IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1025 Oldal V  « < 12 13 14 15 16 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Technikai Kérdések, Problémák, KIZÁRÓLAG TECHNIKAI jellegű témák - PST kivételével!
Hathor14
hozzászólás 2014-05-13 06:11
Létrehozva: #261

Queen of Heaven

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-06-10 05:38
Innen: Budapest
Azonosító: 1 524 248

IDÉZET(zejopy @ 2014-05-13 07:04) *
A hibaüzenetek tárháza kimeríthetetlen. mosking.gif Kijelölés után van, hogy kéri a kijelölést.smile.gif
Arra gondoltam, hogyha 5-kor sikerül, akkor mi lenne, ha beállítanám az órát 3-ra és felkelnék újraindítani. Az egy nagyon passzív időszak, és szerintem itt van a animal-smiley-037.gif elásva.
Persze nem minden nap, csak amikor ilyen gázos a helyzet.

Én nem fogok 3-kor felkelni, de még 5-kor sem maffiozo.gif Folyamatosan próbálkozom, de mindig kifehéredik az oldal. Marad estére, bár akkor jobban leterhelt a szerver, de nekem napközben nincs lehetőségem újraindítani.

--------------------
Ami egész, az nem tökéletes, hanem teljes.
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-05-13 06:04
Létrehozva: #262

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 15:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(Hathor14 @ 2014-05-13 06:57) *
Tegnap este nekem sem sikerült, pedig négyesével próbáltam. Ma reggel az első adag kínkeservesen újraindult, aztán a rendszer megmakacsolta magát. Négyesével próbálom, de nem megy. Most ezt a hibaüzenetet kaptam: Ez a forma már lejárt.

A hibaüzenetek tárháza kimeríthetetlen. mosking.gif Kijelölés után van, hogy kéri a kijelölést.smile.gif
Arra gondoltam, hogyha 5-kor sikerül, akkor mi lenne, ha beállítanám az órát 3-ra és felkelnék újraindítani. Az egy nagyon passzív időszak, és szerintem itt van a animal-smiley-037.gif elásva.
Persze nem minden nap, csak amikor ilyen gázos a helyzet.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2014-05-13 06:05

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
Hathor14
hozzászólás 2014-05-13 05:57
Létrehozva: #263

Queen of Heaven

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-06-10 05:38
Innen: Budapest
Azonosító: 1 524 248

IDÉZET(zejopy @ 2014-05-13 05:44) *
Tegnap ez volt. Még 4-5 terméket sem bírt el a rendszer. Felkeltem ma ötkor, hogy megpróbáljam. Nem mondom, hogy simán és zökkenőmentesen, de most lehetett huszonötösével.

Tegnap este nekem sem sikerült, pedig négyesével próbáltam. Ma reggel az első adag kínkeservesen újraindult, aztán a rendszer megmakacsolta magát. Négyesével próbálom, de nem megy. Most ezt a hibaüzenetet kaptam: Ez a forma már lejárt.

--------------------
Ami egész, az nem tökéletes, hanem teljes.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-05-13 04:44
Létrehozva: #264

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(hovica @ 2014-05-12 21:13) *
Érdeklődni szeretnék, hogy a béta vaterán miért nem működik a nem eladott termékek menüponton belül a gyors feltöltés lehetőség? Mikor kijelölöm az újraindítandó termékeket, akkor megnyomom a gyors feltöltés gombot, aztán csak gondolkodik, gondolkodik, több percen át, aztán egy fehér lap töltődik be. ...

Tegnap ez volt. Még 4-5 terméket sem bírt el a rendszer. Felkeltem ma ötkor, hogy megpróbáljam. Nem mondom, hogy simán és zökkenőmentesen, de most lehetett huszonötösével.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-05-12 21:49
Létrehozva: #265

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 14:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(hovica @ 2014-05-12 21:13) *
Tisztelt VateraBenz!

Érdeklődni szeretnék, hogy a béta vaterán miért nem működik a nem eladott termékek menüponton belül a gyors feltöltés lehetőség? Mikor kijelölöm az újraindítandó termékeket, akkor megnyomom a gyors feltöltés gombot, aztán csak gondolkodik, gondolkodik, több percen át, aztán egy fehér lap töltődik be. És ez van folyamatosan, újra és újra. Talán minden 10. próbálkozás után sikerül feltöltenem csoportosan a kijelölt termékeket, de így k.b. fél óra alatt tudok feltölteni 20 tételt. Ez így nagyon nem OK. Szerintem. Válaszát előre is köszönöm.

hovica

Tisztelt hovica!

Tudunk a hibajelenségről, a lengyel fejlesztők dolgoznak a javításon. Szíves türelmét kérjük.
Egyszerre maximum 8db aukciót próbáljon újraindítani.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
KreAnya
hozzászólás 2014-05-12 20:49
Létrehozva: #266

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-04-08 12:48
Azonosító: 2 027 196

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-05-12 15:19) *
Tisztelt KreAnya!

Az értesítők kiküldése folyamatos, ezzel kapcsolatos hibajelenségről nem tudunk. Freemail és citromail levelezőknél gyakoriak a problémák, talán a vevői is emiatt nem kapták meg a leveleket.

Erre sajnos nincs lehetőség.

Köszönöm a választ!

+Quote Post
hovica
hozzászólás 2014-05-12 20:13
Létrehozva: #267

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2012-02-05 10:49
Azonosító: 1 627 296

Tisztelt VateraBenz!

Érdeklődni szeretnék, hogy a béta vaterán miért nem működik a nem eladott termékek menüponton belül a gyors feltöltés lehetőség? Mikor kijelölöm az újraindítandó termékeket, akkor megnyomom a gyors feltöltés gombot, aztán csak gondolkodik, gondolkodik, több percen át, aztán egy fehér lap töltődik be. És ez van folyamatosan, újra és újra. Talán minden 10. próbálkozás után sikerül feltöltenem csoportosan a kijelölt termékeket, de így k.b. fél óra alatt tudok feltölteni 20 tételt. Ez így nagyon nem OK. Szerintem. Válaszát előre is köszönöm.

hovica

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-05-12 14:19
Létrehozva: #268

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(KreAnya @ 2014-05-12 11:14) *
Sziasztok!

Előfordulhat az, hogy az elmúlt napokban nem ment ki a megrendelőknek az automatikus vásárlási értesítő, amit eladóként írtam?

Tisztelt KreAnya!

Az értesítők kiküldése folyamatos, ezzel kapcsolatos hibajelenségről nem tudunk. Freemail és citromail levelezőknél gyakoriak a problémák, talán a vevői is emiatt nem kapták meg a leveleket.
IDÉZET(KreAnya @ 2014-05-12 11:14) *
Tudom én is valahol ellenőrizni, hogy kiment-e az értesítő?

Erre sajnos nincs lehetőség.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
KreAnya
hozzászólás 2014-05-12 10:14
Létrehozva: #269

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-04-08 12:48
Azonosító: 2 027 196

Sziasztok!

Előfordulhat az, hogy az elmúlt napokban nem ment ki a megrendelőknek az automatikus vásárlási értesítő, amit eladóként írtam? Vagy csak nem tudják értelmezni a vásárlók? Ma harmadszor fordul elő velem, hogy a Vevő 3-6 nappal ezelőtti rendelés után rám ír, hogy mikor küldöm már a számlaszámot, én meg abban a békés tudatban vártam eddig az átutalását, hogy megkapta az automatán keresztül a levelemben. Tudom én is valahol ellenőrizni, hogy kiment-e az értesítő? A beállításokon nem változtattam, eddig a többség simán feltalálta magát az abban leírt infók alapján.

Köszi a választ!

+Quote Post
mechatri
hozzászólás 2014-05-09 00:34
Létrehozva: #270

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-09-23 10:21
Azonosító: 2 077 285

IDÉZET(mechatri @ 2014-05-09 00:37) *
Üdvözletem!

Következő problémával találtam magam szemben, ilyen még soha nem volt.
Szerettem volna a számlámat egyenlíteni, de negyedszeri próbálkozás után sem sikerült.
A jelenség a következő:
Klikk a befizetem gombra, és nem a bankkártya adatok oldal jön be hanem rögtön mintha sikeres lett volna az utalás, a következő üzenettel:
"Az Ön által befizetett összeg lekönyvelése folyamatban van, a jóváírás megtörténtéről Önt egy e-mailben fogjuk tájékoztatni.
Kérjük a megerősítő email megérkeztéig ne próbálja újból befizetni a tranzakció összegét!
Köszönjük türelmét és megértését!"
Ilyenkor mi van? számtalan esetben utaltam és ez a jelenség eddig nem volt soha. Nehogy azt mondja valaki hogy én szúrtam el, mert hónon lövöm magam smile.gif
Én szóltam és utaltam volna, nem rajtam állt ......uff

üdv. -mechatri-

No végre sikerült néhány óra múlva, úgyhogy a rendszerrel lehetett valami gubanc.

A hozzászólást -mechatri- szerkesztette a következő időpontban: 2014-05-09 00:35

--------------------
Soha ne vitatkozz egy idiótával! Akik látnak benneteket, nem tudnak megkülönböztetni. :-)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-05-08 06:57
Létrehozva: #271

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(juan987 @ 2014-05-07 22:58) *
Továbbra sem működik a képfeltöltő... sad.gif Nem tudom, így milyen keresett lesz bármelyik termékem is. Így azért elforgatva elég csalóka minden kép, minden nagyobbnak tűnik. Már mindent kipróbáltam. Képes voltam újrafotózni mindent, de nem megy... Egyszerűen elforgat mindent...

Tisztelt juan987!

A képfeltöltés hibátlanul működik, mástól nem kaptunk hasonló hibajelzést és a fejlesztő kollégáknak sem tudták reprodukálni a leírtakat.
A fotókat soha sem forgatja el a rendszer, csak szükség esetén kicsinyíti.
A probléma az ön oldalán lesz, ebben sajnos nem tudunk segíteni.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-05-08 04:08
Létrehozva: #272

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(juan987 @ 2014-05-07 22:58) *
Továbbra sem működik a képfeltöltő... sad.gif Nem tudom, így milyen keresett lesz bármelyik termékem is. Így azért elforgatva elég csalóka minden kép, minden nagyobbnak tűnik. Már mindent kipróbáltam. Képes voltam újrafotózni mindent, de nem megy... Egyszerűen elforgat mindent...

Írtál az ÜSZ-nak? Mert ez valami sajátosság. 125 aukciót indítottam kedden és szerdán, de a képek rendben vannak. Kedden kicsit nehézkes volt, de végül megoldódott.smile.gif
(davidmaci92 vagyok)

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
juan987
hozzászólás 2014-05-07 21:58
Létrehozva: #273

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2014-05-01 20:56
Azonosító: 2 115 151

IDÉZET(davidmaci92 @ 2014-05-02 09:53) *

+Quote Post
janekqcsat
hozzászólás 2014-05-06 21:56
Létrehozva: #274

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2014-05-06 20:57
Azonosító: 2 116 771

Hát ez az, a licitemnek sincs nyoma, én ütöttem le villám áron?? Mindegy, nem jártam még így, a történteket meg nem értem?

Igen http://fenykepezo-kamera.vatera.hu/tavcso/...1894007546.html erre licitáltam nagyobb összeggel még is kevesebb van kiírva??

Tegnap ugye sikeresen vásároltam. Ma meg nem sikerült pedig villámárra tettem? Ezt jó volna lekövetni, hogy a sikeres vásárló valóban meg akarta e venni.

A Hölgy azt mondta bejelentkezik de minden áron az én felhasználó fiókom jött be Neki és nem tudott tenni semmit. A jelszavam nem könnyű kategória. De akkor igyekszem mégis megváltoztatni. Köszönöm az eddigi válaszukat!

Ezt meg végképp nem értem? http://beta.vatera.hu/show_user.php?uid=31...p;type=fb_buyer[/img]

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-05-06 21:35
Létrehozva: #275

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(janekqcsat @ 2014-05-06 22:31) *
Tisztelt VateraT

Megjegyzem tegnap egy Hölgy hívott telefonon hogy nem tud kijelentkezni az én felhasználó profilomból így vásárolni sem tud. nem tudom hogy Ő hogyan oldotta meg. Mondtam Keresse meg Önöket emiatt. Nem értem ilyenkor mi van. Nekem most a saját várárlásom volna a fontos hogy rendben legyen.

A hölgy által elmondottaknak nem sok értelme van, ezt is jó lenne pontosítani. Addig is változtasson jelszót.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
janekqcsat
hozzászólás 2014-05-06 21:31
Létrehozva: #276

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Tisztelt VateraT

Megjegyzem tegnap egy Hölgy hívott telefonon hogy nem tud kijelentkezni az én felhasználó profilomból így vásárolni sem tud. nem tudom hogy Ő hogyan oldotta meg. Mondtam Keresse meg Önöket emiatt. Nem értem ilyenkor mi van. Nekem most a saját várárlásom volna a fontos hogy rendben legyen.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-05-06 21:28
Létrehozva: #277

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(janekqcsat @ 2014-05-06 22:23) *
Tisztelt Vatera!

Az történt hogy kerestem ezt a távcsövet megvettem fix áron végigvittem a vásárlást bejelentkezve el is fogadta a rendszer. Aztán vártam az értesítő mailt nem jött ráfrissítettem a lapra és meglepően vettem észre hogy nem is az én nevemre van a sikeres vásárlás. A másik termékre sem tudok emiatt licitálni?? Kiírja hogy sikeres licitet tettem mégis ez a felhasználó a nyerő kevesebb összeggel mint ami licitet én tettem?

A licitjének nincs nyoma a rendszerben, ellenben a másik felhasználó villámáron leütötte a terméket - tehát ő a nyertes.
Ha egy vásárlásról netán nem kapja meg az e-mail értesítőt, akkor is bent kell lennie a személyes menüjében.
Milyen másik termékre szeretne licitálni? Miért nem próbálja meg?

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
janekqcsat
hozzászólás 2014-05-06 21:23
Létrehozva: #278

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Tisztelt Vatera!

Az történt hogy kerestem ezt a távcsövet megvettem fix áron végigvittem a vásárlást bejelentkezve el is fogadta a rendszer. Aztán vártam az értesítő mailt nem jött ráfrissítettem a lapra és meglepően vettem észre hogy nem is az én nevemre van a sikeres vásárlás. A másik termékre sem tudok emiatt licitálni?? Kiírja hogy sikeres licitet tettem mégis ez a felhasználó a nyerő kevesebb összeggel mint ami licitet én tettem?

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-05-06 21:12
Létrehozva: #279

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(janekqcsat @ 2014-05-06 22:07) *
Tisztelt Vatera!

Ma este vásároltam http://fenykepezo-kamera.vatera.hu/tavcso/...1888708913.html címen de sajnos nem az én felhasználó nevemre történt a vásárlás ez nagyon gáz!( hanem erre a névre az én nevemben) Kérem javítsák. Licitálni sem tudtam erre a termékre mert megint ez a felhasználót adja( pallaszlo20 )Tegnap egy kedves Hölgy pedig telefonon keresve nem tudott az én volt felhasználóifiókombol kilépni? Mi van itt? Kérem értesítsenek mert kell az a termék nekem és a sikeres vásárlást meg is adta csak nem az én felhasználófiókomra.

Tisztelt janekqcsat!

Attól tartok, hogy nem teljesen értem a leírtakat. Legyen kedves érthetőbben megfogalmazni a problémát.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
janekqcsat
hozzászólás 2014-05-06 21:07
Létrehozva: #280

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Tisztelt Vatera!

Ma este vásároltam http://fenykepezo-kamera.vatera.hu/tavcso/...1888708913.html címen de sajnos nem az én felhasználó nevemre történt a vásárlás ez nagyon gáz!( hanem erre a névre az én nevemben) Kérem javítsák. Licitálni sem tudtam erre a termékre mert megint ez a felhasználót adja( pallaszlo20 )Tegnap egy kedves Hölgy pedig telefonon keresve nem tudott az én volt felhasználóifiókombol kilépni? Mi van itt? Kérem értesítsenek mert kell az a termék nekem és a sikeres vásárlást meg is adta csak nem az én felhasználófiókomra.

+Quote Post

1025 Oldal V  « < 12 13 14 15 16 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2015-03-29 02:05