IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1045 Oldal V  « < 922 923 924 925 926 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Technikai Kérdések, Problémák, KIZÁRÓLAG TECHNIKAI jellegű témák - PST kivételével!
katicabogar81
hozzászólás 2008-04-23 19:03
Létrehozva: #18461

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2008-04-23 18:52
Azonosító: 134 807

Kedves Üzemeltető(k)!

Az emailcímemre kaptam ma Ön(ök)től egy Figyelmeztetést, szabályszegés miatt, sajnos az a gond, hogy nem részletezték a velem kapcsolatban fennálló problémájukat.
Mivel ma vásároltam először önöknél internetes aukción, hamar rájöttem talán mi lehet a probélma.

MIUTÁN megnyertem egy aukciót, EZT KÖVETŐEN az eladó kérésére elküldtem az emailcímemet. Nem egyből, még a licit lezárta előtt, mert a szabály szerint az üzenetben nem szerepelhet többek között emailcím.
Mivel megnyertem az aukciót, nem értem miért vétettem a szabály ellen amikor a licit lezárta UTÁN elküldtem az eladónak a mailcímem.

Bár a történtekről önök szerint kaptam más emailt is, az igazat megvallva nem tájékoztattak másik emailben.

Tisztelettel
Kiss Katalin
Go to the top of the page

+Quote Post
Dominika1
hozzászólás 2008-04-22 17:31
Létrehozva: #18462

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-04-10 07:32
Innen: Onnan
Azonosító: 131 694

IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2008-04-22 15:53) *
Kedves gremonzo!

Az aukció lezárása után javasolt azonnal írni egy üzenetet a partnernek, ha erre 3-4 napon
belül nem reagál, akkor érdemes telefonon is felvenni vele a kapcsolatot. Ha ez sem sikerül
és a partner továbbra sem jelentkezik, akkor az aukció zárása után 7 nappal amennyiben
nem lehet tovább várni érdemes egy üzenet írni az adásvételtől való elállásról és megadni a
partnernek a megfelelő értékelést. Egy utolsó felszólítást küldjön az illetőnek a termék
adásvételével kapcsolatban és küldje el másolatként a biztonsag@vatera.com címre is. Ezt a
címzettnek is említse meg kilátásba helyezve a megfelelő értékelést amennyiben nem
jelentkezik. A kapott azonosítót mentse el, mivel az alapján esetleges bonyodalmak esetén
igazolni lehet, hogy az üzenet kiküldésre került a partnernek.

Én ezt eszközöltem, mert az 1 ft-on lecsapott áru miatt egyszerűen 11 e-mailemre nem raegált az eladó!
Vatera küldött neki felszólítást, erre rögtön reagált!!!

Utána ŐŐŐŐ küldött vaterának egy üzit, hogy én nem értékeltem.
Jött felszólítás, hogy értékeljek. Hát értékeltem, de nem mertem negát addni, mert bosszúból negát adott volna.....aztán még én kapjak negát???!!!
No mindegy. Legközelebb bátrabb leszek !
Amúgy még ha más árut is árul, akkor érdemes ott is üzenni neki, hidd el mindjárt észbekap!

--------------------
Ősz van....-gondolta a hulló levelekből....
Pedig! Csak a postás esett le az emeletről...

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-04-22 16:53
Létrehozva: #18463

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:48
Azonosító: 32

IDÉZET(gremonzo @ 2008-04-22 16:17) *
Hello!
És mi van azokkal, akik leütik az árukat és nem is jelentkeznek, mint pl Hjelmstad nevű p***?
És még rám is vág, ha olyanja van egy negatívot. ...

Kedves gremonzo!

Az aukció lezárása után javasolt azonnal írni egy üzenetet a partnernek, ha erre 3-4 napon
belül nem reagál, akkor érdemes telefonon is felvenni vele a kapcsolatot. Ha ez sem sikerül
és a partner továbbra sem jelentkezik, akkor az aukció zárása után 7 nappal amennyiben
nem lehet tovább várni érdemes egy üzenet írni az adásvételtől való elállásról és megadni a
partnernek a megfelelő értékelést. Egy utolsó felszólítást küldjön az illetőnek a termék
adásvételével kapcsolatban és küldje el másolatként a biztonsag@vatera.com címre is. Ezt a
címzettnek is említse meg kilátásba helyezve a megfelelő értékelést amennyiben nem
jelentkezik. A kapott azonosítót mentse el, mivel az alapján esetleges bonyodalmak esetén
igazolni lehet, hogy az üzenet kiküldésre került a partnernek.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
gremonzo
hozzászólás 2008-04-22 16:17
Létrehozva: #18464

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-01-24 17:22
Azonosító: 90 136

Hello!
És mi van azokkal, akik leütik az árukat és nem is jelentkeznek, mint pl Hjelmstad nevű p***?
És még rám is vág, ha olyanja van egy negatívot. ...

A hozzászólást -Vatera_Moderátor- szerkesztette a következő időpontban: 2008-04-22 16:51

+Quote Post
burgerboti
hozzászólás 2008-04-22 09:57
Létrehozva: #18465

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-04-21 18:38
Azonosító: 134 051

OK rendben tudomásul vettem,de akkor a csalók kiszűrésére irányuló kérdéssel mi a helyzet? dry.gif
Arra is szeretnék valami hasonló bő,és tárgyilagos választ.
Mert ugyanis az a helyzet hogyha az ember elnéz,benéz egy 800ft-os vatera számlát az teljesen egyételműen már le is van dobva az oldalról és kész.
Tudom hogy a vatera nem egy jogi szervezet,de akkor is a felhasználók védelme az smafu.
Üdv burgerboti

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-04-21 21:51
Létrehozva: #18466

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(burgerboti @ 2008-04-21 21:05) *
Kedves MODERÁTOR il. sorstársak!
És szeretném megkérni a vaterát hogy amiben csak tud segítsen mert ez bizony szerény számítások szerint is közel 800 ezer-1 millió forint káf a károsultaknak,és gondolom a jutalék sem 2-3 ezer ft a vaterának.
Ez már majdnem hogy Vért kíván.
Köszönöm előre is,üdv burgerboti.

Kedves burgerboti!

Amennyiben nem kapta meg a kifizetett terméket, küldje el a kapcsolatfelvételen keresztül a pontos
termékkódot, a termék kifizetésének igazolását és megtesszük a szükséges intézkedéseket.

Ha a partner nem ad hírt magáról, nem jelentkezik, nem érhető el hosszabb ideje a vételár átutalása
után, akkor értesítse, hogy ha záros határidőn belül nem jelentkezik és rendezi az adásvételt a
rendőrségen tesz feljelentést.
A felszólító levél sikertelensége esetén feljelentést kell tenni az illető ellen!
Mint megkárosított félnek a helyileg illetékes rendőrkapitányságon kell feljelenést tennie, amennyiben
nem ismert az illető kiléte akár ismeretlen tettes ellen is. A rendőrségnek szüksége lesz nyomtatott
formában a terméklapra az illetővel folytatott levelezésre és minden egyéb dokumentumra, amelyek
az adásvétellel kapcsolatban rendelkezésre állnak
A bejelentés után elindítják a nyomozást és hivatalos megkereséssel fordulnak a Vatera.hu Kft-hez a
nyomozás sikere érdekében szükséges és még hiányzó adatok kibocsátása érdekében.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
KapdKi
hozzászólás 2008-04-21 21:17
Létrehozva: #18467

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:23
Azonosító: 312

IDÉZET(burgerboti @ 2008-04-21 20:05) *
Csak azért írok én is hogy nyoma legyen annak,hogy igenis érdekel az a közel 130.000ft amit elutaltam/tunk (faterom,és egy barátom) a már általunk "jól ismert szoszo001-nek.
Nem tudom hogy lehetne ezeket a k*** kiszűrni a vateráról ill. bárhonnan.
Esetleg nem megoldás mondjuk egy meghívásos (iwiw) rendszer,csak azért hogy mindenféle p*** ne tudjon lehúzni embereket,csak egy ötlet persze aki nagyon akarja úgyis megteszi máshogy.
És szeretném megkérni a vaterát hogy amiben csak tud segítsen mert ez bizony szerény számítások szerint is közel 800 ezer-1 millió forint káf a károsultaknak,és gondolom a jutalék sem 2-3 ezer ft a vaterának.

Nem fog segíteni ... A segítségnyujtás pénzbe kerül ...

A hozzászólást -Vatera_Moderátor- szerkesztette a következő időpontban: 2008-04-21 21:44

--------------------
Az erőszak a gyengék végső menedéke.

(by Ájszek Aszimov)

+Quote Post
burgerboti
hozzászólás 2008-04-21 21:05
Létrehozva: #18468

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-04-21 18:38
Azonosító: 134 051

Csak azért írok én is hogy nyoma legyen annak,hogy igenis érdekel az a közel 130.000ft amit elutaltam/tunk (faterom,és egy barátom) a már általunk "jól ismert szoszo001-nek.
Nem tudom hogy lehetne ezeket a k*** kiszűrni a vateráról ill. bárhonnan.
Esetleg nem megoldás mondjuk egy meghívásos (iwiw) rendszer,csak azért hogy mindenféle p*** ne tudjon lehúzni embereket,csak egy ötlet persze aki nagyon akarja úgyis megteszi máshogy.

A hozzászólást -Vatera_Moderátor- szerkesztette a következő időpontban: 2008-04-21 21:43

+Quote Post
Dominika1
hozzászólás 2008-04-21 20:40
Létrehozva: #18469

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(szeku @ 2008-04-21 19:10) *
Kedves vatera pénzügyminiszter!

Ma 21.-én megkaptam a 21.-ig befizetési határidős csekkemet.
Természetesen már ott piroslik a felszólítás!!!!

Köszönöm kedves gondoskodó figyelmeztetésüket.

rolleyes.gif laugh.gif rolleyes.gif szóval nem csak nekem.....

--------------------

+Quote Post
szeku
hozzászólás 2008-04-21 20:10
Létrehozva: #18470

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-18 15:40
Azonosító: 46 180

Kedves vatera pénzügyminiszter!

Ma 21.-én megkaptam a 21.-ig befizetési határidős csekkemet.
Természetesen már ott piroslik a felszólítás!!!!

Köszönöm kedves gondoskodó figyelmeztetésüket.

--------------------
Az élet attól szép, hogy bármi megtörténhet. És attól szar, hogy meg is történik.
Az emberi hülyeségnek csak alsó határa van.

+Quote Post
Dominika1
hozzászólás 2008-04-21 18:20
Létrehozva: #18471

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Putyur @ 2008-04-21 07:01) *
Ez egy lehetőség, amit vagy használsz vagy nem. Ha beállítasz egy fix licitlépcsőt, akkor nem fog változni a pillanatnyi összeg függvényében.

ÁÁÁÁ már érteeeem!!!!
Így már okéska! Köszönöm a felhomályosítást! Ohhh és természetesen az ezzel kapcsolatos megjegyzésemet ezúton visszavonom.

Mihez kezdenék én itt a jó "öreg" vaterások nélkül???

--------------------

+Quote Post
newrgaponty
hozzászólás 2008-04-21 17:00
Létrehozva: #18472

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-06 00:25
Azonosító: 125 129

IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2008-04-18 19:19) *
Kedves pilifold!

Legyen kedves a kapcsolatfelvételen keresztül egy üzenetet írni az Ön elérhetőségeivel és átküldeni azon
felhasználóneveket, akikkel fel szeretné venni a kapcsolatot. Mi ez alapján a felhasználóknak elküldjük
az Ön üzenetét és elérhetőségét. Aki szeretne együttműködni az így fel tudja venni Önnel a kapcsolatot.

Szia!

pilifold, hogyan tudnánk felvenni a kapcsolatot egymással, és a többiekkel.Azt hiszem tudod miről van szó!Valamit intézkedni kellene.üdv: feketejoe

+Quote Post
atucs12
hozzászólás 2008-04-21 16:31
Létrehozva: #18473

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-12-13 18:09
Azonosító: 66 185

IDÉZET(Putyur @ 2008-04-21 07:57) *
Az elsőnek szerintem magyarázd el, hogan kell értékelni, mert vélhetőleg nem érti, mit kellene csinálnia. (Én is jártam már így... smile.gif )
A másodikkal nem tudsz mit csinálni. Pisztolyt nem tarthatsz a fejéhez, hogy értékeljen. Én is várakozok vagy 5 értékelésre - már vagy egy éve... Ez van.

Csak ennyi,hát ez nem túl biztató, mad.gif még jó hogy nem mindenki ilyen.smile.gif

+Quote Post
valerka78
hozzászólás 2008-04-21 11:41
Létrehozva: #18474

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2008-04-21 11:20
Azonosító: 133 979

Kedves Fejlesztők!

Vagy aki ért hozzá, mert még új vagyok.
A termékfigyelőnél lehet egyszerre több kategóriát kijelölni? Mert én próbálkoztam Ctrl-lal, de arra csak becsukja a legördülő menüt. (Egyébként Firefoxot használok) Jó lenne, ha nem kellene mindig végiggörgetni újra az egészet vagy legalábbis az adott betűt.

Köszi

+Quote Post
Putyur
hozzászólás 2008-04-21 11:18
Létrehozva: #18475

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-01 12:23
Innen: Budapest
Azonosító: 12 391

IDÉZET(fopi69 @ 2008-04-21 11:14) *
Kedves Moderátor!
Időközben tisztázódott a helyzet.
Mindettől függetlenül nem ártana egy telefonszám is, ahol elérhető a cég.
Üdv!

Gondolkozz el egy kicsit, egy idő után rájössz, miért nincs ilyen telefonszám... wink.gif

--------------------
Putyur

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal.
Ne kezdj birkózni egy disznóval, mert mindketten sárosak lesztek, de a disznó még élvezni is fogja.

+Quote Post
fopi69
hozzászólás 2008-04-21 11:14
Létrehozva: #18476

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-07-06 08:37
Azonosító: 15 862

IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2008-04-21 10:04) *
Kedves fopi69!

A Vatera.hu ügyfélszolgálata kizárólag a kapcsolatfelvétel menüponton keresztül érhető el.
Amikor elküldte az üzenetet részünkre kapott egy un. ticket számot ezt legyen kedves ide
bemásolni. Köszönjük!

Kedves Moderátor!
Időközben tisztázódott a helyzet.
Mindettől függetlenül nem ártana egy telefonszám is, ahol elérhető a cég.
Üdv!

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-04-21 11:04
Létrehozva: #18477

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(fopi69 @ 2008-04-21 10:44) *
Sziasztok!
Tudja valaki az élő telefonszámát a Vaterának? Kiküldték a számlámat, ahol kiszámláztak egy olyan tételt, aminél az szerepel, hogy nem jött létre a tranzakció. (Mivel a "kedves "vevő nem tájékozódott előre. Előbb járt a keze, mint az esze.) mad.gif mad.gif Erre én reagáltam a kapcsolatfelvételben, de nem jött válasz,
Előre is köszönöm!

Kedves fopi69!

A Vatera.hu ügyfélszolgálata kizárólag a kapcsolatfelvétel menüponton keresztül érhető el.
Amikor elküldte az üzenetet részünkre kapott egy un. ticket számot ezt legyen kedves ide
bemásolni. Köszönjük!

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
fopi69
hozzászólás 2008-04-21 10:44
Létrehozva: #18478

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-07-06 08:37
Azonosító: 15 862

Sziasztok!
Tudja valaki az élő telefonszámát a Vaterának? Kiküldték a számlámat, ahol kiszámláztak egy olyan tételt, aminél az szerepel, hogy nem jött létre a tranzakció. (Mivel a "kedves "vevő nem tájékozódott előre. Előbb járt a keze, mint az esze.) mad.gif mad.gif Erre én reagáltam a kapcsolatfelvételben, de nem jött válasz, viszont most piros keretben azt látom, hogy befizetetlen számlám van, aminek a felét teszi ki annak az árunak a jutaléka amit el sem adtam. unsure.gif unsure.gif Ezért szeretnék velük beszélni telefonon. A tudakozó ezt a két számot adta meg:
VATERA Kft.
(30) 3436914
1085 Budapest
VATERA Kft.
(30) 3436915
1085 Budapest
Csak az a bibi, hogy "Ezen a számon előfizető nem kapcsolható".
Előre is köszönöm!

+Quote Post
Putyur
hozzászólás 2008-04-21 08:57
Létrehozva: #18479

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-01 12:23
Innen: Budapest
Azonosító: 12 391

IDÉZET(atucs12 @ 2008-04-21 08:53) *
Sziasztok a segítségeteket szeretném kérni,mert van 2.-vásárlóm aki töbszöri e-maileimre,sem hajlandó értékelni a vásárlásukat,és bosszant nagyon,mert pl:az egyik azt írta hogy minden+++csak a kiküldöt űrlapra vár, a másik meg még csak válaszra sem méltat,pedig úgy érzem én 100%-ig korrekt voltam,a vásárló azt kapta amit,és ahogy meghírdettem,és nem fenyegetőztem az értékelésre figyelmeztetve sem, hanem kértem.üdv:atucs12.

Az elsőnek szerintem magyarázd el, hogan kell értékelni, mert vélhetőleg nem érti, mit kellene csinálnia. (Én is jártam már így... smile.gif )
A másodikkal nem tudsz mit csinálni. Pisztolyt nem tarthatsz a fejéhez, hogy értékeljen. Én is várakozok vagy 5 értékelésre - már vagy egy éve... Ez van.

--------------------
Putyur

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal.
Ne kezdj birkózni egy disznóval, mert mindketten sárosak lesztek, de a disznó még élvezni is fogja.

+Quote Post
atucs12
hozzászólás 2008-04-21 08:53
Létrehozva: #18480

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-12-13 18:09
Azonosító: 66 185

Sziasztok a segítségeteket szeretném kérni,mert van 2.-vásárlóm aki töbszöri e-maileimre,sem hajlandó értékelni a vásárlásukat,és bosszant nagyon,mert pl:az egyik azt írta hogy minden+++csak a kiküldöt űrlapra vár, a másik meg még csak válaszra sem méltat,pedig úgy érzem én 100%-ig korrekt voltam,a vásárló azt kapta amit,és ahogy meghírdettem,és nem fenyegetőztem az értékelésre figyelmeztetve sem, hanem kértem.üdv:atucs12.

+Quote Post

1045 Oldal V  « < 922 923 924 925 926 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
7 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (7 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2016-05-07 02:32