IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1025 Oldal V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Technikai Kérdések, Problémák, KIZÁRÓLAG TECHNIKAI jellegű témák - PST kivételével!
goldgeo
hozzászólás 2015-03-09 19:46
Létrehozva: #41

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-08-26 15:19
Azonosító: 1 542 234

Amióta megint változott a felület nem tudok normálisan belépni semilyen böngészőből,folyamatosan kidobál,be sem enged lépni.nem net ill.böngészőhiba,minden más fut a gépen.
Go to the top of the page

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2015-03-01 00:33
Létrehozva: #42

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(svejku @ 2015-02-28 23:31) *
Szia!
A látogatószámláló késik, nem is keveset, a figyelő viszont nem. smile.gif

Igen, úgy tűnik, mert még most is így van. Köszönöm. smile.gif

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2015-03-01 00:31
Létrehozva: #43

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(vidaeff @ 2015-02-28 22:39) *
Jó estét! smile.gif

Különös jelentősége nincs, inkább csak kíváncsiságból kérdem. Az aukciófigyelős megjelölés és a látogatói számláló egymással nem szinkronizált rendszer? Most éppen két friss ügyemet látom figyelővel billogozva, ám a látogatói szám éppen 0. Ez nyilvánvalóan nem lehetséges.

Szia!
A látogatószámláló késik, nem is keveset, a figyelő viszont nem. smile.gif

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2015-02-28 23:39
Létrehozva: #44

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Jó estét! smile.gif

Különös jelentősége nincs, inkább csak kíváncsiságból kérdem. Az aukciófigyelős megjelölés és a látogatói számláló egymással nem szinkronizált rendszer? Most éppen két friss ügyemet látom figyelővel billogozva, ám a látogatói szám éppen 0. Ez nyilvánvalóan nem lehetséges.

--------------------

+Quote Post
Attila968
hozzászólás 2015-02-25 10:01
Létrehozva: #45

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-04-23 15:09
Azonosító: 6 657

IDÉZET(VateraBenz @ 2015-02-24 22:14) *
Tisztelt Attila968!

Idő előtti archiválásra sajnos nincs technikai lehetőség.

Köszönöm a választ!

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2015-02-24 23:14
Létrehozva: #46

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(Attila968 @ 2015-02-24 17:26) *
Üdv mindenkinek!
Egy kis segítségre lenne szükségem.
Vásároltam egy terméket(ajándéknak)És nem szeretném,hogy lássák miután megtörtént az adás-vétel.
Tudom,hogy 90 nap után automatikusan törlődik,de van olyan is,hogy azonnal eltávolításra kerül.
Ezt szeretném én is megtenni.

Előre is köszi!

Tisztelt Attila968!

Idő előtti archiválásra sajnos nincs technikai lehetőség.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Attila968
hozzászólás 2015-02-24 18:26
Létrehozva: #47

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-04-23 15:09
Azonosító: 6 657

Üdv mindenkinek!
Egy kis segítségre lenne szükségem.
Vásároltam egy terméket(ajándéknak)És nem szeretném,hogy lássák miután megtörtént az adás-vétel.
Tudom,hogy 90 nap után automatikusan törlődik,de van olyan is,hogy azonnal eltávolításra kerül.
Ezt szeretném én is megtenni.

Előre is köszi!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2015-02-15 21:28
Létrehozva: #48

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(vidaeff @ 2015-02-15 17:15) *
Akkor a kérdező kérdése már nem kérdéses. smile.gif

Nem kérdéses, de nem mondtuk el. Szóval kérdéses. mosking.gif

Kedves Kérdező! smile.gif

A zöld, azaz TJF státusszal rendelkező felhasználókat nem zárja ki a licitkorlátozás. Őket egyesével kell nyakon csípni és besuttyantani a tiltó lista nevű csodás képződménybe. A Vatera álláspontja szerint a TJF státusz nem tűr meg csoportos korlátozást.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2015-02-15 21:29

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2015-02-15 18:15
Létrehozva: #49

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2015-02-14 17:23) *

Akkor a kérdező kérdése már nem kérdéses. smile.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2015-02-14 18:23
Létrehozva: #50

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2015-02-14 08:59) *
Jó reggelt! smile.gif Zöld, azaz teljes jogú felhasználó volt?

Igen: http://divat-ruha.vatera.hu/noi_ruhazat/no...2028595364.html

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2015-02-14 09:59
Létrehozva: #51

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(BigStyle @ 2015-02-14 08:53) *
Kedves Vatera!

Beállítottam a licitkorlátozást 97%-ra , de mégis vásárolt tőlem egy 94%-os (aki természetesen leveleimre nem válaszol, és nem utal).
Ez hogy lehetséges?

Jó reggelt! smile.gif Zöld, azaz teljes jogú felhasználó volt?

--------------------

+Quote Post
BigStyle
hozzászólás 2015-02-14 09:53
Létrehozva: #52

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2015-02-14 09:43
Azonosító: 2 155 288

Kedves Vatera!

Beállítottam a licitkorlátozást 97%-ra , de mégis vásárolt tőlem egy 94%-os (aki természetesen leveleimre nem válaszol, és nem utal).
Ez hogy lehetséges?

+Quote Post
lordfreyr
hozzászólás 2015-02-09 00:57
Létrehozva: #53

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2015-02-09 00:07
Azonosító: 2 155 228

Üdv!

Módosítottam pár adatomat és amikor az e-mail címhez értem, bár engedte a módosítást, a sikeres módosítás üzenet után visszaállította az előzőre.
Ez valami hiba vagy lemaradtam valamiről, mióta utoljára itt jártam (3-4 hónap)?

IDÉZET(lordfreyr @ 2015-02-08 23:10) *
Üdv!

Módosítottam pár adatomat és amikor az e-mail címhez értem, bár engedte a módosítást, a sikeres módosítás üzenet után visszaállította az előzőre.
Ez valami hiba vagy lemaradtam valamiről, mióta utoljára itt jártam (3-4 hónap)?

Idő közben megjött a megerősítő e-mail. Úgy tűnik csak szokatlanul sokáig tartott.

--------------------
"Aki nappal álmodik, sok olyasmit tud, ami rejtve marad a csupán éjszaka álmodók számára." - Edgar Allan Poe

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2015-02-08 22:29
Létrehozva: #54

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2015-02-08 21:19) *
...
Mindenképpen meggondolandó az "12345" klasszikus jelszó ismételt engedélyezése. Közkívánatra természetesen smile.gif

Szerintem kiemelt felhasználóknak mindenképpen meg kellene engedniük, ez egészen bizonyos. bird1.gif Nekünk jó a nehezített is.biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2015-02-08 22:19
Létrehozva: #55

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(anna52x @ 2015-02-08 15:58) *
Képtelenség felrakni pár terméket. A szkennelt fotóimat / képeslapokat már nem tudom úgy butítani, hogy ne zavarosan jelenjen meg a feltöltött fotó.....A befizetett pénzekért (ami nem kevés) lehetne kicsit javítani, hogy ne nekem kelljen szenvednem .....

Szép nagy méretű fotókat is fel lehet tölteni. Milyen formátumúak a képei? Ha valami true color csoda, akkor szkennelésnél mentse jpeg-be.
Ha ez sem segít, akkor szkenner helyett használjon digitális fényképezőgépet.

IDÉZET(zejopy @ 2015-02-08 16:51) *
Nem vagyok Vatera, de Benz úgyis sokára jön és a hozzászólásomtól függetlenül el fognak jutni a szavaid a megfelelő helyre.
Pár éve volt egy időszak, amikor le kellett cserélni a jelszavakat biztonságosabbakra, akkor azt mondták a moderátorok, hogy a mi érdekünkben történik.

Mindenképpen meggondolandó az "12345" klasszikus jelszó ismételt engedélyezése. Közkívánatra természetesen smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2015-02-08 17:51
Létrehozva: #56

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Munk_a @ 2015-02-08 16:29) *
Kedves Vatera!
Egy ideje nem léptem már be, erre most nem engedett be avval a szöveggel, hogy nem biztonságos a jelszavam, és ez már 2009 óta így van.
Persze nyilván nem így van, hiszen pár hónapja is vásároltam a „nem biztonságos jelszavammal”, de az azért elég furcsa hozzáállás, hogy az önök informatikusai nem képesek megoldani a feladatukat, és ezért a felhasználóikat tornáztatják. Az sem tiszta, hogy mit akarnak megvédeni? Én pl. csak vásárolni szoktam, és nem hiszem, hogy van olyan eladó aki, jobban bízik Vaterában, mint az előre utalt pénzben.
Az eladói oldalon is hasonló a helyzet: Akinek volt már volt problémája Vaterás kereskedőkkel (én pl. már kényszerültem rendőrségi feljelentésre is) az tudja, hogy a Vatera az első, aki felteszi a kezét avval, hogy nem felel semmiért. Akkor mégis minek kell ezt csinálni a „biztonságra” hivatkozva?
Az utóbbi 10 évben elköltöttem önöknél pár millió Ft-ot, de épp az ilyen informatikai „újításaik” miatt (kötelező részletes értékelés, felhasználónév lecserélése, béta vatera, kötelező „biztonságos” jelszó stb.) egyre inkább máshol keresgélek.
Most is csak azért cseréltem jelszót, hogy ezt jelezhessem, hátha racionalizálnak kicsit az lekezelő (Ha nem csinálod amit kitaláltunk, akkor nem léphetsz be!) ügyfélpolitikájukon, mert amúgy jó lenne az oldal, de ha ilyen értelmetlen dolgokkal átterelik a felhasználókat más oldalakra, akkor előbb-utóbb nem lesz, aki vásároljon az leadóktól.

Nem vagyok Vatera, de Benz úgyis sokára jön és a hozzászólásomtól függetlenül el fognak jutni a szavaid a megfelelő helyre.
Pár éve volt egy időszak, amikor le kellett cserélni a jelszavakat biztonságosabbakra, akkor azt mondták a moderátorok, hogy a mi érdekünkben történik. Ha bárki feltöri a fiókodat és a nevedben nekiáll licitálni, vásárolni, akkor egyrészt hatalmas kárt csinál, és még a végén te kerülhetsz kellemetlen helyzetbe, akár bíróság elé is. Ezt egy egyszerű jelszócserével ki lehet védeni, nem hiszem, hogy annyira nagy ár a nyugalomért.
A technikai újítások mindig nagy vihart kavarnak, de a világ változik, a Vaterának kell ehhez alkalmazkodni. Mondjuk pont a részletes értékelés mindkét oldalon (eladói, vevői) hatalmas felháborodást váltott ki, de talán tekinthetjük (késői) kompenzációnak, hogy a vevők már nem kötelezhetőek az értékelések leadására. A Bétát meg felejtsük el, szerintem akkor járunk a legjobban, rémálom volt, talán vigasz, hogy nem a Vatera akarta, hogy megtörténjen.
Azt nem tudom, hogy 48 értékeléssel a hátad mögött hogyan költöttél itt több millát, de talán regisztráció nélkül tetted, vagy más névvel. Mindenesetre figyelemreméltó teljesítmény, benézhetnél hozzám is.smile.gif
Ami a kommunikációt illeti, valóban kissé hűbéri rendszerben folyik, még a postai sablonleveleket is úgy címezik, hogy: Tisztelt Ügyfelünk, kedves ... Viktória! Kicsit itt elszaladt az idő a Vatera fölött, na de egy ilyen apróságot talán közömbösít, vagy enyhít nagyon sok jó dolog. Ezt komolyan mondom.
Kár, ha ez a jelszócsere megakadályoz az aukciózásban, mert hiszen még mindig itt van a legnagyobb kínálat, na és a (vitatott) fejlesztések keretében azért született a BVP is, ami pont a vásárlók nyugalmát hivatott őrizni.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Munk_a
hozzászólás 2015-02-08 17:29
Létrehozva: #57

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-12-25 00:44
Azonosító: 2 091 834

Kedves Vatera!
Egy ideje nem léptem már be, erre most nem engedett be avval a szöveggel, hogy nem biztonságos a jelszavam, és ez már 2009 óta így van.
Persze nyilván nem így van, hiszen pár hónapja is vásároltam a „nem biztonságos jelszavammal”, de az azért elég furcsa hozzáállás, hogy az önök informatikusai nem képesek megoldani a feladatukat, és ezért a felhasználóikat tornáztatják. Az sem tiszta, hogy mit akarnak megvédeni? Én pl. csak vásárolni szoktam, és nem hiszem, hogy van olyan eladó aki, jobban bízik Vaterában, mint az előre utalt pénzben.
Az eladói oldalon is hasonló a helyzet: Akinek volt már volt problémája Vaterás kereskedőkkel (én pl. már kényszerültem rendőrségi feljelentésre is) az tudja, hogy a Vatera az első, aki felteszi a kezét avval, hogy nem felel semmiért. Akkor mégis minek kell ezt csinálni a „biztonságra” hivatkozva?
Az utóbbi 10 évben elköltöttem önöknél pár millió Ft-ot, de épp az ilyen informatikai „újításaik” miatt (kötelező részletes értékelés, felhasználónév lecserélése, béta vatera, kötelező „biztonságos” jelszó stb.) egyre inkább máshol keresgélek.
Most is csak azért cseréltem jelszót, hogy ezt jelezhessem, hátha racionalizálnak kicsit az lekezelő (Ha nem csinálod amit kitaláltunk, akkor nem léphetsz be!) ügyfélpolitikájukon, mert amúgy jó lenne az oldal, de ha ilyen értelmetlen dolgokkal átterelik a felhasználókat más oldalakra, akkor előbb-utóbb nem lesz, aki vásároljon az leadóktól.

+Quote Post
anna52x
hozzászólás 2015-02-08 16:58
Létrehozva: #58

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2015-02-08 16:54
Azonosító: 2 155 221

Képtelenség felrakni pár terméket. A szkennelt fotóimat / képeslapokat már nem tudom úgy butítani, hogy ne zavarosan jelenjen meg a feltöltött fotó.....A befizetett pénzekért (ami nem kevés) lehetne kicsit javítani, hogy ne nekem kelljen szenvednem .....

+Quote Post
Aramir75
hozzászólás 2015-01-30 19:48
Létrehozva: #59

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-09-05 15:44
Azonosító: 2 074 325

IDÉZET(vidaeff @ 2015-01-30 18:12) *
Igen

Frissítettem a Java-t meg töröltem a sütiket, most jó, valamelyik segített a kettő közül biggrin.gif

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2015-01-30 19:12
Létrehozva: #60

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Aramir75 @ 2015-01-30 17:30) *
Megpróbálom ezt az egyszerre feltöltős megoldást, mert egyesével szoktam, mivel összekeveri a sorrendet a Vatera.

Igen, ezzel a módszerrel nekem is ez a gondom; éppen ezért most olyan aukciót indítottam, ahol a sorrend lényegtelen. Mindenesetre kipróbálok még egyet, de ezúttal egyesével teszem fel a képeket. Majd beszámolok a végkifejletről.

IDÉZET(Aramir75 @ 2015-01-30 17:30) *
Megpróbálom ezt az egyszerre feltöltős megoldást, mert egyesével szoktam, mivel összekeveri a sorrendet a Vatera.

Hát, köszi, az egyszerre feltöltés megy, de amint rábökök megint a feltöltés gombra jön a fagyi :S

Kipróbáltam egyesével. Négyig jutottam, de utána már nem ment a dolog. A maradékot ctrl gombbal egyszerre tudtam feltenni. Ennyi.

--------------------

+Quote Post

1025 Oldal V  < 1 2 3 4 5 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2015-04-01 11:37