IPB
X   Központi üzenet
(Az üzenet 2 másodperc múlva bezáródik)

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1080 Oldal V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Technikai Kérdések, Problémák, KIZÁRÓLAG TECHNIKAI jellegű témák - amelyekre nincs más topik!
zejopy
hozzászólás 2018-04-02 12:32
Létrehozva: #41

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

Ma először nem felezett el egy képet sem a képfeltöltő. Remélem maradandó lesz a változás. Köszönöm, bár biztosan nem az én személyes kérésemre javult meg, de nagyon örültem.smile.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
webkereskedo
hozzászólás 2018-03-30 20:29
Létrehozva: #42

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2017-04-11 21:52
Azonosító: 2 453 114

IDÉZET(Mindenamiretro @ 2018-03-30 18:05) *
Szokás szerint Vatera futáron keresztül , itthon szerettem volna kitölteni és kinyomtatni a feladandó csomagomhoz a szállítólevelet. be is gépeltem az adatokat és lás csodát, eltűnt a posta pont, vagyis a postán maradó opció. Fél óra kísérletezgetés után rájöttem, a rendszer 75 cm feletti hosszúságnál nem engedi a postán maradó lehetőséget. Idáig ezt nem tapasztaltam. Rendszerhiba? Pár perce újból kipróbáltam, 75 cm felett, nincs lehetőség Postán maradóra kinyomtatni. Házhoz igen. Mi ebben a logika? Ha valaki hozzá tud szólni, megköszönném. Üdv

Én nem a logikát kerestem, hanem a szabályzatukat.
A 75cm-nél hosszabb csomag terjedelmesnek számít. Terjedelmes csomagot nem lehet postapontra küldeni.
Kb 30 mp-embe került elolvasni a Vaterafutár oldalán. A megrendelő űrlap jobb oldalán a paraméterek, a lap alján a szabályzat olvasható. Ki is van emelve vastagon.

+Quote Post
Mindenamiretro
hozzászólás 2018-03-30 18:05
Létrehozva: #43

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2017-05-10 14:43
Azonosító: 2 464 213

Szokás szerint Vatera futáron keresztül , itthon szerettem volna kitölteni és kinyomtatni a feladandó csomagomhoz a szállítólevelet. be is gépeltem az adatokat és lás csodát, eltűnt a posta pont, vagyis a postán maradó opció. Fél óra kísérletezgetés után rájöttem, a rendszer 75 cm feletti hosszúságnál nem engedi a postán maradó lehetőséget. Idáig ezt nem tapasztaltam. Rendszerhiba? Pár perce újból kipróbáltam, 75 cm felett, nincs lehetőség Postán maradóra kinyomtatni. Házhoz igen. Mi ebben a logika? Ha valaki hozzá tud szólni, megköszönném. Üdv

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2018-03-28 22:01
Létrehozva: #44

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(csaladfa1 @ 2018-03-28 13:40) *
Már nem első alkalommal történik, hogy nem kapok e-mail értesítést egy-egy újonnan feltöltött tételről, amelyet az általam megfigyelt kategóriába töltöttek fel.
Már vagy 20 féle kategória-figyelőt állítottam be, keresőszavasat is, meg anélkülit is, de valahogy nem működik ez. Kapok értesítőket, de nem az általam beállított "azonnal" intervallumban, hanem sokszor csak órákkal később (már későn), vagy még akkor sem. Nagyon dühítő, mert nem megoldható számomra (és szerintem senkinek), hogy óránként nézegessem a vaterát, az e-mail értesítés erre lenne hivatott.

Legyen kedves részletesen leírni a problémát, konkrét példákkal a Kapcsolatfelvételen át.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
csaladfa1
hozzászólás 2018-03-28 13:40
Létrehozva: #45

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-04-29 11:13
Azonosító: 2 028 975

Már nem első alkalommal történik, hogy nem kapok e-mail értesítést egy-egy újonnan feltöltött tételről, amelyet az általam megfigyelt kategóriába töltöttek fel.
Már vagy 20 féle kategória-figyelőt állítottam be, keresőszavasat is, meg anélkülit is, de valahogy nem működik ez. Kapok értesítőket, de nem az általam beállított "azonnal" intervallumban, hanem sokszor csak órákkal később (már későn), vagy még akkor sem. Nagyon dühítő, mert nem megoldható számomra (és szerintem senkinek), hogy óránként nézegessem a vaterát, az e-mail értesítés erre lenne hivatott.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2018-03-26 11:45
Létrehozva: #46

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(b_ede @ 2018-03-26 11:05) *
smile.gif
Írtam tegnap 09.20 kor elsőként ,hogy gond van igaz akkor még nem néztem a folyamatot csak írtam szép nyelvezettel
Képfeltöltéssel nincs bajom nem volt problémám vele
Költözőmadarak ? Az egy másik fórum de nem aggódom ők tudják mit csinálnak
smile.gif

És tényleg! Azt nem láttam, sőt a választ sem, sokkal korábban érkeztem tegnap, és utána sokkal később. Elakadtam ott, ahol a meredek szóhasználatú, pontokkal helyettesített, kérdőjelekkel tarkított szöveg volt.laugh.gif
Tényleg szépen írtál. Na de te mindig.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
b_ede
hozzászólás 2018-03-26 11:05
Létrehozva: #47

Csak akasztott ember nem

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-20 12:43
Azonosító: 962

IDÉZET(zejopy @ 2018-03-26 10:54) *
Ezért is nem értettem a tegnapi szélsőséges érzelmeket, ami túl azon, hogy nem volt túl szép nyelvezetű, feleslegesen nagy amplitúdóval rendelkezett. (Tegnap nem szóltál, tehát valószínűleg nem láttad. Bőven meghaladta a fórumfigyelmeztetéses határvonalat, még az én engedékeny hozzáállásom szerint is.)
A gond nem itt kezdődik. Ez csak egy óra eltolódás az aukciók indításánál. A képfeltöltéses hiba is apró kényelmetlenség, ami alig pár másodperccel akaszt csak meg egy feltöltést, tehát én már bekalkulálom. Most töröltem sütiket, remélem javít a dolgon.
Engem sokkal jobban aggaszt a hazatérő költözőmadarak sorsa, élükön a gólyákkal. De ez meg az én beállítottságom.smile.gif

A javítást pedig köszönjük, mert nem csak panaszkodni kell tudni, hanem észrevenni ezeket is. pretty_flower-342.jpg

smile.gif
Írtam tegnap 09.20 kor elsőként ,hogy gond van igaz akkor még nem néztem a folyamatot csak írtam szép nyelvezettel
Képfeltöltéssel nincs bajom nem volt problémám vele
Költözőmadarak ? Az egy másik fórum de nem aggódom ők tudják mit csinálnak
smile.gif

--------------------

A tapasztalat segít minket, hogy ugyanazt a hibát legközelebb sokkal ravaszabban kövessük el.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2018-03-26 10:54
Létrehozva: #48

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(b_ede @ 2018-03-26 10:39) *
Valószínű az okozza a hibát ,hogy a feltöltésnél ha bekattintom ,hogy azonnal induljon az egy rosszul beolvasott rendszeridő miatt úgy érzékeli ,hogy 1 óra múlva induljon ezért automatikusan átáll az 1 órával későbbi indításra
Valóban a múlt évben is beleestek ebbe a hibába de hát ha nem lenne hiba nem lenne miért panaszkodni
Most kipróbáltam
működik rendesen Ügyes fiúk ülnek ott gyorsan megcsinálták smile.gif
b_ede

Ezért is nem értettem a tegnapi szélsőséges érzelmeket, ami túl azon, hogy nem volt túl szép nyelvezetű, feleslegesen nagy amplitúdóval rendelkezett. (Tegnap nem szóltál, tehát valószínűleg nem láttad. Bőven meghaladta a fórumfigyelmeztetéses határvonalat, még az én engedékeny hozzáállásom szerint is.)
A gond nem itt kezdődik. Ez csak egy óra eltolódás az aukciók indításánál. A képfeltöltéses hiba is apró kényelmetlenség, ami alig pár másodperccel akaszt csak meg egy feltöltést, tehát én már bekalkulálom. Most töröltem sütiket, remélem javít a dolgon.
Engem sokkal jobban aggaszt a hazatérő költözőmadarak sorsa, élükön a gólyákkal. De ez meg az én beállítottságom.smile.gif

A javítást pedig köszönjük, mert nem csak panaszkodni kell tudni, hanem észrevenni ezeket is. pretty_flower-342.jpg

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
b_ede
hozzászólás 2018-03-26 10:39
Létrehozva: #49

Csak akasztott ember nem

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-20 12:43
Azonosító: 962

Parana írta, az óraátállítás miatt van.
Idén eleve furcsa volt, mert ebben a 3 hetes szakaszban minden indításnál újra be kellett jelölni a három hetet. Erre nem emlékszem régebbről.
[/quote]

Valószínű az okozza a hibát ,hogy a feltöltésnél ha bekattintom ,hogy azonnal induljon az egy rosszul beolvasott rendszeridő miatt úgy érzékeli ,hogy 1 óra múlva induljon ezért automatikusan átáll az 1 órával későbbi indításra
Valóban a múlt évben is beleestek ebbe a hibába de hát ha nem lenne hiba nem lenne miért panaszkodni
Most kipróbáltam
működik rendesen Ügyes fiúk ülnek ott gyorsan megcsinálták smile.gif
b_ede

--------------------

A tapasztalat segít minket, hogy ugyanazt a hibát legközelebb sokkal ravaszabban kövessük el.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2018-03-26 07:08
Létrehozva: #50

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(paranaa @ 2018-03-25 18:37) *
Ja, és nem elég, hogy kissé fáziskésésben van a rendszer, az aukció indításakor nem minden alkalommal szúrja be a kiválasztott képeke! Így azokkal ismételten külön kört kell futni.....

Az nálam rendszeres. Pontosabban csak a fele képet tölti fel nagyon sokszor. Vagy hiányzik az egyharmada, vagy valamennyi.

IDÉZET(vidaeff @ 2018-03-25 22:58) *
Nálam is ez a helyzet, de úgy tűnik, egy óra múlva elindul.

Parana írta, az óraátállítás miatt van.
Idén eleve furcsa volt, mert ebben a 3 hetes szakaszban minden indításnál újra be kellett jelölni a három hetet. Erre nem emlékszem régebbről.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2018-03-25 22:58
Létrehozva: #51

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(Bigeyes75 @ 2018-03-25 21:54) *
Jó estét!

Az aukció indítási hiba nálam is fentáll.
Elindítottam a hirdetést, de sehol nem láttam. Az indításra várókhoz került. Háromszor futottam neki, de semmi.
Mára feladom, hátha hamarosan megjavul a rendszer.

Szép estét mindenkinek!

Nálam is ez a helyzet, de úgy tűnik, egy óra múlva elindul.

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
Bigeyes75
hozzászólás 2018-03-25 21:54
Létrehozva: #52

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2014-04-03 21:38
Azonosító: 2 105 731

Jó estét!

Az aukció indítási hiba nálam is fentáll.
Elindítottam a hirdetést, de sehol nem láttam. Az indításra várókhoz került. Háromszor futottam neki, de semmi.
Mára feladom, hátha hamarosan megjavul a rendszer.

Szép estét mindenkinek!

+Quote Post
MNCFan
hozzászólás 2018-03-25 21:26
Létrehozva: #53

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-05-15 19:51
Azonosító: 641 121

Jó estét,

Olyan kérdésem lenne, ha egy termék lejár akkor automatikusan újra indul, de és akkor kapok róla levet hogy nem adott el semmit, de ezt hol lehet kikapcsolni hogy ne kapjak ilyen értesítőt.

Van egy értesítő fül de ott ilyen néven nincs ilyen lehetőség.

Egy másik kérdés több eladónál láttam azt hogy több mint egy éve fel van téve a hirdetés én hogy tudok így feltölteni, ha nem írok darabszámot vagy más módszerrel

Köszönöm a segítséget.

Üdv.
MNCFANN

+Quote Post
paranaa
hozzászólás 2018-03-25 18:37
Létrehozva: #54

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-09-24 17:49
Azonosító: 2 077 441

Ja, és nem elég, hogy kissé fáziskésésben van a rendszer, az aukció indításakor nem minden alkalommal szúrja be a kiválasztott képeke! Így azokkal ismételten külön kört kell futni.....

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2018-03-25 18:05
Létrehozva: #55

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(antikzsazsa @ 2018-03-25 17:06) *
Továbbra sem működik...már elmentettem a 5-öt,de nem merem elindítani,mert már megszívatott...próbának hasonló termék eladása...és úgysem semmi...a f...m tele van

Én egyet az eladottakból indítottam, egyet pedig a hasonlóval az eladó árukból. Majd megjavítják.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2018-03-25 18:06

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
paranaa
hozzászólás 2018-03-25 18:04
Létrehozva: #56

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-09-24 17:49
Azonosító: 2 077 441

Úgy látom, nem egyedi problémám van!
Indítanám az aukciót, indítom is, aztán nincs sehol. Mire rájöttem, hol találom!
Gondoltam, bénáztam, majd a következőnél jobban figyelek, hátha tényleg mégis átállítottam valamit a kezdés időpontjánál. Konkrétan ránéztem, láttam az azonnali indítást, indítottam, aztán megint nem indult.
Szóval - gondolom, az óraátállítás miatt - egy órával később indulnak, bár nem értem, miért?
Valaki előttem már leírta részben a véleményét. Hát igen, az enyém is!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2018-03-25 16:55
Létrehozva: #57

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(antikzsazsa @ 2018-03-25 16:34) *
Ja látod,az indításra váró aukcióknál,amit nem tudsz elindítani...max lezárni... majd 2 órás melóm ment taccsra

Én nem időzítetten indítottam, hanem azonnal. Nincs ott, viszont már megjelent az eladó áruknál. Úgy tűnik, egy apró zökkenő volt csak.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
antikzsazsa
hozzászólás 2018-03-25 16:34
Létrehozva: #58

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2015-09-20 07:34
Azonosító: 2 202 993

IDÉZET(zejopy @ 2018-03-25 15:51) *
Kedves Benz! smile.gif

Azt szeretném kérdezni ezzel a hibajelzéssel kapcsolatban, hogy feltöltsem-e még egyszer amit már feltöltöttem és most nem látom, vagy várjak, mert meg fog jelenni.
Nem szeretnék duplikálni aukciót, és azt láttam az első kérdezőnél, hogy valahol látszik, de az eladó áruknál nem találom.
Köszönöm thank_you.gif

Ja látod,az indításra váró aukcióknál,amit nem tudsz elindítani...max lezárni... majd 2 órás melóm ment taccsra

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2018-03-25 15:51
Létrehozva: #59

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kedves Benz! smile.gif

Azt szeretném kérdezni ezzel a hibajelzéssel kapcsolatban, hogy feltöltsem-e még egyszer amit már feltöltöttem és most nem látom, vagy várjak, mert meg fog jelenni.
Nem szeretnék duplikálni aukciót, és azt láttam az első kérdezőnél, hogy valahol látszik, de az eladó áruknál nem találom.
Köszönöm thank_you.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
ecollector
hozzászólás 2018-03-25 13:48
Létrehozva: #60

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2017-03-06 00:20
Azonosító: 2 443 975

Kedves Benz!

Egy kérdésem lenne, elkezdtem termékeket feltölteni, de ha a "meghirdetett termékek" pontra kattintok, az az oldal jön fel, hogy "Önnek jelenleg nincsenek eladó termékei feltöltve.". Direkt link működik, de a galéria pl nem. Mi történhetett? Eddig két terméket töltöttem fel. Itt az egyik:

http://www.vatera.hu/1942-gyorffy-bengyel-...2608632020.html

Nagyon köszönöm a segítséget előre is.

A hozzászólást -ecollector- szerkesztette a következő időpontban: 2018-03-25 13:49

+Quote Post

1080 Oldal V  < 1 2 3 4 5 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
10 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (10 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2018-06-23 21:18