IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1066 Oldal V  « < 724 725 726 727 728 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Technikai Kérdések, Problémák, KIZÁRÓLAG TECHNIKAI jellegű témák - PST kivételével!
Hess33
hozzászólás 2009-03-19 10:31
Létrehozva: #14501

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-06-16 01:15
Azonosító: 162 679

IDÉZET(kalanti43 @ 2009-03-19 09:18) *
Akkor ezt vele beszéld meg...:-) hogy ő is tegyen így.... :-)

Nem lehet ezekkel tárgyalni,tehát kivonulok,és majd másnak adom a jutalékot!
Go to the top of the page

+Quote Post
kalanti43
hozzászólás 2009-03-19 10:18
Létrehozva: #14502

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-05-24 14:37
Azonosító: 11 369

IDÉZET(Hess33 @ 2009-03-19 09:13) *
Sem kedvem sem energiám nincs ilyenre!Ugy gondolom,hogy ha én korrektül járok el a vaterával szemben,akkor ő is tegyen igy!Nem a jutalék ellen van kifogásom,hanem a feltöltési utonállás ellen!Ne akarjunk ebben az icipici országban,egy ebay tarifát bevezetni.Hol vagyunk mi a kb 15 millios Magyar ajkuval a több 10 millios Németajkuhoz képest,az angolról nem is beszélve!A gazdasági helyzetről már nem is beszélek ami a nyugati országoktól elválaszt!Élni és élni hagyni,ez ami a vateránál nem létezik!

Akkor ezt vele beszéld meg...:-) hogy ő is tegyen így.... :-)

+Quote Post
Hess33
hozzászólás 2009-03-19 10:13
Létrehozva: #14503

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(kalanti43 @ 2009-03-19 08:46) *
Persze hogy bevezetik, nem is arról szólt ez a hír, hogy megkérdezil, hanem közlik... Jobban oda kell figyelni, minél többször meg kell találni az érdeklődőt mielőtt leütné at aukciót... van rá ezer módszer... Persze, csak tudományosan, óvatosan, mert rögvest átmész pirosba :-) És akkor a sikerélmány ellensúlyozza azokat a forintocskákat :-)

Sem kedvem sem energiám nincs ilyenre!Ugy gondolom,hogy ha én korrektül járok el a vaterával szemben,akkor ő is tegyen igy!Nem a jutalék ellen van kifogásom,hanem a feltöltési utonállás ellen!Ne akarjunk ebben az icipici országban,egy ebay tarifát bevezetni.Hol vagyunk mi a kb 15 millios Magyar ajkuval a több 10 millios Németajkuhoz képest,az angolról nem is beszélve!A gazdasági helyzetről már nem is beszélek ami a nyugati országoktól elválaszt!Élni és élni hagyni,ez ami a vateránál nem létezik!

+Quote Post
kalanti43
hozzászólás 2009-03-19 10:12
Létrehozva: #14504

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(alashrad @ 2009-03-19 09:06) *
MÉG mindig tele van illegális hírdetéssel a vatera. Tegnap szóltam, úgy látszik szinte semmit nem értem el vele. Azt az egy terméket ugyan valóban eltávolították, amit jelentettem a vaterának, mint illegális hírdetés, de az összes többi ott maradt. Hihetetlen, mennyire lusták vagy figyelmetlenek a munkájukat végző ellenőrök. WOW-os accountokat illegális hírdetni. Vegyék már le ezeket.

Ez a legnagyobb gondod? Kit érdekel hogy ki mit árul? Ha célzottan szükségem van valamire akkor azt keresem.
Figyelje a vaterás munkatárs, az ő dolga...
Persze be lehet szállni vamzernak, jelentheted ha szabálytalan valami, gyüjtik az ilyen embereket :-)

+Quote Post
alashrad
hozzászólás 2009-03-19 10:06
Létrehozva: #14505

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2009-03-18 16:48
Azonosító: 558 036

MÉG mindig tele van illegális hírdetéssel a vatera. Tegnap szóltam, úgy látszik szinte semmit nem értem el vele. Azt az egy terméket ugyan valóban eltávolították, amit jelentettem a vaterának, mint illegális hírdetés, de az összes többi ott maradt. Hihetetlen, mennyire lusták vagy figyelmetlenek a munkájukat végző ellenőrök. WOW-os accountokat illegális hírdetni. Vegyék már le ezeket.

+Quote Post
kirrreka
hozzászólás 2009-03-19 10:05
Létrehozva: #14506

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-18 13:23
Azonosító: 361 894

IDÉZET(draglion @ 2009-03-19 08:51) *
van feltöltés ami azt jelenti hogy addig nem szerepelt az a tétel a vaterán és van ujraindítás amikor a már feltöltött de lejárt termékekre vonatkozik

és van ujralistázás amikor egy eladott tételt kerül ujralistázásra
a vatera a feltöltés alatt az újraindítást is érti azaz minkét esetben felszámolásra kerül a díj

ha tízszer volt feltöltve/újraindítva akkor 10-szer kerül felszámolásra ha tizedjére elkelt akkor az utolsó felszámolt díj levonódik

Igen, ezt értjük. Én legalábbis megértettem. Viszont föltettem egy kérdést korábban, hogy mi történik akkor ha MÓDOSÍTOM feltöltés után. Mert az sem feltöltés, sem újraindítás. A következő választ kaptam: Akkor is van feltöltési díj.

Kérdeztem, hogy MI alapján. Azóta sem kaptam rá választ. Inkább azt írták (nem nekem, de akár az én kérdésemhez is kapcsolódhatna), hogy a feltöltési díj kijátszására nem lesz lehetőség.

Én arra lennék kiváncsi, hogy MI ALAPJÁN számítanak fel díjat a módosítás után.

Szerintem sokan szeretnék tudni, hogy milyen szabály alapján kell ebben az esetben is fizetniük. Egyébként az előző hozzászólásaimnál is megjegyeztem, hogy nem az árral szemben akarok úszni, tehát nem a listázási díjat akarom kijátszani, mert úgyis nekem számláznák ki az összeget utólag, tehát nincs értelme próbálkozni olyannal amit nem lehet, de szeretném tudni, hogy milyen szabály vagy bekezdés alapján nem lehet.

Köszönöm az ötleteket előre is. smile.gif

(Kérem, hogy kíméljenek meg a sablon válaszoktól.)

+Quote Post
spectrum2942
hozzászólás 2009-03-19 10:03
Létrehozva: #14507

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:34
Azonosító: 547

IDÉZET(ltarlos @ 2009-03-19 08:42) *
Híhetetlen, hogy hányan vagytok ti, vatera.
Nem akarom elhinni, hogy ezek a felhasználók, akiknek van ideje most már több napja minden negatív megjegyzés után védeni a vaterát, azok igazi felhasználók.
Maga a vatera válaszolgat néhány hamis felhasználónévvel.
Más magyarázat nincs!
Vagy esetleg ezek olyan hülyék, hogy órákat töltögetnek el naponta ilyen válaszokkal és nem látják át, hogy ha nem is mindet, de sok eladót ezzel kiutálnak!

Több mint 1000 termékem
Átlagáram 200
Átlag újraindításom 14

Tisztább volna, ha a vatera végre kimondaná, hogy az a SZÁNDÉKUK, hogy az ilyen eladók mint én elmenjenek.
Bocs CellTel, de én a fenti számok alapján ellehetetlenülök, azaz el kell mennem a vaterától, még akkor is ha nincs hova menni. Ezt hívják csődnek. Köszönöm vatera! Sok sikert a jövőben!

Bocs, de én hülye nem tudom, hogy a feleségem milyen könyvet fog kérni egy év mulva a szülinapjára. Ezért az aki azt a könyvet árulja, aki szintén hülye mert ő sem tudja, addig újra és újra kell indítsa. Egészen addig amíg a kereslet és a kínálat találkoznok.

Kedves Itarlos!

Nem kell egyből csődben gondolkodni, hiszen van alternatíva, vannak még magyar online aukciós vásárterek, ahol nincsen és nem is lesz feltöltési díj! Én is oda vándorlok át (nevet nem írok, úgyis törölnék). Ott nem elüldözik, hanem szeretettel várják az eladókat és a vevőket. Google legyen a te barátod ! smile.gif

+Quote Post
Teve92
hozzászólás 2009-03-19 09:57
Létrehozva: #14508

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-09-01 22:53
Azonosító: 22 915

IDÉZET(draglion @ 2009-03-19 08:51) *
van feltöltés ami azt jelenti hogy addig nem szerepelt az a tétel a vaterán és van ujraindítás amikor a már feltöltött de lejárt termékekre vonatkozik

a vatera a feltöltés alatt az ujraindítást is érti azaz minkét esetben felszámolásra kerül a díj

ha tízszer volt feltöltve/ujraindítva akkor 10-szer kerül felszámolásra ha tizedjére elkelt akkor az utolsó felszámolt díj levonódik

Nő, vagyok de nem szőke laugh.gif
Már tegnap is megértettem a válaszodat, de ez akkor is félreérthető, és vártam, hogy hátha kapok valamilyen felsőbb választ...
De újra köszi tongue.gif

+Quote Post
draglion
hozzászólás 2009-03-19 09:51
Létrehozva: #14509

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:23
Azonosító: 291

IDÉZET(Teve92 @ 2009-03-19 08:41) *
"Amennyiben az aukció, vagy fix áras értékesítés sikeresen zárul, a feltöltési díjak levonásra kerülnek az aukció sikerességére vonatkozó visszajelzést követően"

Már feltettem ezt a kérdés egy másik fórum rovatban, de a moderátor csak nem ad rá választ.

Szóval, ezt a mondatot értelmezhejük akár úgy is, hogy az addigi összes feltöltési díj levonásra kerül ami arra a termékre konkrétan megtörtént, vagy csak az aktuális díj kerül levonásra?? Végig olvastam újra és újra, de ez a mondat nem kerül kifejtésre, legalábbis a nekem küldött levélben nem.

Tudom, hogy ez hiú ábránd, de akkor tessenek pontosabban fogalmazni! dry.gif

a vatera a feltöltés alatt az ujraindítást is érti azaz minkét esetben felszámolásra kerül a díj

ha tízszer volt feltöltve/ujraindítva akkor 10-szer kerül felszámolásra ha tizedjére elkelt akkor az utolsó felszámolt díj levonódik

--------------------
nagy a baj amikor a tudás hiánya tesz értékessé vagy értéktelenné dolgokat

+Quote Post
kalanti43
hozzászólás 2009-03-19 09:46
Létrehozva: #14510

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Hess33 @ 2009-03-19 08:40) *
Én is biztos vagyok abban,hogy semmi sem fog történni,simán bevezetik a feltöltési dijjat,bár gondolom nem véletlen,hogy a teszveszen 1 héttel előbb,gondolom az lesz a próba!Abban biztos vagyok,hogy ha igy marad akkor 2009 04 05-én beszüntettem az "adást",én nem fogok havi 13000 ezret kifizetni a semmire!Azt azért hozzátenném a vatera véleményéhez(haszontalan,eladhatattlan hulladék áruk vannak szerintük),hogy a nálam,és a többi ezer meg ezer felhasználónál fellelhető áruk többsége,olyan korokból származik,amikor még a mostani tulaj ük-ük nagyapját az oroszlánok,fűszoknyában kergették!Magyarországon(Europában),akkor már könyveket nyomtak,képeslapokat adtak ki,de azért mert ezt nem lehet félmásodperc alatt jó drágán eladni(jó nagy jutalékot szakitva belöle),ugyanolyan hibás a vatera,a globalizált világ,és a mai politika!Elnézést mindenkitől,nem szeretnék politizálni,hiszen a mai szenny világot,gazdaságot,a haszon maxmaxmaximalizálását,nem tartanám arra méltonak,hogy bővebben szót ejtsek róla!Szerintem a bay az más világ,az annyira nemzetközi,hogy talán ő kérhet dijjat bár gondolom ott is sok embert betaszitott a nemzeti aukcios oldalak karmai közé!Az biztos,hogy ami 1euról,vagy dolláról indul.(gyűjteményi darabokról veszélek,nem csini-vili müszaki és ruházati dolgokról)általában áron alul kell el!Bár találkoztam olyannal is,hogy ilyenkor hirtelen a postaköltség 10-20 euró let!

Persze hogy bevezetik, nem is arról szólt ez a hír, hogy megkérdezil, hanem közlik... Jobban oda kell figyelni, minél többször meg kell találni az érdeklődőt mielőtt leütné at aukciót... van rá ezer módszer... Persze, csak tudományosan, óvatosan, mert rögvest átmész pirosba :-) És akkor a sikerélmány ellensúlyozza azokat a forintocskákat :-)

+Quote Post
ltarlos
hozzászólás 2009-03-19 09:42
Létrehozva: #14511

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-04-29 05:36
Azonosító: 137 875

Híhetetlen, hogy hányan vagytok ti, vatera.
Nem akarom elhinni, hogy ezek a felhasználók, akiknek van ideje most már több napja minden negatív megjegyzés után védeni a vaterát, azok igazi felhasználók.
Maga a vatera válaszolgat néhány hamis felhasználónévvel.
Más magyarázat nincs!
Vagy esetleg ezek olyan hülyék, hogy órákat töltögetnek el naponta ilyen válaszokkal és nem látják át, hogy ha nem is mindet, de sok eladót ezzel kiutálnak!

Több mint 1000 termékem
Átlagáram 200
Átlag újraindításom 14

Tisztább volna, ha a vatera végre kimondaná, hogy az a SZÁNDÉKUK, hogy az ilyen eladók mint én elmenjenek.
Bocs CellTel, de én a fenti számok alapján ellehetetlenülök, azaz el kell mennem a vaterától, még akkor is ha nincs hova menni. Ezt hívják csődnek. Köszönöm vatera! Sok sikert a jövőben!

Bocs, de én hülye nem tudom, hogy a feleségem milyen könyvet fog kérni egy év mulva a szülinapjára. Ezért az aki azt a könyvet árulja, aki szintén hülye mert ő sem tudja, addig újra és újra kell indítsa. Egészen addig amíg a kereslet és a kínálat találkoznok.

+Quote Post
Teve92
hozzászólás 2009-03-19 09:41
Létrehozva: #14512

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-09-01 22:53
Azonosító: 22 915

"Amennyiben az aukció, vagy fix áras értékesítés sikeresen zárul, a feltöltési díjak levonásra kerülnek az aukció sikerességére vonatkozó visszajelzést követően"

Már feltettem ezt a kérdés egy másik fórum rovatban, de a moderátor csak nem ad rá választ.

Szóval, ezt a mondatot értelmezhejük akár úgy is, hogy az addigi összes feltöltési díj levonásra kerül ami arra a termékre konkrétan megtörtént, vagy csak az aktuális díj kerül levonásra?? Végig olvastam újra és újra, de ez a mondat nem kerül kifejtésre, legalábbis a nekem küldött levélben nem.

Tudom, hogy ez hiú ábránd, de akkor tessenek pontosabban fogalmazni! dry.gif

+Quote Post
Hess33
hozzászólás 2009-03-19 09:40
Létrehozva: #14513

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Én is biztos vagyok abban,hogy semmi sem fog történni,simán bevezetik a feltöltési dijjat,bár gondolom nem véletlen,hogy a teszveszen 1 héttel előbb,gondolom az lesz a próba!Abban biztos vagyok,hogy ha igy marad akkor 2009 04 05-én beszüntettem az "adást",én nem fogok havi 13000 ezret kifizetni a semmire!Azt azért hozzátenném a vatera véleményéhez(haszontalan,eladhatattlan hulladék áruk vannak szerintük),hogy a nálam,és a többi ezer meg ezer felhasználónál fellelhető áruk többsége,olyan korokból származik,amikor még a mostani tulaj ük-ük nagyapját az oroszlánok,fűszoknyában kergették!Magyarországon(Europában),akkor már könyveket nyomtak,képeslapokat adtak ki,de azért mert ezt nem lehet félmásodperc alatt jó drágán eladni(jó nagy jutalékot szakitva belöle),ugyanolyan hibás a vatera,a globalizált világ,és a mai politika!Elnézést mindenkitől,nem szeretnék politizálni,hiszen a mai szenny világot,gazdaságot,a haszon maxmaxmaximalizálását,nem tartanám arra méltonak,hogy bővebben szót ejtsek róla!Szerintem a bay az más világ,az annyira nemzetközi,hogy talán ő kérhet dijjat bár gondolom ott is sok embert betaszitott a nemzeti aukcios oldalak karmai közé!Az biztos,hogy ami 1euról,vagy dolláról indul.(gyűjteményi darabokról veszélek,nem csini-vili müszaki és ruházati dolgokról)általában áron alul kell el!Bár találkoztam olyannal is,hogy ilyenkor hirtelen a postaköltség 10-20 euró let!

+Quote Post
draglion
hozzászólás 2009-03-19 09:24
Létrehozva: #14514

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(electricparts @ 2009-03-19 08:12) *
Pedig ha jól emlékszem, olvastam valahol még az őrület elején, hogy pl a Vateraboltok kedvezőbb feltételeket fognak kapni mint a "mezei" felhasználók. Nem tudom, ezek szerint az üzleti érzék 0...
OFF az milyen gáz, ha egy fórum a saját nevét (Vatera) pirossal aláhúzza az automatikus ellenőrzés miatt.... tongue.gif Szerinte nincs is ilyen szó....

a vatera szót a magyar helyesírás elemző húzza alá pirossal

10-20 év múlva nem fogja mert bevonul a helyes szavak szótárába : vaterázik vaterás vaterások stb

és az értelmező kéziszótárak is hozni fogják a szavakat kifejezéseket : vaterás társadalom stb

--------------------

+Quote Post
draglion
hozzászólás 2009-03-19 09:20
Létrehozva: #14515

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(electricparts @ 2009-03-19 08:12) *
Pedig ha jól emlékszem, olvastam valahol még az őrület elején, hogy pl a Vateraboltok kedvezőbb feltételeket fognak kapni mint a "mezei" felhasználók. Nem tudom, ezek szerint az üzleti érzék 0...
OFF az milyen gáz, ha egy fórum a saját nevét (Vatera) pirossal aláhúzza az automatikus ellenőrzés miatt.... tongue.gif Szerinte nincs is ilyen szó....

én már régen felvetettem hogy szeparálni kellene a futó aukciókat a boltoktól de a mostani megoldás nem kecsegtető

ezért nem csináltak boltokat a gyűjtők mint az eBayen

az 1 dolláros tranzakciók az ebayen - ahol a világ figyeli a futó aukciókat- sok esetben az értékük negyedét sem érik el
rengeteg példa van rá hogy két azonos darab mondjuk 7 és 50 dollárért (a különbözet a lényeg) megy el a boltok pedig 60 dollárért kínálják

sokan nem listáznak pontosan azért mert attól félnek hogy elkótyavetyélik az értékeiket de mindig van akinek az értékes nem értékes és ezért listáznak 1 dollárért dolgokat

sokan viszont sikeresen listáznak 1 dollárért mivel nagy a vevőkörük és amikor listáznak új tételeket az addig vevők nagyrészét (aki kéri) értesítik róla

nem egy könnyű dolog itt sem ott sem...sehol sem

--------------------

+Quote Post
electricparts
hozzászólás 2009-03-19 09:12
Létrehozva: #14516

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-04 12:29
Azonosító: 334 174

IDÉZET(draglion @ 2009-03-19 08:07) *
nem fog, képzeld el hogy ezekután hisz-e még valaki nekik és vakon megbízik-e bennük

soha

sajnos ez fog történni

+Quote Post
draglion
hozzászólás 2009-03-19 09:07
Létrehozva: #14517

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(electricparts @ 2009-03-19 08:01) *
Nekem ugyan nincs többezer adásvételem, illetve többezer listázott cikkem, de valamiért egyre érlelődik bennem a gyanú, hogy akinek van, annak talán felajánl a Vatera valamilyen könnyítést, ahogyan ezt ígérte a vateraboltok esetében is. Egyéni díjszabás, ilyesmi.... Ezzel meg tudnák akadályozni több tízezer áru eltűnését, gondolok itt főleg a gyűjteményi darabokra, vagyis nem mennének el sem a vásárlók, sem az eladók. Vagyis tényleg csak a hozzám hasonló "kishalak" tűnnének el, ami azért valljuk be nem lesz túl nagy érvágás a cégnek....
Vagy lehet hogy már paranioás lettem? huh.gif

nem fog, képzeld el hogy ezekután hisz-e még valaki nekik és vakon megbízik-e bennük

soha

sajnos ez fog történni

--------------------

+Quote Post
electricparts
hozzászólás 2009-03-19 09:01
Létrehozva: #14518

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-04 12:29
Azonosító: 334 174

Nekem ugyan nincs többezer adásvételem, illetve többezer listázott cikkem, de valamiért egyre érlelődik bennem a gyanú, hogy akinek van, annak talán felajánl a Vatera valamilyen könnyítést, ahogyan ezt ígérte a vateraboltok esetében is. Egyéni díjszabás, ilyesmi.... Ezzel meg tudnák akadályozni több tízezer áru eltűnését, gondolok itt főleg a gyűjteményi darabokra, vagyis nem mennének el sem a vásárlók, sem az eladók. Vagyis tényleg csak a hozzám hasonló "kishalak" tűnnének el, ami azért valljuk be nem lesz túl nagy érvágás a cégnek....
Vagy lehet hogy már paranioás lettem? huh.gif

+Quote Post
zolitan.m
hozzászólás 2009-03-19 08:51
Létrehozva: #14519

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-05-15 10:00
Azonosító: 10 048

IDÉZET(böde001 @ 2009-03-18 23:58) *
Sajnos az ide írt levelekkel semmire sem megyünk mert válasz a vatera részéről abszolut NULLA!!!!!.Pedig biztosan el olvassák !
Zárt kapukat döngetünk ezekkel a levelekkel!Valami másfajta összefogásra lenne szükségünk a termékfeltöltési dijjal kapcsolatban! Javaslat? unsure.gif

Gondolkodtam a kérdésen! Ha alakítanánk egy 100 fős "részvénytársaságot" készíttetnénk egy saját licitportált. Megegyeznénk a jutalékokban (a jelenlegi felére gondoltam ezt a fejlesztésre és üzemeltetésre használnánk) elfogadnánk a vaterás értékeléseket, 100 fő min. 100 termékével az az indulás napján már is 10 000 termék. Szerintem jól hangzik. Akit érdekel a téma az keressen meg, ha összejön a létszám akkor indulhat a móka. smile.gif)
" A pénz nem minden , de asok pénz az már valami"

+Quote Post
Couzog
hozzászólás 2009-03-19 08:40
Létrehozva: #14520

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-08-10 18:58
Azonosító: 178 095

Megváltoztattam az ismerj + oldalam. Korrektek voltak, búcsúzóul leközölték.

http://www.vatera.hu/ismerjmeg/view.php?id=538539

Couzog

+Quote Post

1066 Oldal V  « < 724 725 726 727 728 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017-06-28 00:31