IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

550 Oldal V  « < 303 304 305 306 307 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vatera oldalak, Kérdések, általános észrevételek a Vaterával kapcsolatban
strenk65
hozzászólás 2009-08-16 18:48
Létrehozva: #6081

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-07-30 13:10
Azonosító: 18 077

Tisztelt Ügyfélszolgálat!

Az értékelések között a "másik fél"-re rákattintva eddig gyönyörő szépen névsorba rendeződtek és értelemszerűen az azonos felhasználói néven vásárolt tételek szépen egymás alá. 1-2 napja ha rákattintok átrendezi ugyan, de teljesen össze-vissza.

Lehetne kérni, hogy működjön továbbra is úgy, ahogy korábban? Így a rengeteg tétel között rendkívül nehéz kibogarászni, hogy pl. egy-egy felhasználó melyik tételt vásárolta.

Előre is köszönöm a segítséget.
Go to the top of the page

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2009-08-16 18:32
Létrehozva: #6082

Öreg róka:)

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-03-01 13:16
Azonosító: 130

IDÉZET(horvathm317 @ 2009-08-16 17:47) *
Üdv T. Vatera!

A kérdésem a következő: az a vaterás aki vmilyen okból inaktív állapotban van, tud- e ettől függetlenül értékeléseket készíteni az adás-vételekről? huh.gif
Illetve, hogy miért nem lehet látni a többi vaterás számára, mi az oka az inaktiválásának???!! unsure.gif ...fontos lehet!

Köszönettel: horvathm317

nem.
te sem szeretnéd, ha számlatartozásodat közhírré tennék.

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."

+Quote Post
horvathm317
hozzászólás 2009-08-16 16:47
Létrehozva: #6083

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-01-30 22:42
Azonosító: 446 658

Üdv T. Vatera!

A kérdésem a következő: az a vaterás aki vmilyen okból inaktív állapotban van, tud- e ettől függetlenül értékeléseket készíteni az adás-vételekről? huh.gif
Illetve, hogy miért nem lehet látni a többi vaterás számára, mi az oka az inaktiválásának???!! unsure.gif ...fontos lehet!

Köszönettel: horvathm317

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2009-08-15 14:21
Létrehozva: #6084

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 12:48
Azonosító: 32

IDÉZET(szytam @ 2009-08-15 14:05) *
Tisztelt Vatera!

Azt vettem észre, hogy több napja esténként késő éjjelig, sőt akár másnap reggelig is a listázó oldalon (kortárs festmények alkategóriában) a több órája, fél napja lejárt képek , ott vannak az első oldalon , és hiába nyomom a ctrl+F5 öt, vagy a frissítés gombot, semmi nem történik.
szytam

Tisztelt szytam!

A jelzéseket továbbítottuk a technikus kollégák felé, a hiba javításáig türelmet kérünk.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
szytam
hozzászólás 2009-08-15 13:20
Létrehozva: #6085

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 12:47
Innen: Hungary
Azonosító: 27

IDÉZET(gabicska @ 2009-08-12 12:37) *
Tisztelt Moderátor!

Sajnos pont az a probléma, hogy az oldalak keverednek össze. Az éppen hiányzó /nem elérhető oldaldalt pedig nem lehet képernyőfotóval, vagy fotókkal dokumentálni.
A hibát úgy lehet tetten érni, ha a programozó figyelemmel kíséri az éppen aktuálisan lejáró liciteket, legalább egy oldalt meghaladó időtartamban. Próbáltam ezt a problémát már leírni a kapcsolatfelvételen keresztül, de az ottani kategóriákkal nem lehet!

Tisztelettel:gabicska

Pontosan ugyanezt tapasztalom én is napok óta, (és a korábban leírt lejárt képek fennragadását) jó lenne, ha valaki akinek ez a dolga este megnézné a hiba okát és javítanák

+Quote Post
Grobar
hozzászólás 2009-08-15 13:08
Létrehozva: #6086

Csak olvasó

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-05-24 17:58
Innen: Juzni Front
Azonosító: 11 399

IDÉZET(szytam @ 2009-08-15 14:05) *
Tisztelt Vatera!

Azt vettem észre, hogy több napja esténként késő éjjelig, sőt akár másnap reggelig is a listázó oldalon (kortárs festmények alkategóriában) a több órája, fél napja lejárt képek , ott vannak az első oldalon , és hiába nyomom a ctrl+F5 öt, vagy a frissítés gombot, semmi nem történik.

Ez nem tudom, hogy másnál is így van e , ha igen, az nagyon nem helyes működés, hiszen én is azért veszem meg több száz ft-ért a lista elejére opciót, hogy a lejárati időben minél feljebb legyen az első lapon a termék, de így ez nem valósul meg, ha mindíg tele van az órákkal , fél nappal korábban lejárt árukkal.

szytam

Tegnap lejárt az egyik termék amit hirdetek. Azonnal újraindítottam. 19:15-kor. Este 20:30kor még a listában volt a lejárt. blink.gif

--------------------
Csak akkor tehetsz meg mindent, hogyha már semmid sincs. (Tyler Durden)

SÜN, SÜN!!!!
"Sünben emelték ki a tüntetőt."

+Quote Post
szytam
hozzászólás 2009-08-15 13:05
Létrehozva: #6087

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 12:47
Innen: Hungary
Azonosító: 27

Tisztelt Vatera!

Ez nem tudom, hogy másnál is így van e , ha igen, az nagyon nem helyes működés, hiszen én is azért veszem meg több száz ft-ért a lista elejére opciót, hogy a lejárati időben minél feljebb legyen az első lapon a termék, de így ez nem valósul meg, ha mindíg tele van az órákkal , fél nappal korábban lejárt árukkal.

szytam

+Quote Post
tomilights
hozzászólás 2009-08-14 22:06
Létrehozva: #6088

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-22 11:52
Azonosító: 1 503

IDÉZET(Vatera_Fórum_Moderátor @ 2009-08-14 08:43) *
Kedves zejopy!

A jelzett hibát nem tapasztaltuk, amennyiben nem kap visszaigazoló levelet úgy legyen kedves megismételni a küldést,
valamint jelezni a kapcsolatfelvételen keresztül a felelős kollégák felé. Köszönjük!

Tisztelt vatera csapata!
Úgy gondolom hogy egy hibát találtam. Összesen 8 oldalt ír a kategória, és annyira is lehet rákattintani, de valójában 9 oldal van.
http://www.vatera.hu/antik_mutargy_regiseg..._c2083.html?p=9
Üdv: tomilights

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2009-08-14 07:43
Létrehozva: #6089

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2009-08-14 08:35) *
Az elmúlt időszakban többször is előfordult, hogy a vevő késedelmes fizetése miatt kellett a Vatera felé továbbítanom a megírt levelet (biztonsag@vatera.com). A szokásos módon jártam el, de a visszaigazoló levél egyik esetben sem érkezett meg. Szerencsére megoldódtak a problémás eladások, így nem lett gond, de ha felmerült volna ténylegesen valami, akkor nem tudnám igazolni, hogy a jelzés megtörtént.
Üdv: zejopy

Kedves zejopy!

A jelzett hibát nem tapasztaltuk, amennyiben nem kap visszaigazoló levelet úgy legyen kedves megismételni a küldést,
valamint jelezni a kapcsolatfelvételen keresztül a felelős kollégák felé. Köszönjük!

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2009-08-14 07:35
Létrehozva: #6090

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 15:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

Az elmúlt időszakban többször is előfordult, hogy a vevő késedelmes fizetése miatt kellett a Vatera felé továbbítanom a megírt levelet (biztonsag@vatera.com). A szokásos módon jártam el, de a visszaigazoló levél egyik esetben sem érkezett meg. Szerencsére megoldódtak a problémás eladások, így nem lett gond, de ha felmerült volna ténylegesen valami, akkor nem tudnám igazolni, hogy a jelzés megtörtént.
Üdv: zejopy

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2009-08-14 07:21
Létrehozva: #6091

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(fgyuri75 @ 2009-08-13 21:45) *
Az általam említett probléma lassan egy hete fennáll.
És a fórum tanúsága szerint nem én bénázok ...
Úgy gondolom, hogy ha már a T. Vaterás (illetékes) munkatársoknak önállóan nem sikerül felfedezni és megoldani a problémát, akkor talán figyeljék a fórumot ...
Véleményem szerint pont ez a fórum lényege.
Persze lehet, hogy én tévedek !
Nem egy rejtett hiba, 1 perc alatt észre lehet venni, ha foglalkozik vele valaki !
Úgyhogy nem hiszem, hogy nekünk kellene képernyőfotókat csatolgatni.
Egyébként ha nem volt világos a hiba leírása, nagyon szívesen elmagyarázom telefonon az illetékesnek !

Várva a mielőbbi megoldást,
fgyuri75

Kedves fgyuri75!

A fórum és a piactér moderálását más felületen, más személyek végzik, a jelzett hibával kapcsolatban az
ügyfélszolgálat tud segítséget nyújtani, melyet a kapcsolatfelvétel menüponton keresztül érhet el.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
fgyuri75
hozzászólás 2009-08-13 20:45
Létrehozva: #6092

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-08-08 19:47
Azonosító: 695 386

Az általam említett probléma lassan egy hete fennáll.
És a fórum tanúsága szerint nem én bénázok ...
Úgy gondolom, hogy ha már a T. Vaterás (illetékes) munkatársoknak önállóan nem sikerül felfedezni és megoldani a problémát, akkor talán figyeljék a fórumot ...
Véleményem szerint pont ez a fórum lényege.
Persze lehet, hogy én tévedek !
Nem egy rejtett hiba, 1 perc alatt észre lehet venni, ha foglalkozik vele valaki !
Úgyhogy nem hiszem, hogy nekünk kellene képernyőfotókat csatolgatni.
Egyébként ha nem volt világos a hiba leírása, nagyon szívesen elmagyarázom telefonon az illetékesnek !

Várva a mielőbbi megoldást,
fgyuri75

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2009-08-13 07:17
Létrehozva: #6093

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(imivitez @ 2009-08-13 06:49) *
Kérdésem volna,hogy egy régi NEGATIV értékelést hogyan lehetne töröltetni,főleg mert igazságtalanul kaptam?
A Vatera miért nem véd meg minket eladókat,ha egyértelmü a vevő rosszindulatu hozzáállása?

Kedves imivitez!

Értékelés törlését (a probléma részletes leírásával) a kapcsolatfelvételen keresztül kérheti.
Kapcsolatfelvétel - Aukcióval kapcsolatos probléma - Szeretnék töröltetni egy értékelést.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
imivitez
hozzászólás 2009-08-13 05:49
Létrehozva: #6094

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-12-22 12:54
Azonosító: 69 899

Kérdésem volna,hogy egy régi NEGATIV értékelést hogyan lehetne töröltetni,főleg mert igazságtalanul kaptam?
A Vatera miért nem véd meg minket eladókat,ha egyértelmü a vevő rosszindulatu hozzáállása?

+Quote Post
gabicska
hozzászólás 2009-08-12 11:37
Létrehozva: #6095

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-04-25 22:28
Azonosító: 7 101

IDÉZET(Vatera_Fórum_Moderátor @ 2009-08-11 23:11) *
Kedves gabicska!

Amennyiben a jövőben az oldal frissítése (Ctrl+F5) után is jelentkezik a hiba, legyen kedves jelezni a problémát
a kapcsolatfelvételen keresztül és az automata válaszra reagálva csatolni a hibáról készített képernyőfotókat. Köszönjük!

Tisztelt Moderátor!

Sajnos pont az a probléma, hogy az oldalak keverednek össze. Az éppen hiányzó /nem elérhető oldaldalt pedig nem lehet képernyőfotóval, vagy fotókkal dokumentálni.
A hibát úgy lehet tetten érni, ha a programozó figyelemmel kíséri az éppen aktuálisan lejáró liciteket, legalább egy oldalt meghaladó időtartamban. Próbáltam ezt a problémát már leírni a kapcsolatfelvételen keresztül, de az ottani kategóriákkal nem lehet!

Tisztelettel:gabicska

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2009-08-11 22:11
Létrehozva: #6096

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(gabicska @ 2009-08-11 19:00) *
Ugyanazt észrevételeztem már többször, mint fgyuri75!!! Kielégítő válasz, változás eddig nem történt! mad.gif
A gond pedig az, hogy nem csak a lejárt tételek nem jelennek meg, hanem a még nem lejártak sem.
Konkrétan vasárnap próbáltam a főmenüből a bélyeg árveréseket figyelemmel kisérni, este 20: 30 körül az első 5 oldal a reggel 9-től du. 19 óráig már lejárt tételeket hozta be, a 6. oldal pedig a 21 óra után lejárókat. Az aktuális kb. fél órányi tételt pedig sehol nem lehetett megtalálni, oldalfrissítésekkel sem. Próbáltam az egészet újra indítani, az eredmény ugyanez volt.

Valami nagyon nem gömbölyű az oldalfrissítéseikkel, jó lenne, ha a vatera ennek utánanézne - saját érdeke is lenne, mert így "csak" a potenciális vásárlók nem klátják az éppen lejáró tételeket .. ez pedig nem csak az eladónak, hanem a vaterának is kár!!!! mad.gif

Tisztelettel: Gabicska

Kedves gabicska!

Amennyiben a jövőben az oldal frissítése (Ctrl+F5) után is jelentkezik a hiba, legyen kedves jelezni a problémát
a kapcsolatfelvételen keresztül és az automata válaszra reagálva csatolni a hibáról készített képernyőfotókat. Köszönjük!

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Grobar
hozzászólás 2009-08-11 20:16
Létrehozva: #6097

Csak olvasó

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-05-24 17:58
Innen: Juzni Front
Azonosító: 11 399

IDÉZET(zsoca188 @ 2009-08-11 14:50) *
Tegnap megbüntetekadatokat közölem a büntetés lejárt de még mindig nem tudok irni az eladónak és nagyon fontos lenne!!!!!!!!!!! Kérem szépen az oldal szereksztőit bontsák fel a büntetést mert igy nem tudom megvásárolni a kivánt árut

Az eladó tiltóra tett szerintem, azért nem tudsz írni neki....

--------------------
Csak akkor tehetsz meg mindent, hogyha már semmid sincs. (Tyler Durden)

SÜN, SÜN!!!!
"Sünben emelték ki a tüntetőt."

+Quote Post
gabicska
hozzászólás 2009-08-11 19:46
Létrehozva: #6098

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Jelen idő!

Most néztem át megint a bélyeg kategóriát.
Az 1 oldal a kiemelések után 2009.08.11, 20:12-nél indul, 8 oldalon keresztül eljut 2009.08.12, 16 óra valahány percig, utána a 9. oldal 2009.08.11.20:32-perccel indul, majd a 10 oldal folytatódik 2009.08.12, 14:23 perctől.

Megint kiesik az éppen aktuálisan lejáró licitálások oldala.

Itt az oldal frissítésekkel valami nagyon nincs rendben!!!

Kérem nézzenek utána!!

+Quote Post
gabicska
hozzászólás 2009-08-11 18:00
Létrehozva: #6099

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Vatera_Fórum_Moderátor @ 2009-08-10 09:26) *
Kedves fgyuri75!

Következő oldalra lépéskor az időközben lejárt tételek nem kerülnek a listába, ezért lehetséges
az átrendeződés.

Ugyanazt észrevételeztem már többször, mint fgyuri75!!! Kielégítő válasz, változás eddig nem történt! mad.gif
A gond pedig az, hogy nem csak a lejárt tételek nem jelennek meg, hanem a még nem lejártak sem.
Konkrétan vasárnap próbáltam a főmenüből a bélyeg árveréseket figyelemmel kisérni, este 20: 30 körül az első 5 oldal a reggel 9-től du. 19 óráig már lejárt tételeket hozta be, a 6. oldal pedig a 21 óra után lejárókat. Az aktuális kb. fél órányi tételt pedig sehol nem lehetett megtalálni, oldalfrissítésekkel sem. Próbáltam az egészet újra indítani, az eredmény ugyanez volt.

Valami nagyon nem gömbölyű az oldalfrissítéseikkel, jó lenne, ha a vatera ennek utánanézne - saját érdeke is lenne, mert így "csak" a potenciális vásárlók nem klátják az éppen lejáró tételeket .. ez pedig nem csak az eladónak, hanem a vaterának is kár!!!! mad.gif

Tisztelettel: Gabicska

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2009-08-11 13:58
Létrehozva: #6100

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zsoca188 @ 2009-08-11 14:50) *
Tegnap megbüntetekadatokat közölem a büntetés lejárt de még mindig nem tudok irni az eladónak és nagyon fontos lenne!!!!!!!!!!! Kérem szépen az oldal szereksztőit bontsák fel a büntetést mert igy nem tudom megvásárolni a kivánt árut

Kedves zsoca188!

A korlátozás feloldása automatikus, amennyiben annak letelte után sem tud üzenetet küldeni, úgy legyen kedves
részletesen leírni a problémát a Kapcsolatfelvételen keresztül a megfelelő altéma kiválasztásával, így közvetlenül
a felelős kollégák reagálnak arra. Köszönjük!

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post

550 Oldal V  « < 303 304 305 306 307 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017-12-16 23:34