IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1057 Oldal V  « < 922 923 924 925 926 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Technikai Kérdések, Problémák, KIZÁRÓLAG TECHNIKAI jellegű témák - PST kivételével!
attila75
hozzászólás 2008-05-16 11:30
Létrehozva: #18461

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-01-21 19:47
Azonosító: 87 456

Tisztelt Vatera!
Úgy korrekt, hogy jogos dicséret is kerüljön ide. Köszönöm a gyors és pontos munkájukat számlatartozásommal kapcsolatban!
Thx
A

--------------------
---
Go to the top of the page

+Quote Post
Putyur
hozzászólás 2008-05-16 07:17
Létrehozva: #18462

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-01 11:23
Innen: Budapest
Azonosító: 12 391

IDÉZET(fraulein @ 2008-05-16 03:19) *
Mondjuk ezt amikor elkezdtem vaterázni én is sérelmeztem
És a mai napig is hülyeségnek tartom.
Elkezdem nézegetni a termékeket, jééé de jó dvd, és nem is drága, 500 Ft.
Erre licitálok, és a végén majd kiderül hogy a rejtett minimál ár 5000 volt.
Értelme azért nem sok, mert hiába csal oda az olcsó kikiáltásival, úgy se veszem meg ha horror a minimál ár.
Csak mérgelődni jó ez, hogy lám de jó áron van, aztán meg totózok hogy na vaj mennyit akar az eladó.
Én eladtam már vagy 1600 tételt, de mindent fix áron, vagy 1 ft-ról, de nem használom a rejtett minimál árat...
Egyébként is hülyén mutat egy fél millós lcd tv-nél az 1 ft os induló licit, miközben a minimál ár 400.000.-

Teljesen egyetértek Veled, és én is nagyon ritkán alkalmazom a rejtett minimálárat, de itt nem erről volt szó. A kolléga a szabályok/szokások ismerete nélkül megreklamált valamit, ami teljesen egyértelmű annak, aki ismeri a rendszert.

--------------------
Putyur

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal.
Ne kezdj birkózni egy disznóval, mert mindketten sárosak lesztek, de a disznó még élvezni is fogja.

+Quote Post
kpanni
hozzászólás 2008-05-16 05:54
Létrehozva: #18463

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-05-11 06:18
Azonosító: 9 536

IDÉZET(fraulein @ 2008-05-16 03:19) *
Értelme azért nem sok, mert hiába csal oda az olcsó kikiáltásival, úgy se veszem meg ha horror a minimál ár.
Csak mérgelődni jó ez, hogy lám de jó áron van, aztán meg totózok hogy na vaj mennyit akar az eladó.
Én eladtam már vagy 1600 tételt, de mindent fix áron, vagy 1 ft-ról, de nem használom a rejtett minimál árat...
Egyébként is hülyén mutat egy fél millós lcd tv-nél az 1 ft os induló licit, miközben a minimál ár 400.000.-

Máshol is van rejtett minimálár. Ha esetleg nézed a BBC Prime-on az aukciókat, láthatod, hogy a kikiáltó időnként magának adja a licitet. Ez azt jelenti, hogy az eladó megad egy minimálárat, amelyen a termékét el akarja adni. Az induló licit a licitálási kedvet hozza meg. Van, amikor bejön, van, amikor nem. De ez egy bevett gyakorlat. (Bár én sem használom.) mellow.gif

+Quote Post
fraulein
hozzászólás 2008-05-16 02:19
Létrehozva: #18464

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-21 10:26
Azonosító: 1 260

IDÉZET(Putyur @ 2008-05-15 21:57) *
Ezzel a hozzászólásoddal (már ne is haragudj...), egy kicsit kedvezőtlen színben tüntetted fel Magad. Tanulmányozd egy kicsit az internetes aukciók menetét, működését, olvasgasd a fórumot - nem fognak ilyen kellemetlen meglepetések érni.

A hozzászólást -fraulein- szerkesztette a következő időpontban: 2008-05-16 02:20

+Quote Post
Putyur
hozzászólás 2008-05-15 20:57
Létrehozva: #18465

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-01 11:23
Innen: Budapest
Azonosító: 12 391

IDÉZET(nemesis88 @ 2008-05-15 17:03) *
Miazhogy rejtve van a minimálár?
Ha valaki megad egy kikiáltási árt pl 1 ft, akkor onnan kezdődik a licit!
Ha ugyanígy minimálárat írnak ki akkormeg onnan kezdődik a licit!
Javítsatok ki ha tévedek! Szerintem ez hülyeség, hogy rejtett a minimálár, én ilyet még nem hallottam, neharagudj de ez nevetségesnek hangzik! (nekem) smile.gif
Am a linkedbe nem láttam ezzel a problémámmal megfelelő választ. Lehet hülye vagyok de ezzel nem foglalkozik a vatera szabályzata, hogyha kikiáltási ár fel van tüntetve akkor a kikiáltási árról kezdődjön a licit, ne ilyen rejtett minimálárról! Miért van értelme akkor a kikiáltási árnak? Szerintem semmi ha ugyanúgy "rejtett minimálárat" kell elérni. Teljesen fölösleges az hogy kikiáltási ár!!
(szerintem) smile.gif

Ezzel a hozzászólásoddal (már ne is haragudj...), egy kicsit kedvezőtlen színben tüntetted fel Magad. Tanulmányozd egy kicsit az internetes aukciók menetét, működését, olvasgasd a fórumot - nem fognak ilyen kellemetlen meglepetések érni.

--------------------
Putyur

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal.
Ne kezdj birkózni egy disznóval, mert mindketten sárosak lesztek, de a disznó még élvezni is fogja.

+Quote Post
Grobar
hozzászólás 2008-05-15 19:00
Létrehozva: #18466

Csak olvasó

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-05-24 17:58
Innen: Juzni Front
Azonosító: 11 399

IDÉZET(Grobar @ 2008-05-15 18:10) *
Kedves Moderátor!
Megszűnt az a lehetőség, hogy egy licitálónak üzenhessünk? Ha jól emlékszem, a termékre érkező licitek listájánál, lehetett üzenni.

Tárgytalan. Megtaláltam, rosszul emlékeztem, máshol van!

--------------------
Csak akkor tehetsz meg mindent, hogyha már semmid sincs. (Tyler Durden)

SÜN, SÜN!!!!
"Sünben emelték ki a tüntetőt."

+Quote Post
Grobar
hozzászólás 2008-05-15 17:10
Létrehozva: #18467

Csak olvasó

Csoport:
Kizárt

Kedves Moderátor!
Megszűnt az a lehetőség, hogy egy licitálónak üzenhessünk? Ha jól emlékszem, a termékre érkező licitek listájánál, lehetett üzenni.

--------------------

SÜN, SÜN!!!!

+Quote Post
Razel58
hozzászólás 2008-05-15 16:54
Létrehozva: #18468

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-20 13:03
Innen: Óperencia
Azonosító: 987

IDÉZET(nemesis88 @ 2008-05-15 17:17) *
Ok tanulmányoztam! biggrin.gif Megtaláltam, de így értve hogy műkszik ez a kikiáltási meg minimálár a vaterán. ..... tartom biggrin.gif
minek van szükség a kikiáltási árra? biggrin.gif
bocs emberek csak felhúzott hogy licitáltam és nem kaptam meg ami kellett volna biggrin.gif

Ne haragudj,jó szándékból írom.Szűk 5 hónapja vagy itt és nem volt időd átolvasni a szabályokat?Benézni a fórumra?A magad tájékozatlanságán mérgelődhetsz.Ez nem hírdetési oldal,expressz újság, ez aukciós oldal.Itt is elfogadod a (jó vagy rossz) szabályokat amikor regisztrálod magad.

--------------------
Az evolúció fordítva is működik.!......

+Quote Post
Grobar
hozzászólás 2008-05-15 16:32
Létrehozva: #18469

Csak olvasó

Csoport:
Kizárt

IDÉZET(nemesis88 @ 2008-05-15 17:17) *
Ok tanulmányoztam! biggrin.gif Megtaláltam, de így értve hogy műkszik ez a kikiáltási meg minimálár a vaterán. ..... tartom biggrin.gif
bocs emberek csak felhúzott hogy licitáltam és nem kaptam meg ami kellett volna biggrin.gif

Lehet kikiáltási áras egy termék, minimál ár nélkül. Ezért van rá szükség.

--------------------

SÜN, SÜN!!!!

+Quote Post
nemesis88
hozzászólás 2008-05-15 16:17
Létrehozva: #18470

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2008-03-01 14:42
Azonosító: 124 265

+Quote Post
Grobar
hozzászólás 2008-05-15 16:12
Létrehozva: #18471

Csak olvasó

Csoport:
Kizárt

Javítsatok ki ha tévedek! Szerintem ez hülyeség, hogy rejtett a minimálár, én ilyet még nem hallottam, neharagudj de ez nevetségesnek hangzik! (nekem) smile.gif
Am a linkedbe nem láttam ezzel a problémámmal megfelelő választ. Lehet hülye vagyok de ezzel nem foglalkozik a vatera szabályzata, hogyha kikiáltási ár fel van tüntetve akkor a kikiáltási árról kezdődjön a licit, ne ilyen rejtett minimálárról! Miért van értelme akkor a kikiáltási árnak? Szerintem semmi ha ugyanúgy "rejtett minimálárat" kell elérni. Teljesen fölösleges az hogy kikiáltási ár!!
(szerintem) smile.gif

Azért rejtett mert nem látod. Hiába indul 1 Ft-ról, lehet, hogy a rejtett minimál ár, 5000Ft. Amíg azt nem éred el, nem tudod megvenni a terméket!

--------------------

SÜN, SÜN!!!!

+Quote Post
Grobar
hozzászólás 2008-05-15 16:08
Létrehozva: #18472

Csak olvasó

Csoport:
Kizárt

(szerintem) smile.gif

Javaslom tanulmányozd a segítség menüpontot!
http://www.vatera.hu/help/index.php

A hozzászólást -Grobar- szerkesztette a következő időpontban: 2008-05-15 16:10

--------------------

SÜN, SÜN!!!!

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2008-05-15 16:05
Létrehozva: #18473

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-03-01 13:16
Azonosító: 130

biggrin.gif

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."

+Quote Post
nemesis88
hozzászólás 2008-05-15 16:03
Létrehozva: #18474

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

(szerintem) smile.gif

A hozzászólást -nemesis88- szerkesztette a következő időpontban: 2008-05-15 16:07

+Quote Post
Grobar
hozzászólás 2008-05-15 15:39
Létrehozva: #18475

Csak olvasó

Csoport:
Kizárt

IDÉZET(kalman28 @ 2008-05-15 16:24) *
Kedves Vatera! Seretnék eladni(is),de ehez elkellene utalnom a 100ft-ot. Azt viszont nem tudtam az alábbi ok miatt: A bankban azt mondta az ügyfeles,hogy amig a számlaszám mellé (a Ti számlaszámotok mellé) nem írok valós címzettet,nem utalhatnak.... Ha tudjátok mi a teendő,kérném a részleteket. Köszönettel: Kálmán Attila

Milyen címzettet??? Utaláskor nem kell címzett!!! Szép is lenne, nem tudnék vásárolni a neten, mert nem tudom ki a pontos címzett????? Külföldi bankszámlaszámnál, egy bolté a számla, Angliában van, milyen címzettet írjak be??
Ez hülyeség.

--------------------

SÜN, SÜN!!!!

+Quote Post
CellaTel
hozzászólás 2008-05-15 15:35
Létrehozva: #18476

Agyhalott

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:17
Innen: Hungary-Baja
Azonosító: 148

IDÉZET(kalman28 @ 2008-05-15 16:24) *
Kedves Vatera! Seretnék eladni(is),de ehez elkellene utalnom a 100ft-ot. Azt viszont nem tudtam az alábbi ok miatt: A bankban azt mondta az ügyfeles,hogy amig a számlaszám mellé (a Ti számlaszámotok mellé) nem írok valós címzettet,nem utalhatnak.... Ha tudjátok mi a teendő,kérném a részleteket. Köszönettel: Kálmán Attila

mond meg nekik hogy semmi közük hozzá. a K&h probálkozik mostanában ilyennekkel... multkor nekem sem akarta elküldeni... kaptak 2 fake nevet egy fake személyi igazolvánnyal... ott pattogott a pultos nö hogy nincs ilyen név.. montam neki hogy nincs köze hozzá,
a név a te esetedben vatera.hu kft semmi több infora nincs szükségük. és joguk sincs kérni.

A hozzászólást -CellaTel- szerkesztette a következő időpontban: 2008-05-15 15:35

--------------------
--==CellaTel==--

+Quote Post
kalman28
hozzászólás 2008-05-15 15:24
Létrehozva: #18477

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-15 15:11
Azonosító: 149 795

+Quote Post
Razel58
hozzászólás 2008-05-15 11:30
Létrehozva: #18478

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-20 13:03
Innen: Óperencia
Azonosító: 987

IDÉZET(nemesis88 @ 2008-05-15 12:22) *
Kedves Vatera! Útbaigazítást,segítséget kérnék! sad.gif
Én úgymondva "új" vagyok itt. Szitu a következő.
Kikiáltási ár pl. 100 Ft villámár 1000Ft Minimálár nincsen feltüntetve! (Nem szeretném megnevezni az illetőt)
ha én licitet teszek és nincs minimálár feltüntetve csak a kikiáltási ár meg a villámár akkor miért nem vehetem meg a terméket azért az összegért amennyiért licitáltam rá?
Vatera küldött nekem egy üzenetet hogy: Ahhoz, hogy az aukció végén a terméket meg lehessen vásárolni, el kell érni a minimálárat, amelyet azonban a jelenlegi ár még nem ért el.
Nadehát NEM VOLT FELTÜNTETVE MINIMÁLÁR!!! blink.gif

Mert rejtett volt.
http://www.vatera.hu/help/index.php
Itt utána nézhetsz.

--------------------
Az evolúció fordítva is működik.!......

+Quote Post
nemesis88
hozzászólás 2008-05-15 11:22
Létrehozva: #18479

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Kedves Vatera! Útbaigazítást,segítséget kérnék! sad.gif
Én úgymondva "új" vagyok itt. Szitu a következő.
Kikiáltási ár pl. 100 Ft villámár 1000Ft Minimálár nincsen feltüntetve! (Nem szeretném megnevezni az illetőt)
ha én licitet teszek és nincs minimálár feltüntetve csak a kikiáltási ár meg a villámár akkor miért nem vehetem meg a terméket azért az összegért amennyiért licitáltam rá?
Vatera küldött nekem egy üzenetet hogy: Ahhoz, hogy az aukció végén a terméket meg lehessen vásárolni, el kell érni a minimálárat, amelyet azonban a jelenlegi ár még nem ért el.
Nadehát NEM VOLT FELTÜNTETVE MINIMÁLÁR!!! blink.gif

+Quote Post
szati77
hozzászólás 2008-05-15 09:46
Létrehozva: #18480

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-08-15 18:10
Azonosító: 20 519

köszi a válaszokat

+Quote Post

1057 Oldal V  « < 922 923 924 925 926 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017-02-20 12:11