IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1049 Oldal V  « < 922 923 924 925 926 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Technikai Kérdések, Problémák, KIZÁRÓLAG TECHNIKAI jellegű témák - PST kivételével!
KapdKi
hozzászólás 2008-05-05 19:46
Létrehozva: #18461

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:23
Azonosító: 312

IDÉZET(mszter @ 2008-05-05 18:21) *
Sziasztok!
Nem tudom, hogy jó helyre írok-e, de kérdésem lenne..
Most nyertem egy licitet, 10.000 ft. felett és az eladó más emberke nevét és (gondolom) számlaszámát adta meg, hogy oda utaljam a pénzt. Nem szeretném a pénzt is elveszíteni és bekapni egy negatív minősítést, ezért nem szívesen utalom el XY-nak a pénzt, AB helyett, hiszen utána bizonyítani sem tudom, hogy azt a konkrét terméket fizettem ki.
Szerintetek mi legyen? Valami tippet tudnátok adni?
mszter

Remélem, mail üzenetben kaptad meg a számlaszámot és a nevet ... Ha kételyeid vannak, vélaszolj a mail-re (válasz gomb, akkor az eredeti üzenet is megmarad), válaszodban írd le mindazt, amit ide írtál ! A másolatot meg küldd el a biztonsag@vatera.com-ra ... Én ezt teném ...

Üdv : Ottó

--------------------
Az erőszak a gyengék végső menedéke.

(by Ájszek Aszimov)
Go to the top of the page

+Quote Post
Dominika1
hozzászólás 2008-05-05 19:30
Létrehozva: #18462

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-04-10 07:32
Innen: Onnan
Azonosító: 131 694

IDÉZET(mszter @ 2008-05-05 18:21) *
Sziasztok!
Most nyertem egy licitet, 10.000 ft. felett és az eladó más emberke nevét és (gondolom) számlaszámát adta meg, hogy oda utaljam a pénzt. Nem szeretném a pénzt is elveszíteni és bekapni egy negatív minősítést, ezért nem szívesen utalom el XY-nak a pénzt, AB helyett, hiszen utána bizonyítani sem tudom, hogy azt a konkrét terméket fizettem ki.
mszter

Szia!

Személyes átvétel?Esetleg mérvadók lehetnek a minősítései az eladónak.....ha mégiscsak az utalás....
Egyébként legközelebb próbáld előre tisztázni. Sajna sok a visszaélés, de az esetek zömében rendes eladók vannak a vaterán.

--------------------
Ősz van....-gondolta a hulló levelekből....
Pedig! Csak a postás esett le az emeletről...

+Quote Post
mszter
hozzászólás 2008-05-05 19:21
Létrehozva: #18463

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-05 19:13
Azonosító: 142 271

Sziasztok!
mszter

+Quote Post
csabau
hozzászólás 2008-05-01 09:21
Létrehozva: #18464

Öreg róka:)

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-03-19 21:37
Innen: Ideg-elme
Azonosító: 903

IDÉZET(Dominika1 @ 2008-05-01 09:03) *
Ne aggódj! Összedobjuk valahogy! rolleyes.gif

dobja össze neki a fene, az mad.gif

--------------------
mivel mindig az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak...

...szorgos népünk győzni fog !
.
csaby

+Quote Post
Dominika1
hozzászólás 2008-05-01 09:03
Létrehozva: #18465

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-04-10 07:32
Innen: Onnan
Azonosító: 131 694

IDÉZET(Razel58 @ 2008-05-01 07:46) *
Ne hisztizz!Fizess vagy menj!Nekem egy szolgáltató 2 hónapja küldött 1 (azaz egy) Ft-os csekket.Befizetni nem tudom a postán mert nincs 1 Ft-om,a posta meg nem akar bevételi hányt.Hetente kapok dörgedelmes levelet,hogy felmondják a szerződést és végrehajtás alá vonják a jövedelmem. ohmy.gif
Megvárom míg a késedelmi pótlék a jegybanki alapkamattal 5 Ft-ra rúg és befizetem. laugh.gif

Ne aggódj! Összedobjuk valahogy! rolleyes.gif

--------------------
Ősz van....-gondolta a hulló levelekből....
Pedig! Csak a postás esett le az emeletről...

+Quote Post
Razel58
hozzászólás 2008-05-01 08:46
Létrehozva: #18466

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-20 14:03
Innen: Óperencia
Azonosító: 987

IDÉZET(dhfox @ 2008-05-01 00:53) *
........ Ha ezt kb. ilyen megfelelően udvarias kérés formájában tették volna, de nem tették és már ne is tegyék, mert a válaszom kapásból semmiféleképp!
Sokszor 1 perc a "felajálott" 2 lehetőség!

Ne hisztizz!Fizess vagy menj!Nekem egy szolgáltató 2 hónapja küldött 1 (azaz egy) Ft-os csekket.Befizetni nem tudom a postán mert nincs 1 Ft-om,a posta meg nem akar bevételi hányt.Hetente kapok dörgedelmes levelet,hogy felmondják a szerződést és végrehajtás alá vonják a jövedelmem. ohmy.gif
Megvárom míg a késedelmi pótlék a jegybanki alapkamattal 5 Ft-ra rúg és befizetem. laugh.gif

--------------------
Az evolúció fordítva is működik.!......

+Quote Post
KapdKi
hozzászólás 2008-05-01 07:30
Létrehozva: #18467

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:23
Azonosító: 312

IDÉZET(dhfox @ 2008-04-30 23:53) *
Nem a 10 Ft-on borult ki a bili, hanem azon, hogy kaptam egy számomra elég sértő hangnemű mail-t és miután visszaszóltam rámszáltak és megvonták a teljes felhasználói státuszomat. Visszakapni csak a 100 Ft utalása után kaphanám, de nem fogok egy kannyi vasat sem utlani! Áttutalnám és pár nap múlva újra megvonnák valami lagymatag hülyeséggel takarózva! A 10 Ft-ot meg majd akkor fogom befizetni, ha kapom a megfelelő csekket, amin ennek értelmében 10 Ft-nak kell szerepelnie! Ha nem kell nekik az a 10 Ft vagy drágább kiküldeni a csekekt, mint amennyit kaszálnának rajta? Hát nem az én problémám! Eggyiket sem érdekli, hogy nekem mibe kerül az áttutalás vagy bemenni a bankba befizetni az összeget! Nekem a csekkes áttutalás van kiválasztva és tudom bizonyítani, hogy a befizetésem elöbb megtörtént, mint a csekk kiállításának a dátuma és innentől fogva csak a 10 Ft-ról szóló csekket küldhették volna ki vagy nagyon udvarias hangnemben küldhettek volna egy mail-t, amiben megkérnek rá, hogyha meg tudom nekik tenni azt a hatalmas szívességet, hogy befizetem a számlájukra a pénzt, mert állítólag nem tudnak 10 Ft-ról befizetési csekket küldeni és ha ezt megteszem, akkor ezt nagyon szépen köszönik, akkor ezt megtettem volna! Ha ezt kb. ilyen megfelelően udvarias kérés formájában tették volna, de nem tették és már ne is tegyék, mert a válaszom kapásból semmiféleképp!

Rókuci !

Amennyi időt ráfordítottál már a tizesedre, annyi idő alatt gyalog elmehettél volna akár a vsárosnaményi CIB fiókba is befizetni azt a tizest !!!

--------------------
Az erőszak a gyengék végső menedéke.

(by Ájszek Aszimov)

+Quote Post
csabau
hozzászólás 2008-05-01 07:24
Létrehozva: #18468

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-03-19 21:37
Innen: Ideg-elme
Azonosító: 903

kissé kezd unalmassá válni a kisstílű "lejárató" kampányod a Vat ellen -
ki lettél rúgva hibás teljesítés miatt, rendezni nem kívánod, kompromisszumokra képtelen vagy...

akkor mi a fészkes fenének kell minden nap telefirkálni marhaságokkal a fórumot ?

a kutyát nem érdekli a tíz forintos hisztid, amint látod, Vaterát sem túlzottan. dry.gif

viszlát mad.gif

--------------------
mivel mindig az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak...

...szorgos népünk győzni fog !
.
csaby

+Quote Post
dhfox
hozzászólás 2008-05-01 00:53
Létrehozva: #18469

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-14 12:01
Azonosító: 13 923

IDÉZET(bambooflower @ 2008-04-30 12:17) *
megoldás lenne, ha átutalnék a nevedben 10 Ft-ot a Vaterának? unsure.gif

Nem a 10 Ft-on borult ki a bili, hanem azon, hogy kaptam egy számomra elég sértő hangnemű mail-t és miután visszaszóltam rámszáltak és megvonták a teljes felhasználói státuszomat. Visszakapni csak a 100 Ft utalása után kaphanám, de nem fogok egy kannyi vasat sem utlani! Áttutalnám és pár nap múlva újra megvonnák valami lagymatag hülyeséggel takarózva! A 10 Ft-ot meg majd akkor fogom befizetni, ha kapom a megfelelő csekket, amin ennek értelmében 10 Ft-nak kell szerepelnie! Ha nem kell nekik az a 10 Ft vagy drágább kiküldeni a csekekt, mint amennyit kaszálnának rajta? Hát nem az én problémám! Eggyiket sem érdekli, hogy nekem mibe kerül az áttutalás vagy bemenni a bankba befizetni az összeget! Nekem a csekkes áttutalás van kiválasztva és tudom bizonyítani, hogy a befizetésem elöbb megtörtént, mint a csekk kiállításának a dátuma és innentől fogva csak a 10 Ft-ról szóló csekket küldhették volna ki vagy nagyon udvarias hangnemben küldhettek volna egy mail-t, amiben megkérnek rá, hogyha meg tudom nekik tenni azt a hatalmas szívességet, hogy befizetem a számlájukra a pénzt, mert állítólag nem tudnak 10 Ft-ról befizetési csekket küldeni és ha ezt megteszem, akkor ezt nagyon szépen köszönik, akkor ezt megtettem volna! Ha ezt kb. ilyen megfelelően udvarias kérés formájában tették volna, de nem tették és már ne is tegyék, mert a válaszom kapásból semmiféleképp!

IDÉZET(Vateraforum @ 2008-04-30 10:36) *
Leírtuk részletesen mi történt és, hogy miként lehet a teljes jogú státuszt visszaállítani. Kb egy percet vett volna igénybe. Sok sikert kívánunk más piactereken!

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2008-04-30 15:03
Létrehozva: #18470

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-03-01 14:16
Azonosító: 130

IDÉZET(Flohmarkt @ 2008-04-30 14:55) *
Ne tedd! ohmy.gif
Nincs mit tenni, el kell fogadni, hogy itt hagy bennünket. Akármilyen fájdalmas is laugh.gif

sad.gif

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."

+Quote Post
Flohmarkt
hozzászólás 2008-04-30 14:55
Létrehozva: #18471

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-23 16:15
Azonosító: 1 710

IDÉZET(bambooflower @ 2008-04-30 12:17) *

Ne tedd! ohmy.gif
Nincs mit tenni, el kell fogadni, hogy itt hagy bennünket. Akármilyen fájdalmas is laugh.gif

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2008-04-30 13:17
Létrehozva: #18472

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-03-01 14:16
Azonosító: 130

IDÉZET(dhfox @ 2008-04-30 11:19) *
Nem kaptam vissza teljes felhasználói státuszomat az álltalam megjelölt időpontig és töröltem az összes aukciómat (kb. 19-21 aukció és amit még nem tudtam feltölteni akkor, amikor ez a huza-vona megkezdődött az további plusz 20-30 aukciót jelentett volna, de hát, ha nem, hát nem! a konkurenciánál majd megtalálják aukcióimat!) Ha ennyire nagyívből sz*** az ügyfélre és a bevételre, akkor én is hasonlóképp vélekedek magukról!

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."

+Quote Post
Vateraforum
hozzászólás 2008-04-30 11:36
Létrehozva: #18473

Fórumozó

Csoport:
Rendszergazda

Regisztrált: 2007-03-21 17:08
Azonosító: 1 334

IDÉZET(dhfox @ 2008-04-30 10:19) *
Nem kaptam vissza teljes felhasználói státuszomat az álltalam megjelölt időpontig és töröltem az összes aukciómat (kb. 19-21 aukció és amit még nem tudtam feltölteni akkor, amikor ez a huza-vona megkezdődött az további plusz 20-30 aukciót jelentett volna, de hát, ha nem, hát nem! a konkurenciánál majd megtalálják aukcióimat!) Ha ennyire nagyívből sz*** az ügyfélre és a bevételre, akkor én is hasonlóképp vélekedek magukról!

Leírtuk részletesen mi történt és, hogy miként lehet a teljes jogú státuszt visszaállítani. Kb egy percet vett volna igénybe. Sok sikert kívánunk más piactereken!

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
dhfox
hozzászólás 2008-04-30 11:19
Létrehozva: #18474

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

A hozzászólást -Vatera_Moderátor- szerkesztette a következő időpontban: 2008-04-30 11:30

+Quote Post
Putyur
hozzászólás 2008-04-30 11:17
Létrehozva: #18475

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-01 12:23
Innen: Budapest
Azonosító: 12 391

IDÉZET(dhfox @ 2008-04-30 11:03) *
Amilyen az adjon isten, olyan a fogadj isten!

Szerintem káromkodni senki nem káromkodott Veled a Vaterától. De... nem vagyunk egyformák. (Hála a jó Istennek... smile.gif )

--------------------
Putyur

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal.
Ne kezdj birkózni egy disznóval, mert mindketten sárosak lesztek, de a disznó még élvezni is fogja.

+Quote Post
dhfox
hozzászólás 2008-04-30 11:03
Létrehozva: #18476

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Putyur @ 2008-04-30 07:22) *
Buffon: „A stílus maga az ember."

sad.gif

Amilyen az adjon isten, olyan a fogadj isten!

+Quote Post
Putyur
hozzászólás 2008-04-30 08:22
Létrehozva: #18477

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-01 12:23
Innen: Budapest
Azonosító: 12 391

Buffon: „A stílus maga az ember."

sad.gif

--------------------
Putyur

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal.
Ne kezdj birkózni egy disznóval, mert mindketten sárosak lesztek, de a disznó még élvezni is fogja.

+Quote Post
dhfox
hozzászólás 2008-04-29 19:20
Létrehozva: #18478

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Vateraforum @ 2008-04-29 16:23) *
V: Jelenleg 10 Ft tartozása van. A VAT-037083/08 számla összege 1.110 Ft volt, de Ön 1.100 Ft-ot fizetett be. Ebből adódik a különbség. Amennyiben a következő számla összege X, akkor azt plusz a 10 Ft-ot érdemes befizetni és nulla lesz az egyenlege.
V: Köszönjük, hogy az igénybe vett szolgáltatás ellenértékét teljesítette!
V: A kiállított csekk az aktuális számlázott összegről szól a 10 Ft-ról nem tudunk csekket küldeni.
V: A felhasználó módosítja a saját adatait, a Vatera nem módosítja azt. Elsősorban segít a felhasználónak ilyen esetekben, leírja mit kell tennie. Jelen esetben hogyan lehet az adatait megváltoztatni a személyes menüben. Egyébként a bankszámlaszám megadása nem változott ugyanúgy kell megadni mint korábban, ahogyan néhány napja Ön is megtette. A biztonság kedvéért leírjuk: Lépjen a Személyes menüpontra, írja be felhasználónevét és jelszavát, majd válassza az "Elérhetőségeim" opciót. Az űrlapot kitöltve megváltoztathatja a regisztrációnál megadott valamennyi személyes adatát. Ez alól kivételt képez a meg nem változtatható Felhasználónév. A bankszámlaszám mezőben megadva azt a bankszámlaszámot amelyre az adatellenőrzés már korábban megtörtént automatikusan visszaáll a státusza.
V: "El lehet dönteni", hogy beszélünk vagy megoldjuk a problémát. Amennyit itt és a kapcsolatfelvételen az "oltári nagy száj" beszélt/írt foglalkozott a problémáival az idő alatt a fentebb leírtak szerint már rég orvosolni lehetett volna azokat.

A személyes menüben a pénzügyi résznél 1100 Ft volt feltüntetve, mielött befizettem a volna a számlaszámukra! Ennyire hülyének ne nézzen már! Olvasni tudok és különbséget is tenni az 1100 és az 1110 között! A csekk jóval a befizetés után jött! Gyengébbek kedvéért a befizetés esetén azonnal a számlán a pénz, nem mint áttutalásnál, innentől fogva nem tudom minek kaptam az 1110 Ft-os csekket! Ha 10 Ft-ról szóló csekket kapok, akkor azt még megértem! Majd, ha küldik a csekket, akkor befizetem a 10 Ft tartozásomat! Mi a lóf*** van akkor a befizetésnél a csekken történő befizetés bejelölve a pénzügyi dolgaimnál? Látom csak dísznek! 1 Ft befizetéséről is lehet csekket küldeni, csak kérdés mennyire akarja! Látom nem nagyon!
Segít a felhasználóknak? Ja, látom és tapasztalom mennyire! Aki kinyitja a száját annak kereszbe tesznek!
Pontossan, orvosolni lehetne a problémát és nem nekem, hanem maguknak! Szimplán annyi, hogy ahelyett, hogy nekem itt osztja az észt simán foghatná magát és visszaállíthatja a teljes felhasználói státuszomat vagy akinek ez a feladata!

A hozzászólást -Vatera_Moderátor- szerkesztette a következő időpontban: 2008-04-29 19:24

+Quote Post
sisi68
hozzászólás 2008-04-29 18:57
Létrehozva: #18479

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-02-18 23:32
Azonosító: 122 286

mad.gif sziasztok!úgy látom vagyunk egy páran,akiket átvert duncan dj!!Tén még március 10-én megnyertem az MP3-at,és csak hitegetett 3 hétig,hogy majd most,majd jövő héten,problémája volt a céggel akitől rendel,stb.és mikor elfogyott a türelmem,(azután,hogy azt mondta még 1-2 hetet kell várnom),azt mondtam,köszönöm,akkor nem kérem a terméket.és legyen szíves visszafizetni a pénzemet.elkérte a számlaszámomat,és megígérte-amint tudja,befizeti.ennek mostmár 3 hete!!!most már a telefonra sem hajlandó jelentkezni,e-mail-ra nem válaszol,nem tudom mit tegyek.hozzáteszem,ő az aukciói oldalán azt írta,hogy ő a megbeszélés híve-hát ezt nem bizonyította be!ha valaki közületek aki ugyanígy járt ezzel az eladóval,kérem jelentkezzen.tudnánk-e közösen ellene valamit tenni,mi-akiket megkárosított.egyedül nem nagyon érdemes feljelentést tennem 5000-ft miatt.de ez sikkasztás és csalás amit ő művelt.kérlek titeket jelentkezzetek,ha ti is póruljártatok vele.kérjük tőle valahogy vissza a pénzünket!!köszi,sisi68. mad.gif

+Quote Post
Vateraforum
hozzászólás 2008-04-29 17:23
Létrehozva: #18480

Fórumozó

Csoport:
Rendszergazda

Regisztrált: 2007-03-21 17:08
Azonosító: 1 334

IDÉZET(dhfox @ 2008-04-29 15:36) *
Majd akkor fogok 10 Ft-al többet a számlára befizetni, ha megörültem! Amennyi a személyes menümben van tartozásként feltüntetve annyit vagyok hajlandó befizetni, többet nem

V: Jelenleg 10 Ft tartozása van. A VAT-037083/08 számla összege 1.110 Ft volt, de Ön 1.100 Ft-ot fizetett be. Ebből adódik a különbség. Amennyiben a következő számla összege X, akkor azt plusz a 10 Ft-ot érdemes befizetni és nulla lesz az egyenlege.

és köszönjék meg, hogy vettem a fáradtságot és eltoltam a hátsó felemet a bankba és befizettem a számlájukra a pénzt!

V: Köszönjük, hogy az igénybe vett szolgáltatás ellenértékét teljesítette!

A 10 Ft-os tartozásról szoló befizetési csekket lehet a számomra küldeni, hiszen a befizetésnél a csekken történő fizetés van megadva és azt leshetik, hogy mégegyszer leszek olyan jóindulatú, hogy bemegyek a bankba befizetni a számlájukra a pénzt! Majd amikor kapom a csekket akkor azon feladom!

V: A kiállított csekk az aktuális számlázott összegről szól a 10 Ft-ról nem tudunk csekket küldeni.

A bankszámlaszámom ügyében! Ha ennyire rugalmas az ügyfélszolgálat, hogy nem tudja visszaállítani a státuszomat, helyette inkább másnak passzolni a labdát és 2 olyan alternatívát kínálni, mely mindkét eset nagyon kényelmes és jól is esik az ügyífélszolgálatnak, mert így szivathatja azt, aki ki meri nyitni a száját. Ha utána tudtak nézni a bankszámlaszámnak, akkor vissza is tudják állítani a státuszommal együtt! Kérdés, hogy ezt mennyire akarják! Szerintem semennyire!

V: A felhasználó módosítja a saját adatait, a Vatera nem módosítja azt. Elsősorban segít a felhasználónak ilyen esetekben, leírja mit kell tennie. Jelen esetben hogyan lehet az adatait megváltoztatni a személyes menüben. Egyébként a bankszámlaszám megadása nem változott ugyanúgy kell megadni mint korábban, ahogyan néhány napja Ön is megtette. A biztonság kedvéért leírjuk: Lépjen a Személyes menüpontra, írja be felhasználónevét és jelszavát, majd válassza az "Elérhetőségeim" opciót. Az űrlapot kitöltve megváltoztathatja a regisztrációnál megadott valamennyi személyes adatát. Ez alól kivételt képez a meg nem változtatható Felhasználónév. A bankszámlaszám mezőben megadva azt a bankszámlaszámot amelyre az adatellenőrzés már korábban megtörtént automatikusan visszaáll a státusza.

El lehet dönteni, hogy mi a fontosabb! Egy már elég sok pozitív minősítésű adás-vételt maga mögött tudó ügyfél, akinek oltári nagy szája van, de hozza a pénzt vagy egy ügyféllel és ezáltal pár Ft bevétellel is kevesebb!

V: "El lehet dönteni", hogy beszélünk vagy megoldjuk a problémát. Amennyit itt és a kapcsolatfelvételen az "oltári nagy száj" beszélt/írt foglalkozott a problémáival az idő alatt a fentebb leírtak szerint már rég orvosolni lehetett volna azokat.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post

1049 Oldal V  « < 922 923 924 925 926 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2016-07-27 11:43