IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1048 Oldal V  « < 922 923 924 925 926 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Technikai Kérdések, Problémák, KIZÁRÓLAG TECHNIKAI jellegű témák - PST kivételével!
Vateraforum
hozzászólás 2008-04-29 17:23
Létrehozva: #18461

Fórumozó

Csoport:
Rendszergazda

Regisztrált: 2007-03-21 17:08
Azonosító: 1 334

IDÉZET(dhfox @ 2008-04-29 15:36) *
Majd akkor fogok 10 Ft-al többet a számlára befizetni, ha megörültem! Amennyi a személyes menümben van tartozásként feltüntetve annyit vagyok hajlandó befizetni, többet nem

V: Jelenleg 10 Ft tartozása van. A VAT-037083/08 számla összege 1.110 Ft volt, de Ön 1.100 Ft-ot fizetett be. Ebből adódik a különbség. Amennyiben a következő számla összege X, akkor azt plusz a 10 Ft-ot érdemes befizetni és nulla lesz az egyenlege.

és köszönjék meg, hogy vettem a fáradtságot és eltoltam a hátsó felemet a bankba és befizettem a számlájukra a pénzt!

V: Köszönjük, hogy az igénybe vett szolgáltatás ellenértékét teljesítette!

A 10 Ft-os tartozásról szoló befizetési csekket lehet a számomra küldeni, hiszen a befizetésnél a csekken történő fizetés van megadva és azt leshetik, hogy mégegyszer leszek olyan jóindulatú, hogy bemegyek a bankba befizetni a számlájukra a pénzt! Majd amikor kapom a csekket akkor azon feladom!

V: A kiállított csekk az aktuális számlázott összegről szól a 10 Ft-ról nem tudunk csekket küldeni.

A bankszámlaszámom ügyében! Ha ennyire rugalmas az ügyfélszolgálat, hogy nem tudja visszaállítani a státuszomat, helyette inkább másnak passzolni a labdát és 2 olyan alternatívát kínálni, mely mindkét eset nagyon kényelmes és jól is esik az ügyífélszolgálatnak, mert így szivathatja azt, aki ki meri nyitni a száját. Ha utána tudtak nézni a bankszámlaszámnak, akkor vissza is tudják állítani a státuszommal együtt! Kérdés, hogy ezt mennyire akarják! Szerintem semennyire!

V: A felhasználó módosítja a saját adatait, a Vatera nem módosítja azt. Elsősorban segít a felhasználónak ilyen esetekben, leírja mit kell tennie. Jelen esetben hogyan lehet az adatait megváltoztatni a személyes menüben. Egyébként a bankszámlaszám megadása nem változott ugyanúgy kell megadni mint korábban, ahogyan néhány napja Ön is megtette. A biztonság kedvéért leírjuk: Lépjen a Személyes menüpontra, írja be felhasználónevét és jelszavát, majd válassza az "Elérhetőségeim" opciót. Az űrlapot kitöltve megváltoztathatja a regisztrációnál megadott valamennyi személyes adatát. Ez alól kivételt képez a meg nem változtatható Felhasználónév. A bankszámlaszám mezőben megadva azt a bankszámlaszámot amelyre az adatellenőrzés már korábban megtörtént automatikusan visszaáll a státusza.

El lehet dönteni, hogy mi a fontosabb! Egy már elég sok pozitív minősítésű adás-vételt maga mögött tudó ügyfél, akinek oltári nagy szája van, de hozza a pénzt vagy egy ügyféllel és ezáltal pár Ft bevétellel is kevesebb!

V: "El lehet dönteni", hogy beszélünk vagy megoldjuk a problémát. Amennyit itt és a kapcsolatfelvételen az "oltári nagy száj" beszélt/írt foglalkozott a problémáival az idő alatt a fentebb leírtak szerint már rég orvosolni lehetett volna azokat.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu
Go to the top of the page

+Quote Post
dhfox
hozzászólás 2008-04-29 16:36
Létrehozva: #18462

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-14 12:01
Azonosító: 13 923

IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2008-04-29 14:29) *
Kedves dhfox!

Amennyiben alkalma van rá és lehetséges, érdemes a legközelebbi számla rendezésénél az összeghez hozzáadva 10 Ft-tal többet utalnia és a kifogásolt probléma azonnal megszűnik. Nem egy esetben volt erre példa, hogy felhasználóink így cselekedtek.

A teljes jogú státusz hozzárendelése a nevéhez a 104 kezdetű bankszámlaszámmal történt. Ezt a bankszámlaszámot 2008/04/24 16:24:57 - kor eltávolították a személyes menüjéből. Ennek hatására elveszett a teljes jogú felhasználói státusz. 2008/04/27 00:08:09 - kor egy 103 kezdetű bankszámla lett megadva. Itt még nem történt adatellenőrzés, ezért nem teljes jogú felhasználó. Minden bankszámlaszámra el kell végezni az ellenőrzést és minden egyes ellenőrzés 100 Ft utalását jelenti, amit mint jutalékbefizetés jóváírunk a Vatera egyenlegén. Az utalás költségei bankonként változó összegből állnak (van ahol díjmentes) ezt az eladó állja, ha eladóként kíván részt venni a Vatera piacterén.

Amennyiben érzése szerint illetéktelenek használták a Vaterás felhasználónevét, cserélje le jelszavát és tegyen ismeretlen tettes ellen feljelentést. A nyomozóhatóság ilyenkor a Vatera.hu Kft.-t megkeresi a szükséges adatok kibocsátása véget. Amennyiben szükséges, mert nem tudja garantálni azt, hogy jelszavához arra nem jogosultak is hozzáférjenek ideiglenesen inaktiválni is tudjuk a felhasználónevet, így senki sem férhet ahhoz. Ezt Önnek kell
kérnie a kapcsolatfelvételen keresztül.

Majd akkor fogok 10 Ft-al többet a számlára befizetni, ha megörültem! Amennyi a személyes menümben van tartozásként feltüntetve annyit vagyok hajlandó befizetni, többet nem és köszönjék meg, hogy vettem a fáradtságot és eltoltam a hátsó felemet a bankba és befizettem a számlájukra a pénzt! A 10 Ft-os tartozásról szoló befizetési csekket lehet a számomra küldeni, hiszen a befizetésnél a csekken történő fizetés van megadva és azt leshetik, hogy mégegyszer leszek olyan jóindulatú, hogy bemegyek a bankba befizetni a számlájukra a pénzt! Majd amikor kapom a csekket akkor azon feladom!
A bankszámlaszámom ügyében! Ha ennyire rugalmas az ügyfélszolgálat, hogy nem tudja visszaállítani a státuszomat, helyette inkább másnak passzolni a labdát és 2 olyan alternatívát kínálni, mely mindkét eset nagyon kényelmes és jól is esik az ügyífélszolgálatnak, mert így szivathatja azt, aki ki meri nyitni a száját. Ha utána tudtak nézni a bankszámlaszámnak, akkor vissza is tudják állítani a státuszommal együtt! Kérdés, hogy ezt mennyire akarják! Szerintem semennyire! El lehet dönteni, hogy mi a fontosabb! Egy már elég sok pozitív minősítésű adás-vételt maga mögött tudó ügyfél, akinek oltári nagy szája van, de hozza a pénzt vagy egy ügyféllel és ezáltal pár Ft bevétellel is kevesebb!

A hozzászólást -dhfox- szerkesztette a következő időpontban: 2008-04-29 16:38

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-04-29 15:29
Létrehozva: #18463

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:48
Azonosító: 32

IDÉZET(dhfox @ 2008-04-29 14:32) *
...
Most már ott a nyavajgás, amikor belépek, hogy csak 10 Ft-al tartozok, de a k*** 10 Ft-ról szoló csekk még mindig sehol!
Volt képük megvonni a teljes felhasználói státuszomat arra hivatkozva, hogy megváltozott a számlaszámom, holott nem változott a számlaszámom, jóideje ugyan az! Adatbázisban persze luxus utánanézni, inkább még így is van bőr a képükön lehúzni az embert és elkezdik, hogy utaljak átt 100 Ft-ot, mely levonásra kerül majd a vaterás számlámról! És az áttutalás költsége? Az is levonásra kerül majd a befieztett számlámról? Nem éppen! Ráadásúl mi a f***nak utaljak mégegyszer? Ja persze! Vissza mertem szólni és ezért rám kell szállni és példát kell statuálni!
...
Rendszerhiba persze nem lehetséges, emrt tökéletes a rendszer és még véletlenül sem lehet benne 1 apró hiba sem, de az meg már az én bajom, ha valaki az én nevemen belép az engedélyem nélkül, mert ugye ilyen sem fordulhat elő.
Ráférne egy totális munkaerő frissítés a vaterára!

Kedves dhfox!

Amennyiben alkalma van rá és lehetséges, érdemes a legközelebbi számla rendezésénél az összeghez hozzáadva 10 Ft-tal többet utalnia és a kifogásolt probléma azonnal megszűnik. Nem egy esetben volt erre példa, hogy felhasználóink így cselekedtek.

A teljes jogú státusz hozzárendelése a nevéhez a 104 kezdetű bankszámlaszámmal történt. Ezt a bankszámlaszámot 2008/04/24 16:24:57 - kor eltávolították a személyes menüjéből. Ennek hatására elveszett a teljes jogú felhasználói státusz. 2008/04/27 00:08:09 - kor egy 103 kezdetű bankszámla lett megadva. Itt még nem történt adatellenőrzés, ezért nem teljes jogú felhasználó. Minden bankszámlaszámra el kell végezni az ellenőrzést és minden egyes ellenőrzés 100 Ft utalását jelenti, amit mint jutalékbefizetés jóváírunk a Vatera egyenlegén. Az utalás költségei bankonként változó összegből állnak (van ahol díjmentes) ezt az eladó állja, ha eladóként kíván részt venni a Vatera piacterén.

Amennyiben érzése szerint illetéktelenek használták a Vaterás felhasználónevét, cserélje le jelszavát és tegyen ismeretlen tettes ellen feljelentést. A nyomozóhatóság ilyenkor a Vatera.hu Kft.-t megkeresi a szükséges adatok kibocsátása véget. Amennyiben szükséges, mert nem tudja garantálni azt, hogy jelszavához arra nem jogosultak is hozzáférjenek ideiglenesen inaktiválni is tudjuk a felhasználónevet, így senki sem férhet ahhoz. Ezt Önnek kell
kérnie a kapcsolatfelvételen keresztül.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Dominika1
hozzászólás 2008-04-29 14:48
Létrehozva: #18464

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-04-10 07:32
Innen: Onnan
Azonosító: 131 694

IDÉZET(collins72 @ 2008-04-29 13:36) *
Sziasztok!Mit tehetnék egy olyan lebonyolított üzlettel,amiben hibás terméket kaptam előre utalást követően?Persze az eladó hallani sem akar arról ,hogy visszacsináljuk az üzletet.Felejtsem el a pénzemet és ha legközelebb arra járok tapossam meg?Köszi

Nem rossz ötlet, de sajna súlyos következményei vannak!
Jelezd a vaterának, fenyegesd perrel, stb......

a csevegőben van a szégyenfalas topik, oda érdemes mindent leírnod, s az öreg vaterások talán adnak épkézláb ötleteket!

--------------------
Ősz van....-gondolta a hulló levelekből....
Pedig! Csak a postás esett le az emeletről...

+Quote Post
collins72
hozzászólás 2008-04-29 14:36
Létrehozva: #18465

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2008-04-29 14:20
Azonosító: 138 059

Sziasztok!Mit tehetnék egy olyan lebonyolított üzlettel,amiben hibás terméket kaptam előre utalást követően?Persze az eladó hallani sem akar arról ,hogy visszacsináljuk az üzletet.Felejtsem el a pénzemet és ha legközelebb arra járok tapossam meg?Köszi

+Quote Post
dhfox
hozzászólás 2008-04-29 14:32
Létrehozva: #18466

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Dominika1 @ 2008-04-29 09:08) *
Én meg úgy fizettem be a számlát, hogy a posta a mai napig nem hozta ki.
Láttam, hogy van számlám, kiírtam a számlaszámot, oszt elutaltam. Gondoltam majd jön a számla. Na azóta is ezt gondolom! tongue.gif

Jöttek hepajkodni, hogy miért nem fizettem be a tartozásomat, amire visszaírtam, hogy ki lehet küldeni a csekket és majd utána lehet hepajkodni, hiszen csekkes befizetést választottam! Bocsánatkérés persze felejtős, hogy elnézést a zaklatásért és hibáztunk! Ez még a múlt évben vagy elötte volt!
Én is ezt csinálom egy ideje, hogy befizettem a számlaszámukra. Idén küldtek egy csekket, amin 10 Ft-al több volt, mint amit befizettem és amivel tartoztam az oldalon lévő információ szerint! Küldjenek akkor egy 10 Ft-ról szóló csekket, nem pedig még azt is befizettetnék velem, amit már befizettem! A befizetést elég hamar megejtettem és mégis jött a csekk! Ilyenre persze odafigyelni luxus! Felszólítás és ügyfélb***s, aki hozza a pénzt és aki nélkül nem élnének meg az megy ezerrel!
Most már ott a nyavajgás, amikor belépek, hogy csak 10 Ft-al tartozok, de a k*** 10 Ft-ról szoló csekk még mindig sehol!
Volt képük megvonni a teljes felhasználói státuszomat arra hivatkozva, hogy megváltozott a számlaszámom, holott nem változott a számlaszámom, jóideje ugyan az! Adatbázisban persze luxus utánanézni, inkább még így is van bőr a képükön lehúzni az embert és elkezdik, hogy utaljak átt 100 Ft-ot, mely levonásra kerül majd a vaterás számlámról! És az áttutalás költsége? Az is levonásra kerül majd a befieztett számlámról? Nem éppen! Ráadásúl mi a f***nak utaljak mégegyszer? Ja persze! Vissza mertem szólni és ezért rám kell szállni és példát kell statuálni!
Amikor megduplázódott egy aukcióm és ezt jeleztem az ügyfélszolgálat felé ki volt a hülye? Persze a kedves ügyfél! Annak utánanézni, hogy esetleg a kedves ügyfél 1 vagy 2 aukciót indított el persze luxus! Érdekes, hogy addig 1 aukcióm volt, amíg 2 licit nem érkezett arra az aukciómra, onnantól fogva pedig 2 külön aukció lett belőle! Rendszerhiba persze nem lehetséges, emrt tökéletes a rendszer és még véletlenül sem lehet benne 1 apró hiba sem, de az meg már az én bajom, ha valaki az én nevemen belép az engedélyem nélkül, mert ugye ilyen sem fordulhat elő.
Ráférne egy totális munkaerő frissítés a vaterára!

+Quote Post
dhfox
hozzászólás 2008-04-29 10:59
Létrehozva: #18467

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(csabau @ 2008-04-28 21:35) *
köszönöm szépen, elsőre is sikerült felfognom wink.gif

Tudom és nem a te kedvedért részleteztem ki. wink.gif

+Quote Post
Dominika1
hozzászólás 2008-04-29 10:08
Létrehozva: #18468

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-04-10 07:32
Innen: Onnan
Azonosító: 131 694

IDÉZET(irws_nl @ 2008-04-29 07:28) *
Most nézem csak: fizetési határidő 2008. 04. 28. Végülis ma még csak 29-e van, egész időben megkaptam. Gratula, Vatera! Előre az "Év internetes kereskedője" címért az idén is!

Én meg úgy fizettem be a számlát, hogy a posta a mai napig nem hozta ki.
Láttam, hogy van számlám, kiírtam a számlaszámot, oszt elutaltam. Gondoltam majd jön a számla. Na azóta is ezt gondolom! tongue.gif

--------------------
Ősz van....-gondolta a hulló levelekből....
Pedig! Csak a postás esett le az emeletről...

+Quote Post
irws_nl
hozzászólás 2008-04-29 08:28
Létrehozva: #18469

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-04-13 17:08
Azonosító: 132 428

Most nézem csak: fizetési határidő 2008. 04. 28. Végülis ma még csak 29-e van, egész időben megkaptam. Gratula, Vatera! Előre az "Év internetes kereskedője" címért az idén is!

+Quote Post
irws_nl
hozzászólás 2008-04-29 07:50
Létrehozva: #18470

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-04-13 17:08
Azonosító: 132 428

Megkaptam az esedékes számlát, szerepel rajta egy "kerekítés" tétel. Se árut, se szolgáltatást nem rendeltem meg a Vaterától ilyen címen, szóval nem értem ... Ha az 1 és 2 forintosok bevonása miatti kerekítést értik alatta, akkor meg azt nem értem, hogy miért nem volt senki a cégnél, aki elolvasta volna a vonatkozó jogszabályt? Ez kp fizetés esetén pénztári tétel, nem számla-ügy. Mókás. Remélem, a kerekítéses összegekből futja majd egy szép golyóstoll-betétre smile.gif

+Quote Post
csabau
hozzászólás 2008-04-28 22:35
Létrehozva: #18471

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-03-19 21:37
Innen: Ideg-elme
Azonosító: 903

IDÉZET(dhfox @ 2008-04-28 22:10) *
Az ország olyan, amilyenné a lakosai teszik és engedik tenni! Azzal a mentalítással, ami igen jellemző Magyarországra hosszútávon nem lehet boldogulni. Ha valaki hosszútávon akar boldogulni, akkor nagyon célszerű lenne nem a hülyeségeket, hanem a jó dolgokat áttvenni a nyugattól és változtatni ezen a jóideje divatban lévő élj a mának féle hozzáálláson, mert holnap is lesz.

köszönöm szépen, elsőre is sikerült felfognom wink.gif

--------------------
mivel mindig az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak...

...szorgos népünk győzni fog !
.
csaby

+Quote Post
dhfox
hozzászólás 2008-04-28 22:10
Létrehozva: #18472

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(csabau @ 2008-04-28 10:07) *
köszönöm a választ, de miután nem külföldön élek, így a magyar mentalitással kell boldogulnom.... dry.gif

más tészta, hogy én hogy kezelem a partnereimet/vevőimet. dry.gif

Az ország olyan, amilyenné a lakosai teszik és engedik tenni! Azzal a mentalítással, ami igen jellemző Magyarországra hosszútávon nem lehet boldogulni. Ha valaki hosszútávon akar boldogulni, akkor nagyon célszerű lenne nem a hülyeségeket, hanem a jó dolgokat áttvenni a nyugattól és változtatni ezen a jóideje divatban lévő élj a mának féle hozzáálláson, mert holnap is lesz.

+Quote Post
KapdKi
hozzászólás 2008-04-28 20:16
Létrehozva: #18473

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:23
Azonosító: 312

IDÉZET(szabi73 @ 2008-04-28 19:13) *
persze, természetesen igazad/igazatok van

Örülök ! Ennyi ! smile.gif

--------------------
Az erőszak a gyengék végső menedéke.

(by Ájszek Aszimov)

+Quote Post
szabi73
hozzászólás 2008-04-28 20:13
Létrehozva: #18474

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-07-20 23:28
Azonosító: 17 171

IDÉZET(KapdKi @ 2008-04-28 19:12) *
Gondolkodj ... Mi lenne, ha ezt MINDENKI büntetlenül megtehetné ... Ha belegondolsz és elszakadsz a pillanatnyi problémádtól, meg fogod érteni .... Bízom benne ...

persze, természetesen igazad/igazatok van

+Quote Post
KapdKi
hozzászólás 2008-04-28 20:12
Létrehozva: #18475

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(szabi73 @ 2008-04-28 19:05) *
bele kell hogy nyugodjak, de akkor sem értem. Köszi a hozzászólásokat!

Gondolkodj ... Mi lenne, ha ezt MINDENKI büntetlenül megtehetné ... Ha belegondolsz és elszakadsz a pillanatnyi problémádtól, meg fogod érteni .... Bízom benne ...

--------------------

(by Ájszek Aszimov)

+Quote Post
szabi73
hozzászólás 2008-04-28 20:05
Létrehozva: #18476

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(KapdKi @ 2008-04-28 19:02) *
Akkor így jártál ! Van egyéb lehetőséged felhívni a potenciális vevők figyelmét ...

De látom, Te meg az egész LÉNYEGÉT nem vagy hajlandó megérteni ... Én próbáltalak rávezetni : " Belegondoltál ... ". Sikertelenül ... Akkor meg maradjon a Csaby kissé hümm ... rövidebb (?) érvelése .. smile.gif Talán azt már megérted ...

Üdv : Ottó

bele kell hogy nyugodjak, de akkor sem értem. Köszi a hozzászólásokat!

+Quote Post
KapdKi
hozzászólás 2008-04-28 20:02
Létrehozva: #18477

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(szabi73 @ 2008-04-28 18:34) *
látom nem értesz... az áru NEM az mint amit hirdetek!
ezért kértem volt a módosítást, avagy törlést, semmi jutalékkijátszás, kapcsolatfelvétel vagy akármi...

Akkor így jártál ! Van egyéb lehetőséged felhívni a potenciális vevők figyelmét ...

De látom, Te meg az egész LÉNYEGÉT nem vagy hajlandó megérteni ... Én próbáltalak rávezetni : " Belegondoltál ... ". Sikertelenül ... Akkor meg maradjon a Csaby kissé hümm ... rövidebb (?) érvelése .. smile.gif Talán azt már megérted ...

Üdv : Ottó

--------------------

(by Ájszek Aszimov)

+Quote Post
csabau
hozzászólás 2008-04-28 19:38
Létrehozva: #18478

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-03-19 21:37
Innen: Ideg-elme
Azonosító: 903

IDÉZET(szabi73 @ 2008-04-28 19:34) *
ezért kértem volt a módosítást, avagy törlést, semmi jutalékkijátszás, kapcsolatfelvétel vagy akármi...

ezt én sem értem...

nem lehet licit után módosítani - punktum (ne is lehessen, Isten őrizz) dry.gif

--------------------
mivel mindig az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak...

...szorgos népünk győzni fog !
.
csaby

+Quote Post
szabi73
hozzászólás 2008-04-28 19:34
Létrehozva: #18479

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(KapdKi @ 2008-04-28 18:05) *
Nehari ... Ez árverés ... Nem a Józsefvárosi ... Belegondoltál abba, hogy ha divatba jöhetne az, hogy a licitált tételek adatait csak úgy, utólag megváltoztassuk (bármennyire is logokusnak tűnik) mit vonna maga után ????

+Quote Post
KapdKi
hozzászólás 2008-04-28 19:05
Létrehozva: #18480

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(szabi73 @ 2008-04-28 17:45) *
Sziasztok!

Az alábbi levelet küldtem a Vaterának, bízva a jó megoldásban:

ja, most "jelentettem magam, mint rossz leírás a termékhez"
smile.gif

Nehari ... Ez árverés ... Nem a Józsefvárosi ... Belegondoltál abba, hogy ha divatba jöhetne az, hogy a licitált tételek adatait csak úgy, utólag megváltoztassuk (bármennyire is logokusnak tűnik) mit vonna maga után ????

--------------------

(by Ájszek Aszimov)

+Quote Post

1048 Oldal V  « < 922 923 924 925 926 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
3 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (3 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2016-06-27 17:02