IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1016 Oldal V  « < 860 861 862 863 864 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Technikai Kérdések, Problémák, KIZÁRÓLAG TECHNIKAI jellegű témáknak - PST/VTT kivételével!
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-07-02 16:53
Létrehozva: #17221

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:48
Azonosító: 32

IDÉZET(zorba0 @ 2008-07-02 15:24) *
T.Vatera!
A személyes oldalamon a licitált termékeim eltüntek!!

A jelzett problémát javítottuk. Köszönjük az észrevételt és elnézést a kellemetlenségért!

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu
Go to the top of the page

+Quote Post
randomizer
hozzászólás 2008-07-02 16:33
Létrehozva: #17222

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-04-03 19:41
Azonosító: 3 584

IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2008-07-02 15:38) *
Kedves zorba0!

A 75292694 számú terméke már nem található a rendszerben. Az eladó vagy a Vatera által törölt aukciók
az eltávolítás után azonnal kikerülnek a kínálatból.

Az értesítők kiküldését ellenőriztük. Az értesítő email kiküldése megtörtént az a Vatera által kiküldésre
került a felhasználó számára. Az is kiderült, hogy a chello (és más vele kapcsolatban lévő szolgáltatók.
pl. monornet) esetében nem megengedett tartalom miatt az értesítők az utóbbi időben visszautasításra
kerülnek. Javasoljuk felhasználóinknak, hogy a szolgáltatóval vegyék fel a kapcsolatot és jelezzék,
hogy nem kapják meg a Vatera által küldött egyes üzeneteket. Ezek az üzenetek az ertesito@vatera.com
címről érkeznek.

A fentiek alapján néhány észrevétel a citromail, freestart felhasználóinak: Ezen levelezőknél a belső
webes spamszűrőnél engedélyezni kell az ertesito@vatera.com címről érkező leveleket, így elméletileg
nem fordulhat elő, hogy a levelet elutasítja a szolgáltató.

És ha mondjuk a felhasználó kérdésére válaszolna a moderátor elég sokat segítene, már a mi akérdés első részét illeti. A többi fórumban is látható, hogy kiterjedt technikai probléma miatt a személyes oldalakon a licitált termékeke közül eltűntek a minimáláras, minimálárat el nem ért termékek. De a normál nézetben megvannak, és a kódszám alapján is be lehet lépni a szerkesztésükbe.

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-07-02 15:38
Létrehozva: #17223

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zorba0 @ 2008-07-02 15:24) *
T.Vatera!
A személyes oldalamon a licitált termékeim eltüntek!!A vaterán zorba0 felh termékeiben léthatóak!Rendbe kellene végre tenni az oldalt!Vásároltam az aukcióról azt hogy megnyertem nem kaptam e-mailt!e-mailek még mindig nem jönnek!!
[size="3"][/size]

Kedves zorba0!

A 75292694 számú terméke már nem található a rendszerben. Az eladó vagy a Vatera által törölt aukciók
az eltávolítás után azonnal kikerülnek a kínálatból.

Az értesítők kiküldését ellenőriztük. Az értesítő email kiküldése megtörtént az a Vatera által kiküldésre
került a felhasználó számára. Az is kiderült, hogy a chello (és más vele kapcsolatban lévő szolgáltatók.
pl. monornet) esetében nem megengedett tartalom miatt az értesítők az utóbbi időben visszautasításra
kerülnek. Javasoljuk felhasználóinknak, hogy a szolgáltatóval vegyék fel a kapcsolatot és jelezzék,
hogy nem kapják meg a Vatera által küldött egyes üzeneteket. Ezek az üzenetek az ertesito@vatera.com
címről érkeznek.

A fentiek alapján néhány észrevétel a citromail, freestart felhasználóinak: Ezen levelezőknél a belső
webes spamszűrőnél engedélyezni kell az ertesito@vatera.com címről érkező leveleket, így elméletileg
nem fordulhat elő, hogy a levelet elutasítja a szolgáltató.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zorba0
hozzászólás 2008-07-02 15:24
Létrehozva: #17224

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-30 08:06
Azonosító: 2 875

T.Vatera!
A személyes oldalamon a licitált termékeim eltüntek!!A vaterán zorba0 felh termékeiben léthatóak!Rendbe kellene végre tenni az oldalt!Vásároltam az aukcióról azt hogy megnyertem nem kaptam e-mailt!e-mailek még mindig nem jönnek!!
[size="3"][/size]

+Quote Post
Grobar
hozzászólás 2008-07-02 11:09
Létrehozva: #17225

Csak olvasó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-05-24 18:58
Innen: Juzni Front
Azonosító: 11 399

IDÉZET(holdati @ 2008-07-02 10:53) *
Sziasztok

Segítségre lenne szükségem.
Feltettem néhány tételt de az nem jelenik meg az adott napon a listában.
Gondolom látják mert a személyes oldalamon a látogatók száma az változik de ha kimegyek belőle és szeretném megnézni az aukciós listát ott egyálltalán nem találom a tételeimet.
Biztos én csinálok valamit rosszul, de mit?
A VATERA NEM VÁLASZOLT A KÉRDÉSEMRE EZÉRT ÍRTAM ITT.

http://www.vatera.hu/listings/index.php?us=holdati

Lehet azokat látni.

--------------------
Csak akkor tehetsz meg mindent, hogyha már semmid sincs. (Tyler Durden)

SÜN, SÜN!!!!
"Sünben emelték ki a tüntetőt."

+Quote Post
holdati
hozzászólás 2008-07-02 10:53
Létrehozva: #17226

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-06-23 18:26
Azonosító: 164 817

Sziasztok

Segítségre lenne szükségem.
Feltettem néhány tételt de az nem jelenik meg az adott napon a listában.
Gondolom látják mert a személyes oldalamon a látogatók száma az változik de ha kimegyek belőle és szeretném megnézni az aukciós listát ott egyálltalán nem találom a tételeimet.
Biztos én csinálok valamit rosszul, de mit?
A VATERA NEM VÁLASZOLT A KÉRDÉSEMRE EZÉRT ÍRTAM ITT.

+Quote Post
Ricitelli
hozzászólás 2008-07-02 10:13
Létrehozva: #17227

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-06-01 21:50
Azonosító: 158 297

Képzeljétek,mindenre válaszolt a vatera(alig egy hét késéssel).Akkor kinek a készülékébem van a hiba??Az év internetes kereskedőjének lenni gondolom azt jelenti rekordbevételt bezsebelni,aztán meg majd lesz valahogy...Ez nem egy Magyar cég véletlenűl?

+Quote Post
Ricitelli
hozzászólás 2008-07-01 22:53
Létrehozva: #17228

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kedves Grobar!
Az első levelet 2 hete írtam nekik...amikor szintén túlkapás miatt megkaptam egy figyelmeztetést,miután teletömtem a zsebüket 197 pozitívval eladóként!Szánalmas,hogy az e-mail címemre hívatkozik,amikor most kűldtek 4 levelet!

+Quote Post
Grobar
hozzászólás 2008-07-01 22:48
Létrehozva: #17229

Csak olvasó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Ricitelli @ 2008-07-01 22:34) *
Egyébbként érdekes, hogy pont ebben a pillanatban kaptam az aukcióimról 4 levelet...Biztos hogy az e-mail címemmel lehet a hiba???

IDÉZET(Ricitelli @ 2008-07-01 21:41) *
Tisztelt Vatera!
A kapcsolatfelvételen keresztűl már vagy 10 levelet írtam!Ezelőtt ha problémám volt,mindig kaptam egy kontakt e-mailt,hogy elkezdik a probléma felgöngyölítését!Most semmit sem kapok,sőt a leveleimre választ sem!Mi ennek az oka?

Nekem 2 nap után jöttek meg az értesítők.

--------------------

SÜN, SÜN!!!!

+Quote Post
Ricitelli
hozzászólás 2008-07-01 22:34
Létrehozva: #17230

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Egyébbként érdekes, hogy pont ebben a pillanatban kaptam az aukcióimról 4 levelet...Biztos hogy az e-mail címemmel lehet a hiba???

+Quote Post
Ricitelli
hozzászólás 2008-07-01 22:31
Létrehozva: #17231

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Tisztelt Vatera!
2 éve ugyanez az E-mail címem,mint regisztráláskor!Nem az a kérdés,hogy mit állítottam be,hanem hogy megkapták-e a leveleket és miért nem válaszoltak!???És telefonszámot kérdezetem,nem faxot,illetve a megadott cím postacím?Mert nem azt kérdeztem,hol vannak a szerverek!
üdv
Ricitelli

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-07-01 22:22
Létrehozva: #17232

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Ricitelli @ 2008-07-01 21:41) *
Tisztelt Vatera!
A kapcsolatfelvételen keresztűl már vagy 10 levelet írtam!Ezelőtt ha problémám volt,mindig kaptam egy kontakt e-mailt,hogy elkezdik a probléma felgöngyölítését!Most semmit sem kapok,sőt a leveleimre választ sem!Mi ennek az oka?
Ennek kapcsán elkezdtem keresgetni, hogy hol lehet elérni a vaterát?Esetleg ez egy ködbe burkolózó legitim cég?Postacím?Telefonszám?Ügyfélszolgálat?Hova kűldheti az ügyvédem a lavelet pl.?
üdv
Ricitelli

Ez fogos kérdés volt,még a postacímet sem tudják....

Kedves Ricitelli!

Esetleg ki lehetne próbálni más emailcímet beállítani a személyes menüben, hogy oda megérkezik -e az
értesítő. Érdeklődni a mail szolgáltatónál és ellenőrizni, hogy nem blokkolta -e az adott levelek fogadását.

Elérhetőségeink minden Vatera oldalról elérhetőek az impresszum rovatban.

Levélcím: Vatera.hu Kft.
1123 Budapest, Alkotás u. 17-19.
Fax: 336-0345
Cégbírósági bejegyzési szám: 01-09-691658
Adószám: 12541322-2-43
Bankszámlaszám: 10700024-25268209-51100005 (CIB)

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Ricitelli
hozzászólás 2008-07-01 21:41
Létrehozva: #17233

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Tisztelt Vatera!
Ennek kapcsán elkezdtem keresgetni, hogy hol lehet elérni a vaterát?Esetleg ez egy ködbe burkolózó legitim cég?Postacím?Telefonszám?Ügyfélszolgálat?Hova kűldheti az ügyvédem a lavelet pl.?
üdv
Ricitelli

Ez fogos kérdés volt,még a postacímet sem tudják....

+Quote Post
KapdKi
hozzászólás 2008-07-01 21:25
Létrehozva: #17234

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:23
Azonosító: 312

IDÉZET(dorpel @ 2008-07-01 21:21) *
Nem csak a felhasználók....

biggrin.gif

--------------------
Az erőszak a gyengék végső menedéke.

(by Ájszek Aszimov)

+Quote Post
dorpel
hozzászólás 2008-07-01 21:21
Létrehozva: #17235

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-26 23:31
Azonosító: 2 309

IDÉZET(farkasfog @ 2008-07-01 18:05) *
Furcsának találom , hogy egyes felhasználók a számukra kellemetlen kérdésekre egyáltalán nem felelnek .

Nem csak a felhasználók....

+Quote Post
Grobar
hozzászólás 2008-07-01 18:11
Létrehozva: #17236

Csak olvasó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(farkasfog @ 2008-07-01 18:05) *
Furcsának találom , hogy egyes felhasználók a számukra kellemetlen kérdésekre egyáltalán nem felelnek . Egyszerűen csak törlik a kérdést és az illetőt kitiltják az aukcióról . Van egy FRAK nevü felhasználó aki nem pontosítja , hogy az általa árult jelvények , kitüntetések eredetiek-e vagy gyűjtői példányok . S miután én megkérdeztem egyszerűen törölte a kérdést . Nem mindegy , hogy kezdő gyűjtők miként is találkoznak előszőr az internetes vásárlás finomságaival . Szerintem ez félrevezetés , ha valaki csupán simlisségből nem írja le az általa árúlt termékre , hogy eredeti-e vaghy sem . Nagy sumákban hallgat , ha valaki kérdezi nem felel , és , ha még is sikerül eladni a mütyűrjeit akkor jót röhög a markában mert nem számonkérhető . szigoríthatna a VATERA egy kicsit ezen a területen . Írja le az eladó , hogy eredeti terméket árul visszavásárlási garanciával , vagy vagy kópiát , vagy egyszerűen azt , hogy nem tudja ... mad.gif mad.gif

http://www.vatera.hu/listings/index.php?us=Frak
Van egy két "érdekes" terméke! Vegyetek cd-tokot!

A hozzászólást -Grobar- szerkesztette a következő időpontban: 2008-07-01 18:12

--------------------

SÜN, SÜN!!!!

+Quote Post
farkasfog
hozzászólás 2008-07-01 18:05
Létrehozva: #17237

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2008-07-01 17:56
Azonosító: 167 057

Furcsának találom , hogy egyes felhasználók a számukra kellemetlen kérdésekre egyáltalán nem felelnek . Egyszerűen csak törlik a kérdést és az illetőt kitiltják az aukcióról . Van egy FRAK nevü felhasználó aki nem pontosítja , hogy az általa árult jelvények , kitüntetések eredetiek-e vagy gyűjtői példányok . S miután én megkérdeztem egyszerűen törölte a kérdést . Nem mindegy , hogy kezdő gyűjtők miként is találkoznak előszőr az internetes vásárlás finomságaival . Szerintem ez félrevezetés , ha valaki csupán simlisségből nem írja le az általa árúlt termékre , hogy eredeti-e vaghy sem . Nagy sumákban hallgat , ha valaki kérdezi nem felel , és , ha még is sikerül eladni a mütyűrjeit akkor jót röhög a markában mert nem számonkérhető . szigoríthatna a VATERA egy kicsit ezen a területen . Írja le az eladó , hogy eredeti terméket árul visszavásárlási garanciával , vagy vagy kópiát , vagy egyszerűen azt , hogy nem tudja ... mad.gif mad.gif

+Quote Post
dorpel
hozzászólás 2008-07-01 15:29
Létrehozva: #17238

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2008-07-01 15:13) *
Kedves dorpel!

Általános Felhasználási Feltételek

3/8 Aukcióindításkor csak a meghirdetni kívánt termék legjellemzőbb kategóriájában lehet azt elindítani.
Azonos kategóriában maximum két azonos aukciót lehet hirdetni egyébként a holland vagy fix áras
értékesítést kell használni és a mennyiség rovatban lehet a darabszámot feltüntetni.

Fix áras és holland is volt vegyesen..... Sőt, csak ilyen volt!!!!!!!
Hogy a kategóriákra mennyire volt jellemző, pedig kiderül az ottani eladásaimból befolyt jutalékokból!
Egy ilyen terméket keres autós, horgász, vadász, kiránduló stb. stb. stb. Tehát még rosszindulatból sem lehet állítani, hogy kategória idegenek voltak.

De nem csak a mai napról van szó és erről a termékről. Nyilván a moderátoroktól nem várható el, hogy mindenben perfektek legyenek. Viszont ha nem anonim végeznék munkájukat szívesen becopiztam volna (no nem az egész passzust, ahogy ők teszik) az ide vonatkozó jogszabályokat. Esetleg ez csak többet nyomna a latba pár beirkálótól.... És még képeznék is magukat közben:)

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-07-01 15:13
Létrehozva: #17239

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(dorpel @ 2008-07-01 15:08) *
Tisztelt Vatera!

Aukció törlésénél a moderátor esetleg vehetné a fáradságot, hogy megírja mi baja volt! Netán nevét is adná hozzá.....
A teljes szabályzat becopizása mindennek mondható csak ügyfélcentrikusnak nem! Főleg ha egyik pont sem vonatkoztatható rá.

Kedves dorpel!

Általános Felhasználási Feltételek

3/8 Aukcióindításkor csak a meghirdetni kívánt termék legjellemzőbb kategóriájában lehet azt elindítani.
Azonos kategóriában maximum két azonos aukciót lehet hirdetni egyébként a holland vagy fix áras
értékesítést kell használni és a mennyiség rovatban lehet a darabszámot feltüntetni.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
dorpel
hozzászólás 2008-07-01 15:08
Létrehozva: #17240

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Tisztelt Vatera!

Aukció törlésénél a moderátor esetleg vehetné a fáradságot, hogy megírja mi baja volt! Netán nevét is adná hozzá.....
A teljes szabályzat becopizása mindennek mondható csak ügyfélcentrikusnak nem! Főleg ha egyik pont sem vonatkoztatható rá.

+Quote Post

1016 Oldal V  « < 860 861 862 863 864 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-07-30 11:04