IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1017 Oldal V  « < 860 861 862 863 864 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Technikai Kérdések, Problémák, KIZÁRÓLAG TECHNIKAI jellegű témáknak - PST/VTT kivételével!
MODIKILLER
hozzászólás 2008-07-06 14:00
Létrehozva: #17221

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2008-06-27 21:37
Azonosító: 165 975

IDÉZET(saint555 @ 2008-07-04 17:49) *
Kedves Vaterások!
Érdekes módja a megtorlásnak, ha egy jogos reklamáció után hirtelen figyelmeztetésben részesítenek egy itt más ügyben reklamáló ügyfelet.
Ezt nem hittem volna önökről. Kb. 3 órával az ezelőtti hozzászólásom után az alábbi mailt kaptam:

Az Ön felhasználóneve......:saint555
Email:.....................:xxxxxxxx@xxxxxxxxx.xx

Tisztelettel: saint555

Kedves saint!

sajnos kérésed nem hiszem,hogy meghallgatásra talál vatera isteneinél!

engem is kitiltottak hasonló értékekkel egy pár száz forintos termék miatt.
mai napig nem tudom mi nem tetszett a kedves moderátornak.
kérdéseimre csak generált válaszokat kaptam,így nincs kit keresni.
persze a kitiltás öt percen belül megvolt.legalább van amit gyorsan meg tudnak oldani.....

a vatera kasza tovább vág július 14-től a 100 ft-os minimál kategóriával.
lesznek itt nagy meglepetések ha megérkeznek a jutalékszámlák. :-))

reméljük a pénzügyi gondoknak ezennel vége is szakad mind örökre! amen.

esetleg utána hagyják a jól fizető felhasználókat normálisan működni.

A hozzászólást -Vatera_Moderátor- szerkesztette a következő időpontban: 2008-07-06 14:27
Go to the top of the page

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-07-05 14:48
Létrehozva: #17222

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:48
Azonosító: 32

IDÉZET(Phoenixia @ 2008-07-05 14:18) *
Tisztelt Vatera!

Az én panaszom a számlázással kapcsolatos, ugyanis már jóideje nem kaptam egyetlen számlát sem, csupán az értesítőt miszerint tartozom. Ezt nem tartom korrektnek egyáltalán, kérem, hogy küldjék el nekem a számlákat, hogy mely termékeim után vagyok köteles fizetni.
Már próbáltam ezügyben kapcsolatba lépni Önökkel, de választ nem kaptam.
Köszönöm szépen.

Kedves Phoenixia!

Az emailben küldött számla kiküldését nem tudjuk megismételni, azt a Személyes menüjében a Számla
információk és beállítások alatt a Tranzakció-történet (számlázott tételek) menüponton belül tudja
megtekinteni. Az adott számlát táblázatos formában exportálni is tudja a könnyebb kezelhetőség véget.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Phoenixia
hozzászólás 2008-07-05 14:18
Létrehozva: #17223

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-08-10 19:10
Azonosító: 19 499

Tisztelt Vatera!

Az én panaszom a számlázással kapcsolatos, ugyanis már jóideje nem kaptam egyetlen számlát sem, csupán az értesítőt miszerint tartozom. Ezt nem tartom korrektnek egyáltalán, kérem, hogy küldjék el nekem a számlákat, hogy mely termékeim után vagyok köteles fizetni.
Már próbáltam ezügyben kapcsolatba lépni Önökkel, de választ nem kaptam.
Köszönöm szépen.

+Quote Post
KapdKi
hozzászólás 2008-07-04 19:42
Létrehozva: #17224

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:23
Azonosító: 312

IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2008-07-04 10:40) *
Kedves KapdKi!

A jelzett problémát javítottuk. Köszönjük az észrevételt és elnézést a kellemetlenségért!

Kedves VatMod !

Köszönöm !

Ottó

--------------------
Az erőszak a gyengék végső menedéke.

(by Ájszek Aszimov)

+Quote Post
saint555
hozzászólás 2008-07-04 18:29
Létrehozva: #17225

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-05-24 14:57
Azonosító: 11 371

Értem és köszönöm.
Ez esetben a 16.000 forintos kémtelefonokat is sziveskedjenek törölni, ugyanis bár a leírásban nem szerepel, de azokból is több tucat áll rendelkezésemre. Mégis egyesével viszik csak. Mindegyik után becsületesen megfizettem az önök 6%-át. Darabonként 960 forintot. Holott ebből kb. 1000 ft. az új előlap és 2500 ft. az új eredeti nokia akkumulátor, amit villámár esetén vele adok. Vagyis én eddig szó nélkül fizettem, önök pedig szó nélkül eltették ezeknek is a jutalékát. Pedig ezen tartozékokon nekem semmi hasznom nincsen. Csakis az áru vonzóbbá tétele miatt adom villámárnál melléjük. Benne vannak az árban. Akkor önök minden ilyen eladott készülék után szó és reklamálás nélkül megkaptak kb. 210 forintot. E termékleíásban is benne van, hogy ezeket én is úgy veszem üzletben. Akkor ez most az itt eladott kb 30 ilyen készülék után nekem visszajár? Vagy ennyire már önök sem következetesek?
Azokat is tegyem holland aukcióra? Vagy mivel azoknál önök többet kaptak mint járt volna, azok maradhatnak? Vicc.
Halkan jegyezném meg hogy olyan áruról van szó, amit máshol az országban nemigen kapni ebben a minőségben, ilyen áron és minőségben és garanciával. Ezt megvásárló ügyfeleim fele csak ezért regisztrált az önök oldalára, hogy ezt megvehesse. De önöknek gondolom ez sem számít. Tegyenek belátásuk szerint. Ami aukciót eltávolítanak, én vissza nem teszem. Ha önöknek nem kell a pénz, én nem fogok könyörögni, hogy odaadhassam. Majd viszem oda, ahol örülnek neki.

+Quote Post
manobull
hozzászólás 2008-07-04 18:17
Létrehozva: #17226

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-04 17:55
Azonosító: 167 888

Nem tudom, hogy a megfelelő helyre írom e az észrevételemet.De már nagyon idegesítőek a ruházatitermékeknél, hogy sokan a nevenincs ruhákat úgy hirdetik, hogy a "Keyoból illetve a Mayoból származó",holott semmi köze nincs hozzá.Ugyan a részletes leírásban szerepel,de az ember nem figyel-mint én is- könnyen átsiklik.Értem az ő taktikájukat, de ez számomra gusztustalan.Adott esetben beírok egy márkát, kihozza egy jó hosszú találati listát, amit ha egyenként alaposan átnézek akkor derül ki,hogy bő az 1/3-a állítólagosan ott vásárolt. de ez szerintem senkit nem érdekel. EZ GUSZTUSTALAN!

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-07-04 18:04
Létrehozva: #17227

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(saint555 @ 2008-07-04 17:49) *
Kedves Vaterások!
Érdekes módja a megtorlásnak, ha egy jogos reklamáció után hirtelen figyelmeztetésben részesítenek egy itt más ügyben reklamáló ügyfelet.
Ezt nem hittem volna önökről. Kb. 3 órával az ezelőtti hozzászólásom után az alábbi mailt kaptam:

A termék nem tartozik egyetlen, az önök szabályzata szerint tiltott kategóriába sem. Tudtommal. Megtudhatom esetleg, mivel sértettem most hirtelen e termékkel szabályzatot? Önök szerint? Mert bár két mailt is kaptam e témában, de mindkettő semmitmondó sablonszöveg, melyből semmi nem derül ki.
Várom szives és lehetőleg nem a szokásos semmitmondó válaszukat. Akár itt is.
Elnézést ha hosszú lettem, de felháborít az eset ilyen, gyerekes módon való "megoldása" az önök részéről.

Tisztelettel: saint555]

Kedves saint555!

A termékleírásban szerepelt, "Az ár egy darabra vonatkozik, de más darabszám is rendelhető.".
Amennyiben több darab áll rendelkezésre holland értékesítést kell használni és a mennyiség rovatban
kell a darabszámot feltüntetni.
Köszönjük figyelmét, megértését!

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
saint555
hozzászólás 2008-07-04 17:49
Létrehozva: #17228

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kedves Vaterások!

Sajnos nem a Vatera piacterén meghatározott szabályok szerint vett részt a piactér életében, ezért figyelmeztetésben részesítettük, a történtekről egy másik emailben is tájékoztattuk. Legyen kedves átolvasni a Vatera szabályait és a szerint folytatni a jövőben aukciós tevékenységeit.

Tájékoztatásul közöljük, hogy a szabályzatban közzétett alapelvek következetes be nem tartása a Vatera piacteréről való teljes kitiltást vonja maga után!

A Vatera szabályainak megismeréséhez kattintson ide:
http://www.vatera.hu/help/index.php?c=23

Köszönjük figyelmét, megértését!

Üdvözlettel:
A Vatera csapata www.vatera.hu

4 éve vagyok jelen a vaterán. Az adott termékből, melyet kb. 2 éve árulok itt (is) sok darabot adtam el itt. Minden ügylet után megfizettem az önöket jogosan megillető jutalékot. Elérhetőségem semmiképpen nem volt kideríthető a leírásból. A képeket sem manipuláltam soha. Ugyanazzal a képpel és termékleírással van fenn a termék évek óta itt. A termék nem tartozik egyetlen, az önök szabályzata szerint tiltott kategóriába sem. Tudtommal. Megtudhatom esetleg, mivel sértettem most hirtelen e termékkel szabályzatot? Önök szerint? Mert bár két mailt is kaptam e témában, de mindkettő semmitmondó sablonszöveg, melyből semmi nem derül ki. Ha javasolhatom, rögtön tiltsanak is ki innen. Csak mert meg mertem szólalni több ésszerűtlen és inlogikus döntésük miatt, mellyel vitathatatlanul kárt okoznak a saját ügyfeleiknek. Nyugodtan tiltsák le hozzáférésemet és töröljék accountomat innen, ha önök ezzel gondolnak elégtételt venni. Nem fogok pánikba esni. Rengeteg ingyenes apróhirdetési média létezik az interneten, ahol hirdethetek, ha kedvem úgy tartja. Ott nem kell vitatkoznom semmiféle rejtett jutalékemelésen és párszáz forintonként küldözgetett csekkeken. Ami csekkekért még ráadásul rendszeresen könyörögni is kell, hogy sziveskedjenek végre elküldeni. Ha önöknek nem kell a becsületesen fizető ügyfél, én nem fogok könyörögni hogy itt maradhassak. Eddigi befizetéseim közelítik a százezer forintot tudtommal. A négy év alatt sosem fordult elő, hogy ( mint sokan ) sikeres aukciót sikertelennek jelöljek. Csak azért hogy az önök jutalékát megspóroljam. Ha ez semmit sem számít, tiltsanak ki nyugodtan.
Vagy ez egy sima kis "bosszú", (amit biztosra veszek ) az itteni megszólalásomért? Csak kérdezem.
Ismétlem. Kizárt hogy azzal a termékkel bármilyen szabályt megsértette. Ha önök szerint mégis, sziveskedjenek indokolni, melyik pontot sértettem meg.
Ha pedig önöknek kell a bevétel és végül önök is rájönnek igazamra, sziveskedjenek visszaállítani a terméket. Én nem teszem. Pont olyan termékről van szó, ami az önök oldalain kívül is nagyon jól eladható. Önök döntenek. Nekem mindegy.
Várom szives és lehetőleg nem a szokásos semmitmondó válaszukat. Akár itt is.
Elnézést ha hosszú lettem, de felháborít az eset ilyen, gyerekes módon való "megoldása" az önök részéről.

A hozzászólást -saint555- szerkesztette a következő időpontban: 2008-07-04 17:53

+Quote Post
saint555
hozzászólás 2008-07-04 15:20
Létrehozva: #17229

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Tisztelt Vaterások!
Nem gondoltam hogy mégegyszer kell ezügyben írnom, de válaszukban előszöris semmi érdemi választ nem kaptam e feltett kérdésemre és észrevételemre. Mondjuk ezen már meg sem lepődöm. A kezdetektől addig volt csak normális döntéshozatal önöknél, amíg ottó úr válaszolgatott itt. A csekknyomtatás és postázás költségeinek áthárítását nem is kifogásoltam. A válaszukban leírt érvelés erről csak ott sántít, hogy a MATÁV, Gázmű, Vízmű, stb. nem 1000 ft.-onként küldi a csekkeket. Hanem havi egyenlegzárás után, az ez időszaki valós "fogyasztás" után. Nem tudom feltünt-e önöknek, hogy ezzel a húzással egy burkolt, kb. 20 %-os költségnövekedést dobtak az ügyfeleik nyakába. Ha fel is tünt, ezt gondolom önök le se *******. Pedig kellene.
Ismétlem. A 200 ft.-os cseknnyomtatás és postázási költség áthárítása nem ütközik valóban jogszabályba. Ahogyan a párszáz forintonkénti számlázás sem gondolom. Csak marhára nem összeegyeztethető az önök által büszkén viselt "az év internetes kereskedője" címmel. Elég gerinctelen dolog volt ez a 200ft. / csekk az ezres összeghatáronkénti számlázás esetén. Remélem érthetően fogalmaztam és ezúttal nem értik félre véletlenül ( vagy szándékosan ) az észrevételemet.

IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2008-07-03 09:55) *
Kedves saint555!

A csekküldés költségének áthárítása nem ellenkezik egy jogszabállyal sem. A csekk előállítása
és kiküldése akkor is 200 Ft-ba kerül ha 1 Ft és akkor is ha 10000 Ft szerepel rajta. A csekkek
kiállításnak költségét hazánkban a szolgáltatók jellemzően az összes ügyfélre terhelik, így az
látszólag ingyenes. Valójában nem az! Az összes ügyfél fizeti ki annak díját a szolgáltatás egyéb
áraiba beépítve.
Mivel a továbbiakban a csekk előállítás és kiküldés költségeit cégünk nem kívánja viselni és a
jutalékokba sem kívánja beépíteni, ezért azon ügyfelekre terheli akik csekkes befizetést
választanak. Ezzel egyidőben a Vatera lehetővé tette a bankkártyával történő fizetés
lehetőségét, amely egyéb előnyei mellett díjmentes jutalékkiegyenlítést tesz lehetővé.

A hozzászólást -saint555- szerkesztette a következő időpontban: 2008-07-04 15:21

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-07-04 10:40
Létrehozva: #17230

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(KapdKi @ 2008-06-27 19:15) *
Kedves Vatera Mod !

Kérem, szíveskedjen számomra elvégezni a következő tesztet !
Részletes keresés/kategória : Könyv, ujság/Felhasználó : KapdKi (termékei)
Az eredményhalmazt legyen kedves "Áru neve" szerint lerendezni, növekvő sorrendben !
Ennek megtörténte után miért láthatom azt, hogy a "Galaktika 17-es száma !" után következik a "Galaktika 10-es száma !" ? És a "Galaktika 52-es száma !" után a "Galaktika 04-es száma !" ??? Miért van az, hogy a 0 (nulla) karakter nagyobb, mint a 9 értékű karakter ???
Előre is köszönöm : KapdKi

Kedves KapdKi!

A jelzett problémát javítottuk. Köszönjük az észrevételt és elnézést a kellemetlenségért!

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
GYUL
hozzászólás 2008-07-04 09:06
Létrehozva: #17231

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2007-04-24 21:26
Azonosító: 6 909

T. Vatera!

Mint már jeleztem, sokadszor, ismét nem jönnek a termékfigyelő levelek 0.25-óta. Ez a probléma érdekes módon egyszer csak megjavul magától, de a közben eltelt idő alatt kimaradnak ezek a levelek. Furcsa mód minden más levél megérkezik ez iő alatt is, még önöktől is, csak a termékfigyelők nem!
Mivel többedszer azt a választ kaptam önöktől, hogy ez egyedi probléma, ami kizárt, kíváncsi lennék a többi fórumozó tapasztalt-e hasonló jelenséget ma reggel.

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-07-03 18:24
Létrehozva: #17232

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(artytech @ 2008-07-03 16:16) *
Tisztelt Vatera!

Minap kaptam Önöktől email-ben egy szálát, amiben a tényleg általam eladott termékek voltak számlázva -jutalék számla-. ***
Ez ügyben írtam a "Kapcsolatfelvétel" menüpontban is Önöknek; ezért nem közlöm adataimat; -ott, a levél alapján ezt úgy is tudják azonosítani- (feltételezem...)!

Kedves artytech!

Az e-mail-ben leírt információk alapján pénzügyes kollégáink elkezdik az ügy feldolgozását
és munkanapokon lehetőleg 48 órán belül reagálnak a bejelentésre. Addig is szíves türelmét
kérjük!

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
artytech
hozzászólás 2008-07-03 16:35
Létrehozva: #17233

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-22 10:30
Azonosító: 14 638

Érzem is az előnyeit! Nem létező dolgokról számláznak és rögtön le is vonják!

A hozzászólást -artytech- szerkesztette a következő időpontban: 2008-07-03 16:35

+Quote Post
artytech
hozzászólás 2008-07-03 16:16
Létrehozva: #17234

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-22 10:30
Azonosító: 14 638

Tisztelt Vatera!

Minap kaptam Önöktől email-ben egy szálát, amiben a tényleg általam eladott termékek voltak számlázva -jutalék számla-. De a felháborító az az, hogy ezeket több mint egy éve adtam el, és az utána való -vagy aznap- ki is egyenlítettem! Illetve van még egy bukkanója a számlának: az hogy 2008.07.01. -én kaptam és maga a számla 2008.07.01 - 2008.07.20. -ig van "számlázva"! Ezzel megint az a problémám hogy mivel a dátum még meg sem történt! Úgyhogy már itt megbukott az egész az Önök részéről! A másik hogy RÖGTÖN levonták az egyenlegemből! Illetve feltűnt az is a számlával és az egyenlegemmel kapcsolatban, hogy nem szerepelnek rajta összegek sem, hogy mit mennyiért adtam el állítólag 2008.07.01 - 2008.07.20 között; illetve "véletlen" pont annyi az egyenlegem, hogy le tudják vonni az összeget!

Én meg tudom bizonyítani számlakivonatokkal, hogy mit mennyiért adtam el; és hogy "mennyi lett volna" a jutalékuk; és hogy kiegyenlítettem az Önök részesedését!

Illetve Önök is kötelesek megőrizni 5 évig a számlákat, így az "akkori" jutalék kiegyenlítéseim számlái is meg kell hogy legyenek Önöknél!

Ezért FELSZÓLÍTOM ÖNÖKET, HOGY AZONNAL HATÁLLYAL, HALADÉKTALANUL AZ EGYENLEGEM "RENDBETÉTELÉT", ÉS A HIBÁT A RENDSZERÜKBEN KIJAVÍTANI! Különben a megfelelő jogi lépéseket megteszem haladéktalanul!

Ez ügyben írtam a "Kapcsolatfelvétel" menüpontban is Önöknek; ezért nem közlöm adataimat; -ott, a levél alapján ezt úgy is tudják azonosítani- (feltételezem...)!

+Quote Post
randomizer
hozzászólás 2008-07-03 11:19
Létrehozva: #17235

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-04-03 19:41
Azonosító: 3 584

IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2008-07-03 09:55) *
Kedves saint555!

A csekküldés költségének áthárítása nem ellenkezik egy jogszabállyal sem. A csekk előállítása
és kiküldése akkor is 200 Ft-ba kerül ha 1 Ft és akkor is ha 10000 Ft szerepel rajta. A csekkek
kiállításnak költségét hazánkban a szolgáltatók jellemzően az összes ügyfélre terhelik, így az
látszólag ingyenes. Valójában nem az! Az összes ügyfél fizeti ki annak díját a szolgáltatás egyéb
áraiba beépítve.
Mivel a továbbiakban a csekk előállítás és kiküldés költségeit cégünk nem kívánja viselni és a
jutalékokba sem kívánja beépíteni, ezért azon ügyfelekre terheli akik csekkes befizetést
választanak. Ezzel egyidőben a Vatera lehetővé tette a bankkártyával történő fizetés
lehetőségét, amely egyéb előnyei mellett díjmentes jutalékkiegyenlítést tesz lehetővé.

És lám, lényegi választ nem kaptál, milyen meglepő.

De akkor kedves Moderátor legyen szíves megmutatni nekem, hogy díjtáblázatukban hol látható az a kedvezmény, amit mostantól nekem mint örökké banki átutalással fizetőnek juttatnak, hiszen mostantól nekem már a nem kell csekkesek díjából kivennem a részem, ami eddig így volt a fenti fejtegetése szerint. És mivel a bankkártyás ezer forintos fizetések viszont szaporodni fognak aminek díja ismereteim szerint tranzakciónként több lesz, mint 200 Ft, ezért megkérdezném, hogyha a csekkesekre kiterhelik ezt a díjat, a bankkártyásokra meg nem, akkor mi a logika a rendszerben? Illetve akkor mostantól a bankártyások djából kell nekem is, átutalósnak kivennem a részem?

Szóval elégé sárntít és logikátlan az érvelés, valamint nem érdemi a válasz, ugyanis a kérdező nem a csekk díja átterhelésének jogosságát vittata, hanem azt, hogy ésszerű gazdálkodással és ügyfélbarát megoldásokkal etz bőven mérsékelhetnék úgy, hogy saját költségük egyáltalán nem, vagy csak minimális mértékben nőne a nettő működőtőke finanszírozása miatt. Érdemben nem valászolt erre a kérdésre, vajon miért? Mert az érdemi válasz valóban felfedné azt, amit a kérdező nagyon is jogosan felvetett, azaz, hogy vaterának eredményessége ellenére cash flow problémai vannak, és ezért bevezette a heti számlázást, és alacsony számlázási limitet, de ez csekk oldalról (és nyilván bankártya oldalról is) olyan költségekhez vezet, amit a vatera nem tudd vállalni, ezért a csekket, amit át tud terhelni megteszi, de a kártyádíjat a kártyatársaságok feltételei miatt nem tudja.

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-07-03 09:55
Létrehozva: #17236

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(saint555 @ 2008-07-03 08:04) *
Tisztelt Vaterások!
Érdeklődni szeretnék, hogy az önök cégénél felvételi követelmény a ( itt mást akartam írni, de az sértő lehet ) logikátlan gondolkodás? Igen. Mégegyszer utoljára a csekkes fizetésről lenne szó. Ma "örömmel" láttam, hogy ezentúl + 200 ft. a csekkes fizetés ügyfelekre hárított előállítási költsége önöknél. Ez még megérthető és emészthető is lenne a mai világban. Nem is ezen vagyok felháborodva. A problémám az, hogy a tovább önök által már nem finanszírozható 200 ft. / csekk költségek gondolom azért nőhettek önöknél az elviselhetetlen mértékre, mert önök 1000 ft.- onként küldözgetik a csekekket. Vagyis ezt a problémát önök saját maguk gerjesztették, maguknak. Bravó. Szánalom. Egyetlen más szolgáltató nem meri ezt megcsinálni. Még a monopolhelyzetben levő multik sem. Kérem gondoljanak bele, önök mit szólnának, ha az önök áram, víz, vagy telefonszolgáltatója minden ezres fogyasztás után, naponta - hetente küldözgetné önöknek az ezer forint körüli csekkeket. Majd az eképpen elviselhetetlen mértékűre dagadt nyomtatási és postázási költségekre hivatkozva csekkenként + kb. 20% -os sarccal sújtaná önöket? Mert egy ezres körüli összegről szóló csekknél ennyit jelent a + 200 ft. Gondolom nem tetszene önöknek sem.
Visszatérve a problémára. Az önök pénze vitán felül jár önöknek. Hiszen így vagy úgy, de szolgáltatnak. A minőség kérdésébe nem mennék bele, mert megsértődnének. De annyira állandósult önöknél a pénzzavar, hogy már ezer forintonként kell fizettetni az ügyfeleket? Ennyire nincsen bizalom a többéves, mindig rendben fizető ügyfelek irányában? Havi számlazárásról már álmodni sem merek. Legalább a többéves problémamentes ügyfelek esetében.
Komolyan mondom vegyenek már fel valakit vezetőnek 8 általános végzettséggel de csöppnyi realitásérzékkel, logikával és minimális számtantudással. Meglepődnének, mire lehetne képes egy ilyen ember az önök cégével gazdasági téren. Jó irányban persze.
Gondolom megint feleslegesen tépem a szám és lényegi választ nem kapok. Azért leírtam.

Kedves saint555!

áraiba beépítve.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
csabau
hozzászólás 2008-07-03 08:14
Létrehozva: #17237

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-03-19 21:37
Innen: Ideg-elme
Azonosító: 903

hogy megnyugtassalak, az az 1000.- Ft limit - már 300.- Ft.... wink.gif

--------------------
mivel mindig az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak...

...szorgos népünk győzni fog !
.
csaby

+Quote Post
saint555
hozzászólás 2008-07-03 08:04
Létrehozva: #17238

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Tisztelt Vaterások!
Érdeklődni szeretnék, hogy az önök cégénél felvételi követelmény a ( itt mást akartam írni, de az sértő lehet ) logikátlan gondolkodás? Igen. Mégegyszer utoljára a csekkes fizetésről lenne szó. Ma "örömmel" láttam, hogy ezentúl + 200 ft. a csekkes fizetés ügyfelekre hárított előállítási költsége önöknél. Ez még megérthető és emészthető is lenne a mai világban. Nem is ezen vagyok felháborodva. A problémám az, hogy a tovább önök által már nem finanszírozható 200 ft. / csekk költségek gondolom azért nőhettek önöknél az elviselhetetlen mértékre, mert önök 1000 ft.- onként küldözgetik a csekekket. Vagyis ezt a problémát önök saját maguk gerjesztették, maguknak. Bravó. Szánalom. Egyetlen más szolgáltató nem meri ezt megcsinálni. Még a monopolhelyzetben levő multik sem. Kérem gondoljanak bele, önök mit szólnának, ha az önök áram, víz, vagy telefonszolgáltatója minden ezres fogyasztás után, naponta - hetente küldözgetné önöknek az ezer forint körüli csekkeket. Majd az eképpen elviselhetetlen mértékűre dagadt nyomtatási és postázási költségekre hivatkozva csekkenként + kb. 20% -os sarccal sújtaná önöket? Mert egy ezres körüli összegről szóló csekknél ennyit jelent a + 200 ft. Gondolom nem tetszene önöknek sem.
Visszatérve a problémára. Az önök pénze vitán felül jár önöknek. Hiszen így vagy úgy, de szolgáltatnak. A minőség kérdésébe nem mennék bele, mert megsértődnének. De annyira állandósult önöknél a pénzzavar, hogy már ezer forintonként kell fizettetni az ügyfeleket? Ennyire nincsen bizalom a többéves, mindig rendben fizető ügyfelek irányában? Havi számlazárásról már álmodni sem merek. Legalább a többéves problémamentes ügyfelek esetében.
Komolyan mondom vegyenek már fel valakit vezetőnek 8 általános végzettséggel de csöppnyi realitásérzékkel, logikával és minimális számtantudással. Meglepődnének, mire lehetne képes egy ilyen ember az önök cégével gazdasági téren. Jó irányban persze.
Gondolom megint feleslegesen tépem a szám és lényegi választ nem kapok. Azért leírtam.

A hozzászólást -saint555- szerkesztette a következő időpontban: 2008-07-03 08:07

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-07-02 17:39
Létrehozva: #17239

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(watchhu @ 2008-07-02 17:27) *
Csudát javították ki.

A jelzett problémát javítottuk, kb. 2 órán belül minden felhasználó személyes menüjében láthatóak
lesznek a licitált termékek. Köszönjük a megértést és elnézést a kellemetlenségért!

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
watchhu
hozzászólás 2008-07-02 17:27
Létrehozva: #17240

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:17
Azonosító: 147

IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2008-07-02 16:53) *

Csudát javították ki.

+Quote Post

1017 Oldal V  « < 860 861 862 863 864 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-08-31 04:14