IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1032 Oldal V  « < 934 935 936 937 938 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Technikai Kérdések, Problémák, KIZÁRÓLAG TECHNIKAI jellegű témák - PST kivételével!
slovens
hozzászólás 2008-02-27 20:55
Létrehozva: #18701

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2008-02-20 22:04
Azonosító: 122 602

Üdv mindenkinek!

"Nyertem" egy faxot, de az eladó (El ritmo) nem vette fel velem a kapcsolatot. A fax nélkülözhetetlen az újonan alkult cégembe. Azért jöttem a vaterára, mert csak itt találtam olyan használt faxot, amit elvileg én nyertem meg. Licitáltam, azt mondta vigyem el 15.000 Ft-os villámáron. Meg is tettem a licitet és le is zárta az árverést az illető, de azóta nem kommunikál velem. Érdekesség az is, hogy a fax mellett azt látom, hogy 10.000-rel nyertem meg. Sehol semmi. Panaszt sem tudok hol tenni a termékkel kapcsolatban, mivel az akucijó lezárult. Ez lett volna az első vásárlásom itt. Tud valaki segíteni, hogy mi a teendő? 4-6 nap telt el a lezárás óta. most már csak azért is kéne.
Köszönöm,
slovens
Go to the top of the page

+Quote Post
taki63
hozzászólás 2008-02-27 16:34
Létrehozva: #18702

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:31
Azonosító: 483

Üdv!
Nem tudom került e már szóba, hogy a lezárt árverésekről igen hiányos értesítést kapok. Magyarul nem mindről jön meg "Az elmúlt egy órában a következő aukciói zárultak le:" mail.
Tudom, hogy meg lehet találni a vásárló adatait a szem. menüben, de szerintem valami nem stimmel.
taki63 mad.gif

+Quote Post
Vateraforum
hozzászólás 2008-02-27 12:11
Létrehozva: #18703

Fórumozó

Csoport:
Rendszergazda

Regisztrált: 2007-03-21 17:08
Azonosító: 1 334

IDÉZET(henrik77 @ 2008-02-17 13:15) *
Nincsen kedvem tovabb bongeszni a mailek kozott, mi igazan fontos es mi jott csak ugy, unalombol.

A kapcsolatfelvételen is írtuk az egyik továbbított üzenettel kapcsolatban, hogy mi a módja a fórumos üzenetek leállításának. A vezérlőpultban le kell tiltani a figyelt témá(k)ról a témakövetést és jelentősen csökkenhet a kapott emailek száma. Ezek nem kéretlen levelek, Ön kérte, iratkozott fel az adott témára.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Putyur
hozzászólás 2008-02-27 09:45
Létrehozva: #18704

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-01 12:23
Innen: Budapest
Azonosító: 12 391

IDÉZET(Grobar @ 2008-02-27 08:40) *
Akikkel én üzletet kötöttem, azok közül 14!! inaktív!! A 118-ból ez szerintem elég sok!! reklamáljak?? laugh.gif

Szerintem azonnal. Az sem ártana, ha a cipősarkaddal vernéd az asztalt... laugh.gif

--------------------
Putyur

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal.
Ne kezdj birkózni egy disznóval, mert mindketten sárosak lesztek, de a disznó még élvezni is fogja.

+Quote Post
Grobar
hozzászólás 2008-02-27 09:40
Létrehozva: #18705

Csak olvasó

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-05-24 18:58
Innen: Juzni Front
Azonosító: 11 399

IDÉZET(Putyur @ 2008-02-27 08:27) *
Azt ugye Te sem gondolod komolyan, hogy a Vatera ok nélkül, vagy csupán mondvacsinált okok miatt kitilt a piactérről két eladót, ugye...? Esetleg a "konkurrencia" kedvéért...? Valószínűleg valami szabálytalanságot csináltak, nem? wink.gif
A Moderátorok minden egyes esetet egyedileg kivizsgálnak, és csak alapos indokkal inaktiválnak felhasználókat. Ne gyanúsítgasd a Vaterát a szabad verseny korlátozásával, mert nevetségessé teszed Magad... smile.gif

Nem is beszélve arról, hogy egyszerűen számlanemfizetés miatt is lehetnek inaktívak, nem...? smile.gif

Akikkel én üzletet kötöttem, azok közül 14!! inaktív!! A 118-ból ez szerintem elég sok!! reklamáljak?? laugh.gif

--------------------
Csak akkor tehetsz meg mindent, hogyha már semmid sincs. (Tyler Durden)

SÜN, SÜN!!!!
"Sünben emelték ki a tüntetőt."

+Quote Post
Putyur
hozzászólás 2008-02-27 09:27
Létrehozva: #18706

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Krinyazaphir @ 2008-02-27 08:10) *
mad.gif Az utóbbi időben több olyan partneremet is kitiltották a Vateráról, akiktől rendszeresen vásároltam. Mondvacsinált okokra hivatkozva, feljelentette Őket egy konkurens eladó. EZT több mint etikátlannak tartom!!!! Kérem a Vaterát, hogy vegye elejét ennek az üzletrontó, minden erkölcsöt nélkülöző magatartás terjedésének. Javaslatom, hogy az ilyen esetekben a feljelentő is kapjon felfüggesztést, mert különben nem érzi tettének súlyát aki ilyet csinál, és vérszemet kap. Ha van kockázata viszont az erkölcstelen lépésnek, talán visszafogottabban tör ki a "magyar virtus" ezekből az emberekből. Ne csak az ártatlanságot kelljen bizonyítani!!!!!! Hanem vizsgáljanak ki minden egyes ilyen esetet!!! Különösen akkor gyanús a dolog, ha mindhárom feljelentett eladó egy és ugyanazon családhoz tartozik!!!!!! Ez minimum GYANÚSNAK kellene hogy legyen ÖNÖKNEK, akik üzemeltetik ezt a kereskedelmi oldalt, és Önöknek biztosítaniuk kell(ene) a szabad verseny feltételeit. KRINYAZAPHIR

Azt ugye Te sem gondolod komolyan, hogy a Vatera ok nélkül, vagy csupán mondvacsinált okok miatt kitilt a piactérről két eladót, ugye...? Esetleg a "konkurrencia" kedvéért...? Valószínűleg valami szabálytalanságot csináltak, nem? wink.gif
A Moderátorok minden egyes esetet egyedileg kivizsgálnak, és csak alapos indokkal inaktiválnak felhasználókat. Ne gyanúsítgasd a Vaterát a szabad verseny korlátozásával, mert nevetségessé teszed Magad... smile.gif

Nem is beszélve arról, hogy egyszerűen számlanemfizetés miatt is lehetnek inaktívak, nem...? smile.gif

A hozzászólást -Putyur- szerkesztette a következő időpontban: 2008-02-27 09:28

--------------------
Putyur

Ne kezdj birkózni egy disznóval, mert mindketten sárosak lesztek, de a disznó még élvezni is fogja.

+Quote Post
Krinyazaphir
hozzászólás 2008-02-27 09:10
Létrehozva: #18707

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2008-02-27 08:55
Azonosító: 123 736

mad.gif Az utóbbi időben több olyan partneremet is kitiltották a Vateráról, akiktől rendszeresen vásároltam. Mondvacsinált okokra hivatkozva, feljelentette Őket egy konkurens eladó. EZT több mint etikátlannak tartom!!!! Kérem a Vaterát, hogy vegye elejét ennek az üzletrontó, minden erkölcsöt nélkülöző magatartás terjedésének. Javaslatom, hogy az ilyen esetekben a feljelentő is kapjon felfüggesztést, mert különben nem érzi tettének súlyát aki ilyet csinál, és vérszemet kap. Ha van kockázata viszont az erkölcstelen lépésnek, talán visszafogottabban tör ki a "magyar virtus" ezekből az emberekből. Ne csak az ártatlanságot kelljen bizonyítani!!!!!! Hanem vizsgáljanak ki minden egyes ilyen esetet!!! Különösen akkor gyanús a dolog, ha mindhárom feljelentett eladó egy és ugyanazon családhoz tartozik!!!!!! Ez minimum GYANÚSNAK kellene hogy legyen ÖNÖKNEK, akik üzemeltetik ezt a kereskedelmi oldalt, és Önöknek biztosítaniuk kell(ene) a szabad verseny feltételeit. KRINYAZAPHIR

+Quote Post
Putyur
hozzászólás 2008-02-27 08:58
Létrehozva: #18708

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(horex @ 2008-02-27 04:37) *
Emlitettem többször, de semmi....
Miért csak semlegesre ertekelhetem a vevőt, ha az én "hibámból" nem jött létre a bolt?

Vevő rendesen , azonnal jött, de a termék jogosan nem felelt meg neki.
Megérdemli a pozitívot, de ne lehet.
Jó lenne ezen változtatni.

by horex

Egyetértek. Egy létre nem jött üzlet nem biztos, hogy a vevő hibája. Vagy ne értékelhessen egyik fél sem pozitívra sikertelen ügylet esetén, vagy értékelhessen mindkettő. (Ez utóbbi lenne a praktikusabb.) Életszerűtlen a jelenlegi szabály.

--------------------
Putyur

+Quote Post
horex
hozzászólás 2008-02-27 05:37
Létrehozva: #18709

Fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-03-01 13:55
Azonosító: 60

Emlitettem többször, de semmi....
Miért csak semlegesre ertekelhetem a vevőt, ha az én "hibámból" nem jött létre a bolt?

Vevő rendesen , azonnal jött, de a termék jogosan nem felelt meg neki.
Megérdemli a pozitívot, de ne lehet.
Jó lenne ezen változtatni.

by horex

+Quote Post
KapdKi
hozzászólás 2008-02-23 18:24
Létrehozva: #18710

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:23
Azonosító: 312

Tisztelt Mindenki, aki ezt olvassa!

Mivel az elmult ket hetben keretlen levelek szamolhatatlan mennyiseget kaptam errol a telsesseggel hasznalhatatlan, csak neveben korrekt oldalrol, mai nappal kilepek.
Nincsen kedvem tovabb bongeszni a mailek kozott, mi igazan fontos es mi jott csak ugy, unalombol.

Ha kéretlen levelek tömegét kapod egy tök megbíztható mail címről, akkor az azt jelenti, hogy valaki IDEGEN, HARMADIK személy az eredeti mail-ező NEVÉBEN küldözget ... Erről az igazi mail box tulajdonosa mit sem tudhat ... Nekem több mail boxom is van ... Bent a munkahelyemen az egyik saját boxomtól (legalábbis az elektronikus azonosítója az volt) kaptam olyan mail üzenetet, amilyent a büdös életben nem írtam meg sad.gif Idegen piszkoskodók miatt kár a Vaterát hibáztatni ...

--------------------
Az erőszak a gyengék végső menedéke.

(by Ájszek Aszimov)

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-02-23 16:01
Létrehozva: #18711

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:48
Azonosító: 32

IDÉZET(ThomasBerg @ 2008-02-23 14:27) *
Sziasztok!! Valaki ,,mondja" már meg nekem hogy hogyan tudom magam törölni a Vateráról!? Előre is köszönöm! Thomas

Kedves ThomasBerg!

Regisztráció megszüntetését a kapcsolatfelvételen keresztül kérheti.
Kapcsolatfelvétel - Regisztráció, felhasználói fiók - Szeretném a Vatera regisztrációmat megszüntetni

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
ThomasBerg
hozzászólás 2008-02-23 15:27
Létrehozva: #18712

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2008-02-23 15:24
Azonosító: 123 167

Sziasztok!! Valaki ,,mondja" már meg nekem hogy hogyan tudom magam törölni a Vateráról!? Előre is köszönöm! Thomas

+Quote Post
ezerfeel
hozzászólás 2008-02-23 15:03
Létrehozva: #18713

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-01-22 16:11
Azonosító: 88 310

Mégegyszer:az eladóval semmi gáz,tökéletes áruk,tökéletes körítéssel,csak éppen az értékelések maradoznak el kb. 5 oldalon keresztül......Nekem pl-ul aki kétszer vásároltam,jó lenne visszajelzés,mert nyilván ez a későbbi tranzakcióknál is jól jönne. Nem az inaktív kusmira gondoltam,azt sejtem hogy buktam.....

+Quote Post
ezerfeel
hozzászólás 2008-02-23 14:56
Létrehozva: #18714

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Nem kusmokra gondoltam,vele tudom mi a gáz....

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-02-23 12:23
Létrehozva: #18715

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:48
Azonosító: 32

IDÉZET(ezerfeel @ 2008-02-23 09:16) *
Azután érdeklődnék van-e valami lehetőség arra hogy az eladókat valamilyen szinten "köteleznék" a véleménynyilvánításra,értékeléskészítésre.Persze akinek nem inge ne vegye magára,de jó lenne ha végre fel is öltöznénk néha....Egyébként tuti eladóról van szó,nincs vele semmi probléma.Persze lehet hogy csak én vagyok ilyen "balfék"....

Kedves ezerfeel!

Inaktív felhasználó a személyes menüjébe nem léphet be, így értékelést sem tud készíteni.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
ezerfeel
hozzászólás 2008-02-23 10:16
Létrehozva: #18716

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Azután érdeklődnék van-e valami lehetőség arra hogy az eladókat valamilyen szinten "köteleznék" a véleménynyilvánításra,értékeléskészítésre.Persze akinek nem inge ne vegye magára,de jó lenne ha végre fel is öltöznénk néha....Egyébként tuti eladóról van szó,nincs vele semmi probléma.Persze lehet hogy csak én vagyok ilyen "balfék"....

+Quote Post
Flohmarkt
hozzászólás 2008-02-17 22:52
Létrehozva: #18717

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-23 16:15
Azonosító: 1 710

Mivel az elmult ket hetben keretlen levelek szamolhatatlan mennyiseget kaptam errol a telsesseggel hasznalhatatlan, csak neveben korrekt oldalrol, mai nappal kilepek.

Ez a sag schon tipikus esete rolleyes.gif

+Quote Post
Putyur
hozzászólás 2008-02-17 18:17
Létrehozva: #18718

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Sok vizet nem zavartál pályafutásod bő öt hónapja alatt, így feltételezhető, hogy kilépéseddel nem hagysz betölthetetlen űrt Magad után.

--------------------
Putyur

+Quote Post
zodiac11
hozzászólás 2008-02-17 17:50
Létrehozva: #18719

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-02-09 19:46
Azonosító: 110 162

Üdv mindenki!!!
Köszönöm segítő hozzászólásaitokat a múltkori "VHS-botrányomban".
A terméket feltettem újra és a leírásban szerpeltettem egyértelműen a tényeket mintha egy hülyének próbálnám eladni a motyómat laugh.gif

+Quote Post
Grobar
hozzászólás 2008-02-17 15:38
Létrehozva: #18720

Csak olvasó

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-05-24 18:58
Innen: Juzni Front
Azonosító: 11 399

vazzze... laugh.gif Jól megaszontad! laugh.gif

--------------------
Csak akkor tehetsz meg mindent, hogyha már semmid sincs. (Tyler Durden)

SÜN, SÜN!!!!
"Sünben emelték ki a tüntetőt."

+Quote Post

1032 Oldal V  « < 934 935 936 937 938 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2015-09-04 09:50