IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1045 Oldal V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Technikai Kérdések, Problémák, KIZÁRÓLAG TECHNIKAI jellegű témák - PST kivételével!
VateraBenz
hozzászólás 2016-03-16 22:00
Létrehozva: #41

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(Krefeld76 @ 2016-03-16 19:52) *
A termékfeltöltésnél megadott egyedi aukció lejárati idő és a termék oldalon megjelenő idő között 1 óra eltérés tapasztalható. Lehet időzóna vagy téli-nyári idő beállítás hiba.

A jelzett hibát nem tapasztaltuk, feltehetően az ön gépén lesz valamilyen beállítási probléma.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu
Go to the top of the page

+Quote Post
Krefeld76
hozzászólás 2016-03-16 20:52
Létrehozva: #42

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2016-03-16 20:35
Azonosító: 2 250 394

A termékfeltöltésnél megadott egyedi aukció lejárati idő és a termék oldalon megjelenő idő között 1 óra eltérés tapasztalható. Lehet időzóna vagy téli-nyári idő beállítás hiba.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2016-02-23 19:41
Létrehozva: #43

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(kercsajoco @ 2016-02-23 18:25) *
Az utóbbi időben szinte csak ez fogad. (és csak a Vatera oldalnál) "Az oldalon a parancsfájl dolgozik, vagy nem válaszol..." (beszúrtam volna a képernyőképet is, de azt itt ugye nem lehet. Egyébként a fenti hiba miatt lemaradtam már licitről is,ugyanis ilyenkor lefagy minden.

Ez nem a Vatera problémája. Böngésző. Valami összeakad. A régi gépemen nekem is rendszeresen előfordul, több oldalnál is. Az új gépem, amelyik naprakész, sosem produkálja.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
kercsajoco
hozzászólás 2016-02-23 19:25
Létrehozva: #44

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2012-01-11 10:02
Azonosító: 1 613 052

Az utóbbi időben szinte csak ez fogad. (és csak a Vatera oldalnál) "Az oldalon a parancsfájl dolgozik, vagy nem válaszol..." (beszúrtam volna a képernyőképet is, de azt itt ugye nem lehet. Egyébként a fenti hiba miatt lemaradtam már licitről is,ugyanis ilyenkor lefagy minden.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2016-02-22 17:30
Létrehozva: #45

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2016-02-22 09:30) *
Jó reggelt! Szerintem nem praktikusabb, de ez csak egy vélemény, tehát el tudom fogadni, hogy megváltozott. A kérésem viszont ezzel kapcsolatban, hogy ne az a szöveg legyen a legördülőben, hogy eladó áruk, mert akkor az ember csak néz, mint hülyegyerek a zsebórában, amikor a meghirdetett árukhoz kerül.
Tehát kérem, akkor ott fent írják át! Köszönöm! thank_you.gif

Továbbítottam, köszönjük smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2016-02-22 10:30
Létrehozva: #46

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2016-02-22 09:19) *
Kedves zejopy!

A felelős kolléga tájékoztatása szerint a változtatás szándékos, így véleményünk szerint praktikusabb.

Jó reggelt! Szerintem nem praktikusabb, de ez csak egy vélemény, tehát el tudom fogadni, hogy megváltozott. A kérésem viszont ezzel kapcsolatban, hogy ne az a szöveg legyen a legördülőben, hogy eladó áruk, mert akkor az ember csak néz, mint hülyegyerek a zsebórában, amikor a meghirdetett árukhoz kerül.
Tehát kérem, akkor ott fent írják át! Köszönöm! thank_you.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2016-02-22 10:19
Létrehozva: #47

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2016-02-19 19:59) *
Uhh, Benz! Szép estét! smile.gif

Valamiért, ha a fentről legördülőnél (nem tudom a nevét) az eladó árukra kattintok, akkor a meghirdetett termékeket adja be. Ez bosszantó, oké, tudom, bal oldalon aztán már működik, ha ott kattintok rá, akkor beadja, de az előbb is nagy lendülettel kijelöltem x db aukciót, aztán nem tudtam velük azt csinálni, amit szerettem volna, mert a meghirdetettben mások a lehetőségek, mint az eladóban. Ez csak nálam ilyen?
Köszönöm.smile.gif

Kedves zejopy!

A felelős kolléga tájékoztatása szerint a változtatás szándékos, így véleményünk szerint praktikusabb.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2016-02-19 22:53
Létrehozva: #48

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2016-02-19 21:43) *
Nálam is így van.
Eddig nem így volt? blink.gif
(Waterfox)

Megnézted? De rendes vagy. Köszönöm! friends.gif Nem. Nem így volt, hiszen az eladó áruk és a meghirdetett áruk nem ugyanaz. Másokat is lehet a két helyen csinálni. És a meghirdetettben ott van a licitáltak is, tehát minden. Az eladó áruk szüveg van felül és eddig oda is vezetett. Jobb lenne, ha úgy is maradna, de majd meglátjuk, lehet, hogy ez egy új változás.
Megyek lazy2.gif holnap korán lesz reggel.smile.gif Jó élt!

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2016-02-19 22:43
Létrehozva: #49

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

Valamiért, ha a fentről legördülőnél (nem tudom a nevét) az eladó árukra kattintok, akkor a meghirdetett termékeket adja be. ... Ez csak nálam ilyen?

Nálam is így van.
Eddig nem így volt? blink.gif
(Waterfox)

A hozzászólást -svejku- szerkesztette a következő időpontban: 2016-02-19 22:44

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2016-02-19 21:11
Létrehozva: #50

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(Ampermix @ 2016-02-18 23:16) *
T. Benz!

Tervben van-e olyan fejlesztés, hogy több darabos eladásnál be lehessen ajánlani "Bulk Price"-t azaz a megrendelendő mennyiségtől függő árat? Tudom nem feltétlenül érdeke a Vaterának hiszen jutalék szempontjából jobb az árak sima többszörözése, de úgy gondolom összességében mégiscsak jobb lenne ha lehetőségük lenne a nagyobb tételű vevőknek illetve eladóknak a kedvezményre. Arról nem is beszélve hogy el lehetne kerülni az olyan rébuszokat hogy "ha többet veszek mennyit engedsz...?" stb.

Tisztelt Ampermix!

Az ötlet felmerült már régebben is, de rövidtávon nincs tervben.

Valamiért, ha a fentről legördülőnél (nem tudom a nevét) az eladó árukra kattintok, akkor a meghirdetett termékeket adja be. Ez bosszantó, oké, tudom, bal oldalon aztán már működik, ha ott kattintok rá, akkor beadja, de az előbb is nagy lendülettel kijelöltem x db aukciót, aztán nem tudtam velük azt csinálni, amit szerettem volna, mert a meghirdetettben mások a lehetőségek, mint az eladóban. Ez csak nálam ilyen?
Köszönöm.smile.gif

Kedves zejopy!

Nem kaptam jelzést ilyen hibáról, de hétfőn megkérdezem smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2016-02-19 20:59
Létrehozva: #51

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Köszönöm.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Ampermix
hozzászólás 2016-02-19 00:16
Létrehozva: #52

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2012-02-05 23:06
Azonosító: 1 627 397

T. Benz!

Tervben van-e olyan fejlesztés, hogy több darabos eladásnál be lehessen ajánlani "Bulk Price"-t azaz a megrendelendő mennyiségtől függő árat? Tudom nem feltétlenül érdeke a Vaterának hiszen jutalék szempontjából jobb az árak sima többszörözése, de úgy gondolom összességében mégiscsak jobb lenne ha lehetőségük lenne a nagyobb tételű vevőknek illetve eladóknak a kedvezményre. Arról nem is beszélve hogy el lehetne kerülni az olyan rébuszokat hogy "ha többet veszek mennyit engedsz...?" stb.
A másik (költői) kérdésem, hogy a Vatera PST aukcióletöltési funkciója használható lesz-e valaha? Mondjuk 2100-ig bezárólag. Utána részemről okafogyottá válik a dolog. Sem páros, sem páratlan napokon nem működik, sem délelőtt sem délután és este sem. Reggel nem próbáltam.
Köszi!

+Quote Post
davidmaci92
hozzászólás 2016-02-08 16:26
Létrehozva: #53

zejopy vagyok:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-08-17 11:47
Innen: Veresegyház, medverezervátum
Azonosító: 706 366

IDÉZET(*Geller* @ 2016-02-08 13:39) *
[OFF]

Kedves Benz! Itt jegyzem meg csak súgva, mert nem témába vágó, de talán nem is mindenkinél baj, hogy Operában nem találom lent a fórum feliratot, szóval a blogból gyalogoltam át ide, mert Operában nem csináltam könyvjelzőt. Viszont a nyomoronc gépemnél csak Operában tudok dolgozni. Firefoxban látom, csak abban meg olyan lassú, hogy nem vagyok képes kivárni. Hiába, kell egy új kis gép a suliba.smile.gif Szóval ez csak nálam gond, vagy másnál is eltűnt?
-Chrome-ban sincs fórum link.
[/OFF]

Nekem Chrome-ban megvan és időközben Operában is előkerült. Benz amolyan gyógyászati alkat. Valamit elmondunk neki, hogy nem jó, és még nem is látja, nem csinál semmit, mégis megjavul (furcsa alakok pedig inaktiválódnak).
Benz kérem szépen, ne haragudjon, legyen elnéző, hogy egy egész kicsit offoltunk, nagyon régen történt már ilyen. god.gif

--------------------
Nem azért hibáztál, mert többet adtál, hanem mert kevesebbet kívántál. Ha többet adsz, többet is követelhetsz.

+Quote Post
*Geller*
hozzászólás 2016-02-08 14:39
Létrehozva: #54

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-08-22 21:40
Azonosító: 21 480

[OFF]

Kedves Benz! Itt jegyzem meg csak súgva, mert nem témába vágó, de talán nem is mindenkinél baj, hogy Operában nem találom lent a fórum feliratot, szóval a blogból gyalogoltam át ide, mert Operában nem csináltam könyvjelzőt. Viszont a nyomoronc gépemnél csak Operában tudok dolgozni. Firefoxban látom, csak abban meg olyan lassú, hogy nem vagyok képes kivárni. Hiába, kell egy új kis gép a suliba.smile.gif Szóval ez csak nálam gond, vagy másnál is eltűnt?
[/quote]

-Chrome-ban sincs fórum link.
[/OFF]

+Quote Post
zozo98z
hozzászólás 2016-02-08 13:21
Létrehozva: #55

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-10-02 19:16
Azonosító: 2 078 167

IDÉZET(svejku @ 2016-02-07 20:33) *
Üdv!

A cserélt képeknek kell egy kis idő, mire megjelenik, frissíts az F5-gombbal.
Nem tudok arról, hogy két opciót kelljen megjelölni a szállításnál. dontknow.gif

Kedves Svejku!

Köszönöm a segítséget, az F5-ös gombbal sikerült cserélni.
A dupla opciónál szerintem az lehetett, hogy korábban volt egy olyan termékem, ahol 2 lehetőséget adtam meg és
az úgy maradt, nem töröltem ki a másodikat.

Üdv. :-)

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2016-02-07 21:33
Létrehozva: #56

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(zozo98z @ 2016-02-07 16:27) *
Korábban feltöltött termékeim fotóit akartam cserélni,...

Azt is szeretném tudni, hogyha egy terméknél az optimális szállítási lehetőség az ajánlott levél, miért kell megjelölni még egy
opciót, esetemben a csomagküldést, ami jóval drágább, viszont a rendszer nem enged továbblépni, csak ha bejelölök
még egy lehetőséget.

Üdv!

A cserélt képeknek kell egy kis idő, mire megjelenik, frissíts az F5-gombbal.
Nem tudok arról, hogy két opciót kelljen megjelölni a szállításnál. dontknow.gif

A hozzászólást -svejku- szerkesztette a következő időpontban: 2016-02-07 21:34

+Quote Post
zozo98z
hozzászólás 2016-02-07 17:27
Létrehozva: #57

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-10-02 19:16
Azonosító: 2 078 167

T. Ügyfélszolgálat!

Korábban feltöltött termékeim fotóit akartam cserélni, mivel azok elég rossz megvilágításban készültek, nem voltak színazonosak.
A képek feltöltése rendben megtörtént, de a termékoldali képek változatlanul a korábbiak. Nem volt még licitálás a termékekre,
nem ez az oka a sikertelenségnek.

Azt is szeretném tudni, hogyha egy terméknél az optimális szállítási lehetőség az ajánlott levél, miért kell megjelölni még egy
opciót, esetemben a csomagküldést, ami jóval drágább, viszont a rendszer nem enged továbblépni, csak ha bejelölök
még egy lehetőséget.

Köszönöm a választ!

+Quote Post
GoodSpeed
hozzászólás 2016-02-04 16:07
Létrehozva: #58

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2016-02-03 21:38
Azonosító: 2 239 153

IDÉZET(VateraBenz @ 2016-02-03 21:02) *
Tisztelt GoodSpeed!

A postapont az egy adott postahivatalt jelent, ahol átvehető a termék. Ezeknek a településen belül külön irányítószáma van, tehát az 5401 a mezőtúri 1. postát jelenti.
A postapontos szállításnál logikusan csak a postapont címadatai választhatóak.

Tisztelt VateraBenz,

köszönöm szépen a választ, sikerült elküldenem az MPL PostaPontig szolgáltatással.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2016-02-03 22:02
Létrehozva: #59

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(AntalJani71 @ 2016-02-03 17:54) *
Tiszteletem!

Szeretném jelezni, hogy az IOS-es Vatera alkalmazás nem található meg az AppleStore-ban, a mobil weboldalon feltüntetett linkre pedig az IOS-es készülékeken hibaüzenet jelenik meg az AppleStore alkalmazás behívásakor, miszerint ez az alkalmazás nem érhető el a magyarországi AppleStore-ban!
Ez egyben azt is jelenti, hogy a Vatera IOS-es alkalmazást nem lehet elérni, habár létezik valahol az AppleStore-ban!

Üdv,
Antal János

Tisztelt AntalJani71!

A mobilalkalmazásokat a szükséges fejlesztések elkészültéig visszavontuk, ezért jelenleg a letöltésükre nincs lehetőség.
Addig is böngészőből a mobileszközökre optimalizált m.vatera.hu oldal használatát javasoljuk.

IDÉZET(GoodSpeed @ 2016-02-03 20:45) *
Tisztelt Vatera Ügyfélszolgálat!

Az lenne a gondom, hogy azon vevőim akik átvételi pontnak Mol/Postapontot választanak, számukra hiába rendelem meg az MPL vaterafutárt, mert helytelen irányítószám jelenik meg, és a posta nem veszi fel a küldeményt. Tegnap is így jártam, külön nem vaterás küldeményként ment el egy csomag 850 Ft helyett 1300 Ft-ért. Most pedig egy vevőm Mezőtúrra rendelné (5400 Mezőtúr), de a vatera rendszere szerint:

Mezõtúr
Kossuth tér 10.
5401

Holott a Google-be rákeresve is 5400 az irányítószám.

Kérem Önöket a probléma kivizsgálására. A Vevő a terméket már kifizette.

Tisztelt GoodSpeed!

A postapont az egy adott postahivatalt jelent, ahol átvehető a termék. Ezeknek a településen belül külön irányítószáma van, tehát az 5401 a mezőtúri 1. postát jelenti.
A postapontos szállításnál logikusan csak a postapont címadatai választhatóak.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
GoodSpeed
hozzászólás 2016-02-03 21:45
Létrehozva: #60

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2016-02-03 21:38
Azonosító: 2 239 153

Tisztelt Vatera Ügyfélszolgálat!

Az lenne a gondom, hogy azon vevőim akik átvételi pontnak Mol/Postapontot választanak, számukra hiába rendelem meg az MPL vaterafutárt, mert helytelen irányítószám jelenik meg, és a posta nem veszi fel a küldeményt. Tegnap is így jártam, külön nem vaterás küldeményként ment el egy csomag 850 Ft helyett 1300 Ft-ért. Most pedig egy vevőm Mezőtúrra rendelné (5400 Mezőtúr), de a vatera rendszere szerint:

Mezõtúr
Kossuth tér 10.
5401

Holott a Google-be rákeresve is 5400 az irányítószám.

Kérem Önöket a probléma kivizsgálására. A Vevő a terméket már kifizette.

+Quote Post

1045 Oldal V  < 1 2 3 4 5 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2016-05-01 10:07