IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1017 Oldal V  « < 934 935 936 937 938 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Technikai Kérdések, Problémák, KIZÁRÓLAG TECHNIKAI jellegű témáknak - PST/VTT kivételével!
draglion
hozzászólás 2008-01-20 19:45
Létrehozva: #18701

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:23
Azonosító: 291

IDÉZET(nrichie @ 2008-01-20 19:19) *
Kedves draglion, Kedves Grobar,

mert pontosan arról van szó, hogy UNC-ként meghírdetett bankjegyeket VF tartásban küldött el nekem.
Üdv: nrichie

http://www.vatera.hu/3_rubel_1905_f_vf_48487326.html

a nyomaték kedvéért ez a bankjegy nem F-VF hanem VG
a bankjegyek tartása (az első a legjobb) :
UNC
aUNC
XF+
XF
VF+
VF
VF-
F+
F
F-
VG+
VG
VG+
G+
G
G-
Poor (ez már nem is kategória)

értéke pedig kategóriánként 30-50%-al csökken

vásároltam már bankjegyet amely 40 dollár volt VF állapotban de VG+ t kaptam amelynek az értéke 5-7 dollár

szóval lényeges dolog

--------------------
nagy a baj amikor a tudás hiánya tesz értékessé vagy értéktelenné dolgokat
Go to the top of the page

+Quote Post
Grobar
hozzászólás 2008-01-20 19:29
Létrehozva: #18702

Csak olvasó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-05-24 18:58
Innen: Juzni Front
Azonosító: 11 399

IDÉZET(nrichie @ 2008-01-20 18:19) *

A feladóvevény természetesen megvan, és draglionnak nagyon igaza van, mert pontosan arról van szó, hogy UNC-ként meghírdetett bankjegyeket VF tartásban küldött el nekem.
Tudjátok, én azért szeretem a Vaterát (és az eBay-t is), mert eddig, akiktől vásároltam bankjegyeket, mindig hibátlan és korrekt minőségben szállították le a megnyert tételeimet. Lehet, hogy nem sok az a 36-os kis szám a nevem mellett, viszont azt is érdemes megnézni, hogy akikben megbízok azoktól milyen mennyiségben vásárolok. Azt viszont beláthatja bárki, hogy egy ilyen kapott negatív jellemzéssel minden hitelemet elveszíthetem azokkal az Eladókkal szemben, akik még nem ismernek.

Akkor faxold vagy mailben küldd el neki a képét a feladóvevénynek!! Nem veszted el a hiteledet, ettől ne félj!
Átérzem a problémát, sok eredetinek hirdetett foci jelvény, gagyi szlovák hamisítvány itt a Vaterán! Vannak akik most kezdik a gyűjtést kidobnak 800-1500 Ft-ot 250Ft-os vackokra!

--------------------
Csak akkor tehetsz meg mindent, hogyha már semmid sincs. (Tyler Durden)

SÜN, SÜN!!!!
"Sünben emelték ki a tüntetőt."

+Quote Post
nrichie
hozzászólás 2008-01-20 19:26
Létrehozva: #18703

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2007-07-09 21:51
Azonosító: 16 176

Kedves draglion,

Természetesen nem egy zsörtölődő, rosszindulatú (lehet, picit keményen fogalmazok, de én amennyit megismertem erről az emberről, ez a véleményem) öregúr fog elkedvetleníteni attól, hogy kihasználjam az Internet adta, gyakorlatilag korlátlan lehetőségeimet ezen a téren. Köszönöm az együttérzésedet és segítséged, megpróbálok lépni az ügyben.

IDÉZET(draglion @ 2008-01-20 18:19) *
Kedves nrichie,
Nagyon szívesen.
Sajnálom hogy ilyesmi megtörténhet.
Remélem minnél ritkábban.
Ne menjel azért el a kedved a vaterától mert ezt a hobbit interneten sokkal hatékonyabban lehet bővíteni mint mondjuk helyi klubbokban.

üdvözlettel,
draglion

+Quote Post
nrichie
hozzászólás 2008-01-20 19:19
Létrehozva: #18704

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

A feladóvevény természetesen megvan, és draglionnak nagyon igaza van, mert pontosan arról van szó, hogy UNC-ként meghírdetett bankjegyeket VF tartásban küldött el nekem.
Tudjátok, én azért szeretem a Vaterát (és az eBay-t is), mert eddig, akiktől vásároltam bankjegyeket, mindig hibátlan és korrekt minőségben szállították le a megnyert tételeimet. Lehet, hogy nem sok az a 36-os kis szám a nevem mellett, viszont azt is érdemes megnézni, hogy akikben megbízok azoktól milyen mennyiségben vásárolok. Azt viszont beláthatja bárki, hogy egy ilyen kapott negatív jellemzéssel minden hitelemet elveszíthetem azokkal az Eladókkal szemben, akik még nem ismernek.

+Quote Post
draglion
hozzászólás 2008-01-20 19:19
Létrehozva: #18705

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(nrichie @ 2008-01-20 19:06) *
Szia draglion!

Köszönöm szépen a segítséget! Sajnos elég nyomós okom van rá.

Még egyszer, köszönöm.

Kedves nrichie,
Nagyon szívesen.
Sajnálom hogy ilyesmi megtörténhet.
Remélem minnél ritkábban.
Ne menjel azért el a kedved a vaterától mert ezt a hobbit interneten sokkal hatékonyabban lehet bővíteni mint mondjuk helyi klubbokban.

üdvözlettel,
draglion

--------------------

+Quote Post
draglion
hozzászólás 2008-01-20 19:06
Létrehozva: #18706

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Grobar @ 2008-01-20 18:47) *
Van rá lehetőség, de ha azt akarod töröltetni amire gondolok, arra kevés esélyt látok. Meg miért töröltetnéd??? Visszakaptad a pénzed.

ahogy én ismerem nrichie -t nem hinném hogy alaptalan lenne a kérése

a bankjegy ha nem UNc ahogy az le van írva akkor a lehet a felét sem éri

ezenkívűl nem szokott garasoskodni, itt a véleményem szerint pedig pontosan a minőségról van szó ami ha valaki UNC bankjegyeket gyűjt (és főleg ezekből a mindennapi bankjegyekből mást nem is szabad) akkor legalább az legyen ami oda van írva főleg ha jó kemény áron van meghirdetve

--------------------

+Quote Post
nrichie
hozzászólás 2008-01-20 19:06
Létrehozva: #18707

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Szia draglion!

Köszönöm szépen a segítséget! Sajnos elég nyomós okom van rá.

Még egyszer, köszönöm.

IDÉZET(draglion @ 2008-01-20 17:59) *
Kedves nrichie,

Van erre lehetőség.

Segítség / Kapcsolatfelvétel : értékelés törlése/módósítása ....vagy valami hasonló

Lényeges viszont hogy nyomós oka legyen az embernek az értékelést módosítani (nem feltétlenül a Vatera kéri ezt).
üdvözlettel,
draglion

+Quote Post
Grobar
hozzászólás 2008-01-20 19:04
Létrehozva: #18708

Csak olvasó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(nrichie @ 2008-01-20 18:01) *
Kedves Grobar!

Az az ember becsapott engem, mert nem azt adta el, amit hirdetett, innetől kezdve minden hitelét elveszítette előttem. Semmi jelentősége annak, hogy visszautalta a pénzt, ahonnan én jövök nem szokás megpróbálni átverni a másikat, hogy vagy sikerül vagy nem. Az átvételi elismervényt természetesen be tudom mutatni, de ennek az embernek maximum csak jogi úton keresztül. Becsapott, megengedhetetlen és minősíthetetlen hangnemben beszélt telefon és írt emailben, ezek után nem óhajtottam a továbbiakban semmilyen érintkezésbe lépni vele. Aki egyszer hazudik, az másodszor is fog. Be is igazolódott. Én jóhiszeműen adtam neki a pozitív értékeléseket, mert megkért rá, ő viszont kisstílűen megtorolta az én jogos reklamációmat. Mellesleg aprópénzről van szó, tehát nem nagyon fogom tűrni, hogy egy ripacskodó öregúr úgy gondolja, hogy azt tehet amit akar. Ezért kértem és kérem most is a segítségeteket.

Ha a levelezést elküldöd a Vaterának, meg leírod a amit ide, akkor van rá esély! A feladó szelvényed megvan??

--------------------

SÜN, SÜN!!!!

+Quote Post
nrichie
hozzászólás 2008-01-20 19:01
Létrehozva: #18709

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Kedves Grobar!

Az az ember becsapott engem, mert nem azt adta el, amit hirdetett, innetől kezdve minden hitelét elveszítette előttem. Semmi jelentősége annak, hogy visszautalta a pénzt, ahonnan én jövök nem szokás megpróbálni átverni a másikat, hogy vagy sikerül vagy nem. Az átvételi elismervényt természetesen be tudom mutatni, de ennek az embernek maximum csak jogi úton keresztül. Becsapott, megengedhetetlen és minősíthetetlen hangnemben beszélt telefon és írt emailben, ezek után nem óhajtottam a továbbiakban semmilyen érintkezésbe lépni vele. Aki egyszer hazudik, az másodszor is fog. Be is igazolódott. Én jóhiszeműen adtam neki a pozitív értékeléseket, mert megkért rá, ő viszont kisstílűen megtorolta az én jogos reklamációmat. Mellesleg aprópénzről van szó, tehát nem nagyon fogom tűrni, hogy egy ripacskodó öregúr úgy gondolja, hogy azt tehet amit akar. Ezért kértem és kérem most is a segítségeteket.

IDÉZET(Grobar @ 2008-01-20 17:47) *
Van rá lehetőség, de ha azt akarod töröltetni amire gondolok, arra kevés esélyt látok. Meg miért töröltetnéd??? Visszakaptad a pénzed.

+Quote Post
draglion
hozzászólás 2008-01-20 18:59
Létrehozva: #18710

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(nrichie @ 2008-01-20 18:42) *
Sziasztok!

Segítséget kérnék abban, hogy van e lehetőségem a már korábban adott pozitív értékelésemet módosítani?

Köszönettel: nrichie

Kedves nrichie,

Van erre lehetőség.

Segítség / Kapcsolatfelvétel : értékelés törlése/módósítása ....vagy valami hasonló

Lényeges viszont hogy nyomós oka legyen az embernek az értékelést módosítani (nem feltétlenül a Vatera kéri ezt).

üdvözlettel,
draglion

--------------------

+Quote Post
Putyur
hozzászólás 2008-01-20 18:52
Létrehozva: #18711

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-01 12:23
Innen: Budapest
Azonosító: 12 391

IDÉZET(nrichie @ 2008-01-20 17:42) *
Sziasztok!

Segítséget kérnék abban, hogy van e lehetőségem a már korábban adott pozitív értékelésemet módosítani?

Szerintem előbb tisztázd a dolgot a partnerrel, aztán akarj bosszúnegatívokat osztogatni.

--------------------
Putyur

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal.
Ne kezdj birkózni egy disznóval, mert mindketten sárosak lesztek, de a disznó még élvezni is fogja.

+Quote Post
Grobar
hozzászólás 2008-01-20 18:47
Létrehozva: #18712

Csak olvasó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(nrichie @ 2008-01-20 17:42) *
Sziasztok!

--------------------

SÜN, SÜN!!!!

+Quote Post
nrichie
hozzászólás 2008-01-20 18:42
Létrehozva: #18713

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Sziasztok!

+Quote Post
Flitter
hozzászólás 2008-01-19 15:50
Létrehozva: #18714

Lelkes fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-03-01 13:48
Innen: Hirtelengöröngyös-balacskó
Azonosító: 39

IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2008-01-19 14:45) *
Kedves Flitter!

A Technikai észrevételek - Vélemények, panaszkönyv topikba nem illő hozzászólások eltávolításra kerültek.
A téma folytatására lehetőség van a Csevegőben.

Topikba nem illő??? Semmi olyan nem történt.
Namindegy,hagyjuk.

--------------------
Állampolgári jogom hülyének lenni.
Ne vedd komolyan az életet, úgyse kerülsz ki belőle élve:)

Mit te gondolsz, ki te vagy, azt hiszed, hogy kivel beszélsz?
"Ne vitatkozz a hülyékkel, mert lealacsonyodsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!"
"Az a baj a világgal, hogy az okosak örökké kételkednek,a hülyék meg mindig holtbiztosak mindenben."
"Légy olyan ,mint a madár,mely alól ha kivágják a fát- nem zuhan le-hanem még magasabbra repül."

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-01-19 15:45
Létrehozva: #18715

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Azonosító: 32

IDÉZET(Flitter @ 2008-01-19 14:32) *
T.Modi!

Erre adott válaszom miért lett törőlve?

Kedves Flitter!

A Technikai észrevételek - Vélemények, panaszkönyv topikba nem illő hozzászólások eltávolításra kerültek.
A téma folytatására lehetőség van a Csevegőben.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Flitter
hozzászólás 2008-01-19 15:32
Létrehozva: #18716

Lelkes fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Innen: Hirtelengöröngyös-balacskó
Azonosító: 39

T.Modi!
IDÉZET
"Topik-tulajdonos" Úr! Ha ezen így elképedsz, ettől így hanyattesel, akkor hogyan reagálsz a vevőid "echte" hülyeségeire?

Erre adott válaszom miért lett törőlve?

--------------------
Állampolgári jogom hülyének lenni.
Ne vedd komolyan az életet, úgyse kerülsz ki belőle élve:)

Mit te gondolsz, ki te vagy, azt hiszed, hogy kivel beszélsz?
"Ne vitatkozz a hülyékkel, mert lealacsonyodsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!"
"Az a baj a világgal, hogy az okosak örökké kételkednek,a hülyék meg mindig holtbiztosak mindenben."
"Légy olyan ,mint a madár,mely alól ha kivágják a fát- nem zuhan le-hanem még magasabbra repül."

+Quote Post
Gettagrip
hozzászólás 2008-01-18 15:07
Létrehozva: #18717

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-03 08:03
Azonosító: 12 575

Köszönöm. Most még mérgesebb lettem mert nem vettem észre. Mostmár megjegyzem egy életre, az tuti. A francba blink.gif

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-01-18 14:48
Létrehozva: #18718

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Azonosító: 32

IDÉZET(Gettagrip @ 2008-01-18 13:41) *
Üdv!

Miért van az hogy egy lejárt aukcióm újraindításakor nem lehet beállítani hogy mit és hogyan szeretnék? Gondolok itt arra hogy az előző feladásnál rákattintottam hogy emelje ki a főoldalra 295 forintért és most marhára nem akartam aztán választani újra ezekközül nem lehet, vagy a pipát a négyzetből kivenni. Most buktam egy csomó lóvét. nagyon mérges vagyok, egyszerű lett volna így feladni újra mert akkor nem kell megint a szöveget megírni meg képet feltölteni de arról nem volt szó sehol hogy a beikszelt kis négyzetek is ugyanúgy ottmaradnak az előzőből és változtatni nem lehet rajtuk. persze ha most lezárom mielőtt megjenik a piactéren, akkor is kifogják számlázni az összeget. Tényleg mérges vagyok.

Kedves Gettagrip!

A Lejárt termékek újraregisztálása menüponton belül olvasható:
Ha korábban az aukciónál igénybe vette valamely termékkiemelési lehetőséget és nem szeretné újra
használni, úgy termékkiemelések nélkül indíthatja újra az aukciót a Termékkiemelések nélkül induljon?
kérdés megjelölésével. Ha nem jelöli be akkor az aukció a korábban megjelölt termékkiemelésekkel
fog újraindulni.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Gettagrip
hozzászólás 2008-01-18 14:41
Létrehozva: #18719

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-03 08:03
Azonosító: 12 575

Üdv!

Miért van az hogy egy lejárt aukcióm újraindításakor nem lehet beállítani hogy mit és hogyan szeretnék? Gondolok itt arra hogy az előző feladásnál rákattintottam hogy emelje ki a főoldalra 295 forintért és most marhára nem akartam aztán választani újra ezekközül nem lehet, vagy a pipát a négyzetből kivenni. Most buktam egy csomó lóvét. nagyon mérges vagyok, egyszerű lett volna így feladni újra mert akkor nem kell megint a szöveget megírni meg képet feltölteni de arról nem volt szó sehol hogy a beikszelt kis négyzetek is ugyanúgy ottmaradnak az előzőből és változtatni nem lehet rajtuk. persze ha most lezárom mielőtt megjenik a piactéren, akkor is kifogják számlázni az összeget. Tényleg mérges vagyok.

+Quote Post
Putyur
hozzászólás 2008-01-18 14:18
Létrehozva: #18720

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-01 12:23
Innen: Budapest
Azonosító: 12 391

IDÉZET(draglion @ 2008-01-18 12:20) *
Putyur, ha figyeltél nem lemásolásról volt szó hanem a szöveg ollózótt felhasználásáról.
Ha valaki lemásol egy mások által írt szöveget az plagizál
Ha valaki két szövegből alkot egy újat az összevon
Ha valaki 3 szövegből másolja össze az megalkot egy újat amit már le is védethet wink.gif laugh.gif
...

Értelmetlen az egész engedélykérés. Vagy lemásolok egy szöveget, akkor meg kell kérdezzem az eredeti tulajdonosát, hogy felhasználhatom-e az irományt. Vagy összeollózok innen-onnan valamit, akkor nem kell senkitől engedélyt kérni. (Merthogy ezzel az erővel minden egyes magyar szót le tudna védetni valaki, mondván hogy ő mondta ki/írta le először... smile.gif)

--------------------
Putyur

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal.
Ne kezdj birkózni egy disznóval, mert mindketten sárosak lesztek, de a disznó még élvezni is fogja.

+Quote Post

1017 Oldal V  « < 934 935 936 937 938 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-08-29 16:04