IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1029 Oldal V  « < 860 861 862 863 864 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Technikai Kérdések, Problémák, KIZÁRÓLAG TECHNIKAI jellegű témák - PST kivételével!
decoart
hozzászólás 2008-07-23 08:05
Létrehozva: #17221

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-10-24 19:11
Azonosító: 34 121

IDÉZET(watchhu @ 2008-07-22 08:43) *
Nem a termékkeresőben írják rosszul, hanem a kategórianév van elírva.

Köszönöm a kielégítö válaszát! Segítségével a Thonet név újra helyesen van leírva. Köszönöm!
Go to the top of the page

+Quote Post
sqstratter
hozzászólás 2008-07-23 00:58
Létrehozva: #17222

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-02-10 11:25
Azonosító: 110 676

Sziasztok!

Gőzölögve írom:

Miért kell rendszeresen 28x visszalépnem az Eladás oldalra, mert ez az átkozott szövegszerkesztő képtelen a sortöréseket feldolgozni (enter leütésekre gondolok, de egyébként a sortörés html kódjára is nagyívben fütyül a drága)? Az alapértelmezett idegesítő hupikék betűket most nem is említem. Írtam a Vaterának kb egy éve ez ügyben, lerendeztek annyival, hogy "eddig még senki nem panaszkodott". Nekem viszont igen. Sokan mások. Legfeljebb nem írnak, mint most én. Akkor lényegében azért fizet az ember évente sok tízezret, mert használhatja az oldal adta eladási lehetőséget és kalap? Semmi egyéb szolgáltatás? Mennyibe tartana megbuherálni ezt a nyamvadt szövegszerkesztőt? Kb fél órát ha igénybe venne (vagy annyit sem), már ha érdekelne ez valakit egyáltalán. Nem említek neveket, de más magyar aukciós oldalon és a külföldin is gyerekjáték aukciót indítani, de itt vért izzad az ember és sokat káromkodik, mire elkészül.

Tisztelt Vatera (ha olvassátok):

Kérném, hogy hozzátok már az Év Internetes kereskedőjéhez méltó színvonalat, mert szövegszerkesztő tekintetében ez valami tragédia.

Köszi.

sqstratter (jó mérgesen, éppen listázás után blink.gif )

UI: mások is megerősíthetik ezt az észrevételemet, előre is hála!

+Quote Post
lizicskad
hozzászólás 2008-07-22 23:40
Létrehozva: #17223

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-22 23:01
Azonosító: 172 938

IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2008-07-22 23:25) *
Kedves lizacskad!

VateraBolt megszüntetését a kapcsolatfelvételen keresztül kérheti a Szolgáltatás, értékesítés - VateraBolt
altémára kattintva.

Ezen már túl vagyok. Nem segített huh.gif Ma megpróváltam a számlázáson keresztül is, hátha rolleyes.gif

+Quote Post
dorpel
hozzászólás 2008-07-22 23:27
Létrehozva: #17224

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-26 23:31
Azonosító: 2 309

IDÉZET(dorpel @ 2008-07-18 14:49) *
Szóval én arra tettem volna javaslatot, hogy a bejelentő lapon legyen lehetőségem közölni az adott törvényi állást/passzust. Megkönnyítve ezzel a moderátor munkáját.

Szabálytalan aukciók bejelentéséről van szó.
Mivel csak legördülő menü van, null karakternyi kiegészítő hozzászólási lehetőséggel, így ezt magán a terméklapon tettem meg. Az eladó ezt persze törli, de a Vatera moderátora utána is eltudja olvasni. Miután persze jeleztem, hogy szabálytalan aukció. Szabálytalanság a levelezésben, így legalább elolvasta smile.gif)))D és intézkedett.
Piros pont annak a moderátornak aki vette a lapot smile.gif

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-07-22 23:25
Létrehozva: #17225

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:48
Azonosító: 32

IDÉZET(lizicskad @ 2008-07-22 23:11) *
Sziasztok!

Gyakorlott Vaterás segítségét szeretném kérni wink.gif

Tudja-e esetleg valaki köztetek, hogy milyen akadályokba ütközhet egy VateraBolt megszüntetés? Esetleg x időn belül nem lehet megszüntetést kérni, etc? Eddig már több almenübe küldtem üzenetet, de lehet h rossz helyre üzengetek? Merthogy hónapok óta semmi reakció Vatera részről tongue.gif

Szóval minden tippért, ötletért, tapasztalatért hálás lennék smile.gif ***

Kedves lizacskad!

VateraBolt megszüntetését a kapcsolatfelvételen keresztül kérheti a Szolgáltatás, értékesítés - VateraBolt
altémára kattintva.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
lizicskad
hozzászólás 2008-07-22 23:11
Létrehozva: #17226

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-22 23:01
Azonosító: 172 938

Sziasztok!

Gyakorlott Vaterás segítségét szeretném kérni wink.gif

Tudja-e esetleg valaki köztetek, hogy milyen akadályokba ütközhet egy VateraBolt megszüntetés? Esetleg x időn belül nem lehet megszüntetést kérni, etc? Eddig már több almenübe küldtem üzenetet, de lehet h rossz helyre üzengetek? Merthogy hónapok óta semmi reakció Vatera részről tongue.gif

Szóval minden tippért, ötletért, tapasztalatért hálás lennék smile.gif ***

+Quote Post
dorpel
hozzászólás 2008-07-22 22:41
Létrehozva: #17227

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-26 23:31
Azonosító: 2 309

IDÉZET(taki63 @ 2008-07-22 12:42) *
Sőt, valahol azt olvastam, hogy a jogtalan negatív adása kizárással járhat. Nos az én "kedves" vásárlóm 3-hónap múlva, gondolta belép a rendszerbe ad egy negatívot, és ezzel el van intézve. Az én fejem azóta is fáj a dolog miatt, már csak azért is mert sok esetben el kell magyaráznom mi is volt ez a dolog, másik teljesen jogtalan a dolog, a harmadik pedig, engem már válaszra sem méltat a Vatera ügyfélszolgálata. Nagyon sajnálom, mert ez idáig úgy éreztem, hogy tőrödnek az ilyesmivel, de már látom, hogy nem. sad.gif

3 hónap? Az semmi! Ha kicsit visszaolvasol én 1 év 5 hónap után kaptam meg a bosszú negatívomat.
Persze a Vatera részéről semmi reakció.....

IDÉZET(pkonsti @ 2008-07-22 12:19) *
Tehát a Vatera szerint, ha kapok egy negatív visszajelzést, forduljak a bírósághoz!!!
Már elnézést, de ez az értékelési rendszer a Vatera rendszere. A Vatera feladata rendet tartani az aukciós oldalán. Ha a levelezésekből egyértelműen kiderül, hogy a vevő felrúgta a szerződést, miért kellene bírósághoz fordulnia a becsületes, megbízható Vaterásnak?

Hamár bírósághoz fordulsz, akkor NEM az értékelőt kell perelni, hanem magát a Vaterát.....
Gondolj bele! Sokkal, de sokkal célravezetőbb!

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-07-22 20:05
Létrehozva: #17228

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(sidocious @ 2008-07-22 19:40) *
Második próba:

Bizonyítottan internetmentes környezetben voltam júli1-18-ig.
Gondolom, ha valamely termékem ez idő alatt, a még 14-e előtt beállított "újra regisztrálásból" következően, újraindult a minimálárral, arra már vonatkozik az újdonsült sarc (bocs: minimálár fizetőssé tétele) díja?

Kedves sidocious!

Azon eladóknál ahol minimáláras aukciók voltak automatikus meghosszabbításra megjelölve, ott az automatikus
újraindításokat nullára állítottuk, így nem fordulhat elő, hogy minimáláras aukciók futnak az eladó tudta nélkül
hisz csak saját kezűleg tudja újraindítani.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
sidocious
hozzászólás 2008-07-22 19:40
Létrehozva: #17229

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-04-13 19:36
Azonosító: 5 242

Második próba:

Bizonyítottan internetmentes környezetben voltam júli1-18-ig.
Gondolom, ha valamely termékem ez idő alatt, a még 14-e előtt beállított "újra regisztrálásból" következően, újraindult a minimálárral, arra már vonatkozik az újdonsült sarc (bocs: minimálár fizetőssé tétele) díja?

+Quote Post
MODIKILLER
hozzászólás 2008-07-22 19:38
Létrehozva: #17230

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2008-06-27 21:37
Azonosító: 165 975

IDÉZET(MODIKILLER @ 2008-07-16 10:47) *
kedves moderátor!

esetleg sikerült-e már utánanézniük az ügyemnek?

köszönöm!

kedves moderátor!

gondolom hiába várok bármilyen visszajelzést önöktől.
az elmúlt két hétben még válaszra sem méltattak.

köszönöm!

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-07-22 19:09
Létrehozva: #17231

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Phoenixia @ 2008-07-22 18:50) *
Tisztelt Vatera!
A problémám az lenne, hogy a mai napon kaptam egy számlát, hogy fizessek be egy bizonyos pénzösszeget. A gond az, hogy a termékek után, amelyeket felsoroltak már elméletileg fizettem jutalékot, így nem kívánom még egyszer kifizetni. Kérem, hogy ezt a számlát töröljék, illetve azt a 2 terméket hagyják meg benne, amelyeket után még valóban nem fizettem.
Köszönöm.

Kedves Phoenixia!

Legyen kedves részletesen leírni a problémát a kapcsolatfelvételen keresztül a pénzügy, számlázás főtémán
belül a megfelelő altéma kiválasztásával. Köszönjük!

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Phoenixia
hozzászólás 2008-07-22 18:50
Létrehozva: #17232

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-08-10 19:10
Azonosító: 19 499

Tisztelt Vatera!
A problémám az lenne, hogy a mai napon kaptam egy számlát, hogy fizessek be egy bizonyos pénzösszeget. A gond az, hogy a termékek után, amelyeket felsoroltak már elméletileg fizettem jutalékot, így nem kívánom még egyszer kifizetni. Kérem, hogy ezt a számlát töröljék, illetve azt a 2 terméket hagyják meg benne, amelyeket után még valóban nem fizettem.
Köszönöm.

+Quote Post
bakter976
hozzászólás 2008-07-22 15:50
Létrehozva: #17233

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-08-27 21:57
Azonosító: 22 150

IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2008-07-22 15:36) *
Kedves bakter976!

Amennyiben szabálytalanságot észlel, a terméklapon a szabálytalan aukció szövegre
kattintva jelezze felénk és megtesszük a szükséges intézkedéseket. Köszönjük!
A javaslatokat továbbítottuk a felelős kollégák felé.

Köszönöm a választ! Úgy gondolom, a szabálytalanság kiszűrése a Vatera feladata, nem kell ehhez " Jelentő rendszert " használnom, nem az én műfajom a besu...s, sajnos ebben a témában a világelsők vagyunk ( II. világháborúban a legtöbb "jelentés" Magyarországról futott be a rendvédelmi szervekhez ) .

Javaslataimra ( e-mail cimem ismert Önöknek) szeretnék KONKRÉT , nem általános választ kapni, egyébbként semmi értelme az egész forumnak! ERRE NAGYON KIVÁNCSI VAGYOK!!!

Üdvözlettel Zoltán

IDÉZET(bakter976 @ 2008-07-22 15:50) *
Köszönöm a választ! Úgy gondolom, a szabálytalanság kiszűrése a Vatera feladata, nem kell ehhez " Jelentő rendszert " használnom, nem az én műfajom a besu...s, sajnos ebben a témában a világelsők vagyunk ( II. világháborúban a legtöbb "jelentés" Magyarországról futott be a rendvédelmi szervekhez ) .

Javaslataimra ( e-mail cimem ismert Önöknek) szeretnék KONKRÉT , nem általános választ kapni, egyébbként semmi értelme az egész forumnak! ERRE NAGYON KIVÁNCSI VAGYOK!!!

Üdvözlettel Zoltán

Tisztelt Vatera!

Már az is nagy előre lépés volna, ha alapszabályukat változtatnák:
Kategoriánként VAGY ORSZÁGONKÉNT 2 ( DE AZ 5 jobb volna) lehetne hagyományos aukciót indítani ez nagy segítség volna a Papírpéz, Érme és Bélyeg eladók számára!!!
Mert a jelenlegi Alap Szabályzatuk miatt Europán kivüli érmékből egy jó nagy ( pl100 db egy Ft-ról ) aukció nem indítható!

Tisztelettel Zoltán

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-07-22 15:36
Létrehozva: #17234

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(bakter976 @ 2008-07-22 13:40) *
Nekem ezzel nem volt gondom, csak az egyenlőtlen bánásmóddal ( azonos kategorián belül 3 hirdettem hagyományosan és rögtön kaptam a figyelmeztetést , más meg nem ) illetve javaslataimra nem reagáltak, kérdéseimre válaszoltak ugyan, csak nem arra amire kérdeztem.

Üdv Zoltán

Kedves bakter976!

Amennyiben szabálytalanságot észlel, a terméklapon a szabálytalan aukció szövegre
kattintva jelezze felénk és megtesszük a szükséges intézkedéseket. Köszönjük!
A javaslatokat továbbítottuk a felelős kollégák felé.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-07-22 15:33
Létrehozva: #17235

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(gelsystem @ 2008-07-22 11:45) *
akkor már kérdezek én is...............:
.
tisztelettel érdeklődnék, hogy volt-e bárminemű ímében történő értesítés arról, hogy díjmódosítás lesz???
értem ez alatt a kimondottan ez irányú ímét, ÉS NEM a szokásos értesítőket, amiben esetleg odabiggyesztették a végére.....???
.
ha volt: akkor nem kaptam meg,

ha nem volt: akkor csalódtam, hogy a vatera is kezdi felvenni az egyéb szolgáltatók rossz szokásait:(

Kedves gelsystem!

2008. június 25-én a Heti hírlevélben tájékoztattuk a felhasználókat a változtatásokról.

Újdonságok eladóknak
Július 14-től több újítást is bevezetünk eladóink részére. Megpróbáltunk reagálni a felmerült eladói igényekre,
és néhány új lehetőséget is kínálunk felhasználóinknak. Bízunk benne, hogy sokan fogják használni az új
lehetőségeket, hiszen sokat segíthetnek a sikeres eladásban. Megváltoznak a vatera.hu-n a különböző
termékkiemelések díjai is, és az Autó-motor valamint az Ingatlanok kategóriában listázási díjat vezetünk be.
A részletekért kattintson ide!

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
bakter976
hozzászólás 2008-07-22 13:40
Létrehozva: #17236

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Haszuboy87 @ 2008-07-22 13:24) *
Kedves Bakter976! Tudom, nem vagyok sem moderátor, sem vatera, de a díjváltozás ki volt hirdetve itt a fórumon. (van egy topic rá), gondolom a Felhasználási Feltételeknek megfelelően, 15 nappal a bevezetés előtt. Keresgélj a fórumtopicok között. Tudom én is, hogy ez nem fair, legalább egy mailt küldhettek volna, de hát látszik, hogy le****nak minket. Üdv

Köszi, de úgy gondolom, hogy ha a Vaterának megéri minden x héten jó magas árú termékre ( eladási jutalékos ) felhivni a figyelmemet, arról illik az " apróbetűs lényegre is egy kis időt szánni".
Nekem ezzel nem volt gondom, csak az egyenlőtlen bánásmóddal ( azonos kategorián belül 3 hirdettem hagyományosan és rögtön kaptam a figyelmeztetést , más meg nem ) illetve javaslataimra nem reagáltak, kérdéseimre válaszoltak ugyan, csak nem arra amire kérdeztem.

Üdv Zoltán

+Quote Post
Haszuboy87
hozzászólás 2008-07-22 13:24
Létrehozva: #17237

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-18 01:04
Azonosító: 127 074

IDÉZET(bakter976 @ 2008-07-22 12:37) *
SZIA! ÉN SEM KAPTAM SEMMI ÉRTESÍTŐT ÉS SZERINTEM SENKI SEM!!
ÜDV bakter976

Kedves Bakter976! Tudom, nem vagyok sem moderátor, sem vatera, de a díjváltozás ki volt hirdetve itt a fórumon. (van egy topic rá), gondolom a Felhasználási Feltételeknek megfelelően, 15 nappal a bevezetés előtt. Keresgélj a fórumtopicok között. Tudom én is, hogy ez nem fair, legalább egy mailt küldhettek volna, de hát látszik, hogy le****nak minket. Üdv

+Quote Post
randomizer
hozzászólás 2008-07-22 12:46
Létrehozva: #17238

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-04-03 19:41
Azonosító: 3 584

A vateránál láthatóan az égvilágon senkit sem zavar, hogy szerteágazó indokkal, de úgy tűnik a fórumokból, hogy a vevők körében általános felzúdulás van. Jönnek a minden 10. felvetésre semmitmondó mellébeszélést tartalmazó válaszok, a többiek ignorálása. A tulajdonos helyében én már mindenkit kirúgtam volna. az utolsó emberig. Így vevőkkel nem lehet bánni.

+Quote Post
taki63
hozzászólás 2008-07-22 12:42
Létrehozva: #17239

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:31
Azonosító: 483

Sőt, valahol azt olvastam, hogy a jogtalan negatív adása kizárással járhat. Nos az én "kedves" vásárlóm 3-hónap múlva, gondolta belép a rendszerbe ad egy negatívot, és ezzel el van intézve. Az én fejem azóta is fáj a dolog miatt, már csak azért is mert sok esetben el kell magyaráznom mi is volt ez a dolog, másik teljesen jogtalan a dolog, a harmadik pedig, engem már válaszra sem méltat a Vatera ügyfélszolgálata. Nagyon sajnálom, mert ez idáig úgy éreztem, hogy tőrödnek az ilyesmivel, de már látom, hogy nem. sad.gif

+Quote Post
bakter976
hozzászólás 2008-07-22 12:37
Létrehozva: #17240

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(gelsystem @ 2008-07-22 11:45) *
akkor már kérdezek én is...............:
.
tisztelettel érdeklődnék, hogy volt-e bárminemű ímében történő értesítés arról, hogy díjmódosítás lesz???
értem ez alatt a kimondottan ez irányú ímét, ÉS NEM a szokásos értesítőket, amiben esetleg odabiggyesztették a végére.....???
.
ha volt: akkor nem kaptam meg,

ha nem volt: akkor csalódtam, hogy a vatera is kezdi felvenni az egyéb szolgáltatók rossz szokásait:(

SZIA! ÉN SEM KAPTAM SEMMI ÉRTESÍTŐT ÉS SZERINTEM SENKI SEM!!
ÜDV bakter976

+Quote Post

1029 Oldal V  « < 860 861 862 863 864 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2015-08-04 07:23