IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

521 Oldal V  « < 23 24 25 26 27 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vatera oldalak, Kérdések, általános észrevételek a Vaterával kapcsolatban
zejopy
hozzászólás 2014-03-02 22:20
Létrehozva: #481

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

Bár nem vagyok admin...smile.gif
IDÉZET(ANDYXA @ 2014-03-02 18:25) *
Kedves Adminok!

Irják meg nekem, hogy a béta vaterán és az öreg vaterán sem -sajnos- nem enged nekem "új témát" indítani, nem vagyok aktív forumozó, csak most szerettem volna kérdezni...és ezt most hozzászólásként tudom csak megtenni. Kérdéseim ezek lennének:

Itt nem lehet új topikot nyitni, meg szoktuk keresni a megfelelő témát és oda írunk.

IDÉZET(ANDYXA @ 2014-03-02 18:25) *
1. A bétának teljes jogú felhasználója vagyok vagy valamit kell még csinálnom, ha igen mit?
2. A bétán, olyan picik - lehet, hogy csak számomra- az 'ikonok' , - még szemüveggel is néznem kell, amikor újra listázok, hogy mi is az a lap alján a narancssárga ikon, a szöveget már végképp nem látom, mintha az öregen nagyobb/olvashatóbb lett volna. Ez fog változni vagy szerezzek be még egy + nagyítót is?
3. Az öreg vaterán ha a képre vittem az egeret, akkor megjelent nagyobb képben is az áru, valamint lehetett látni, hogy még milyen fotó van az áruról, a bétán hiába teszem rá az egeret nem mutatja sajnos nagyobban...én vagyok béna vagy valóban így van..hogy csak piciben látszik?
4. Mivel a régi vaterán 1000 felett volt már az eladásom, a bétán most mindenki 0-ás, valahogy a vásárlók tudnak tájékozódni, hogy "régi" vagyok és megbízható?? Vagy teljesen kezdő?
5. A bétán mennyi % az eladás utáni jutalék??? ( eddig egy eladásom volt, számlát még nem kaptam...de jelez a rendszer - 150 Ft-ot, ezt mikor/hogy /meddig kell rendeznem??
6. A bétán minden felhasználó új /tiszta lappal kezd?? Vagy átvívődik az öreg vateráról az ejnye-bejnye figyelmeztetés az Önök részéről...tudják, amikor azt írják..."hogy még egy ilyen és azonnal töröljük a felhasználói fiókját"

Hááát egyenlóre ennyi lenne a kérdésem és nagyon köszönöm előre is ha választ kapok.

1. Mivel itt zöld vagy, ezért ott is teljes jogú vagy.
2. Tényleg kisebbek a képek, de annyira nem vészes.
3. Az overmouse funkció listázásban működik, csak sajnos a személyes menüben nélkülöznünk kell.
4. Ha a két oldal véglegesen egyesül, akkor átmennek az értékelések számszerűen is, amúgy most is olvashatóak, egy külön fülön.
5. Ugyanaz a díjtáblázat, mint az Öreg vaterán, annyi a különbség, hogy sikeres eladás után az FD nem kerül visszatérítésre.
6. Amikor a Vatera azt írja, hogy "még egy ilyen és töröljük a felhasználói fiókját", akkor az már több, mint ejnye-bejnye. Ezek egyébként átvivődnek, tehát nincs tiszta lap.

IDÉZET(oregmotor @ 2014-03-02 21:08) *
Ha egy említett IQ-vevő leüt egy terméket "véletlenül", és nem kell neki a cucc, akkor a Betán ugyebár nincs olyan opció az értékeléseknél hogy "Nem jött létre az üzlet", így mindenképp kapok/adok egy pozitív-semleges-negatív értékelést a semmire? - Ezen lehetne reszelni egy kicsit, hogy fals értékelések ne legyenek.
Ráadásul, ha visszatérítést kezdeményeznék mielött leadná az értékelést, nem biztos hogy ezután megköszönné a figyelmeztetést.

Ezzel kapcsolatban azt is látom, hogy nem nagyon akarnak értékelést adni a normális vevők sem, pedig már több hete voltak az adásvételek.

Köszönettel,
Oregmotor

Miért lennének fals értékelések? Amennyiben a vevő nem kívánja átvenni az árut, a stílusától függően meg kell adni a semleges, vagy negatív értékelést. Ez után érdemes visszaigényelni a jutalékot. A vevőnek egy hete van a Vatera megkeresésére válaszolni. Bizonyos szempontból ez talán szigorúbb rendszer, mint az Öreg Vateránál ami volt. Legalábbis a korrekt felhasználók számára.
Ha bosszúértékelést ad, akkor a levelezéssel ugyanúgy lehet bizonyítani a történteket, mint az Öreg Vaterán lehetett. Megfelelő esetben a Vatera törli a bosszúértékelést.

A vevők nem értékelnek, mert nem kötelező. Sokan azért nem értékelnek, mert az Öreg Vatera személyes menüjében keresik az adásvétellel kapcsolatos dolgokat, ez nálam már nem egyszer előfordult. Az én értékelésemre kattintva viszont sokan viszontértékeltek. Az én utolsó levelem végén megkérem a vevőt, hogy értékeljen. Volt aki ezt olvasva keresett meg e-mailben, hogy nem találja, hol és hogyan lehet. Kell egy kis idő az átállásra nekik is. smile.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2014-03-02 22:21

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
oregmotor
hozzászólás 2014-03-02 22:08
Létrehozva: #482

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-08-24 18:06
Azonosító: 1 320 406

IDÉZET(tb75tb @ 2014-03-02 19:35) *
Tisztelt Vatera!
A béta oldalon termék feltötlés esetén a szállítási és fizetési résznél kicsit megtévesztő,hogy a nincs válaszható készpénzes fizetés.
Így kicsit olyan , mintha személyes átvétel esteén is előreutalással kellene fizetni.
Ezen nem lehetne változtani? Például olyanra , mint amilyen az "öreg" Vaterán is van.
Tisztelettel
tb75tb

Üdv!
Ezt én is furcsáltam eleinte, de minél több IQ-vevővel van dolgom, annál inkább tetszik az új megoldás: Előre utalás listában van Személyes átvétel, de ugyanakkor az Utánvétes listában is van Személyes átvétel - ez lenne a klasszikus megnézi és kifizeti.

Más:
Ha már vevők, lenne egy kérdésem nekem is:

Ha egy említett IQ-vevő leüt egy terméket "véletlenül", és nem kell neki a cucc, akkor a Betán ugyebár nincs olyan opció az értékeléseknél hogy "Nem jött létre az üzlet", így mindenképp kapok/adok egy pozitív-semleges-negatív értékelést a semmire? - Ezen lehetne reszelni egy kicsit, hogy fals értékelések ne legyenek.
Ráadásul, ha visszatérítést kezdeményeznék mielött leadná az értékelést, nem biztos hogy ezután megköszönné a figyelmeztetést.

Ezzel kapcsolatban azt is látom, hogy nem nagyon akarnak értékelést adni a normális vevők sem, pedig már több hete voltak az adásvételek.

Köszönettel,
Oregmotor

+Quote Post
tb75tb
hozzászólás 2014-03-02 20:35
Létrehozva: #483

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-05-24 11:46
Azonosító: 11 356

Tisztelt Vatera!

A béta oldalon termék feltötlés esetén a szállítási és fizetési résznél kicsit megtévesztő,hogy a nincs válaszható készpénzes fizetés.
Így kicsit olyan , mintha személyes átvétel esteén is előreutalással kellene fizetni.
Ezen nem lehetne változtani? Például olyanra , mint amilyen az "öreg" Vaterán is van.

Tisztelettel
tb75tb

+Quote Post
ANDYXA
hozzászólás 2014-03-02 19:25
Létrehozva: #484

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-03-09 12:20
Azonosító: 1 430 362

Kedves Adminok!

Irják meg nekem, hogy a béta vaterán és az öreg vaterán sem -sajnos- nem enged nekem "új témát" indítani, nem vagyok aktív forumozó, csak most szerettem volna kérdezni...és ezt most hozzászólásként tudom csak megtenni. Kérdéseim ezek lennének:
1. A bétának teljes jogú felhasználója vagyok vagy valamit kell még csinálnom, ha igen mit?
2. A bétán, olyan picik - lehet, hogy csak számomra- az 'ikonok' , - még szemüveggel is néznem kell, amikor újra listázok, hogy mi is az a lap alján a narancssárga ikon, a szöveget már végképp nem látom, mintha az öregen nagyobb/olvashatóbb lett volna. Ez fog változni vagy szerezzek be még egy + nagyítót is?
3. Az öreg vaterán ha a képre vittem az egeret, akkor megjelent nagyobb képben is az áru, valamint lehetett látni, hogy még milyen fotó van az áruról, a bétán hiába teszem rá az egeret nem mutatja sajnos nagyobban...én vagyok béna vagy valóban így van..hogy csak piciben látszik?
4. Mivel a régi vaterán 1000 felett volt már az eladásom, a bétán most mindenki 0-ás, valahogy a vásárlók tudnak tájékozódni, hogy "régi" vagyok és megbízható?? Vagy teljesen kezdő?
5. A bétán mennyi % az eladás utáni jutalék??? ( eddig egy eladásom volt, számlát még nem kaptam...de jelez a rendszer - 150 Ft-ot, ezt mikor/hogy /meddig kell rendeznem??
6. A bétán minden felhasználó új /tiszta lappal kezd?? Vagy átvívődik az öreg vateráról az ejnye-bejnye figyelmeztetés az Önök részéről...tudják, amikor azt írják..."hogy még egy ilyen és azonnal töröljük a felhasználói fiókját"

Hááát egyenlóre ennyi lenne a kérdésem és nagyon köszönöm előre is ha választ kapok.

+Quote Post
cit1rom
hozzászólás 2014-03-02 09:29
Létrehozva: #485

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-27 12:32
Azonosító: 1 417 184

IDÉZET(vidaeff @ 2014-03-01 22:56) *
Kedves ...zep, köszönjük a segítséget.

Kedves vidaeff! Erre mi szükség volt?

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2014-03-01 23:56
Létrehozva: #486

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(cit1rom @ 2014-03-01 22:23) *
Előbb szűkítsd a kategóriát tovább, pl. ing, blúz.
És itt már tudsz szűkíteni nemek szerint a baloldalon.

Kedves ...zep, köszönjük a segítséget.

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
cit1rom
hozzászólás 2014-03-01 23:23
Létrehozva: #487

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-27 12:32
Azonosító: 1 417 184

IDÉZET(ildacor @ 2014-03-01 21:57) *
Halihó

Próbáltam a srácaimnak ruhát nézni, de nem tudok "fiú"-ra szűkíteni.
Én vagyok figyelmetlen, vagy ez a keresési szűkítés tényleg hiányzik?

http://beta.vatera.hu/gyerek-kamasz-ruhaza...oruhazat-145639

Semmi kedvem átnézni a rózsaszín rucikat is.
Köszi

Előbb szűkítsd a kategóriát tovább, pl. ing, blúz.
És itt már tudsz szűkíteni nemek szerint a baloldalon.

+Quote Post
davidmaci92
hozzászólás 2014-03-01 23:03
Létrehozva: #488

zejopy vagyok:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-08-17 11:47
Innen: Veresegyház, medverezervátum
Azonosító: 706 366

IDÉZET(ildacor @ 2014-03-01 21:57) *
Halihó

Köszi

Szerintem nincs rá lehetőség, legalábbis én nem találtam. Próbáld az Öreg Vaterán, ott nagyon jó a kereső.

--------------------
Nem azért hibáztál, mert többet adtál, hanem mert kevesebbet kívántál. Ha többet adsz, többet is követelhetsz.

+Quote Post
ildacor
hozzászólás 2014-03-01 22:57
Létrehozva: #489

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2014-03-01 22:50
Azonosító: 2 099 113

Halihó

Köszi

+Quote Post
paranaa
hozzászólás 2014-02-27 19:46
Létrehozva: #490

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-09-24 17:49
Azonosító: 2 077 441

IDÉZET(VateraMod @ 2014-02-27 15:43) *
Tisztelt paranaa!

A leírtakat továbbítottuk a felelős kollégáknak, akik indokolt esetben megteszik majd a szükséges intézkedéseket. Köszönjük.
Rendszerüzeneten mit ért pontosan? Hírlevelek voltak az elmúlt két hétben is.
A lényeges információkat megtalálja a Hírek rovatban vagy a Vatera Blogon:
http://www.vatera.hu/PR/?activepanel=news
http://blog.vatera.hu/

Tisztelt VateraMod!

Köszönöm az intézkedést! Most már az új mail címre jött az újabb üzenet.

Rendszerüzeneten nem a Hírlevelekre gondoltam, mert ha jól rémlik, azokat nem kértem, hanem bármi más üzenetre, ami a felhasználókat érintheti, aukciózással kapcsolatos.
Azért kérdeztem, mert ez az egész levelezgetés abból indult ki, hogy nem kaptam meg 2 mail-t a Vaterától, amire más is panaszkodott korábban.
Így kénytelen voltam itt rákérdezni, hiszen ha mindenkit érint a Vatera üzenete, annak meg kellene érkeznie a megadott mail címre, hiszen ezért van megadva.
Én egészen biztosan kimaradtam ebből, de remélem, a továbbiakban talán már nem lesz ilyen eset.
Köszönöm

+Quote Post
VateraMod
hozzászólás 2014-02-27 16:43
Létrehozva: #491

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2011-10-16 14:40
Azonosító: 1 549 261

IDÉZET(paranaa @ 2014-02-27 11:28) *
...
-------

Szóval még mindig próbálkozok és lassan egyértelmű lesz, hogy nem a szerencsétlen citromail a hibás!

Mivel annyira állították, hogy csakis a levelezőrendszer hibája miatt nem kaphattam meg az értesítőket, így - a további esetleges problémák elkerülése érdekében - készítettem egy gmail-es fiókot 02.23-án.
02.23-án erre az új címre kaptam a Vaterától egy mail-t, amiben tájékoztatnak E-mail cím módosításáról. A személyes adataimban meg is változtattam, aktiváltam is a megküldött link segítségével. A személyes adataimban azóta ez az új cím látható, szóval szerintem amit tudtam, én lerendeztem az ügy érdekében.

Most kiváncsiságból beléptem a régi, citromail-es fiókomba, ahol látom, üzenetem érkezett 02.25-én, sőt a Vaterától is jött egy Termékfigyelő értesítő, az is 02.25-én.

Nem létezik, hogy valahol máshol kellene keresni a hibát az ügyben, hogy megérkeznek-e a hiányolt mail-ek vagy hogy miért a régi címre jött ez a 2 újabb értesítés?

Annyit még szintén szeretnék megkérdezni, hogy rendszer üzenet volt kiküldve a Vatera részéről az utóbbi 2 hétben?

Köszönöm.

Tisztelt paranaa!

A leírtakat továbbítottuk a felelős kollégáknak, akik indokolt esetben megteszik majd a szükséges intézkedéseket. Köszönjük.
Rendszerüzeneten mit ért pontosan? Hírlevelek voltak az elmúlt két hétben is.
A lényeges információkat megtalálja a Hírek rovatban vagy a Vatera Blogon:
http://www.vatera.hu/PR/?activepanel=news
http://blog.vatera.hu/

--------------------

Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
paranaa
hozzászólás 2014-02-27 12:28
Létrehozva: #492

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-09-24 17:49
Azonosító: 2 077 441

Tisztelt paranaa!

Spam mappába néha a gmail teszi a Vaterás leveleket, de nem túl gyakori és a helyes beállítással kiküszöbölhető jelenségről van szó.
Az ön esetében a citromail fiók már jóval problémásabb, mert gyakran nyom nélkül tünteti el a leveleket. Érdemes lenne egy megbízhatóbb szolgáltatók választani.
Tisztelt oregmotor!

A számlaszám megjelenítése nem átlistázási probléma. Az új oldalon ez így működik. Ha a fizetési mód megadásánál kitölti a számlaszám mezőt is, akkor az megjelenik a terméklapon. Ha önt ez zavarja, akkor hagyja üresen ezt a mezőt, nem kötelező a használata.

Későbbi válasz Önöktől, a másik felh.nevemre

Az értesítőket minden felhasználónak kiküldtük.
A citromail fiókokkal rengeteg a probléma.
-------

Szóval még mindig próbálkozok és lassan egyértelmű lesz, hogy nem a szerencsétlen citromail a hibás!

Mivel annyira állították, hogy csakis a levelezőrendszer hibája miatt nem kaphattam meg az értesítőket, így - a további esetleges problémák elkerülése érdekében - készítettem egy gmail-es fiókot 02.23-án.
02.23-án erre az új címre kaptam a Vaterától egy mail-t, amiben tájékoztatnak E-mail cím módosításáról. A személyes adataimban meg is változtattam, aktiváltam is a megküldött link segítségével. A személyes adataimban azóta ez az új cím látható, szóval szerintem amit tudtam, én lerendeztem az ügy érdekében.

Most kiváncsiságból beléptem a régi, citromail-es fiókomba, ahol látom, üzenetem érkezett 02.25-én, sőt a Vaterától is jött egy Termékfigyelő értesítő, az is 02.25-én.

Nem létezik, hogy valahol máshol kellene keresni a hibát az ügyben, hogy megérkeznek-e a hiányolt mail-ek vagy hogy miért a régi címre jött ez a 2 újabb értesítés?

Annyit még szintén szeretnék megkérdezni, hogy rendszer üzenet volt kiküldve a Vatera részéről az utóbbi 2 hétben?

Köszönöm.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-02-25 20:50
Létrehozva: #493

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(fzsuzska55 @ 2014-02-25 18:44) *
Segítséget szeretnék kérni.
...

Nem egészen egyértelmű számomra a postod minden részlete, de egy biztosnak tűnik. Te egy személyes menüben szeretnéd kezelni a két különböző felületet. Nem lehet. Nyiss két ablakot, egyet a Béta személyes menüjével, egyet az Öreg személyes menüjével és úgy nézz szét.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
fzsuzska55
hozzászólás 2014-02-25 19:44
Létrehozva: #494

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-02-05 19:01
Azonosító: 1 987 874

Segítséget szeretnék kérni.
Sokan vagyunk, akik próbálkoztunk az új BÉTA Vaterára való áttöltéssel.
Nekem ezt automatikusan a piac megtette. Itt kezdődik a kálváriám.
Az új BÉTA-n minden rendben van, az áttöltés sikerült.

De a régi Vaterán, még ekkora kavarcot nem láttam.
Ha belépek az oldalamra akkor 705 db termékem látszik, de egyiknél sincs ott a V, vagyis, hogy ránézésre nincs is az új Vaterán termékem!
De amikor egy terméklapomon bemegyek arra a részre, hogy az eladó további termékei, itt azonnal 1.090 db termékem lett. A régi élő eladásokhoz hozzá adódott a Béta-s is.
Így több termékem kétszer is szerepel.
Ezzel még mindig nem lenne gond, ha itt / az eladó további termékei/ lehetséges lenne a törlés.
De a törlési funkció csak az eladó termékeimnél lehetséges. Ott viszont csak a régi Vaterán szereplő termékeim szerepelnek.
Gondoltam, hogy a BÉTA-n újraindítok egy terméket, az meg fog jelenni a régin is. Akkor töröltem volna az összes termékem a régin és a másikon újraindítom, majd az eredetit törlöm.
De ez sem jött be.
Persze, hogy nem, mivel, ma szomorúan tapasztaltam, hogy az újra feltöltött termékek, nem töltődnek át a régire. Az Ügyfélszolgálat azt állítja, hogy áttöltődnek!
Tehát most ha megvesznek egy termékem a régin / ahol kétszer is szerepel/ , még mindig marad egy termék az egy eladóból!

Ha valaki tud kérek bármilyen segítséget, javaslatot, vagy konkrét megoldást!
Napok óta ülök a gép előtt és semmire nem jutottam.
Még azt sem tudom, hogy kell áttölteni a régi Vaterán levőt, mivel ezt a Ügyfélszolgálat csinálta meg.

Köszönöm, aki segíteni tud és akar!

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-02-23 22:18
Létrehozva: #495

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(Ampermix @ 2014-02-23 20:41) *
A beta.vatera.hu oldalon nem találom azt a lehetőséget amely a régi Vaterán jó szolgálatot tett. Az eladott áruk mellett balra ki tudtam jelölni hogy kifizették a terméket illetve hogy elpostáztam. Ez nagy segítség volt, de az új oldalon nem találom pedig kéne!

Tisztelt Ampermix!

Jelenleg nincs ilyen lehetőség, de a hamarosan elérhető lesz egy olyan funkció, amely megkönnyíti az eladások rendszerezését, nyilvántartását és egyéb adminisztrációját.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Ampermix
hozzászólás 2014-02-23 21:41
Létrehozva: #496

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2012-02-05 23:06
Azonosító: 1 627 397

A beta.vatera.hu oldalon nem találom azt a lehetőséget amely a régi Vaterán jó szolgálatot tett. Az eladott áruk mellett balra ki tudtam jelölni hogy kifizették a terméket illetve hogy elpostáztam. Ez nagy segítség volt, de az új oldalon nem találom pedig kéne!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-02-23 11:13
Létrehozva: #497

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(mmmyki @ 2014-02-20 01:17) *
Köszönöm, a "további opciók"-nál kerestem, illetve alatta.
A túl sok csillivilli banner (úgy általában az interneten) nálam azt eredményezi, hogy már nem látom őket, pedig most épp fontos lett volna. smile.gif

Nnna. Most megvizsgáltam a kérdést, illetve az átlistázást.
Nagyon jó abból a szempontból, hogy a termékleírással és a képekkel nem kell bajlódni, viszont nem viszi át teljesen azonos módon a szállítási és fizetési feltételeket. Tehát át kell utólag nézni egyesével őket, akkor is, ha csak egy szállítási sablont használ valaki, mert az utánvétet is beteszi, bár 0 Ft-tal. Ezt utólag tanácsos egyesével kiszedni, vagy a szállítási sablonnal módosítani, ezt mindenkinek magának kell kitapasztalnia. Szerintem ez önmagában nem is probléma, nekem csak az okozna gondot (mondjuk több száz aukciónál), hogy az áttöltés után honnan tudnám már a Bétán, hogy mi az az aukció, amit már módosítottam és mi az, amit még nem.

IDÉZET(mmmyki @ 2014-02-20 01:17) *
Azt tudjuk, hogy mikortól nem indulnak automatikusan újra az aukciók?

Nem, nem tudjuk, és reméljük, hogy minél később tudjuk meg, mert akkor annál később szűnik meg az Öreg. smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2014-02-22 22:17
Létrehozva: #498

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(zejopy @ 2014-02-22 20:35) *
Tök érdekes dologra figyeltem fel. smile.gif Az már egy ideje világos számomra, hogy a Bétán listázott áruk talán (?) minden keresési formában előjönnek itt, az Öregen is. Örültem is neki. Aztán ma rájöttem, hogy abba a bizonyos palacsintába belekerült egy nem odavaló büdös izé is.
Az imádott részletes kereső szépen megszűri az Öregen listázott dolgokat, míg a Bétáról változatlanul benyomja az összeset. Legalábbis így tapasztaltam. Pontosítva. Lusta voltam a háztartási nickemmel belépni a személyes menümbe, de kíváncsi voltam, hány licitált aukcióm van. Nosza, részletes kereső, davidmaci termékei, csak licitált aukciók. 525 cucc. smiley-shocked034.gif Mielőtt a kardomba dőltem volna, felfogtam az egymás alatt sorakozó narancssárga V betűkéket teljes valójukban. biggrin.gif Hiába, mindennek megvan a maga árnyoldala. smiley-char124.gif Most ugyan látszik a Bétán listázott árukészlet is, de a részletes kereső zsenialitása sajnos csorbát szenvedett. sad1.gif

Kipróbálom, felteszek oda valamit.

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-02-22 21:35
Létrehozva: #499

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Tök érdekes dologra figyeltem fel.smile.gif Az már egy ideje világos számomra, hogy a Bétán listázott áruk talán (?) minden keresési formában előjönnek itt, az Öregen is. Örültem is neki. Aztán ma rájöttem, hogy abba a bizonyos palacsintába belekerült egy nem odavaló büdös izé is.
Az imádott részletes kereső szépen megszűri az Öregen listázott dolgokat, míg a Bétáról változatlanul benyomja az összeset. Legalábbis így tapasztaltam. Pontosítva. Lusta voltam a háztartási nickemmel belépni a személyes menümbe, de kíváncsi voltam, hány licitált aukcióm van. Nosza, részletes kereső, davidmaci termékei, csak licitált aukciók. 525 cucc. smiley-shocked034.gif Mielőtt a kardomba dőltem volna, felfogtam az egymás alatt sorakozó narancssárga V betűkéket teljes valójukban.biggrin.gif Hiába, mindennek megvan a maga árnyoldala. smiley-char124.gif Most ugyan látszik a Bétán listázott árukészlet is, de a részletes kereső zsenialitása sajnos csorbát szenvedett.sad1.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-02-22 18:23
Létrehozva: #500

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(Ampermix @ 2014-02-22 16:56) *
Köszönöm a választ! Tehát a beta.vatera.hu felületen nem lehet válaszolni, küldjek választ a levelezőprogramban az Vatera.hu <ertesito@beta.vatera.hu> címre? Közben megkaptam a kérdést a "régi" Vaterán is

Erre az e-mail címre nem sok értelme lenne választ küldeni.
Kattintson a válasz gombra és az üzenete közvetlenül az érdeklődő címére megy.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post

521 Oldal V  « < 23 24 25 26 27 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2015-03-30 22:03