IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

545 Oldal V  « < 402 403 404 405 406 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vatera oldalak, Kérdések, általános észrevételek a Vaterával kapcsolatban
randomizer
hozzászólás 2008-09-16 06:12
Létrehozva: #8061

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-04-03 18:41
Azonosító: 3 584

IDÉZET(randomizer @ 2008-09-15 18:44) *
Egyébként szinte kizárólag az én ajánlatom opcióval rendelkező aukciókat érint nálam, és egy kisebb részüknél a kép hiányzik.

Látom olyan frenetikus gyorsaságú a reakció a problémára , hogy még mindig nincs válasz. vatera hozza formáját. Én 47 aukciót gyomláltam ki, köztük 1et, amit töröltem, 3-szor 2-tőt ami háromszor volt fönn, és többit, ami kétszeresen. De semmi garancia arra, hogy kisebb értékű aukcióim között nincs olyan, amit már töröltem és mégis a vatera jóvoltából újraindult.
Go to the top of the page

+Quote Post
Herati
hozzászólás 2008-09-15 17:46
Létrehozva: #8062

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-04-08 23:19
Azonosító: 4 361

Tisztelt Vatera!

A személyes adatoknál a telefonszám mező "betanitása" kicsit rosszul sikerült, ugyanis a 21-es körzetszám, ami a nem helyhez kötött telefonszámokat (alias VoIP) tartalmazza, nem enged meg csak 6 számjegyet, pedig az bizony 7 jegyű mint az 1-es, a 20-as, a 30-as vagy a 70-es körzetszámok.

Kérem a hiba kijavítását mert igy nem tunak felhívni az ügyfelek, ugyanis a budapesti 7 jegyü számom a szolgáltató hibájából már hetek óta nem müködik, a 21-es Neophonos számomat meg nem tudom beirni.

Köszönettel:
Herati Kft

+Quote Post
randomizer
hozzászólás 2008-09-15 17:44
Létrehozva: #8063

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(randomizer @ 2008-09-15 18:42) *
Szintén, katasztrófa van nálam is, én ugyan először azt hittem, hogy én szúrtam el valamit, és kigyomláltam a duplikátokat, de nálam is votl egy csomó duplázódás. Mivel én már kigyomláltam őket, ezért kérem, hogy még véletlenül se gyomlálják most már Önök, mert esetleg én nem azt dobtam el, ami hibásan indult újra. Viszont egészen biztos, hogy újraindultak oylanok is, amiket töröltem, vagy eladtam már, de 1300 tételből ezeket nem tudom, kigyomlálni, úgyhogy azokat viszont kérem távolítsák el. ha jól tippleem vasárnap történt valami.

Már előre jelzem, ha megint eladok valamit, amit már egyszer eladtam, és utána negatívot kapok emaitt, elvárom, hogy töröljék!

Egyébként szinte kizárólag az én ajánlatom opcióval rendelkező aukciókat érint nálam, és egy kisebb részüknél a kép hiányzik.

+Quote Post
randomizer
hozzászólás 2008-09-15 17:42
Létrehozva: #8064

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Putyur @ 2008-09-15 08:56) *
T. Illetékesek!

Valami nagyon nem stimmel... Lejárt tételek kétszer szerepelnek az újraindítási listában, eladott tételek vannak a lejártak között, főnixmadárként felélednek hetekkel ezelőtt törölt/átírt (!) tételek... Törlök egy duplikált tételt, erre a másiknál eltűnnek a képek... (Na jó, ez még érthető programozói oldalról - de nem jó...)
Látom másnál is van ilyen gond. Utána kellene nézni, mert nem lesz jó, ha egy duplázódás miatt esetleg ketten ütik le valakinek az egyszem eladó áruját...

blink.gif

Szintén, katasztrófa van nálam is, én ugyan először azt hittem, hogy én szúrtam el valamit, és kigyomláltam a duplikátokat, de nálam is votl egy csomó duplázódás. Mivel én már kigyomláltam őket, ezért kérem, hogy még véletlenül se gyomlálják most már Önök, mert esetleg én nem azt dobtam el, ami hibásan indult újra. Viszont egészen biztos, hogy újraindultak oylanok is, amiket töröltem, vagy eladtam már, de 1300 tételből ezeket nem tudom, kigyomlálni, úgyhogy azokat viszont kérem távolítsák el. ha jól tippleem vasárnap történt valami.

Már előre jelzem, ha megint eladok valamit, amit már egyszer eladtam, és utána negatívot kapok emaitt, elvárom, hogy töröljék!

+Quote Post
Putyur
hozzászólás 2008-09-15 07:56
Létrehozva: #8065

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-01 11:23
Innen: Budapest
Azonosító: 12 391

T. Illetékesek!

Valami nagyon nem stimmel... Lejárt tételek kétszer szerepelnek az újraindítási listában, eladott tételek vannak a lejártak között, főnixmadárként felélednek hetekkel ezelőtt törölt/átírt (!) tételek... Törlök egy duplikált tételt, erre a másiknál eltűnnek a képek... (Na jó, ez még érthető programozói oldalról - de nem jó...)
Látom másnál is van ilyen gond. Utána kellene nézni, mert nem lesz jó, ha egy duplázódás miatt esetleg ketten ütik le valakinek az egyszem eladó áruját...

blink.gif

--------------------
Putyur

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal.
Ne kezdj birkózni egy disznóval, mert mindketten sárosak lesztek, de a disznó még élvezni is fogja.

+Quote Post
MedveAS
hozzászólás 2008-09-15 04:29
Létrehozva: #8066

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-04-03 13:32
Azonosító: 3 542

Termék duplázódás!

Akinél volt az aukciónál: én ajánlatom opció és utána esetleg simán indult?
Nálam volt 1db alig lehet észre venni, rendezd név szerint az eladó árukat és ha találsz nézd meg mindkét aukciót és ha eltér írd ide hogy a webmester tudjon javitani a hiba leírás alapján!

Előre is köszönöm!
MedveAS.

+Quote Post
sagyu
hozzászólás 2008-09-14 10:18
Létrehozva: #8067

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 12:48
Azonosító: 30

IDÉZET(csabau @ 2008-09-12 20:39) *
szintén - kb. 80 cuccból három tétel 5-5 példányban indult újra.

ha nem olvasom itt, lazán úgy maradt volna - és a következmények, ha véletlenül 2x ütnek le valamit ?

vagy akár ötször ? blink.gif

Még ma is találtám több példányban futó aukciókat, amiket még csak most vettem észre.

+Quote Post
foxicsaba
hozzászólás 2008-09-13 20:28
Létrehozva: #8068

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-05-03 13:20
Innen: Rettentőfalva
Azonosító: 8 121

IDÉZET(istvanj @ 2008-09-13 19:29) *
Sziasztok!

Nem tudom, hogy ez jó helyre írok, de érdekes licitre lettem figyelmes:.....

Ha terméklap jobboldalán az Automatikus licit max mezőbe nagyobb összeget írsz be, mint a licitlépcső összege, az levédett ajánlatnak minősül, és csak az aukció végén látszik(mert addig titkos) , vagy pedig ha valaki ráver a levédett ajánlatodra.

--------------------
A világon két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. Bár az elsőben nem vagyok biztos.
Mindig hálás vagyok a nevetésért, kivéve, amikor az orromon jön ki a tej.
Szépen beszélj a gyerekeiddel, hiszen majd ők választják ki a neked megfelelő idősek otthonát....

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2008-09-13 18:44
Létrehozva: #8069

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-03-01 13:16
Azonosító: 130

IDÉZET(istvanj @ 2008-09-13 19:29) *
Sziasztok!

Nem tudom, hogy ez jó helyre írok, de érdekes licitre lettem figyelmes:
Termékkód: #90513363
http://www.vatera.hu/meseszep_sicura_ugroo...a_90513363.html
Licitáltam és kiderült(a licit elfogadása után), hogy valaki órákkal hamarabb magasabb licitet tett!
Amúgy is kicsit furcsa, mikor valaki Önmagára licitál!
Vagy csak nekem az?
blink.gif

Ha nem ez a megfelelő hely ezen panaszomra, kérlek mondjátok meg hol tehetem meg!
Üdv.
IJ

nincs benne semmi különös. levédett ajánlatot tett, ami magasabb, mint a tiéd.

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."

+Quote Post
istvanj
hozzászólás 2008-09-13 18:29
Létrehozva: #8070

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2008-09-13 18:18
Azonosító: 187 031

Sziasztok!

Nem tudom, hogy ez jó helyre írok, de érdekes licitre lettem figyelmes:
Termékkód: #90513363
http://www.vatera.hu/meseszep_sicura_ugroo...a_90513363.html
Licitáltam és kiderült(a licit elfogadása után), hogy valaki órákkal hamarabb magasabb licitet tett!
Amúgy is kicsit furcsa, mikor valaki Önmagára licitál!
Vagy csak nekem az?
blink.gif

Ha nem ez a megfelelő hely ezen panaszomra, kérlek mondjátok meg hol tehetem meg!
Üdv.
IJ

+Quote Post
moncsika77
hozzászólás 2008-09-13 14:18
Létrehozva: #8071

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-02-08 16:19
Azonosító: 109 206

Ja,most látom,hogy nem csak nekem volt ilyen problémám.

+Quote Post
moncsika77
hozzászólás 2008-09-13 14:17
Létrehozva: #8072

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-02-08 16:19
Azonosító: 109 206

Nekem van egy kis gondom.A lejárt termékek újraregisztrálásánál olyan termékeim voltak,amik még nem jártak le,és meghosszabítottam,így több termékem 2 x volt föladva,de a kép nélkül rakta föl a rendszer 2x-ra.Úgy vettem észre,hogy egy érdeklődő üzent,hogy milyen fazonú és milyen színű a termék.Elég nehéz volt kiválogatni,hogy melyik termékemet,töröljem,hogy ne legyen kétszer meghírdetve.Ilyen techikai problémával még nem találkoztam.Mindig figyelni fogom a termékeimet,nehogy egy termék 2x legyen meghírdetve,mert ha mind a kettőre licitálnak,nem tudom teljesíteni a vevő igényét,és kapom a negatívot.

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2008-09-13 09:19
Létrehozva: #8073

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-17 11:23
Innen: Káosz birodalom
Azonosító: 171 419

IDÉZET(csabau @ 2008-09-12 20:39) *

ha nem olvasom itt, lazán úgy maradt volna - és a következmények, ha véletlenül 2x ütnek le valamit ?

Igen, ettől félek én is!!!
Vagy attól pl, hogy felteszi 4x 5x a rendszer,a vatera meg törli az aukciómat, mondván több temék és holland árverésre kéne bocsájtanom, vagy mittudomén....
Huhh és ha valaki(k) tényleg 1 árunál 2 felé licitálnak????
Még én kapok a végén negát és ha a vevő szemszögéből nézzük, akkor még tán jogosan is!

Most itt görcsölök a gép előtt és sűrűbben ellenőrizgetem az eladó árukat. dry.gif
reménykedem, hogy hamar megoldódik a probléma...

--------------------
"Lemondtam a sexről, az italról és a hazardírozásról! Ez volt életem legszörnyűbb negyedórája"

+Quote Post
rolandgajdos
hozzászólás 2008-09-13 08:41
Létrehozva: #8074

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-09-13 19:46
Innen: Onnan
Azonosító: 24 900

IDÉZET(Gizus123 @ 2008-09-12 21:07) *
Lehet, hogy én vagyok béna és nem találom, de van arra valahol lehetőség, hogy megnézzem kik azok a partnereim, akikkel tranzakcióm volt, de nem készítettek még értékelést? Tudnátok segíteni? (pl. nagyon szépen látszik, hogy milyen számlázásra váró tételek vannak, nem lehetne egy olyan rész, hogy a partner részéről történő értékelésre váró tételek?)
A termékduplázások (kiemeléseknél + a termékek között - ráadásul a darabszámba is duplán számtja) szerintem sem egy jó ötlet, mind az eladó, mind pedig a vevői oldalon borzasztóan zavaró.
Kedves Vatera! Kérlek szünetessétek meg mielőbb! A kiemelés megtörtént azzal, hogy a lista elejére került a kiemelt termék.

Ezt már én is felvetettem, továbbították a felelős kolléga felé. rolleyes.gif Ezúton kérdezném, hogy lehet-e számolni ezen funkció bevezetésével?

+Quote Post
szytam
hozzászólás 2008-09-12 22:11
Létrehozva: #8075

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 12:47
Innen: Hungary
Azonosító: 27

IDÉZET(Gizus123 @ 2008-09-12 21:07) *
Lehet, hogy én vagyok béna és nem találom, de van arra valahol lehetőség, hogy megnézzem kik azok a partnereim, akikkel tranzakcióm volt, de nem készítettek még értékelést? Tudnátok segíteni? (pl. nagyon szépen látszik, hogy milyen számlázásra váró tételek vannak, nem lehetne egy olyan rész, hogy a partner részéről történő értékelésre váró tételek?)
A termékduplázások (kiemeléseknél + a termékek között - ráadásul a darabszámba is duplán számtja) szerintem sem egy jó ötlet, mind az eladó, mind pedig a vevői oldalon borzasztóan zavaró.
Kedves Vatera! Kérlek szünetessétek meg mielőbb! A kiemelés megtörtént azzal, hogy a lista elejére került a kiemelt termék.

Támogatom, ez jó ötlet, én is megnézném sokszor a személyes menüben, kik azok akik még nem értékeltek.

A kiemelés duplázást már egy jópáran megvéleményeztük, és eddig majd mindenki zavarónak és értelmetlennek tartja(remélem lassan a fejlesztés is belátja)

+Quote Post
saint555
hozzászólás 2008-09-12 20:09
Létrehozva: #8076

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-05-24 13:57
Azonosító: 11 371

IDÉZET(KapdKi @ 2008-09-12 20:47) *
Xar a kategorizálási rendszer .. Te ezt akartad áthidalni ... Erre Téged teszek anyává ....

Végre valaki megért engem is. smile.gif
Tudod nem is dühítene ennyire a dolog, ha ezt következetesen mindenkivel betartatnák. Illetve ha nem lenne egy nagy butaság az egész. Már ha egyáltalán ez volt a bajuk ez esetben. Bár én mást sejtek, ami elég óvodás szintű bosszú azért, mert párszor szóvá tettem ( jogosan ) ezt - azt a vatera házatáján.
Érdekes módon azok a hirdetések, ahol szemmel látható hogy egyetlen darab áll az eladó rendelkezésére, de azt az egy darabot 3 - 10 kategóriában hirdeti meg, most is fenn virítanak. Amikor meg több darabot ütnek le egyszerre, csak vonogatja a vállát az eladó. Legutóbb erre az volt a válaszuk, hogy én nevezzem meg a kérdéses auókciókat és felhasználókat. Nos nem. Nem végzem el a munkájukat. Pláne, hogy kicsinyes bosszúhadjárat keretében nem először kötnek bele csak az én áruimba olyan indokkal, ami alapján a negyed vaterát ki lehetne bannolni.
Tisztelettel: saint555

A hozzászólást -saint555- szerkesztette a következő időpontban: 2008-09-12 20:12

+Quote Post
csabau
hozzászólás 2008-09-12 20:09
Létrehozva: #8077

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-03-19 20:37
Innen: Ideg-elme
Azonosító: 903

kepfeltoltes.hu/080912/snap0306_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

csak ennyi tételt lehetett volna többszörösen elvinni - és benyelni a negákat és a mamázást...

A hozzászólást -csabau- szerkesztette a következő időpontban: 2008-09-12 20:13

--------------------
mivel mindig az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak...

...szorgos népünk győzni fog !
.
csaby

+Quote Post
Gizus123
hozzászólás 2008-09-12 20:07
Létrehozva: #8078

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-05-03 19:58
Azonosító: 8 240

+Quote Post
KapdKi
hozzászólás 2008-09-12 19:47
Létrehozva: #8079

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:23
Azonosító: 312

IDÉZET(saint555 @ 2008-09-12 20:39) *
Kedves Vaterások!
Már meg sem lepődöm, hogy megint én vagyok önöknél a porondon. Egyre szánalmasabb, amit önök művelnek, már bocsánat.

Xar a kategorizálási rendszer .. Te ezt akartad áthidalni ... Erre Téged teszek anyává ....

A hozzászólást -Vatera_Moderátor- szerkesztette a következő időpontban: 2008-09-15 09:22

--------------------
Az erőszak a gyengék végső menedéke.

(by Ájszek Aszimov)

+Quote Post
csabau
hozzászólás 2008-09-12 19:39
Létrehozva: #8080

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-03-19 20:37
Innen: Ideg-elme
Azonosító: 903

--------------------
mivel mindig az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak...

...szorgos népünk győzni fog !
.
csaby

+Quote Post

545 Oldal V  « < 402 403 404 405 406 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
5 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (5 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017-01-19 05:30