IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1032 Oldal V  « < 932 933 934 935 936 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Technikai Kérdések, Problémák, KIZÁRÓLAG TECHNIKAI jellegű témák - PST kivételével!
aszatmari
hozzászólás 2008-03-02 15:57
Létrehozva: #18661

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-08-19 23:48
Azonosító: 21 032

IDÉZET(ampervadasz @ 2008-03-02 14:31) *
Reggel 9 óra óta próbálkozom én is.Egyetlen egy tételt sem tudtam még feltölteni.

de, képzeld, EGY tételt elfogadott a 60 darabból, fogalmam sincs, miért.

választ még nem írt a vatera.

viszont nem VPST-vel lehet aukciót indítani, csak akkor kárbavész az utóbbi 2 hét munkám, hogy mindent kicsinosítottam a progival... :-(
Go to the top of the page

+Quote Post
csabau
hozzászólás 2008-03-02 15:47
Létrehozva: #18662

Öreg róka:)

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-03-19 21:37
Innen: Ideg-elme
Azonosító: 903

IDÉZET(karesz49 @ 2008-03-02 14:33) *
De nincs mindíg ingyenes nap, a lassúság meg mindennapos, talán ennyi befolyt összegből nem ártana fejleszteni 1 kicsit, vagy ez is olyan lessz mint a magyar legó, gyártás, csak gyártás, mennyiség a fontos aztán semmi nem passzol mert a szerszám elkopott. Sajna kabzsi a magyar!!!
"nemrég én is írtam ide egy másik topikba" de választ Te sem kaptál rá ugye?

elhiszed, hogy nem vagy egyedül a problémáddal ?

ezzel a nem túl szimpatikus kirohanásokkal nem kimondottan teszel jót magadnak.

türelem, nyugi, más is kínlódik... dry.gif

--------------------
mivel mindig az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak...

...szorgos népünk győzni fog !
.
csaby

+Quote Post
karesz49
hozzászólás 2008-03-02 15:33
Létrehozva: #18663

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-20 14:14
Azonosító: 989

IDÉZET(aszatmari @ 2008-03-02 15:58) *
pont ugyanezzel szenvedek én is, nemrég én is írtam ide egy másik topikba
lehet, hogy túlterhelt a Vatera az ingyenes nap miatt? :-(

De nincs mindíg ingyenes nap, a lassúság meg mindennapos, talán ennyi befolyt összegből nem ártana fejleszteni 1 kicsit, vagy ez is olyan lessz mint a magyar legó, gyártás, csak gyártás, mennyiség a fontos aztán semmi nem passzol mert a szerszám elkopott. Sajna kabzsi a magyar!!!
"nemrég én is írtam ide egy másik topikba" de választ Te sem kaptál rá ugye?

+Quote Post
ampervadasz
hozzászólás 2008-03-02 15:31
Létrehozva: #18664

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:28
Azonosító: 409

IDÉZET(aszatmari @ 2008-03-02 13:58) *

Reggel 9 óra óta próbálkozom én is.Egyetlen egy tételt sem tudtam még feltölteni.

+Quote Post
aszatmari
hozzászólás 2008-03-02 14:58
Létrehozva: #18665

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-08-19 23:48
Azonosító: 21 032

IDÉZET(adam29 @ 2008-03-02 13:12) *
Help, PST-vel nem tudok feltölteni, hibaüzenet mezőben nincsen semmi. Csak nekem vagy általános hiba van?
Thx.

+Quote Post
karesz49
hozzászólás 2008-03-02 14:20
Létrehozva: #18666

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(kpanni @ 2008-03-02 14:29) *
Kedves Karesz!

Mind a két magyar oldalon részt veszek, de nekem a Vatera a jobban átgondolt oldal. Külön kiemelve, hogy csak akkor számláz, ha az eladó visszajelzést küld, hogy valóban megjött a pénz. A Tv-vel vannak problémák, bár nekem még nem volt összeütközésem. Valamelyik fórum a Vaterán pont ír erről Az ebay-t nem ismerem, de a fórumon már róla is olvastam negatív dolgokat. Nekem bejött a Vatera.

Kedves "kpanni"

Én nem azt mondtam, hogy általában- én felsoroltam azokat a dolgokat (1 részét) amik zavarnak, tehát a válaszod csak levegőbe puffogtatás, ja és erre a válaszra (a Te válaszodra) sem kaptam vatera értesítés, akkor minek lehet bejelölni? ÚÚÚÚgyis tudom, hogy igazam van!!!!! mad.gif

+Quote Post
adam29
hozzászólás 2008-03-02 14:12
Létrehozva: #18667

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-02 14:08
Azonosító: 124 425

Help, PST-vel nem tudok feltölteni, hibaüzenet mezőben nincsen semmi. Csak nekem vagy általános hiba van?
Thx.

+Quote Post
kpanni
hozzászólás 2008-03-02 13:29
Létrehozva: #18668

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-05-11 07:18
Azonosító: 9 536

IDÉZET(karesz49 @ 2008-03-02 12:17) *
Hát mit ne mondjak (bár mit mondhatok a kutya se változtat rajta), a vaterát összehasonlítva más hasonló oldalakkal nem igen jön ki győztesen (ebaj, teszvesz, stb.) Nem elég hogy baromi lassú, még jönnek a kéretlen reklámcsíkok, amik ugye tovább lassítják a dolgot, ezen kívül a fent megjelenő reklám és a 6jótanács pont klikkelésnél megy egy adagot lejjebb, de ez ugye a kutyát nem érdekli. Na meg amikor felteszek 1 üzenetet, hogy keresek X-Y megrendelőket a termékemre, törlik és azt kapom, hogy a fórum nem a kereskedésről szól- akkor mi a francról? És még 1, bejelölöm, hogy ha válasz érkezik az írásomra kapjak üzenetet, hát kapok?- jusztse. Szóval kedves moderátor-ok, én fizetek mint katonatiszt, Tí meg tegyétek a dolgotokat (ezért fizetek mint katonatiszt). De ne vegyétek személyeskedésnek, ez tipikus magyar hozzáállás, ezért vagyunk a béka s*** alatt. üdv.Karesz

Kedves Karesz!

Mind a két magyar oldalon részt veszek, de nekem a Vatera a jobban átgondolt oldal. Külön kiemelve, hogy csak akkor számláz, ha az eladó visszajelzést küld, hogy valóban megjött a pénz. A Tv-vel vannak problémák, bár nekem még nem volt összeütközésem. Valamelyik fórum a Vaterán pont ír erről Az ebay-t nem ismerem, de a fórumon már róla is olvastam negatív dolgokat. Nekem bejött a Vatera.

+Quote Post
karesz49
hozzászólás 2008-03-02 13:17
Létrehozva: #18669

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Hát mit ne mondjak (bár mit mondhatok a kutya se változtat rajta), a vaterát összehasonlítva más hasonló oldalakkal nem igen jön ki győztesen (ebaj, teszvesz, stb.) Nem elég hogy baromi lassú, még jönnek a kéretlen reklámcsíkok, amik ugye tovább lassítják a dolgot, ezen kívül a fent megjelenő reklám és a 6jótanács pont klikkelésnél megy egy adagot lejjebb, de ez ugye a kutyát nem érdekli. Na meg amikor felteszek 1 üzenetet, hogy keresek X-Y megrendelőket a termékemre, törlik és azt kapom, hogy a fórum nem a kereskedésről szól- akkor mi a francról? És még 1, bejelölöm, hogy ha válasz érkezik az írásomra kapjak üzenetet, hát kapok?- jusztse. Szóval kedves moderátor-ok, én fizetek mint katonatiszt, Tí meg tegyétek a dolgotokat (ezért fizetek mint katonatiszt). De ne vegyétek személyeskedésnek, ez tipikus magyar hozzáállás, ezért vagyunk a béka s*** alatt. üdv.Karesz

A hozzászólást -Vatera_Moderátor- szerkesztette a következő időpontban: 2008-03-02 13:43

+Quote Post
csabau
hozzászólás 2008-03-02 11:10
Létrehozva: #18670

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-03-19 21:37
Innen: Ideg-elme
Azonosító: 903

IDÉZET(krizagy @ 2008-03-02 10:06) *
Valószínűleg én bénáztam, de a következő történt: Amikor szerkesztettem az oldalt az eladó dologról, akkor kaptam egy hibajelzést, hogy a 4. kép túl nagy, a többi 3 megjelent az oldalon. Ezek után lekicsinyítettem a negyediket és feltöltöttem azt is. Most az aukciómban csak a 4., legkevésbé lényeges kép szerepel. Mit lehet tenni ilyenkor?

A kódja: 56993179

töltsd fel újra a maradék hármat, majd pipáld be azt, amelyik a listázásban megjelenjen dry.gif

--------------------
mivel mindig az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak...

...szorgos népünk győzni fog !
.
csaby

+Quote Post
krizagy
hozzászólás 2008-03-02 11:06
Létrehozva: #18671

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-02 11:01
Azonosító: 124 394

Valószínűleg én bénáztam, de a következő történt: Amikor szerkesztettem az oldalt az eladó dologról, akkor kaptam egy hibajelzést, hogy a 4. kép túl nagy, a többi 3 megjelent az oldalon. Ezek után lekicsinyítettem a negyediket és feltöltöttem azt is. Most az aukciómban csak a 4., legkevésbé lényeges kép szerepel. Mit lehet tenni ilyenkor?

A kódja: 56993179

+Quote Post
Putyur
hozzászólás 2008-03-01 22:02
Létrehozva: #18672

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-01 12:23
Innen: Budapest
Azonosító: 12 391

IDÉZET(Krinyazaphir @ 2008-03-01 19:23) *
A kommunikáció korában nem kérdezhet Valaki ilyet rolleyes.gif rolleyes.gif ...... És nem hiszem, hogy a középszerűség ringjébe kellene szállnom, csak mert el merem mondani a véleményem egy szerintem kifogásolható eljárásról. ÉS egyébként az én hozzászólásom csak egy ésszerű javaslat volt.

NO COMMENT.

A reakciói is jellemzik az embert.

Ööö... Nem tudom... Elolvastad a Moderátor válaszát a hozzászólásodra...? A felhasználókat ÖNLICIT miatt tiltották ki.

Nem tudom, hol van itt a középszerűség. Továbbá azt sem látom, mi volt itt az ésszerű javaslat. Csak azt látom, hogy meggyanúsítottad a Vaterát, hogy valamely "konkurrencia" kedvéért kizártak innen valakit. Úgy tűnik, hogy a szóban forgó nickeket nagyfokú szabálytalanság miatt tiltották ki.

A "no comment" kitételt sem értem, gondolom ezzel a spontán idézett lózunggal szeretnél olyan titokzatos lenni, mint a szovjet filmben a német kém.

A reakciói is minden bizonnyal jellemzik az embert - de ezzel most mit akartál mondani...?

--------------------
Putyur

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal.
Ne kezdj birkózni egy disznóval, mert mindketten sárosak lesztek, de a disznó még élvezni is fogja.

+Quote Post
KapdKi
hozzászólás 2008-03-01 21:53
Létrehozva: #18673

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:23
Azonosító: 312

IDÉZET(bambooflower @ 2008-03-01 20:41) *
megnéztem... egy család, egy címen laknak, egymástól vásárolnak... mellow.gif

Pfúj !!! Hogy Te mijen rosszhiszemű vagy !!! ???? sad.gif

--------------------
Az erőszak a gyengék végső menedéke.

(by Ájszek Aszimov)

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2008-03-01 21:41
Létrehozva: #18674

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-03-01 14:16
Azonosító: 130

IDÉZET(Krinyazaphir @ 2008-03-01 18:04) *
Utána néztem. Általában nem puffogok a levegőbe. Mindhárom eladómat azért tiltották le mindössze, mert egyazon lakcímen vannak...... sad.gif Én úgy gondolom, hogy ha az egyiknek van egy sara, oké, vállalja a következményeit. De a másik kettő????????? Minden ok nélkül?????????

Tudjátok, ez engem az 50-es évek beli elintézési módra emlékeztet. Biztos ami biztos, nyírjuk ki az egész családot!

EUROPA!!!! Mond ez Nektek valamit??? Jogrend??? - Valószínűleg nem. És ezzel a gondolkodással nem is kívánok ringbe szállni. Mint jól menő üzletember viszont tudom, hogyan kell pénzt csinálni. És hogy az üzleti ERKÖLCS az EU-ban roppant fontos! Tudjátok ott még az adott szó is szerződésnek számít.

Igazatok van. Mától én is inkább az Ebay-en vásárolok..... Kíváncsi vagyok, hogy az eladóim ezt hogyan köszönik meg NEKTEK. Merthogy sokan vannak.(voltak?)

Így is lehet.

Na hello.

Krinyazaphir

megnéztem... egy család, egy címen laknak, egymástól vásárolnak... mellow.gif

A hozzászólást -bambooflower- szerkesztette a következő időpontban: 2008-03-01 21:41

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."

+Quote Post
KapdKi
hozzászólás 2008-03-01 20:39
Létrehozva: #18675

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:23
Azonosító: 312

IDÉZET(Krinyazaphir @ 2008-03-01 19:23) *
A kommunikáció korában nem kérdezhet Valaki ilyet rolleyes.gif rolleyes.gif ...... És nem hiszem, hogy a középszerűség ringjébe kellene szállnom, csak mert el merem mondani a véleményem egy szerintem kifogásolható eljárásról. ÉS egyébként az én hozzászólásom csak egy ésszerű javaslat volt.

NO COMMENT.

Egyetértek ... Reakcióid tökéletesen jellemeznek Téged is ....

--------------------
Az erőszak a gyengék végső menedéke.

(by Ájszek Aszimov)

+Quote Post
Krinyazaphir
hozzászólás 2008-03-01 20:23
Létrehozva: #18676

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2008-02-27 08:55
Azonosító: 123 736

IDÉZET(Putyur @ 2008-03-01 18:09) *
Hol néztél utána? Megkérdezted a Moderátort, hogy miért lett a három nick kitiltva...? smile.gif
Nem gondolod, hogy esetleg ugyanazt a szabálytalanságot követik el mindhárman, mert egymástól szedik a módszereket...?
Ne gyerekeskedj már, mert tényleg nevetségessé teszed magad...

Hidd el, hogy alapos ok nélkül innen senkit nem zárnak ki.

NO COMMENT.

+Quote Post
Putyur
hozzászólás 2008-03-01 19:37
Létrehozva: #18677

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2008-03-01 18:20) *
Kedves Krinyazaphir!

Az eladó nem licitálhat a saját maga által indított árverésen, sem önmaga, sem megbízottja
segítségével más a Vatera piacterén regisztrált felhasználónevet felhasználva. Az esetlegesen
így licitáló eladó hozzáférését a Vatera megszünteti a licitáló felhasználónevével együtt.

Köszönjük a tájékoztatást - Krinyazaphir nevében is... smile.gif Bár kötve hiszem, hogy valaha is beírást eszközöl még ide... laugh.gif

--------------------
Putyur

Ne kezdj birkózni egy disznóval, mert mindketten sárosak lesztek, de a disznó még élvezni is fogja.

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-03-01 19:20
Létrehozva: #18678

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:48
Azonosító: 32

Utána néztem. Általában nem puffogok a levegőbe. Mindhárom eladómat azért tiltották le mindössze, mert egyazon lakcímen vannak......sad.gif Én úgy gondolom, hogy ha az egyiknek van egy sara, oké, vállalja a következményeit. De a másik kettő????????? Minden ok nélkül?????????
...

Na hello.

Krinyazaphir

Kedves Krinyazaphir!

Az eladó nem licitálhat a saját maga által indított árverésen, sem önmaga, sem megbízottja
segítségével más a Vatera piacterén regisztrált felhasználónevet felhasználva. Az esetlegesen
így licitáló eladó hozzáférését a Vatera megszünteti a licitáló felhasználónevével együtt.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Putyur
hozzászólás 2008-03-01 19:09
Létrehozva: #18679

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Utána néztem. Általában nem puffogok a levegőbe. Mindhárom eladómat azért tiltották le mindössze, mert egyazon lakcímen vannak......sad.gif Én úgy gondolom, hogy ha az egyiknek van egy sara, oké, vállalja a következményeit. De a másik kettő????????? Minden ok nélkül?????????
...

Hol néztél utána? Megkérdezted a Moderátort, hogy miért lett a három nick kitiltva...? smile.gif
Nem gondolod, hogy esetleg ugyanazt a szabálytalanságot követik el mindhárman, mert egymástól szedik a módszereket...?
Ne gyerekeskedj már, mert tényleg nevetségessé teszed magad...

Hidd el, hogy alapos ok nélkül innen senkit nem zárnak ki.

--------------------
Putyur

+Quote Post
Krinyazaphir
hozzászólás 2008-03-01 19:04
Létrehozva: #18680

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2008-02-27 08:55
Azonosító: 123 736

IDÉZET(Putyur @ 2008-02-27 08:27) *
Azt ugye Te sem gondolod komolyan, hogy a Vatera ok nélkül, vagy csupán mondvacsinált okok miatt kitilt a piactérről két eladót, ugye...? Esetleg a "konkurrencia" kedvéért...? Valószínűleg valami szabálytalanságot csináltak, nem? wink.gif
A Moderátorok minden egyes esetet egyedileg kivizsgálnak, és csak alapos indokkal inaktiválnak felhasználókat. Ne gyanúsítgasd a Vaterát a szabad verseny korlátozásával, mert nevetségessé teszed Magad... smile.gif

Nem is beszélve arról, hogy egyszerűen számlanemfizetés miatt is lehetnek inaktívak, nem...? smile.gif

Tudjátok, ez engem az 50-es évek beli elintézési módra emlékeztet. Biztos ami biztos, nyírjuk ki az egész családot!

EUROPA!!!! Mond ez Nektek valamit??? Jogrend??? - Valószínűleg nem. És ezzel a gondolkodással nem is kívánok ringbe szállni. Mint jól menő üzletember viszont tudom, hogyan kell pénzt csinálni. És hogy az üzleti ERKÖLCS az EU-ban roppant fontos! Tudjátok ott még az adott szó is szerződésnek számít.

Igazatok van. Mától én is inkább az Ebay-en vásárolok..... Kíváncsi vagyok, hogy az eladóim ezt hogyan köszönik meg NEKTEK. Merthogy sokan vannak.(voltak?)

Így is lehet.

Na hello.

Krinyazaphir

+Quote Post

1032 Oldal V  « < 932 933 934 935 936 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
1 felhasználó: kkukac

Szöveges verzió A pontos idő: 2015-09-03 10:53