IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

542 Oldal V  « < 303 304 305 306 307 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vatera oldalak, Kérdések, általános észrevételek a Vaterával kapcsolatban
baster
hozzászólás 2009-06-24 09:45
Létrehozva: #6081

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-26 11:48
Azonosító: 318 475

IDÉZET(zejopy @ 2009-06-23 20:53) *
Nem jól láttam az értékelésnél, hogy mindkét fél pozitívan értékelte az adásvételt?
Persze lehet, hogy tévedek.

Szia!
Jól láttad! Úgy gondoltuk mindketten, hogy nem érdemes negatívat vagy semlegest adnunk egymásnak, mert mindketten megtettünk mindent és ő mint vásárló maximálisan pozitív volt és én is mint eladó. megvan minden postai kártérítéses papírom és az összes levelezésünk a vásárlóval!
Hogy tudom felvenni a kapcsolatot a Vaterával?
Köszönöm mindenkinek:
baster
Go to the top of the page

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2009-06-24 09:29
Létrehozva: #6082

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:48
Azonosító: 32

IDÉZET(levegovetel @ 2009-06-24 08:50) *
Segítség kapcsolatfelvétel!
Másfél hónapja vásároltam három terméket, de sajnos a levelezőrendszeremből törlődött az eredeti levél, amit a vatera küldött az adásvételről és az eladóm levele is. Hogyan tudom meg az ő e-mail címét? A személyes oldalamon még szerencsére ott vannak a termékek és a felhasználói név is, de nem tudom hol kellene lekérni a kapcsolatfelvételhez szükséges adatokat újra...

Kedves levegovetel!

Amennyiben elvesztette partnere elérhetőségeit, úgy lépjen be a Személyes menüjébe és a Vásárolt áruk
menüpontra kattintva, majd a partnere felhasználóneve mellett szereplő kis levél ikonra kattintva tudja
lekérni a keresett partner elérhetőségeit.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2009-06-24 09:28
Létrehozva: #6083

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(baster @ 2009-06-23 18:46) *
Kedves Vatera!
Egy olyan kéréssel fordulnék hozzátok, hogy elő tudnátok e varázsolni nekem a 116264946 termékkódon indított aukciómat.(leginkább a képeket)
A kérésem oka: eladtam egy táskát; postáztam; a postán eltűnt (16000 Ft-os Louis Vuitton táska) s most megtaláltam ugyanazt a táskát nálatok az 1Ft-os aukciók között ktomi37 Fejér megye, székesfehérvári (mint én) hirdeti 148948370 termékkóddal. Szeretném a képeimmel bizonyítani neki, h az az ÉN táskám!
Előre is köszönöm a segítségeteket!
Üdv.: Baster
Várom a választ!

Kedves baster!

Legyen kedves részletesen leírni a problémát a kapcsolatfelvételen keresztül. Köszönjük!

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2009-06-24 08:58
Létrehozva: #6084

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:14
Innen: Future
Azonosító: 66

IDÉZET(levegovetel @ 2009-06-24 08:50) *
Másfél hónapja vásároltam három terméket, de sajnos a levelezőrendszeremből törlődött az eredeti levél, amit a vatera küldött az adásvételről és az eladóm levele is. Hogyan tudom meg az ő e-mail címét? A személyes oldalamon még szerencsére ott vannak a termékek és a felhasználói név is, de nem tudom hol kellene lekérni a kapcsolatfelvételhez szükséges adatokat újra...

1,5 hónapig meg sem próbáltátok egymással felvenni a kapcsolatot?
Az eladó sem?

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.

+Quote Post
levegovetel
hozzászólás 2009-06-24 08:50
Létrehozva: #6085

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-03-28 08:30
Azonosító: 586 454

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2009-06-23 20:53
Létrehozva: #6086

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(baster @ 2009-06-23 18:46) *
Kedves Vatera!
Egy olyan kéréssel fordulnék hozzátok, hogy elő tudnátok e varázsolni nekem a 116264946 termékkódon indított aukciómat.(leginkább a képeket)
A kérésem oka: eladtam egy táskát; postáztam; a postán eltűnt (16000 Ft-os Louis Vuitton táska) s most megtaláltam ugyanazt a táskát nálatok az 1Ft-os aukciók között ktomi37 Fejér megye, székesfehérvári (mint én) hirdeti 148948370 termékkóddal. Szeretném a képeimmel bizonyítani neki, h az az ÉN táskám!
Várom a választ!

Nem jól láttam az értékelésnél, hogy mindkét fél pozitívan értékelte az adásvételt?
Persze lehet, hogy tévedek.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
baster
hozzászólás 2009-06-23 18:46
Létrehozva: #6087

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-26 11:48
Azonosító: 318 475

Kedves Vatera!
Várom a választ!

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2009-06-22 20:26
Létrehozva: #6088

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Kimadaj @ 2009-06-22 17:53) *
Tisztelt Vatera!
Szeretném véglegessen törölni magam, hogyan tehetem ezt meg?
Üdvözlettel:
Kimadaj

Kedves Kimadaj!

A regisztráció törlése a kapcsolatfelvételen keresztül kérhető.
Kapcsolatfelvétel - Regisztráció, felhasználói fiók - Szeretném a Vatera regisztrációmat megszüntetni

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
KapdKi
hozzászólás 2009-06-22 18:48
Létrehozva: #6089

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:23
Azonosító: 312

IDÉZET(Antiqua @ 2009-06-22 17:06) *
Tisztelt Vatera!
Régi és kellemetlen probléma, hogy a "Megfigyelt termékek"-nél a sorrend nem úgy alakul alapértelmezetten, hogy az éppen lejárni készülő legyen legfelül, alatta a később lejárók; s a lejártak meg a legvégén. Ezzel szemben az az alapértelmezett sorrend, hogy a lejártak vannak legfelül. Ha pedig a "befejezés dátuma"-val átrendeztetem őket, akkor pedig a legkésőbb lejáró lesz legelől. Ez így abszolút nem komfortos és nem túl felhasználóbarát. Kérem, kérjék meg a programozót, hogy a listázás sorrendjének alapértelmezését írja át a PHP forrásban. Köszönöm!

Mégegyszer doubleclick és az általad kívánt sorrend bejön ... Nem kell programouni ...

--------------------
Az erőszak a gyengék végső menedéke.

(by Ájszek Aszimov)

+Quote Post
Kimadaj
hozzászólás 2009-06-22 17:53
Létrehozva: #6090

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-09-11 14:01
Azonosító: 186 658

Tisztelt Vatera!
Szeretném véglegessen törölni magam, hogyan tehetem ezt meg?
Üdvözlettel:
Kimadaj

+Quote Post
Antiqua
hozzászólás 2009-06-22 17:06
Létrehozva: #6091

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-04-08 00:04
Azonosító: 606 034

Tisztelt Vatera!
Régi és kellemetlen probléma, hogy a "Megfigyelt termékek"-nél a sorrend nem úgy alakul alapértelmezetten, hogy az éppen lejárni készülő legyen legfelül, alatta a később lejárók; s a lejártak meg a legvégén. Ezzel szemben az az alapértelmezett sorrend, hogy a lejártak vannak legfelül. Ha pedig a "befejezés dátuma"-val átrendeztetem őket, akkor pedig a legkésőbb lejáró lesz legelől. Ez így abszolút nem komfortos és nem túl felhasználóbarát. Kérem, kérjék meg a programozót, hogy a listázás sorrendjének alapértelmezését írja át a PHP forrásban. Köszönöm!

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2009-06-22 00:16
Létrehozva: #6092

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(mf161 @ 2009-06-22 00:05) *
Üdv!

A problémám annyi lenne, hogy az értesítési emailok nem nagyon jönnek át... Azt megkaptam, hogy nem én nyertem egy aukciót, de az már nem, hogy előrehozták a zárást 24 órával, és túllicitáltak előtte... Még vannak ilyen típusú emailok, vagy ne is várjam? Nem ez volt az első eset...
Köszi, mf161

Kedves mf161!

A jelzett hibát nem tapasztaltuk, az emailek kiküldésre kerültek. Érdeklődjön email szolgáltatójánál
és javasoljuk próbálja ki ha átállítja a személyes menüjében az emailcímet egy másik címre, oda
pontosan megérkeznek -e a levelek.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
mf161
hozzászólás 2009-06-22 00:05
Létrehozva: #6093

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-10-20 21:15
Azonosító: 248 835

Üdv!

A problémám annyi lenne, hogy az értesítési emailok nem nagyon jönnek át... Azt megkaptam, hogy nem én nyertem egy aukciót, de az már nem, hogy előrehozták a zárást 24 órával, és túllicitáltak előtte... Még vannak ilyen típusú emailok, vagy ne is várjam? Nem ez volt az első eset...
Köszi, mf161

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2009-06-21 20:00
Létrehozva: #6094

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(lucena @ 2009-06-21 19:28) *
Ezen ne csodálkozz, ritka egy pénzéhes társaság,már elnézést a durva fogalmazásért.
Inditottam egy aukciót termékkiemeléssel (300ft) sajnos rossz képet töltöttem fel hozzá,
zártam az aukciót(ami csak pár pecig volt fenn), s feltöltöttem újból most már jól ismét termékkiemeléssel.
Természetesen 2-szer 300 ft-ot számláztak, ami nem baj végül is én hibáztam, a hibát lehet orvosolni, én naiv
irtam a vaterának.
Üzenet:
> > > Tisztelt vatera, véletlenül kétszer lett kiszámlázva a termékkiemelési díj,az
> > > én hibámból is, rosszul töltöttem fel , töröltem s újra feltöltöttem. Önök
> > > kétszer számlázták ki a termék kiemelési dijat, egy ugyanazon termékre.
Válasz
Nem a 300 ft-ért vagyok oda hanem, a hozzáállással olyan nagy kérés volt hogy ne számlázzák ?
Vagy csak én látom rosszul a dolgokat ?

Kedves lucena!

A termék törlésére nem volt szükség. A kép cserélhető amennyiben a termékre nem érkezett licit, illetve licitált
termék esetén lehetőség van plusz kép feltöltésére és azt ingyenes képtárhelyre vagy saját elérhetőséget nem
tartalmazó webhelyre fel lehet tölteni és a termékes levelezésben közzétenni.
A kétszer igénybe vett termékkiemelési költségek kétszer kerülnek felszámolásra.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
lucena
hozzászólás 2009-06-21 19:28
Létrehozva: #6095

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-15 15:57
Azonosító: 126 678

IDÉZET(psanyi1 @ 2009-06-17 09:48) *
Tisztelt Vatera Moderátor!!

A mai napig nem kaptam választ a május 31-én vasárnap este történö Vatera lefagyásról!!!! Ide is irtam már és semmi érdemleges választ nem kaptam,külön bejelentettem a vaterának is és azt irták 12 órán belül válaszolnak.Na enne már több mint két hete és semmit nem válaszoltak rá,de nagyon kedvesen kiküldték a számlát arra az aukcióra amit a vatera jóvoltából elbuktam mert nem tudtak licitálni rá az utolsó órákban. Megirtam addig nem fizetem ki mig nem válaszolnak!!UGY LÁTSZIK AMI KÉNYES TÉMA ÉS A VATERA FELELÖSÉGE ARRA NEM AKARNAK FELELNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! AKIT EDDIG NEM TUDTAK KIUTÁLNI AZT MOST PROBÁLJÁK MEG UGY LÁTSZIK!!
bejelentésének száma: 2009061510002559 ITT A BEJELENTÉSI SZÁM.

Ezen ne csodálkozz, ritka egy pénzéhes társaság,már elnézést a durva fogalmazásért.

Inditottam egy aukciót termékkiemeléssel (300ft) sajnos rossz képet töltöttem fel hozzá,
zártam az aukciót(ami csak pár pecig volt fenn), s feltöltöttem újból most már jól ismét termékkiemeléssel.
Természetesen 2-szer 300 ft-ot számláztak, ami nem baj végül is én hibáztam, a hibát lehet orvosolni, én naiv

irtam a vaterának.

Üzenet:
> > > Tisztelt vatera, véletlenül kétszer lett kiszámlázva a termékkiemelési díj,az
> > > én hibámból is, rosszul töltöttem fel , töröltem s újra feltöltöttem. Önök
> > > kétszer számlázták ki a termék kiemelési dijat, egy ugyanazon termékre.

Válasz
> > A Vatera.hu Kft díjtáblázata alapján a termékkiemelés költségeit az aukciók
> > indításakor számoljuk fel amely független az aukció sikerességétől vagy
> > sikertelenségétől. Minden egyes automatikus aukcióindításkor az opcionálisan
> > kiválasztott termékkiemelési díjak felszámításra kerülnek. Az automatikus
> > aukcióindítás bármikor törölhető (0 értékre állítható a Személyes menü Eladó
> > áruk vagy Licitált áruk menüpontban) illetve termékkiemelések nélkül
> > indíthatja újra az aukciót az árú újraregisztrálásakor a Termékkiemelések
> > nélkül induljon? kérdés megjelölésével. Fix áras mechanizmus használata esetén
> > az adott termékek azonnal el is kelnek, azaz a licitek leadásakor a tranzakció
> > lezajlik, és már csak az adott mennyiséggel csökkentett számú termék kapható
> > meg a piactéren keresztül. Az aukció ebben az esetben lezárul és automatikusan
> > újraindul, így minden egyes automatikus aukcióindításkor az opcionálisan
> > kiválasztott termékkiemelési díjak felszámításra kerülnek.

Irtam újra

> Tisztelt vatera. Igen elismerem rosszul töltöttem fel a terméket (nem jó képet
> csatoltam hozzá)
> A hibámat rosszul javítottam aukció zárása opcióval , erre a rendszer
> automatikusan 300 ft-ot
> számolt fel .Feltöltöttem újra rendesen természetesen újra 300 ft.
> Azt szeretném kérni hogy a hibásan feltöltött terméknél amely talán 5 percet
> sem volt fenn a vaterán
> töröljék a 300 forintos temékkiemelési díjat,hiszen helyette ott van a jól
> feltöltött aukció.

Válasz

Mint azt korábban jeleztük, a termékkiemelési díjakat aukcióindításkor
számlázzuk, mely az aukció törlése után is fizetendő tétel marad. Így a törölt
termék kiemelési díját nem áll módunkban törölni.
Megértését köszönjük!

Ez ám a pozitív hozzáállás, ezidáig semmi bajom nem volt a vaterával, de erősen
gondolkodóba ejtett hogy itt hagyom( jó tudom nem hiányoznék senkinek smile.gif )
Most ott tartok hogy kerestem más aukciós portálokat, egyre már be is regisztráltam
sőt már licitáltam is. A vaterán egy darabig nem fogok eladni, a vásárlást is nagyon meggondolom.
De még a 300 ft nem befizetése is felmerült bennem, legfeljebb kitiltanak.
Nem a 300 ft-ért vagyok oda hanem, a hozzáállással olyan nagy kérés volt hogy ne számlázzák ?
Vagy csak én látom rosszul a dolgokat ?

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2009-06-17 23:00
Létrehozva: #6096

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(ttunde72 @ 2009-06-17 14:37) *
Üdvözlöm! Kérdésem lenne azzal kapcsolatban, hogy a még nem licitált terméknél a leírást hogy változtathatom és a villámárat hogyan csökkenthetem hagyományos aukció esetén. A súgóban megadott módon nem tudom, ott így írják: "kiválasztva a kérdéses terméket és arra is kattintva lehetséges a termék paraméterein változtatni". (bár lehet a villámárnál ez nem lehetséges) Szóval az eladó áruimnál először mire kattintsak, valamekyik négyzetbe...mibe? Már mindenképp próbáltam. Illetve szeretném tudni, hogy hogy értesíthetem a majd licitálókat arról, ha pár napig nem leszek gép előtt. Nem lehet-e az összes aukciómhoz valamilyen módon csatolni, hogy mettől-meddig nem leszek elérhető? Köszönettel: ttünde72

IDÉZET(ttunde72 @ 2009-06-17 22:42) *
Újabb kérdésem merült fel: az újraindult aukciókon illetve az épp futókon hol állíthatom át az aukció időtartamát?
Köszönettel: ttünde72

Kedves ttunde72!

Személyes menüjében a kérdéses aukció megnevezésére kattintva tud változtatni a termék paraméterein.
Pl. Teva szandál, 26-os
Jelenleg az ismerj+ oldalon is jelezheti partnerei számára ha szabadság vagy egyéb okok miatt ideiglenesen
nem elérhető. A tapasztalatok alapján ha egy eladó úgy megy el szabadságra, hogy nem kezeli a termékeket
se ő se más megbízott, akkor érdemes lejárttá tenni a termékeket mert csak a bonyodalom van abból ha nem
válaszol a kérdésekre, a vásárlásokra. Ha visszajött újraaktiválja azokat és kész.
Futó aukción az időtartam nem változtatható, csak már licitált termék esetén lehetséges a 24 órán belüli zárás.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
ttunde72
hozzászólás 2009-06-17 22:42
Létrehozva: #6097

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-06-09 19:55
Azonosító: 656 304

Újabb kérdésem merült fel: az újraindult aukciókon illetve az épp futókon hol állíthatom át az aukció időtartamát?
Köszönettel: ttünde72

+Quote Post
ttunde72
hozzászólás 2009-06-17 14:37
Létrehozva: #6098

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-06-09 19:55
Azonosító: 656 304

Üdvözlöm! Kérdésem lenne azzal kapcsolatban, hogy a még nem licitált terméknél a leírást hogy változtathatom és a villámárat hogyan csökkenthetem hagyományos aukció esetén. A súgóban megadott módon nem tudom, ott így írják: "kiválasztva a kérdéses terméket és arra is kattintva lehetséges a termék paraméterein változtatni". (bár lehet a villámárnál ez nem lehetséges) Szóval az eladó áruimnál először mire kattintsak, valamekyik négyzetbe...mibe? Már mindenképp próbáltam. Illetve szeretném tudni, hogy hogy értesíthetem a majd licitálókat arról, ha pár napig nem leszek gép előtt. Nem lehet-e az összes aukciómhoz valamilyen módon csatolni, hogy mettől-meddig nem leszek elérhető? Köszönettel: ttünde72

+Quote Post
psanyi1
hozzászólás 2009-06-17 09:48
Létrehozva: #6099

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-13 11:50
Azonosító: 42 556

Tisztelt Vatera Moderátor!!

A mai napig nem kaptam választ a május 31-én vasárnap este történö Vatera lefagyásról!!!! Ide is irtam már és semmi érdemleges választ nem kaptam,külön bejelentettem a vaterának is és azt irták 12 órán belül válaszolnak.Na enne már több mint két hete és semmit nem válaszoltak rá,de nagyon kedvesen kiküldték a számlát arra az aukcióra amit a vatera jóvoltából elbuktam mert nem tudtak licitálni rá az utolsó órákban. Megirtam addig nem fizetem ki mig nem válaszolnak!!UGY LÁTSZIK AMI KÉNYES TÉMA ÉS A VATERA FELELÖSÉGE ARRA NEM AKARNAK FELELNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! AKIT EDDIG NEM TUDTAK KIUTÁLNI AZT MOST PROBÁLJÁK MEG UGY LÁTSZIK!!
bejelentésének száma: 2009061510002559 ITT A BEJELENTÉSI SZÁM.

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2009-06-17 09:25
Létrehozva: #6100

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-03-01 14:16
Azonosító: 130

IDÉZET(Vatera_Fórum_Moderátor @ 2009-06-17 09:20) *
Kedves Pabloszúnyog!

Amennyiben az Ön által megjelölt kifejezésre nincs találat, a kereső egy arra hasonlító feltételre keres.
A kikapcsolására nincs lehetőség, az eredeti keresés megjelenítésére kattintva kizárólag az Ön által
megadott keresési feltételekre keres.

a Padlószúnyog viccesebb, de nem ez a felhasználó nickje. biggrin.gif

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."

+Quote Post

542 Oldal V  « < 303 304 305 306 307 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2016-10-01 05:12