IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

525 Oldal V  « < 404 405 406 407 408 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vatera oldalak, Kérdések, általános észrevételek a Vaterával kapcsolatban
scaevola
hozzászólás 2008-07-30 09:13
Létrehozva: #8101

Mérges fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:48
Innen: Mezőberény
Azonosító: 40

IDÉZET(sari007 @ 2008-07-30 09:10) *
SZIASZTOK
SEGÍTSÉGETEKT SZERETNÉM KÉRNI, HOGY TUDOM TÖRÖLNI A MÉG LICITBEN LÉVŐ ÁRURÓL A LICITEMET A MI MÉG MINDIG A LEGMAGASABB.ÉS MÁR NEM KELL AZ ÁRU.VÁROM TANÁCSOTOKAT.ELŐRE IS KÖSZI

Az eladóval együtt kell kérni a törlést.

A hozzászólást -scaevola- szerkesztette a következő időpontban: 2008-07-30 09:13

--------------------
Demagógiáról akkor beszélhetnénk, ha azt mondanám amivel a főnököm megbízott, hogy mondjak és azt tűzön-vízen át végrehajtanám.
Megélheted a száz évet, ha lemondasz mindarról, ami miatt megérné megélni a száz évet. (Woody Allen)

Go to the top of the page

+Quote Post
sari007
hozzászólás 2008-07-30 09:10
Létrehozva: #8102

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2008-07-30 08:54
Azonosító: 174 881

SZIASZTOK
SEGÍTSÉGETEKT SZERETNÉM KÉRNI, HOGY TUDOM TÖRÖLNI A MÉG LICITBEN LÉVŐ ÁRURÓL A LICITEMET A MI MÉG MINDIG A LEGMAGASABB.ÉS MÁR NEM KELL AZ ÁRU.VÁROM TANÁCSOTOKAT.ELŐRE IS KÖSZI

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-07-30 02:23
Létrehozva: #8103

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Azonosító: 32

IDÉZET(vasarlo76 @ 2008-07-29 18:32) *
Továbbra is kérdezem, mert választ eddig nem kaptam rá az illetékes elvtárs/úr/nőtől (megfelelő aláhúzandó):

Mi tart egy cekkes befizetés jóváírásán 10 munkanapig, mikor a csekk összege a feladástól számított 48-72 órán belül az Önök számláján vannak?
Mi tart egy banki befizetés jóváírásán 50 munkanapig, mikor az összeg azonnal az önök számláján van?

Kedves vasarlo76!

Amint megérkezik a válasz közzétesszük, addig is szíves türelmét kérjük!

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
KapdKi
hozzászólás 2008-07-29 22:06
Létrehozva: #8104

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:23
Azonosító: 312

IDÉZET(lune07 @ 2008-07-29 21:59) *
Tisztelt Vatera!
Érdeklődnék, hogy mért nem veszi be az Enter-t a szövegszerkesztőjük?
Mit kell csináljak ahhoz, hogy az én megszerkesztett szövegem ne egyben, ömlesztve kerüljön fel a terméklapra?
Bosszantó, mert ezt az ömlenyt én biztos nem olvasnám el a vásárló helyében... S ez visszafoghatja a vásárlási kedvet is.
Eddig ez működött, miért változtatták meg?

Próbáld meg a kontrollEntert smile.gif

--------------------
Az erőszak a gyengék végső menedéke.

(by Ájszek Aszimov)

+Quote Post
lune07
hozzászólás 2008-07-29 21:59
Létrehozva: #8105

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-07-09 15:04
Azonosító: 16 140

Tisztelt Vatera!
Érdeklődnék, hogy mért nem veszi be az Enter-t a szövegszerkesztőjük?
Mit kell csináljak ahhoz, hogy az én megszerkesztett szövegem ne egyben, ömlesztve kerüljön fel a terméklapra?
Bosszantó, mert ezt az ömlenyt én biztos nem olvasnám el a vásárló helyében... S ez visszafoghatja a vásárlási kedvet is.
Eddig ez működött, miért változtatták meg?

+Quote Post
vasarlo76
hozzászólás 2008-07-29 18:32
Létrehozva: #8106

Fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-03-01 13:58
Azonosító: 62

Továbbra is kérdezem, mert választ eddig nem kaptam rá az illetékes elvtárs/úr/nőtől (megfelelő aláhúzandó):

Mi tart egy cekkes befizetés jóváírásán 10 munkanapig, mikor a csekk összege a feladástól számított 48-72 órán belül az Önök számláján vannak?
Mi tart egy banki befizetés jóváírásán 50 munkanapig, mikor az összeg azonnal az önök számláján van?

A hozzászólást -Vatera_Moderátor- szerkesztette a következő időpontban: 2008-07-30 11:39

+Quote Post
arany
hozzászólás 2008-07-28 09:58
Létrehozva: #8107

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-20 20:57
Azonosító: 1 108

[size="3"]Tisztelt Vatera!

Nagyon fájó, hogy szinte minden héten írni kell a piactér lassúságáról, blokkoló reklámokról. Rendszeresen (szinte mindig) késve kapom meg a lezárt árverésről, eladott tételekről ...stb. a rendszerüzenetet. Legutolsó: a 82797160 termékemet villámáron leütötték tegnap 23ó 08perckor, nekem az értesítő csak másfél órával később jött meg. Ami sajnálatos, hogy ez még nem is a legrosszabb eredményem.
Válaszukat megelőzvén, kérem továbbítsák az illetékes.................felé.
Köszönöm.[/size
] mad.gif

+Quote Post
Felixbi
hozzászólás 2008-07-27 15:59
Létrehozva: #8108

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-08-30 00:25
Innen: horgászni voltam
Azonosító: 22 496

Köszönöm az információt, élni fogok vele.
IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2008-07-27 15:02) *
- Bankártyával történő fizetés: A tranzakció-történet menüpontban az adott számla vagy a teljes tartozás
mellett feltüntetett "Befizetés" szövegre kattintva tudja rendezni az adott összegű tartozást. A befizetés a
tranzakció sikeressége után néhány percen belül jóváírásra kerül.

Milyen bankkártyákkal veheti igénybe a szolgáltatást?:
A módszer garantáltan biztonságos fizetést tesz lehetővé azon vaterás eladóinknak, akik az alábbi kártyák
közül bármelyikkel rendelkeznek:
- American Express,
- OTP Bankpont,
- Visa, Visa Electron,
- MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro (Maestro esetében nem minden típus alkalmas online fizetésre!
Érdeklődjön bankjánál!)
- és JCB típusú bankkártyák.
A VPOS terminálon keresztül eladóink azonnal tudnak fizetni, amint a számlaértesítő email-t megkapják (ebben
egy link is a segítségükre lesz), és a kifizetett összeg rögtön jóváíródik a felhasználói egyenlegükből. Fontos
szempont, hogy a bankkártyával történő fizetésnek külön költsége nincs.

- Banki befizetés: A CIB Banknál vezett 10700024-25268209-51100005 számlaszámra fizesse az összeget.
A közlemény rovatban a pontos felhasználónevét és ügyfélkódját tüntesse fel. Jellemzően 5 munkanapon belül
kerül jóváírásra az összeg.

--------------------
"Egy gyertya nem veszít semmit, ha lángjával meggyújt egy másikat!"

üdv: Felixbi

+Quote Post
MedveAS
hozzászólás 2008-07-27 15:05
Létrehozva: #8109

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-04-03 14:32
Azonosító: 3 542

IDÉZET(Felixbi @ 2008-07-27 14:55) *
Kedves Moderátor!

Ez érdekelne, hol tudok meg erről részleteket? Bármely bankhoz bemehetek a bankkártyámmal és fizethetek?

Köszönettel Felixbi

Itt a Vaterán tudsz fizetni a személyes menü: Tranzakció történet (számlázott tételek)-nél a VAT számlaszám mellett megjelenő befizetem gombra kattintással tudod kezdeményezni, utána átkerülsz az OTP szerverére és ott kövesd az útmutatót.

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-07-27 15:02
Létrehozva: #8110

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Felixbi @ 2008-07-27 14:55) *
Kedves Moderátor!

Ez érdekelne, hol tudok meg erről részleteket? Bármely bankhoz bemehetek a bankkártyámmal és fizethetek?

Köszönettel Felixbi

- Bankártyával történő fizetés: A tranzakció-történet menüpontban az adott számla vagy a teljes tartozás
mellett feltüntetett "Befizetés" szövegre kattintva tudja rendezni az adott összegű tartozást. A befizetés a
tranzakció sikeressége után néhány percen belül jóváírásra kerül.

Milyen bankkártyákkal veheti igénybe a szolgáltatást?:
A módszer garantáltan biztonságos fizetést tesz lehetővé azon vaterás eladóinknak, akik az alábbi kártyák
közül bármelyikkel rendelkeznek:
- American Express,
- OTP Bankpont,
- Visa, Visa Electron,
- MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro (Maestro esetében nem minden típus alkalmas online fizetésre!
Érdeklődjön bankjánál!)
- és JCB típusú bankkártyák.
A VPOS terminálon keresztül eladóink azonnal tudnak fizetni, amint a számlaértesítő email-t megkapják (ebben
egy link is a segítségükre lesz), és a kifizetett összeg rögtön jóváíródik a felhasználói egyenlegükből. Fontos
szempont, hogy a bankkártyával történő fizetésnek külön költsége nincs.

- Banki befizetés: A CIB Banknál vezett 10700024-25268209-51100005 számlaszámra fizesse az összeget.
A közlemény rovatban a pontos felhasználónevét és ügyfélkódját tüntesse fel. Jellemzően 5 munkanapon belül
kerül jóváírásra az összeg.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Felixbi
hozzászólás 2008-07-27 14:55
Létrehozva: #8111

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2008-07-27 14:50) *
Kedves Felixbi!

A Vatera lehetővé tette a bankkártyával történő fizetés lehetőségét, amely egyéb előnyei mellett díjmentes
jutalékkiegyenlítést tesz lehetővé. A befizetés történhet bankfiókban is, ez szintén díjmentes.

Kedves Moderátor!

Köszönettel Felixbi

--------------------

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-07-27 14:50
Létrehozva: #8112

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Felixbi @ 2008-07-27 13:37) *
Ezek szerint ha csekken fizetek, a legkissebb esetben 300 Ft-ra 200 Ft a költségem. Ha jól számolom, ez 66%. nem rossz. Ha utalok, akkor sem sokkal kevesebb. Mi van akkor, ha alacsony összegnél várok még, hogy a költségeimet csökkenthessem, mivel 6% jutalék meg 66% az eggyütt 72%, és néhány hét múlva fizetek, amikor a költségem lehetőleg alá csökken 20%-nak?? Szerintem kizárnak. Másik megoldás, hogy többet utalok át, ebben az esetben mi történik? Vagy éppen ez a cél, hogy pihentessek a Vatera számláján rendszeresen kissebb-nagyobb összeget? Vagy egyszerűen arról van szó, hogy a "kisforgalmúaknak" nem gazdaságos a fenntartása? Lehet ebből van több, és ebből lesz a "nagyforgalmú" is. Szerintem a sok módosítás (pl. "minmáláradó") lehet népszerűségvesztéssel jár. A szándék nem tiszta számomra és gondolom ezzel nem vagyok egyedül.

Kedves Felixbi!

A Vatera lehetővé tette a bankkártyával történő fizetés lehetőségét, amely egyéb előnyei mellett díjmentes
jutalékkiegyenlítést tesz lehetővé. A befizetés történhet bankfiókban is, ez szintén díjmentes.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Haszuboy87
hozzászólás 2008-07-27 14:28
Létrehozva: #8113

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-18 01:04
Azonosító: 127 074

IDÉZET(Felixbi @ 2008-07-27 13:37) *
Ezek szerint ha csekken fizetek, a legkissebb esetben 300 Ft-ra 200 Ft a költségem. Ha jól számolom, ez 66%. nem rossz. Ha utalok, akkor sem sokkal kevesebb. Mi van akkor, ha alacsony összegnél várok még, hogy a költségeimet csökkenthessem, mivel 6% jutalék meg 66% az eggyütt 72%, és néhány hét múlva fizetek, amikor a költségem lehetőleg alá csökken 20%-nak?? Szerintem kizárnak. Másik megoldás, hogy többet utalok át, ebben az esetben mi történik? Vagy éppen ez a cél, hogy pihentessek a Vatera számláján rendszeresen kissebb-nagyobb összeget? Vagy egyszerűen arról van szó, hogy a "kisforgalmúaknak" nem gazdaságos a fenntartása? Lehet ebből van több, és ebből lesz a "nagyforgalmú" is. Szerintem a sok módosítás (pl. "minmáláradó") lehet népszerűségvesztéssel jár. A szándék nem tiszta számomra és gondolom ezzel nem vagyok egyedül.

Nekem sem tiszta, de sajna ez rajtunk kívül senkit nem érdekel.

+Quote Post
Felixbi
hozzászólás 2008-07-27 13:37
Létrehozva: #8114

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

--------------------

+Quote Post
Lecsike
hozzászólás 2008-07-26 12:41
Létrehozva: #8115

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-20 12:53
Innen: Magyarország
Azonosító: 968

IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2008-07-26 12:03) *
2008.06.02.

Alacsonyabb számlázási értékhatár:
Szintén június első felében csökkenteni fogjuk a korábbi számlázási értékhatárunkat 300 Ft-ra.
Így minden, eddig még nem számlázott, 300 Ft-ot elért eladói tartozásról számlát küldünk
Önöknek egy évre visszamenőleg. Ezzel egy időben a korábbi felhasználói kéréseknek is eleget
téve bevezetjük, hogy felhasználóink heti gyakoriságnál sűrűbben ne kaphassanak számlát, ami
különösen a nagy forgalmat bonyolító eladók esetében jelent könnyebbséget.

Kedves Modi !

Köszönöm, hogy figyelmetlenségem miatt, tájékoztattál az aktuális számlázási feltételekről.

Úgylátszik, átsiklottam ezen az infón, de hogy őszínte legyek, én konkrétan nem is vettem eddig észre, hogy ez változott, mert ahogy írtam is, velem eddig ez korrekt, precíz módon történt.

Üdv :

Lecsike

--------------------
Az élet rövid ... éld hát meg mosolyogva !

Vaterás Bögrét Szeretnék !

A hozzászólást - Lecsike - szerkesztette a legjobb tudása szerint !

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-07-26 12:12
Létrehozva: #8116

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(keresztanci @ 2008-07-26 12:05) *
Már kb 10x értékeltem az eladót,korrekt segítőkész.Ma is készítettem egyet.Remékem már észreveszi valaki és nem kérnek több értékelést. Cili

Kedves keresztanci!

2008/07/26 11:51:09-kor először, sikeresen elkészítette az értékelést.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
keresztanci
hozzászólás 2008-07-26 12:05
Létrehozva: #8117

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2008-07-26 11:51
Azonosító: 173 876

Már kb 10x értékeltem az eladót,korrekt segítőkész.Ma is készítettem egyet.Remékem már észreveszi valaki és nem kérnek több értékelést. Cili

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-07-26 12:03
Létrehozva: #8118

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Lecsike @ 2008-07-26 11:55) *
Mennyi???? 300 Ft ? Ezt nem tudtam eddig, én is elakadtam az 1000 Ft-nál.

Hozzáteszem, velem eddig nagyon korrekt a számlázás, de a 300 Ft-os új akción picit csodálkozom .... sad.gif

2008.06.02.

Alacsonyabb számlázási értékhatár:
Szintén június első felében csökkenteni fogjuk a korábbi számlázási értékhatárunkat 300 Ft-ra.
Így minden, eddig még nem számlázott, 300 Ft-ot elért eladói tartozásról számlát küldünk
Önöknek egy évre visszamenőleg. Ezzel egy időben a korábbi felhasználói kéréseknek is eleget
téve bevezetjük, hogy felhasználóink heti gyakoriságnál sűrűbben ne kaphassanak számlát, ami
különösen a nagy forgalmat bonyolító eladók esetében jelent könnyebbséget.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Lecsike
hozzászólás 2008-07-26 11:55
Létrehozva: #8119

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-20 12:53
Innen: Magyarország
Azonosító: 968

IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2008-07-26 11:43) *
Kedves Felixbi!

A számla és a részletes elszámolás kiküldésére akkor kerül sor, ha a regisztrált fizetnivalók
nagyságrendje az adott felhasználó esetében eléri a bruttó 300 - Ft nagyságrendet.

Mennyi???? 300 Ft ? Ezt nem tudtam eddig, én is elakadtam az 1000 Ft-nál.

Hozzáteszem, velem eddig nagyon korrekt a számlázás, de a 300 Ft-os új akción picit csodálkozom .... sad.gif

--------------------
Az élet rövid ... éld hát meg mosolyogva !

Vaterás Bögrét Szeretnék !

A hozzászólást - Lecsike - szerkesztette a legjobb tudása szerint !

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-07-26 11:43
Létrehozva: #8120

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Felixbi @ 2008-07-26 03:04) *
Kedves Vatera Illetékes!

Ismereteim, szerint eddig a számlázás folyamata az volt, hogy hetente zártak, és amennyiben a fizetendő összeg nem érte el az 1.000 Ft-ot, halmozták az összeget mindaddig, amíg az elérés nem következett be. Ez praktikus volt, mivel nem kellett kissebb összegre is fordítani befizetési csekk költséget a Vaterának, illetve az eladónak átutalási költséget. Most, hogy a csekkes befizetést 200 Ft-os költséggel megdobták, gondolom sokadmagammal én is áttártem az utalásos fizetésre. Meglepetésemre most kiszámláztak 759 Ft-ot, melynek a befizetési költsége most már nem Önöket terheli. Nem gondolják, hogy ez egy kicsit arcátlanság???? Nem elég, hogy a minimáláras termékfelmérési lehetőséget alacsony árfekvésű termékeknél "megadóztatják", még az eladók költségeit is emelik. Annyit úgy érzem megérdemelne az a sok eladó, akik által fizetett jutalékból eddig is megéltek, hogy az ő költségeikkel is hasonlóképen takarékoskodjanak, mint a sajátjukkal tették az eddigiekben. Vagy ennyire ég a ház???? Mindenesetre most még nem akarom "elkapkodni" a fizetést, mivel lehet, a következő héten is lesz 200-300 Ft befizetni valóm, és ha egybe utalom, kevesebb lesz a költségem. Tudják, én is a piacból élek. happy.gif dry.gif

Kedves Felixbi!

A számla és a részletes elszámolás kiküldésére akkor kerül sor, ha a regisztrált fizetnivalók
nagyságrendje az adott felhasználó esetében eléri a bruttó 300 - Ft nagyságrendet.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post

525 Oldal V  « < 404 405 406 407 408 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2015-07-07 06:39