IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1051 Oldal V  « < 934 935 936 937 938 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Technikai Kérdések, Problémák, KIZÁRÓLAG TECHNIKAI jellegű témák - PST kivételével!
Endildi
hozzászólás 2008-04-10 10:07
Létrehozva: #18701

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-12 10:23
Azonosító: 13 600

Köszi a válaszokat, igen, hülye vagyok amiért bevettem. Ilyen emberrel még itt a vaterán nem találkoztam (bár kevés adás-vételem volt), eddig mindenki tisztességes volt.
Ezentúl jobban figyelek! sad.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
Lecsike
hozzászólás 2008-04-10 09:38
Létrehozva: #18702

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-20 12:53
Innen: Magyarország
Azonosító: 968

IDÉZET(mazsolla @ 2008-04-10 09:37) *
Valamikor réges régen, lehetett hívni a vaterát.
Ha nem tévedek kb. 2006 tavaszáig ( esetleg nárig ? ).
Azóta nincs már telefonos elérhetőségük ( tudtommal unsure.gif )

Most is lehet hívni a Vaterát, csak nem ügyfélszolgálatilag rolleyes.gif

--------------------
Az élet rövid ... éld hát meg mosolyogva !

Vaterás Bögrét Szeretnék !

A hozzászólást - Lecsike - szerkesztette a legjobb tudása szerint !

+Quote Post
mazsolla
hozzászólás 2008-04-10 09:37
Létrehozva: #18703

Lelkes fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-03-01 14:16
Azonosító: 135

IDÉZET(Grobar @ 2008-04-10 09:31) *
Egyáltalán nem számláz a Vatera. Nem adtad el a terméket, nincs miért. A termékfeltöltés meg ingyenes.
A Vaterát nem hívta fel szerintem, az információ hiány meg bődületes ökörség.

Valamikor réges régen, lehetett hívni a vaterát.
Ha nem tévedek kb. 2006 tavaszáig ( esetleg nárig ? ).
Azóta nincs már telefonos elérhetőségük ( tudtommal unsure.gif )

+Quote Post
Lecsike
hozzászólás 2008-04-10 09:35
Létrehozva: #18704

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-20 12:53
Innen: Magyarország
Azonosító: 968

IDÉZET(Endildi @ 2008-04-10 09:08) *
Itt a véleményem:
"Semleges vélemény: A vevőnek ez az első vásárlása. Mivel 4 napig nem jelentkezett, felhívtam. Ő elmondta, hogy nem tudta mit kell tennie, ezért telefonált a Vatera Információnak, ahol azt mondták neki, hogy kifutott az időből. Ezért nem jelentkezett és közben vett egy másik terméket. Sajnálom, hogy az első értékelése semleges lett, de ettől függetlenül sok szerencsét kívánok a további Vaterázáshoz!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: INFORMÁCIÓHIÁNY!
Az értékelt még nem készített visszajelzést az adásvételről."

Mi erről a véleményetek? Tudom hogy hibáztam és hamarabb is felhívhattam volna a vevőt, de azt nem gondoltam volna, hogy ilyen információt kap a Vaterától. (Ha egyáltalán így történt ahogy mondta, vagy csak nem akarta megvenni a terméket!)

Kérdésem: Meg lehet-e tudni, hogy tényleg felhívta-e az Infót vagy csak kamuzott? Ha nem mondott igazat, akkor van-e ennek valami következménye rá nézve?
Most újra meghírdettem a terméket - ezért újra ki kell fizetnem a Vaterának a díjat. Ha a Vatera félretájékoztatta a vevőt, kompenzál-e ezért, vagyis ezt a termék-újraregisztrálást nem számlázza le nekem?

Légyszi válaszoljatok!
Köszönöm!

Szia!

Ilyen infót tuti nem kapott a Vaterától a vásárlód, egyrészt mert telefonon nincs kapcsolatfelvétel,másrészt ha lenne is, ilyet biztosan nem mondanának.
Te nem hibáztál, nem kell neked telefonálni a vásárlónak, elég ha küldöd az e-mailt de az általában bevett gyakorlat,hogy a vásárló jelentkezik a termékért.

Tehát a válasz az első kérdésedre : kamuzott! ( de azért dicsi neki,mert ügyes gondolat volt tőle rolleyes.gif )

Következménye az értékeléseden túl nincs és nem is lesz ....

Jutalékot a Vaterának csak létrejött adás-vétel után kell fizetned, így jelen esetben ezért az üzletért, mert nem jött létre nem fogsz számlát kapni.

Lehet jobb lett volna ha az értékelésed előtt írsz ide, és akkor nem semlegest írsz, hanem negatívót és nem éreznéd magad becsapva a vásárló részéről.

De azért fel a fejjel és további sikeres üzleteket kívánok neked, és persze soha ne feledd, ne magadból indulj ki, az emberek nem egyformák, vannak rafkós kis emberkék nem csak a világban hanem itt a Vaterán is wink.gif

Üdv: L.

--------------------
Az élet rövid ... éld hát meg mosolyogva !

Vaterás Bögrét Szeretnék !

A hozzászólást - Lecsike - szerkesztette a legjobb tudása szerint !

+Quote Post
Grobar
hozzászólás 2008-04-10 09:31
Létrehozva: #18705

Csak olvasó

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-05-24 18:58
Innen: Juzni Front
Azonosító: 11 399

Most újra meghírdettem a terméket - ezért újra ki kell fizetnem a Vaterának a díjat. Ha a Vatera félretájékoztatta a vevőt, kompenzál-e ezért, vagyis ezt a termék-újraregisztrálást nem számlázza le nekem?

Légyszi válaszoljatok!
Köszönöm!

Egyáltalán nem számláz a Vatera. Nem adtad el a terméket, nincs miért. A termékfeltöltés meg ingyenes.
A Vaterát nem hívta fel szerintem, az információ hiány meg bődületes ökörség.

--------------------
Csak akkor tehetsz meg mindent, hogyha már semmid sincs. (Tyler Durden)

SÜN, SÜN!!!!
"Sünben emelték ki a tüntetőt."

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2008-04-10 09:24
Létrehozva: #18706

Öreg róka:)

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-03-01 14:16
Azonosító: 130

Itt a véleményem:
"Semleges vélemény: A vevőnek ez az első vásárlása. Mivel 4 napig nem jelentkezett, felhívtam. Ő elmondta, hogy nem tudta mit kell tennie, ezért telefonált a Vatera Információnak, ahol azt mondták neki, hogy kifutott az időből. Ezért nem jelentkezett és közben vett egy másik terméket. Sajnálom, hogy az első értékelése semleges lett, de ettől függetlenül sok szerencsét kívánok a további Vaterázáshoz!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: INFORMÁCIÓHIÁNY!

Mi erről a véleményetek? Tudom hogy hibáztam és hamarabb is felhívhattam volna a vevőt, de azt nem gondoltam volna, hogy ilyen információt kap a Vaterától. (Ha egyáltalán így történt ahogy mondta, vagy csak nem akarta megvenni a terméket!)

Kérdésem: Meg lehet-e tudni, hogy tényleg felhívta-e az Infót vagy csak kamuzott? Ha nem mondott igazat, akkor van-e ennek valami következménye rá nézve?

Légyszi válaszoljatok!
Köszönöm!

Na de most komolyan. Ekkora hülyeséget is rég olvastam itt a Fórumon. Szerintem magad is meg tudod ítélni, mondhattak-e ilyesmit a Vateránál. Ha mégsem, hívd fel még egyszer a vevödet, és kérd el töle a Vatera Információ telefonszámát. Hadd tudjuk meg mi is. Mellesleg, ha nem vetted volna eddig észre, a termék meghirdetéséért nem kell fizetni. ohmy.gif

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."

+Quote Post
Endildi
hozzászólás 2008-04-10 09:08
Létrehozva: #18707

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-12 10:23
Azonosító: 13 600

Itt a véleményem:

Légyszi válaszoljatok!
Köszönöm!

+Quote Post
Razel58
hozzászólás 2008-04-09 20:13
Létrehozva: #18708

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-20 14:03
Innen: Óperencia
Azonosító: 987

IDÉZET(gabe76 @ 2008-04-09 20:02) *
Nem értem, miért nem lehet megoldani, hogy kapcsolatba lépjek egy másik felhasználóval. Korábban vásároltam tőle, de már nincs meg az elérhetősége.
Nincs lehetőség üzenni neki, hogy kerestem? Ez olyan nehéz dolog????

gabe76

2006-ban vásároltál tőle.2007.04-hó óta (1 év) be sem lépett.Kérdés,hogy üzletel egyáltalán még.

--------------------
Az evolúció fordítva is működik.!......

+Quote Post
KapdKi
hozzászólás 2008-04-09 20:12
Létrehozva: #18709

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:23
Azonosító: 312

IDÉZET(gabe76 @ 2008-04-09 19:02) *
Nem értem, miért nem lehet megoldani, hogy kapcsolatba lépjek egy másik felhasználóval. Korábban vásároltam tőle, de már nincs meg az elérhetősége.

gabe76

Nem nehéz, hanem tilos ! smile.gif

--------------------
Az erőszak a gyengék végső menedéke.

(by Ájszek Aszimov)

+Quote Post
gabe76
hozzászólás 2008-04-09 20:02
Létrehozva: #18710

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-04-09 19:59
Azonosító: 131 579

gabe76

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-04-09 13:04
Létrehozva: #18711

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:48
Azonosító: 32

IDÉZET(editke22 @ 2008-04-09 12:26) *
nagyon unom már,hogy a vatera épp ezért vagy azért TÖRLI AZ AUKCIÓM!!!!!!!!!!!!!!
de amikor bekell fizetni,akkor persze tudja részletezni miért kér ennyit!!!!!!!!
ÁÁÁÁÁ felháboritÓóÓÓÓ mad.gif

Kedves editke22!

A nem konkrét, valós terméket hirdető "aukciókat" eltávolítjuk, így a "csak képek" típusú aukciókat is.
A cél, hogy a vaterán csakis létező termékek legyenek. A négynél több képet amennyiben igény van
rá ingyenes képtárhelyre vagy saját elérhetőséget nem tartalmazó webhelyre fel lehet tölteni és a
leírásban, termékes levelezésben meghívni vagy közzétenni.

"FM EXKLUZIV férfi PARFÜMÖK kerdezz"
Amennyiben több darab áll rendelkezésre, a mennyiség rovatban lehet a darabszámot feltüntetni.

"eladó a képen látható nem eredeti Puma szabadidö"
"NIKE SZABADIDŐ 62-68(a termék nem eredeti)"
"eladó a képen látható nem eredeti nike unisex felsö"
A következő dolgokat tilos árulni a Vatera.hu Kft által működtetett piacterek oldalain: hamisított
márkás ruha, óra, stb.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Putyur
hozzászólás 2008-04-09 12:53
Létrehozva: #18712

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-01 12:23
Innen: Budapest
Azonosító: 12 391

IDÉZET(editke22 @ 2008-04-09 12:26) *
nagyon unom már,hogy a vatera épp ezért vagy azért TÖRLI AZ AUKCIÓM!!!!!!!!!!!!!!
de amikor bekell fizetni,akkor persze tudja részletezni miért kér ennyit!!!!!!!!

Ööö... Nem lehet, hogy okkal törlik? Tehát valamilyen okból szabálytalan...? unsure.gif

--------------------
Putyur

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal.
Ne kezdj birkózni egy disznóval, mert mindketten sárosak lesztek, de a disznó még élvezni is fogja.

+Quote Post
editke22
hozzászólás 2008-04-09 12:26
Létrehozva: #18713

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:20
Azonosító: 223

+Quote Post
attila75
hozzászólás 2008-04-09 10:42
Létrehozva: #18714

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-01-21 20:47
Azonosító: 87 456

IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2008-04-09 09:31) *
A termékfeltöltő lapon az Automatikus meghosszabbítás melletti kérdőjelre kattintva is olvasható:
- Minden egyes automatikus aukcióindításkor az opcionálisan kiválasztott termékkiemelési díjak
felszámításra kerülnek.
- Az automatikus aukcióindítás bármikor törölhető (0 értékre állítható a Személyes menü - Eladó
vagy Licitált áruk menüpontban), illetve termékkiemelések nélkül indíthatja újra az aukciót az áru
újraregisztrálásakor a Termékkiemelések nélkül induljon? kérdés megjelölésével.

Oké, oké... Már nem az a gond, hogy nincs fent info, hanem az, hogy miért nem ott ahol... De tényleg, se vitatkozni, se szembe menni nem akarok. Csak ha felmerült, mint probléma, keressünk megoldást. Ez az Önök oldala, én használom, Önök szabályokat hoznak, én (te, ő) vagy elfogadom, vagy ne használjam. Nincs is ezzel baj.

--------------------
---

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-04-09 10:31
Létrehozva: #18715

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(attila75 @ 2008-04-09 10:26) *
Hááááát... szerintem határeset... egy sort betenni, vagy a termékfeltöltés megerösitésekor kiiratni a kiemelés összege X hosszabbítás árát összesen... Meg lehetne tenni... de megértem, hogy valószínüleg kiesne egy kis bevétel. Csak aki egyszer ebbe belefutott az többet nem fog és így is kiesik... Óóóó mondd! Te kit választanááál?!

A termékfeltöltő lapon az Automatikus meghosszabbítás melletti kérdőjelre kattintva is olvasható:
- Minden egyes automatikus aukcióindításkor az opcionálisan kiválasztott termékkiemelési díjak
felszámításra kerülnek.
- Az automatikus aukcióindítás bármikor törölhető (0 értékre állítható a Személyes menü - Eladó
vagy Licitált áruk menüpontban), illetve termékkiemelések nélkül indíthatja újra az aukciót az áru

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
attila75
hozzászólás 2008-04-09 10:26
Létrehozva: #18716

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2008-04-09 09:12) *
Kedves attila75!

A Vatera díjtáblázatában is fel van tüntetve.
A termékkiemelés költségeit az aukciók indításakor számoljuk fel amely független az aukció sikerességétől vagy
sikertelenségétől. Minden egyes automatikus aukcióindításkor az opcionálisan kiválasztott termékkiemelési díjak
felszámításra kerülnek! Az automatikus aukcióindítás bármikor törölhető (0 értékre állítható a Személyes menü
Eladó áruk vagy Licitált áruk menüpontban) illetve termékkiemelések nélkül indíthatja újra az aukciót az áru

Hááááát... szerintem határeset... egy sort betenni, vagy a termékfeltöltés megerösitésekor kiiratni a kiemelés összege X hosszabbítás árát összesen... Meg lehetne tenni... de megértem, hogy valószínüleg kiesne egy kis bevétel. Csak aki egyszer ebbe belefutott az többet nem fog és így is kiesik... Óóóó mondd! Te kit választanááál?!

--------------------
---

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-04-09 10:16
Létrehozva: #18717

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(szitaa @ 2008-04-08 16:25) *
Tisztelt Vatera!
Olyan problémám van,hogy eladtam egy könyvet itt az oldalon,de a vatera ismét meghirdette,de ezt csak akkor vettem észre mikor ismét "megvette" valaki.Kérdésem ilyenkor mi a teendő?!
Köszönettel szitaa

Kedves szitaa!

A 59250111 sz. és a 59249772 sz. aukciót (nagyjából) egyszerre indította el az eladó - mindkettő
látszatra egy azonos terméket hirdet. A 59250111 sz. aukció elkelt a 59249772 sz. aukció nem.
Ezután az el nem kelt 59249772 sz. aukció a 61016586 számon indult újra.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-04-09 10:12
Létrehozva: #18718

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(attila75 @ 2008-04-09 10:06) *
Azért annak kiváncsi lennék a jogi oldalára, hogy nincs feltüntetve, hogy minden automatikus meghosszabbításra érvényes...

Kedves attila75!

A Vatera díjtáblázatában is fel van tüntetve.
A termékkiemelés költségeit az aukciók indításakor számoljuk fel amely független az aukció sikerességétől vagy
sikertelenségétől. Minden egyes automatikus aukcióindításkor az opcionálisan kiválasztott termékkiemelési díjak
felszámításra kerülnek! Az automatikus aukcióindítás bármikor törölhető (0 értékre állítható a Személyes menü
Eladó áruk vagy Licitált áruk menüpontban) illetve termékkiemelések nélkül indíthatja újra az aukciót az áru

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
cater
hozzászólás 2008-04-09 10:09
Létrehozva: #18719

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-20 23:49
Azonosító: 1 147

T. Moderátor !

Bocsánat de félrevezettem mert rosszul fogalmaztam !

A januári számlát kifizettem , az rendben van .
De én az utóbbi számlát akarom megreklamálni , mert ezeket már figyelmesebben tettem fel a tudtom nélkül
minden kiemelés nélkül !
Ezekről szeretnék kérni felvilágosítást :

4537057

4537058

4573251

4573252

Üdvözlettel cater.

+Quote Post
attila75
hozzászólás 2008-04-09 10:06
Létrehozva: #18720

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(cater @ 2008-04-09 08:59) *
Kedves attila75 ! Ezt már jeleztem a T. Moderátornak , azt mondta hogy továbbítja a fejlesztőknek . Addig aki nem figyel rá az fizet !!!! mad.gif

A kérdés költői volt ugyan, de kösz a választ. Mondjuk itt sem lennék fejlesztő... van mit továbbítani...
De alakulgatnak a dolgok azért lássuk be.
Azért annak kiváncsi lennék a jogi oldalára, hogy nincs feltüntetve, hogy minden automatikus meghosszabbításra érvényes... Kicsit olyan, mintha valaki odaírja az aukciójához, hogy van valamiből x darab, az ár azonban 1 darabra értendő... Azt ugye törlik...

--------------------
---

+Quote Post

1051 Oldal V  « < 934 935 936 937 938 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
3 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (3 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2016-09-25 12:36