IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1048 Oldal V  « < 860 861 862 863 864 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Technikai Kérdések, Problémák, KIZÁRÓLAG TECHNIKAI jellegű témák - PST kivételével!
Lecsike
hozzászólás 2008-08-09 08:55
Létrehozva: #17221

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-20 12:53
Innen: Magyarország
Azonosító: 968

Szavazzuk meg,hogy legyek ügyfélszolis a Vateránál, én majd válaszolgatok okosságokat laugh.gif

--------------------
Az élet rövid ... éld hát meg mosolyogva !

Vaterás Bögrét Szeretnék !

A hozzászólást - Lecsike - szerkesztette a legjobb tudása szerint !
Go to the top of the page

+Quote Post
molvany
hozzászólás 2008-08-09 08:53
Létrehozva: #17222

Lelkes újonc
**

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-03-01 13:48
Azonosító: 43

IDÉZET(tamasmester @ 2008-08-09 08:27) *
és a macerás ügyfelekkel is foglalkoznak

Ha azt nevezed " ügyfélfoglalkozásnak " , hogy 80% - ban sablon leveleket másolnak be ügyfélbetegség orvoslására, akkor igazad is van . dry.gif
De hogy ebben a 80% - ban sajnos semmi konkrét válasz az adott " betegségre " nincs, azt sem szabad elfelejteni.

+Quote Post
Lecsike
hozzászólás 2008-08-09 08:48
Létrehozva: #17223

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-20 12:53
Innen: Magyarország
Azonosító: 968

IDÉZET(tamasmester @ 2008-08-09 08:27) *
Még mindig örülök, hogy a szolgáltatások bizonyos része fizetős. Mert akár mennyire is hihetetlen ettől müködik a dolog. Persze tudom, hogy egy szolgáltatás igénybevételéért senki nem akar fizetni. Forditva persze megköveteli mindenki, hogy adják nekik oda a nekijáró pénzt. Sokan megfelejtkeznek arról, hogy a vatera nem csak egy hirdetési oldal, hanem emögött emberek vannak, akik dolgoznak vele igen sokat. Reklámfelületeket biztositanak, megjelenést több portálon. Kézben tartják a programokat, fejlesztenek, és a macerás ügyfelekkel is foglalkoznak. stb... Tehát inkább köszönjük meg nekik, hogy bevételhez juttatnak minket az eladásaink kapcsán.

Csalakozom a hozzászóláshoz wink.gif

--------------------
Az élet rövid ... éld hát meg mosolyogva !

Vaterás Bögrét Szeretnék !

A hozzászólást - Lecsike - szerkesztette a legjobb tudása szerint !

+Quote Post
tamasmester
hozzászólás 2008-08-09 08:20
Létrehozva: #17224

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-04-21 21:03
Innen: Budapest
Azonosító: 6 451

IDÉZET(peppys @ 2008-08-08 16:19) *
Erre azt tudnám csak mondani vevőként,ha vmit tisztességtelennek tartok,nem foglalkozok vele.

Nem minden eledó,aki nem írja ki a minimálárat csaló v dörzsölt!

az eladó, aki a kezében tartja a terméket tisztában lehet vele, hogy annak mennyi az értéke. Vagy mekkora az az összeg amennyiért megválna tőle. A vevő nem sok információval rendelkezik, ezért nem is nagyon tud árat mondani. Ez az eladó dolga. Sorolhatnám a buktatóit a dolognak, de fölösleges, mert aki nem ir ki árat az szerintem nem tisztességes. Hacsak azt az utálatos szöveget, kell látnom a ball felső sarokban, hogy a minimálárat még nem érték el mindig elszomorodom hogy már megint az időmet pazarolják. Ha meg elkezdek kérdezősködni akkor a harmadik kérdésem után azt vágják a fejemhez, hogy micsoda macerás vagyok. Persze mindenki körülnézhetne a saját házatáján mennyire részletes és, vagy a hibákra is kiterjedő a termékleirása.

Még mindig örülök, hogy a szolgáltatások bizonyos része fizetős. Mert akár mennyire is hihetetlen ettől müködik a dolog. Persze tudom, hogy egy szolgáltatás igénybevételéért senki nem akar fizetni. Forditva persze megköveteli mindenki, hogy adják nekik oda a nekijáró pénzt. Sokan megfelejtkeznek arról, hogy a vatera nem csak egy hirdetési oldal, hanem emögött emberek vannak, akik dolgoznak vele igen sokat. Reklámfelületeket biztositanak, megjelenést több portálon. Kézben tartják a programokat, fejlesztenek, és a macerás ügyfelekkel is foglalkoznak. stb... Tehát inkább köszönjük meg nekik, hogy bevételhez juttatnak minket az eladásaink kapcsán.

+Quote Post
coco198
hozzászólás 2008-08-09 03:50
Létrehozva: #17225

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-08-08 12:10
Azonosító: 177 436

IDÉZET(Kikisell @ 2008-08-09 00:20) *
Változhatott a helyzet, én ezt tapasztaltam. Amúgy ha a vatera csapata naívan azt gondolja, hogy más aukciós oldalakon nem próbálkoznak az emberek, akkor idővel tényleg csak az a kevés ember marad náluk, akik máshol tényleg nem próbálkoznak.
Inkább már nem írok be semmit, mert a moderátorok törlik. Aki akar, megtalál :-) Akinek meg adtam egy tippet, remélem, lementette. Ha nem, még úgyis felnézek ide, ha hazajöttem, aztán meglátjuk, mit tudunk tenni.

Barátaim,ez aztán a rablás!

Én azt mondom húzzon mindenki el innen más konkurens oldalra.

Ha mindenki ezt tenné,nefélj a fejükhöz kapkodnának.

Ezt kell tenni!

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-08-09 00:30
Létrehozva: #17226

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Azonosító: 32

IDÉZET(kanalka @ 2008-08-08 22:27) *
Heló!
Elnézést kérek hogy ilyenekkel zavarok de nem tudok mit tenni már ezügyben.
Az egyik felhasználótól vettem egy könyvet aki azt nem hajlandó elküldeni.
Amióta elküldtem a pénzt nem válaszol az e-mail-ekre és nem veszi fel a mobil telefonját!
Ezenkívül nagyon sok a negatív visszajelzése tehát nem először csinálta!
Kérem ha valaki tudja hogy mit tegyek keressen fel a vaterán egy privát üzenetbe!
Üdvözlettel:
H*** Cs***

Kedves kanalka!

Amennyiben nem kapta meg a kifizetett terméket, küldje el a kapcsolatfelvételen keresztül a pontos
termékkódot, a termék kifizetésének igazolását és megtesszük a szükséges intézkedéseket.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-08-09 00:23
Létrehozva: #17227

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Azonosító: 32

IDÉZET(mcmario @ 2008-08-08 23:11) *
A bevezetés módja: A listázási díj bevezetése (2008. július 14.) előtt indított aukciókra nem kell listázási díjat fizetni.
Ingatlan, Építkezés, Otthon > Ingatlan és alkategóriái - 450 Ft
Új kategória: albérlet - 450 Ft EBBEN A KATEGÓRIÁBAN JELENLEG 43726 db AUKCIÓ VAN!

Szorozzuk meg 450 Ft-al! Nem semmi.

Az előbb Írtam ezt a másik topicba, kapásból 20 MILLIÓ!

Kedves mcmario!

Az Ingatlan, Építkezés, Otthon > Ingatlan alkategóriái a következők
  • Garázs
  • Iroda, üzlethelységek
  • Külföld
  • Lakás, ház
  • Telek, hobbi, ültetvény

Jelenleg 490 db termék található az "Ingatlan" kategóriában

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Kikisell
hozzászólás 2008-08-09 00:20
Létrehozva: #17228

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-08-08 12:41
Azonosító: 177 457

IDÉZET(molvany @ 2008-08-08 19:23) *
Ami azt illeti, amit itt leírtál, az már sajnos a múlt itt is. Volt, szépvolt, jóvolt, elmúlt. biggrin.gif
Már a Vatera sem foglalkozik azzal, hogy ki kapot jogtalan nem odaillő értékelést. Tehát a " Készségessen felülvizsgálja " nincs már. El lehet felejteni.
Ezen a téren kiegyenlíteték magukat az álltalad említett konkurenciával. Ha esetleg kételkedsz, nézz szét a fórumokon, erre a témára találsz
néhány beírást ( hány lehet, aki ide nem is ír ? ).
Ha kérdezel a Vaterától, kapod a sablon választ:
"Jelzett levelét rendszerünk fogadta, rögzítette. A beérkezett levelek, melyek értékelés törléssel kapcsolatosak
folyamatos feldolgozás alatt állnak, így Önnek is reagálunk, amint feldolgozásra kerül ez irányú megkeresése. "
Még foglalkoztak vele, órák kérdése volt csak és már intézkedtek is. Most vannak több hetes esetek is.
Na itt, ez van wink.gif

Változhatott a helyzet, én ezt tapasztaltam. Amúgy ha a vatera csapata naívan azt gondolja, hogy más aukciós oldalakon nem próbálkoznak az emberek, akkor idővel tényleg csak az a kevés ember marad náluk, akik máshol tényleg nem próbálkoznak.
Inkább már nem írok be semmit, mert a moderátorok törlik. Aki akar, megtalál :-) Akinek meg adtam egy tippet, remélem, lementette. Ha nem, még úgyis felnézek ide, ha hazajöttem, aztán meglátjuk, mit tudunk tenni.

+Quote Post
mcmario
hozzászólás 2008-08-08 23:11
Létrehozva: #17229

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-29 09:18
Azonosító: 174 635

Ezt a hírdetési díjat vezették be. Semmi nincs ingyen! A kategória szisztéma fizetős lett.
De mi maradt nem fizetős? Ez jólértelmezhetően DISZKRIMINÁLÁS a termékcsoportokra.

Na ezek a ciccok többé már nem lesznek a vaterán :

2. Listázási díj bevezetése az alábbi kategóriákban:
Egyéb jármű - 350 Ft
Haszongépjármű, munkagép, busz - 350 Ft
Légi jármű - 350 Ft
Motor, robogó, quad - 350Ft
Személyautó - 350 Ft
Versenyautó - 350 Ft
Veterán jármű > Autó - 350 Ft
Veterán jármű > Motor - 350 Ft
Vízijármű - 350 Ft
Természetesen a fenti kategóriákban az alkatrészek továbbra is listázási díj nélkül kerülnek feltöltésre, amennyiben az alkatrészek kategóriában kerültek meghirdetésre.
Új kategória: albérlet - 450 Ft
A bevezetés módja: A listázási díj bevezetése (2008. július 14.) előtt indított aukciókra nem kell listázási díjat fizetni.
Új kategória: albérlet - 450 Ft EBBEN A KATEGÓRIÁBAN JELENLEG 43726 db AUKCIÓ VAN!

Szorozzuk meg 450 Ft-al! Nem semmi.

Az előbb Írtam ezt a másik topicba, kapásból 20 MILLIÓ!

+Quote Post
csabau
hozzászólás 2008-08-08 23:02
Létrehozva: #17230

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-03-19 21:37
Innen: Ideg-elme
Azonosító: 903

IDÉZET(Brajen08 @ 2008-08-08 22:59) *
Üdvözlök Mindenkit!

Valaki tudna nekem felsorolni aukciós oldalakat még?
Kedves Jety07 nek szüksége lenne rá,mert innen kitiltotta a Tisztelt
Vatera!

ahol lehet jutalékot csalni, vagy ahol kötelező ? mad.gif

--------------------
mivel mindig az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak...

...szorgos népünk győzni fog !
.
csaby

+Quote Post
kanalka
hozzászólás 2008-08-08 22:27
Létrehozva: #17231

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2008-08-08 22:23
Azonosító: 177 566

Heló!
Elnézést kérek hogy ilyenekkel zavarok de nem tudok mit tenni már ezügyben.
Az egyik felhasználótól vettem egy könyvet aki azt nem hajlandó elküldeni.
Amióta elküldtem a pénzt nem válaszol az e-mail-ekre és nem veszi fel a mobil telefonját!
Ezenkívül nagyon sok a negatív visszajelzése tehát nem először csinálta!
Kérem ha valaki tudja hogy mit tegyek keressen fel a vaterán egy privát üzenetbe!
Üdvözlettel:
H*** Cs***

+Quote Post
mcmario
hozzászólás 2008-08-08 22:18
Létrehozva: #17232

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(peppys @ 2008-08-08 15:45) *
Én is kiábrándítónak tartom a sikertelen eladások utáni díjat!
Többletköltségre hivatkozik a Vatera-ezek miatt,de mégis miért jelentkezik emiatt többletkiadása?
Szerintem ez nem másról szól,mint még több pénz húzásáról.
Igaz,hogy Magyarországon ez a legsikeresebb aukciós oldal de ha így folytatja akkor nem sokáig,mert elpártolnak innen az emberek.
Főleg,ha az eBay Magyarországon térthódít!
Tovább nem szándékozom a Vaterát bírálni,remélhetőleg helyettem ezt a piac megteszi.

blink.gif Milyen többletköltség? Venni kellett még pár szervert? Több lett a villanyszámla?
Napról napra nő a felhasználók száma és ezzel a forgalom is. A százalék az % marad a költségekben is.
Ó elnézést, a cég tulajdonosainak igaza van.
Sok pénznél jobb a több! [size="4"][/size]

Talán össze jön "kell egy ház, lent az óceán partján" és a többi, stb. stb.

+Quote Post
mcmario
hozzászólás 2008-08-08 21:59
Létrehozva: #17233

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2008-08-08 09:28) *
Kedves mcmario!

A javaslatot továbbítottuk a felelős kollégák felé.

Itt is van "illetékes elvtárs" , vagy "őméltósága a ..." ?
Diktatúra van egyéni vállalkozó, vagy Kft Igazgatósági tanács és dönt, vagy döntenek. Aztán hogy jó lesz-e az más kérdés.
Valószínüleg elég sok felhasználó van, hogy ezt merik.
Megértem, hogy a kiemelést meg kell fizetni, de a listázási díj bevezetésével, bizonyos szekciók megszűnnek.
A felhasználó, mármint a vevő, talál majd másik oldalt, amit az eladók már megtaláltak.
Néhány hónap és a csekély jutalék, mert hát az csökkeni fog a szerver villanyszámláját sem fedezi.
Ki az a hülye, aki ilyen feltételekkel itt akarja majd eladni robogóját egyéb cuccát.
Maradnak a párforintos rongyok és lomok, azoknak nem kell kereső sem.

ROSSZ DÖNTÉS!

Mindenhol igyekeznek kedvezni az ügyfeleknek, olcsó telefondíjak, olcsó mindenféle, hogy vonzák a tömeget.
Sok kicsi sokramegy. A kevesebb több?

Mindenesetre kiváncsi lennék egy-két statisztikára, pl. milyen arányban kelnek el rejtett minimáláras termékek a látható minimálárasokkal szemben.
Az duma, hogy olcsó, ólcsóbb, mert hát csak a vevő döntheti el, neki mennyit ér, hiába van a lista elején hupililában.
Ha pedigy egy termékre kiírják azt, hogy "kedvező ajánlat" a többi eladó vérszemet kap és árat emel.
Aztán senki nem ad el semmit. NINCS JUTALÉK!

Mi lesz veled vatera?

+Quote Post
eszbalint
hozzászólás 2008-08-08 21:05
Létrehozva: #17234

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-08-08 09:45
Azonosító: 177 397

Sziasztok!
Eléggé új vagyok a vaterázók közül és már akadt is egy aprócska problémám. Egy termékemnek akartam megváltoztatni a fényképét, de valahogy sehogy sem sikerült feltöltenem az új képet. Percekig töltött és töltött és csak töltött, de semmi. A kép nem jelent meg. Többször is próbálkoztam,de semmi. Kénytelen voltam törölni a terméket és újra felrakni, most már a helyes fényképpel. Miért volt ez? Eddig ilyenre nem volt szükségem. Ha valaki tud segíteni, előre is köszönöm. rolleyes.gif

+Quote Post
commodore
hozzászólás 2008-08-08 20:42
Létrehozva: #17235

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-23 23:35
Azonosító: 51 276

Kedves Moderátor

Egy kis kiegészítés szeretnék kérni a Hirlevél beálításokhoz.
Régebben énis felvoltam iratkozva a Vatera hirlevélre, de kezdett elégé unalmaslenni a rengeteg hirdetés. Egyszoval nem hirlevelet küldtek, hanem hirdetési e-mailt. Igen időnként jött egy-két fontos információ is, de kb. minden 10-15 e-mail után. Nemtudom hogy jelenleg a Hirlevél miből áll, de jó lenne melőzni a sok felesleges Hü******-eket.

Ezért szeretném megkérni önöket egy esetleges extra opció elhelyezésére. PL.: "csak szabályzati, és oldal változásával kapcsolatos hírlevelek"

Mert PL. nem ohalytok hasonló témájú hirleveleket kapni:
"ezt, azt a terméket nézd meg mert neked jó lessz"
"ez a termek nagyon olcsó nézd meg"
"Jelinkó Attila jótékonysági árverésre ajánlotta fel azt a magyar zászlót, amelyet felvitt a Mount Everest 8848 méter magas csúcsára"
"Szerezze meg a sztárok kedvenc személyes tárgyait és segítsen a beteg gyerekeken!" <-- ez legalább 4 hírlevélben benne volt.
"Jótékonysági pókerparti a Korda házaspárral"
"Jótékonysági árverés az afrikai árvákért"

És még sorolhatnám.
Kinek kell ez a sok maszlag????? wacko.gif wacko.gif wacko.gif wacko.gif wacko.gif

Köszönöm a figyelmet.

+Quote Post
vwPoloGTi
hozzászólás 2008-08-08 19:51
Létrehozva: #17236

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-02-13 20:25
Azonosító: 114 559

Üdv! megkaptam a levelet, amiben értesitenek " Ezért úgy döntöttünk, hogy a 2008. július 14-től 2008. július 31. 24:00-ig tartó időszakra nem számolunk fel díjat a minimálár igénybe vételére, függetlenül attól, hogy egy eladó tudatosan, vagy figyelmetlenségtől választotta ezt az opciót. Ennek értelmében az erre az időszakra kiállított számlákban szereplő, a minimálárra vonatkozó összegeket jóváírjuk az érintett felhasználók egyenlegén."

Ez a jóváirás mikor várható? a csekket ma kaptam meg.

+Quote Post
molvany
hozzászólás 2008-08-08 19:23
Létrehozva: #17237

Lelkes újonc
**

Csoport:
Csak olvasó

Azonosító: 43

IDÉZET(Kikisell @ 2008-08-08 12:51) *
Hát az a helyzet, hogy a Vaterának 1 nagy konkurrenciája van, és ott is fizetős a minimálár. Csak az ottani csapat kevésbé becsületes és kevésbé védik a felhasználóikat probléma, tisztességtelen partner esetén, mint a Vatera. Nekem már mindkét nagy oldalon volt problémám vevővel, akivel minden jószándékom ellenére nem sikerült megoldani a problémát, és mindenképp rám akarta húzni a vízes lepedőt, ezért negatívan értékelt. Ezt a rossz hírnévkeltést a Vatera csapata készségesen felülvizsgálta és elintézte, elsimította az ügyet és törölte a nem valós alapokon nyugvó, bizonyítottan alátámasztott rossz hírnévkeltés céljából kapott értékelést, a konkurrencia oldal csapata ugyanezt nem tette meg, bizonyíték ellenére se.

Ami azt illeti, amit itt leírtál, az már sajnos a múlt itt is. Volt, szépvolt, jóvolt, elmúlt. biggrin.gif
Már a Vatera sem foglalkozik azzal, hogy ki kapot jogtalan nem odaillő értékelést. Tehát a " Készségessen felülvizsgálja " nincs már. El lehet felejteni.
Ezen a téren kiegyenlíteték magukat az álltalad említett konkurenciával. Ha esetleg kételkedsz, nézz szét a fórumokon, erre a témára találsz
néhány beírást ( hány lehet, aki ide nem is ír ? ).
Ha kérdezel a Vaterától, kapod a sablon választ:
"Jelzett levelét rendszerünk fogadta, rögzítette. A beérkezett levelek, melyek értékelés törléssel kapcsolatosak
folyamatos feldolgozás alatt állnak, így Önnek is reagálunk, amint feldolgozásra kerül ez irányú megkeresése. "
Még foglalkoztak vele, órák kérdése volt csak és már intézkedtek is. Most vannak több hetes esetek is.
Na itt, ez van wink.gif

+Quote Post
vgyke
hozzászólás 2008-08-08 17:45
Létrehozva: #17238

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-08-07 20:49
Azonosító: 177 282

Ez a panaszkönyv? Akkor panasszal szeretnék élni:

Nincs egyetlen minimáláras termékem se fent, mégis minden termék felrakása után megjelenik egy újabb 100 Ft a számlázandó tételeim között. Kérem ezek törlését; az összesét!

(kifizetni úgysem fogom, mert jogtalan, mert programhiba vagy mittoménmi -- nem használok minimálárat a büntetősarc bevezetése óta!)

Köszönöm.

+Quote Post
draglion
hozzászólás 2008-08-08 17:38
Létrehozva: #17239

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:23
Azonosító: 291

IDÉZET(peppys @ 2008-08-08 15:45) *
Én is kiábrándítónak tartom a sikertelen eladások utáni díjat!

Többletköltségre hivatkozik a Vatera-ezek miatt,de mégis miért jelentkezik emiatt többletkiadása?

Szerintem ez nem másról szól,mint még több pénz húzásáról.

Igaz,hogy Magyarországon ez a legsikeresebb aukciós oldal de ha így folytatja akkor nem sokáig,mert elpártolnak innen az emberek.

Főleg,ha az eBay Magyarországon térthódít!

na ez jól meg lett mondva rolleyes.gif

pár hónappal ezelőtt pont az volt a téma a fórumon hogy helyes -e az eBay minimálárra vonatkozó díja (ha nem kel el az áru) ....
azaz pont az eBay példája volt az amit sokan helyeseltek a fórumozók közül (is) arra vontakozólag hogy itt is be kellene vezetni
ebből elsősorban az eladóknak fog több idejük származni amelyet hatákonyabb keresgélésre tudnak fordítani ...valamint az ebből származó ''megelégedés a részükről'' hasznot hozhat az eladóknak és a vaterának de ami a leglényegesebb az az hogy a licitáló nem ábrándul ki a keresgélésből olyan könnyen mint eddig ...egyszóval mindenki számára előny

az ''eBay Magyaroszággal '' szerintem még nagyon sokat kell várni ...kis piac ..kis pénz...de lehet hogy tévedek
ha lesz is valamikor akkor az a Vatera lesz powered by eBay ...

--------------------
nagy a baj amikor a tudás hiánya tesz értékessé vagy értéktelenné dolgokat

+Quote Post
peppys
hozzászólás 2008-08-08 16:19
Létrehozva: #17240

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-04 23:10
Azonosító: 124 925

IDÉZET(tamasmester @ 2008-08-08 16:01) *
Végre, hogy bevezették ezeket a dijakat a sikertelen eladások után. Plussz, hogy a minimál áras termékeket is szankcionálják. Meg is látszik az eredmény! Sok tisztességtelen, becstelen eladó, aki eddig odacsalt az oldalára az 1.-Ft-os aukcióival és ráadásul még a minimál árat is eltitkolta, most fizessen. Majd csak rájönnek, hogy itt nem a magamutogatás meg ataktikázás és az ügyeskedés kell hogy legyen a cél, hanem az adás vétel.

Erre azt tudnám csak mondani vevőként,ha vmit tisztességtelennek tartok,nem foglalkozok vele.

Nem minden eledó,aki nem írja ki a minimálárat csaló v dörzsölt!

+Quote Post

1048 Oldal V  « < 860 861 862 863 864 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2016-06-30 23:22