IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1048 Oldal V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Technikai Kérdések, Problémák, KIZÁRÓLAG TECHNIKAI jellegű témák - PST kivételével!
98tomcsa
hozzászólás 2016-05-20 09:32
Létrehozva: #41

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-22 17:28
Azonosító: 310 714

IDÉZET(VateraBenz @ 2016-05-19 22:20) *
Kedves 98tomcsa!

Ha megadja a termékkódot, akkor feloldom a hibás rendelést.

Kedves Benz!

Nagyon-nagyon köszönöm! thank_you.gif

Termékkód :2259976475
Go to the top of the page

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2016-05-19 22:20
Létrehozva: #42

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(98tomcsa @ 2016-05-19 21:38) *
Üdvözletem!

Ismét szeretnék segítséget kérni.
Szerettem volna weboxot rendelni, de a fizetés felületet pár percre magára hagytam, ezért jogosan kidobott a rendszer.
Viszont az eladott terméknél már a "webox megrendelve" van feltüntetve.
Csak egy új "szűz" megrendelő lap kitöltésével tudom már csak megrendelni a weboxot?
Köszönöm.

Kedves 98tomcsa!

Ha megadja a termékkódot, akkor feloldom a hibás rendelést.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
98tomcsa
hozzászólás 2016-05-19 21:38
Létrehozva: #43

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-22 17:28
Azonosító: 310 714

Üdvözletem!

Ismét szeretnék segítséget kérni.
Szerettem volna weboxot rendelni, de a fizetés felületet pár percre magára hagytam, ezért jogosan kidobott a rendszer.
Viszont az eladott terméknél már a "webox megrendelve" van feltüntetve.
Csak egy új "szűz" megrendelő lap kitöltésével tudom már csak megrendelni a weboxot?
Köszönöm.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2016-05-18 12:36
Létrehozva: #44

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(VateraBenz @ 2016-05-18 10:23) *
Kedves zejopy!

Igen, volt némi adatbázis akadozás egy rövid ideig. Ezért elnézését kérünk mindenkitől.

Én elnézem, de úgy tűnik a hozzáállásom nem szokványos. smile.gif (Éppen ezért talán felbecsülhetetlen, mint minden, ami egyedi jellemzőkkel bír. wink3.gif)

IDÉZET(Malanga1 @ 2016-05-18 12:21) *
Nos vásárlói szokásokat tekintve általában a licitek jelentős része a lejárat előtte percben, másodpercekben történik meg. Így valóban nem mindegy, hogy akkor éppen van-e technikai malőr, amiért az oldal "használhatatlan", illetve az ebből ért kár van-e valamilyen úton-módon kompenzálva, vagy kiküszöbölve. Nagyon-nagyon nem mindegy! Biztos vagyok abban is, hogy a tegnapi "cigi szünet" ideje alatt is volt lejáró licitálós aukció, aminek nem örülhettek sem az indítói, se az épp lejáratra készülő vásárlói sem. Bár én mindenkit licitálásra buzdítok, de mindenki tudja, hogy általában nem azonnal történik. Sokan megfigyelnek, kivárnak, akár az utolsó másodpercig. Mondanom is felesleges, hogy a bosszantó faktor mellett jelentős lehet az anyagi kár is, egy ilyen szünet miatt. Így újra kérdem, hogyan van kezelve, az ilyen eset?
Köszönöm a segítséget, és minden információt!

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2016-05-18 12:37

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
Malanga1
hozzászólás 2016-05-18 12:21
Létrehozva: #45

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2014-01-22 08:20
Azonosító: 2 094 646

IDÉZET(zejopy @ 2016-05-17 13:00) *
Ha tervezett a szünet, akkor hosszabbítanak.
Nem tervezettnél nincs ilyen. Aki pont emiatt nem tud licitálni, az visszajön később, ha tényleg fontos neki, ha nem igazán fontos, akkor talán jobb is, ha nem ő viszi el a cuccot. Ami pont ilyenkor jár le, azzal biztosan nem tudom mi történik, szerintem az utolsó licittel zárul az aukció. Viszonylag kicsi a matematikai esélye, hogy pont akkor jár le az aukció, és pont licitálna valaki, amikor éppen hiba van. De ez kb az a kategória, mint amikor pont akkor van áramszünet, vízhiány, amikor leginkább kellene az adott szolgáltatás. Ezt a rendszert is gépek működtetik és azokkal nagyon ritkán történik valami. Ez kiküszöbölhetetlen a legnagyobb odafigyelés ellenére is megesik. Nekem múlt héten nem tűnt fel hiba, ilyen típusú leállásra több hónappal (inkább másfél-két évvel) ezelőttről emlékszem. Szerintem mást nem nagyon lehet csinálni, csak elviselni.

Nos vásárlói szokásokat tekintve általában a licitek jelentős része a lejárat előtte percben, másodpercekben történik meg. Így valóban nem mindegy, hogy akkor éppen van-e technikai malőr, amiért az oldal "használhatatlan", illetve az ebből ért kár van-e valamilyen úton-módon kompenzálva, vagy kiküszöbölve. Nagyon-nagyon nem mindegy! Biztos vagyok abban is, hogy a tegnapi "cigi szünet" ideje alatt is volt lejáró licitálós aukció, aminek nem örülhettek sem az indítói, se az épp lejáratra készülő vásárlói sem. Bár én mindenkit licitálásra buzdítok, de mindenki tudja, hogy általában nem azonnal történik. Sokan megfigyelnek, kivárnak, akár az utolsó másodpercig. Mondanom is felesleges, hogy a bosszantó faktor mellett jelentős lehet az anyagi kár is, egy ilyen szünet miatt. Így újra kérdem, hogyan van kezelve, az ilyen eset?
Köszönöm a segítséget, és minden információt!

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2016-05-18 10:23
Létrehozva: #46

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2016-05-17 12:44) *
Kedves Benz!

Volt egy negyed órás "cigiszünet" a Vateránál. Valóban volt, vagy csak az én technikai felkészültségemmel volt gond? smile.gif

Kedves zejopy!

Igen, volt némi adatbázis akadozás egy rövid ideig. Ezért elnézését kérünk mindenkitől.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2016-05-17 15:58
Létrehozva: #47

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(lacus48 @ 2016-05-17 14:55) *
Helló !
Igen volt szünet, valószínű a Webox szállítási díj emelése miatt.
Köszönöm a figyelmeztetést.
Üdv, és szebb napot mindenkinek.

A küllemben is van változás, bár az lehet, hogy régebbi és csak most vettem észre.smile.gif Nekem köszönsz figyelmeztetést? Én nem is...

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
lacus48
hozzászólás 2016-05-17 14:55
Létrehozva: #48

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2014-02-02 20:07
Azonosító: 2 095 753

IDÉZET(zejopy @ 2016-05-17 12:44) *
Kedves Benz!

Volt egy negyed órás "cigiszünet" a Vateránál. Valóban volt, vagy csak az én technikai felkészültségemmel volt gond? smile.gif

Helló !
Igen volt szünet, valószínű a Webox szállítási díj emelése miatt.
Köszönöm a figyelmeztetést.
Üdv, és szebb napot mindenkinek.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2016-05-17 13:00
Létrehozva: #49

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Malanga1 @ 2016-05-17 12:53) *
Picit feszült vagyok.... 503 Service Unavailable ezt írta ki kb 10-15 percig nem rég. Volt gondom a múlt héten is. Mindenemet 1ft-ról tettem fel. Régen voltam. Vannak hosszabbítások technikai gondok esetén, vagy mi történik azokkal, akiknek pont egy "technikai gond" miatt nem tud licitálni, illetve akkor járnak le a termékei?
Köszönöm ha frissítitek tudásom ez ügyben!

Ha tervezett a szünet, akkor hosszabbítanak.
Nem tervezettnél nincs ilyen. Aki pont emiatt nem tud licitálni, az visszajön később, ha tényleg fontos neki, ha nem igazán fontos, akkor talán jobb is, ha nem ő viszi el a cuccot. Ami pont ilyenkor jár le, azzal biztosan nem tudom mi történik, szerintem az utolsó licittel zárul az aukció. Viszonylag kicsi a matematikai esélye, hogy pont akkor jár le az aukció, és pont licitálna valaki, amikor éppen hiba van. De ez kb az a kategória, mint amikor pont akkor van áramszünet, vízhiány, amikor leginkább kellene az adott szolgáltatás. Ezt a rendszert is gépek működtetik és azokkal nagyon ritkán történik valami. Ez kiküszöbölhetetlen a legnagyobb odafigyelés ellenére is megesik. Nekem múlt héten nem tűnt fel hiba, ilyen típusú leállásra több hónappal (inkább másfél-két évvel) ezelőttről emlékszem. Szerintem mást nem nagyon lehet csinálni, csak elviselni.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2016-05-17 13:02

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Malanga1
hozzászólás 2016-05-17 12:53
Létrehozva: #50

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2014-01-22 08:20
Azonosító: 2 094 646

Picit feszült vagyok.... 503 Service Unavailable ezt írta ki kb 10-15 percig nem rég. Volt gondom a múlt héten is. Mindenemet 1ft-ról tettem fel. Régen voltam. Vannak hosszabbítások technikai gondok esetén, vagy mi történik azokkal, akiknek pont egy "technikai gond" miatt nem tud licitálni, illetve akkor járnak le a termékei?
Köszönöm ha frissítitek tudásom ez ügyben!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2016-05-17 12:44
Létrehozva: #51

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kedves Benz!

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2016-05-09 21:23
Létrehozva: #52

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2016-05-09 11:47) *
Kedves Benz!

Nálam az eladott áruknál a kis ikonok nem aktívak, amikkel jelzem, hogy megkaptam a pénzt és postáztam a cuccot.
Na azért annyira Ön sem lehet jó, hogy azáltal javul a rendszer, hogy megemlítem.biggrin.gif Javult, köszönöm.smile.gif
(Egy óra telt el a hibajelzésem óta)

Kedves zejopy!

Erről a következő bölcsesség jutott eszembe: a problémák megoldódnak maguktól. Amelyik nem, az meg nem érdemes rá, hogy foglalkozzunk vele mosking.gif

IDÉZET(bandus68 @ 2016-05-09 15:34) *
Segítséget szeretnék kérni,mégpedig abban,hogy miért nem tudok képet feltölteni a Vaterára? Windows 10-es operációs rendszer van.Mindenhová feltudok ,csak ide nem! Mi lehet a megoldás, Köszönöm!

Az összes aukciójánál vannak feltöltve fotók.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
bandus68
hozzászólás 2016-05-09 15:34
Létrehozva: #53

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-01-24 09:09
Azonosító: 429 715

Segítséget szeretnék kérni,mégpedig abban,hogy miért nem tudok képet feltölteni a Vaterára? Windows 10-es operációs rendszer van.Mindenhová feltudok ,csak ide nem! Mi lehet a megoldás, Köszönöm!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2016-05-09 11:47
Létrehozva: #54

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kedves Benz!

Nálam az eladott áruknál a kis ikonok nem aktívak, amikkel jelzem, hogy megkaptam a pénzt és postáztam a cuccot.

Na azért annyira Ön sem lehet jó, hogy azáltal javul a rendszer, hogy megemlítem.biggrin.gif Javult, köszönöm.smile.gif
(Egy óra telt el a hibajelzésem óta)

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2016-05-09 08:57
Létrehozva: #55

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(kaszipc_v @ 2016-05-09 08:35) *
Üdv ! Amikor licitálni szeretnék , beírom az összeget és küldeném a licitet akkor nem mozdul semmit az aktiváló gombra.
Két különböző gépről is megpróbáltam.

Beléptem a személyes menüjébe és megpróbáltam egy aukcióra licitálni. Minden rendben működik. Ha aktiváló gombon a "Licitáljon" gombot érti, azzal sincs probléma.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
kaszipc_v
hozzászólás 2016-05-09 08:35
Létrehozva: #56

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2016-05-08 20:29
Azonosító: 2 273 553

IDÉZET(zejopy @ 2016-05-08 21:02) *
Én nem próbáltam, de ha már jelzel egy hibát, nagy segítség lenne, ha pontosan leírnád a jelenséget. Kiír valamit a rendszer? Vagy nem aktív valamelyik ablak? Vagy miért nem tudsz? Ha jön Benz, így nem tud hibajelzést továbbítani, csak ha egzakt.

Üdv ! Amikor licitálni szeretnék , beírom az összeget és küldeném a licitet akkor nem mozdul semmit az aktiváló gombra.
Két különböző gépről is megpróbáltam.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2016-05-08 21:02
Létrehozva: #57

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(kaszipc_v @ 2016-05-08 20:32) *
Üdv !
Csak én nem tudok licitálni a termékekre vagy más sem tud ?

Én nem próbáltam, de ha már jelzel egy hibát, nagy segítség lenne, ha pontosan leírnád a jelenséget. Kiír valamit a rendszer? Vagy nem aktív valamelyik ablak? Vagy miért nem tudsz? Ha jön Benz, így nem tud hibajelzést továbbítani, csak ha egzakt.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
kaszipc_v
hozzászólás 2016-05-08 20:32
Létrehozva: #58

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2016-05-08 20:29
Azonosító: 2 273 553

Üdv !
Csak én nem tudok licitálni a termékekre vagy más sem tud ?

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2016-05-05 21:14
Létrehozva: #59

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(Pecsenyekacsa @ 2016-05-05 11:46) *
Sziasztok!
Végre tudok most írni, kitudja meddig. Nem jönnek be a vatera oldalak!!!! Folyamatosan 408 Request Time-out ír ki. Ha egyszer egyszer betölt, a következő percben már nem mehetek tovább. Csak a DNS törlés segít, de az is ideiglenesen inkognitó módban. Már elkeseredettségemben a face-n és teszveszen írtam, mert nem jutottam el idáig.
Most épp jó, de tegnap is ezért leveleztem veletek. Mikor lesz jó? Meddig kell az inkognitós, dns törléssel keresnem a vaterán? Mikor teszitek rendbe a szervert? Köszi a válaszért, és külön öröm lesz, ha el is tudom olvasni! smile.gif
A facen is írtam ma is, ha itt nem megy.... Remélem az üzenetem átmegy!
KÖSZÖNÖM:
Zsu

Tisztelt Pecsenyekacsa!

Egész nap a Vaterát használom, de a jelzett hibát még nem tapasztaltam. De természetesen utánanézek.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Pecsenyekacsa
hozzászólás 2016-05-05 11:46
Létrehozva: #60

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-05 11:28
Azonosító: 142 121

Sziasztok!
Végre tudok most írni, kitudja meddig. Nem jönnek be a vatera oldalak!!!! Folyamatosan 408 Request Time-out ír ki. Ha egyszer egyszer betölt, a következő percben már nem mehetek tovább. Csak a DNS törlés segít, de az is ideiglenesen inkognitó módban. Már elkeseredettségemben a face-n és teszveszen írtam, mert nem jutottam el idáig.
Most épp jó, de tegnap is ezért leveleztem veletek. Mikor lesz jó? Meddig kell az inkognitós, dns törléssel keresnem a vaterán? Mikor teszitek rendbe a szervert? Köszi a válaszért, és külön öröm lesz, ha el is tudom olvasni! smile.gif
A facen is írtam ma is, ha itt nem megy.... Remélem az üzenetem átmegy!
KÖSZÖNÖM:
Zsu

--------------------
Üdv:
Pecsenyekacsa

+Quote Post

1048 Oldal V  < 1 2 3 4 5 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2016-06-27 13:24