IPB
X   Központi üzenet
(Az üzenet 2 másodperc múlva bezáródik)

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1078 Oldal V  « < 70 71 72 73 74 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Technikai Kérdések, Problémák, KIZÁRÓLAG TECHNIKAI jellegű témák - amelyekre nincs más topik!
nyubocs
hozzászólás 2014-04-05 12:19
Létrehozva: #1421

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-14 20:22
Azonosító: 43 559

Kedves Benz!

Az EK-ra már lassan 48 órája nem tudok belépni. (mondjuk nem próbálgatom óránként, de amikor próbálom nem enged be)
Várható ebben változás a hétvégén, vagy ne is próbáljam?

--------------------
All I wanna do Is trade this life for something new Holding on to what I haven't got!
Go to the top of the page

+Quote Post
Marcsi1001
hozzászólás 2014-04-05 10:53
Létrehozva: #1422

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-02-03 19:06
Azonosító: 1 423 930

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-04-05 08:18) *
Tisztelt Marcsi1001!

Nézte a spam mappában is? Az új oldal a jelenlegi béta lesz, tehát már elindult.

Kedves VateraBenz !

Néztem a spamek között, de egyik értesítő sincs ott.....
Az új oldalt úgy értettem, hogy megszűnik a TeszVesz és a "régi" Vatera.

Üdv. Marcsi1001

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-04-05 08:18
Létrehozva: #1423

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(Marcsi1001 @ 2014-04-05 08:06) *
Üdvözlet !

Korábban a BétaVaterás eladásoknál megkaptam az értesítő emaileket ( hármat is ! ), most az utóbbi 3 esetben csak ezt : vevő kiválasztotta a fizetési és szállítási módot...... Ezzel csak az a baj, hogy ebben az értesítőben nem szerepel a vevő elérhetősége, ha a vevő nem keres engem, akkor nem tudom felvenni vele a kapcsolatot (most szerencsére a vevő rögtön írt )

Üdv.Marcsi1001
ui. mikorra várható az új oldal indulása?mert a Bétán a kezdeti lendület nagyon alább hagyott...

Tisztelt Marcsi1001!

Nézte a spam mappában is? Az új oldal a jelenlegi béta lesz, tehát már elindult.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Marcsi1001
hozzászólás 2014-04-05 08:06
Létrehozva: #1424

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-02-03 19:06
Azonosító: 1 423 930

Üdvözlet !

Korábban a BétaVaterás eladásoknál megkaptam az értesítő emaileket ( hármat is ! ), most az utóbbi 3 esetben csak ezt : vevő kiválasztotta a fizetési és szállítási módot...... Ezzel csak az a baj, hogy ebben az értesítőben nem szerepel a vevő elérhetősége, ha a vevő nem keres engem, akkor nem tudom felvenni vele a kapcsolatot (most szerencsére a vevő rögtön írt )

Üdv.Marcsi1001
ui. mikorra várható az új oldal indulása?mert a Bétán a kezdeti lendület nagyon alább hagyott...

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-04-04 13:53
Létrehozva: #1425

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(gyitepaci @ 2014-04-04 10:59) *
Felhasználó hogyan tudja saját profilját törölni?

A regisztráció megszüntetésére az alábbiak szerint van lehetőség:

1. Első lépésként kezdeményeznie kell fiókja felfüggesztését. Ezt a http://beta.vatera.hu/user_contract_terminate.php címen elérhető űrlap kitöltésével teheti meg. A felfüggesztésnek semmilyen előfeltétele nincs, az adatok megadását követően fiókját automatikusan a kért státuszba helyezzük. Kérjük vegye figyelembe, hogy felfüggesztett státuszban felhasználói jogosultságainak nagy része nem elérhető.

2. Ha a felfüggesztéstől számítva már eltelt 60 nap, akkor lehetősége van regisztrációjának megszüntetését, illetve adatainak törlését kérni. Az ezzel kapcsolatos további információkat a http://segitseg.vatera.hu/22333/12363/regi...o-megszuntetese oldalunkon találja meg. A regisztráció megszüntetésével adatai törlődnek, azok visszaállítására a továbbiakban nincs mód.

A regisztráció megszüntetését csak az Általános Felhasználási Feltételekben (1.5 pont/10.7 pont) is részletezett feltételek teljesülése esetén tudjuk engedélyezni.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
gyitepaci
hozzászólás 2014-04-04 10:59
Létrehozva: #1426

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-02-17 09:36
Azonosító: 1 426 489

Felhasználó hogyan tudja saját profilját törölni?

+Quote Post
evilwatch
hozzászólás 2014-04-01 13:32
Létrehozva: #1427

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-11-05 21:07
Azonosító: 2 084 273

IDÉZET(zejopy @ 2014-04-01 08:11) *
A tényeket lehet figyelmen kívül hagyni, attól függetlenül tények maradnak. A Bétán a termékjellemzők előjönnek, ha az ikon fölé mész. Ezért nem feltétlenül szükséges a terméklapra rámenni, hiszen olvasható eleve kizáró tényező, ami miatt már biztos, hogy az áru érdektelenné válik. Az pedig, hogy te mit tartasz hülyeségnek és hogyan kommunikálod ezt egy kedves, határozottan jószándékú hölgy felé csupán téged jellemez. Az eltérő véleményeket meg lehet fogalmazni másképpen is, úgy, hogy ne legyenek bántóak. Esetleg kérdezni, informálódni is lehet.
Amúgy folyamatosan adok el a Bétán... 1 Ft-ost viszont tényleg nem érdemes egyelőre.
Ja? És kire haragszol?
- A Vaterára, mert biztosított egy plusz lehetőséget, amiről régebben nem is volt szó, hogy lesz és ez most nem működik tökéletesen?
- ML-re, mert mondott egy új infót, ami egy kérdés megértéséhez segítséget nyújthat?

Először is én senkit nem szerettem volna megbántani.Másodszor kire haragszok?Vagy inkább miért?A béta csak utánzata az erdeti vateránk(egyenlőre)ezt az is bizonyítja,hogy valaki az én Bétán fix 6500ft-ba meghirdetett árumat felrakta az Alfa Vaterára licitre,és ott már 8000ft-nál jár,és egy csomó megfigyelő is van rajta.Ez így,hogy be vagyok(vagyunk)skatulyázva a Béta "négy fala közé" ez egy kicsit kiszúrás azt gondolom,miért nem hirdethetünk mi is "Bétások" az alfa Vaterán?Mi is szeretnénk jó áron eladni!Ja persze azért,mert majd kettő """valamikor""" egybe fog olvadni....És mikor lesz az a valamikor???

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-04-01 10:53
Létrehozva: #1428

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-04-01 10:47) *
Jó reggelt Önnek is smile.gif

A tesztüzem egy speciális eset, itt a felhasználó is bizonyos kockázatot vállal az oldal használatával. Az egésznek pont a hibák felderítése és kiküszöbölése a célja. Ezt mindenki tudomásul vette amikor oda töltötte fel a termékét. A hibajelzéseket szívesen fogadjuk, de a számonkérő jellegű reklamációk indokolatlanok.

Nagyjából én is ezt mondtam, csak kevésbé összeszedetten.smile.gif Vagy vette a mondandómnak ezt a részét? Vagy nem? Jaj, olyan össze-vissza vagyok.
De mondjon valamit! Nem találom a segédmenüt, biztosan rossz helyen keresem. Hol nézzem?

És valóban vasárnap kissé kiakadt állapotban voltam, legalábbis önmagamhoz képest. (Gyorsan visszaolvastam) Ezért utólag elnézést kérek. thank_you.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2014-04-01 10:57

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-04-01 10:47
Létrehozva: #1429

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2014-04-01 05:55) *
Jó reggelt! smile.gif

Először vitába akartam szállni Önnel. Azt szerettem volna mondani, hogy nekik nincs választási lehetőségük, míg nekünk igen, hiszen az újak csak a Bétára kapnak TJF státuszt. De aztán eldugultam, mert tudom, hogy reggel amőba vagyok, gondoltam átgondolom.
És átgondoltam. Szóval azért nem kellene elfelejteni, hogy az Öregre való átlistázás egy plusz adalék és eleinte nem volt. Utólagos fejlesztés, amiről eleinte szó sem volt. Amikor végeztem a teljes áttöltéssel, akkor nem lehetett még látni őket, csak a címre keresve. De először az sem volt.

Jó reggelt Önnek is smile.gif

A tesztüzem egy speciális eset, itt a felhasználó is bizonyos kockázatot vállal az oldal használatával. Az egésznek pont a hibák felderítése és kiküszöbölése a célja. Ezt mindenki tudomásul vette amikor oda töltötte fel a termékét. A hibajelzéseket szívesen fogadjuk, de a számonkérő jellegű reklamációk indokolatlanok.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-04-01 08:11
Létrehozva: #1430

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(evilwatch @ 2014-04-01 07:37) *
Ne haragudj,de ezt nem hiszem el,és hülyeségnek tartom..........Az biztos,hogy amíg ez nem áll helyre nem érdemes a bétán hirdetni,főleg 1ft aukciót feltenni.......... mad.gif

A tényeket lehet figyelmen kívül hagyni, attól függetlenül tények maradnak. A Bétán a termékjellemzők előjönnek, ha az ikon fölé mész. Ezért nem feltétlenül szükséges a terméklapra rámenni, hiszen olvasható eleve kizáró tényező, ami miatt már biztos, hogy az áru érdektelenné válik. Az pedig, hogy te mit tartasz hülyeségnek és hogyan kommunikálod ezt egy kedves, határozottan jószándékú hölgy felé csupán téged jellemez. Az eltérő véleményeket meg lehet fogalmazni másképpen is, úgy, hogy ne legyenek bántóak. Esetleg kérdezni, informálódni is lehet.
Amúgy folyamatosan adok el a Bétán... 1 Ft-ost viszont tényleg nem érdemes egyelőre.
Ja? És kire haragszol?
- A Vaterára, mert biztosított egy plusz lehetőséget, amiről régebben nem is volt szó, hogy lesz és ez most nem működik tökéletesen?
- ML-re, mert mondott egy új infót, ami egy kérdés megértéséhez segítséget nyújthat?

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
evilwatch
hozzászólás 2014-04-01 07:37
Létrehozva: #1431

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(ml48as @ 2014-03-31 23:23) *
Helló !
A látogatottság a termétől is függ, de főleg azért nulla, mert a listázóban nagyítva is lehet látni. Ha nem nyitja meg a terméklapot nem számít látogatónak.
Teszteltem: átraktam Bétáról- Alfára, pár termékemet ott sem nézik.
Üdv.

Ne haragudj,de ezt nem hiszem el,és hülyeségnek tartom..........Az biztos,hogy amíg ez nem áll helyre nem érdemes a bétán hirdetni,főleg 1ft aukciót feltenni.......... mad.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-04-01 05:55
Létrehozva: #1432

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-03-31 23:07) *
Lehetséges. A béta ÁFF nem véletlenül kezdődik a következő szöveggel:

"FIGYELEM a Vatera megújulása részeként a beta.vatera.hu oldalon elérhető online piactér TESZTÜZEMI SZOLGÁLTATÁSKÉNT üzemel! A tesztüzemi működésre és a kedvezményes díjazásra tekintettel az Allegro Group HU Kft. nem szavatolja, hogy az oldal működése a tesztüzem alatt megfelelő, így az alábbi ÁFF-ben szabályozott felelősségét e tesztüzem ideje alatt kizárja!"

Hibák tehát a tesztidőszakban bármikor előfordulhatnak, folyamatosan dolgozunk ezek elhárításán.

Jó reggelt! smile.gif

Először vitába akartam szállni Önnel. Azt szerettem volna mondani, hogy nekik nincs választási lehetőségük, míg nekünk igen, hiszen az újak csak a Bétára kapnak TJF státuszt. De aztán eldugultam, mert tudom, hogy reggel amőba vagyok, gondoltam átgondolom.
És átgondoltam. Szóval azért nem kellene elfelejteni, hogy az Öregre való átlistázás egy plusz adalék és eleinte nem volt. Utólagos fejlesztés, amiről eleinte szó sem volt. Amikor végeztem a teljes áttöltéssel, akkor nem lehetett még látni őket, csak a címre keresve. De először az sem volt.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
ml48as
hozzászólás 2014-03-31 23:23
Létrehozva: #1433

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-29 16:33
Azonosító: 15 294

IDÉZET(evilwatch @ 2014-03-31 22:31) *
Helló!Sajnos nekem is az a problémám mint az előttel szólóknak,hogy hiába töltöm fel a bétára a hirdetésemet,ha a béta oldal nézetsége/látogatottsága=0 val!Érdekes eddig mindig megjelent a régi vatera oldalán is minden feltöltött árum,most az egyik sem érhető el.....Így nem használható korrektül a béta........Igazából így halott az egész!

Helló !
A látogatottság a termétől is függ, de főleg azért nulla, mert a listázóban nagyítva is lehet látni. Ha nem nyitja meg a terméklapot nem számít látogatónak.
Teszteltem: átraktam Bétáról- Alfára, pár termékemet ott sem nézik.
Üdv.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-03-31 23:07
Létrehozva: #1434

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(philipspeti @ 2014-03-31 21:41) *
Kedves Benz!

Az álltalam feltöltött termékek közül viszon egyik sem jelent meg. Akkor ha indítok egy aukciót akkor lehetséges, hogy az sem fog megjelenni csak a béta oldalon?

Lehetséges. A béta ÁFF nem véletlenül kezdődik a következő szöveggel:

"FIGYELEM a Vatera megújulása részeként a beta.vatera.hu oldalon elérhető online piactér TESZTÜZEMI SZOLGÁLTATÁSKÉNT üzemel! A tesztüzemi működésre és a kedvezményes díjazásra tekintettel az Allegro Group HU Kft. nem szavatolja, hogy az oldal működése a tesztüzem alatt megfelelő, így az alábbi ÁFF-ben szabályozott felelősségét e tesztüzem ideje alatt kizárja!"

Hibák tehát a tesztidőszakban bármikor előfordulhatnak, folyamatosan dolgozunk ezek elhárításán.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
evilwatch
hozzászólás 2014-03-31 22:31
Létrehozva: #1435

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Helló!Sajnos nekem is az a problémám mint az előttel szólóknak,hogy hiába töltöm fel a bétára a hirdetésemet,ha a béta oldal nézetsége/látogatottsága=0 val!Érdekes eddig mindig megjelent a régi vatera oldalán is minden feltöltött árum,most az egyik sem érhető el.....Így nem használható korrektül a béta........Igazából így halott az egész!

+Quote Post
philipspeti
hozzászólás 2014-03-31 21:41
Létrehozva: #1436

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2014-03-31 11:01
Azonosító: 2 105 312

Kedves Benz!

Az álltalam feltöltött termékek közül viszon egyik sem jelent meg. Akkor ha indítok egy aukciót akkor lehetséges, hogy az sem fog megjelenni csak a béta oldalon?

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-03-31 21:27
Létrehozva: #1437

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(philipspeti @ 2014-03-31 21:19) *
Kedves Mindenki!

Béta oldalon keresztül feltöltött termékek nem jelennek meg a régi vatera felületen, mi lehet ennek az oka? Valamint azt sem hiszem el, hogy egy fél nap alatt nem nézte meg senki a feltöltött termékeket.
Így aukciót indítani lehetetlen számomra, erre keresek megoldást. Köszönöm a segítségeteket előre is!

pp

Tisztelt philipspeti!

Egyes termékek valóban nem jelennek meg a listázásokban. A fejlesztő kollégák dolgoznak a megoldáson, szíves türelmét kérjük.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
philipspeti
hozzászólás 2014-03-31 21:19
Létrehozva: #1438

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2014-03-31 11:01
Azonosító: 2 105 312

Kedves Mindenki!

Béta oldalon keresztül feltöltött termékek nem jelennek meg a régi vatera felületen, mi lehet ennek az oka? Valamint azt sem hiszem el, hogy egy fél nap alatt nem nézte meg senki a feltöltött termékeket.
Így aukciót indítani lehetetlen számomra, erre keresek megoldást. Köszönöm a segítségeteket előre is!

pp

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-03-31 21:18
Létrehozva: #1439

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(svejku @ 2014-03-31 19:36) *
Gondolom másodszorra sikerült, mert egyébként hogyan tudott volna írni a Fórumra? rolleyes.gif

Lehet, hogy csak harmadikra? laugh1.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2014-03-31 19:36
Létrehozva: #1440

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-03-30 19:47) *
Tisztelt tj007!

A helyes jelszóra kapta ezt a hibajelzést? Másodszorra sem sikerült a belépés?

Gondolom másodszorra sikerült, mert egyébként hogyan tudott volna írni a Fórumra? rolleyes.gif

+Quote Post

1078 Oldal V  « < 70 71 72 73 74 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
4 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (4 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2018-04-25 20:40