IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1067 Oldal V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Technikai Kérdések, Problémák, KIZÁRÓLAG TECHNIKAI jellegű témák - PST kivételével!
svejku
hozzászólás 2017-05-10 14:43
Létrehozva: #41

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(jacarandahu @ 2017-05-10 07:14) *
Kedves Vatera,
az értékelésnél csak arra ad lehetőséget másra, hogy a tranzakció lezárult, a véleményem pozitív, annak ellenére, hogy a kifizetett áru nem jött meg, valahol a posta megtartotta.
Üdv. jacarandahu

Valószínű, hogy un. "csoportos" értékelést akartál leadni, ilyet csak sikeres és pozitív adásvételekre lehet alkalmazni, ilyenkor nem is enged mást. Értékeld külön az ominózus adásvételt.
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2017-05-10 13:16
Létrehozva: #42

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(webkereskedo @ 2017-05-10 09:31) *
...Csak ellenséget gyűjtök ezzel is, elképesztő.

Nem volt semmi baj a postoddal. Érthető volt és érdemes volt elolvasni. Az biztos, hogy én nem próbálom meg a leírtakat, mert nem szeretnék újra mindent listázni.biggrin.gif
Én azt hibáztam akkor, hogy kijelöltem pár darabot és utána alul az "összes termék lejárttá tétele" gombra nyomtam a "lejárttá tétel" helyett. a világ dolgaiban kevésbé tájékozott:) voltam. Fáradtan és zaklatott állapotban sokkal jobban kell figyelni arra, mit csinál az ember a Vaterán - már ha fontos. Nekem fontos.

IDÉZET(jacarandahu @ 2017-05-10 07:14) *
Kedves Vatera,
az értékelésnél csak arra ad lehetőséget másra, hogy a tranzakció lezárult, a véleményem pozitív, annak ellenére, hogy a kifizetett áru nem jött meg, valahol a posta megtartotta.
Üdv. jacarandahu

Nem egészen egyértelmű a kérdésed. De talán... szóval a vevő adhat pozitív értékelst ilyen esetben is.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
webkereskedo
hozzászólás 2017-05-10 09:31
Létrehozva: #43

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2017-04-11 21:52
Azonosító: 2 453 114

IDÉZET(angoloutletstore @ 2017-05-10 09:17) *
Tisztelt webkereskedő!

Kérlek ne menjünk bele vitába, feltételezésekbe, szeretném tudni a választ a Vatera illetékeseitől, ha megengeded.

Bocsánat, csak megerősítettelek abban, hogy valóban hiba van az oldalon. Velem így történt, ettől még lehet mással máshogy, a hiba az hiba. Szerintem könnyebben megtalálják a hiba okát, forrását, ha minél több oldalról látják.
Eszembe sem jutott vitatni a történeted valódiságát.

IDÉZET(angoloutletstore @ 2017-05-10 09:17) *
5. Tudtommal ha leggyorsabban is szeretnél törölni, akkor is 16 lapon vannak a termékek oldalanként 100 db talán. De fizikai képtelenség egy másodperc alatt 1600 db terméket törölni...
6. Ha igen, akkor kérlek mutasd meg nekem.

Arra döntöttem, hogy nem mutatok én meg semmit neked. Van olyan a menüben, ahol bizony az összes egyetlen lapon listázódik, többezer is. Én csak kilistáztam, azaz bementem abba a menübe, nem töröltem onnan semmit, mégis törlődött. De már nem érdekel az egész történet, mindenki oldja meg a maga problémáját. Kár is volt jeleznem, hogy velem is előfordult. Ha akkor túlléptem rajta, kár volt visszalépnem segítő szándékkal is. Csak ellenséget gyűjtök ezzel is, elképesztő.

+Quote Post
angoloutletstore
hozzászólás 2017-05-10 09:17
Létrehozva: #44

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2016-11-17 03:46
Azonosító: 2 414 814

Tisztelt webkereskedő!

Kérlek ne menjünk bele vitába, feltételezésekbe, szeretném tudni a választ a Vatera illetékeseitől, ha megengeded.

1. Nem töröltem semmit.
2. Abba bele sem szeretnék menni hogy mire gondolsz akkor amikor a "MÁSIK" meg "ilyen" meg "olyan" felületet nyitottál meg.
3. Én nem ismerem el hogy töröltem, mert nem töröltem. Ha hibázok akkor el szoktam ismerni, de ennek itt nincs jelentősége.
4. Több ezer termékem lejárati ideje 05.09. 18:03:02 másodperc.
5. Tudtommal ha leggyorsabban is szeretnél törölni, akkor is 16 lapon vannak a termékek oldalanként 100 db talán. De fizikai képtelenség egy másodperc alatt 1600 db terméket törölni...
6. Ha igen, akkor kérlek mutasd meg nekem.

De tényleg arra kérem az illetékeseket hogy ezt mivel magyarázzák, mi lehet az oka és hogyan lehet akár véletlenül 1600 terméket törölni egy másodpercen belül.
Tömeges termékfeltöltés és ilyeneket nem használok.

Köszönöm, ha megtisztel a válaszával Benz!

+Quote Post
webkereskedo
hozzászólás 2017-05-10 08:30
Létrehozva: #45

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(angoloutletstore @ 2017-05-10 06:09) *
Viszont most úgy jártam mint pár hete, hónapja Zejopy ha jól olvastam.
blink.gif ELTŰNT az összes termékem, lejárt lett ma reggelre. blink.gif
1673 db termékről van szó...
Ezek a tények. Sajnálatos hogy ilyen dolog előfordulhat mert tegnap este minden rendben volt.

Nos...a múltkor, amikor zejopy panaszkodott, kipróbáltam, mi lehet a gond. Én nem töröltem és nem is lépett be a fiókomba senki, viszont törlődött nekem is az összes termékem. Ám zejopy visszavonta az egészet, azt írta, rájött, hogy ő hibázott, ezért nem akartam én lenni az ügyeletes a világ dolgaiban kevésbé tájékozott:). De tény, ami tény, bizony nekem is lejárt az összes, pedig nem jutottam el a törlés gombig. MÁSIK lapon megnyitottam és ott töröltem valamit, mégis az összes fenn lévő hirdetésem eltűnt, azaz lejárttá tettem ezáltal.
Régen a TeszVeszen volt olyan, hogy egyszerre csak egy terméklapot nyithattunk meg, de ilyen, hogy a személyes menüben megnyitott másik lapon IS műveletet végezzünk, nem fordult elő még soha.

+Quote Post
jacarandahu
hozzászólás 2017-05-10 07:14
Létrehozva: #46

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2017-05-10 07:11
Azonosító: 2 464 035

Kedves Vatera,
Üdv. jacarandahu

+Quote Post
angoloutletstore
hozzászólás 2017-05-10 06:09
Létrehozva: #47

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2016-11-17 03:46
Azonosító: 2 414 814

Tisztelt Benz! Tisztelt Illetékesek!

Nem szoktam panaszkodni...
Viszont most úgy jártam mint pár hete, hónapja Zejopy ha jól olvastam.
blink.gif ELTŰNT az összes termékem, lejárt lett ma reggelre. blink.gif
1673 db termékről van szó...

Ami biztos. Én nem töröltem őket, még csak véletlenül sem.
Alsó hangon 5000 ft lesz ennek a feltöltése újra.
Mi lehet a háttérben? Mi lehet ennek az oka?

Tegnap azért még volt egy gyanús körülmény...
Sok sok éve Vaterázok, szinte naponta olvasom a fórumot, de nem vagyok túl aktív rajta.
És meglepődve tapasztaltam hogy a leveleim között kaptam értesítést a fórum bejegyzésekről.
Soha sem igényeltem ezt a szolgáltatást.

Ez a két eset nagyon furcsa. Nem értek hozzá, de mintha valaki hozzáfért volna az adataimhoz, vagy be tudott volna lépni a fiókomba...
Ezek a tények. Sajnálatos hogy ilyen dolog előfordulhat mert tegnap este minden rendben volt.

Szeretném kérni a válaszukat hogy ezt mi okozhatja?
Ettől függetlenül /eddig nem foglalkozva vele/ egy SSL titkosítást vásárolhatna a vatera, mert ma már minden átlagos oldal ezzel van ellátva.

Nagyon de nagyon bosszantó, plusz az anyagi része is, illetve az hogy nem ezzel akartam kezdeni a napomat!

Várom válaszukat, esetlegesen háttérben való áttekintését. A lényeg: 100% hogy nem töröltem őket. Köszönöm!

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2017-05-01 22:11
Létrehozva: #48

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(jawas0 @ 2017-05-01 11:33) *
Tisztelt Vaterabenz!
Csak jelezni szeretném, hogy ma 3:26-kor, 6:29-kor, 7:26-kor, 9:26-kor én is üres termékfigyelőket kaptam Önöktől.
Üdvözlettel
jawas0

IDÉZET(lucibe41 @ 2017-05-01 19:21) *
Üdv, a részeletes keresőnél ha rápróbálok keresni a 2h belűl lejárandó licitált régiségekre, akkor teljesen mást ad ki. Probléma már napok óta fennál. Kérem a segítséget

Tisztelt jawas0, lucibe41 !

Kivizsgáljuk a leírtakat, köszönjük a jelzést.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
lucibe41
hozzászólás 2017-05-01 19:21
Létrehozva: #49

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-11-01 19:06
Azonosító: 2 083 798

Üdv, a részeletes keresőnél ha rápróbálok keresni a 2h belűl lejárandó licitált régiségekre, akkor teljesen mást ad ki. Probléma már napok óta fennál. Kérem a segítséget

+Quote Post
jawas0
hozzászólás 2017-05-01 11:33
Létrehozva: #50

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-04-06 20:34
Azonosító: 130 939

IDÉZET(VateraBenz @ 2017-04-20 22:07) *
Tisztelt kekesia!

Nem tudok ilyen hibáról, de megkérdezem a felelős kollégákat.

Tisztelt Vaterabenz!
Csak jelezni szeretném, hogy ma 3:26-kor, 6:29-kor, 7:26-kor, 9:26-kor én is üres termékfigyelőket kaptam Önöktől.
Üdvözlettel
jawas0

+Quote Post
mezeinetunde
hozzászólás 2017-04-29 23:45
Létrehozva: #51

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2016-11-22 16:55
Azonosító: 2 415 641

Mobilon szoktam vaterázni. Az lenne a problémám, hogy a termékekkel kapcsolatban a "megfigyelem" funkció nem működik. Csak olyan termékeket lehet "megfigyelni" aminél az Eladó a fix árat is feltüntette. Ez kb. egy hete nem működik. Várható a probléma kijavítása? Ha igen, kb. mikor?

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2017-04-27 22:04
Létrehozva: #52

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(Istvan3 @ 2017-04-27 11:42) *
Tisztelt Vatera!

Kb. negyed éve írtam már ez ügyben...

Tisztelt Istvan3!

A mobilalkalmazások jelenleg nem elérhetőek, szíves türelmét kérjük.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Istvan3
hozzászólás 2017-04-27 11:42
Létrehozva: #53

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-06 20:55
Azonosító: 38 684

Tisztelt Vatera!

Kb. negyed éve írtam már ez ügyben,akkori levelem alább látható:

"Tisztelt Vatera!

Mostanáig pl. telefonra érkezett üzenet segítségével tudtam belépni telefonon a vaterára, ezáltal telefonról is tudtam
Minden funkciót használni, mintha PC.előtt lépek be. Sajnos nemcsak a felület változott meg,hanem ez a lehetőség is.
Kérdésem, hogy esetleg csak valami átmeneti technikai probléma történt vagy valóban megszünt annak a lehetősége,hogy
telefonról is rendesen kezelhető oldalra tudok belépni egy vaterás e-mail-ból?
Eztkövetően beléptem a vatera mobilalkalmazással, AZ ugyanolyan rossz,mint régebben.
Kiírta a rendszer,hogy nincs eladó termékem, holott akkor volt. sad.gif
A vatera mobilalkalmazás várható,hogy egyenértékű lesz használat szempontjából a PC-s alkalmazással?
Köszönöm előre is a válaszukat!

Üdv.: Istvan3"

Ma is megnéztem az alkalmazást, sajnos továbbra is használhatatlan, pl nincs se eladó, se licitált termékem, pedig van. sad.gif
Amennyiben nem lehet úgy megoldani az alkalmazást továbbra sem,hogy telefonról belépve is teljes körűen lehessen használni, mint számítógépről, miért nem állítható vissza, hogy pl. egy érkezett üzenetről belépve korábban a netes felületen , rendben tudtam minden funkciót kezelni?
Amikor nincs lehetőségem számítógép előtt belépni a vaterába, csak telefonról, az megnehezíti a sikeres adás-vételt.
Köszönöm előre is a válaszukat!

Üdv.: Istvan3

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2017-04-24 21:41
Létrehozva: #54

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(webkereskedo @ 2017-04-24 10:34) *
Elmagyaráztam, miért nem kiszámíthatatlan a működés.
Az nem probléma, ha valaki nem érti a számítástechnikát, mert tényleg nem egyszerű. Laikusként teljesen logikus, amit gondolsz, a probléma csak azzal van, hogy nem úgy van. Az eseted nem egyedi. Viszont mi tudjuk, mitől van, te meg nem hiszed. Az viszont már probléma, ha az ember valamihez nem ért és izomból próbálja legyőzni azt, aki esetleg meg tudná vele értetni.

IDÉZET(zejopy @ 2017-04-24 11:38) *
Nem ugrott neked.smile.gif Régebben én is azt hittem, de nem ez a szándéka, csak szárazabban kommunikál.

Korrekt.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2017-04-24 11:38
Létrehozva: #55

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(TITEPITE @ 2017-04-24 11:22) *
Két problémánál kétszer ugrott nekem...

Nem ugrott neked.smile.gif Régebben én is azt hittem, de nem ez a szándéka, csak szárazabban kommunikál.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
TITEPITE
hozzászólás 2017-04-24 11:22
Létrehozva: #56

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2016-11-10 10:13
Azonosító: 2 413 334

IDÉZET(zejopy @ 2017-04-24 11:05) *
Nem számít a stílus, sose azt nézd, hogyan mondják. Mindenben a valós infót keresd meg. Ez emberi dolog, nem aukciós. Sokszor kemény a stílusa, de ha ezt a stílust, a vélt, vagy valós legyűrési szándékot lehántod, akkor a postjai mögött valós tudás van. Azt nézd, és könnyebb lesz.smile.gif
Kedves vagy, köszönöm, de tudni kell, hogy megvan az a nyomógomb rajtam is, amitől elmúlik a kedvességem. Ezt többen megerősíthetik.biggrin.gif

Két problémánál kétszer ugrott nekem... Senki más.

Most már én is benyomom :-).

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2017-04-24 11:05
Létrehozva: #57

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(TITEPITE @ 2017-04-24 10:46) *
Egyébékén, múltkor is velem - mint kisnagyember-rel - keveredtél vitába. Akkor is elég érdekel formában támadtál. Tehát következtetni lehet, hogy ilyen a stílusod. Elgondolkodtató, hogy ki próbálja a másikat izomból legyőzni. Én csak akkor írok ide, ha van valami problémám. Te pedig mindig megtalálsz a válaszaiddal - sajnos nem csak azokban a kérdésekben, amihez nagyon értesz.

Nem számít a stílus, sose azt nézd, hogyan mondják. Mindenben a valós infót keresd meg. Ez emberi dolog, nem aukciós. Sokszor kemény a stílusa, de ha ezt a stílust, a vélt, vagy valós legyűrési szándékot lehántod, akkor a postjai mögött valós tudás van. Azt nézd, és könnyebb lesz.smile.gif

IDÉZET(TITEPITE @ 2017-04-24 10:46) *
... Zejopy pedig már megírta, hogy mi is a lehetséges megoldás. Ő nem támadott, pedig ő is sokszor hozzászólt már mindenféléhez. Mégsem érzem, hogy bárkit letámadott volna azért, mert más laikus.

Kedves vagy, köszönöm, de tudni kell, hogy megvan az a nyomógomb rajtam is, amitől elmúlik a kedvességem. Ezt többen megerősíthetik.biggrin.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2017-04-24 11:05

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
TITEPITE
hozzászólás 2017-04-24 10:46
Létrehozva: #58

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(webkereskedo @ 2017-04-24 10:34) *
Az nem probléma, ha valaki nem érti a számítástechnikát, mert tényleg nem egyszerű. Laikusként teljesen logikus, amit gondolsz, a probléma csak azzal van, hogy nem úgy van. Az eseted nem egyedi. Viszont mi tudjuk, mitől van, te meg nem hiszed. Az viszont már probléma, ha az ember valamihez nem ért és izomból próbálja legyőzni azt, aki esetleg meg tudná vele értetni.

Igazad van, én felhasználóként próbálom használni a Vatera rendszerét, ami egyszer így működik, egyszer meg úgy. Ez nekem nem meggyőző és probléma.

Egyébékén, múltkor is velem - mint kisnagyember-rel - keveredtél vitába. Akkor is elég érdekel formában támadtál. Tehát következtetni lehet, hogy ilyen a stílusod. Elgondolkodtató, hogy ki próbálja a másikat izomból legyőzni. Én csak akkor írok ide, ha van valami problémám. Te pedig mindig megtalálsz a válaszaiddal - sajnos nem csak azokban a kérdésekben, amihez nagyon értesz.

De most már tényleg befejeztem, mert nem az én problémámat te nem tudod megoldani. Zejopy pedig már megírta, hogy mi is a lehetséges megoldás. Ő nem támadott, pedig ő is sokszor hozzászólt már mindenféléhez. Mégsem érzem, hogy bárkit letámadott volna azért, mert más laikus.

+Quote Post
webkereskedo
hozzászólás 2017-04-24 10:34
Létrehozva: #59

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(TITEPITE @ 2017-04-24 10:23) *
Ami ebben az egészben zavar, és te nem akarod megérteni, az az, hogy kiszámíthatatlan a működés.

+Quote Post
TITEPITE
hozzászólás 2017-04-24 10:23
Létrehozva: #60

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(webkereskedo @ 2017-04-24 09:53) *
Én meg azt próbálom bizonygatni, hogy a képeknek ehhez semmi közük, azt csak te láttad és azt is leírtuk, hogy miért.
Hogy más már érti-e, vagy a könnyebb utat választva rád hagyta, nem tudom. Mindenesetre nem érte meg a befektetett energiát.
Megsúgom azért, hogy ne érjen meglepetés: az ilyen képcserés dolog előfordulhat akkor is, ha eleve lecseréled a képeket, tehát nem csak törlöd. Lehet, hogy nem is más termék képeire, csak jobbakat akarsz feltenni, és egy darabig a régieket látod. Bocs, hogy nem hagytam rád. Hiba volt.

Az én - talán - egyedi problémámat vetettem fel. Te magyarázod azzal, hogy mi lehetett. Nem konkrét választ adsz, hanem lehetőséget. Én próbálom alátámasztani a hibát több oldalról. Ezt te nem fogadod el, hanem próbálsz arról győzködni, hogy fogadjam el a te lehetséges válaszodat. Ez így eléggé egyoldalú

Tapasztaltam, amit súgtál. Nem azzal van probléma, hogy én mit látok. Ezt megértettem már néhány évvel ezelőtt is. Tudom a gyorsítótár.

Most próbaképpen kitöröltem egy futó aukciók képeit. Egyből sikerült.

Ami ebben az egészben zavar, és te nem akarod megérteni, az az, hogy kiszámíthatatlan a működés. Most miért sikerült egyből kitörölnöm a képeket, a múltkor pedig miért nem?
Most miért nem kell újra törölgetnek a képeket, akkor pedig miért kellett? Ha akkor ezt nem vettem volna észre, akkor megváltozott volna-e mondjuk két nap múlva a kép, vagy sem. Mert 12 óra alatt nem változtatta a rendszer - legalább is nekem volt lehetőségem még másnap reggel is ugyanazt a műveletet elvégezni, mint amit előtte már többször, a vatera rendszere szerint sikeresen.

+Quote Post

1067 Oldal V  < 1 2 3 4 5 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017-07-24 02:54