IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1042 Oldal V  « < 921 922 923 924 925 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Technikai Kérdések, Problémák, KIZÁRÓLAG TECHNIKAI jellegű témák - PST kivételével!
attila75
hozzászólás 2008-04-19 11:24
Létrehozva: #18441

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-01-21 19:47
Azonosító: 87 456

IDÉZET(bambooflower @ 2008-04-19 11:18) *
az, hogy a moderátorok munkáját segíti, csak kellemes mellékkörülmény. a felhasználóknak joguk van felhívni egymás figyelmét az árfelverökre, hamis termékeket árulókra, jutalékkijátszókra, azokra, akik nem korrekten bonyolítják az adásvételeiket. vagy szerinted diszkréten kellene kezelni ezeket az infókat?

Szia!
Nem kéne diszkréten kezelni, dehogy... Csak a Vaterának kéne ezeket kezelni és nem a felhasználóknak.

--------------------
---
Go to the top of the page

+Quote Post
attila75
hozzászólás 2008-04-19 11:19
Létrehozva: #18442

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Grobar @ 2008-04-19 10:58) *
Több ezer terméklap van, nem tudják mindet figyelni. Gondolom ezért engedik, a Moderátorok olvassák a fórumot.
A furcsa az hogy én eddig, amit a terméklapon jeleztem, azt nem törölték...... Ott van a mai napig. Értem mit akarsz mondani.

Ennek örülök igazán, hogy érted!!! wink.gif Azt azért erösen gondoltam, hogy pár 1000 terméklap átnézése nem a Mod dolga, tehát ez egyértelmű. De ez a szégyenfalra/szabálytalan aukcióra teszlek, két csajozási tanács közé (amiről már tudom, hogy Lecsikének hasznos) valahogy kicsit visszás... Én, mint felhasználó a Vaterával vagyok kapcsolatban, meg azokkal, akikkel kereskedek/kereskedni fogok. Ezért vagyok kiváncsi a Mod véleményére ezzel kapcsolatban.

THX Grobar

--------------------
---

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2008-04-19 11:18
Létrehozva: #18443

Öreg róka:)

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-03-01 13:16
Azonosító: 130

IDÉZET(attila75 @ 2008-04-19 11:46) *
Köszönöm a választ, de nem a közlésre vonatkozott a kérdés, mert az segíti a munkájukat, hanem arra, hogy miért engedi nyilvánosan... Azt nem hinném, hogy könyebb egy forumból kiszedni, mint a terméklapon a bejelentésből.

az, hogy a moderátorok munkáját segíti, csak kellemes mellékkörülmény. a felhasználóknak joguk van felhívni egymás figyelmét az árfelverökre, hamis termékeket árulókra, jutalékkijátszókra, azokra, akik nem korrekten bonyolítják az adásvételeiket. vagy szerinted diszkréten kellene kezelni ezeket az infókat?

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."

+Quote Post
Grobar
hozzászólás 2008-04-19 10:58
Létrehozva: #18444

Csak olvasó

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-05-24 17:58
Innen: Juzni Front
Azonosító: 11 399

IDÉZET(attila75 @ 2008-04-19 11:46) *
Köszönöm a választ, de nem a közlésre vonatkozott a kérdés, mert az segíti a munkájukat, hanem arra, hogy miért engedi nyilvánosan... Azt nem hinném, hogy könyebb egy forumból kiszedni, mint a terméklapon a bejelentésből.

Több ezer terméklap van, nem tudják mindet figyelni. Gondolom ezért engedik, a Moderátorok olvassák a fórumot.
A furcsa az hogy én eddig, amit a terméklapon jeleztem, azt nem törölték...... Ott van a mai napig. Értem mit akarsz mondani.

--------------------
Csak akkor tehetsz meg mindent, hogyha már semmid sincs. (Tyler Durden)

SÜN, SÜN!!!!
"Sünben emelték ki a tüntetőt."

+Quote Post
Dominika1
hozzászólás 2008-04-19 09:22
Létrehozva: #18445

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-04-10 06:32
Innen: Onnan
Azonosító: 131 694

Vajon hogy szankcionálják azt, aki hetek óta nem készít értékelést?
Én most adtam el ingatlant, de annak ugye, mint tudjuk, van egy kis átfutási ideje. Addig nem szívesen értékelnék senkit, míg nem zárul le teljesen!

És tényleg borzasztóan idegesítő, hogy belecsattan az arcomba a felszólítás, hogy értékeljek!

--------------------
Ősz van....-gondolta a hulló levelekből....
Pedig! Csak a postás esett le az emeletről...

+Quote Post
Grobar
hozzászólás 2008-04-19 08:20
Létrehozva: #18446

Csak olvasó

Csoport:
Kizárt

IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2008-04-19 00:00) *
Kedves Grobar!

Akinek 10.000 Ft összértékben elmaradt értékelése van azaz az értékelésre váró aukció(k) leütési ára
elérte a 10.000 Ft-ot annak a Személyes menüjében figyelemfelkeltő szöveg jelenik meg.

5 percen belül, ahogy vége az aukciónak...... Korrekt......

--------------------

SÜN, SÜN!!!!

+Quote Post
Lecsike
hozzászólás 2008-04-18 23:35
Létrehozva: #18447

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-20 11:53
Innen: Magyarország
Azonosító: 968

IDÉZET(attila75 @ 2008-04-18 23:07) *
Kedves Vatera Moderátor!
Már egy ideje szeretném megkérdezni, hogy miért van külön topic a szabálytalan aukcióknak, (ugye minden termék oldalán van ilyen opcio) illetve a szégyenfal az Önök megfogalmazásában mi célt szolgál konkrétan? Most csajozási tanácsok meríthetők belőle leginkább...
Csak érdeklödés...

Engem igenis érdekelnek a csajozási technikák rolleyes.gif és kimerem mondani rolleyes.gif
Egyébként, szerintem jó dolog az ilyen Topikok mint szégyenfal stb. sok hasznos dolgot lehet belőlük meríteni és tanulni.
Amúgy meg akit nem érdekel az nem olvassa ... a Moderátor ( Üdv, kézcsók, jó munkát ilyenkor későn is wink.gif ) válasza pedig teljesen érthető, nekik is hasznos!

--------------------
Az élet rövid ... éld hát meg mosolyogva !

Vaterás Bögrét Szeretnék !

A hozzászólást - Lecsike - szerkesztette a legjobb tudása szerint !

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-04-18 23:24
Létrehozva: #18448

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 12:48
Azonosító: 32

IDÉZET(attila75 @ 2008-04-18 23:41) *
Tényleg kedves, hogy válaszra méltattad a kérdésem. A Ti szemszögetekből teljesen értem, hogy ezek miért vannak, csak azt nem értem miért engedi a Vatera nyilvánosan ezeket?

Kedves attila75!

Minden szabálytalansággal kapcsolatos közlést szívesen fogadunk, mert ez nyilvánvalóan segíti a munkánkat.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-04-18 23:00
Létrehozva: #18449

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Grobar @ 2008-04-18 22:27) *
Kedves Vatera Team!
Ma este 21 óra körül megvettek egy termékemet, de máris ott virít a menümben, hogy elmaradt értékelésem van!!!!!!!!!
Szerintem ez egy kicsit durva...... Valamit tenni kellene..... Mert ez nagyon nics így jól.....

Kedves Grobar!

Akinek 10.000 Ft összértékben elmaradt értékelése van azaz az értékelésre váró aukció(k) leütési ára
elérte a 10.000 Ft-ot annak a Személyes menüjében figyelemfelkeltő szöveg jelenik meg.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
attila75
hozzászólás 2008-04-18 22:41
Létrehozva: #18450

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(b_ede @ 2008-04-18 22:23) *
Nem én vagyok a megszólított de kotyognék ha nem sértelek meg vele :
Mindkét topic ot felhasználók indították ,nem a vat mód kezdeményezése .
A szabálytalanokat azért írkálják (juk) ,hogy a kis belső táraság ,akinek megtisztelő tagja vagy lássa a disznóságokat és véleményt is mondjon róla .
A szégyenfal a csevegőben indult ,eredeti célja valóban a szégyenletes fekhasználók kipellengérezése ,de mivel csevegő rovat sokminden belefér
Dió és mák héjban ennyi remélem megfelelő a válasz

Tényleg kedves, hogy válaszra méltattad a kérdésem. A Ti szemszögetekből teljesen értem, hogy ezek miért vannak, csak azt nem értem miért engedi a Vatera nyilvánosan ezeket?

A hozzászólást -Vatera_Moderátor- szerkesztette a következő időpontban: 2008-04-18 23:01

--------------------
---

+Quote Post
attila75
hozzászólás 2008-04-18 22:07
Létrehozva: #18451

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kedves Vatera Moderátor!
Már egy ideje szeretném megkérdezni, hogy miért van külön topic a szabálytalan aukcióknak, (ugye minden termék oldalán van ilyen opcio) illetve a szégyenfal az Önök megfogalmazásában mi célt szolgál konkrétan? Most csajozási tanácsok meríthetők belőle leginkább...
Csak érdeklödés...

--------------------
---

+Quote Post
csabau
hozzászólás 2008-04-18 21:36
Létrehozva: #18452

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-03-19 20:37
Innen: Ideg-elme
Azonosító: 903

ne foglalkozz vele - 16 napod van értékelni, ez után kiszámlázzák, de ettől függetlenül
még lehet nem létrejöttként értékelni...és jóváírják.

hadd virítson, amíg zajlik az üzlet... wink.gif

--------------------
mivel mindig az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak...

...szorgos népünk győzni fog !
.
csaby

+Quote Post
Grobar
hozzászólás 2008-04-18 21:27
Létrehozva: #18453

Csak olvasó

Csoport:
Kizárt

Kedves Vatera Team!
Ma este 21 óra körül megvettek egy termékemet, de máris ott virít a menümben, hogy elmaradt értékelésem van!!!!!!!!!
Szerintem ez egy kicsit durva...... Valamit tenni kellene..... Mert ez nagyon nics így jól.....

--------------------

SÜN, SÜN!!!!

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-04-18 19:19
Létrehozva: #18454

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(pilifold @ 2008-04-18 19:52) *
Tisztelt Vatera! Kedves Moderátor!

Én se vagyok egy szent, bár bízom benne nem fognak kitiltani csínytevéseimért.
De....: Vagyunk páran, 4-6-an legalább, akik sajnos több tízezer, valószínű több százezer forintos átverésnek lettünk részesei, károsúltjai. (Azért én még bízok benne, hogy ez nem így lesz.) Nem én vagyok egyedül ennek a levélnek a kitalálója, én csak megpróbálom összegezni a tényállást.
köszönettel: Pilifold

Kedves pilifold!

Legyen kedves a kapcsolatfelvételen keresztül egy üzenetet írni az Ön elérhetőségeivel és átküldeni azon
felhasználóneveket, akikkel fel szeretné venni a kapcsolatot. Mi ez alapján a felhasználóknak elküldjük
az Ön üzenetét és elérhetőségét. Aki szeretne együttműködni az így fel tudja venni Önnel a kapcsolatot.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
csabau
hozzászólás 2008-04-18 19:06
Létrehozva: #18455

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-03-19 20:37
Innen: Ideg-elme
Azonosító: 903

segít összehozni a károsult felhasználókat Vatera, ha nem is nyilvánosan - ügyfélszolgálatot keressétek...

--------------------
mivel mindig az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak...

...szorgos népünk győzni fog !
.
csaby

+Quote Post
Dominika1
hozzászólás 2008-04-18 19:01
Létrehozva: #18456

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(pilifold @ 2008-04-18 18:52) *

De....: Vagyunk páran, 4-6-an legalább, akik sajnos több tízezer, valószínű több százezer forintos átverésnek lettünk részesei, károsúltjai. (Azért én még bízok benne, hogy ez nem így lesz.) Nem én vagyok egyedül ennek a levélnek a kitalálója, én csak megpróbálom összegezni a tényállást.
Belső árukérdező levelezéseim közt "egy ruhadarabnál" megtalálhatják az eset részleteit, és további károsultjait.
Személyeskedni és nick nevekkel dobálózni, még nem szeretnék, de kérnénk Önöket, hogy az eset károsultjainak elérhetőségét egymás számára tegyék hozzáférhetővé és küldjék el levélként, hogy ezt a több százezres megkárosítást valamilyen formában megfelelő jogi útra terelhessük. Természetesen, mi lennénk a legboldogabbak, ha a vásárolt termékeinket megkaphatnánk, de egyelőre már több napja elérhetetlen az "eladó"!
Lehet, hogy csak túlságosan megijedtünk, de több tízezer forintos tételeknél ez természetes.

Kérném, kérnénk segítségüket,

Kedves Pilifold!

Az ötlet nem rossz, de gondoljon bele milyen következményei lennének, ha a vatera közzétenné a károsultak elérhetőségét. Akár mégha egymás között is.
Talán ha maga a Vatera hozzna létre egy olyan csoportot, aki kizárólagosan erre "szakosodna".
Ezt elképzelhetőbbenk tartanám. Sajna egyre több olyan ember fedezi fel magának a vaterát, akinek marhára nem kéne.
De valamilyen megoldást tényleg kéne rá találni! Mert ugyan lehet, hogy egyeseket csak párszáz esetleg párezer forinttal károsítanak meg, de ugye ismerjük a mondást:
Sok kicsi...........

--------------------

+Quote Post
pilifold
hozzászólás 2008-04-18 18:52
Létrehozva: #18457

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2008-01-28 21:20
Azonosító: 95 156

Belső árukérdező levelezéseim közt "egy ruhadarabnál" megtalálhatják az eset részleteit, és további károsultjait.
Személyeskedni és nick nevekkel dobálózni, még nem szeretnék, de kérnénk Önöket, hogy az eset károsultjainak elérhetőségét egymás számára tegyék hozzáférhetővé és küldjék el levélként, hogy ezt a több százezres megkárosítást valamilyen formában megfelelő jogi útra terelhessük. Természetesen, mi lennénk a legboldogabbak, ha a vásárolt termékeinket megkaphatnánk, de egyelőre már több napja elérhetetlen az "eladó"!
Lehet, hogy csak túlságosan megijedtünk, de több tízezer forintos tételeknél ez természetes.

Kérném, kérnénk segítségüket,

+Quote Post
watchhu
hozzászólás 2008-04-18 18:48
Létrehozva: #18458

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:17
Azonosító: 147

IDÉZET(fraulein @ 2008-04-18 18:22) *
......a még nem licitált áru
lejárt státuszba helyezhetőségét mint "raktározást"
Fél éve kérem, sztem másnak is jol jönne.

Üdv

Támogatom.

+Quote Post
fraulein
hozzászólás 2008-04-18 18:22
Létrehozva: #18459

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-21 10:26
Azonosító: 1 260

Hogy technikai észrevételt is tegyek ha már erről szól a dolog smile.gif
2 napja aktiváltam az ismerj meg oldalam, de nem megy
Igaz csak javítottam rajta, ahogy szoktam is.
Viszont, ami ötlet lenne az az hogy helyénvaló az első ismerj meg oldal létrehozásakor
várni az adminra, mert ugye bele irhatom hogy itt meg itt átveheted, DE javításkor ( szerkesztéskor ) a régi
ami már átment az adminon maradjon meg.
Ha mondjuk most szerkesztem 1 mondat miatt ( pl. emelkedett a posta stb ) akkor megint az van kiirva hogy a
felhasználó adatlapja még nem ellenőrzött
Ehelyett nyugodtan ott lehetne a moderálásig a régi is

Továbbá ha már irtam, megemlítem ujra a csoportos árutörlést mint igényt, és a még nem licitált áru
lejárt státuszba helyezhetőségét mint "raktározást"
Fél éve kérem, sztem másnak is jol jönne.

Üdv

A hozzászólást -fraulein- szerkesztette a következő időpontban: 2008-04-18 18:23

+Quote Post
Dominika1
hozzászólás 2008-04-18 16:53
Létrehozva: #18460

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Hűűű de kiélesedtek itt a dolgok!

Pelike!

Negát iszonyú könnyű bekapni ám!!! Sokszor ok nélkül is!
17 nega annyi pozitív mellett, totál belefér....szerintem.

--------------------

+Quote Post

1042 Oldal V  « < 921 922 923 924 925 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2016-02-10 16:12