IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

547 Oldal V  « < 404 405 406 407 408 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vatera oldalak, Kérdések, általános észrevételek a Vaterával kapcsolatban
Putyur
hozzászólás 2008-09-17 13:32
Létrehozva: #8101

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-01 12:23
Innen: Budapest
Azonosító: 12 391

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2008-09-17 10:45) *
Nekem már rendben van. Amit lejárttá tett, vagy újraindította, kitöröltem és nem jött elő újból a hiba.

Hát nekem meg nincs rendben. Van olyan, ami lejárt, újraindítottam, és még mindig ott van KÉT(!) példányban a lejárt cuccok között. Nem lehet kitörölni, mert azt írja, hogy nincs ilyen termék. Az lesz a gyönyörű, ha egyszer véletlenül újraindítom.

blink.gif

A hozzászólást -Putyur- szerkesztette a következő időpontban: 2008-09-17 13:33

--------------------
Putyur

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal.
Ne kezdj birkózni egy disznóval, mert mindketten sárosak lesztek, de a disznó még élvezni is fogja.
Go to the top of the page

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-09-17 13:19
Létrehozva: #8102

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:48
Azonosító: 32

IDÉZET(csaba369 @ 2008-09-17 13:10) *
T. Vatera!

Az ebay-t használva jutott eszembe egy kérdés ill. javaslat. Ott a termékekhez kapcsolódó kérdésekről eldönthetem, hogy azok megjelenjenek vagy sem mások számára is. Ez azért fontos dolog lenne, különösen ha több napig nem jutok netközelbe. Kontroll nélkül így bárki bármit írhat a termékemről mégha mindez kérdések formájában is történik.

Köszönöm, hogy reagáltak korábbi javaslatomra, most már teljes mértékben használhatók a saját terméklisták.

Üdvözlettel:
csaba369

Kedves csaba369!

A javaslatot továbbítottuk a felelős kollégák felé.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
csaba369
hozzászólás 2008-09-17 13:10
Létrehozva: #8103

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-02-15 12:33
Azonosító: 116 096

T. Vatera!

Az ebay-t használva jutott eszembe egy kérdés ill. javaslat. Ott a termékekhez kapcsolódó kérdésekről eldönthetem, hogy azok megjelenjenek vagy sem mások számára is. Ez azért fontos dolog lenne, különösen ha több napig nem jutok netközelbe. Kontroll nélkül így bárki bármit írhat a termékemről mégha mindez kérdések formájában is történik.

Köszönöm, hogy reagáltak korábbi javaslatomra, most már teljes mértékben használhatók a saját terméklisták.

Üdvözlettel:
csaba369

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2008-09-17 10:45
Létrehozva: #8104

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-17 12:23
Innen: Káosz birodalom
Azonosító: 171 419

IDÉZET(Putyur @ 2008-09-17 09:57) *
A helyzet változatlan.

Nekem már rendben van. Amit lejárttá tett, vagy újraindította, kitöröltem és nem jött elő újból a hiba.

--------------------
"Lemondtam a sexről, az italról és a hazardírozásról! Ez volt életem legszörnyűbb negyedórája"

+Quote Post
Putyur
hozzászólás 2008-09-17 09:57
Létrehozva: #8105

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Putyur @ 2008-09-16 10:38) *
A lejárt aukciók között olyan tételek szerepelnek, amik elkeltek, ill. újra lettek indítva. (Ráadásul van olyan, ami két példányban lenne újraindítható.)
Ez nem jó így - szerintem...

blink.gif

A helyzet változatlan.

--------------------
Putyur

Ne kezdj birkózni egy disznóval, mert mindketten sárosak lesztek, de a disznó még élvezni is fogja.

+Quote Post
csati975
hozzászólás 2008-09-16 17:58
Létrehozva: #8106

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2008-09-05 15:10
Azonosító: 185 272

Köszönöm a segítséget

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2008-09-16 16:41
Létrehozva: #8107

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2008-09-16 15:59) *
Kedves Sprinkler1!

A jelzett problémát javítottuk. Köszönjük az észrevételt és elnézést a kellemetlenségért!

Kedves Modi!!!

Köszönöm!!!!

--------------------
"Lemondtam a sexről, az italról és a hazardírozásról! Ez volt életem legszörnyűbb negyedórája"

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-09-16 16:35
Létrehozva: #8108

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(csati975 @ 2008-09-16 16:27) *
Sziasztok!
Meg tudnátok nekem írni hogy tudok kérdést írni az eladóhoz?
Tiszta láma vagyok még nem jöttem rá hova kell kattintani.
elöre is kösz.

Kedves csati975!

A terméklapon a kérdezzen az eladótól opcióra kattintva tud írni az eladónak.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
csati975
hozzászólás 2008-09-16 16:27
Létrehozva: #8109

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2008-09-05 15:10
Azonosító: 185 272

Sziasztok!
Meg tudnátok nekem írni hogy tudok kérdést írni az eladóhoz?
Tiszta láma vagyok még nem jöttem rá hova kell kattintani.
elöre is kösz.

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-09-16 15:59
Létrehozva: #8110

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2008-09-16 13:01) *
Igen!!!
Már napok óta fennáll ez a probléma, ide már többször is írtam.
Eladott árum is van újraindítva, értékelés után!!!!

De a legfőbb gond: gondolom az összes eladónak vannak hasonló jellegű újraindításai.
Ami ugye a termékek többszöri felrakásánál csak azért gond, mert lelicitálhatják a nagy büdös SEMMIT.
Arról már nemis beszélve, hogy a sokszorosítás után, mennyi értékes helyet elfoglalnak a duplikált áruk, ezáltal csökkentve az esélyeit annak, hogy a kedves vevőnek legyen türelme végigbogarászni az oldalakat.
A mi melónkról már nemis beszélve, hát nem irígylem azokat akik sok hasonló dolgot árulnak vagy nagy az árukészletük.
Nekik tutira nem lesz módjuk mindet kiszűrni, és ha igazán összejönnek a dolgok, akkor önhibán kívül kapják a negát sorozatosan.

Persze az ebből fakadó, többletbevétel az fincsi lehet (Pl akinek van fenn 1 eladó háza, 1 eladó autója és egy eladó robogója???) tongue.gif

Kedves Sprinkler1!

A jelzett problémát javítottuk. Köszönjük az észrevételt és elnézést a kellemetlenségért!

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2008-09-16 13:01
Létrehozva: #8111

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Putyur @ 2008-09-16 10:38) *
A lejárt aukciók között olyan tételek szerepelnek, amik elkeltek, ill. újra lettek indítva. (Ráadásul van olyan, ami két példányban lenne újraindítható.)

blink.gif

Igen!!!
Már napok óta fennáll ez a probléma, ide már többször is írtam.
Eladott árum is van újraindítva, értékelés után!!!!

De a legfőbb gond: gondolom az összes eladónak vannak hasonló jellegű újraindításai.
Ami ugye a termékek többszöri felrakásánál csak azért gond, mert lelicitálhatják a nagy büdös SEMMIT.
Arról már nemis beszélve, hogy a sokszorosítás után, mennyi értékes helyet elfoglalnak a duplikált áruk, ezáltal csökkentve az esélyeit annak, hogy a kedves vevőnek legyen türelme végigbogarászni az oldalakat.
A mi melónkról már nemis beszélve, hát nem irígylem azokat akik sok hasonló dolgot árulnak vagy nagy az árukészletük.
Nekik tutira nem lesz módjuk mindet kiszűrni, és ha igazán összejönnek a dolgok, akkor önhibán kívül kapják a negát sorozatosan.

Persze az ebből fakadó, többletbevétel az fincsi lehet (Pl akinek van fenn 1 eladó háza, 1 eladó autója és egy eladó robogója???) tongue.gif

--------------------

+Quote Post
randomizer
hozzászólás 2008-09-16 12:23
Létrehozva: #8112

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-04-03 19:41
Azonosító: 3 584

A problémát már nem is továbbítják az illetékeseknek, most már sablon kamut sem kapunk...

+Quote Post
draglion
hozzászólás 2008-09-16 10:45
Létrehozva: #8113

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:23
Azonosító: 291

IDÉZET(Putyur @ 2008-09-15 08:56) *
T. Illetékesek!

Valami nagyon nem stimmel... Lejárt tételek kétszer szerepelnek az újraindítási listában, eladott tételek vannak a lejártak között, főnixmadárként felélednek hetekkel ezelőtt törölt/átírt (!) tételek... Törlök egy duplikált tételt, erre a másiknál eltűnnek a képek... (Na jó, ez még érthető programozói oldalról - de nem jó...)
Látom másnál is van ilyen gond. Utána kellene nézni, mert nem lesz jó, ha egy duplázódás miatt esetleg ketten ütik le valakinek az egyszem eladó áruját...

blink.gif

Na én pedig épp most listáztam ujra 40 oldalt (oldalaként 40 perc alatt mert nem lehet egyszerre mindet).
Ha volt közötte olyan ami kétszer szerepelt akkor most nagyon jól állok.
Három hónappal ezelőtt ujralistáztam az eladott áruk közül egy oldalnyit (50 tételt) amelyet csak akkor vettem észre amikor ujra megvették a már eladott tételt és nem volt meg.
Csak én tudom hogy tudtam megúszni 15 tétel eladását semleges és negatív nélkül...azaz egy azért becsúszott mert ott nem hittek nekem...

Szóval eléggé rizikós mert több száz vagy több ezer tétel esetén teljesen a rendszer kezelhetőségére és biztosági szintjére vagyunk utalva.

Vannak olyan oldalak ahol 50-150000 tételek vannak egy felhasználó által listázva ott esély sincsen manuális ellenőrzésre és oldalankénti ujralistázásra.
csak 30000 tétel ujralistázása 1 percel számolva oldalanként 500 perc (50 tétel /oldal). 500 perc pedig nyolc óra munka kilenc hetenként.
Évente ez min. 5x 8 azaz másfél nap egyfolytában. pedig lehetne az egész egy órai munka is a másfél nap helyett az összes lejárt tétel ujralistázásával.

--------------------
nagy a baj amikor a tudás hiánya tesz értékessé vagy értéktelenné dolgokat

+Quote Post
Putyur
hozzászólás 2008-09-16 10:38
Létrehozva: #8114

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

blink.gif

--------------------
Putyur

+Quote Post
randomizer
hozzászólás 2008-09-16 07:12
Létrehozva: #8115

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(randomizer @ 2008-09-15 18:44) *
Egyébként szinte kizárólag az én ajánlatom opcióval rendelkező aukciókat érint nálam, és egy kisebb részüknél a kép hiányzik.

Látom olyan frenetikus gyorsaságú a reakció a problémára , hogy még mindig nincs válasz. vatera hozza formáját. Én 47 aukciót gyomláltam ki, köztük 1et, amit töröltem, 3-szor 2-tőt ami háromszor volt fönn, és többit, ami kétszeresen. De semmi garancia arra, hogy kisebb értékű aukcióim között nincs olyan, amit már töröltem és mégis a vatera jóvoltából újraindult.

+Quote Post
Herati
hozzászólás 2008-09-15 18:46
Létrehozva: #8116

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-04-09 00:19
Azonosító: 4 361

Tisztelt Vatera!

A személyes adatoknál a telefonszám mező "betanitása" kicsit rosszul sikerült, ugyanis a 21-es körzetszám, ami a nem helyhez kötött telefonszámokat (alias VoIP) tartalmazza, nem enged meg csak 6 számjegyet, pedig az bizony 7 jegyű mint az 1-es, a 20-as, a 30-as vagy a 70-es körzetszámok.

Kérem a hiba kijavítását mert igy nem tunak felhívni az ügyfelek, ugyanis a budapesti 7 jegyü számom a szolgáltató hibájából már hetek óta nem müködik, a 21-es Neophonos számomat meg nem tudom beirni.

Köszönettel:
Herati Kft

+Quote Post
randomizer
hozzászólás 2008-09-15 18:44
Létrehozva: #8117

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(randomizer @ 2008-09-15 18:42) *
Szintén, katasztrófa van nálam is, én ugyan először azt hittem, hogy én szúrtam el valamit, és kigyomláltam a duplikátokat, de nálam is votl egy csomó duplázódás. Mivel én már kigyomláltam őket, ezért kérem, hogy még véletlenül se gyomlálják most már Önök, mert esetleg én nem azt dobtam el, ami hibásan indult újra. Viszont egészen biztos, hogy újraindultak oylanok is, amiket töröltem, vagy eladtam már, de 1300 tételből ezeket nem tudom, kigyomlálni, úgyhogy azokat viszont kérem távolítsák el. ha jól tippleem vasárnap történt valami.

Már előre jelzem, ha megint eladok valamit, amit már egyszer eladtam, és utána negatívot kapok emaitt, elvárom, hogy töröljék!

Egyébként szinte kizárólag az én ajánlatom opcióval rendelkező aukciókat érint nálam, és egy kisebb részüknél a kép hiányzik.

+Quote Post
randomizer
hozzászólás 2008-09-15 18:42
Létrehozva: #8118

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Putyur @ 2008-09-15 08:56) *
T. Illetékesek!

Valami nagyon nem stimmel... Lejárt tételek kétszer szerepelnek az újraindítási listában, eladott tételek vannak a lejártak között, főnixmadárként felélednek hetekkel ezelőtt törölt/átírt (!) tételek... Törlök egy duplikált tételt, erre a másiknál eltűnnek a képek... (Na jó, ez még érthető programozói oldalról - de nem jó...)
Látom másnál is van ilyen gond. Utána kellene nézni, mert nem lesz jó, ha egy duplázódás miatt esetleg ketten ütik le valakinek az egyszem eladó áruját...

blink.gif

Szintén, katasztrófa van nálam is, én ugyan először azt hittem, hogy én szúrtam el valamit, és kigyomláltam a duplikátokat, de nálam is votl egy csomó duplázódás. Mivel én már kigyomláltam őket, ezért kérem, hogy még véletlenül se gyomlálják most már Önök, mert esetleg én nem azt dobtam el, ami hibásan indult újra. Viszont egészen biztos, hogy újraindultak oylanok is, amiket töröltem, vagy eladtam már, de 1300 tételből ezeket nem tudom, kigyomlálni, úgyhogy azokat viszont kérem távolítsák el. ha jól tippleem vasárnap történt valami.

Már előre jelzem, ha megint eladok valamit, amit már egyszer eladtam, és utána negatívot kapok emaitt, elvárom, hogy töröljék!

+Quote Post
Putyur
hozzászólás 2008-09-15 08:56
Létrehozva: #8119

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

T. Illetékesek!

blink.gif

--------------------
Putyur

+Quote Post
MedveAS
hozzászólás 2008-09-15 05:29
Létrehozva: #8120

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-04-03 14:32
Azonosító: 3 542

Termék duplázódás!

Akinél volt az aukciónál: én ajánlatom opció és utána esetleg simán indult?
Nálam volt 1db alig lehet észre venni, rendezd név szerint az eladó árukat és ha találsz nézd meg mindkét aukciót és ha eltér írd ide hogy a webmester tudjon javitani a hiba leírás alapján!

Előre is köszönöm!
MedveAS.

+Quote Post

547 Oldal V  « < 404 405 406 407 408 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017-09-24 01:33