IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

534 Oldal V  « < 309 310 311 312 313 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vatera oldalak, Kérdések, általános észrevételek a Vaterával kapcsolatban
martelajos
hozzászólás 2009-04-09 16:06
Létrehozva: #6201

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-02-23 18:01
Azonosító: 499 734

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne,ha kifizettem a tartozásom mikor fog eltűnni,/hogy bejelentkezéskor nem az jelenik meg előszőr/?
Go to the top of the page

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2009-04-09 09:10
Létrehozva: #6202

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 12:48
Azonosító: 32

IDÉZET(hofferandre @ 2009-04-09 10:05) *
Lehet, hogy nem pont jó kategóriába írok, de mindegy. Az a kérdésem, hogy ha a vatera ideiglenesen korlátoz mert még a jutalékokat nem fizettem ki (utána tudom visszaenged) akkor a korlátozás közben lejáró aukciókat sem lehet kezelni? Mert ha nem, akkor ha közben nem jelentkezek egy-egy lejáró aukció eladójánál, vagy vevőjénél, akkor rossz értékelést kapok.

Kedves hofferandre!

Amennyiben tartozás miatt inaktiválásra kerül termékeit lezárjuk, így aukciói nem futnak tovább.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
hofferandre
hozzászólás 2009-04-09 09:05
Létrehozva: #6203

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-01-15 16:25
Azonosító: 410 134

Lehet, hogy nem pont jó kategóriába írok, de mindegy. Az a kérdésem, hogy ha a vatera ideiglenesen korlátoz mert még a jutalékokat nem fizettem ki (utána tudom visszaenged) akkor a korlátozás közben lejáró aukciókat sem lehet kezelni? Mert ha nem, akkor ha közben nem jelentkezek egy-egy lejáró aukció eladójánál, vagy vevőjénél, akkor rossz értékelést kapok.

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2009-04-09 08:53
Létrehozva: #6204

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zsjanos @ 2009-04-09 05:11) *
Üdv, annak akire tartozik!

1./ Hetekkel ezelőtt jeleztem - e-mailben, a rendszeren keresztül -, hogy a BP Keleti pu-i postán nem lehet Vaterás csomagot feladni a feladói blanketta hiányában, illetve nincs a "reklámban" meghírdetett választható csomagolóanyag. Változás azóta sem történt, visszajelzést azóta sem kaptam a Vaterától - no comment.

2./ Egy egyszerű kérdés - Honnan tudom meg, hogy a vevőim részére kiment az általam kiegészített "automatikus" tájékoztató a vásárlásról e-mail?! Erről eddig semmilyen visszacsatolás nem érkezett a rendszerből vissza hozzám, mint eladóhoz (bár a szabályzat szerint nekem kell 3 napon belül felvennem a kapcsolatot a vevővel) és jó lenne tudnom, hogy most kiment-e az értesítő, vagy nem?!. Nem kellene egy visszacsatoló e-mail az eladónak is, hogy az értesítés kiküldve x.y vevő részére ekkor és ekkor?? Vagy csak nálam nem működik még ez az értesítési rendszer? (pedig beállítottam és el is küldtem a beállítások módosítását!)

A válaszokat előre is megköszönve, tisztelettel: zsjanos

Kedves zsjanos!

1./ Jeleztük a problémát az MPL felé akik ígéretet tettek a helyzet megoldására.

2./ A vásárlási értesítő minden esetben kiküldésre kerül, de erről az eladó nem kap visszaigazolást.
Ha a partner továbbra sem tesz lépéseket az aukció lebonyolítása érdekében, akkor az aukció zárása
után 7 nappal amennyiben nem lehet tovább várni érdemes egy üzenet írni az adásvételtől való
elállásról és megadni a partnernek a megfelelő értékelést. Egy utolsó felszólítást küldjön az illetőnek
a termék adásvételével kapcsolatban és küldje el másolatként a biztonsag@vatera.com címre is. Ezt
a címzettnek is említse meg kilátásba helyezve a megfelelő értékelést amennyiben nem jelentkezik.
A kapott azonosítót mentse el, mivel az alapján esetleges bonyodalmak esetén igazolni lehet, hogy az
üzenet kiküldésre került a partnernek.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zsjanos
hozzászólás 2009-04-09 04:11
Létrehozva: #6205

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-15 18:41
Azonosító: 296 674

Üdv, annak akire tartozik!

1./ Hetekkel ezelőtt jeleztem - e-mailben, a rendszeren keresztül -, hogy a BP Keleti pu-i postán nem lehet Vaterás csomagot feladni a feladói blanketta hiányában, illetve nincs a "reklámban" meghírdetett választható csomagolóanyag. Változás azóta sem történt, visszajelzést azóta sem kaptam a Vaterától - no comment.

2./ Egy egyszerű kérdés - Honnan tudom meg, hogy a vevőim részére kiment az általam kiegészített "automatikus" tájékoztató a vásárlásról e-mail?! Erről eddig semmilyen visszacsatolás nem érkezett a rendszerből vissza hozzám, mint eladóhoz (bár a szabályzat szerint nekem kell 3 napon belül felvennem a kapcsolatot a vevővel) és jó lenne tudnom, hogy most kiment-e az értesítő, vagy nem?!. Nem kellene egy visszacsatoló e-mail az eladónak is, hogy az értesítés kiküldve x.y vevő részére ekkor és ekkor?? Vagy csak nálam nem működik még ez az értesítési rendszer? (pedig beállítottam és el is küldtem a beállítások módosítását!)

A válaszokat előre is megköszönve, tisztelettel: zsjanos

+Quote Post
motueka
hozzászólás 2009-04-08 19:24
Létrehozva: #6206

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-02-01 20:50
Azonosító: 450 734

Tisztelt Moderátor!

Köszönöm a gyors válaszát!

Nem tudom, korábban mikor lett továbbítva ilyen kérés a felelős kollégák felé, de jó lenne, ha nem kellene hónapokat várni a megoldásra!
Mint jeleztem, ezzel a még megmaradt Eladóknal tudnának egy-két jó pontot szerezni! rolleyes.gif

Még egyszer köszönöm!

motueka
[color="#800080"][/color]

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2009-04-08 19:00
Létrehozva: #6207

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(motueka @ 2009-04-08 19:56) *
Tisztelt Vatera!

A sok újítás mellett nem lehetne bevezetni egy - talán mások által is - valóban hasznosítható újítást?
Azt kellene valahogy "megújítani", hogy a saját eladó termékek között ne csak név és kód alapján tudja minden eladó leszűrni a saját termékeit, hanem ott is legyenek meg a kategóriák, amik szerint minden eladó tudná szabályozni a saját termékeinek aktuális állását.
Ez azért lenne jó, mert ha pl. az egyik héten nem szeretné valaki meghirdetni az éppen fent lévő 1000 terméke közül az xy kategóriájú termékeit, akkor csak a kategóriára kattintana és már le is lehetne venni ezeket a termékeket.
A mostani helyzet szerint végig kellene egyenként nézni az összes feltett terméket, egyenként kattingatni - mivel nem biztos, hogy azonos kategórián belül egyezik a termékek megnevezése - így a Keresendő termék keresési lehetőség szintén el van vetve.
Persze, néhány darabos eladási listánál ez könnyen megoldható, de mint írtam, van, akinél még van hosszabb eladási lsita.....
Az egyetlen, Önök által ajánlott lehetőséget: Az összes termék lejárttá tétele - nem igazán lehet használni az ilyen szelektálás alkalmával, csak abban az esetben, ha minden egyes terméket le szeretne venni valaki.
Talán a megszorítások mellett segíteni is lehetne a még megmaradt Eladókat!
Remélem, hamarosan be tudják vezetni - nem csak ígéret lesz, hogy továbbítják a felelős kolléga felé!
Köszönöm!
motueka

Kedves motueka!

A kérést korábban már továbbítottuk a felelős kollégák felé. A fejlesztések prioritás szerint haladnak,
amint sorra kerül jelezni fogjuk. Köszönjük türelmét.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
motueka
hozzászólás 2009-04-08 18:56
Létrehozva: #6208

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-02-01 20:50
Azonosító: 450 734

Tisztelt Vatera!

A sok újítás mellett nem lehetne bevezetni egy - talán mások által is - valóban hasznosítható újítást?

Azt kellene valahogy "megújítani", hogy a saját eladó termékek között ne csak név és kód alapján tudja minden eladó leszűrni a saját termékeit, hanem ott is legyenek meg a kategóriák, amik szerint minden eladó tudná szabályozni a saját termékeinek aktuális állását.

Ez azért lenne jó, mert ha pl. az egyik héten nem szeretné valaki meghirdetni az éppen fent lévő 1000 terméke közül az xy kategóriájú termékeit, akkor csak a kategóriára kattintana és már le is lehetne venni ezeket a termékeket.

A mostani helyzet szerint végig kellene egyenként nézni az összes feltett terméket, egyenként kattingatni - mivel nem biztos, hogy azonos kategórián belül egyezik a termékek megnevezése - így a Keresendő termék keresési lehetőség szintén el van vetve.
Persze, néhány darabos eladási listánál ez könnyen megoldható, de mint írtam, van, akinél még van hosszabb eladási lsita.....

Az egyetlen, Önök által ajánlott lehetőséget: Az összes termék lejárttá tétele - nem igazán lehet használni az ilyen szelektálás alkalmával, csak abban az esetben, ha minden egyes terméket le szeretne venni valaki.

Talán a megszorítások mellett segíteni is lehetne a még megmaradt Eladókat!

Remélem, hamarosan be tudják vezetni - nem csak ígéret lesz, hogy továbbítják a felelős kolléga felé!

Köszönöm!
motueka
[color="#800080"][/color]

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2009-04-08 17:01
Létrehozva: #6209

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Gettagrip @ 2009-04-08 17:33) *
Üdv!
Leállt a levelezésem a vaterán, az írott leveleim nem jelennek meg a terméklap alján és a személyes menümben már órák óta többszöri belépés ellenére is új levélre figyelmeztet a rendszer holott nincsen olvasatlan levelem!
Valaki segítsen, vagy mondja el hogy mitől lehet ez.

Kedves Gettagrip!

Az észrevételt továbbítottuk technikus kollégáink felé, türelmét kérjük.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Gettagrip
hozzászólás 2009-04-08 16:33
Létrehozva: #6210

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-03 07:03
Azonosító: 12 575

Üdv!
Leállt a levelezésem a vaterán, az írott leveleim nem jelennek meg a terméklap alján és a személyes menümben már órák óta többszöri belépés ellenére is új levélre figyelmeztet a rendszer holott nincsen olvasatlan levelem!
Valaki segítsen, vagy mondja el hogy mitől lehet ez.

+Quote Post
katobe
hozzászólás 2009-04-07 23:29
Létrehozva: #6211

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-13 11:58
Azonosító: 126 326

Köszönöm.

+Quote Post
scaevola
hozzászólás 2009-04-07 13:17
Létrehozva: #6212

Mérges fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Innen: Mezőberény
Azonosító: 40

IDÉZET(CellaTel @ 2009-04-07 13:43) *
utaljak neked 1ft-ot? meg is fog érkezni...

erről ennyit ...

Csak lehet, hogy valakinek többe kerül a leves, mint a hús. rolleyes.gif

--------------------
Demagógiáról akkor beszélhetnénk, ha azt mondanám amivel a főnököm megbízott, hogy mondjak és azt tűzön-vízen át végrehajtanám.
Megélheted a száz évet, ha lemondasz mindarról, ami miatt megérné megélni a száz évet. (Woody Allen)

+Quote Post
CellaTel
hozzászólás 2009-04-07 12:43
Létrehozva: #6213

Agyhalott

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:17
Innen: Hungary-Baja
Azonosító: 148

utaljak neked 1ft-ot? meg is fog érkezni...

erről ennyit ...

--------------------
--==CellaTel==--

+Quote Post
Noszlopy
hozzászólás 2009-04-07 12:34
Létrehozva: #6214

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-08 11:32
Azonosító: 39 271

Ha már a terméklapnál tartunk - bár nem technika:
Kedves Vatera, nem tűnt még fel, hogy Magyarországon nem lehet 1 Ft-tal fizetni?
Miután az 1 forintos már jó ideje csak "virtuálisan" létezik, szerintem nem jogos arra presszionálni az eladókat, hogy ingyen ajánlják fel az árújukat! Mert hiszen ha 1 forintért megnyeri valaki, fizikálisan nem fogja tudni kifizetni nekik (és ebből a szempontból most mindegy, hogy nem is érdemes, itt a jog és a törvény számít).
Logikusabbnak tartanám helyette 100 Ft-ot megadni kezdő árként, ami még szintén megfelelően alacsony, vevővonzó összeg (lásd a "100 forintos boltok"-at, a "minden darab 100Ft" hirdetéseket). Ez konkrétan kifizethető, és valami minimálisat mégis kapott az eladó. Ennyiért kissé talán szívesebben is választanák ezt a kategóriát, mint most. És ez a vevőknek is jó lenne.
Ha a 100 Ft valamilyen okból túl sok, legalább vegyék a tízest, bár szerintem az az eladói oldalt kevésbé inspirálja, a vevőnek meg gyakorlatilag mindegy.
Szóval szerintem az 1 Ft-os kezdőár nem törvényes, nem életszerű, amellett igazságtalan; csak idő kérdése, míg valaki egy ügyvéddel megerősítve beleköt.
Üdvözlettel
NÁ (vevő)

+Quote Post
horex
hozzászólás 2009-04-07 06:44
Létrehozva: #6215

Fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-03-01 12:55
Azonosító: 60

IDÉZET(Aramir @ 2009-04-06 13:28) *
Használj kisbetüt, nagybetüt és számokat vegyessen a jelszóban.

Hát, jol elszurtam a jo kis régi jelszavam smile.gif
Nagy-kisbetű-szám, igy már jó
Kukacot mé' nem fogadott el?

by horex

+Quote Post
klau98
hozzászólás 2009-04-06 21:50
Létrehozva: #6216

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2009-04-06 21:09
Azonosító: 604 074

köszi az okos és értelmes választ..akkor ezek szerintd jó hoyg nem klikkeltem..báár nem ártottam volna vele..akkor nem tudom mi lehet a gond..írtam az eladónak,remélem majd válaszl!
Jó éjt!

+Quote Post
csabau
hozzászólás 2009-04-06 21:47
Létrehozva: #6217

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-03-19 20:37
Innen: Ideg-elme
Azonosító: 903

IDÉZET(klau98 @ 2009-04-06 22:45) *
Köszi rendes vagy!!! tongue.gif
Azért egy konkrét választ megvárnék ...

excel által ehető file-formátum -
csv - comma separated values - vesszővel elválasztott értékek 

A hozzászólást -csabau- szerkesztette a következő időpontban: 2009-04-06 21:47

--------------------
mivel mindig az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak...

...szorgos népünk győzni fog !
.
csaby

+Quote Post
klau98
hozzászólás 2009-04-06 21:45
Létrehozva: #6218

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Köszi rendes vagy!!! tongue.gif
Azért egy konkrét választ megvárnék ...

+Quote Post
konyvetNEKED
hozzászólás 2009-04-06 21:21
Létrehozva: #6219

Fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-04-17 01:56
Azonosító: 5 690

IDÉZET(klau98 @ 2009-04-06 22:12) *
Sziasztok!
Új vagyok itt és lenne egy számotokra biztos megmosolyogtató kérdésem:
MI az a CSV??
Vettem egy terméket ami a licitált áruk kategóriába került,holott én megvettem és le is zárult a licit...és oda van írva,hoyg exportálni a CSVbe,de nem tudomhoyg jót teszek ha rá klikkelek vagy sem
Köszönöm a seígtséget előre is! wink.gif

...légy bátor és próbáld ki, baj nem lehet belőle... smile.gif

+Quote Post
klau98
hozzászólás 2009-04-06 21:12
Létrehozva: #6220

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Sziasztok!
Új vagyok itt és lenne egy számotokra biztos megmosolyogtató kérdésem:
MI az a CSV??
Vettem egy terméket ami a licitált áruk kategóriába került,holott én megvettem és le is zárult a licit...és oda van írva,hoyg exportálni a CSVbe,de nem tudomhoyg jót teszek ha rá klikkelek vagy sem
Köszönöm a seígtséget előre is! wink.gif

+Quote Post

534 Oldal V  « < 309 310 311 312 313 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2016-02-10 01:33