IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1059 Oldal V  « < 724 725 726 727 728 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Technikai Kérdések, Problémák, KIZÁRÓLAG TECHNIKAI jellegű témák - PST kivételével!
Hess33
hozzászólás 2009-03-18 15:43
Létrehozva: #14501

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-06-16 00:15
Azonosító: 162 679

IDÉZET(sanyaka @ 2009-03-18 15:28) *
Meglátszik,hogy kik kezébe került a vatera!!! mad.gif mad.gif mad.gif mad.gif mad.gif mad.gif

Egy rövid idézet Mészöly Kálmántól:"Leugranak a fáról,és azt hiszik egyből tudnak focizni" laugh.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
Hess33
hozzászólás 2009-03-18 15:35
Létrehozva: #14502

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(sanyaka @ 2009-03-18 15:28) *
Meglátszik,hogy kik kezébe került a vatera!!! mad.gif mad.gif mad.gif mad.gif mad.gif mad.gif

Na de Sanyaka laugh.gif

+Quote Post
electricparts
hozzászólás 2009-03-18 15:34
Létrehozva: #14503

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-04 11:29
Azonosító: 334 174

IDÉZET(Vatera_Fórum_Moderátor @ 2009-03-18 14:51) *
Kedves electricparts!

Ha nem ért egyet az intézkedéssel legyen kedves jelezni a Kapcsolatfelvételen keresztül a megfelelő altéma
kiválasztásával. Köszönjük!

Kedves Admin,

Úgy látszik, eléggé elbeszélünk egymás mellett. Nem kívánok kapcsolatba lépni az ügyfélszolgálatukkal, ha sablonokat támad kedvem olvasgatni, megnyitom a Words-öt, és kiélem magam.
Én az Önök felügyeleti szervéhez kívánok fordulni, mivel JOGOM van hozzá. Önöknek, mint minden SZOLGÁLTATÁST nyújtó cégnek (legyen az fodrász,hentes, vagy akármi), KÖTELESSÉGÜK a szolgáltatást igénybe vevők számára jól látható helyen közölni a felügyeleti szerveik elérhetőségét. Tisztelettel kérem tudassa velem, hogy a Vatera.hu-n ezt hol találom???
Amennyiben kérdésemre nem kapok érdemi választ, kénytelen leszek a Fogyasztóvédelmi Felügyelethez fordulni, mellékelve a fórumról készített screenshotot.

Várom szíves válaszát

electricparts

+Quote Post
Hess33
hozzászólás 2009-03-18 15:33
Létrehozva: #14504

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(electricparts @ 2009-03-18 14:50) *
Kedves Admin,

Hozzászólásomat ugyanezzel a szöveggel meg fogom írni az Offtopic fórumon. Remélem ezzel nem lesz problémájuk.

Továbbra is várom szíves válaszát a felügyeleti szerveiket illetően, mivel azt hiszem ez nagyon is ON, lévén egy panaszkönyvben írogatunk egymásnak, valamint ha jól tudom ezen adatok közzétételére Önöket törvény kötelezi.

ja persze azt azért ne felejtsük el,hogy valószinüleg ez a cég is valahol gibraltáron van bejegyezve,mert ugye adót nem nagyon szeretnek fizetni!Akkor viszont az ottani felügyeleti szervnél kell jelezni a problémát laugh.gif

+Quote Post
ottobacsi
hozzászólás 2009-03-18 15:29
Létrehozva: #14505

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-02-16 13:06
Azonosító: 117 516

Üdvözlök mindenkit.
Én nem túl rég óta adok-veszek a vaterán(egy kicsivel több mint egy éve) de úgy néz ki hogy nem is sokáig fogok.
Ezt az elfogadhatatlan eladó kizsebelést nem fogom tűrni, és szerintem nagyon sokan így lesznek ezzel.
Ebből kifolyólag a vaterának nemhogy nőnének a bevételei, hanem egyenesen a mélységekbe fog zuhanni.
Az előző szankcionálással én is egyetértettem(minimáláras termékek 100ft), de azt hogy a sok szemét lekerüljön az oldalról, szerintem másképp kellene megoldani, mert ez nem járható út.
Ha valami értelmeset felrakok és sokáig nem kel el, nehogymár fizessek.
Inkább a devizatőzsdébe fektetem az időmet és a pénzemet, nem a vaterába.
További szép napot mindenkinek.

+Quote Post
sanyaka
hozzászólás 2009-03-18 15:28
Létrehozva: #14506

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-08-17 16:44
Azonosító: 20 795

+Quote Post
sanyaka
hozzászólás 2009-03-18 15:26
Létrehozva: #14507

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-08-17 16:44
Azonosító: 20 795

Gusztustalannak tartom az egészet.Így le is vettem az áruimat.Nem vagyok hajlandó többet fizetni,Tiszta kizsákmányolás az egész. mad.gif mad.gif ohmy.gif wink.gif sad.gif

+Quote Post
Hess33
hozzászólás 2009-03-18 15:14
Létrehozva: #14508

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kedves Admin,

Hozzászólásomat ugyanezzel a szöveggel meg fogom írni az Offtopic fórumon. Remélem ezzel nem lesz problémájuk.

Továbbra is várom szíves válaszát a felügyeleti szerveiket illetően, mivel azt hiszem ez nagyon is ON, lévén egy panaszkönyvben írogatunk egymásnak, valamint ha jól tudom ezen adatok közzétételére Önöket törvény kötelezi.

Tényleg ha már itt tartunk,minket 20000 büntettek mert a boltban nem volt kint a felügyeleti szerv neve!!!!Szóval kiváncsian várom én is a szerv nevét!Amugy a hirközlés felügyeletnek kell irni azok elég alaposan vizsgálodnak,bankokat,meg a matávot már 10 milliokra büntették!Az pedig 100%,hogy a teszvesz és a vatera azonos tulajjal sérti a szabad versenyt,és ezt még a vásárlás elött bekellett volna jelenteni a versenyhivatalnak!Elöbb -utobb ugyis kötelezni fogják rá a tulajt,ha pedig eljátszaná a szinlelt eladást,akkor kartelezésért kell feljelenteni!A tulaj ugysem fog tenni semmit,letolja miket irunk,jogi lépéseket kell tennia versenyhivatalnál,a fogy.védelemnél,hirközlés felügyelet!

+Quote Post
moci60
hozzászólás 2009-03-18 14:59
Létrehozva: #14509

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-08-20 23:31
Azonosító: 21 197

Így van!!!!

Teljesen egyet értek vele és felháborítónak tartom az egészet!!!!
Szégyelhetik magukat akik ezt kitalálták, sok örömet és boldogságot kívánok a plusz 5 forinthoz és költsék gyógyszerre....
De ez az ország már csak ilyen szégyen de ez van.

moci60

IDÉZET(kalanti43 @ 2009-03-18 14:10) *
Na igen....

"Feltöltési díj bevezetésének okai..."

És akkor nyolc soros blablával válaszolnak is a saját maguk által feltett költői kérdésre...
Egyszerűen, őszintén ezt kellett volna írni, hogy kedves vaterások, felhasználók, az új tulajdonosaink mégjobban megszeretnék tömni a zsebeiket!

Ennyi

+Quote Post
kirrreka
hozzászólás 2009-03-18 14:54
Létrehozva: #14510

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-18 12:23
Azonosító: 361 894

IDÉZET(CellaTel @ 2009-03-18 14:09) *
ez igy van.. én elkezdtem 1-2éve pár programozoval. egy oldalt fetenni nem nagy kunszt mi lettük a 399-edikek akiknek volt ilyene.. egy helyi ujsákba 4x meglett hirdetve. (4*22ezer ft) és egy eladó sem jött ...

kb ennyit az egészröl... smile.gif

HAHHH, sikerült idézetet beraknom a hozzászólás elé. Eddig nem sikerült. smile.gif

Szóval ... ... ha minden vállalkozó ekkora kitartással bírna már nem lenne egy sem. smile.gif Nem csodálkozom az eredményen. smile.gif

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mo...
hozzászólás 2009-03-18 14:51
Létrehozva: #14511

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 12:48
Azonosító: 32

Kedves Admin,

Továbbra is várom szíves válaszát a felügyeleti szerveiket illetően, mivel azt hiszem ez nagyon is ON, lévén egy panaszkönyvben írogatunk egymásnak.

Kedves electricparts!

Ha nem ért egyet az intézkedéssel legyen kedves jelezni a Kapcsolatfelvételen keresztül a megfelelő altéma
kiválasztásával. Köszönjük!

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
electricparts
hozzászólás 2009-03-18 14:50
Létrehozva: #14512

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Vatera_Fórum_Moderátor @ 2009-03-18 14:47) *
Kedves electricparts!

Kérjük alaposan olvassa át a a Vatera fórumainak szabályzatát és a szerint vegyen részt a fórumozásban.
Az offtopik hozzászólások a továbbiakban is törlésre kerülnek.

Kedves Admin,

A hozzászólást -electricparts- szerkesztette a következő időpontban: 2009-03-18 14:52

+Quote Post
balage51
hozzászólás 2009-03-18 14:49
Létrehozva: #14513

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-20 20:49
Azonosító: 1 124

IDÉZET(electricparts @ 2009-03-18 14:40) *
Kedves Admin!

Ezúton szeretném megköszönni, hogy törölte a hozzászólásomat, amellyel amúgy egyik szabályt sem sértettem meg.
Ezúton kérem hogy azonnali jelleggel tiltsa meg a fórumhoz való hozzászólásom jogát, mielőtt valami olyat írnék, amit magam is megbánok.
Valamint tisztelettel érdeklődöm, hogy hogyan lehet a Vatera.hu Kft ellen írásos panaszt benyújtani, mivel ezek szerint egy online üzlet online panaszkönyve nem mérvadó. Érdekes lenne, ha a való életben is csak úgy tépkednék ki a lapokat miután a panaszos bejegyzett.... Kérem adja meg a felügyeleti szerveik nevét és elérhetőségét.

Köszönettel

electricparts

hozzászólásaim sorozatos törlésére ezzel a pár sorral reagáltam:

Tisztelt Fogyasztóvédelmi Hatóság,

szeretnék bejelentést tenni a Vatera.hu online aukciós oldal ellen. Talán már értesültek is róla, hogy a több mint 600 ezer felhasználóval rendelkező oldal tulajdonosai elképesztő díjakat akarnak bevezetni áprilistól a már meglévő szintén nem olcsó, de elfogadható jutalékrendszeren felül.
A temérdek felhasználót - akiknek rengeteg munkájuk van abban, hogy termékeiket feltöltötték az oldalra - természetesen roppant kellemetlenül érintette ez a dolog. Ebben az amúgy is nehéz helyzetben mégtöbb pénzt akarnak kivenni a becsületes eladók zsebéből. Természetesen nem kötelező ezen az oldalon fent lenni, de azért a nem tetszésünket szerintem kifejezhetjük 2009-ben, az EU-ban.
A Vatera oldalán van is erre a célra kialakított fórum-felület, azon belül panaszkönyv rovat. Két nap alatt több mint 15 ezren olvasták ezt a fórumot, és többezer hozzászólás érkezett, viszont a nekik nem tetszőket a vatera munkatársai másodpercek alatt eltávolították. Nem tartalmaztak ezek sem káromkodást, sem alaptalan vádaskodást, csak mindenki leírta, mit gondol. Egyszerűen felfogni sem tudom ezt a hozzáállást, a panaszkönyv arra való, hogy az emberek a véleményüket beleírják, és arra a szolgáltató választ adjon.
Csak azért, mert ez nem papír alapú, még nincs joguk törölni a nekik nem tetsző bejegyzéseket. Nem hiszem, hogy a MÁV pl. megtehetné, hogy a könyv formátumú panaszkönyvből kitépkedje azokat az oldalakat, amik neki nem jók.
Egyszerűen nem kellene okot adni a panaszra, és semmibe venni azokat az embereket, akikből az oldal tulajdonosai, munkatársai nem kevés haszonra tesznek szert.
Folyamatos jogsértéseket követnek el, mindenhatónak képzelik magukat, és semmibeveszik többezer ember panaszát, véleményét.
A pénzhajhász tervüket meg nevetséges indokokkal magyarázzák, miszerint az eladóknak és a vevőknek egyaránt sokkal jobb lesz, ha még havi 30-40 ezer forintot befizetnek a cégnek. Ez közönséges rablás, és az alapvető szólásjogok porbatiprása.

Kérem Önöket, valamilyen módon próbáljanak ebben az ügyben a segítségünkre lenni, mert hiába kérjük az oldal vezetőit szépen, kevésbé szépen, hogy vonják vissza döntésüket, és vegyék figyelembe véleményünket, nem reagálnak, és szerintem el sem jutnak hozzájuk a panaszok, mert az adminisztrátorok azonnal kitörlik azokat.

Ez a módszer megengedhetetlen, egy ekkora cég nem teheti ezt meg, mert a forumon világosan kiderül, hogy egy héten belül el fogják veszteni felhasználók tízezreit.

Segítségüket előre is köszönöm,

+Quote Post
spectrum2942
hozzászólás 2009-03-18 14:48
Létrehozva: #14514

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:34
Azonosító: 547

IDÉZET(draglion @ 2009-03-18 14:40) *
jajj de hát a google sem ad ki csak úgy valakit

Nem azt mondtam, hogy nem láttam internetes reklámot a Vaterával kapcsolatban, de tévében és nyomtatott sajtóban nem. Persze lehet, hogy tényleg tudatlanul tengődtem a nagyvilágban, de hozzám akkor sem jutott el ez a média, csak a netes. smile.gif

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mo...
hozzászólás 2009-03-18 14:47
Létrehozva: #14515

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 12:48
Azonosító: 32

IDÉZET(electricparts @ 2009-03-18 14:40) *
Kedves Admin!

Ezúton szeretném megköszönni, hogy törölte a hozzászólásomat, amellyel amúgy egyik szabályt sem sértettem meg.
Ezúton kérem hogy azonnali jelleggel tiltsa meg a fórumhoz való hozzászólásom jogát, mielőtt valami olyat írnék, amit magam is megbánok.
Köszönettel
electricparts

Kedves electricparts!

Kérjük alaposan olvassa át a a Vatera fórumainak szabályzatát és a szerint vegyen részt a fórumozásban.
Az offtopik hozzászólások a továbbiakban is törlésre kerülnek.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
draglion
hozzászólás 2009-03-18 14:40
Létrehozva: #14516

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:23
Azonosító: 291

IDÉZET(spectrum2942 @ 2009-03-18 14:39) *
Bocs, ha eddig tudatlanul tengődtem a nagyvilágban. de kb. mikor négy évvel ezelőtt felfedeztem a Vaterát, a Google segítségével tettem azt.

jajj de hát a google sem ad ki csak úgy valakit

--------------------
nagy a baj amikor a tudás hiánya tesz értékessé vagy értéktelenné dolgokat

+Quote Post
electricparts
hozzászólás 2009-03-18 14:40
Létrehozva: #14517

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kedves Admin!

Valamint tisztelettel érdeklődöm, hogy hogyan lehet a Vatera.hu Kft ellen írásos panaszt benyújtani, mivel ezek szerint egy online üzlet online panaszkönyve nem mérvadó. Érdekes lenne, ha a való életben is csak úgy tépkednék ki a lapokat miután a panaszos bejegyzett.... Kérem adja meg a felügyeleti szerveik nevét és elérhetőségét.

Köszönettel

electricparts

+Quote Post
draglion
hozzászólás 2009-03-18 14:39
Létrehozva: #14518

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:23
Azonosító: 291

IDÉZET(zs.gyuri @ 2009-03-18 14:34) *
Szerintem is az első volt a jó!
Ki merre megy? unsure.gif

nem szabad megírni hogy vándorol a pórnép

--------------------
nagy a baj amikor a tudás hiánya tesz értékessé vagy értéktelenné dolgokat

+Quote Post
balage51
Létrehozva: #14519

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-20 20:49
Azonosító: 1 124

CSAK JELZÉSKÉPPEN: A MÁSIK OLDALRA SZINTE BEJUTNI SEM LEHET, ANNYIAN TOLONGUNK OTT. MINDENKI EZERREL TÖLTI ÁT A TERMÉKEIT. HA ITT KELL ÜLNÖM EGY HÉTIG, AKKOR IS ÁTVISZEK MINDENT, ÉS SZERETETTEL VÁROK MINDENKIT OTT IS. wub.gif

+Quote Post
spectrum2942
Létrehozva: #14520

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:34
Azonosító: 547

IDÉZET(CellaTel @ 2009-03-18 14:03) *
hogyne.. ez senki nem tagadta... csak a hirdetésekre szánt energia meg pénz fog rugni több évbe és több 100 több ezer 1000 milloba (forintba)
a vatera hogy ide jutott a tv-kbne sujjos millokat b**ott el tv reklámra meg hirdetéásre
aukcios oldal az országban ami nem ebben a tulajdonban van kb van 400db.. ebböl hasraütve 2öt nem tudnál mondani.. (mert nincs reklámja)

lehetőleg ne nevezd meg öket... csak érzékeltettem a problémát

Bocs, ha eddig tudatlanul tengődtem a nagyvilágban. de kb. mikor négy évvel ezelőtt felfedeztem a Vaterát, a Google segítségével tettem azt. Milyen tévéreklámról és hirdetésekről beszélsz, hiszen ez idő alatt és azóta én eggyel sem találkoztam az általad említett helyeken ? A többi aukciós oldal (nem a Vateráról és a TeszVeszről beszélek) rohamosan fog fejlődni, s figyeld meg, ez nem fog több évbe kerülni, hiszen pont az innen elvándorlók fogják azokat rövid időn belül felfuttatni, hiszen lassan szinte minden fórumon lehet már olvasni róluk! Az új hely (már a kezdőbetűjét sem merem leírni, úgyis törölnék) egyszerre két helyről szippantja be az embereket, így rohamos lesz a felfejlődés és a termékfeltöltés odaát. Több ismerősöm jelezte, hogy többezer termékkel kíván megjelenni ott! Ahogy annak idején a Vaterát is pontosan az eladók és a vevők futtatták fel, úgy lesz ez odaát is. Mert hiába egy agyonhirdetett oldal, ha tátong az ürességtől, a lehetetlen feltételek miatt! Pont az eladók azok, akik a termékválasztékuk alapján tesznek sikeressé egy aukciós oldalt! S pont az eladók tehetik azt tönkre a folyamatos elvándorlásukkal! Nem túlzok, ha azt mondom: a napokban és az elkövetkező hetekben történelmet írunk az online aukciók világában...

+Quote Post

1059 Oldal V  « < 724 725 726 727 728 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017-03-22 23:17