IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1066 Oldal V  « < 860 861 862 863 864 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Technikai Kérdések, Problémák, KIZÁRÓLAG TECHNIKAI jellegű témák - PST kivételével!
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-09-08 10:44
Létrehozva: #17221

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:48
Azonosító: 32

IDÉZET(looprec @ 2008-09-05 22:32) *
Tisztelt Vatera!
Délután folyamán legalább 10 termékemen volt érvényes licit. Most, hogy lejártak az aukcióim, ezekről a termékekről szőrén-szálán eltüntek a licitek, és eladatlanként lejártak.
Természetesen nem álmodtam a dolgot, mert mindegyiket az első, érvényes licitet jelző mailből másoltam ki! Sajnos a licitáló nevét nem tudom, így a kapcsolatot sem tudom semmiképpen felvenni vele, hogy kellenek-e neki a portékáim? Ha igen, akkor licitáljon újra! Sajnos nem kevés tételről, elmaradt jutalékról, illetve elmaradt eladásról van szó!!
Mi történt? Hova tüntek a licitek? Kérem az alábbi kérdéskört kivizsgálni, és részemre kielégítő választ adni!

Köszönettel, looprec

Kedves looprec!

Amennyiben egy felhasználó inaktiválásra kerül, az általa leadott licitek is törlésre kerülnek.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu
Go to the top of the page

+Quote Post
Sanyabacsi69
hozzászólás 2008-09-06 15:15
Létrehozva: #17222

Lelkes fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2008-02-18 10:47
Azonosító: 120 776

Én ezt egy "akármilyen" válasznak vettem:
http://www.vatera.hu/forum/index.php?showt...mp;#entry198586

IDÉZET(Grobar @ 2008-09-06 13:39) *
A Moderátor, gondolom megint csendre van inteve. Egy, ehhez a témához kapcsolódó, hozzászólásra sem érkezett válasz!

+Quote Post
mazsolla
hozzászólás 2008-09-06 14:58
Létrehozva: #17223

Lelkes fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-03-01 14:16
Azonosító: 135

IDÉZET(Grobar @ 2008-09-06 13:39) *
A Moderátor, gondolom megint csendre van inteve. Egy, ehhez a témához kapcsolódó, hozzászólásra sem érkezett válasz!

Ez az első ilyen eset ? huh.gif

+Quote Post
Grobar
hozzászólás 2008-09-06 13:39
Létrehozva: #17224

Csak olvasó

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-05-24 18:58
Innen: Juzni Front
Azonosító: 11 399

IDÉZET(Sanyabacsi69 @ 2008-09-05 10:04) *
Tisztelt Vatera Illetékes Kolléga!
Ez elég sok embert érint.
Legalább egy "Türelem, dolgozunk a megoldáson" vagy "Nyugi, valamivel elakadtunk", vagy akármilyen választ várnánk. Ha ez így maradna, az eléggé elkeserítő lenne. De még elkeserítőbb ez a "Hagyjuk őket toporzékolni, oszt' majd csak eloszlik a füst" álláspont.

Tiszteljék meg eladóikat azzal, hogy válaszolnak!!! mad.gif
Üdv,
SB69

--------------------
Csak akkor tehetsz meg mindent, hogyha már semmid sincs. (Tyler Durden)

SÜN, SÜN!!!!
"Sünben emelték ki a tüntetőt."

+Quote Post
looprec
hozzászólás 2008-09-05 22:32
Létrehozva: #17225

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-01-08 12:57
Azonosító: 75 519

Tisztelt Vatera!
Délután folyamán legalább 10 termékemen volt érvényes licit. Most, hogy lejártak az aukcióim, ezekről a termékekről szőrén-szálán eltüntek a licitek, és eladatlanként lejártak.
Az alábbi tételekről van szó:
http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=89329066
http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=89293184
http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=90111096
http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=89328151
http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=89328127
http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=90111305
http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=89284944
http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=89285704
http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=90111119
http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=89327776
http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=89328577
http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=89286090
Természetesen nem álmodtam a dolgot, mert mindegyiket az első, érvényes licitet jelző mailből másoltam ki! Sajnos a licitáló nevét nem tudom, így a kapcsolatot sem tudom semmiképpen felvenni vele, hogy kellenek-e neki a portékáim? Ha igen, akkor licitáljon újra! Sajnos nem kevés tételről, elmaradt jutalékról, illetve elmaradt eladásról van szó!!
Mi történt? Hova tüntek a licitek? Kérem az alábbi kérdéskört kivizsgálni, és részemre kielégítő választ adni!

Köszönettel, looprec

A hozzászólást -looprec- szerkesztette a következő időpontban: 2008-09-05 22:34

+Quote Post
lanax29
hozzászólás 2008-09-05 18:03
Létrehozva: #17226

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-17 13:47
Azonosító: 171 437

IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2008-09-05 15:35) *
Kedves lanax29!

A változtatások egy már korábban elindult folyamat részét képezik, amelynek végső célja az,
hogy az oldal egy könnyen használható egységes arculatot kapjon. Ennek eredményeképpen
felhasználóink a Vatera piactér egészén tudnak majd könnyebben és otthonosabban mozogni.
A menük átalakítása csak egy állomás abból az átalakítási folyamatból, amelyet felhasználóink,
már a piactér több részén is láthatnak. A további változtatási kéréseken jelenleg is dolgoznak
munkatársaink. Ezeknek a változásoknak a kivitelezéséhez még egy kis türelmet kérünk.

Ezúton is köszönjük mindazoknak a felhasználóinknak, akik fáradtságot, időt nem sajnálva
pontos hibaleírásokat adtak a kapcsolatfelvételen vagy itt a fórumon keresztül a menük
alakításával kapcsolatban.

Köszönöm a választ a magam és mások nevében is! Üdv

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-09-05 15:55
Létrehozva: #17227

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(adrimama @ 2008-09-05 12:42) *
Tisztelt Admin!

mr.balu a kérését továbította a pénzügy felé. "Üzenet:
> Tisztelt Vatera!
> Mivel a tartozásomat rendeztem kérném a felhasználói nevem aktiválását. Kérdesem az lenne még ,ha a pénzt utalva befizettem és ezzel 0-ra került az egyenlegem, de közben az Intrum Justicia Kft.-nek befizetett 2800 ft-s számla is beérkezett így többletbe kerültem 3075 forintal ez hogy lehet? A befizetett összeg jóvá is írodott a számlámon. Ha aktíválnak ez felhasználható lessz-e? Ha nem aktiválnak ez vissza utalásra kerül a számlámra?
> Nekem nem a pénzvisszautalás lenne a lényeg, hanem hogy ismét aktív legyek.
> Köszönettel mr.balu"
Kérném a minnél előbbi válaszukat.

adrimama

A kapcsolatfelvételen keresztül küldött levelére ügyfélszolgálatos kollégáink válaszolnak.
Amennyiben nem kap választ, legyen kedves megadni az un. ticket számot és utánanézünk a
történteknek. Köszönjük!

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-09-05 15:35
Létrehozva: #17228

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(lanax29 @ 2008-09-05 11:15) *
Tisztelt Vatera Felelős Kollégák!

Érdeklődöm, hogy az eladó és eladott áruk menüpont próbaverzióját mikorra tervezik befejezni? Szerintem mindenki türelmesebb lenne, ha tudnánk, hogy mikorra várható az új arculat végleges kialakítása! Egyenlőre így teljesen átláthatatlan a fent említett két menüpont!!!!!
Várom válaszukat! Tisztelettel és üdvözlettel: lanax

Kedves lanax29!

A változtatások egy már korábban elindult folyamat részét képezik, amelynek végső célja az,
hogy az oldal egy könnyen használható egységes arculatot kapjon. Ennek eredményeképpen
felhasználóink a Vatera piactér egészén tudnak majd könnyebben és otthonosabban mozogni.
A menük átalakítása csak egy állomás abból az átalakítási folyamatból, amelyet felhasználóink,
már a piactér több részén is láthatnak. A további változtatási kéréseken jelenleg is dolgoznak
munkatársaink. Ezeknek a változásoknak a kivitelezéséhez még egy kis türelmet kérünk.

Ezúton is köszönjük mindazoknak a felhasználóinknak, akik fáradtságot, időt nem sajnálva
pontos hibaleírásokat adtak a kapcsolatfelvételen vagy itt a fórumon keresztül a menük
alakításával kapcsolatban.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
adrimama
hozzászólás 2008-09-05 12:42
Létrehozva: #17229

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2008-04-26 20:48
Azonosító: 136 945

Tisztelt Admin!
Az illető már kérte a aktiválását,de nem érkezett válasz rá. Ha lehetséges kérem jelezzenek vissza a megadott (mr.balu) felhasználónak.
köszönöm. Az illető számlája már +3000ft-ba van,mert megérkezett az Intrum Justicia Kft.-nek befizetett pénz is.

Tisztelt Admin!

mr.balu a kérését továbította a pénzügy felé. "Üzenet:
> Tisztelt Vatera!
> Mivel a tartozásomat rendeztem kérném a felhasználói nevem aktiválását. Kérdesem az lenne még ,ha a pénzt utalva befizettem és ezzel 0-ra került az egyenlegem, de közben az Intrum Justicia Kft.-nek befizetett 2800 ft-s számla is beérkezett így többletbe kerültem 3075 forintal ez hogy lehet? A befizetett összeg jóvá is írodott a számlámon. Ha aktíválnak ez felhasználható lessz-e? Ha nem aktiválnak ez vissza utalásra kerül a számlámra?
> Nekem nem a pénzvisszautalás lenne a lényeg, hanem hogy ismét aktív legyek.
> Köszönettel mr.balu"
Kérném a minnél előbbi válaszukat.

adrimama

A hozzászólást -Vatera_Moderátor- szerkesztette a következő időpontban: 2008-09-05 15:30

+Quote Post
lanax29
hozzászólás 2008-09-05 11:15
Létrehozva: #17230

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-17 13:47
Azonosító: 171 437

Tisztelt Vatera Felelős Kollégák!

Érdeklődöm, hogy az eladó és eladott áruk menüpont próbaverzióját mikorra tervezik befejezni? Szerintem mindenki türelmesebb lenne, ha tudnánk, hogy mikorra várható az új arculat végleges kialakítása! Egyenlőre így teljesen átláthatatlan a fent említett két menüpont!!!!!
Várom válaszukat! Tisztelettel és üdvözlettel: lanax

+Quote Post
adrimama
hozzászólás 2008-09-05 10:23
Létrehozva: #17231

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2008-09-05 09:40) *
Kedves adrimama!

Amennyiben rendezte tartozását, a kapcsolatfelvételen keresztül kérheti visszaaktiválását. Családon, cégen
belül többen is Vaterázhatnak, de az eladó nem licitálhat a saját maga által indított árverésen, sem önmaga,
sem megbízottja segítségével más a Vatera piacterén regisztrált felhasználónevet felhasználva. Az esetlegesen
így licitáló eladó hozzáférését a Vatera megszünteti a licitáló felhasználónevével együtt.

Tisztelt Admin!
Az illető rendezte a tartozás ,és azt a választ kapta hogy a vatera végleg kizárta fizetési késedelem miatt. Ő nagyon szeretne továbbra is a Vaterán adni és venni is. Nem akar kerülő úton vissza kerülni a piactérre, mert többet ér neki az a közel 300 pozitív értékelés. Amennyiben lehetséges legyenek szívesek a felhasználói nevét ismét aktiválni. A felhasználó (mr.balu)
"Mivel cégünkkel szemben fennálló tartozását Ön többszöri felszólításunk
ellenére sem egyenlítette ki a fizetési határidő lejárta után, tartozását
átadtuk az Intrum Justicia Kft.-nek. A befizetés ellenére felhasznlónevét nem
aktiválhatjuk, végleges kizárásra került."

+Quote Post
Sanyabacsi69
hozzászólás 2008-09-05 10:04
Létrehozva: #17232

Lelkes fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2008-02-18 10:47
Azonosító: 120 776

Tisztelt Vatera Illetékes Kolléga!
Ez elég sok embert érint.
Legalább egy "Türelem, dolgozunk a megoldáson" vagy "Nyugi, valamivel elakadtunk", vagy akármilyen választ várnánk. Ha ez így maradna, az eléggé elkeserítő lenne. De még elkeserítőbb ez a "Hagyjuk őket toporzékolni, oszt' majd csak eloszlik a füst" álláspont.

Tiszteljék meg eladóikat azzal, hogy válaszolnak!!! mad.gif
Üdv,
SB69

IDÉZET(Grobar @ 2008-09-05 08:49) *
Tisztelt Vatera Team!

Az lenne a kérdésem, ha valami jó azt miért kell rosszabbra cserélni?? Gondolok itt erre az új "arculatra".
Nagyon rosszra sikerült. A régi sokkal áttekinthetőbb volt! Sokan jeleztük már, de megkérdezem mégegyszer!
Nem lehet visszaállítani a régit? Szerintem ez sokak véleménye, nemcsak az enyém.

Üdvözlettel, Grobar

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-09-05 09:40
Létrehozva: #17233

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(adrimama @ 2008-09-04 18:46) *
Tisztelt Vatera!
Érdeklődnék, mikor kerülhet egy felhasználó végleges kizárásra?
Engem főleg a különleges esetek érdekelnek. A sima dolgokat ismerem (tiltott kapcsolatfelvétel, hamisított árú stb.)
Ha teszem azt valaki inaktív és nem fizette be a számlát,de később rendezte az kizárásra kerül, vagy vissza az aktívak közé?
Ha egy családon, vagy cégen belül többen is Vateráznak és azonos a telefonszám, vagy a számlaszám, vagy a cím akkor mi van?

köszi a segítséget.

am

Kedves adrimama!

Amennyiben rendezte tartozását, a kapcsolatfelvételen keresztül kérheti visszaaktiválását. Családon, cégen
belül többen is Vaterázhatnak, de az eladó nem licitálhat a saját maga által indított árverésen, sem önmaga,
sem megbízottja segítségével más a Vatera piacterén regisztrált felhasználónevet felhasználva. Az esetlegesen
így licitáló eladó hozzáférését a Vatera megszünteti a licitáló felhasználónevével együtt.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
csaba369
hozzászólás 2008-09-05 09:36
Létrehozva: #17234

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-02-15 12:33
Azonosító: 116 096

Tisztelt Vatera!

Szépen fejlődik az oldal, de azért engedjenek meg egy két észrevételt:

1. Jó a második lehetőség, mint funkció, az ebayen is bevált, de sajnos "bennragad a termék", ha a partner nem él a lehetőséggel. Így újra fell kell adni a terméket, a második lehetőség menüpontban meg ott fityeg ki tudja meddig a termék.

2. Jó lenne, ha lehetne üzenetet küldeni annak, aki pl. zárt aukcióra jelentkezik. Ha kizárom, akkor illene megindokolnom miért. De ugyanez akkor is jó lenne, ha üzenetet tudnék küldeni a licitálóknak. Bár elismerem, ez rontaná a "rendet".

3. Nem gazán jó most az eladó termékek listája, sokkal áttekinthetőbb volt az előző. Nem az új a baj, hanem az áttekinthetőség. Be kellene vezetni valamilyen tagolást, hasonlóan mint a terméklistában.

Üdvözlettel:
csaba369

+Quote Post
Grobar
hozzászólás 2008-09-05 08:49
Létrehozva: #17235

Csak olvasó

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-05-24 18:58
Innen: Juzni Front
Azonosító: 11 399

Tisztelt Vatera Team!

Az lenne a kérdésem, ha valami jó azt miért kell rosszabbra cserélni?? Gondolok itt erre az új "arculatra".
Nagyon rosszra sikerült. A régi sokkal áttekinthetőbb volt! Sokan jeleztük már, de megkérdezem mégegyszer!
Nem lehet visszaállítani a régit? Szerintem ez sokak véleménye, nemcsak az enyém.

Üdvözlettel, Grobar

--------------------
Csak akkor tehetsz meg mindent, hogyha már semmid sincs. (Tyler Durden)

SÜN, SÜN!!!!
"Sünben emelték ki a tüntetőt."

+Quote Post
fraulein
hozzászólás 2008-09-04 22:59
Létrehozva: #17236

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-21 11:26
Azonosító: 1 260

IDÉZET(euro-elektronic @ 2008-09-04 20:06) *
A részletes keresőt használva kijelölheted, hogy csak a használt termékeket lásd. Ilyen egyszerű...

Jaja
Csak nekem meg azzal van tele a hócipőm hogy sok eladó újként jelöl meg újszerű vagy alig használt cuccot.
Sztem ezen árverések nyugodtan eltávolíthatók lehetnének!
Éva

+Quote Post
euro-elektronic
hozzászólás 2008-09-04 20:06
Létrehozva: #17237

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:47
Innen: Érd
Azonosító: 6

IDÉZET(tomgy @ 2008-09-04 19:38) *
Kedves Vatera!

Nagy szeretettel szoktam böngészni az árveréseiket. Pár alkalommal vásároltam is ezt-azt.
Szomorúan tapasztalom, hogy már nem a régi piacuk! El kellene dönteni, vagy egy internetes áruházba megyek be( ami engem nem érdekel) Vagy használt dolgok között keresgélek,vagy valami olcsó jó cucct tudok megszerezni amire licitálhatok! Szomorúan tapasztalom,hogy épp valami használt hangfalat keresek,és mit tapasztalok: Valamelyik hangszerbolt hírdeti a bizományosi árukészletét,egyetlen valamirevaló használt dolg nincs! Ezekszerint ilyen feltételek melett senki nem meri feltenni az eladni kívánt kis motyóját! Szóval ha ez így alakul nem lessz érdemes fellépni a piacra,hiszen ha valakinek kell valami új berendezés bemegy egy hangszerboltba ott legalább anformálják a berendezés paraméterei, kipróbálható,és ha tetszik akkor ráérünk a fizetési feltételekről beszélni! Tessék megnézni mondjuk a hangfalakat: Ezer féle tipus méregdrágán, de az hogy mi célt szolgál semmi! Tehát úgy gondolom, ha ebb az irányba megy a piactér előbb utóbb nem lesz aki vásároljon
Üdv, Tamás mad.gif mad.gif

A részletes keresőt használva kijelölheted, hogy csak a használt termékeket lásd. Ilyen egyszerű...

--------------------

+Quote Post
tomgy
hozzászólás 2008-09-04 19:38
Létrehozva: #17238

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2008-09-04 19:20
Azonosító: 185 113

Kedves Vatera!

Nagy szeretettel szoktam böngészni az árveréseiket. Pár alkalommal vásároltam is ezt-azt.
Szomorúan tapasztalom, hogy már nem a régi piacuk! El kellene dönteni, vagy egy internetes áruházba megyek be( ami engem nem érdekel) Vagy használt dolgok között keresgélek,vagy valami olcsó jó cucct tudok megszerezni amire licitálhatok! Szomorúan tapasztalom,hogy épp valami használt hangfalat keresek,és mit tapasztalok: Valamelyik hangszerbolt hírdeti a bizományosi árukészletét,egyetlen valamirevaló használt dolg nincs! Ezekszerint ilyen feltételek melett senki nem meri feltenni az eladni kívánt kis motyóját! Szóval ha ez így alakul nem lessz érdemes fellépni a piacra,hiszen ha valakinek kell valami új berendezés bemegy egy hangszerboltba ott legalább anformálják a berendezés paraméterei, kipróbálható,és ha tetszik akkor ráérünk a fizetési feltételekről beszélni! Tessék megnézni mondjuk a hangfalakat: Ezer féle tipus méregdrágán, de az hogy mi célt szolgál semmi! Tehát úgy gondolom, ha ebb az irányba megy a piactér előbb utóbb nem lesz aki vásároljon
Üdv, Tamás mad.gif mad.gif

+Quote Post
adrimama
hozzászólás 2008-09-04 18:46
Létrehozva: #17239

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Tisztelt Vatera!
Érdeklődnék, mikor kerülhet egy felhasználó végleges kizárásra?
Engem főleg a különleges esetek érdekelnek. A sima dolgokat ismerem (tiltott kapcsolatfelvétel, hamisított árú stb.)
Ha teszem azt valaki inaktív és nem fizette be a számlát,de később rendezte az kizárásra kerül, vagy vissza az aktívak közé?
Ha egy családon, vagy cégen belül többen is Vateráznak és azonos a telefonszám, vagy a számlaszám, vagy a cím akkor mi van?

köszi a segítséget.

am

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-09-04 10:05
Létrehozva: #17240

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vlevi @ 2008-09-03 19:38) *
Mivel csak ritkán árulok a vaterán, ezért csak most merült fel bennem a kérdés a minimálárral kapcsolatban.
Ha valamit felrakok és a kikiáltási árat pl 5000Ft-ra állítom, akkor ez remélem nem jelenti automatikusan azt, hogy a minimálár 5000Ft? Nem szeretnék úgy járni, hogy egy senkit nem érdeklő, eladatlanul maradt használt cuccom után is fizessek.

Üdvözlettel:
Valent Levente

Kedves vlevi!

Ha a kikiáltási ár és a minimálár megegyezik, akkor gyakorlatilag nincs minimálár. => Nem kell érte fizetni.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post

1066 Oldal V  « < 860 861 862 863 864 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
4 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (4 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017-05-25 14:20