IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1053 Oldal V  « < 860 861 862 863 864 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Technikai Kérdések, Problémák, KIZÁRÓLAG TECHNIKAI jellegű témák - PST kivételével!
Grobar
hozzászólás 2008-08-17 19:52
Létrehozva: #17221

Csak olvasó

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-05-24 17:58
Innen: Juzni Front
Azonosító: 11 399

Mit szóltok a terméklapon a visszaszámlálóhoz??? Mutatja hogy mennyi másodperc van hátra az aukcióból!!

--------------------
Csak akkor tehetsz meg mindent, hogyha már semmid sincs. (Tyler Durden)

SÜN, SÜN!!!!
"Sünben emelték ki a tüntetőt."
Go to the top of the page

+Quote Post
foxicsaba
hozzászólás 2008-08-17 19:06
Létrehozva: #17222

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-05-03 13:20
Innen: Rettentőfalva
Azonosító: 8 121

IDÉZET(Grobar @ 2008-08-16 17:31) *
Az ilyet kapásból kitiltanám.

...pedig csak egy 12 éves gyerek, aki legóra vágyott... smile.gif

--------------------
A világon két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. Bár az elsőben nem vagyok biztos.
Mindig hálás vagyok a nevetésért, kivéve, amikor az orromon jön ki a tej.
Szépen beszélj a gyerekeiddel, hiszen majd ők választják ki a neked megfelelő idősek otthonát....

+Quote Post
scaevola
hozzászólás 2008-08-17 18:35
Létrehozva: #17223

Mérges fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 12:48
Innen: Mezőberény
Azonosító: 40

IDÉZET(fotosgeza @ 2008-08-17 19:21) *
sziasztok.nemrég regisztráltam a vaterán de nagyon meglepődtem amikor láttam csak ugy tudok bármit hirdetni eladni ha megadom a bankszámlaszámom meg utalok 100ft-ot.nem az összegen akadtam fent,de a mai világban interneten bankszámlaszámot kérni és megadni elég primitiv és amatör dolognak tartom.miért nincs sms fizetés esetleg vagy bármi más ami más hasonlo oldalakon de nem rögtön ez.nemtudom maradok e itt mert nembizom ebben a rendszerben.ha van más vagy változás vagy csak(remélem)én néztem el valahol akkor szoljon valaki.üdv.

Ilyen hozzáálással nemaradj!

--------------------
Demagógiáról akkor beszélhetnénk, ha azt mondanám amivel a főnököm megbízott, hogy mondjak és azt tűzön-vízen át végrehajtanám.
Megélheted a száz évet, ha lemondasz mindarról, ami miatt megérné megélni a száz évet. (Woody Allen)

+Quote Post
fotosgeza
hozzászólás 2008-08-17 18:21
Létrehozva: #17224

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-08-17 18:16
Azonosító: 180 262

sziasztok.nemrég regisztráltam a vaterán de nagyon meglepődtem amikor láttam csak ugy tudok bármit hirdetni eladni ha megadom a bankszámlaszámom meg utalok 100ft-ot.nem az összegen akadtam fent,de a mai világban interneten bankszámlaszámot kérni és megadni elég primitiv és amatör dolognak tartom.miért nincs sms fizetés esetleg vagy bármi más ami más hasonlo oldalakon de nem rögtön ez.nemtudom maradok e itt mert nembizom ebben a rendszerben.ha van más vagy változás vagy csak(remélem)én néztem el valahol akkor szoljon valaki.üdv.

+Quote Post
Grobar
hozzászólás 2008-08-17 17:20
Létrehozva: #17225

Csak olvasó

Csoport:
Kizárt

IDÉZET(DAncsa @ 2008-08-17 16:02) *
NÉztem, de hidd el, nincs benne. ott a postaláda mellette a szöveg, hogy új üzenetem van, vagy ha nincs akkor annyi, hogy Leveleim, na ha erre kattintok, ott csak két régebbi levelem van. Bocs, hogy ennyire dedós módon, de nem nagyon igazodom ki ezen az oldalon.

Akkor még annyit kérdeznék, hogy valóban ennyire sok a bunkó ezen az oldalon, vagy csak én akadtam bele egybe, vagy esetleg valami rosszat kérdeztem:
volt egy eladó, olyan holmikat hírdet, amit külföldről küld, volt néhány kérdésem, pl szín és postaköltség tekintetében, -ő kérte az oldalán, hogy mielőtt rendel valaki, tegyen fel kérdéseket- hát én feltettem, erre kisvártatva kitörölte az üzenetem? Ez normális dolog?

Az ilyenekkel aki külfökdről küldi az árut óvatosnak kell lenni. Mi a neve?? Nem normális az hogy nem válaszol.
Én mindenkinek válaszolni szoktam.

--------------------

SÜN, SÜN!!!!

+Quote Post
DAncsa
hozzászólás 2008-08-17 15:02
Létrehozva: #17226

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2008-08-16 18:28
Azonosító: 180 034

IDÉZET(Grobar @ 2008-08-17 12:30) *
Valószínűleg, de a személyes menüben, az üzeneteknél meg kellett hogy maradjanak, hacsak nem törölted őket!

NÉztem, de hidd el, nincs benne. ott a postaláda mellette a szöveg, hogy új üzenetem van, vagy ha nincs akkor annyi, hogy Leveleim, na ha erre kattintok, ott csak két régebbi levelem van. Bocs, hogy ennyire dedós módon, de nem nagyon igazodom ki ezen az oldalon.

Akkor még annyit kérdeznék, hogy valóban ennyire sok a bunkó ezen az oldalon, vagy csak én akadtam bele egybe, vagy esetleg valami rosszat kérdeztem:
volt egy eladó, olyan holmikat hírdet, amit külföldről küld, volt néhány kérdésem, pl szín és postaköltség tekintetében, -ő kérte az oldalán, hogy mielőtt rendel valaki, tegyen fel kérdéseket- hát én feltettem, erre kisvártatva kitörölte az üzenetem? Ez normális dolog?

+Quote Post
Grobar
hozzászólás 2008-08-17 11:30
Létrehozva: #17227

Csak olvasó

Csoport:
Kizárt

IDÉZET(DAncsa @ 2008-08-17 10:11) *
Szia, Köszi! Ezek szerint a címzettem törölte??????
(biztos nem vatera, mert semmi oylan nem volt benne, aminek nem szabadna)

Valószínűleg, de a személyes menüben, az üzeneteknél meg kellett hogy maradjanak, hacsak nem törölted őket!

--------------------

SÜN, SÜN!!!!

+Quote Post
DAncsa
hozzászólás 2008-08-17 09:11
Létrehozva: #17228

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

IDÉZET(Grobar @ 2008-08-17 09:26) *
Attól mert a terméklapról törölte, Neked még e a személyes menüdben, elkellene tudnod olvasni.
A Vatera is törölhette, de akkor ott kellene lennie, egy piros figyelmeztető üzenetnek.

Szia, Köszi! Ezek szerint a címzettem törölte??????
(biztos nem vatera, mert semmi oylan nem volt benne, aminek nem szabadna)

+Quote Post
Grobar
hozzászólás 2008-08-17 08:26
Létrehozva: #17229

Csak olvasó

Csoport:
Kizárt

IDÉZET(DAncsa @ 2008-08-16 19:33) *
Hello, én csak érdeklődnék.
Mostanában kezdeném el használni a rendszert, kérdésem lenne a levelezéssel kapcsoaltban.

Egy eladóval levelezek, kérdezgetek (kifejezetten kérte, hogy mielőtt leüt valaki valamit, inkább kérdezzen)
Megtettem, ma belépek a leveleim közé, és látom, hogy az elmúlt időszak összes levele eltűnt. Ez miért van? Törölte a levelezésünket, és ilyenkor eltűnik az én oldalamról is, vagy csak nem látom?

Köszi a segítséget!

Attól mert a terméklapról törölte, Neked még e a személyes menüdben, elkellene tudnod olvasni.
A Vatera is törölhette, de akkor ott kellene lennie, egy piros figyelmeztető üzenetnek.

--------------------

SÜN, SÜN!!!!

+Quote Post
bebiszamuraj
hozzászólás 2008-08-17 07:22
Létrehozva: #17230

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-08-17 07:14
Azonosító: 180 134

Kedves Fórumozók,

nyilván nem állok egyedül a problémámmal,és nem is a termék összege az,ami bosszantó,hanem a tisztelt eladó hozzáállása.Sikeres licitet követően,felvettem az eladóval a kapcsolatot,majd,mikor elküldte a bankszámlaszámot,ki is fizettem a terméket,amit a mai napig nem kaptam meg.Ezután persze irtam én neki is,az ügyfélszolgálatnak is,de onnan sincs reakció, emellett az eladó azóta is bonyolit kereskedelmet.Kérdezem én,hogy is van ez?!Vagy én vagyok ennyire hozzá nem értő?

sad.gif

+Quote Post
pkonsti
hozzászólás 2008-08-17 06:30
Létrehozva: #17231

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-05 13:09
Azonosító: 12 831

IDÉZET(Vateraforum @ 2008-08-16 19:37) *
Tisztelt pkonsti!

Sajnos lejárt aukcióról nem lehetséges a licitek törlése.
Javasoljuk, hogy e-mail-ben tisztázza partnerével, hogy a megnyert árut átveszi-e.
Ezt követően értékelje belátása szerint. Ha igazságtalan válasz értékelést kap, akkor kérjük küldje el a levelezést és a történtek rövid leírását a biztonsag@vatera.com címre. Kollégáink meg fogják tenni a szükséges intézkedéseket.

Sajnálom, de a tapasztalatom más. Itt már nem lehet bátran értékelni, hisz van egy másik ügyem, amiről már legalább 5 alkalommal értesítettem önöket, és a termék lapján elegendő bizonyíték szerepel az üzenetváltásokban, hogy töröljék a vevő jogtalan, bosszúnegatívját, mégsem teszik meg. Nem csak a kapcsolatfelvétel modulon keresztül értesítettem önöket már vagy 2 hónapja folyamatosan, hanem itt a fórumon is. Akkor hogyan is értékeljek belátásom szerint? Lehet, hogy egyszer tényleg intézkednek, de addig ott virít a jogtalan negatív a lapomon, és rontja az üzletemet.

+Quote Post
Vateraforum
hozzászólás 2008-08-16 18:37
Létrehozva: #17232

Fórumozó

Csoport:
Rendszergazda

Regisztrált: 2007-03-21 16:08
Azonosító: 1 334

IDÉZET(pkonsti @ 2008-08-16 17:07) *
Tisztelt Vatera

A következő 0-s vevő nem szeretné átvenni a terméket. Nem tudom, megkereste-e önöket a licit törlése miatt, én próbáltam neki segíteni (termék oldalán ez látható a levelezésből):
http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=78014322
Kérem, lépjenek az ügyben, és töröljék a licitet, vagy ha ez már nem lehetséges, az értékelésemet támogassák egy garanciával, hogy nem megfelelő értékelés esetében a vevő részéről azonnal lépnek.

Tisztelt pkonsti!

Sajnos lejárt aukcióról nem lehetséges a licitek törlése.
Javasoljuk, hogy e-mail-ben tisztázza partnerével, hogy a megnyert árut átveszi-e.
Ezt követően értékelje belátása szerint. Ha igazságtalan válasz értékelést kap, akkor kérjük küldje el a levelezést és a történtek rövid leírását a biztonsag@vatera.com címre. Kollégáink meg fogják tenni a szükséges intézkedéseket.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
DAncsa
hozzászólás 2008-08-16 18:33
Létrehozva: #17233

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Hello, én csak érdeklődnék.
Mostanában kezdeném el használni a rendszert, kérdésem lenne a levelezéssel kapcsoaltban.

Egy eladóval levelezek, kérdezgetek (kifejezetten kérte, hogy mielőtt leüt valaki valamit, inkább kérdezzen)
Megtettem, ma belépek a leveleim közé, és látom, hogy az elmúlt időszak összes levele eltűnt. Ez miért van? Törölte a levelezésünket, és ilyenkor eltűnik az én oldalamról is, vagy csak nem látom?

Köszi a segítséget!

+Quote Post
mazsolla
hozzászólás 2008-08-16 16:34
Létrehozva: #17234

Lelkes fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-03-01 13:16
Azonosító: 135

IDÉZET(Grobar @ 2008-08-16 17:31) *

Ebben teljessen igazad van ( magyar termékleírás amit még el sem tud olvasni sad.gif )
Csak ha annyi esze még összejön, hogy a negatívara ( mert számára ez a jogos jutalom ) negatívval válaszol, akor van a gond wink.gif

+Quote Post
Grobar
hozzászólás 2008-08-16 16:31
Létrehozva: #17235

Csak olvasó

Csoport:
Kizárt

IDÉZET(pkonsti @ 2008-08-16 17:07) *
Tisztelt Vatera

A következő 0-s vevő nem szeretné átvenni a terméket. Nem tudom, megkereste-e önöket a licit törlése miatt, én próbáltam neki segíteni (termék oldalán ez látható a levelezésből):
Kérem, lépjenek az ügyben, és töröljék a licitet, vagy ha ez már nem lehetséges, az értékelésemet támogassák egy garanciával, hogy nem megfelelő értékelés esetében a vevő részéről azonnal lépnek.

--------------------

SÜN, SÜN!!!!

+Quote Post
pkonsti
hozzászólás 2008-08-16 16:07
Létrehozva: #17236

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-05 13:09
Azonosító: 12 831

Tisztelt Vatera

+Quote Post
Vateraforum
hozzászólás 2008-08-16 09:24
Létrehozva: #17237

Fórumozó

Csoport:
Rendszergazda

IDÉZET(Klarci @ 2008-08-15 23:48) *
Nos én a mai nappal eljutottam oda hogy nekem már nemigazán éri meg vaterázni,lévén hetente fizetnem kell 1500 és 2000 ft-ot,akár eladtam akár nem.A terméklapnak akartam indítani egy új topikot,valamiért nem engedi a rendsz@r.Nevetségesnek tartom azt,hogy egy ilyen "giga" vállalkozás a sok "profi" programozóval és rendkívül "ötletes(?!?) emberkével a háta mögött,még nem jutott el arra a szintre itt,hogy a terméklapon látni engedtesse azt a tényt,hogy az illető eladónek mely termékei vanak kiemelve,és melyek nincsenek kiemelve.El tudom képzelni hogy több ezer termék esetében mennyire tudja észben tartani a kereskedő a kiemelt szolgáltatásokat,amiket még a múltrendszer hajnalán rendelt meg a termékhez.A másik ami szemetszúróan szánalmas és bicskanyitogató,hogy újraindításkor nem is enged a rendszer módosítani,azaz a múltrendszerben megrendelt szolgáltatást NEM lehet kiiktatni ,likvidálni a termék mellől.Szóval egy megoldás marad,levenni a termékpalettáról a cuccot véglegesen,különben oda jutunk hogy többe kerül a káposzta mint a kecskehús.Csak ennyit akartam,köszönöm hogy szólni engedtek.

Kedves Klarci!

A lejárt aukciók újraindításakor minden tételnél van egy kis négyzet ("Termékkiemelések nélkül induljon?").
Ha ezt bejelöli, akkor nem fordulhat elő, hogy nem kívánt termékkiemelésekért kelljen fizetnie.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Vateraforum
hozzászólás 2008-08-16 09:16
Létrehozva: #17238

Fórumozó

Csoport:
Rendszergazda

IDÉZET(palmtop2000 @ 2008-08-15 12:13) *
Kedden kaptam két levelet, hogy két termékemre megérkezett az első érvényes licit, de ha megnézem őket nincs rájuk egyetlen licit sem. Hogy lehet ez?

Első termék

Második termék

Kedves palmtop2000!

A licitek eltűnésének csak egy magyarázata lehet, ha a licitáló valamilyen oknál fogva inaktív lett.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Klarci
hozzászólás 2008-08-15 22:48
Létrehozva: #17239

Fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2008-03-24 13:37
Azonosító: 128 125

Nos én a mai nappal eljutottam oda hogy nekem már nemigazán éri meg vaterázni,lévén hetente fizetnem kell 1500 és 2000 ft-ot,akár eladtam akár nem.A terméklapnak akartam indítani egy új topikot,valamiért nem engedi a rendsz@r.Nevetségesnek tartom azt,hogy egy ilyen "giga" vállalkozás a sok "profi" programozóval és rendkívül "ötletes(?!?) emberkével a háta mögött,még nem jutott el arra a szintre itt,hogy a terméklapon látni engedtesse azt a tényt,hogy az illető eladónek mely termékei vanak kiemelve,és melyek nincsenek kiemelve.El tudom képzelni hogy több ezer termék esetében mennyire tudja észben tartani a kereskedő a kiemelt szolgáltatásokat,amiket még a múltrendszer hajnalán rendelt meg a termékhez.A másik ami szemetszúróan szánalmas és bicskanyitogató,hogy újraindításkor nem is enged a rendszer módosítani,azaz a múltrendszerben megrendelt szolgáltatást NEM lehet kiiktatni ,likvidálni a termék mellől.Szóval egy megoldás marad,levenni a termékpalettáról a cuccot véglegesen,különben oda jutunk hogy többe kerül a káposzta mint a kecskehús.Csak ennyit akartam,köszönöm hogy szólni engedtek.

+Quote Post
palmtop2000
hozzászólás 2008-08-15 11:13
Létrehozva: #17240

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-08-15 11:02
Azonosító: 179 616

Kedden kaptam két levelet, hogy két termékemre megérkezett az első érvényes licit, de ha megnézem őket nincs rájuk egyetlen licit sem. Hogy lehet ez?

Első termék

Második termék

+Quote Post

1053 Oldal V  « < 860 861 862 863 864 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2016-12-11 05:08