IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1026 Oldal V  « < 934 935 936 937 938 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Technikai Kérdések, Problémák, KIZÁRÓLAG TECHNIKAI jellegű témák - PST kivételével!
Putyur
hozzászólás 2008-02-09 23:47
Létrehozva: #18701

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-01 12:23
Innen: Budapest
Azonosító: 12 391

IDÉZET(feroboy @ 2008-02-09 22:41) *
Sziasztok!

A véleményeteket szeretném kérdezni. Találtam egy olyan felhasználót, aki szerintem több néven is regisztrálva van. Meg néztem az eladott termékeit és nem kellett csalódnom, a nyertesek elött természetesen a felhasználó "más" nicknevei emelték fel az összeget. Mit lehet ilyenkor tenni, hogy ezeket a felhasználokat (akik több névvel, a saját termékükre licitákva próbálják az árat felemelni) letiltsa a vatera? Ír erre vmit a szabályzat?

Köszi a válaszokat előre is!

Nyugodtan linkeld be ide a gyanús aukciókat, ha bebizonyosodik az önlicit, repülnek a nickek. Volt már ilyenre példa.

--------------------
Putyur

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal.
Ne kezdj birkózni egy disznóval, mert mindketten sárosak lesztek, de a disznó még élvezni is fogja.
Go to the top of the page

+Quote Post
feroboy
hozzászólás 2008-02-09 23:41
Létrehozva: #18702

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-04-27 18:59
Azonosító: 7 397

Sziasztok!

A véleményeteket szeretném kérdezni. Találtam egy olyan felhasználót, aki szerintem több néven is regisztrálva van. Meg néztem az eladott termékeit és nem kellett csalódnom, a nyertesek elött természetesen a felhasználó "más" nicknevei emelték fel az összeget. Mit lehet ilyenkor tenni, hogy ezeket a felhasználokat (akik több névvel, a saját termékükre licitákva próbálják az árat felemelni) letiltsa a vatera? Ír erre vmit a szabályzat?

Köszi a válaszokat előre is!

+Quote Post
mazsolla
hozzászólás 2008-02-09 17:45
Létrehozva: #18703

Lelkes fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-03-01 14:16
Azonosító: 135

Vagy lehet, hogy túl olcsó lett volna és nemérte volna meg utalni ? laugh.gif laugh.gif laugh.gif

+Quote Post
csabau
hozzászólás 2008-02-09 17:24
Létrehozva: #18704

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-03-19 21:37
Innen: Ideg-elme
Azonosító: 903

biztos marhára jogtiszta volt... dry.gif

--------------------
mivel mindig az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak...

...szorgos népünk győzni fog !
.
csaby

+Quote Post
Jason81
hozzászólás 2008-02-09 16:46
Létrehozva: #18705

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2008-01-09 07:28
Azonosító: 76 196

Nemtudom miért kell törölni azokat a termékeket, amiket licitáltam. Pl.: A szökés 1., 2. évad. A tulaj írta hogy nem miatta törölték, kérdem akkor hogy mennek itt a dolgok? mad.gif

+Quote Post
Watchstore
hozzászólás 2008-02-09 12:55
Létrehozva: #18706

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-10-23 13:26
Azonosító: 33 679

Csak egy érdekesség:

én jan.14 utaltam ca.20ezer Forintot nekik, amit a mai napaig nem írtak jóvá.....
Azóta kapom meg minden belépéskor, hogy rendezzem a tartozásomat!!!

8x írtam és küldtem el nekik a befizetést igazoló csekket, még válaszra sem méltattak!!!!!!!
Csütörtökön beszéltem két pénzügyessel telefonon, azt mondták mindjárt megnézi és visszahív....azóta is hív!!!!!(megint 48 óra)

Szerintem ez a vicc kategória!!
! mad.gif mad.gif mad.gif [size="7"][/size]

+Quote Post
csabau
hozzászólás 2008-02-08 16:47
Létrehozva: #18707

Csoport:
Csak olvasó

IDÉZET(bambooflower @ 2008-02-08 15:27) *
a hozzászólásommal a Vatera figyelmét akartam felhívni az eladóra. valaki akkor kap ennyi semlegest, ha az adásvételek valójában lebonyolódtak. ha mégsem, akkor az az elgondolkodtató, hogy csak 12-en mertek negatívat adni. különben már rég inaktív lenne. te pedig, ha levelekkel bizonyítani tudod az igazadat, küldd el az ügyfélszolgálatnak, és kérd a negatív értékelés törlését.

valószínű, hogy a több száz cucc akkor új néven fog újra megjelenni és folyik tovább az ..... üzletelés. (...= én)
nem olyan régen ezt egy másik rovatban már hasonlóan nehezményezte valaki. unsure.gif

--------------------

.
csaby

+Quote Post
bilbo64
hozzászólás 2008-02-08 16:37
Létrehozva: #18708

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-01-22 11:38
Azonosító: 88 099

IDÉZET(bambooflower @ 2008-02-08 15:27) *
a hozzászólásommal a Vatera figyelmét akartam felhívni az eladóra. valaki akkor kap ennyi semlegest, ha az adásvételek valójában lebonyolódtak. ha mégsem, akkor az az elgondolkodtató, hogy csak 12-en mertek negatívat adni. különben már rég inaktív lenne. te pedig, ha levelekkel bizonyítani tudod az igazadat, küldd el az ügyfélszolgálatnak, és kérd a negatív értékelés törlését.

Kösz! Ezt fogom tenni.

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2008-02-08 16:27
Létrehozva: #18709

Csoport:
Kizárt

Azonosító: 130

IDÉZET(bilbo64 @ 2008-02-08 15:19) *
Értem, hogy motor, csak nem tudom mitől megy!?
Figyu! Ha valaki hibázik el kellene ismerni és nem lehülyézni a fél világot. Most itt állok letaglózva, mert az összese egy darab ügyletem egy darab negatívot jelent. sad.gif
Ennek ellenére átvenném a terméket, és hajlandó lennék a negatívot visszavonni, de a füle botját sem mozgatja.
Ja, hogy sok a dolga. Pfuj... Nyaljon sót.

A hozzászólást -bambooflower- szerkesztette a következő időpontban: 2008-02-08 16:28

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."

+Quote Post
bilbo64
hozzászólás 2008-02-08 16:19
Létrehozva: #18710

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Értem, hogy motor, csak nem tudom mitől megy!?
Figyu! Ha valaki hibázik el kellene ismerni és nem lehülyézni a fél világot. Most itt állok letaglózva, mert az összese egy darab ügyletem egy darab negatívot jelent. sad.gif
Ennek ellenére átvenném a terméket, és hajlandó lennék a negatívot visszavonni, de a füle botját sem mozgatja.
Ja, hogy sok a dolga. Pfuj... Nyaljon sót.

Kedvesem!
Te nem voltál még úgy, hogy kétszer nyomtál? Mondjuk "Hozzászól" gombot. blink.gif
Mert velem ez történt. tongue.gif

+Quote Post
delikati
hozzászólás 2008-02-08 16:09
Létrehozva: #18711

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-09-21 22:06
Azonosító: 26 224

IDÉZET(mazsolla @ 2008-02-08 15:04) *
Hidd el, nem szükséges " félóránként " megismételni azt, amit már egyszer leírtál.
Aki akarta és akarja, az elfogja olvasni és ha lessz véleménye ( lásd: bambooflower ) írni is fog.
Hogy ez neked még nem elég, esetleg nem válasz a kérdésedre, az már egy más dolog.
Ha pedig túlzottan forcírozod a dolgot, " érdekessen is alakulhat még ".

Nem értem az utolsó sorodat mazsolla, bár biztos bennem van a hiba. unsure.gif
A hozzászólásod elejével teljes mértékben egyetértek, mert tényleg elég egyszer betenni egy hozzászólást, de miért ijesztgeted bilbo64-et? blink.gif
Megnéztem én is azokat a negatívokat és semlegeseket, amikre utalt bamboo, és azt gondolom, a hozzászólás hitelességét erősen alátámasztják.... Legalábbis az én szememben.

--------------------

"Az asszonyok és a macskák azt csinálják, amihez kedvük van, a férfiaknak és a kutyáknak pihenni kell, hogy ötletet kapjanak."

( Robert A. Heinlein )

+Quote Post
blowjob
hozzászólás 2008-02-08 16:06
Létrehozva: #18712

Lelkes rumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:48
Innen: Magyarország/Budapest
Azonosító: 41

IDÉZET(bilbo64 @ 2008-02-08 14:58) *
Szóval ez egy panasz akart lenni.

Vélemény, teendő?

Elöször is nyugalom, biztosan foglalkozni fognak érdemben a problémáddal felesleges 20 percenként elküldened wink.gif
Szerintem kérdd a negatívod törlését a vaterától és küldd el nekik a bizonyítékaidat, bár az eladó értékeléseit elnézve erre talán szükség sem lesz, én kapásból nem neki adnék igazat.
Tessék közben mazsolla is válaszolt smile.gif...

A hozzászólást -blowjob- szerkesztette a következő időpontban: 2008-02-08 16:07

+Quote Post
mazsolla
hozzászólás 2008-02-08 16:04
Létrehozva: #18713

Lelkes fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Azonosító: 135

IDÉZET(bilbo64 @ 2008-02-08 14:58) *
Kedves Mindenki!
Nem tudom, hogy a megfelelő helyen írok-e, majd kiderül. Van egy djhifi alias nevű "madár" aki azon túl, hogy helyesen írni sem tud rendre lehülyézi azokat a partnereket, akiket nyilvánvalóan átvert. A szándékosságot nincs módomban megállapítani.
Rettenetesen irritál a fickó, mert az első vaterás ügyletem vele kapcsolatban volt. A mese ugyanaz az, mint a többi partnernél: "sok dolgom van azért nem hívtam","...ön hazug..." stb. Nekem ugyan ilyet nem írt, de a negatív értékelésemre engem is meghazudtolt. A kapcsolat felvételét én tudom hitelesen igazolni, az ellenkezőjét ő nem(freemail-os címe van wink.gif wink.gif ). Első vásárlásom lett volna és ab start negatívot adtam, meg ő is,csak neki nincs igaza!

Kérdésem, hogy miként lehetne ezen a sz.rrágó fickón elégtételt venni, vagyis bebizonyítani, hogy "mozigépész" (ő a hazug, vagy egyszerűen ő hibázott), vagy ismerje el ha hibázott.

Egyébként az ebay használója vagyok azóta amióta nálunk elérhető, de ilyen gyökérséget amit ez a fickó megenged magának, még nem láttam. Egyébként kb.15 évvel vagyok nála idősebb, tehát vélhetőleg olyat mint ő "ettem is, ittam is", ahogy a székely bácsi mondaná.

Vélemény, teendő?

Hidd el, nem szükséges " félóránként " megismételni azt, amit már egyszer leírtál.
Aki akarta és akarja, az elfogja olvasni és ha lessz véleménye ( lásd: bambooflower ) írni is fog.
Hogy ez neked még nem elég, esetleg nem válasz a kérdésedre, az már egy más dolog.
Ha pedig túlzottan forcírozod a dolgot, " érdekessen is alakulhat még ".

+Quote Post
bilbo64
hozzászólás 2008-02-08 15:58
Létrehozva: #18714

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kedves Mindenki!
Nem tudom, hogy a megfelelő helyen írok-e, majd kiderül. Van egy djhifi alias nevű "madár" aki azon túl, hogy helyesen írni sem tud rendre lehülyézi azokat a partnereket, akiket nyilvánvalóan átvert. A szándékosságot nincs módomban megállapítani.
Rettenetesen irritál a fickó, mert az első vaterás ügyletem vele kapcsolatban volt. A mese ugyanaz az, mint a többi partnernél: "sok dolgom van azért nem hívtam","...ön hazug..." stb. Nekem ugyan ilyet nem írt, de a negatív értékelésemre engem is meghazudtolt. A kapcsolat felvételét én tudom hitelesen igazolni, az ellenkezőjét ő nem(freemail-os címe van wink.gif wink.gif ). Első vásárlásom lett volna és ab start negatívot adtam, meg ő is,csak neki nincs igaza!

Kérdésem, hogy miként lehetne ezen a sz.rrágó fickón elégtételt venni, vagyis bebizonyítani, hogy "mozigépész" (ő a hazug, vagy egyszerűen ő hibázott), vagy ismerje el ha hibázott.

Egyébként az ebay használója vagyok azóta amióta nálunk elérhető, de ilyen gyökérséget amit ez a fickó megenged magának, még nem láttam. Egyébként kb.15 évvel vagyok nála idősebb, tehát vélhetőleg olyat mint ő "ettem is, ittam is", ahogy a székely bácsi mondaná.

Vélemény, teendő?

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2008-02-08 15:49
Létrehozva: #18715

Csoport:
Kizárt

Azonosító: 130

IDÉZET(bilbo64 @ 2008-02-08 14:25) *
Kedves Mindenki!
Rettenten irritál a fickó, mert az első vaterás ügyletem vele kapcsolatban volt. A mese ugyanaz az, mint a többi partnernél: "sok dolgom van azért nem hívtam","...ön hazug..." stb. Nekem ugyan ilyet nem írt, de a negatív értékelésemre engem is meghazudtolt. A kapcsolat felvételét én tudom hitelesen igazolni, az ellenkezőjét ő nem.

Vélemény, teendő?

113 semlegesen értékelt adásvétel... azért ez elgondolkodtató

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."

+Quote Post
bilbo64
hozzászólás 2008-02-08 15:25
Létrehozva: #18716

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kedves Mindenki!
Rettenten irritál a fickó, mert az első vaterás ügyletem vele kapcsolatban volt. A mese ugyanaz az, mint a többi partnernél: "sok dolgom van azért nem hívtam","...ön hazug..." stb. Nekem ugyan ilyet nem írt, de a negatív értékelésemre engem is meghazudtolt. A kapcsolat felvételét én tudom hitelesen igazolni, az ellenkezőjét ő nem.

Vélemény, teendő?

+Quote Post
pferde
hozzászólás 2008-02-06 19:05
Létrehozva: #18717

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-01-17 19:54
Innen: Veszprém megye
Azonosító: 83 561

Köszönöm, ismét egy dolog, amivel mostantól tisztában vagyok. (Bár erre én is gondolhattam volna. rolleyes.gif )

--------------------
Ha tudnám is, hogy holnap elpusztul a világ, még akkor is ültetnék ma egy almafát. - Ági

+Quote Post
csabau
hozzászólás 2008-02-06 18:13
Létrehozva: #18718

Csoport:
Csak olvasó

licitált áru lapjához már nem tudsz nyúlni dry.gif

(képzeld el, ha lehetne - később akár a leírás, akár a fotok cseréjével
micsoda visszaéléseket lehetne elkövetni.)

A hozzászólást -csabau- szerkesztette a következő időpontban: 2008-02-06 18:18

--------------------

.
csaby

+Quote Post
pferde
hozzászólás 2008-02-06 17:56
Létrehozva: #18719

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-01-17 19:54
Innen: Veszprém megye
Azonosító: 83 561

Lehet jobb is, hogy nem láttam, mik voltak itt... ? blink.gif unsure.gif

Egy egyszerű, rövid kérdés a t. Modokhoz:

A licitált árukat csak a "Licitált áruknál" láthatom, (erre most jöttem rá) az "Eladó áruk"-nál már nem. Egy vevő kérdése az üzenőfalon - döbbentett rá, hogy a termékleírás (nem a vevők kontójára) hibás volt. Szerettem volna kipótolni, de csak a licitált áruk-menüben van, ott azonban már nem tudok a termékleírás szövegén javítani.
Erről lenne szó:

http://www.vatera.hu/repulogep_makett_04220_53055779.html

És csak annyi lenne a változás, hogy "Bontott - dobozában" helyett "Bontatlan - dobozában"-t kellne írni.
(Tudom, mostmár ott van az érdeklődőnek írt válaszomban is, de nem minden vevő teker le odáig...) Kaphatnék segítséget?

--------------------
Ha tudnám is, hogy holnap elpusztul a világ, még akkor is ültetnék ma egy almafát. - Ági

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-02-06 16:05
Létrehozva: #18720

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:48
Azonosító: 32

IDÉZET(csabau @ 2008-02-05 15:00) *
Kedves Moderátor!
Felvetettem, hogy a zárt aukciókra bebocsátást kérőhöz lehessen kérdés intézni,
illetve az áruról előzetes tájékoztatást nyújtani.
Hasznossága többek között, hogy már egy levélváltásból körvonalazódna az esetleg
kevés-értékeléses vásárlók hozzáállása, üzleti kultúrája.
(Visszaélési lehetőséget nem hiszem, hogy generálna.)

Lehetséges, hogy ez megvalósulhat a közeljövőben ?

Köszönettel,
mindenki, aki zárttal hirdet

Kedves csabau!

A technikus kollégák visszajelzése alapján a jelenlegi üzenetváltó rendszer erre sajnos nem képes,
így most nem lehet megvalósítani a kérést. Ez év harmadik negyedévében várható az üzenetváltó
rendszer teljes átalakítása és ezzel együtt a kért szolgáltatás megvalósítása is.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post

1026 Oldal V  « < 934 935 936 937 938 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2015-05-05 17:17