IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1009 Oldal V  « < 860 861 862 863 864 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Technikai Kérdések, Problémák, KIZÁRÓLAG TECHNIKAI jellegű témáknak - PST/VTT kivételével!
akosf
hozzászólás 2008-06-19 11:44
Létrehozva: #17221

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-06-19 11:00
Azonosító: 163 659

IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2008-06-19 11:40) *
Miután az aukció lezárult mindkét fél egy automatikusan küldött emailben értesül a másik elérhetőségeiről
és az aukció lezártáról. Az emailek kiküldésre kerültek. Érdeklődjön email szolgáltatójánál és javasoljuk
próbálja ki ha átállítja a személyes menüjében az emailcímet egy másik címre, oda megérkeznek -e a
levelek. Illetve ellenőrizze, hogy nem blokkolta -e a Vaterától érkező leveleket.

Köszönöm a választ, rögvest utánanézek.
Ezek szerint létezik, csak valahol elkallódik ez a levél.
Go to the top of the page

+Quote Post
akosf
hozzászólás 2008-06-19 11:41
Létrehozva: #17222

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(bambooflower @ 2008-06-19 11:19) *
ohmy.gif biztos, hogy ugyanazt a Vaterát használjuk?

Ezt honnan tudom megállapítani?

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-06-19 11:40
Létrehozva: #17223

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:48
Azonosító: 32

IDÉZET(akosf @ 2008-06-19 11:10) *
Majdnem kaptam egy újabb negatív értékelést mert nem jelentkeztem az áruért. Holott nagyon is szükségem van rá. Az eladó 10 napja várt arra hogy jelentkezzem érte, de a többi megnyert aukció közt egyszerűen beleveszett a szürkeségbe. Egyszerűen az volt az eszemben hogy minden tétel már fizetve lett. Miért nem küld a Vatera rendszere automatikusan egy értesítő e-mailt ha megnyertem egy aukciót, pl. az eladó adataival? Ezeket az adatokat mindig időpocsékló módon böngészem ki a webes felületen, ráadásul a memóriámra van bízva hogy emlékszek-e még az aukció idejére, állapotára. Muszáj ennek ilyen nehézkesnek lenni? Nem kicsit bosszantó a dolog. Lehet ez ellen tenni valamit?

Kedves akosf!

Miután az aukció lezárult mindkét fél egy automatikusan küldött emailben értesül a másik elérhetőségeiről
és az aukció lezártáról. Az emailek kiküldésre kerültek. Érdeklődjön email szolgáltatójánál és javasoljuk
próbálja ki ha átállítja a személyes menüjében az emailcímet egy másik címre, oda megérkeznek -e a
levelek. Illetve ellenőrizze, hogy nem blokkolta -e a Vaterától érkező leveleket.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2008-06-19 11:19
Létrehozva: #17224

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-03-01 14:16
Azonosító: 130

IDÉZET(akosf @ 2008-06-19 11:10) *
Majdnem kaptam egy újabb negatív értékelést mert nem jelentkeztem az áruért. Holott nagyon is szükségem van rá. Az eladó 10 napja várt arra hogy jelentkezzem érte, de a többi megnyert aukció közt egyszerűen beleveszett a szürkeségbe. Egyszerűen az volt az eszemben hogy minden tétel már fizetve lett. Miért nem küld a Vatera rendszere automatikusan egy értesítő e-mailt ha megnyertem egy aukciót, pl. az eladó adataival? Ezeket az adatokat mindig időpocsékló módon böngészem ki a webes felületen, ráadásul a memóriámra van bízva hogy emlékszek-e még az aukció idejére, állapotára. Muszáj ennek ilyen nehézkesnek lenni? Nem kicsit bosszantó a dolog. Lehet ez ellen tenni valamit?

ohmy.gif biztos, hogy ugyanazt a Vaterát használjuk?

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."

+Quote Post
akosf
hozzászólás 2008-06-19 11:10
Létrehozva: #17225

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

+Quote Post
csabau
hozzászólás 2008-06-18 17:58
Létrehozva: #17226

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-03-19 21:37
Innen: Ideg-elme
Azonosító: 903

IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2008-06-18 16:39) *
Kedves csabau!

Legyen kedves megadni az értesítőben szereplő termékkódot. Köszönjük!

Kedves Moderátor!

Íme - ...pardon, két egyforma márkájú cikk közül azt hittem a
negyven napja eladottat értékelte a vevő, de nem, ez egy frissebb.

Köszönöm és elnézést

A hozzászólást -csabau- szerkesztette a következő időpontban: 2008-06-18 18:01

--------------------
mivel mindig az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak...

...szorgos népünk győzni fog !
.
csaby

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-06-18 16:39
Létrehozva: #17227

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(csabau @ 2008-06-18 16:24) *
...két pozitív értékelésről jött email értesítő reggel, az egyik fél óra múlva látható
volt a személyes lapon - a második eddig a percig nem látszik.

blink.gif

Kedves csabau!

Legyen kedves megadni az értesítőben szereplő termékkódot. Köszönjük!

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
csabau
hozzászólás 2008-06-18 16:24
Létrehozva: #17228

Csoport:
Csak olvasó

...két pozitív értékelésről jött email értesítő reggel, az egyik fél óra múlva látható
volt a személyes lapon - a második eddig a percig nem látszik.

blink.gif

--------------------

.
csaby

+Quote Post
elcon
hozzászólás 2008-06-18 14:57
Létrehozva: #17229

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-20 17:15
Azonosító: 1 042

Hello

Mi van a VATERA-val?
Rámegyek a vatera.hu-ra és az egyik eladó termékei jönnek fel, még akkor is, ha a nyitólapra kattintok.
Mi van már megint?

+Quote Post
randomizer
hozzászólás 2008-06-16 11:39
Létrehozva: #17230

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-04-03 19:41
Azonosító: 3 584

IDÉZET(arpad111 @ 2008-06-14 21:47) *
Pedig egyszerű, ha többen is ugyanazt keresik és nem szeretnék föltornászni az árat, akkor a leütés előtti másodpercre korlátozódnak az ajánlatok, emiatt csak egy ajánlatra marad idő. Persze ehez egy olyan óra kell amely pont ugyanúgy jár mint az itteni, mert a Vatera visszaszámlója csak percre pontosan jelez.
A problámám az volt hogy "ez" így nem az az árverés amire mindíg lehet viszontajánlatot tenni. Nem ülhetsz nyugodtan a fenekeden hogy valamit vegvettél amit esetleg régóta keresel. Ha nem csinálsz többszintű levédett ajánlatot, akkor az utolsó másodpercben lehet hogy elviszik előled a portékát mert nem lesz időd felüllicitálni az utolsó tizedmásodpercben. Én megszívtam, és úgy tudom sokan jártak már hasonlóképpen. Ez egy ilyen játék... az ember mindíg tanul...
Üdv.

Az alapkérdésre visszatérve, szerintem nem félreérthető a helpben az 5 perces hosszabítás leírása, szerintem az világos, hogy opció, csak felületes olvasás mellett gondolhatja valaki, hogy ez a normál működés. Arról meg, hogy időnként valaki lemarad licitről, mert valaki ügyesebben licitálja túl, ha ez egy ilyen "játék", törvényszerű. Régen volt másodpercmutató, de gondolom az eladók érdekében ezt megszüntettették, mert így tényleg az utolsó pár másodpercre lehetett hagyni a licitet, és alacsonyabb árakat értek el, mint most, ha többen is licitáltak az utolsó percben. Nyilván ez jó az eladóknak, meg a vaterának, és nem annyira a vevőknek, de ez az oldal még mindig nem a vevőkből, hanem az eladókból él, tehát én megértem.

+Quote Post
KapdKi
hozzászólás 2008-06-14 22:13
Létrehozva: #17231

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:23
Azonosító: 312

IDÉZET(bambooflower @ 2008-06-14 22:04) *
és megtanultuk.... smile.gif

biggrin.gif

--------------------
Az erőszak a gyengék végső menedéke.

(by Ájszek Aszimov)

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2008-06-14 22:04
Létrehozva: #17232

Csoport:
Kizárt

IDÉZET(KapdKi @ 2008-06-14 22:00) *
Egyetértek .... Ahogy a nagy ógörög filozófus, Vlagyimír Iljics Lenin mondotta volt : "ucsicca, ucsicca, ucsicca" ...

és megtanultuk.... smile.gif

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."

+Quote Post
KapdKi
hozzászólás 2008-06-14 22:00
Létrehozva: #17233

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(arpad111 @ 2008-06-14 21:47) *
Pedig egyszerű, ha többen is ugyanazt keresik és nem szeretnék föltornászni az árat, akkor a leütés előtti másodpercre korlátozódnak az ajánlatok, emiatt csak egy ajánlatra marad idő. Persze ehez egy olyan óra kell amely pont ugyanúgy jár mint az itteni, mert a Vatera visszaszámlója csak percre pontosan jelez.
A problámám az volt hogy "ez" így nem az az árverés amire mindíg lehet viszontajánlatot tenni. Nem ülhetsz nyugodtan a fenekeden hogy valamit vegvettél amit esetleg régóta keresel. Ha nem csinálsz többszintű levédett ajánlatot, akkor az utolsó másodpercben lehet hogy elviszik előled a portékát mert nem lesz időd felüllicitálni az utolsó tizedmásodpercben. Én megszívtam, és úgy tudom sokan jártak már hasonlóképpen. Ez egy ilyen játék... az ember mindíg tanul...
Üdv.

Egyetértek .... Ahogy a nagy ógörög filozófus, Vlagyimír Iljics Lenin mondotta volt : "ucsicca, ucsicca, ucsicca" ...

--------------------

(by Ájszek Aszimov)

+Quote Post
arpad111
hozzászólás 2008-06-14 21:47
Létrehozva: #17234

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-06-14 16:41
Azonosító: 162 368

IDÉZET(csabau @ 2008-06-14 20:20) *
alapesetben a lejárati idő másodperc pontosan fel van tüntetve - így nem értem a bosszúság okát.

Üdv.

+Quote Post
csabau
hozzászólás 2008-06-14 20:20
Létrehozva: #17235

Csoport:
Csak olvasó

IDÉZET(arpad111 @ 2008-06-14 20:06) *
Kedves Moderátor!
Régebben amikor az ismertetőjükben elolvastam az 5 perces termékhosszabbításról szóló részt (az előbb bemásoltam) egyértelműnek tűnt hogy az mindíg van. Célszerűnek tartanám a Vatera részéről ha kiegészítenék a termékhosszabbításról szóló néhány soros részt azzal hogy az is opció, és a licitáló mikor nem számíthat rá. Egyébként más új vaterázó számára is félreérthető lehet és bosszúságot okozhat.
Üdv: Árpád

alapesetben a lejárati idő másodperc pontosan fel van tüntetve - így nem értem a bosszúság okát.

--------------------

.
csaby

+Quote Post
KapdKi
hozzászólás 2008-06-14 20:17
Létrehozva: #17236

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(bambooflower @ 2008-06-14 18:52) *
tölem kérded? smile.gif

Jajj !!! Bocsika !!!! Mellé !!! sad.gif

--------------------

(by Ájszek Aszimov)

+Quote Post
arpad111
hozzászólás 2008-06-14 20:06
Létrehozva: #17237

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2008-06-14 19:34) *
Kedves arpad111!

Az utolsó 5 percben termékhosszabbítást az eladók kiemelési díj fizetésével vehetik igénybe.
Csak a kiemelt aukciók terméklapján jelenik meg a figyelmeztető szöveg: Ha az utolsó 5 percben
licit érkezik, az aukció újabb 5 percig folytatódik.

Kedves Moderátor!
Régebben amikor az ismertetőjükben elolvastam az 5 perces termékhosszabbításról szóló részt (az előbb bemásoltam) egyértelműnek tűnt hogy az mindíg van. Célszerűnek tartanám a Vatera részéről ha kiegészítenék a termékhosszabbításról szóló néhány soros részt azzal hogy az is opció, és a licitáló mikor nem számíthat rá. Egyébként más új vaterázó számára is félreérthető lehet és bosszúságot okozhat.
Üdv: Árpád

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-06-14 19:34
Létrehozva: #17238

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(arpad111 @ 2008-06-14 19:22) *
Ez van a Vatera ismertetőjében a gyakori kérdések között:
"Amennyiben a lejárati idő előtti utolsó 5 percben érkezik licit a termékre az aukció 5 perccel automatikusan meghosszabbodik így téve lehetővé újabb ajánlatok megtételét a licitálóknak. A lehetőség használatával jelentősen megnő az elérhető ár és a sikeres értékesítés lehetősége. A sikeres eladás valószínűsége kimutatásunk alapján 8-szorosára nő!"
Ebből nem derül ki senkinek aki csak vásárolni akar hogy egy opciót is kell keresnie valahol máshol ami erre vonatkozik. Tudom az ember mindíg tanul... Világos, a levédett ajánlat is járható lett volna de én arra az 5percre számítottam hogy van időm. Attól tartok ebbe mások is bele fognak futni, azért írtam le.
Üdv.

Kedves arpad111!

Az utolsó 5 percben termékhosszabbítást az eladók kiemelési díj fizetésével vehetik igénybe.
Csak a kiemelt aukciók terméklapján jelenik meg a figyelmeztető szöveg: Ha az utolsó 5 percben
licit érkezik, az aukció újabb 5 percig folytatódik.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
arpad111
hozzászólás 2008-06-14 19:22
Létrehozva: #17239

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(bambooflower @ 2008-06-14 17:39) *
igen, ez az eladónak kedvezö opció, amiért fizet. nem a licitálónak jár automatikusan.

Ez van a Vatera ismertetőjében a gyakori kérdések között:
"Amennyiben a lejárati idő előtti utolsó 5 percben érkezik licit a termékre az aukció 5 perccel automatikusan meghosszabbodik így téve lehetővé újabb ajánlatok megtételét a licitálóknak. A lehetőség használatával jelentősen megnő az elérhető ár és a sikeres értékesítés lehetősége. A sikeres eladás valószínűsége kimutatásunk alapján 8-szorosára nő!"
Ebből nem derül ki senkinek aki csak vásárolni akar hogy egy opciót is kell keresnie valahol máshol ami erre vonatkozik. Tudom az ember mindíg tanul... Világos, a levédett ajánlat is járható lett volna de én arra az 5percre számítottam hogy van időm. Attól tartok ebbe mások is bele fognak futni, azért írtam le.
Üdv.

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2008-06-14 18:52
Létrehozva: #17240

Csoport:
Kizárt

IDÉZET(KapdKi @ 2008-06-14 18:45) *
Ha annyira kellett volna a cucc, miért nem tettél védett ajánlatot ???

tölem kérded? smile.gif

--------------------

+Quote Post

1009 Oldal V  « < 860 861 862 863 864 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-04-21 09:05