IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1060 Oldal V  « < 723 724 725 726 727 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Technikai Kérdések, Problémák, KIZÁRÓLAG TECHNIKAI jellegű témák - PST kivételével!
zolcat
hozzászólás 2009-03-18 16:55
Létrehozva: #14481

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-01-10 19:32
Azonosító: 77 578

ma valahogy nem működik rendesen az oldal, rákattintok a műszaki cikkre és babaruhák jönnek elő, meg ilyesmik, na ez gáz
Go to the top of the page

+Quote Post
draglion
hozzászólás 2009-03-18 16:53
Létrehozva: #14482

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:23
Azonosító: 291

IDÉZET(CellaTel @ 2009-03-18 16:51) *
hát persze... csak kérd le a cégbírosági adatokat és azok tényében probálj meg itt irni.. akkor talán nem irnál ilyen sületlenségeket...

ugyanazé a cégé mind 2 portál 100%-os tulajdonjoga

és még vagy 100 oldalon lehet aukciót indítani....az hogy milyen sikerrel már más tészta

--------------------
nagy a baj amikor a tudás hiánya tesz értékessé vagy értéktelenné dolgokat

+Quote Post
CellaTel
hozzászólás 2009-03-18 16:51
Létrehozva: #14483

Agyhalott

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:17
Innen: Hungary-Baja
Azonosító: 148

IDÉZET(ricardoca @ 2009-03-18 16:44) *
Úgy tudom még életben van a Fogyasztók Védelme érdekében, hogy tilos kartellt alkotni. a Vatera és a Teszvesz is bevezeti az listázási díjat, pedig ugyebár ma Magyaroszágon ez az a két hely, ahol aukciót lehet indítani. Még a listázási díjak is azonosak!!!! Na ne mondja senki, hogy ez a két cég nem egyeztetett semmit egymással!!!!!!!
Gondolom van valaki a Fogyasztóvédelmi Főfelügyelőségnél aki szokott vaterázni és teszveszezni, és majd egy kicsit megvizsgálják, hogy is lehet ez a véleltlen egybeesés ...............

hát persze... csak kérd le a cégbírosági adatokat és azok tényében probálj meg itt irni.. akkor talán nem irnál ilyen sületlenségeket...

ugyanazé a cégé mind 2 portál 100%-os tulajdonjoga

--------------------
--==CellaTel==--

+Quote Post
ProFiler Max
hozzászólás 2009-03-18 16:51
Létrehozva: #14484

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-13 20:22
Innen: Sopron
Azonosító: 170 397

IDÉZET(kulinarpad @ 2009-03-18 16:48) *
Tisztelt Vaterás Partnerem!

Nyilván Önök is értesültek a Vatera újabb -minket érintő- megszorító intézkedéséről, a listázási díjról. Engem személy szerint felháborít, mert ráadásul úgy tüntetik fel, hogy ez a mi javunkat szolgálja, pedig csak kárunkra van. Amannyiben ezt Önök is így látják javasolom, hogy együttesen tiltakozzunk ez ellen, és ebbe a tiltakozásba vonják be eddigi Partnereiket is. A tiltakozás lehetséges formájának látszik, h mindenki egyenként levelet ír a Vaterának és tiltakozik, és e mellett kilátásba helyezi, hogy nem fog a Vaterán kereskedni, ha nem állnak el ettől az intézkedéstől. Valóban figyelmeztetésként megtehetjük, h 04.06-tól nem indítunk el terméket, ez nézetem szerint nyomatékosítaná a tiltakozásunk. Megtisztelő válaszukat várom, melyben, ha van jobb ötletük osszák meg velem is és Partnereikkel is.
Tisztelettel:
Kulin Árpád (kulinarpad)

Ezt a levelet elküldtem az eddigi üzleti partnereimnek, akik közül már most sokan visszaírtak, h támogatják a fentieket. A levelet elküldtem a Vaterának is emailban is és a belső levelezésen is.
Szerintem trajtunk áll, h ezt a "csatát" megnyerjük.

Már lassan száz oldalon keresztül erről írtunk. Csak egy kicsit vissza kellene olvasni...

+Quote Post
ProFiler Max
hozzászólás 2009-03-18 16:49
Létrehozva: #14485

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-13 20:22
Innen: Sopron
Azonosító: 170 397

@ ricardoca:

Olvass egy kicsit. A Vatera és a Teszvesz már egy cég!

A hozzászólást -ProFiler Max- szerkesztette a következő időpontban: 2009-03-18 16:49

+Quote Post
kulinarpad
hozzászólás 2009-03-18 16:48
Létrehozva: #14486

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-10-30 09:09
Azonosító: 35 938

Tisztelt Vaterás Partnerem!

Nyilván Önök is értesültek a Vatera újabb -minket érintő- megszorító intézkedéséről, a listázási díjról. Engem személy szerint felháborít, mert ráadásul úgy tüntetik fel, hogy ez a mi javunkat szolgálja, pedig csak kárunkra van. Amannyiben ezt Önök is így látják javasolom, hogy együttesen tiltakozzunk ez ellen, és ebbe a tiltakozásba vonják be eddigi Partnereiket is. A tiltakozás lehetséges formájának látszik, h mindenki egyenként levelet ír a Vaterának és tiltakozik, és e mellett kilátásba helyezi, hogy nem fog a Vaterán kereskedni, ha nem állnak el ettől az intézkedéstől. Valóban figyelmeztetésként megtehetjük, h 04.06-tól nem indítunk el terméket, ez nézetem szerint nyomatékosítaná a tiltakozásunk. Megtisztelő válaszukat várom, melyben, ha van jobb ötletük osszák meg velem is és Partnereikkel is.
Tisztelettel:
Kulin Árpád (kulinarpad)

Ezt a levelet elküldtem az eddigi üzleti partnereimnek, akik közül már most sokan visszaírtak, h támogatják a fentieket. A levelet elküldtem a Vaterának is emailban is és a belső levelezésen is.
Szerintem trajtunk áll, h ezt a "csatát" megnyerjük.

+Quote Post
ricardoca
hozzászólás 2009-03-18 16:44
Létrehozva: #14487

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2009-03-18 16:36
Azonosító: 558 315

Úgy tudom még életben van a Fogyasztók Védelme érdekében, hogy tilos kartellt alkotni. a Vatera és a Teszvesz is bevezeti az listázási díjat, pedig ugyebár ma Magyaroszágon ez az a két hely, ahol aukciót lehet indítani. Még a listázási díjak is azonosak!!!! Na ne mondja senki, hogy ez a két cég nem egyeztetett semmit egymással!!!!!!!
Gondolom van valaki a Fogyasztóvédelmi Főfelügyelőségnél aki szokott vaterázni és teszveszezni, és majd egy kicsit megvizsgálják, hogy is lehet ez a véleltlen egybeesés ...............

IDÉZET(kirrreka @ 2009-03-18 16:31) *
Kíváncsi lennék, hogy számítottak-e ekkora mértékű ellenállásra. (Ez egy költői kérdés, nem kell rá válaszolni.) Természetesen még nem lehet tudni mekkora mértékű lesz a vándorlás ill. milyen számokkal lehet majd számolni, de tényleg kíváncsi lennék, hogy azt gondolták, hogy majd érkezik néhány hozzászólás (mint pl. a menü kinézetével kapcsolatban), aztán pedig szépen lassan megbékélnek vele az emberek. Arra is kíváncsi vagyok hányan fognak maradni. ill. a jellegre is. Az állítólagos forgalomnövekedésre szintén.

Én mégis azt gondolom, hogy a számok fognak dönteni. Legalábbis logikusan annak kellene. Ha a megmaradt felhasználók által fizetett jutalék+listázási díj értéke meghaladja az eddigi felhasználók által fizetett jutalékok összegét, akkor nyilván marad a listázási díj, mert megéri a tulajdonosnak. Amennyiben az 1. összeg kisebb mint a 2. akkor viszont gondolom drasztikus lépések lesznek, mert nem hinném, hogy bárki akinek deficites a saját vállalkozása, azt hosszú távon meg akarná tartani ill. változatlanul hagyni. Kérdés, hogy ha pl. megfelelő lépést tesznek (mondjuk törlik a listázási díjat és nem emelik) akkor vissza tudják-e szerezni az elvándorolt felhasználók egy részét.

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mo...
hozzászólás 2009-03-18 16:41
Létrehozva: #14488

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 12:48
Azonosító: 32

IDÉZET(electricparts @ 2009-03-18 15:34) *
Kedves Admin,

Úgy látszik, eléggé elbeszélünk egymás mellett. Nem kívánok kapcsolatba lépni az ügyfélszolgálatukkal, ha sablonokat támad kedvem olvasgatni, megnyitom a Words-öt, és kiélem magam.
Én az Önök felügyeleti szervéhez kívánok fordulni, mivel JOGOM van hozzá. Önöknek, mint minden SZOLGÁLTATÁST nyújtó cégnek (legyen az fodrász,hentes, vagy akármi), KÖTELESSÉGÜK a szolgáltatást igénybe vevők számára jól látható helyen közölni a felügyeleti szerveik elérhetőségét. Tisztelettel kérem tudassa velem, hogy a Vatera.hu-n ezt hol találom???
Amennyiben kérdésemre nem kapok érdemi választ, kénytelen leszek a Fogyasztóvédelmi Felügyelethez fordulni, mellékelve a fórumról készített screenshotot.

Várom szíves válaszát

electricparts

Kedves electricparts!

A kapcsolatfelvételen keresztül leírhatja és elküldheti a panaszát nekünk, illetve panaszával a Fogyasztóvédelmi
Felügyelethez is fordulhat.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
alashrad
hozzászólás 2009-03-18 16:40
Létrehozva: #14489

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2009-03-18 15:48
Azonosító: 558 036

Nem láttok rá az okaira a dolognak, de ezt megint nem NEKEM kellene leírnom. Először is ezután az olyan termékek, melyeket soha nem ad el az eladó, nem fognak felkerülni, hanem mindenki csak akkor rak fel, ha valóban eladásra szánja.

+Quote Post
kirrreka
hozzászólás 2009-03-18 16:31
Létrehozva: #14490

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-18 12:23
Azonosító: 361 894

Kíváncsi lennék, hogy számítottak-e ekkora mértékű ellenállásra. (Ez egy költői kérdés, nem kell rá válaszolni.) Természetesen még nem lehet tudni mekkora mértékű lesz a vándorlás ill. milyen számokkal lehet majd számolni, de tényleg kíváncsi lennék, hogy azt gondolták, hogy majd érkezik néhány hozzászólás (mint pl. a menü kinézetével kapcsolatban), aztán pedig szépen lassan megbékélnek vele az emberek. Arra is kíváncsi vagyok hányan fognak maradni. ill. a jellegre is. Az állítólagos forgalomnövekedésre szintén.

Én mégis azt gondolom, hogy a számok fognak dönteni. Legalábbis logikusan annak kellene. Ha a megmaradt felhasználók által fizetett jutalék+listázási díj értéke meghaladja az eddigi felhasználók által fizetett jutalékok összegét, akkor nyilván marad a listázási díj, mert megéri a tulajdonosnak. Amennyiben az 1. összeg kisebb mint a 2. akkor viszont gondolom drasztikus lépések lesznek, mert nem hinném, hogy bárki akinek deficites a saját vállalkozása, azt hosszú távon meg akarná tartani ill. változatlanul hagyni. Kérdés, hogy ha pl. megfelelő lépést tesznek (mondjuk törlik a listázási díjat és nem emelik) akkor vissza tudják-e szerezni az elvándorolt felhasználók egy részét.

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mo...
hozzászólás 2009-03-18 16:31
Létrehozva: #14491

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(tjocii @ 2009-03-18 16:24) *
Tisztelt vatrea moderátor !

kérem hogy intézkedjenek a hibák miatt !
Gyakorlatilag nem tudom konkrét eladók termékeit megnézni , így licitálni se tudok !

Kedves tjocii!

Az észrevételt továbbítottuk technikus kollégáink felé, akik már dolgoznak a hiba javításán.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
tjocii
hozzászólás 2009-03-18 16:24
Létrehozva: #14492

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-07-06 22:48
Azonosító: 15 972

Tisztelt vatrea moderátor !

kérem hogy intézkedjenek a hibák miatt !
Gyakorlatilag nem tudom konkrét eladók termékeit megnézni , így licitálni se tudok !

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2009-03-18 16:14
Létrehozva: #14493

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-03-01 13:16
Azonosító: 130

IDÉZET(sanyaka @ 2009-03-18 15:28) *
Meglátszik,hogy kik kezébe került a vatera!!! mad.gif mad.gif mad.gif mad.gif mad.gif mad.gif

elárulnád nekünk is, ki kaparintotta meg a Vaterát? unsure.gif

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."

+Quote Post
hajo804
hozzászólás 2009-03-18 16:11
Létrehozva: #14494

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-03-18 16:09
Azonosító: 558 154

Kedves Vatera!

Megkaptam én is a hírlevelet, és azt kell, hogy mondjam elég gerinctelen húzás volt.
Soha többé nem használom a rendszerüket, ez volt az utolsó bejelentkezésem.

Üdv

+Quote Post
mr.Yamaha
hozzászólás 2009-03-18 16:03
Létrehozva: #14495

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-10-04 13:46
Azonosító: 220 174

Az ingyenes aukciós vetélytárs oldal picit kezd döcögni biggrin.gif Mintha megrohamozták volna a volt Vaterások és TV-sek...
Mondtam én, hogy menekülni fog innen mindenki. Így legyen lottó ötösöm.

+Quote Post
mbenedek
hozzászólás 2009-03-18 15:57
Létrehozva: #14496

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2009-03-18 15:46
Azonosító: 558 016

IDÉZET(CsizmaKo @ 2009-03-18 15:43) *
AMENNYIBEN A VATERA A TERVEZETT TERMÉK FELTÖLTÉSI DIJAT NEM HAJLANDÓ
VISSZAVONNI,ÚGY EZEN A PIACTÉREN NEM KIVÁNOK TÖBB AUKCIÓT INDITANI!!!
KÉREK MINDENKIT,ENNEK TUDATÁBAN LICITÁLJON!
Tehát,öcsémhez csatlakozva ápr.5 21:15-el befejezem közel három éves vatera pályafutásomat...(mivel nagyon valószinü,hogy véletlenül sem hagynak fel a termék feltöltési dijának bevezetésével)

Én két dolgot vásároltam sokat. Korábban bélyeget, most darbáras Lego-t (nem készletet, hanem egyes kockákat). A Lego kockák ára gyakran a 10Ft-ot sem éri el. Ebből biztos, hogy nem lehet kitermelni az 5Ft feltöltési díjat. Nagyon jó lenne, ha legalább a párszáz forintos kategóriáig a Vatera eltekintene az új sáptól. Ha nem, biztos kiépülnek majd alternatív, vateramentes utak, de ez mind a piacnak, mind a Vaterának rossz lesz. (A 100Ft alatti tételekre egyébként nem is nagyon igaz az az állítás, mely szerint nem forognak)

+Quote Post
alashrad
hozzászólás 2009-03-18 15:55
Létrehozva: #14497

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

IDÉZET(Vatera_Fórum_Moderátor @ 2009-03-18 15:53) *
Kedves alashrad!

Az aukciók ellenőrzése folyamatos, amennyiben szabálytalanságot észlel, kérjük a megfelelő formában
a terméklapon a szabálytalan aukció szövegre kattintva vagy lejárt aukció esetén a kapcsolatfelvételen
keresztül jelezze és amennyiben jogos a bejelentés a felelős kolléga megteszi a szükséges intézkedéseket.
Köszönjük!

Most jeleztem az előbb 3-at találomra, de most ÉN menjek végig a több tucat illegális hírdetésen és jelezzem mindet? Ez nem a vatera dolga lenne, hogy ezeket kiszűrje???
Írja be a kedves moderátor a keresőbe, hogy "Account" és nézze meg mennyi találatot dob ki! Accountot magyarországon illegális árulni, akárcsak bárhol máshol.

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mo...
hozzászólás 2009-03-18 15:53
Létrehozva: #14498

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(alashrad @ 2009-03-18 15:51) *
Nekem az lenne a kérésem, hogy a Vatera figyeljen már oda jobban az illegális hírdetésekre! Mert tucatszámra találom a törvénybe ütköző hírdetéseket a Vaterán! Elsősorban az Account eladásokra gondolok itt.
THX: J.

Kedves alashrad!

Az aukciók ellenőrzése folyamatos, amennyiben szabálytalanságot észlel, kérjük a megfelelő formában
a terméklapon a szabálytalan aukció szövegre kattintva vagy lejárt aukció esetén a kapcsolatfelvételen
keresztül jelezze és amennyiben jogos a bejelentés a felelős kolléga megteszi a szükséges intézkedéseket.
Köszönjük!

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Hess33
hozzászólás 2009-03-18 15:52
Létrehozva: #14499

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-06-16 00:15
Azonosító: 162 679

IDÉZET(herodes @ 2009-03-18 15:43) *
webáruházban nem kell kirakni a felügyeleti szerv elérhetőségét, aminek van egy igen egyszerű magyarázata: a webáruháznak nincs olyan jellegű helyi felügyeleti szerve (pl. helyi jegyző, stb.) , mint egy hagyományos boltnak.
Egy ideje már -szerencsére- lényegesen egyszerűbb a jogi szabályozása az elektronikus értékesítésnek, mint a hagyományos boltinak.

Valamilyen felügyeletnek akkor is kell lennie,nem tudom elképzelni,hogy ha panaszom van bármilyen internetes áruházzal kapcsolatban,akkor csak a jó istenhez fordulhatok! blink.gif

+Quote Post
alashrad
hozzászólás 2009-03-18 15:51
Létrehozva: #14500

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Nekem az lenne a kérésem, hogy a Vatera figyeljen már oda jobban az illegális hírdetésekre! Mert tucatszámra találom a törvénybe ütköző hírdetéseket a Vaterán! Elsősorban az Account eladásokra gondolok itt.

A hozzászólást -Vatera_Fórum_Moderátor- szerkesztette a következő időpontban: 2009-03-18 15:53

+Quote Post

1060 Oldal V  « < 723 724 725 726 727 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017-03-23 19:23