IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1016 Oldal V  « < 932 933 934 935 936 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Technikai Kérdések, Problémák, KIZÁRÓLAG TECHNIKAI jellegű témáknak - PST/VTT kivételével!
bambooflower
hozzászólás 2008-01-25 11:12
Létrehozva: #18661

Öreg róka:)

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-03-01 14:16
Azonosító: 130

IDÉZET(Putyur @ 2008-01-25 10:08) *
A megadott méret alapján lehet 100 l-es, de a kép alapján nehezen... Próbáld meg összehasonlítani az asztallal, meg a cseréppel a méretét. (Nekem volt valaha 100 l-es akváriumom - nem ekkora volt...)

elöbb-utóbb értékelniük kell egymást... majd kiderül

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."
Go to the top of the page

+Quote Post
Putyur
hozzászólás 2008-01-25 11:11
Létrehozva: #18662

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-01 12:23
Innen: Budapest
Azonosító: 12 391

IDÉZET(draglion @ 2008-01-25 09:54) *
ahhoz becsület kell

Meg több pénz. Lehet, hogy az a gond, hogy lecsúszott a jó üzletről - megvenni valamit 3000-ért, amiért más 6000 Ft-ot is adott volna... dry.gif

--------------------
Putyur

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal.
Ne kezdj birkózni egy disznóval, mert mindketten sárosak lesztek, de a disznó még élvezni is fogja.

+Quote Post
Putyur
hozzászólás 2008-01-25 11:08
Létrehozva: #18663

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(bambooflower @ 2008-01-25 09:53) *
...
a képen látható simán lehet 100-as. a megadott méretek alapján is.

A megadott méret alapján lehet 100 l-es, de a kép alapján nehezen... Próbáld meg összehasonlítani az asztallal, meg a cseréppel a méretét. (Nekem volt valaha 100 l-es akváriumom - nem ekkora volt...)

--------------------
Putyur

Ne kezdj birkózni egy disznóval, mert mindketten sárosak lesztek, de a disznó még élvezni is fogja.

+Quote Post
draglion
hozzászólás 2008-01-25 10:54
Létrehozva: #18664

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:23
Azonosító: 291

IDÉZET(Putyur @ 2008-01-25 10:13) *
A megoldás az lett volna, hogy a licitálót felüllicitálod....

ahhoz becsület kell

--------------------
nagy a baj amikor a tudás hiánya tesz értékessé vagy értéktelenné dolgokat

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2008-01-25 10:53
Létrehozva: #18665

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-03-01 14:16
Azonosító: 130

háát, nem is tudom... az akvárium legitim nyertese még nem készített értékelést... talán megkapta az akváriumát... mert ha az eladóról egy kis józan észt feltételezünk, miért adna valamit 3500-ért, ami 6000-ért már elkelt? még ha a megspórolt jutalékot le is vonjuk... talán inkább gyorsan kerített egy másikat valahonnan, ha már ilyen kapósak? a képen látható simán lehet 100-as. a megadott méretek alapján is.

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."

+Quote Post
csabau
hozzászólás 2008-01-25 10:28
Létrehozva: #18666

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-03-19 21:37
Innen: Ideg-elme
Azonosító: 903

én ha jutalékkijátszom, nem feltétlen a fórum kellős közepibe vezet az első utam.
egyrészt előfordulhat nagy eséllyel, hogy mint a szabálytalanságban részt vevőt, engem is szankcionálni fognak,
másrészt nem teszemi magam nevetségessé.

jelentsd fel a helyi kapitányságon, biztosan az egész testület, nemzeti nyomozóirodástul
a te embered címe után fog kajtatni. de inkább ott is egy elnéző mosollyal fogják nyugtázni
megrázó történetedet.
ugye nekik is első útjuk a Vatera nyilvántartása lesz, ahonnan címet tudakolhatnak.
Vatera meg mindkét karját vízszintesig fogja fordítani, kifordított tenyérrel....

--------------------
mivel mindig az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak...

...szorgos népünk győzni fog !
.
csaby

+Quote Post
Putyur
hozzászólás 2008-01-25 10:13
Létrehozva: #18667

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(énénén @ 2008-01-25 08:47) *
Üdv! Először is.....Nem én bénáztam,hanem az illető javasolta kényszermegoldásként,mert mielött az álltalad becsületesnek nevezett vevő belépett a képbe,megegyeztünk hogy üssem le 3000-ért,és leveszi.
...

Ja igen, még valami! Ez egy internetes piactér, itt bármikor bárki "beléphet a képbe", még ha úgy is érzed, hogy emiatt ő nem becsületes. Ezt kikerülni nem bénázás kérdése, és kifejezetten inkorrekt "kényszermegoldásokat" alkalmazni egy licitáló kicselezésre, kikerülésre. A megoldás az lett volna, hogy a licitálót felüllicitálod; az aukciókon ez így megy, a Vatera pedig aukciósház, nem pedig játszótér!

--------------------
Putyur

+Quote Post
Putyur
hozzászólás 2008-01-25 10:05
Létrehozva: #18668

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(énénén @ 2008-01-25 08:47) *
Üdv! Először is.....Nem én bénáztam,hanem az illető javasolta kényszermegoldásként,mert mielött az álltalad becsületesnek nevezett vevő belépett a képbe,megegyeztünk hogy üssem le 3000-ért,és leveszi.Fogalmam sincs milyen kijátszásról beszélsz,én mindig törekedtem a becsületes korrekt üzletre.Nemértem hogy min nyertem volna a vatera megröviditésével,én tényleg kifizettem előre ,átutalással a 3000-forintot.A fennnmaradó 500 at mneg a szállitáskor ! Ugyanis az Isten hátamögül hozta egy sofőr,azért mert engem átb... nemvolt szívem nem kifizetni a száll díjat.Hogy mit kellet volna látnia egy teljessen kezdő akvaristának szerinted azt nemtudom,de ha visszaolvasod a vevő kérdéseit az eladóhoz ,ott többször rákérdeztek az akvárium méretére,és állapotára.AZ eladó végig hazudott.Nemudom te milyen alapon szólitasz fel hogy a panaszommal ne rakjam tele a Vaterát,de ha jólátom teis csak egy egyszerú felhasz. vagy,tehát nemnagyon kéne másokat lehurrognod.

A csaláshoz két ember kell; az egyik felajánlja, a másik elfogadja a lehetőséget.

Az "általam becsületesnek nevezett vevő" - valóban becsületes és korrekt. Szabályosan megvett valamit, amit nem fog megkapni, mert Ti megegyeztetek a háta mögött, a Vatera átverésével. Te nem nyertél az üzleten, csak az eladó (neki kell kevesebb jutalékot fizetni), Te csak asszisztáltál a csaláshoz. Illetve nyertél: megkaptál valamit 3500 Ft-ért, amiért más 6000 Ft-ot fizetett volna. (Ez még külön minősíti az eladó gondolkodási képességeit...)
Hogy az eladó mit állított a leírásban, ez egy másik kérdés. Ha az aukció szabályos lett volna, joggal reklamálhatnál. (Én nem kezdő, hanem semmilyen akvarista nem vagyok, mégis meg tudom állapítani a képről, hogy az az akvárium nem lehet 100 l-es.)
Ugyanolyan felhasználó vagyok mint Te, ezt jól látod - nincsenek Moderátori jogaim; szerencsétekre... Azonban semmi nem tiltja, hogy megjegyezzem; felesleges minden topicba beírni a panaszodat. Ha az egyikben nem kapsz számodra kielégítő választ, mész a másikba? Mindenhol át fogják látni az ügyletet, és nem valószínű, hogy valaki valahol is igazat fog adni Neked. Nem hurrgotalak le, csak feltártam a tényeket; úm. "kibontottam az igazság minden részletét..." smile.gif

--------------------
Putyur

+Quote Post
draglion
hozzászólás 2008-01-25 09:52
Létrehozva: #18669

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(énénén @ 2008-01-25 09:47) *
Üdv! Először is.....Nem én bénáztam,hanem az illető javasolta kényszermegoldásként,mert mielött az álltalad becsületesnek nevezett vevő belépett a képbe,megegyeztünk hogy üssem le 3000-ért,és leveszi.Fogalmam sincs milyen kijátszásról beszélsz,én mindig törekedtem a becsületes korrekt üzletre.Nemértem hogy min nyertem volna a vatera megröviditésével,én tényleg kifizettem előre ,átutalással a 3000-forintot.A fennnmaradó 500 at mneg a szállitáskor ! Ugyanis az Isten hátamögül hozta egy sofőr,azért mert engem átb... nemvolt szívem nem kifizetni a száll díjat.Hogy mit kellet volna látnia egy teljessen kezdő akvaristának szerinted azt nemtudom,de ha visszaolvasod a vevő kérdéseit az eladóhoz ,ott többször rákérdeztek az akvárium méretére,és állapotára.AZ eladó végig hazudott.Nemudom te milyen alapon szólitasz fel hogy a panaszommal ne rakjam tele a Vaterát,de ha jólátom teis csak egy egyszerú felhasz. vagy,tehát nemnagyon kéne másokat lehurrognod.

te is részese vagy a csalásnak
nem tudott volna csalni az eladó ha te nem mentél volna bele hogy leütöd 500 forintért

--------------------

+Quote Post
draglion
hozzászólás 2008-01-25 09:49
Létrehozva: #18670

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Putyur @ 2008-01-25 09:24) *
Erről az aukcióról van szó:

http://www.vatera.hu/akvarium_51103220.html

Itt beszéltétek meg, hogy a 3500 Ft vételár helyett egy 500 Ft-os aukciót ütsz le - jutalékkijátszás céljából. (Hogy az eladó hogyan számol el azzal a becsületes licitálóval, aki szabályosan, 6000 Ft-ért megvette azt az akváriumot - nos, ez egy más téma. Ha kap emiatt egy vastag piros filccel írt negatívot, akkor semmi csodálkoznivalója nem lesz.)

http://www.vatera.hu/akvarium_49510413.html

Sajnos ilyen esetekben nem nagyon fog Neked segíteni a Vatera (meg senki sem), hogy a (vélt vagy valós) igazadat érvényesítsd. Máskor aukciózz szabályosan - és ha nem, hát ne hőbörögj, és ne annál keress jogorvoslatot, akit átvertél.

(Amúgy a képen határozottan látszik, hogy az az akvárium közel sincs 100 l-es, max. 25 l. - bármit is állít a leírás.)

Az egész dolgot amúgy már megfelelően kivitattuk itt:

http://www.vatera.hu/forum/index.php?showtopic=24104

Tehát nem muszáj ezzel az egész fórumot teleszemetelned.

énénén(18)
korrektség - 2008/01/16 08:34:46
Üdv! Tudod itt a vaterán igen fontos a bizalom,a korrektség.Mindenesetre téged minősit,hogy megxszegted az igéreted,és annak ellenére nem vetettél véget az árverésnek,hogy ezt igérted.

Godap89(0)
[RE] korrektség - 2008/01/16 14:47:40
Te is tudod hogy nem tudtam megszüntetni az aukciót, ahogy ígértem.Sajnálom hogy így alakult...

Godap89(0)
[RE] korrektség - 2008/01/20 14:01:23
szia! Igazadt van,ugy a korrekt ha neked adom. 3500.-ért,azt hiszem annit nyomtál rá, ha áll még akkor a tied ??

énénén(18)
Üdv! - 2008/01/20 20:18:14
Természetesen kellene,de hogy tudjuk nyélbeütni a bizniszt?Papíron valaki más nyerte,miután nemtetted zárt aukcíóra.Hogy tudnánk megoldani?

Godap89(0)
[RE] Üdv! - 2008/01/20 21:20:43
meghirdetem ujra 500.-ért ez lesz a villámár,gyorsan üsd le és kész!!

énénén(18)
hali - 2008/01/20 21:41:18
Legyen a villámár 3500ft.Mikor teszed fel?

Godap89(0)
[RE] hali - 2008/01/20 21:50:00
már fel van téve 500 a villámár

Godap89(0)
[RE] hali - 2008/01/20 21:51:05
mi már ugyis megegyeztünk a 3500-be 24 órás az aukció!Siess

énénén(18)
hali - 2008/01/20 21:56:52
áRVERÉS BEFEJEZVE .Megvan.Holnap intézzük a többit.

Godap89(0)
[RE] hali - 2008/01/21 09:35:03
ok

--------------------

+Quote Post
énénén
hozzászólás 2008-01-25 09:47
Létrehozva: #18671

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-01-14 16:37
Azonosító: 80 136

+Quote Post
Putyur
hozzászólás 2008-01-25 09:24
Létrehozva: #18672

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(énénén @ 2008-01-25 07:23) *
Üdv! Mit lehet tenni ha totálisan átvertek egy vásárlásnál?Az eladó pofátlanul hazudott egy akvárium méreteiről,ami meg se közelítette az álltala leírt paramétereket.Egy 100-litykós akváriumot kinált ,és előre utalást kért,amit én teljesítettem .Egy harmadik fél közvetítésével küldte el az akváriumot,ami 21-literes, és HASZNÁLHATATLAN MIVEL TÖRÖTT! .Tévedés félreértés kizárva,telefont nemveszi fel,viszont sms ben válaszolt,és közölte hogy majd jövőhéten visszautalja a v ételárat.Rápirítani nemtudok,mivel az Ország másik végéből szélhámoskodik.Mit tehetnék?

Erről az aukcióról van szó:

http://www.vatera.hu/akvarium_51103220.html

Itt beszéltétek meg, hogy a 3500 Ft vételár helyett egy 500 Ft-os aukciót ütsz le - jutalékkijátszás céljából. (Hogy az eladó hogyan számol el azzal a becsületes licitálóval, aki szabályosan, 6000 Ft-ért megvette azt az akváriumot - nos, ez egy más téma. Ha kap emiatt egy vastag piros filccel írt negatívot, akkor semmi csodálkoznivalója nem lesz.)

http://www.vatera.hu/akvarium_49510413.html

Sajnos ilyen esetekben nem nagyon fog Neked segíteni a Vatera (meg senki sem), hogy a (vélt vagy valós) igazadat érvényesítsd. Máskor aukciózz szabályosan - és ha nem, hát ne hőbörögj, és ne annál keress jogorvoslatot, akit átvertél.

(Amúgy a képen határozottan látszik, hogy az az akvárium közel sincs 100 l-es, max. 25 l. - bármit is állít a leírás.)

Az egész dolgot amúgy már megfelelően kivitattuk itt:

http://www.vatera.hu/forum/index.php?showtopic=24104

Tehát nem muszáj ezzel az egész fórumot teleszemetelned.

A hozzászólást -Putyur- szerkesztette a következő időpontban: 2008-01-25 09:26

--------------------
Putyur

+Quote Post
énénén
hozzászólás 2008-01-25 08:23
Létrehozva: #18673

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-01-14 16:37
Azonosító: 80 136

Üdv! Mit lehet tenni ha totálisan átvertek egy vásárlásnál?Az eladó pofátlanul hazudott egy akvárium méreteiről,ami meg se közelítette az álltala leírt paramétereket.Egy 100-litykós akváriumot kinált ,és előre utalást kért,amit én teljesítettem .Egy harmadik fél közvetítésével küldte el az akváriumot,ami 21-literes, és HASZNÁLHATATLAN MIVEL TÖRÖTT! .Tévedés félreértés kizárva,telefont nemveszi fel,viszont sms ben válaszolt,és közölte hogy majd jövőhéten visszautalja a v ételárat.Rápirítani nemtudok,mivel az Ország másik végéből szélhámoskodik.Mit tehetnék?

+Quote Post
WALKMAN76
hozzászólás 2008-01-24 19:01
Létrehozva: #18674

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-04-07 21:38
Azonosító: 4 200

Kedves Vatera!
Nekem van 1 kis problémám.Anno nagyon régen volt 2 termékem nevezetesen AG NEOVO F419és egy IBM thinkpad.
Igaz eladtam öket de sajnos nem jött létre végül is az adásvétel mivel ezek a termékek tönkrementek idöközben igy nem is adtam oda a vevöknek.Ebböl nem is volt probléma!!!!
Már nememlékszem de azthiszem irtunk egy egy semleges véleményt meg hogy nem jött létre az adásvétel de tényleg nememlékszem már pontosan rá.
Én gondoltam akkor ezeket a termékeket nem eladottnak tekinti a vatera.
Most kijött a számla a vaterátol és ez a két szerkezet is szerepelt benne.Illetve volt még egy X800GTO videokari eladásom is jut eszembe ott a vevő egyszerűen megpattant a posta le is nyelte a kárnyámat.Akkor irtam a negativot azthiszem a fazont ki is tiltották mert vagy 100 hasonlo értékelést kapott.
Szoval kiszámlázták ezeket a tétleket nekem.Igaz nem nagy összeg simán befizetem nem probléma!!!Tudni szeretném máskor mit irjak hogyan intézzem ha meghiusul egy adásvétel hogy nekerüljenek kiszálázásra.
Előre is köszönöm a választ!
Üdv:WALKMAN76

+Quote Post
mhif
hozzászólás 2008-01-24 16:25
Létrehozva: #18675

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-08-09 11:59
Azonosító: 19 325

IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2008-01-15 15:25) *
Kedves mhif!

A licitkorlátozás a legmagasabb szintű ellenőrzésen átesett felhasználókra nem vonatkozik (jellemzően eladók),
kizárólag az alacsonyabb szintű regisztrációval rendelkező felhasználókra (jellemzően vásárlók).

Kedves Vatera,

nem igazán sikerült kielégítő választ kapnom, megkérdezem még1szer:

"Miért is nem vonatkozik a korlátozás a teljes jogú felhasználókra? Mi ebben a logika?
A szűrést nem jogosultság, hanem értékelési mutató szerint szeretném alkalmazni."

javítva: t

Több éves regisztrációval rendelkező és több száz/ezer adásvételt lebonyolított -nevezzük jellemzően eladó- féllel sem szeretnék üzletet kötni, ha én az ő értékelési mérlegét nem találom számomra megfelelőnek. Nem is feltétlenül a mérlegét; ha már a negatív értékelései között találok 1-2-3-XY... olyan értékelést, ami miatt szeretném "elkerülni" az adott illetővel az adásvételt, miért ne lenne megoldható a szűrése? Természetesen, mint eladó fél "szerepelnék" az adásvételben, ez esetben van értelme a kérdésemnek (vevőként egyszerűen nem licitálok olyan eladónál, aki...)

Tisztában vagyok vele, hogy a Piactér érdeke az, hogy minél több adásvétel kötessen meg, de épp a felület által biztosított értékelési rendszerből fakadóan úgy érzem el tudom dönteni, hogy pusztán a licitáláson túl, ki az a felhasználó, akivel ténylegesen is sikeresen lezáruló adásvételt tudok kötni. Tehát a Vatera és az én érdekem is azonos e tekintetben.

köszi, mhif

+Quote Post
draglion
hozzászólás 2008-01-24 16:04
Létrehozva: #18676

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Cepheusz @ 2008-01-24 15:37) *
Kedves Vatera_Moderátor!

[*] Nem értem, hogyan adhatok eladóként értékelést ha a vevőim azt nem teszik meg, hiszen az aukció kiemeneteléről nincs tudomásom, csak annyit tudok, hogy én az árucikket elküldtem. [/list]A válaszokat előre is köszönöm.

bizony ez így van a tranzakció folyatban van addig amíg nincs valamiféle jelzés a vásárló részéről hogy megkapta és hogy rendben van vagy nincs rendben
ez lehet egy vatera üzenet, e-mail vagy telefonhívás, személyes találkozásnál pedig egyből kiderül, szóval nem feltétlenül a vatera visszajelzés jelenti a bizonyosságot arról hogy a trazakció a vásárló részéről rendben lezárult...habár az a legjobb dolog ha az értékelést választja a fentiekből wink.gif

--------------------

+Quote Post
draglion
hozzászólás 2008-01-24 15:59
Létrehozva: #18677

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(b_ede @ 2008-01-24 15:53) *
Én kértem ...

nagyon-nagyon jó ötlet volt

--------------------

+Quote Post
Putyur
hozzászólás 2008-01-24 15:50
Létrehozva: #18678

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Cepheusz @ 2008-01-24 14:37) *
Kedves Vatera_Moderátor!

Két kérdésem lenne:
  1. Ha jól látom a Személyes menű, Licitált áruk listája kiegészült egy Utolsó licit érkezése oszloppal. Ez nem felelegesen rontja az átláthatóságot? Nem igazán tudom elképzelni kinek lehet olyan fontos fontos ez az információ. Ennek biztosan volt így értelme? (ez inkább megjegyzés, azt úgysem fogod leírni, hogy nem :-) )
  2. 40 napos értékelési kényszer. Nem értem, hogyan adhatok eladóként értékelést ha a vevőim azt nem teszik meg, hiszen az aukció kiemeneteléről nincs tudomásom, csak annyit tudok, hogy én az árucikket elküldtem. Ilyenkor fordul elő, hogy én mivel eladok ezért értekelési kényszerbe kerülök, ha használni akarom a rendszert, a vevőm meg lehet, hogy vár egy fél évet és az én pozitívomra válaszul megajándékoz egy negatívval. Járt már így ismerősöm. (javaslom: 40 napon túl ne lehessen negatívot adni!)
A válaszokat előre is köszönöm.

Az első pontban említett opciót egy kolléga kérte nemrégen - ezért került be a lehetőségek közé. Szerintem zavarónak nem zavaró.
A második ponttal tökéletesen egyetértek. Amíg a vevő nem értékelt, az eladót nem kellene zaklatni.

--------------------
Putyur

+Quote Post
Cepheusz
hozzászólás 2008-01-24 15:37
Létrehozva: #18679

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-04-24 07:37
Azonosító: 6 789

Kedves Vatera_Moderátor!

Két kérdésem lenne:
  1. Ha jól látom a Személyes menű, Licitált áruk listája kiegészült egy Utolsó licit érkezése oszloppal. Ez nem felelegesen rontja az átláthatóságot? Nem igazán tudom elképzelni kinek lehet olyan fontos fontos ez az információ. Ennek biztosan volt így értelme? (ez inkább megjegyzés, azt úgysem fogod leírni, hogy nem :-) )
  2. 40 napos értékelési kényszer. Nem értem, hogyan adhatok eladóként értékelést ha a vevőim azt nem teszik meg, hiszen az aukció kiemeneteléről nincs tudomásom, csak annyit tudok, hogy én az árucikket elküldtem. Ilyenkor fordul elő, hogy én mivel eladok ezért értekelési kényszerbe kerülök, ha használni akarom a rendszert, a vevőm meg lehet, hogy vár egy fél évet és az én pozitívomra válaszul megajándékoz egy negatívval. Járt már így ismerősöm. (javaslom: 40 napon túl ne lehessen negatívot adni!)
A válaszokat előre is köszönöm.

A hozzászólást -Cepheusz- szerkesztette a következő időpontban: 2008-01-24 15:40

+Quote Post
Flitter
hozzászólás 2008-01-21 17:57
Létrehozva: #18680

Lelkes fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-03-01 13:48
Innen: Hirtelengöröngyös-balacskó
Azonosító: 39

IDÉZET(harlequinopal @ 2008-01-21 12:07) *
Köszi Flitter! Tehát látják, csak erre voltam kíváncsi. Nem egy napja van ott a kérdésem, tehát a dolgozik sztem nem éppen kifogás. Az a baj, hogy pont jó áron adná a cuccot, csak a képen más színű van, mint ami nekem kell. Válasz nélkül nem licitálok, igazad van majd lesz másik rolleyes.gif

Persze,hogy látják rolleyes.gif Meg is érdemlik ha semmit nem tudnak eladni mert kommunikálni képtelen,mert nem akar.

--------------------
Állampolgári jogom hülyének lenni.
Ne vedd komolyan az életet, úgyse kerülsz ki belőle élve:)

Mit te gondolsz, ki te vagy, azt hiszed, hogy kivel beszélsz?
"Ne vitatkozz a hülyékkel, mert lealacsonyodsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!"
"Az a baj a világgal, hogy az okosak örökké kételkednek,a hülyék meg mindig holtbiztosak mindenben."
"Légy olyan ,mint a madár,mely alól ha kivágják a fát- nem zuhan le-hanem még magasabbra repül."

+Quote Post

1016 Oldal V  « < 932 933 934 935 936 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-08-21 12:09