IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1020 Oldal V  « < 943 944 945 946 947 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Technikai Kérdések, Problémák, KIZÁRÓLAG TECHNIKAI jellegű témáknak - PST/VTT kivételével!
Gettagrip
hozzászólás 2008-01-13 12:52
Létrehozva: #18881

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-03 08:03
Azonosító: 12 575

IDÉZET(Putyur @ 2008-01-13 11:45) *
A bíróságon simán elhajtanának, mert ez egész egyszerűen a jó erkölcsbe ütköző adásvételi szerződés lenne - s mint ilyen, semmis. Jogtalan gazdagodás, tudatlanság/tájékozatlanság kihasználása; sokmindent lehet erre ráhúzni - egy biztos, az ingatlant nem kapná meg senki az értékének 20%-áért. (Főleg most, hogy elég keményen rámentek a lakásmaffiára.)

Akkor meg csak örüljünk hogy a sértegetésemért elnyerte méltó büntetését:)
Remélem hogy ezekután kicsit visszavesz magából az illető és elgondolkodik azon hogy mindent jól csinált e eddig az életben...
Go to the top of the page

+Quote Post
Putyur
hozzászólás 2008-01-13 12:48
Létrehozva: #18882

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-01 12:23
Innen: Budapest
Azonosító: 12 391

IDÉZET(satman @ 2008-01-13 11:43) *
Hááát, ha kőkeményen csak üzletről van szó, akkor azért a 20 millió haszonért megérné perelni... laugh.gif

Hidd már el, hogy nem nyernéd meg. Nem tudnád eléggé megvajazni a bírót, hogy Neked ítéljen.

--------------------
Putyur

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal.
Ne kezdj birkózni egy disznóval, mert mindketten sárosak lesztek, de a disznó még élvezni is fogja.

+Quote Post
Putyur
hozzászólás 2008-01-13 12:45
Létrehozva: #18883

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Gettagrip @ 2008-01-13 11:41) *
Én csak azt látom hogy amikor feladsz egy terméket akkor beállíthatod a lapon amiket akarsz.
Másodszor visszakérdez a program hogy átnézted e és helyesek e az adatok.
Harmadszor pedig amig megjelenik a piactéren addig van egy csomó idő és magadnak megtudod nézni a terméklapot mielőtt más is láthatná amikor is ellenőrizheted megint hogy stimmel e minden, változtathatsz is rajta kedved szerint.
Neked ezt úgylátom nem is kell mondanom mert nagyon sok aukciót láttál már errefelésmile.gif
Nemellenőrizni az adatokat háromszor is pláne akkor ha csak egyetlen terméket árul és nem mondjuk 400-at az szerintem nem százas dolog. ez szigorúan az én véleményem és bevallom hogy egy kis káröröm is hajt mert amikor felfedeztem egy előző nagyonszabálytalan aukcióját ennek az eladónak és ezt szóvá is tettem akkor csúnyán elküldött és nagyon alpárian beszélt Velem.
Bíróságramenni? Én még egy millióért is perelném... A törvény is valahogy úgy mondja ezt hogy a törvények nem ismerése nem mentesít a betartásuk alól.

Getta.

A bíróságon simán elhajtanának, mert ez egész egyszerűen a jó erkölcsbe ütköző adásvételi szerződés lenne - s mint ilyen, semmis. Jogtalan gazdagodás, tudatlanság/tájékozatlanság kihasználása; sokmindent lehet erre ráhúzni - egy biztos, az ingatlant nem kapná meg senki az értékének 20%-áért. (Főleg most, hogy elég keményen rámentek a lakásmaffiára.)

A hozzászólást -Putyur- szerkesztette a következő időpontban: 2008-01-13 12:46

--------------------
Putyur

Ne kezdj birkózni egy disznóval, mert mindketten sárosak lesztek, de a disznó még élvezni is fogja.

+Quote Post
satman
hozzászólás 2008-01-13 12:43
Létrehozva: #18884

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-20 15:11
Azonosító: 1 007

IDÉZET(Putyur @ 2008-01-13 11:26) *
... Perre menni elég botor dolog lenne ilyen esetekben.

Hááát, ha kőkeményen csak üzletről van szó, akkor azért a 20 millió haszonért megérné perelni... laugh.gif

+Quote Post
Gettagrip
hozzászólás 2008-01-13 12:41
Létrehozva: #18885

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Putyur @ 2008-01-13 11:26) *
Nem "nem egészen százas" a gyerek, hanem figyelmetlen és gyakorlatlan. Nem védem, de nyilvánvaló, hogy elnézte a dolgot, és nem fogja 5,6 MFt-ért odaadni a házat. Semmilyen bíróság nem ítélné ezt meg ellene. Kap egy szép nagy negatívot a "nyertestől", és kész. Máskor jobban figyel.
Volt már példa arra a Vatera történelmében, hogy az eladó nem adott el egy tárgyat - csak. Perre menni elég botor dolog lenne ilyen esetekben.

Én csak azt látom hogy amikor feladsz egy terméket akkor beállíthatod a lapon amiket akarsz.
Másodszor visszakérdez a program hogy átnézted e és helyesek e az adatok.
Harmadszor pedig amig megjelenik a piactéren addig van egy csomó idő és magadnak megtudod nézni a terméklapot mielőtt más is láthatná amikor is ellenőrizheted megint hogy stimmel e minden, változtathatsz is rajta kedved szerint.
Neked ezt úgylátom nem is kell mondanom mert nagyon sok aukciót láttál már errefelésmile.gif
Nemellenőrizni az adatokat háromszor is pláne akkor ha csak egyetlen terméket árul és nem mondjuk 400-at az szerintem nem százas dolog. ez szigorúan az én véleményem és bevallom hogy egy kis káröröm is hajt mert amikor felfedeztem egy előző nagyonszabálytalan aukcióját ennek az eladónak és ezt szóvá is tettem akkor csúnyán elküldött és nagyon alpárian beszélt Velem.
Bíróságramenni? Én még egy millióért is perelném... A törvény is valahogy úgy mondja ezt hogy a törvények nem ismerése nem mentesít a betartásuk alól.

Getta.

+Quote Post
Putyur
hozzászólás 2008-01-13 12:26
Létrehozva: #18886

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Gettagrip @ 2008-01-13 09:41) *
Üdv, elsősorban a Vaterához intézném a mondandómat... Gondolom sokan észrevették hogy egy nem egészen százas gyerek feltette a 25 milliót érő házát ide a Vaterára egy forintos kikiáltási áron, minimálár nélkül. Rájött hogy elrontotta de az elején még viccesen fogta fel majd megpróbálta lezárni az aukciót de akkor talán már nem is volt 24 óra hátra belőle és érvényes licitek is érkeztek rá ma reggeli folyamatosan amikor is egy Vaterázó szerencsésen megnyerte 5,6 millió forintért. Az eladó feltette egy rendesen megszerkesztett aukció keretében újra a házát és úgy csinál mintha nem történt volna semmi pedig ma reggel az a szerencsés vaterázó az adatlap szerint megnyerte a házat.
Nem lehetne értesíteni azt az eladót hogy ez nem vicc amit csinál hanem komoly szerződéses dolgok és viselkedjen ehez méltóan?
Mi az hogy elfelejt minimálárat beállítani és ezért elveszti a házát aztán még viccelődik is?

http://www.vatera.hu/orbottyanban_majdnem_...l_49935182.html

Getta.

Nem "nem egészen százas" a gyerek, hanem figyelmetlen és gyakorlatlan. Nem védem, de nyilvánvaló, hogy elnézte a dolgot, és nem fogja 5,6 MFt-ért odaadni a házat. Semmilyen bíróság nem ítélné ezt meg ellene. Kap egy szép nagy negatívot a "nyertestől", és kész. Máskor jobban figyel.
Volt már példa arra a Vatera történelmében, hogy az eladó nem adott el egy tárgyat - csak. Perre menni elég botor dolog lenne ilyen esetekben.

--------------------
Putyur

+Quote Post
Gettagrip
hozzászólás 2008-01-13 10:41
Létrehozva: #18887

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Üdv, elsősorban a Vaterához intézném a mondandómat... Gondolom sokan észrevették hogy egy nem egészen százas gyerek feltette a 25 milliót érő házát ide a Vaterára egy forintos kikiáltási áron, minimálár nélkül. Rájött hogy elrontotta de az elején még viccesen fogta fel majd megpróbálta lezárni az aukciót de akkor talán már nem is volt 24 óra hátra belőle és érvényes licitek is érkeztek rá ma reggeli folyamatosan amikor is egy Vaterázó szerencsésen megnyerte 5,6 millió forintért. Az eladó feltette egy rendesen megszerkesztett aukció keretében újra a házát és úgy csinál mintha nem történt volna semmi pedig ma reggel az a szerencsés vaterázó az adatlap szerint megnyerte a házat.
Nem lehetne értesíteni azt az eladót hogy ez nem vicc amit csinál hanem komoly szerződéses dolgok és viselkedjen ehez méltóan?
Mi az hogy elfelejt minimálárat beállítani és ezért elveszti a házát aztán még viccelődik is?

http://www.vatera.hu/orbottyanban_majdnem_...l_49935182.html

Getta.

+Quote Post
satman
hozzászólás 2008-01-13 09:24
Létrehozva: #18888

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-20 15:11
Azonosító: 1 007

Tisztelt Vatera,

A vásárlási e-mail értesítőben rossz helyen van a linket lezáró </a> tag:

CODE
Termék linkje: <a target="_blank" href="http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=49224482Ár/db:"><span class="yshortcuts" id="lw_1200208864_0">http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=99999999
Ár/db:</span></a> 9 999 Ft

Így, ha a linkre kattintunk, nem létező termékre hivatkozik az oldal.

+Quote Post
falconkarl
hozzászólás 2008-01-12 20:27
Létrehozva: #18889

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-01-12 20:13
Azonosító: 79 176

Tisztelt Vatera!

Szeretném Önökkel megosztani egy felhasználó negatív hozzáállását egy aukcióval kapcsolatban.
Egy bizonyos "pepp" nevű felhasználó aukción kívüli megállapodásra próbálta rávenni az általam licitált termék eladóját /persze sikertelenül/
Én a személyes tiltólistámra felvettem, remélem más is ezt teszi.

Tisztelettel Falconkarl. mad.gif dry.gif

+Quote Post
DEALTECH
hozzászólás 2008-01-12 20:09
Létrehozva: #18890

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-04-24 20:51
Azonosító: 6 905

Üdv mindenkinek és TISZTELT Vatera Moderátor!

Alábbi levelemet lassan 1 hete véstem (már másodszor) le egy másik ebben a témában indított fórumban - Örülnék ha kapnék végre valami választ az Önök részéről!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ez lenne a minimális....

A mai napig nem kaptam világos választ a MODERÁTORTÓL az össze-vissza könyvelésre, én sorban fizetem be a csekkeket, (már jó ideje aznap befizetem a csekket amelyik napon postán Önöktől megérkezik - és csontra azt az összeget amiről Önök számlát állítanak ki) mégis eltéréseket látok az új tranzakció történetben és mindúgy a régiben is - ráadásúl lassan nem is kis összegek az eltérések, mert Önök a befizetéseimet totál más számlák ellen könyvelik, mint amire kéne - IGEN, MÉG MINDÍG!!!!!!!

A fenyegetésükről ne is beszéljünk - SEMMI VÁLTOZÁS A KEZDŐLAPOMON! MÉG MINDÍG NEM LEJÁRT SZÁMLÁK KIEGYENLÍTETLENSÉGÉVEL ÉRVELVE FENYEGETŐZNEK INAKTIVITÁSSAL ÉS MÁR EGYRE DURVÁBBAN, MAGYARUL MINDEN KIÁLLÍTOTT SZÁMLA ÖSSZEGÉT HOZZÁCSAPJÁK A FENYEGETŐZÉSI ÖSSZEGHEZ ÉS LEJÁRTKÉNT NEVEZIK EL - HOLOTT NEM HOGY ÉN MEG SE KAPTAM MÉG, DE MAGUK MÉG FEL SEM ADTÁK AZT A SZÁMLÁT!!!!!!!!!!!

A FENE VIGYE EL ÉBRESZTŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ MÁR, DE TÉNYLEG!

Jó lenne, már helyreállítani a rendszerüket! K****ra bosszantó már ez az egész! És ez egyik propagandált módszerrel sem orvosolható se EBPP, se klikkbank se semmi - ez csak és kizárólag Önökön múlik!!!

2 HÓNAPJA KÉRTEM ÖNÖKET, HOGY KÖZÖSEN EGYEZTETVE RAKJUK RENDBE AZ ELSZÁMOLÁSOMAT, AZ ÖSSZES CSEKKEM SCANkész - TÁBLÁZATOT KÜLDTEM ÖNÖKNEK..... Semmi sem történt az Önök részéről - se válasz, se javítás, se semmi !

Baromira tudnám értékelni, ha végre valahára foglalkozna velem valaki Önöktől, és felvennék velem a kapcsolatot!!!!!
JAAAA ÉS NEM FÓRUM SZINTEN, HANEM HÍVJANAK FEL - ADATAIMAT. ELÉRHETŐSÉGEIMET TUDJÁK!!!!! -- HA KELL SZÍVESEN VISSZAHÍVOM MAJD A KOLLEGÁT, HOGY NE AZ ÖNÖK SZÁMLÁJA MENJEN!!!!!!!!!!!!!!!

Most már tényleg csináljanak valamit!

DEALTECH

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-01-11 13:41
Létrehozva: #18891

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:48
Azonosító: 32

IDÉZET(Trudi1 @ 2008-01-10 22:26) *
Tisztelt Vatera!

Licitáltam egy termékre, de nem kaptam értesítést sem a licit lejártáról, sem arról, hogy más nyerte a licitet. A termék lekerült az oldalról. Hogyan működik ez pontosan?

Kedves Trudi1!

Legyen kedves megadni a pontos termékkódot. Köszönjük!

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-01-11 13:05
Létrehozva: #18892

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Pzsolt2 @ 2008-01-11 08:15) *
Tisztelt Vatera! Volna egy olyan gondom,hogy a barátnőm átutalt 3152 ft-ot az ő számlájáról csak úgy! Közleménybe nem írta be az ügyfélkódomat sem! Ez ügyben mit lehet tenni??? Mert így a pénzt csak úgy megkapta a Vatera semmi nélkül. sad.gif
Üdv: Pzsolt2

Kedves Pzsolt2!

Legyen kedves az utalás pontos adatait átküldeni részünkre a kapcsolatfelvételen keresztül és ellenőrizzük
a befizetést - a számlamásolatra van szükségünk .jpg formában maximum 2MB méretben.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Pzsolt2
hozzászólás 2008-01-11 09:15
Létrehozva: #18893

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-05 17:41
Azonosító: 12 855

Tisztelt Vatera! Volna egy olyan gondom,hogy a barátnőm átutalt 3152 ft-ot az ő számlájáról csak úgy! Közleménybe nem írta be az ügyfélkódomat sem! Ez ügyben mit lehet tenni??? Mert így a pénzt csak úgy megkapta a Vatera semmi nélkül. sad.gif
Üdv: Pzsolt2

+Quote Post
Putyur
hozzászólás 2008-01-11 09:09
Létrehozva: #18894

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Greeneye166 @ 2008-01-11 02:22) *
10%-ot adok annak, hogy tévedek, de szerintem nem kaptam értestőt egy megfigyelt termék lejáratáról. Egy nagyon jó vétel lett volna, de emiatt lecsúsztam róla, mert nem jutott eszembe e-mail pedig nem jött. Tényleg csak kérdezem, hogy ez másnál is előfordulgat? sad.gif

Nagyon sok e-mail értesítő nem érkezik meg a Vaterától - magam is tapasztaltam. Van, hogy a partner elérhetőségei sem jönnek meg. (Még szerencse, hogy máshogy is meg lehet tudni...)

--------------------
Putyur

+Quote Post
Putyur
hozzászólás 2008-01-11 09:07
Létrehozva: #18895

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Trudi1 @ 2008-01-10 22:26) *
Tisztelt Vatera!

Licitáltam egy termékre, de nem kaptam értesítést sem a licit lejártáról, sem arról, hogy más nyerte a licitet. A termék lekerült az oldalról. Hogyan működik ez pontosan?

Ha nincs licit az aukción, az eladó egyszerűen törölheti a terméket. Erről nem kapsz semmilyen értesítést.

--------------------
Putyur

+Quote Post
Greeneye166
hozzászólás 2008-01-11 03:22
Létrehozva: #18896

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-24 00:23
Innen: Debrecen
Azonosító: 14 762

10%-ot adok annak, hogy tévedek, de szerintem nem kaptam értestőt egy megfigyelt termék lejáratáról. Egy nagyon jó vétel lett volna, de emiatt lecsúsztam róla, mert nem jutott eszembe e-mail pedig nem jött. Tényleg csak kérdezem, hogy ez másnál is előfordulgat? sad.gif

+Quote Post
Trudi1
hozzászólás 2008-01-10 23:26
Létrehozva: #18897

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2008-01-10 23:18
Azonosító: 77 650

Tisztelt Vatera!

+Quote Post
Grobar
hozzászólás 2008-01-10 18:11
Létrehozva: #18898

Csak olvasó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-05-24 18:58
Innen: Juzni Front
Azonosító: 11 399

IDÉZET(zsuzsabl @ 2008-01-10 17:08) *
Ma is leütöttek egy termékemet, arról megkaptam az emailt ( a licit után kb 2 órával ), a tegnapiról még mindig nem.

Néha meg egyáltalán nem kapod meg. smile.gif

--------------------
Csak akkor tehetsz meg mindent, hogyha már semmid sincs. (Tyler Durden)

SÜN, SÜN!!!!
"Sünben emelték ki a tüntetőt."

+Quote Post
zsuzsabl
hozzászólás 2008-01-10 18:08
Létrehozva: #18899

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-20 14:37
Azonosító: 997

IDÉZET(Grobar @ 2008-01-10 15:52) *
Sokszor csak órák múlva kapod meg.

Ma is leütöttek egy termékemet, arról megkaptam az emailt ( a licit után kb 2 órával ), a tegnapiról még mindig nem.

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-01-10 17:35
Létrehozva: #18900

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(lily15 @ 2008-01-10 16:29) *
Tisztelt Vatera!

Egy ideje észrevettem, hogy az árukódok mint Skype-hívószámok (nem létezőek) jelennek meg, és nem oda vezetnek, ahova kellene, hanem a Skype indul el mögöttük. Így kissé nehéz. Mi lehet az oka?

Kedves lily15!

A Skype program az Internet Explorer illetve Firefox böngészőkbe épülő kiegészítőt is telepít,
amely a weboldalakban automatikusan felismeri a telefonszámokat, és azokat azonnal tárcsázható
Skype-linkké változtatja.
Explorer böngészőben: Eszközök - Bővítmények kezelése - Bővítmények engedélyezése és tiltása
Firefox böngészőben: Eszközök - Kiegészítők - Letiltás

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post

1020 Oldal V  « < 943 944 945 946 947 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-10-20 19:54