IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1045 Oldal V  « < 921 922 923 924 925 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Technikai Kérdések, Problémák, KIZÁRÓLAG TECHNIKAI jellegű témák - PST kivételével!
bambooflower
hozzászólás 2008-04-24 10:49
Létrehozva: #18441

Öreg róka:)

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-03-01 14:16
Azonosító: 130

IDÉZET(Putyur @ 2008-04-24 10:44) *
Azt hiszem, erre mondják azt, hogy akinek vaj van a fején...
laugh.gif

...háborodik fel a legjobban? smile.gif

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."
Go to the top of the page

+Quote Post
Putyur
hozzászólás 2008-04-24 10:44
Létrehozva: #18442

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-01 12:23
Innen: Budapest
Azonosító: 12 391

IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2008-04-24 10:36) *
Kedves salamonattila!

A törölt üzenet:
2008/04/23 16:16:28
szia feri! én nyíregyházi vagyok,nem megyek mostanában pestre.anyósomék miskolciak,hozzájuk
szoktunk kéthetente menni. tök jó ez a dzseki,a streetfighter hidi mikivel közösen vettük,ha ismered
az elején ilyenbe nyomta.... sajnos pocakban szűk kezd lenni,most is mindennap hordom,de szeretnék
egy nagyobbat 56-ost,ha találnék ugyanilyet az tuti lenne. én 183 cm és 100 kg vagyok és pont passzos
.. nézd meg a többi termékeimet,felhívom figyelmedet a golyóstollra. at.

Azt hiszem, erre mondják azt, hogy akinek vaj van a fején...
laugh.gif

--------------------
Putyur

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal.
Ne kezdj birkózni egy disznóval, mert mindketten sárosak lesztek, de a disznó még élvezni is fogja.

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2008-04-24 10:40
Létrehozva: #18443

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-03-01 14:16
Azonosító: 130

IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2008-04-24 10:36) *
Kedves salamonattila!

A törölt üzenet:
szia feri! én nyíregyházi vagyok,nem megyek mostanában pestre.anyósomék miskolciak,hozzájuk
szoktunk kéthetente menni. tök jó ez a dzseki,a streetfighter hidi mikivel közösen vettük,ha ismered
az elején ilyenbe nyomta.... sajnos pocakban szűk kezd lenni,most is mindennap hordom,de szeretnék
egy nagyobbat 56-ost,ha találnék ugyanilyet az tuti lenne. én 183 cm és 100 kg vagyok és pont passzos

hát tényleg felháborító, hogy törölve lett... pedig logikus, aki dzsekit vesz, vesz hozzá golyóstollat is smile.gif

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-04-24 10:36
Létrehozva: #18444

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:48
Azonosító: 32

IDÉZET(salamonattila @ 2008-04-23 19:04) *
Felháborítónak tartom,hogy eltávolítjátok az üzeneteimet amiben felhívom üzlettársaim figyelmét az általam hirdetett másik árúra! Nem küldök telszámot,mailcímet. Akkor meg mi a bajotok???????????????????????????????? Másik... Ha nem jön létre az adásvétel miért nem lehet pozitív értékelése a partnernek???? At

Kedves salamonattila!

A törölt üzenet:

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
csabau
hozzászólás 2008-04-24 07:53
Létrehozva: #18445

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-03-19 21:37
Innen: Ideg-elme
Azonosító: 903

aki úgy próbál aukciózni, hogy leszögezi - kérdezz, mielőtt...máshol is fut -
az zokszó nélkül oda fogja adni az első apróhirdetésre jelentkezőnek,
függetlenül attól, hogy itt, a szabályozott oldalon érkezett-e már licit, vagy sem.

egy kivétel, mikor zárton indítja el és az első itteni érdeklődő után az apróhirdetésre
jelentkezőket ignorálja...

ha elment kint, itt leveheti bármikor, mivel zárton csak az engedélyével tudnak licitálni.

--------------------
mivel mindig az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak...

...szorgos népünk győzni fog !
.
csaby

+Quote Post
Dominika1
hozzászólás 2008-04-24 07:46
Létrehozva: #18446

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-04-10 07:32
Innen: Onnan
Azonosító: 131 694

IDÉZET(KapdKi @ 2008-04-24 06:43) *
Kérlek, ne haragudj, de ellent kell mondanom !! A világon sehol sincs olyan árverés, ahol a termék ne lenne bemutatva ! Ahol az árverés van, ott van a termék. Amiről Te beszélsz, az egy másik eladási kategória ... Apróhirdetésben annyi helyen rakhatod fel, ahány helyen akarod, és még azt is megírhatod, hogy a legelső viszi a cuccot, a többinek pedig csak további sikereket tudsaz kívánni ... De a VATERA az egy ÁRVERÉSI szájt ... Mások a szabályok ...

Üdv : Ottó

persze, persze, ez mind igaz!!!!végül is, ha belegondolok.....IGAZAD VAN!
Asszem van még mit tanulnom nekem is..... rolleyes.gif
ohhh és miért haragudnék? A fórum ezért van.Hogy egymásnak segítsünk....

--------------------
Ősz van....-gondolta a hulló levelekből....
Pedig! Csak a postás esett le az emeletről...

+Quote Post
KapdKi
hozzászólás 2008-04-24 07:43
Létrehozva: #18447

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:23
Azonosító: 312

IDÉZET(Dominika1 @ 2008-04-24 06:12) *
Illene ezt is szabályozni. De kérdem énm mért ne árulhatná máshol is a termékét?Hisz az ELADÓ célja:terméke minnél előbbi értékesítése.
Az, hogy ezt minden fórumon megpróbálja, szintén érthető.
Ha ezt a Vatera szankcionálja, csak 1 dolgot ér el vele: vagy nem árul ezen a fórumon az eladó és esetleges eladás után nincs jutalék, vagy árul, de elad máshol és esetleg ha itt is rálicitáltak akkor nő az elégedetlenek száma.

Én nagyobb disznóságnak tartom azt, ha hagyja, hogy licitálj, és utána karjait széttaárva közli, hogy bocs.
Bár ez csak az én meglátásom, sokan biztosan nem értenek velem egyet.

Kérlek, ne haragudj, de ellent kell mondanom !! A világon sehol sincs olyan árverés, ahol a termék ne lenne bemutatva ! Ahol az árverés van, ott van a termék. Amiről Te beszélsz, az egy másik eladási kategória ... Apróhirdetésben annyi helyen rakhatod fel, ahány helyen akarod, és még azt is megírhatod, hogy a legelső viszi a cuccot, a többinek pedig csak további sikereket tudsaz kívánni ... De a VATERA az egy ÁRVERÉSI szájt ... Mások a szabályok ...

Üdv : Ottó

--------------------
Az erőszak a gyengék végső menedéke.

(by Ájszek Aszimov)

+Quote Post
Dominika1
hozzászólás 2008-04-24 07:12
Létrehozva: #18448

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(SuperionMaximus @ 2008-04-23 22:51) *
Ha egy aukciónál ez olvasható: "MIELŐTT LICITÁLSZ ÍRJ MERT MÁSHOL IS ÁRULOM.", akkor az - lévén szabálytalan, ugye - melyik kategóriába esik a szabálytalanok közt? Egyéb? Mert most lenne kettő is amit jelentenék, véleményem szerint így működni disznóság...

Illene ezt is szabályozni. De kérdem énm mért ne árulhatná máshol is a termékét?Hisz az ELADÓ célja:terméke minnél előbbi értékesítése.
Az, hogy ezt minden fórumon megpróbálja, szintén érthető.
Ha ezt a Vatera szankcionálja, csak 1 dolgot ér el vele: vagy nem árul ezen a fórumon az eladó és esetleges eladás után nincs jutalék, vagy árul, de elad máshol és esetleg ha itt is rálicitáltak akkor nő az elégedetlenek száma.

Én nagyobb disznóságnak tartom azt, ha hagyja, hogy licitálj, és utána karjait széttaárva közli, hogy bocs.
Bár ez csak az én meglátásom, sokan biztosan nem értenek velem egyet.

--------------------

+Quote Post
avensis
hozzászólás 2008-04-24 01:32
Létrehozva: #18449

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-05 01:45
Azonosító: 124 942

T Vatera!

Megtennétek azt a szívességet, hogy végre válaszoltok a leveleimre, vagy a fórumbeli hozzászólásomre???
Már 3 éve 1920 Ft tartozásomat tartotok nyilván, már kétszer befizettem az összeget ( egyébként nem is ennyivel tartozom, mert csak egy terméket adtam el és ez hármnak a jutaláka), de befizetésként csak 540 Ft szerepel.
Ennek ellenére az eredeti összeg még így is maradt 1920 Ft tartozásként.
Érdekes, mert nem fizettem 540 Ft-ot, viszon az 1920-at már kétszer is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Levélben 2 hónappal ezelőtt türelmet kértetek, hogy vizsgáljátok az ügyet.
Ennyire bonyolult lenne???????
Eddig még csak szórakoztam rajta, de most már nem annyira vicces!!!
Inkább KÉSZ RÖHEJ!!!!
avensis

+Quote Post
SuperionMaximus
hozzászólás 2008-04-23 23:51
Létrehozva: #18450

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2008-04-23 23:44
Azonosító: 134 850

Ha egy aukciónál ez olvasható: "MIELŐTT LICITÁLSZ ÍRJ MERT MÁSHOL IS ÁRULOM.", akkor az - lévén szabálytalan, ugye - melyik kategóriába esik a szabálytalanok közt? Egyéb? Mert most lenne kettő is amit jelentenék, véleményem szerint így működni disznóság...

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-04-23 19:28
Létrehozva: #18451

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(katicabogar81 @ 2008-04-23 19:03) *
Kedves Üzemeltető(k)!

Az emailcímemre kaptam ma Ön(ök)től egy Figyelmeztetést, szabályszegés miatt, sajnos az a gond, hogy nem részletezték a velem kapcsolatban fennálló problémájukat.
MIUTÁN megnyertem egy aukciót, EZT KÖVETŐEN az eladó kérésére elküldtem az emailcímemet. Nem egyből, még a licit lezárta előtt, mert a szabály szerint az üzenetben nem szerepelhet többek között emailcím.
Mivel megnyertem az aukciót, nem értem miért vétettem a szabály ellen amikor a licit lezárta UTÁN elküldtem az eladónak a mailcímem.
Tisztelettel
K*** K***

Kedves katicabogar81!

Az üzenetek nem tartalmazhatnak e-mail címet, telefonszámot ezekre mutató webcímet és egyéb
kapcsolatteremtésre alkalmas adatokat még akkor sem ha az aukció lezárult.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
csabau
hozzászólás 2008-04-23 19:13
Létrehozva: #18452

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-03-19 21:37
Innen: Ideg-elme
Azonosító: 903

IDÉZET(salamonattila @ 2008-04-23 19:04) *
....Másik... Ha nem jön létre az adásvétel miért nem lehet pozitív értékelése a partnernek???? At

mert elenyésző lenne a jutalékfizetéssel záródó tényleges, befejezett aukció. dry.gif

--------------------
mivel mindig az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak...

...szorgos népünk győzni fog !
.
csaby

+Quote Post
Dominika1
hozzászólás 2008-04-23 19:12
Létrehozva: #18453

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(salamonattila @ 2008-04-23 18:04) *
Felháborítónak tartom,hogy eltávolítjátok az üzeneteimet amiben felhívom üzlettársaim figyelmét az általam hirdetett másik árúra! Nem küldök telszámot,mailcímet. Akkor meg mi a bajotok???????????????????????????????? Másik... Ha nem jön létre az adásvétel miért nem lehet pozitív értékelése a partnernek???? At

Igen, ez sajna előfordul.
A visszaélések miatt. Ugyanis bevett szokás, hogy olcsóbb termékre hívják fel az vevő figyelmét, hogy üsse le azt, így az elérhetőséget megkapja.
Eladó így az olcsóbb termék után fizet jutit a vaterának.
Sajna néha olyat is sikerül likvidálniuk, ami tényleg minden hátsó szándéktól mentes (én is jártam így).

A második kérésed nagyon is helyénvaló!!!! Sajna nem lehet, de én is támogatnám, ha lehetne!!!!!!!

--------------------

+Quote Post
salamonattila
hozzászólás 2008-04-23 19:04
Létrehozva: #18454

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-02-11 17:45
Azonosító: 112 243

+Quote Post
katicabogar81
hozzászólás 2008-04-23 19:03
Létrehozva: #18455

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2008-04-23 18:52
Azonosító: 134 807

Kedves Üzemeltető(k)!

Az emailcímemre kaptam ma Ön(ök)től egy Figyelmeztetést, szabályszegés miatt, sajnos az a gond, hogy nem részletezték a velem kapcsolatban fennálló problémájukat.
Mivel ma vásároltam először önöknél internetes aukción, hamar rájöttem talán mi lehet a probélma.

MIUTÁN megnyertem egy aukciót, EZT KÖVETŐEN az eladó kérésére elküldtem az emailcímemet. Nem egyből, még a licit lezárta előtt, mert a szabály szerint az üzenetben nem szerepelhet többek között emailcím.
Mivel megnyertem az aukciót, nem értem miért vétettem a szabály ellen amikor a licit lezárta UTÁN elküldtem az eladónak a mailcímem.

Bár a történtekről önök szerint kaptam más emailt is, az igazat megvallva nem tájékoztattak másik emailben.

Tisztelettel
Kiss Katalin

+Quote Post
Dominika1
hozzászólás 2008-04-22 17:31
Létrehozva: #18456

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2008-04-22 15:53) *
Kedves gremonzo!

Az aukció lezárása után javasolt azonnal írni egy üzenetet a partnernek, ha erre 3-4 napon
belül nem reagál, akkor érdemes telefonon is felvenni vele a kapcsolatot. Ha ez sem sikerül
és a partner továbbra sem jelentkezik, akkor az aukció zárása után 7 nappal amennyiben
nem lehet tovább várni érdemes egy üzenet írni az adásvételtől való elállásról és megadni a
partnernek a megfelelő értékelést. Egy utolsó felszólítást küldjön az illetőnek a termék
adásvételével kapcsolatban és küldje el másolatként a biztonsag@vatera.com címre is. Ezt a
címzettnek is említse meg kilátásba helyezve a megfelelő értékelést amennyiben nem
jelentkezik. A kapott azonosítót mentse el, mivel az alapján esetleges bonyodalmak esetén
igazolni lehet, hogy az üzenet kiküldésre került a partnernek.

Én ezt eszközöltem, mert az 1 ft-on lecsapott áru miatt egyszerűen 11 e-mailemre nem raegált az eladó!
Vatera küldött neki felszólítást, erre rögtön reagált!!!

Utána ŐŐŐŐ küldött vaterának egy üzit, hogy én nem értékeltem.
Jött felszólítás, hogy értékeljek. Hát értékeltem, de nem mertem negát addni, mert bosszúból negát adott volna.....aztán még én kapjak negát???!!!
No mindegy. Legközelebb bátrabb leszek !
Amúgy még ha más árut is árul, akkor érdemes ott is üzenni neki, hidd el mindjárt észbekap!

--------------------

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-04-22 16:53
Létrehozva: #18457

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(gremonzo @ 2008-04-22 16:17) *
Hello!
És mi van azokkal, akik leütik az árukat és nem is jelentkeznek, mint pl Hjelmstad nevű p***?
És még rám is vág, ha olyanja van egy negatívot. ...

Kedves gremonzo!

Az aukció lezárása után javasolt azonnal írni egy üzenetet a partnernek, ha erre 3-4 napon
belül nem reagál, akkor érdemes telefonon is felvenni vele a kapcsolatot. Ha ez sem sikerül
és a partner továbbra sem jelentkezik, akkor az aukció zárása után 7 nappal amennyiben
nem lehet tovább várni érdemes egy üzenet írni az adásvételtől való elállásról és megadni a
partnernek a megfelelő értékelést. Egy utolsó felszólítást küldjön az illetőnek a termék
adásvételével kapcsolatban és küldje el másolatként a biztonsag@vatera.com címre is. Ezt a
címzettnek is említse meg kilátásba helyezve a megfelelő értékelést amennyiben nem
jelentkezik. A kapott azonosítót mentse el, mivel az alapján esetleges bonyodalmak esetén
igazolni lehet, hogy az üzenet kiküldésre került a partnernek.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
gremonzo
hozzászólás 2008-04-22 16:17
Létrehozva: #18458

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-01-24 17:22
Azonosító: 90 136

Hello!
És mi van azokkal, akik leütik az árukat és nem is jelentkeznek, mint pl Hjelmstad nevű p***?
És még rám is vág, ha olyanja van egy negatívot. ...

A hozzászólást -Vatera_Moderátor- szerkesztette a következő időpontban: 2008-04-22 16:51

+Quote Post
burgerboti
hozzászólás 2008-04-22 09:57
Létrehozva: #18459

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-04-21 18:38
Azonosító: 134 051

OK rendben tudomásul vettem,de akkor a csalók kiszűrésére irányuló kérdéssel mi a helyzet? dry.gif
Arra is szeretnék valami hasonló bő,és tárgyilagos választ.
Mert ugyanis az a helyzet hogyha az ember elnéz,benéz egy 800ft-os vatera számlát az teljesen egyételműen már le is van dobva az oldalról és kész.
Tudom hogy a vatera nem egy jogi szervezet,de akkor is a felhasználók védelme az smafu.
Üdv burgerboti

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-04-21 21:51
Létrehozva: #18460

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(burgerboti @ 2008-04-21 21:05) *
Kedves MODERÁTOR il. sorstársak!
És szeretném megkérni a vaterát hogy amiben csak tud segítsen mert ez bizony szerény számítások szerint is közel 800 ezer-1 millió forint káf a károsultaknak,és gondolom a jutalék sem 2-3 ezer ft a vaterának.
Ez már majdnem hogy Vért kíván.
Köszönöm előre is,üdv burgerboti.

Kedves burgerboti!

Amennyiben nem kapta meg a kifizetett terméket, küldje el a kapcsolatfelvételen keresztül a pontos
termékkódot, a termék kifizetésének igazolását és megtesszük a szükséges intézkedéseket.

Ha a partner nem ad hírt magáról, nem jelentkezik, nem érhető el hosszabb ideje a vételár átutalása
után, akkor értesítse, hogy ha záros határidőn belül nem jelentkezik és rendezi az adásvételt a
rendőrségen tesz feljelentést.
A felszólító levél sikertelensége esetén feljelentést kell tenni az illető ellen!
Mint megkárosított félnek a helyileg illetékes rendőrkapitányságon kell feljelenést tennie, amennyiben
nem ismert az illető kiléte akár ismeretlen tettes ellen is. A rendőrségnek szüksége lesz nyomtatott
formában a terméklapra az illetővel folytatott levelezésre és minden egyéb dokumentumra, amelyek
az adásvétellel kapcsolatban rendelkezésre állnak
A bejelentés után elindítják a nyomozást és hivatalos megkereséssel fordulnak a Vatera.hu Kft-hez a
nyomozás sikere érdekében szükséges és még hiányzó adatok kibocsátása érdekében.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post

1045 Oldal V  « < 921 922 923 924 925 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2016-04-30 03:34