IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1031 Oldal V  « < 922 923 924 925 926 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Technikai Kérdések, Problémák, KIZÁRÓLAG TECHNIKAI jellegű témák - PST kivételével!
sgotta
hozzászólás 2008-03-25 18:55
Létrehozva: #18461

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2007-11-14 15:45
Azonosító: 43 358

S.O.S.!!! Egy kis segítséget kérek. Nem tudok értékelést készíteni egy kb 2 hete lezajlott adásvételemről. Korábban soha nem tapasztaltam ilyet. A másik fél már értékelt, nekem ilyen lehetőséget nem kínál fel a rendszer. Elhihetitek, hogy nem bénázásról van szó, mert volt már néhány ügyletem és gond nélkül meg tudtam csinálni az értékelést.
A postafiókomban szerencsére megtaláltam a vatera múlt heti értesítőjét az adott termékkel, az adott ügylettel kapcsolatban, miszerint értékeljem azt az adásvételt amihez egy csatolt linken keresztül bejuthatok.
Rákattintotam és kérte a bejelentkezésemet. Ez idáig rendben is van.
De amikor bejelentkeztem, a következő szöveggel találtam magam szembe:

"Az adott termékkel és partnerrel nem áll tranzakciós kapcsolatban, így visszajelzést sem adhat."

Elárulná nekem valaki, hogy ez miként lehetséges???
Go to the top of the page

+Quote Post
MEB
hozzászólás 2008-03-25 18:38
Létrehozva: #18462

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:47
Azonosító: 14

IDÉZET(draglion @ 2008-03-25 17:08) *
bölcs ember megfogadja a jótanácsot wink.gif
hiszen előbb utóbb rájön arra hogy bizony ez egy jó megoldás

addig marad a szenvedés , idegesség, igazságkeresés, rossz közérzet

utána pedig jön a felüdülés wink.gif

a csekkes befizetés a múlté ...azt az öreg nénikéknek hagyták meg hogy befizessék a számláikat a postán

azóta van 5-6 féle más fizetési lehetőség amelyre még azt sem modhatjuk hogy idegen tőlünk hiszen mi is naponta használjuk

ezért bizony nem feltétlenül a vatera a hibás hanem a szokás hatalma ami mondjuk ki : szenvedést idegességet lekezelést és rossz közérzetet okoz(hat)...akkorp pedig miért ne vizsgáljuk felül az eddig szokásainkat ?

a ''csak azért sem mert a vatera ezt a lehetőséget is felajánlotta '' nem jó válasz

nemmmmfogadjukel laugh.gif wink.gif

Érdekesen közelíted meg a problémát...

Én azt mondom: ha lehet fizetni csekken is,akkor tényleg lehessen! Mindenféle probléma nélkül! DE!Ha a csekkek kiküldése valóban ilyen problémás,akkor szüntesse meg a Vatera ezt a lehetőséget. Biztosan kevesebben lennének ezután,akik fizetnek,viszont megszűnne ez a sárga papírok körüli anomália...

Azon meg felesleges lovagolni,hogy "szokás hatalma... csekkes fizetés a múlté".

Lehet-e csekken fizetni a Vaterának? Igen,lehet.

Innentől kezdve nincs miről beszélni.

+Quote Post
MEB
hozzászólás 2008-03-25 18:15
Létrehozva: #18463

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2008-03-25 16:16) *
Kedves MEB!

Nem találtunk üzenetet Öntől, legutóbbi levele 14 nappal ezelött érkezett hozzánk. Amennyiben sikeres volt az
üzenetküldés, néhány percen belül kap egy visszaigazoló levelet, ebben lesz egy azonosítószám is, hivatkozott
leveleit ezzel tudja igazolni felénk ez alapján elő tudjuk keresni. Ha nem kapott ilyen visszaigazolást és
azonosítót, levele nem jutott el hozzánk.

Ismételten írtam a kapcsolatfelvételen keresztül, a megfelelő alkategóriákat használva.
Viszont csak nem akar megérkezni az automata válaszlevél... A rendszer ugyan visszaigazolja: "köszönjük,üzenetét továbbítottuk" vagy valami hasonló szöveg... de ezek szerint mégsem.

Mit csináljak,hogy érdemben értekezhessünk?

+Quote Post
draglion
hozzászólás 2008-03-25 18:08
Létrehozva: #18464

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:23
Azonosító: 291

IDÉZET(saint555 @ 2008-03-25 16:52) *
Hello!
A jótanácsot köszönöm. Utalni nem tudok és nem is akarok. Ezért is választottam a csekkes fizetés lehetőségét, amit a vatera kínált fel. Ne haragudj, de nem hiszem hogy kizárólag nekem lenne a feladatom a megoldáskeresés.

bölcs ember megfogadja a jótanácsot wink.gif
hiszen előbb utóbb rájön arra hogy bizony ez egy jó megoldás

addig marad a szenvedés , idegesség, igazságkeresés, rossz közérzet

utána pedig jön a felüdülés wink.gif

a csekkes befizetés a múlté ...azt az öreg nénikéknek hagyták meg hogy befizessék a számláikat a postán

azóta van 5-6 féle más fizetési lehetőség amelyre még azt sem modhatjuk hogy idegen tőlünk hiszen mi is naponta használjuk

ezért bizony nem feltétlenül a vatera a hibás hanem a szokás hatalma ami mondjuk ki : szenvedést idegességet lekezelést és rossz közérzetet okoz(hat)...akkorp pedig miért ne vizsgáljuk felül az eddig szokásainkat ?

a ''csak azért sem mert a vatera ezt a lehetőséget is felajánlotta '' nem jó válasz

nemmmmfogadjukel laugh.gif wink.gif

--------------------
nagy a baj amikor a tudás hiánya tesz értékessé vagy értéktelenné dolgokat

+Quote Post
Lecsike
hozzászólás 2008-03-25 17:56
Létrehozva: #18465

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-20 12:53
Innen: Magyarország
Azonosító: 968

Hozzáteszem az 1000 Ft-os limit, tényleg nagyon alacsony .... lehetne ezt pl. x csillag után valahogyan változtatni szerintem.
Értem én, hogy az ezer rúpia is ezer rúpia, na de csak a macera van vele ...

De azért szeretlek Modi laugh.gif laugh.gif laugh.gif

--------------------
Az élet rövid ... éld hát meg mosolyogva !

Vaterás Bögrét Szeretnék !

A hozzászólást - Lecsike - szerkesztette a legjobb tudása szerint !

+Quote Post
saint555
hozzászólás 2008-03-25 17:52
Létrehozva: #18466

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-05-24 14:57
Azonosító: 11 371

IDÉZET(draglion @ 2008-03-25 18:25) *
Jótanácsként csak annyit szeretnék mondani hogy egy előre átutalt összeg ami mondjuk 1 havi vatera díjat fedez megoldja ezt a problémát.
Akkor mindig csak plusszfizetés jelenik meg (persze csak aközben megérkező számlák befizetésének folyamtossága mellett érvényes -ha késve is az akkor már nem jelenthet gondot).

üdvözlettel,
draglion

Hello!
A jótanácsot köszönöm. Utalni nem tudok és nem is akarok. Ezért is választottam a csekkes fizetés lehetőségét, amit a vatera kínált fel. Ne haragudj, de nem hiszem hogy kizárólag nekem lenne a feladatom a megoldáskeresés. Mert az elmúlt 4 évben erről volt szó. Már a vaterán.
Ma elbattyogtam a postára és a legutóbb kisírt kitöltetlen csekkek felhasználásával befizettem a "számlatartozást". Amikor hazajöttem, mi várt a postaládában? A 25.-ei fizetési határidős kitöltött csekk. 25.-én megérkezett. lol Így még ügyeskedőnek sem kell lenni, hogy állandóan késedelmesen fizess. De nem mérgelem magam. Nem ér annyit.
Csak még egy kérdés a vaterásokhoz. Mostmár minden eladott tétel után számlát fognak kreálni? Ma befizettem a legutóbbi kettőt, amire eddig hiába vártam a csekket. Erre jön egy újabb mail, egy újabb számláról. 1 eladott videókártya után 1000 forintról. Ez az összeg persze jogosan jár a vaterásoknak, ezt nem is vitatom. 4 éve azért összevártak pár ezresnyi számlát, mielőtt lezárták azt. Most úgy látom már egy ezresért is ugyanezt teszik. Semmi gond ő pénzük, de hetente kell majd ezután a postára rohangálni? Szánalmas. Mielőtt rámondod hogy utalni kell, akkor hetente kell utalgatni?
Elhiszem hogy esetleg egyre több a nem fizető ügyfél. De ezt nem a több éves, mindig fizető ügyfelekkel kellene talán éreztetni.
Persze ez csak egy javaslat. Nekem mindegy. Amíg hagynak, vaterázok. Az első önhibámon kívüli letiltásnál búcsút veszek az oldaltól. Mert minden szolgáltatómnak csekken fizetek. Nem ilyen piti összegeket, hanem kicsit többeket. Mégsem aláznak meg egyetlen más helyen sem ilyen rendszerességgel mint itt. Egyiktől sem kapok soha semmilyen figyelmeztetést, fenyegetést. Mert mindig időben fizetek. Mert mindig időben kapom a csekkeket. Mindenhonnan, csak innen nem.
Tiszteletem.

A hozzászólást -saint555- szerkesztette a következő időpontban: 2008-03-25 17:56

+Quote Post
draglion
hozzászólás 2008-03-25 17:25
Létrehozva: #18467

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:23
Azonosító: 291

IDÉZET(saint555 @ 2008-03-25 08:46) *
Kedves Vaterások!
Sokadszor szeretném jelezni, hogy bár az egyik számlámra a fizetési határidő ma már le is járt, de mindeddig semmiféle csekket nem kaptam önöktől, amire fizethetnék. 31.-én le fog járni egy másik számlám határideje is, de előre borítékolhatóan erre sem fog időben jönni a csekk. Hangsúlyoznám hogy szerintem nem az én hibámból. Ha itt a csekk, mindig azonnal fizetek. Ezzel szemben a tranzakciótörténetem dugig van késedelmes fizetésekkel. Mintha valami ügyeskedő lennék.
Nevetséges, hogy rendszeresen az önök hibájából kapom a figyelmeztetéseket, nem fizetés miatt. Itt jelezném hogy az első, önök hibája miatti felfüggesztésem az utolsó is lessz. Nem fogom visszaállítani. Unom az állandó könyörgést. Elég volt. A portékámat szerintem az apróneten is el tudom adni. Nem fogok mindig könyörögni, hogy fizethessek.
Tisztelem a moderátor munkáját. Tisztában vagyok vele, hogy nem ő szabja a cégnél a feltételeket. Mégis komolyan mondom kezd nevetséges lenni ez a cég. Ekkora feladat a csekkeket időben, könyörgés nélkül kiküldeni? Itt olvasgatva látom nem csak nekem van ilyen jellegű problémám a céggel. A legutóbbi itteni, ilyen jellegű jelzésem után sem történt semmi. Ha a postaköltség a baj, akár évente egyszer, 10-20 biankó csekk lehetne a megoldás. És itt nem a fizetési határidő lejárta után 1-2 héttel küldött, előre nyomtatott csekkről beszélek. Hiszen mire az ideér már vagy kitiltottak innen, vagy már más módon kiegyenlítettem a számlát.
Tisztelettel: saint555

Jótanácsként csak annyit szeretnék mondani hogy egy előre átutalt összeg ami mondjuk 1 havi vatera díjat fedez megoldja ezt a problémát.
Akkor mindig csak plusszfizetés jelenik meg (persze csak aközben megérkező számlák befizetésének folyamtossága mellett érvényes -ha késve is az akkor már nem jelenthet gondot).

üdvözlettel,
draglion

--------------------
nagy a baj amikor a tudás hiánya tesz értékessé vagy értéktelenné dolgokat

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-03-25 17:16
Létrehozva: #18468

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:48
Azonosító: 32

IDÉZET(MEB @ 2008-03-25 14:24) *
Tisztelt Ügyfélszolgálat,

negatív értékelés törlésével kapcsolatban írtam Önöknek a kapcsolatfelvételen keresztül,tegnap.

Kapnom kellett volna automata válaszlevelet,azonosítóval? Mert eddig még nem érkezett.

A negatív értékelések törlése mindkét fél részéről történhet?

Köszönöm! MEB

Kedves MEB!

Nem találtunk üzenetet Öntől, legutóbbi levele 14 nappal ezelött érkezett hozzánk. Amennyiben sikeres volt az
üzenetküldés, néhány percen belül kap egy visszaigazoló levelet, ebben lesz egy azonosítószám is, hivatkozott
leveleit ezzel tudja igazolni felénk ez alapján elő tudjuk keresni. Ha nem kapott ilyen visszaigazolást és
azonosítót, levele nem jutott el hozzánk.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
MEB
hozzászólás 2008-03-25 15:24
Létrehozva: #18469

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Tisztelt Ügyfélszolgálat,

negatív értékelés törlésével kapcsolatban írtam Önöknek a kapcsolatfelvételen keresztül,tegnap.

Kapnom kellett volna automata válaszlevelet,azonosítóval? Mert eddig még nem érkezett.

A negatív értékelések törlése mindkét fél részéről történhet?

Köszönöm! MEB

+Quote Post
saint555
hozzászólás 2008-03-25 09:46
Létrehozva: #18470

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-05-24 14:57
Azonosító: 11 371

Kedves Vaterások!
Sokadszor szeretném jelezni, hogy bár az egyik számlámra a fizetési határidő ma már le is járt, de mindeddig semmiféle csekket nem kaptam önöktől, amire fizethetnék. 31.-én le fog járni egy másik számlám határideje is, de előre borítékolhatóan erre sem fog időben jönni a csekk. Hangsúlyoznám hogy szerintem nem az én hibámból. Ha itt a csekk, mindig azonnal fizetek. Ezzel szemben a tranzakciótörténetem dugig van késedelmes fizetésekkel. Mintha valami ügyeskedő lennék.
Nevetséges, hogy rendszeresen az önök hibájából kapom a figyelmeztetéseket, nem fizetés miatt. Itt jelezném hogy az első, önök hibája miatti felfüggesztésem az utolsó is lessz. Nem fogom visszaállítani. Unom az állandó könyörgést. Elég volt. A portékámat szerintem az apróneten is el tudom adni. Nem fogok mindig könyörögni, hogy fizethessek.
Tisztelem a moderátor munkáját. Tisztában vagyok vele, hogy nem ő szabja a cégnél a feltételeket. Mégis komolyan mondom kezd nevetséges lenni ez a cég. Ekkora feladat a csekkeket időben, könyörgés nélkül kiküldeni? Itt olvasgatva látom nem csak nekem van ilyen jellegű problémám a céggel. A legutóbbi itteni, ilyen jellegű jelzésem után sem történt semmi. Ha a postaköltség a baj, akár évente egyszer, 10-20 biankó csekk lehetne a megoldás. És itt nem a fizetési határidő lejárta után 1-2 héttel küldött, előre nyomtatott csekkről beszélek. Hiszen mire az ideér már vagy kitiltottak innen, vagy már más módon kiegyenlítettem a számlát.
Tisztelettel: saint555

+Quote Post
attila75
hozzászólás 2008-03-23 00:23
Létrehozva: #18471

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-01-21 20:47
Azonosító: 87 456

IDÉZET(Lecsike @ 2008-03-22 21:47) *
Attila rolleyes.gif
De a program mi lesz a nyertes hölgyel ? Megküzdötök ti tud nagyobb sálat kötni ? rolleyes.gif

blink.gif ...például... de lehet sapka, zokni kötés is... vagy az aukcióban szerepeljen, hogy a nyertesnek NEM kell velem kávézni... tongue.gif

+Quote Post
Lecsike
hozzászólás 2008-03-22 22:47
Létrehozva: #18472

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-20 12:53
Innen: Magyarország
Azonosító: 968

IDÉZET(attila75 @ 2008-03-22 21:31) *
Mennyire igaz! Már fel is ajánlottam magam! wink.gif

Attila rolleyes.gif
De a program mi lesz a nyertes hölgyel ? Megküzdötök ti tud nagyobb sálat kötni ? rolleyes.gif

--------------------
Az élet rövid ... éld hát meg mosolyogva !

Vaterás Bögrét Szeretnék !

A hozzászólást - Lecsike - szerkesztette a legjobb tudása szerint !

+Quote Post
attila75
hozzászólás 2008-03-22 22:31
Létrehozva: #18473

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(poloshop @ 2008-03-22 21:03) *
sziasztok.

Jó az adománygyűjtéses aukció de egy észrevételt had írjak le. Az aukciók tárgya csupa olyan dolog ami csak a férfiakat érdekli (foci, box, autók, nők) dry.gif ha lenne olyan is közte ami a nőknek való akkor több adomány/licit érkezne mert igy csak a vaterázók fele (férfiak) fog licitálni szerintem. rolleyes.gif

Mennyire igaz! Már fel is ajánlottam magam! wink.gif

+Quote Post
poloshop
hozzászólás 2008-03-22 22:03
Létrehozva: #18474

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-08-12 09:56
Azonosító: 20 042

sziasztok.

Jó az adománygyűjtéses aukció de egy észrevételt had írjak le. Az aukciók tárgya csupa olyan dolog ami csak a férfiakat érdekli (foci, box, autók, nők) dry.gif ha lenne olyan is közte ami a nőknek való akkor több adomány/licit érkezne mert igy csak a vaterázók fele (férfiak) fog licitálni szerintem. rolleyes.gif

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-03-22 18:53
Létrehozva: #18475

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(attila75 @ 2008-03-22 17:03) *
Megnéztem kicsit a dolgokat és az egyiknél elég jól meg van alapozva a gyanu... :-(

Egyébként ezügyben mikor van lépés? - Itt jegyzem meg, hogy hálásan és elismerve nézek, hogy HÚSVÉT elötti SZOMBATON Modi intézkedik, dolgozik, válaszol...

Illetve, ha egy kamu nyertes vitt el elölem egy terméket és nekem alatta valódi érvényes licitem volt, akkor az lép érvénybe, vagy vegyem ki a biliből a kezem?

Az e-mail-ben leírt információk alapján kollégáink elkezdik az ügy feldolgozását és munkanapokon
lehetőleg 48 órán belül reagálnak a bejelentésre. Addig is szíves türelmét kérjük!

Az aukció befejezése után a kamu licitáló által leadott licit törlésére már nincs lehetőség.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
attila75
hozzászólás 2008-03-22 18:03
Létrehozva: #18476

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Megnéztem kicsit a dolgokat és az egyiknél elég jól meg van alapozva a gyanu... :-(

Egyébként ezügyben mikor van lépés? - Itt jegyzem meg, hogy hálásan és elismerve nézek, hogy HÚSVÉT elötti SZOMBATON Modi intézkedik, dolgozik, válaszol...

Illetve, ha egy kamu nyertes vitt el elölem egy terméket és nekem alatta valódi érvényes licitem volt, akkor az lép érvénybe, vagy vegyem ki a biliből a kezem?

+Quote Post
attila75
hozzászólás 2008-03-22 17:01
Létrehozva: #18477

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2008-03-22 15:52) *
Kedves attila75!

Az eladó nem licitálhat a saját maga által indított árverésen, sem önmaga, sem megbízottja segítségével
más a Vatera piacterén regisztrált felhasználónevet felhasználva. Amennyiben ilyet észlel és megalapozott
a gyanú, jelezze a kapcsolatfelvételen keresztül. Köszönjük!

Köszi a gyors választ... elküldtem. Ha tévedtem elnézést!

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-03-22 16:52
Létrehozva: #18478

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(attila75 @ 2008-03-22 15:39) *
ÜDV minden erre járónak! Nem lehetne kiiratni valahogy a felhasználó IP címét, mondjuk ha a nevére kattint valaki? Mert kicsit érdekes aukciók és licitek kezdenek kialakulni. Két néven, de azonos személy tud magára licitálni igaz? ÜDV A

Kedves attila75!

Az eladó nem licitálhat a saját maga által indított árverésen, sem önmaga, sem megbízottja segítségével
más a Vatera piacterén regisztrált felhasználónevet felhasználva. Amennyiben ilyet észlel és megalapozott
a gyanú, jelezze a kapcsolatfelvételen keresztül. Köszönjük!

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
attila75
hozzászólás 2008-03-22 16:39
Létrehozva: #18479

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

ÜDV minden erre járónak! Nem lehetne kiiratni valahogy a felhasználó IP címét, mondjuk ha a nevére kattint valaki? Mert kicsit érdekes aukciók és licitek kezdenek kialakulni. Két néven, de azonos személy tud magára licitálni igaz? ÜDV A

+Quote Post
csabau
hozzászólás 2008-03-22 14:20
Létrehozva: #18480

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-03-19 21:37
Innen: Ideg-elme
Azonosító: 903

IDÉZET(Hilycou @ 2008-03-22 13:17) *
Meg vagyok lepve rolleyes.gif
pikk-pakk választ kaptam és még nem is elhajtásost és moditól hm.. komám és udvariasan segiteni szándékozott. Hát ez nem semmi. Ez frenetikus. Fórumok topp listáján az első helyre került a vatera nálam.
Hihhetetlen itt ül szombat egy modi és azt lesi kinek seggithet.
Mit mondjak
Nagyon köszönöm
blink.gif
rolleyes.gif

miért csodálkozol ? ez a stílus itt bevett szokás... rolleyes.gif

--------------------
mivel mindig az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak...

...szorgos népünk győzni fog !
.
csaby

+Quote Post

1031 Oldal V  « < 922 923 924 925 926 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2015-08-28 11:31