IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1016 Oldal V  « < 12 13 14 15 16 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Technikai Kérdések, Problémák, KIZÁRÓLAG TECHNIKAI jellegű témáknak - PST/VTT kivételével!
ml48as
hozzászólás 2014-02-27 21:51
Létrehozva: #261

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-29 16:33
Azonosító: 15 294

T. Vatera Benz !
Tegnap és tegnapelőtt töltöttem fel termékeket a Bétára.
1. hiba: a személyes menűben nézem látogatónak számítok.
gyanús más nem is látta rajtam kívűl.
2. Nem listázódik a régi vaterán hiába keresem, vagy mostantól megszűnt?
Segitségét előre is köszönöm. Üdvözlettel ml48-as

Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-02-27 06:11
Létrehozva: #262

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(oregmotor @ 2014-02-26 22:25) *
Üdv!

A fura hogy mindkettő fix áras volt, az egyik több termékes - amit szegény vevő el is rontott, kettőt sikerült egy termék helyett vennie, ezt írta:
"Ja, és még annyit a vaterás leütésemhez, hogy én a terméket először megpróbáltam kosárba tenni és utána folytatni a vásárlást. Itt még azt is kérdezte a rendszer, milyen módon akarom átvenni a terméket. Megadtam ezt is. Kiírta, hogy a végösszeg 5200 lesz. Aztán próbáltam tovább lépni a megrendeléshez, vsak éppen ezt már itt nem engedte. Azt írta ki, hogy a névben szám nem szerepelhet. Fogalmam sem volt, hol és milyen szám szerepel helytelenül. Ezért kattintotam a fix áras vásárlásra, ahol viszont nem volt opció a postai szolgáltatás igénybe vétele."
-Azt mondjuk nem kérdeztem meg tőle hogy átmásolhatom-e ide az idézett üzenetét, de csak nem lesz gond belőle. Én úgy sem értettem teljesen ezt.

A "szám helytelenül" jelzés általában ékezetes magyar magánhangzóknál szokott megjelenni, ha olyat tartalmaz az illető neve. Csakhogy én azt hittem, ezt már javították. Úgy látszik kiújult. unsure.gif
Az meg tök furcsa, hogy fix árasról nem megy ki az értesítő. Az sem normális, hogy licitesnél nem jelzi a rendszer, de az már megszokott.biggrin.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
oregmotor
hozzászólás 2014-02-26 23:25
Létrehozva: #263

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-08-24 18:06
Azonosító: 1 320 406

IDÉZET(zejopy @ 2014-02-26 07:37) *
Szia! Én úgy vettem észre, hogy a fix áras eladásokról mindig megjön az értesítés, de a licitáltakról szerintem nem. Úgy emlékszem, az utóbbi időben hagyományos eladásnál sosem kaptam.
Az egyetlen megoldás, hogy az ember minden nap megnézi, nem adott-e el valamit.

Üdv!

A fura hogy mindkettő fix áras volt, az egyik több termékes - amit szegény vevő el is rontott, kettőt sikerült egy termék helyett vennie, ezt írta:
"Ja, és még annyit a vaterás leütésemhez, hogy én a terméket először megpróbáltam kosárba tenni és utána folytatni a vásárlást. Itt még azt is kérdezte a rendszer, milyen módon akarom átvenni a terméket. Megadtam ezt is. Kiírta, hogy a végösszeg 5200 lesz. Aztán próbáltam tovább lépni a megrendeléshez, vsak éppen ezt már itt nem engedte. Azt írta ki, hogy a névben szám nem szerepelhet. Fogalmam sem volt, hol és milyen szám szerepel helytelenül. Ezért kattintotam a fix áras vásárlásra, ahol viszont nem volt opció a postai szolgáltatás igénybe vétele."
-Azt mondjuk nem kérdeztem meg tőle hogy átmásolhatom-e ide az idézett üzenetét, de csak nem lesz gond belőle. Én úgy sem értettem teljesen ezt.

+Quote Post
mmmyki
hozzászólás 2014-02-26 21:52
Létrehozva: #264

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-23 16:34
Innen: :nennI
Azonosító: 1 714

IDÉZET(oregmotor @ 2014-02-25 21:57) *
Két termékem eladásáról nem értesültem emailben(spamet néztem):
Azóta érkezett eladásról már kaptam levelet.

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-02-25 22:06) *
Vagy elkallódtak a levelek valahol útközben vagy esetleg a béta oldalon lehetett valami fennakadás.
Jelzem a leírtakat a felelős kollégáknak, köszönjük.

IDÉZET(zejopy @ 2014-02-26 07:37) *
Szia! Én úgy vettem észre, hogy a fix áras eladásokról mindig megjön az értesítés, de a licitáltakról szerintem nem.

Én sem kaptam a 3923495004 kódúról, és valóban, a kevés nem fixáras bétás aukcióm egyike volt.

--------------------
"A kutyán kívül a könyv az ember legjobb barátja. A kutyán belül olyan sötét van, hogy nem lehet olvasni."

"A Föld nevű űrhajónak nincsenek utasai. Mindannyian a személyzethez tartozunk." (Marshall McLuhan)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-02-26 21:47
Létrehozva: #265

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(golyo8 @ 2014-02-26 20:45) *
Üdv!

Régi felhasználója vagyok a Vaterának, és mivel eddig még nem adtam el semmit, ezért az egyenlegem 0 volt eddig.
Most élni szerettem volna a lehetőséggel, és gondoltam felteszek valamit próbaképpen, ezért a megadottak szerint elutaltam a 100 Ft-ot a fiók ellenőrzés végett. Mivel semmi reakció nem volt, ma megtettem újra, de megint semmi. Továbbra is 0 Ft az egyenlegem és nem tudok semmit feltenni. Miért?

üdv,
Zsolt

Tisztelt golyo8!

A teljes jogú felhasználói státuszt már csak a béta oldalra lehet megszerezni.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
golyo8
hozzászólás 2014-02-26 21:45
Létrehozva: #266

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2014-02-26 21:40
Azonosító: 2 098 599

Üdv!

Régi felhasználója vagyok a Vaterának, és mivel eddig még nem adtam el semmit, ezért az egyenlegem 0 volt eddig.
Most élni szerettem volna a lehetőséggel, és gondoltam felteszek valamit próbaképpen, ezért a megadottak szerint elutaltam a 100 Ft-ot a fiók ellenőrzés végett. Mivel semmi reakció nem volt, ma megtettem újra, de megint semmi. Továbbra is 0 Ft az egyenlegem és nem tudok semmit feltenni. Miért?

üdv,
Zsolt

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-02-26 08:37
Létrehozva: #267

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Hátha segít valakinek valamiben!

Szia! Én úgy vettem észre, hogy a fix áras eladásokról mindig megjön az értesítés, de a licitáltakról szerintem nem. Úgy emlékszem, az utóbbi időben hagyományos eladásnál sosem kaptam.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-02-25 23:06
Létrehozva: #268

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Tisztelt VateraBenz!

Köszönöm az előző kérdéseimre a választ, újabb problémát észleltem:

3996083052
3993844157 - itt a vevő is jelezte hogy nem kapott levelet, így terméklapi kérdéssel egyeztettünk címet stb-t.

Üdv

Tisztelt oregmotor!

Sajnos, erre nincs biztos válasz. Vagy elkallódtak a levelek valahol útközben vagy esetleg a béta oldalon lehetett valami fennakadás.
Jelzem a leírtakat a felelős kollégáknak, köszönjük.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
oregmotor
hozzászólás 2014-02-25 22:57
Létrehozva: #269

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Tisztelt VateraBenz!

Köszönöm az előző kérdéseimre a választ, újabb problémát észleltem:

3996083052
3993844157 - itt a vevő is jelezte hogy nem kapott levelet, így terméklapi kérdéssel egyeztettünk címet stb-t.

Üdv

+Quote Post
Grafika21
hozzászólás 2014-02-14 20:49
Létrehozva: #270

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-25 20:59
Azonosító: 2 128

IDÉZET(VateraMod @ 2014-02-13 09:04) *
Tisztelt Grafika21!

A Vaterán 114db terméke látható. Ez a helyes mennyiség vagy ennél többnek kellene lenni?

Köszönöm a gyors választ, már látható minden. Szerettem volna előbb is válaszolni, de nem engedett be a vatera. Mintha elfelejtette volna a kódomat. Az újra beléphettem, de a fórumba nem írhattam. Már nagyon megijedtem, mert ilyen esetben nincs mód a segítségkérésre. Bízom benne, hogy ez is valami rendszerhibaféle volt... Üdv. É.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-02-14 15:44
Létrehozva: #271

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(oregmotor @ 2014-02-13 19:35) *
Az alábbi hibákat/ajánlásokat szeretném javasolni a vásárlási/vételi értesítési rendszerrel kapcsolatban (Beta):

Tisztelt oregmotor!

- Tudunk a nulla forintos szállítási költség hibáról és hamarosan elkészül a javítás.
- A számlaszámot az említett értesítőben nem küldjük ki, de ez nem hiba. A feltöltőoldalon ha megadja a bankszámlaszámát, akkor az a "szállítási és fizetési" fülön látszik leütés nélkül is. További lehetőségként, megadhatja a bankszámlaszámát a fiókja eladási beállításainál és/vagy a vásárlási értesítőjében a [BANKSZAMLASZAM1] változóval.
- A vásárlási értesítőben a [FIZETENDO_OSSZEG] változó valóban a termék leütési árát jeleníti meg, nem a szállítási díjjal növelt teljes fizetendő összeget. Ez fordítási hiba volt, a javítás folyamatban.

Köszönjük az észrevételeket és a jelzett problémákat.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
oregmotor
hozzászólás 2014-02-13 20:35
Létrehozva: #272

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Tisztelt VateraMod!

Az alábbi hibákat/ajánlásokat szeretném javasolni a vásárlási/vételi értesítési rendszerrel kapcsolatban (Beta):

Vevőként:
Jelenleg egy termék vásárlása esetén 2 levelet kapunk:
- Sikeres vásárlás a Vatera piacterén!
- Visszaigazolás szállítási és fizetési mód megadásáról - ebben az alábbi hiányosságok vannak:

Fizetési adatok:
Fizetési mód: Banki átutalás
Teljes előre fizetendő összeg: 0 Ft - nem írja ki a fizetendő összeget, és ami fontosabb nincs bankszámlaszám ahová utalni kéne!

Eladóként:
- A vásárlási értesítőben: [FIZETENDO_OSSZEG] - ez a termék árát jeleníti meg, nem a fizetendő összeget (termék ár+száll.díj)!

Tapasztalataim eladóként:
Hiába van megadva a bankszámlaszámom (terméklapon megjelenítés nélkül), azt a vevők nem látják a vásárlás után kapott üzenetekben (fent említett hiba), így csak a bétán tudják megnézni itt: Vatera-Személyes menü-Eladás- Eladás: Partnerek adatai
A régi Vaterán emailben is megkapták emlékeim szerint.

Remélem ezek módosíthatóak lesznek a jövőben!
Üdv

+Quote Post
VateraMod
hozzászólás 2014-02-13 10:04
Létrehozva: #273

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2011-10-16 14:40
Azonosító: 1 549 261

IDÉZET(Grafika21 @ 2014-02-13 06:43) *
Üdv, Sziasztok! Ma reggel ránéztem a tegnap és tegnapelőtt indított aukcióimra és azt látom, hogy NEM láthatók a feltöltött termékek. A saját menűmben igen.
"38 eredeti olasz STEPHEN luxus BŐR szandálcipő"-nél van vége, azóta töltöttem 12db terméket. Mi a probléma?A teszveszen"idegenként nézve látom, a vaterán "idegenként" nem. Ilyen problémát még nem tapasztaqltam.

Tisztelt Grafika21!

A Vaterán 114db terméke látható. Ez a helyes mennyiség vagy ennél többnek kellene lenni?

--------------------

Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Grafika21
hozzászólás 2014-02-13 07:43
Létrehozva: #274

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-25 20:59
Azonosító: 2 128

Üdv, Sziasztok! Ma reggel ránéztem a tegnap és tegnapelőtt indított aukcióimra és azt látom, hogy NEM láthatók a feltöltött termékek. A saját menűmben igen.
"38 eredeti olasz STEPHEN luxus BŐR szandálcipő"-nél van vége, azóta töltöttem 12db terméket. Mi a probléma?A teszveszen"idegenként nézve látom, a vaterán "idegenként" nem. Ilyen problémát még nem tapasztaqltam.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-02-12 15:32
Létrehozva: #275

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(kisnagyember @ 2014-02-12 14:10) *
Szia!

Én is meg tudok ijedni az ilyen dolgoktól. És ez azt jelenti, hogy nem működik 100%-osan az új rendszer.
Az áttöltésről tudsz már valamit? 14-től - állítólag - biztosan működik majd, de már 12-e van. Tudsz valamit tenni az emailfiókodba érkező töménytelen levél okozta problémával? Nekünk most, hogy csak néhány termékünk van az újon, így is leáll a citromailünk. Mi lesz, ha többszáz termék jár le egyszerre? Erre rákérdeztem és nem tudnak rajta változtatni.
Azon, hogy hogyan válogatjuk szét az eladott és nem eladott dolgokat, már nem is gondolkodom. Kitörlöm az összes értesítőt és a vaterán belül kérem le újra az adatokat.

Még a kétszeres feltöltés elkerülése érdekében van egy ötletem. Nézni kell a feltöltött termékek számát. Ha baki van, ott kiderül...

Üdv:
kisnagyember

Még nem működik teljesen, de egyre kevesebb a hiba. A belépési is teljesen eltűnt.smile.gif
Én úgy tudom, hogy csak akkor lesz elérhető az áttöltéses program, amikor már nem lehet újraindítani az Öregen, azaz 14.-én. Ha nem tévedek, akkor a lejárt termékek újraindítása menüpontban lesz. Szerintem az rendben fog működni.
A leveleket csak úgy tudom megszüntetni, ha az eladásról érkező leveleket sem küldik ki, ez pedig rossz csere. Hosszú idő óta először hétfőn javasoltam valamit ennek megkönnyítésének érdekében, meglátjuk, hogy sikerül-e. Én remélek.smile.gif
Az eladott és nem eladott áruknál nincs probléma, csupán a többdarabos aukcióknál, de az nagyon durva elven működik. Viszont ha jól tudom, neked nincsenek többarabos aukcióid, tehát ez téged nem érint.
Köszönöm az ötletet, alkalmazni fogom, egy visszaellenőrzési lehetőség. thank_you.gif Nekem már plusz két papír alapú nyilvántartásom van a Béta verzióból hiányzó kényelmi funkciók kiküszöbölése miatt.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
kisnagyember
hozzászólás 2014-02-12 15:10
Létrehozva: #276

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-28 12:08
Azonosító: 2 542

IDÉZET(zejopy @ 2014-02-12 11:49) *
Szia! smile.gif Még azon gondolkodtam el, hogy egy esetleges adatvesztésnél mit lehetne tenni. Mert mikor ott a fehér oldal, óhatatlanul felmerül az emberben az összes létező verzió, annak megoldási lehetőségeivel és összes kockázatával, veszteségével együtt. Mert az ember újratölti az elveszett aukciót, ez nem kétséges. Persze első lépésben írni kellene a Vaterának, és ilyen esetben egyértelmű, hogy maximálisan együttműködnének, csak kérdés, hogy ők vissza tudnák-e keresni egyértelműen, hogy melyik aukció veszett el. Mivel a mozgásunk a felületen rögzítve van, elképzelhetőnek tartom, hogy elő lehetne keresni ezeket a cuccokat. De ha mégsem (még sosem érdeklődtem utána, mert szerencsére így még nem jártam) akkor ennek is van egy egyszerű megelőzési formája. Először kell az aukciókat újraindítani és utána kell az értesítőket törölni a postafiókból. (Mondjuk vész esetén ki is lehet kukázni.) Mert így visszakereshető lenne, hogy mi veszett el. Akkor is rengeteg munka, de legalább meg lehetne csinálni. Én nem jeleztem ezt a problémát a Vatinak, jó, hogy te szóltál, mert sikerült megoldanom saját hatáskörömön belül. De tényleg ijesztő volt.
Ja és most azt csinálom, hogyha egyszerre nagyon sok jár le, akkor oldalanként indítom újra, nem használom az összes mutatása egy oldalon opciót. Három oldalt merek, többet nem. Amúgy ez nekem már a második ilyen alkalom volt, azért is írtam le mert ebből feltételeztem, hogy máskor is előfordulhat.
Van még egy újraindításos gond, amikor valamiért nem tudja megvalósítani a kérést és visszairányít a nyitólapra, vagy a személyes menübe. De ez nem okoz gondot, csak szót kell fogadni, az aukciók ott is maradnak a nem eladottaknál. Ez gyakrabban előfordul, de nem ijesztő.smile.gif

Szia!

Én is meg tudok ijedni az ilyen dolgoktól. És ez azt jelenti, hogy nem működik 100%-osan az új rendszer.
Az áttöltésről tudsz már valamit? 14-től - állítólag - biztosan működik majd, de már 12-e van. Tudsz valamit tenni az emailfiókodba érkező töménytelen levél okozta problémával? Nekünk most, hogy csak néhány termékünk van az újon, így is leáll a citromailünk. Mi lesz, ha többszáz termék jár le egyszerre? Erre rákérdeztem és nem tudnak rajta változtatni.
Azon, hogy hogyan válogatjuk szét az eladott és nem eladott dolgokat, már nem is gondolkodom. Kitörlöm az összes értesítőt és a vaterán belül kérem le újra az adatokat.

Még a kétszeres feltöltés elkerülése érdekében van egy ötletem. Nézni kell a feltöltött termékek számát. Ha baki van, ott kiderül...

Üdv:
kisnagyember

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-02-12 12:49
Létrehozva: #277

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(kisnagyember @ 2014-02-12 10:47) *
Helló! Velem is megtörtént. De én nem frissítettem rá, így csak egyszer jelentek meg a termékek az eladó dolgaim között. Fehér oldal jelentkezett nálam is. Vártam kb negyed órát és ott volt minden a helyén. De abban a pillanatban, amikor sehol nem volt semmi, sem a nem eladott, sem az eladó holmik között, akkor kicsit megállt az ütőmben a vér. Írtam is, de mivel megoldódott a probléma, nem kaptam rá választ. Egyébként ha lesz jutalék, akkor ez így nagy szívás.....(párezer terméknél párezer forint).

Üdv:
kisnagyember

Szia! smile.gif Még azon gondolkodtam el, hogy egy esetleges adatvesztésnél mit lehetne tenni. Mert mikor ott a fehér oldal, óhatatlanul felmerül az emberben az összes létező verzió, annak megoldási lehetőségeivel és összes kockázatával, veszteségével együtt. Mert az ember újratölti az elveszett aukciót, ez nem kétséges. Persze első lépésben írni kellene a Vaterának, és ilyen esetben egyértelmű, hogy maximálisan együttműködnének, csak kérdés, hogy ők vissza tudnák-e keresni egyértelműen, hogy melyik aukció veszett el. Mivel a mozgásunk a felületen rögzítve van, elképzelhetőnek tartom, hogy elő lehetne keresni ezeket a cuccokat. De ha mégsem (még sosem érdeklődtem utána, mert szerencsére így még nem jártam) akkor ennek is van egy egyszerű megelőzési formája. Először kell az aukciókat újraindítani és utána kell az értesítőket törölni a postafiókból. (Mondjuk vész esetén ki is lehet kukázni.) Mert így visszakereshető lenne, hogy mi veszett el. Akkor is rengeteg munka, de legalább meg lehetne csinálni. Én nem jeleztem ezt a problémát a Vatinak, jó, hogy te szóltál, mert sikerült megoldanom saját hatáskörömön belül. De tényleg ijesztő volt.
Ja és most azt csinálom, hogyha egyszerre nagyon sok jár le, akkor oldalanként indítom újra, nem használom az összes mutatása egy oldalon opciót. Három oldalt merek, többet nem. Amúgy ez nekem már a második ilyen alkalom volt, azért is írtam le mert ebből feltételeztem, hogy máskor is előfordulhat.
Van még egy újraindításos gond, amikor valamiért nem tudja megvalósítani a kérést és visszairányít a nyitólapra, vagy a személyes menübe. De ez nem okoz gondot, csak szót kell fogadni, az aukciók ott is maradnak a nem eladottaknál. Ez gyakrabban előfordul, de nem ijesztő.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
kisnagyember
hozzászólás 2014-02-12 11:47
Létrehozva: #278

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-28 12:08
Azonosító: 2 542

IDÉZET(zejopy @ 2014-02-09 09:54) *
Sziasztok!

Elmesélem, hátha valaki ugyanígy jár.smile.gif Különösen annál okozhat ez gondot, aki sok termékkel van fent a Bétán.
88 aukciót indítottam újra, biztos láttátok már alul "Az összes mutatása egy lapon" opciót. Gyakran használom, mert általában nem egy oldalnyi jár le egyszerre. A paraméterek bejelölése után elküldtem az oldalt, de a megerősítés helyett (ahol írja a rendszer, hogy sikeres volt a feltöltés) egy nagy fehérség jött be, azaz egy teljesen üres oldal. Hát basszus, vakaróztam, mert nem igazán tudtam, hogy most mi van. Visszamenni a személyes menübe nem mertem, nehogy elvesszenek az aukciók, frissítésre azt írta ki, hogy az előző műveletet meg fogja ismételni a rendszer, ami szintén nagyon nem tetszett. Hát vettem egy mély levegőt és frissítettem végül, ami újra a fehér oldalt eredményezte. Hurrá, nem oldottam meg semmit, mert most vagy duplán futnak az aukciók, vagy sehogy, tehát továbbra is ugyanabban a lekvárban ültem, csak kicsit mélyebben. Jobb híján visszamentem a személyes menübe. A nem eladottaknál nem volt ott a cucc, de szerencsére az eladottaknál ott fityegett, igaz duplán. Gyorsan töröltem a felesleget. És akkor ezzel kapcsolatban pár tanulság, így utólag.
1. Amennyiben kérünk e-mail értesítést az aukciók újraindításáról, tudjuk ellenőrizni, hogy a fehér oldal megjelenésekor valójában elindultak-e az aukciók. Ez nekem későn jutott eszembe, tulajdonképpen onnan jöttem rá a duplázásra, hogy egy e-mail helyett kettő volt a levelezőmben.
2. Ha mégis dupláztunk, akkor az eladott áruknál az utolsó egy órában feltöltöttre keresve könnyen lehet törölni a felesleget, de ez is hordoz egy komoly veszélyt magában, és erre nagyon oda kell figyelni egy ilyen esetnél. Ha manuális lejárttá tétellel egy időben járnak le listázott aukciók, akkor a duplikált és a valódi aukciók összekeveredhetnek és a végleges törlésnél eltűnhetnek olyan aukciók, amiknek meg kellene maradniuk. Szerintem ez nagy probléma. Nekem az volt a szerencsém, hogy a következő adag lejártáig még másfél óra időm volt. Ennek a kiküszöbölése csak egy módon lehetséges (akkor, ha tényleg nem akarunk hibalehetőséget a munkánkban). Akinek nagyon sok áruja van (és ebből a szempontból a pár száz is sok), az napjában ne indítsa őket túl gyakran. Vagy kétszer egy nap, esetleg háromszor, így egy ilyen hiba esetén legalább annyi könnyebbség van, hogy nem kell véletlen törléstől félni.

Helló! Velem is megtörtént. De én nem frissítettem rá, így csak egyszer jelentek meg a termékek az eladó dolgaim között. Fehér oldal jelentkezett nálam is. Vártam kb negyed órát és ott volt minden a helyén. De abban a pillanatban, amikor sehol nem volt semmi, sem a nem eladott, sem az eladó holmik között, akkor kicsit megállt az ütőmben a vér. Írtam is, de mivel megoldódott a probléma, nem kaptam rá választ. Egyébként ha lesz jutalék, akkor ez így nagy szívás.....(párezer terméknél párezer forint).

Üdv:
kisnagyember

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-02-11 23:14
Létrehozva: #279

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(oregmotor @ 2014-02-11 20:39) *
Üdv!

Egy hibára hívnám fel a figyelmet:

Opera böngésző alatt a Bétán a termék lapok összeesnek/szétcsúsznak, nem helyesen jelennek meg! (kb 2-3 napja még jó volt)(Firefox alatt most is jó)
...

Tisztelt oregmotor!

Próbálja meg a sütiket törölni.
Másik észrevétel:
Beta alatt a képfeltöltések sokkal lassabbak mint a régin, ugyanazon böngészővel, sávszéllel.

Valamennyi különbség elképzelhető, miután az új oldal szerverei külföldön vannak.
Még egy hiba/hiányosság a Bétán:

Autó - motor és alkatrész > Veterán jármű - Alkatrész, felszerelés > xxxxxxxxxx kategóriát választva nincs Állapot (Új/Használt) választó opció, ami zavaró lehet a vevőknek, mivel nem tudják hogy új-e a termék vagy sem.

Remélem ezek módosíthatóak lesznek a közeljövőben.

A bejelentést továbbítottuk a felelős kollégáknak, akik indokolt esetben megteszik majd a szükséges intézkedéseket. Köszönjük.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
oregmotor
hozzászólás 2014-02-11 21:39
Létrehozva: #280

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Üdv!

Egy hibára hívnám fel a figyelmet:

Opera böngésző alatt a Bétán a termék lapok összeesnek/szétcsúsznak, nem helyesen jelennek meg! (kb 2-3 napja még jó volt)(Firefox alatt most is jó)

Verzióadatok:
Verzió - 12.16
Összeállítás - 1860
Környezet - Win32
Rendszer - Windows 7 64bit

Böngésző azonosítása:

Opera/9.80 (Windows NT 6.1; WOW64; Edition Campaign 21) Presto/2.12.388 Version/12.16

Másik észrevétel:
Beta alatt a képfeltöltések sokkal lassabbak mint a régin, ugyanazon böngészővel, sávszéllel.

Még egy hiba/hiányosság a Bétán:

Autó - motor és alkatrész > Veterán jármű - Alkatrész, felszerelés > xxxxxxxxxx kategóriát választva nincs Állapot (Új/Használt) választó opció, ami zavaró lehet a vevőknek, mivel nem tudják hogy új-e a termék vagy sem.

Remélem ezek módosíthatóak lesznek a közeljövőben.

+Quote Post

1016 Oldal V  « < 12 13 14 15 16 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-07-31 15:31