IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1009 Oldal V  « < 724 725 726 727 728 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Technikai Kérdések, Problémák, KIZÁRÓLAG TECHNIKAI jellegű témáknak - PST/VTT kivételével!
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2009-02-15 20:37
Létrehozva: #14501

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:48
Azonosító: 32

IDÉZET(GennaroGattuso @ 2009-02-15 19:31) *
Sziasztok!
Egy kérdésem lenne.Volt egy felhasználói fiókom amit több hónap intézés után most sikerült teljessé tennem,de összejött a 2 negatívom és inaktív lettem.Hogy tudom ezt visszacsinálni mert sok aukcióm megszakadt és most akik vettek tőlem valamit azokkal se tudom felvenni a kapcsolatot?Hogy tudok újra teljes tagú lenni?

Kedves GennaroGattuso!

Javasoljuk, hogy vegye fel Partnerével/Partnereivel a kapcsolatot és tisztázzák a kialakult helyzetet. Amennyiben
az adásvétel létrejön és partnere kéri az általa adott értékelés eltávolítását, úgy a kapcsolatfelvételen keresztül
kérheti a visszaaktiválást.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu
Go to the top of the page

+Quote Post
GennaroGattuso
hozzászólás 2009-02-15 20:31
Létrehozva: #14502

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2009-02-15 20:28
Azonosító: 481 315

Sziasztok!
Egy kérdésem lenne.Volt egy felhasználói fiókom amit több hónap intézés után most sikerült teljessé tennem,de összejött a 2 negatívom és inaktív lettem.Hogy tudom ezt visszacsinálni mert sok aukcióm megszakadt és most akik vettek tőlem valamit azokkal se tudom felvenni a kapcsolatot?Hogy tudok újra teljes tagú lenni?

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2009-02-15 15:48
Létrehozva: #14503

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(kalmarattila07 @ 2009-02-15 08:06) *
Igen ezt tudom és közben meg is történt, e-mailt is kaptam. Viszont a végleges változat is az előző képpel szerepel.

Kedves kalmarattila07!

Legyen kedves részletesen leírni a kapcsolatfelvételen keresztül a problémát, pontosan milyen kép volt
eredetileg feltöltve, milyen képre szerette volna azt módosítani. Köszönjük!

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
kalmarattila07
hozzászólás 2009-02-15 09:06
Létrehozva: #14504

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-10-05 15:45
Azonosító: 29 392

IDÉZET(Vatera_Fórum_Moderátor @ 2009-02-14 21:51) *
Kedves kalmarattila07!

Az adatlap módosítás után ideiglenesen nem lesz elérhető, annak tartalmát a Vatera ellenőrzi.
Az ellenőrzés munkanapokon várhatóan 24 órán belül megtörténik, amelyről e-mailben értesítjük Önt.

Igen ezt tudom és közben meg is történt, e-mailt is kaptam. Viszont a végleges változat is az előző képpel szerepel.

Leírom hogyan csináltam és a megfelelő kollégájuk majd nézze meg és ellenőrizze le a működést:
(Szerintem logikailag így kéne hogy működjön, de lehet hogy tévedek...)

Már volt egy kitöltött ismerj+ oldalam, azt módosítottam. A szöveget átírtam, írtam hozzá, stb. 1 db kép szerepelt az előző változaton, de túl kicsi volt a felbontása azt szerettem volna cserélni.
A törlés mezőbe tettem egy pipát és a következő lapra navigáltam. Ekkor látszólag letörölte a képet, de még volt pár tiltott karakter a szövegben és visszanavigáltam hogy azt javítsam. Ekkor be tudtam tallózni két új képet, amiből a következő előnézeti lapon a második (ami előzőleg üres volt) meg is jelent, viszont az első helyére nem töltötte fel az újat, hanem a régi jelent meg valahonnan az éterből újra. Közben a kép leírása szöveget is módosítani akartam, megint vissza mentem, töröltem, új képet betallóztam de a végeredmény nem változott. A szövegmező szépen logikusan változott és rendben volt, csak a kép cseréjével van gond...

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2009-02-14 22:51
Létrehozva: #14505

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(kalmarattila07 @ 2009-02-14 21:13) *
Az ismerj+ oldal változtatásakor nemsikerült törölni az előzőleg feltöltött képet. Hiába mutatta azt hogy töröltem és töltöttem fel másikat, mégis az előző látszik végeredményként.

Kedves kalmarattila07!

Az adatlap módosítás után ideiglenesen nem lesz elérhető, annak tartalmát a Vatera ellenőrzi.
Az ellenőrzés munkanapokon várhatóan 24 órán belül megtörténik, amelyről e-mailben értesítjük Önt.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
kalmarattila07
hozzászólás 2009-02-14 22:13
Létrehozva: #14506

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-10-05 15:45
Azonosító: 29 392

Az ismerj+ oldal változtatásakor nemsikerült törölni az előzőleg feltöltött képet. Hiába mutatta azt hogy töröltem és töltöttem fel másikat, mégis az előző látszik végeredményként.

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2009-02-14 14:15
Létrehozva: #14507

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(m38 @ 2009-02-14 10:55) *
Felhasználónév: m38(32)
Ügyfélkód: 357227
Az Ön számláinak összege: 0 Ft
Az Ön befizetéseinek összege: 100 Ft
Az Ön számláinak/befizetéseinek egyenlege: 100 Ft
Lejárt befizetési határidejű tartozás: 0 Ft
Ez már kb 8-10 napja így van az előző hétvégén értem rá jobban kb szerdán a múlt héten már át volt vezetve a 100Ft.
A gondom az, hogy elsőnek azt írta be, hogy a bankszámlaszámom már egy másik felhasználónévhez hozzá van rendelve.
Most beírtam a bankszámlám újból , most nem írt ki hibát.
Az zavar hogy a levelezés menüben semmi reakció, de már egyszer megírtam a problémám.

Kedves m38!

Amikor elküldte az üzenetet részünkre a kapcsolatfelvételen keresztül, emailben kapott egy un. ticket számot
ezt legyen kedves ide bemásolni. Köszönjük!

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
m38
hozzászólás 2009-02-14 11:55
Létrehozva: #14508

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2008-10-23 19:45
Azonosító: 254 214

Felhasználónév: m38(32)
Ügyfélkód: 357227
Az Ön számláinak összege: 0 Ft
Az Ön befizetéseinek összege: 100 Ft
Az Ön számláinak/befizetéseinek egyenlege: 100 Ft
Lejárt befizetési határidejű tartozás: 0 Ft

Ez már kb 8-10 napja így van az előző hétvégén értem rá jobban kb szerdán a múlt héten már át volt vezetve a 100Ft.

A gondom az, hogy elsőnek azt írta be, hogy a bankszámlaszámom már egy másik felhasználónévhez hozzá van rendelve.

Most beírtam a bankszámlám újból , most nem írt ki hibát.

Az zavar hogy a levelezés menüben semmi reakció, de már egyszer megírtam a problémám.

+Quote Post
csabau
hozzászólás 2009-02-14 10:19
Létrehozva: #14509

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-03-19 21:37
Innen: Ideg-elme
Azonosító: 903

IDÉZET(m38 @ 2009-02-14 09:10) *
...
Nem értem miért kell egy régi felhasználónak nem engedélyezni a eladást.

Jó régen itt vagyok nem kevés pénzt költöttem el azóta itt, sajnos most eladni szeretnék és nem venni.

Lehet ez a baj.
...

nem hinném, inkább hibát vétett valahol, vagy türelmetlen...
ha mindent jól csinál, az átfutás 3...5 MUNKAnap.

- Mire ügyeljek a teljes jogú felhasználói státusz eléréshez az utalásnál?
1. Ellenőrizze, hogy az adatainál megadta e a bankszámlaszámát és az helyes e! Az utalásnak a regisztrációnál megadott bankszámlaszámról kell érkeznie ellenkező esetben a teljes jogú felhasználó státusz nem lesz a felhasználónévhez rendelve. Amennyiben helytelenül vagy egyáltalán nincs az a bankszámlaszám a regisztrációs adatainál rögzítve amiről utalt, a státusz nem lesz a felhasználónévhez rendelve!
2. Szíveskedjen átutalni 100 Ft-ot a regisztrációnál megadott számlaszámáról a Vatera.hu Kft. kizárólag adatellenőrzésre szolgáló számlaszámára (10700024-25268209-52000001), úgy, hogy a banki átutalási megbízás megjegyzés/tárgy rovatában szíveskedjen feltüntetni az Ön Vatera ügyfélkódját. Az ügyfélkód és csakis a számjegyekből álló ügyfélkód kerüljön feltüntetésre a közlemény rovatba, más ne!
3, Ügyeljen az ügyfélkód helyes beírására, rendszerünk ezzel a számmal azonosítja Önt! Amennyiben a ügyfélkód helytelenül kerül megadásra az utaláson, esetleg több, vagy zavaró karaktereket tartalmaz, a rendszer nem fogja tudni automatikusan Önhöz rendelni az utalást. Az ügyfélkód és csakis a számjegyekből álló ügyfélkód kerüljön feltüntetésre a közlemény rovatba, más ne!
4, Az adatellenőrzéshez használt 10700024-25268209-52000001 Vatera számlaszám csakis adatellenőrzésre szolgál. Kizárólag erre a számlára utalja át a 100 Ft-ot, se kevesebbet se többet! Amennyiben nem 100 Ft-ot utal és nem erre a számlaszámra a státusz nem kerül rögzítése!
5, Mindaddig amig a bankszámlaszámát nem változtatja meg a teljes jogú felhasználó státusza megmarad.

- Az utalás után mikor kapom meg a teljes jogú státuszt?
Az Ön átutalását és a banki jóváírást követően (ami az Ön szerződött banki partnerétől és a hazai Giro rendszer által eszközölt jóváírás gyorsaságától függően 1-3 munkanapig tart) az összeget a beérkezést követő 24 órán belül jóváírjuk az Ön Vatera egyenlegén. Ezt követően az Ön felhasználói státusza automatikusan megváltozik.
Az átutalt 100 Ft-ot a banki jóváírás után 24 órán belül átvezetjük az Ön Vatera egyenlegére.

A hozzászólást -csabau- szerkesztette a következő időpontban: 2009-02-14 10:20

--------------------
mivel mindig az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak...

...szorgos népünk győzni fog !
.
csaby

+Quote Post
m38
hozzászólás 2009-02-14 10:10
Létrehozva: #14510

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2008-10-23 19:45
Azonosító: 254 214

Tisztelt Vatera!

Régen regisztráltam és sokat vásároltam Ököknél.

A gondom az hogy nemrég 100 Ft ot átutaltam a bankszámlaszámomról, illetve megadtam a menüben a bankszámlaszámom, hogy teljes jogú felhasználó azaz eladó is lehessek.

Egyenlegen meg is jelent.

De azóta se lettem teljes jogú felhasználó.

Nincs negatív minősítésem, semmi olyan ami hátrányt jelentene.

Nem értem miért csak vásárolhatok, és miért vehetek részt teljes jogúként , eladóként is a Vaterán.

Kérem segítsenek!

357227 a felhasználókódom.

2005 07-30 án regisztráltam.

Nem értem miért kell egy régi felhasználónak nem engedélyezni a eladást.

Jó régen itt vagyok nem kevés pénzt költöttem el azóta itt, sajnos most eladni szeretnék és nem venni.

Lehet ez a baj.

Tisztelettel

m38

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2009-02-14 00:37
Létrehozva: #14511

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Gobinho @ 2009-02-13 19:36) *
Sziasztok
Szeretnék feltölteni árut, akartam megváltoztatni a bankszámlaszámom, de nem engedi...
tud valaki segíteni?

PÜ-ben köszi

Kedves Gobinho!

Ahhoz, hogy egy regisztrált felhasználó a Vatera piactérén aukciót indíthasson, szükség van az általa megadott bankszámlaszám valódiságának ellenőrzésére.
Ehhez kattintson a Személyes menü - Biztonsági regisztráció menüpontjára és hajtsa végre az ott leírtakat.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Putyur
hozzászólás 2009-02-13 20:39
Létrehozva: #14512

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-01 12:23
Innen: Budapest
Azonosító: 12 391

IDÉZET(Gobinho @ 2009-02-13 19:36) *
Sziasztok
Szeretnék feltölteni árut, akartam megváltoztatni a bankszámlaszámom, de nem engedi...
tud valaki segíteni?

PÜ-ben köszi

Privát üzenetben itt nem lehet kommunikálni.
Ha eladni akarsz, akkor teljes jogú felhasználóvá kell válnod. Ehhez el kell utalnod a bankszámládról 100 Ft-ot a Vatera egy adott bankszámlájára. (Nézz utána a "Segítség" menüpont alatt.)

--------------------
Putyur

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal.
Ne kezdj birkózni egy disznóval, mert mindketten sárosak lesztek, de a disznó még élvezni is fogja.

+Quote Post
Gobinho
hozzászólás 2009-02-13 20:36
Létrehozva: #14513

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2009-02-13 20:34
Azonosító: 477 294

Sziasztok
tud valaki segíteni?

PÜ-ben köszi

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2009-02-12 11:46
Létrehozva: #14514

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(poorat @ 2009-02-10 21:15) *
Tisztelt Vatera!

Írtam egy levelet, hogy a termékek között ráismertem egy tőlem ellopott telefonra.
Nem kaptam választ, pedig csak affelől érdeklődtem, hogy milyen lehetőségem van a termék után "nyomozni".
Köteles az eladó megmondani pl a telefon IMEI számát?
Köteles valamivel igazolni a telefon eredetét?
Nekem ide is jó a válasz, előre is köszönöm.

Kedves poorat!

Amikor elküldte az üzenetet részünkre a kapcsolatfelvételen keresztül, emailben kapott egy un. ticket számot
ezt legyen kedves ide bemásolni. Köszönjük!

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2009-02-12 11:27
Létrehozva: #14515

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(roszgyuri @ 2009-02-12 10:22) *
hogyan tudnám magam törölni a vaterárol, mint felhasználót??? mellow.gif

Kedves roszgyuri!

A regisztráció törlését a kapcsolatfelvételen keresztül lehet kérni.
Kapcsolatfelvétel - Regisztráció, felhasználói fiók - Szeretném a Vatera regisztrációmat megszüntetni

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
roszgyuri
hozzászólás 2009-02-12 11:22
Létrehozva: #14516

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-02-12 11:20
Azonosító: 473 714

hogyan tudnám magam törölni a vaterárol, mint felhasználót??? mellow.gif

+Quote Post
Putyur
hozzászólás 2009-02-11 22:22
Létrehozva: #14517

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(xxxrolixxx @ 2009-02-11 21:20) *
Helló!
én még új vagyok itt, de szeretnék eladni és nem tudok!
befizettem a 100Ftot és kaptam levelet hogy az itt megadott bankszámla szám nem egyezik azzal amivel fizettem és ezért megváltoztattam itt, de sajnos nem történt semmi és még mindig nem tudok eladni! sad.gif
mit csináljak most???

Most megint elutalsz 100 Ft-ot (lehetőleg arról a számlaszámról, amit megadtál), és vársz...
(Addig elolvashatod az Általános Felhasználási Feltételeket. wink.gif )

--------------------
Putyur

Ne kezdj birkózni egy disznóval, mert mindketten sárosak lesztek, de a disznó még élvezni is fogja.

+Quote Post
xxxrolixxx
hozzászólás 2009-02-11 22:20
Létrehozva: #14518

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-02-11 22:15
Azonosító: 473 034

Helló!

én még új vagyok itt, de szeretnék eladni és nem tudok!
befizettem a 100Ftot és kaptam levelet hogy az itt megadott bankszámla szám nem egyezik azzal amivel fizettem és ezért megváltoztattam itt, de sajnos nem történt semmi és még mindig nem tudok eladni! sad.gif

mit csináljak most???

+Quote Post
Putyur
hozzászólás 2009-02-11 21:59
Létrehozva: #14519

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(cableguy @ 2009-02-11 20:41) *
Üdv érdekes paradoxonnal találtam magam szemben.
egy kedves parnerem akit jóindulatomnak köszönhetően nem negatívval értékeltem hanem semlegeseel a több mint 1 hónapos szállítását. A partner Stefi38 Spamszrüen elkezdte véleményét nem mailban hanem a termékeimnél egymás után "Kérdezzen az eladótól!" funkciót használva bemásolgatni egyesével. A fickó elötte gondolom berakott engem a tiltó listájába mert a hozzám "feltett kérdésekre" nem tudtam válaszolni a saját termékeim alatt. szüval a nálam feltett kérdésekre nem tudok válaszolni a saját termékeim alatt. ez kicsit érdekes. Ha válaszolni akartam akkor: "Sajnáljuk, de az eladó nem fogad el liciteket és üzeneteket Öntől, licitje ezért érvénytelen. Kérjük, vásároljon mástól. További inform....... szöveggel találkoztam.

Korrekt.
Tedd Te is tiltóra, majd nem fogja összemocskítani a terméklapjaidat. wink.gif

Mondjuk a nem-tudok-válaszolni-a-feltett-kérdésre probléma tényleg érdekes... blink.gif

--------------------
Putyur

+Quote Post
cableguy
hozzászólás 2009-02-11 21:41
Létrehozva: #14520

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-09-03 14:30
Azonosító: 184 777

Üdv érdekes paradoxonnal találtam magam szemben.
egy kedves parnerem akit jóindulatomnak köszönhetően nem negatívval értékeltem hanem semlegeseel a több mint 1 hónapos szállítását. A partner Stefi38 Spamszrüen elkezdte véleményét nem mailban hanem a termékeimnél egymás után "Kérdezzen az eladótól!" funkciót használva bemásolgatni egyesével. A fickó elötte gondolom berakott engem a tiltó listájába mert a hozzám "feltett kérdésekre" nem tudtam válaszolni a saját termékeim alatt. szüval a nálam feltett kérdésekre nem tudok válaszolni a saját termékeim alatt. ez kicsit érdekes. Ha válaszolni akartam akkor: "Sajnáljuk, de az eladó nem fogad el liciteket és üzeneteket Öntől, licitje ezért érvénytelen. Kérjük, vásároljon mástól. További inform....... szöveggel találkoztam.

A hozzászólást -cableguy- szerkesztette a következő időpontban: 2009-02-11 21:43

+Quote Post

1009 Oldal V  « < 724 725 726 727 728 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-04-24 23:17