IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1057 Oldal V  « < 723 724 725 726 727 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Technikai Kérdések, Problémák, KIZÁRÓLAG TECHNIKAI jellegű témák - PST kivételével!
spectrum2942
hozzászólás 2009-03-18 14:39
Létrehozva: #14481

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:34
Azonosító: 547

IDÉZET(CellaTel @ 2009-03-18 14:03) *
hogyne.. ez senki nem tagadta... csak a hirdetésekre szánt energia meg pénz fog rugni több évbe és több 100 több ezer 1000 milloba (forintba)
a vatera hogy ide jutott a tv-kbne sujjos millokat b**ott el tv reklámra meg hirdetéásre
aukcios oldal az országban ami nem ebben a tulajdonban van kb van 400db.. ebböl hasraütve 2öt nem tudnál mondani.. (mert nincs reklámja)

lehetőleg ne nevezd meg öket... csak érzékeltettem a problémát

Bocs, ha eddig tudatlanul tengődtem a nagyvilágban. de kb. mikor négy évvel ezelőtt felfedeztem a Vaterát, a Google segítségével tettem azt. Milyen tévéreklámról és hirdetésekről beszélsz, hiszen ez idő alatt és azóta én eggyel sem találkoztam az általad említett helyeken ? A többi aukciós oldal (nem a Vateráról és a TeszVeszről beszélek) rohamosan fog fejlődni, s figyeld meg, ez nem fog több évbe kerülni, hiszen pont az innen elvándorlók fogják azokat rövid időn belül felfuttatni, hiszen lassan szinte minden fórumon lehet már olvasni róluk! Az új hely (már a kezdőbetűjét sem merem leírni, úgyis törölnék) egyszerre két helyről szippantja be az embereket, így rohamos lesz a felfejlődés és a termékfeltöltés odaát. Több ismerősöm jelezte, hogy többezer termékkel kíván megjelenni ott! Ahogy annak idején a Vaterát is pontosan az eladók és a vevők futtatták fel, úgy lesz ez odaát is. Mert hiába egy agyonhirdetett oldal, ha tátong az ürességtől, a lehetetlen feltételek miatt! Pont az eladók azok, akik a termékválasztékuk alapján tesznek sikeressé egy aukciós oldalt! S pont az eladók tehetik azt tönkre a folyamatos elvándorlásukkal! Nem túlzok, ha azt mondom: a napokban és az elkövetkező hetekben történelmet írunk az online aukciók világában...
Go to the top of the page

+Quote Post
zs.gyuri
hozzászólás 2009-03-18 14:34
Létrehozva: #14482

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-02-14 11:29
Azonosító: 115 296

IDÉZET(draglion @ 2009-03-18 14:30) *
akkor 40 Ft minden feltöltés és ujralistázás
tévedtem, végülis az első volt a jó :-))

Szerintem is az első volt a jó!
Ki merre megy? unsure.gif

+Quote Post
zs.gyuri
hozzászólás 2009-03-18 14:31
Létrehozva: #14483

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Vatera_Fórum_Moderátor @ 2009-03-18 14:29) *
Az író különböző, így a termék sem lehet azonos.

Kedves Mod. Köszönöm!
HÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ most már okos lettem! laugh.gif

+Quote Post
draglion
hozzászólás 2009-03-18 14:30
Létrehozva: #14484

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:23
Azonosító: 291

IDÉZET(zs.gyuri @ 2009-03-18 14:26) *
Oké!
Ha a darabszámnál beírom a 100, de a leírásnál jelölöm, hogy a fix 100.-.-Ft.- ért csak 1 könyvet adok, akkor ez nem szabálytalan?
Természetesen a vevő még vesz 5 másikat, de már vaterán kívül, én meg átjavítom a db.számot, akkor ez nem szabálytalan?
Ja és azonos terméknek számít a könyv,ha mind más írótól és más címmel van? blink.gif

IDÉZET(draglion @ 2009-03-18 14:30) *

tévedtem, végülis az első volt a jó :-))

--------------------
nagy a baj amikor a tudás hiánya tesz értékessé vagy értéktelenné dolgokat

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mo...
hozzászólás 2009-03-18 14:29
Létrehozva: #14485

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 12:48
Azonosító: 32

IDÉZET(zs.gyuri @ 2009-03-18 14:26) *
Oké!
Ha a darabszámnál beírom a 100, de a leírásnál jelölöm, hogy a fix 100.-.-Ft.- ért csak 1 könyvet adok, akkor ez nem szabálytalan?
Természetesen a vevő még vesz 5 másikat, de már vaterán kívül, én meg átjavítom a db.számot, akkor ez nem szabálytalan?
Ja és azonos terméknek számít a könyv,ha mind más írótól és más címmel van? blink.gif

Az író különböző, így a termék sem lehet azonos.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zs.gyuri
hozzászólás 2009-03-18 14:26
Létrehozva: #14486

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Vatera_Fórum_Moderátor @ 2009-03-18 14:15) *
Kedves zs.gyuri!

Amennyiben a mennyiség rovatban szerepel a darabszám és azonos termékekről van szó meghirdethető
fix áras aukcióként. Ha csak a termékleírásban szerepel a darabszám az aukció szabálytalan és törlésre
kerül az egyéb jutalékkijátszásokkal együtt.

Oké!

+Quote Post
zs.gyuri
hozzászólás 2009-03-18 14:20
Létrehozva: #14487

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(draglion @ 2009-03-18 14:15) *
semennyi nem lenne ...törölnék az aukciót mert nem szabályos

Kedves draglion!
Miért törölnék? Szerintem a könyv az azonos termék, nem cipő+ruha+mákdaráló egy lapon!
Az pedig, hogy a leírásnál jelölöm, hogy az ár 1 db.-ra vonatkozik, ez most is létezik, vagyis most is sokan adnak el így! sad.gif

+Quote Post
draglion
hozzászólás 2009-03-18 14:19
Létrehozva: #14488

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(CellaTel @ 2009-03-18 14:09) *
ez igy van.. én elkezdtem 1-2éve pár programozoval. egy oldalt fetenni nem nagy kunszt mi lettük a 399-edikek akiknek volt ilyene.. egy helyi ujsákba 4x meglett hirdetve. (4*22ezer ft) és egy eladó sem jött ...

kb ennyit az egészröl... smile.gif

Azt hiszem ezzel mindent elmondtál a kételkedőknek.
Akinek ebben nincs tapasztalata nem tudja.
Mi modemeket telepítettünk minden városban még 1997-ben és egy év munkájának az eredménye 50 felhasználó a 800 boltból ... de a GTS dja 550 dollár volt plussz a szerverek üzemeltetése fenntartása az adminok ....
750 bolt még 3 év múlva is telefonon adta le a rendelését (ott pedig a hibaszázalék sokkal nagyobb)

--------------------

+Quote Post
sopizene
hozzászólás 2009-03-18 14:17
Létrehozva: #14489

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-05-31 22:17
Azonosító: 12 347

Üdv!

Hátha elolvassa valaki, akinek számít a szava a Vateránál.....
Alapvetően nincs bajom azzal, ha egy szolgáltatásért fizetni kell. Ha már előre kell, mint a feltöltési díj esetében, azzal sincs bajom.
Az viszont megfontolandó, hogy itt van-e az ideje, a teljeskörű bevezetésnek.
Én hangszereket árulok a Vaterán, és ezért csak ehhez a kategóriához tudok hozzászólni. Sajnos statisztikákat nem szolgáltat nekünk a Vatera, csak a saját termékeimből tudok kiindulni.
A hangszerpiacot jól ismerve állítom, hogy a hangszer kategóriában többségében korrekt, bolti áraknál olcsóbb hangszereket lehet találni. Az enyémek is ilyenek. A statisztika szerint 3 nap alatt kb.
10-20 látogatója van összesen a népszerű termékeimnek, a kevésbé népszerűeknek 5-10. Ez a baj. Nem biztos, hogy a Vatera hibája, de szerintem még nincs olyan látogatottság, és főleg licitálási arány, hogy itt lenne az ideje a feltöltési díjnak. Ha végig nézzük (nem csak a hangszer) a legtöbb kategóriát, nyomasztó fölényben vannak a 0 licites termékek. Szerintem nem a termékek rossz ára miatt, hanem az érdeklődés és a vásárlóerő hiánya miatt.
Mondhatjuk, hogy indítsunk 1 Ft-os aukciót, az Ebay-en sikerük van. Kipróbáltam, hangszerben nem megy, mert oly kevés a licitáló, hogy így sem alakul ki igazi licit, mélyen áron alul kel el bármi.
Én a mobilok és az utazás kivételével nem látok igazi érdeklődést.

Saját magam konklúziója: Az új időszámítás kezdetével minden termékemet leveszem, és figyelem, hogy mi történik. Remélem a Vatera kitalál valamilyen statisztikai szolgáltatást, amivel meg tud győzni, hogy érdesem visszatenni a termékeimet.

Addig is minden jót Vatera, de nélkülem!

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mo...
hozzászólás 2009-03-18 14:15
Létrehozva: #14490

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 12:48
Azonosító: 32

IDÉZET(zs.gyuri @ 2009-03-18 14:09) *
Kedves Vatera!

Valami nem egészen tiszta számomra a "több azonos termék feltöltése kedvezőbb áron" címszó alatt!
Ha én 100db. könyvet egy fotón, egy lapon 100.-Ft.-os fix áron meghirdetek, a leírásnál felsorolom az írót és címet és itt jelölöm, hogy az ár 1 db.-ra vonatkozik, akkor mennyi lenne a fizetségem?
Na most, ha valaki leüti és Ő lesz a nyertes vevő, és utánna emailben jelzi, hogy még kellene a felsoroltakból másik 5 db, akkor ez szabályos eladásnak minősül? (mert ugye ez a vaterán kívüli eladásnak számítana amit tudom, hogy nem szabad! huh.gif )
Mert szerintem most a vatera segít hozzá a szabálytalan eladáshoz!
Persze lehet, hogy nagyon félreértettem valamit!
Minden segítséget köszönök! blink.gif

Kedves zs.gyuri!

Amennyiben a mennyiség rovatban szerepel a darabszám és azonos termékekről van szó meghirdethető
fix áras aukcióként. Ha csak a termékleírásban szerepel a darabszám az aukció szabálytalan és törlésre
kerül az egyéb jutalékkijátszásokkal együtt.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
draglion
hozzászólás 2009-03-18 14:15
Létrehozva: #14491

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zs.gyuri @ 2009-03-18 14:09) *
Kedves Vatera!

Valami nem egészen tiszta számomra a "több azonos termék feltöltése kedvezőbb áron" címszó alatt!
Ha én 100db. könyvet egy fotón, egy lapon 100.-Ft.-os fix áron meghirdetek, a leírásnál felsorolom az írót és címet és itt jelölöm, hogy az ár 1 db.-ra vonatkozik, akkor mennyi lenne a fizetségem?
Na most, ha valaki leüti és Ő lesz a nyertes vevő, és utánna emailben jelzi, hogy még kellene a felsoroltakból másik 5 db, akkor ez szabályos eladásnak minősül? (mert ugye ez a vaterán kívüli eladásnak számítana amit tudom, hogy nem szabad! huh.gif )

semennyi nem lenne ...törölnék az aukciót mert nem szabályos

--------------------

+Quote Post
draglion
hozzászólás 2009-03-18 14:10
Létrehozva: #14492

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(CellaTel @ 2009-03-18 14:06) *
egy régi eladód tovább küldte 100 vevöének a levelet (egyszerre) azok között voltak eladok akik tovább forvaldolták még száznak.. igy már a 3. levélváltásnál 300 embernek volt meg a címed... ez egy ilyen bicigli.. jelentsd be az NHH-nál.. mivel büncselekmény.. 500ezer ft büntetés jár érte.. majd leszokik a paraszt a spamelésröl

soha nem fogom megérteni az effajta spam leveleket

az hogy elküldöm Pistának mert Pista haver és gyűjtőtárs és szólok neki hogy nézz már oda mondjál véleményt te is erről ...szóval ezzel tényleg nincsne gond de az hogy a 33 -ik küldd el te is és forwardold az össze meglévő e-mail címedre ez csak ellenenszenvet vált ki 90%-as a leveleknek szemét , spam amit tilos küldeni

mindenki dolgozzon tisztességesen ha azt akarja hogy mások is tudjanak róla...vagy sehogy

--------------------

+Quote Post
kalanti43
hozzászólás 2009-03-18 14:10
Létrehozva: #14493

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-05-24 13:37
Azonosító: 11 369

IDÉZET(bmsys @ 2009-03-18 13:37) *
Csak szívélyesen üdvözölni tudok mindenkit aki elhagyja a Vaterát. A kapzsiságnak nincs határa.

Na igen....

"Feltöltési díj bevezetésének okai..."

És akkor nyolc soros blablával válaszolnak is a saját maguk által feltett költői kérdésre...

Egyszerűen, őszintén ezt kellett volna írni, hogy kedves vaterások, felhasználók, az új tulajdonosaink mégjobban megszeretnék tömni a zsebeiket!

Ennyi

+Quote Post
zs.gyuri
hozzászólás 2009-03-18 14:09
Létrehozva: #14494

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kedves Vatera!

+Quote Post
CellaTel
hozzászólás 2009-03-18 14:09
Létrehozva: #14495

Agyhalott

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:17
Innen: Hungary-Baja
Azonosító: 148

IDÉZET(draglion @ 2009-03-18 14:07) *
laugh.gif laugh.gif laugh.gif

sokaknak fogalmuk sincs arról hogy mennyi energia lett a vaterába fektetve a kezdetektől fogva
és az mennyi pénzt munkát tudást energiát emésztett fel
ha valaki azt gondolja hogy hupsz egyszer csak lett a vatera és egy kettő egy ilyet én is összedobok seperc alatt azzal nem érdemes még vitatkozni sem mert nem tudja mit beszél

ez igy van.. én elkezdtem 1-2éve pár programozoval. egy oldalt fetenni nem nagy kunszt mi lettük a 399-edikek akiknek volt ilyene.. egy helyi ujsákba 4x meglett hirdetve. (4*22ezer ft) és egy eladó sem jött ...

kb ennyit az egészröl... smile.gif

A hozzászólást -CellaTel- szerkesztette a következő időpontban: 2009-03-18 14:10

--------------------
--==CellaTel==--

+Quote Post
draglion
hozzászólás 2009-03-18 14:07
Létrehozva: #14496

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(CellaTel @ 2009-03-18 14:03) *
hogyne.. ez senki nem tagadta... csak a hirdetésekre szánt energia meg pénz fog rugni több évbe és több 100 több ezer 1000 milloba (forintba)
a vatera hogy ide jutott a tv-kbne sujjos millokat b**ott el tv reklámra meg hirdetéásre
aukcios oldal az országban ami nem ebben a tulajdonban van kb van 400db.. ebböl hasraütve 2öt nem tudnál mondani.. (mert nincs reklámja)

laugh.gif laugh.gif laugh.gif

sokaknak fogalmuk sincs arról hogy mennyi energia lett a vaterába fektetve a kezdetektől fogva
és az mennyi pénzt munkát tudást energiát emésztett fel
ha valaki azt gondolja hogy hupsz egyszer csak lett a vatera és egy kettő egy ilyet én is összedobok seperc alatt azzal nem érdemes még vitatkozni sem mert nem tudja mit beszél

--------------------

+Quote Post
CellaTel
hozzászólás 2009-03-18 14:06
Létrehozva: #14497

Agyhalott

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Laddermaster @ 2009-03-18 14:02) *
Ha mindegyik levél mástól jött és a vatera strájkal foglakozik akkor mre kell gondolnom? Talán ennyi vaterás kiatlálta a nick nevemből hogy mi az e- mail címem vagy netán kikerűlt valahogy az oldalról?
Szerinted? Ez nektek pont akkora baj mint nekem és nagyon szeretném ha lépéseket tennétek ebben az ügyben.

egy régi eladód tovább küldte 100 vevöének a levelet (egyszerre) azok között voltak eladok akik tovább forvaldolták még száznak.. igy már a 3. levélváltásnál 300 embernek volt meg a címed... ez egy ilyen bicigli.. jelentsd be az NHH-nál.. mivel büncselekmény.. 500ezer ft büntetés jár érte.. majd leszokik a *** a spamelésröl

--------------------
--==CellaTel==--

+Quote Post
CellaTel
hozzászólás 2009-03-18 14:03
Létrehozva: #14498

Agyhalott

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Laddermaster @ 2009-03-18 13:59) *
Egyébként bárki csinálhat egy ilyen oldalt ahol nincsenek plussz kiadások és mindenki itthagyja a vaterát mint eb a ******!

--------------------
--==CellaTel==--

+Quote Post
Laddermaster
hozzászólás 2009-03-18 14:02
Létrehozva: #14499

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2009-03-18 13:45
Azonosító: 557 319

IDÉZET(Vateraforum @ 2009-03-18 13:58) *
Tisztelt Laddermaster!

Nem lett nyilvános. A problémát a levelek feladójával tisztázza.

Ha mindegyik levél mástól jött és a vatera strájkal foglakozik akkor mre kell gondolnom? Talán ennyi vaterás kiatlálta a nick nevemből hogy mi az e- mail címem vagy netán kikerűlt valahogy az oldalról?
Szerinted? Ez nektek pont akkora baj mint nekem és nagyon szeretném ha lépéseket tennétek ebben az ügyben.

+Quote Post
draglion
hozzászólás 2009-03-18 14:02
Létrehozva: #14500

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Laddermaster @ 2009-03-18 13:51) *
Tisztelt vatera! Nagyon remélem hogy nem lett nyívános az itt regisztráláskor megadott e-mail címem mert naponta kapok vatera sztrájk című NEMKÍVÁNATOS leveleket állítólagos vaterás társaimtól. Ha önök miatt használhatatlanná vállik a sok spamtól a postafiókom biztos nem hagyom annyiban.
Miközben írtam ezt a hozzászólást is érkezett ilyen levél és már *********** unom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ezért nem küldök én senkinek ilyen levelet.
Ha nem kér valaki levelet ne bombázd vele.
Érvényes ez a vatera Értékelje a partnerét levélre is amelyet nem kérünk és mégis kapunk pedig nincs az honlap amely kötelezhet arra hogy valaki visszajelzést adjon egy másik személyről.
Sehol a világon soha nem is lesz.

--------------------

+Quote Post

1057 Oldal V  « < 723 724 725 726 727 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017-02-22 09:32