IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1064 Oldal V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Technikai Kérdések, Problémák, KIZÁRÓLAG TECHNIKAI jellegű témák - PST kivételével!
polt3rg3ist
hozzászólás 2017-04-18 06:36
Létrehozva: #41

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2016-07-21 07:36
Azonosító: 2 345 813

IDÉZET(VateraBenz @ 2017-04-17 22:50) *
Tisztelt polt3rg3ist!
Cserélje le a citromail fiókot egy normálisan működőre - például gmail.

Tisztelt Moderátor!
A regisztrációm óta (több éve) ezzel a mail címmel szerepelek, sosem maradt el egyetlen figyelmeztető vagy értesítő üzenet sem (csak most).
De rendben, lecserélem egy gmail-esre hamarosan.
Köszönöm a válaszát:)
Go to the top of the page

+Quote Post
zpepe26
hozzászólás 2017-04-18 06:02
Létrehozva: #42

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-21 13:17
Innen: Magyar/Szombathely
Azonosító: 48 776

Kedves Benz, türelmes leszek smile.gif
Régebben volt, akkor működött, most meg minden terméket lejártnak mutatott, emiatt kérdeztem. Köszönöm szépen smile.gif

--------------------
"Mivel úriembernek születtem, nem vívok szellemi párbajt olyannal, aki fegyvertelen."

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2017-04-17 22:50
Létrehozva: #43

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(polt3rg3ist @ 2017-04-17 18:01) *
Szép napot kívánok!
Vásároltam egy terméket a vaterán, miután leütöttem bekerült az általam vásároltak listájára, de az eladó elérhetőségeit nem kaptam meg emailben, mint máskor. Normál esetben szokott jönni egy mail, hogy ez és ez vette meg, vagy ezt vetted meg, és mi az eladó/vevő elérhetősége, de most nem kaptam ilyet. A termék adatlapján ezután meg tudtam nézni ugyan az email címét, írtam neki, de 5 napja nem válaszolt rá. Nem az első vaterás adás-vételem, de most valahogy nem boldogulok, nem tudom hogy vegyem fel a kapcsolatot az eladóval. Valami ötlete valakinek esetleg? Köszönöm:)

Tisztelt polt3rg3ist!

Cserélje le a citromail fiókot egy normálisan működőre - például gmail.

IDÉZET(zpepe26 @ 2017-04-17 07:21) *
Üdv mindenkinek,

szeretném megtudni, hogy van-e vatera mobil app? Sajnos nem találtam ilyet az appstore-ban sem és a play áruházban sem.

Köszi: zpepe26

Jelenleg nem elérhető, szíves türelmét kérjük.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2017-04-17 19:55
Létrehozva: #44

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(webkereskedo @ 2017-04-17 19:50) *
Korábban leírtam az én "beállítottságomat". (Mindenképpen értékelném és negatívra).
Szerintem sokan vagyunk így, ez nem olyan ritka beállítottság.

Azt írtam, hogy egyetértek a leírtakkal.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
webkereskedo
hozzászólás 2017-04-17 19:50
Létrehozva: #45

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2017-04-11 21:52
Azonosító: 2 453 114

IDÉZET(zejopy @ 2017-04-17 19:45) *
Ez így áll. Nyilván az egyéni beállítottságom miatt van, hogy én úgy érzem, kell értékelnem. Mert a Vatera egyik alapköve az értékelés. Mivel vaterázom, ezért értékelek. Persze szigorúan véve tényleg nem kötelező.

Korábban leírtam az én "beállítottságomat". (Mindenképpen értékelném és negatívra).
Szerintem sokan vagyunk így, ez nem olyan ritka beállítottság.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2017-04-17 19:45
Létrehozva: #46

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(webkereskedo @ 2017-04-17 19:38) *
Az, hogy a menüben megmarad, annyit jelent, hogy az eladó értékelhet. Nem pedig azt, hogy kötelező értékelnie. Ebben az esetben az eladó pont annyira járna rosszul, mintha pozitív értékelést adna. De megtehetné, hogy nem értékel, mert a rendszer ezt lehetővé teszi számára. A vevő 60 nap után nem értékelhet, de őt sem kötelezi semmi az értékelés leadására.
Csak a pontosság kedvéért írtam smile.gif

Ez így áll. Nyilván az egyéni beállítottságom miatt van, hogy én úgy érzem, kell értékelnem. Mert a Vatera egyik alapköve az értékelés. Mivel vaterázom, ezért értékelek. Persze szigorúan véve tényleg nem kötelező.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
webkereskedo
hozzászólás 2017-04-17 19:38
Létrehozva: #47

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2017-04-17 19:33) *
Az eladó személyes menüjéből nem tűnik el a nem értékelt aukció. A 60 napos határ csak a vevőknek van.

Az, hogy a menüben megmarad, annyit jelent, hogy az eladó értékelhet. Nem pedig azt, hogy kötelező értékelnie. Ebben az esetben az eladó pont annyira járna rosszul, mintha pozitív értékelést adna. De megtehetné, hogy nem értékel, mert a rendszer ezt lehetővé teszi számára. A vevő 60 nap után nem értékelhet, de őt sem kötelezi semmi az értékelés leadására.
Csak a pontosság kedvéért írtam smile.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2017-04-17 19:33
Létrehozva: #48

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(webkereskedo @ 2017-04-17 19:10) *
Igazad van, ha nem értékeli, akkor bukja a jutalékot.

Az eladó személyes menüjéből nem tűnik el a nem értékelt aukció. A 60 napos határ csak a vevőknek van. És igen, 3 hét után a rendszer automatikusan létrejöttnek tekinti az aukciót.
A régi jellegzetesebb volt.

IDÉZET(polt3rg3ist @ 2017-04-17 19:11) *
Köszönöm, akkor várok még és bízok benne, hogy tényleg csak az ünnep az oka:) Amúgy a spam-ek között sincs vaterától érkezett üzenet:(
További szép napot:)

A levél elmaradását mindenképpen jelezd az ÜSZ-nak, hátha tudnak valamit javasolni. Neked is szépet.smile.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2017-04-17 19:36

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
webkereskedo
hozzászólás 2017-04-17 19:18
Létrehozva: #49

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

5 napja nem válaszolt rá.

Ez az 5. nap a leütés óta. Ebből az egyetlen munkanap a csütörtök volt. Pici türelem...lehet, hogy holnap sem elsőként sikerül ezzel foglalkoznia. Az eladónak is van 3 munkanapja a kapcsolatfelvételre.

+Quote Post
polt3rg3ist
hozzászólás 2017-04-17 19:11
Létrehozva: #50

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2017-04-17 18:17) *
Szerintem nincs ilyen opció. A többivel egyetértek.smile.gif
Szia! smile.gif A Vaterától kapott értesítőt a biztonság kedvéért nézd meg a spam-ben, néha valamiért ott landol. De amit a személyes menüdben kaptál e-mail címet, az ugyanaz, mint amit az értesítőben kapsz, tehát biztosan jó helyre küldted a levelet. Most húsvét van, sokan jönnek-mennek, nem nézik az üzleti dolgokat, de ha holnap sem ír neked, akkor írj még egy levelet, amit a biztonsag@vatera.com-ra is küldj el. (A visszakapott ticket számot őrizd meg!)

Köszönöm, akkor várok még és bízok benne, hogy tényleg csak az ünnep az oka:) Amúgy a spam-ek között sincs vaterától érkezett üzenet:(
További szép napot:)

+Quote Post
webkereskedo
hozzászólás 2017-04-17 19:10
Létrehozva: #51

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2017-04-17 18:17) *
Szerintem nincs ilyen opció.

Igazad van, ha nem értékeli, akkor bukja a jutalékot.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2017-04-17 18:17
Létrehozva: #52

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(webkereskedo @ 2017-04-17 15:28) *
... Van olyan opció is, hogy nem kötelező értékelni és már akkor is jófej az eladó ezzel a vevővel.

Szerintem nincs ilyen opció. A többivel egyetértek.smile.gif

Szép napot kívánok!
Vásároltam egy terméket a vaterán, miután leütöttem bekerült az általam vásároltak listájára, de az eladó elérhetőségeit nem kaptam meg emailben, mint máskor. Normál esetben szokott jönni egy mail, hogy ez és ez vette meg, vagy ezt vetted meg, és mi az eladó/vevő elérhetősége, de most nem kaptam ilyet. A termék adatlapján ezután meg tudtam nézni ugyan az email címét, írtam neki, de 5 napja nem válaszolt rá. Nem az első vaterás adás-vételem, de most valahogy nem boldogulok, nem tudom hogy vegyem fel a kapcsolatot az eladóval. Valami ötlete valakinek esetleg? Köszönöm:)

Szia! smile.gif A Vaterától kapott értesítőt a biztonság kedvéért nézd meg a spam-ben, néha valamiért ott landol. De amit a személyes menüdben kaptál e-mail címet, az ugyanaz, mint amit az értesítőben kapsz, tehát biztosan jó helyre küldted a levelet. Most húsvét van, sokan jönnek-mennek, nem nézik az üzleti dolgokat, de ha holnap sem ír neked, akkor írj még egy levelet, amit a biztonsag@vatera.com-ra is küldj el. (A visszakapott ticket számot őrizd meg!)

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
polt3rg3ist
hozzászólás 2017-04-17 18:01
Létrehozva: #53

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Szép napot kívánok!

+Quote Post
webkereskedo
hozzászólás 2017-04-17 15:28
Létrehozva: #54

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Balogh968 @ 2017-04-17 09:54) *
Szép napot Mindenkinek!
Hogyan tudok pozitív értékelést leadni, ha nem jött össze az adásvétel? A vevő leütötte az árut, de végül a magas fuvarköltség miatt lépett vissza, és erről időben, korrekt módon tájékoztatott. A rendszer csak a semleges és a negatív értékelést ajánlja fel. Ő pozitív értékelést adott, és is ezt szeretném, de ezt még sem tudom megtenni. Ötlet esetleg valakinek?

Szerintem a pozitív az, ha a vevő időben, korrekt módon tájékozódik mindenről, még a leütés előtt. Ha figyelmetlen és utólag időben szól, hogy mégsem vásárol, akkor az már semmiképpen nem pozitív, max. semleges lehet. Ezért ilyen a rendszer.
Eladóként te adhatsz neki bónusz pozitív értékelést, akkor sikeresnek jelölöd és viseled az anyagi következményét (azaz fizeted a jutalékot, noha a vevő nem fizetett).
A vevő pozitívra értékelt, ez a legkevesebb, amit tehet hiszen eladóként megtetted, amit lehet. Ezért nem jár neki viszont pozitív értékelés.

Szép napot Mindenkinek!
Hogyan tudok pozitív értékelést leadni, ha nem jött össze az adásvétel?

Véleményem szerint az negatív, ha személyes átvétellel hirdetek meg valamit, ami láthatóan nem kis dolog (jelen esetben bútor), és valaki minden kérdés nélkül leüti, pedig tudja, hogy személyesen nem is tud elmenni érte. Ez nem hogy pozitív, még semleges sem lehet, hiszen nem csak azt nem tudta, mennyi lenne a szállítási ktg, még azt sem tudta, hogy az eladó egyáltalán bajlódna-e a szállítással. Van olyan opció is, hogy nem kötelező értékelni és már akkor is jófej az eladó ezzel a vevővel.

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2017-04-17 12:05
Létrehozva: #55

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

Szép napot Mindenkinek!
Hogyan tudok pozitív értékelést leadni, ha nem jött össze az adásvétel? A vevő leütötte az árut, de végül a magas fuvarköltség miatt lépett vissza, és erről időben, korrekt módon tájékoztatott. A rendszer csak a semleges és a negatív értékelést ajánlja fel. Ő pozitív értékelést adott, és is ezt szeretném, de ezt még sem tudom megtenni. Ötlet esetleg valakinek?

Pozitív értékelést úgy tudsz adni, hogy létrejöttnek jelölöd az üzletet. Ekkor persze felszámítódik a jutalék, amit be is vállalhatsz, ha úgy ítéled meg, hogy a vevő megérdemli. Esetedben szerintem egy pozitív hangvételű semleges korrekt lesz, az egyáltalán nem rontja a vevő minősítését.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2017-04-17 10:27
Létrehozva: #56

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zpepe26 @ 2017-04-17 07:21) *
Üdv mindenkinek,

szeretném megtudni, hogy van-e vatera mobil app? Sajnos nem találtam ilyet az appstore-ban sem és a play áruházban sem.

Szia! Én nem telepítettem külön semmit. Működik, de nem igazán szeretem.

Szép napot Mindenkinek!

Nem lehet pozitív értékelést adni a vevőnek abban az esetben, ha nem jött létre az adásvétel. Ez így van a Vaterán.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Balogh968
hozzászólás 2017-04-17 09:54
Létrehozva: #57

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2017-03-02 21:02
Azonosító: 2 443 382

Szép napot Mindenkinek!

+Quote Post
zpepe26
hozzászólás 2017-04-17 07:21
Létrehozva: #58

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-21 13:17
Innen: Magyar/Szombathely
Azonosító: 48 776

Üdv mindenkinek,

--------------------
"Mivel úriembernek születtem, nem vívok szellemi párbajt olyannal, aki fegyvertelen."

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2017-04-15 21:30
Létrehozva: #59

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(mosomasamosoda @ 2017-04-15 11:09) *
Az alábbi felvetésre szeretnék választ kapni technikustól, vagy hozzáértőbb felhasználótól.
Megannyi cikket feltéve hetek óta azt tapasztalom, hogy a látogatottság szinte a nullával vetekszik.

Legyen kedves néhány hozzászólást visszaolvasni ebben a topikban!

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
mosomasamosoda
hozzászólás 2017-04-15 11:09
Létrehozva: #60

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2012-05-05 16:54
Azonosító: 1 728 190

Az alábbi felvetésre szeretnék választ kapni technikustól, vagy hozzáértőbb felhasználótól.
Megannyi cikket feltéve hetek óta azt tapasztalom, hogy a látogatottság szinte a nullával vetekszik.
Műszaki ember lévén elképzelhetetlennek tartom azt, hogy hetente néhány alkalommal ne keresne valaki olyan cikket, aminek
megnevezése, vagy annak töredéke ne illene az általam megadott megnevezések kulcsszavak egyikébe.
Próbaképpen indítottam cikk keresést néhány olyan kulcsszó alapján, amelyet tucatszám feltett cikk megnevezése is tartalmaz,
de egyetlen találatot sem eredményezett. Hogy lehetne így bármit is értékesíteni?

+Quote Post

1064 Oldal V  < 1 2 3 4 5 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
5 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (5 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017-04-26 08:13