IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

539 Oldal V  « < 402 403 404 405 406 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vatera oldalak, Kérdések, általános észrevételek a Vaterával kapcsolatban
liebherr356
hozzászólás 2008-09-04 19:22
Létrehozva: #8061

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-10-20 08:54
Azonosító: 33 021

Pozitív: 37 (45 adásvétel)
Semleges: 2 (2 adásvétel)
Negatív: 0 (0 adásvétel)
Összesen: 39 (47 adásvétel)

liebherr356(37)

Üdvözletem!

Nem értem ha összesen 47 adásvételem van ebből 2 semleges 1-et még nem értékeltem akkor nem 44-nek kéne lennie a nevem mellet?

S.Péter
Go to the top of the page

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-09-04 18:20
Létrehozva: #8062

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:48
Azonosító: 32

IDÉZET(robert.h @ 2008-09-04 17:44) *
Néhány perce jött, a szokásos, "Vatera - A hamarosan befejeződő, Ön által megfigyelt aukció(k) értesítője" címmel:

"Kedves XXXXX XXXXX!
Semmi ilyesmit nem tettem aukciófigyelőbe, a termékre mutató linkre kattintva pedig kiderül,
hogy ilyen termék nem található a rendszerben.

Üdv, R.
8

Kedves robert.h!

A jelzett problémát javítottuk. Köszönjük az észrevételt és elnézést a kellemetlenségért!

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
robert.h
hozzászólás 2008-09-04 17:44
Létrehozva: #8063

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:32
Azonosító: 509

Néhány perce jött, a szokásos, "Vatera - A hamarosan befejeződő, Ön által megfigyelt aukció(k) értesítője" címmel:

"Kedves XXXXX XXXXX!

Az Ön felhasználóneve......:robert.h
Email:.....................:xxxxxxxxxxxxxx@xxxx.com

Tájékoztatjuk, hogy az Ön által megfigyelt aukció(k) a holnapi nap fognak befejeződni:

A termék neve: 8
Link a termékre: http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=8
Aktuális ár: 8,-Ft.
Az aukció vége : 8

Üdvözlettel:
A Vatera csapata
www.vatera.hu"

Semmi ilyesmit nem tettem aukciófigyelőbe, a termékre mutató linkre kattintva pedig kiderül,
hogy ilyen termék nem található a rendszerben.

Üdv, R.

8

+Quote Post
siker888
hozzászólás 2008-09-04 17:38
Létrehozva: #8064

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-01-20 12:10
Azonosító: 85 897

hello!
Direkt változott meg az "eladott,licitált,eladó" áruk oldal ha rákattintok.....nem tetszik,Zavaró,és kivehetetlen?? sad.gif mad.gif

+Quote Post
draglion
hozzászólás 2008-09-04 17:18
Létrehozva: #8065

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:23
Azonosító: 291

IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2008-09-04 16:51) *
Kedves draglion!

Az észrevételt továbbítottuk a felelős kollégák felé.

Kedves Vatera,
Nagyon szépen köszönöm.

Üdvözlettel,
draglion

--------------------
nagy a baj amikor a tudás hiánya tesz értékessé vagy értéktelenné dolgokat

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-09-04 16:51
Létrehozva: #8066

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(draglion @ 2008-09-04 16:39) *
Kedves Vatera,

Másodjára történt meg velem hogy az újralistázásnál jópár oldal ''lejárt tételek'' listázása után az ''eladott tételekre kattintottam és ujralistáztam, mivel felette található és érdemben nincs szembetűnő különbség a két oldal között simán ujralistáztam ..
Üdvözlettel
draglion

Kedves draglion!

Az észrevételt továbbítottuk a felelős kollégák felé.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
draglion
hozzászólás 2008-09-04 16:39
Létrehozva: #8067

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:23
Azonosító: 291

Kedves Vatera,

Másodjára történt meg velem hogy az újralistázásnál jópár oldal ''lejárt tételek'' listázása után az ''eladott tételekre kattintottam és ujralistáztam, mivel felette található és érdemben nincs szembetűnő különbség a két oldal között simán ujralistáztam ...no ennek lett ám egy kis történelme is mert mire észrevettem már jópár tételt ujra megvettek ...csak akkor kapkodtam a fejeme amikor láttam hogy már ezt a tételt mintha eladtam volna.
Szerncsére minden vásárlóval sikerült szépen megegyeznem és más termékekkel kompenzálnom a hiányt természetesen a vásárló hasznára mivel én hibáztam.
Egy negatív visszajelzés is érkezett amelyben a vásárló azt feltételezte hogy a tétel azért van ujra listázva mert ő mást kapott és becsaptam...erre kitért a visszajelzésében is ... szerencsére azt a tételt egyszer vásárolták meg és korrekt módon jártam el.

Ma ujra megtörtént hogy ujra listáztam 50 tételt az eladott tételek közül (40 oldal lejárt tétel és 12 oldal eladott tétel volt amikor elkezdtem a listázást)
Magamat az ujralistázás kezdetén (ami 20-25 percet vesz igénybe mert odalanként kell ujralistázni) figyelmeztettem hogy vigyázzak nehogy megtörténjen hasonló eset.
Ennek ellenére megtörtént.
Az egyik 50 tételes oldal ujralistázásakor észrevettem hogy egy tétel ismerős és mintha eladtam volna....de már megnyomtam az ujralsitázást, majd listáztam még 50 tételt a lejárt tételekből és utána léptem be az eladott tételekhez ahol bizony már nem volt 12 oldalnyi hanem 11 ...ezért kézenfekvő volt hogy onnan listáztam 50 tételt.
Le is töröltem őket ( az 16.00 óra körüli aktivitásomból nyomonkövethető a törlés és az ujralistázás.

A lényege az lenne hogy ilyesmi ne fordulhasson elő.
Mivel másodjára történt meg és másodjára úgy történt meg hogy külön eszembe jutott a tévedés lehetősége ...ezért nem kizárt hogy ez többször is megtörténhet és nem biztos hogy észreveszi az ember csak amikor már késő...kibogozni és letörlni viszont kész kálvária akkor.

Mivel hasonló dologról már volt szó és felvetettem pár évvel ezelőtt hogy nagy a rizikó az efféle téves listázásokra és most ujra ezt tapasztaltam kérem szépen vegyék figyelembe mert nagyon komoly károkat és nézeteltéréseket tud okozni egy felhasználónak.

Ha a két oldal egymás felett vagy mellett érhető el és érdembeli különbség első ránézésre nincs a két megjelenő oldal között akkor a nagy számok törvénye szerint a hibalehetőség a listázandó oldalak számával potenciálisan növekszik mivel monoton ujralistázásról van szó ahol az agy a képi információra hagyatkozik és amit lát az fogadja el jónak.
Ha nincs különbség az oldal struktúrájában , gombok színében gombok elhelyezkedésében és egyéb a két oldalat egybemosó felépítésben valamint a belépést ugyanarról a helyről csak az alsó vagy a felső ugyanolyan linkről kell megtenni ...szóval akkor a hibázási lehetőség esélye igen nagy.

Üdvözlettel
draglion

--------------------
nagy a baj amikor a tudás hiánya tesz értékessé vagy értéktelenné dolgokat

+Quote Post
robert.h
hozzászólás 2008-09-04 15:26
Létrehozva: #8068

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2008-09-04 14:54) *
Kedves robert.h!

Legyen kedves leírni részletesen pontosan hol találkozik a problémával, miként történik. Köszönjük!

Utoljára az 'Antik, műtárgy, régiség' kategóriában egy órája, de először tegnap este találkoztam a dologgal. Az elmúlt 12 órában feltöltött festményeket szerettem volna megnézni. Ki is listázta, de az alkategóriákon belül már csak a '0 találat, próbálkozzon hosszabb keresőszóval' (vagy valami hasonló) üzenet jött fel. Ömlesztve végül is végig tudtam nézni, kis képekkel (mert ha nagyra akartam váltani, szintén '0. találat'), de előfordult, hogy a kb. hét oldalból a negyediknél szintén ez az üzenet jött fel, az ötödiktől viszont listázta rendesen. A hiba egyébként nem folyamatosan jelentkezik, hanem csak kb. négy alkalomból egyszer.

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-09-04 14:54
Létrehozva: #8069

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(robert.h @ 2008-09-04 14:39) *
Keresés opció sem igazán működik, pl. kategórián belüli keresésnél baloldalt kilistázza alkategóriákat és a talált darabszámot, de ha rákatt, 0 db terméket
ír ki. De lapozáskor is van hogy simán elszáll az egész n-edik oldal után. Vagy ha nagyobb képre váltanék listázásnál szintúgy.

Kedves robert.h!

Legyen kedves leírni részletesen pontosan hol találkozik a problémával, miként történik. Köszönjük!

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
robert.h
hozzászólás 2008-09-04 14:39
Létrehozva: #8070

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Keresés opció sem igazán működik, pl. kategórián belüli keresésnél baloldalt kilistázza alkategóriákat és a talált darabszámot, de ha rákatt, 0 db terméket
ír ki. De lapozáskor is van hogy simán elszáll az egész n-edik oldal után. Vagy ha nagyobb képre váltanék listázásnál szintúgy.

+Quote Post
sagyu
hozzászólás 2008-09-04 14:37
Létrehozva: #8071

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Azonosító: 30

A szavazás jelenlegi állása: 28 ember szerint az előző belső menü volt jobb és csak 2-nek tetszik a jelenlegi. Eddig ugyan kevés a szavazat, de azért az arány nem mindegy.

snappoll.com/poll/290293.php

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2008-09-04 14:14
Létrehozva: #8072

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-03-01 14:16
Azonosító: 130

IDÉZET(iveres @ 2008-09-04 13:24) *
Azta! smile.gif Ezt te javasoltad? Nem semmi, gratulálok. smile.gif

én már csak azt a problémát javasolnám, hogy ne számolja 2x a kiemelt termékeket.

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-09-04 13:49
Létrehozva: #8073

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(tomuci @ 2008-09-04 13:41) *
Hello!
Licitálni próbáltam mint máskor csak most nem otthonról DATANETES hálózatból hanem telefonról TMOBILE GPRSNET segítségével de nem ment pedig a telos net aktív a LICITÁLJON gomb lenyomása után visszaadta ugyanazt az oldalt és hiába próbálom most is ugyan az van tehát a VATERát nem tudom így használni nézzetek utána kérlek mert ezekszerint TMOBILE GPRS NET-tel nem működik a licitálás.

Kedves tomuci!

Az észrevételt továbbítottuk technikus kollégáink felé, a válaszig szíves türelmét kérjük!

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
tomuci
hozzászólás 2008-09-04 13:41
Létrehozva: #8074

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-09-03 13:53
Azonosító: 184 772

Hello!
Licitálni próbáltam mint máskor csak most nem otthonról DATANETES hálózatból hanem telefonról TMOBILE GPRSNET segítségével de nem ment pedig a telos net aktív a LICITÁLJON gomb lenyomása után visszaadta ugyanazt az oldalt és hiába próbálom most is ugyan az van tehát a VATERát nem tudom így használni nézzetek utána kérlek mert ezekszerint TMOBILE GPRS NET-tel nem működik a licitálás.

+Quote Post
iveres
hozzászólás 2008-09-04 13:24
Létrehozva: #8075

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2008-04-28 16:54
Azonosító: 137 715

IDÉZET(Juanita77 @ 2008-09-04 12:53) *
Nem csak logikusnak hanem a világ legtermészetesebb dolgának is!:)
A hibát javították! Már nem egymás alatt vannak a duplikációk, hanem ahogy annak lennie kell!
Örömmel veszem a változtatást!
És azt is hogy ezt a nem rég javasolt problémámat ilyen hamar ki is javították.
Köszönettel Juanita77

Azta! smile.gif Ezt te javasoltad? Nem semmi, gratulálok. smile.gif

+Quote Post
Juanita77
hozzászólás 2008-09-04 12:53
Létrehozva: #8076

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-07-02 15:01
Azonosító: 15 508

Nem csak logikusnak hanem a világ legtermészetesebb dolgának is!:)
A hibát javították! Már nem egymás alatt vannak a duplikációk, hanem ahogy annak lennie kell!
Örömmel veszem a változtatást!
És azt is hogy ezt a nem rég javasolt problémámat ilyen hamar ki is javították.
Köszönettel Juanita77

+Quote Post
iveres
hozzászólás 2008-09-04 12:44
Létrehozva: #8077

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

IDÉZET(Juanita77 @ 2008-09-04 12:36) *
Azért én bizakodva várom ki a végét a javításnak! Már régen így kellene működnie ha egyszer fizetős a kiemelés opció...
Ha a szkriptek rendbe jönnek tökéletes lesz ez, és végre örömmel veszek én is kiemelést mert lesz mire...
Azért ha jobban bele gondolsz, kiemeled a terméket és valaki leszűkíti a keresést lejárat szerint, a kiemelt terméket csak a legelején láthatja ott ahol a kiemeletlenek vannak, jelen sincs a lejárati idejében. Pedig ez egy plusz opciónak készült tartalmilag.. És ez így van rendjén jelenjen meg a kiemeltek között, és azok között is amik nincsenek kiemelve.
Juanita

Logikusnak tűnik amit írsz, de lentebb azt írták hamarosan megszűnik a duplikáció. Szóval úgy néz ki, ez simán csak bug.

+Quote Post
Juanita77
hozzászólás 2008-09-04 12:36
Létrehozva: #8078

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-07-02 15:01
Azonosító: 15 508

Azért én bizakodva várom ki a végét a javításnak! Már régen így kellene működnie ha egyszer fizetős a kiemelés opció...
Ha a szkriptek rendbe jönnek tökéletes lesz ez, és végre örömmel veszek én is kiemelést mert lesz mire...
Azért ha jobban bele gondolsz, kiemeled a terméket és valaki leszűkíti a keresést lejárat szerint, a kiemelt terméket csak a legelején láthatja ott ahol a kiemeletlenek vannak, jelen sincs a lejárati idejében. Pedig ez egy plusz opciónak készült tartalmilag.. És ez így van rendjén jelenjen meg a kiemeltek között, és azok között is amik nincsenek kiemelve.
Juanita

+Quote Post
Sanyabacsi69
hozzászólás 2008-09-04 12:31
Létrehozva: #8079

Lelkes fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2008-02-18 10:47
Azonosító: 120 776

UPDATE: bocs, én vagyok a hunyó. Bent maradt egy + karakter a szövegben. LOL.

Tisztelt Ügyfélszolgálat.
Az I+ (ismerj meg) oldal 3.Bemutatkozás és 4.Szállítási feltételek rovatnál azt írja, hogy 2000 karakter lehet felvinni. Hát ez nem igaz. 500-600 karakter amit enged? Wordbe átmásolva, ellenőriztem, 1300 karakteres a szöveg, simán nem engedi felvinni.
Kérem, intézkedjenek.

A hozzászólást -Sanyabacsi69- szerkesztette a következő időpontban: 2008-09-04 12:35

+Quote Post
iveres
hozzászólás 2008-09-04 12:29
Létrehozva: #8080

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

IDÉZET(Juanita77 @ 2008-09-04 12:12) *
Üdv!
Örömmel látom hogy változások lépnek életbe a listázásnál.
Ugye jól látom és a duplikáció azért van mert végre lehet lejárat szerint is szűkíteni és a kiemelt termékek nem csak
a kiemeltek között fognak látszódni?
Viszont azt nem értem miért nem látok csak 1 kiemelt termékemet??
Ami kiemelt természetesen duplikált de a kiemelés vonal felett csak 1 termékem látható.
Kérem javítsák ki ezt a hibát is
Köszönettel Juanita77

Szerintem egyszerűen csak rosszul működik, rosszul működik. Azért jó látni hogy van, aki még ennek is tud örülni. smile.gif

+Quote Post

539 Oldal V  « < 402 403 404 405 406 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2016-06-28 20:48