új oldalon is.

--------------------

Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
mugentom
hozzászólás 2014-03-24 09:31
Létrehozva: #489

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2012-05-14 20:12
Azonosító: 1 735 550

Üdv! Az új Vaterán feladtam egy hirdetést, de 0 azaz nulla az értékelésem. Hova tűnt a régi Vatera felületen jelenleg is meglévő 61darab értékelésem, ami 100%-ban pozitív? Ez most mind elveszik a bétán?!

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-03-19 09:36
Létrehozva: #490

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(Hiperkarma3 @ 2014-03-19 08:13) *
Kedves Válaszolók!
Köszönöm szépen.
Tehát ha én meghirdetem a régi Vaterán is és a Béta Vaterán is a termékeimet, akkor 2 x fognak megjelenni?

Igen.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-03-19 09:29
Létrehozva: #491

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Hiperkarma3 @ 2014-03-18 15:58) *
Kérem valaki írja le röviden, hogy most akkor van a Vatera /régi/ és van az új beta.vatera ???? Mindkét helyen lehet hirdetni? uu. van feltöltési díj és jutalék fizetés a beta.vaterán is?
Én azt hittem megszűnik a régi Vatera...... szóval nem értem és nincs időm elolvasni itt mindent. Köszi

Az hagyján, de még az is előfordulhat, hogy mindkét helyen megveszik.biggrin.gif Ha mindkét oldalon feltöltöd, akkor nagyon kell figyelni, hogy nehogy kínos helyzetbe kerülj.

Sőt, azt sem árt tudni, hogy amit a Bétán feltöltesz, azt az Öreg Vaterán lehet látni, de amit az Öregen listázol, az a Bétán nem látható.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Hiperkarma3
hozzászólás 2014-03-19 09:13
Létrehozva: #492

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2012-09-12 15:31
Azonosító: 1 827 571

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-03-18 20:13) *
Az volt a kérés, hogy röviden smile.gif

Kedves Válaszolók!
Köszönöm szépen.
Tehát ha én meghirdetem a régi Vaterán is és a Béta Vaterán is a termékeimet, akkor 2 x fognak megjelenni?

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-03-18 21:13
Létrehozva: #493

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(svejku @ 2014-03-18 20:01) *
good2.gif
Hajszálpontosan így akartam válaszolni, csak ugye rossz topikban volt. smile.gif

Az volt a kérés, hogy röviden smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2014-03-18 21:01
Létrehozva: #494

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-03-18 19:55) *
Igen.
Igen.
Csak jutalék van.

good2.gif
Hajszálpontosan így akartam válaszolni, csak ugye rossz topikban volt. smile.gif

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-03-18 20:55
Létrehozva: #495

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Kérem valaki írja le röviden, hogy most akkor van a Vatera /régi/ és van az új beta.vatera ????

Igen.
Mindkét helyen lehet hirdetni?

Igen.
uu. van feltöltési díj és jutalék fizetés a beta.vaterán is?

Csak jutalék van.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Hiperkarma3
hozzászólás 2014-03-18 16:58
Létrehozva: #496

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2012-09-12 15:31
Azonosító: 1 827 571

Kérem valaki írja le röviden, hogy most akkor van a Vatera /régi/ és van az új beta.vatera ???? Mindkét helyen lehet hirdetni? uu. van feltöltési díj és jutalék fizetés a beta.vaterán is?
Én azt hittem megszűnik a régi Vatera...... szóval nem értem és nincs időm elolvasni itt mindent. Köszi

+Quote Post
tormgab
hozzászólás 2014-03-18 14:21
Létrehozva: #497

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-14 14:48
Azonosító: 149 176

Kedves Benz!

Ígérem, most már tényleg lezárom részemről a beszélgetést, hisz úgy érzem feleslegesen rabolom az idejét, tulajdonképp csak az első hozzászólásom tartalmazott lényeges információt, a továbbiakban nem szeretném értelmetlenül szaporítani a hozzászólásaim számát és úgy gondolom az Önök ideje is drágább ennél.

Igen, ebben az olvasatban teljes mértékben igaza van. Kizárólag azért látom én ezt másként, mert webmester szakma létezik, autószerelő szakma létezik, programozói szakma létezik a vatera, a vaterázás nem egy szakma, hanem egy felület és egy szolgáltatás. Vaterás "szakmája" maximum az üzemeltetőknek lehet, a felhasználóknak nem. (épp úgy, ahogy nincs apróhirdető szakma sem). De ez csupán az én olvasatom és megértem (valamint természetesen elfogadom) az Önét, Önökét is.

Mások álláspontját természetesen átgondolom, az általam lent említett és kifogásolt megjegyzés azonban sajnos nem egy álláspont, sokkal inkább csomókeresés a kákán.

No de tényleg betartom amit ígértem, méghozzá úgy, hogy vissza sem nézek most ide, hisz úgyse tudnám megállni, hogy reagáljak, íráskényszeresként jobban járok, ha a lehetőséget sem adom meg magamnak. További jó munkát, kitartást, én pedig izgatottan várom a béta oldal csiszolódását.

Maradok tisztelettel,

tormgab

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-03-18 13:47
Létrehozva: #498

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(tormgab @ 2014-03-18 12:29) *
Kedves Benz!

Értem, az én olvasatomban egy szakmai fórum egészen mást jelent (ilyen egy webmester fórum, egy autószerelő fórum, egy programozással kapcsolatos fórum). Itt, tekintve, hogy a felhasználók a vatera technikai részével nincsenek és (és ami lényeges:) nem is lehetnek tisztában, ennélfogva még ha hozzábbértő tanácsokat írnék sem tekinteném magam szakmai hozzászólónak. De ez csupán az én meglátásom, ami tulajdonképpen teljesen lényegtelen, mert sem a szabályokat, sem a besorolásokat nem én hozom.

Ennek ellenére nem gondolnám, hogy ha szakmailag nem megalapozott a hozzászólásom (hisz hogy is lehetne), akkor ne fejthetném ki a véleményem (zejopy ugyanis tulajdonképpen ezt mondta), illetőleg ahogy problémás észrevételeknek, úgy a dicsérő szavaknak is helye kell, hogy legyen itt. Persze javítson ki, ha tévedek, mert könnyedén megeshet, hogy így van.

Tisztelt tormgab!

Szerintem ugyanarról beszélünk smile.gif
Egy autószerelő fórumon autószereléssel foglalkoznak, itt meg a vaterázással. Mindegyik ennek megfelelően egy szakfórum.
Általában nincs is lehetőség a témától való jelentősebb eltérésre. Nálunk a Csevegő erre való, de a többi topik tisztán szakmai téma.

A véleményét a Szabályzat keretein belül természetesen bárki kifejtheti, de érdemes mások álláspontját is átgondolni.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
tormgab
hozzászólás 2014-03-18 13:29
Létrehozva: #499

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-14 14:48
Azonosító: 149 176

Kedves Benz!

Értem, az én olvasatomban egy szakmai fórum egészen mást jelent (ilyen egy webmester fórum, egy autószerelő fórum, egy programozással kapcsolatos fórum). Itt, tekintve, hogy a felhasználók a vatera technikai részével nincsenek és (és ami lényeges:) nem is lehetnek tisztában, ennélfogva még ha hozzábbértő tanácsokat írnék sem tekinteném magam szakmai hozzászólónak. De ez csupán az én meglátásom, ami tulajdonképpen teljesen lényegtelen, mert sem a szabályokat, sem a besorolásokat nem én hozom.

Ennek ellenére nem gondolnám, hogy ha szakmailag nem megalapozott a hozzászólásom (hisz hogy is lehetne), akkor ne fejthetném ki a véleményem (zejopy ugyanis tulajdonképpen ezt mondta), illetőleg ahogy problémás észrevételeknek, úgy a dicsérő szavaknak is helye kell, hogy legyen itt. Persze javítson ki, ha tévedek, mert könnyedén megeshet, hogy így van.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-03-18 12:23
Létrehozva: #500

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(tormgab @ 2014-03-18 11:15) *
...ez nem egy szakmai fórum (a vaterán alapvetően nincs ilyen). ...

Tisztelt tormgab!

Csak erre az egy kiragadott szövegrészre reagálnék.
Ez egy kifejezetten szakmai (vagy inkább szak) fórum, erre utal a Fórum Szabályzat első mondata is:
"A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat."

Minden más jellegű felhasználás másodlagos.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post

525 Oldal V  « < 23 24 25 26 27 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2015-08-05 10:27