IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1075 Oldal V  « < 934 935 936 937 938 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Technikai Kérdések, Problémák, KIZÁRÓLAG TECHNIKAI jellegű témák - amelyekre nincs más topik!
Anidree
hozzászólás 2008-05-25 08:52
Létrehozva: #18701

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-05-03 17:29
Azonosító: 8 182

Sziasztok.

Van egy dolog, amit szeretném, ha elmagyaráznátok nekem. Eladtam egy terméket 2000 Ft-ért, majd (ez kb 2007 tavaszán volt) elutaltam a 100 Ft-ot a Vaterának. Fél év után elkezdtek levelekkel bombázni, hogy adjak még fel 1160 Ft-ot, majd mikor visszakérdeztem, mire fel, semmi válasz nem volt. Ezekután ezt a követelést eladták egy behajtócégnek, aki egyfolytában küldözgette rám az sms-eket, meg a leveleket hazulra, hogy de hát én milyen sokkal tartozom. Naszóval, amit nem értek, hogy mért van az, hogy egy 2000 Ft-os termék után be kell fizetni 1260 Ft-ot és a cég el sem mondja, hogy miért?
Aki tud, válaszoljon bnekem erre az apróságra. Köszi.
Go to the top of the page

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2008-05-24 18:56
Létrehozva: #18702

Öreg róka:)

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-03-01 13:16
Azonosító: 130

IDÉZET(lidojohn @ 2008-05-24 19:47) *
Sikerült beszélni az eladóval! Elmondtam neki, hogy mi a gondom a termékével!
Elfogadta az érveimet (pl: ha mondjuk az egyik alkalmazottam esik le róla, mert összcsuklik alatta, akkor én kerülök kellmetlen helyzetbe!) Nagyon korrekten reagálta le a dolgot!
Ha minden jól megy hétfőn visszaveszi a terméket!
Mostmár csak azt nem tudom, hogy a minősítést ill. a jutalékfizetést hogyan lehet ilyenkor rendezni, mert ő már minősített engem !

minden jó, ha a vége jó rolleyes.gif adj neki egy nagy pozitívat, és dícsérd meg a rugalmasságáért, de írd oda, hogy az adásvétel nem jött létre. ö pedig majd lecseréli a pozitív értékelésedet egy semlegesre, hogy ne kelljen jutalékot fizetnie.

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."

+Quote Post
lidojohn
hozzászólás 2008-05-24 18:47
Létrehozva: #18703

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-24 14:32
Azonosító: 155 396

IDÉZET(bambooflower @ 2008-05-24 16:20) *
kötelezni nem lehet. viszont az értékeléseiben csupa jót olvastam róla: korrekt, becsületes, megbízható, segítökész. próbáltál már beszélni vele?

Sikerült beszélni az eladóval! Elmondtam neki, hogy mi a gondom a termékével!
Elfogadta az érveimet (pl: ha mondjuk az egyik alkalmazottam esik le róla, mert összcsuklik alatta, akkor én kerülök kellmetlen helyzetbe!) Nagyon korrekten reagálta le a dolgot!
Ha minden jól megy hétfőn visszaveszi a terméket!
Mostmár csak azt nem tudom, hogy a minősítést ill. a jutalékfizetést hogyan lehet ilyenkor rendezni, mert ő már minősített engem !

+Quote Post
lidojohn
hozzászólás 2008-05-24 17:07
Létrehozva: #18704

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Még nem!
Mindenképpen meg fogom próbálni!

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2008-05-24 15:20
Létrehozva: #18705

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-03-01 13:16
Azonosító: 130

IDÉZET(lidojohn @ 2008-05-24 15:46) *
Azt szeretném kérdezni, ha a vásárolt termékről utólag (1 nappal az átvétel után)derül ki, hogy nem jól működik, akkor van-e valamilyen lehetőségem (a negatív értékelésen túl) hogy visszakapjam a pénzem! Az átvétel személyesen történt, de a terméket nem ismertem, és úgy érzem az átvételnél az eladó ügyesen úgy mutatta be, hogy nem jöttem rá a hibára! Ami fontos, hogy egy olyan munkaeszközről van szó(variálhaltó alu létra) amelyet munkavégzéshez (villanyszerelő vagyok)szerettem volna használni, de nem biztonságos, ezzel a testi épségemet is veszélyezteti!
Ilyen szituációban lehet-e kötelezni az eladót, hogy vegye vissza a termékét??? sad.gif

kötelezni nem lehet. viszont az értékeléseiben csupa jót olvastam róla: korrekt, becsületes, megbízható, segítökész. próbáltál már beszélni vele?

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."

+Quote Post
lidojohn
hozzászólás 2008-05-24 14:46
Létrehozva: #18706

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Azt szeretném kérdezni, ha a vásárolt termékről utólag (1 nappal az átvétel után)derül ki, hogy nem jól működik, akkor van-e valamilyen lehetőségem (a negatív értékelésen túl) hogy visszakapjam a pénzem! Az átvétel személyesen történt, de a terméket nem ismertem, és úgy érzem az átvételnél az eladó ügyesen úgy mutatta be, hogy nem jöttem rá a hibára! Ami fontos, hogy egy olyan munkaeszközről van szó(variálhaltó alu létra) amelyet munkavégzéshez (villanyszerelő vagyok)szerettem volna használni, de nem biztonságos, ezzel a testi épségemet is veszélyezteti!
Ilyen szituációban lehet-e kötelezni az eladót, hogy vegye vissza a termékét??? sad.gif

+Quote Post
Grobar
hozzászólás 2008-05-23 20:30
Létrehozva: #18707

Csak olvasó

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-05-24 17:58
Innen: Juzni Front
Azonosító: 11 399

IDÉZET(Agika79 @ 2008-05-23 20:31) *
Hello vatera csapata!!! Letiltással fenyegettek be nem fizetett 1000ftos csekk miatt??? A május 12. kiállított számlát 2008 május 21-én hozta a posta:-((( nézzetek utána nyugodtan!. A befizetési határidő május 12 :-)a kiállítás dátuma május 12 szintén???? Szerintem ezer forintért senki nem tiltatja ki magát a vateráról , mert alapjában véve nagyon szuper internetes vásárlási és eladási lehetőség, de a számlázási rendszeren kérném pontosítsatok!!!!! Ha holnap be is fizetem akkor az nektek kb egy hét mulva fog megjelenni szerintem , és akkor addigra engem töröltök a vateráról? Várom válaszotokat, üdv: Agika79!!!!

Nem törölnek, inaktiválnak, amíg nem íródik jóvá a befizetés. Ebben az esetben, szerintem nem lesz inaktiválás.

--------------------
Csak akkor tehetsz meg mindent, hogyha már semmid sincs. (Tyler Durden)

SÜN, SÜN!!!!
"Sünben emelték ki a tüntetőt."

+Quote Post
Agika79
hozzászólás 2008-05-23 19:31
Létrehozva: #18708

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-23 19:18
Azonosító: 155 117

Hello vatera csapata!!! Letiltással fenyegettek be nem fizetett 1000ftos csekk miatt??? A május 12. kiállított számlát 2008 május 21-én hozta a posta:-((( nézzetek utána nyugodtan!. A befizetési határidő május 12 :-)a kiállítás dátuma május 12 szintén???? Szerintem ezer forintért senki nem tiltatja ki magát a vateráról , mert alapjában véve nagyon szuper internetes vásárlási és eladási lehetőség, de a számlázási rendszeren kérném pontosítsatok!!!!! Ha holnap be is fizetem akkor az nektek kb egy hét mulva fog megjelenni szerintem , és akkor addigra engem töröltök a vateráról? Várom válaszotokat, üdv: Agika79!!!!

+Quote Post
konyvetNEKED
hozzászólás 2008-05-23 19:22
Létrehozva: #18709

Fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-04-17 01:56
Azonosító: 5 690

IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2008-05-22 02:26) *
Kedves konyvetNEKED!

Az észrevételt továbbítottuk a felelős kollégák felé.

Tisztelt Vatera!

Több, mint 2 nappal ezelőtt, szerdán, eltűnt több száz termékem fotója a vateráról. Nem tudom, hogy hová tették, de kérem, keressék meg, és tegyék vissza. Nem szeretnék több napot azzal tölteni, hogy újrafotózom, majd újratöltöm az egészet.

Szerdán ezt a problémát jeleztem is a Kapcsolatfelvétel menüponton keresztül, amire jött egy automata válasz (2008052110003291), miszerint 12 órán belül reagálnak a bejelentésre, 2 nap telt el azóta, az többször 12 óra, s senki nem reagált a bejelentésemre, s még mindig nincsenek meg a fotók.

Most próbáltam visszakeresni a lejárt, de nem licitált termékeimet és érdekes módon, nem találhatóak, pedig elvileg azok is, két napra visszamenőleg megtalálhatóak (kell, hogy legyenek) a vatera rendszerében...

Most péntek este van, s az eddigi tapasztalataimból kiindulva azt gondolom, hogy hétvégén a vatera részéről senki nem foglalkozik itt semmivel. Tehát, a hétvége is úgy fog eltelni, hogy nincsenek fotók a termékeim mellett. Nem véletlen, hogy nem tolonganak a vevők... Nekem ez jövedelemkiesés, amit az Önök lassúsága, nemtörődömsége okoz. Nem esik jól, ráadásul a közüzemi számláimat sem fogják kifizetni... Hogyan gondolják a kárpótlást?

Üdv: konyvetNEKED

+Quote Post
fraulein
hozzászólás 2008-05-23 19:18
Létrehozva: #18710

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-21 10:26
Azonosító: 1 260

Annyira unom már ezeket a gyerekes vevőket hogy nem igaz!
Most is, elvisz egy 2000 Ft-os tételt, nem jelentkezik 3 hétig a levelemre, irok
neki ( szerencsére a vaterának is küldöm ), semmi, hívom, felveszi nagy nehezen,
közlöm vele hogy jó lenne ha elvinné mert három hete várja az árú, adok neki még egy hetet,
semmi mozgás.Adok neki egy negatívot ( 8 értékeléséből 5 semleges vagy negatív pont ilyen miatt
hogy hetek óta nem jelentkezik ) erre 5 percre rá ad egy semlegest, hogy én beszélek vele ocsmányul,
és hogy pocsék üzletember vagyok... blink.gif
Felhívom, felveszi, megkérdezem hogy mi is van most? Erre közlo hogy vett egy másikat azért nem kellett neki.
Mondom neki de hát ha szólsz, akkor más már régen elvitte volna, és nincs gond. Erre mély csend...
Annyira elegem van hogy valaki összekeveri a piacot a játszótérrel!!
És ilyenkor meg nekem kell a Vatera felé "meghunyászkodni" hogy ugyan már legyenek szívesek törölni
az értékelést, mert bár hiába van 1600 pozitívom 0 negatívval, az ilyen értékelés nem vet rám jó fényt!
Rám!!!!! Hihetetlen!
Lassan ott tartok hogy letiltom a kis értékelésű vevőket, csak ezzel az a baj, hogy sok becsületes vevőm van
aki most kezdett, igy velük, és magammal is kiszúrok!
Ehhh sad.gif

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-05-22 20:00
Létrehozva: #18711

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 12:48
Azonosító: 32

IDÉZET(Pimpusz @ 2008-05-22 20:53) *
Üdv!

Beadtam egy értékelés törlése iránti kérelmet, mert megszűnt a negatív értékelés oka, visszakaptam a pénzem. Szeretném kérni hogy vhogy gyorsítsunk rajta! Köszi előre is.

Ticket#2008052210002478

Kedves Pimpusz!

Az e-mail-ben leírt információk alapján kollégáink elkezdik az ügy feldolgozását és munkanapokon
lehetőleg 48 órán belül reagálnak a bejelentésre. Addig is szíves türelmét kérjük!

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Pimpusz
hozzászólás 2008-05-22 19:53
Létrehozva: #18712

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-02-24 19:36
Azonosító: 123 340

Üdv!

Beadtam egy értékelés törlése iránti kérelmet, mert megszűnt a negatív értékelés oka, visszakaptam a pénzem. Szeretném kérni hogy vhogy gyorsítsunk rajta! Köszi előre is.

Ticket#2008052210002478

+Quote Post
sidocious
hozzászólás 2008-05-22 18:46
Létrehozva: #18713

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-04-13 18:36
Azonosító: 5 242

IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2008-05-22 19:44) *
Az aktiváló email a regisztrált emailcímre kiküldésre került.

Akkor ezúton kérem, hogy aktiváljatok be, mert ide NEM ÉRKEZIK MEG!

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-05-22 18:44
Létrehozva: #18714

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(sidocious @ 2008-05-22 13:12) *
Hiába adom meg 3szor is az új emilcímem, az aktiváló email NEM jön meg...
Lehetne a javítás? vagy ha én azt mondom, hogy igen is EZ az új e-mailcímem, akkor ti beaktíváljátok?
Köszi: SiD

Az aktiváló email a regisztrált emailcímre kiküldésre került.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
sidocious
hozzászólás 2008-05-22 18:40
Létrehozva: #18715

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2008-05-22 19:31) *
Kedves sidocious!

A fórumban nem megengedett kereskedelmi jellegű hirdetések megjelentetése. Kereskedelmi hirdetésnek
számít minden olyan topik vagy hozzászólás, amely terméket, szolgáltatást, weblapot, betöltendő állást,
vagy nyereségorientált vállalkozást reklámoz. Az ilyen jellegű topikok ill. hozzászólások törlésre kerülnek.

értem, ezt eddig is tudtam, odaírtam, de elmondom még egyszer.
bővebben:
1. ahhoz én itt túl régóta vagyok, hogy ilyen pitiáner dolgokon keressek 3-400 ft-ot rajtatok
2. a piackutatás, a felmérés, hogy mit ér egy konzol, az NEM a te dolgod, hogy megítéld, helyes cselekedet e vagy sem, hanem az enyém, ugyanis, ha nekem nem hiszel, nézzél bele a profilomba, nem vagyok kajmós, ahhoz én itt az 1-ft-tól a 40k-ig eladtam és kifizettem becsülettel a dolgokat.
3. ha már mindenáron törölgetsz, nem értem, a lényegi kérdésre, azaz a kommunikációhoz használt emilemmel kapcsolatos kérdéssel miért nem foglalkozol? Az nem fontos, csak a paraszt sidocious nehogy ellopjon a legjobb esetben is kb: ps2 2000ft+gc 400ft + n64 900ft haszonért?
tudod kedves moderátor, ennyiért a jóhíremet és a respectemet nem adom el...
és most tedd amit kell, töröld ezt is...

A hozzászólást -sidocious- szerkesztette a következő időpontban: 2008-05-22 18:45

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-05-22 18:31
Létrehozva: #18716

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(sidocious @ 2008-05-22 19:21) *
a moderátor úr csak törölgetni tud vagy válaszolni is? no csak azért, mert ugyan a "piackutató" hozzászólásom (amit, "kifejezetten az Ő átverésükre eszeltem ki" nyilván, hát látszik a 344 eladásomból, amit szó nélkül kifizettem, mekkora csaló volnék én) törölte, de bezzeg a fontos kérdésre nincs válasza...
tehát?

hja és még valami:
visszaraktam a topicomat kis kiegészítéssel, csak a moderátor kedvéért...

Kedves sidocious!

A fórumban nem megengedett kereskedelmi jellegű hirdetések megjelentetése. Kereskedelmi hirdetésnek
számít minden olyan topik vagy hozzászólás, amely terméket, szolgáltatást, weblapot, betöltendő állást,
vagy nyereségorientált vállalkozást reklámoz. Az ilyen jellegű topikok ill. hozzászólások törlésre kerülnek.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
sidocious
hozzászólás 2008-05-22 18:21
Létrehozva: #18717

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

a moderátor úr csak törölgetni tud vagy válaszolni is? no csak azért, mert ugyan a "piackutató" hozzászólásom (amit, "kifejezetten az Ő átverésükre eszeltem ki" nyilván, hát látszik a 344 eladásomból, amit szó nélkül kifizettem, mekkora csaló volnék én) törölte, de bezzeg a fontos kérdésre nincs válasza...
tehát?

hja és még valami:
visszaraktam a topicomat kis kiegészítéssel, csak a moderátor kedvéért...

A hozzászólást -sidocious- szerkesztette a következő időpontban: 2008-05-22 18:26

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-05-22 17:52
Létrehozva: #18718

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(takacs50 @ 2008-05-22 18:46) *
Szia!
Én azt szeretném megkérdezni,hogy hogy jelenhet meg egy olyan értékelés a vevőmnél,amit én 100% hogy nem írtam?
Konkrétan: Kapom az e-milt a vevőmtől,hogy miért adtam negatívot neki,mikor minden rendben ment? Nem értettem a dolgot,mivel még nem is értékeltem őt,és eddig senkinek nem adtam negatívot,hogy összekevertem volna valakivel. Megnéztem az értékeléseit és valóban ott virított tőlem a negatív "Nem ajánlom" értékeléssel blink.gif !!! Ez hogy történhetett? Valakinek az a szórakozás,hogy feltöri a jelszavakat? Vagy a rendszer bolondult meg és más értékelését küldte az én nevemben?

Kedves takacs50!

A rendszer nem küld értékelést, amennyiben érzése szerint illetéktelenek használták a Vaterás felhasználónevét,
cserélje le jelszavát. Értékelés törlését a kapcsolatfelvételen keresztül kérheti. Kapcsolatfelvétel - Aukcióval
kapcsolatos probléma - Szeretnék töröltetni egy értékelést.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
takacs50
hozzászólás 2008-05-22 17:46
Létrehozva: #18719

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-06 17:47
Azonosító: 142 835

Szia!
Én azt szeretném megkérdezni,hogy hogy jelenhet meg egy olyan értékelés a vevőmnél,amit én 100% hogy nem írtam?
Konkrétan: Kapom az e-milt a vevőmtől,hogy miért adtam negatívot neki,mikor minden rendben ment? Nem értettem a dolgot,mivel még nem is értékeltem őt,és eddig senkinek nem adtam negatívot,hogy összekevertem volna valakivel. Megnéztem az értékeléseit és valóban ott virított tőlem a negatív "Nem ajánlom" értékeléssel blink.gif !!! Ez hogy történhetett? Valakinek az a szórakozás,hogy feltöri a jelszavakat? Vagy a rendszer bolondult meg és más értékelését küldte az én nevemben?

+Quote Post
sidocious
hozzászólás 2008-05-22 12:12
Létrehozva: #18720

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Hiába adom meg 3szor is az új emilcímem, az aktiváló email NEM jön meg...
Lehetne a javítás? vagy ha én azt mondom, hogy igen is EZ az új e-mailcímem, akkor ti beaktíváljátok?
Köszi: SiD

+Quote Post

1075 Oldal V  « < 934 935 936 937 938 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2018-01-18 08:32