IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

544 Oldal V  « < 311 312 313 314 315 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vatera oldalak, Kérdések, általános észrevételek a Vaterával kapcsolatban
bambooflower
hozzászólás 2009-05-22 09:51
Létrehozva: #6241

Öreg róka:)

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-03-01 13:16
Azonosító: 130

IDÉZET(Varkonyi @ 2009-05-21 22:42) *
Kedves Elena!

Önreklám? Szereplek eleget! Így erre semmi szükségem, főleg nem így!!!

Amilyen keveset fórumozok...hát az sem ezt mutatja!

DE ...Szinte minden aukciómat törölték azóta!!! Több ezer forint ment a semmibe, magyarázat nélkül!

Elérni sem telefonon, sem máshogyan nem tudtam senkit, így ez az út maradt...ahogy elnézem, nem túl gyors itt sem az ügyintézés. Pedig ez utóbbi gyorsaságában bízva írtam ide is kérdésemet.

Választ azonban valóban szeretnék kapni, így az lenne tisztelettel a kérésem, a válaszukig, ne off-oljuk a témát.

Előre is köszönöm: Balázs

Kedves Balázs! Úgy tünik, egyelöre be kell érned az én társaságommal. Szerintem használd ki addig is az ihletet, és fessél egy komor hangulatú képet. smile.gif

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."
Go to the top of the page

+Quote Post
Varkonyi
hozzászólás 2009-05-21 21:42
Létrehozva: #6242

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-20 06:45
Azonosító: 921

Kedves Elena!

Önreklám? Szereplek eleget! Így erre semmi szükségem, főleg nem így!!!

Amilyen keveset fórumozok...hát az sem ezt mutatja!

DE ...Szinte minden aukciómat törölték azóta!!! Több ezer forint ment a semmibe, magyarázat nélkül!

Elérni sem telefonon, sem máshogyan nem tudtam senkit, így ez az út maradt...ahogy elnézem, nem túl gyors itt sem az ügyintézés. Pedig ez utóbbi gyorsaságában bízva írtam ide is kérdésemet.

Választ azonban valóban szeretnék kapni, így az lenne tisztelettel a kérésem, a válaszukig, ne off-oljuk a témát.

Előre is köszönöm: Balázs

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2009-05-21 21:18
Létrehozva: #6243

Csoport:
Kizárt

IDÉZET(Varkonyi @ 2009-05-21 22:07) *
Tisztelt Moderátor!

Mint egyik legnagyobb eladójuk, ajánlom figyelmébe, a Vatera és köztem lévő külön megállapodásokat!

Miután nemzetközi nagydíjas, jegyzett festőként, galériatulajdonosként, saját nevemmel regisztráltam

Tisztelettel várom válaszukat: Varkonyi

elnézést hogy belekotyogok, de ama ténynek a fényében, hogy ismered a Vatera managementjét - és a régiek bizonyára emlékeznek rá, milyen ügyböl kifolyólag ismerted meg - talán jogos a kérdés, hogy miért nem személyesen hozzájuk fordultál a problémáddal. Ez itt kicsit önreklámnak tünik. sad.gif

A hozzászólást -bambooflower- szerkesztette a következő időpontban: 2009-05-21 21:21

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."

+Quote Post
Varkonyi
hozzászólás 2009-05-21 21:07
Létrehozva: #6244

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-20 06:45
Azonosító: 921

Tisztelt Moderátor!

Mint egyik legnagyobb eladójuk, magyarázatot kérek/követelek, miért távolították el két aukcióimat! Több tízezer forintot fizetek havonta csak a kiemelési díjakra, tehát felelőtlenül nincs joguk törölni! Nem voltak szabálytalanok, ha esetleg ismét új seprű sepert, ajánlom figyelmébe, a Vatera és köztem lévő külön megállapodásokat!

A múltkori törléssel, -melyre csak egy elnézést kérünk, új ügyintéző dolgozik, nem tudta, hogy létezik egyéb megállapodás- jelzést kaptam vissza, okoztak közel 80ezer forint kárt. Rossz lejáratra töltötték vissza, több partnerem, miután értesítették, hogy az aukció eltávolításra került, nem is kereste később, a visszaállítás után.....

Miután nemzetközi nagydíjas, jegyzett festőként, galériatulajdonosként, saját nevemmel regisztráltam, így nagymértékben hitelrontó, hogy a partnereimnek azt az üzenetet küldik, hogy az "aukció elávolításra került"!

Magam részéről amennyiben magyarázatot, elnézést-kérést (és mivel nem első alkalom) valamilyen értelmes kárpótlást (erkölcsi), nem kapok Önöktől, kénytelen leszek itthagyni a piacteret, hasonlóan, mint sok- "régi vaterás".
Sajnos ez a Vatera, már nem a régi, eltűntek az emberi értékek, amely miatt sokan örömmel vettünk részt a piac munkájában!

A külön megállapodásokkal kapcsolatban kereshetik Busi Ottót illetve Csupor Eriket, mindketten személyesen ismernek, tudják, nálam nincs hiba a feltöltésekkel, nincs jutalékkijátszás, önlicit, vatera megkerülés! Akkor mi is volt a probléma?

Tisztelettel várom válaszukat: Varkonyi

A hozzászólást -Varkonyi- szerkesztette a következő időpontban: 2009-05-21 21:11

+Quote Post
OrSSolya
hozzászólás 2009-05-21 19:39
Létrehozva: #6245

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-07-17 07:38
Azonosító: 16 778

Ohh, akkor pardon és köszönöm a kiigazítást!

--------------------
Carrie103

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mo...
hozzászólás 2009-05-21 18:42
Létrehozva: #6246

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 12:48
Azonosító: 32

IDÉZET(OrSSolya @ 2009-05-21 18:32) *
Hova tüntek a délelőtti hozzászólásaim? Valami rosszat írtam talán? Csak kérdeztem valamit a galériával kapcsolatban, mert nem értettem, de nem tudtam hogy tilos...

Kedves OrSSolya!

A hozzászólások mellett, a felhasználónévre kattintva a legördülő menüben található a felhasználó hozzászólásai
szöveg. A linkre kattintva ellenőrizheti, hogy hozzászólását töröltük -e vagy csak a megfelelő topikba került
áthelyezésre.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2009-05-21 17:47
Létrehozva: #6247

Csoport:
Kizárt

IDÉZET(OrSSolya @ 2009-05-21 18:32) *
Hova tüntek a délelőtti hozzászólásaim? Valami rosszat írtam talán? Csak kérdeztem valamit a galériával kapcsolatban, mert nem értettem, de nem tudtam hogy tilos...

áthelyezték a Vatera aukciós oldalán topikba.

--------------------

+Quote Post
OrSSolya
hozzászólás 2009-05-21 17:32
Létrehozva: #6248

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-07-17 07:38
Azonosító: 16 778

--------------------
Carrie103

+Quote Post
böcűs
hozzászólás 2009-05-21 12:20
Létrehozva: #6249

Fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-06-02 20:49
Azonosító: 12 540

IDÉZET(garicas @ 2009-05-21 05:49) *
Ajajaja!!!Köszönöm!Bizonyára igy van,mert volt olyan levél amit többször is elküldtem.De sajna az azonositó nem érkezett meg.
Köszönöm a segítséget,nem tudom,hogy mi lehet a gond.

Bocs,de véletlen nem a spamszűrőd nem engedi be a leveleket amit válaszként kapsz?Saját tapasztalat alapján gondoltam hogy hátha nálad is ott a gond.Ha mégsem akkor elnézést hogy beleszóltam!!

--------------------
A legnemesebb gondolat sem ér semmit ha nem osztod meg másokkal!

+Quote Post
garicas
hozzászólás 2009-05-21 04:49
Létrehozva: #6250

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-22 19:22
Azonosító: 1 571

IDÉZET(Vatera_Fórum_Moderátor @ 2009-05-20 22:52) *
Kedves garicas!

Kollégáink tájékoztatása szerint Önnek 119 levele van a biztonsag@vatera.com címre küldve és legutóbb a mai
napon reggel érkezett. Minden egyes levélre kiküldésre került az automata válasz a ticket azonosítóval.

Ajajaja!!!Köszönöm!Bizonyára igy van,mert volt olyan levél amit többször is elküldtem.De sajna az azonositó nem érkezett meg.
Köszönöm a segítséget,nem tudom,hogy mi lehet a gond.

+Quote Post
szytam
hozzászólás 2009-05-20 22:17
Létrehozva: #6251

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 12:47
Innen: Hungary
Azonosító: 27

IDÉZET(szytam @ 2009-05-20 21:55) *

Magyarul, hiába fizetek 300 ft ot a listázásért, még külön felszámolják a feltöltési díjat is!

Ez igazán korrekt !!

GRATULA!

+Quote Post
böcűs
hozzászólás 2009-05-20 22:02
Létrehozva: #6252

Fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-06-02 20:49
Azonosító: 12 540

IDÉZET(disturb4us @ 2009-05-20 22:41) *
Sziasztok,

Valoszinűleg rossz helyen tettem fel a kérdést igyhát itt is megprobálkozom ha valaki tudna segiteni azért nagyon hálás lennék.
A szitu a következő:

Most reggeltem nem rég mert találtam egy iszonyű jó cipőt.
Sajnos már lezárult az aukció és a helyén valmi termékkodot találtam de az sem dob már be semmit sad.gifsad.gifsad.gif
ilyenkor nem lehet valamit tenni??
irtam a "kérdezz az eladóhoz" részhez de gondolom mivel törölte nem látja, ugye?
Pedig már a pénzt is összegyüjtöttem...please help me
ilyenkor tényleg eluszott a lehetőségem? huh.gif

elöre is köszi

Többnyire megkapja a levelet az eladó lejárt aukció esetén is.Az más kérdés hogy van-e kedve válaszolni ha már nincs az áruból.Sajnos 0-ás értékeléssel biró vevőjelöltet nem igen vesznek komolyan legtöbben és így nem nagy az esélye hogy válaszolni fog.Kitartó kereséssel val.szeg találni fogsz helyette másikat,talán jobbat is.Nagy a választék.Sok sikert és kitartás!!!!

--------------------
A legnemesebb gondolat sem ér semmit ha nem osztod meg másokkal!

+Quote Post
disturb4us
hozzászólás 2009-05-20 21:59
Létrehozva: #6253

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2009-05-19 09:30
Azonosító: 644 355

IDÉZET(Vatera_Fórum_Moderátor @ 2009-05-20 22:55) *
Kedves disturb4us!

Amennyiben az eladó törölte az aukciót javasoljuk keressen más felhasználónál hasonló terméket,
vagy keresem hirdetését megjelentetheti a fórumon belül. A KERESEM fórumban minden regisztrált
Vatera felhasználó közzéteheti azt a terméket amelyet keres. Ha egy másik felhasználónak van ilyen
terméke, akkor annak Vatera árukódját itt megjelentetheti egy a keresem hirdetésre adott válaszával.

Köszi a választ.
üdv: Zoli

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mo...
hozzászólás 2009-05-20 21:55
Létrehozva: #6254

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(disturb4us @ 2009-05-20 22:41) *
Sziasztok,

Valoszinűleg rossz helyen tettem fel a kérdést igyhát itt is megprobálkozom ha valaki tudna segiteni azért nagyon hálás lennék.
A szitu a következő:

Sajnos már lezárult az aukció és a helyén valmi termékkodot találtam de az sem dob már be semmit sad.gifsad.gifsad.gif
irtam a "kérdezz az eladóhoz" részhez de gondolom mivel törölte nem látja, ugye?

elöre is köszi

Kedves disturb4us!

Amennyiben az eladó törölte az aukciót javasoljuk keressen más felhasználónál hasonló terméket,
vagy keresem hirdetését megjelentetheti a fórumon belül. A KERESEM fórumban minden regisztrált
Vatera felhasználó közzéteheti azt a terméket amelyet keres. Ha egy másik felhasználónak van ilyen
terméke, akkor annak Vatera árukódját itt megjelentetheti egy a keresem hirdetésre adott válaszával.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mo...
hozzászólás 2009-05-20 21:52
Létrehozva: #6255

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(garicas @ 2009-05-20 22:40) *
Ha gmailes címemről küldök akkor se jön automata válasz!De emellett mindent megkapok a Vaterától.Ezért nem igazán értem a dolgot.

Kedves garicas!

Kollégáink tájékoztatása szerint Önnek 119 levele van a biztonsag@vatera.com címre küldve és legutóbb a mai
napon reggel érkezett. Minden egyes levélre kiküldésre került az automata válasz a ticket azonosítóval.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
disturb4us
hozzászólás 2009-05-20 21:41
Létrehozva: #6256

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2009-05-19 09:30
Azonosító: 644 355

Sziasztok,

A szitu a következő:

elöre is köszi

A hozzászólást -disturb4us- szerkesztette a következő időpontban: 2009-05-20 21:42

+Quote Post
garicas
hozzászólás 2009-05-20 21:40
Létrehozva: #6257

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-22 19:22
Azonosító: 1 571

IDÉZET(Vatera_Fórum_Moderátor @ 2009-05-20 09:43) *
Kedves garicas!

A jelzett hibát nem tapasztaltuk, érdemes megváltoztatni az elérhetőséget a személyes menüjében és ellenőrizni,
a megváltoztatott email címre megérkeznek -e az automata válaszok, vagy más email címről a biztonsag@vatera.com-
ra küldve az üzenetről érkezik -e visszajelzés.

Ha gmailes címemről küldök akkor se jön automata válasz!De emellett mindent megkapok a Vaterától.Ezért nem igazán értem a dolgot.

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mo...
hozzászólás 2009-05-20 21:05
Létrehozva: #6258

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(szytam @ 2009-05-20 21:55) *

Kedves szytam!

A feltöltési díj független az egyéb kiemelési díjaktól, a feltöltési díjak alól mentességet az 1 Ft-ról, minimálár nélkül
indított aukciók élveznek.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
szytam
hozzászólás 2009-05-20 20:55
Létrehozva: #6259

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 12:47
Innen: Hungary
Azonosító: 27

IDÉZET(Vatera_Fórum_Moderátor @ 2009-05-20 09:30) *
Kedves szytam!

Legyen kedves megadni a termékkódot és kollégáink utánanéznek a történteknek. Köszönjük!

http://www.vatera.hu/k_u_l_on_l_e_g_e_s_s_..._147842287.html

És a ma indított kiemelt termékemre is volt 20 ft feltüntetve
http://www.vatera.hu/mutermi_kortars_rekla..._147918634.html

A hozzászólást -szytam- szerkesztette a következő időpontban: 2009-05-20 20:55

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mo...
hozzászólás 2009-05-20 08:43
Létrehozva: #6260

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(garicas @ 2009-05-20 06:04) *
Tisztelt Vatera!Oyan problémám lenne,hogy hiába írok a Vatera kapcsolatfelvétel oldalán vagy privát emailben a biztonsag@vatera.com címre,már hetek óta nem kapok visszajelzést.Nem kapom meg a válasz emailt.Több levelet is elküldetm már,hiába,nem jött válasz.Mi lehet a gond?A levelezőm tökéletesen mükődik.Köszönettel.g

Kedves garicas!

A jelzett hibát nem tapasztaltuk, érdemes megváltoztatni az elérhetőséget a személyes menüjében és ellenőrizni,
a megváltoztatott email címre megérkeznek -e az automata válaszok, vagy más email címről a biztonsag@vatera.com-
ra küldve az üzenetről érkezik -e visszajelzés.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post

544 Oldal V  « < 311 312 313 314 315 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2016-12-07 23:12