IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1067 Oldal V  « < 922 923 924 925 926 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Technikai Kérdések, Problémák, KIZÁRÓLAG TECHNIKAI jellegű témák - PST kivételével!
664paca
hozzászólás 2008-06-04 10:18
Létrehozva: #18461

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-01-22 15:17
Azonosító: 88 301

IDÉZET(Grobar @ 2008-05-29 17:57) *
Mármint hogy Neked ne listázza?? Valami féle szűrőre gondolsz??

Igen. Nekem nagyon hasznos lenne.
Go to the top of the page

+Quote Post
DiabloGSM
hozzászólás 2008-06-03 22:18
Létrehozva: #18462

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-21 13:40
Innen: xyz
Azonosító: 1 282

IDÉZET(KapdKi @ 2008-06-03 20:58) *
Keressél az ismerőseid körében egy profi számítástechnikust ... Ehhet a Vaterának semmi köze ... Valaki Intrenet kalóz elkezdett a Vatera nevében méleket küldözgetni ... Neked is ...

az összes ismerösöm az biggrin.gif de ez biztos hogy ne maz ö játékuk mert ha a vaterátol jön az erte...@v..hu cimröl levél akkor rá fér percre jön a lenti.. ergo 99% hogy az automata freemail válassza van a gondjuk. ami idáig nem volt.. valamivel tulbuzgositotta magát a rendszergizda

+Quote Post
KapdKi
hozzászólás 2008-06-03 20:58
Létrehozva: #18463

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:23
Azonosító: 312

IDÉZET(DiabloGSM @ 2008-06-03 20:48) *
Tisztelt Vatera moderátor!

naponta van hogy többször kapok már ilyen tárgyú levelet: Uzenetet nem jo cimre kuldte

soha nem küldök a vaterának semmi üzenetet. ezidáig nem kaptam ilyet. ámbár sejtem mi miatt lehet, be van kapcsolva egy automata üzenet hogy blablabla üzetet megkaptam hamarosan válaszolok stb stb stb. ez több éve bevan. ezeddig soha nem jött ilyen levél.
azért örülnék ha sikerülne utána nézni hogy ez a a gond. vagy nálam van valami gubanc. nem szeretném kivenni az automata üzenetet mert sokszor jól jön. de ezeddig ez problémát sem jelentett a vatera fele.
az üzenet "kodoltsága" miatt meg elolvasni sem tudom

kapott levél:

Kedves Felhasználó,
Ãozenetet küldött az ertesito@vatera.com címre. Levele nem jutott el
hozzánk, mivel az emailcímet csakis a Vatera.hu aukciós piactér által
kiküldött értesítÅ'k továbbítására használjuk.

Legyen kedves felvenni velünk a kapcsolatot a kapcsolatfelvételi
rendszerünk segítségével, így hatékonyabban tudunk válaszolni
kérdésére.

Ehhez használja a "Kapcsolatfelvétel" menüpontot, amely minden Vatera
oldal alján található meg - ennek segítségével lehet felvenni a
kapcsolatot irányítottan az illetékes kollégáinkkal

Keressél az ismerőseid körében egy profi számítástechnikust ... Ehhet a Vaterának semmi köze ... Valaki Intrenet kalóz elkezdett a Vatera nevében méleket küldözgetni ... Neked is ...

--------------------
Az erőszak a gyengék végső menedéke.

(by Ájszek Aszimov)

+Quote Post
DiabloGSM
hozzászólás 2008-06-03 20:48
Létrehozva: #18464

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-21 13:40
Innen: xyz
Azonosító: 1 282

Tisztelt Vatera moderátor!

naponta van hogy többször kapok már ilyen tárgyú levelet: Uzenetet nem jo cimre kuldte

soha nem küldök a vaterának semmi üzenetet. ezidáig nem kaptam ilyet. ámbár sejtem mi miatt lehet, be van kapcsolva egy automata üzenet hogy blablabla üzetet megkaptam hamarosan válaszolok stb stb stb. ez több éve bevan. ezeddig soha nem jött ilyen levél.
azért örülnék ha sikerülne utána nézni hogy ez a a gond. vagy nálam van valami gubanc. nem szeretném kivenni az automata üzenetet mert sokszor jól jön. de ezeddig ez problémát sem jelentett a vatera fele.
az üzenet "kodoltsága" miatt meg elolvasni sem tudom

kapott levél:

Kedves Felhasználó,

Ãozenetet küldött az ertesito@vatera.com címre. Levele nem jutott el
hozzánk, mivel az emailcímet csakis a Vatera.hu aukciós piactér által
kiküldött értesítÅ'k továbbítására használjuk.

Legyen kedves felvenni velünk a kapcsolatot a kapcsolatfelvételi
rendszerünk segítségével, így hatékonyabban tudunk válaszolni
kérdésére.

Ehhez használja a "Kapcsolatfelvétel" menüpontot, amely minden Vatera
oldal alján található meg - ennek segítségével lehet felvenni a
kapcsolatot irányítottan az illetékes kollégáinkkal

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-06-03 20:18
Létrehozva: #18465

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:48
Azonosító: 32

IDÉZET(nickybaby81 @ 2008-06-03 19:34) *
Valaki tudna segíteni??sasjnos kitiltottak ,mert 2 negatívom lett:((de miután kitiltottak az egyik negatívot kijavitotta nekem az eladó,ugyanis létrejött az "üzlet"...regisztrálnom kelltt más névvel,de eladni is szeretnék,de a bankszámlaszámomat nem fogadja el a vatera...:(ugyanis azt a régi nevemmel használtam....mit kell tenni,hogy visszavegyenek a régi nevemmel?????

Kedves nickybaby81!

Az ügyfélszolgálattal a kapcsolatfelvételen keresztül tudja felvenni a kapcsolatot, a megfelelő altéma kiválasztásával.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
nickybaby81
hozzászólás 2008-06-03 19:38
Létrehozva: #18466

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-06-03 19:29
Azonosító: 159 121

Ja,és közbe ma kaptam a vaterától egy emailt,hogy teljes jogú felhasználó lettem/a régi felhasználói emailemre.../ez elég fura,belépni meg nem tudok....Segitsetek..

+Quote Post
nickybaby81
hozzászólás 2008-06-03 19:34
Létrehozva: #18467

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-06-03 19:29
Azonosító: 159 121

Valaki tudna segíteni??sasjnos kitiltottak ,mert 2 negatívom lett:((de miután kitiltottak az egyik negatívot kijavitotta nekem az eladó,ugyanis létrejött az "üzlet"...regisztrálnom kelltt más névvel,de eladni is szeretnék,de a bankszámlaszámomat nem fogadja el a vatera...:(ugyanis azt a régi nevemmel használtam....mit kell tenni,hogy visszavegyenek a régi nevemmel?????

+Quote Post
randomizer
hozzászólás 2008-06-03 14:31
Létrehozva: #18468

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-04-03 19:41
Azonosító: 3 584

IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2008-05-30 13:36) *
Kedves randomizer!

Köszönjük az észrevételt. Továbbítottuk azt felelős kollégáink felé.

Köszönöm a továbbítást, választ is kapok valamikor? Hiszen egy hét alatt bizonyára meg tudják mutatni azt a jogszabályt, ami alapján törvénytisztelő piaci szereplőként kerekítik a számlák végösszegét. Hiszen gondolom ilyen intézkedést a jogszabály gondos tanulmányozása és értelmezése után hoznak, és nem csak úgy a levegőbe, hogy ma eldöntik, hogy 5-re és 10-re kerekítik a számlák végösszegét, holnap meg majd 50-re és 100-ra, hiszen mindkettő átlagban nullás eredményt hoz elvileg. És gondolom, ennek az intézkedésnek nincs köze a készpénzes fizetések kerekítéséről szóló 2008. évi III. törvényhez, hiszen, az mint a neve is mutatja nem a számlák végösszegéről, hanem azok készpénzes kiegyenlítésekor alkalmazandó kerekítési szabályokról szól. Szóval érdeklődve várom válaszuk.

+Quote Post
horex
hozzászólás 2008-06-02 18:47
Létrehozva: #18469

Fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-03-01 13:55
Azonosító: 60

IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2008-06-02 16:48) *
Az értesítők kiküldését ellenőriztük. Az értesítő email kiküldése megtörtént az a Vatera által kiküldésre
került a felhasználó számára. Az is kiderült, hogy a chello (és más vele kapcsolatban lévő szolgáltatók.
pl. monornet) esetében nem megengedett tartalom miatt az értesítők az utóbbi időben visszautasításra
kerülnek. Javasoljuk felhasználóinknak, hogy a szolgáltatóval vegyék fel a kapcsolatot és jelezzék,
hogy nem kapják meg a Vatera által küldött egyes üzeneteket. Ezek az üzenetek az ertesito@vatera.com
címről érkeznek.

A fentiek alapján néhány észrevétel a citromail, freestart felhasználóinak: Ezen levelezőknél a belső
webes spamszűrőnél engedélyezni kell az ertesito@vatera.com címről érkező leveleket, így elméletileg
nem fordulhat elő, hogy a levelet elutasítja a szolgáltató.

Ha ez igaz lenne /Freestart/ akkor egy értesitő sem jönne, késve meg pláne nem.
Sok kimarad, jellemzően az érdeklődő levelek.

by horex

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-06-02 16:48
Létrehozva: #18470

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(horex @ 2008-06-01 12:06) *
Csatlakozom!!
Többször szóvá tettem, de egy hete nem történik semmi.
A megnyertrol jön, de másrol alig-alig.
Tudom, a szolgáltatóm nyeli le laugh.gif

Igazitsák már neg!

by horex

Az értesítők kiküldését ellenőriztük. Az értesítő email kiküldése megtörtént az a Vatera által kiküldésre
került a felhasználó számára. Az is kiderült, hogy a chello (és más vele kapcsolatban lévő szolgáltatók.
pl. monornet) esetében nem megengedett tartalom miatt az értesítők az utóbbi időben visszautasításra
kerülnek. Javasoljuk felhasználóinknak, hogy a szolgáltatóval vegyék fel a kapcsolatot és jelezzék,
hogy nem kapják meg a Vatera által küldött egyes üzeneteket. Ezek az üzenetek az ertesito@vatera.com
címről érkeznek.

A fentiek alapján néhány észrevétel a citromail, freestart felhasználóinak: Ezen levelezőknél a belső
webes spamszűrőnél engedélyezni kell az ertesito@vatera.com címről érkező leveleket, így elméletileg
nem fordulhat elő, hogy a levelet elutasítja a szolgáltató.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-06-02 11:13
Létrehozva: #18471

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(sajtos81 @ 2008-06-02 11:03) *
Tisztelt Vatera
Pénteken utaltam 100 Ft-ot de mégminig csak ellenőrzött státuszban vagyok. sad.gif
Kérdésem,hogy mikor lépek teljes jogú felhasználó státuszba?
Varom a mielőbbi választ vagy a következő státuszba való emelést.

Kedves sajtos81!

Az Ön átutalását és a banki jóváírást követően (ami az Ön szerződött banki partnerétől és a
hazai Giro rendszer által eszközölt jóváírás gyorsaságától függően 1-3 munkanapig tart) az
összeget a beérkezést követő 24 órán belül jóváírjuk az Ön Vatera egyenlegén. Ezt követően
az Ön felhasználói státusza automatikusan megváltozik. Az átutalt 100 Ft-ot a banki jóváírás
után 24 órán belül átvezetjük az Ön Vatera egyenlegére. A tapasztalatok szerint az átutalást
követően a harmadik, negyedig munkanapon válik teljes jogúvá az igénylő. Fontos információ,
hogy hétvégén és egyéb munkaszüneti napokon banki forgalom nincs, így ezek a munkaszüneti
napok növelik feldolgozás idejét!

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
sajtos81
hozzászólás 2008-06-02 11:03
Létrehozva: #18472

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2008-05-31 18:08
Azonosító: 157 896

Tisztelt Vatera
Pénteken utaltam 100 Ft-ot de mégminig csak ellenőrzött státuszban vagyok. sad.gif
Kérdésem,hogy mikor lépek teljes jogú felhasználó státuszba?
Varom a mielőbbi választ vagy a következő státuszba való emelést.

+Quote Post
sznesh
hozzászólás 2008-06-02 10:26
Létrehozva: #18473

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 14:08
Azonosító: 156 572

Szörnyű gyanú fészkel bennem. Lehet hogy nincs is senki a "központban" ? Egymást értesítjük arról hogy senki nem kap tájékozatást a Vaterától? Lehet hogy ott a messzi magaslatokban nem is tudnak arról hogy gondok vannak? Vagy esetleg - erre nem is merek gondolni - nem is érdekli őket? Hogy abszurd képeket vizualizáljak, lehet hogy a Vatera egy olyan légvár lett amiből kihúzták a dugót és most lassan összedől? Bocsánat ez nem volt pozitív. Persze hogy minden rendben van. blink.gif

+Quote Post
Grobar
hozzászólás 2008-06-01 17:36
Létrehozva: #18474

Csak olvasó

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-05-24 18:58
Innen: Juzni Front
Azonosító: 11 399

IDÉZET(Nemobacsi @ 2008-05-31 14:09) *
Grobar!! A tipped jó,a gombok nem működnek : a "Jog" gomb le és ballra halott,2,3,8,9 gomb halott fényképező gomb halott,a többit nem volt lehetőségem kipróbálni. blink.gif Csodálkoztam hogy eggyátalán be lehet kapcsolni.

Sajnos az új szériáknál ez típus hiba lett. Nagy tömegben kezdték gyártani, alacsony ára miatt, veszik mint a cukrot. A mennyiség pedig, a minőség rovására megy. Arról van papírod hogy nyerted? Mert a forgalmazó (Strong) kéri a számlát, vagy blokkot a gari mellé!
Meg jó ha le van pecsételve, aláírva a garipapír. Anélkül szóba sem állnak veled!

--------------------
Csak akkor tehetsz meg mindent, hogyha már semmid sincs. (Tyler Durden)

SÜN, SÜN!!!!
"Sünben emelték ki a tüntetőt."

+Quote Post
horex
hozzászólás 2008-06-01 12:06
Létrehozva: #18475

Fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-03-01 13:55
Azonosító: 60

IDÉZET(Gabee3 @ 2008-05-31 05:02) *
T. Vatera,
eddig minden vásárlásom után rövid idővel megkaptam a levelüket, vagy az értesítést, hogy nem én nyertem. Most 2 vásárlásom is volt, amiről semmit nem küldtek. Kérem korrigálják a hibát. Köszönöm: Gabee3

Csatlakozom!!
Többször szóvá tettem, de egy hete nem történik semmi.
A megnyertrol jön, de másrol alig-alig.
Tudom, a szolgáltatóm nyeli le laugh.gif

Igazitsák már neg!

by horex

+Quote Post
Nemobacsi
hozzászólás 2008-05-31 14:09
Létrehozva: #18476

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-22 20:46
Azonosító: 154 776

mad.gif Egy új,kártyafüggetlen telefontol elvárhatja az ember hogy tökéletesen működjön akárhonnan is kapta vagy kapja!! mad.gif A garanciát természetesen érvényesítteni fogom a készülékre,csak sajnos azsem úgy meg hogy beviszem a vatera álltal vásárolt helyre és kicserélik. sad.gif Már eztis hülyére bonyolították a "kényelem" jegyében. mad.gif Grobar!! A tipped jó,a gombok nem működnek : a "Jog" gomb le és ballra halott,2,3,8,9 gomb halott fényképező gomb halott,a többit nem volt lehetőségem kipróbálni. blink.gif Csodálkoztam hogy eggyátalán be lehet kapcsolni.

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2008-05-31 11:43
Létrehozva: #18477

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-03-01 14:16
Azonosító: 130

IDÉZET(Nemobacsi @ 2008-05-31 10:51) *
Üdvözletem mindenkinek! Mivel alkalmasabb topikot nem találtam erre így itt mondanék köszönetet a "minden napra egy mobil nyereményjáték"-on megnyert és a tegnapi napon kézhezvett gyárihibás,használhatatlan Sony Ericson K800i tipusú telefonért! Nagyon szépen köszönöm a nagy semmit!

szuvenír nyihaha nye kukucsku protku...

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif kösz, felderítettétek a napomat... szerencse, hogy értek külföldiül biggrin.gif

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."

+Quote Post
Grobar
hozzászólás 2008-05-31 11:00
Létrehozva: #18478

Csak olvasó

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-05-24 18:58
Innen: Juzni Front
Azonosító: 11 399

Üdvözletem mindenkinek! Mivel alkalmasabb topikot nem találtam erre így itt mondanék köszönetet a "minden napra egy mobil nyereményjáték"-on megnyert és a tegnapi napon kézhezvett gyárihibás,használhatatlan Sony Ericson K800i tipusú telefonért! Nagyon szépen köszönöm a nagy semmit!

Annál a típusnál, sok minden előfordult már nálunk is!! laugh.gif A leszebb, amikor a gombjai nem működnek! laugh.gif laugh.gif
Ez van, nép telefon lett, sokat kell gyártani belőle!! laugh.gif Azt amúgy sem mondták, hogy működni is fog!!! laugh.gif

--------------------
Csak akkor tehetsz meg mindent, hogyha már semmid sincs. (Tyler Durden)

SÜN, SÜN!!!!
"Sünben emelték ki a tüntetőt."

+Quote Post
csabau
hozzászólás 2008-05-31 10:57
Létrehozva: #18479

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-03-19 21:37
Innen: Ideg-elme
Azonosító: 903

blink.gif

és a gari esetleg ? unsure.gif

szuvenír nyihaha nye kukucsku protku... laugh.gif

--------------------
mivel mindig az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak...

...szorgos népünk győzni fog !
.
csaby

+Quote Post
Nemobacsi
hozzászólás 2008-05-31 10:51
Létrehozva: #18480

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-22 20:46
Azonosító: 154 776

+Quote Post

1067 Oldal V  « < 922 923 924 925 926 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017-07-26 12:41