IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

524 Oldal V  « < 404 405 406 407 408 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vatera oldalak, Kérdések, általános észrevételek a Vaterával kapcsolatban
Tóth Nándor
hozzászólás 2008-07-25 19:40
Létrehozva: #8101

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-06-05 22:54
Azonosító: 159 680

IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2008-07-25 15:58) *
Kedves Tóth Nándor!

Köszönjük észrevételét!
Azon aukciók esetében ahol esetlegesen a jelzett költség tizenötödike helyett tizennegyedikén került
volna felszámításra a felszámított összeget napokon belül jóváírjuk a felhasználó vatera egyenlegén!

Még egyszer köszönjük észrevételét, segítő közreműködését!

Tc.Vatera!

Köszönöm válaszukat!. Várom a javított számlát!

Üdvözlettel:Tóth Nándor
Go to the top of the page

+Quote Post
csabau
hozzászólás 2008-07-25 16:25
Létrehozva: #8102

Öreg róka:)

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-03-19 21:37
Innen: Ideg-elme
Azonosító: 903

IDÉZET(artika80 @ 2008-07-25 16:14) *
Szeretnék érdeklődni, hogy miért van az ,hogy néha nem engedi feltölteni az eladásra kínált árut? Többször előfordult már, és elég bosszantó sokadszor újraírni a termákleírást, főleg, ha az 2000 (esetleg annál is több) karakteres!

kb. öt perc, amíg tudod szerkeszteni - azután ledob a motor.

írd meg szövegszerkesztővel a nagyobb lélegzetű leírásokat,
majd másol/beilleszt a szerkesztőablakba. rolleyes.gif

--------------------
mivel mindig az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak...

...szorgos népünk győzni fog !
.
csaby

+Quote Post
artika80
hozzászólás 2008-07-25 16:14
Létrehozva: #8103

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-25 16:08
Azonosító: 173 680

Szeretnék érdeklődni, hogy miért van az ,hogy néha nem engedi feltölteni az eladásra kínált árut? Többször előfordult már, és elég bosszantó sokadszor újraírni a termákleírást, főleg, ha az 2000 (esetleg annál is több) karakteres!

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-07-25 15:58
Létrehozva: #8104

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:48
Azonosító: 32

IDÉZET(Tóth Nándor @ 2008-07-25 08:34) *
Üdv! TC.Vatera!
Kértem, hogy 14-én idtított aukcióim után kiszámlázott minimál áras díjakat töröljék a számlámról, ellenkező esetben megteszem a kellő lépéseket és nem leszek vele egyedül!!!!!!
Mert ez lopás, csalás, felhasználóval való visszaélés stb. sorolhatnám......

Várom a számlám javított változatát, hogy rendezni tudjam és persze a válaszlevelüket!
Köszönettel:Tóth Nándor

Kedves Tóth Nándor!

Köszönjük észrevételét!
Azon aukciók esetében ahol esetlegesen a jelzett költség tizenötödike helyett tizennegyedikén került
volna felszámításra a felszámított összeget napokon belül jóváírjuk a felhasználó vatera egyenlegén!

Még egyszer köszönjük észrevételét, segítő közreműködését!

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Haszuboy87
hozzászólás 2008-07-25 10:19
Létrehozva: #8105

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-18 01:04
Azonosító: 127 074

IDÉZET(Tóth Nándor @ 2008-07-25 08:34) *
Üdv! TC.Vatera!
Már írtam több levelet Önöknek, de mintha nem akarnának válaszolni.
Kezdeném, hogy hírlevelet nem kaptam a min.ár változásairól és nem vagyok ezzel egyedül a másik pedig, hogy ha azt írják, hogy 14.után fizetős lesz, az 15-től vonatkozik, de ide is másolom a félreértések elkerülése végett!
---- 2008. július 14. után az Egyéb jármű, Haszongépjármű, munkagép, busz, Légi jármű, Motor, robogó, quad, Személyautó, Versenyautó, Veterán jármű > Autó, Veterán jármű > Motor, Vízijármű kategóriában indított aukciók esetében 350 Ft az Ingatlan, Építkezés, Otthon > Ingatlan és alkategóriái valamint az Albérlet kategóriában 450 Ft feltöltési díjat kell fizetni! Részletekért kattintson ide!

- 2008. július 14. után indított aukciók esetében a “minimálár” opció igénybe vétele fizetős! (100 Ft.), de csak akkor, ha a leütési ár nem éri el a minimálárat! Részletekért kattintson ide! (Amennyiben szeretné, hogy a kikiáltási ár megegyezzen a minimálárral a “kikiáltási ár a minimálárral egyezzen meg” oszlopban lévő “Mehet” gombra kattintson. Az összes érték módosítható a lap alján lévő “kikiáltási ár a minimálárral egyezzen meg” gombra való kattintással.)
Szóval, remélem tudnak Önök is értelmezni, mert mi tudunk.
Ha mi betartjuk a szabályokat elvárjuk, hogy maguk is betartsák a szabályaikat és feltételeiket!

Kértem, hogy 14-én idtított aukcióim után kiszámlázott minimál áras díjakat töröljék a számlámról, ellenkező esetben megteszem a kellő lépéseket és nem leszek vele egyedül!!!!!!

Várom a számlám javított változatát, hogy rendezni tudjam és persze a válaszlevelüket!

Van egy olyan érzésem, hogy semmit nem fogsz kapni tőlük. Csak fizesd a számlát, és kész.

+Quote Post
Tóth Nándor
hozzászólás 2008-07-25 08:34
Létrehozva: #8106

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-06-05 22:54
Azonosító: 159 680

Üdv! TC.Vatera!
Már írtam több levelet Önöknek, de mintha nem akarnának válaszolni.
Kezdeném, hogy hírlevelet nem kaptam a min.ár változásairól és nem vagyok ezzel egyedül a másik pedig, hogy ha azt írják, hogy 14.után fizetős lesz, az 15-től vonatkozik, de ide is másolom a félreértések elkerülése végett!
---- 2008. július 14. után az Egyéb jármű, Haszongépjármű, munkagép, busz, Légi jármű, Motor, robogó, quad, Személyautó, Versenyautó, Veterán jármű > Autó, Veterán jármű > Motor, Vízijármű kategóriában indított aukciók esetében 350 Ft az Ingatlan, Építkezés, Otthon > Ingatlan és alkategóriái valamint az Albérlet kategóriában 450 Ft feltöltési díjat kell fizetni! Részletekért kattintson ide!

- 2008. július 14. után indított aukciók esetében a “minimálár” opció igénybe vétele fizetős! (100 Ft.), de csak akkor, ha a leütési ár nem éri el a minimálárat! Részletekért kattintson ide! (Amennyiben szeretné, hogy a kikiáltási ár megegyezzen a minimálárral a “kikiáltási ár a minimálárral egyezzen meg” oszlopban lévő “Mehet” gombra kattintson. Az összes érték módosítható a lap alján lévő “kikiáltási ár a minimálárral egyezzen meg” gombra való kattintással.)

Szóval, remélem tudnak Önök is értelmezni, mert mi tudunk.
Ha mi betartjuk a szabályokat elvárjuk, hogy maguk is betartsák a szabályaikat és feltételeiket!

+Quote Post
horex
hozzászólás 2008-07-25 01:59
Létrehozva: #8107

Fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-03-01 13:55
Azonosító: 60

IDÉZET(horex @ 2008-07-22 19:08) *
Köszönöm, de semmiféle szűrés nincs a Freestartnál beállitva.
Megnéztem, és feltettem a kérdést is a Freestartnak
Ismétlem, a termékfigyelő megjön, az eladott termék, pár kivételével megjön.
Akkor most mi a hiba.

Azért odanézek megint smile.gif

by horex

T.Modi!
Ismételten megnéztem, nincs semiféle szuras.
Azért érdekes, mert az "ertesito@vatera.com" cimerol megérkeznek az eladott termékértesitők, de ha erdeklodnek akkor nem jön semmi.
Mégiscsak a Vateránál lesz a gond.

by horex

+Quote Post
lune07
hozzászólás 2008-07-24 15:05
Létrehozva: #8108

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-07-09 15:04
Azonosító: 16 140

IDÉZET(Haszuboy87 @ 2008-07-23 14:45) *
Körlevélbe kiküldték.

Ittvan:

2008. június 25-én a Heti hírlevélben tájékoztattuk a felhasználókat a változtatásokról.

Újdonságok eladóknak
Július 14-től több újítást is bevezetünk eladóink részére. Megpróbáltunk reagálni a felmerült eladói igényekre,
és néhány új lehetőséget is kínálunk felhasználóinknak. Bízunk benne, hogy sokan fogják használni az új
lehetőségeket, hiszen sokat segíthetnek a sikeres eladásban. Megváltoznak a vatera.hu-n a különböző
termékkiemelések díjai is, és az Autó-motor valamint az Ingatlanok kategóriában listázási díjat vezetünk be.
A részletekért kattintson ide!

Nekem ez reklámnak tűnik inkább, mint figyelmeztetésnek. S valahol az alján, eldugva megemlítik... Ha odaírják a fejlécbe, hogy Figyelem, változik a díjszabás!!! Biztos, hogy odakapom a fejem, mert a pénztárcámról van szó. De a mai reklámokkal teli világban, ahol mindenhol újdonságokra hívják fel a figyelmemet, már elnézést, de le....rom az ilyen szövegezést, mert már immunis vagyok az újdonságokra... De hát persze, így kell ezt csinálni, mindig a lényeges dolgokat kell eldugni, apró betűkkel írni, mert akik írták, azoknak az én pénztárcám tartalma csak annyiban érdekes, ha kinyitogatom nekik. S ezzel a módszerrel sikerült. Köszönöm!

+Quote Post
randomizer
hozzászólás 2008-07-24 12:20
Létrehozva: #8109

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-04-03 19:41
Azonosító: 3 584

IDÉZET(lune07 @ 2008-07-23 11:20) *
Kedves Vatera adminisztráció!

Megjegyezném, hogy a minimálár fizetőssé tételével kapcsolatban egy figyelmeztető emailt dobhattak volna mindenkinek! Van, aki rutinból, sietve hosszabbítja meg a termékeket, s nem figyel a piros betűre, csak, mikor a 10ezer forintos számla már kint van, akkor kapkodja a fejét.
Nem akarom dicsérni a konkurenciát, a Teszveszt, de ebben jobbak! Minden változásról emailban értesítenek, "Figyelmeztetés, fontos információ!!!" szöveggel a fejlécben. Én elég sok terméket árulok itt, s most ez a 100 forint termékenként elég nagy cucli volt anyagilag!!! Fogadni mernék, hogy nem én jártam így egyedül. Szóval, abba belegondolhattak volna, hogyha valakinek sok apró terméke van fent, több oldalon keresztül, annak egy figyelmetlen meghosszabbítással 10 ezer forintra is rúghat a Vatera számlája! A rutin, megszokás nagy úr! 100 forint nem sok, de nekem 8700Ft, ami így összegyűlt, már sok!

Ezért vezették be. Nem gondolod, hogy arra gondoltak, hogy hű milyen sokan fogják igénybe venni, ha fizetős lesz? Nem, egyszeri kaszálásra utaztak, a hírlevélben eldugott link, az automatikus újraindulások körüli problémafelvetés és annak kezelése mind ezt mutatta. Amikor felvetettem július elején, hogy vannak problémák, két hétig nem is válaszoltak, majd nagynehezen megoldották, hogy aki odafigyel, annak legalább ne ragadjon be terméke, és úgy csináltak, mintha ezt maguktól tették volna meg, pedig közben valahogy véletlenül pont megszűnt az automatikus újraindulások számának állathatósága "egy kis időre". A cél az egyszeri kaszálás volt, illetve azzal, hogy a beígért ajánlattételi funkciót nem aktiválták, megpróbálják a fizetős minimálár felé terelni az elasókat, hiszen a minimálár nélkül az itteni visszajelzések alapján nagyon sokunknak drasztikusan visszaesett a forgalma.

+Quote Post
Haszuboy87
hozzászólás 2008-07-23 14:45
Létrehozva: #8110

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(lune07 @ 2008-07-23 11:20) *

Megjegyezném, hogy a minimálár fizetőssé tételével kapcsolatban egy figyelmeztető emailt dobhattak volna mindenkinek! Van, aki rutinból, sietve hosszabbítja meg a termékeket, s nem figyel a piros betűre, csak, mikor a 10ezer forintos számla már kint van, akkor kapkodja a fejét.
Nem akarom dicsérni a konkurenciát, a Teszveszt, de ebben jobbak! Minden változásról emailban értesítenek, "Figyelmeztetés, fontos információ!!!" szöveggel a fejlécben. Én elég sok terméket árulok itt, s most ez a 100 forint termékenként elég nagy cucli volt anyagilag!!! Fogadni mernék, hogy nem én jártam így egyedül. Szóval, abba belegondolhattak volna, hogyha valakinek sok apró terméke van fent, több oldalon keresztül, annak egy figyelmetlen meghosszabbítással 10 ezer forintra is rúghat a Vatera számlája! A rutin, megszokás nagy úr! 100 forint nem sok, de nekem 8700Ft, ami így összegyűlt, már sok!

Körlevélbe kiküldték.

Ittvan:

2008. június 25-én a Heti hírlevélben tájékoztattuk a felhasználókat a változtatásokról.

Újdonságok eladóknak
Július 14-től több újítást is bevezetünk eladóink részére. Megpróbáltunk reagálni a felmerült eladói igényekre,
és néhány új lehetőséget is kínálunk felhasználóinknak. Bízunk benne, hogy sokan fogják használni az új
lehetőségeket, hiszen sokat segíthetnek a sikeres eladásban. Megváltoznak a vatera.hu-n a különböző
termékkiemelések díjai is, és az Autó-motor valamint az Ingatlanok kategóriában listázási díjat vezetünk be.
A részletekért kattintson ide!

+Quote Post
lune07
hozzászólás 2008-07-23 11:20
Létrehozva: #8111

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-07-09 15:04
Azonosító: 16 140

+Quote Post
sagyu
hozzászólás 2008-07-23 10:40
Létrehozva: #8112

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Azonosító: 30

IDÉZET(sagyu @ 2008-07-23 09:52) *
Kedves VatMod,

az esetlegesen fixáron elvitt termékeknek mennyi idő alatt kellene megjelenni az eladott áruk között? Tegnap feltettem egy csomagban 5 db Zalatnay lemezt és már több mint egy órája nem találom se az eladó áruk között, se az eladottak között. A lemezek kiadási dátuma által határolt időintervallumot is beírtam az aukció címébe, kerestem ezalapján is, de nem találtam. Mivel fixáras volt, a licitált áruk közé nem kerül(hetet)t. Utánanéztem, hátha elírtam, de nem találtam rá. Úgy emlékszem nem volt semmi technikai probléma a feltöltés során. Utána tudna esetleg nézni?

köszönettel,
Sagyu

Mindegy, feltettem mégegyszer, hátha tegnap nem lett megerősítve feltöltés során.

+Quote Post
sagyu
hozzászólás 2008-07-23 09:52
Létrehozva: #8113

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Azonosító: 30

Kedves VatMod,

az esetlegesen fixáron elvitt termékeknek mennyi idő alatt kellene megjelenni az eladott áruk között? Tegnap feltettem egy csomagban 5 db Zalatnay lemezt és már több mint egy órája nem találom se az eladó áruk között, se az eladottak között. A lemezek kiadási dátuma által határolt időintervallumot is beírtam az aukció címébe, kerestem ezalapján is, de nem találtam. Mivel fixáras volt, a licitált áruk közé nem kerül(hetet)t. Utánanéztem, hátha elírtam, de nem találtam rá. Úgy emlékszem nem volt semmi technikai probléma a feltöltés során. Utána tudna esetleg nézni?

köszönettel,
Sagyu

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-07-23 09:48
Létrehozva: #8114

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(fraulein @ 2008-07-21 21:05) *
Minden hónapban kérem, és még sokan mások is... eddig másfél éve semmi
Ugyan ugy ahogy semmi a raktárba helyezem opcióval...

Kedves fraulein!

Az észrevétel már a kollégáknál van. Amint megvalósul az aukciót le lehet zárni idő
előtt, így a lejárt termékek közé kerül. Itt 30 napig érhető el, ez idő alatt újra lehet
indítani vagy csoportosan törölni azt a menüből.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Haszuboy87
hozzászólás 2008-07-23 09:01
Létrehozva: #8115

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2008-07-22 23:18) *
Kedves Haszuboy87!

A felhasználónévre átnevezett avatart az avatar@vatera.com címre kell küldeni, a levél tárgya pedig avatar legyen.
Ezek után bekerül a személyes galériába, ahonnan feltölthető.

Maximális méret 120x120 pixel.

Köszi szépen!

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-07-22 23:18
Létrehozva: #8116

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Haszuboy87 @ 2008-07-22 22:01) *
hol lehet saját avatart feltenni a fórum hozzászólásokhoz?

Kedves Haszuboy87!

A felhasználónévre átnevezett avatart az avatar@vatera.com címre kell küldeni, a levél tárgya pedig avatar legyen.
Ezek után bekerül a személyes galériába, ahonnan feltölthető.

Maximális méret 120x120 pixel.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Haszuboy87
hozzászólás 2008-07-22 22:01
Létrehozva: #8117

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

hol lehet saját avatart feltenni a fórum hozzászólásokhoz?

+Quote Post
Haszuboy87
hozzászólás 2008-07-22 22:00
Létrehozva: #8118

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(csabau @ 2008-07-22 20:23) *
valamelyiket változtatta - szlaszám, telefon, mail, stb.

újraellenőrzik és visszaáll a narancs vagy zöld státusz.

elméletileg ez szokott az ok lenni...

Nekem jobban tetszik a kék, nem lehet választani, ki milyen színű akar lenni? biggrin.gif

+Quote Post
Razel58
hozzászólás 2008-07-22 21:01
Létrehozva: #8119

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-20 14:03
Innen: Óperencia
Azonosító: 987

IDÉZET(arany @ 2008-07-22 10:12) *
Tisztelt Vatera!

Újra írok, mert nem kaptam választ!
Termékhosszabbítás esetén, ha rákattintok a "min. ár megegyezzen a kikáltási árral" fülre, akkor miért törlődnek a kikiáltási árak is??
Elég kellemetlen 50-100 terméket újraárazni.
Továbbítsák már az illetékes kolléga felé, kérem!

Nem a Vat vagyok,de nálam is ez van.Lépj vissza és újra ott lesznek az árak és nem kell újra írnod.

--------------------
Az evolúció fordítva is működik.!......

+Quote Post
csabau
hozzászólás 2008-07-22 20:23
Létrehozva: #8120

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-03-19 21:37
Innen: Ideg-elme
Azonosító: 903

IDÉZET(Haszuboy87 @ 2008-07-22 20:07) *

valamelyiket változtatta - szlaszám, telefon, mail, stb.

újraellenőrzik és visszaáll a narancs vagy zöld státusz.

elméletileg ez szokott az ok lenni...

--------------------
mivel mindig az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak...

...szorgos népünk győzni fog !
.
csaby

+Quote Post

524 Oldal V  « < 404 405 406 407 408 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2015-05-23 15:23