IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1066 Oldal V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Technikai Kérdések, Problémák, KIZÁRÓLAG TECHNIKAI jellegű témák - PST kivételével!
TITEPITE
hozzászólás 2017-04-24 09:02
Létrehozva: #41

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2016-11-10 10:13
Azonosító: 2 413 334

IDÉZET(webkereskedo @ 2017-04-24 08:52) *
De ha ő onnan, az órás hagyatékról kattintott át, hogy az újra lett hirdetve, akkor számára az még az órás hagyaték volt. Ennek a képekhez nem sok köze van, kb semmi.
Nem a visszaírás az ellenállás. Látszik, hogy meg sem próbálod megérteni, bármit is írunk, újra és újra megmagyarázod, hogy mi látjuk rosszul.

Kattints már tovább a linkről, kérlek. Te mit látsz? Szerintem nem vakon írta a kérdését! Mert csak akkor tudom elképzelni, hogy csak azt látja valaki, hogy 500 Ft és más változást nem!

A hozzászólást -TITEPITE- szerkesztette a következő időpontban: 2017-04-24 09:05
Go to the top of the page

+Quote Post
webkereskedo
hozzászólás 2017-04-24 08:52
Létrehozva: #42

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2017-04-11 21:52
Azonosító: 2 453 114

IDÉZET(TITEPITE @ 2017-04-24 08:45) *
Nem az ellenállás miatt írok vissza. De, ha én rányitok a régi linkről: http://www.vatera.hu/orasmester-hagyateka-...2456021591.html, az újra indított termékre, ott nem órás hagyaték volt - elvileg - már este 11-kor. Miközben a kérdező azt írta, hogy "Órás hagyaték fent van a Vaterán 500 ft". Így, hogy órás hagyaték 500 Ft, soha nem volt fent. csak a képek alapján láthatta, hogy az a hirdetés.

De ha ő onnan, az órás hagyatékról kattintott át, hogy az újra lett hirdetve, akkor számára az még az órás hagyaték volt. Ennek a képekhez nem sok köze van, kb semmi.
Nem a visszaírás az ellenállás. Látszik, hogy meg sem próbálod megérteni, bármit is írunk, újra és újra megmagyarázod, hogy mi látjuk rosszul.

+Quote Post
TITEPITE
hozzászólás 2017-04-24 08:45
Létrehozva: #43

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(webkereskedo @ 2017-04-24 08:31) *
A kérdezőt korábban érdekelte, ez a lényeg. Nyilván észlelte, hogy a minimálárat nem érte el a licit, aztán látta, hogy újraindult. Mindegy, mennyivel később, mert lehet látni, hogy abból indult újra. Ezért kérdezett rá, hogy akkor most 500-ért vihetné-e. Ha nem lenne ekkora ellenállás részedről, már értenéd.
Amikor elkezdtem az aukciózást, sík a világ dolgaiban kevésbé tájékozott:) voltam hozzá. Amikor elkezdtem a postázást, ahhoz is. Viszont arra mindig odafigyeltem, amiket írnak mások. Sokat lehet tanulni belőle, ha mi is akarjuk.

Nem az ellenállás miatt írok vissza. De, ha én rányitok a régi linkről: http://www.vatera.hu/orasmester-hagyateka-...2456021591.html, az újra indított termékre, ott nem órás hagyaték volt - elvileg - már este 11-kor. Miközben a kérdező azt írta, hogy "Órás hagyaték fent van a Vaterán 500 ft". Így, hogy órás hagyaték 500 Ft, soha nem volt fent. csak a képek alapján láthatta, hogy az a hirdetés.

+Quote Post
webkereskedo
hozzászólás 2017-04-24 08:31
Létrehozva: #44

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(TITEPITE @ 2017-04-24 08:19) *
Nem látszódott a régi hagyaték hirdetésen az 500000 Ft. 1 Ft-ról indítottam, mert tudni szerettem volna, hogy milyen kereslet van rá. Tehát az újra indításkor sem látszódhatott.

A kérdezőt korábban érdekelte, ez a lényeg. Nyilván észlelte, hogy a minimálárat nem érte el a licit, aztán látta, hogy újraindult. Mindegy, mennyivel később, mert lehet látni, hogy abból indult újra. Ezért kérdezett rá, hogy akkor most 500-ért vihetné-e. Ha nem lenne ekkora ellenállás részedről, már értenéd.
Amikor elkezdtem az aukciózást, sík a világ dolgaiban kevésbé tájékozott:) voltam hozzá. Amikor elkezdtem a postázást, ahhoz is. Viszont arra mindig odafigyeltem, amiket írnak mások. Sokat lehet tanulni belőle, ha mi is akarjuk.

+Quote Post
TITEPITE
hozzászólás 2017-04-24 08:19
Létrehozva: #45

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2017-04-24 07:21) *
Végiggondolva, a változtatások elég információt közvetítettek ahhoz, hogy egy vevő leütés előtt kérdezzen, hiszen egymásnak ellentmondóak voltak. A termékleírást módosítottad, gondolom, a címmel együtt.
Mindennek ellenére azt hiszem a lényeg, hogy nem elég törölni a képeket, cserélni kell őket módosítás esetén, vagy teljesen új aukciót kell indítani, ami 9 Ft, ha nincs rajta kiemelés.

A címet, leírást, árat postai díjat stb. csak egyszer módosítottam, és egyszerre történt.

Igen, levontam a következtetést.

IDÉZET(webkereskedo @ 2017-04-24 07:37) *
Vita? Segíteni szeretnék (én is), hogy megértsd a történteket. Ahogy írtam, már elolvastam a kérdést. Számomra teljesen egyértelmű a történet. Leírtam, mi hogy volt, sőt, még annyit hozzáteszek, a könyvedet egészen biztosan azért figyelik 16-an, mert észrevették, hogy 500 000 Ft helyett 500 Ft lett és kíváncsiak a kimenetelre.
Befogadó hiányában abbahagyom a magyarázatot.
A képek cseréjével ezer%, hogy semmilyen probléma nem volt.
Ráadásul ez az érdeklődő kérdezett az eredeti aukciónál is. Amiből ez az új újraindult. Nyilván feltűnt neki, hogy noha azt a választ kapta, hogy már nem aktuális, mégis újraindult. (Azt nem tudom, ha figyelek valamit, lejár, majd újraindul, erről a rendszer küld értesítést a megfigyelőnek?)

Nem látszódott a régi hagyaték hirdetésen az 500000 Ft. 1 Ft-ról indítottam, mert tudni szerettem volna, hogy milyen kereslet van rá. Tehát az újra indításkor sem látszódhatott. Ha a 16-an az alatt a 10 perc (de lehet, hogy csak 3) alatt figyelték meg, amíg én módosítottam, akkor kaphattak a változtatásról értesítést. De akkor mindenről, nem csak az árról.
A kérdező három óra múlva kérdezett.
A képek törlésének folyamata a következő volt. Letöröltem egyszer. Még módosítgattam másik termékeken meg a csomagautomatás postaköltséget is átírtam. Ekkor visszatértem az eladó termékeimhez, ahol újra megjelent a régi kép. Ekkor újra töröltem. Tehát nem csak akkor láttam a régi képeket, amikor a kurzort az eladó termék képe fölé helyeztem, hanem konkréten ott volt, és engedte magát újra törölni. És ezt eljátszottam még háromszor. Azt értem, hogy nekem nem módosul a kép (amit a leírásban látok) a törléssel a gyorsítótár miatt, de miért engedi többször törölni? Ez egy technikai lépés. Úgyhogy nem vagyok benne 1000%-ra biztos, hogy tényleg törlődött a vevők számára. És nem tudom, hogy ez a gyorsítótárral magyarázható-e.
Megfigyelt termékek újra indításakor még én sem kaptam a Vaterától értesítést.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2017-04-24 07:43
Létrehozva: #46

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(webkereskedo @ 2017-04-24 07:37) *
(Azt nem tudom, ha figyelek valamit, lejár, majd újraindul, erről a rendszer küld értesítést a megfigyelőnek?)

Azt nem hiszem, mert én már figyeltem meg aukciót, aminek az újraindulásáról nem emlékszem, hogy kaptam volna értesítést. Viszont a változtatásról biztosan elment, ahogy írtad is.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
webkereskedo
hozzászólás 2017-04-24 07:37
Létrehozva: #47

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(TITEPITE @ 2017-04-24 06:37) *
Nem szeretném tovább folytatni a vitát.

Vita? Segíteni szeretnék (én is), hogy megértsd a történteket. Ahogy írtam, már elolvastam a kérdést. Számomra teljesen egyértelmű a történet. Leírtam, mi hogy volt, sőt, még annyit hozzáteszek, a könyvedet egészen biztosan azért figyelik 16-an, mert észrevették, hogy 500 000 Ft helyett 500 Ft lett és kíváncsiak a kimenetelre.
Befogadó hiányában abbahagyom a magyarázatot.
A képek cseréjével ezer%, hogy semmilyen probléma nem volt.

IDÉZET(zejopy @ 2017-04-24 07:21) *
Végiggondolva, a változtatások elég információt közvetítettek ahhoz, hogy egy vevő leütés előtt kérdezzen, hiszen egymásnak ellentmondóak voltak. A termékleírást módosítottad, gondolom, a címmel együtt.
Mindennek ellenére azt hiszem a lényeg, hogy nem elég törölni a képeket, cserélni kell őket módosítás esetén, vagy teljesen új aukciót kell indítani, ami 9 Ft, ha nincs rajta kiemelés.

Ráadásul ez az érdeklődő kérdezett az eredeti aukciónál is. Amiből ez az új újraindult. Nyilván feltűnt neki, hogy noha azt a választ kapta, hogy már nem aktuális, mégis újraindult. (Azt nem tudom, ha figyelek valamit, lejár, majd újraindul, erről a rendszer küld értesítést a megfigyelőnek?)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2017-04-24 07:21
Létrehozva: #48

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(TITEPITE @ 2017-04-24 06:37) *
...
Tehát, ha látta az 500 Ft-ot, akkor a címet is kellett hogy lássa, a képet meg nem, mert töröltem.
Nekem ez a hozzászólás nem úgy szól, mint aki nem az eredeti címhez szól hozzá. Még iróniát sem érzem ki belőle.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2017-04-24 07:25

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
TITEPITE
hozzászólás 2017-04-24 06:37
Létrehozva: #49

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(webkereskedo @ 2017-04-23 23:46) *
A gyorsítótár nem a Vateránál van, hanem a mi böngészőnkben és kizárólag arra van hatással, amit a gép használója lát. Ezért írtam, hogy az esetleges vevő csakis a megváltozott leírásra tud licitálni. Pereskedni biztos, hogy nem kellene.
Megnéztem végre az üzenetet. Egyáltalán nincs szó benne a képekről. Az érdeklődő már korábban is érdeklődött a hagyatékos hirdetésnél. Ott azt a választ kapta, hogy már nem aktuális az eladás. Aztán észrevette, hogy a hirdetés újraindult. Ha a lejárt termék oldalát megnézzük, ott van, hogy "Ez a hirdetés lejárt, meghosszabbítva a következő termékkódon érhető el: 2470041665" Az érdeklődő pedig ezt komolyan vette, átkattintott és az is lehet, hogy nem figyelte csak az árat és írt egy üzenetet, hogy lám, mégis csak újraindult. Kb ennyi történt, a többi csak következtetés annak alapján, amit TE láttál.

Nem szeretném tovább folytatni a vitát. Idelinkelem az üzenetet, ami a 20.08-kor feltöltött, és utána rögtön módosított termékre három óra múlva érkezett: "Most akkor nem értem ? A z Ön által kínált termék Órás hagyaték fent van a Vaterán 500 ft Leütöm enyém lehet a termék ? "
Egyszerre javítottam az árat, címet és leírást. Utána azonnal töröltem a képeket.
Tehát, ha látta az 500 Ft-ot, akkor a címet is kellett hogy lássa, a képet meg nem, mert töröltem.
Nekem ez a hozzászólás nem úgy szól, mint aki nem az eredeti címhez szól hozzá. Még iróniát sem érzem ki belőle.

+Quote Post
webkereskedo
hozzászólás 2017-04-23 23:46
Létrehozva: #50

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(TITEPITE @ 2017-04-23 23:21) *
Nem tudom, hogy mit láttak a vevők.

Az érdeklődők?
Ahogy írtam, szerintem megfigyelők voltak. Amikor megtörtént a változtatás, kaptak e-mailt arról, hogy miről mire történt változtatás. Nem tudom, pontosan mi volt az üzenet, de az eddigiek alapján arra tippelek, hogy hivatkoztak az eredeti aukció tartalmára. Ha a képre is, az már blöff lehetett.
A gyorsítótár nem a Vateránál van, hanem a mi böngészőnkben és kizárólag arra van hatással, amit a gép használója lát. Ezért írtam, hogy az esetleges vevő csakis a megváltozott leírásra tud licitálni. Pereskedni biztos, hogy nem kellene.

IDÉZET(TITEPITE @ 2017-04-23 23:21) *
Az üzenet három órával a feltöltés után érkezett,

Megnéztem végre az üzenetet. Egyáltalán nincs szó benne a képekről. Az érdeklődő már korábban is érdeklődött a hagyatékos hirdetésnél. Ott azt a választ kapta, hogy már nem aktuális az eladás. Aztán észrevette, hogy a hirdetés újraindult. Ha a lejárt termék oldalát megnézzük, ott van, hogy "Ez a hirdetés lejárt, meghosszabbítva a következő termékkódon érhető el: 2470041665" Az érdeklődő pedig ezt komolyan vette, átkattintott és az is lehet, hogy nem figyelte csak az árat és írt egy üzenetet, hogy lám, mégis csak újraindult. Kb ennyi történt, a többi csak következtetés annak alapján, amit TE láttál.

+Quote Post
TITEPITE
hozzászólás 2017-04-23 23:21
Létrehozva: #51

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(webkereskedo @ 2017-04-23 17:54) *
Az egyetlen, amit el tudok képzelni, hogy az üzenet írója látta a változást, csak megfigyelő volt és kapott értesítést a változtatásról, azért tudta, hogy melyik aukcióról van szó. Gondolom, az aukció megnevezése frissült, tehát nem hagyatékot vett volna, hanem könyvet (ha jól emlékszem a változtatásra). Ha licitált volna, nem tudott volna egy már nem érvényes terméklapot prezentálni.

Nem tudom, hogy mit láttak a vevők.
Annyit tudok, hogy visszatöltés után - biztosan - 10 percen belül átírtam mindent, és töröltem a képeket. Észrevettem, hogy nem törlődtek a képek, ezért még kétszer töröltem. Ezután aludni tértem.
Az üzenet három órával a feltöltés után érkezett, akkor még az eredeti képeket látta a vevőjelölt.
Reggel már megint törölhetők voltak az eredeti képek. Ekkor újratöröltem és feltöltöttem a könyv képeit.

A hozzászólást -TITEPITE- szerkesztette a következő időpontban: 2017-04-23 23:21

+Quote Post
webkereskedo
hozzászólás 2017-04-23 17:54
Létrehozva: #52

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(TITEPITE @ 2017-04-23 15:03) *
Az milyen sűrűn frissül? Ha az üzenetben érdeklődő üzenet nélkül megvette volna 500 Ft-ért az 500000 Ft-os órás hagyatékot, akkor most pereskedhetnék, hogy nem adom, mert nem frissült még reggel sem a gyorsítótár? Én, mint eladó tudok várni, de egy fix áron vásárolható terméknél a vásárló nem tudja, hogy várni kell!

Az egyetlen, amit el tudok képzelni, hogy az üzenet írója látta a változást, csak megfigyelő volt és kapott értesítést a változtatásról, azért tudta, hogy melyik aukcióról van szó. Gondolom, az aukció megnevezése frissült, tehát nem hagyatékot vett volna, hanem könyvet (ha jól emlékszem a változtatásra). Ha licitált volna, nem tudott volna egy már nem érvényes terméklapot prezentálni.

+Quote Post
venom75_a
hozzászólás 2017-04-23 15:14
Létrehozva: #53

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2017-03-15 14:12
Azonosító: 2 445 994

IDÉZET(VateraBenz @ 2017-03-16 19:01) *
A paraméter eredetileg az idegennyelvű kategóriákhoz készült. De miután a képregényeknél ezek nincsenek a magyar nyelvűektől külön választva, így a kérés jogos.
A magyar nyelv mostantól választható (egy fél órás átfutási időt követően), kérjük ellenőrizze.
Köszönjük a jelzést.

És ezt például maga az újságoknál nem lehetne megtenni
Amikor kiválasztom az Újságok ,folyóiratokat....ott is jó lenne egy nyelvi választás lehetősége.
Olyan opció miért nincs, hogy hány aukció jelenjen meg nekem egyszerre ? Választhatóan 50,100,200,stb.
Választ köszönöm.

+Quote Post
TITEPITE
hozzászólás 2017-04-23 15:03
Létrehozva: #54

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2017-04-23 12:23) *
Nem kellett volna többször, elég lett volna várni a gyorsítótár frissülésére.

Az milyen sűrűn frissül? Ha az üzenetben érdeklődő üzenet nélkül megvette volna 500 Ft-ért az 500000 Ft-os órás hagyatékot, akkor most pereskedhetnék, hogy nem adom, mert nem frissült még reggel sem a gyorsítótár? Én, mint eladó tudok várni, de egy fix áron vásárolható terméknél a vásárló nem tudja, hogy várni kell!

+Quote Post
kisnagyember
hozzászólás 2017-04-23 14:59
Létrehozva: #55

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-28 12:08
Azonosító: 2 542

Megyek TITEPITE-be.

A hozzászólást -kisnagyember- szerkesztette a következő időpontban: 2017-04-23 15:02

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2017-04-23 12:30
Létrehozva: #56

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kedves zejopy!

Ehhez sajnos nem tudok hozzászólni, talán a technikus kollégák tudnának segíteni a Kapcsolatfelvételen.

Áhh, ott már leráznak ezzel. Majd megkeresem az összekötőmet.
Ön is lerázott azzal, hogy a Kapcsolatfelvételre küld.smile.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2017-04-23 12:31

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2017-04-23 12:23
Létrehozva: #57

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(TITEPITE @ 2017-04-23 07:05) *
Az volt a probléma, hogy többször kellett ugyanazt a képet letörölni.

IDÉZET(zejopy @ 2017-04-23 10:25) *
Kedves Benz!

Talán tudja, hogy egy több éves problémám van ezzel a nevemmel (csak ezzel) a számla értesítő megérkezésével. Múltkor már belenyugodtam, hogy nálam van a hiba, egy nagyon kedves ÜSZ-os teljesen meggyőzött (na és ezek után mondja rám valaki, hogy makacs vagyok), miszerint a levelezőmmel van a probléma. Teljesen elhittem. Hát nem. Mert most az új jobb-felső-sarkos-zászlós helyen sem kaptam értesítést.
Tehát olyan (nekem innen a kicsit sem szakmai megfogalmazásommal), mintha egy helyen megalkotódna a számla, el is jut a személyes menümben lévő rendszer üzenetekbe, de sehova máshova. És a rendszer üzenetekbe való beérkezésről sem jön értesítés. Nem lehet, hogy valamit én állítottam el teljesen véletlenül? Nem tudná ezt valaki megnézni? (Bár erre nem emlékszem, de ki tudja...) Amúgy, ha az emlékeim nem csalnak, akkor ez a Béta környékén állt így be, csak nem tudom, hogy a bevezetéskor, vagy a kiiktatáskor történt-e meg.

Kedves zejopy!

Ehhez sajnos nem tudok hozzászólni, talán a technikus kollégák tudnának segíteni a Kapcsolatfelvételen.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2017-04-23 10:25
Létrehozva: #58

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(TITEPITE @ 2017-04-23 09:42) *
11 év alatt már megtanultam :-)

Ááá, az nem jelent semmit. don-t_mention.gif Én sem ma kezdtem, nem is kevés adásvétel van a hátam mögött, kb tízezer, mégis múltkor egy kecses mozdulattal lejárttá tettem az összes aukciómat. Nagy érzés volt, főleg, amikor rájöttem, hogy tényleg én voltam a a világ dolgaiban kevésbé tájékozott:).laugh.gif

Ha már itt vagyok a technikai topikban:
Kedves Benz!

Talán tudja, hogy egy több éves problémám van ezzel a nevemmel (csak ezzel) a számla értesítő megérkezésével. Múltkor már belenyugodtam, hogy nálam van a hiba, egy nagyon kedves ÜSZ-os teljesen meggyőzött (na és ezek után mondja rám valaki, hogy makacs vagyok), miszerint a levelezőmmel van a probléma. Teljesen elhittem. Hát nem. Mert most az új jobb-felső-sarkos-zászlós helyen sem kaptam értesítést.
Tehát olyan (nekem innen a kicsit sem szakmai megfogalmazásommal), mintha egy helyen megalkotódna a számla, el is jut a személyes menümben lévő rendszer üzenetekbe, de sehova máshova. És a rendszer üzenetekbe való beérkezésről sem jön értesítés. Nem lehet, hogy valamit én állítottam el teljesen véletlenül? Nem tudná ezt valaki megnézni? (Bár erre nem emlékszem, de ki tudja...) Amúgy, ha az emlékeim nem csalnak, akkor ez a Béta környékén állt így be, csak nem tudom, hogy a bevezetéskor, vagy a kiiktatáskor történt-e meg.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
TITEPITE
hozzászólás 2017-04-23 09:42
Létrehozva: #59

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2017-04-23 08:14) *
Muszáj megkérdeznem. Biztos, hogy rányomtál a küldés gombra?

11 év alatt már megtanultam :-)
Biztos. A zöld üzenet meg is érkezett minden esetben.
Akkor lett végleges, amikor nem csak töröltem, hanem új képeket is tettem a régi összes helyére.
Igaz, hogy másnap én még mindig az órás dobozt láttam :-).

+Quote Post
kisnagyember
hozzászólás 2017-04-23 09:38
Létrehozva: #60

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-28 12:08
Azonosító: 2 542

IDÉZET(zejopy @ 2017-04-23 08:14) *
Muszáj megkérdeznem. Biztos, hogy rányomtál a küldés gombra?

megyek TITEPITE-be.

A hozzászólást -kisnagyember- szerkesztette a következő időpontban: 2017-04-23 09:41

+Quote Post

1066 Oldal V  < 1 2 3 4 5 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017-05-29 09:44