IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1026 Oldal V  « < 70 71 72 73 74 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Technikai Kérdések, Problémák, KIZÁRÓLAG TECHNIKAI jellegű témák - PST kivételével!
VateraBenz
hozzászólás 2012-11-01 14:11
Létrehozva: #1421

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(webtextil @ 2012-11-01 12:52) *
Tisztelt VateraBenz!
A feltöltött termékek mennyiségi egysége db és csak az lehet. Nálam nagyon sok esetben pl a az öbtapadós tapétákat méterben lehet rendelni. Elég furán néz ki a db. Igaz a termék leírásában megadom, hogy db=méter és ahány darabot leüt annyi métert küldök. De rendszeresen jönnek a kérdések, mekkora 1 db, ha leüt 6-ot akkor 6 darabban küldöm?.. Nem lehetne kifejleszteni, hogy alapértelmezett a db, de ha vala akarja átírható legyen másra, pl méterre? Vagy ez csak az én egyéni problámám? üdv:

Tisztelt webtextil!

A leírtakkal legyen kedves Ügyfélszolgálatunkhoz fordulni a Kapcsolatfelvétel menüponton keresztül.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu
Go to the top of the page

+Quote Post
webtextil
hozzászólás 2012-11-01 13:52
Létrehozva: #1422

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-26 12:26
Azonosító: 1 417 035

Tisztelt VateraBenz!
A feltöltött termékek mennyiségi egysége db és csak az lehet. Nálam nagyon sok esetben pl a az öbtapadós tapétákat méterben lehet rendelni. Elég furán néz ki a db. Igaz a termék leírásában megadom, hogy db=méter és ahány darabot leüt annyi métert küldök. De rendszeresen jönnek a kérdések, mekkora 1 db, ha leüt 6-ot akkor 6 darabban küldöm?.. Nem lehetne kifejleszteni, hogy alapértelmezett a db, de ha vala akarja átírható legyen másra, pl méterre? Vagy ez csak az én egyéni problámám? üdv:

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-31 15:29
Létrehozva: #1423

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-10-31 14:27) *
Igazán nincs mit smile.gif Plusz átálltunk a téli időszámításra is.

Tök jó.smile.gif Nekem meg végre van egy jogtiszta Windows-om. smile.gif És a gyereket is hamarosan regisztrálom, illetve majd ő saját magát, én csak ülök, mint egy szfinx, némi idegbetegséggel, mert állandóan kapkod. mosking.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-10-31 15:27
Létrehozva: #1424

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2012-10-31 14:24) *
Úgy látom, délelőtt visszaállt a régi rend a fórumon és a post születésének időpontját írja ki a rendszer, nem az azóta eltelt időt.
Nagyon köszönjük. thank_you.gif

Igazán nincs mit smile.gif Plusz átálltunk a téli időszámításra is.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-31 15:24
Létrehozva: #1425

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

Úgy látom, délelőtt visszaállt a régi rend a fórumon és a post születésének időpontját írja ki a rendszer, nem az azóta eltelt időt.
Nagyon köszönjük. thank_you.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
Sonic74
hozzászólás 2012-10-21 20:31
Létrehozva: #1426

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-07-19 19:35
Azonosító: 670 706

IDÉZET(svejku @ 2012-10-21 20:15) *
Én is kipróbáltam, (bár nem szűkítettem megyére) és hoz egy csomó "Vateraautós"/apródos hirdetést is, és azok között valóban találtam lejártat.

Rengeteg van köztük lejárt nem aktív, mind apródos hirdetés és így igazán nehéz keresgélni, ráadásul ha egyszer bejelölöm a vatera-teszvesz szükítés opciót nem értem miért adja be a sok apródos hirdetést.

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-10-21 20:27) *
Ha a Vaterán feltölt egy járművet, akkor az a Vateraautóra kerül fel. Az ott lévő hirdetések a Vaterán és az apródon egyaránt megjelennek.
Tehát, ez a három lényegében ugyanaz, nem elkülöníthetőek egymástól.

Az a gond hogy nagy része már nem aktív és nem is létezik ha rá klikkelek beadja hogy már nem létezik, nem található ezzel kéne valamit kezdeni.

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-10-21 20:27) *
Ha a Vaterán feltölt egy járművet, akkor az a Vateraautóra kerül fel. Az ott lévő hirdetések a Vaterán és az apródon egyaránt megjelennek.

Az a gond hogy nagy része már nem aktív és nem is létezik ha rá klikkelek beadja hogy már nem létezik, nem található ezzel kéne valamit kezdeni.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-10-21 20:27
Létrehozva: #1427

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(Sonic74 @ 2012-10-21 20:24) *
Vatera keresőt használok természetesen és csongrád megyére a csak vatera és tesz-vesz opciót jelölve 816 motor hirdetést vág be ennek min. 80%-a apródos hirdetés és több mint fele nem aktív ezeknek az apródos hirdetéseknek ráadásul olyan is van köztük amit én raktam fel az apródra és mivel elkelt, már töröltem is. Viszont itt még beadja a vaterán, bár ha rá klikkelek természetesen ki adja hogy már nem található, de minek vannak fent a vaterán ezek, több száz ilyen hirdetés van fent.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Sonic74
hozzászólás 2012-10-21 20:24
Létrehozva: #1428

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Bigdept @ 2012-10-21 19:40) *
Biztos a Vatera keresőt használod? Csak mert most kipróbáltam, Csongrád megyében kerestem motort az említett kategóriában, és nekem jól működött, nem keveredett lejárt, inaktív aukció közéjük, mert ezt egy olyan keresési opció szabályozza, ami kizárja ezt a dolgot. Azaz két beállítás van: Aktív aukciók, és lejárt aukciók, olyan nincs, hogy ez is az is. Ámbár, ha a fényképnagyítás sem működik, akkor lehet, gond van, a készülékeddel, valami, ami ezt okozza, meg azt is, hogy az adott keresési beállításokat sem közli a böngésződ.

Vatera keresőt használok természetesen és csongrád megyére a csak vatera és tesz-vesz opciót jelölve 816 motor hirdetést vág be ennek min. 80%-a apródos hirdetés és több mint fele nem aktív ezeknek az apródos hirdetéseknek ráadásul olyan is van köztük amit én raktam fel az apródra és mivel elkelt, már töröltem is. Viszont itt még beadja a vaterán, bár ha rá klikkelek természetesen ki adja hogy már nem található, de minek vannak fent a vaterán ezek, több száz ilyen hirdetés van fent.

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-10-21 20:15
Létrehozva: #1429

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(Bigdept @ 2012-10-21 19:40) *
Biztos a Vatera keresőt használod? Csak mert most kipróbáltam, Csongrád megyében kerestem motort az említett kategóriában, és nekem jól működött, nem keveredett lejárt, inaktív aukció közéjük, mert ezt egy olyan keresési opció szabályozza, ami kizárja ezt a dolgot. Azaz két beállítás van: Aktív aukciók, és lejárt aukciók, olyan nincs, hogy ez is az is. Ámbár, ha a fényképnagyítás sem működik, akkor lehet, gond van, a készülékeddel, valami, ami ezt okozza, meg azt is, hogy az adott keresési beállításokat sem közli a böngésződ.

Én is kipróbáltam, (bár nem szűkítettem megyére) és hoz egy csomó "Vateraautós"/apródos hirdetést is, és azok között valóban találtam lejártat.

+Quote Post
Bigdept
hozzászólás 2012-10-21 19:40
Létrehozva: #1430

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-27 17:06
Azonosító: 964 053

IDÉZET(Sonic74 @ 2012-10-21 17:16) *
Ez azért nem teljesen így van, pl. motorokra akarok keresni és kiválasztom a motor-robogó kategóriát, bejelölöm a "csak Vatera és TeszVesz termékek" opciót. és bead nekem 800 akárhány hirdetést Csongrád megyére ennek a 80%-a aprodos hirdetés ráadásul több mint fele már nem is létezik mert ha rá kattintok kiderül már nem aktív. Egy minek van fent olyan az oldalon ami nem elérhető? Kettő miért nem ér semmit a "csak Vatera és TeszVesz termékek" opció? Ha az apródon akarok keresni majd keresek ott. Ráadásul napok óta nem működik a fénykép nagyítás.

--------------------
Az összes kerti vetemények közül a kóbászt szeretem a legjobban!

+Quote Post
Sonic74
hozzászólás 2012-10-21 17:16
Létrehozva: #1431

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2012-10-15 23:03) *
Kedves érdeklődésedre: a keresésnél jelöld be "csak Vatera és TeszVesz termékek" opciót.
Csak egy pontot kell tenni a megfelelő helyre. Ennyi.

Ez azért nem teljesen így van, pl. motorokra akarok keresni és kiválasztom a motor-robogó kategóriát, bejelölöm a "csak Vatera és TeszVesz termékek" opciót. és bead nekem 800 akárhány hirdetést Csongrád megyére ennek a 80%-a aprodos hirdetés ráadásul több mint fele már nem is létezik mert ha rá kattintok kiderül már nem aktív. Egy minek van fent olyan az oldalon ami nem elérhető? Kettő miért nem ér semmit a "csak Vatera és TeszVesz termékek" opció? Ha az apródon akarok keresni majd keresek ott. Ráadásul napok óta nem működik a fénykép nagyítás.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-10-20 20:35
Létrehozva: #1432

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(Andragora @ 2012-10-20 12:16) *
Tisztelt Vatera!

S.O.S.

Napok óta próbálok új termékeket feltölteni, azonban a szövegszerkesztőben sem a betűméret sem a betűszínválasztó nem reagál!!! Így igen nehéz átlátható, hívogató, és egyáltalán normális hirdetés szöveget írni. Mit tegyek???

Köszönettel: Andragora

Tisztelt Andragora!

Próbálja meg másik böngészővel vagy számítógéppel.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Andragora
hozzászólás 2012-10-20 12:16
Létrehozva: #1433

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-02-11 08:34
Azonosító: 1 425 409

Tisztelt Vatera!

S.O.S.

Napok óta próbálok új termékeket feltölteni, azonban a szövegszerkesztőben sem a betűméret sem a betűszínválasztó nem reagál!!! Így igen nehéz átlátható, hívogató, és egyáltalán normális hirdetés szöveget írni. Mit tegyek???

Köszönettel: Andragora

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-10-15 23:03
Létrehozva: #1434

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(atkamano @ 2012-10-15 23:00) *
Kicsit kezdem úgy érezni magam itt vaterán, mint egy süketnémet... Már nem tudom hova feltenni a kérdést. Hogy a tökömbe kell úgy indítani a keresést, hogy a grando-s ajánlatok kimaradjanak belőle??? Baromira zavar, hogy elképesztően túlárazott kifutó raktárkészletekkel van tele minden. Vaéaki legyenszíves válaszolni, mert kezdek nagyon kiakadni!!!!

Kedves érdeklődésedre: a keresésnél jelöld be "csak Vatera és TeszVesz termékek" opciót.
Csak egy pontot kell tenni a megfelelő helyre. Ennyi.

A hozzászólást -svejku- szerkesztette a következő időpontban: 2012-10-15 23:05

+Quote Post
atkamano
hozzászólás 2012-10-15 23:00
Létrehozva: #1435

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-25 19:13
Azonosító: 2 104

Kicsit kezdem úgy érezni magam itt vaterán, mint egy süketnémet... Már nem tudom hova feltenni a kérdést. Hogy a tökömbe kell úgy indítani a keresést, hogy a grando-s ajánlatok kimaradjanak belőle??? Baromira zavar, hogy elképesztően túlárazott kifutó raktárkészletekkel van tele minden. Vaéaki legyenszíves válaszolni, mert kezdek nagyon kiakadni!!!!

+Quote Post
pistineni
hozzászólás 2012-10-15 22:21
Létrehozva: #1436

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-11-06 22:22
Azonosító: 1 562 510

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-10-15 12:57) *
Tisztelt pistineni!

A jelzett hibát nem tapasztaltuk. Ha pontosan leírja, hogy mit, milyen sorrendben kattintott, melyik terméknél, akkor megnézzük.

Több terméknél is megesett, hogy a képek feltöltése után elmentettem, aztán mikor legközelebb betöltöttem, nem azt találtam, amit magam után hagytam. Most már átálltam arra, hogy utólag teszem hozzá a képeket, úgyhogy hosszan, boldogan együtt tudok élni a jelenséggel. Igazából csak arra lettem volna kiváncsi, hogy más is tapasztalt-e hasonlót.
IDÉZET(Bigdept @ 2012-10-15 19:31) *
Énnekem úgy volt, hogy a minap mentés nélkül is "eltűnt" egy a 4-ből, de akkor azt gondoltam ez nyilván csak a megtekintő oldalon nem látszik, cache probléma lehet, mentem tovább, és lőn. A végeredményben ott volt az összes kép...

Köszönöm, köszönöm smile.gif Kicsit megnyugtat, hogy nem csak én tudok varázsolni biggrin.gif

--------------------
Nem minden fénylik, ami arany (Manu Chao)

+Quote Post
Bigdept
hozzászólás 2012-10-15 19:31
Létrehozva: #1437

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-27 17:06
Azonosító: 964 053

IDÉZET(pistineni @ 2012-10-15 12:51) *
Mosolygós napot smile.gif
Lehet, hogy volt már téma, halványan dereng is valami, viszont most szembesültem vele halmozottan: a terméklap mentésekor csak nekem viselkednek ésszerűtlenül a feltöltött képek? Van, hogy mind eltűnik, van, hogy csak az utoljára feltöltött marad meg, és olyan is volt, hogy csak az tűnt el unsure.gif Nekem vannak kivételes képességeim, vagy más is szerencsétlenkedik ezzel?

Énnekem úgy volt, hogy a minap mentés nélkül is "eltűnt" egy a 4-ből, de akkor azt gondoltam ez nyilván csak a megtekintő oldalon nem látszik, cache probléma lehet, mentem tovább, és lőn. A végeredményben ott volt az összes kép. Aztán ma töltöttem fel megint, a szövegszerkesztő nem kart betöltődni, csak üres felület volt, ott, ha meg valamit gépelni akartam, azt úgy érzékelte az oldal, mintha ki akarnék lépni, jött folyton a megerősítésre kérdező panel. Ekkor voltak már feltöltött képek is, gondoltam kattintok a mentésre, majd újra töltöm az oldalt... erre ettől, hogy mentettem, minden helyrejött, "megjavult". Az lehet a dolog kulcsa, hogy mindezt nem a megszokott helyemről, hanem egy bűnlassú szakadozó UPC nethozzáférési pontról műveltem.

--------------------
Az összes kerti vetemények közül a kóbászt szeretem a legjobban!

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-10-15 12:57
Létrehozva: #1438

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(pistineni @ 2012-10-15 12:51) *
Lehet, hogy volt már téma, halványan dereng is valami, viszont most szembesültem vele halmozottan: a terméklap mentésekor csak nekem viselkednek ésszerűtlenül a feltöltött képek? Van, hogy mind eltűnik, van, hogy csak az utoljára feltöltött marad meg, és olyan is volt, hogy csak az tűnt el unsure.gif Nekem vannak kivételes képességeim, vagy más is szerencsétlenkedik ezzel?

Tisztelt pistineni!

A jelzett hibát nem tapasztaltuk. Ha pontosan leírja, hogy mit, milyen sorrendben kattintott, melyik terméknél, akkor megnézzük.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
pistineni
hozzászólás 2012-10-15 12:51
Létrehozva: #1439

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-11-06 22:22
Azonosító: 1 562 510

--------------------
Nem minden fénylik, ami arany (Manu Chao)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-10-14 15:11
Létrehozva: #1440

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(Mtbsrac @ 2012-10-13 12:39) *
...
Ill a mailes problémámra mi volt a megoldás? Most épp megkaptam a figyelmeztetőt eddig semmit sem kaptam a rendszertől!

Hello!

A topik törlésekor nem küldtünk külön értesítőt, ezért nem is kapott. A szabálytalanságról ment e-mail, ezt meg is kapta ezek szerint. Vagyis minden jól működik a jelek szerint.

IDÉZET(napfeny28 @ 2012-10-14 14:49) *
Tisztelt Vatera!

1ft-os aukcióval az a gondom, hogy 1ft-ot nem tudok kapni a termékért, mivel nincs forgalomban.
Javasolnám helyette a 100ft-ot, hogy értelme legyen vmit minimum áron meghírdetni.

Tisztelettel: Levente

Tisztelt napfeny28!

Banki átutalással minden további nélkül tud egy forintot is küldeni.
Készpénzes fizetésnél a kerekítés szabályai lehetnek mérvadóak. Talán nem akkora probléma az az egy forint és meg tudnak állapodni a felek.

A 100 Ft-os minimálárnak nincs akadálya, ezt most is megteheti.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post

1026 Oldal V  « < 70 71 72 73 74 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2015-04-26 21:25