IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1045 Oldal V  « < 932 933 934 935 936 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Technikai Kérdések, Problémák, KIZÁRÓLAG TECHNIKAI jellegű témák - PST kivételével!
DEALTECH
hozzászólás 2008-04-01 23:44
Létrehozva: #18661

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-04-24 20:51
Azonosító: 6 905

Üdv All !

Viszonylag hosszú és maximálisan pozitív vaterás páyafutásom alatt már kezdtem azt hinni, hogy meg fogom úszni a rohadt szélhámosokat, akik csak komolytalanúl szórakoznak jóhiszemű emberekkel.... Hát töredelmesen bevallom nem sikerült megúsznom... sad.gif

A végkifejlet az alábbi linken olvasható illetve a t*** friss minősítéseiben amit adtam neki..:!

Érdemes letiltatni az adrus7 felhasználó nevet is, akivel világosan saját magára és oda-vissza licitálgat ez a sz***!

http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=59824272

Óvok mindenkit ettől a m***, a Vaterát meg bátorítom, hogy tisztítsák meg a piacteret az ilyen o***!

DEALTECH
Go to the top of the page

+Quote Post
saint555
hozzászólás 2008-04-01 11:05
Létrehozva: #18662

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-05-24 14:57
Azonosító: 11 371

Kedves Vaterások!
Tudom semmi értelme ide írnom, de szeretném megköszönni a ma reggel óta engem fogadó fenyegetéssel kombinált dörgedelmet:

"Információ
Nyilvántartásunk alapján sajnálattal állapítottuk meg, hogy az Ön eladói számlaegyenlege 9235 Forint, amelyből lejárt befizetési határidejű tartozás: 4735 Forint. Tartozását legyen kedves rendezni, ellenkező esetben felhasználónevét inaktiváljuk, termékeit pedig lejárt státuszba helyezzük."

Nos, köszönöm szépen. Megint! Ismét az önök bénázása miatt kell ezt a szemetet olvasgatnom. Sehol semmi utalás a T. moderátor által említett fizetési határidő módosításról, ha önök küldik a fizetési határidő lejárta után a csekket. Csak maga a fenyegetőzés. Nos. Minden számlám ki van egyenlítve. Akkor, amikor önök méltóztatnak csekket küldeni végre. Remélem inaktiválnak. A termékeimet is töröljék bátran. Ha önöknek nem kell a bevétel, majd eladom a lomjaimat másutt.
Komolyan szánalmas, hogy ez a cég hova jutott.
saint555

+Quote Post
shakin
hozzászólás 2008-03-31 18:44
Létrehozva: #18663

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-12-19 15:20
Azonosító: 68 983

Szép napot. Érdeklődnék, hogy a 61546018 kodu áru miért lett eltávolítva?

+Quote Post
saint555
hozzászólás 2008-03-31 13:42
Létrehozva: #18664

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2008-03-31 13:16) *
Kedves saint555!

1.000 Ft értéknél automatikusan kiállítjuk a számlát, ha ezt az értéket egy tétel értékesítése után éri el,
akkor egy eladás után fog számlát kapni. (Amennyiben ez kényelmetlen Önnek érdemes egyszerre egy
nagyobb összeget befizetni előre.)
A csekken történő befizetés a tapasztalatok szerint 10 munkanap alatt teljesül és ez a vaterától független
folyamat eredménye. A megkapott postai adatokat még aznap feldolgozzuk.
Amennyiben a mi vagy partnerünk a Magyar Posta hibájából késett volna a csekkek/számlák kiküldése,
úgy a teljesítés időpontját az érintett fizetnivalók esetében a kérdéses idővel meghosszabbítottuk.

Ugye most csak viccelnek velem?
Életemben nem láttam még olyan szolgáltatót, ahol előre kellett volna fizetnem valamiért, amit még ki sem számláztak.
Ha megharagszanak ha nem, a saját pénzemet én szeretném használni. Ne önök használják már, ha nem baj. Nevetséges az erőlködésük, amivel mindenkit az előre fizetésre akarnak rászorítani. Illetve szánalmasak az 1000 forintos számláik is. Ennyire nincsen pénz a cégnél?
Minden szolgáltatómnak ( víz, gáz, szennyvíz, telefon, biztosító, stb. ) így csekken fizetek. Mindig időben. Persze ezek a szolgáltatók képesek arra, amire önök nem. Időben küldik a csekkeket és nem a fizetési határidő napján, vagy egy nappal utána. Mert önök állandóan így küldik. Ha küldik.
Ismét kaptam egy szokásos, semmitmondó sablonszöveges választ. Sokszor leírtam már, de még utoljára leírom, hátha észhez térnek. Nem fizetek átutalással. Minden alkalommal ha önök bakiznak, erre akarnak rászorítani. Nos, nem fog menni.
Csekkel kívánom rendezni - utólag !!! - A számláimat. Ezt a fizetési módot önök kínálták fel nekem a regisztrációmkor. Első perctől kezdve így fizetek. Az utolsó számlámat is így fogom. Tehát legyenek szivesek a köztünk létrejött megállapodás szerint időben küldeni a csekkeket. Már ha tőlem elvárják hogy időben fizessek. Rajtam sosem múlt eddig sem. Ha ez önöknek megterhelő, azt sajnálom. Ez már nem hiszem hogy az én hibám.
Komolyan mondom, mintha önöknél pár embert a konkurencia fizetne, hogy minél több ügyfelet vadítsanak el innen.
Mint írtam megpróbálkozom a konkurenciájuknál, ahol első számításaim szerint ugyanezt a szolgáltatást kapom, cirka 40%-al kevesebb díjért. Az az eddig általam önöknek kifizetett cca. 100.000.- s tételnél 40.000.- forint zsebemben maradását jelenti. Ha ráadásul még a csekkeket is időben tudják küldeni, az már csak a hab lessz a tortán.
Ja. Olyasmit is árulok, ami miatt elviszek innen magammal pár ügyfelet. Az ő vásárlásik után önök már semmit nem fognak kapni. Köszönjék maguknak.
Soha többé nem fognak önök felmérgelni, ezt megigérhetem. Amíg hagynak itt árulni, maradok. Az első önök hibája miatti felfüggesztésem után már nem kell újraaktiválni a nicknevemet. Mert nem jövök vissza ide. Önök ettől még nem fognak tönkremenni, de idővel egyre többen követnek majd. Mert szánalom, ami önöknél megy mostanság. Na befejeztem. Nem nyafogok többet. A lényeget leírtam már. Tartom magam hozzá.
Sok sikert!
saint555

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-03-31 13:16
Létrehozva: #18665

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:48
Azonosító: 32

IDÉZET(saint555 @ 2008-03-31 12:13) *
Legutóbbi hozzászólásomban azt írtam, hogy a legutóbbi számlám ( 1080 ft.- ) alulmúlhatatlan. Belátom tévedtem. Most kaptam egy 1020 ft.- os újabb számlát. Bár már bő egy hete az előző hármat is befizettem, de még azok is lejárt tartozásként virítanak. A kérdésem a vaterához. Remélem válaszra is méltatnak.
Mindenképpen valamiféle reagálást várnék a lapítás helyett.
Tisztelettel: saint555

Kedves saint555!

1.000 Ft értéknél automatikusan kiállítjuk a számlát, ha ezt az értéket egy tétel értékesítése után éri el,
akkor egy eladás után fog számlát kapni. (Amennyiben ez kényelmetlen Önnek érdemes egyszerre egy
nagyobb összeget befizetni előre.)
A csekken történő befizetés a tapasztalatok szerint 10 munkanap alatt teljesül és ez a vaterától független
folyamat eredménye. A megkapott postai adatokat még aznap feldolgozzuk.
Amennyiben a mi vagy partnerünk a Magyar Posta hibájából késett volna a csekkek/számlák kiküldése,
úgy a teljesítés időpontját az érintett fizetnivalók esetében a kérdéses idővel meghosszabbítottuk.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
attila75
hozzászólás 2008-03-31 12:41
Létrehozva: #18666

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-01-21 20:47
Azonosító: 87 456

T. Fejlesztők! Egy módosítási javaslat...
Ha az eladó áruk közül törlök, feljön egy ablak, ahol meg kell erősíteni a törlést. Megerősítem, utána van egy oldal, hogy törlésre került és egy vissza gomb. Az a személyes menübe tesz vissza. Nem lehetne az eladó árukhoz? Lehet, hogy egymás után többet is törölnék... Vagy simán nem lehetne bekattingatni a törlendő termékeket, hogy többet is lehessen egyszerre?
THX
A

--------------------
---

+Quote Post
saint555
hozzászólás 2008-03-31 12:13
Létrehozva: #18667

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Legutóbbi hozzászólásomban azt írtam, hogy a legutóbbi számlám ( 1080 ft.- ) alulmúlhatatlan. Belátom tévedtem. Most kaptam egy 1020 ft.- os újabb számlát. Bár már bő egy hete az előző hármat is befizettem, de még azok is lejárt tartozásként virítanak. A kérdésem a vaterához. Remélem válaszra is méltatnak.
- Ez mostmár mindig így lessz? Minden egyes eladott tétel után számla fog készülni? Még jó hogy nem utalok. Ebben a hónapban 4 számlát kellett volna utalással egyenlítenem. Nem lenne gond, ha ezek mittudomén 10 - 15.000-s számlák lennének. Vagy havi 1-2 számláról lenne szó. De havi 4 számla, ebből 2 db. 1000 forintos, már megüti a szánalmas szintet.
T. Vatera Moderátor!
Nem gondolkodtak még el azon, hogy a pénzügyeseiket kirugdalják? Mert szánalom, ami önöknél a pénzügyi területen folyik.
Ma beregelek a konkurenciához. Meglátom ott hogyan viszonyulnak a fizető ügyfélhez. Ezt sikerült a tehetetlenségükkel és állandó jogtalan zaklatásukkal elérni. Köszönöm a jó irányba terelgetést, mégha önök nem is ezért zaklatnak folyamatosan. Ugyanis állandóan az önök bénázásai miatt késedelmesek a fizetéseim. Lásd. csekkek késedelmes, vagy sehogyansem küldése. Talán egy alkalommal fordult elő a négy év alatt hogy én felejtettem el időben fizetni. De ez az önök cégénél ezekszerint mit sem számít.
Mindenképpen valamiféle reagálást várnék a lapítás helyett.
Tisztelettel: saint555

+Quote Post
attila75
hozzászólás 2008-03-30 21:19
Létrehozva: #18668

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Grobar @ 2008-03-30 19:46) *
Sárga már szerintem.....

Látom... kösz... blink.gif

--------------------
---

+Quote Post
Grobar
hozzászólás 2008-03-30 20:46
Létrehozva: #18669

Csak olvasó

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-05-24 18:58
Innen: Juzni Front
Azonosító: 11 399

IDÉZET(attila75 @ 2008-03-30 19:50) *
Kösz! 03.30.-án licitált az illető egy cuccomra, 0-ás. Akkor Ö nem küldött sms-t és vásárolhat?

Sárga már szerintem.....

--------------------
Csak akkor tehetsz meg mindent, hogyha már semmid sincs. (Tyler Durden)

SÜN, SÜN!!!!
"Sünben emelték ki a tüntetőt."

+Quote Post
csabau
hozzászólás 2008-03-30 20:32
Létrehozva: #18670

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-03-19 21:37
Innen: Ideg-elme
Azonosító: 903

IDÉZET(attila75 @ 2008-03-30 19:50) *
Kösz! 03.30.-án licitált az illető egy cuccomra, 0-ás. Akkor Ö nem küldött sms-t és vásárolhat?

nagyon friss regelésű...mostanra már vélhetőleg nálad is orange dry.gif

--------------------
mivel mindig az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak...

...szorgos népünk győzni fog !
.
csaby

+Quote Post
attila75
hozzászólás 2008-03-30 19:50
Létrehozva: #18671

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Grobar @ 2008-03-30 18:39) *
Régen nem voltak csak kékek. Aztán vezették be hogy van elenőrzött, meg teljes jogú felhasználó!
Aki regisztrál és nem küld sms-t, az kék marad, böngészni tud, vásárolni nem! Akinek meg sok eladása, meg vétele van és kék, az régen regisztrált, még a mostani rendszer előtt! Akkor még mindenki tudott eladni meg venni!
Lásd, szlovák oldal, ott csak kékek vannak!

--------------------
---

+Quote Post
Grobar
hozzászólás 2008-03-30 19:39
Létrehozva: #18672

Csak olvasó

Csoport:
Kizárt

IDÉZET(attila75 @ 2008-03-30 19:31) *
Egy villámkérdés... Akinek kék a neve az? Kék a neve, arca csupa derű... ??? Mert ugye a zöld az eladó, a narancssárga vásárló, nade kééék??? Talán rendőr...

Régen nem voltak csak kékek. Aztán vezették be hogy van elenőrzött, meg teljes jogú felhasználó!
Aki regisztrál és nem küld sms-t, az kék marad, böngészni tud, vásárolni nem! Akinek meg sok eladása, meg vétele van és kék, az régen regisztrált, még a mostani rendszer előtt! Akkor még mindenki tudott eladni meg venni!
Lásd, szlovák oldal, ott csak kékek vannak!

--------------------

SÜN, SÜN!!!!

+Quote Post
attila75
hozzászólás 2008-03-30 19:31
Létrehozva: #18673

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Egy villámkérdés... Akinek kék a neve az? Kék a neve, arca csupa derű... ??? Mert ugye a zöld az eladó, a narancssárga vásárló, nade kééék??? Talán rendőr...

--------------------
---

+Quote Post
Grobar
hozzászólás 2008-03-30 19:24
Létrehozva: #18674

Csak olvasó

Csoport:
Kizárt

IDÉZET(Pimpusz @ 2008-03-29 23:13) *
Üdv!

Vagy csak egyszerűen bemegyek egy bankba és utalok a megadott számlaszámra?

NEM! A Te salyát folyószámládról kell utalni, tehát abba a bankba kell menned ahol van folyószámlád!!!

--------------------

SÜN, SÜN!!!!

+Quote Post
Grobar
hozzászólás 2008-03-30 19:21
Létrehozva: #18675

Csak olvasó

Csoport:
Kizárt

IDÉZET(Lecsike @ 2008-03-29 23:21) *
Szia Pimpusz !

Ha a számlaszám megvan, akkor bármelyik bank azonosítani tudja ahol befizeted ,hogy melyik bankhoz megy a befizetett összeg!
De ha ez segítség a Vatera a CIB BANK partnere rolleyes.gif
Remélem segítettem, sikeres Vaterázást kívánok!

Lecsike

Ugye ezt nem gondoltad komolyan?? Egyik bankban sem lehet befizetni, idegen bankszámlára!! OTP-ben csak OTP-sre, CIB-ben csak CIB-re stb! Utalni lehet csak!!

--------------------

SÜN, SÜN!!!!

+Quote Post
Pimpusz
hozzászólás 2008-03-30 19:13
Létrehozva: #18676

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-02-24 20:36
Azonosító: 123 340

IDÉZET(Lecsike @ 2008-03-29 22:21) *
Szia Pimpusz !

Ha a számlaszám megvan, akkor bármelyik bank azonosítani tudja ahol befizeted ,hogy melyik bankhoz megy a befizetett összeg!

Lecsike

Nagyon szépen köszönöm a gyors segítséget!

Üdv, Pimpusz.

+Quote Post
hepp01
hozzászólás 2008-03-30 16:06
Létrehozva: #18677

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-29 19:03
Azonosító: 129 337

IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2008-03-29 18:18) *
Kedves hepp01!

Legyen kedves megadni a pontos termékkódot. Köszönjük!

Nem tudom a termékkódot mert nem szoktam felírni magamnak, most pedig már nem tudom megnézni mert eltűnt:)
De semmi gond, feltettem újra a terméket. Csak jeleztem, hogy van ilyen is.Köszönöm!

+Quote Post
Lecsike
hozzászólás 2008-03-29 23:21
Létrehozva: #18678

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-20 12:53
Innen: Magyarország
Azonosító: 968

IDÉZET(Pimpusz @ 2008-03-29 22:13) *
Üdv!

Nem tudtam hová írjak így itt teszem fel a kérdésem. Az lenne a kérdésem hogy szeretnék eladni, de nem tudom hogy a megadott vaterás számlaszám, melyik banknál van? Vagy csak egyszerűen bemegyek egy bankba és utalok a megadott számlaszámra? nem kérdezik hogy melyik banknál van a számla? ebben kérnék szépen segítséget. Köszi szépen előre is.

Szia Pimpusz !

Lecsike

--------------------
Az élet rövid ... éld hát meg mosolyogva !

Vaterás Bögrét Szeretnék !

A hozzászólást - Lecsike - szerkesztette a legjobb tudása szerint !

+Quote Post
Pimpusz
hozzászólás 2008-03-29 23:13
Létrehozva: #18679

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-02-24 20:36
Azonosító: 123 340

Üdv!

Nem tudtam hová írjak így itt teszem fel a kérdésem. Az lenne a kérdésem hogy szeretnék eladni, de nem tudom hogy a megadott vaterás számlaszám, melyik banknál van? Vagy csak egyszerűen bemegyek egy bankba és utalok a megadott számlaszámra? nem kérdezik hogy melyik banknál van a számla? ebben kérnék szépen segítséget. Köszi szépen előre is.

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-03-29 19:18
Létrehozva: #18680

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:48
Azonosító: 32

IDÉZET(hepp01 @ 2008-03-29 18:08) *
Helló!

Olyan érdekes dolgot tapasztaltam, hogy feltettem egy terméket eladásra, minden oké volt rendben elindult az egész, megjelent a termékeim közt aztán másnapra eltűnt mint a kámfor a cuccaim közül!Ez mi?!?Hogy lehet ez??

Kedves hepp01!

Legyen kedves megadni a pontos termékkódot. Köszönjük!

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post

1045 Oldal V  « < 932 933 934 935 936 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
8 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (8 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2016-05-07 02:32