IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1031 Oldal V  « < 921 922 923 924 925 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Technikai Kérdések, Problémák, KIZÁRÓLAG TECHNIKAI jellegű témák - PST kivételével!
KapdKi
hozzászólás 2008-03-25 23:02
Létrehozva: #18441

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:23
Azonosító: 312

IDÉZET(draglion @ 2008-03-25 21:59) *
Egyetértek Veled
Sokan akik írnak a csekkes befizetéssel kapcsolatban előszőr találkoztak a problémával ezért gondolom hogy jó az ha időben rájönnek hogy az gondot okoz számukra.
Akinél ez már többször okozott gondot véleményem szerint másképpen fizet, aki új vagy újabb az ezt nem tudja ezért gondoltam hogy érdemes hangsúlyozottan nem ajánlani ezt a befizetési módot hiszen értelmetlen dolog magunknak problémát okozni.
Mivel ez évek óta tartó probléma abból következtettem hogy nem fog megoldódni belátható időn belül ugyanis egy alternatív megoldás.

Kedves draglion !

Úgy vélem, mindketten kifejtettük véleményünket smile.gif Ne ragozzuk tovább smile.gif

Üdv : Ottó

--------------------
Az erőszak a gyengék végső menedéke.

(by Ájszek Aszimov)
Go to the top of the page

+Quote Post
draglion
hozzászólás 2008-03-25 22:59
Létrehozva: #18442

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Azonosító: 291

IDÉZET(KapdKi @ 2008-03-25 21:53) *
Kedves draglion !

Nem akartam és nem is fogom akarni megoldani a gondjukat, ugyanis ez utóbbi nem az én feladataom .. Én csak véleményt nyílvánítottam, olyan véleményt, melynem minden egyes betűjét most is fenntartom. A probléma megoldása nem az én, és nem a Te feladatod ! Tanácsot adhatsz, de kötelező jellegű előírást nem. A probléma megoldása egyértelműen a Vatera kezében van. Jelen pillanatban úgy vetődik fel ez a probléma, hogy a Vatera megadott egy olyan fizetési lehetőséget többek számára, melynek előnyeit élvezni akarja, de hátrányait esze ágában sincs viselni ... Nem működik ... Meg kell reguláznia pénzügyi részlegét, hogy az ottan dolgozók tisztességesen végezzék el a munkájukat ... Adják fel időben a csekket ... Ez tisztességes magatartás lenne ... Meg az is, hogy megszünteti a csekkes befizetés lehetőségét ...

De az mindenképpen tisztességtelen, hogy bátorítja ügyfeleit a csekkes befizetésre is, ugyanakkor a saját tehetetlenségének minden következményét azokra hárítja, akik jóhiszeműen élnek azzal a lehetőséggel, amelyet a Vatera ajánlott fel.

Egyetértek Veled
Sokan akik írnak a csekkes befizetéssel kapcsolatban előszőr találkoztak a problémával ezért gondolom hogy jó az ha időben rájönnek hogy az gondot okoz számukra.
Akinél ez már többször okozott gondot véleményem szerint másképpen fizet, aki új vagy újabb az ezt nem tudja ezért gondoltam hogy érdemes hangsúlyozottan nem ajánlani ezt a befizetési módot hiszen értelmetlen dolog magunknak problémát okozni.
Mivel ez évek óta tartó probléma abból következtettem hogy nem fog megoldódni belátható időn belül ugyanis egy alternatív megoldás.

--------------------
nagy a baj amikor a tudás hiánya tesz értékessé vagy értéktelenné dolgokat

+Quote Post
KapdKi
hozzászólás 2008-03-25 22:53
Létrehozva: #18443

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(draglion @ 2008-03-25 21:42) *
Kedves Ottó,
Elhiszem hogy meg tudod érteni őket és hogy a vaterának menedzselni kell a csekkes befizetést de kérdem azzal hogy elhiszed és megérted őket megoldódott a gondjuk ?
Hát nem , mivel Te nem megoldást ajánlottál fel csak együzzérzel velül és megérted őket...
Egy éhezőnek nem az kell hogy megértsük hogy ő éhezik hanem enni kell adni neki azaz megoldani a problémát.
A probléma az hogy a csekkes befizetéssel elkésnek sokan mivel nem érkezik meg időben a csekk..ez 3 évvel ezelőtt is okozott gondot akkor szerinted az a megoldás hogy együttérzünk vagy az ha megpróbálja valaki átterelni őket egy másik befizetési mód felé ?
Az segít aki együttérez vagy az aki megmondja frankón hogy változtassanak rajta ?

draglion

Kedves draglion !

Nem akartam és nem is fogom akarni megoldani a gondjukat, ugyanis ez utóbbi nem az én feladataom .. Én csak véleményt nyílvánítottam, olyan véleményt, melynem minden egyes betűjét most is fenntartom. A probléma megoldása nem az én, és nem a Te feladatod ! Tanácsot adhatsz, de kötelező jellegű előírást nem. A probléma megoldása egyértelműen a Vatera kezében van. Jelen pillanatban úgy vetődik fel ez a probléma, hogy a Vatera megadott egy olyan fizetési lehetőséget többek számára, melynek előnyeit élvezni akarja, de hátrányait esze ágában sincs viselni ... Nem működik ... Meg kell reguláznia pénzügyi részlegét, hogy az ottan dolgozók tisztességesen végezzék el a munkájukat ... Adják fel időben a csekket ... Ez tisztességes magatartás lenne ... Meg az is, hogy megszünteti a csekkes befizetés lehetőségét ...

De az mindenképpen tisztességtelen, hogy bátorítja ügyfeleit a csekkes befizetésre is, ugyanakkor a saját tehetetlenségének minden következményét azokra hárítja, akik jóhiszeműen élnek azzal a lehetőséggel, amelyet a Vatera ajánlott fel.

--------------------

(by Ájszek Aszimov)

+Quote Post
draglion
hozzászólás 2008-03-25 22:53
Létrehozva: #18444

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(draglion @ 2008-03-25 21:42) *
Kedves Ottó,
Elhiszem hogy meg tudod érteni őket és hogy a vaterának menedzselni kell a csekkes befizetést de kérdem azzal hogy elhiszed és megérted őket megoldódott a gondjuk ?
Hát nem , mivel Te nem megoldást ajánlottál fel csak együzzérzel velül és megérted őket...
Egy éhezőnek nem az kell hogy megértsük hogy ő éhezik hanem enni kell adni neki azaz megoldani a problémát.
A probléma az hogy a csekkes befizetéssel elkésnek sokan mivel nem érkezik meg időben a csekk..ez 3 évvel ezelőtt is okozott gondot akkor szerinted az a megoldás hogy együttérzünk vagy az ha megpróbálja valaki átterelni őket egy másik befizetési mód felé ?
Az segít aki együttérez vagy az aki megmondja frankón hogy változtassanak rajta ?

draglion

elnézést kérek sok melléütéstől ...kopott a billentyűzet és nem angol hanem német...ezen mindig kavarom a betűket vagy melléütök sajnos...

elnézést kérek

--------------------

+Quote Post
draglion
hozzászólás 2008-03-25 22:51
Létrehozva: #18445

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Lecsike @ 2008-03-25 21:30) *
Szia !

Hűha...bonyolult eladó ... és ha stílus is gyalázatos,természetesen elállhatsz az üzlettől,hiszen az eladó megadott adatai nem valóságosak!
Hozzáteszem jártam már én is úgy,hogy más számra kellett utalnom és nem volt gond, sőt !
Szóval azért vannak pozitív ellentmondásos dolgok is rolleyes.gif

10 befizetésből 2x nem a név szerinti felhasználótól érkezik be a pénz ...fordítva is igaz lehet de valószínűleg barátságosabb az arány.
a nevek sokszor gondot okznak..2 hónapja itt áll egy küldemény amely visszajött goblar felhasználótól mert nem találták meg...kérte küldjem el egy másik névre de ugyanarra a címre...mivel a postaköltség a duplája volt a kifizetett összegnek amire azt írta hogy márpedig őt az nem érdekli azt fizette amit írtam ...gondoltam hogy ugyanarra a cimre de más névre én bizony nem fogom ujra elküldeni...ráadásul az ő hibája miatt nem fogom ujra fizetni a postaköltséget...végülis megkértem hogy a nevet és címet küldje el egy olyan mailben amelyet elküld a biztonsag@vatera com -ra...nem tette 5 e-mail majd 5 telefonhívásra sem reagált...

szóval a név az tényleg tud gondot okozni....ha családról van szó és az észrevehető akkor szerintem abban nincs gond...vagy legaább azt jegyezze meg az eladó vagy vásárló hogy a férjem lányom vejem nagybácsim szomszédjóbarátomunokahuga vagy mittoménkije de csak úgy hogy ad egy nevet akive semmilyen kapcsolatom nincsen az durva...ez már máskor is előfordult hogy valakinek el kellett küldjük aki majd fizet stb ...hm...nem mindig jött össze tökéletesen...

--------------------

+Quote Post
draglion
hozzászólás 2008-03-25 22:42
Létrehozva: #18446

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(KapdKi @ 2008-03-25 20:58) *
Bocsika, hogy belevau ... Minden egyes mondatodban féligazság van .. És prejudikáció ... Én ugyan utalok (és mindig időben) de meg tudom azokat is érteni, akik tetszőleges okból (az okot nem akarom és jogom sincsen, SENKINEK sincsen joga vizsgálni) nem akarnak élni vele. A Vaterának kutya kötelessége MINDENT megtenni annak érdekében, hogy azon felhasználói, akik a VATERA áltak megengedett bármely fizetési módot kívánja használni, hogy azzal semmilyen hátrányba ne kerüljenek, tehát kutya kötelessége olyan időben bocsájtani a fizetésre kötelezett számára a szükséges információkat (jelen esetben a csekket), hogy a kötelezett olyan helyzetbe kerüljön, hogy eleget tudjon tenni minden vonatkozásában kötelezettségeinek. Ha a Vatera nem így viselkedik, akkor ebből a szempontból minden negatív értékitéletre joggal számíthat ... És ettől kezdve valóban nincs miről beszélni ...

Kedves Ottó,

draglion

--------------------

+Quote Post
Lecsike
hozzászólás 2008-03-25 22:30
Létrehozva: #18447

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-20 12:53
Innen: Magyarország
Azonosító: 968

IDÉZET(lavili @ 2008-03-25 21:21) *
Sziasztok. Véleményt kérek, hogy mi a teendő ilyenkor. Hátha más is járt már igy, ahogy én. Vettem ma egy árut itt a Vaterán. Megkaptam a partner elérhetőségit. Gondoltam írok majd később neki, hogy küldje el a számla számát, hogy utalni tudjak. Viszont beelőzött valaki. Nem tudom ki, még az is lehet, hogy az akitől vásároltam. Szóval az történt, hogy kaptam egy mailt, de nem arról a névről akitől vásároltam, hogy tőle vettem, és megadott egy harmadik nevet, hogy erre a számlaszámra utaljak. Én vissza írtam, hogy ilyen nevű valakitől én nem vettem semmit, és egy harmadik nevű valakinek a számla számára nem kivánok utalni semmit sem. Erre kaptam válaszként egy ordenáré bunkó stílusú mailt, -megjegyzem az eladó hölgy-, hogy mit szórakozok én vele, miért játszom a hülyét? Kérdésem: járt-e már igy valaki közületek, és mi a teendő ilyenkor. Az ügyfélszolgálatnak írtam már, kiváncsi leszek mit reagálnak....

Sziasztok

Szia !

Hűha...bonyolult eladó ... és ha stílus is gyalázatos,természetesen elállhatsz az üzlettől,hiszen az eladó megadott adatai nem valóságosak!
Hozzáteszem jártam már én is úgy,hogy más számra kellett utalnom és nem volt gond, sőt !
Szóval azért vannak pozitív ellentmondásos dolgok is rolleyes.gif

--------------------
Az élet rövid ... éld hát meg mosolyogva !

Vaterás Bögrét Szeretnék !

A hozzászólást - Lecsike - szerkesztette a legjobb tudása szerint !

+Quote Post
KapdKi
hozzászólás 2008-03-25 22:25
Létrehozva: #18448

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(lavili @ 2008-03-25 21:21) *
Sziasztok. Véleményt kérek, hogy mi a teendő ilyenkor. Hátha más is járt már igy, ahogy én. Vettem ma egy árut itt a Vaterán. Megkaptam a partner elérhetőségit. Gondoltam írok majd később neki, hogy küldje el a számla számát, hogy utalni tudjak. Viszont beelőzött valaki. Nem tudom ki, még az is lehet, hogy az akitől vásároltam. Szóval az történt, hogy kaptam egy mailt, de nem arról a névről akitől vásároltam, hogy tőle vettem, és megadott egy harmadik nevet, hogy erre a számlaszámra utaljak. Én vissza írtam, hogy ilyen nevű valakitől én nem vettem semmit, és egy harmadik nevű valakinek a számla számára nem kivánok utalni semmit sem. Erre kaptam válaszként egy ordenáré bunkó stílusú mailt, -megjegyzem az eladó hölgy-, hogy mit szórakozok én vele, miért játszom a hülyét? Kérdésem: járt-e már igy valaki közületek, és mi a teendő ilyenkor. Az ügyfélszolgálatnak írtam már, kiváncsi leszek mit reagálnak....

Sziasztok

Jártam már így és megírtam a mail-omat, mintha meg sem kaptam volna a nem kértet, de mellélkletben elküldtem a biztonság@vatera.hu-ra ... Ettől kezdve az ügyfél felszívódott ... Sose hallottam róla azóta ...

--------------------

(by Ájszek Aszimov)

+Quote Post
lavili
hozzászólás 2008-03-25 22:21
Létrehozva: #18449

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-23 15:13
Azonosító: 1 704

Sziasztok

+Quote Post
KapdKi
hozzászólás 2008-03-25 21:58
Létrehozva: #18450

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(draglion @ 2008-03-25 17:56) *
Kedves MEB,

Az utolsó mondattal teljesen igazad van.
Nekem nincs ilyen gondom.
Ennek a fő oka az hogy nem filozofálgattam azon hogy mit lehet és mit nem hanem azt az utat kerestem amely a legjobban működik.
Az a hozzáállás hogy ''lehet csekken fizetni a vaterának akkor azon fogok fizetni mert jogom van hozzá és elvárom hogy ez jól működjön'' mindenkinek a magánügye lehet de akkor ne hozza a fórumra mert abban az esetben van erről másnak is véleménye és lehet hogy nem pontosan az ő véleményét fogja támogatni ...
Ha valaki megoldást keres arra hogy a legmegfelelőbb módon fizesse be a jutalékot akkor megtalálja...és megfogadja azt a jótanácsot amit adnak neki.
Ha továbbra is a kákán akarja keresni a csómót ámbár legyen...

Fizessen csekkel áldásom rá wink.gif laugh.gif

az ő baja nem az enyém ...

internetes kereskedelemben azért az a minimum ha valaki ezt megérti

egy 80 évvel ezetőtti akkor modern befizetési mód sem hasonlítható egy 10 éveshez újszerű megoldáshoz

gondolom a mobil telefonjukat nem cserélnék le régi távbeszélőre....hát ezért a csekkes befizetést a vatera alternatív befizetési lehetőségként alkalmazza ...mivel van több lehetőség választani kell másikat ..és nem a vaterát visszavinni az időben egy majdnem 100 éves módszer kötelező alkalmazásához laugh.gif laugh.gif

innen már tényleg nincs mit beszélni ... wink.gif laugh.gif

Bocsika, hogy belevau ... Minden egyes mondatodban féligazság van .. És prejudikáció ... Én ugyan utalok (és mindig időben) de meg tudom azokat is érteni, akik tetszőleges okból (az okot nem akarom és jogom sincsen, SENKINEK sincsen joga vizsgálni) nem akarnak élni vele. A Vaterának kutya kötelessége MINDENT megtenni annak érdekében, hogy azon felhasználói, akik a VATERA áltak megengedett bármely fizetési módot kívánja használni, hogy azzal semmilyen hátrányba ne kerüljenek, tehát kutya kötelessége olyan időben bocsájtani a fizetésre kötelezett számára a szükséges információkat (jelen esetben a csekket), hogy a kötelezett olyan helyzetbe kerüljön, hogy eleget tudjon tenni minden vonatkozásában kötelezettségeinek. Ha a Vatera nem így viselkedik, akkor ebből a szempontból minden negatív értékitéletre joggal számíthat ... És ettől kezdve valóban nincs miről beszélni ...

--------------------

(by Ájszek Aszimov)

+Quote Post
Lecsike
hozzászólás 2008-03-25 21:57
Létrehozva: #18451

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-20 12:53
Innen: Magyarország
Azonosító: 968

IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2008-03-25 19:43) *
Kedves Lecsike!

Érdemes lehet egyszerre nagyobb összeget előre befizetni a Vatera folyószámlára, mely későbbi jutalékok
kiegyenlítésére használható fel, így nem kell folyton a kisebb összegű befizetésekkel bajlódni.

Kedves Modi!

Ez valóban jó ötlet rolleyes.gif csakhát ugye nem mind1, hogy a saját számlámon kamatozik a plusz összeg ( ha nem is sokat sad.gif ) vagy a személyes Vaterás számlámon stagnál a zsé wink.gif

De egyébként ez egy lehetőségnek nem rossz ...

wink.gif

--------------------
Az élet rövid ... éld hát meg mosolyogva !

Vaterás Bögrét Szeretnék !

A hozzászólást - Lecsike - szerkesztette a legjobb tudása szerint !

+Quote Post
mazsolla
hozzászólás 2008-03-25 21:44
Létrehozva: #18452

Lelkes fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-03-01 14:16
Azonosító: 135

IDÉZET(draglion @ 2008-03-25 20:11) *
valahogy ezt akartam én is mondani a csekkes befizetéssel kapcsolatban

Szerintem addig amig a Vatera adja a csekkes lehetőséget és addig amig MO - on az utalás pénzbe kerül, ez téma fog lenni.
Ha majd egyszer a bankok nem akarnak mindenen " meggazdagodni " ( az még beletart ), addig ez lessz.
Akkor majd az is nyit számlát ( vagy inkább, jobban használja a már meglévőt ) aki most még a csekket várja.

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-03-25 21:43
Létrehozva: #18453

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:48
Azonosító: 32

IDÉZET(sgotta @ 2008-03-25 20:34) *
Termékkód:......... 55635688

Az értékelést 2008/03/14 14:51:10-kor már elkészítette.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
sgotta
hozzászólás 2008-03-25 21:34
Létrehozva: #18454

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2007-11-14 15:45
Azonosító: 43 358

IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2008-03-25 19:36) *
Kedves sgotta!

Legyen kedves megadni az értesítő emailben szereplő termékkódot. Köszönjük!

Termékkód:......... 55635688

+Quote Post
draglion
hozzászólás 2008-03-25 21:11
Létrehozva: #18455

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2008-03-25 19:43) *
Kedves Lecsike!

Érdemes lehet egyszerre nagyobb összeget előre befizetni a Vatera folyószámlára, mely későbbi jutalékok
kiegyenlítésére használható fel, így nem kell folyton a kisebb összegű befizetésekkel bajlódni.

valahogy ezt akartam én is mondani a csekkes befizetéssel kapcsolatban is...de nem volt nagy sikerem...pedig tény és való hogy ez a megoldás nagyon jó dolog

ha egy felhasználó ezt sdem akarja meg azt sem akarja hanem köti az ebet a karóhoz akkor vagy nem akar fizetni vagy makacsul ugyanoda akarja beverni azt a szöget ahol már harmadjára is elgörbült és nem fogja fel hogy a kemény betonba nem lehet szöget verni ...pedig logikus...

alkalmazkodni pedig sok esetben pedig csak parányi dolgon múlik...

--------------------

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-03-25 20:43
Létrehozva: #18456

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Lecsike @ 2008-03-25 16:56) *
Hozzáteszem az 1000 Ft-os limit, tényleg nagyon alacsony .... lehetne ezt pl. x csillag után valahogyan változtatni szerintem.

Kedves Lecsike!

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-03-25 20:36
Létrehozva: #18457

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(sgotta @ 2008-03-25 17:58) *
Ezen kívül a személyes menümből eltűnt az "értékelések készítése" lehetőség. Tehát itt sem tudok mit kezdeni a helyzettel. mad.gif

Kedves sgotta!

Legyen kedves megadni az értesítő emailben szereplő termékkódot. Köszönjük!

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
sgotta
hozzászólás 2008-03-25 18:58
Létrehozva: #18458

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2007-11-14 15:45
Azonosító: 43 358

IDÉZET(sgotta @ 2008-03-25 17:55) *
S.O.S.!!! Egy kis segítséget kérek. Nem tudok értékelést készíteni egy kb 2 hete lezajlott adásvételemről. Korábban soha nem tapasztaltam ilyet. A másik fél már értékelt, nekem ilyen lehetőséget nem kínál fel a rendszer. Elhihetitek, hogy nem bénázásról van szó, mert volt már néhány ügyletem és gond nélkül meg tudtam csinálni az értékelést.
A postafiókomban szerencsére megtaláltam a vatera múlt heti értesítőjét az adott termékkel, az adott ügylettel kapcsolatban, miszerint értékeljem azt az adásvételt amihez egy csatolt linken keresztül bejuthatok.
Rákattintotam és kérte a bejelentkezésemet. Ez idáig rendben is van.
De amikor bejelentkeztem, a következő szöveggel találtam magam szembe:

"Az adott termékkel és partnerrel nem áll tranzakciós kapcsolatban, így visszajelzést sem adhat."

Elárulná nekem valaki, hogy ez miként lehetséges???

Ezen kívül a személyes menümből eltűnt az "értékelések készítése" lehetőség. Tehát itt sem tudok mit kezdeni a helyzettel. mad.gif

+Quote Post
draglion
hozzászólás 2008-03-25 18:56
Létrehozva: #18459

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(MEB @ 2008-03-25 17:38) *
Érdekesen közelíted meg a problémát...

Én azt mondom: ha lehet fizetni csekken is,akkor tényleg lehessen! Mindenféle probléma nélkül! DE!Ha a csekkek kiküldése valóban ilyen problémás,akkor szüntesse meg a Vatera ezt a lehetőséget. Biztosan kevesebben lennének ezután,akik fizetnek,viszont megszűnne ez a sárga papírok körüli anomália...

Azon meg felesleges lovagolni,hogy "szokás hatalma... csekkes fizetés a múlté".

Lehet-e csekken fizetni a Vaterának? Igen,lehet.

Innentől kezdve nincs miről beszélni.

Kedves MEB,

Az utolsó mondattal teljesen igazad van.
Nekem nincs ilyen gondom.
Ennek a fő oka az hogy nem filozofálgattam azon hogy mit lehet és mit nem hanem azt az utat kerestem amely a legjobban működik.
Az a hozzáállás hogy ''lehet csekken fizetni a vaterának akkor azon fogok fizetni mert jogom van hozzá és elvárom hogy ez jól működjön'' mindenkinek a magánügye lehet de akkor ne hozza a fórumra mert abban az esetben van erről másnak is véleménye és lehet hogy nem pontosan az ő véleményét fogja támogatni ...
Ha valaki megoldást keres arra hogy a legmegfelelőbb módon fizesse be a jutalékot akkor megtalálja...és megfogadja azt a jótanácsot amit adnak neki.
Ha továbbra is a kákán akarja keresni a csómót ámbár legyen...

Fizessen csekkel áldásom rá wink.gif laugh.gif

az ő baja nem az enyém ...

internetes kereskedelemben azért az a minimum ha valaki ezt megérti

egy 80 évvel ezetőtti akkor modern befizetési mód sem hasonlítható egy 10 éveshez újszerű megoldáshoz

gondolom a mobil telefonjukat nem cserélnék le régi távbeszélőre....hát ezért a csekkes befizetést a vatera alternatív befizetési lehetőségként alkalmazza ...mivel van több lehetőség választani kell másikat ..és nem a vaterát visszavinni az időben egy majdnem 100 éves módszer kötelező alkalmazásához laugh.gif laugh.gif

innen már tényleg nincs mit beszélni ... wink.gif laugh.gif

--------------------

+Quote Post
MEB
hozzászólás 2008-03-25 18:56
Létrehozva: #18460

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:47
Azonosító: 14

IDÉZET(MEB @ 2008-03-25 17:15) *
Ismételten írtam a kapcsolatfelvételen keresztül, a megfelelő alkategóriákat használva.
Viszont csak nem akar megérkezni az automata válaszlevél... A rendszer ugyan visszaigazolja: "köszönjük,üzenetét továbbítottuk" vagy valami hasonló szöveg... de ezek szerint mégsem.

Mit csináljak,hogy érdemben értekezhessünk?

Megérkezett a levél,egy jó órás késéssel! mad.gif tongue.gif blink.gif

+Quote Post

1031 Oldal V  « < 921 922 923 924 925 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2015-08-28 21:11