IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

539 Oldal V  « < 311 312 313 314 315 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vatera oldalak, Kérdések, általános észrevételek a Vaterával kapcsolatban
encsi83
hozzászólás 2009-05-05 10:53
Létrehozva: #6241

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-05-05 10:49
Azonosító: 639 986

Tudnátok segíteni,h ha valakivel megállapodtam,h megvenném a termékét,de még nem járt le az aukciója,akkor ő hogy tudja lezárni azt?
Go to the top of the page

+Quote Post
fruiterer
hozzászólás 2009-05-05 10:14
Létrehozva: #6242

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-10-20 22:26
Azonosító: 248 974

IDÉZET(Vatera_Fórum_Moderátor @ 2009-05-05 09:29) *
Kedves fruiterer!

A nyitólapon (középen) továbbra is megtalálható a Keresés a termékek között opció, itt a leírásban is kereshet.

Köszönöm a gyors választ! Meg is találtam!

Köszönettel Fruiterer

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2009-05-05 09:29
Létrehozva: #6243

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:48
Azonosító: 32

IDÉZET(fruiterer @ 2009-05-05 09:23) *
Tisztelt Illetékes!

Most vettem észre hogy a főoldalon, a termék kereső alól eltűnt a keresés a termékleírásban opció.

Most ha keresni akarok be kell menjek a részletes keresőbe és ott szenvedni minden egyes alkalommal.
Nem lehetne ezt a lehetőséget visszatenni a keresőmotorba az oldalakra is?
Üdv Fruiterer

Kedves fruiterer!

A nyitólapon (középen) továbbra is megtalálható a Keresés a termékek között opció, itt a leírásban is kereshet.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
fruiterer
hozzászólás 2009-05-05 09:23
Létrehozva: #6244

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-10-20 22:26
Azonosító: 248 974

Tisztelt Illetékes!

Most vettem észre hogy a főoldalon, a termék kereső alól eltűnt a keresés a termékleírásban opció.

Most ha keresni akarok be kell menjek a részletes keresőbe és ott szenvedni minden egyes alkalommal.
Nem lehetne ezt a lehetőséget visszatenni a keresőmotorba az oldalakra is?
Üdv Fruiterer

+Quote Post
Tadpole
hozzászólás 2009-05-04 23:46
Létrehozva: #6245

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-03-24 01:04
Azonosító: 575 155

Az a helyzet, hogy nagyon sokáig, bázis és referencia volt nekem a vatera, és persze, remek gyűjtőhely.
Egy ideje nem jártam erre, de a híreket olvasom. A régi könyvjelzőim egy része használhatatlan - ezt még megértem, fejlődni kell. De az már elég beteges, ha a keresőbe beírok egy létező magyar szót, ami eddig rendszeresen eredménnyel kecsegtetett, most nem elég, hogy nincs ilyen termék, még nem is ezt mondja a kereső, hanem idióta "közel hasonló" szóra cseréli, és úgy nyom be találatokat.
Rendkívül idegesítő, és elszomorít, hogy nem találom már itt, amit keresek. Most túrhatom fel a webvilágot, hogy megleljem azokat, akik itt régi és jó, megbízható eladók voltak. sad.gif

+Quote Post
paulovits
hozzászólás 2009-05-04 23:26
Létrehozva: #6246

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-08-24 00:08
Azonosító: 181 837

Továbbgondoltam az egészet:

Mi lenne akkor, ha az olyan aukciók neve vagy akár az egész elérhető maradna amelyek negatív értékeléssel zárultak?

A többség számára akik vásároltak és megelégedéssel távoztak fizetés után, így tényleg anonim maradna az adásvétel.

Azoknak akik átvertek másokat látható lenne hogy mekkora értékre követték ezt el, ezáltal a visszatartó erő is erősebb lenne szerintem.

IDÉZET(Vatera_Fórum_Moderátor @ 2009-05-03 22:40) *
Kedves paulovits!

Többek kifejezett kérése volt, hogy nem szeretnék ha mindenki látná azt, hogy a regisztráció óta mivel
is rendezte be otthonát, életét, miket vásárolt magának esetleg szeretteinek, milyen értékű terméket
szerzett be vagy adott el. Ezért bár a termék nevének, árának feltüntetése nem járna jelentős
erőforrásokkal, de a fentiek miatt nem kerül feltüntetésre a visszajelzéseket mutató lapon.

+Quote Post
Maslajka
hozzászólás 2009-05-04 22:08
Létrehozva: #6247

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-07-15 21:10
Azonosító: 16 665

Üdv!
-Már a régi terméklapnál is észrevettem,hogy termék feltöltéskor(amikor az utolsó,feltöltés előtti adatellenőrzést ajánlja fel a rendszer) megnyílik egy tök üres új böngésző ablak.Mind a 7-es mind a 8-as explorernél fennáll ez a dolog.
-A másik számomra zavaró dolog,hogy a már lejárt (árverés befejezve) aukciók terméklapján aktívak maradnak a licitgombok.Szerintem "szebb" lenne,ha inaktívvá válnának ezek a kapcsolók,miután befejeződik az adott aukció,de még listázva van.
-Múltkor azon lepődtem meg,hogy "eltűnt" egy termékem.Az történt,hogy leütötték villámáron.De sem eladott áruk,sem a licitált áruk,sem a futó/lejárt aukciók,de még az e-mailjeim között nem találtam információt,mi is történhetett.Jópár órával később jött csak értesítés,hogy sikeresen eladtam a cumót.Aztán persze megjelent az eladott áruk menüben is.Jó lenne,ha ezt az információs holtidőt megszüntetnék.

+Quote Post
charles66
hozzászólás 2009-05-04 21:42
Létrehozva: #6248

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2009-05-04 20:51
Azonosító: 639 952

IDÉZET(KapdKi @ 2009-05-04 21:15) *
Nem vagyok Vatera fan, de azért ez túlzás ... Amennyiben egy IT-z alkalmazó cég igényli, hog auditálják, akkor kötelezően be kell tartania azt, hogy a kívülről hozzá csatlakozó személyektől megkövetelje a "biztonságos" jelszó használatát ... A Vatera ezt még nem követeli, csak kéri ... Előbb-utóbb követelni fogja ... Mert ez a trend ...

Oké, részben elfogadom a hozzászólást, de nem tartom teljesen jogosnak. A jelszavam nem "11111A" szintű jelszó, mégsem akarja elfogadni a rendszer! Kiváncsi vagyok mennyivel lesz bonyolultabb egy jelszó attól, hogy mondjuk a "Károly"-hoz hozzáírok egy "1"-t.
Az auditálás egy komolytalan dolog, arra jó az egész, hogy az ISO kitatálói hatalmas összegeket kaszírozzanak.

Üdv! wink.gif

+Quote Post
KapdKi
hozzászólás 2009-05-04 21:15
Létrehozva: #6249

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:23
Azonosító: 312

IDÉZET(charles66 @ 2009-05-04 21:09) *
Ehhez kapcsolódva még annyit azért megjegyeznék, hogy ki az a ... Önöknél, aki kitalálta ezt a biztonságos jelszó projektet? Kikérem magamnak, hogy Önök határozzák meg számámra, hogy mi a megfelelő jelszó! Ha beváltják a minden bejelentkezéskor kiírt fenyegetést, hogy csak az Önök szerint megfelelő jelszóval lehet belépni, akkor valószínűleg búcsút veszünk egymástól.
Charles66

Nem vagyok Vatera fan, de azért ez túlzás ... Amennyiben egy IT-z alkalmazó cég igényli, hog auditálják, akkor kötelezően be kell tartania azt, hogy a kívülről hozzá csatlakozó személyektől megkövetelje a "biztonságos" jelszó használatát ... A Vatera ezt még nem követeli, csak kéri ... Előbb-utóbb követelni fogja ... Mert ez a trend ...

--------------------
Az erőszak a gyengék végső menedéke.

(by Ájszek Aszimov)

+Quote Post
charles66
hozzászólás 2009-05-04 21:09
Létrehozva: #6250

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2009-05-04 20:51
Azonosító: 639 952

Kedves Moderátor!

Marijjához hasonlóan én is kiváncsi lennék mi zajlik a háttérben.
Rengeteg holmi teljesen eltünt a Vateráról, alig található áruválaszték, a hirdetett termékek pedig mintha kissé drágábbak lennének... Nem hiszem, hogy a Bajnai-csomag okozott volna ekkor változást néhány nap alatt (bár egybeesik a két időpont)
Nagyon szívesen vásárolt az ember a vaterán, de így már szinte nincs mit.
Várható változás pozitív irányban, vagy esetleg be kell fejeznünk a vaterázását és új oldalt keresni?

Ehhez kapcsolódva még annyit azért megjegyeznék, hogy ki az a ... Önöknél, aki kitalálta ezt a biztonságos jelszó projektet? Kikérem magamnak, hogy Önök határozzák meg számámra, hogy mi a megfelelő jelszó! Ha beváltják a minden bejelentkezéskor kiírt fenyegetést, hogy csak az Önök szerint megfelelő jelszóval lehet belépni, akkor valószínűleg búcsút veszünk egymástól.

Várom megtisztelő válaszát a többi érdeklődő ügyfél és vásárló nevében is!

Köszönettel:
Charles66

+Quote Post
paulovits
hozzászólás 2009-05-03 23:31
Létrehozva: #6251

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Ez így elég felemás szerintem, de mindegy nem akarok vitatkozni.

Az egész onnan indult, hogy próbáltam egy eladó előző aukcióit megtekinteni. Hibás terméket kaptam, és Eladót nem érem el. Úgy néz ki találtam is sorstársat, hiszen a már lezárt aukciói között van egy szintén nem működő termék melyet sikerült Eladónak eladnia, de hiába nyomok rá a tényleges terméket nem látom, csak a szokásos szöveg: 80 nap után már archiválásra került az aukció. Nem vagyok könnyen lerázható, összeadtam és még nem telt le a 80 nap.

IDÉZET(Vatera_Fórum_Moderátor @ 2009-05-03 22:40) *
Kedves paulovits!

Többek kifejezett kérése volt, hogy nem szeretnék ha mindenki látná azt, hogy a regisztráció óta mivel
is rendezte be otthonát, életét, miket vásárolt magának esetleg szeretteinek, milyen értékű terméket
szerzett be vagy adott el. Ezért bár a termék nevének, árának feltüntetése nem járna jelentős
erőforrásokkal, de a fentiek miatt nem kerül feltüntetésre a visszajelzéseket mutató lapon.

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2009-05-03 22:40
Létrehozva: #6252

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:48
Azonosító: 32

IDÉZET(paulovits @ 2009-05-03 22:20) *
Kedves Moderátor!

Érdeklődni szeretnék hogy mi értelme vagyon annak, hogy a már lezajlott és értékelt aukcióknál az adott aukció száma szerepeljen?

Nem tudom ki volt az a nagyérdemű aki ezt így jónak találta.

Hiszen kit érdekel egy halom szám, viszont ha helyette az aukció megnevezése szerepelne rögtön látható lenne hogy az adásvétel egy csomag szotyiról vagy esetleg egy milliós tételű festményről szólt?

Üdv.: Paulovits

Kedves paulovits!

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
paulovits
hozzászólás 2009-05-03 22:20
Létrehozva: #6253

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kedves Moderátor!

Érdeklődni szeretnék hogy mi értelme vagyon annak, hogy a már lezajlott és értékelt aukcióknál az adott aukció száma szerepeljen?

Nem tudom ki volt az a nagyérdemű aki ezt így jónak találta.

Hiszen kit érdekel egy halom szám, viszont ha helyette az aukció megnevezése szerepelne rögtön látható lenne hogy az adásvétel egy csomag szotyiról vagy esetleg egy milliós tételű festményről szólt?

Üdv.: Paulovits

+Quote Post
marijja
hozzászólás 2009-05-03 00:58
Létrehozva: #6254

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2008-10-17 00:10
Azonosító: 241 954

VATERA MODERÁTOR!

HOL LEHETNE MEGTUDNI A JELEN HELYZETRE VALAMI ÉRTHETŐ ÉS ÉSSZERÜ VÁLASZT! MÉGPEDIG H. A VATERÁN KINÁLT ÁRU NAGYON JELENTŐSEN LECSÖKKENT. ALIG TUDOK VÁLOGATNI, NÉZEGETNI...
MI A CÉLJUK ÉS MIT AKARNAK TENNI?
EZ IGY MARAD???????????
ELKESERITŐ!!!!!!!!!!!!!!
A VATERA VOLT MAGYARORSZÁG LEGJOBB VÁSÁRLÁSI OLDALA. TELIS TELE JÓ KIS CUCCOKKAL. A SOK RÉGISÉGKEREKEDŐ, ÉS JÓ CUCCOKAT ÁRULÓ DIVAT CIKKEK, AZ ANTIKBUTOR MIND ELTÜNTEK. ?

MENJÜNK AZ ELADÓK UTÁN MÁS OLDALAKRA???????????????????????

VALAMILYEN VÁLASZT VÁRVA!

ÜDV. EGY JÓ VÁSÁRLÓ!!!!...VOLT

+Quote Post
Trasher
hozzászólás 2009-05-02 22:44
Létrehozva: #6255

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-05-04 20:06
Azonosító: 8 428

IDÉZET(bambam @ 2009-05-02 22:17) *
Az a problémám, hogy néhány terméket nehezen találok meg - és nem a saját hibámból. Például beütök egy szót a keresőbe, mire jelzi a szolgáltató, hogy egy másik szóra 0 találat van. Konkrétabban: beírtam, hogy "Cat Ballou lgendája" Film, VHS, DVD rovatba, mire néhány másodperc után ezt láttam: keresett termék: Cat ballon legendája, 0 találat. Ami csak természetes lehet, hiszen Cat ballon c. film nem is létezik, szemben az általam keresettel. Nem lehetne úgy működtetni a rendszert, hogy ha megadok egy címet vagy egy szót, akkor arra keressen rá, és ne valami másra?

Ez az automatikus "elütés-javítás" már engem is az őrületbe kergetett egyszer. Mit germóztam mire rájöttem...
Egyszavas keresésnél elég ha idézőjelek közzé teszed.
Több szónál az a megoldás, hogy szóköz helyett kötőjellel választod el a szavakat:
Cat-Ballou-legendája

+Quote Post
bambam
hozzászólás 2009-05-02 22:17
Létrehozva: #6256

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-03-22 20:14
Azonosító: 571 274

Az a problémám, hogy néhány terméket nehezen találok meg - és nem a saját hibámból. Például beütök egy szót a keresőbe, mire jelzi a szolgáltató, hogy egy másik szóra 0 találat van. Konkrétabban: beírtam, hogy "Cat Ballou lgendája" Film, VHS, DVD rovatba, mire néhány másodperc után ezt láttam: keresett termék: Cat ballon legendája, 0 találat. Ami csak természetes lehet, hiszen Cat ballon c. film nem is létezik, szemben az általam keresettel. Nem lehetne úgy működtetni a rendszert, hogy ha megadok egy címet vagy egy szót, akkor arra keressen rá, és ne valami másra?

+Quote Post
kukureku
hozzászólás 2009-04-27 14:35
Létrehozva: #6257

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-21 13:00
Azonosító: 14 569

IDÉZET(brian27 @ 2009-04-27 14:20) *

Köszi szépen! rolleyes.gif

+Quote Post
brian27
hozzászólás 2009-04-27 14:20
Létrehozva: #6258

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-10 15:48
Azonosító: 346 115

IDÉZET(kukureku @ 2009-04-27 12:18) *
Előre is elnézést kérek ha figyelmetlen voltam, de honnan lehet letölteni azt a PST vagy mi a neve bigyót, amivel elmentem a lejárt termékeimet? Nem rég láttam a linket, de fél órája sehol nem találom, sőt a téma topikjában sem.
Előre is köszönöm a segítséget!

http://www.vatera.hu/info/letoltes

+Quote Post
kukureku
hozzászólás 2009-04-27 12:18
Létrehozva: #6259

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-21 13:00
Azonosító: 14 569

Előre is elnézést kérek ha figyelmetlen voltam, de honnan lehet letölteni azt a PST vagy mi a neve bigyót, amivel elmentem a lejárt termékeimet? Nem rég láttam a linket, de fél órája sehol nem találom, sőt a téma topikjában sem.
Előre is köszönöm a segítséget!

+Quote Post
3starkft
hozzászólás 2009-04-25 08:41
Létrehozva: #6260

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-02-24 16:54
Azonosító: 501 794

IDÉZET(Vatera_Fórum_Moderátor @ 2009-04-25 07:51) *
Kedves 3starkft!

Legyen kedves megadni a pontos termékkódot. Köszönjük!

146292902 Jelenleg 4 kép látható mert újra indítottam az aukciót, most a technikus kollégák is láthatják meddig lesz minden kép látható. Köszönöm 3S

+Quote Post

539 Oldal V  « < 311 312 313 314 315 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2016-06-27 17:00