IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1016 Oldal V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Technikai Kérdések, Problémák, KIZÁRÓLAG TECHNIKAI jellegű témáknak - PST/VTT kivételével!
pamaca
hozzászólás 2014-06-29 17:22
Létrehozva: #41

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2014-06-29 13:19
Azonosító: 2 132 171

Mivel felvettem a licitálóval a kapcsolatot, kiderült, hogy ő kérte a licit törlését. Most már csak annyi lenne a kérdésem, hogyan tudok licitet törölni? A kapott link használhatatlan.
Előre is köszönöm.
Go to the top of the page

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-06-29 15:50
Létrehozva: #42

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(pamaca @ 2014-06-29 15:43) *
Ok, de miért a Tesz-Vesz-től jött az értesítés? És miért egy üres tesz-vesz-es oldalra irányított, ahol ez a szöveg áll: Nincs jelenleg aktív, érvényes licited erre a termékre.

Köszönöm!

Ezt így látatlanban nem tudom megítélni, majd az Ügyfélszolgálatos kollégák kivizsgálják a megkeresésében leírtakat.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
pamaca
hozzászólás 2014-06-29 15:43
Létrehozva: #43

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-06-29 15:39) *
Tisztelt pamaca!

Csak a tényleges licitáló kérheti, így nyugodtan elfogadhatja.

Ok, de miért a Tesz-Vesz-től jött az értesítés? És miért egy üres tesz-vesz-es oldalra irányított, ahol ez a szöveg áll: Nincs jelenleg aktív, érvényes licited erre a termékre.

Köszönöm!

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-06-29 15:39
Létrehozva: #44

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(pamaca @ 2014-06-29 13:25) *
...
Nem szeretném úgy kitörölni a licitet, hogy nem vagyok abban biztos, hogy valóban az a felhasználó kérte, aki a licitet is adta.
...

Tisztelt pamaca!

Csak a tényleges licitáló kérheti, így nyugodtan elfogadhatja.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
pamaca
hozzászólás 2014-06-29 13:25
Létrehozva: #45

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Meghirdettem egy kerékpért a Vaterán, ma reggelre érkezett rá egy licit, amivel elérték a minimál árat. 12,53-kor kaptam egy mail-t Tesz-Vesz feladóval licittörlésről. A megadott linkre kattintva egy üres oldalra navigál, nem ahhoz, ahol a termék van.
Nem értem a helyzetet, én csak a Vaterán hirdetek és csak a Vaterától szoktam leveleket kapni. Most miért a Tesz-Vesz-től jött a licittörlési kérelem?
Nem szeretném úgy kitörölni a licitet, hogy nem vagyok abban biztos, hogy valóban az a felhasználó kérte, aki a licitet is adta.
Írtam az Ügyfélszolgálatnak is, de onnan nagy valószínűséggel csak holnapra kapok választ...
Mi a teendő?

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-06-29 10:22
Létrehozva: #46

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(paranaa @ 2014-06-29 10:20) *
Köszönöm! Na, ez nagy meló volt! smile.gif smile.gif Csak tudnám, mitől mentek át a pöttyök az első képről? smile.gif smile.gif

Nem ott vannak automatikusan. Kell rá figyelni.smile.gif Azt viszont nem tudni, hogy mitől vannak valahol.biggrin.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
paranaa
hozzászólás 2014-06-29 10:20
Létrehozva: #47

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-09-24 17:49
Azonosító: 2 077 441

IDÉZET(Hathor14 @ 2014-06-28 20:35) *
A képek módosítása menüpontban módosítani tudod, hogy melyik kép szerepeljen a listázásban, ahhoz a képhez rakd a "pöttyöt".

Köszönöm! Na, ez nagy meló volt! smile.gif smile.gif Csak tudnám, mitől mentek át a pöttyök az első képről? smile.gif smile.gif

+Quote Post
Hathor14
hozzászólás 2014-06-28 20:35
Létrehozva: #48

Queen of Heaven

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-06-10 06:38
Innen: Budapest
Azonosító: 1 524 248

IDÉZET(paranaa @ 2014-06-28 20:11) *
Szeretném megkérdezni, hogy aukció indítás után miért nem az első kép látszik több aukciómnál is?
Az aukcióra kattintva a képek jó sorrendben vannak, listázáskor mégis másik kép van a fő helyen!
Mivel nekem lényeges a képek sorrendje, ezért veszem a fáradtságot és egyenként töltögetem fel őket - a nekem megfelelő sorrendben, ennek ellenére mégsem az látszik, amelyiket szeretném!
Időt, energiát kímélő segítség lenne, ha az eladó tudná változtatni a képek sorrendjét, kár, hogy ezt ITT nem lehet használni.
Most pl 5 aukciómnál más a kezdő kép, mint ahogy feltöltöttem....

A képek módosítása menüpontban módosítani tudod, hogy melyik kép szerepeljen a listázásban, ahhoz a képhez rakd a "pöttyöt".

A hozzászólást -Hathor14- szerkesztette a következő időpontban: 2014-06-28 20:36

--------------------
Ami egész, az nem tökéletes, hanem teljes.

+Quote Post
paranaa
hozzászólás 2014-06-28 20:11
Létrehozva: #49

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-09-24 17:49
Azonosító: 2 077 441

Szeretném megkérdezni, hogy aukció indítás után miért nem az első kép látszik több aukciómnál is?
Az aukcióra kattintva a képek jó sorrendben vannak, listázáskor mégis másik kép van a fő helyen!
Mivel nekem lényeges a képek sorrendje, ezért veszem a fáradtságot és egyenként töltögetem fel őket - a nekem megfelelő sorrendben, ennek ellenére mégsem az látszik, amelyiket szeretném!
Időt, energiát kímélő segítség lenne, ha az eladó tudná változtatni a képek sorrendjét, kár, hogy ezt ITT nem lehet használni.
Most pl 5 aukciómnál más a kezdő kép, mint ahogy feltöltöttem....

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-05-28 21:44
Létrehozva: #50

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(ml48as @ 2014-05-28 21:23) *
Köszönöm, így helyreállt. Csak én láttam így?
Üdv.

Esetleg még néhányan, akik a módosítás előtt közvetlenül megnézték ugyanazt a listázást.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
ml48as
hozzászólás 2014-05-28 21:23
Létrehozva: #51

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-29 16:33
Azonosító: 15 294

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-05-28 21:19) *
Tisztelt ml48as!

Módosításkor mindig van némi átfutási idő. De az is lehetséges, hogy a listázásnál kellene egy CTRL+F5 billentyűkombinációt nyomni.

Köszönöm, így helyreállt. Csak én láttam így?
Üdv.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-05-28 21:19
Létrehozva: #52

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(ml48as @ 2014-05-28 21:09) *
T .Benz !
Tegnap a technika kisördöge próbára tett: 1911298886 sz aukció képfeltöltéskor hiába jelöltem egy kép törlést, hiába végeztem a képek módósítását, a második kép kakukktojás. Ha rákattintok, akkor a helyes kép látszik. A listázóban viszont nem.
Üdvözlettel.

Tisztelt ml48as!

Módosításkor mindig van némi átfutási idő. De az is lehetséges, hogy a listázásnál kellene egy CTRL+F5 billentyűkombinációt nyomni.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
ml48as
hozzászólás 2014-05-28 21:09
Létrehozva: #53

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-29 16:33
Azonosító: 15 294

T .Benz !
Tegnap a technika kisördöge próbára tett: 1911298886 sz aukció képfeltöltéskor hiába jelöltem egy kép törlést, hiába végeztem a képek módósítását, a második kép kakukktojás. Ha rákattintok, akkor a helyes kép látszik. A listázóban viszont nem.
Üdvözlettel.

+Quote Post
SPComputer
hozzászólás 2014-05-28 20:09
Létrehozva: #54

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-03-09 15:02
Azonosító: 531 554

Érdekes, mára helyreállt minden korábbi termékleírásom.

Mindegy, mostmár elkészítettem az újat, lecsekkoltattam a "kapcsolatfelvétel" illetékeseivel, minden rendben. good2.gif

Minden esetre nem értem, mi volt ez, lassan minden hétre jut egy szívás, épp a keddi lejáratok előtt...

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-05-27 11:57
Létrehozva: #55

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(tantamJatekorszaga @ 2014-05-27 09:29) *
Először is üdvözlöm a kiléptetési idő meghosszabbítását! Régi vágyam volt, de nem is mertem kérni :-)

Más kérdés: Van valami képlet arra, hogy milyen furmány alapján működik a kereső? Sokadjára fordul elő, hogy beírom egy termék nevét, de még a kis és nagy betű is stimmel és nem dobja ki találatnak. Aztán a kategóriát átnyálazva meg csak találok olyat, amit kerestem.

Talán ez segít:
http://www.vatera.hu/forum/index.php?act=a...f=23&id=161

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
tantamJatekorsza...
hozzászólás 2014-05-27 09:29
Létrehozva: #56

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-09-24 14:28
Azonosító: 2 077 425

Először is üdvözlöm a kiléptetési idő meghosszabbítását! Régi vágyam volt, de nem is mertem kérni :-)

Más kérdés: Van valami képlet arra, hogy milyen furmány alapján működik a kereső? Sokadjára fordul elő, hogy beírom egy termék nevét, de még a kis és nagy betű is stimmel és nem dobja ki találatnak. Aztán a kategóriát átnyálazva meg csak találok olyat, amit kerestem.

+Quote Post
SPComputer
hozzászólás 2014-05-26 23:27
Létrehozva: #57

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2014-05-26 20:37) *
Azt hittem, csak én nem tudom ezt.smile.gif Pedig jó lenne. Szerkesztésben nem tudod megoldani, hogy kijelölöd az egészet és ráböksz a fekete szövegszínre? Mert szerintem csak a kép van a külső feltöltőről. Ha jól gondolom, akkor csak a szövegszínen kell módosítanod, nem html-t.
(Egyezzünk meg.smile.gif Átmenet a bézs és a rózsaszín között.biggrin.gif)

Meg lehetne színezni a szöveget, de ha hagynám mögötte azt a káoszt, az nem én lennék. blink.gif

No, megoldottam...legalábbis a holnap lejáró esélyesebbeket, meg a holnap indulókat.
A többit majd fokozatosan, mert sem időm, sem kedvem nincs ehhez.

Nem jártak le a képeim a kepfeltoltes.hu-n, sőt, mikor feltöltöttem újra őket, totál ugyanazokat a linkeket kaptam, ami eddig is volt.
Viszont valamiért nem működtek a képlinkek, sehol sem, nem csak a Vaterán.
Gondoltam, a dropboxból linkelem, de az sem működik itt.
Végül csak a saját honlapomról sikerült. Na, mondom, kapok ezért a Vaterától... de megvizsgáltam, leteszteltem, sehogy sem látható a forrás, remélem, nem lesz baj ebből. (Ezúton kérem az illetékeseket, előbb tájékoztassanak ohmy.gif )
Ám ha már nekiálltam, újraépítettem háttérkép nélkül, épp csak a linkeket teszem képgombokba.
Eddig viszolyogtam a szerkesztőablaktól, de most nekiduráltam magam, és nem is akkora mutatvány.
A próba kedvéért egy ablakban játszottam vele, majd a html fülről copy-paste.

Esküszöm, nem vitatkozni akarok, de az nálam olyan bézs, mint a szél. Lehet, monitort kéne cserélned. smile.gif
Valaki azért erősítsen meg, hogy nem velem van baj! blink.gif

Jó éjt mára, elfogyott a cigim, húzok haza...

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-05-26 20:37
Létrehozva: #58

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(SPComputer @ 2014-05-26 20:16) *
Szia!
Hiszed vagy sem, annyit értek a html-hez, hogy ha van előttem egy elkészített lap, abba bele merek piszkálni szövegszerkesztővel, de én készíteni nem tudnék. Tehát én is csak cmd-c cmd-v megoldást ismerek, s némiképp módosítani tudom...
Nevetni fogsz, a termékleírás "profilt" itt vettem a Vaterán valami párszáz forintért. rolleyes.gif
Leütöttem, megbeszéltük mit szeretnék, összedobta az alapot, azt én már tudtam tökéletesíteni a saját ízlésem szerint.

No, így ment ez idáig. Akkor is ódzkodtam már a távoli képek belinkelésétől (kepfeltoltes.hu és társai), most már biztos, hogy ezt hanyagolom, úgyis unalmas volt már. dry.gif
Jó a süni, de nálam az nem rózsaszín, hanem bézs.

Azt hittem, csak én nem tudom ezt.smile.gif Pedig jó lenne. Szerkesztésben nem tudod megoldani, hogy kijelölöd az egészet és ráböksz a fekete szövegszínre? Mert szerintem csak a kép van a külső feltöltőről. Ha jól gondolom, akkor csak a szövegszínen kell módosítanod, nem html-t.
(Egyezzünk meg.smile.gif Átmenet a bézs és a rózsaszín között.biggrin.gif)

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
SPComputer
hozzászólás 2014-05-26 20:16
Létrehozva: #59

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2014-05-26 14:46) *
Szebbet! smile.gif
Ha nem volt rajtuk kiemelés, akkor nincs veszteni valód. Én újraindítanám.

Viszont! :-)
Az lesz, néhány napos meló...

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-05-26 16:06) *
Tisztelt SPComputer!

Nem tudunk ilyen általános hibajelenségről, de az aukcióinál valóban ez a helyzet.
Pontosabban a leírások megvannak, csak fehér alapon fehér betűkkel (látszik, ha kijelöli).
Továbbítom a leírtakat a fejlesztő kollégáknak.

Köszi!

Úgy néz ki, megvan az oka.
Talán lejártak a képeim a kepfeltoltes.hu-n, mert most mintha egyértelműbb volna. blink.gif

IDÉZET(zejopy @ 2014-05-26 18:36) *
Eszembe jutott valami. Neked nem segít most, de talán tanulság lehet azoknak, akik nem értenek a html-hez, mint amilyen én is vagyok.smile.gif
Amikor elkezdtem a Bétára az átlistázást, akkor leginkább a Ctrl c - Ctrl v módszert használtam. Voltak kisebb gondjaim és volt egy P. Géza nevű ÜSZ-os, aki nagyon sokat segített, mert akkoriban szerintem az elsők között voltam és nekem jöttek fel a hibák, mert én nem teszteltem, hanem valós, élő aukciókat csináltam, igazi számítógépes ismeretek nélkül. (A tesztelőkkel az a legnagyobb baj, hogy egyértelműen hozzáértők, tehát olyan hibákat nem ejtenek, amilyeneket mi, akik autodidakta módon sajátítottunk el pár dolgot.)

Szia!
Hiszed vagy sem, annyit értek a html-hez, hogy ha van előttem egy elkészített lap, abba bele merek piszkálni szövegszerkesztővel, de én készíteni nem tudnék. Tehát én is csak cmd-c cmd-v megoldást ismerek, s némiképp módosítani tudom...
Nevetni fogsz, a termékleírás "profilt" itt vettem a Vaterán valami párszáz forintért. rolleyes.gif
Leütöttem, megbeszéltük mit szeretnék, összedobta az alapot, azt én már tudtam tökéletesíteni a saját ízlésem szerint.

No, így ment ez idáig. Akkor is ódzkodtam már a távoli képek belinkelésétől (kepfeltoltes.hu és társai), most már biztos, hogy ezt hanyagolom, úgyis unalmas volt már. dry.gif
Jó a süni, de nálam az nem rózsaszín, hanem bézs.

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2014-05-26 18:49
Létrehozva: #60

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(zejopy @ 2014-05-26 18:36) *
Eszembe jutott valami. ...
Megtartottam, mert érdekes. ...

Nekem is. Igazán kedves darab. rolleyes.gif

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post

1016 Oldal V  < 1 2 3 4 5 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-07-26 01:04