IPB
X   Központi üzenet
(Az üzenet 2 másodperc múlva bezáródik)

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1076 Oldal V  « < 723 724 725 726 727 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Technikai Kérdések, Problémák, KIZÁRÓLAG TECHNIKAI jellegű témák - amelyekre nincs más topik!
Kajlakutya
hozzászólás 2009-03-21 20:39
Létrehozva: #14481

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2009-03-21 17:47
Azonosító: 568 315

Köszönöm a választ. Egy-két termékénél jeleztem, hogy szabálytalan aukció, de elég sok terméke van és szinte kivétel nélkül így vannak feltöltve. mad.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2009-03-21 20:24
Létrehozva: #14482

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 12:48
Azonosító: 32

IDÉZET(Kajlakutya @ 2009-03-21 20:19) *
Halihó!

oldrider eladó 1 Ft-ért teszi fel szinte kivétel nélkül az összes termékét, DE a leírásban meghatározza, hogy ha nem éri el a minimálár az általa leírásban megadott árat, akkor a csomagolási díjat úgy fogja meghatározni, hogy az mindenképpen a (leírásban) jelzett árat elérje.

Példa: Licitálok 1000 Ft-ért, de ő a leírásban 15.000-et "határozott" meg, akkor 1000 Ft. leütési árat ÉS 14.000 Ft. csomagolási+postai díjat kell elutalnom, hogy hozzájuthassak a megnyert termékhez.

Ez nem jutalékkijátszás? Vagy ez a tiltakozásnak egy új formája? Vagy most mi van? Segítség!!!!!!!

Kajlakutya

Kedves Kajlakutya!

Nem megengedett olyan aukció indítása amelynél vételárat egyéb el nem várható költség terheli
a leírásban meghatározva (pl.nem valós postaköltség, a fizetendő jutalék).

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Kajlakutya
hozzászólás 2009-03-21 20:19
Létrehozva: #14483

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2009-03-21 17:47
Azonosító: 568 315

Halihó!

oldrider eladó 1 Ft-ért teszi fel szinte kivétel nélkül az összes termékét, DE a leírásban meghatározza, hogy ha nem éri el a minimálár az általa leírásban megadott árat, akkor a csomagolási díjat úgy fogja meghatározni, hogy az mindenképpen a (leírásban) jelzett árat elérje.

Példa: Licitálok 1000 Ft-ért, de ő a leírásban 15.000-et "határozott" meg, akkor 1000 Ft. leütési árat ÉS 14.000 Ft. csomagolási+postai díjat kell elutalnom, hogy hozzájuthassak a megnyert termékhez.

Ez nem jutalékkijátszás? Vagy ez a tiltakozásnak egy új formája? Vagy most mi van? Segítség!!!!!!!

Kajlakutya

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2009-03-21 19:56
Létrehozva: #14484

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Kolink84 @ 2009-03-21 19:31) *
Kedves Moderátor!

Érdeklődök hogy a kérdésemmel kapcsolatban van-e vmi előrelépés?

Ticket#2009031910004439

Üdv.

Kedves Kolink84!

A kapcsolatfelvételen keresztül küldött levelére ügyfélszolgálatos kollégáink válaszolnak. Naponta több száz
megkeresés érkezik be és sorban kerülnek feldolgozásra, türelmét kérjük.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Kolink84
hozzászólás 2009-03-21 19:31
Létrehozva: #14485

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-03-16 18:18
Azonosító: 550 154

Kedves Moderátor!

Érdeklődök hogy a kérdésemmel kapcsolatban van-e vmi előrelépés?

Ticket#2009031910004439

Üdv.

+Quote Post
draglion
hozzászólás 2009-03-21 19:06
Létrehozva: #14486

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:23
Azonosító: 291

IDÉZET(bazso64 @ 2009-03-21 18:53) *
Elég szomorú hogy olyan emberek mennek el, akikből úgymond a Vatera idáig megélt.

Bölcsen látod bazso64

--------------------
nagy a baj amikor a tudás hiánya tesz értékessé vagy értéktelenné dolgokat

+Quote Post
Viglen
hozzászólás 2009-03-21 19:06
Létrehozva: #14487

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-08-03 21:26
Innen: Magyarország/Veszprém
Azonosító: 18 631

Tessék egy példa!:
http://www.vatera.hu/umbro_eredeti_mez_piros_139099696.html

3 napja fent van a termék, 1 óra múlva lejár és még senki nem nézte meg?....?....

+Quote Post
Viglen
hozzászólás 2009-03-21 18:58
Létrehozva: #14488

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-08-03 21:26
Innen: Magyarország/Veszprém
Azonosító: 18 631

IDÉZET(MaxiKing @ 2009-03-21 16:14) *
Sziasztok ! Én most az eladókhoz írom szavaimat! Szeretnék érdeklődni, hogy másnál is érezhető-e forgalom visszaesés ? Ugyanis Nálam a látogatottsági statisztikák szinte (minden terméknél) elég gyatrán alalkulnak az utóbbi időben... Nem, hogy vevő nincs még látogató se igazán. Valóban úgytünik nincs miért itt maradni... Kevessebb vevőre több "sikerdíjat" pedig nem vagyok hajlandó fizetni a vaterának ! Kérlek benneteket jelezzettek vissza nálatok is megcsappant-e a nézelődök ill. a vevők száma? KÖSZI

Helló!

A sor elejei kiemeléssel indított cuccok elég jól tarolnak..
még azt is megkockáztatom, hogy az így indított aukciókat
talán még többen is megnézik mint máskor..
persze ez 300Ft-ba kerül..nem 125 mint régebben..
és a végső ár így sem igazán lesz magasabb a végére...
viszont az említett kiemelés nélkül indítottaknál
azt tapasztaltam, legalábbis én, legyen az akár hány napos aukció,
tragédia.. néha 10 látogató meg hasonló apróságok...
Én ezeket figyelembe véve elképzelhetőnek tartom,
hogy nem is olyan rossz ötlet a vaterától ez a termékfeltöltési díj-
mint amilyennek első hallásra tűnik...
Persze a bélyegeseknek meg a képeslaposoknak
értelemszerűen érvágás...
Még az is lehet, hogy az ilyen dolgok
után fizetendő termékfeltöltési díjat később még átgondolják...

A hozzászólást -Viglen- szerkesztette a következő időpontban: 2009-03-21 19:01

+Quote Post
Gettagrip
hozzászólás 2009-03-21 18:32
Létrehozva: #14489

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-03 07:03
Azonosító: 12 575

Sziasztok ! Én most az eladókhoz írom szavaimat! Szeretnék érdeklődni, hogy másnál is érezhető-e forgalom visszaesés ? Ugyanis Nálam a látogatottsági statisztikák szinte (minden terméknél) elég gyatrán alalkulnak az utóbbi időben... Nem, hogy vevő nincs még látogató se igazán. Valóban úgytünik nincs miért itt maradni... Kevessebb vevőre több "sikerdíjat" pedig nem vagyok hajlandó fizetni a vaterának ! Kérlek benneteket jelezzettek vissza nálatok is megcsappant-e a nézelődök ill. a vevők száma? KÖSZI

Hali!
Nálam egész jól megnézik most is az egyforintos aukciót mondjuk az bosszant kicsit hogy a 12 nézelődőből kb 2 órával a termék feltöltését követően még nem licitált senki:( Ráadásul olyan kategóriájú dolog amit nemsokan keresgélnek. Szóval egész jó a két óra/12 emberke, mondjuk szombat van, nincs semmi a tv-ben még, hideg van kinnt... Ez is számít:) Amúgy a többit is elég jól nézik. Egyenlőre szerintem nincs olyan nagy változás de mindenki áprilisra tartogatja magát...

+Quote Post
biim66
hozzászólás 2009-03-21 18:31
Létrehozva: #14490

Újonc
*

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2008-04-09 13:41
Azonosító: 131 530

IDÉZET(Gettagrip @ 2009-03-21 17:12) *
A boltban sem kell fizetni addig amig a pénztárhoz nem érek és ki nem megyek a megvásárolt termékkel. Önök azért kérnek pénzt mert megjenítik a piactéren a Mi áruinkat ezért addig nincsen joguk elvenni a pénzünket amíg nem teljesülnek a feltételek, amíg nem jelenik meg a termék. Csinálják meg az oldalt hogy azonnal jelenjen meg a piactéren és akkor nem szólok, addig meg nincsen joguk elvenni a pénzt.
Komolyan ennyire meg kell b*szni a forintokat hogy ezen vitatkozzunk? Ez akkora pénzkiesés?
Önök komolyan semmiféle kompromisszumra sem képesek? Vagy ezt a parancsot kapják a gazdáiktól hogy semmit nem engedhetnek meg és kész?
Ennyire nem érdekli Önöket az oldal sorsa hogy minden apró dologgal igyekeznek megkeseríteni a felhasználók életét?
Hihetetlen, ebből élnek ha még nem tudatosult volna ez az apróság, ebből az oldalból, miért kell elüldözni mindenkit?

...fogjátok már fel, h ki van az számolva, h 40-50% lelép innen...azért van emelés.(sűrű fillér ritka forint) értelmes válasz tongue.gif
kevesebb felhasználó(aukció) ugyan annyi pénz!
Amúgy meg még az én anyám p...ja
Már gondoskodtak ilyen oldalakról mások biggrin.gif

--------------------
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyöznek a rutinjukkal.

+Quote Post
bakip20
hozzászólás 2009-03-21 18:23
Létrehozva: #14491

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-05-08 20:12
Azonosító: 9 164

Nálam is ez a helyzet,és én is továbbállok további költségek miatt.

+Quote Post
tka123
hozzászólás 2009-03-21 18:22
Létrehozva: #14492

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-03-18 21:07
Azonosító: 559 718

Emlitették, hogy alig vásárolnak. Nálam is ez a helyzet. Én minden törzsvásárlómnak e-mailt írok, hogy kivonulok a vateráról. Sokan visszaírtak, hogy még utoljára átnézik a termékeimet. Szerintem, a végső napokban így próbáljátok növelni az eladást. A másik oldalról viszont én is átnézem más eladók és versenytársak kinálatát, és még az utolsó napokban vásárlók tölük valamit.

+Quote Post
Lecsike
hozzászólás 2009-03-21 17:24
Létrehozva: #14493

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-20 11:53
Innen: Magyarország
Azonosító: 968

Jelzem a helyzet nálam is ez ...

--------------------
Az élet rövid ... éld hát meg mosolyogva !

Vaterás Bögrét Szeretnék !

A hozzászólást - Lecsike - szerkesztette a legjobb tudása szerint !

+Quote Post
Gettagrip
hozzászólás 2009-03-21 17:12
Létrehozva: #14494

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Vatera_Fórum_Moderátor @ 2009-03-21 16:51) *
Kedves Gettagrip!

A nem kötelező termékkiemelések igénybevételekor minden felhasználó elfogadja azt, hogy a termékkiemelések díja
az aukció feltöltésekor felszámításra kerül.

A boltban sem kell fizetni addig amig a pénztárhoz nem érek és ki nem megyek a megvásárolt termékkel. Önök azért kérnek pénzt mert megjenítik a piactéren a Mi áruinkat ezért addig nincsen joguk elvenni a pénzünket amíg nem teljesülnek a feltételek, amíg nem jelenik meg a termék. Csinálják meg az oldalt hogy azonnal jelenjen meg a piactéren és akkor nem szólok, addig meg nincsen joguk elvenni a pénzt.
Komolyan ennyire meg kell b*szni a forintokat hogy ezen vitatkozzunk? Ez akkora pénzkiesés?
Önök komolyan semmiféle kompromisszumra sem képesek? Vagy ezt a parancsot kapják a gazdáiktól hogy semmit nem engedhetnek meg és kész?
Ennyire nem érdekli Önöket az oldal sorsa hogy minden apró dologgal igyekeznek megkeseríteni a felhasználók életét?
Hihetetlen, ebből élnek ha még nem tudatosult volna ez az apróság, ebből az oldalból, miért kell elüldözni mindenkit?

+Quote Post
moderator2
hozzászólás 2009-03-21 16:52
Létrehozva: #14495

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-24 21:24
Azonosító: 315 474

Kedves barátom! Csodálom, hogy csodálkozol. Ez most elég drámai.

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2009-03-21 16:51
Létrehozva: #14496

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Gettagrip @ 2009-03-21 16:43) *
Sziasztok!

Ismét felhívnám a figyelmeteket egy amúgy már köztudott viszont nem elismert (vatera részről) dologra! A termék a feltöltést követően egészen pontosan 7 perc elteltével jelent meg a piactéren, kipróbáltam. A termékek sosem jelennek meg azonnal, ezért lehetne egy 5 vagy 3 perces időszak amíg minden anyagi vagy egyéb kötelezettség nélkül változtathat az eladó az eladási feltételeken indítás után. Például leszedheti a véletlenül termékkiemeléssel indított terméket vagy ilyesmi mert addig úgysem jelenik meg a piactéren! Sok kellemetlenségtől kímélhetne meg egy ilyen opcióval a Vatera minket.
Remélem egyszer elismerik majd ezt a nyilvánvaló tényt hogy: a termékek nem kerülnek fel azonnal a piactérre és engednek a nyomásomnak:)

Kedves Gettagrip!

A nem kötelező termékkiemelések igénybevételekor minden felhasználó elfogadja azt, hogy a termékkiemelések díja
az aukció feltöltésekor felszámításra kerül.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Gettagrip
hozzászólás 2009-03-21 16:43
Létrehozva: #14497

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Sziasztok!

Ismét felhívnám a figyelmeteket egy amúgy már köztudott viszont nem elismert (vatera részről) dologra! A termék a feltöltést követően egészen pontosan 7 perc elteltével jelent meg a piactéren, kipróbáltam. A termékek sosem jelennek meg azonnal, ezért lehetne egy 5 vagy 3 perces időszak amíg minden anyagi vagy egyéb kötelezettség nélkül változtathat az eladó az eladási feltételeken indítás után. Például leszedheti a véletlenül termékkiemeléssel indított terméket vagy ilyesmi mert addig úgysem jelenik meg a piactéren! Sok kellemetlenségtől kímélhetne meg egy ilyen opcióval a Vatera minket.
Remélem egyszer elismerik majd ezt a nyilvánvaló tényt hogy: a termékek nem kerülnek fel azonnal a piactérre és engednek a nyomásomnak:)

+Quote Post
MaxiKing
hozzászólás 2009-03-21 16:14
Létrehozva: #14498

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-02-19 21:34
Azonosító: 122 438

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2009-03-21 15:32
Létrehozva: #14499

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(december69 @ 2009-03-21 15:08) *
Ma ahogy használtam keresést a vetara kersője autómatán atváltoztatta az amit kersek.
Egy példa: Rákerestem hogy "GRANAS" (ez egy ikeas termek). erre a kereső amikor megkértem hogy keressen átállította "GRAHAM"-re. Ezt nem lehet kikapcsolni? sad.gif

Kedves december69!

Az Ön által megjelölt kifejezésre nincs találat, ilyenkor a kereső egy arra hasonlító feltételre keres.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2009-03-21 15:29
Létrehozva: #14500

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Viglen @ 2009-03-21 15:16) *
Kedves Moderátor!

Amennyiben lehetséges, erre nagyon szeretnék választ kapni:
Holland aukció keretén belül felvitézkedek
50db 1355Ft-os terméket.. Április 6.ától a táblázat szerint ennek a feltöltési díja , ugye megtudtuk maximálva van 40Ft lesz.. aztán mondjuk megvesznek 10 db-ot.. A kategóriák szerint vissza esik a 20-60 ezer Ft-os kategóriába és még a 10 db-ot is eladtam.. A nagy kérdés, mennyibe került nekem ez a holland aukció a levonások után???

Illetve azt az említett 10db-ot is kétszerre vették meg, ami nyilván azt jelenti,
hogy az automata rendszer még 2 szer visszahelyezte az aukciót a vatera piacterére...

Megtisztelő válaszát előre is köszönöm!... rolleyes.gif

Kedves Viglen!

Az eladott mennyiségre eső aukcióindításkor felszámított feltöltési díj kerül visszatérítésre. Amennyiben 50db-ból
10-db kelt el a feltöltési díj ötödét jóváírjuk.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post

1076 Oldal V  « < 723 724 725 726 727 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
3 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (3 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2018-02-20 04:27