IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

539 Oldal V  « < 310 311 312 313 314 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vatera oldalak, Kérdések, általános észrevételek a Vaterával kapcsolatban
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2009-05-07 19:37
Létrehozva: #6221

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:48
Azonosító: 32

IDÉZET(surfboardsolution @ 2009-05-07 19:33) *
Nagyon köszönöm.
Ezt értem.
Mivel holland aukció már nincsen akkor ez a lehetőség itt nem játszik.
A rendszernek fel kellene ismernie a feltöltött termék darabszámát.
Azt nem értem, akkor hogyan lehet 1, azaz egy terméket felajánlani a második vagy ötödik licitálónak?
Csak akkor ha az adás-vétel nem jött létre.
Tehát ha nekem van 10 darab egyforma termékem, akkor 1-et indítok, majd nekem megfelelő ár esetén eladhatom a többit a másik licitálónak is?
Ilyenkor ugyanarról az aukcióról van szó (termékszám szerint) - itt hogyan játszik a feltöltési díj?

- itt nem egyről beszélünk. blink.gif

Amennyiben a felhasználó elfogadja a második lehetőséget, új termékkóddal megjelenik a csak általa látható és megvásárolható termék.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu
Go to the top of the page

+Quote Post
surfboardsolutio...
hozzászólás 2009-05-07 19:36
Létrehozva: #6222

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-03-30 16:26
Azonosító: 591 694

IDÉZET(Evacser @ 2009-05-07 19:32) *
Üdv vagy én buta vagy nem értem a az egészet. Itt kérdezek mert nem találóm, hogy hol lenne jobb.Hogy tudok üzenetet küldeni egy adot személynek a fórum üzenet küldése résznél Köszi bárkinek a választ.

Szia, keresd meg az adott személy egy hozzászólását, majd jelöld be az idézet+ zöld gombocskát.
Ha feliratkozott a Fórumtéma figyelőre akkor emailben kap róla tájékoztatást, ha nem akkor remélhetőleg hamarosan itt lesz velünk és meg tudja nézni az üzenetedet. rolleyes.gif

+Quote Post
surfboardsolutio...
hozzászólás 2009-05-07 19:33
Létrehozva: #6223

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Vatera_Fórum_Moderátor @ 2009-05-07 19:23) *
Kedves surfboardsolution!

A második lehetőség opció nem hiba, ha az eladó több teljesen azonos termékkel rendelkezik, de azokat aukciós
formában értékesíti (pl. promóciós célú 1 Ft-os aukciók, stb.) és az aukció során az ár olyan magas szintet ér el,
hogy az eladónak a második, harmadik, stb. ajánlati árat elérő licitálónak is megéri értékesíteni a terméket az
ajánlati ár szintjén, akkor egy nem nyertes licitálónak az árverés lezárulta után vásárlási esélyt biztosíthat.

Nagyon köszönöm.
Ezt értem.
Mivel holland aukció már nincsen akkor ez a lehetőség itt nem játszik.
A rendszernek fel kellene ismernie a feltöltött termék darabszámát.
Azt nem értem, akkor hogyan lehet 1, azaz egy terméket felajánlani a második vagy ötödik licitálónak?
Csak akkor ha az adás-vétel nem jött létre.
Tehát ha nekem van 10 darab egyforma termékem, akkor 1-et indítok, majd nekem megfelelő ár esetén eladhatom a többit a másik licitálónak is?
Ilyenkor ugyanarról az aukcióról van szó (termékszám szerint) - itt hogyan játszik a feltöltési díj?

- itt nem egyről beszélünk. blink.gif

A hozzászólást -surfboardsolution- szerkesztette a következő időpontban: 2009-05-07 19:34

+Quote Post
Evacser
hozzászólás 2009-05-07 19:32
Létrehozva: #6224

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-17 20:05
Azonosító: 300 654

IDÉZET(Vatera_Fórum_Moderátor @ 2009-05-07 19:23) *

A második lehetőség opció nem hiba, ha az eladó több teljesen azonos termékkel rendelkezik, de azokat aukciós
formában értékesíti (pl. promóciós célú 1 Ft-os aukciók, stb.) és az aukció során az ár olyan magas szintet ér el,
hogy az eladónak a második, harmadik, stb. ajánlati árat elérő licitálónak is megéri értékesíteni a terméket az
ajánlati ár szintjén, akkor egy nem nyertes licitálónak az árverés lezárulta után vásárlási esélyt biztosíthat.

Üdv vagy én buta vagy nem értem a az egészet. Itt kérdezek mert nem találóm, hogy hol lenne jobb.Hogy tudok üzenetet küldeni egy adot személynek a fórum üzenet küldése résznél Köszi bárkinek a választ.

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2009-05-07 19:23
Létrehozva: #6225

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(surfboardsolution @ 2009-05-07 19:02) *
Tisztelettel kérdezném,
az Eladott termékek menüben megjelenik a sikeresen zárult már értékelt adás-vételek ellenére a MÁSODIK LEHETŐSÉG OPCIÓ.
Gyakorlatilag ha én nem értékelem a vásárlót (a második potenciális vevő nem látja), akkor akár a már eladott terméket felajánlhatom a második, harmadik, negyedik licitálónak?
Ez nagyon nagy bug tisztelt Vatera.
Szeretnék vásárolni és eladni a legnagyobb Piactéren, de az általam észrevett bugok arra következtetnek, hogy nagyon sok a kijátszható dolog a Piactéren.
Ezeket javító szándékkal írom, de kérem tisztelettel, ezt hogy engedheti meg magának egy nagyra tartott oldal üzemeltetője, hogy pár perc alatt több kapun keresztül kijátszható legyen? blink.gif

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
surfboardsolutio...
hozzászólás 2009-05-07 19:02
Létrehozva: #6226

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Tisztelettel kérdezném,
az Eladott termékek menüben megjelenik a sikeresen zárult már értékelt adás-vételek ellenére a MÁSODIK LEHETŐSÉG OPCIÓ.
Gyakorlatilag ha én nem értékelem a vásárlót (a második potenciális vevő nem látja), akkor akár a már eladott terméket felajánlhatom a második, harmadik, negyedik licitálónak?
Ez nagyon nagy bug tisztelt Vatera.
Szeretnék vásárolni és eladni a legnagyobb Piactéren, de az általam észrevett bugok arra következtetnek, hogy nagyon sok a kijátszható dolog a Piactéren.
Ezeket javító szándékkal írom, de kérem tisztelettel, ezt hogy engedheti meg magának egy nagyra tartott oldal üzemeltetője, hogy pár perc alatt több kapun keresztül kijátszható legyen? blink.gif

A hozzászólást -surfboardsolution- szerkesztette a következő időpontban: 2009-05-07 19:02

+Quote Post
veres_imre
hozzászólás 2009-05-06 12:12
Létrehozva: #6227

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-05-06 11:11
Azonosító: 640 112

IDÉZET(Vatera_Fórum_Moderátor @ 2009-05-06 11:19) *
Kedves veres_imre!

Személyes menüjében az értékelések készítése menüponton belül értékelni tudja az adásvételt.

Köszönöm!

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2009-05-06 11:19
Létrehozva: #6228

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(veres_imre @ 2009-05-06 11:13) *
Tisztelt Vatera!

Hogyan tudom az értékelőlapot újra megtekinteni, ugyanis történt két eladásom, melyeknek pozitív véleményt szeretnék nyilvánítani, de a gond csak ott van, hogy az automatikus e-mailt melyben rá lehet kattintani az értékelésre letöröltem. Válaszotokat előre is köszönöm...

Kedves veres_imre!

Személyes menüjében az értékelések készítése menüponton belül értékelni tudja az adásvételt.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2009-05-06 11:17
Létrehozva: #6229

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(fruiterer @ 2009-05-06 11:01) *
Tisztelt Illetékes!

A problémám az lenne hogy én úgy töltök fel terméket hogy előbb feltöltöm aztán ha minden rendben van kiemelem őket utólag.
Viszont régen mikor megvettem a kiemelést a feltöltés második oldalán megmutatta hogy milyen kiemelést vettem igénybe és ez nekem mennyibe kerül.
Most semmi mintha nem is pipáltam volna ki.
Ha egyszer alap feltöltésnél mutatja a második oldal hogy mennyi a feltölteni kívánt aukció díja
utólagos módosításnál, kiemelés igénybevételnél ezt nem lehetne ugyanígy?
Köszönettel
Fruiterer

Kedves fruiterer!

Az észrevételt továbbítottuk a felelős kollégák felé. Köszönjük!

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
veres_imre
hozzászólás 2009-05-06 11:13
Létrehozva: #6230

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-05-06 11:11
Azonosító: 640 112

Tisztelt Vatera!

Hogyan tudom az értékelőlapot újra megtekinteni, ugyanis történt két eladásom, melyeknek pozitív véleményt szeretnék nyilvánítani, de a gond csak ott van, hogy az automatikus e-mailt melyben rá lehet kattintani az értékelésre letöröltem. Válaszotokat előre is köszönöm...

+Quote Post
fruiterer
hozzászólás 2009-05-06 11:01
Létrehozva: #6231

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-10-20 22:26
Azonosító: 248 974

Tisztelt Illetékes!

A problémám az lenne hogy én úgy töltök fel terméket hogy előbb feltöltöm aztán ha minden rendben van kiemelem őket utólag.
Viszont régen mikor megvettem a kiemelést a feltöltés második oldalán megmutatta hogy milyen kiemelést vettem igénybe és ez nekem mennyibe kerül.
Most semmi mintha nem is pipáltam volna ki.
Ha egyszer alap feltöltésnél mutatja a második oldal hogy mennyi a feltölteni kívánt aukció díja
utólagos módosításnál, kiemelés igénybevételnél ezt nem lehetne ugyanígy?
Köszönettel
Fruiterer

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2009-05-05 10:55
Létrehozva: #6232

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(encsi83 @ 2009-05-05 10:53) *
Tudnátok segíteni,h ha valakivel megállapodtam,h megvenném a termékét,de még nem járt le az aukciója,akkor ő hogy tudja lezárni azt?

Kedves encsi83!

Az érvényes licittel rendelkező aukció lezárható az eredeti időponttól korábban is, de az aukció befejezése előtt
24 órával a korábban licitálók mindegyike automatikus értesítést kap a módosításról. Így minden licitálónak 24
óra áll rendelkezésére egy esetleges újabb ajánlat megtételére az aukció zárása előtt. Az aukció lezárását a
Személyes menü Licitált áruk menüpontban a Lezár szövegre való kattintással lehet megtenni.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
encsi83
hozzászólás 2009-05-05 10:53
Létrehozva: #6233

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-05-05 10:49
Azonosító: 639 986

Tudnátok segíteni,h ha valakivel megállapodtam,h megvenném a termékét,de még nem járt le az aukciója,akkor ő hogy tudja lezárni azt?

+Quote Post
fruiterer
hozzászólás 2009-05-05 10:14
Létrehozva: #6234

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Vatera_Fórum_Moderátor @ 2009-05-05 09:29) *
Kedves fruiterer!

A nyitólapon (középen) továbbra is megtalálható a Keresés a termékek között opció, itt a leírásban is kereshet.

Köszönöm a gyors választ! Meg is találtam!

Köszönettel Fruiterer

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2009-05-05 09:29
Létrehozva: #6235

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(fruiterer @ 2009-05-05 09:23) *
Tisztelt Illetékes!

Most vettem észre hogy a főoldalon, a termék kereső alól eltűnt a keresés a termékleírásban opció.

Most ha keresni akarok be kell menjek a részletes keresőbe és ott szenvedni minden egyes alkalommal.
Nem lehetne ezt a lehetőséget visszatenni a keresőmotorba az oldalakra is?
Üdv Fruiterer

Kedves fruiterer!

A nyitólapon (középen) továbbra is megtalálható a Keresés a termékek között opció, itt a leírásban is kereshet.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
fruiterer
hozzászólás 2009-05-05 09:23
Létrehozva: #6236

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Tisztelt Illetékes!

Most vettem észre hogy a főoldalon, a termék kereső alól eltűnt a keresés a termékleírásban opció.

Most ha keresni akarok be kell menjek a részletes keresőbe és ott szenvedni minden egyes alkalommal.
Nem lehetne ezt a lehetőséget visszatenni a keresőmotorba az oldalakra is?
Üdv Fruiterer

+Quote Post
Tadpole
hozzászólás 2009-05-04 23:46
Létrehozva: #6237

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-03-24 01:04
Azonosító: 575 155

Az a helyzet, hogy nagyon sokáig, bázis és referencia volt nekem a vatera, és persze, remek gyűjtőhely.
Egy ideje nem jártam erre, de a híreket olvasom. A régi könyvjelzőim egy része használhatatlan - ezt még megértem, fejlődni kell. De az már elég beteges, ha a keresőbe beírok egy létező magyar szót, ami eddig rendszeresen eredménnyel kecsegtetett, most nem elég, hogy nincs ilyen termék, még nem is ezt mondja a kereső, hanem idióta "közel hasonló" szóra cseréli, és úgy nyom be találatokat.
Rendkívül idegesítő, és elszomorít, hogy nem találom már itt, amit keresek. Most túrhatom fel a webvilágot, hogy megleljem azokat, akik itt régi és jó, megbízható eladók voltak. sad.gif

+Quote Post
paulovits
hozzászólás 2009-05-04 23:26
Létrehozva: #6238

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-08-24 00:08
Azonosító: 181 837

Továbbgondoltam az egészet:

Mi lenne akkor, ha az olyan aukciók neve vagy akár az egész elérhető maradna amelyek negatív értékeléssel zárultak?

A többség számára akik vásároltak és megelégedéssel távoztak fizetés után, így tényleg anonim maradna az adásvétel.

Azoknak akik átvertek másokat látható lenne hogy mekkora értékre követték ezt el, ezáltal a visszatartó erő is erősebb lenne szerintem.

IDÉZET(Vatera_Fórum_Moderátor @ 2009-05-03 22:40) *
Kedves paulovits!

Többek kifejezett kérése volt, hogy nem szeretnék ha mindenki látná azt, hogy a regisztráció óta mivel
is rendezte be otthonát, életét, miket vásárolt magának esetleg szeretteinek, milyen értékű terméket
szerzett be vagy adott el. Ezért bár a termék nevének, árának feltüntetése nem járna jelentős
erőforrásokkal, de a fentiek miatt nem kerül feltüntetésre a visszajelzéseket mutató lapon.

+Quote Post
Maslajka
hozzászólás 2009-05-04 22:08
Létrehozva: #6239

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-07-15 21:10
Azonosító: 16 665

Üdv!
-Már a régi terméklapnál is észrevettem,hogy termék feltöltéskor(amikor az utolsó,feltöltés előtti adatellenőrzést ajánlja fel a rendszer) megnyílik egy tök üres új böngésző ablak.Mind a 7-es mind a 8-as explorernél fennáll ez a dolog.
-A másik számomra zavaró dolog,hogy a már lejárt (árverés befejezve) aukciók terméklapján aktívak maradnak a licitgombok.Szerintem "szebb" lenne,ha inaktívvá válnának ezek a kapcsolók,miután befejeződik az adott aukció,de még listázva van.
-Múltkor azon lepődtem meg,hogy "eltűnt" egy termékem.Az történt,hogy leütötték villámáron.De sem eladott áruk,sem a licitált áruk,sem a futó/lejárt aukciók,de még az e-mailjeim között nem találtam információt,mi is történhetett.Jópár órával később jött csak értesítés,hogy sikeresen eladtam a cumót.Aztán persze megjelent az eladott áruk menüben is.Jó lenne,ha ezt az információs holtidőt megszüntetnék.

+Quote Post
charles66
hozzászólás 2009-05-04 21:42
Létrehozva: #6240

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2009-05-04 20:51
Azonosító: 639 952

IDÉZET(KapdKi @ 2009-05-04 21:15) *
Nem vagyok Vatera fan, de azért ez túlzás ... Amennyiben egy IT-z alkalmazó cég igényli, hog auditálják, akkor kötelezően be kell tartania azt, hogy a kívülről hozzá csatlakozó személyektől megkövetelje a "biztonságos" jelszó használatát ... A Vatera ezt még nem követeli, csak kéri ... Előbb-utóbb követelni fogja ... Mert ez a trend ...

Oké, részben elfogadom a hozzászólást, de nem tartom teljesen jogosnak. A jelszavam nem "11111A" szintű jelszó, mégsem akarja elfogadni a rendszer! Kiváncsi vagyok mennyivel lesz bonyolultabb egy jelszó attól, hogy mondjuk a "Károly"-hoz hozzáírok egy "1"-t.
Az auditálás egy komolytalan dolog, arra jó az egész, hogy az ISO kitatálói hatalmas összegeket kaszírozzanak.

Üdv! wink.gif

+Quote Post

539 Oldal V  « < 310 311 312 313 314 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
4 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (4 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2016-05-26 04:45