IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

512 Oldal V  « < 311 312 313 314 315 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vatera oldalak, Kérdések, általános észrevételek a Vaterával kapcsolatban
Zsadika
hozzászólás 2009-01-31 11:20
Létrehozva: #6241

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-25 15:53
Azonosító: 173 676

Érdeklődnék, hogy a nyereményjáték > esélyeim menü alatt miért mutat a nyerési esély 0-t , amikor volt mindkét fél által sikeresen lezárt üzlet?

A hozzászólást -Zsadika- szerkesztette a következő időpontban: 2009-01-31 11:21
Go to the top of the page

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2009-01-31 10:26
Létrehozva: #6242

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:48
Azonosító: 32

IDÉZET(dagneska @ 2009-01-30 22:01) *
Kedves Vatera!
Javasolnám feltüntetni, hogy az egyes felhasználók mikor léptek be utoljára a vatera személyes menüjébe, ill. esetleg azt is jelezni, hogy éppen fent van-e a vatera honlapon.
Köszönöm dagneska rolleyes.gif

Kedves dagneska!

Az utolsó belépés időpontja jelenleg is látható a felhasználó visszajelzési mutatójára kattintva.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
dagneska
hozzászólás 2009-01-30 23:01
Létrehozva: #6243

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-01-02 00:20
Azonosító: 383 534

Kedves Vatera!
Javasolnám feltüntetni, hogy az egyes felhasználók mikor léptek be utoljára a vatera személyes menüjébe, ill. esetleg azt is jelezni, hogy éppen fent van-e a vatera honlapon.
Köszönöm dagneska rolleyes.gif

+Quote Post
borbelyzolee
hozzászólás 2009-01-30 19:58
Létrehozva: #6244

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-18 10:24
Azonosító: 361 614

IDÉZET(WALKMAN76 @ 2009-01-30 18:53) *
óóó!És majd elfelejtettem a leglényegesebbet.Van 1 isszonyat idegesitő rész a főoldalon.A menü ahol ki van írva hogy sport divat auto motor számitástechnika stb stb...A fent kicsit késöbb beugró reklám miatt állandóan letolja az egész menüt és sokszor képtelenség ráklikkelni egy adott menüre.Állandóan várni kell hogy a reklám betöltödjön.Ne ez tényleg bosszantó!!!

Ettől az én hajam is feláll, mert mire klikkelnék addigra elugrik. mad.gif

+Quote Post
WALKMAN76
hozzászólás 2009-01-30 19:53
Létrehozva: #6245

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-04-07 21:38
Azonosító: 4 200

óóó!És majd elfelejtettem a leglényegesebbet.Van 1 isszonyat idegesitő rész a főoldalon.A menü ahol ki van írva hogy sport divat auto motor számitástechnika stb stb...A fent kicsit késöbb beugró reklám miatt állandóan letolja az egész menüt és sokszor képtelenség ráklikkelni egy adott menüre.Állandóan várni kell hogy a reklám betöltödjön.Ne ez tényleg bosszantó!!!

+Quote Post
domyka
hozzászólás 2009-01-30 17:24
Létrehozva: #6246

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2008-11-19 18:34
Azonosító: 304 774

IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2009-01-30 16:18) *
Kedves domyka!

Vevőként amennyiben a tiltólistán szereplő felhasználó termékére szeretne licitálni figyelmeztetés
jelenik meg, illetve a tiltólistán szereplő felhasználó nem tud üzenetet küldeni Önnek.

Köszönöm, ez nagyszerű hír:), mindjárt ki is próbálom

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2009-01-30 17:18
Létrehozva: #6247

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(domyka @ 2009-01-30 16:14) *
Azt szeretném megkérdezni, hogy tervezitek-e azt, hogy vevőként is létre tudjak hozni tiltólistát?

Kedves domyka!

Vevőként amennyiben a tiltólistán szereplő felhasználó termékére szeretne licitálni figyelmeztetés
jelenik meg, illetve a tiltólistán szereplő felhasználó nem tud üzenetet küldeni Önnek.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
domyka
hozzászólás 2009-01-30 17:14
Létrehozva: #6248

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2008-11-19 18:34
Azonosító: 304 774

Azt szeretném megkérdezni, hogy tervezitek-e azt, hogy vevőként is létre tudjak hozni tiltólistát?

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2009-01-30 15:16
Létrehozva: #6249

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:14
Innen: Future
Azonosító: 66

IDÉZET(rolandgajdos @ 2009-01-29 12:19) *
Tisztelt Vatera!

Ha már újítások lépnek érvénybe az oldalon, bátorkodnék én is élni egy javaslattal/kérdéssel. (Ha még nem unalmas nagyon... rolleyes.gif )

Van-e mód arra, hogy téves licit esetén egyszerűsödjön a licittörlés? Ha nem sokkal a lezárás előtt derül ki, hogy a vevő visszalépne, akkor a Kapcsolatfelvételen benyújtott kérés valószinűleg kifut az aukció idejéből. Javaslatom: a felületen létrehozni egy opciót, ahol az eladó és vevő együttes megnyilvánulásával (pl. termékkód beírása) automatikusan törlődik a vevő licitje. Az ellenőrzés nem csúszna ki a Vatera fennhatósága alól, hiszen itt marad a felületen. Kevésbé lenne megterhelve a Kapcsolatfelvétel, nem lennének kicsúszások az időből. Ha mindkét fél viszalépne, de nem tud már, abból sok jó úgysem fog származni és gondolom jutalék sem. Tehát vesztenivalója senkinek nincs ezzel a megoldással.
Köszönöm, ha ötletemet megfontolásra érdemesnek találják.
Üdv: rolandgajdos

Határozottan jó ötlet. !
Támogatom még ha tudom,hogy nem is fogják bevezetni.

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2009-01-30 15:06
Létrehozva: #6250

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(waxhouse @ 2009-01-30 12:53) *
Az értékelések menüponthoz szerenék hozzászólni.Örülnék,ha lenne benne egyolyan menüpont is,ami kijelzi azokat a felhasználókat akik még nem értékelték az adás-vételeimet.Könnyebb lenne kiszűrni azokat,akik elérhetetlenek.Illetve emellé egy panasz menüt például,ahol ezt jelezni lehet.És mondjuk három ilyen visszajelzés után inaktívvá tenni a mellesleg amúgyis inaktív felhasználót.Ez azért fontos és felhasználóbarát megoldás,mert igy az eladók,igaz nem vesztik el a pénzüket mint eddig,de mégis talán figyelmeztetés lehet másoknak.
Számomra ez azért fontos,mert már több ezer Ft-ról van szó,ami levonásra került az el nem adott termékeim után.Csak ha költségeket vesszük, mondjuk 300ft+ a kiemelés,és a termék értékétől függően a % amit a vatera levon.Kisebb értékű termék esetébenmondjuk ez legyen 200Ft.Egyszer nem veszik meg,kifizetek 500Ft-ot,és utána megint ugyanennyit.Eleve 1000Ft minusszal indulok.És az az elkeserítő,hogy ez nem csak egyszer fordul elő.

Kedves waxhouse!

Az értékelt felhasználó értékelési lapján jelenleg is látható, hogy melyik visszajelzést nem készítette el.
Nem kerülnek kiszámlázásra az eladó által sikertelenként visszajelzett tranzakciók jutalékai. Az eladó
visszajelzésének hiányában a Vatera a tranzakciót sikeresként jelöli meg, de csakis akkor, ha a vevő
sikeres visszajelzést adott és az eladó ezután 16 nappal sem készített visszajelzést az adásvételről.
Ezt a tranzakciót, mint sikeres adásvételt a Vatera kiszámlázza, amelyről értesítőt is küld. A sikeressé
nyilvánítás előtt a vevő sikeres visszajelzése után az eladónak a 2. és a 9. napon a Vatera értesítőt
küld, majd a 16. napon az utolsó értesítővel egy időben megtörténik az adásvétel sikeressé nyilvánítása.
A tranzakciót és partnerét az eladó ezután később is minősítheti akár sikertelenként is megjelölve az
adásvételt. Amennyiben sikertelenként jelöli meg az eladó az adásvételt, akkor ebben az esetben ez
a tranzakciós jutalék a számláján lévő tartozást csökkenti, azaz a következő számla értéke ezen
tranzakciós jutalékkal csökken.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
waxhouse
hozzászólás 2009-01-30 13:53
Létrehozva: #6251

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-05 21:10
Azonosító: 277 894

Az értékelések menüponthoz szerenék hozzászólni.Örülnék,ha lenne benne egyolyan menüpont is,ami kijelzi azokat a felhasználókat akik még nem értékelték az adás-vételeimet.Könnyebb lenne kiszűrni azokat,akik elérhetetlenek.Illetve emellé egy panasz menüt például,ahol ezt jelezni lehet.És mondjuk három ilyen visszajelzés után inaktívvá tenni a mellesleg amúgyis inaktív felhasználót.Ez azért fontos és felhasználóbarát megoldás,mert igy az eladók,igaz nem vesztik el a pénzüket mint eddig,de mégis talán figyelmeztetés lehet másoknak.
Számomra ez azért fontos,mert már több ezer Ft-ról van szó,ami levonásra került az el nem adott termékeim után.Csak ha költségeket vesszük, mondjuk 300ft+ a kiemelés,és a termék értékétől függően a % amit a vatera levon.Kisebb értékű termék esetébenmondjuk ez legyen 200Ft.Egyszer nem veszik meg,kifizetek 500Ft-ot,és utána megint ugyanennyit.Eleve 1000Ft minusszal indulok.És az az elkeserítő,hogy ez nem csak egyszer fordul elő.

+Quote Post
fraulein
hozzászólás 2009-01-30 13:41
Létrehozva: #6252

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-21 11:26
Azonosító: 1 260

"Ügyfélszolgálat: nagyon rossz tapasztalataim vannak. Figyelmetlenség, önkényesség, egyáltalán nem ügyfélbarát hozzáállás, névtelenségbe burkolózás (ami a személyes felelősségérzetet a nulla közelébe igazítja),"

Mondjuk az valóban jó lenne, ha nem úgy lenne egy-egy üsz. kapott levél aláírva hogy a 'Vatera csapata"
Ha nem elég diszkrét kiírni hogy Kis István, akkor legyen egy szám mint a rendőröknek, de akkor is ha nekem mondjuk
nem tetszik az adott válasz amit kapok, akkor legyen "jogorvoslat" és tudjam azt írni hogy Kis Pista nem járt el korrekten velem mert...

+Quote Post
rolandgajdos
hozzászólás 2009-01-29 13:37
Létrehozva: #6253

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-09-13 20:46
Innen: Onnan
Azonosító: 24 900

IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2009-01-29 12:25) *
Kedves rolandgajdos!

A felhasználó általi licittörlés bevezetését nem tervezzük. A leadott licit, vagy érvényes ajánlat csak mindkét fél
beleegyezésével és a Vatera által távolítható el és kizárólag aktív, még be nem fejeződött aukció esetében.

Tisztelt Vatera!
Tudom, erről írtam én is. Csak egyszerűbben. De rendben, tudomásul vettem...

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2009-01-29 13:25
Létrehozva: #6254

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(rolandgajdos @ 2009-01-29 12:19) *
Tisztelt Vatera!

Ha már újítások lépnek érvénybe az oldalon, bátorkodnék én is élni egy javaslattal/kérdéssel. (Ha még nem unalmas nagyon... rolleyes.gif )

Van-e mód arra, hogy téves licit esetén egyszerűsödjön a licittörlés? Ha nem sokkal a lezárás előtt derül ki, hogy a vevő visszalépne, akkor a Kapcsolatfelvételen benyújtott kérés valószinűleg kifut az aukció idejéből. Javaslatom: a felületen létrehozni egy opciót, ahol az eladó és vevő együttes megnyilvánulásával (pl. termékkód beírása) automatikusan törlődik a vevő licitje. Az ellenőrzés nem csúszna ki a Vatera fennhatósága alól, hiszen itt marad a felületen. Kevésbé lenne megterhelve a Kapcsolatfelvétel, nem lennének kicsúszások az időből. Ha mindkét fél viszalépne, de nem tud már, abból sok jó úgysem fog származni és gondolom jutalék sem. Tehát vesztenivalója senkinek nincs ezzel a megoldással.

Kedves rolandgajdos!

A felhasználó általi licittörlés bevezetését nem tervezzük. A leadott licit, vagy érvényes ajánlat csak mindkét fél
beleegyezésével és a Vatera által távolítható el és kizárólag aktív, még be nem fejeződött aukció esetében.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
rolandgajdos
hozzászólás 2009-01-29 13:19
Létrehozva: #6255

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-09-13 20:46
Innen: Onnan
Azonosító: 24 900

Tisztelt Vatera!

+Quote Post
MEB
hozzászólás 2009-01-29 11:47
Létrehozva: #6256

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:47
Azonosító: 14

IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2009-01-29 10:44) *
Kedves MEB!

A kiemelés már látható, javasolt a frissítés gomb v. Ctrl+F5 megnyomásával frissíteni az oldalt.

Igen ... megvan már, köszönöm!

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2009-01-29 11:44
Létrehozva: #6257

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(MEB @ 2009-01-29 10:40) *
http://www.vatera.hu/uj_toot_egyedi_szexi_..._124773519.html
Erre a termékemre kértem egy feláras bekeretezést.
Mennyi idő amíg ez a funkció aktív lesz?
Most akárhogy is nézem, de "nincs még keretben"... tongue.gif

Kedves MEB!

A kiemelés már látható, javasolt a frissítés gomb v. Ctrl+F5 megnyomásával frissíteni az oldalt.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
MEB
hozzászólás 2009-01-29 11:40
Létrehozva: #6258

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:47
Azonosító: 14

http://www.vatera.hu/uj_toot_egyedi_szexi_..._124773519.html

Erre a termékemre kértem egy feláras bekeretezést.

Mennyi idő amíg ez a funkció aktív lesz?
Most akárhogy is nézem, de "nincs még keretben"... tongue.gif

+Quote Post
alpine881
hozzászólás 2009-01-29 00:04
Létrehozva: #6259

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2009-01-28 15:33
Azonosító: 439 021

...én már az előző beírásánál (ma 14.47) lefagytam, alig tudtam újraindulni...

Az a baj,hogy hogy amikor újraindultál,még mindíg nem frissítetted fel magad kellőképpen és még túl hideg volt wink.gif !Van 1 oldal,-biztos ismered,-a világ legnagyobb aukciós portálja,(ismered?)ott nem így működik a dolog ahogy itt,pedig csak ca.450.000.000 felhasználója van.Valamit ezek szerint *** csinálnak nem?Tőlük azért nem szégyen tanulni!
"ha én használom az Önök portálját arra hogy megpróbáljak 1 termékemet eladni..."Ha ezt jobban átolvassuk és kellő hozzáértéssel értelmezzük,akkor az értelme nem az hogy a Vatera akar eladni valamit,hanem valaki más!Nem igaz Grécsy tanár Úr! blink.gif

A hozzászólást -Vatera_Moderátor- szerkesztette a következő időpontban: 2009-01-29 08:37

+Quote Post
konyvetNEKED
hozzászólás 2009-01-28 22:17
Létrehozva: #6260

Fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-04-17 02:56
Azonosító: 5 690

IDÉZET(csabau @ 2009-01-28 21:12) *
nem egészen világos ez az egész dolog kedves felhasználó, már ahogy elnézem a sületlenségeket... wink.gif

...én már az előző beírásánál (ma 14.47) lefagytam, alig tudtam újraindulni...

A hozzászólást -konyvetNEKED- szerkesztette a következő időpontban: 2009-01-28 22:19

+Quote Post

512 Oldal V  « < 311 312 313 314 315 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-07-22 11:17