IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1026 Oldal V  « < 860 861 862 863 864 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Technikai Kérdések, Problémák, KIZÁRÓLAG TECHNIKAI jellegű témák - PST kivételével!
randomizer
hozzászólás 2008-07-17 12:41
Létrehozva: #17221

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-04-03 19:41
Azonosító: 3 584

IDÉZET(fraulein @ 2008-07-17 12:16) *
Más: "partnere értékelést készített "
Van, hogy többször is megkapom erről az értesítést mélben ( ugyan az a termék )... sőt. Ez mitől van?
Üdv

Általában akkor van ilyen, ha te még nem értékelted, és arra hívnak fel, tedd meg.
Go to the top of the page

+Quote Post
randomizer
hozzászólás 2008-07-17 12:40
Létrehozva: #17222

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(fraulein @ 2008-07-17 12:16) *
Tud valaki arról hogy a "termékfigyelőt kértek" nem jól működik?
Tegnap előtt egy termékemnél 4-en kértek termék figyelőt.Tegnapra a szám 3-ra változott!
Gondoltam elnéztem.Ma már csak 2-en kértek termékfigyelőt, legalább is ez látszik...
Tapasztalt valaki ilyet?

Van, hogy többször is megkapom erről az értesítést mélben ( ugyan az a termék )... sőt. Ez mitől van?
Üdv

Persze, ha valaki leveszi a megfigyeltek listájáról a terméket, akkor csökken a szám, ha valaki felveszi, akkor nő.

+Quote Post
fraulein
hozzászólás 2008-07-17 12:16
Létrehozva: #17223

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-21 11:26
Azonosító: 1 260

Tud valaki arról hogy a "termékfigyelőt kértek" nem jól működik?
Tegnap előtt egy termékemnél 4-en kértek termék figyelőt.Tegnapra a szám 3-ra változott!
Gondoltam elnéztem.Ma már csak 2-en kértek termékfigyelőt, legalább is ez látszik...
Tapasztalt valaki ilyet?

Üdv

A hozzászólást -fraulein- szerkesztette a következő időpontban: 2008-07-17 12:16

+Quote Post
Bauera
hozzászólás 2008-07-17 09:43
Létrehozva: #17224

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-12 20:52
Azonosító: 170 098

Vitatkozást befejezve annyit mondanék,hogy én csak feltettem egy kérdést konkrétumok nélkül lehet rossz helyen, a többiek nyomozták ki és ők csinálták a táska sztorit aminek nem örülök,mert nem akartam senkit kibeszélni.Közben semleges értéklést kaptam a negatív nem lett volna reális,és én is korrekt voltam és ha letelik a hét nap akkor is az leszek.A szabályokat elolvastam,de mint tudjuk a gyakorlatban minden más,lásd"kötelező megvenni a leütött terméket",de a gyakorlatban mégsem az.És kezdőként ezt nem tudva mondhatni kétségbeesve jöttem ide,hogy most akkor mi van,ugyanis az eladó nem világosított fel,sőt...Nekem akkor ez nagy dolog volt mert számomra nem kevés pénzről volt szó.0-ásként becsületes vásárlói szándékkal jöttem ide és nem vagyok se csaló se más mint aminek le lettem írva.Én sajnálom a legjobban,hogy nem sikerült a vétel,mert a lányom sírva jött hazáig,de szerencsére azóta találtunk neki másik táskát.

Üdv.

+Quote Post
fraulein
hozzászólás 2008-07-16 18:59
Létrehozva: #17225

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-21 11:26
Azonosító: 1 260

"Te mindenesetre levizsgáztál bunkóságból" Hála Istennek az 1900 vevőm aki pozitívan értékelt nem ezt támasztja alá...
Csak abba gondolj bele, hogy Te mint "kezdő" vaterás már most ahogy írod is negatív közelbe kerültél és még értékelésed sincs,
az én pályafutásom talán mond Neked valamit, nem egyszerű negatív nélkül ezt létre hozni.
Igazad van, vulgárisan irtam hogy ne ugass bele, de megvolt rá az okom, mert szétoffoltad a topicot egy nyomorult táska vásárlás
miatt, mert bár igaz hogy akár ide is tehető ( bár sztem nem technikai észrevétel a problémád ) de nem hiszem hogy 50 postot kell ennek
gyártani.
Szerintem az hogy valaki kezdő, az egy dolog, de hogy el se olvassa a szabályokat, utána hőbörög, meg érdeklődik, az egy másik.
Pl. a héten jót vitáztam egy kedves vevőmmel, aki a következőket mondta: "nem olvastam el a termék leírást mert nem érek rá" erre én
kérem, ez benne volt ezen felül a válasz e-mailban is részletesen... erre Ő: " nem olvastam el azt se mert nem jutott rá időm"
Namár most, ilyenkor megy fel az a bizonyos pumpa...
És hány ilyen van, Istenem!

A hozzászólást -fraulein- szerkesztette a következő időpontban: 2008-07-16 19:02

+Quote Post
KapdKi
hozzászólás 2008-07-16 18:59
Létrehozva: #17226

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:23
Azonosító: 312

IDÉZET(Micimack0 @ 2008-07-16 17:54) *
Hy!

Ha meg rendelek egy szolgáltatást mondjuk a kiemelést és ha több darab van a termékből akkor miért vonja le mindig ezt a díjat újra minden eladáskor!
pl. A termék 5000Ft az oldal juttaléka 300Ft a plussz szolgáltatás ára 300Ft és 150 Ft és minden egyes eladott termék árából az oldal 750Ft kap!!!!!!!

Áruld 6000.- ért ...

Ha többször indítod, akkor tök jogos a számlázás !!! Nem a termékek, hanem az indított aukciók darabszámától függ ! Ha ugyanazon terméket ötször egymásután eladsz, azonos kiemelési feltételekkel, akkor az ötszörös kiemelési díj !

--------------------
Az erőszak a gyengék végső menedéke.

(by Ájszek Aszimov)

+Quote Post
Micimack0
hozzászólás 2008-07-16 17:54
Létrehozva: #17227

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-06-28 23:04
Azonosító: 166 243

Hy!

Ha meg rendelek egy szolgáltatást mondjuk a kiemelést és ha több darab van a termékből akkor miért vonja le mindig ezt a díjat újra minden eladáskor!
pl. A termék 5000Ft az oldal juttaléka 300Ft a plussz szolgáltatás ára 300Ft és 150 Ft és minden egyes eladott termék árából az oldal 750Ft kap!!!!!!!

+Quote Post
Razel58
hozzászólás 2008-07-16 14:59
Létrehozva: #17228

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-20 14:03
Innen: Óperencia
Azonosító: 987

IDÉZET(randomizer @ 2008-07-16 14:48) *
Értékeld az üzletet nem létrejöttnek és negatívval, és innetől részedről már csak az 5000 Ft-ot követeled tőle.

Az a bökkenő,hogy NEM Ő vette az árút,így csak a "haverja" tud értékelni.Azért érdekes,hogy nem a "haverja" aggódik a fizetés,nega miatt.Az szép ajándék,amit Te fizetsz.Pedig Te is megvehetted volna.
(már úgy értem maddog )

A hozzászólást -Razel58- szerkesztette a következő időpontban: 2008-07-16 15:00

--------------------
Az evolúció fordítva is működik.!......

+Quote Post
randomizer
hozzászólás 2008-07-16 14:48
Létrehozva: #17229

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(maddog @ 2008-07-16 12:10) *
Sziasztok
Lenne egy kérdésem! Múlthéten kedden nyertem egy licitet(egy xbox360at), a termék linkjét az előző oldalon megtaláljátok.. Azt mondta péntekre ittlesz most szerda van és még mindig nincs itt..Szerda óta nem válaszol az emailekre, telefonja azóta kivan kapcsolva, a vaterát nem látogatja pedig 5000et elküdltem neki. Na szóval én már lemondtam erről és úgy döntöttem hogy veszek egy másik helyről mivel az eladó nem ad jelt magáról. Ha esetleg írna vagy vmi akkor még köteles vagyok átvenni és kifizetni?? Tehát írnám neki most hogy ne küldje mostmár nem veszem át, akkor már ugye nem vagyok köteles fizetni?

Értékeld az üzletet nem létrejöttnek és negatívval, és innetől részedről már csak az 5000 Ft-ot követeled tőle.

+Quote Post
maddog
hozzászólás 2008-07-16 12:10
Létrehozva: #17230

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2008-07-15 15:05
Azonosító: 170 854

Sziasztok
Lenne egy kérdésem! Múlthéten kedden nyertem egy licitet(egy xbox360at), a termék linkjét az előző oldalon megtaláljátok.. Azt mondta péntekre ittlesz most szerda van és még mindig nincs itt..Szerda óta nem válaszol az emailekre, telefonja azóta kivan kapcsolva, a vaterát nem látogatja pedig 5000et elküdltem neki. Na szóval én már lemondtam erről és úgy döntöttem hogy veszek egy másik helyről mivel az eladó nem ad jelt magáról. Ha esetleg írna vagy vmi akkor még köteles vagyok átvenni és kifizetni?? Tehát írnám neki most hogy ne küldje mostmár nem veszem át, akkor már ugye nem vagyok köteles fizetni?

+Quote Post
maddog
hozzászólás 2008-07-16 12:06
Létrehozva: #17231

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2008-07-15 15:05
Azonosító: 170 854

IDÉZET(Razel58 @ 2008-07-15 19:28) *
Ezt most "nem értem".Azt nem Te nyerted.Vagy mégis?

Ismerősöm vette de nekem lett vna ajándék szóval én nyertem..

+Quote Post
Bauera
hozzászólás 2008-07-16 10:48
Létrehozva: #17232

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Fragreg @ 2008-07-16 10:36) *
Boldogult öregapám mondta mindig, hogy azért, mert valaki nem képes úriemberként viselkedni, még nem jogosulunk föl arra, hogy mi is stílus alattiak legyünk.

Abban viszont igazad van, hogy kezdő vaterásként nehéz dolog életben maradni ezeken a fórumokon. Hogy ez miért alakult így, arra ott van több ezer hozzászólásnyi polémia, amit itt még csak röviden sem idéznék, de ettől függetlenül valós a problémád.

Tanácsot csak annyit tudok adni, hogy viselkedj úgy, mint a fiatal cowboy az idegen város krimójában: legyél óvatos, tisztelettudó, és tartsd kezed ügyében a coltodat wink.gif

Köszönöm Fragreg,igazad van,de nem szeretnék itt életben maradni.Én olyan stílusban válaszoltam amit kaptam.Mikor rendesen kérdeztem se kaptam tisztességes választ.El lettem hajtva a problémámmal.Egyébként is feltettem egy kérdést és a többiek kerekítették ki a táskás sztorit.Egy egyszerű válasszal is megelégedtem volna.Azt hiszem nem engem minősít ami itt folyik.Észre vettem,hogy újak alig-alig vannak,mert mindenkivel ezt csinálják?Gondolom sajátjuknak érzik ezt a fórumot és ide csak engedéllyel lehet írni.Engem túlzottan nem hat meg.Egyébként se vagyok híve az ilyen vásárlásnak,de most méginkább elment tőle a kedvem.

+Quote Post
MODIKILLER
hozzászólás 2008-07-16 10:47
Létrehozva: #17233

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2008-06-27 21:37
Azonosító: 165 975

IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2008-07-06 14:32) *
Kedves MODIKILLER, Stefimacs, stb.!

Amikor elküldte az üzenetet részünkre a kapcsolatfelvételen keresztül, kapott egy un. ticket számot
ezt legyen kedves ide bemásolni és utánanézünk a történteknek. Köszönjük!

kedves moderátor!

esetleg sikerült-e már utánanézniük az ügyemnek?

köszönöm!

+Quote Post
Bauera
hozzászólás 2008-07-16 10:39
Létrehozva: #17234

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

[quote name='csabau' date='2008-07-16 10:33' post='183168']
csatlakozom a kollégához, ne tessék ismét négy oldalon keresztül
holmi táska-nemvásárlás ürügyén szétoffolni a fórum technikai témáját !

főképpen nem ebben a minősíthetetlen stíluban ! mad.gif
[/quot

Oda írtam a választ ahol megszólítottak.

+Quote Post
Fragreg
hozzászólás 2008-07-16 10:36
Létrehozva: #17235

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-02-08 16:20
Innen: Gyömrő
Azonosító: 109 176

IDÉZET(Bauera @ 2008-07-16 10:31) *
Köszönöm.De amit ő írt azt nem olvastad?Parlagira parlagi a válasz.

Boldogult öregapám mondta mindig, hogy azért, mert valaki nem képes úriemberként viselkedni, még nem jogosulunk föl arra, hogy mi is stílus alattiak legyünk.

Abban viszont igazad van, hogy kezdő vaterásként nehéz dolog életben maradni ezeken a fórumokon. Hogy ez miért alakult így, arra ott van több ezer hozzászólásnyi polémia, amit itt még csak röviden sem idéznék, de ettől függetlenül valós a problémád.

Tanácsot csak annyit tudok adni, hogy viselkedj úgy, mint a fiatal cowboy az idegen város krimójában: legyél óvatos, tisztelettudó, és tartsd kezed ügyében a coltodat wink.gif

--------------------
"Been there - run that"

+Quote Post
csabau
hozzászólás 2008-07-16 10:33
Létrehozva: #17236

Öreg róka:)

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-03-19 21:37
Innen: Ideg-elme
Azonosító: 903

IDÉZET(scaevola @ 2008-07-16 10:28) *
Kedves Bauer!

Ilyen parlagi stílus nem való ide. Csak magadat minősíted. wink.gif wink.gif wink.gif

csatlakozom a kollégához, ne tessék ismét négy oldalon keresztül
holmi táska-nemvásárlás ürügyén szétoffolni a fórum technikai témáját !

főképpen nem ebben a minősíthetetlen stíluban ! mad.gif

--------------------
mivel mindig az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak...

...szorgos népünk győzni fog !
.
csaby

+Quote Post
Bauera
hozzászólás 2008-07-16 10:31
Létrehozva: #17237

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(scaevola @ 2008-07-16 10:28) *
Kedves Bauer!

Ilyen parlagi stílus nem való ide. Csak magadat minősíted. wink.gif wink.gif wink.gif

Köszönöm.De amit ő írt azt nem olvastad?Parlagira parlagi a válasz.

+Quote Post
scaevola
hozzászólás 2008-07-16 10:28
Létrehozva: #17238

Mérges fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:48
Innen: Mezőberény
Azonosító: 40

IDÉZET(Bauera @ 2008-07-16 10:19) *
Kedves Fraulein!
Először is te ugattál bele az én dolgomba.Ami neked hülyeség az nekem nem az volt,kezdő vaterásként beszélgetni szerettem volna és segítséget kérni,de ez a fórum tele van ilyen bunkókkal mint te!Saját nevemen tisztességes szándékkal jöttem vásárolni,ami nem jött össze!Én meg a te "fajtádat" rühellem,de nagyon.0-ás vagyok?Még igen,most várom kedves eladóm visszajelzését ami valószínűleg negatív lesz,mert nem vettem meg a táskát.Te nem nulláról kezdted?De én itt be is fejeztem vaterás pályafutásomat.Tele van szélhámosokkal tisztelet a kivételnek,ezt a fórumot pedig a kedvesnek éppen nem mondható eladók uralják akik ahelyett,hogy normálisan válaszolnának ilyeneket üzengetnek mint te.Persze itt is tisztelet a kivételnek,mert volt aki rendesen válaszolt.Mindenesetre tanulságos ezt a fórumot olvasgatnia minden 0-ásnak,mert itt megláthatja mire számíthat az eladóktól probléma esetén.Mert gondolom megvalósult vásárlás esetén nincs baj,de ha valami nem kell mégsem,mert nem olyan mint amire számítottam azt kapjuk amit én is kaptam.Te mindenesetre levizsgáztál bunkóságból.
További szép bunkóskodást!

Kedves Bauer!

--------------------
Demagógiáról akkor beszélhetnénk, ha azt mondanám amivel a főnököm megbízott, hogy mondjak és azt tűzön-vízen át végrehajtanám.
Megélheted a száz évet, ha lemondasz mindarról, ami miatt megérné megélni a száz évet. (Woody Allen)

+Quote Post
Bauera
hozzászólás 2008-07-16 10:19
Létrehozva: #17239

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(fraulein @ 2008-07-15 20:56) *
Ohh köszi a kioktatást 0 értékeléses Barátom, majd megfogadom...
Csípem az ilyen embereket amugy mint Te, mert ha 0 értékeléses vagy valóban, akkor már elnézést
most vulgáris leszek: nem értem miért ugatsz bele, ha pedig ez egy alternatív nick, akkor még jobban gyűlölöm
a fajtádat, azt aki nem meri magát vállalni, 0-s nevekkel firkálgat...
Amit irtam pedig azért irtam, mert nekem nem játszótér a vatera...
Üdv

Kedves Fraulein!
Először is te ugattál bele az én dolgomba.Ami neked hülyeség az nekem nem az volt,kezdő vaterásként beszélgetni szerettem volna és segítséget kérni,de ez a fórum tele van ilyen bunkókkal mint te!Saját nevemen tisztességes szándékkal jöttem vásárolni,ami nem jött össze!Én meg a te "fajtádat" rühellem,de nagyon.0-ás vagyok?Még igen,most várom kedves eladóm visszajelzését ami valószínűleg negatív lesz,mert nem vettem meg a táskát.Te nem nulláról kezdted?De én itt be is fejeztem vaterás pályafutásomat.Tele van szélhámosokkal tisztelet a kivételnek,ezt a fórumot pedig a kedvesnek éppen nem mondható eladók uralják akik ahelyett,hogy normálisan válaszolnának ilyeneket üzengetnek mint te.Persze itt is tisztelet a kivételnek,mert volt aki rendesen válaszolt.Mindenesetre tanulságos ezt a fórumot olvasgatnia minden 0-ásnak,mert itt megláthatja mire számíthat az eladóktól probléma esetén.Mert gondolom megvalósult vásárlás esetén nincs baj,de ha valami nem kell mégsem,mert nem olyan mint amire számítottam azt kapjuk amit én is kaptam.Te mindenesetre levizsgáztál bunkóságból.
További szép bunkóskodást!

+Quote Post
kintaro
hozzászólás 2008-07-16 08:19
Létrehozva: #17240

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-04-21 12:40
Azonosító: 133 998

IDÉZET(csabau @ 2008-07-16 08:02) *
másodszor teszed kirakatba ezt a litániát, mindre megtalálható a válasz,
a módosítások bejelentésében is és az utána következő párbeszédekben is.

ja, hogy nem szeretünk olvasgatni ? " Ez igen sok mese így egyszerre biggrin.gif , inkább nyomok 1 (saját) idézetet "

Igen sok a problémád, oda van írva az aljára a vaterától várom a választ... te vagy a vatera?biggrin.gif

Beleolvastam amúgy, és néhány kérdés világossá is vált, de nem minden.

Én szeretek olvasni. A problémát az jelentette, hogy éjjel 1 óra volt, néznéd inkább meg az utolsó kommentet az idézettel, és annak dátumát.

+Quote Post

1026 Oldal V  « < 860 861 862 863 864 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2015-04-26 06:49