IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1051 Oldal V  « < 723 724 725 726 727 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Technikai Kérdések, Problémák, KIZÁRÓLAG TECHNIKAI jellegű témák - PST kivételével!
spectrum2942
hozzászólás 2009-03-18 08:50
Létrehozva: #14481

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:34
Azonosító: 547

IDÉZET(Hess33 @ 2009-03-18 01:03) *
Találtam egy olyan oldalt,hogy "Mennyi a vége" ez a vatera teesója,ott én nem találtam,hogy lenne feltöltési dij!Tud arról valaki valamit??

Sok oldal tükrözi a Vaterát, tehát, ha ugyanazt a felületet látod, mint itt, akkor lényegében a tükröző oldalon keresztül a Vaterán licitálsz. A "Mennyi a vége" nem a Vatera tesója, hanem a tükröző oldala, azonos feltételekkel és díjszabással. Nézd meg itt: mennyiavege.hu/info/iwimpresszum és láthatod a partnere közt.

A hozzászólást -spectrum2942- szerkesztette a következő időpontban: 2009-03-18 08:54
Go to the top of the page

+Quote Post
c i m b i n e u ...
hozzászólás 2009-03-18 08:49
Létrehozva: #14482

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-10-04 17:38
Azonosító: 220 514

KEDVES VATERÁS SORSTÁRSAK!

A RÖVIDESEN ÉLETBE LÉPŐ LISTADÍJAS RENDSZER LEHETETLENNÉ TESZI SZÁMOMRA, HOGY A VATERA OLDALAIN FOLYTASSAM A HOBBIJAIMMAL KAPCSOLATOS CSERETEVÉKENYSÉGET. AZ ÚJ DÍJ HOZZÁVETŐLEGES HAVI 80.000,- FORINT KÖTELEZŐ MEGFIZETÉSÉT JELENTENÉ SZÁMOMRA, MÉG AKKOR IS, HA SENKI SEM NÉZNÉ MEG AJÁNLATAIMAT. EZ NEM TÉVEDÉS! CSAK SZÁMOLJON MINDENKI A SAJÁT DOLGAI UTÁN. A LÁTSZÓLAG KIS SZÁMOK ALATTOMOS MÓDON, SOKSZOROZÓDNAK. NÁLAM, A KB. 2.400-2.500 AJÁNLAT ESETÉN, ÁTLAGOSAN 8,- FORINT SARCCAL SZÁMOLVA AJÁNLATONKÉNT, HETENTE „MEGFORGATVA”, BIZONY, ENNYI JÖN KI, BÁRMILYEN HIHETETLEN.

EZ ÉVI EGYMILLIÓ FORINT KÖRÜL LENNE! NEKEM PLUSZ TEHER, A VATERÁNAK TISZTA, KOCKÁZATMENTES EXTRAPROFIT. ENNYI A TÖBBÉVES VATERA-TAGSÁGOM ALATT ÖSSZESEN „FORGALOMBAN” SEM JÖTT ÖSSZE A KINDIKBŐL! NEM NEHÉZ BELÁTNI, ENNYI PÉNZ NEM TEREMTHETŐ ELŐ "PLUSZBAN" A PÁRSZÁZ FORINTOS KINDERFIGURÁKBÓL ÉS NÉHÁNY KITÜNTETÉSBŐL.

A VATERA BIZONYÁRA TUDJA, HOGY MIT CSINÁL. ÉN VISZONT SZOMORÚNAK TARTOM, AMIKOR MÁR A SOK SEM ELÉG…

KORÁBBAN MÁR JELEZTEM A VATERÁNAK, HOGY TÉVED, AKI AZT HISZI, HOGY CSAK A VEVŐK CSALOGATÁSÁVAL, „AKCIÓKKAL”, AZ „1 FORINTOS” SÜLETLENSÉGEKKEL LEHET FORGALMAT NÖVELNI. LEGALÁBB ENNYIRE FONTOS, HA NEM FONTOSABB, A STABIL ÉS MEGBÍZHATÓ KÍNÁLATOT NYÚJTÓ ELADÓI OLDAL ERŐSÍTÉSE, SZERINTEM. NEHEZMÉNYEZTEM, HOGY FELÉNK KÖZEL SEM IRÁNYUL ANNYI FIGYELEM, AMENNYIT MEGÉRDEMELNÉNK. HÁT, NESZE NEKED! MOST MEGKAPTUK, DE RENDESEN!

SZERINTEM, EZ TÉVES, A KAPZSISÁG VEZÉRELTE DÖNTÉS VOLT. ÉS, PERSZE, RÖVIDLÁTÓ. EZ BIZONY KEMÉNY LESZ, S NEM NEKÜNK. SZERINTEM, MI SIMÁN TALÁLUNK MAJD OLYAT, AKI ÖRÖMMEL „BEFOGAD” MINKET, MERT MÁS IS TUD ÁM SZÁMOLNI, ÚGY VÉLEM…

CIMBINEUS BÚCSÚZIK! ELMEGYEK ERRŐL A BARÁTSÁGTALAN ÉS KAPZSI PIACTÉRRŐL. AZ INTERNETES ADÁS-VÉTEL LEGFONTOSABB ELEME A KÖLCSÖNÖS BIZALOM, S A VATERA MOST ELJÁTSZOTTA EZT A BIZALMAT, S ILYET NÁLAM CSAK EGYSZER TEHET MEG. MEGTETTE.

cimbineus

+Quote Post
emcsiga
hozzászólás 2009-03-18 08:48
Létrehozva: #14483

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-17 01:30
Azonosító: 299 054

IDÉZET(Platinum @ 2009-03-18 07:34) *
Üdvözlet, minden felháborodott vaterás sorstársamnak!
Sajnos ez a tendencia mad.gif e-bay oldalán is van ez a tétel.
Ezt a tételt, nem azért hozták, mert rossz lenne a termékek fogalmazása, nivotlan a hírdetések.
(Lásd az én hirdetésemet, minden le van írva és nem azért nem mennek el a termékek, amit kifogásként a vatera leír, hanem olyan a termékek, amelyek ritkán, v nagyon speciális cuccok.
Hanem azért lett bevezetve - a nemzetközi tendencia alapján - hanem, mert nem oly rég vásárolta meg egy befektetői cég ezt az oldalt és természetesen minden pénzt ki akar venni a befektetésből blink.gif
Egyetértek a sztrájkkal!
Sőt! mindenki készítsen mondjuk 10-20 db 1 Ft-os zárt aukciót 1 napos lejárattal, az üritéses sztrájk után azaz március 26.-án reggel. Az lesz a termékleírásban, hogy szrájk a listázási díj ellen.
Ez némileg megzakkantja a vaterát. (remélem)

További szép napot, minden vaterás kollégámnak!!!

Sajna valeszeg tötlni fogják az iylen jellegű aukciókat, mert abban nem terméket hírdetsz! de én veszem a fáradságot és fogpiszkálókat fogok darabonként 1 Ft-ért kínálni vagy bármi mást, ami számomra kacat és nem kell, de jó sokat fogok felrakni az biztos!

+Quote Post
emcsiga
hozzászólás 2009-03-18 08:47
Létrehozva: #14484

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(ProFiler Max @ 2009-03-18 07:41) *
Én is átteszem oda a cuccaimat, lendítsük már fel azt az oldalt. Már regisztráltam, az elkövetkezendő napokban áttöltök oda mindent (többszáz, aránylag értékes terméket), a Vaterának pedig vége.

Az oldal fellendítése folyamatban van! Mivel nem kérnek még pénzt, de mi szeretnénk, ha minél gyorsabban fejlődne, így többen már 10 000 Ft-os nagyságrendű adományokat ajánlottak fel az oldal fejlesztői számára éás sokan már át is utalták az összegeket, így az oldal napról-napra fejlődik, az üzemeltető meg nem győz hálálkodni! Sokan, akik anyagilag nem tudják az odlalt támogatni ű(a mi érdekünkben), azok ingyenes reklámot biztosítanak az odlalnak olyan webhelyeken, melyeket ismerőseik, rokonaik tartanak fenn!
Szerintem ez is mutatja, hogy mi nem ingyenélni akarunnk, de azért azt már nem nyeljük le, hogy kizsákmányoljanak minket!

+Quote Post
ProFiler Max
hozzászólás 2009-03-18 08:41
Létrehozva: #14485

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-13 21:22
Innen: Sopron
Azonosító: 170 397

IDÉZET
A zsebibabásra jössz ? smile.gif uh.rasavbisz ?

Én is átteszem oda a cuccaimat, lendítsük már fel azt az oldalt. Már regisztráltam, az elkövetkezendő napokban áttöltök oda mindent (többszáz, aránylag értékes terméket), a Vaterának pedig vége.

A hozzászólást -ProFiler Max- szerkesztette a következő időpontban: 2009-03-18 08:42

+Quote Post
fagyongy
hozzászólás 2009-03-18 08:38
Létrehozva: #14486

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-02-15 10:23
Azonosító: 115 976

IDÉZET(mr.Yamaha @ 2009-03-17 23:45) *
Csak egy megnyugtató megoldást tudok ajánlani smile.gif gyere te is az ingyenes oldalra)

Igazad van; ha menni kell, akkor menni kell...
És ebben az esetben tényleg kell sad.gif .
Több száz termék - még ha 90%-ban eladatlan is - több ezer forint mínusz nekem, ha mindig leszedik a 5%-ot.
Kedves Vatera! Ez így tényleg nagyon nem jól van!

+Quote Post
spectrum2942
hozzászólás 2009-03-18 08:34
Létrehozva: #14487

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:34
Azonosító: 547

IDÉZET(slogan2 @ 2009-03-17 23:04) *
Enterprise -od van e ?

Igen, lesz majd, egy kis különlegességgel kiegészítve. Dolgozom rajta, hamarosan megláthatod odaát smile.gif

+Quote Post
Platinum
hozzászólás 2009-03-18 08:34
Létrehozva: #14488

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-01-26 11:09
Azonosító: 91 900

Üdvözlet, minden felháborodott vaterás sorstársamnak!
Sajnos ez a tendencia mad.gif e-bay oldalán is van ez a tétel.
Ezt a tételt, nem azért hozták, mert rossz lenne a termékek fogalmazása, nivotlan a hírdetések.
(Lásd az én hirdetésemet, minden le van írva és nem azért nem mennek el a termékek, amit kifogásként a vatera leír, hanem olyan a termékek, amelyek ritkán, v nagyon speciális cuccok.
Hanem azért lett bevezetve - a nemzetközi tendencia alapján - hanem, mert nem oly rég vásárolta meg egy befektetői cég ezt az oldalt és természetesen minden pénzt ki akar venni a befektetésből blink.gif
Egyetértek a sztrájkkal!
Sőt! mindenki készítsen mondjuk 10-20 db 1 Ft-os zárt aukciót 1 napos lejárattal, az üritéses sztrájk után azaz március 26.-án reggel. Az lesz a termékleírásban, hogy szrájk a listázási díj ellen.
Ez némileg megzakkantja a vaterát. (remélem)

További szép napot, minden vaterás kollégámnak!!!

A hozzászólást -Platinum- szerkesztette a következő időpontban: 2009-03-18 08:35

+Quote Post
emcsiga
hozzászólás 2009-03-18 08:25
Létrehozva: #14489

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Nem úgy kell sztrájkolni, hogy nem tesztek fel semmit! Ugyan, akkor csak kivonulunk és megsértődünk!Egy teszevszes adta az ötletet smile.gif
Na ugye azért vezetik be a listadíjat, mert túl sok a gyagyi cucc, átláthatatlan az oldal, minőségibb cuccokat akrnak, de az 1 Ft-osokra nem kell fizetni 8mert azok aztán biztos a legmenőbb cuccok)! Hát, akkor fel kell tölteni annyi 1 Ft-ost amennyit tudsz és gagyibbnál gagyibb cuccokat, m,ert akkor foglalod a jó sok helyet, de nem fizetsz semmit, eladásod sem lesz valszeg!
Mi így sztrájkolunk teszveszen! Szal ne lepődk meg, ha kövi hónaptól dublájára nő a termékek ára! Én személy szerint igyekszem legaláb 10 oldalnyi "semmit" feltölteni smile.gif

+Quote Post
liebherr356
hozzászólás 2009-03-18 08:19
Létrehozva: #14490

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-10-20 08:54
Azonosító: 33 021

IDÉZET(antix1 @ 2009-03-18 06:23) *
Jó reggelt mindenkinek, úgy tűnik, a keresőmotorral van egy kis gond, a tematikus kereséseknél az n-edik oldal megjelenítése helyett furcsa, oda nem illő adatok bukkannak fel (más termékek, értékélések...).
antix1

Üdvözletem!
antix1 Problémája nállam is fellépet! Igen bosszantó!

És nem értek eggyett a listázási árral! Egy-két dolgot szoktam árulni ami nekem nem kell és nincs szivem kidobni.
De ugyan így rengeteg hasznos dolgot vettem már másoktól!
Miért kell a listázási díj is? Szerintem Emelni kéne a jutalékot így ugyan úgy több lenne a bevétel a vaterának!

+Quote Post
zolitan.m
hozzászólás 2009-03-18 08:11
Létrehozva: #14491

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-05-15 10:00
Azonosító: 10 048

Üdv Mindenkinek!
Én is csatlakoznék a tiltakozók (nem túl népes) táborához. Szerintem a 6% is szép és elég sok volt eddig is, de kaptunk is érte valamit. Bár egyre jobban szigorodtak a dolgok, és nőttek a költségek. Ha valami nem kel el gyorsan az lekerül a terméklistáról és fel sem kerül csak azért , hogy vigye a pénzét az eladónak, viszont nem lehet tudni, pl. egy alkatrész mikor kell majd valakinek. Egy 50 Ft-os alkatrész így a 10. ik feltöltés után már a duplájába fog kerülni.
Sok jóra nem számítok, mert ezekben a nehéz időkben csak összefogással lehetne elérni, bármit is. Sajnos ilyet nem látok sehol.
Én is más alternatívákat fogok keresni, pedig több mint száz adás-vételemmel szép kis jutalékot termeltem a VAterának.
Szorgos népünk győzni fog.
tongue.gif

+Quote Post
emcsiga
hozzászólás 2009-03-18 08:02
Létrehozva: #14492

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Hazisarkany @ 2009-03-17 17:23) *
A T e s z v e s z -en meg csökkentik az árat. Az jó oldal.

A tezsvesz sokkal rosszabb a vateránál! Ott sokkal előbb említették meg fórumjon a listadíjat és hamarabb is kerül bevezetésre, csak éppen elefelejtették a jónépet kiértesíteni e-mailen (perse állítják ők elküldték, pedig én sem kaptam, de érdekes, mert midnen levelük megkapom csak ezt nem), nem képesek válaszolni a priviben feltett kérdésekre (asszem ez is fogyasztóvédelmi ügy), bunkók az adminok, felfügesztették a fórumozásomat 30 napra (pedig ott aztán csak annyit írtam, hogy nem értek egyet a rendszerrel és jó ötlet lenne egy új oldalra vándorolni => ennyi volt a hozzászólásom, ami miatt felfüggezstették a fórumozásom)!
Szal ennyit a teszveszről!

Na mindegy! Szóval oda ne menj semmiképp!

+Quote Post
tfon
hozzászólás 2009-03-18 07:30
Létrehozva: #14493

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2009-03-18 07:22
Azonosító: 555 994

Én csak vásárolni szoktam itt, de tiltakozom. Nem lesz választék. És a termékskála is beszűkül. Boltokban nem kapható vagy az ottani áraknál kedvezőbben hirdetett áruk vannak itt.

Pl. régi motorokhoz alkatrészek, régi távközléstechnikai dolgok, retro játékok, antikváriumokban sem kapható könyvek, stb.

Jó lenne, ha a vezetés kikérné az eladók (és egyáltalán) a rendszeres felhasználók véleményét. Két múzeumnál is dolgozom, nem egy kiállítási/használati tárgyunkat köszönhetjük ennek az oldalnak, méghozzá jó árakon.

+Quote Post
antix1
hozzászólás 2009-03-18 07:23
Létrehozva: #14494

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-20 23:36
Azonosító: 1 142

Jó reggelt mindenkinek, úgy tűnik, a keresőmotorral van egy kis gond, a tematikus kereséseknél az n-edik oldal megjelenítése helyett furcsa, oda nem illő adatok bukkannak fel (más termékek, értékélések...).
antix1

+Quote Post
dudddy
hozzászólás 2009-03-18 07:15
Létrehozva: #14495

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-08-23 19:27
Azonosító: 181 780

Még mielőtt a Tisztelt Vatera csapata azt hinné hogy ez a sok felháborodott eladó viccel!Talán át kellene gondolni a döntést,mert 6-án nagy lessz a Döbbenet az ARCOKON amikor kiürül az oldal eltünnek az olyan eladók akiknek eddigi jó hirnevét köszönheti a VATERA!!!MEGÉRI??? huh.gif

A hozzászólást -dudddy- szerkesztette a következő időpontban: 2009-03-18 07:16

+Quote Post
vitez77
hozzászólás 2009-03-18 03:13
Létrehozva: #14496

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-01-22 17:43
Azonosító: 425 654

Na szépen kezd kiteljesedni ez az őrület.
Én is bebiztosítottam már magam, persze nem ezen a honlapon. Amint folytatják ezt az ökörséget akkor elmegyek pedig nekem is fent van vagy 300 termékem, de nem fogja megérni akkor maradni. Arról én nem is beszélek, hogy mennyi jutalékot hagytam itt, de nem keveset, ráadásul azonnal utalok ahogy a számlát megkapom.
Szóval kérünk benneteket vaterás öngyilkosok, gondoljátok át ezt az egészet és Magyarok legyetek, ha nem megy akkor menjetek vissza az orrnehéz testvéreitek közé!!!!!!!!!!

+Quote Post
Hess33
hozzászólás 2009-03-18 02:11
Létrehozva: #14497

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-06-16 01:15
Azonosító: 162 679

IDÉZET(Hess33 @ 2009-03-18 01:03) *
Találtam egy olyan oldalt,hogy "Mennyi a vége" ez a vatera teesója,ott én nem találtam,hogy lenne feltöltési dij!Tud arról valaki valamit??

Megtaláltam,ott is szerepel a feltöltési dij,szóval,összenő,ami összetertozik!

+Quote Post
Hess33
hozzászólás 2009-03-18 02:03
Létrehozva: #14498

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-06-16 01:15
Azonosító: 162 679

+Quote Post
angelikakauffman
hozzászólás 2009-03-18 02:03
Létrehozva: #14499

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-20 21:39
Azonosító: 172 334

IDÉZET(mr.Yamaha @ 2009-03-17 23:45) *
Csak egy megnyugtató megoldást tudok ajánlani smile.gif gyere te is az ingyenes oldalra)

HA BÁRMILYEN RÉGI TERMÉKET UJRAINDITASSZ, AZ OLYAN MINTHA UJ LENNE. LEIRTÁK H. AMI ÉPPEN AKKOR FOROG, AZT LEÁLLITJÁK, ÉS TE INDITOD UJRA ANNYI NAPRA AMIRE AKAROD. JELEN ESETBEN MINDENKI 30 NAPRA FOGJA, MERT EZ A LEGTÖBB. SZÁMOLGATTAM, HÁT NAGYON HUZÓS HA TÖBB SZÁZ TERMÉKRŐL VAN SZÓ. A HAVI 10.E. AZ TUTI ELŐRE FIZETHETI AZ EMBER. ÉS A VICC AZ EGÉSZBEN, H. A KIS DOLGOKAT LEHET ELADNI, NEM PEDIG A TÖBB TIZ EZREST. TEHÁT ELVISZI A VATERA AZ ÖSSZES HASZNOT, ÉS SZERELEMBŐL ÁRULGAT, ÉS JÁRKÁL KIGYÓZÓ SOROKBA A PÓSTÁN AZ EMBER.

+Quote Post
angelikakauffman
hozzászólás 2009-03-18 01:57
Létrehozva: #14500

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-20 21:39
Azonosító: 172 334

Gondolom, az itt irottakat cenzurázzák, és a sok -sok vatera társ véleményét, itt egy két embertől hallják. Én is ledöbbenek h. mindig van uj a nap alatt, amivel több és több bőrt lehet lehuzni RÓLUNK, A KISEMBEREKRŐL. Szerintem egy mondvacsinált dologra van fogva, h. ujjabb pénzt szedjenek a kis pénzü emberektől.
Én nem ezt tenném, ha sehogyan sem tudjuk elkerülni Ca több fizetést itt a vaterán, akkor miért nem akkor fizettetnek amikor sikeres eladás van, és számolják ki a 5-10-20-30..ft.ot és adják hozzá. Csakis a sikeres eladás után. De még szerintem az is tisztességesebb lenne, ha megemelnék a 6 %-ot. Igy visszafog nagyon esni a kinált áru. Nem lesz ekkora forgalom az biztos. Mindig a vásrló dönti el, hogy mit akar megvenni. Viszont ha pont egy két száz foritos dologra van szüksége, és ha ezek megfognak szünni. Pl. a sok-sok régi képeslap ami 50-100 ft. általában. Akkor ezeket nem tudjuk megvenni? Miért nem hat oda az itteni magyar vezérkar, hogy képviselje már a mi érdekünket is. Nem logikus!!!

AMI KORREKT HA MÁR FIZETNI KELL, AKKOR CSAK AZT H. AZ ELADOTT DOLGOK UTÁN KÉRJENEK BÁRMI FORMÁBAN TÖBBET. REMÉLEM VALAMI KOMPROMISSZUMOT FOGNAK KÖTNI, ÉS REMÉLEM NEMCSAK AZ ITTENI EGY-KÉT HOZZÁSZÓLÓT GONDOLJÁK, H. FELHÁBORODOTT, MERT SZINTE KIVÉTEL NÉLKÜL MINDENKI!!!!

EZ MAGYARORSZÁG, ÉS NEM AZ EBAY- AHOL MEGTUDJÁK AZ EMBEREK ENGEDNI MAGUKNAK H. TÖBBET FIZESSENEK!!![color="#FF0000"][/color]

+Quote Post

1051 Oldal V  « < 723 724 725 726 727 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
3 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (3 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2016-10-01 14:05