IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1068 Oldal V  « < 724 725 726 727 728 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Technikai Kérdések, Problémák, KIZÁRÓLAG TECHNIKAI jellegű témák - amelyekre nincs más topik!
balage51
hozzászólás 2009-03-19 15:37
Létrehozva: #14501

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-20 21:49
Azonosító: 1 124

IDÉZET(bambooflower @ 2009-03-19 14:07) *
igen, ez egy remek végszó. sokan azok közül, akik az utóbbi napokban nem túlságosan tartózkodóan adtak itt hangot véleményüknek, meglepödve fogják tapasztalni, hogy számukra megszünt a visszaút. persze ez csak az én véleményem. smile.gif

nem fogjuk meglepődve tapasztalni, hogy nem lesz visszaút, mert mostmár ha vissza is vonnák ezt a fizetősdit, akkor sem akarnék itt maradni, és szerintem a többség így van ezzel. a bizalmat egyszer lehet eljátszani, hát most sikerült. és azzal csak rátettek mégegy lapáttal, amilyen stílusban ment itt a vatera részéről a terror, hogy a bejegyzéseket kitörlik és csesznek válkaszolni, ha az ember kérdez valamit. én a vaterán végleg befejeztem. megrohadhatnak, ahol vannak. majd az itt maradó 10 felhasználóból sok pénzt tudnak kiszedni. tongue.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
cserép
hozzászólás 2009-03-19 15:34
Létrehozva: #14502

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-20 12:50
Azonosító: 966

Kedves Kollégák!

Mint Vásárló mondom. Nem kéne, az új oldalon túllőni a célon.

6.000 Ft-os tányért, nem kell 45 ért meghirdetni, mert csak kiröhögteti magát az eladó, és nekünk ez rossz lesz.

Nem kicsit, nagyon.

+Quote Post
electricparts
hozzászólás 2009-03-19 15:28
Létrehozva: #14503

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-04 12:29
Azonosító: 334 174

IDÉZET(eztisaztis @ 2009-03-19 14:26) *
Visszajöttek............ már törölgetnek, de nem értem hogy egy teljesen közhasználatban lévő, és elfogadott szót. Ami zs-vel kezdődik és mondatba épited ,aminek köze nincs semmi aukciós portálhoz, azt miért törlik ki??Erre várom azért az admin válaszát.........gondolom hiába

Pedig már reméltem hogy az orrukra koppintott valaki... Esetleg az onBUSMAN....

+Quote Post
eztisaztis
hozzászólás 2009-03-19 15:26
Létrehozva: #14504

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-03-16 22:00
Azonosító: 550 917

IDÉZET(electricparts @ 2009-03-19 14:20) *
Nos... mindeddig 263 aukció szövegében szerepel a "listázási díj", többnyire azzal a körítéssel, hogy emiatt nem lesznek itt többé. Az "ápr.6"-ra pedig a részletes kereső mindenáron a cpr6 találatait adja ki..... Majdnem olyan jó mint a tegnapi kitömött macsek....
Na mindegy, csak gondoltam valakit talán érdekel.
Adminok meetingen vagy idegösszeomlás?

Visszajöttek............ már törölgetnek, de nem értem hogy egy teljesen közhasználatban lévő, és elfogadott szót. Ami zs-vel kezdődik és mondatba épited ,aminek köze nincs semmi aukciós portálhoz, azt miért törlik ki??Erre várom azért az admin válaszát.........gondolom hiába

+Quote Post
Hess33
hozzászólás 2009-03-19 15:25
Létrehozva: #14505

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-06-16 01:15
Azonosító: 162 679

IDÉZET(bambooflower @ 2009-03-19 14:07) *
igen, ez egy remek végszó. sokan azok közül, akik az utóbbi napokban nem túlságosan tartózkodóan adtak itt hangot véleményüknek, meglepödve fogják tapasztalni, hogy számukra megszünt a visszaút. persze ez csak az én véleményem. smile.gif

Számomra negativ kicsengése van a véleményének,én csak a magam nevében tudok nyilatkozni,nekem nem éri meg havi 13000 fizetni azért mert felrakom a termékeimet,és 1-2-3 hónap múlva se fogja megérni,ha bejön a másik hely,ha nem!Ilyen feltételekkel nelkem nem éri meg ide semmit feltölteni!Ha pedig a véleményemért kizárnak...hm...azt hiszem az nem rólam alkot jellemzést...

+Quote Post
masz11
hozzászólás 2009-03-19 15:22
Létrehozva: #14506

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-10-05 10:31
Azonosító: 29 299

IDÉZET(spectrum2942 @ 2009-03-19 13:58) *
Utolsó mondatodhoz csak annyit fűznék hozzá: de akkor már késő lesz! Aki most elmegy, az nem fog többé visszatérni!

Nekem ez nem okoz problémát. Teljesen nem építem le az oldalamat. A rengeteg időt és energiát sajnálom csak, amit az oldal felépítésébe fektettem.

+Quote Post
electricparts
hozzászólás 2009-03-19 15:20
Létrehozva: #14507

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-04 12:29
Azonosító: 334 174

Nos... mindeddig 263 aukció szövegében szerepel a "listázási díj", többnyire azzal a körítéssel, hogy emiatt nem lesznek itt többé. Az "ápr.6"-ra pedig a részletes kereső mindenáron a cpr6 találatait adja ki..... Majdnem olyan jó mint a tegnapi kitömött macsek....
Na mindegy, csak gondoltam valakit talán érdekel.
Adminok meetingen vagy idegösszeomlás?

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2009-03-19 15:07
Létrehozva: #14508

Öreg róka:)

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-03-01 14:16
Azonosító: 130

IDÉZET(spectrum2942 @ 2009-03-19 13:58) *
Utolsó mondatodhoz csak annyit fűznék hozzá: de akkor már késő lesz! Aki most elmegy, az nem fog többé visszatérni!

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."

+Quote Post
spectrum2942
hozzászólás 2009-03-19 14:58
Létrehozva: #14509

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:34
Azonosító: 547

IDÉZET(masz11 @ 2009-03-19 13:46) *
Van egy TeszVesz-es ismim. Ők még csak levelet sem kaptak az új szabályokról. Terjed az eladók és a vásárlók között is egy körlevél, melyben megneveznek egy ingyenesen használható Piacteret, ahová felhasználónevükkel együtt át fognak költözni. Mivel %-ot sem kell fizetni, így az árak is csökkenni fognak. Amit tudok, a közeljövőben én is átköltöztetek oda. Természetesen erről vásárlóimat is értesítem. Másnak is ezt ajánlom. Talán ettől észbe kap majd a Vati is és a TeszVesz is.

+Quote Post
masz11
hozzászólás 2009-03-19 14:46
Létrehozva: #14510

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-10-05 10:31
Azonosító: 29 299

Van egy TeszVesz-es ismim. Ők még csak levelet sem kaptak az új szabályokról. Terjed az eladók és a vásárlók között is egy körlevél, melyben megneveznek egy ingyenesen használható Piacteret, ahová felhasználónevükkel együtt át fognak költözni. Mivel %-ot sem kell fizetni, így az árak is csökkenni fognak. Amit tudok, a közeljövőben én is átköltöztetek oda. Természetesen erről vásárlóimat is értesítem. Másnak is ezt ajánlom. Talán ettől észbe kap majd a Vati is és a TeszVesz is.

+Quote Post
zs.gyuri
hozzászólás 2009-03-19 14:38
Létrehozva: #14511

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-02-14 12:29
Azonosító: 115 296

IDÉZET(Hess33 @ 2009-03-19 13:17) *
Amugy szerintem kicsit túlzás a 600 ezer felhasználószerintem 500 körül lehet max,és ebből a 2/3 lehet,ugymond állandó látogató!AZ kb 350 ezer.Ennek a fele tuti lelép első nekifutásra....a többi szépen lassan,mert amikor majd 2-3szor nem megy el az áru,és tartják az 1000-ért a markukat a szipolykirályok,na akkor lépnek ők is...azt annyi a millioknak...a 3.5 milliárdos portál hirtelen eladhatattlanná válik...de legalább a tulaj otthon érezheti magát,sikerült dél-afrikai állapotokat csinálnija laugh.gif

Igazad van, de a magyar ilyen!
Lusta és kényelmes, várja a csodát!
Majd akkor kapkodnak, ha megy a többezres számla!
Azért meg értem ezeket is!
Gondold el több száz termékkel fenn vannak több éve, ez rengeteg munkával járt és most mindent a nulláról kezdeni!
Én is közéjük tartozom és meg mondom őszintén, hogy magam sem tudom hogyan tovább!
Itt árulni nem tudok tovább, talán kiállok ezekkel az áruimmal a sarokra míg el nem zavar a közt.felügyelő! blink.gif

+Quote Post
spectrum2942
hozzászólás 2009-03-19 14:33
Létrehozva: #14512

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Hess33 @ 2009-03-19 13:26) *
elqrtuk laugh.gif

ja biggrin.gif Egyébként most, hogy mentem le az áruim, eszembe jutott, hogy ha sokan teszik most ugyanezt, akkor mennyire látogatott lehet a napokban ez az oldal smile.gif Még a végén eléri a túlterheltségi szintet is smile.gif De utána milyen pangás lesz itt...

+Quote Post
spectrum2942
hozzászólás 2009-03-19 14:18
Létrehozva: #14513

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vitez77 @ 2009-03-19 13:10) *
Sziasztok ismét
Sajnos a vatera nem igen reagál a leveleinkre, már az admin. sem!!
Amúgy a 600.000 nem teljesen pontos. Vannak emberek akik több néven is fel vannak regelve, vannak családok is akik mind felregisztráltak. Szóval ha nagyon megnézzük az jóval kisebb adat. Azonban azon eladók száma akik komolyan csinálják és nagy forgalmat bonyolítanak le azok kevesen vannak. Nekem is van fent vagy 300 termékem, de nagyon kicsi eladó vagyok azokhoz akiket fent említek. Tehát ezek az emberek ha kivonulnak akkor a vatera bizony meg fogja érezni. Az is elgondolkodtató, hogy nem csak az eladókat érinti ez hanem a vásárlókat is. Ez látszik is abból, hogy egyre több vásárló is ír a fórumra.
Nem tudom, hogy a vatera miként fog dönteni, de az biztos, ha ide volt időnk és feltöltöttük a termékeinket akkor azt máshol is meg fogjuk tudni tenni. Én is régen vagyok ezen az oldalon, több mint 4 éve. Itt se volt minden annyira tökéletes, de az évek folyamán szépen változott, természetesen a mi általunk befizetet pénzekből, ami nem volt kevés ugyebár. Szerintem ezt más honlapok is meg fogják tudni tenni, aztán, ha ott is elhatalmasodik a kapzsiság akkor onnan is kivonulunk, de talán ott nem lesz erre szükség , mert tanulnak a vatera esetéből.
Én sem hiszem, hogy meghosszabbítom a termékeimet, persze ez a vaterától is függ.

Ez az eset örök példa lesz a többi oldal számára: "na, ez az, amit nem szabad csinálni". Talán még tanítani is fogják a marketing sulikban: "Hogyan lehet tönkretenni egy jól működő weboldalt néhány héten belül" címszó alatt smile.gif

+Quote Post
Hess33
hozzászólás 2009-03-19 14:17
Létrehozva: #14514

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-06-16 01:15
Azonosító: 162 679

Amugy szerintem kicsit túlzás a 600 ezer felhasználószerintem 500 körül lehet max,és ebből a 2/3 lehet,ugymond állandó látogató!AZ kb 350 ezer.Ennek a fele tuti lelép első nekifutásra....a többi szépen lassan,mert amikor majd 2-3szor nem megy el az áru,és tartják az 1000-ért a markukat a szipolykirályok,na akkor lépnek ők is...azt annyi a millioknak...a 3.5 milliárdos portál hirtelen eladhatattlanná válik...de legalább a tulaj otthon érezheti magát,sikerült dél-afrikai állapotokat csinálnija laugh.gif

+Quote Post
vitez77
hozzászólás 2009-03-19 14:10
Létrehozva: #14515

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-01-22 17:43
Azonosító: 425 654

Sziasztok ismét
Sajnos a vatera nem igen reagál a leveleinkre, már az admin. sem!!
Amúgy a 600.000 nem teljesen pontos. Vannak emberek akik több néven is fel vannak regelve, vannak családok is akik mind felregisztráltak. Szóval ha nagyon megnézzük az jóval kisebb adat. Azonban azon eladók száma akik komolyan csinálják és nagy forgalmat bonyolítanak le azok kevesen vannak. Nekem is van fent vagy 300 termékem, de nagyon kicsi eladó vagyok azokhoz akiket fent említek. Tehát ezek az emberek ha kivonulnak akkor a vatera bizony meg fogja érezni. Az is elgondolkodtató, hogy nem csak az eladókat érinti ez hanem a vásárlókat is. Ez látszik is abból, hogy egyre több vásárló is ír a fórumra.
Nem tudom, hogy a vatera miként fog dönteni, de az biztos, ha ide volt időnk és feltöltöttük a termékeinket akkor azt máshol is meg fogjuk tudni tenni. Én is régen vagyok ezen az oldalon, több mint 4 éve. Itt se volt minden annyira tökéletes, de az évek folyamán szépen változott, természetesen a mi általunk befizetet pénzekből, ami nem volt kevés ugyebár. Szerintem ezt más honlapok is meg fogják tudni tenni, aztán, ha ott is elhatalmasodik a kapzsiság akkor onnan is kivonulunk, de talán ott nem lesz erre szükség , mert tanulnak a vatera esetéből.
Én sem hiszem, hogy meghosszabbítom a termékeimet, persze ez a vaterától is függ.

+Quote Post
Ancsipancsi1
hozzászólás 2009-03-19 14:03
Létrehozva: #14516

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-03-09 14:47
Azonosító: 531 517

A jutalékkal semmi gond, az eladott cuccokért szívesen fizet az ember.
Másért nem.

+Quote Post
spectrum2942
hozzászólás 2009-03-19 13:57
Létrehozva: #14517

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(eztisaztis @ 2009-03-19 12:45) *
Hihetelen ez a másik oldal annak ellenére hogy azért killódnak a tömeggel, tegnap este kértem kategoriamódositást lego- ra ma reggel már meg is volt, egyébként ot is lesz jutalék 4% a fórumon olvasható,.........na de ez normális senkitől nem vártuk el eddig sem hogy ingyen csináljon bármit.........de ha kirabolnak valakit(egyenlőre csak probálják) ,egy sötét utcában akkor többet nem megy arra........ szerintem ha viszakozik a vatera, már akkor is késő, üzletben az egyik fél elveszti a bizalmat a másikban akko .........THE END

Én is kértem kategóriamódosításokat, bízom benne, hamar meglesz. A jutalék természetes, a Vaterán sem volt ebből semmi gond. Egyikünk sem várja el a teljes ingyenességet, de amit itt művelnek, az már kiveri a biztosítékot. Egyébként minden eladó viszi magával a vevőit, ahogy én is. A hírek gyorsan terjednek ám a neten! Kaptam már jópár visszajelzést, volt, aki elég keményen fogalmazott a Vaterával kapcsolatban (inkább nem ídézem, mert hátha egy hétig nem lesz áram magyar honban smile.gif).

+Quote Post
balage51
hozzászólás 2009-03-19 13:53
Létrehozva: #14518

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-20 21:49
Azonosító: 1 124

IDÉZET(jocco123 @ 2009-03-19 11:28) *
Figyi!A zs betűsön hol találom az 1ft-os árúkat?Köszi rolleyes.gif rolleyes.gif

BOCS, EZT SAJNOS NEM TUDOM, MERT ÉN CSAK TÖLTÖK TÖLTÖK FELFELÉ, MÉG NEM IS NAGYON NÉZTEM SZÉT. NÉZZ KÖRÜL, BIZTOS VAN VALAHOL, DE MÉG ELÉG NAGY A ZÜRZAVAR,. SZEGÉNMY RENDSZERGAZDA NEM GYŐZI A HATALMAS ROHAMOIT, DE MINDEN KÉRÉSNEK IGYEKSZIK ELEGET TENNI, MOST TÜRELMESNEK KELL LENNÜNK, HA VALAMIT NEM TALÁLUNK, VAGY NEM OLYAN MINT LENNIE KÉNE

+Quote Post
cserép
hozzászólás 2009-03-19 13:53
Létrehozva: #14519

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-20 12:50
Azonosító: 966

Harácsolás...Bizony ez az egész feltöltősdi. Szerintem.

Véleményem szerint, aki fel akar töltődni tulajdonosi szinten, az pl. a konnektorba is bedughatja az ujját.

Legalább, érezni fogja a 220 és 230 V közötti különbséget. :-)

Állítólag, ez tőlem származik, és sok, akkori nagy embert röhögtek ki miatta. Tíz évvel később, sem tudtak a feszültség változásról.
Ők, már sehol sincsenek...

Ha Amerikában, azt mondhatja egy szenátor, hogy a bankárok, vessenek véget önkezükkel, az életüknek, mert még a válság közepén is lopnak az demokrácia. Az Elnök pedig utasította, pénzügyminiszterét, hogy 100 % -os adót vessen ki a" bónuszra"

Van, amit érdemes átvenni Amerikából... Pl. a feltöltési díjra is ki lehet vetni, a 100% os jövedelemadót, meg a magyar járulékokat. Pluszban. Majd, javasolni fogom, a Pénzügyminisztériumnak. :-)))))))))))))) A bankosoknál sem ártana kivetni.
A kettő, ugyanaz. Semmiért pénzt felvenni.

( akad ügyvéd, ha esetleg kell )
És még akkor nem is szóltam azokról, akik egy ilyen megbízásért sorba állnak, hogy ismertek legyenek.

Az viszont igaz, ha nem tudjuk megszervezni, a saját üzletünket, ahol 100% magyar tulajdonban van minden, akkor megérdemeljük, hogy átvernek. Össze kéne végre fogni már!

+Quote Post
bözsike
hozzászólás 2009-03-19 13:50
Létrehozva: #14520

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-08-02 21:52
Azonosító: 18 538

IDÉZET(ludaslajos @ 2009-03-19 12:44) *
Szia Bözsike!

Köszönöm az elismerő szavakat, de ez jórészt a te érdemed!
Én is egy korrekt és segítőkész partnert ismertem meg személyedben!
Örülök, hogy üzletelhettünk, és remélem a másik piactéren, piactereken még kötünk jó üzleteket!

Üdv. Lajos wink.gif

Biztosan találkozunk, de remélem nem csak mi ketten! ohmy.gif

+Quote Post

1068 Oldal V  « < 724 725 726 727 728 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017-08-19 07:37