IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

506 Oldal V  « < 309 310 311 312 313 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vatera oldalak, Kérdések, általános észrevételek a Vaterával kapcsolatban
bizk01
hozzászólás 2009-01-27 21:34
Létrehozva: #6201

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2009-01-27 21:29
Azonosító: 437 374

Helló!Az lenne a kérdésem,hogy e-mail címet lehet változtatni?Előre is köszönöm:Zoli
Go to the top of the page

+Quote Post
dhfox
hozzászólás 2009-01-27 21:31
Létrehozva: #6202

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-14 12:01
Azonosító: 13 923

IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2009-01-27 20:16) *
Kedves dhfox!

A jelszó erősséget Piacterünk biztonságos használata miatt vezettük be, mely védi felhasználóinkat az esetleges
jogosulatlan fiókhasználattól. Amennyiben jelszavát módosítja, úgy az Ön által jelölt figyelmeztetést nem küldi
rendszerünk a továbbiakban és emiatt nem marad le az aukcióról.

Nem szándékozok modosítani, mint ahogy ezt már sok alkalommal ki is fejtettem. Azt akarom, hogy ez a jelszó erősség figyelmeztető ne jelenjen meg. Szerintem nem lehetetlen a kérésem.
Az oldal tulajdonosa remélem ezt szigorúan számon kéri magán.

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2009-01-27 21:16
Létrehozva: #6203

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:48
Azonosító: 32

IDÉZET(dhfox @ 2009-01-27 20:14) *
Most buktam egy aukciót, mert kiakadt az internet explorerem és mire be tudtam lépni az aukcióhoz, addigra lejárt az aukció! Köszönöm, hogy ennyire semmibe veszi az illetékes azt a panaszomat, hogy ne jelezzen a jelszóra, hogy változtassam meg, mert szerinte nem ideális a jelszóm! Nekem ideális! Nem elösször szóltam már, hogy ez az oldal ne jöjjön be, csak akadályoz abban, hogy gyorsan licitálni tudjak, ha technikai probléma merül fel és értékes másodperceket vesztek ennek a felesleges oldalnak a bejövetelével. Most meglett az eredménye és sikeressen buktam egy aukciót! Gratulálok!

Kedves dhfox!

A jelszó erősséget Piacterünk biztonságos használata miatt vezettük be, mely védi felhasználóinkat az esetleges
jogosulatlan fiókhasználattól. Amennyiben jelszavát módosítja, úgy az Ön által jelölt figyelmeztetést nem küldi
rendszerünk a továbbiakban és emiatt nem marad le az aukcióról.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
dhfox
hozzászólás 2009-01-27 21:14
Létrehozva: #6204

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-14 12:01
Azonosító: 13 923

Most buktam egy aukciót, mert kiakadt az internet explorerem és mire be tudtam lépni az aukcióhoz, addigra lejárt az aukció! Köszönöm, hogy ennyire semmibe veszi az illetékes azt a panaszomat, hogy ne jelezzen a jelszóra, hogy változtassam meg, mert szerinte nem ideális a jelszóm! Nekem ideális! Nem elösször szóltam már, hogy ez az oldal ne jöjjön be, csak akadályoz abban, hogy gyorsan licitálni tudjak, ha technikai probléma merül fel és értékes másodperceket vesztek ennek a felesleges oldalnak a bejövetelével. Most meglett az eredménye és sikeressen buktam egy aukciót! Gratulálok!

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2009-01-27 19:03
Létrehozva: #6205

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(ramtyika @ 2009-01-27 17:48) *
Hello!
Az lenne a gondom, hogy ma délután feltöltöttem egy terméket, és nem találom a személyes menümbe sehol!!!!
És ha rékeresek akkor kidobja, de a hirdetést nem tudom megnyitni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Elóre is köszönöm!!!
ramtyika

Kedves ramtyika!

Az aukciót a Vatera eltávolította, mivel nem felelt meg az aukciós szabályoknak.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2009-01-27 19:02
Létrehozva: #6206

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:14
Innen: Future
Azonosító: 66

IDÉZET(ramtyika @ 2009-01-27 17:48) *
a hirdetést nem tudom megnyitni...

??

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.

+Quote Post
ramtyika
hozzászólás 2009-01-27 18:48
Létrehozva: #6207

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-01-27 18:44
Azonosító: 437 014

Hello!
Az lenne a gondom, hogy ma délután feltöltöttem egy terméket, és nem találom a személyes menümbe sehol!!!!
És ha rékeresek akkor kidobja, de a hirdetést nem tudom megnyitni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Elóre is köszönöm!!!
ramtyika

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2009-01-27 16:39
Létrehozva: #6208

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-03-01 14:16
Azonosító: 130

IDÉZET(Razel58 @ 2009-01-27 14:47) *
Valamiért már inaktív,már hiába okosítjátok.... biggrin.gif

szivar sporttárs is jobban járt volna, ha csendben marad smile.gif

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."

+Quote Post
Razel58
hozzászólás 2009-01-27 15:47
Létrehozva: #6209

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-20 14:03
Innen: Óperencia
Azonosító: 987

Valamiért már inaktív,már hiába okosítjátok.... biggrin.gif

--------------------
Az evolúció fordítva is működik.!......

+Quote Post
mazsolla
hozzászólás 2009-01-27 15:15
Létrehozva: #6210

Lelkes fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Azonosító: 135

IDÉZET(szivar @ 2009-01-27 12:55) *
A kerdesem a kovetkezo: Miert nincs arra lehetoseg hogy az elado idokozben meg akkor is ha licit alatt van a termeke, eltavolithassa az arut az aukcios oldalrol??? Szinte minden aukcios weboldalon erre van lehetoseg. Eltavolitas oka tobb minden lehet, elofordulhat egy komolyabb serulese a termeknek ami az elado esetleges onhibajan kivul tortent az aukcio ideje alatt, vagy a termek idokozben valo eladasa (miert ne hirdethetne az elado tobb helyen a termeket, amennyiben surgosen mihamarabb szeretne aruba bocsatani termekeit) vagy akarmi mas ami miatt nem lehetseges a kesobbiekben az eladas (termeszetesen en ugy gondolom hogy indok mellett legyen erre lehetosege minden eladonak). Nem ertek egyet az erre vonatkozo torveny rendelettel ez teljesen egyoldalu a vatera reszerol. Annyi minden kozbe johet par nap vagy het leforgasa alatt...

Amennyiben korrekten szeretnéd a Vaterát használni, akkor az itt aukcióra bocsájtott terméket máshol nem hirdeted. Ez itt az előfeltétel.
Az aukció tárgyát pedig hogy " kibiztosítsd " - Bármi közbejöhet ellen laugh.gif el kell tenni arra az időre úgy,
hogy még te is a rendőrség segítségével tudd csak megtalálni akkor, amikor az aukciós oldalon valaki megveszi. rolleyes.gif

+Quote Post
Sanyabacsi69
hozzászólás 2009-01-27 15:08
Létrehozva: #6211

Lelkes fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2008-02-18 10:47
Azonosító: 120 776

Lehet reklamálni az országgyűlési képviselődnél.

Nem ertek egyet az erre vonatkozo torveny rendelettel...

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2009-01-27 15:00
Létrehozva: #6212

Csoport:
Kizárt

A kerdesem a kovetkezo: Miert nincs arra lehetoseg hogy az elado idokozben meg akkor is ha licit alatt van a termeke, eltavolithassa az arut az aukcios oldalrol??? Szinte minden aukcios weboldalon erre van lehetoseg. Eltavolitas oka tobb minden lehet, elofordulhat egy komolyabb serulese a termeknek ami az elado esetleges onhibajan kivul tortent az aukcio ideje alatt, vagy a termek idokozben valo eladasa (miert ne hirdethetne az elado tobb helyen a termeket, amennyiben surgosen mihamarabb szeretne aruba bocsatani termekeit) vagy akarmi mas ami miatt nem lehetseges a kesobbiekben az eladas (termeszetesen en ugy gondolom hogy indok mellett legyen erre lehetosege minden eladonak). Nem ertek egyet az erre vonatkozo torveny rendelettel ez teljesen egyoldalu a vatera reszerol. Annyi minden kozbe johet par nap vagy het leforgasa alatt...

más aukciós oldalakon termékfeltöltési díjat kell fizetni. amíg ez itt nincs bevezetve, törödj bele, hogy a Vatera nem fog neked ingyen hirdetési felületet biztosítani.

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2009-01-27 14:00
Létrehozva: #6213

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kedves szivar!

Érvényes licittel rendelkező terméket nem lehet eladni más úton, így a Vatera piacteréről törölni
sem lehet! Az árverés lezárta után az adásvétel a Ptk. szerint is érvényes és az eladó köteles a
feltüntetett terméket átadni a vevőnek, amely köteles azt átvenni. Mindkét fél akár polgári peres
eljárás során is kötelezheti a másikat a termék átadására ill. átvételére!

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
szivar
hozzászólás 2009-01-27 13:55
Létrehozva: #6214

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-28 11:27
Azonosító: 2 536

+Quote Post
WebonKft
hozzászólás 2009-01-26 21:35
Létrehozva: #6215

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-10-14 15:34
Innen: Innen hát...
Azonosító: 237 114

Szia!

Online értékesítések során a sikeresen lezárt aukcióval jogilag érvényes szerződés jön létre az eladó és vevő között.
Így kérdésedre igen a válasz.
Ha mégsem így van akkor majd rámcáfolnak.

Üdv!

IDÉZET(bobocici01 @ 2009-01-26 20:25) *
Sziasztok

Volna egy nagyon nagy kérdésem!

Mi van akkor, ha eladó vagyok, problémám lett, és mégsem akarom eladni a licitált és megnyert terméket? De a vevő mindenáron meg szeretné venni. Muszály eladnom? Mert a vevő perrel fenyeget, de az üzletszabályzatban nem találok erre utaló részt
Köszi

Üdv

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2009-01-26 21:35
Létrehozva: #6216

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Sziasztok

Mi van akkor, ha eladó vagyok, problémám lett, és mégsem akarom eladni a licitált és megnyert terméket? De a vevő mindenáron meg szeretné venni. Muszály eladnom? Mert a vevő perrel fenyeget, de az üzletszabályzatban nem találok erre utaló részt
Köszi

Üdv

Kedves bobocici01!

Az aukció lezárását követően a szerződéskötés automatikusan létrejön, és a szerződésben foglaltakat
mind a vevő, mind az eladó köteles teljesíteni és betartani, vagyis az eladó köteles a felkínált terméket
a kialakult áron a vevőnek eladni, a vevő pedig köteles a terméket ezen az áron megvenni.
Ezeket a jogoknak esetleges szerződésszegés esetén polgári peres eljárás során lehet érvényt szerezni.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2009-01-26 21:34
Létrehozva: #6217

Csoport:
Kizárt

Sziasztok

Köszi

Üdv

igen, köteles vagy odaadni, és igen, elméletileg pereskedhet is. de ha nem is teszi meg, csak negatív értékelést ad, a Vaterától elbúcsúzhatsz.

--------------------

+Quote Post
bobocici01
hozzászólás 2009-01-26 21:25
Létrehozva: #6218

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-08-07 12:25
Azonosító: 177 166

Sziasztok

Köszi

Üdv

+Quote Post
szytam
hozzászólás 2009-01-25 21:21
Létrehozva: #6219

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:47
Innen: Hungary
Azonosító: 27

IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2009-01-25 20:18) *
Kedves szytam!

A jelzett hibát nem tapasztaltuk, a keresővel jelenleg 5 terméke található meg. Javasolt a frissítés gomb v. Ctrl+F5
megnyomásával frissíteni az oldalt.

Köszönöm a gyors választ, igen ez segített!

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2009-01-25 21:18
Létrehozva: #6220

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(szytam @ 2009-01-25 20:12) *
A keresési listában a termékeim nem jelemnnek meg, akkor sem ha beírom az eladói nevet, kihozza ezt: o termék a bélyeg kategóriában!!

ez valami vicc????

Kedves szytam!

A jelzett hibát nem tapasztaltuk, a keresővel jelenleg 5 terméke található meg. Javasolt a frissítés gomb v. Ctrl+F5
megnyomásával frissíteni az oldalt.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post

506 Oldal V  « < 309 310 311 312 313 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
3 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (3 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-04-23 18:58