IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

517 Oldal V  « < 307 308 309 310 311 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vatera oldalak, Kérdések, általános észrevételek a Vaterával kapcsolatban
kagylo4
hozzászólás 2009-02-27 21:27
Létrehozva: #6161

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-07-27 21:00
Azonosító: 17 863

Érdeklődnék, hogy hol tudom megnézni az általam megvásárolt termékkel kapcsolatban váltott üzeneteket?
A terméklap alján vásárlás, lezárás után már nem látható, ugyanakkor néha szükséges lenne visszakeresi pl.
mérettel kapcsolatos válaszokat. Pl. más méretre emlékszem a kapott üzenetben, mint ami a valóságban van.
A postaládám üzenetei között sincs a megvásárolt termékekkel kapcsolatos előzetesen váltott üzenet.

Köszönöm a választ.
Go to the top of the page

+Quote Post
fantazmania
hozzászólás 2009-02-26 07:36
Létrehozva: #6162

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-08-09 17:57
Azonosító: 177 777

IDÉZET(Vatera_Fórum_Moderátor @ 2009-02-25 21:27) *
Az észrevételt továbbítottuk a felelős kollégák felé.

Köszönöm, remélem nem kell lemondanom a termékleírásokról, mert sok figyelmetlenül licitáló (képeket nem-megnéző) vásárlóval volt már vitám, amiben a termékleírás döntötte el a kérdést, nagyon sok plusz fáradtság és problémám származna ebből...

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2009-02-25 22:27
Létrehozva: #6163

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:48
Azonosító: 32

IDÉZET(fantazmania @ 2009-02-25 20:53) *
Elnézést, közben felismertem, hogy "pontosság" szerint rendezi a rendszer a termékeket, azaz ezek szerint a keresett kifejezésen kívül minél több egyéb szöveg, karakter van a termékemben, annál hátrébb kerülök a termékek felsorolásában.
Szeretnék vitatkozni ezzel a döntéssel (nem tudom másnak van-e ezzel problémája), a jelenlegi helyzet arra motiválja az eladókat hogy termékeiket termékleírás nélkül (vagy minél kevesebb leírással) töltsék föl, minél kevésbé részletes terméknévvel, hogy több vásárló lássa azokat a listák tetején.
Kérem fontolják meg a felsorolt szempontokat.
U.I.: Másnak mi a véleménye erről? Érdeke-e a vásárlóknak a minél kevesebb leírást tartalmazó aukciók előrehelyezése?

Kedves fantazmania!

Az észrevételt továbbítottuk a felelős kollégák felé.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
fantazmania
hozzászólás 2009-02-25 21:53
Létrehozva: #6164

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Elnézést, közben felismertem, hogy "pontosság" szerint rendezi a rendszer a termékeket, azaz ezek szerint a keresett kifejezésen kívül minél több egyéb szöveg, karakter van a termékemben, annál hátrébb kerülök a termékek felsorolásában.

Szeretnék vitatkozni ezzel a döntéssel (nem tudom másnak van-e ezzel problémája), a jelenlegi helyzet arra motiválja az eladókat hogy termékeiket termékleírás nélkül (vagy minél kevesebb leírással) töltsék föl, minél kevésbé részletes terméknévvel, hogy több vásárló lássa azokat a listák tetején.

Úgy gondolom, hogy a termékleírásban az áru részletes leírására nagy szükség van, főleg használt termékeknél, ahol nem csak a terméket kell definiálni, hanem annak állapotát is. Mindemellett úgy tapasztaltam szükséges az aukció feltételeit is külön feltüntetni, mert sok vásárló nem olvassa el az eladók 'ismerj+' oldalait (ha egyáltalán rendelkeznek vele).

Az a rendszer, ami a néhány szóval leírt, nem specifikus terméknevű aukciókat ajánlja vásárlóknak előszőr, nem érdeke a vaterának, mivel ezen aukciók könnyen adhatnak félreértésre okot (pont a részletes információk híján), így gyakrabban végződnek sikertelenként (jutalék nélkül), esetleg vitás értékelésekkel, amivel pedig sokszor az ügyfélszolgálathoz fordulnak a felhaszálók, így még plusz munkát okozva egy (felthetőleg) jutalékot nem jelentő ügyben.

A vásárlók érdekeit sem igazán szolgálja, hiszen sokszor kíváncsiak részletes állapotleírásra, méretekre, az átvétel lehetőségeire, az új rendszerezés azonban akár több oldalon keresztül is olyan aukciókat mutathat, melyeknek eladói feltehetőleg nem adták meg ezeket a részleteket, így egyszerűen nehezebbé válik a vásárlás.

Kérem fontolják meg a felsorolt szempontokat.

U.I.: Másnak mi a véleménye erről? Érdeke-e a vásárlóknak a minél kevesebb leírást tartalmazó aukciók előrehelyezése?

+Quote Post
fantazmania
hozzászólás 2009-02-25 21:15
Létrehozva: #6165

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Tisztelt Vatera Team,

Ha jól vettem észre változott az aukciók listájánál (pl ha rákeresek valamire) a termékek felsorolásának szempontja.

Korábban alapértelmezettként lejárat szerint mutatta az aukciókat (legkorábban lejáró legfölül), most azonban a lejárat és a kezdés dátumától (ha jól vettem észre) függetlenül vannak sorban a termékek.

Szeretném megkérdezni, hogy most mi a felsorolás szempontja? A jelenlegi helyzet szándékos változtatás vagy ideiglenes hiba?

A válaszokat előre is köszönöm!

+Quote Post
Grobar
hozzászólás 2009-02-25 19:44
Létrehozva: #6166

Csak olvasó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-05-24 18:58
Innen: Juzni Front
Azonosító: 11 399

Tisztelt Vatera Team!

Már többször javasoltam, hogy ha valaki kéri, a licitálási lehetőséget egy termékre, akkor csak arra tudjon licitálni, ne az összes termékre.
Lehetne egy lista, ahová azok kerülnek, akik bármelyik termékre tudna licitálni. Mikor lesz ez megoldva?
A javaslatot már sokszor továbbították........

Üdvözlettel, Grobar

--------------------
Csak akkor tehetsz meg mindent, hogyha már semmid sincs. (Tyler Durden)

SÜN, SÜN!!!!
"Sünben emelték ki a tüntetőt."

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2009-02-24 21:36
Létrehozva: #6167

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(kiki28 @ 2009-02-24 19:48) *
TISZTELT VATERA.

TEGNAP ESTE ÓTA NEM TUDOK BELÉPNI A SZEMÉLYES MENÜPONTOMBA.
CSAK ÚGY TUDOK BEKERÜLNI, HOGY A FŐOLDALON EGYBŐL AZ ELADÁSRA KATTINTOK, UTÁNNA MEGJELENŐ ABLAKOKON TUDOK CSAK BARANGOLNI.
A SZEMÉLYES MENÜ MEGNYITÁSA NEM MEGY, A JELSZÓ BEÍRÁSA UTÁN ÜRES OLDAL JELENIK MEG ÉS SEMMIT NEM CSINÁL.

KÉREM SEGÍTSEN MEGOLDANI.
ÜDV

Kedves kiki28!

A jelzett hibát nem tapasztaltuk, legyen kedves részletesen leírni a problémát a Kapcsolatfelvételen keresztül, megadni az Ön által használt
böngésző pontos verzióját valamint képernyőfotót készíteni a hibáról és azt is továbbítani. Köszönjük!

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
kiki28
hozzászólás 2009-02-24 20:48
Létrehozva: #6168

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-01-01 15:14
Azonosító: 72 300

TISZTELT VATERA.

TEGNAP ESTE ÓTA NEM TUDOK BELÉPNI A SZEMÉLYES MENÜPONTOMBA.
CSAK ÚGY TUDOK BEKERÜLNI, HOGY A FŐOLDALON EGYBŐL AZ ELADÁSRA KATTINTOK, UTÁNNA MEGJELENŐ ABLAKOKON TUDOK CSAK BARANGOLNI.
A SZEMÉLYES MENÜ MEGNYITÁSA NEM MEGY, A JELSZÓ BEÍRÁSA UTÁN ÜRES OLDAL JELENIK MEG ÉS SEMMIT NEM CSINÁL.

KÉREM SEGÍTSEN MEGOLDANI.
ÜDV

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2009-02-24 19:36
Létrehozva: #6169

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(lanax29 @ 2009-02-24 18:29) *
Sziasztok!
Az a kérdésem, hogy hogyan és hol lehet beállítani azt, hogy ha nem adtam el semmit, akkor a NEM ELADOTT TÉTELEKRŐL ne kapjak email értesítést. Tehát "Lezárt árverések a Vatera piacterén" nevű üzenetet csak akkor kapjak, ha eladtam valamit.
Köszönöm a segítséget!

Kedves lanax29!

Az értesítők szűrése a levelezőprogramban lehetséges, személyes menüjében erre nincs lehetőség.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
lanax29
hozzászólás 2009-02-24 19:29
Létrehozva: #6170

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-17 13:47
Azonosító: 171 437

Sziasztok!
Az a kérdésem, hogy hogyan és hol lehet beállítani azt, hogy ha nem adtam el semmit, akkor a NEM ELADOTT TÉTELEKRŐL ne kapjak email értesítést. Tehát "Lezárt árverések a Vatera piacterén" nevű üzenetet csak akkor kapjak, ha eladtam valamit.
Köszönöm a segítséget!

+Quote Post
fikusz
hozzászólás 2009-02-24 18:21
Létrehozva: #6171

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:18
Azonosító: 160

Köszönöm szépen rolleyes.gif

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2009-02-24 17:43
Létrehozva: #6172

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(fikusz @ 2009-02-24 16:37) *
Tisztelt Vatera! Egy olyan problémával állok szemben, miszerint egyes aukcióknál meg szüntettem az én ajánlatom opciót, viszont a fix vill ár megmarad.
Nos gondolom lehet orvosolni a dolgot, vagy csak én nem találom.
Köszönöm a segítséget, üdv: fikusz

Kedves fikusz!

Az eladó áruk menüponton belül az áru nevére kattintva megváltoztatható az aukció típusa (hagyományos, holland, fix áras).

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
fikusz
hozzászólás 2009-02-24 17:42
Létrehozva: #6173

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Megtaláltam a megoldást, rolleyes.gif

+Quote Post
fikusz
hozzászólás 2009-02-24 17:37
Létrehozva: #6174

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Tisztelt Vatera! Egy olyan problémával állok szemben, miszerint egyes aukcióknál meg szüntettem az én ajánlatom opciót, viszont a fix vill ár megmarad.
Nos gondolom lehet orvosolni a dolgot, vagy csak én nem találom.
Köszönöm a segítséget, üdv: fikusz

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2009-02-24 14:46
Létrehozva: #6175

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(capi78 @ 2009-02-24 13:35) *
sziasztok valaki segitene hogyan kell licittörlést kérni??elöre is köszi üdv ROBI.

Kedves capi78!

Vegye fel ügyfélszolgálatunkkal a kapcsolatot a kapcsolatfelvételen keresztül és jelezze a licittörlési igényét.
Csak kivételes esetekben és csak akkor tudjuk az ajánlatát törölni, ha még nem zárult le az aukció. Az árverés lezárta után az adásvétel a Ptk.
szerint is érvényes és az eladó köteles a feltüntetett terméket átadni a vevőnek, amely köteles azt átvenni. Mindkét fél akár polgári peres eljárás
során is kötelezheti a másikat a termék átadására ill. átvételére! Írjon az eladónak üzenetet és kérje tőle az ügyfélszolgálat által történő licittörlés
engedélyezését. Ha ez megvan vegye fel ügyfélszolgálatunkkal a kapcsolatot és jelezze a licittörlési igényét. Csak akkor távolítjuk el a licitet ha
mindkét fél kérése/engedélye a termékes levelezésben olvasható, ennek hiányában nem teszünk eleget a licittörlésnek.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
szeku
hozzászólás 2009-02-24 14:40
Létrehozva: #6176

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-18 15:40
Azonosító: 46 180

IDÉZET(Vatera_Fórum_Moderátor @ 2009-02-24 09:49) *
Kedves szeku!

A jelzett hibát nem tapasztaltuk, az emailek kiküldésre kerültek. Érdeklődjön email szolgáltatójánál és javasoljuk próbálja ki ha átállítja a
személyes menüjében az emailcímet egy másik címre, oda pontosan megérkeznek -e a levelek.

Köszönöm. A használt email címemet a regisztrációnál adtam meg. Azóta nem változtattam meg, néha volt kiesés, de ott a szolgáltató leállása volt az oka. Most ilyet nem tapasztaltam. Nem változtattam a beállításokon sem. Köszönöm a hasznos tanácsot, változtatok.

--------------------
Az élet attól szép, hogy bármi megtörténhet. És attól szar, hogy meg is történik.
Az emberi hülyeségnek csak alsó határa van.

+Quote Post
capi78
hozzászólás 2009-02-24 14:35
Létrehozva: #6177

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-16 22:37
Azonosító: 45 297

sziasztok valaki segitene hogyan kell licittörlést kérni??elöre is köszi üdv ROBI.

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2009-02-24 14:22
Létrehozva: #6178

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Liderc71 @ 2009-02-24 10:37) *
Üdv! Tegnap tapasztaltam először ,hogy nem tudom értékelni a vevőimet. Írtam ,meg is oldódott a dolog . Ma megint ez a helyzet. Nem engedi a rendszer az értékelést. Pontosabban értékelek ,aztán elküldöm ,de nem a megerősítés jelenik meg ,hanem ismét az értékelésre várók sora.
(Különben az e-mail értesítésekkel nálam is az a helyzet amit lentebb említettek. Régebben szinte azonnal megkaptam az értesítést mikor valaki vásárolt ,vagy érdeklődött. Most van úgy ,hogy 3-4 óra múlva kapom meg.)

Kedves Liderc71!

Legyen kedves leírni részletesen a problémát a kapcsolatfelvételen keresztül, mely aukciót nem sikerült értékelni és átküldeni a késve érkező értesítőket a
fejlécben található információkkal együtt, amely alapján technikus kollégáink utána tudnak nézni a történteknek. Köszönjük!

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2009-02-24 12:16
Létrehozva: #6179

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-03-01 14:16
Azonosító: 130

IDÉZET(martelajos @ 2009-02-24 11:14) *
Kösz Csabau a választ,de azért írtam tegnap,mert a 3 nap lejárt.

3 MUNKANAP, ember!ok, látom közben elért a címzetthez. smile.gif

A hozzászólást -bambooflower- szerkesztette a következő időpontban: 2009-02-24 12:17

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."

+Quote Post
martelajos
hozzászólás 2009-02-24 12:15
Létrehozva: #6180

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-02-23 19:01
Azonosító: 499 734

IDÉZET(martelajos @ 2009-02-24 11:14) *
Kösz Csabau a választ,de azért írtam tegnap,mert a 3 nap lejárt.

bocs ,értem munkanap,vettem az adást

+Quote Post

517 Oldal V  « < 307 308 309 310 311 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-10-21 02:31