IPB
X   Központi üzenet
(Az üzenet 2 másodperc múlva bezáródik)

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1080 Oldal V  « < 70 71 72 73 74 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Technikai Kérdések, Problémák, KIZÁRÓLAG TECHNIKAI jellegű témák - amelyekre nincs más topik!
ml48as
hozzászólás 2014-04-20 19:58
Létrehozva: #1421

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-29 16:33
Azonosító: 15 294

IDÉZET(svejku @ 2014-04-20 19:27) *
Nyilván másnál is vásárolt, és pont nálad merítette ki a keretét.

Kellemes Húsvétot.

Rosszul írtam a nevét, de teljesen 0, nem licitált senkinél, nem nyert, Tielly nevű.
A keret 50.000 Ft, és nem zárt aukciót indítottam.
Üdv.
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-04-20 19:48
Létrehozva: #1422

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-04-20 11:54) *
good2.gif

Csak Önnek, de megsúgom halkan a gondolataimat, éppen csak a fülébe, nagyon hegyezze, hogy meghallja.smile.gif Tudja, amikor pörög a zöld kör és már régóta pörög, akkor az emberben elindul az aggodalom. Először csak éppen, érintőlegesen, aztán egyre erőteljesebben. Végül pedig megjelenik Hófehérke (a fehér oldal becézetét látta most) teljes valójában. Az ember visszaléptet kettőt, mert egynél amúgy sem tehet semmit. És nincsenek ott az indított aukciók. De a megerősítő oldal sem volt, hisz Hófehérke volt helyette. Bizonyosságért átkattinthatunk a levelezőbe, de oda sem érkezik a mail. Átérzi? És akkor szabad gondolkodni. Vagy lemondani a 25 aukcióról, vagy valami emberfeletti munkával, Hamupipőke módjára nekiállni kimolyolni. Ugye sejti?
Köszönöm, hogy meghallgatott.smile.gif Azért jó, mert Ön megérti. thank_you.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2014-04-20 19:48

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2014-04-20 19:27
Létrehozva: #1423

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(ml48as @ 2014-04-20 18:36) *
T. Benz !
Ma kért tőlem engedélyt egy 0-ás nem ellenőrzött vásárló. Nem értem miért. Fix áras termék. 4000 Ft-ért...
Üdv. és Kellemes Húsvétot.

Nyilván másnál is vásárolt, és pont nálad merítette ki a keretét.

Kellemes Húsvétot.

+Quote Post
ml48as
hozzászólás 2014-04-20 18:36
Létrehozva: #1424

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-29 16:33
Azonosító: 15 294

T. Benz !
Ma kért tőlem engedélyt egy 0-ás nem ellenőrzőtt vásárló. Nem értem miért. Fix áras termék. 4000 Ft-ért.
A licitkorlátozásnál 90%-ra állítottam be. Már volt 0-ás, nem ellenőrzőtt vásárlóm, semmi gond nem volt.
A felhasználó: Tilly . Felesleges nehezíteni, úgyis nehéz eladni.
Üdv. és Kellemes Húsvétot.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-04-20 11:54
Létrehozva: #1425

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2014-04-20 09:58) *
Kedves Benz!

Úgy tűnik, megint eltűnt 25 aukcióm az újraindításkor. Nem tudom melyek azok, mert 190 fölött jártak le és szépen oldalanként indítottam őket.
Mit tudok tenni? Tényleg egyesével át kell néznem a leveleket ellenőrizve, hogy megvannak-e?
Annyit tudok, hogy az én laptopom órája szerint 9:53-kor kellett volna elindulniuk. Eltűntek a nem eladottból, de e-mail nem jött az indulásról.

Jaj, nagy kő esett le rólam. Talán hallatszott is. Megjött, de 2 perc késéssel. smile.gif Tehát stornó.

good2.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-04-20 09:58
Létrehozva: #1426

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kedves Benz!

Úgy tűnik, megint eltűnt 25 aukcióm az újraindításkor. Nem tudom melyek azok, mert 190 fölött jártak le és szépen oldalanként indítottam őket.
Mit tudok tenni? Tényleg egyesével át kell néznem a leveleket ellenőrizve, hogy megvannak-e?
Annyit tudok, hogy az én laptopom órája szerint 9:53-kor kellett volna elindulniuk. Eltűntek a nem eladottból, de e-mail nem jött az indulásról.

Jaj, nagy kő esett le rólam. Talán hallatszott is. Megjött, de 2 perc késéssel. smile.gif Tehát stornó.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2014-04-20 10:01

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
davidmaci92
hozzászólás 2014-04-19 10:21
Létrehozva: #1427

zejopy vagyok:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-08-17 11:47
Innen: Veresegyház, medverezervátum
Azonosító: 706 366

IDÉZET(tron56 @ 2014-04-19 09:59) *
Biztos én vagyok ügyetlen, de valamit nem értek:
Turkálok, nézelődök, megnyitok egy kategóriát, hogy lássam, mit is tartalmaz.
Itt jön, amiért valószínűleg kilógok a sorból, ugyanis van 2 szempont, ami alapján BIZTOSAN nem akarom a terméklistát látni:
- Ár szerint CSÖKKENŐ
- Legkésőbb záródók ELÖL
Márpedig rendszeresen így nyílnak meg.
Tényleg én csinálok valamit rosszul?

Át tudod állítani a listázás fölött a "Rendezés"-nél.
Alapból a lejárati idő áll be, ha régen keresgéltél, de ha rendszeresen keresel, akkor megjegyzi a legutóbbi listázási módot. Persze néha előfordul, hogy más szempont alapján ... de ez előfordul.smile.gif

--------------------
Nem azért hibáztál, mert többet adtál, hanem mert kevesebbet kívántál. Ha többet adsz, többet is követelhetsz.

+Quote Post
tron56
hozzászólás 2014-04-19 09:59
Létrehozva: #1428

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:36
Azonosító: 560

Biztos én vagyok ügyetlen, de valamit nem értek:
Turkálok, nézelődök, megnyitok egy kategóriát, hogy lássam, mit is tartalmaz.
Itt jön, amiért valószínűleg kilógok a sorból, ugyanis van 2 szempont, ami alapján BIZTOSAN nem akarom a terméklistát látni:
- Ár szerint CSÖKKENŐ
- Legkésőbb záródók ELÖL
Márpedig rendszeresen így nyílnak meg.
Tényleg én csinálok valamit rosszul?

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-04-18 16:54
Létrehozva: #1429

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(nyubocs @ 2014-04-18 16:18) *
Te szoktad mondani, hogy olvassunk is vissza a fórumban smile.gif
Neked se kellene messzebb menni mint 5-6 hozzászólást itt lenn.
Sütisütés helyett tessék sütipucolásba fogni.
Egyébként az egy darabos termékértékesítéseseken (de szép szó lett) sokat nem lök szerintem.
Igaza értelme a többdarabos fixáras értékesítéseknél van, illetve az eladott termékek utómenedzselésénél.

Ha nem volna némi helyreutasítás a postodban, még hálás is lennék az infóért, sőt még elnézést is kérnék a figyelmetlenségemért.
Így csak udvariasan megköszönöm, mert nem a jó szándékot érzékelem elsősorban.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
nyubocs
hozzászólás 2014-04-18 16:18
Létrehozva: #1430

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-14 20:22
Azonosító: 43 559

IDÉZET(zejopy @ 2014-04-18 15:21) *
Gondoltam, megbarátkozom az eladói központtal. Szerettem volna nézegetni, matatni és próbálgatni, de nem tudok belépni. Amint lehetőség volt, regisztráltam, és az első hónap ingyenes volt. Csakhogy már az első hónap fele letelt, nekem csak most volt időm, így nem tudom eldönteni, hogy akarom-e, vagy sem. Bár szerintem akarom, mert jónak tűnt, amikor berohantam mint Zrínyi (bár ő ki), de szerettem volna használat közben meggyőződni erről. Tud valami megnyugtatót mondani? Oké, az nyilván egy megnyugtató dolog, hogy amíg billeg a Béta, addig marad a szerelem (Öreg), tehát ez rendben van, ha javasolja, akkor ráerősítek erre a fókuszra.smile.gif

Te szoktad mondani, hogy olvassunk is vissza a fórumban smile.gif
Neked se kellene messzebb menni mint 5-6 hozzászólást itt lenn.
Sütisütés helyett tessék sütipucolásba fogni.

Egyébként az egy darabos termékértékesítéseseken (de szép szó lett) sokat nem lök szerintem.
Igaza értelme a többdarabos fixáras értékesítéseknél van, illetve az eladott termékek utómenedzselésénél.

A hozzászólást -nyubocs- szerkesztette a következő időpontban: 2014-04-18 16:19

--------------------
All I wanna do Is trade this life for something new Holding on to what I haven't got!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-04-18 15:21
Létrehozva: #1431

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kedves Benz! smile.gif

Gondoltam, megbarátkozom az eladói központtal. Szerettem volna nézegetni, matatni és próbálgatni, de nem tudok belépni. Amint lehetőség volt, regisztráltam, és az első hónap ingyenes volt. Csakhogy már az első hónap fele letelt, nekem csak most volt időm, így nem tudom eldönteni, hogy akarom-e, vagy sem. Bár szerintem akarom, mert jónak tűnt, amikor berohantam mint Zrínyi (bár ő ki), de szerettem volna használat közben meggyőződni erről. Tud valami megnyugtatót mondani? Oké, az nyilván egy megnyugtató dolog, hogy amíg billeg a Béta, addig marad a szerelem (Öreg), tehát ez rendben van, ha javasolja, akkor ráerősítek erre a fókuszra.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-04-16 22:05
Létrehozva: #1432

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Munk_a @ 2014-04-16 17:11) *
...
Csak kár volt vele elrontani a régi oldalt. Ugyan az nem volt ilyen szép és rugalmas, ...

De igenis szép volt és rugalmas is.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Munk_a
hozzászólás 2014-04-16 17:11
Létrehozva: #1433

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-12-25 00:44
Azonosító: 2 091 834

Előbb írtam egyet ide. Az is elveszett.
Akkor nem csak a kereső rossz, hanem a fórum is.
Pedig érdemes lenne javítgatni őket, mert sokkal könnyebb máshová átszoktatni az ügyfeleket, mint visszaszerezni őket. Nyilván az eladók problémái élveznek elsőbbséget, mert ők adják a jutalékot, de vevők nélkül ők is elpárolnak előbb-utóbb.

Most megy. Akkor még egyszer:

Szerintem azért volt érdemes a Vaterázni, mert a keresőrendszere jobb volt a többi aprós oldalénál. Csak mostanában ez nem működik. Pl. bejelölöm, hogy használt dolgokat keresek, erre más sincs, csak a bétára feltöltött új cuccok. Ráadásul azok egy része is lejárt.
Van erre megoldás?

(Az meg külön „öröm” a béna kereső mellé, hogy pár eladó teleönti „szeméttel” a béta oldalt, mert statisztikailag próbál kereskedni. Pedig korábban a Vaterán azok voltak túlsúlyban, akik el is akarták adni a termékeiket. Persze biztos jól mutat, hogy darabra milyen sok termék van az oldalon, viszont amint keres valamit az ember, gyorsan kiderül, hogy ez csak arra jó, hogy 100 cuccot meg kell nézni, mire lesz egy olyan, amire érdemes licitálni. Régen, ha megfelelően kerestem rá ez ment 20-25-ből.
Ráadásul a nagyok supportja kiemelkedően gyenge. Persze sajnálkoznak, ha nincs is nekik abból amit feltöltöttek, és cserélik ha mást küldenek, de aránytalanul sok energia megy rá: hetente postára járkálni, futárral egyeztetni, papírokat szkennelni, hogy lám nem én voltam a a világ dolgaiban kevésbé tájékozott:), és légyszi emiatt a futárkét plusz körét se terheljétek rám stb.
Egy kisebb eladó legalább tudja, hogy mit árul, nem egy minimálbéres cicababa próbál eligazodni mondjuk a műszaki élet, vagy az irodalom dzsungelében.

Ezért szerintem a béta inkább a „plázázóknak” való, nem azokak akik vásárolni akarnak.
Csak kár volt vele elrontani a régi oldalt. Ugyan az nem volt ilyen szép és rugalmas, de legalább működött. Most lett helyette két körülményesen használható szerencsétlenség.)

És az miért van, hogy Operával nem lehet használni az oldalt, mikor régen ment?
Most a béta megy vele (de az ugye kerülendő), a régi verzió viszont nem. Nem lehet kipipálni a jelölőnégyzeteket, ill. lehet, csak várni kell fél percet, mire történik valami. Megáll folyamatosan ajánlott akciókat töltöget, azoknak is kell legalább fél perc mire megjelennek. Ha blokkolom a reklámokat akkor még kaotikusabb a helyzet.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-04-13 20:05
Létrehozva: #1434

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(nyubocs @ 2014-04-13 10:21) *
Ebben igaza van biggrin.gif , de engedjen meg egy megjegyzést még ezzel kapcsolatban.
Amikor a béta elindult, ott is voltak ilyen bejelentkezési problémák.
Aztán viszont ezek nálam a bétánál maguktól megszűntek (az öregen sosem volt ilyen gondom), vagyis gondolom hogy valamennyire az oldal finomhangolása is bejátszhat ebbe.

Kívülről nézve hasonló a két probléma, de a bétás belépés valóban igényelt némi hegesztést a lengyel kollégáknál smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
nyubocs
hozzászólás 2014-04-13 10:21
Létrehozva: #1435

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-04-13 08:47) *
A valós hibáknak tényleg mindig utánajárunk (közös érdek), de azt sajnos sokan képtelenek elfogadni, hogy esetenként náluk lehet a probléma oka...

Ebben igaza van biggrin.gif , de engedjen meg egy megjegyzést még ezzel kapcsolatban.
Amikor a béta elindult, ott is voltak ilyen bejelentkezési problémák.
Aztán viszont ezek nálam a bétánál maguktól megszűntek (az öregen sosem volt ilyen gondom), vagyis gondolom hogy valamennyire az oldal finomhangolása is bejátszhat ebbe.

--------------------
All I wanna do Is trade this life for something new Holding on to what I haven't got!

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-04-13 08:47
Létrehozva: #1436

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(cit1rom @ 2014-04-13 08:42) *
Ez így igaz. 10-ből 9-en meg sem próbálják, inkább leszedik a fejemet. unsure.gif

A valós hibáknak tényleg mindig utánajárunk (közös érdek), de azt sajnos sokan képtelenek elfogadni, hogy esetenként náluk lehet a probléma oka...

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
cit1rom
hozzászólás 2014-04-13 08:42
Létrehozva: #1437

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-27 12:32
Azonosító: 1 417 184

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-04-13 08:30) *
Örülök, a sütitörlést mint univerzális megoldást már egy ideje nem merem javasolni, mert sokan már a banálisnak tűnő ötlettől is felháborodnak smile.gif

Ez így igaz. 10-ből 9-en meg sem próbálják, inkább leszedik a fejemet. unsure.gif

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-04-13 08:30
Létrehozva: #1438

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(nyubocs @ 2014-04-12 22:19) *
...
Végülis ahogy cit1rom jelezte egy sütitörléssel a probléma megoldódott. Köszönöm Neki is, Önnek is! biggrin.gif

Tisztelt nyubocs!

Örülök, a sütitörlést mint univerzális megoldást már egy ideje nem merem javasolni, mert sokan már a banálisnak tűnő ötlettől is felháborodnak smile.gif
IDÉZET(nyubocs @ 2014-04-12 22:19) *
...
Van ott egy külső ID nevezetű mező, ez meg gondolom valamilyen ügyviteli szoftver hozzákapcsolására szolgál majd?

Ha be akarja azonosítani az adott terméket, terméktípust a saját adatbázisában, akkor itt meg tud adni egy újabb mezőt.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
nyubocs
hozzászólás 2014-04-12 22:19
Létrehozva: #1439

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-04-12 20:49) *
Tisztelt nyubocs!
Elnézést, ezt csak most olvastam. A régi oldalra érdemes még feltölteni, elég jó a látogatottsága és még nincs a bezárásra fix időpont.
Az EK belépési problémát azóta sem jelezte senki, sajnos ötletem sincs mi okozhatja. Le tudná írni pontosan, hogy mit tapasztalt?

Kedves Benz!
Nem gond, csak azt hittem már nagy harag van smile.gif

Végülis ahogy cit1rom jelezte egy sütitörléssel a probléma megoldódott. Köszönöm Neki is, Önnek is! biggrin.gif

Viszont még egy dolgot szeretnék kérdezni ezzel kapcsolatban.
Ugye jól értelmeztem, hogy a lejárt (el nem adott) aukciókat csak úgy tudom az EK-ból indítani, ha azokat beimportálom az ottani sablonokba?
(illetve most már rájöttem, hogy igen, csak az EK-ban más a sablon fogalma mint normál módon, ezt jó tudni mert az újraindítgatási funkció így jóval egyszerűbb)
Van ott egy külső ID nevezetű mező, ez meg gondolom valamilyen ügyviteli szoftver hozzákapcsolására szolgál majd?

--------------------

+Quote Post
cit1rom
hozzászólás 2014-04-12 22:04
Létrehozva: #1440

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-27 12:32
Azonosító: 1 417 184

IDÉZET(nyubocs @ 2014-04-08 13:44) *
Az EK továbbra is hol beenged, hol nem, így nem igazán van mit próbálni rajta még, szerintem bizonyos dolgok még hiányoznak is róla.

A legtöbb ilyen egyedi probléma esetében a sütitörlés segíthet. Próba, szerencse smile.gif

+Quote Post

1080 Oldal V  « < 70 71 72 73 74 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
5 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (5 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2018-06-20 19:06