IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1025 Oldal V  « < 70 71 72 73 74 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Technikai Kérdések, Problémák, KIZÁRÓLAG TECHNIKAI jellegű témák - PST kivételével!
Bigdept
hozzászólás 2012-10-15 18:31
Létrehozva: #1421

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-27 16:06
Azonosító: 964 053

IDÉZET(pistineni @ 2012-10-15 12:51) *
Mosolygós napot smile.gif
Lehet, hogy volt már téma, halványan dereng is valami, viszont most szembesültem vele halmozottan: a terméklap mentésekor csak nekem viselkednek ésszerűtlenül a feltöltött képek? Van, hogy mind eltűnik, van, hogy csak az utoljára feltöltött marad meg, és olyan is volt, hogy csak az tűnt el unsure.gif Nekem vannak kivételes képességeim, vagy más is szerencsétlenkedik ezzel?

Énnekem úgy volt, hogy a minap mentés nélkül is "eltűnt" egy a 4-ből, de akkor azt gondoltam ez nyilván csak a megtekintő oldalon nem látszik, cache probléma lehet, mentem tovább, és lőn. A végeredményben ott volt az összes kép. Aztán ma töltöttem fel megint, a szövegszerkesztő nem kart betöltődni, csak üres felület volt, ott, ha meg valamit gépelni akartam, azt úgy érzékelte az oldal, mintha ki akarnék lépni, jött folyton a megerősítésre kérdező panel. Ekkor voltak már feltöltött képek is, gondoltam kattintok a mentésre, majd újra töltöm az oldalt... erre ettől, hogy mentettem, minden helyrejött, "megjavult". Az lehet a dolog kulcsa, hogy mindezt nem a megszokott helyemről, hanem egy bűnlassú szakadozó UPC nethozzáférési pontról műveltem.

--------------------
Az összes kerti vetemények közül a kóbászt szeretem a legjobban!
Go to the top of the page

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-10-15 11:57
Létrehozva: #1422

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 14:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(pistineni @ 2012-10-15 12:51) *
Lehet, hogy volt már téma, halványan dereng is valami, viszont most szembesültem vele halmozottan: a terméklap mentésekor csak nekem viselkednek ésszerűtlenül a feltöltött képek? Van, hogy mind eltűnik, van, hogy csak az utoljára feltöltött marad meg, és olyan is volt, hogy csak az tűnt el unsure.gif Nekem vannak kivételes képességeim, vagy más is szerencsétlenkedik ezzel?

Tisztelt pistineni!

A jelzett hibát nem tapasztaltuk. Ha pontosan leírja, hogy mit, milyen sorrendben kattintott, melyik terméknél, akkor megnézzük.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
pistineni
hozzászólás 2012-10-15 11:51
Létrehozva: #1423

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-11-06 21:22
Azonosító: 1 562 510

--------------------
Nem minden fénylik, ami arany (Manu Chao)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-10-14 14:11
Létrehozva: #1424

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(Mtbsrac @ 2012-10-13 12:39) *
...
Ill a mailes problémámra mi volt a megoldás? Most épp megkaptam a figyelmeztetőt eddig semmit sem kaptam a rendszertől!

Hello!

A topik törlésekor nem küldtünk külön értesítőt, ezért nem is kapott. A szabálytalanságról ment e-mail, ezt meg is kapta ezek szerint. Vagyis minden jól működik a jelek szerint.

IDÉZET(napfeny28 @ 2012-10-14 14:49) *
Tisztelt Vatera!

1ft-os aukcióval az a gondom, hogy 1ft-ot nem tudok kapni a termékért, mivel nincs forgalomban.
Javasolnám helyette a 100ft-ot, hogy értelme legyen vmit minimum áron meghírdetni.

Tisztelettel: Levente

Tisztelt napfeny28!

Banki átutalással minden további nélkül tud egy forintot is küldeni.
Készpénzes fizetésnél a kerekítés szabályai lehetnek mérvadóak. Talán nem akkora probléma az az egy forint és meg tudnak állapodni a felek.

A 100 Ft-os minimálárnak nincs akadálya, ezt most is megteheti.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
napfeny28
hozzászólás 2012-10-14 13:49
Létrehozva: #1425

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2012-10-14 13:41
Azonosító: 1 853 776

Tisztelt Vatera!

1ft-os aukcióval az a gondom, hogy 1ft-ot nem tudok kapni a termékért, mivel nincs forgalomban.
Javasolnám helyette a 100ft-ot, hogy értelme legyen vmit minimum áron meghírdetni.

Tisztelettel: Levente

+Quote Post
Mtbsrac
hozzászólás 2012-10-13 11:39
Létrehozva: #1426

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2012-01-22 21:38
Azonosító: 1 620 251

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-10-13 08:26) *
Fórum Szabályzat II/5:

Üdv!
Értettem ezt nemtudtam és senkit sem szerettem volna vele megsérteni. Amúgy azért bátorkodtam feltenni a hirdetést mert ezt ugye csak
a TV-ben láthattuk, gondolom te is láttad anno meg ezt ki se adták hivatalonsan semmilyen formában. S ha jólemlékszek persze nembiztos
ami a tv-ben lement műsor az átadható hiszen többmillióan is láthatták rögzathették. De mind1 negértetten és tiszteletben tartom így nemteszem
fel a hirdetésemet többet.

Ill a mailes problémámra mi volt a megoldás? Most épp megkaptam a figyelmeztetőt eddig semmit sem kaptam a rendszertől!

Hello!

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-10-13 07:26
Létrehozva: #1427

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(Mtbsrac @ 2012-10-12 22:01) *
Üdv!

Én egy olyan problámára lettem figyelmes hogy nemkapok meg semmi mail-t amit a rendszer küldene ki.
Eddig mindig kaptam értesítést ha vhol tettem fel kérdést és válaszoltak rá vagy fordítva. Mostmár semmitse
kapok ha átírtam a mail címem akkor oda se küldi ki azt a bizonyos aktiváló linket. Most is töröltek egy a
"Keresem" topicban a hirdetésem, tudom hogy én rontottam el, de arról se kaptam meg semmit.
Ilyenkor mi a probléma? Mailban nincs beállítva semmi szűrő a vaterára eddig mindent megkaptam gond nélkül.

Ill írd le kérlek hogy melyik képmegosztó oldalt lehet használni itt a keresem topicban,
amiatt hogy megkönnyítsem a segíteni kívánó emberek dolgát? Mert mindenre aztmondja a sys hogy tiltott link!

Pacsi.

Tisztelt Mtbsrac!

A keresem topikban írt hozzászólása nem a link miatt lett eltávolítva. Fórum Szabályzat II/5:
"Kiemelten felhívjuk a figyelmet a piactér szabályzatának ezen pontjára: "A szerzői jogvédelem alatt álló termékeknek (CD, DVD, videó- és hangkazetták, lemezek, szoftverek, könyvek, kották, illetve egyéb hang- és adathordozók) kizárólag az eredeti példányát lehet aukción meghirdetni. A másolt, hamisított termékek kereskedelmét a törvény bünteti és a Vatera piacterén is tilos!"
Ebből következően a fórumon közzétett hozzászólásokban nem megengedett az ilyen termékekről szóló eszmecsere!"

Linkek beszúrásáról a III/). pontban olvashat.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Mtbsrac
hozzászólás 2012-10-12 21:01
Létrehozva: #1428

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2012-01-22 21:38
Azonosító: 1 620 251

Üdv!

Én egy olyan problámára lettem figyelmes hogy nemkapok meg semmi mail-t amit a rendszer küldene ki.
Eddig mindig kaptam értesítést ha vhol tettem fel kérdést és válaszoltak rá vagy fordítva. Mostmár semmitse
kapok ha átírtam a mail címem akkor oda se küldi ki azt a bizonyos aktiváló linket. Most is töröltek egy a
"Keresem" topicban a hirdetésem, tudom hogy én rontottam el, de arról se kaptam meg semmit.
Ilyenkor mi a probléma? Mailban nincs beállítva semmi szűrő a vaterára eddig mindent megkaptam gond nélkül.

Ill írd le kérlek hogy melyik képmegosztó oldalt lehet használni itt a keresem topicban,
amiatt hogy megkönnyítsem a segíteni kívánó emberek dolgát? Mert mindenre aztmondja a sys hogy tiltott link!

Pacsi.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-10-12 20:19
Létrehozva: #1429

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(kld111 @ 2012-10-12 21:15) *
Sziasztok,

Régóta nem használtam a vaterát, és most újra szeretném, de másik email-címem van. Próbáltam a személyes menüben átírni, mint a lakcímem és a bankszámlaszámom. Ez utóbbikat sikerült is, de az email-címem nem tudom átírni. Illetve addig eljutok, hogy átírom,mentem, aztán azt írja válaszként, hogy a változások mentve, és az új email-címre ki lett küldve egy link, amit ha aktiválok, az új mail-cím él. De ezt már eljátszottam háromszor, és nem jött mail, és ha személyes menümbe belemegyek, ott még a régi mail-címem szerepel. Mit néztem el, vagy mi nem működik?
Köszi

Tisztelt kld111!

Úgy látom, hogy végül sikerült.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
kld111
hozzászólás 2012-10-12 20:19
Létrehozva: #1430

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-03-14 11:44
Azonosító: 1 053 306

Sziasztok,

Régóta nem használtam a vaterát, és most újra szeretném, de másik email-címem van. Próbáltam a személyes menüben átírni, mint a lakcímem és a bankszámlaszámom. Ez utóbbikat sikerült is, de az email-címem nem tudom átírni. Illetve addig eljutok, hogy átírom,mentem, aztán azt írja válaszként, hogy a változások mentve, és az új email-címre ki lett küldve egy link, amit ha aktiválok, az új mail-cím él. De ezt már eljátszottam háromszor, és nem jött mail, és ha személyes menümbe belemegyek, ott még a régi mail-címem szerepel. Mit néztem el, vagy mi nem működik?
Köszi

IDÉZET(kld111 @ 2012-10-12 21:15) *
Sziasztok,

Köszi

Két napja ezen rágódok, és most miután megírtam, meglett a megoldás, hogy a régi mail-címre megy az aktiváló link biggrin.gif áááá, szőőőőke thank_you.gif

+Quote Post
pistineni
hozzászólás 2012-10-10 21:32
Létrehozva: #1431

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-11-06 21:22
Azonosító: 1 562 510

IDÉZET(hovica @ 2012-10-10 22:22) *
Tisztelt Vatera!

Olyan problémém lenne, hogy a 10.28-án lejáró aukcióimat mikor feltöltöttem, a lejárati időpontnak a jelenlegitől 1 órával későbbit adtam meg. Tehát ami most 20:00- kor fog lejárni, azt én 21.00-ra állítottam be feltöltéskor. Érdeklőni szeretnék, hogy mi lehet a probléma? Választ előre is köszönöm.

Horváth Éva, hovica

Szia smile.gif
Nem lehet, hogy az óraátállítás miatt van? Mert azt láttam, hogy ha pl 3 hétre indítok valamit, akkor azon a napon 1 órával hamarabb záródik majd.

--------------------
Nem minden fénylik, ami arany (Manu Chao)

+Quote Post
hovica
hozzászólás 2012-10-10 21:22
Létrehozva: #1432

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2012-02-05 10:49
Azonosító: 1 627 296

Tisztelt Vatera!

Olyan problémém lenne, hogy a 10.28-án lejáró aukcióimat mikor feltöltöttem, a lejárati időpontnak a jelenlegitől 1 órával későbbit adtam meg. Tehát ami most 20:00- kor fog lejárni, azt én 21.00-ra állítottam be feltöltéskor. Érdeklőni szeretnék, hogy mi lehet a probléma? Választ előre is köszönöm.

Horváth Éva, hovica

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-10 19:55
Létrehozva: #1433

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 15:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-10-10 20:52) *
Kedves zejopy!

Nem tudok változásról, de némi finomhangolás mindig elképzelhető smile.gif

Köszönöm.smile.gif
(Tetszik ez a finomhangolás.)

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-10-10 19:56

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-10-10 19:52
Létrehozva: #1434

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2012-10-10 19:18) *
Kedves Benz, így már kicsit összeszedettebben, mint délben.smile.gif ...

Kedves zejopy!

Nem tudok változásról, de némi finomhangolás mindig elképzelhető smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-10 18:18
Létrehozva: #1435

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-10-09 19:13) *
Jobb ez így, hidd el. Persze hiányzik az értékelés, de tulajdonképpen egy bizonyos szám fölött már nincs jelentősége.smile.gif

Kedves Benz, így már kicsit összeszedettebben, mint délben.smile.gif A személyes menüm, kicsit különösen viselkedik mégiscsak. Abban az esetben, amikor elmaradt értékeléseim vannak, ha a "Személyes menü"-re kattintok, akár innen, akár a piacról, mindig az elmaradt értékelésekhez szoktam jutni. Most viszont nagyon kedvesen a legutoljára használt oldalra küld, ami nem megszokott, mert nekem mindig van elmaradásom ezen a téren. blush.gif
És belépés után csak egyszer kapom meg a piros szöveget, akkor mindjárt a vastagot és a vékonyabb, szokásosat is, (mert ugye még mindig nem küldte a pénzt a vevőm), viszont mikor már belépett állapotomban visszamegyek, akkor nem látom. Szóval vagy tényleg változott valami, vagy valami nem a szokásos.
És most hurrá, mosogatni! (Gondoltam teszek ide 412 db felkiáltójelet, de elképzeltem az arckifejezését, amit a látvány váltott volna ki, és inkább visszatartottam magamat. mosking.gif )

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-10-10 18:18

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-09 18:13
Létrehozva: #1436

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Magyar986 @ 2012-10-09 16:48) *
Kényelmesebb a vevőnek, viszont ha úgy vesszük hátránya is származhat az eladónak, mivel nem növekszik az értékelések száma.

Jobb ez így, hidd el. Persze hiányzik az értékelés, de tulajdonképpen egy bizonyos szám fölött már nincs jelentősége.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-10-09 17:17
Létrehozva: #1437

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(Magyar986 @ 2012-10-09 16:48) *
Kényelmesebb a vevőnek, viszont ha úgy vesszük hátránya is származhat az eladónak, mivel nem növekszik az értékelések száma.

Az eladók érdekében nem értékelhet. Ehhez képest elenyésző az említett "hátrány".

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Magyar986
hozzászólás 2012-10-09 15:48
Létrehozva: #1438

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-08-29 17:08
Azonosító: 722 248

IDÉZET(zejopy @ 2012-10-09 13:40) *
Felajánlja a rendszer a regisztráció lehetőségét a vásárlás után. Amennyiben ezzel nem él, nem tud értékelni sem. Én legalábbis így értelmeztem Benz szavait.smile.gif

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-10-09 15:14
Létrehozva: #1439

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 21:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

Elképzelhető, hogy nem működik a látogatottság-számláló?

Vagy a kutyát sem érdekel, tegnap óta egyik motyóm sem ebben a hidegben? blink.gif

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-10-09 13:34
Létrehozva: #1440

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2012-10-09 13:40) *
Felajánlja a rendszer a regisztráció lehetőségét a vásárlás után. Amennyiben ezzel nem él, nem tud értékelni sem. Én legalábbis így értelmeztem Benz szavait.smile.gif

Így igaz smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post

1025 Oldal V  « < 70 71 72 73 74 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2015-03-27 14:13