IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1049 Oldal V  « < 934 935 936 937 938 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Technikai Kérdések, Problémák, KIZÁRÓLAG TECHNIKAI jellegű témák - PST kivételével!
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-04-08 13:25
Létrehozva: #18701

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:48
Azonosító: 32

IDÉZET(attila75 @ 2008-04-08 13:09) *
T. Fejlsztők!
I-oldal módosítás

Ha módosítom az "I" oldalam, - csak hozzáírok - akkor mindig: "Hiba!
Ön valamelyik mezőt hibásan töltötte ki vagy túl hosszú szöveget írt be. A hibás mező(k) piros háttérrel lettek megjelölve. "
Ez mindig az a mező, amihez hozzáírtam. (Nem léptem túl a karakter keretet...)
Illetve ha megírom txt-ben és kitörlöm ami fent van, aztán bemásolom, akkor is ugyan ez a hiba.

wink.gif Továbbítják ezt is az illetékes kollégáknak?? rolleyes.gif

Kedves attila75!

Legyen kedves elküldeni a kapcsolatfelvételen keresztül a probléma részletes leírását,
miről mire szeretne változtatni. Köszönjük!

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu
Go to the top of the page

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-04-08 13:12
Létrehozva: #18702

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(cater @ 2008-04-08 11:47) *
T. Moderátor !

Szeretnék pontosítást kérni .

Ha egy terméket felteszek TERMÉKKIEMELÉS NÉLKÜL és idő elött mégis törlöm akkor is kell fizetnem utána Termékkiemelési vagy bármilyen díjat ??
Köszönettel cater.

Amennyiben egy aukciónál nem vesz igénybe termékkiemelést, úgy értelemszerűen nem kell
termékkiemelésért fizetnie.
Az Ön által korábban elküldött 49234947 sz. és 49235066 sz. aukcióknál a "Kiemelés a
vatera.hu főoldalára" szolgáltatást vették igénybe, ezért lett a kiemelés kiszámlázva.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
attila75
hozzászólás 2008-04-08 13:09
Létrehozva: #18703

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-01-21 20:47
Azonosító: 87 456

T. Fejlsztők!
I-oldal módosítás

Ha módosítom az "I" oldalam, - csak hozzáírok - akkor mindig: "Hiba!
Ön valamelyik mezőt hibásan töltötte ki vagy túl hosszú szöveget írt be. A hibás mező(k) piros háttérrel lettek megjelölve. "
Ez mindig az a mező, amihez hozzáírtam. (Nem léptem túl a karakter keretet...)
Illetve ha megírom txt-ben és kitörlöm ami fent van, aztán bemásolom, akkor is ugyan ez a hiba.

wink.gif Továbbítják ezt is az illetékes kollégáknak?? rolleyes.gif

--------------------
---

+Quote Post
cater
hozzászólás 2008-04-08 11:47
Létrehozva: #18704

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-20 23:49
Azonosító: 1 147

T. Moderátor !

" A termékkiemelés költségeit az aukciók indításakor számoljuk fel, amely független az aukció sikerességétől
vagy sikertelenségétől, illetve az aukció lejárat elötti törlésétől. "

Szeretnék pontosítást kérni .

Ha egy terméket felteszek TERMÉKKIEMELÉS NÉLKÜL és idő elött mégis törlöm akkor is kell fizetnem utána Termékkiemelési vagy bármilyen díjat ??

Tudom hogy nagyon szájbarágósan fogalmazok de szeretnék végre egyértelmű választ kapni a kérdésemre , mert most már nagyon felbosszantott hogy 3200-ft ot azért fizettem mert TERMÉKKIEMELÉSI DÍJ NÉLKÜL tettem fel két termékemet , és hónapokon keresztül ki lett számlázva 295-ft/darab áron !!
Köszönettel cater.

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-04-08 10:49
Létrehozva: #18705

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(b_ede @ 2008-04-07 09:27) *
T . Moderátor !

Javaslat :
Örülnék,ha az eladott áruknál szűrni lehetne vevőre is nem csak dátumra természetesen a kettőt egyben .
Nagy mennyiségű eladásnál (kis tételek esetén ) 1-2 hónapig is gyűjtögetünk ,hogy a postaköltség megérje a küldést.
A jelenlegi állapotban csak a táblázatba másolás és külön szűrés segít, összegzés és összeállítás szempontjából .

Ha ez nem lehetséges ,akkor az oldalon jó lenne egy excelbe export lehetőség amivel laponként legalább ki lehetne tenni ,nem kellene másol -beilleszt játékot játszani

Köszönettel
B_ede

Kedves b_ede!

A javaslatot továbbítottuk a felelős kollégák felé.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
attila75
hozzászólás 2008-04-08 10:00
Létrehozva: #18706

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Csak 1 észrevétel:
Antik, műtárgy , régiség => Szakirodalom => de több kategória nincs... pedig úgy látszik...
Üdv
A

--------------------
---

+Quote Post
molvany
hozzászólás 2008-04-08 09:53
Létrehozva: #18707

Lelkes újonc
**

Csoport:
Csak olvasó

Azonosító: 43

Tisztelt vatera !

Tudom, nem én vagyok az egyedüli. De még mindig várok:

2008040710000474

+ a hozzátartozó adatok:

2008040210000367
2008040410000327

Azért itt kérdezek, mert a kapcsolatfelvételen csak ismét számokat " gyüjtenék ".

Köszönöm.

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-04-08 09:24
Létrehozva: #18708

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(cater @ 2008-04-08 08:01) *
Tisztelt Adminisztrátor !

A termékkiemelési díj CSAK akkor kiszámlázásra ha aukcióindításkor bejelölöm , vagy akkor is ha idő elött eltávolítom a terméket az eladó termékeim közül ??

Köszönettel cater.

Kedves cater!

A termékkiemelés költségeit az aukciók indításakor számoljuk fel, amely független az aukció sikerességétől
vagy sikertelenségétől, illetve az aukció lejárat elötti törlésétől.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
cater
hozzászólás 2008-04-08 08:01
Létrehozva: #18709

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-20 23:49
Azonosító: 1 147

Tisztelt Adminisztrátor !

A termékkiemelési díj CSAK akkor kiszámlázásra ha aukcióindításkor bejelölöm , vagy akkor is ha idő elött eltávolítom a terméket az eladó termékeim közül ??

Köszönettel cater.

+Quote Post
attila75
hozzászólás 2008-04-08 00:07
Létrehozva: #18710

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

T. Fejlesztők!

Köszönöm a változtatást! wink.gif

"T. Fejlesztők! Egy módosítási javaslat...
Ha az eladó áruk közül törlök, feljön egy ablak, ahol meg kell erősíteni a törlést. Megerősítem, utána van egy oldal, hogy törlésre került és egy vissza gomb. Az a személyes menübe tesz vissza. Nem lehetne az eladó árukhoz? Lehet, hogy egymás után többet is törölnék... "

--------------------
---

+Quote Post
KapdKi
hozzászólás 2008-04-07 09:58
Létrehozva: #18711

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:23
Azonosító: 312

IDÉZET(b_ede @ 2008-04-07 08:27) *
T . Moderátor !

Javaslat :
Örülnék,ha az eladott áruknál szűrni lehetne vevőre is nem csak dátumra természetesen a kettőt egyben .
Nagy mennyiségű eladásnál (kis tételek esetén ) 1-2 hónapig is gyűjtögetünk ,hogy a postaköltség megérje a küldést.
A jelenlegi állapotban csak a táblázatba másolás és külön szűrés segít, összegzés és összeállítás szempontjából .

Ha ez nem lehetséges ,akkor az oldalon jó lenne egy excelbe export lehetőség amivel laponként legalább ki lehetne tenni ,nem kellene másol -beilleszt játékot játszani

Köszönettel
B_ede

Kedves Ede !

Engem már leugattak itt az excel export kérése miatt ... Pedig mijen jól működik a számlatkérdésnél !? Tehát meg tudják csinálni ... Ha akarják ... smile.gif

--------------------
Az erőszak a gyengék végső menedéke.

(by Ájszek Aszimov)

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-04-07 07:21
Létrehozva: #18712

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(bakogyorgyi @ 2008-04-07 07:04) *
Az volna a kérdésem, hogy két termékemet a rendszer már harmadjára távolított el, azonban semmilyen levelet nem kaptam ezzel kapcsolatban, egyszerűen csak eltűnt az a két termékem. Most fölraktam negyedjére is!
Mi lehet az oka, ha eltűnik a termékem???
Köszönöm előre is a választ!

Kedves bakogyorgyi!

A termékleírásban 2 db van feltüntetve és kikötve, hogy az ár 1 db-ra vonatkozik. Ez megtévesztő és
nem megfelelő meghirdetés, ezért került törlésre. Hirdesse meg külön-külön a termékeket vagy a
korábbi meghirdetési formában, csak ez esetben az árat szorozza meg kettővel.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
bakogyorgyi
hozzászólás 2008-04-07 07:04
Létrehozva: #18713

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-22 14:15
Azonosító: 50 016

Az volna a kérdésem, hogy két termékemet a rendszer már harmadjára távolított el, azonban semmilyen levelet nem kaptam ezzel kapcsolatban, egyszerűen csak eltűnt az a két termékem. Most fölraktam negyedjére is!
Mi lehet az oka, ha eltűnik a termékem???
Köszönöm előre is a választ!

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-04-07 00:15
Létrehozva: #18714

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Cekapet @ 2008-04-06 23:47) *
Helló!Mi a teendőm ha licitáltam egy termékre,de még nem járt le az aukció,az érvényes licit az enyém,de nem szeretném megvenni a terméket.Az eladóval mindezt meg is beszéltem,és ő is beleegyezne abba hogy töröljék a licitem.Mit tegyek?Köszönöm

Kedves Cekapet!

Vegye fel ügyfélszolgálatunkkal a kapcsolatot a kapcsolatfelvételen keresztül és jelezze a licittörlési igényét.
Csak akkor távolítjuk el a licitet ha mindkét fél kérése/engedélye a termékes levelezésben olvasható, ennek
hiányában nem teszünk eleget a licittörlésnek.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Cekapet
hozzászólás 2008-04-06 23:47
Létrehozva: #18715

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-08-08 15:56
Azonosító: 19 234

Helló!Mi a teendőm ha licitáltam egy termékre,de még nem járt le az aukció,az érvényes licit az enyém,de nem szeretném megvenni a terméket.Az eladóval mindezt meg is beszéltem,és ő is beleegyezne abba hogy töröljék a licitem.Mit tegyek?Köszönöm

+Quote Post
dezso02
hozzászólás 2008-04-06 22:27
Létrehozva: #18716

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-04 13:29
Azonosító: 12 713

IDÉZET(CsizmaKo @ 2008-04-05 13:58) *
Üdv mindenkinek! mad.gif Kezdek nagyon mérges lenni!Volt már pár adásvételem a vaterán,eddig megusztam az átvéréseket,de most nagyon úgy fest a dolog,hogy átb...tak.Fizettem,de a termék valószinüleg ennek az Istennek az idejében nem jut el hozzám.Nem egy rohadt nagy összeg 21K,de a tudat,hogy világ életemben tisztességes emberként viselkedtem és más valaki aljasmód át akar cs*** (jelenleg igy fest) nagyon dühit!MIT TEHETEK ILYEN ESETBEN????Rohadt macera lenne feljelentést tenni,valahogy nincs hozzá nagy kedvem.Legalább tudnék v.mit a felhasználóról,de a tel.szám amit a vatera megadott csak hangposta (NEM LENNE HÜLYESÉG,HA A VATERA BIZONYOS IDŐKÖZÖNKÉNT ELLENŐRIZNÉ A FELHASZNÁLÓK ADATAIT!,cimet nem adnak,emailt ha irok nem nagyon óhajt rá válaszolni és a vásárolt termék lapján irkálunk (csakhogy már ott sem nagyon kapok választ) hát kamu szöveg az van...Kicsit jobban utánna néztem a felhasználónak és nagyon úgy fest,hogy többször is regisztrálta magát más felhasználó neveken (főleg a licitált termékein tünik fel,ha sz*** áll a terméke ára ,kicsit feltolja 1-2 általa kreált licittel) .Az ilyenek ellen nem lehet semmit csinálni?! dry.gif SZERINTEM SZIGORITÁSOKRA LENNE SZÜKSÉG!!!

Tökéletesen osztom a véleményedet,Valamiféle felelőségvállalást elvárnék a T. szolgáltató részéröl.A panaszomra a válasz:Idézem:mégegyszer ,határozott levelet írjak az ügyfélnek,ha nem sikerül sétáljak be a rendőrségre és jelentsem fel.
A többi kárvallottal próbálunk összefogni,hogy együtt jelentsük fel erre törlik a levelet,amibe valami adat van.
Jelentős üzletkötésem van,ezek után gondolkodóba esem.

+Quote Post
avensis
hozzászólás 2008-04-05 23:53
Létrehozva: #18717

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-05 01:45
Azonosító: 124 942

Sziasztok!
Nekem már lassan elmebaj ez az egész Vatera!!!
Három évvel ezelőtt eladtam egy terméket , hármat tettem fel.
Amikor megkaptam a csekket, az a három ternék eladása utáni összeg volt. de befizettem.
Három év után vettem észre, hgoy még mindig nem volt törölve a tartozásom. Persze nem tudtam igazolni ennyi idővel utána, hogy be is fizettem, ezért ez év elején megint megtettem.
A tartozásom most sincs tötölve, sőt!!!
Egy helyen azt tüntették fel, hogy befizettem 520 Ft-ot, holott 1920-at fizettem be.
A tartozásom az egyik helyen 1400 Ft, a másikon ( a részlezezésnél) 1005 Ft.
A végtartozásnál pedig 1920 Ft.
Újboli reklamálásomra bekérték a csekk fénymásolatát amit el is küldtem. Állítólag elveszett a csekk, most keresik:-)))))

Viszont a számla egyenlegemen történtek változások, amit fentebb írtam. Ha megvan a csekk, akkor miért nem a teljes összeget vonták le, ha nincs meg, akkor meg miért vonták az 520-at amit állítólag befizettem???
Arra, hogy miért három eladott termék után kellett fizetnem, azóta sem kapok választ, hiába kérdezek rá nyomatékosan.

Ha ebből kievickélek, akkor úgy eltűnök innen, hogy nyomom sem marad és minden ismerősömet is óva intem majd, hogy bármi vásárlást itt lebonyolítson!!!
üdv.

+Quote Post
CsizmaKo
hozzászólás 2008-04-05 14:58
Létrehozva: #18718

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-04-03 21:31
Azonosító: 130 427

Üdv mindenkinek! mad.gif Kezdek nagyon mérges lenni!Volt már pár adásvételem a vaterán,eddig megusztam az átvéréseket,de most nagyon úgy fest a dolog,hogy átb...tak.Fizettem,de a termék valószinüleg ennek az Istennek az idejében nem jut el hozzám.Nem egy rohadt nagy összeg 21K,de a tudat,hogy világ életemben tisztességes emberként viselkedtem és más valaki aljasmód át akar cs*** (jelenleg igy fest) nagyon dühit!MIT TEHETEK ILYEN ESETBEN????Rohadt macera lenne feljelentést tenni,valahogy nincs hozzá nagy kedvem.Legalább tudnék v.mit a felhasználóról,de a tel.szám amit a vatera megadott csak hangposta (NEM LENNE HÜLYESÉG,HA A VATERA BIZONYOS IDŐKÖZÖNKÉNT ELLENŐRIZNÉ A FELHASZNÁLÓK ADATAIT!,cimet nem adnak,emailt ha irok nem nagyon óhajt rá válaszolni és a vásárolt termék lapján irkálunk (csakhogy már ott sem nagyon kapok választ) hát kamu szöveg az van...Kicsit jobban utánna néztem a felhasználónak és nagyon úgy fest,hogy többször is regisztrálta magát más felhasználó neveken (főleg a licitált termékein tünik fel,ha sz*** áll a terméke ára ,kicsit feltolja 1-2 általa kreált licittel) .Az ilyenek ellen nem lehet semmit csinálni?! dry.gif SZERINTEM SZIGORITÁSOKRA LENNE SZÜKSÉG!!!

+Quote Post
Putyur
hozzászólás 2008-04-04 10:09
Létrehozva: #18719

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-01 12:23
Innen: Budapest
Azonosító: 12 391

T. Moderátor!

A 03. 25-én kiállított számlához tartozó csekket a tegnapi napig nem kaptam meg, pedig állítólag Önök ezt már a múlt héten feladták. A fietési határidő (ápr. 8.) vészesen közeleg. NEM (!) fizetek sem átutalással, sem rózsaszín csekken, sem bankpénztári befizetéssel. (Csak.) Csekken óhajtok fizetni, ezt a regisztráció alkalmával is jeleztem. Kérem, tegyék ezt lehetővé, mert az Önök késedelméből kifolyólag nem vagyok hajlandó semmiféle retorziót elszenvedni.

--------------------
Putyur

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal.
Ne kezdj birkózni egy disznóval, mert mindketten sárosak lesztek, de a disznó még élvezni is fogja.

+Quote Post
sgotta
hozzászólás 2008-04-02 20:28
Létrehozva: #18720

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2007-11-14 15:45
Azonosító: 43 358

továbbküldendő ánclevelekről van szó,

Na szóval: lánclevelekre gondoltam. rolleyes.gif

+Quote Post

1049 Oldal V  « < 934 935 936 937 938 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2016-07-30 05:29