IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1008 Oldal V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Technikai Kérdések, Problémák, KIZÁRÓLAG TECHNIKAI jellegű témáknak - PST/VTT kivételével!
VateraBenz
hozzászólás 2014-03-30 19:47
Létrehozva: #41

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(tj007 @ 2014-03-30 17:23) *
Helló,
lehetne, hogy ezzel a buggal csináljatok valamit? smile.gif
kép

Tisztelt tj007!

A helyes jelszóra kapta ezt a hibajelzést? Másodszorra sem sikerült a belépés?

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu
Go to the top of the page

+Quote Post
tj007
hozzászólás 2014-03-30 17:23
Létrehozva: #42

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-15 15:52
Azonosító: 170 878

Helló,
lehetne, hogy ezzel a buggal csináljatok valamit? smile.gif
kép

+Quote Post
tymbazar
hozzászólás 2014-03-30 15:16
Létrehozva: #43

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-02-22 11:39
Azonosító: 2 009 674

Kedves Benz! Köszönöm a megnyugtatást,hogy nem én csinálok valamit rosszul! Akkor amíg helyre nem áll a rend addig várok és inkább legurítok 1-2 sört! laugh1.gif

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-03-30 15:13
Létrehozva: #44

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(svejku @ 2014-03-30 15:10) *
Gondolom az óraátállítással lehet összefüggésben.
Ha még az indításra váró állapotban törölted az egyik aukciót, akkor nem kell kiemelési díjat fizetni, csak az elindított aukciók után.

Tisztelt Fórumozók!

Feltehetően erről van szó, már nézik a fejlesztő kollégák.
Az emiatt keletkezett plusz költségeket természetesen jóváírjuk.
Szíves türelmüket és elnézésüket kérjük.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2014-03-30 15:10
Létrehozva: #45

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar/Győr
Azonosító: 156 696

IDÉZET(tymbazar @ 2014-03-30 14:48) *
Üdv! Nálam is az a jelenség,hogy azonnali indítás bejelölés után nem azonnal indul az aukció hanem csak 1 óra múlva....

Gondolom az óraátállítással lehet összefüggésben.

IDÉZET(Ildiko072 @ 2014-03-30 12:03) *
... ráadásul 2-szer rakta fel, nem is ez a baj, hanem kiemeléssel kértem, most gondolom 2 szeres kiemelési díjat fizetek, habár az egyiket már eltávolítottam, hogyan lehet ez?

Ha még az indításra váró állapotban törölted az egyik aukciót, akkor nem kell kiemelési díjat fizetni, csak az elindított aukciók után.

+Quote Post
tymbazar
hozzászólás 2014-03-30 14:48
Létrehozva: #46

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-02-22 11:39
Azonosító: 2 009 674

Üdv! Nálam is az a jelenség,hogy azonnali indítás bejelölés után nem azonnal indul az aukció hanem csak 1 óra múlva....

+Quote Post
Ildiko072
hozzászólás 2014-03-30 14:02
Létrehozva: #47

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-02-24 10:19
Azonosító: 2 011 914

IDÉZET(vidaeff @ 2014-03-30 13:22) *
Ahogy ön gondolja. Szép dolog a nagyvonalúság, én sem garasoskodom, de úgy vagyok vele, ha a kedvenc cukrászdámban egy sütit fogyasztok, akkor annyit is fizetek. Amennyire tudom, alaposan naplózva van a felhasználói tevékenység, ezért ha a technika babrált ki önnel, csak bízhatna kárpótlásban.

Megnéztem az óráit. A Kirovszkie szerkezete biztatóan szép, de a Doxa és a Roamer is izgalomba hozott. Majd meglátom. Elvégre idén még csak négy órát vettem és már lassan itt az április. mosking.gif

Köszönöm a válaszát és a tanácsát Uram, maximális tisztelettel ön iránt - Ildikó.

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2014-03-30 13:22
Létrehozva: #48

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(Ildiko072 @ 2014-03-30 12:57) *
Üdv! Azonnali indulást jelöltem meg, bár nem fordulok sehova sem, több is veszett már mint 5-6-száz forint smile.gif

Ahogy ön gondolja. Szép dolog a nagyvonalúság, én sem garasoskodom, de úgy vagyok vele, ha a kedvenc cukrászdámban egy sütit fogyasztok, akkor annyit is fizetek. Amennyire tudom, alaposan naplózva van a felhasználói tevékenység, ezért ha a technika babrált ki önnel, csak bízhatna kárpótlásban.

Megnéztem az óráit. A Kirovszkie szerkezete biztatóan szép, de a Doxa és a Roamer is izgalomba hozott. Majd meglátom. Elvégre idén még csak négy órát vettem és már lassan itt az április. mosking.gif

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2014-03-30 13:25

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
Ildiko072
hozzászólás 2014-03-30 12:57
Létrehozva: #49

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2014-03-30 12:25) *
Biztos hogy az azonnali indulást jelölte be? Mert itt az öregen be lehet állítani későbbi időt is. A kiemelés miatt és az Üsz-hoz fordulnék. Gondolom van valami méltányos elbírálás az ilyen esetre.

Üdv! Azonnali indulást jelöltem meg, bár nem fordulok sehova sem, több is veszett már mint 5-6-száz forint smile.gif

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2014-03-30 12:25
Létrehozva: #50

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(Ildiko072 @ 2014-03-30 12:03) *
Üdv! Kicsit belezavarodtam most a vaterába smile.gif Feltöltöttem ma egy karórát, és mindent szabály szerűen csináltam, elindítottam az aukciót, majd nem találtam az eladó áruim között, viszont berakta a vatera az indításra váró aukciók közé ma déli 12.03 perces indítással, ráadásul 2-szer rakta fel, nem is ez a baj, hanem kiemeléssel kértem, most gondolom 2 szeres kiemelési díjat fizetek, habár az egyiket már eltávolítottam, hogyan lehet ez? Változhatott valami a feltöltésnél, ha feltöltök valamit akkor nem az eladó árukhoz teszi, hanem az indításra váró termékekhez? Baráti üdvözlettel : Ildikó.

Biztos hogy az azonnali indulást jelölte be? Mert itt az öregen be lehet állítani későbbi időt is. A kiemelés miatt és az Üsz-hoz fordulnék. Gondolom van valami méltányos elbírálás az ilyen esetre.

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
Ildiko072
hozzászólás 2014-03-30 12:03
Létrehozva: #51

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Üdv! Kicsit belezavarodtam most a vaterába smile.gif Feltöltöttem ma egy karórát, és mindent szabály szerűen csináltam, elindítottam az aukciót, majd nem találtam az eladó áruim között, viszont berakta a vatera az indításra váró aukciók közé ma déli 12.03 perces indítással, ráadásul 2-szer rakta fel, nem is ez a baj, hanem kiemeléssel kértem, most gondolom 2 szeres kiemelési díjat fizetek, habár az egyiket már eltávolítottam, hogyan lehet ez? Változhatott valami a feltöltésnél, ha feltöltök valamit akkor nem az eladó árukhoz teszi, hanem az indításra váró termékekhez? Baráti üdvözlettel : Ildikó.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-03-30 09:28
Létrehozva: #52

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-03-30 09:27) *
Ööö, nos kuss.gif laugh1.gif
Hamarosan elérhető lesz egy komolyabb segéd menü, abban lesznek statisztikai funkciók is - ha jól tudom.

Köszönöm, ennek azért örülök.smile.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-03-30 09:27
Létrehozva: #53

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2014-03-30 09:24) *
Egy alkalommal küldjenek ki engem egy tolmáccsal, aki tud vezetni (akkor váltva mehetünk), mert én maradok a földön. Asszem lesz rend.
"Óóó, igen kedves zejopy! És szeretné esetleg, hogy az imádott statisztikáját is bevegyük a listába? Mondjuk ha holnap nekiállunk, az nem lesz még késő?" icon_king.gif msn646.gif

Ööö, nos kuss.gif laugh1.gif
Hamarosan elérhető lesz egy komolyabb segéd menü, abban lesznek statisztikai funkciók is - ha jól tudom.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-03-30 09:24
Létrehozva: #54

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-03-30 09:20) *
Kedves zejopy!

Biztos nem jutott eszükbe smile.gif Pár napja ismét összeállítottunk egy részletes listát a hiányolt funkciókról, remélhetően egy részük majd fejlesztésbe kerül.

Egy alkalommal küldjenek ki engem egy tolmáccsal, aki tud vezetni (akkor váltva mehetünk), mert én maradok a földön. Asszem lesz rend.
"Óóó, igen kedves zejopy! És szeretné esetleg, hogy az imádott statisztikáját is bevegyük a listába? Mondjuk ha holnap nekiállunk, az nem lesz még késő?" icon_king.gif msn646.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-03-30 09:20
Létrehozva: #55

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2014-03-30 08:15) *
Kedves Benz! smile.gif

Ha egy, egyetlen egy hét eltelhetne frászkitörés nélkül, akkor én már eléggé boldog lennék. Nem, ma éppen nem veszett el semmi, csak infarktust kaptam. 8 oldalt indítottam újra, egyesével, mármint oldalanként, mert nem érzem nagyobb adagban biztonságosnak. Erre az utolsónál kiírta, hogy a kérés nem lehetséges, lépjek vissza. Jó, visszaléptem, aztán megint vissza, mert csak arra lehetett, előre nem (még szerencse, így megúsztam a duplikálást). Na és nem volt ott a nem eladottaknál. Aztán kiderült végül, hogy bekerült az eladókhoz, de a "Kész! Az eladás hamarosan megkezdődik" oldalt nem láttam.
Egyáltalán nem értem az egészet. Valóban a lengyel nagy eladóknak az a legfőbb orgazmusuk, hogy minden nap több tucat, adott esetben több száz aukciót indítanak újra? Mert basszus, lehet, hogy nekem valami rosszul van beprogramozva, de én erre sehogy sem bírok gerjedni, pedig tudom, megoldás lehetne részemről a személyiségem átprogramozása, és minden oldalnál ... na jó nem térek kis a részletekre.
Miért nem látják a lengyel fejlesztők, hogy az automatikus újraindítás jó? Miért kell őskori módszerrel szívnunk, amikor Önöktől már megkapták az ötletet, amikor Önöknél már erre volt egy fejlesztés is? Kérem, ezt is kérdezze meg tőlük, amikor ott leledzik náluk.
Egy tanácsot engedjen meg.smile.gif A "wazze" "vakok vagytok?" "mi van nem láttok a pályán" "majd zejopy lefejel mindenkit, addig én adok egy kis előleget" "őskori pocsékság" "megmerevedett banda" és hasonló szóösszetételeket mellőzze a meggyőzés során, mert szeretném, ha visszatérve csöpp országunkba nem a felmondólevele várná. laughing.gif

Kedves zejopy!

Biztos nem jutott eszükbe smile.gif Pár napja ismét összeállítottunk egy részletes listát a hiányolt funkciókról, remélhetően egy részük majd fejlesztésbe kerül.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-03-30 09:15
Létrehozva: #56

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kedves Benz! smile.gif

Ha egy, egyetlen egy hét eltelhetne frászkitörés nélkül, akkor én már eléggé boldog lennék. Nem, ma éppen nem veszett el semmi, csak infarktust kaptam. 8 oldalt indítottam újra, egyesével, mármint oldalanként, mert nem érzem nagyobb adagban biztonságosnak. Erre az utolsónál kiírta, hogy a kérés nem lehetséges, lépjek vissza. Jó, visszaléptem, aztán megint vissza, mert csak arra lehetett, előre nem (még szerencse, így megúsztam a duplikálást). Na és nem volt ott a nem eladottaknál. Aztán kiderült végül, hogy bekerült az eladókhoz, de a "Kész! Az eladás hamarosan megkezdődik" oldalt nem láttam.
Egyáltalán nem értem az egészet. Valóban a lengyel nagy eladóknak az a legfőbb orgazmusuk, hogy minden nap több tucat, adott esetben több száz aukciót indítanak újra? Mert basszus, lehet, hogy nekem valami rosszul van beprogramozva, de én erre sehogy sem bírok gerjedni, pedig tudom, megoldás lehetne részemről a személyiségem átprogramozása, és minden oldalnál ... na jó nem térek kis a részletekre.
Miért nem látják a lengyel fejlesztők, hogy az automatikus újraindítás jó? Miért kell őskori módszerrel szívnunk, amikor Önöktől már megkapták az ötletet, amikor Önöknél már erre volt egy fejlesztés is? Kérem, ezt is kérdezze meg tőlük, amikor ott leledzik náluk.
Egy tanácsot engedjen meg.smile.gif A "wazze" "vakok vagytok?" "mi van nem láttok a pályán" "majd zejopy lefejel mindenkit, addig én adok egy kis előleget" "őskori pocsékság" "megmerevedett banda" és hasonló szóösszetételeket mellőzze a meggyőzés során, mert szeretném, ha visszatérve csöpp országunkba nem a felmondólevele várná. laughing.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-03-30 09:15
Létrehozva: #57

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(fire60sj @ 2014-03-30 08:13) *
Üdv!
Nem tudok terméket feltölteni. A feltöltés menete sikerül és látszólag menti is, de mikor megnézem a listámban semmi.
Már mindent próbáltam, frissítettem, másik gépen is próbáltam stb.
Valami új fordulat van az oldalon, amit nem vettem észre?
Janesz

Tisztelt fire60sj!

Melyik oldalon? Azóta sem jelentek meg a termékek a személyes menüjében? Tudna írni néhány termékkódot?

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
fire60sj
hozzászólás 2014-03-30 09:13
Létrehozva: #58

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2012-03-31 11:38
Azonosító: 1 690 050

Üdv!
Nem tudok terméket feltölteni. A feltöltés menete sikerül és látszólag menti is, de mikor megnézem a listámban semmi.
Már mindent próbáltam, frissítettem, másik gépen is próbáltam stb.
Valami új fordulat van az oldalon, amit nem vettem észre?
Janesz

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-03-28 19:17
Létrehozva: #59

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(magdad_a @ 2014-03-28 09:59) *
A vatera bétán feladott eladó termékeim nem látszódnak a sima vatera oldalon? Ennek mi lehet az oka? köszönöm

Tisztelt magdad_a!

Volt már többször is szó a témáról, szíveskedjen átolvasni az utóbbi néhány napban keletkezett hozzászólásokat ebben a topicban.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
magdad_a
hozzászólás 2014-03-28 10:59
Létrehozva: #60

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2014-03-28 10:54
Azonosító: 2 104 894

A vatera bétán feladott eladó termékeim nem látszódnak a sima vatera oldalon? Ennek mi lehet az oka? köszönöm

+Quote Post

1008 Oldal V  < 1 2 3 4 5 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-04-16 23:59