IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

512 Oldal V  « < 308 309 310 311 312 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vatera oldalak, Kérdések, általános észrevételek a Vaterával kapcsolatban
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2009-02-06 12:33
Létrehozva: #6181

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:48
Azonosító: 32

IDÉZET(Joe86 @ 2009-02-06 11:31) *
Heló.Létezik vaterás profil törlése opció,és ha igen akkor hogy tudom megtenni,köszönöm!

Kedves Joe86!

A regisztráció törlését a kapcsolatfelvételen keresztül lehet kérni.
Kapcsolatfelvétel - Regisztráció, felhasználói fiók - Szeretném a Vatera regisztrációmat megszüntetni

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu
Go to the top of the page

+Quote Post
Joe86
hozzászólás 2009-02-06 12:31
Létrehozva: #6182

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2009-02-06 12:28
Azonosító: 461 114

Heló.Létezik vaterás profil törlése opció,és ha igen akkor hogy tudom megtenni,köszönöm!

+Quote Post
badooo
hozzászólás 2009-02-06 02:37
Létrehozva: #6183

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-15 22:42
Azonosító: 14 080

IDÉZET(fraulein @ 2009-02-05 23:36) *
Éppen erre akart rámutatni szerintem hogy nem érne semmit a dolog mert összevásárolnának 50 db 100 ft-os tételt, kifizetnék ( az még mindig csak 5000 ft )
és 50 pozitív értékeléssel azt adnának el ugyan úgy amit akarnak ( persze áru nélkül )
Ezzel csak a becsületes kezdő eladók kedve menne el az egésztől
A cipő bisnisbe én is buktam 5 rugót, de sztem azért mert évente van 15-20 csaló, még nem kellene horror szabályokat hozni...
Éva

Szia! Én meg pont azt látom a válaszában : Igen. "egyetértek veled... "Évente van 15-20 csaló" -klubbtagságunk kirobbantója a három nevén közel ötszáz embert vett le,több millióval,akik többször ötszáz embernek adják tovább : Itt így jársz...Te , vagy Én,ill. minden eladó hány vásárlótól ,esetleges későbbi eladótól esünk el a negatív hírverés miatt ? Egy gondolat volt részemről,de semmi esetre sem "horror szabály"...Maradok a legnagyobb tisztelettel: Frey

+Quote Post
fraulein
hozzászólás 2009-02-06 00:36
Létrehozva: #6184

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-21 11:26
Azonosító: 1 260

IDÉZET(badooo @ 2009-02-05 22:45) *
Szerinted elfogadható,és kivitelezhető lenne ez az elgondolásom ? Mármint a Vatera részéről...Mert szerintem mi,mint eladók mindenképpen díjaznánk...sok ezren...Igazság szerint jól esne néhány rövidke mondat a Moderátor részéről ,hiszen ezért itt ez az oldal...-Technikai észrevételek...-ezért írok ide. Válaszod,esetleges válaszuk megköszönöm:Frey

Éppen erre akart rámutatni szerintem hogy nem érne semmit a dolog mert összevásárolnának 50 db 100 ft-os tételt, kifizetnék ( az még mindig csak 5000 ft )
és 50 pozitív értékeléssel azt adnának el ugyan úgy amit akarnak ( persze áru nélkül )
Ezzel csak a becsületes kezdő eladók kedve menne el az egésztől
A cipő bisnisbe én is buktam 5 rugót, de sztem azért mert évente van 15-20 csaló, még nem kellene horror szabályokat hozni...
Éva

+Quote Post
badooo
hozzászólás 2009-02-05 23:45
Létrehozva: #6185

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Putyur @ 2009-02-05 19:51) *
Igen. Ezt játsszák ki jelenleg is a csalók; először összeszednek néhány kamu/egyforintos értékelést, hogy bizalmat ébresszenek a jövendő vásárlóikban/áldozataikban.

Szerinted elfogadható,és kivitelezhető lenne ez az elgondolásom ? Mármint a Vatera részéről...Mert szerintem mi,mint eladók mindenképpen díjaznánk...sok ezren...Igazság szerint jól esne néhány rövidke mondat a Moderátor részéről ,hiszen ezért itt ez az oldal...-Technikai észrevételek...-ezért írok ide. Válaszod,esetleges válaszuk megköszönöm:Frey

+Quote Post
KapdKi
hozzászólás 2009-02-05 21:52
Létrehozva: #6186

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:23
Azonosító: 312

IDÉZET(Putyur @ 2009-02-05 20:29) *
Egyszer valaki elmagyarázhatná nekem, hogy ez így miért jó.
unsure.gif

Az tutti nem én leszek ... sad.gif

--------------------
Az erőszak a gyengék végső menedéke.

(by Ájszek Aszimov)

+Quote Post
Putyur
hozzászólás 2009-02-05 21:29
Létrehozva: #6187

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-01 12:23
Innen: Budapest
Azonosító: 12 391

IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2009-02-05 20:08) *
Kedves KapdKi!

A termékkódra kattintva nem a már archivált, hanem az eladó által újraindított terméklap jelenik meg.
Ezért fordulhat elő, hogy a vevő/eladó nem azonos az értékelővel.

Egyszer valaki elmagyarázhatná nekem, hogy ez így miért jó.
unsure.gif

--------------------
Putyur

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal.
Ne kezdj birkózni egy disznóval, mert mindketten sárosak lesztek, de a disznó még élvezni is fogja.

+Quote Post
KapdKi
hozzászólás 2009-02-05 21:22
Létrehozva: #6188

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2009-02-05 20:08) *
Kedves KapdKi!

A termékkódra kattintva nem a már archivált, hanem az eladó által újraindított terméklap jelenik meg.

Köszönöm ! És Ön, mint magánember (és nem mint Vatera alkalmazott) zet helesnek, célszerűnek találja ???

Köszi !

--------------------

(by Ájszek Aszimov)

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2009-02-05 21:08
Létrehozva: #6189

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(KapdKi @ 2009-02-05 20:04) *
Kedves Vatera Mod !

Egy kérdésem lenne ... Kovacs60 (kis "k"-val) felhasználó értékeléseit nézegetem ... Lementem egészen a "Termékkód: 87362204" értékelésig ... Ebbe belenézve azt látom, hogy "kinati" kolléga volt az eladó és "csabeszvatera" a vevő ... Akkor ez az értékelés mit is keres kovacs60 értékelései között ???

Köszönettel : KapdKi

Kedves KapdKi!

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
KapdKi
hozzászólás 2009-02-05 21:04
Létrehozva: #6190

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kedves Vatera Mod !

Egy kérdésem lenne ... Kovacs60 (kis "k"-val) felhasználó értékeléseit nézegetem ... Lementem egészen a "Termékkód: 87362204" értékelésig ... Ebbe belenézve azt látom, hogy "kinati" kolléga volt az eladó és "csabeszvatera" a vevő ... Akkor ez az értékelés mit is keres kovacs60 értékelései között ???

Köszönettel : KapdKi

--------------------

(by Ájszek Aszimov)

+Quote Post
Putyur
hozzászólás 2009-02-05 20:51
Létrehozva: #6191

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-01 12:23
Innen: Budapest
Azonosító: 12 391

IDÉZET(badooo @ 2009-02-05 19:46) *
Kedves Vatera Moderátor! Volna egy gondolatom-javaslatom,ami szerintem jelentősen "biztonságosabbá" tenné az aukciózást... Egy olyan apróság bevezetésre kerülne,mely szerint legalább húsz/vagy több/ üzletkötésig csak a vásárlói státusz lenne használható. Húsz különböző eladótól érkezett pozitív,azaz negatív értékelés nélkül eltöltött X -idő "hozná magával" az eladói státusz létjogosulságát ! Esetleg újab húsz /vagy több/ üzletig még limitálva lenne a max. feltölthető árumennyiség is... Ezen "apróság" mai meglétekor nem fordulhatnának elő,a mára már jelenség számba menő csalássorozatok...Tulajdonképpen a Vatera egy automatikus "regisztrációt" vezetne be,hiszen sokan,függetlenül kell véleményezzük az új partnert-megnyerve ezáltal a mi,és mások bizalmát. Igenis legyen egy elérési útja-módja az eladói státusznak...! Ez csupán egy gondolat volt az előttem szóló sok jó ötlet mellett..,köszönettel : Frey

Igen. Ezt játsszák ki jelenleg is a csalók; először összeszednek néhány kamu/egyforintos értékelést, hogy bizalmat ébresszenek a jövendő vásárlóikban/áldozataikban.

--------------------
Putyur

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal.
Ne kezdj birkózni egy disznóval, mert mindketten sárosak lesztek, de a disznó még élvezni is fogja.

+Quote Post
badooo
hozzászólás 2009-02-05 20:46
Létrehozva: #6192

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kedves Vatera Moderátor! Volna egy gondolatom-javaslatom,ami szerintem jelentősen "biztonságosabbá" tenné az aukciózást... Egy olyan apróság bevezetésre kerülne,mely szerint legalább húsz/vagy több/ üzletkötésig csak a vásárlói státusz lenne használható. Húsz különböző eladótól érkezett pozitív,azaz negatív értékelés nélkül eltöltött X -idő "hozná magával" az eladói státusz létjogosulságát ! Esetleg újab húsz /vagy több/ üzletig még limitálva lenne a max. feltölthető árumennyiség is... Ezen "apróság" mai meglétekor nem fordulhatnának elő,a mára már jelenség számba menő csalássorozatok...Tulajdonképpen a Vatera egy automatikus "regisztrációt" vezetne be,hiszen sokan,függetlenül kell véleményezzük az új partnert-megnyerve ezáltal a mi,és mások bizalmát. Igenis legyen egy elérési útja-módja az eladói státusznak...! Ez csupán egy gondolat volt az előttem szóló sok jó ötlet mellett..,köszönettel : Frey

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2009-02-05 19:43
Létrehozva: #6193

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(MedveAS @ 2009-02-05 18:31) *
Lehetséges lenne hogy az eladók láthassák ki kért aukciófigyelőt a termékükre?

Kedves MedveAS!

A kérdés felmerült korábban is és a felhasználók többsége nem szeretné azt, ha láthatóvá tennénk.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
MedveAS
hozzászólás 2009-02-05 19:31
Létrehozva: #6194

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-04-03 14:32
Azonosító: 3 542

Lehetséges lenne hogy az eladók láthassák ki kért aukciófigyelőt a termékükre?

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2009-02-03 12:12
Létrehozva: #6195

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(szytam @ 2009-02-02 23:54) *
Üdv , Tisztelt Vatera !

Az elmúlt hónapokban sok hasznos újítás és fejlesztés látott napvilágot, egy szerintem nagyon fontos dolog még mindíg megoldatlan (vagy én vagyok idétlen, és nem találom)
nevezetesen, hogy ha levelet , kérdést intézünk az eladóhoz egy termékhnél, az meg kellene jelenjen a személyes menüben egy elküldött levelek opcióban.
Mert így most csak akkor tudom megnézni, melyik terméknél érdeklődtem, ha beteszem aukciófigyelőbe, vagy elkezdem keresgélni a böngésző előzményekben..
Jó lenne ha ezt meg lehetne oldani,
Köszönöm
B.T,

Kedves szytam!

Az üzenetváltó rendszer átalakítása hamarosan megtörténik, a végső
átalakítások folynak. Többek közt az elküldött üzenetek is láthatóak
lesznek az új rendszerben. Kis türelmét kérjük.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
AlieNeetah
hozzászólás 2009-02-03 09:54
Létrehozva: #6196

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-12 10:16
Azonosító: 349 434

IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2009-02-02 19:28) *
Kedves AlieNeetah!

Az emailek kiküldésre kerültek. Érdeklődjön email szolgáltatójánál és javasoljuk próbálja ki ha átállítja a
személyes menüjében az emailcímet egy másik címre, oda megérkeznek -e a levelek. Illetve ellenőrizze,
hogy nem blokkolta -e a Vaterától érkező leveleket.

Tisztelt Moderátor!

Nem használom a szolgáltatótól kapott e-mail címet, van egy freemail-es és egy indás, ősidők óta. Blokkolni semmit nem szoktam, erre lehet bizonyíték, hogy pl. a regisztrációs e-mail megérkezett Önöktől, más semmi. A beállított e-mail címet átállítom, és ha lehet, kérek az újra egy próba e-mailt, ha az sem jön meg, feladom, ez már meghaladja az én számítógépes leleményemet.

Üdvözlettel: AlieN.

+Quote Post
szytam
hozzászólás 2009-02-03 00:54
Létrehozva: #6197

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:47
Innen: Hungary
Azonosító: 27

Üdv , Tisztelt Vatera !

Az elmúlt hónapokban sok hasznos újítás és fejlesztés látott napvilágot, egy szerintem nagyon fontos dolog még mindíg megoldatlan (vagy én vagyok idétlen, és nem találom)
nevezetesen, hogy ha levelet , kérdést intézünk az eladóhoz egy termékhnél, az meg kellene jelenjen a személyes menüben egy elküldött levelek opcióban.
Mert így most csak akkor tudom megnézni, melyik terméknél érdeklődtem, ha beteszem aukciófigyelőbe, vagy elkezdem keresgélni a böngésző előzményekben..

Jó lenne ha ezt meg lehetne oldani,

Köszönöm

B.T,

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2009-02-02 20:28
Létrehozva: #6198

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(AlieNeetah @ 2009-02-02 18:53) *
Tisztelt Moderátor!

Most már komolyan kezdek kíváncsi lenni, milyen címre küldték a válaszokat, mert hogy én egyetlen egyet sem kaptam, az biztos. Akik ismernek itt, tudják, nem szoktam kamuzni (mondjuk, akiktől vásároltam eddig, azok is mindig megtaláltak a leveleikkel), szóval nem azért mondom, hogy letagadjam. A számla nincs meg, nem szoktam eltenni ilyen tételekről (mea culpa, tanultam a hibából), az utolsó utalás pedig netbankról ment, annak kell legyen nyoma. A kért adatokat (számlaszámok, stb.) előző levelemben elküldtem. Mielőtt újra megtenném, szerintem annak kellene utánajárni, miért nem érkeznek meg a válaszaik...

Segítségüket előre is köszönöm, üdvözlettel: AlieN.

Kedves AlieNeetah!

Az emailek kiküldésre kerültek. Érdeklődjön email szolgáltatójánál és javasoljuk próbálja ki ha átállítja a
személyes menüjében az emailcímet egy másik címre, oda megérkeznek -e a levelek. Illetve ellenőrizze,
hogy nem blokkolta -e a Vaterától érkező leveleket.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
AlieNeetah
hozzászólás 2009-02-02 19:53
Létrehozva: #6199

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-12 10:16
Azonosító: 349 434

Tisztelt Moderátor!

Most már komolyan kezdek kíváncsi lenni, milyen címre küldték a válaszokat, mert hogy én egyetlen egyet sem kaptam, az biztos. Akik ismernek itt, tudják, nem szoktam kamuzni (mondjuk, akiktől vásároltam eddig, azok is mindig megtaláltak a leveleikkel), szóval nem azért mondom, hogy letagadjam. A számla nincs meg, nem szoktam eltenni ilyen tételekről (mea culpa, tanultam a hibából), az utolsó utalás pedig netbankról ment, annak kell legyen nyoma. A kért adatokat (számlaszámok, stb.) előző levelemben elküldtem. Mielőtt újra megtenném, szerintem annak kellene utánajárni, miért nem érkeznek meg a válaszaik...

Segítségüket előre is köszönöm, üdvözlettel: AlieN.

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2009-02-02 16:18
Létrehozva: #6200

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(AlieNeetah @ 2009-02-01 16:48) *
Bocsánat, pont ez a furcsa, hogy semmiféle e-mailt soha nem kaptam... Valami alapgubanc van, de jó lenne most már rájönni, hogy mi...

Kedves AlieNeetah!

Mindhárom kapcsolatfelvételen keresztül küldött levelére válaszoltunk.
A számlamásolatra van szükségünk .jpg formában maximum 2MB méretben.
Szükségünk lesz arra, hogy melyik bankszámlaszámról és mikor utalt valamint,
hogy melyik bankszámlára küldte a 100 Ft-ot.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post

512 Oldal V  « < 308 309 310 311 312 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-07-25 15:40