IPB
X   Központi üzenet
(Az üzenet 2 másodperc múlva bezáródik)

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1078 Oldal V  « < 724 725 726 727 728 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Technikai Kérdések, Problémák, KIZÁRÓLAG TECHNIKAI jellegű témák - amelyekre nincs más topik!
6Matte
hozzászólás 2009-03-22 12:59
Létrehozva: #14501

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-03-17 08:25
Azonosító: 552 034

IDÉZET(bambooflower @ 2009-03-22 11:26) *
az attól függ, melyik oldalról nézed. eladóként a 15000 Ft is korrektnek tünik, a vevök meg sokszor a 150 Ft-ot is horribilis összegnek érzékelik. unsure.gif

Az eBay-en a postaköltség csupán pszichológiai jelentősségű. Ha kicsit kisarkítom vannak 10.000Ft-ot érő termékek termékek, ingyen és 10.000Ft pk-ért, meg 10.000 Ft-ért és díjtalan szállítással, meg 8000 Ft-ért plusz 2000 Ft pk-ért és minden köztes kombináció megtalálható. Ezt egyébként főleg a Kínaiak csinálják, $0,99 + $30 pk és máris a pénzénél van.

Szerintem az hogy én mennyiért vagyok hajlandó azt a cuccot becsomagolni és elvinni a postára, az az én dolgom, mert az én szolgáltatásom. Ennek az árát én mondom meg és nem más. Ha túl magas árat képzek, akkor max nem adom el. Ezért van az eBay-en olyan szűrés, hogy ár+pk szerint növekvő.

Én azt gondolom, hogy ebbe nem kéne beleszólni, mert adhatok én el egy hűtőt 500 Ft-ért, de azt 10.000 Ft-ért szállítják.

De pl. zseniálisan ki lehetne védeni a dolgot egy pk kalkulátorral. (A listázási díjból biztos futná a munkadíjra :S) Hihetetlen bonyolult leprogramozni.

Go to the top of the page

+Quote Post
wasquez
hozzászólás 2009-03-22 12:49
Létrehozva: #14502

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-07-26 10:11
Azonosító: 17 683

Ez is egy megoldás, ha nem tetszik amit ír a felhasználó, még ha nem is sérti a szabályokat, csak a vatera üzletpolitikájára negatív fényt vetít, akkor működésbe hozzuk a moderáció vas szigorát!
Úgy gondolja a kedves vatera, hogy ha innen kitörli ezeket a hozzászólásokat, akkor megszűnik a probléma?
Az interneten már mindenhol tele van ezzel az összes fórum!

Ha nem csak jót írok a vatera hozzáállásáról, akkor a fórumból is ki fognak tiltani, gondolom!

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2009-03-22 12:26
Létrehozva: #14503

Öreg róka:)

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-03-01 14:16
Azonosító: 130

IDÉZET(Hess33 @ 2009-03-22 11:07) *
Engem az érdekelne,amire konkrét választ szeretnék kapni,mi az az irreális postaköltség???

az attól függ, melyik oldalról nézed. eladóként a 15000 Ft is korrektnek tünik, a vevök meg sokszor a 150 Ft-ot is horribilis összegnek érzékelik. unsure.gif

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2009-03-22 12:10
Létrehozva: #14504

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:48
Azonosító: 32

IDÉZET(Hess33 @ 2009-03-22 11:07) *
Kedves Admin!
hm...hiszen ez csak feltételezés,nem bizonyitható,hiszen 1 fT-ról induló aukció volt,a végső ártat senki sem tudja!Ön(Önök) csak feltételeznek valamit,de,hogy az bekövetkezik-e,az nagyon kérdéses!Gondolom,mivel nagy tapasztalattal bir látta az ebay-en,amikor valaki minden termékre 10-20 euros postköltséget kér,darabonként,hiába veszek töle 10et!Engem az érdekelne,amire konkrét választ szeretnék kapni,mi az az irreális postaköltség???Mert szerintem a 930Ft már irreális egy csomagra,de sajna a postánál annyiba kerül!Most akkor figyelmeztesem én is a postát,vagy zárjam ki a csomagküldési szolgáltatásból???Ugye nem tehetem meg,mert az ő árképzéséhez nekem semmi közöm!

Kedves Hess33!

A Vatera által továbbra is olvasható termékleírás egyértelmű bizonyíték volt, az aukciók ezért is kerültek
(szinte azonnal) törlésre a bejelentést követően.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Hess33
hozzászólás 2009-03-22 12:07
Létrehozva: #14505

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-06-16 01:15
Azonosító: 162 679

IDÉZET(Vatera_Fórum_Moderátor @ 2009-03-22 10:57) *
Kedves Hess33!

Amennyiben az adott válasz nem volt egyértelmű, a törlés oka: jutalékkijátszás.

Kedves Admin!
hm...hiszen ez csak feltételezés,nem bizonyitható,hiszen 1 fT-ról induló aukció volt,a végső ártat senki sem tudja!Ön(Önök) csak feltételeznek valamit,de,hogy az bekövetkezik-e,az nagyon kérdéses!Gondolom,mivel nagy tapasztalattal bir látta az ebay-en,amikor valaki minden termékre 10-20 euros postköltséget kér,darabonként,hiába veszek töle 10et!Engem az érdekelne,amire konkrét választ szeretnék kapni,mi az az irreális postaköltség???Mert szerintem a 930Ft már irreális egy csomagra,de sajna a postánál annyiba kerül!Most akkor figyelmeztesem én is a postát,vagy zárjam ki a csomagküldési szolgáltatásból???Ugye nem tehetem meg,mert az ő árképzéséhez nekem semmi közöm!

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2009-03-22 11:57
Létrehozva: #14506

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Hess33 @ 2009-03-22 10:51) *
Na itt a bukta vatera laugh.gif Legalább valami oda vonatkozot irtak volna,nevetséges,és szánalmas!Talán a sablon levelen kivül,ha tetszenének valami korrekt választ adni,azt megköszönénk!

Kedves Hess33!

Amennyiben az adott válasz nem volt egyértelmű, a törlés oka: jutalékkijátszás.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Hess33
hozzászólás 2009-03-22 11:51
Létrehozva: #14507

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(oldrider @ 2009-03-22 10:45) *
Amit a Vatera csapata válaszként közöl, annak az én letiltott aukcióimhoz nincsen köze:

"Nem megengedett olyan aukció indítása amelynél a meghirdetett mennyiség nem a valós értékesítésre
vonatkozik (pl. a vételár egy adott mennyiségre vonatkozik, de valójában csak nagyobb mennyiségben
vásárolható meg) vagy a vételárat egyéb el nem várható költség terheli a leírásban meghatározva (pl.
nem valós postaköltség, a fizetendő jutalék)."

Én sem nagyobb mennyiséget nem próbáltam eladni, sem pedig nem valós postaköltséget nem közöltem. Ellenben a Vaterának sem a posta (szállítási) költséghez, sem a csomagolási díj megállapításhoz nincsen köze, abba jogosulatlanul szól bele. Ez kizárólag az üzletet megkötó felek (eladó, vevő) megegyezésén múlik. Ezt mondja a Vatera szabályzata is. Miért jártak el jogtalanul velem szemben, mert ki akarom kerülni a listázási sarcolást?

És igaza van azoknak is, akik a listázási díj bevezetése kapcsán versenyelőnnyel való visszaélésről beszélnek. Lesz még kellemetlensége a kapzsi tulajdonosoknak ebből.

Na itt a bukta vatera laugh.gif Legalább valami oda vonatkozot irtak volna,nevetséges,és szánalmas!Talán a sablon levelen kivül,ha tetszenének valami korrekt választ adni,azt megköszönénk!

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2009-03-22 11:49
Létrehozva: #14508

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(oldrider @ 2009-03-22 10:45) *
Amit a Vatera csapata válaszként közöl, annak az én letiltott aukcióimhoz nincsen köze:

"Nem megengedett olyan aukció indítása amelynél a meghirdetett mennyiség nem a valós értékesítésre
vonatkozik (pl. a vételár egy adott mennyiségre vonatkozik, de valójában csak nagyobb mennyiségben
vásárolható meg) vagy a vételárat egyéb el nem várható költség terheli a leírásban meghatározva (pl.

Én sem nagyobb mennyiséget nem próbáltam eladni, sem pedig nem valós postaköltséget nem közöltem. Ellenben a Vaterának sem a posta (szállítási) költséghez, sem a csomagolási díj megállapításhoz nincsen köze, abba jogosulatlanul szól bele. Ez kizárólag az üzletet megkötó felek (eladó, vevő) megegyezésén múlik. Ezt mondja a Vatera szabályzata is. Miért jártak el jogtalanul velem szemben, mert ki akarom kerülni a listázási sarcolást?

És igaza van azoknak is, akik a listázási díj bevezetése kapcsán versenyelőnnyel való visszaélésről beszélnek. Lesz még kellemetlensége a kapzsi tulajdonosoknak ebből.

Kedves oldrider!

Amennyiben nem ért egyet egy intézkedéssel, azt a megfelelő formában a kapcsolatfelvételen keresztül jelezheti.
Köszönjük!

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
oldrider
hozzászólás 2009-03-22 11:45
Létrehozva: #14509

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:15
Azonosító: 86

IDÉZET(Viglen @ 2009-03-22 10:26) *
Hát igen.. ezek érdekes dolgok...

+Quote Post
Hess33
hozzászólás 2009-03-22 11:43
Létrehozva: #14510

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(oldrider @ 2009-03-22 07:15) *
A tenapi aukcióóm letiltásával kapcsolatban szeretnék hozzászólni.
Kedves Kajlakutya és Vatera Adminisztrátor!
Igen, pontosan az április 6-tól bevezetendő - az eladók megsarcolását célzó - listázási díj elkerülése céljából indítottam az 1 Ft-os aukciókat, tesztelésképpen. Jogi aggályokat vet fel bennem az, hogy a Vatera törölte az aukciókat és engem figyelmeztetésben részesített. Az, hogy mi az irreális csomagolási díj, a Vaterának nincsen joga eldönteni. A csomagolási díj nem esik a hatóságilag szabályozott árképzési körbe (mint pl. a villany áram), ezért mindenki olyan áron csomagol, ahogyan akar. A licitálásra feltett termékek árának alakulásába sem szólhat bele a Vatera, pl. hogy a kikiáltási vagy vételi ár méltányos volt-e, reális volt-e vagy méltánytalan és irreális. A csomagolási díj csak akkor jön létre, ha az aukció lezárult és a termékre érvényes licit érkezett. Ettől a pillanattól viszont a Vatera (saját maga által hozott szabályzata szerint is) mindenféle segítségtől és információ adástól bármely fél részére elzárkózik. Nincsen köze az üzlet további bonyolításához. (Volt, hogy becsaptak, elküldtem a pénzt, de nem kaptam meg a terméket. A Vatera nem szólt bele a dolgok további alakulásába, hanem teljesen elzárkóztak. Őket csak a saját jutalékjuk érdekli.) Miért szabályozgat a Vatera jogellenesen a csomagolási meg a szállítási díj vonatkozásában? Nincsen olyan jogszabály ami a piacgazdaságban előírja, hogy mi a reális és az irreális e tekintetben. Vagy a Vatera tudja, hogy milyen anyagi természetű és milyen árértékű terméknek mennyi a méltányos szállítási vagy csomagolási díja? Ha igen, akkor tegye ezt közzé a felhasználók számára. Persze nem tudja ezt meghatározni és jogellenes is lenne. Akkor meg ne írogasson általánosságban a szabálykönyvében olyan fogalmakat, hogy "irreális". Definiáljon pontosan. Ha pl. a közlekedésben elkövetem a gyorshajtás szabálytalanságot, tudom pontosan, hogy mennyi a határ és mennyivel léptem túl. Nem azt mondja a KRESZ, hogy nem mehetek irreális sebességgel. Akkor a Vatera szabály sem fogalmazhat úgy, hogy "irreális" díjat nem számolhat az eladó. És mégegyszer leírom, hogy a Vaterának ehhez semmi köze. Ebben az eladónak és a vevőnek kell konszenzusra jutni, éppen úgy, mint a termék árában. Persze az én általam alkalmazott módszerrel nem tudnák érvényesíteni majdan a listázási díjat, hisz azt írták, hogy az 1 Ft-ról induló aukciókra nem számolnak fel ilyen költséget. Én nyugodtan indíthatok 1 Ft-os aukciót és a termékleírásban közreadhatom - hogy a vevőim tudják - milyen módon és címen valamint milyen összeget fogok csomagolásért költséget felszámolni. Ha ez nem felel meg valakinek, az majd nem licitál, de a Vatera nem hozhat olyan szabályt, amely jogellenes és ellentmond saját szabályzatának is. Tehát kérem a figyelmeztetésem azonnali visszavonását és a letiltott aukcióim rendszerbe való visszatöltését. Üdvözlettel: oldrider

Szerintem teljes mértékben igazad van,na ezzel már érdemes egy ügyvédet felkeresni!A betüket is elperelni tölük laugh.gif

+Quote Post
Viglen
hozzászólás 2009-03-22 11:42
Létrehozva: #14511

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-08-03 22:26
Innen: Magyarország/Veszprém
Azonosító: 18 631

IDÉZET(bujtoredit @ 2009-03-22 01:11) *
Valószinűleg káprázika Vatera szeme, mert nem adtam el semmit mégis majdnem 4000 ft kérnek tőlem. Milyen alapon ha szabad érdeklődnöm? Ha lehet azzal szórakozzanak akivel egyidőben születtek.

A listázási díj és a Termékkiemelés és extra szolgáltatások költségei alapján...
Amiket a regisztrációd alkalmával elfogadtál...

Ingyenes szolgáltatások:

* regisztráció, email ismertetők és hírlevelek
* vásárlás, ajánlatkérés, levelezés

Tehát most jerj vissza szépen és kérj bocsánatot...
rolleyes.gif

+Quote Post
Viglen
hozzászólás 2009-03-22 11:26
Létrehozva: #14512

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-08-03 22:26
Innen: Magyarország/Veszprém
Azonosító: 18 631

Hát igen.. ezek érdekes dolgok...

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2009-03-22 10:55
Létrehozva: #14513

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(oldrider @ 2009-03-22 07:15) *
Igen, pontosan az április 6-tól bevezetendő - az eladók megsarcolását célzó - listázási díj elkerülése céljából indítottam az 1 Ft-os aukciókat, tesztelésképpen. Jogi aggályokat vet fel bennem az, hogy a Vatera törölte az aukciókat és engem figyelmeztetésben részesített. Az, hogy mi az irreális csomagolási díj, a Vaterának nincsen joga eldönteni. A csomagolási díj nem esik a hatóságilag szabályozott árképzési körbe (mint pl. a villany áram), ezért mindenki olyan áron csomagol, ahogyan akar. ***
Üdvözlettel: oldrider

Kedves oldrider!

Nem megengedett olyan aukció indítása amelynél a meghirdetett mennyiség nem a valós értékesítésre
nem valós postaköltség, a fizetendő jutalék).

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2009-03-22 10:52
Létrehozva: #14514

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(bujtoredit @ 2009-03-22 01:11) *
Valószinűleg káprázika Vatera szeme, mert nem adtam el semmit mégis majdnem 4000 ft kérnek tőlem. Milyen alapon ha szabad érdeklődnöm? Ha lehet azzal szórakozzanak akivel egyidőben születtek.

Kedves bujtoredit!

Aukcióindításkor az opcionálisan kiválasztott termékkiemelési díjak felszámításra kerülnek!
Az alábbi linkre kattintva tájékozódhat:
A Vatera Piactér használatának díjai

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
oldrider
hozzászólás 2009-03-22 08:35
Létrehozva: #14515

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Tisztelt Vatera Adminisztrátor!
2009. március 21-én letiltott aukcióimnál és figyelmeztetésemnél "elfelejtették" saját szabályzatuk alább idezétt részét alkalmazni:
"4. A Vatera.hu, mint közvetítő
A Vatera.hu Kft. által működtetett piacterek a termékeket kínálók és azokra licitálók között kizárólag információ-közvetítői szerepet töltenek be. Az eladott termékek logisztikai átadása és a pénzügyi teljesítés a Vatera.hu Kft-től függetlenül, a felhasználók megállapodásának megfelelően zajlik le. Ennek okán a meghirdetett termékek minősége, biztonsága és legalitása felett a Vatera.hu Kft-nek nincs ellenőrzési lehetősége és ezekért felelősséget nem áll módunkban vállalni. Nem vállalunk továbbá felelősséget az oldalunkon szereplő termékek valódiságáért, vagy azért, hogy a vevők ténylegesen meg tudják venni, a kínálók pedig ténylegesen el tudják adni a termékeket. Nem tudjuk biztosítani, hogy a vásárlók és a kínálók a tranzakciót végérvényesen be is tudják fejezni. Mivel nem avatkozunk bele a vevők és az eladók között történő tranzakciókba, bármilyen vita kialakulásakor Ön mentesíti az Vatera.hu Kft-t mindennemű igénytől, követeléstől és kártérítéstől."
Ezért kérem a figyelmeztetésem visszavonását és a letiltott aukcióim visszatöltését.
A jövőben kérem, hogy körültekintőbben és jogszerúen járjanak el: oldrider

+Quote Post
oldrider
hozzászólás 2009-03-22 08:15
Létrehozva: #14516

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Igen, pontosan az április 6-tól bevezetendő - az eladók megsarcolását célzó - listázási díj elkerülése céljából indítottam az 1 Ft-os aukciókat, tesztelésképpen. Jogi aggályokat vet fel bennem az, hogy a Vatera törölte az aukciókat és engem figyelmeztetésben részesített. Az, hogy mi az irreális csomagolási díj, a Vaterának nincsen joga eldönteni. A csomagolási díj nem esik a hatóságilag szabályozott árképzési körbe (mint pl. a villany áram), ezért mindenki olyan áron csomagol, ahogyan akar. A licitálásra feltett termékek árának alakulásába sem szólhat bele a Vatera, pl. hogy a kikiáltási vagy vételi ár méltányos volt-e, reális volt-e vagy méltánytalan és irreális. A csomagolási díj csak akkor jön létre, ha az aukció lezárult és a termékre érvényes licit érkezett. Ettől a pillanattól viszont a Vatera (saját maga által hozott szabályzata szerint is) mindenféle segítségtől és információ adástól bármely fél részére elzárkózik. Nincsen köze az üzlet további bonyolításához. (Volt, hogy becsaptak, elküldtem a pénzt, de nem kaptam meg a terméket. A Vatera nem szólt bele a dolgok további alakulásába, hanem teljesen elzárkóztak. Őket csak a saját jutalékjuk érdekli.) Miért szabályozgat a Vatera jogellenesen a csomagolási meg a szállítási díj vonatkozásában? Nincsen olyan jogszabály ami a piacgazdaságban előírja, hogy mi a reális és az irreális e tekintetben. Vagy a Vatera tudja, hogy milyen anyagi természetű és milyen árértékű terméknek mennyi a méltányos szállítási vagy csomagolási díja? Ha igen, akkor tegye ezt közzé a felhasználók számára. Persze nem tudja ezt meghatározni és jogellenes is lenne. Akkor meg ne írogasson általánosságban a szabálykönyvében olyan fogalmakat, hogy "irreális". Definiáljon pontosan. Ha pl. a közlekedésben elkövetem a gyorshajtás szabálytalanságot, tudom pontosan, hogy mennyi a határ és mennyivel léptem túl. Nem azt mondja a KRESZ, hogy nem mehetek irreális sebességgel. Akkor a Vatera szabály sem fogalmazhat úgy, hogy "irreális" díjat nem számolhat az eladó. És mégegyszer leírom, hogy a Vaterának ehhez semmi köze. Ebben az eladónak és a vevőnek kell konszenzusra jutni, éppen úgy, mint a termék árában. Persze az én általam alkalmazott módszerrel nem tudnák érvényesíteni majdan a listázási díjat, hisz azt írták, hogy az 1 Ft-ról induló aukciókra nem számolnak fel ilyen költséget. Én nyugodtan indíthatok 1 Ft-os aukciót és a termékleírásban közreadhatom - hogy a vevőim tudják - milyen módon és címen valamint milyen összeget fogok csomagolásért költséget felszámolni. Ha ez nem felel meg valakinek, az majd nem licitál, de a Vatera nem hozhat olyan szabályt, amely jogellenes és ellentmond saját szabályzatának is. Tehát kérem a figyelmeztetésem azonnali visszavonását és a letiltott aukcióim rendszerbe való visszatöltését. Üdvözlettel: oldrider

+Quote Post
bujtoredit
hozzászólás 2009-03-22 02:11
Létrehozva: #14517

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-03-22 02:03
Azonosító: 569 316

+Quote Post
progee
hozzászólás 2009-03-21 23:33
Létrehozva: #14518

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-04-22 17:56
Azonosító: 6 529

köszi a választ!

ebben az esetben, mivel a termékeim többsége kis értékű könyv, amit több héten keresztül kell hirdetnem mire valaki megvásárolja,
nem lesz kifizetődő a regisztrációm.

megköszönöm eddigi együttműködésünket és elfelejtem az oldalt...

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2009-03-21 23:30
Létrehozva: #14519

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(progee @ 2009-03-21 22:20) *
Feltöltési díjak
A Vatera valamennyi online aukciós oldalán 2009. április 6. 00.00 órától feltöltési díjat számít fel az oldalra feltöltött aukciók után. A fenti időponttól kezdődően a feltöltési díjak az aukciók indításakor kerülnek felszámításra. Amennyiben az aukció, vagy fix áras értékesítés sikeresen zárul, a feltöltési díjak levonásra kerülnek az aukció sikerességére vonatkozó visszajelzést követően.
pontosítást kérnék az új felmerülő költségről.
a fenti szabály minden elindított aukciónál felmerül a jövőben, vagy csak a termék először elindított aukciójára terhelődik rá?
tehát az egyszer feltöltött, de 5-ször újraindított licitre összesen 5Ft, vagy 25Ft plusz költésget tesznek rá?

Kedves progee!

A feltöltési díjak az aukció újraindításakor is felszámolásra kerülnek.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Lecsike
hozzászólás 2009-03-21 23:30
Létrehozva: #14520

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-20 12:53
Innen: Magyarország
Azonosító: 968

IDÉZET(progee @ 2009-03-21 22:20) *
Feltöltési díjak
A Vatera valamennyi online aukciós oldalán 2009. április 6. 00.00 órától feltöltési díjat számít fel az oldalra feltöltött aukciók után. A fenti időponttól kezdődően a feltöltési díjak az aukciók indításakor kerülnek felszámításra. Amennyiben az aukció, vagy fix áras értékesítés sikeresen zárul, a feltöltési díjak levonásra kerülnek az aukció sikerességére vonatkozó visszajelzést követően.
pontosítást kérnék az új felmerülő költségről.
a fenti szabály minden elindított aukciónál felmerül a jövőben, vagy csak a termék először elindított aukciójára terhelődik rá?
tehát az egyszer feltöltött, de 5-ször újraindított licitre összesen 5Ft, vagy 25Ft plusz költésget tesznek rá?

Üdv

25 Ft a helyes válasz dry.gif

--------------------
Az élet rövid ... éld hát meg mosolyogva !

Vaterás Bögrét Szeretnék !

A hozzászólást - Lecsike - szerkesztette a legjobb tudása szerint !

+Quote Post

1078 Oldal V  « < 724 725 726 727 728 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
6 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (6 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2018-04-22 23:37