IPB
X   Központi üzenet
(Az üzenet 2 másodperc múlva bezáródik)

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1078 Oldal V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Technikai Kérdések, Problémák, KIZÁRÓLAG TECHNIKAI jellegű témák - amelyekre nincs más topik!
Sentinel800
hozzászólás 2018-03-11 16:13
Létrehozva: #41

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2015-12-20 23:03
Azonosító: 2 227 133

Szia!

2007 óta használom a vaterát, nyilván tudom jóideje mit szabad, mit nem - írni az üzenetekben. De mikor végre akadna egy komoly vevőm, azzal se tudok folyamatosan kommunikálni, mert az automata szöveg ellenőrzés beakaszt és megakadályozza a gördülékeny kommunikációt a vásárlóimmal , sőt megakadályozza hogy bármi mást is írjak :/

Valaki tudja, hogy mennyi időt kell várni amíg moderálásra kerül egy a ,,robot "által ,,gyanús"-nak gondolt üzenet? 30perc\ óra\nap?

Üdv
Gábor
Go to the top of the page

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2018-02-08 23:54
Létrehozva: #42

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(vzzalan @ 2018-02-08 11:52) *
Tisztelt Vatera!

legutobb az órák menűpontnál beírtam a SEIKO keresőszót, valamint a bal oldalon lévő menűsorbol kiválasztva a "használt" menűt, rákatintva a pontos keresésre. A találatok között új webshoppos órák is feljöttek. (radásul kb. az ötödik hehelytől). Pont azért használom a pontos keresést, hogy azt a sok hulladék óra hirdetést ne lássam. Mert ugye anno a vatera úgy indult, hogy használt cikkek eladás-vétele, és nem webshoppos termékek halmaza.

Üdv.
vzzalan

Tisztelt vzzalan!

Ez a 28db találat van a használt Seiko órákra. Ez így nem jó?
http://www.vatera.hu/ekszer_ora/hasznalt/i...os+keres%C3%A9s
A keresőben egyébként lehetőség van a kereskedők és magánszemélyek termékeinek elkülönítésére az oldal felső részén található fülek segítségével.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
vzzalan
hozzászólás 2018-02-08 12:52
Létrehozva: #43

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-14 08:42
Azonosító: 170 496

Tisztelt Vatera!

legutobb az órák menűpontnál beírtam a SEIKO keresőszót, valamint a bal oldalon lévő menűsorbol kiválasztva a "használt" menűt, rákatintva a pontos keresésre. A találatok között új webshoppos órák is feljöttek. (radásul kb. az ötödik hehelytől). Pont azért használom a pontos keresést, hogy azt a sok hulladék óra hirdetést ne lássam. Mert ugye anno a vatera úgy indult, hogy használt cikkek eladás-vétele, és nem webshoppos termékek halmaza.

Üdv.
vzzalan

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2018-02-01 18:13
Létrehozva: #44

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(matthewka @ 2018-02-01 16:38) *
Tisztelt Vatera!

Ez hogy lehetséges? Az időpont ugyanarra az aukcióra vonatkozik, és a terméket konkrétan megvásárolták.

Az aukció kezdete: 2018.01.25. 09:29:23
Aukció befejezve: 2018.01.25. 09:29:23

Üdvözlettel

Bár nem vagyok Vatera, de többdarabos aukciónál így működik. A vásárláskor generálódik egy új aukció, aminek a lejárati ideje megegyezik az indulási idővel.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
matthewka
hozzászólás 2018-02-01 17:38
Létrehozva: #45

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-03-06 12:29
Azonosító: 1 039 707

Tisztelt Vatera!

Ez hogy lehetséges? Az időpont ugyanarra az aukcióra vonatkozik, és a terméket konkrétan megvásárolták.

Az aukció kezdete: 2018.01.25. 09:29:23
Aukció befejezve: 2018.01.25. 09:29:23

Üdvözlettel

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2018-01-30 22:55
Létrehozva: #46

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(FontAnti @ 2018-01-30 16:12) *
Tisztelt Vatera!

Problémába ütköztem a termékfeltöltés során: a "Könyvadatok megjelenítése a hirdetésnél" opciónál van egy pipa, aminek a ki- és bekapcsolása nem jut érvényre a termék feltöltése, illetve módosítása során. Azért lenne fontos, hogy működjön az opció, mivel ha egy olyan terméket töltök fel, aminek adatait az Önök rendszer még nem tartalmazza, akkor jó lenne, ha nem a korábban felvitt könyv adatai öröklődnének tovább, esetlegesen megtévesztve a vásárlókat. Sajnos az aukció utólagos módosítása során sem sikerült kikapcsolni könyvadatok (és olvasói vélemények) megjelenítését. Lásd pl. a 2587870403 számú könyvet, itt végül kényszerből legalább egy a meghirdetett könyvhöz hasonló termék adatait kapcsoltam be, hogy a megtévesztés ne legyen végletes. Kikapcsolni viszont itt sem sikerült. Segítségüket köszönöm.

Tisztelt FontAnti!

Megnézzük, köszönjük.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
FontAnti
hozzászólás 2018-01-30 17:12
Létrehozva: #47

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-03-20 13:26
Azonosító: 564 735

Tisztelt Vatera!

Problémába ütköztem a termékfeltöltés során: a "Könyvadatok megjelenítése a hirdetésnél" opciónál van egy pipa, aminek a ki- és bekapcsolása nem jut érvényre a termék feltöltése, illetve módosítása során. Azért lenne fontos, hogy működjön az opció, mivel ha egy olyan terméket töltök fel, aminek adatait az Önök rendszer még nem tartalmazza, akkor jó lenne, ha nem a korábban felvitt könyv adatai öröklődnének tovább, esetlegesen megtévesztve a vásárlókat. Sajnos az aukció utólagos módosítása során sem sikerült kikapcsolni könyvadatok (és olvasói vélemények) megjelenítését. Lásd pl. a 2587870403 számú könyvet, itt végül kényszerből legalább egy a meghirdetett könyvhöz hasonló termék adatait kapcsoltam be, hogy a megtévesztés ne legyen végletes. Kikapcsolni viszont itt sem sikerült. Segítségüket köszönöm.

+Quote Post
JoskaP_a
hozzászólás 2018-01-26 00:44
Létrehozva: #48

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2018-01-24 13:43
Azonosító: 2 600 233

IDÉZET(Bigdept @ 2018-01-25 22:33) *
1. a képen az látható, hogy creativecdn sciptje a ludas, nem a vateráé. OK, tudom, ez nem vigasztal, de a Vatera ebben az esetben ugyanannyira érintett, mint bárki más.
2. Ez nem a script üzenete, hanem a Noscripté, ha jól látom. Annak kellene megjeleníteni csak egy nevet, vagy rövid üzenetet.
3. Most próbából feltelepítettem FF alá, és kipróbáltam, nem húzta szét az oldalt, és nem mutatott semmiféle hibaüzenetet, vaterás scripteket engedélyeztem, mert különben az oldalon a képek nem jelentek meg normálisan, minden más tiltva volt. Milyen verziójú a telepített Noscript? (Az aktuális 10.1.6.3)

Az én NoScriptem verziója v.5.1.8.3 mivel Windows XP-t használok és ezen A Firefox 52 ESR működik, az újabbak már nem. Most jut eszembe, hogy nem is Firefoxot használom hanem SeaMonkey-t ami FF-nak egy copycatje ami a motorját illeti, abból is a legújabbat használom.

"You can still download NoScript "Classic" (5.1.8.3) for Firefox 52 ESR here: it will be updated until June 2018, when ESR and the Tor Browser based on it will switch to 59. "

Hát akkor ezek szerint nincs igazán megoldás erre a problémára addig amíg nem térek át Windows 7-re, amit már tervezek.

A hozzászólást -JoskaP_a- szerkesztette a következő időpontban: 2018-01-26 00:44

+Quote Post
Bigdept
hozzászólás 2018-01-25 23:33
Létrehozva: #49

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-27 17:06
Azonosító: 964 053

IDÉZET(JoskaP_a @ 2018-01-25 21:38) *
Én nem azt kértem, hogy a Vatera ne használjon scripteket, külsőt vagy belsőt, hanem csak annyit, hogyha a script valami oknál fogva nem működik akkor az ne bénítsa le, tegye használhatatlanná a Vatera oldalait. A bénító ok lehet a felhasználó miatt (pl. NoScript) vagy a web szerverek, forgalom, crash, bármi miatt is.

Tehát ha a script nem működik, akkor a hibaüzenet ne töltse meg a fél képernyőt, mert már olyan is volt.
A hiba üzenet ne tartalmazza a teljes scriptet hanem csak a script fájl nevét, így az diszkréten egy sorba el fog férni. Most pedig az történik, hogy nem csak hogy teli löki a képernyőt a scripttel, hanem még weblap egész tartalmát jobbra tolja annyira, hogy használhatatlanná teszi a webportált.

1. a képen az látható, hogy creativecdn sciptje a ludas, nem a vateráé. OK, tudom, ez nem vigasztal, de a Vatera ebben az esetben ugyanannyira érintett, mint bárki más.
2. Ez nem a script üzenete, hanem a Noscripté, ha jól látom. Annak kellene megjeleníteni csak egy nevet, vagy rövid üzenetet.
3. Most próbából feltelepítettem FF alá, és kipróbáltam, nem húzta szét az oldalt, és nem mutatott semmiféle hibaüzenetet, vaterás scripteket engedélyeztem, mert különben az oldalon a képek nem jelentek meg normálisan, minden más tiltva volt. Milyen verziójú a telepített Noscript? (Az aktuális 10.1.6.3)

--------------------
Az összes kerti vetemények közül a kóbászt szeretem a legjobban!

+Quote Post
JoskaP_a
hozzászólás 2018-01-25 22:38
Létrehozva: #50

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2018-01-25 18:43) *
Ahhoz, hogy a Vatera menjen, nem csak a vaterás scripteket kell engedélyezni, hanem az analytics dolgokat is. Ezen nem kívánunk változtatni.

Én nem azt kértem, hogy a Vatera ne használjon scripteket, külsőt vagy belsőt, hanem csak annyit, hogyha a script valami oknál fogva nem működik akkor az ne bénítsa le, tegye használhatatlanná a Vatera oldalait. A bénító ok lehet a felhasználó miatt (pl. NoScript) vagy a web szerverek, forgalom, crash, bármi miatt is.

Tehát ha a script nem működik, akkor a hibaüzenet ne töltse meg a fél képernyőt, mert már olyan is volt.
A hiba üzenet ne tartalmazza a teljes scriptet hanem csak a script fájl nevét, így az diszkréten egy sorba el fog férni. Most pedig az történik, hogy nem csak hogy teli löki a képernyőt a scripttel, hanem még weblap egész tartalmát jobbra tolja annyira, hogy használhatatlanná teszi a webportált.

Most vettem észre, hogyha teljes szerkesztést csinálok itt egy már meglévő poszton, akkor alul a küldés gombjának el van írva a neve ("Hozzászólás szerkesztése"), azt ki kellene javítani valami "módosítás befejezése" vagy valami más, rövidebbre. Így kicsit furcsán hat, mert hív a szerkesztésre amikor már eleve szerkesztő módban vagyok.

A hozzászólást -JoskaP_a- szerkesztette a következő időpontban: 2018-01-25 22:30

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2018-01-25 19:43
Létrehozva: #51

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(JoskaP_a @ 2018-01-25 16:18) *

Ahhoz, hogy a Vatera menjen, nem csak a vaterás scripteket kell engedélyezni, hanem az analytics dolgokat is. Ezen nem kívánunk változtatni.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
JoskaP_a
hozzászólás 2018-01-25 17:18
Létrehozva: #52

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2018-01-24 13:17) *
A képhoston feltöltött képeket elfogadja:
h ttps://www.kephost.com/

Itt a kép:
http://www.kephost.com/image/EYyh

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2018-01-24 22:31
Létrehozva: #53

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(liftes69 @ 2018-01-24 12:47) *
Üdv!Feltőltéskor -DVD filmet szerettem volna-a FILM kiválasztása után egyszerüen nem lép túl az ablak,igy nem lehet ugye a kategóriát végigvinni,amiatt az egész feltőltés lehetetlenné válik.Mi az ok??Kőszi előre is.

Tisztelt liftes69!

Megnéztem és ki tudtam választani a további kategóriákat is. De ha beleírja a megnevezésbe a "dvd" szót, akkor az űrlap magától is felajánlja a megfelelő kategóriát.
Próbálja meg másik böngészővel vagy másik gépről a feltöltést.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2018-01-24 14:17
Létrehozva: #54

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(JoskaP_a @ 2018-01-24 13:03) *
...

feltölteni sem lehet fotót ide, akkor hogyan lehet ezen a fórumon képet feltölteni, ha egy úttal meg is van tiltva?

A képhoston feltöltött képeket elfogadja:
h ttps://www.kephost.com/

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
JoskaP_a
hozzászólás 2018-01-24 14:03
Létrehozva: #55

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Helló,

Amikor megakartam nézni egy eladónak a további termékeit, NoScript egy olyan hiba üzenetet rakott ki a képernyőre ami szélességben úgy elnyújtotta a weboldalt, (right justified) hogy azt teljesen olvashatatlanná, használhatatlanná tette. (Lásd a mellékelt képernyő fotót a linkre kattintva.)

Nem minden Vatera oldalon jelentkezik ez a NoScript hiba jelzés, de nagyon bosszantó tud lenni, mert ilyenkor van az, hogy inkább elmegyek a JóFogásra vagy más hasonló oldalra valami terméket keresni mert nem vagyok hajlandó a NoScript beállításán változtatni, gyengíteni a komputerem biztonsági beállításán, a jelen esetben azért, hogy a Vatera webszervere hozzáférhessen az esetleges saját LAN hálózatomhoz. Pontosan nem tudom, hogy mi akar a Vatera rendszere ezzel a scripttel elérni, ami egyetlen más hasonló webes felületű kereskedelmi webportálon nem történik, de azért posztoltam ide a fotót is és a kérdésem is, hogy esetleg a Vatera IT osztályán tudja, hogy mi okozza ezt a problémát és tudná úgy a honlapokon található scripteket úgy módosítani, hogy ne tegye használhatatlanná a Vatera használatát NoScript használóknak. Pl. úgy, hogy a scriptet lerövidíti valahogy egy külső referenciával, hogyha mégis ott kell hagyni ezt a funkciót, akkor ne egy akkora hibaüzenetet produkál ami befedi a fél képernyőt hanem csak egy egy sorosat:

Itt felakartam tenni a URL linkjét a képernyő fotónak de a Vatera forum nem engedte: "FONTOS! Az üzenetek nem tartalmazhatnak nevet, e-mail címet, telefonszámot ezekre mutató webcímet és egyéb, kapcsolatteremtésre alkalmas adatot! "

feltölteni sem lehet fotót ide, akkor hogyan lehet ezen a fórumon képet feltölteni, ha egy úttal meg is van tiltva?

+Quote Post
liftes69
hozzászólás 2018-01-24 13:47
Létrehozva: #56

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2017-10-02 10:36
Azonosító: 2 513 593

Üdv!Feltőltéskor -DVD filmet szerettem volna-a FILM kiválasztása után egyszerüen nem lép túl az ablak,igy nem lehet ugye a kategóriát végigvinni,amiatt az egész feltőltés lehetetlenné válik.Mi az ok??Kőszi előre is.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2018-01-19 21:15
Létrehozva: #57

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(curliee @ 2018-01-19 15:49) *
Telefonszám hitelesítéshez nem érkezik kód.... másodszori próbálkozásra sem, pedig elő telefonszámot írtam be. Mi lehet a bibi?

Legyen kedves ügyfélszolgálatunkhoz fordulni a Kapcsolatfelvétel menüponton át.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
curliee
hozzászólás 2018-01-19 16:49
Létrehozva: #58

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2018-01-19 11:56
Azonosító: 2 595 473

Telefonszám hitelesítéshez nem érkezik kód.... másodszori próbálkozásra sem, pedig elő telefonszámot írtam be. Mi lehet a bibi?

+Quote Post
webkereskedo
hozzászólás 2018-01-19 15:12
Létrehozva: #59

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2017-04-11 21:52
Azonosító: 2 453 114

IDÉZET(Hemera @ 2018-01-19 14:04) *
Átutaltam a 100,- Ft-ot mégsem engedi, hogy kiválasszam a feladandó hirdetésnél a "BÚTOR" kategóriát.
Mát vissza is igazolták, hogy megérkezett az átutalt összeg.
Mit tegyek?

http://www.vatera.hu/segitseg/biztonsagi_r...hasznalo/36/173

+Quote Post
Hemera
hozzászólás 2018-01-19 15:04
Létrehozva: #60

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2018-01-19 14:59
Azonosító: 2 595 733

Átutaltam a 100,- Ft-ot mégsem engedi, hogy kiválasszam a feladandó hirdetésnél a "BÚTOR" kategóriát.
Mát vissza is igazolták, hogy megérkezett az átutalt összeg.
Mit tegyek?

+Quote Post

1078 Oldal V  < 1 2 3 4 5 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
11 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (11 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2018-04-25 10:45