IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1016 Oldal V  « < 923 924 925 926 927 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Technikai Kérdések, Problémák, KIZÁRÓLAG TECHNIKAI jellegű témáknak - PST/VTT kivételével!
draglion
hozzászólás 2008-02-11 16:25
Létrehozva: #18481

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:23
Azonosító: 291

IDÉZET(bambooflower @ 2008-02-11 14:46) *
tényleg nem lehet? nahát...

sajnos nem, pedig mondjuk egy sorrentoi vagy quiry -les-sec -i polgár mindent megtenne hogy licitáljon egy képeslapra ha az nincs meg neki a városkájáról...
igazis , Sorrento és Quiry-Les-Sec nin is a vaterán laugh.gif wink.gif
mondjuk egy mobiltelefonért nem koptatná a billentyűket hogy regisztrálni tudjon azt talál otthon is wink.gif

--------------------
nagy a baj amikor a tudás hiánya tesz értékessé vagy értéktelenné dolgokat
Go to the top of the page

+Quote Post
mazsolla
hozzászólás 2008-02-11 15:52
Létrehozva: #18482

Lelkes fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-03-01 14:16
Azonosító: 135

IDÉZET(bambooflower @ 2008-02-11 14:46) *

Na ez valóban roooooopppppant érdekes wink.gif
Szegény külföldiek.

A hozzászólást -mazsolla- szerkesztette a következő időpontban: 2008-02-11 15:53

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2008-02-11 15:46
Létrehozva: #18483

Öreg róka:)

Csoport:
Kizárt

Azonosító: 130

IDÉZET(draglion @ 2008-02-11 14:22) *
Kedves Vatera,
Többen kérik tőlem hogy adjam meg a telefonszámomat ahhoz hogy tudjanak regisztrálni külföldről.
Mivel ebben sajnos nem tudok rajtuk segíteni mert nem vásárolok telefonkártyákat, egy van és az is sok, kérem hogy adjanak tanácsot hogy lehet ezt megoldani ugyanis a kérések egyre ''agresszívabbak'' azaz nagyon szeretnének regisztrálni és vásárolni.
Ahogy látom a magyar nyelv már nem is akkora gond számukra mint inkább a regisztrávió...de azért mind a kettőn enyhíteni kellene.
Tudom, írták hogy jön angol változat ami elkerülhetetlen és sürgős is de a regisztrációt a külföldiek számára meg lehetne valahogy könnyíteni mert nem értik hogy lehetséges az hogy ide nem tudnak regisztrálni.
Például hitelkártya adatokkal számukta tökéletes lenne.
Ha ez az opció létezne akkor megoldóna számukra ez a reménytelen szituáció.
Eddig legalább 10-en kértek tőlem ebben tanácsot vagy segítséget.
Semmit nem tudtam tanácsolni sajnos.

Üdvözlettel,
draglion

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."

+Quote Post
delikati
hozzászólás 2008-02-11 15:29
Létrehozva: #18484

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-09-21 22:06
Azonosító: 26 224

IDÉZET(draglion @ 2008-02-11 14:22) *
Kedves Vatera,
Többen kérik tőlem hogy adjam meg a telefonszámomat ahhoz hogy tudjanak regisztrálni külföldről.
Mivel ebben sajnos nem tudok rajtuk segíteni mert nem vásárolok telefonkártyákat, egy van és az is sok, kérem hogy adjanak tanácsot hogy lehet ezt megoldani ugyanis a kérések egyre ''agresszívabbak'' azaz nagyon szeretnének regisztrálni és vásárolni.
Ahogy látom a magyar nyelv már nem is akkora gond számukra mint inkább a regisztrávió...de azért mind a kettőn enyhíteni kellene.
Tudom, írták hogy jön angol változat ami elkerülhetetlen és sürgős is de a regisztrációt a külföldiek számára meg lehetne valahogy könnyíteni mert nem értik hogy lehetséges az hogy ide nem tudnak regisztrálni.

Üdvözlettel,
draglion

draglion, nem jól emlékszem, hogy a regisztrációnál külföldi telefonszámot is meg lehet adni? ohmy.gif
Van külön opció, hogy "Külföldi telefonszámot adok meg"... Az nekik miért gond?

A hozzászólást -delikati- szerkesztette a következő időpontban: 2008-02-11 15:30

--------------------

"Az asszonyok és a macskák azt csinálják, amihez kedvük van, a férfiaknak és a kutyáknak pihenni kell, hogy ötletet kapjanak."

( Robert A. Heinlein )

+Quote Post
draglion
hozzászólás 2008-02-11 15:22
Létrehozva: #18485

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:23
Azonosító: 291

Kedves Vatera,

Üdvözlettel,
draglion

--------------------
nagy a baj amikor a tudás hiánya tesz értékessé vagy értéktelenné dolgokat

+Quote Post
Fairgo
hozzászólás 2008-02-11 12:47
Létrehozva: #18486

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-26 13:11
Azonosító: 14 967

IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2008-02-11 10:35) *
Kedves Fairgo!

A könyvek nem a megfelelő kategóriában lettek meghirdetve. Egyik XIX. a másik XX. századi könyv a XVIII. század és előtte kategóriában.

Kedves Vatera Moderátor!
Elsősorban nagyon szépen köszönöm a korrekt és rendkívül gyors választ!Kellemes meglepetés!
Másodsorban viszont sajnálom,hogy tévedtem a századokat illetően,szerintem nem,de ha igen,sajnálom ilyen hiba becsúszhat,elképzelhető.Bizonyítani ugye nem tudom,mert törölték,nekem pedig nincs elmentve.
Azt azért senki nem gondolja ugye komolyan,hogy egy kalap alá esik a telefonszám feltüntetés,mint szabálytalanság és a könyv rossz évszázadba helyezése,főleg,hogy a címsorban pontosan fel van tüntetve a kiadás dátuma.
Dehát így van ez,csaltam,sajnálom,megérdemeltem,hogy törölték az a két fránya aukciót!
Önnek viszont TÉNYLEG köszönöm az ügyintézést!
További szép napot kívánok!
Üdvözlettel:Bernics Ferenc/Fairgo/

+Quote Post
CellaTel
hozzászólás 2008-02-11 12:42
Létrehozva: #18487

Agyhalott

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:17
Innen: Hungary-Baja
Azonosító: 148

megjött a válasz az üsz-töl. törölhetö tárgytalan..

A hozzászólást -CellaTel- szerkesztette a következő időpontban: 2008-02-11 12:47

--------------------
--==CellaTel==--

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-02-11 11:35
Létrehozva: #18488

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:48
Azonosító: 32

IDÉZET(Fairgo @ 2008-02-10 23:11) *
Tisztelt Vatera Moderátor!
A segítségét szeretném kérni,mégpedig azért,mert törölték ma két aukciómat.MIÉRT?A számuk:53620620 és 53610397.Mindkét termék német nyelvű,az 1800-as évekből.A könyv,újság kategóriában az antik könyvek között volt./Tehát abszolút nem kategória-idegen-amennyiben ez az ok.../Telefonszám,meg hasonló marhaság nem volt a termékleírásban.Semmilyen szabálytalanságot nem követtem el,tudni szeretném,hogy milyen jogon törölték a fáradságos munkával feltöltött terméklapokat?Innentől bármelyiket,bármikor lehet?Eddig nagyjából korrekt volt a kapcsolatunk/bár eltünt pár napra pár termékem,de visszatették/,érdeklődnék,hogy ez mi akar lenni?Aukciómegfigyelők voltak mindkét terméken,pénztől esek el,ahogy Önök is,kérdem én ez akkor most mire jó?
Várom válaszát!Tisztelettel:Bernics Ferenc/Fairgo/

Kedves Fairgo!

A könyvek nem a megfelelő kategóriában lettek meghirdetve. Egyik XIX. a másik XX. századi könyv a XVIII. század és előtte kategóriában.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Fairgo
hozzászólás 2008-02-11 00:11
Létrehozva: #18489

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-26 13:11
Azonosító: 14 967

Tisztelt Vatera Moderátor!
A segítségét szeretném kérni,mégpedig azért,mert törölték ma két aukciómat.MIÉRT?A számuk:53620620 és 53610397.Mindkét termék német nyelvű,az 1800-as évekből.A könyv,újság kategóriában az antik könyvek között volt./Tehát abszolút nem kategória-idegen-amennyiben ez az ok.../Telefonszám,meg hasonló marhaság nem volt a termékleírásban.Semmilyen szabálytalanságot nem követtem el,tudni szeretném,hogy milyen jogon törölték a fáradságos munkával feltöltött terméklapokat?Innentől bármelyiket,bármikor lehet?Eddig nagyjából korrekt volt a kapcsolatunk/bár eltünt pár napra pár termékem,de visszatették/,érdeklődnék,hogy ez mi akar lenni?Aukciómegfigyelők voltak mindkét terméken,pénztől esek el,ahogy Önök is,kérdem én ez akkor most mire jó?
Várom válaszát!Tisztelettel:Bernics Ferenc/Fairgo/

+Quote Post
feroboy
hozzászólás 2008-02-10 10:23
Létrehozva: #18490

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-04-27 18:59
Azonosító: 7 397

IDÉZET(Putyur @ 2008-02-09 22:47) *
Nyugodtan linkeld be ide a gyanús aukciókat, ha bebizonyosodik az önlicit, repülnek a nickek. Volt már ilyenre példa.

Szia, kösz a gyors választ!

bika70 a felhasználó, és Buuddhaaa, ill nagateam a másik 2 nick, amivel licitál a saját termékeire

Egy konkrét példa:http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=52757477

De a többi eladott termékeinél is meg lehet nézni. Jó lenne, ha az ilyen alakokat törölnék a vateráról!

Üdv Feri

+Quote Post
Putyur
hozzászólás 2008-02-09 23:47
Létrehozva: #18491

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-01 12:23
Innen: Budapest
Azonosító: 12 391

IDÉZET(feroboy @ 2008-02-09 22:41) *
Sziasztok!

A véleményeteket szeretném kérdezni. Találtam egy olyan felhasználót, aki szerintem több néven is regisztrálva van. Meg néztem az eladott termékeit és nem kellett csalódnom, a nyertesek elött természetesen a felhasználó "más" nicknevei emelték fel az összeget. Mit lehet ilyenkor tenni, hogy ezeket a felhasználokat (akik több névvel, a saját termékükre licitákva próbálják az árat felemelni) letiltsa a vatera? Ír erre vmit a szabályzat?

Köszi a válaszokat előre is!

Nyugodtan linkeld be ide a gyanús aukciókat, ha bebizonyosodik az önlicit, repülnek a nickek. Volt már ilyenre példa.

--------------------
Putyur

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal.
Ne kezdj birkózni egy disznóval, mert mindketten sárosak lesztek, de a disznó még élvezni is fogja.

+Quote Post
feroboy
hozzászólás 2008-02-09 23:41
Létrehozva: #18492

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-04-27 18:59
Azonosító: 7 397

Sziasztok!

A véleményeteket szeretném kérdezni. Találtam egy olyan felhasználót, aki szerintem több néven is regisztrálva van. Meg néztem az eladott termékeit és nem kellett csalódnom, a nyertesek elött természetesen a felhasználó "más" nicknevei emelték fel az összeget. Mit lehet ilyenkor tenni, hogy ezeket a felhasználokat (akik több névvel, a saját termékükre licitákva próbálják az árat felemelni) letiltsa a vatera? Ír erre vmit a szabályzat?

Köszi a válaszokat előre is!

+Quote Post
mazsolla
hozzászólás 2008-02-09 17:45
Létrehozva: #18493

Lelkes fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Azonosító: 135

Vagy lehet, hogy túl olcsó lett volna és nemérte volna meg utalni ? laugh.gif laugh.gif laugh.gif

+Quote Post
csabau
hozzászólás 2008-02-09 17:24
Létrehozva: #18494

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-03-19 21:37
Innen: Ideg-elme
Azonosító: 903

biztos marhára jogtiszta volt... dry.gif

--------------------
mivel mindig az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak...

...szorgos népünk győzni fog !
.
csaby

+Quote Post
Jason81
hozzászólás 2008-02-09 16:46
Létrehozva: #18495

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2008-01-09 07:28
Azonosító: 76 196

Nemtudom miért kell törölni azokat a termékeket, amiket licitáltam. Pl.: A szökés 1., 2. évad. A tulaj írta hogy nem miatta törölték, kérdem akkor hogy mennek itt a dolgok? mad.gif

+Quote Post
Watchstore
hozzászólás 2008-02-09 12:55
Létrehozva: #18496

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-10-23 13:26
Azonosító: 33 679

Csak egy érdekesség:

én jan.14 utaltam ca.20ezer Forintot nekik, amit a mai napaig nem írtak jóvá.....
Azóta kapom meg minden belépéskor, hogy rendezzem a tartozásomat!!!

8x írtam és küldtem el nekik a befizetést igazoló csekket, még válaszra sem méltattak!!!!!!!
Csütörtökön beszéltem két pénzügyessel telefonon, azt mondták mindjárt megnézi és visszahív....azóta is hív!!!!!(megint 48 óra)

Szerintem ez a vicc kategória!!
! mad.gif mad.gif mad.gif [size="7"][/size]

+Quote Post
csabau
hozzászólás 2008-02-08 16:47
Létrehozva: #18497

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-03-19 21:37
Innen: Ideg-elme
Azonosító: 903

IDÉZET(bambooflower @ 2008-02-08 15:27) *
a hozzászólásommal a Vatera figyelmét akartam felhívni az eladóra. valaki akkor kap ennyi semlegest, ha az adásvételek valójában lebonyolódtak. ha mégsem, akkor az az elgondolkodtató, hogy csak 12-en mertek negatívat adni. különben már rég inaktív lenne. te pedig, ha levelekkel bizonyítani tudod az igazadat, küldd el az ügyfélszolgálatnak, és kérd a negatív értékelés törlését.

valószínű, hogy a több száz cucc akkor új néven fog újra megjelenni és folyik tovább az ..... üzletelés. (...= én)
nem olyan régen ezt egy másik rovatban már hasonlóan nehezményezte valaki. unsure.gif

--------------------
mivel mindig az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak...

...szorgos népünk győzni fog !
.
csaby

+Quote Post
bilbo64
hozzászólás 2008-02-08 16:37
Létrehozva: #18498

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-01-22 11:38
Azonosító: 88 099

IDÉZET(bambooflower @ 2008-02-08 15:27) *
a hozzászólásommal a Vatera figyelmét akartam felhívni az eladóra. valaki akkor kap ennyi semlegest, ha az adásvételek valójában lebonyolódtak. ha mégsem, akkor az az elgondolkodtató, hogy csak 12-en mertek negatívat adni. különben már rég inaktív lenne. te pedig, ha levelekkel bizonyítani tudod az igazadat, küldd el az ügyfélszolgálatnak, és kérd a negatív értékelés törlését.

Kösz! Ezt fogom tenni.

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2008-02-08 16:27
Létrehozva: #18499

Csoport:
Kizárt

Azonosító: 130

IDÉZET(bilbo64 @ 2008-02-08 15:19) *
Értem, hogy motor, csak nem tudom mitől megy!?
Figyu! Ha valaki hibázik el kellene ismerni és nem lehülyézni a fél világot. Most itt állok letaglózva, mert az összese egy darab ügyletem egy darab negatívot jelent. sad.gif
Ennek ellenére átvenném a terméket, és hajlandó lennék a negatívot visszavonni, de a füle botját sem mozgatja.
Ja, hogy sok a dolga. Pfuj... Nyaljon sót.

A hozzászólást -bambooflower- szerkesztette a következő időpontban: 2008-02-08 16:28

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."

+Quote Post
bilbo64
hozzászólás 2008-02-08 16:19
Létrehozva: #18500

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-01-22 11:38
Azonosító: 88 099

Értem, hogy motor, csak nem tudom mitől megy!?
Figyu! Ha valaki hibázik el kellene ismerni és nem lehülyézni a fél világot. Most itt állok letaglózva, mert az összese egy darab ügyletem egy darab negatívot jelent. sad.gif
Ennek ellenére átvenném a terméket, és hajlandó lennék a negatívot visszavonni, de a füle botját sem mozgatja.
Ja, hogy sok a dolga. Pfuj... Nyaljon sót.

Kedvesem!
Te nem voltál még úgy, hogy kétszer nyomtál? Mondjuk "Hozzászól" gombot. blink.gif
Mert velem ez történt. tongue.gif

+Quote Post

1016 Oldal V  « < 923 924 925 926 927 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-07-25 20:21