IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1057 Oldal V  « < 724 725 726 727 728 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Technikai Kérdések, Problémák, KIZÁRÓLAG TECHNIKAI jellegű témák - PST kivételével!
Laddermaster
hozzászólás 2009-03-18 13:59
Létrehozva: #14501

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2009-03-18 13:45
Azonosító: 557 319

Egyébként bárki csinálhat egy ilyen oldalt ahol nincsenek plussz kiadások és mindenki itthagyja a vaterát mint eb a ******!
Go to the top of the page

+Quote Post
Vateraforum
hozzászólás 2009-03-18 13:58
Létrehozva: #14502

Fórumozó

Csoport:
Rendszergazda

Regisztrált: 2007-03-21 16:08
Azonosító: 1 334

IDÉZET(Laddermaster @ 2009-03-18 13:51) *
Tisztelt vatera! Nagyon remélem hogy nem lett nyívános az itt regisztráláskor megadott e-mail címem mert naponta kapok vatera sztrájk című NEMKÍVÁNATOS leveleket állítólagos vaterás társaimtól. Ha önök miatt használhatatlanná vállik a sok spamtól a postafiókom biztos nem hagyom annyiban.
Miközben írtam ezt a hozzászólást is érkezett ilyen levél és már *********** unom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tisztelt Laddermaster!

Nem lett nyilvános. A problémát a levelek feladójával tisztázza.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
balage51
hozzászólás 2009-03-18 13:58
Létrehozva: #14503

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-20 20:49
Azonosító: 1 124

IDÉZET(Laddermaster @ 2009-03-18 13:51) *
Tisztelt vatera! Nagyon remélem hogy nem lett nyívános az itt regisztráláskor megadott e-mail címem mert naponta kapok vatera sztrájk című NEMKÍVÁNATOS leveleket állítólagos vaterás társaimtól. Ha önök miatt használhatatlanná vállik a sok spamtól a postafiókom biztos nem hagyom annyiban.
Miközben írtam ezt a hozzászólást is érkezett ilyen levél és már KIBASZOTTÚL unom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

na, még egy.
már elnézést, nem lett hivatalos az emil cím. csak itt olyan embereket löknek a szakadékba, akiknek több éves munkájuk van fent a vaterán, és eddig nem 5 adásvételt bonyolitottak le, mint Ön. Én pl 2600-at. És példás ez az összefogás, és nagyon sokan örülnének, ha kapnának értesítö emilt, hogy mit tehetünk, mert az a probléma sokakat érint. Lehet, hogy zavaró az a pár levél, amit mostanában kap, de én pl napi 50 spam-et kapok mindenhonnan, mégsem reklamálok. aki küldi azokat a leveleket, azt a jószándék és a segiteni akarás motiválja, nem ártani akar. és ezért inkább háűlásnak kéne lenni, mint idegesnek. de mondom, 5 adásvétellel megértem ezt a hozzáállást is

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2009-03-18 13:55
Létrehozva: #14504

Öreg róka:)

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-03-01 13:16
Azonosító: 130

IDÉZET(c i m b i n e u s @ 2009-03-18 13:44) *
Kérdezem, hogy a szerkesztési opciók által felajánlott, és általam alkalmazott kék betűszín, 3-as betűnagyság és a kivastagítás a szabályzat melyik pontját sérti, hogy folyamatosan kitörlik?

Rendben! Akkor vörösre váltok és 4-esre. Hátha ez jobban tetszik.

cimbineus

rendkívül eröszakos benyomást tesz. vagy szemtöl szembe is úgy vitatkozol, hogy a másik arcába kiabálva köpködsz?

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."

+Quote Post
Laddermaster
hozzászólás 2009-03-18 13:51
Létrehozva: #14505

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2009-03-18 13:45
Azonosító: 557 319

Miközben írtam ezt a hozzászólást is érkezett ilyen levél és már *********** unom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

+Quote Post
balage51
hozzászólás 2009-03-18 13:50
Létrehozva: #14506

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Azért ezt elképesztőnek tartom! Azt hittem itt mindenki egyformán gondolkodik. Ez a mi oldalunk, azért működik, mert mi itt vagyunk, és eladunk dolgokat. Ha nincs eladás, az oldal beadhatja a kulcsot, mert nincs bevétel. A jutalék teljesen jogos, senkinek semmi problémája nincs vele, hiszen biztosítják nekünk ezt a felületet, hogy rátaláljunk egymásra, eladhassunk. Viszont semmibeveszik a véleményünket, javaslatainkat. Számtalanszor írtam már a vaterának, jobbnál jobb javaslatokat, persze semmi nem került bevezetésre, mitőbb, válaszra sem méltattak. Ez már nem annyira tetszik. Mert ha én használom az oldalt nap mint nap, akkor én tudom, hogy mi működik jól és mi az amin javitani, változtatni kéne és nem ők, akik csak a pénzüket számolják. Ha valami probléma adódott, valami szánalmas sablon szöveggel elintézték a dolgot, nem baj, hogy nem azt kérdeztem, és hogy ezzel nem segítettek semmit. Már ez sem tetszett. Kértük, hogy ezt a jelszóváltoztatós szart távolítsák el, a mai napig ott van. És most ez. Hát hülyének nézek ki? Fizettem már épp elegt, és fizetnék még minimum ugyanannyit, ha hagynák. De a nagy büdös semmire nem fogok havi több tizezret kidani. Aki meg nyal a avterának, gondoljon már bele: van 1800 cuccom. Mondjuk mindre 5 ft a jutalék. az 9 ezer ft. HETENTE!!!! 36 ezer egy hónapban. és majd félmillió egy évben. el sem adok annyi értékben!!!! Az össze eladásom bevétele menjen a zsebükbe? Hát hogyne! Felfogni sem tudom, hogy ezt valaki nem érzi gáznak. Méghogy nem fog kiürülni a avtera? Dehogynem! Pár héten belül becsődöl az egész. És ha most okos és reális valaki, akkor kialakit egy sokkal törödősebb, figyelmesebb, és anyagilag reálisabb oldalt, és milliomos lesz pár hónap alatt. Ha nem ilyen kapzsi tetü, mint ezek. Úgyhogy akinek vannak kidobni való tízezrei, az maradjion nyugodtan, nekem sajnos nincs. De a leggusztustalanabb, hogy biozonyos emberek részéről már megint nincs összefogás, jön az árral szemben taktika, ezért tart itt ez a hülye ország is, ahol. Amúgy meg a jófej felhasználók már rég bejelentkjeztek egy másik oldalon, úgyhogy jobb is, ha az ilyen közöüsség-bontók maradnak is itt. GFratula!

+Quote Post
jocco123
hozzászólás 2009-03-18 13:50
Létrehozva: #14507

Lelkes újonc
**

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2008-06-22 21:45
Azonosító: 164 550

IDÉZET(CellaTel @ 2009-03-18 13:40) *
a forumozásért nem fizetsz.. azért fizetsz mert eladsz valamit a vaterán kivül..

de akkor mésképp fogalmazok. joguk van szabályokat alkotni és ezt betartatni. (bármilyen modon)

Tuti hogy ma jópárszázzal emelkedik a regisztrációk száma!!!
De nem azért mert eladni vagy vásárólni igyekeznének!!!
Olvasni akarják a cirkuszt!!!!!!

+Quote Post
c i m b i n e u ...
hozzászólás 2009-03-18 13:49
Létrehozva: #14508

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-10-04 16:38
Azonosító: 220 514

IDÉZET(CellaTel @ 2009-03-18 13:40) *
a forumozásért nem fizetsz.. azért fizetsz mert eladsz valamit a vaterán kivül..

de akkor mésképp fogalmazok. joguk van szabályokat alkotni és ezt betartatni. (bármilyen modon)

Már bocsánatot kérek, de azt senki nem gondolhatja komolyan, szerintem, hogy egy "PANASZKÖNYV"-ben, ami ez a rovat is, a bepanaszoltnak erkölcsi alapja lehet belejavítani a panaszokba, vagy kitörölni azokat? Ez tisztességes lenne? Vagy, akkor minek az egész szemfényvesztés?

cimbineus

+Quote Post
netorian
hozzászólás 2009-03-18 13:48
Létrehozva: #14509

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-03-18 13:42
Azonosító: 557 317

A felhasználók sarcolása kapcsán...

Amikor igénybe vettem az oldalt és a szolgáltatásait, azért tettem, mert igényes, jó oldalnak találtam. Ráadásul megbízhatónak. Most, hogy ezt az új SARCOT rám erőltetik, megváltozott a szám íze. Ez a Vatera, nem az a Vatera, ami eddig volt! Sajnos, amíg nincs alternatív oldal, addig használni fogom. De szomorú, hogy ilyen példátlan dologgal teszik tönkre az oldal JÓHÍRÉT és veszítenek el nem egy felhasználót.

Sajnálatos a dolog, szomorú ebben az oldalban (is) csalódni.

Később is felhasználó leszek, de az első adandó alkalommal más oldalra regisztrálok. Kedves Vatera üzemeltető és tulajdonosok: Valóban megéri ez?

Üdvözlettel,
Egy, egészen a sarcolásig megelégedett felhasználó

+Quote Post
Hess33
hozzászólás 2009-03-18 13:47
Létrehozva: #14510

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-06-16 00:15
Azonosító: 162 679

IDÉZET(draglion @ 2009-03-18 13:34) *
nem fog kiürülni , meg fog változni a jellege

Lehet majd 10 ezer forintos ruhákat venni,már ha valaki elinditja 1 forintról,meg 100 ezres müszaki cikkeket,szintén 1 forintról!

+Quote Post
c i m b i n e u ...
hozzászólás 2009-03-18 13:44
Létrehozva: #14511

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kérdezem, hogy a szerkesztési opciók által felajánlott, és általam alkalmazott kék betűszín, 3-as betűnagyság és a kivastagítás a szabályzat melyik pontját sérti, hogy folyamatosan kitörlik?

Rendben! Akkor vörösre váltok és 4-esre. Hátha ez jobban tetszik.

cimbineus

+Quote Post
CellaTel
hozzászólás 2009-03-18 13:40
Létrehozva: #14512

Agyhalott

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:17
Innen: Hungary-Baja
Azonosító: 148

IDÉZET(c i m b i n e u s @ 2009-03-18 13:32) *
De nem is egy jótékonysági fórumon, igaz? Ez egy üzleti kapcsolat, mi fizetünk ezért, nemdebár? Most megtisztelve érzem magam, mert nekem csak átszerkesztették a hozzászólásomat.

cimbineus

--------------------
--==CellaTel==--

+Quote Post
bmsys
hozzászólás 2009-03-18 13:37
Létrehozva: #14513

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-03-18 13:18
Azonosító: 557 214

Csak szívéjesen üdvözölni tudok mindenkit aki elhagyja a Vaterát. A kapzsiságnak nincs határa.

+Quote Post
draglion
hozzászólás 2009-03-18 13:34
Létrehozva: #14514

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:23
Azonosító: 291

IDÉZET(jocco123 @ 2009-03-18 13:32) *

Kiváncsi leszek hogy mi történik itt majd április 6.-án!Tényleg kifog ürülni ez az oldal?!

nem fog kiürülni , meg fog változni a jellege

--------------------
nagy a baj amikor a tudás hiánya tesz értékessé vagy értéktelenné dolgokat

+Quote Post
balage51
hozzászólás 2009-03-18 13:33
Létrehozva: #14515

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

kedves vaterka,

hozzászólásaim sorozatos törlésére ezzel a pár sorral reagáltam:

Tisztelt Fogyasztóvédelmi Hatóság,

szeretnék bejelentést tenni a Vatera.hu online aukciós oldal ellen. Talán már értesültek is róla, hogy a több mint 600 ezer felhasználóval rendelkező oldal tulajdonosai elképesztő díjakat akarnak bevezetni áprilistól a már meglévő szintén nem olcsó, de elfogadható jutalékrendszeren felül.
A temérdek felhasználót - akiknek rengeteg munkájuk van abban, hogy termékeiket feltöltötték az oldalra - természetesen roppant kellemetlenül érintette ez a dolog. Ebben az amúgy is nehéz helyzetben mégtöbb pénzt akarnak kivenni a becsületes eladók zsebéből. Természetesen nem kötelező ezen az oldalon fent lenni, de azért a nem tetszésünket szerintem kifejezhetjük 2009-ben, az EU-ban.
A Vatera oldalán van is erre a célra kialakított fórum-felület, azon belül panaszkönyv rovat. Két nap alatt több mint 15 ezren olvasták ezt a fórumot, és többezer hozzászólás érkezett, viszont a nekik nem tetszőket a vatera munkatársai másodpercek alatt eltávolították. Nem tartalmaztak ezek sem káromkodást, sem alaptalan vádaskodást, csak mindenki leírta, mit gondol. Egyszerűen felfogni sem tudom ezt a hozzáállást, a panaszkönyv arra való, hogy az emberek a véleményüket beleírják, és arra a szolgáltató választ adjon.
Csak azért, mert ez nem papír alapú, még nincs joguk törölni a nekik nem tetsző bejegyzéseket. Nem hiszem, hogy a MÁV pl. megtehetné, hogy a könyv formátumú panaszkönyvből kitépkedje azokat az oldalakat, amik neki nem jók.
Egyszerűen nem kellene okot adni a panaszra, és semmibe venni azokat az embereket, akikből az oldal tulajdonosai, munkatársai nem kevés haszonra tesznek szert.
Folyamatos jogsértéseket követnek el, mindenhatónak képzelik magukat, és semmibeveszik többezer ember panaszát, véleményét.
A pénzhajhász tervüket meg nevetséges indokokkal magyarázzák, miszerint az eladóknak és a vevőknek egyaránt sokkal jobb lesz, ha még havi 30-40 ezer forintot befizetnek a cégnek. Ez közönséges rablás, és az alapvető szólásjogok porbatiprása.

Kérem Önöket, valamilyen módon próbáljanak ebben az ügyben a segítségünkre lenni, mert hiába kérjük az oldal vezetőit szépen, kevésbé szépen, hogy vonják vissza döntésüket, és vegyék figyelembe véleményünket, nem reagálnak, és szerintem el sem jutnak hozzájuk a panaszok, mert az adminisztrátorok azonnal kitörlik azokat.

Ez a módszer megengedhetetlen, egy ekkora cég nem teheti ezt meg, mert a forumon világosan kiderül, hogy egy héten belül el fogják veszteni felhasználók tízezreit.

Segítségüket előre is köszönöm,

+Quote Post
c i m b i n e u ...
hozzászólás 2009-03-18 13:32
Létrehozva: #14516

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(CellaTel @ 2009-03-18 13:27) *
azt csinálnak amit akarnak. nem az apeh.hu oldalon vagy hogy bírálj. ez egy magán oldal. ha ugy szottyan kedvük egy életre indoklás nélkül kitilthatnak...

magyarul nem kötelező itt lenni.. el lehet menni...

és ezzel nem védeni szeretném... csak a hülyeségeket háritomm.. de makd gondolom ugyanez elfogja mondani a mod is

De nem is egy jótékonysági fórumon, igaz? Ez egy üzleti kapcsolat, mi fizetünk ezért, nemdebár? Most megtisztelve érzem magam, mert nekem csak átszerkesztették a hozzászólásomat.

cimbineus

+Quote Post
jocco123
Létrehozva: #14517

Lelkes újonc
**

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2008-06-22 21:45
Azonosító: 164 550

IDÉZET(CellaTel @ 2009-03-18 13:27) *
azt csinálnak amit akarnak. nem az apeh.hu oldalon vagy hogy bírálj. ez egy magán oldal. ha ugy szottyan kedvük egy életre indoklás nélkül kitilthatnak...

és ezzel nem védeni szeretném... csak a hülyeségeket háritomm.. de makd gondolom ugyanez elfogja mondani a mod is

Kiváncsi leszek hogy mi történik itt majd április 6.-án!Tényleg kifog ürülni ez az oldal?!

+Quote Post
Vateraforum
Létrehozva: #14518

Fórumozó

Csoport:
Rendszergazda

Regisztrált: 2007-03-21 16:08
Azonosító: 1 334

IDÉZET(c i m b i n e u s @ 2009-03-18 13:22) *
Micsoda??? Ezt nem mondod komolyan, hogy a hozzászólásodat letörölték? Mi a villám ütött ezekbe? ...

Kedves c i m b i n e u s!

A moderátornak joga és kötelessége a Fórum Szabályzatába ütköző hozzászólások szerkesztése, törlése.
Javasoljuk a hasonló megszólalások helyett ön is tanulmányozza a Szabályzatot!

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
CellaTel
hozzászólás 2009-03-18 13:27
Létrehozva: #14519

Agyhalott

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:17
Innen: Hungary-Baja
Azonosító: 148

--------------------
--==CellaTel==--

+Quote Post
c i m b i n e u ...
hozzászólás 2009-03-18 13:22
Létrehozva: #14520

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Hess33 @ 2009-03-18 12:58) *
Látom a cenzúra gyorsan müködik,gyorsan lelet törölve a hozzászolásom!A termékfigyelöt is megkaphatnám ilyen gyorsan????Vagy ahhoz már tehetség is kéne,nem pedig 2 gombot megnyomni??? laugh.gif

Micsoda??? Ezt nem mondod komolyan, hogy a hozzászólásodat letörölték? Mi a villám ütött ezekbe? Milyen jogon és alapon? Hatóságosdit is játszunk, he? Nos, ha ez igaz, ez végtelen nagy mocsokság, az egyszer biztos! Szelet vetettek, s vihart aratnak. És még több tucat magyar közmondást és szólás-mondást lehetne idézni, de nekem a legjobban ez tűnik most relevánsnak:

Ha kiállsz a sarokra, ne sértődj meg, ha leszólítanak!

És a Vatera kiállt. Mi meg leszólítjuk, nemdebár? Akkor milyen jogon és alapon a sértődősdi?

cimbineus

+Quote Post

1057 Oldal V  « < 724 725 726 727 728 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017-02-22 00:56