IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1018 Oldal V  « < 12 13 14 15 16 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Technikai Kérdések, Problémák, KIZÁRÓLAG TECHNIKAI jellegű témáknak - PST/VTT kivételével!
fire60sj
hozzászólás 2014-03-30 09:13
Létrehozva: #261

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2012-03-31 11:38
Azonosító: 1 690 050

Üdv!
Nem tudok terméket feltölteni. A feltöltés menete sikerül és látszólag menti is, de mikor megnézem a listámban semmi.
Már mindent próbáltam, frissítettem, másik gépen is próbáltam stb.
Valami új fordulat van az oldalon, amit nem vettem észre?
Janesz
Go to the top of the page

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-03-28 19:17
Létrehozva: #262

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(magdad_a @ 2014-03-28 09:59) *
A vatera bétán feladott eladó termékeim nem látszódnak a sima vatera oldalon? Ennek mi lehet az oka? köszönöm

Tisztelt magdad_a!

Volt már többször is szó a témáról, szíveskedjen átolvasni az utóbbi néhány napban keletkezett hozzászólásokat ebben a topicban.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
magdad_a
hozzászólás 2014-03-28 10:59
Létrehozva: #263

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2014-03-28 10:54
Azonosító: 2 104 894

A vatera bétán feladott eladó termékeim nem látszódnak a sima vatera oldalon? Ennek mi lehet az oka? köszönöm

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-03-26 13:01
Létrehozva: #264

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(Niki86B @ 2014-03-26 11:56) *
Köszönöm a válaszát!
Nem vok buta tudok olvasni..de egyszer ez van írva egyszer az!Nem egyszerűbb akkor a kérdésemre válaszolni?
Elöbb írták hogy nem jelenik már meg a régi oldalon..olvasom a hozzászollásokat ...van h némelyik termék nem jelenik meg az oldalon....van vmi gond de már dolgoznak a problma megoldásán...most ebből mit szűrjek le?

Azt hittem, munkába menés előtt benézek a Vatera fórumára, de úgy tűnik eltévedtem. Véletlenül valami csetelésbe csöppentem.
Na de sebaj.
Abból, hogy dolgoznak a probléma megoldásán, szerintem azt lehet leszűrni, hogy pár képzett ember dolgozik a probléma megoldásán. Aztán nagy valószínűséggel meg fogják oldani, mert úgy szokták.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
Niki86B
hozzászólás 2014-03-26 12:56
Létrehozva: #265

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2014-03-26 12:53
Azonosító: 2 104 531

IDÉZET(VateraMod @ 2014-03-26 11:50) *
Tisztelt Onlinemindent !

Volt már többször is szó a témáról, szíveskedjen átolvasni az utóbbi néhány napban keletkezett hozzászólásokat ebben a topicban.

Köszönöm a válaszát!
Nem vok buta tudok olvasni..de egyszer ez van írva egyszer az!Nem egyszerűbb akkor a kérdésemre válaszolni?
Elöbb írták hogy nem jelenik már meg a régi oldalon..olvasom a hozzászollásokat ...van h némelyik termék nem jelenik meg az oldalon....van vmi gond de már dolgoznak a problma megoldásán...most ebből mit szűrjek le?

+Quote Post
VateraMod
hozzászólás 2014-03-26 12:50
Létrehozva: #266

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2011-10-16 14:40
Azonosító: 1 549 261

IDÉZET(Onlinemindent @ 2014-03-26 11:46) *
...
Most akkor megjelenik még a termék a régi vaterán h némi esélyem legyen eladni valamit vagy sem? ...

Tisztelt Onlinemindent !

--------------------

Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Onlinemindent
hozzászólás 2014-03-26 12:46
Létrehozva: #267

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2014-03-24 12:48
Azonosító: 2 104 111

Tiszteletem!
Köszönöm a választ,értem azt is hogy majd csak a béta verzió lesz....de még van a normális régi vatera addig miért nem jelenhet meg mindkét oldalon a termékem? Akkor miért írják h a régin és az uj oldalon is megjelenik....nem értem..igy nagyon nehéz az eladás legalább abban segítenének h tényleg mindkét helyen látható legyen h el lehessen adni mert igy h nem ismeri még mindenki a vatera béta oldalt igy a régit nézik és akik meg regeltek ide és kis pénzt szeretnének azok meg csak nézik a számlálót h ilyen olyan kiemelést igénybe vesz és van 3 ember aki megnézte!
Most akkor megjelenik még a termék a régi vaterán h némi esélyem legyen eladni valamit vagy sem? Mert igy sajnos nincs értelme több száz ft-os kiemeléseket igénybe vennem amit majd kiszámláznak.../és egy fillért nem keresek/ ha nem nézi senki és igy nincs értelme sajnos feltöltenem sem!

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-03-25 16:16
Létrehozva: #268

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(BorosT01 @ 2014-03-25 13:20) *
Kedves Vatera!
Nem tudom, hogy itt kell-e érdeklődnőm, de szeretnék feltölteni új termékeket az új vaterára és nem működik sajnos. Nálam lehet a probléma vagy
vmi technikai probléma van ma? Eddig az elmúlt egy hétben sikerült termékeimet tölteni. Köszönöm szépen! Üdv,

Tisztelt BorosT01!

Nem tudunk feltöltési problémáról. Mit ért azon, hogy nem működik?

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
BorosT01
hozzászólás 2014-03-25 14:20
Létrehozva: #269

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2014-03-25 14:14
Azonosító: 2 104 293

Kedves Vatera!
Nem tudom, hogy itt kell-e érdeklődnőm, de szeretnék feltölteni új termékeket az új vaterára és nem működik sajnos. Nálam lehet a probléma vagy
vmi technikai probléma van ma? Eddig az elmúlt egy hétben sikerült termékeimet tölteni. Köszönöm szépen! Üdv,

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-03-25 12:13
Létrehozva: #270

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(huhuanya @ 2014-03-24 18:11) *
Kedves Vatera!

Ezzel nekem is gomoly gondom van, hogy a termékem nem jelenik meg a régi oldalon. A baj az vele, hogy ti azt ígértétek ott is látható lesz, és így én feltettem 1 forintról! Viszont itt nincsenek felhasználók! Így Az a gondom, hogy 2db közel 200 ezer forintos lapotopot nem fogok odaadni 100 forintért! Tehát ha lehet ezt kérlek sürgősen oldjátok meg, különben tényleg nem adom át a terméket, és egyértelmű, ha az új tulaj reklamál, hogy az okot rátok terhelem! Remélem megoldjátok gyorsan
Vagy esetle nekem az is megoldás, ha ti áteszitek nekem a régire.
Köszi

Tisztelt huhuanya!

Ügyfélszolgálatunk hamarosan felveszi Önnel a kapcsolatot a lehetséges megoldások megbeszélése miatt.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-03-24 19:17
Létrehozva: #271

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(huhuanya @ 2014-03-24 18:11) *
Kedves Vatera!

Ezzel nekem is gomoly gondom van, hogy a termékem nem jelenik meg a régi oldalon. A baj az vele, hogy ti azt ígértétek ott is látható lesz, és így én feltettem 1 forintról! Viszont itt nincsenek felhasználók! Így Az a gondom, hogy 2db közel 200 ezer forintos lapotopot nem fogok odaadni 100 forintért! Tehát ha lehet ezt kérlek sürgősen oldjátok meg, különben tényleg nem adom át a terméket, és egyértelmű, ha az új tulaj reklamál, hogy az okot rátok terhelem! Remélem megoldjátok gyorsan
Köszi

Miért nem teszed lejárttá a két aukciót és miért nem indítod őket reális áron? Talán ebben az esetben ez célravezetőbb lenne.
Szerk.: Már csak az egyiket tudod.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2014-03-24 19:18

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
huhuanya
hozzászólás 2014-03-24 19:11
Létrehozva: #272

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2014-03-24 19:06
Azonosító: 2 104 153

Kedves Vatera!

Köszi

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-03-24 18:20
Létrehozva: #273

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(kisnagyember @ 2014-03-24 13:01) *
...
Van már belátható időpont, amikortól csak a béta működik majd? Ez a bizonytalanság nem kedvező senkinek, legfőképp az eladásoknak.
Üdv:

Tisztelt kisnagyember!

Nincs határidő, a régi oldal addig marad, ameddig szükséges. A lekapcsolásról természetesen időben szólunk majd.

IDÉZET(kisnagyember @ 2014-03-24 13:23) *
Egy észrevétel. Mindkét vaterára feltöltöttem a termékeimet. Vannak olyanok, amelyeket a régin nem lehet látni, miközben a bétán lekérdezhető, azaz fent van. Mi alapján történik a szelektálás?

Nincs szelektálás, de egyes termékek valóban nem jelennek meg. A fejlesztő kollégák dolgoznak a megoldáson, szíves türelmét kérjük.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
kisnagyember
hozzászólás 2014-03-24 14:23
Létrehozva: #274

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-28 12:08
Azonosító: 2 542

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-03-23 22:22) *
Nincs ellentmondás. Ha a Fórum Szabályzatban leírtaknak megfelelő formában meg tudja fogalmazni, akkor k.....t is kereshet.
Ez elsőre nem sikerült.
Tisztelt hovica!

A személyes menüjében találja az áttöltő eszközt.
http://www.vatera.hu/PR/?activepanel=news#link17052
Tisztelt kisnagyember!

Mit ért megszokott képen?

Egy észrevétel. Mindkét vaterára feltöltöttem a termékeimet. Vannak olyanok, amelyeket a régin nem lehet látni, miközben a bétán lekérdezhető, azaz fent van. Mi alapján történik a szelektálás?

+Quote Post
kisnagyember
hozzászólás 2014-03-24 14:01
Létrehozva: #275

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-28 12:08
Azonosító: 2 542

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-03-23 22:22) *
Nincs ellentmondás. Ha a Fórum Szabályzatban leírtaknak megfelelő formában meg tudja fogalmazni, akkor k.....t is kereshet.
Ez elsőre nem sikerült.
Tisztelt hovica!

Tisztelt kisnagyember!

Most éppen előjön a rendes kép. Nálam nem változott semmi a gépen. Ezek szerint a rendszerrel lehetett a gond. Visszapakoltam egyesével pipálva mind a közel 6000 termékemet. Jó móka volt. Most működik a pipával összes kijelölés is. Ilyen a szerencsém az újratöltéssel. Viszont lejáratni nem fogom mindet egyesével. Kétszer van fent eladáson. Egyrészről az öregen, másrészről a bétán. Nincsen hozzá türelmem és időm.
Van már belátható időpont, amikortól csak a béta működik majd? Ez a bizonytalanság nem kedvező senkinek, legfőképp az eladásoknak.
Üdv:

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-03-23 23:45
Létrehozva: #276

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(Ibanezb @ 2014-03-23 22:42) *
Sziasztok!

Nem tudok belépni a béta-vaterára, már egy-két hete nagyon vacakol, nagy ritkán sikerült beléptetnem magam, de most végleg megadta magát... a régi vaterára simán bejelentkezek, de néha a beta-vatera oldala sem jön be, vagy ha be is jön, hiába írom be az adatokat, utána teljesen lefagy a rendszer... sőt, a régi vaterán ha listázok egy terméket és abban egy bétás termék linkjére kattintok, azt se bírta behozni...

Üdv, Ibanezb

Tisztelt Ibanezb!

Próbálja meg egy másik számítógépről.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Ibanezb
hozzászólás 2014-03-23 23:42
Létrehozva: #277

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-06-07 22:49
Azonosító: 2 042 170

Sziasztok!

Nem tudok belépni a béta-vaterára, már egy-két hete nagyon vacakol, nagy ritkán sikerült beléptetnem magam, de most végleg megadta magát... a régi vaterára simán bejelentkezek, de néha a beta-vatera oldala sem jön be, vagy ha be is jön, hiába írom be az adatokat, utána teljesen lefagy a rendszer... sőt, a régi vaterán ha listázok egy terméket és abban egy bétás termék linkjére kattintok, azt se bírta behozni...

Üdv, Ibanezb

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-03-23 23:22
Létrehozva: #278

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(Grafika21 @ 2014-03-23 22:08) *
unsure.gif VateraBenz köszönöm, de konkrétan erre a szolgáltatásra kérdeztem rá, íme a válasz:"Tisztelt X Y!
Köszönjük megkeresését!
Természetesen a Fórum "Keresem" rovatában kereshet szolgáltatást is, így k......t is.
Figyelmét köszönjük!
Üdvözlettel:...a nevet privátban, ha kéred. É. unsure.gif

Ez elsőre nem sikerült.

IDÉZET(hovica @ 2014-03-23 12:41) *
Tisztelt VateraBenz!

Korábban már érdeklődtem, hogy hogy lehet a leggyorsabban és legegyszerűbben a régi vateráról az új béta vaterára a termékeket áttölteni. Kaptam is választ, de megmondom őszintén, nem igazán tudtam értelmezni. Legyen szíves mégegyszer, részletesen elmondani, hogy hogy kell. Ha jól emlékszem, valami áttöltő programról beszélt, de akkor nem találtam meg a beállítások között. Előre is köszönöm.

hovica

Tisztelt hovica!

IDÉZET(kisnagyember @ 2014-03-23 18:41) *
A bétán nem jelenik meg a megszokott kép. Minden egy oldalon, egymás alatt, ikonok nélkül látható. Nem lehet kijelölni a lejárt termékeknél a 25ös, illetve 100-as pipával az összes terméket. Ma van az utolsó napom, hogy még élesítsem az áttöltött termékeimet. Várható, hogy megjavul a hiba vagy úszott az áttöltésem? Ha egyesével pipálok, akkor - talán - működik.

Üdv.

Tisztelt kisnagyember!

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Grafika21
hozzászólás 2014-03-23 23:08
Létrehozva: #279

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-25 20:59
Azonosító: 2 128

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-03-23 22:03) *
Tisztelt Grafika21!

Igen, de nem mindegy milyen megfogalmazásban.

Fórum Szabályzat II/5. pont:
"A Keresem topikban kizárólag aukciós értékesítésre alkalmas termékekről és szolgáltatásokról szóló hozzászólások közzététele megengedett."

unsure.gif VateraBenz köszönöm, de konkrétan erre a szolgáltatásra kérdeztem rá, íme a válasz:"Tisztelt X Y!
Köszönjük megkeresését!
Természetesen a Fórum "Keresem" rovatában kereshet szolgáltatást is, így k......t is.
Figyelmét köszönjük!
Üdvözlettel:...a nevet privátban, ha kéred. É. unsure.gif

A hozzászólást -VateraBenz- szerkesztette a következő időpontban: 2014-03-23 23:21

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-03-23 23:03
Létrehozva: #280

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(Grafika21 @ 2014-03-23 21:29) *
Üdv! Ma a "keresem" fórumban k....t kerestem. Eltűnt a hozzászólásom, mert nem látom!? (mielőtt írtam volna, megkérdeztem az Allegro Group HU Kft. ügyfélszolgálatától, hogy "kereshetek-e a fórumon szolgáltatást"? IGEN választ kaptam. Akkor igen, vagy nem? unsure.gif

Tisztelt Grafika21!

Igen, de nem mindegy milyen megfogalmazásban.

Fórum Szabályzat II/5. pont:
"A Keresem topikban kizárólag aukciós értékesítésre alkalmas termékekről és szolgáltatásokról szóló hozzászólások közzététele megengedett."

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post

1018 Oldal V  « < 12 13 14 15 16 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-10-01 07:57